Skole-cup

Skole-cup er en konkurranse blant alle fylkets 6.-10. klassinger. De konkurrerer i 60m - lengde - kule

2018-2019:

Årets finale arrangeres på Molde Idrettspark torsdag 2. mai

Her finner dere følgende:

Tidsskjema finale.pdf og Startliste finale 2019.pdf: 

Liste over de som kvalifiserte seg på semifinalene i høst – reserver blir kalt inn dersom det kommer forfall – og skolene får da beskjed.

600m: - I finalen arrangeres også 600m.

Her kan det meldes på maks 3 jenter og 3 gutter fra hvert klassetrinn 6-10. klasse (fri påmelding – også elever som ikke har deltatt i semifinalene)

                            Påmeldingsfrist fredag 26. april til mrfriidrett@friidrett.no      

Forfall meldes inn til undertegnede så snart som råd – da er det bedre tid å kalle inn evt reserver.

Det blir kiosk med mulighet for å kjøpe seg litt drikke, frukt og mat

VELKOMMEN!

 

Innbydelse Skole-cupen 2018/2019

Semifinale Nord ble arrangert i Tingvollhallen torsdag 8. november

Semifinale Sør ble arrangert i Ulsteinhallen tirsdag 13. november

 

 

 2017-2018:

Finale i Molde 2. mai 2018:

Resultater fra finalen: - Individuelt - Skole-konkurransen

Startliste - skoleliste - tidsskjema

Det arrangeres også 600m - og der er det mulig å melde på maks 3 jenter og 3 gutter fra hvert klassetrinn (fri påmelding - også elever som ikke har deltatt i semifinalene)

Påmeldingsfrist 600m er 22. april til mrfriidrett@friidrett.no

********************************************

Semifinale Tingvoll 7. november
Semifinale Ulsteinhallen 14. november
**********************************
I 2016/2017 blir det igjen arrangert finale på Molde Idrettspark på våren - i månedsskiftet april/mai
FINALE SKOLE-CUPEN 2016/2017 I MOLDE 25/4
---
Høsten 2015 ble det arrangert 2 finaler - en for skoler nordom Romsdalsjorden, og en for skolene sørom Romsdalsfjorden
På Tingvoll 5/11 deltok ca 200 elever - og i Ulsteinhallen 24/11 deltok ca 360 elever.
I tillegg til at det er en individuell konkurranse med premie til de 3 beste - så er det også en skolekonkurranse der de 3 beste barne- og ungdomsskoler blir kåret.
Resultater fra Tingvoll:
Resultater fra Ulsteinhallen: