Representasjonsoverganger pr. 31.12.20.

 

Følgende overganger er i orden, under den forutsetning at eventuelle krav klubbene imellom er endelig godtatt og innfridd.

Fornavn

Etternavn

Født:

Fra

Til

Tore

Akerlie

19.2.99

Voss

Gular

Kristian Holhjem

Almli

19.1.88

 

Svorkmo

Sindre Fidje

Andersen

1.9.03

Kristiansand

Otra

Ådne

Andersen

18.1.94

Dimna

 

Lovise Skarbøvik

Andresen

17.1.04

Ålesund

Dimna

Eirin Endal

Angelstvedt

4.2.07

Norna-Salhus

Viking

Helle Margrethe

Aspaas

31.10.02

Selbu

Stjørdal

Mikkel

Bakken

29.9.05

Vidar

Tjalve

Julian René

Bastesen

23.7.04

Ull/Kisa

Fana

Alice Ulla

Berg

29.1.97

Dimna

Tyrving

Thea

Bjorland

12.2.05

Bryne

Skjalg

Therese

Bjorland

12,2,05

Bryne

Skjalg

Mats

Bjørgum

21.2.94

Strindheim

Svorkmo

Snorre Sliper

Bonesmo

9.5.01

Strindheim

BUL

Sigrid

Borge

3.12.95

Osterøy

Tjalve

Jacob

Boutera

29.4.96

Gular

Ull/Kisa

Kristen

Brosvik

23.3.00

Ask

Gloppen

Fride Vullum

Bruer

21.2.76

Strindheim

Utleira

Ibrahim

Buras

21.8.01

Lillehammer

Tjalve

Anisa

Buras

24.5.04

Lillehammer

Tjalve

Filip

Bøe

30.8.00

Fana

Norna-Salhus

Jan-Erik

Christiansen

29.3.72

Hinna

Skjalg

Cedric Bakke

Christophersen

11.12.01

Tønsberg

Viking

Henriette

Collett-Østensen

26.4.04

Sturla

Tyrving

Lea Taraldsrud

Dormagen

15.12.01

Koll

Tjalve

Marius

Eidsli

7.9.04

Skaun

Ranheim

Magnus

Eidsli

7.9.04

Skaun

Ranheim

Selma Løchen

Engdahl

20.12.01

Koll

Tjalve

Ingrid Heiberg-Andersen

Engevik

13.6.05

Sandnes

Skjalg

Hanne

Eriksson

20.4.94

Vidar

Ull/Kisa

Therese

Falk

5.8.75

Romerike Ultra

Hareid

Sander Frøseth

Fenes

24.4.02

Byåsen

Ranheim

Karoline

Finne

24.2.93

Gneist

Gular

Senay Amiosom

Fissehatsion

10.12.95

Tjalve

Ull/Kisa

Andrea

Fjellseth

11.2.89

Ren-Eng

Oslostudentene

Caroline

Fleischer

26.10.96

Ski

Trondheim

Synnøve Julseth

Frantzen

13.12.00

Asker Skiklubb

Ranheim

Karl

Fremstad

9.11.96

Tjalve

Tyrving

Gunnar Mo

Gausvik

18.2.06

Norna-Salhus

Viking

Ivar Matias Linge

Glomnes

24.6.96

Strindheim

Tjalve

Lars Åke

Greiff

18.1.56

Larvik Turn

Tønsberg

Linnea

Greiff

16.5.98

Larvik Turn

Tønsberg

Siv

Grønmo

28.8.69

 

Lånke

Tobias

Grønstad

6.7.02

BUL

Tjalve

Sara Benedikte

Guttormsen

10.2.05

Ski

Vidar

Erik

Haddon

25.6.03

Byåsen

Strindheim

Astrid

Hagen

30.3.04

Orion

Ren-Eng

Jonas Lurås

Hammer

10.3.91

Lørenskog

 

Fredrik Gudheim

Haraldstad

1.4.00

Sarpsborg

BUL Tromsø

Pernille Eun

Haug

18.7.05

Kongsvinger

Orion

Ronny

Hauge

26.7.66

BFG Bergen Løpeklubb

Laksevåg

Håvard

Haukenes

22.4.90

Norna-Salhus

BUL

Fredrik Klakken

Heggelund

10.6.03

Hamar

Orion

Magnus Sirnes

Hjellum

3.2.94

Gular

Oslostudentene

Erik

Hovlandsdal

18.6.89

Norna-Salhus

Viking

Jørgen

Hågensen

18.8.96

Tjalve

Ull/Kisa

Anouk de

Haas

9.5.04

Sturla

 

Per Richard

Iversen

23.6.75

Oslostudentene

BUL

Christine Bjelland

Jensen

16.6.94

Gular

Norna-Salhus

Sara Dorthea

Jensen

15.3.96

Tjalve

Frøyland

Hedda Ekrem

Johansen

3.1.03

Sturla

Vidar

Marius

Johansen

15.4.05

Ull/Kisa

Romerike

Line Myrestøl

Johansson

9.2.98

Sørild

Skjalg

Therese

Johaug

25.6.88

Ren-Eng

Vidar

Daniel Alejandro

Johnsen

19.8.98

Gular

Ask

Inge Gabriel Eide

Johnsen

8.1.98

NTNUI

Ranheim

Karen Johanne

Jøsendal

6.6.94

Ranheim

Norna-Salhus

Kim Baliruno

Kamanzi

24.3.01

Herkules

Tyrving

Awet Nftalem

Kibrab

9.5.95

Tjalve

Ull/Kisa

Bjørn Einar

Kjønstad-Prestvik

20.11.06

Nyåsen

Ranheim

Marie

Kloster

30.6.81

Hinna

Skjalg

William Aleksander

Kollberg

30.4.04

Hellas

Asker Skiklubb

Guro Charlotte

Kristensen

12.1.94

NTNUI

Steinkjer

Thomas

Krohn-Hansen

5.11.07

Norna-Salhus

Viking

Andreas

Langhelle

1.8.07

Norna-Salhus

Viking

Henrik Marius

Laukli

8.4.01

Konnerud

Strindheim

Endre Berg

Leiren

7.7.01

NTNUI

Strindheim

Øyvind

Liland

14.5.60

BFG Bergen Løpeklubb

 

Sander Svensson

Lindevik

28.12.01

Kristiansand Løpe

Kristiansand

Hanne Mjøen

Maridal

21.9.96

Ull/Kisa

Strindheim

Ola

Matre

31.12.89

Gui

Oslostudentene

Ingvild

Meinseth

31.3.99

Sørild

Tyrving

Helene Støle

Melsom

29.2.96

Vidar

Oslostudentene

Bård Olav

Moen

16.2.54

Utleira

 

* Sondre Nordstad

Moen

12.1.91

Vidar

Ros

Safiullah

Mohammadi

9.9.00

Hamnvik

Sandnes

Eva

Moldestad

15.2.02

Hovding

 

Ann Kristin

Mosbron

13.8.80

Stavanger

Haugesund

Marthe Katrine

Myhre

4.3.85

Lillehammer

 

Simen Steen

Myrvang

6.11.96

Ull/Kisa

Steinkjer

Martin

Mæle

14.3.00

Gneist

BUL

Malin

Mønsås

23.3.99

Sørild

 

André Johnsen

Navjord

13.7.94

Strindheim

Steinkjer

Kristian

Nedregård

28.8.74

Spjelkavik og Omegn

 

Kirill

Neumann

17.1.82

Oppstad

Bøler

Kristoffer

Nordvik

20.8.94

Todalen

Rindal

Mille Eide

Nyhus

1.5.03

Hamar

Orion

Tristan Emil Brekke

Nøttveit

5.9.07

Norna-Salhus

Viking

Oskar

Opdøl

6.7.03

Stettevik

Ålesund

Pernille Aaslid

Osen

3.4.04

Stjørdal

Ranheim

Thea Aase

Pedersen

3.4.00

Stein

BUL

Maya

Pedersen

27.11.72

Gausdal

Moelven

Miriam

Pedersen

20.2.04

Gausdal

Moelven

Fredrik Stiansson

Pedersen

5.10.03

Vågstranda

Dimna

Sebastian

Plows

29.11.01

Nittedal

Gular

Ivar

Plukkerud

11.4.05

Løten

Hamar

Geir Erik

Ravndal

16.9.81

Gjesdal

GTI

Thomas

Reitan

16.1.06

Fram

Stjørdal

Vegard

Rinde

3.1.06

Gneist

Fana

Jonas

Riseth

4.6.94

Namdal Løpeklubb

Tjalve

Sondre

Rishøi

30.4.00

Sarpsborg

 

Emmy Margrethe

Rismark

19.1.03

Sturla

Tyrving

Andreas

Rivenes

11.8.03

Tønsberg

Sem

Mari Emilie Andreassen

Rud

1.11.01

Askim

Vidar

Kasper

Sagen

19.4.99

Bækkelaget

BUL

Ola

Sakshaug

19.9.84

Kristiansand Løpeklubb

 

Kaja Kleppe

Salemonsen

8.9.01

Haugesund

Norna-Salhus

Annette Velde

Sande

14.10.82

Romerike Ultraløperklubb

BFG Bergen Løpeklubb

Saveetha

Satkunananthan

2.2.04

Groruddalen

BUL

Siren Amelia

Seiler

28.6.98

Kristiansand Løpeklubb

Tjalve

André Cruz da

Silva

18.12.04

Groruddalen

Lørenskog

Sigurd Ruud

Skjeseth

24.12.96

Tjalve

Ull/Kisa

Martine

Smedsrud

24.9.03

Ull/Kisa

Nordre Eidsvoll

Magnus

Smedsrud

22.7.06

Ull/Kisa

Nordre Eidsvoll

Aurora Sophie Lund

Sommerlade

30.6.00

Bergens Turn

Norna-Salhus

Hannah Rimstad

Steffensen

1.8.02

Fana

Norna-Salhus

Marion

Steigedal

27.2.84

Meldal

Svorkmo

Alf Håvard Bråten

Stensø

27.5.06

Flatås

Strindheim

Heine

Strønstad-Løseth

30.3.08

Viking

Gneist

Sindre

Strønstad-Løseth

10.11.05

Viking

Gneist

Matias Tinsai

Sunde

22.4.03

Snøgg

Skarphedin

Thomas Hoel

Syrstad

27.10.96

Strindheim

 

Victoria

Sørland

17.4.06

Bryne

Sandnes

Erlend Gjerdevik

Sørtveit

17.12.94

Gneist

Oslostudentene

Lars

Teigen

20.11.04

Sogndal

Jølster

Isaac

Tesfamichael

1.7.93

Leksvik

Steinkjer

Luca

Thompson

24.11.00

BUL

Tjalve

John Arild

Torkelsen

11.2.02

Bremnes

Stord

Kjersti Solvoll Bakketun

Tronvoll

3.1.75

 

Svorkmo

Ulf Stephen

Tudem

25.9.51

Sandefjord

Tønsberg

Sigurd

Tveit

16.3.00

Kr.sand Løpeklubb

Kristiansands IF

Anton

Tveito

10.9.04

Kaupanger

Jølster

Frida Røe

Tærum

29.4.01

Vidar

Dimna

Kristian

Ulriksen

2.10.86

Vidar

Ros

Jacob

Vaula

1.8.01

Stord

Gular

Henrik

Velle

28.11.91

Ren-Eng

Tjalve

André Armando

Vivelid

18.1.89

Ask

Fyllingen

Fride

Vågen

7.2.02

Laksevåg

Norna-Salhus

Cathrine

Warberg

13.7.00

Ogndal

Trondheim

Sebastian

Wernersen

26.5.02

Tønsberg

Viking

Eivind Trym

Wikshåland

16.11.97

Tjalve

Gular

John

Woods

13.3.88

Rindal

Varegg

Aksel

Wormdahl

1.2.06

Utleira

Ranheim

Scott

Ygård

6.1.03

Hellas

Vidar

Lars

Øvrebø

16.8.00

Gaular

Jølster

Kåkon Yri

Aaberg

14.7.05

Tvedestrand

Seljord

Per Ellef Ryen

Aalerud

15.1.00

Ås

Tjalve

 

 

 

 

 

* = Mangler bekreftelse om oppgjort mellomværende med gammel klubb kjent for NFIF