Lagene til den nordiske-baltisk mesterskap U23 (1994-1996), er klare. Mesterskapet skjer i Espoo, Finland 20.- 21.august.
Øvelse |
GUTTER |
Klubb |
Trener |
100m |
Jonathan Quarcoo |
Orion |
Mette Karin Ninive |
100m |
Jonas Halonen |
Tyrving |
Stephan Johansson |
200m |
Jonathan Quarcoo |
Orion |
|
200m |
Jonas Halonen |
Tyrving |
|
400m |
Josh Kevin Ramirez Talm |
Norna-Salhus |
Fernando Ramirez |
400m |
Nzimirro Adam Obiora |
Vidar |
Przemek Kram |
800m |
Sigurd Blom Breivik |
Ull/Kisa |
Hans Jørgen Borgen |
1500m |
Snorre Holtan Løken |
Tjalve |
Knut Kvalheim |
5000m |
Sigurd Ruud Skjeseth |
Orion |
Rudy van Oevelen |
400mhk |
Joachim Sandberg |
Sandnes |
Anne Brit Sandberg |
Lengde |
Ingar Kiplesund |
Trondheim |
Frank Brissach |
Lengde |
Amund Høie Sjursen |
Gneist |
Geir Sjursen |
Høyde |
Sindre Gelius Eikje |
Haugesund |
Håkon Särnblom |
Stav |
Eirik Greibrokk Dolve |
Fana |
Bjørn Åge Herdlevær |
Kule |
Ola Stunes Isene |
Sturla |
Thomas Rosvold |
Diskos |
Ola Stunes Isene |
Sturla |
|
Diskos |
Thor Olav Rosvold |
Tjalve |
Thomas Rosvold |
Slegge |
Jon Nerdal |
Norna-Salhus |
Åge Oddfjell |
Slegge |
Evald Osnes Devik |
Gloppen |
Jørund Årdal |
Spyd |
Gardar Johann Fridriksson |
Norna-Salhus |
Håvard Johansen |
4x100m |
Jonathan Quarcoo |
Orion |
|
4x100m |
Jonas Halonen |
Tyrving |
|
4x100m |
Joachim Sandberg |
Sandnes |
|
4x100m |
Amund Høie Sjursen |
Gneist |
|
4x400m |
Josh Kevin Ramirez Talm |
Norna-Salhus |
|
4x400m |
Joachim Sandberg |
Sandnes |
|
4x400m |
Nzimirro Adam Obiora |
Vidar |
|
4x400m |
Jonathan Quarcoo |
Orion |
|
|
JENTER |
Klubb |
Trener |
100m |
Astrid Mangen Cederkvist |
Vidar |
Anne Brit Sandberg |
200m |
Astrid Mangen Cederkvist |
Vidar |
|
200m |
Christine Bjelland Jenssen |
Gular |
Eystein Enoksen |
400m |
Sara Dorthea Jensen |
Sørild |
Sølvi/Frank Otto Meinseth |
400m |
Emily Rose Norum |
Steinkjer |
Eirik Røe |
100mhk |
Agathe Holtan Wathne |
Sandnes |
Anne Brit Sandberg |
400mhk |
Emily Rose Norum |
Steinkjer |
|
1500m |
Elisabeth Angell Bergh |
Haugesund |
|
Høyde |
Caroline Fleischer |
Ski |
Roger Hollup |
Høyde |
Anne Engen Andersen |
Frol |
Arne Gran |
Tresteg |
Monika Benserud |
Gneist |
Heidi Benserud |
Stav |
Lene Retzius |
BUL |
Anker Thomsen |
Kule |
Camilla Rønning |
Nittedal |
Nils Thomas Fearnley/ Eystein Enoksen |
Diskos |
Mathilde Roe |
Fri |
Ingunn G. Jacobsen |
Spyd |
Sigrid Borge |
Osterøy |
Helga Reigstad |
Spyd |
Emilie Ingerø |
Halden |
Teemu Pasanen |
4x100m |
Astrid Mangen Cederkvist |
Vidar |
|
4x100m |
Agathe Holtan Wathne |
Sandnes |
|
4x100m |
Emily Rose Norum |
Steinkjer |
|
4x100m |
Christine Bjelland Jenssen |
Gular |
|
4x400m |
Sara Dorthea Jensen |
Sørild |
|
4x400m |
Christine Bjelland Jenssen |
Gular |
|
4x400m |
Emily Rose Norum |
Steinkjer |
|
4x400m |
Agathe Holtan Wathne |
Sandnes |
|
Anne Brit Sandberg, høgde, hekk, hovudleiar
Frank Brissach, lengde, tresteg
Kenth Olsson, sprint, hekk, stafett
Harald Markussen, fysioterapeut
Erlend Sæterstøl, sprint, stafett, hekk
Bjørn Åge Herdlevær, stav, hopp
Jørund Årdal, kule, slegge, diskos
Teemu Pasanen, spyd
Atle Karlsen, distanse
For spørsmål, kontakt Matias Lavik på 45204125 eller mail matias.lavik@friidrett.no. Innkalling blir lagt ut under "Krav og kriterier" tirsdag.