15.juli: Oslo Sommerstevne

Kommende onsdag blir det nytt stevne på Bislett stadion, og denne gangen er det det tradisjonsrike Sommerstevnet som går av stabelen. I denne saken kommer vil dere få alt av nødvendig informasjon.

10. juli 2020

Av Stian Andersen
Share on XShare on FacebookShare on LinkedInShare via Email


TRENERAKKREDITERING (FULLT!)

DELTAKEROVERSIKT 
TIDSSKJEMA (les nøye!) 
HEAT-OPPSETT- nettside 
HEAT-OPPSETT- pdf 
STREAM - 10000m får egen link på FB siden til kretsen
STEVNEINFORMASJON (Viktig)
RESULTATER

NB! Vi ber utøvere og trenere om å lese tidsskjemaet nøye. Her får du informasjon om når du kan komme inn på stadion, når du kan gå inn på banen og og når du må forlate stadion

NB! Det er starttidene i tidsskjemaet som gjelder. Ikke den som står i heat-oppsettet.

-På vegne av Oslo Friidrettskrets kan vi med glede invitere til Oslo Sommerstevne på Bislett stadion 15.juli. Dette tradisjonsrike stevne har blitt arrangert i mange år nå, og i disse utfordrende tider så det er ekstra hyggelig å igjen invitere til friidrettsfest på Bislett Stadion, sier Hans-Kristian Sætrum, leder i Oslo Friidrettskrets.

Det er følgende øvelser på programmet:
Menn og kvinner: 100m, 400m, korthekk (i tillegg 15 og 16år), 1500m, 10000m, lengde, høyde, diskos og spyd.

Påmeldingsfristen er satt til 12.juli kl.23.59. Stevnet vil bli streamet i sin helhet.