Representasjonsoverganger pr. 31.12.21.

 

Følgende overganger er i orden, under den forutsetning at eventuelle krav klubbene imellom er endelig godtatt og innfridd.

Fornavn

Etternavn

Født:

Fra

Til

Anisa

Abdulle

22.1.05

Moelven

Jardar

Kofi

Adom

20.12.96

Ranheim

Norna-Salhus

Zainab

Al-Sultan

14.10.92

BUL

Vidar

Aron Mathisen

Askim

1.12.07

Botne

Sem

Margrete J.

Baustad

25.5.00

Haugesund

Tjalve

Halvard Cartfjord

Bech

25.10.92

Oslostudentene

Vidar

Eric Christopher

Becklund

17.5.05

BUL

Tjalve

Simen Nordheim

Berg

26.3.03

Romerike Friidrett

Vidar

Erlend

Berger

25.10.93

Oslostudentene

Vidar

Sofie Kjos

Bergum

9.3.90

BUL

Vidar

Christine Colling Westerbø

Berthelsen

30.8.97

BUL

Tjalve

Bo-Kristian

Bisgaard-Hansen

19.9.07

Nøtterøy

Tønsberg

Maja Maria

Blegen

10.4.96

Oslostudentene

Vidar

Elea Jørstad

Bock

4.11.02

BUL

Vidar

Julie Marie Haabeth

Brox

6.7.88

Fredrikstad

Tjalve

June Kieu-Van Thi

Bui

14.2.92

Oslostudentene

Vidar

Theodor Ersland

Byrkjedal

28.1.03

Skjalg

Spirit

Maren Austevik

2.4.01

Skjalg

Gular

Filip

Bøe

30.8.00

Norna-Salhus

Gular

Daniel Jørgen

Børseth

25.9.86

Oslostudentene

Vidar

Kristian Bråthen

Børve

8.12.06

Gui

Ull/Kisa

Maja Fuglestrand

Baade

15.6.05

Olden

Steinkjer

Pia

Bålsrud

3.6.95

BUL

Vidar

Graeme Robert

Carey

25.2.93

Oslostudentene

Vidar

Cedrik Bakke

Christophersen

11.12.01

Viking

Tønsberg

Vienna Søyland

Dahle

6.1.92

Skjalg

Sandnes

Syver Rusten

Dalen

9.2.05

Gausdal

Lillehammer

Johannes

Dalland

8.1.03

Skjalg

Spirit

Anne Tharaldsen

Danielsen

9.4.04

Norna-Salhus

Fyllingen

Ann Selda

Deliler

13.1.99

Eidanger

Tyrving

Eirik Husby

Dyrset

14.12.90

Oslostudentene

Vidar

Jens-Kristian K.

Eide

3.3.09

Viking

Norna-Salhus

Teo Bjørnestad

Eliassen

20.12.06

Skjalg

Spirit

Asta

Ellingvåg

12.7.82

Oslostudentene

Vidar

Synne Marie

Engebretsen

31.7.02

Fana

Varegg

Kristine Eikrem

Engeset

15.9.88

Tjalve

 

Martin Berntzen

Engevik

2.2.00

Tjalve

 

Mathias Berntzen

Engevik

24.9.96

Tjalve

 

Øystein Steinsvik

Evjen

16.1.99

Ranheim

Sortland

Vetle

Farbu-Solbakken

25.9.03

Skjalg

Spirit

Odin

Fjøsne-Hexeberg

10.2.05

Nittedal

 

Trym

Fjøsne-Hexeberg

28.3.03

Nittedal

 

Halvard Grape

Fladby

15.5.05

Tyrving

BUL

Michael

Floater

15.1.63

Oslostudentene

Vidar

Benjamin Aleksander Bøen

Flygansvær

11.2.07

Viking

Norna-Salhus

Sveinung Brenno

Flæthe

8.12.90

Oslostudentene

Vidar

Roald

Frøskeland

28.3.94

 

Steinkjer

Fredrik Sætereng

Fyksen

12.4.90

Oslostudentene

Vidar

Tea Sætereng

Fyksen

6.12.89

Oslostudentene

Vidar

Sondre

Fylling

17.2.89

Oslostudentene

Vidar

Anna Linnea Malmquist

Gateman

28.9.01

Tyrving

Trondheim Friidrett

Lise

Gaupset

2.2.94

Strindheim

Namdal løpekl.

Gunnar Mo

Gausvik

18.2.06

Viking

Norna-Salhus

Aneta

Grabmüllerová

22.1.93

Oslostudentene

Vidar

Tore

Granli

20.3.67

Romerike Ultra

Stord

Martha

Gulbrandsen

28.7.03

Fana

BFG Bergen

Viktoria Maria

Gundersen

25.9.95

BUL

Vidar

Samuel

Gyedu

1.5.94

Norna-Salhus

Tyrving

Samuel

Hafsahl

13.5.77

BUL

 

Marie

Haga

27.8.98

Oslostudentene

Vidar

Andreas Fjeld

Halvorsen

14.9.05

Vidar

Ull/Kisa

Anne Skuggedal

Hansen

29.11.91

BUL

Gular

Dina Erika Karlsen

Hansen

2.3.94

Oslostudentene

Vidar

Tobias

Hansen

15.5.93

Oslostudentene

Vidar

Markus Borge

Harbo

7.4.96

Oslostudentene

Vidar

Børge

Harestad

21.4.80

Skjalg

Spirit

Emil

Harestad

21.7.06

Skjalg

Spirit

Oscar Alm

Harestad

27.4.00

Skjalg

Gneist

Torill Ytterhus

Haugset

9.12.93

Oslostudentene

Vidar

Irun Berget

Hedegart

26.4.00

Snøgg

Kristiansand

Mads

Helland

27.12.06

Skjalg

Spirit

Ane Ingeborg

Heskestad

25.4.78

Gjerpen

GTI

Katrine

Hillestad

26.2.90

Stord

Gular

Live Haugstad

Hilton

12.9.99

Bergens Turn

Sandnes

Iver

Hjelbak-Eriksen

8.6.06

Vidar

Ull/Kisa

Magnus Sirnes

Hjellum

3.2.94

Oslostudentene

Vidar

Knut

Hjertvik

25.5.90

Oslostudentene

Vidar

Thomas D.

Hoff-Hansen

28.4.72

Skjalg

Spirit

Victor

Hoff-Hansen

31.8.07

Skjalg

Spirit

Jacob Egeberg

Holm

15.3.07

Vestby

Moss

Anniken

Holst

23.9.95

Oslostudentene

Vidar

Nina Kristin

Holta

28.1.72

GTI

Spirit

Kristoffer

Hopland

7.7.03

AKS-77

Gneist

Linnéa Valhovd

Hove

1.6.02

Skjalg

Spirit

Magnus

Højen

15.8.93

Oslostudentene

Vidar

Torleiv

Hølland

27.12.69

Sandnes

Sand

Carl August

Jensehaugen

1.2.04

Vidar

Ull/Kisa

Vibeke

Jensen

20.3.95

Strindheim

Namdal løpekl.

Anders

Jerpstad

4.5.95

Oslostudentene

Vidar

Nathalie Ommundsen

Johnsen

2.7.98

Skjalg

Kristiansand

Marit

Jørgenrud

23.4.95

Spydeberg

Askim

Thea Emilie

Karlsen

8.12.08

Sarpsborg

Moss

Eivind

Klokkehaug

27.7.91

Oslostudentene

Vidar

Ilunga Josue

Kongolo

20.8.02

Søndre Land

Gneist

Jens

Kortner

19.12.86

Oslostudentene

Vidar

Tor-Junor

Kringstad

7.6.97

Gular

BUL

Anne-Grethe

Kristiansen

13.3.65

Heggedal

Ull/Kisa

Bjørn Arne

Kristiansen

27.6.68

Heggedal

Ull/Kisa

Thomas

Krohn-Hansen

5.11.07

Viking

Norna-Salhus

Kjell Augustin

Kubon

16.8.06

Bergens Turn

Fana

Philip Andreas

Kubon

12.6.04

Bergens Turn

Fana

Malin B.

Kulseth

24.12.96

Ranheim

Trondheim Friidrett

Hedda Kronstrand

Kvalvåg

25.7.02

Koll

Tjalve

Jonas

Kveen

16.5.03

Vidar

Ull/Kisa

Henrik

Kvennås

2.6.03

Byåsen

Svorkmo

Richard

Kverneland

5.6.86

Havørn

Spirit

Andreas Lorentz

Langhelle

1.8.07

Viking

Norna-Salhus

Tobias Dybos

Larsson

30.4.02

Herkules

Kristiansand

Sivert

Laukli

25.5.99

NTNUI

Strindheim

Kristine Moland

Leiknes

9.3.03

Sørild

Tyrving

Emma Liv

Leiner

19.6.96

Oslostudentene

Vidar

Ingrid

Lid

5.9.91

Romerike Ultra

BFG Bergen

Hanne Marthe

Lie

9.12.89

Oslostudentene

Vidar

Aasmund

Lie

29.9.74

Orkanger

Svorkmo

Roger

Lilleler

17.11.77

Orkanger

Svorkmo

Brita Mehl

Lode

18.2.00

Bergens Turn

Gneist

Lill Synnøve

Ludvigsen

5.8.07

Nidelv

Ranheim

Mathea

Lægran

11.6.07

Staal

Skjalg

Haakon

Løyning

7.9.90

Oslostudentene

Vidar

Tobias Finstad

Mandt

14.5.05

Nittedal

 

Joakim

Marthinsen

9.1.96

Oslostudentene

Vidar

Torstein Olai Leiren

Mastervik

28.12.03

Fri

Osterøy

Ola

Matre

31.12.89

Oslostudentene

Vidar

Milfrid Østerhus

Melberg

16.10.73

GTI

Spirit

Jakob

Meløy

10.8.93

Oslostudentene

Vidar

Zerei Kbrom

Mezngi

12.1.86

Spirit

Skjalg

Eivind Aasrum

Midtgarden

13.1.93

Oslostudentene

Vidar

Erik

Mikkeljord

1.2.99

Hattfjelldal

 

Sarah

Mikkelsen

6.2.02

Brevik

Snøgg

Teodor

Miller

30.1.05

Vidar

Tyrving

Martin

Mjelde

3.8.08

Bjarg

Gneist

Sondre

Mjølkalid

24.3.08

Søndre Meløy

Hattfjelldal

Mathias

Moen

16.3.88

Oslostudentene

Vidar

Sondre Nordstad

Moen

12.1.91

ROS

Nærsnes Løpeklubb

Sean David

Monaghan

13.5.90

Oslostudentene

Vidar

Adrian

Monkvik

17.8.08

Fredrikstad

Sarpsborg

Per Owe

Monkvik

23.3.64

Fredrikstad

Sarpsborg

Ann Kristin

Mosbron

13.8.80

Haugesund

Haugesund Triatlon

Eldbjørg Dirdal

Moxnes

22.12.88

Oslostudentene

Vidar

Anne Budal

Murvold

21.10.94

Oslostudentene

Vidar

Kristian

Nedregård

28.8.74

Spjelkavik

 

Vetle

Nevland

8.10.98

Oslostudentene

Vidar

Hanna Aarnes

Nisja

11.8.90

Oslostudentene

Vidar

Sylvia

Nordskar

19.6.93

Oslostudentene

Vidar

Tristan

Nøttveit

5.9.07

Viking

Norna-Salhus

Benjamin

Olsen

16.6.04

Sarpsborg

Ull/Kisa

Sondre Strande

Omland

25.4.07

Vidar

Ull/Kisa

Synne Våge Bertelsmann

Opheim

7.12.94

Oslostudentene

Vidar

Elise Hay

Opsahl

21.2.75

Skjalg

 

Kristin

Overvaag

19.12.66

Koll

Vidar

Simon Skeide

Paulsen

23.1.06

Vidar

Ull/Kisa

Simon Tsuruta

Pedersen

13.3.92

Rye

Vidar

Kaja Mørch

Pettersen

6.11.01

Larvik Turn

Vidar

Delphine

Poirot

7.1.95

BUL

Vidar

Kristian

Pytten

7.8.00

Tjalve

Strindheim

Ole Viktor

Ravna

14.2.95

Oslostudentene

Vidar

Anna

Reberg

27.6.07

Stjørdal

Nybrott

David

Reiss-Andersen

14.8.72

Oslostudentene

Vidar

Michael

Reklev

11.9.05

Raumnes og Årnes

Ull/Kisa

David Stefan

Rieger

4.8.01

Ren-Eng

Oslostudentene

Frida

Rimstad

27.5.07

Raumnes & Årnes

Ull/Kisa

Hanne

Rimstad

27.2.10

Raumnes & Årnes

Ull/Kisa

Mads

Rimstad

27.7.75

Raumnes & Årnes

Ull/Kisa

Sebastian

Rolland

15.8.02

Hovding

Norna-Salhus

Regine Margareta

Rosenberg

27.3.08

Gui

Asker skiklubb

Jonas

Rosholt

20.7.07

Oppegård

BUL

Marius Skeide

Ruth

25.2.93

Skjalg

Spirit

Linus August

Rygh

16.5.05

Viking

Fyllingen

Emiliano Storm

Røgeberg-Ortiz

31.5.06

Lambertseter

Vidar

Erik

Rønneberg

29.1.91

Oslostudentene

Vidar

Veslemøy

Rønnevik

25.6.90

Oslostudentene

Vidar

Kaja Kleppe

Salemonsen

8.9.01

Norna-Salhus

Haugesund

Emilie

Sandberg

12.2.00

Sandnes

Tjalve

Ole Petter Kursetgjerde

Schmedling

5.2.87

Oslostudentene

Vidar

Jan

Schneider

22.1.91

Oslostudentene

Vidar

Siren Amelia

Seiler

28.6.98

Tjalve

Kristiansand

Maren Stensvåg

Seim

4.3.00

Haugesund

Sauda

Eivind

Selven

19.7.80

Orkanger

Svorkmo

Nora

Serres

20.4.94

Oslostudentene

 

Robert

Sheath

16.1.02

Hind

Norna-Salhus

Freia Haraldsen

Skaset

8.5.07

Fredrikstad

Moss

Peder Hennestad

Skjevrak

22.1.04

Undheim

Sandnes

Tobias Holdø

Skog

20.9.02

Sortland

Vidar

Sander Aae

Skotheim

31.5.02

Koll

Tjalve

Jakob

Slåtten

12.2.05

Jølster

Dimna

Morten

Solheim

29.4.76

Gular

Fri

Live

Solheimdal

23.9.96

Vidar

Steinkjer

Rune

Solli

7.11.92

Oslostudentene

Vidar

Nikolai

Solum

22.12.05

Vidar

Ull/Kisa

Mio Gjelsvik

Steigen

7.7.05

Skjalg

Spirit

Simen Gløgård

Stensrud

22.1.05

Nittedal

Ull/Kisa

Ådne Hoston

Stiklestad

7.11.05

Fjellmann

Svorkmo

Ole

Stordahl

3.7.98

Oslostudentene

Vidar

Linn

Stråbø

29.6.93

Oslostudentene

Vidar

Elisabeth

Stubberud

16.5.85

NTNUI

Strindheim

Tiril Malm

Sunde

29.1.97

Moelven

Fana

Fredrik Morten

Sætran

30.6.93

Oslostudentene

Vidar

Thor Magnus

Søilen

10.01.08

Hovding

Norna-Salhus

Sacarias

Sørland

24.8.09

Bryne

Sandnes

Erlend Gjerdevik

Sørtveit

17.12.94

Oslostudentene

Vidar

Mathilde

Theisen

5.5.93

Oslostudentene

Vidar

Mikkel Blikstad

Thomassen

13.10.03

Lillehammer

Tjalve

Marcus

Thomsen

7.1.98

Tjalve

Norna-Salhus

Kjetil

Thoresen

29.7.96

 

Strindheim

Charlotte Celine

Thorjussen

24.6.00

Eidanger

Sørild

Kristina

Thunem

20.5.98

Fiskå

Gloppen

Nikoline

Thunem

13.7.04

Fiskå

Gloppen

Andreas Ullern

Tonning

26.12.04

Ringerike

Ull/Kisa

Elizabeth Pettersen

Turk

12.8.01

Nesodden

BUL

Håvard Marius Fordal

Tømmerdal

2.3.93

NTNUI

Bratsberg

Gard Smevik

Tørum

24.12.03

Vidar

Ull/Kisa

Maren

Undheim

31.1.04

Lye

Sandnes

Kristine

Valle

28.10.93

Oslostudentene

 

Gustav R.

Vasdal

7.4.91

Oslostudentene

Vidar

Mari

Vatn

20.11.91

Oslostudentene

Vidar

Sebastian van der

Veen

6.8.02

Skjalg

Spirit

Victoria

Vermelid

9.1.97

Oslostudentene

Vidar

Lars Opstad

Vike

18.12.06

Andebu

Runar

Helen Solheim

Volden

20.5.03

Gjesdal

Sandnes

Carolina Hernandez

Vråle

5.5.01

Sandvin

 

Magnus Winther

Warvik

29.7.94

Oslostudentene

Vidar

Bjørn Sæter

Wastvedt

24.5.90

Oslostudentene

Vidar

Sebastian

Wernersen

26.5.02

Viking

Tønsberg

Axel Henrik Johan

Wollan

19.2.93

Oslostudentene

Vidar

Mads

Waaler

24.1.94

Strindheim

 

Ulrik Moen

Ødegård

22.5.87

Oslostudentene

Vidar

Pål August Graff

Øverby

24.9.90

Oslostudentene

Vidar

Anne Bjerke

Årrestad

28.9.89

Oslostudentene

Vidar

Andreas Fyksen

Aas

12.8.08

Vidar

Ull/Kisa

Eline Fyksen

Aas

16.9.74

Vidar

 

Fredrik Fyksen

Aas

12.8.08

Vidar

Ull/Kisa

Jens

Aas

24.9.75

Vidar

Ull/Kisa

Jens Kristian

Aas

4.8.05

Vidar

Ull/Kisa