Modum forbereder veteran-NM med dommerkurs

Mange deltakere på dommerkurs i Modum: Kristian og Astrid H. Skjorta, Helle og Mette H. Hvidsten, Knut Kreken, Snorre Sønju, Simen og Tor Eivind Gudbrandsen, Ann Mette Gundhus, Rolf Justad og leder av dommerkomiteen i BFIK Wermund Skillingstad møtte opp for å lære eller friske opp regelverket.

Modum forbereder veteran-NM med dommerkurs

For å arrangere et veteranmesterskap trenger arrangørene dommere og ti nye (og gamle) kurses for å takle alle oppgaver til høstens mesterskap.

14. april 2016

Petter Torgersen

Ti deltakere til et kretsdommerkurs må anses for bra, men også en nødvendighet for klubben som nok engang skal arrangere veteranmesterskap på Furumo, Modum. Ekstra gledelig er det å registrere at et par av klubbens unge aktive også følger kurset. Modum er i rute til høstens mesterskap.