NFIF selger EM-billetter til søndagens finaler

NFIF selger EM-billetter til søndagens finaler

Norges Friidrettsforbund sender en rekordstor tropp til årets EM i Birmingham fra 10. til 16. august. Sansynligvis vil over 50 norske utøvere delta, og kjempe om medaljer, finaler, og store øyeblikk. NFIF har fortsatt et begrenset antall billetter igjen til søndagens kveldsøkt.

22. juli 2026

Guri.Sanders@friidrett.no

Interessen for EM i friidrett i Birmingham har vært stor, og billettene vi har tilbudt har gått unna i rekordfart. Nå er lørdagsbillettene utsolgt, men vi har fortsatt et begrenset antall billetter igjen til søndagens kveldsøkt.

Søndagens finaleprogram byr på en spektakulær avslutning på mesterskapet, med blant annet:

  • Stavfinale for menn.
  • Spydfinale for kvinner.
  • 4x400 meter stafett for kvinner.

Med en rekordstor norsk tropp på plass ligger alt til rette for en fantastisk mesterskapsopplevelse og muligheten til å heie frem norske medaljekandidater i Birmingham.

Begrenset antall – førstemann til mølla
Ønsker du å oppleve EM-finalene live, bør du være rask. Vi har kun et fåtall billetter igjen til søndagens kveldsøkt.
Ta kontakt med markedssjef Guri B. Sanders på e-post for bestilling.
Oppgi hvor mange billetter du ønsker.