Rekruttlaget U23

NARVE GILJE NORDÅS_8088.jpg

Narve Gilje Nordås. Foto: Decabild

Rekruttlaget U23
Oversikten viser, utøver, klubb og personlig trener pr. 10. januar 2020.

U23 mellom- og langdistanse
Sondre Juven (99), Nesbyen IL (Magnus Lindahl)
Simen Halle Haugen (99), IL Runar (Gunhild Halle Haugen)
Narve Gilje Nordås (98), Sandnes IL (Gjert Ingebrigtsen)
Thomas J. Byrkjeland (98), IK Tjalve (Eirik Førde)
Malin Edland (99), IK Tjalve (Knut Jæger Hansen)
Didrik Hexeberg Warlo (99), IL Tyrving (Eystein Enoksen)
Håkon Stavik (00), Ålesund FIK (Svein Myhre)
Sanne Njaastad (00), IK Tjalve (Knut Jæger Hansen)
Andreas Vangsnes (00), Ålesund FIK (Svein Myhre)
Kristine Dommersnes (99), Haugesund IL (Kåre Osnes)
Luca Thompson (00), IL i BUL (Svein Erik Strand Tønnesen)
Jonatan Vedvik (00), Tønsberg FIK (Fredrik Vedvik)
Martin Berntzen Engevik (00), IK Tjalve (Knut Kvalheim/Eirik Førde)
Margrete Jørgensen Baustad (00), Haugesund IL (Kåre Osnes)
Fredrik Sandvik (98), Ull/Kisa IL (Svein Erik Strand Tønnesen)
Oliver Andersen Vedvik (98), Tønsberg FIK (Fredrik Vedvik)
Sigurd Tveit (00), Kristiansand Løpeklubb (Ola Sakshaug)
Vilde Våge Henriksen (00), (USA) Haugesund IL  (Kåre Osnes)
Sigurd Ruud Skjeseth (96), IK Tjalve (Eirik Førde)
Jacob Boutera (96), IL Gular (Asgeir Thomassen)
Amalie M. Sæten (97), Ull/Kisa IL (Knut Jæger Hansen)
Markus Einan (97), IL i BUL (Svein Erik Strand Tønnesen)

U23 kappgang
Tobias Lømo (00), IK Tjalve (Kristiane Rygg Brown)

U23 sprint og hekk
Ingvild Meinseth (99), Sørild FIK (Sølvi og Frank Otto Meinseth)
Helene Rønningen (98), IL Tyrving  (Håkan Andersson)
Mathias Hove Johansen (98), IL Skjalg  (Victor Øvregård)
Fredrik Øvereng (99), Overhalla IL (Frank Brissach)
Marte Pettersen (97), Trondheim Friidrett (Arne Gran)
Elin Serine Vik Johannessen (00), Lyngdal IL (Jens Arild Johannessen)
Daniel Johnsen (98), IL Gular (Tore Silseth)
Tomasz Siemieniuch (00,) Sandnes IL (Trond Lindanger)
Sondre F. Amundsen (98), IL Gular (Erlend Sæterstøl)
Edem Agbo (99), IL i BUL (Karl-Børre Davidsen Flatås)
Jonatan Greni Bjerkaas (99), IL Tyrving (Stephan Johansson)
Linn Oppegaard (98), Moss IL (Jørn Holmen Tollefsen)
Tonje Fjellet Kristiansen (99), FIK Orion (Mette Karin Ninive)
Marie Skjæggestad (99), IL Tyrving (Eystein Enoksen)
Filip Bøe (00), Fana IL (Bjørn Åge Herdlevær)
Kristi Strømmen Kjerpeset (98), Florø Turn & IF (Eystein Enoksen)
Marcus Moen (99), Ull/Kisa IL (Erlend Sæterstøl/Petar Vukicevic)
June Sæbøe Tveit (99), IL Norna-Salhus (Przemek Kram)
Muhammed Dodou Jatta (98), IL Norna-Salhus  (Jan H. Hordvik)
Kaitesi Ertzgaard (00), IK Tjalve (John Ertzgaard)
Solveig Hernandez Vråle (99), IK Tjalve (Leif Olav Alnes)
Håvard Becker (99), Sem IF (Monica og Ståle Jan Frøynes)
Liv Storhaug (00), Sandnes IL  (Jens Storhaug/Erik Kringeland)
Emilie Sandberg (00), Sandnes IL (Anne Brit Sandberg)
Magdeli Støten (98), Sarpsborg IL (Przemyslaw Kram)

U23 mangekamp
Toralv Opsal (98), Dimna IL (Arve Hatløy)
Gjert Høie Sjursen (00), IL Gneist (Geir Sjursen)
Sigrid Kleive (00), (USA/ Aaron Fox) Ålesund FIK (Arve Hatløy, Kai Dagfinn Stenhjem, Stig Kleive)
Brita Mehl Lode (00) Bergens Turnforening (Sturle Kalstad)
Ida Eikeng (99), (USA) Urædd Friidrett (Monica Frøynes/ Ståle Jan Frøynes/Lonnie Green)
Amanda Grefstad Frøynes (98), (USA) Sem IF (Monica Frøynes/ Ståle Jan Frøynes/ Mellanee Welty)
Emilie Berge (97), (USA) Iveland IL

U23 hopp
Høyde                
Erlend Bolstad Raa (00), Fana IL (Gisle Ellingsen/Endre Raa)
Vetle Raa Ellingsen (00), Fana IL (Gisle Ellingsen/Endre Raa)
Alexander Nyberget (00), Askim IF (Adrian Proteasa)
Thea Leirfall Bremseth (99), Stjørdal FIK (Ole Eilif Jensen/Roger Hollup)
Marie Brekke (00), Målselv IL (Roger Hollup)

Stav
Birgitte Kjuus (99), Ull/Kisa IL (Anker Thomsen)

Lengde og tresteg
Kristina Reppe (00), Ranheim IL (Jon Olav Bjørhusdal)
Thale Leirfall Bremseth (99), Stjørdal FIK (Hans Bremset, Frank Brissach)
Vegard Dragsund Nilsen (99), (USA) IL Norna-Salhus (Dan Simion)
Viljar Gjerde (00), Norna-Salhus IL (Tor Haugland)
Live Haugstad Hilton (99), (USA) Bergens Turnforening

U23 kast
Spyd
Stella Weinberg (98), (USA) Kristiansand IF Friidrett (Michael Weinberg)
Arianne Duarte Morais (99), (USA) IL i BUL (Åsmund Martinsen)
Sondre Høyland (98), IL Tyrving (Jo Nesse)
Kasper Sagen (99), Bækkelagets SK (Åsmund Martinsen)
Myron Weinberg (99), Kristiansand IF Friidrett (Michael Weinberg)