MENN / MEN 2013

Del 1 / Part 1: Sprint (60-400)
Pr. 31. desember

 

Utarbeidet av Tore Johansen, SRU med assistanse av Børre Lilloe (utenlandsresultater) og Jan Jørgen Moe, SRU (fødselsdata)

 

Compiled by Tore Johansen, SRU assisted by Børre Lilloe (performances abroad) and Jan Jørgen  Moe, SRU (birth dates)

 

100 METER (10,75 - 11,60)

NR: 9,99

NM: 11,25

VM-A: 10,15

VM-B: 10,21

NR-U23: 10,27

NM-U23: 11,59/11,3

EM-U23: 10,60

EM-U20: 10,75

NR-U20: 10,43

NM-U20: 11,75/11,5

VM-U18: 10,89

 

 

10,07

+0,0

Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL

01.01.84

1A

MS

Luzern, SUI

17.07

9,99-11

10,08

+0,0

Ndure

 

1A

MS

Mannheim, GER

29.06

 

10,13

+0,1

Ndure

 

1B

GL

Roma, ITA

06.06

 

10,15

+0,5

Ndure

 

1h1

MS

Mannheim, GER

29.06

 

10,17

+0,8

Ndure

 

3

ISTAF

Berlin, GER

01.09

 

10,37

+1,2

Ndure

 

5A

LSU

Baton Rouge, US

20.04

 

10,37

-4,1

Ndure

 

2A

Lag-EM

Gateshead, GBR

22.06

 

10,43

+1,7

Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø TIF

12.12.91

1A

MS

Oslo/Bi

16.08

10,98-12

10,50

-1,2

Ndure

 

1A

SGP

Karlstad, SWE

23.07

 

10,59

+1,9

Thomas Wiborg, Herkules Friidrett

04.11.87

1

MS

Skien/Her

09.07

10,68-09

 

 

(10/3)

 

 

 

 

 

 

10,63

+0,4

Nikolai Bjerkan, IL BUL-Tromsø

05.01.92

2h1

Elite 3

Trondheim/St

01.07

10,97-11

10,64

+1,6

Jonas Halonen, IL Tyrving

18.01.95

5h6

EM-U20

Rieti, ITA

18.07

10,89-12

10,65

+1,8

Anders Erlend Idås, Horten FIK

14.02.90

1A

MS

Lillehammer

23.06

10,87-11

10,66

-0,8

Wiborg

 

1

MS

Skien/Her

01.06

 

10,67

+1,8

Salumu Ageze Kashafali, IL Norna-Salhus

25.11.93

2A

MS

Lillehammer

23.06

10,73-12

10,68

+0,7

Idås

 

1

NM

Tønsberg

24.08

 

10,68

+0,7

Torbjørn Lysne, IL Gular

30.01.90

2

NM

Tønsberg

24.08

10,74-12

10,69

+1,1

Bjerkan

 

3A

Elite 3

Trondheim/St

01.07

 

10,71

+1,8

Even Pettersen, Urædd Friidrett

12.10.93

3A

MS

Lillehammer

23.06

10,84-11

10,71

+0,7

Pettersen

 

3

NM

Tønsberg

24.08

 

 

 

(20/9)

 

 

 

 

 

 

10,73

+1,4

Wiborg

 

1h3

Elite 2

Florø

08.06

 

10,73

+1,8

Bjerkan

 

1

MS

Nadderud

16.06

 

10,73

-0,7

Kjerpeset

 

1

NM-U23

Overhalla

02.08

 

10,73

+1,9

Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF

29.07.86

1

MS

Lillehammer

13.08

10,54-11

-------------------------------------------(24/10)----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10,76

+1,4

Peter Efe Osazuwa, IL i BUL

07.07.89

1

MS

Trondheim/St

01.06

10,79-10

10,76

+1,7

Alexander Karlsson, IL Gular

23.09.88

1D

WindSpr

Sundsvall, SWE

28.07

10,76-11

10,80

+1,7

Henrik Johnsen, IK Tjalve

07.02.86

2D

WindSpr

Sundsvall, SWE

28.07

10,61-07

10,80

+0,9

Even Meinseth, Sørild FIK

22.05.96

1

UM-17

Lillehammer

06.09

11,16-12

10,84

+1,6

Henrik Overvåg, Dimna IL

17.06.94

2A

G18/19

Lillehammer

23.06

10,79-12

10,84

+1,8

Lars Jøran Storhaug, IL Skjalg

29.06.89

5A

MS

Lillehammer

23.06

10,91-12

10,85

+1,8

Jostein Joshua Fossøy, Florø TIF

01.09.92

6A

MS

Lillehammer

23.06

10,96-12

10,85

+1,9

Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve

07.05.89

2

MS

Lillehammer

13.08

10,88-12

10,85

+1,9

Nickolai Jallow, IF Hellas

03.04.91

3

MS

Lillehammer

13.08

11,26-12

10,86

-0,9

Karsten Warholm, Dimna IL

28.02.96

m

VM-U18

Donetsk, UKR

10.07

11,05-12

 

 

(20)

 

 

 

 

 

 

10,89

+1,4

Kristoffer Buhagen, Trondheim Friidrett

04.02.92

2

MS

Trondheim/St

01.06

11,02-12

10,89

+1,5

Amund Høie Sjursen, IL Gneist

16.01.96

2A

G17

Lillehammer

23.06

11,41-12

10,89

+1,7

Martin Loftås Kåstad, Osterøy IL

10.08.90

4D

WindSpr

Sundsvall, SWE

28.07

11,04-11

10,89

+1,7

Martin Forbergskog, Moelven IL

27.03.91

6A=

MS

Oslo/Bi

16.08

10,99-10

10,90

+1,8

Martin Roe, IL Fri

01.04.92

2h2

MS

Lillehammer

23.06

10,84-12

10,90

+1,1

Eirik Thorshaug, Trondheim Friidrett

10.05.87

5A=

Elite 3

Trondheim/St

01.07

11,24-12

10,90

+1,1

Carl Emil Kåshagen, Moelven IL

09.02.91

2B

MS

Oslo/Bi

16.08

11,06-11

10,91

+1,4

Vegard Jenset Øien, Ranheim IL

26.09.90

3

MS

Trondheim/St

01.06

10,99-12

10,92

+1,9

Sondre Mulongo Nystrøm, Lillehammer IF

21.06.94

4

MS

Lillehammer

13.08

11,25-12

10,94

+0,1

Per Magnus Arjun Solli, IK Tjalve

04.06.91

1A

MS

Fana

02.06

10,77-10

 

 

(30)

 

 

 

 

 

 

10,95

+1,1

Riquelvis Santiago, IL i BUL

01.01.87

3B

MS

Oslo/Bi

16.08

10,86-10

10,96

+1,1

Simen Sigurdsen, Herkules Friidrett

22.01.93

3h1

Elite 2

Florø

08.06

10,92-11

10,98

+1,9

Henrik Johan Holmberg, Vik IL

23.09.89

m

NCAA II

Pueblo, USA

23.05

11,20-08

10,99

+1,9

Michael Rosenberg, Lillehammer IF

10.05.90

5

MS

Lillehammer

13.08

11,12-10

11,00

+0,9

Jonathan Quarcoo, FIK Orion

13.10.96

4

UM-17

Lillehammer

06.09

11,78-12

11,01

+1,5

Øystein Klareng, FIK Orion

16.11.96

3A

G17

Lillehammer

23.06

11,70-12

11,01

+0,6

Joachim Sandberg, Sandnes IL

18.05.95

1h2

UM-18/19

Lillehammer

06.09

11,16-12

11,01

+0,7

Samuel Blessing Elonga, IL i BUL

10.01.94

1A

MS

Oslo/Bi

16.09

11,01-11

11,03

+1,1

Eirik Tanberg, Sigdal FIK

20.08.87

5B

MS

Oslo/Bi

16.08

10,80-10

11,03

+0,6

Thomas Firing, Ranheim IL

22.09.92

5sf2

NM

Tønsberg

24.08

10,90-12

 

 

(40)

 

 

 

 

 

 

11,05

+1,4

Ousman Touray, IL i BUL

13.01.95

2h1

G18/19

Lillehammer

23.06

11,17-12

11,06

+1,1

Marius Bakken Støle, Sandnes IL

06.06.93

6B

MS

Oslo/Bi

16.08

11,23-12

11,07

+0,5

Colin Eriksen, Sandefjord TIF

17.05.94

1

G18/19

Skien/Her

01.06

11,20-12

11,07

+1,6

Simen Tjelta Larsen, IL Skjalg

04.01.94

4A

G18/19

Lillehammer

23.06

11,18-12

11,08

+1,1

Håkon Morken, Lillehammer IF

20.04.93

7B

MS

Oslo/Bi

16.08

11,10-11

11,08

+1,3

Samuel Gyedu, IL i BUL

01.05.94

1h3

UM-18/19

Lillehammer

06.09

11,26-12

11,09

+1,9

Kristian Iverin, IF Hellas

11.04.91

6

MS

Lillehammer

13.08

11,35-12

11,11

+1,4

Gilbert Ofori, Trondheim Friidrett

10.04.94

1h1

UM-18/19

Lillehammer

06.09

11,05-12

11,15

+2,0

Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve

12.05.94

4h2

Elite 2

Florø

08.06

11,12-11

11,16

+1,9

Thomas Mardal, Sandane TIL

16.04.97

1

G16

Lillehammer

23.06

11,75-12

 

 

(50)

 

 

 

 

 

 

11,18

+0,2

Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL

05.05.96

1A

MS

Fana

30.07

11,36-12

11,19

+1,4

Mathias Myhre, Ålesund FIK

03.11.95

3h1

G18/19

Lillehammer

23.06

11,45-12

11,19

-0,3

Andres Stokka Andersen, Sandnes IL

07.02.92

4h3

NM

Tønsberg

24.08

11,03-12

11,19

+1,8

Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett

17.11.96

2h2

UM-17

Lillehammer

06.09

11,31-12

11,20

+1,8

Rune Augdal, Trondheim Friidrett

02.10.87

4h2

MS

Lillehammer

23.06

10,88-11

11,21

+1,1

Odd Eiken, Ranheim IL

28.03.91

3h2=

MS

Trondheim/St

01.06

11,15-12

11,21

+1,9

Fredrik A. Berdal Kortner, Herkules Fr.

04.08.81

3

MS

Skien/Her

09.07

11,41-12

11,22

+1,9

Abou Granli Diomandé, FIK Orion

22.05.97

2

G16

Lillehammer

23.06

11,66-12

11,22

+2,0

Martin Trondseth Gjertsen, Ranheim IL

07.03.93

1h2

WindSpr

Sundsvall, SWE

28.07

11,60-11

11,22

+2,0

Per José C. Skancke, Ranheim IL

26.06.92

2h2

WindSpr

Sundsvall, SWE

28.07

11,14-12

 

 

(60)

 

 

 

 

 

 

11,22

+0,0

Jonas Andre Grønnhaug, Ranheim IL

27.09.89

2

MS

Børsa

11.08

11,09-11

11,23

+2,0

Bjørnar Lie, FIK Orion

13.02.98

1h1

UM-15

Lillehammer

06.09

12,30-12

11,24

+1,6

Marius Bull Hjeltnes, TIL Hovding

22.06.96

2h1

UM-17

Lillehammer

06.09

11,56-12

11,25

+0,6

Sebastian Salas Perez, IK Tjalve

31.01.97

2

UM-16

Lillehammer

06.09

Debut-13

11,26

+1,3

Håkon Gaukerud Høye, FIK Orion

01.12.95

3C

Elite 1

Brandbu

22.05

11,63-12

11,26

+1,8

Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL

17.03.92

5h2

MS

Lillehammer

23.06

11,36-10

11,26

+1,6

Eivind Hvistendahl, IL Tyrving

23.03.96

3h1

UM-17

Lillehammer

06.09

11,68-12

11,28

-1,3

Kjartan Løvoll, SK Vidar

21.01.92

6A

MS

Lillestrøm

25.05

11,14-10

11,29

+1,5

Anders Flem Hagen, Tønsberg FIK

03.06.87

1

MS

Moss

08.07

10,95-07

11,30

-0,3

Thomas Bjerknesli, IL BUL-Tromsø

29.05.95

1h2

MS

Finnfjordbotn

01.06

11,27-12

 

 

(70)

 

 

 

 

 

 

11,33

+1,5

Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve

03.05.96

4

MS

Oslo/Bi

19.09

Debut-13

11,34

+0,1

Rolf Einar Vikanes, Bryne FIK

04.07.92

4A

MS

Fana

02.06

11,49-11

11,34

+1,4

Niklas Sandberg, Sandnes IL

18.05.95

2h1

UM-18/19

Lillehammer

06.09

11,91-12

11,36

+0,7

Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL

26.07.86

m

NM

Oslo/Bi

19.05

10,87-11

11,36

+0,2

Jonathan V. Byrkjenes, IL Norna-Salhus

24.09.91

1

U23

Ravnanger

22.05

11,18-08

11,36

+0,2

Jostein André Kvikstad, Bodø FIK

31.12.93

m

Ecup-2

Ribeira Brava, P.

29.06

11,31-12

11,36

+1,7

Magnus Dehli Vigeland, Oslo-stud. IK

25.09.78

4h4

MS

Oslo/Bi

16.08

11,22-11

11,37

+0,0

Yobe Najar, IL i BUL

09.11.96

1C

MS

Oslo/Bi

28.05

11,34-12

11,37

+2,0

Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK

13.12.93

5h1

MS

Nadderud

16.06

11,17-11

11,38

+1,3

Vebjørn Gilde, Lillehammer IF

05.03.93

5C

Elite 1

Brandbu

22.05

11,42-12

 

 

(80)

 

 

 

 

 

 

11,40

+1,4

Pavlik Wang, Moss IL

08.01.95

1

G18/19

Moss

10.08

11,25-11

11,41

+0,7

Hans Olav Uldal, Sandnes IL

16.12.82

m

NM

Oslo/Bi

19.05

10,95-07

11,42

-1,4

Mauritz Kåshagen, Moelven IL

15.02.89

2B

MS

Oslo/Bi

28.05

11,37-08

11,42

+1,8

Philip Østli, Ranheim IL

14.01.90

6h2

MS

Lillehammer

23.06

11,56-12

11,42

+0,0

Jørgen Skovli Utne, Moss IL

22.03.88

3

MS

Moss

10.08

10,97-07

11,43

+1,3

Jørgen Kåshagen, Moelven IL

22.10.94

6C

Elite 1

Brandbu

22.05

11,69-10

11,43

-1,0

Kathan Yohanathan, IL Tyrving

15.02.94

2B

G18/19

Lillehammer

23.06

11,33-12

11,43

-0,8

Paul Anders Holte, IL Skjalg

06.10.84

1

MS

Strandebarm

06.07

10,78-08

11,44

+1,3

Stian Løvås Aaen, FIK Orion

28.12.95

7C

Elite 1

Brandbu

22.05

11,67-12

11,44

+0,0

Marius Mellum, Ullensaker/Kisa IL

16.04.96

2h1

G17

Oslo/Bi

16.08

11,64-12

 

 

(90)

 

 

 

 

 

 

11,45

+0,5

Jon Erik Nesse, Bryne FIK

18.01.95

2

G18/19

Torvastad

20.05

11,79-12

11,47

+1,7

Asgeir Uthaug, IL Skjalg

06.04.94

3A

G18/19

Fana

02.06

11,68-12

11,48

+0,3

Øivind Hjelle, Trondheim Friidrett

27.09.91

1h1

WindSpr

Sundsvall, SWE

28.07

Debut-13

11,49

+0,7

Lars Vikan Rise, Sandnes IL

23.11.88

m

NM

Oslo/Bi

19.05

11,16-11

11,49

+0,9

Hallbjørn Hasund Thorseth, Dimna IL

05.01.95

3

MS

Ulsteinvik

25.05

11,73-12

11,50

+0,5

Thomas A. Bydal Jakobsen, IL i BUL

21.01.85

4B

MS

Oslo/Bi

25.07

11,27-11

11,51

+1,4

Hans Christian Walker, IL i BUL

22.03.95

4h1

G18/19

Lillehammer

23.06

11,26-12

11,51

+1,9

Torbjørn Fossum Heldal, Herkules Fr.

13.11.93

3

MS

Skien/Her

09.07

11,42-12

11,51

+1,6

Joakim Moss Grutle, Bremnes IL

01.07.96

4h1

UM-17

Lillehammer

06.09

11,73-12

11,51

+0,6

Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL

09.02.95

4h2

UM-18/19

Lillehammer

06.09

11,26-12

 

 

(100)

 

 

 

 

 

 

11,52

+1,9

Kenneth Vik Gulbrandsen, Asker SK

25.05.97

4

G16

Lillehammer

23.06

11,75-12

11,52

+0,6

Øyvind Bu, Fana IL

07.06.87

1

MS

Lonevåg

01.07

12,01-12

11,53

+0,7

Mathias Haugsdal, IL Tyrving

19.07.94

1

G18/19

Drammen

09.05

11,62-12

11,54

+0,7

Christoffer Sandven, FIL AKS-77

14.02.97

3sf1

UM-16

Lillehammer

06.09

Debut-13

11,55

-0,5

Bård Venholen, FIK Ren-Eng

11.04.75

1

MS

Brandbu

08.06

10,90-02

11,56

+1,3

Halvard Hauge Hornes, IL Tyrving

02.10.95

3h3

UM-18/19

Lillehammer

06.09

Debut-13

11,57

+1,3

Sharu Kulam, IL Tyrving

16.07.95

4h3

UM-18/19

Lillehammer

06.09

Debut-13

11,58

+1,4

Brede Solberg Stølen, Tingvoll FIK

27.02.93

6h1

MS

Trondheim/St

01.06

11,40-11

11,59

+0,0

Kristian Dragsund Mork, Dimna IL

13.02.96

1

G17

Hareid

18.08

12,40-12

11,60

+1,2

Philip Bay Andersen, Kristiansands IF

25.04.94

1

MS

Kristiansand

19.06

11,39-12

 

 

(110)

 

 

 

 

 

 

11,60

-1,2

André Armando Vivelid, IL Ask

18.01.89

7h3

VU-MS

Göteborg, SWE

29.06

11,71-06

11,60

+1,7

Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg

23.02.98

1B

MS

Sandnes

13.08

12,00-12

11,60

+0,6

Kristian Hansen Bruvik, IL Fri

09.07.94

5h2

UM-18/19

Lillehammer

06.09

11,80-11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Utenlandske statsborgere / Foreign citizens

 

 

 

 

 

11,22

+1,9

Óttar Jónsson (ISL), Sandnes IL

19.02.83

2G

WindSpr

Sundsvall, SWE

28.07

11,17-01

11,31

+1,9

Damian Steinke (GER), Molde Olymp

12.01.97

3

G16

Lillehammer

23.06

11,79-12

11,44

+0,7

Bartek Sakowski (POL), SK Vidar

03.07.98

2

G15

Oslo/Bi

18.08

12,48-12

11,44

+1,7

Konrad Pieszak (POL), Egersunds IK

13.12.93

2

MS

Sandnes

19.08

11,78-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement / Handtiming

 

 

 

 

 

11,3

+1,7

Espen Olsen, Sømna IL

85

1

MS

Vik i Helgeland

04.07

11,8  -12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ikke godkjente resultater / Unsanctioned performances

 

 

 

 

 

Medvind / Wind assisted:

 

 

 

 

 

 

9,95

+3,0

Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL

01.01.84

1A

WindSpr

Sundsvall, SWE

28.07

9,99-11

10,53

+3,4

Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø TIF

12.12.91

1h1

MS

Oslo/Bi

16.08

10,98-12

10,58

+2,1

Thomas Wiborg, Herkules Friidrett

04.11.87

1

MS

Skien

07.07

10,68-09

10,59

+2,8

Wiborg

 

3

Elite 2

Florø

08.06

 

10,66

+2,8

Alexander Karlsson, IL Gular

23.09.88

4

Elite 2

Florø

08.06

10,76-11

10,67

+5,1

Jonas Halonen, IL Tyrving

18.01.95

2A

Elite 1

Brandbu

22.05

10,89-12

10,67

+4,2

Even Pettersen, Urædd Friidrett

12.10.93

1h5

MS

Lillehammer

23.06

10,84-11

10,69

+4,2

Jostein Joshua Fossøy, Florø TIF

01.09.92

2h5

MS

Lillehammer

23.06

10,96-12

10,71

+2,1

Anders Erlend Idås, Horten FIK

14.02.90

1h1

MS

Lillehammer

23.06

10,87-11

10,73

+3,1

Torbjørn Lysne, IL Gular

30.01.90

1B

MS

Lillehammer

23.06

10,74-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10,75

+4,2

Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF

29.07.86

3h5

MS

Lillehammer

23.06

10,54-11

10,75

+2,7

Lysne

 

3h4

WindSpr

Sundsvall, SWE

28.07

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10,79

+2,1

Henrik Overvåg, Dimna IL

17.06.94

1h2

G18/19

Lillehammer

23.06

10,79-12

10,79

+3,4

Martin Forbergskog, Moelven IL

27.03.91

2h1

MS

Oslo/Bi

16.08

10,99-10

10,82

+3,1

Martin Loftås Kåstad, Osterøy IL

10.08.90

1h3

WindSpr

Sundsvall, SWE

28.07

11,04-11

10,83

+3,6

Amund Høie Sjursen, IL Gneist

16.01.96

1h2

G17

Lillehammer

23.06

11,41-12

10,83

+2,7

Samuel Blessing Elonga, IL i BUL

10.01.94

1

UM-18/19

Lillehammer

06.09

11,01-11

10,84

+3,1

Sjursen (BFG Bergen FIK)

 

1

MS

Fana

09.06

 

10,84

+2,8

Eirik Thorshaug, Trondheim Friidrett

10.05.87

2E

WindSpr

Sundsvall, SWE

28.07

11,24-12

10,84

+3,4

Fossøy

 

3h1

MS

Oslo/Bi

16.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10,85

+3,1

Thorshaug

 

2B

MS

Lillehammer

23.06

 

10,86

+4,2

Kristoffer Buhagen, Trondheim Friidrett

04.02.92

4h5

MS

Lillehammer

23.06

11,02-12

10,87

+2,3

Riquelvis Santiago, IL i BUL

01.01.87

2h4

MS

Lillehammer

23.06

10,86-10

10,88

+3,6

Forbergskog

 

2h2

MS

Nadderud

16.06

 

10,88

+2,2

Simen Sigurdsen, Herkules Friidrett

22.01.93

2h3=

MS

Lillehammer

23.06

10,92-11

10,89

+3,1

Øystein Klareng, FIK Orion

16.11.96

1h3

G17

Lillehammer

23.06

11,70-12

10,89

+3,1

Carl Emil Kåshagen, Moelven IL

09.02.91

3B

MS

Lillehammer

23.06

11,06-11

10,92

+2,3

Santiago

 

3h3

MS

Oslo/Bi

16.08

 

10,93

+3,1

Sigurdsen

 

5B

MS

Lillehammer

23.06

 

10,94

+2,8

Sigurdsen

 

6

Elite 2

Florø

08.06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10,94

+3,4

Håkon Morken, Lillehammer IF

20.04.93

4h1

MS

Oslo/Bi

16.08

11,10-11

10,97

+3,5

Eirik Tanberg, Sigdal FIK

20.08.87

4h2

MS

Oslo/Bi

16.08

10,80-10

10,97

+2,3

Blessing Elonga

 

1

G18/19

Oslo/Bi

27.08

 

10,97

+2,7

Joachim Sandberg, Sandnes IL

18.05.95

3

UM-18/19

Lillehammer

06.09

11,16-12

11,01

+2,8

Simen Tjelta Larsen, IL Skjalg

04.01.94

2

G18/19

Nadderud

16.06

11,18-12

11,01

+2,1

Marius Bakken Støle, Sandnes IL

06.06.93

4h1

MS

Lillehammer

23.06

11,23-12

11,01

+3,0

Jonas Andre Grønnhaug, Ranheim IL

27.09.89

2F

WindSpr

Sundsvall, SWE

28.07

11,09-11

11,02

+4,2

Morken

 

5h5

MS

Lillehammer

23.06

 

11,03

+2,7

Samuel Gyedu, IL i BUL

01.05.94

4

UM-18/19

Lillehammer

06.09

11,26-12

11,04

+2,1

Blessing Elonga

 

2h3

G18/19

Lillehammer

23.06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11,06

+4,2

Grønnhaug

 

6h5

MS

Lillehammer

23.06

 

11,06

+2,7

Tjelta Larsen

 

5

UM-18/19

Lillehammer

06.09

 

11,07

+2,7

Tjelta Larsen

 

1h5

G18/19

Lillehammer

23.06

 

11,07

+2,7

Gilbert Ofori, Trondheim Friidrett

10.04.94

6

UM-18/19

Lillehammer

06.09

11,05-12

11,08

+2,3

Gyedu

 

2

G18/19

Oslo/Bi

27.08

 

11,09

+3,6

Eric Alberto Marhaug, Bodø FIK

05.04.96

1

G17

Bodø

05.06

11,04-12

11,11

+3,4

Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL

26.07.86

5h1

MS

Oslo/Bi

16.08

10,87-11

11,12

+3,0

Andres Stokka Andersen, Sandnes IL

07.02.92

4F

WindSpr

Sundsvall, SWE

28.07

11,03-12

11,13

+3,5

Grønnhaug

 

5h2

MS

Oslo/Bi

16.08

 

11,14

+3,1

Stokka Andersen

 

4h3

WindSpr

Sundsvall, SWE

28.07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11,15

+2,7

Halvard Hauge Hornes, IL Tyrving

02.10.95

2h5

G18/19

Lillehammer

23.06

Debut-13

11,15

+3,1

Grønnhaug

 

6h3

WindSpr

Sundsvall, SWE

28.07

 

11,16

+2,5

Thomas Mardal, Sandane TIL

16.04.97

1

G16

Nadderud

16.06

11,75-12

11,16

+2,9

Håkon Gaukerud Høye, FIK Orion

01.12.95

1h4

G18/19

Lillehammer

23.06

11,63-12

11,17

+2,9

Marhaug

 

2h4

G17

Nadderud

16.06

 

11,17

+2,9

Kathan Yohanathan, IL Tyrving

15.02.94

2h4

G18/19

Lillehammer

23.06

11,33-12

11,18

+2,3

Marhaug

 

5

G17

Nadderud

16.06

 

11,19

+4,1

Thomas Bjerknesli, IL BUL-Tromsø

29.05.95

2h2

G18/19

Nadderud

16.06

11,27-12

11,19

+2,8

Yohanathan

 

6

G18/19

Nadderud

16.06

 

11,20

+2,1

Fredrik A. Berdal Kortner, Herkules Fr.

04.08.81

5h1

MS

Lillehammer

23.06

11,41-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11,21

+2,8

Hauge Hornes

 

7

G18/19

Nadderud

16.06

 

11,22

+2,1

Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL

09.02.95

3h3

G18/19

Lillehammer

23.06

11,26-12

11,23

+4,2

Øivind Hjelle, Trondheim Friidrett

27.09.91

7h5

MS

Lillehammer

23.06

Debut-13

11,24

+2,3

Anders Flem Hagen, Tønsberg FIK

03.06.87

3h4

MS

Lillehammer

23.06

10,95-07

11,25

+3,3

Yohanathan

 

2h1

G18/19

Nadderud

16.06

 

11,26

+2,7

Eivind Hvistendahl, IL Tyrving

23.03.96

2h1

G17

Nadderud

16.06

11,68-12

11,27

+2,7

Yohanathan

 

2A

MS

Nadderud

07.05

 

11,27

+3,4

Thomas A. Bydal Jakobsen, IL i BUL

21.01.85

6h1

MS

Oslo/Bi

16.08

11,27-11

11,28

+3,3

Hauge Hornes

 

3h1

G18/19

Nadderud

16.06

 

11,29

+3,7

Korshavn-Jartoft

 

3h3

G18/19

Nadderud

16.06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11,30

+2,7

Hauge Hornes

 

3A

MS

Nadderud

07.05

 

11,30

+2,2

Brede Solberg Stølen, Tingvoll FIK

27.02.93

6h3

MS

Lillehammer

23.06

11,40-11

11,30

+2,3

Rolf Einar Vikanes, Bryne FIK

04.07.92

4h4

MS

Lillehammer

23.06

11,49-11

11,36

+4,1

Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL

07.09.94

4h2

G18/19

Nadderud

16.06

11,48-12

11,36

+3,1

Yobe Najar, IL i BUL

09.11.96

2h3

G17

Lillehammer

23.06

11,34-12

11,38

+4,2

Thomas A. Bydal Jakobsen

 

8h5

MS

Lillehammer

23.06

 

11,38

+3,5

Philip Østli, Ranheim IL

14.01.90

6h2

MS

Oslo/Bi

16.08

11,56-12

11,40

+2,7

Mathias Haugsdal, IL Tyrving

19.07.94

4A

MS

Nadderud

07.05

11,62-12

11,40

+2,2

Solberg Stølen

 

1

U23

Molde

08.06

 

11,40

+2,6

Bartek Sakowski (POL), SK Vidar

03.07.98

2

G15

Nadderud

16.06

12,48-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11,41

+2,2

Aksel Fossvik, Steinkjer FIK

27.10.94

1

U20

Steinkjer

15.05

11,51-12

11,42

+2,1

Haugsdal

 

3h2

G18/19

Lillehammer

23.06

 

11,43

+2,9

Kristian Berg, IL i BUL              

23.04.94

4h4

G18/19

Lillehammer

23.06

11,61-12

11,44

+3,6

Solberg Stølen

 

6h2

MS

Nadderud

16.06

 

11,46

+3,1

Øyvind Bu, Fana IL

07.06.87

3

MS

Fana

09.06

Debut-13

11,46

+2,2

Stian Aaltvedt, Urædd Friidrett

15.03.89

7h3

MS

Lillehammer

23.06

11,77-11

11,48

+2,7

Philip Bay Andersen, Kristiansands IF

25.04.94

4h5

G18/19

Lillehammer

23.06

11,39-12

11,48

+2,3

Tapio Stensletten, IL Norna-Salhus

30.04.93

5h4

MS

Lillehammer

23.06

11,34-11

11,51

+3,6

Henrik Akre Thorup, IL Skjalg

28.02.96

4h2

G17

Lillehammer

23.06

11,66-12

11,51

+3,1

Martin N. Kanestrøm, Lambertseter IF

23.11.96

3h3

G17

Lillehammer

23.06

12,01-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11,51

+2,4

Joakim Moss Grutle, Bremnes IL

01.07.96

3h4

G17

Lillehammer

23.06

11,73-12

11,53

+2,9

Trond Ellingsve, Sortland FIK

19.06.96

3h1

G17

Lillehammer

23.06

11,64-11

11,55

+2,2

Åsmund Fornes Sand, Verdal FIK

19.02.98

2

U20

Steinkjer

15.05

11,57-12

11,57

+3,5

Nils-Paul Skåra, IL i BUL

26.03.87

7h2

MS

Oslo/Bi

16.08

11,36-12

11,58

+3,1

Kristoffer Øvrelid Hasfjord, Hareid IL

17.01.96

4h3

G17

Lillehammer

23.06

11,83-11

11,59

+2,6

Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg

23.02.98

3

G15

Nadderud

16.06

12,00-12

11,59

+3,2

Sivert Eikrem, IL Koll

14.08.97

2h1

G16

Oslo/Bi

18.08

12,40-12

11,60

+2,2

Arne Hånes, Molde Olymp

11.05.92

2

U23

Molde

08.06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement / Handtiming

 

 

 

 

 

11,2

+2,4

Stephan Eiesland, Lyngdal IL

29.08.90

1

MS

Lyngdal

13.08

11,96-07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

200 METER (21,60 - 23,50)

NR: 19,89

NM: 22,65

VM-A: 20,52

VM-B: 20,60

NR-U23: 20,47

NM-U23: 23,30/23,0

EM-U23: 21,40

EM-U20: 21,75

NR-U20: 21,21

NM--U20: 23,75/23,5

VM-U18: 22,00

 

 

20,23

-0,2

Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL

01.01.84

5

DL

Brüssel, BEL

06.09

19,89-07

20,33

+0,0

Ndure

 

3sf1

VM

Moskva, RUS

16.08

 

20,36

+1,7

Ndure

 

2A

Bisl Gam

Oslo/Bi

13.06

 

20,36

-0,3

Ndure

 

2A

MS

Luzern, SUI

17.07

 

20,37

+0,0

Ndure

 

8

VM

Moskva, RUS

17.08

 

20,40

+1,4

Ndure

 

2

MS

Lausanne, SUI

04.07

 

20,44

-0,4

Ndure

 

2h1

VM

Moskva, RUS

16.08

 

20,51

-0,9

Ndure

 

5

Pref Cl.

Eugene, USA

01.06

 

20,58

-0,6

Ndure

 

2

DNgalan

Stockholm,SWE

22.08

 

20,82

-0,3

Ndure

 

6

Jam Int

Kingston, JAM

04.05

 

 

 

(10/1)

 

 

 

 

 

 

20,98

+1,3

Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø TIF

12.12.91

1A

MS

Oslo/Bi

17.08

21,75-12

21,10

+0,7

Kjerpeset

 

1

NM

Tønsberg

25.08

 

21,20

+1,6

Kjerpeset

 

1A

MS

Oslo/Bi

03.09

 

21,37

+0,7

Torbjørn Lysne, IL Gular

30.01.90

2

NM

Tønsberg

25.08

21,53-12

21,38

+1,1

Kjerpeset

 

1h1

VU-MS

Göteborg, SWE

30.06

 

21,42

-0,9

Kjerpeset

 

1

NM-U23

Overhalla

04.08

 

21,45

+0,0

Kjerpeset

 

1A

MS

Oslo/Bi

28.05

 

21,45

-0,1

Kjerpeset

 

1

MS

Tønsberg

01.06

 

21,45

+0,7

Carl Emil Kåshagen, Moelven IL

09.02.91

1h5

VU-MS

Göteborg, SWE

30.06

21,80-12

21,50

+0,7

Kåshagen

 

3

NM

Tønsberg

25.08

 

 

 

(20/4)

 

 

 

 

 

 

21,55

+1,8

Kåshagen

 

1A

Elite 1

Brandbu

22.05

 

21,56

+0,0

Kåshagen

 

2A

MS

Oslo/Bi

28.05

 

21,57

+1,2

Lysne

 

1D

WindSpr

Sundsvall, SWE

28.07

 

21,57

+1,3

Kåshagen

 

2A

MS

Oslo/Bi

17.08

 

21,60

-0,2

Kjerpeset

 

1h1

NM-U23

Overhalla

03.08

 

--------------------------------------------(25/4)-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

21,62

+0,7

Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF

29.07.86

4

NM

Tønsberg

25.08

21,27-11

21,64

+0,9

Henrik Overvåg, Dimna IL

17.06.94

1A

G18/19

Nadderud

14.06

21,89-12

21,71

+0,7

Martin Loftås Kåstad, Osterøy IL

10.08.90

5

NM

Tønsberg

25.08

22,10-12

21,73

+0,7

Håkon Morken, Lillehammer IF

20.04.93

6

NM

Tønsberg

25.08

21,85-12

21,78

+0,7

Sondre Mulongo Nystrøm, Lillehammer IF

21.06.94

7

NM

Tønsberg

25.08

22,48-12

21,84

+1,1

Vegard Jenset Øien, Ranheim IL

26.09.90

3A

MS

Nadderud

14.06

21,87-12

 

 

(10)

 

 

 

 

 

 

21,85

+0,3

Jonas Halonen, IL Tyrving

18.01.95

2

VU-P19

Göteborg, SWE

30.06

21,89-12

21,85

+1,1

Alexander Dahlstrøm Winger, IK Tjalve

07.05.89

1

MS

Lillehammer

13.08

21,87-11

21,86

+1,2

Even Meinseth, Sørild FIK

22.05.96

1A

G17

Lillehammer

22.06

22,82-12

21,87

+0,4

Joachim Sandberg, Sandnes IL

18.05.95

2

UM-18/19

Lillehammer

08.09

22,42-12

21,88

+0,3

Ousman Touray, IL i BUL

13.01.95

3

VU-P19

Göteborg, SWE

30.06

22,30-12

21,89

+0,5

Karsten Warholm, Dimna IL

28.02.96

1A

G17

Nadderud

14.06

22,15-12

21,93

+0,0

Simen Sigurdsen, Herkules Friidrett

22.01.93

3A

MS

Oslo/Bi

28.05

21,76-11

21,96

+0,4

Per Magnus Arjun Solli, IK Tjalve

04.06.91

4sf2

NM

Tønsberg

25.08

21,47-11

21.96

-0,2

Eric Alberto Marhaug, Bodø FIK

05.04.96

1

UM-17

Lillehammer

08.09

22,15-12

21,97

+1,2

Henrik Johnsen, IK Tjalve

07.02.86

2D

WindSpr

Sundsvall, SWE

28.07

21,59-07

 

 

(20)

 

 

 

 

 

 

22,02

+0,0

Eirik Tanberg, Sigdal FIK

20.08.87

4A

MS

Oslo/Bi

28.05

21,73-11

22,03

+1,7

Even Pettersen, Urædd Friidrett

12.10.93

2h11

VU-MS

Göteborg, SWE

30.06

21,94-12

22,05

+1,1

Anders Erlend Idås, Horten FIK

14.02.90

3h9

Univers.

Kazan, RUS

09.07

21,77-12

22,06

+0,5

Riquelvis Santiago, IL i BUL

01.01.87

1A

MS

Oslo/Bi

25.07

21,96-10

22,06

-0,2

Jonathan Quarcoo, FIK Orion

13.10.96

2

UM-17

Lillehammer

08.09

Debut-13

22,07

+1,2

Øystein Klareng, FIK Orion

16.11.96

2A

G17

Lillehammer

22.06

Debut-13

22,10

+1,2

Alexander Karlsson, IL Gular

23.09.88

2C

WindSpr

Sundsvall, SWE

28.07

21,52-11

22,16

-1,7

Simen Tjelta Larsen, IL Skjalg

04.01.94

5sf1

NM

Tønsberg

25.08

22,33-12

22,17

+0,7

Lars Jøran Storhaug, IL Skjalg

29.06.89

3h7

VU-MS

Göteborg, SWE

30.06

22,16-11

22,18

-0,3

Martin Roe, IL Fri

01.04.92

4A

MS

Lillehammer

21.06

22,12-12

 

 

(30)

 

 

 

 

 

 

22,20

+1,4

Kjartan Løvoll, SK Vidar

21.01.92

2B

MS

Nadderud

14.06

22,15-12

22,21

+1,4

Marius Bakken Støle, Sandnes IL

06.06.93

3B

MS

Nadderud

14.06

22,70-12

22,21

-0,4

Andreas Roth, Ullensaker/Kisa IL

29.04.93

1C

SGP

Karlstad, SWE

23.07

22,42-12

22,23

+0,6

Jonas Andre Grønnhaug, Ranheim IL

27.09.89

2h1

NM

Tønsberg

25.08

22,13-12

22,27

-0,1

Martin Forbergskog, Moelven IL

27.03.91

3h10

VU-MS

Göteborg, SWE

30.06

22,19-10

22,31

+0,1

Samuel Blessing Elonga, IL i BUL

10.01.94

1

G18/19

Oslo/Bi

11.09

22,32-12

22,32

+0,6

Samuel Gyedu, IL i BUL

01.05.94

2sf1

UM-18/19

Lillehammer

07.09

22,67-12

22,33

+0,8

Haakon Gaukerud Høye, FIK Orion

01.12.95

2h5

VU-P19

Göteborg, SWE

30.06

22,88-12

22,36

+1,1

Nikolai Bjerkan, IL BUL-Tromsø

05.01.92

1

MS

Finnfjordbotn

02.06

22,85-10

22,41

+1,4

Einar-André Bydal Jakobsen, IL i BUL

26.07.86

5h3

NM

Tønsberg

25.08

21,69-11

 

 

(40)

 

 

 

 

 

 

22,42

+1,2

Peter Efe Osazuwa, IL i BUL

07.07.89

1

MS

Moss

10.08

21,65-10

22,43

+0,8

Eivind Hvistendahl, IL Tyrving

23.03.96

2h1

VU-P17

Göteborg, SWE

30.06

23,21-12

22,46

+0,6

Henrik Johan Holmberg, Vik IL

23.09.89

4h2

NM

Tønsberg

25.08

22,43-08

22,47

+1,1

Nickolai Jallow, IF Hellas

03.04.91

3

MS

Lillehammer

13.08

Debut-13

22,51

+0,9

Halvard Hauge Hornes, IL Tyrving

02.10.95

4A

G18/19

Nadderud

14.06

22,76-12

22,51

-0,2

Trond Ellingsve, Sortland FIK

19.06.96

3

UM-17

Lillehammer

08.09

23,11-12

22,52

+0,9

Jon Erik Nesse, Bryne FIK

18.01.95

5A

G18/19

Nadderud

14.06

23,03-12

22,53

-1,4

Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL

05.05.96

2A

MS

Fana

30.07

22,88-12

22,54

+1,0

Amund Høie Sjursen, IL Gneist

16.01.96

1

G16/17

Fana

15.09

25,12-11

22,56

+1,3

Thomas Firing, Ranheim IL

22.09.92

4h4

NM

Tønsberg

25.08

22,07-12

 

 

(50)

 

 

 

 

 

 

22,58

-0,1

Kristian Berg, IL i BUL

23.04.94

1B

G18/19

Lillehammer

21.06

22,85-12

22,59

-0,5

Torbjørn Fossum Heldal, Herkules Fr.

13.11.93

1C

MS

Lillehammer

21.06

22,60-12

22,59

+1,3

Vebjørn Gilde, Lillehammer IF

05.03.93

1D

MS

Oslo/Bi

17.08

22,99-12

22,63

+1,3

Jostein André Kvikstad, Bodø FIK

31.12.93

5h4

NM

Tønsberg

25.08

23,66-11

22,63

+2,0

Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve

03.05.96

2h2

UM-17

Lillehammer

07.09

Debut-13

22,64

+1,3

Thomas A. Bydal Jakobsen, IL i BUL

21.01.85

2D

MS

Oslo/Bi

17.08

22,49-12

22,65

+1,3

Sebastian Salas Perez, IK Tjalve

31.01.97

3D

MS

Oslo/Bi

17.08

24,49-12

22,66

+1,5

Marius Bull Hjeltnes, TIL Hovding

22.06.96

3h1

UM-17

Lillehammer

07.09

23,29-12

22,66

+2,0

Marius Mellum, Ullensaker/Kisa IL

16.04.96

3h2

UM-17

Lillehammer

07.09

23,04-12

22,68

+0,3

Kristoffer Buhagen, Trondheim Friidrett

04.02.92

4A

MS

Trondheim/St

01.06

22,52-12

 

 

(60)

 

 

 

 

 

 

22,68

+0,8

Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett

17.11.96

1h3

UM-17

Lillehammer

07.09

24,86-11

22,69

+0,8

Gilbert Ofori, Trondheim Friidrett

10.04.94

3sf2

UM-18/19

Lillehammer

07.09

22,94-12

22,72

-1,4

Per José C. Skancke, Ranheim IL

26.06.92

3h3

NM-U23

Overhalla

03.08

22,46-12

22,73

+1,1

Kristian Iverin, IF Hellas

11.04.91

6

MS

Lillehammer

13.08

Debut-13

22,76

+0,5

Abou Granli Diomandé, FIK Orion

22.05.97

1A

G16

Oslo/Bi

17.08

23,75-12

22,80

+0,9

Jørgen Kåshagen, Moelven IL

22.10.94

6A

G18/19

Nadderud

14.06

23,04-12

22,83

-0,8

Markus Loftås, Osterøy IL

08.04.94

3

MS

Strandebarm

07.07

22,67-12

22,83

+1,5

Stian Løvås Aaen, FIK Orion

28.12.95

1

G18/19

Lillehammer

13.08

23,57-12

22,86

+1,7

Jostein Joshua Fossøy, Florø TIF

01.09.92

2B

Elite 1

Brandbu

22.05

22,77-12

22,86

+1,4

Petter Gire Døhlie, Trondheim Friidrett

20.06.85

1H

WindSpr

Sundsvall, SWE

28.07

22,48-06

 

 

(70)

 

 

 

 

 

 

22,87

+0,2

Erik Rømcke, Minerva IS           

02.04.94

1C

G18/19

Lillehammer

21.06

23,65-12

22,87

+0,6

Sharu Kulam, IL Tyrving

16.07.95

4sf1

UM-18/19

Lillehammer

07.09

Debut-13

22,88

-0,3

Salum Ageze Kashafali, IL Norna-Salhus

25.11.93

7A

MS

Lillehammer

21.06

22,05-11

22,93

-0,4

Niklas Sandberg, Sandnes IL

18.05.95

2h1

UM-18/19

Lillehammer

07.09

 

22,98

-1,0

Eivind Jenssen, Steinkjer FIK

08.08.88

1D

MS

Lillehammer

21.06

23,11-09

23,00

-0,2

Frode Urdal, IK Tjalve

01.06.90

1C

MS

Nadderud

14.06

22,94-11

23,00

-1,0

Rolf Einar Vikanes, Bryne FIK

04.07.92

2D

MS

Lillehammer

21.06

23,30-10

23,01

+0,3

Lars Vikan Rise, Sandnes IL

23.11.88

4A

MS

Trondheim/St

29.05

23,35-12

23,01

+1,0

Nzimirro Adam Obiora, IL i BUL

07.09.94

4B

G18/19

Nadderud

14.06

22,79-12

23,02

+0,8

Asgeir Uthaug, IL Skjalg

06.04.94

4h5

VU-P19

Göteborg, SWE

30.06

23,59-12

 

 

(80)

 

 

 

 

 

 

23,04

+0,6

Kenneth Vik Gulbrandsen, Asker SK

25.05.97

4

VU-P16

Göteborg, SWE

30.06

23,96-12

23,04

-1,2

Kathan Yohanathan, IL Tyrving

15.02.94

2h2

JNM

Overhalla

03.08

22,99-12

23,04

+1,9

Bjørnar Lie, FIK Orion

13.02.98

1h1

UM-15

Lillehammer

07.09

24,77-12

23,04

+0,8

Vegard Fluge, Ask Friidrett

11.03.95

6sf2

UM-18/19

Lillehammer

07.09

24,16-11

23,06

+0,3

Emil Oustad, FIK Ren-Eng

20.07.89

5A

MS

Trondheim/St

29.05

23,23-12

23,06

+1,1

Thomas Bjerknesli, IL BUL-Tromsø

29.05.95

2

MS

Finnfjordbotn

02.06

22,91-12

23,06

+1,5

Emil Engelsen Holm, IL Gneist

03.07.97

2h2

UM-16

Lillehammer

07.09

24,40-12

23,07

-0,2

Thomas Mardal, Sandane TIL

16.04.97

1

G16

Fana

31.05

Debut-13

23,07

+0,9

Kristian Magnussen, Haugesund IL

25.06.86

1

MS

Haugesund

23.09

22,43-07

23,08

-0,1

Peter Quarcoo, IL Gular

20.03.93

4A

MS

Fana

31.05

24,09-09

 

 

(90)

 

 

 

 

 

 

23,08

+0,5

Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg

23.02.98

2

UM-15

Lillehammer

08.09

24,59-12

23,12

-0,4

Fredrik Finstad, SK Vidar

30.04.94

3h1

UM-18/19

Lillehammer

07.09

23,06-12

23,14

+0,7

Erlend Torssønn Haflan, Fredrikstad IF

29.12.95

4h2

UM-18/19

Lillehammer

07.09

 

23,15

+0,0

Lars Forum Skaara, Larvik TIF

13.11.95

1

G18

Larvik/Lo

11.09

23,65-12

23,16

-1,1

Per Magne Florvaag, Sandnes IL

21.02.93

3A

MS

Sandnes

29.07

22,82-10

23,17

+0,8

Markus Olaves Johansen, IK Hind

01.06.95

7sf2

UM-18/19

Lillehammer

07.09

23,56-12

23,18

-0,1

Anders Flem Hagen, Tønsberg FIK

03.06.87

5h4

VU-MS

Göteborg, SWE

30.06

22,12-07

23,18

-1,4

André Armando Vivelid, Ask IL

18.01.89

4A

MS

Fana

30.07

23,32-12

23,18

+1,2

Jørgen Skovli Utne, Moss IL

23.03.88

3

MS

Moss

10.08

22,37-07

23,18

+2,0

Bjørnulf Brekke, Målselv IL

22.08.96

4h2

UM-17

Lillehammer

07.09

24,31-12

 

 

(100)

 

 

 

 

 

 

23,19

+1,3

Martin Lundemo Syvertsen, Ull./Kisa IL

22.09.92

4D

MS

Oslo/Bi

17.08

23,78-12

23,19

+0,8

Sverre Blom Breivik, IL Sandvin

18.05.96

3h3

UM-17

Lillehammer

07.09

24,82-12

23,20

+0,1

Haavard  Olav Hernes Lien, IL Tyrving

12.12.96

1

G17

Asker

01.06

24,55-12

23,25

-0,1

Mathias Myhre, Ålesund FIK

03.11.95

3B

G18/19

Lillehammer

21.06

22,94-12

23,27

+0,7

Odin Stangvik, Larvik TIF

19.02.96

1B

G17

Nadderud

14.06

24,46-12

23,27

+1,5

Joachim Afzal, Mandal og Halse IL

19.05.96

4h1

UM-17

Lillehammer

07.09

 

23,31

+0,4

Andreas Emil Haukås, IL Norna-Salhus

02.06.93

1B

MS

Fana

31.05

23,57-12

23,31

+0,4

Eirik Thorshaug, Trondheim Friidrett

10.05.87

1B

MS

Trondheim/St

01.06

 

23,31

+0,2

Vebjørn Borge, Osterøy IL

14.02.94

3C

G18/19

Lillehammer

21.06

23,19-12

23,34

-0,1

Thorvald Brudvik, Fredrikstad IF

22.01.94

4B

G18/19

Lillehammer

21.06

23,08-11

 

 

(110)

 

 

 

 

 

 

23,35

+1,2

Vegard Løberg Gjelsvik, Ull./Kisa IL

31.01.92

7h5

NM

Tønsberg

25.08

23,05-12

23,36

-0,1

Sondre Dingsør Skogen, IL Gular

03.02.96

5A

MS

Fana

31.05

24,30-11

23,36

-0,1

Hallbjørn Hasund Thorseth, Dimna IL

05.01.95

5B

G18/19

Lillehammer

21.06

23,48-11

23,38

+1,0

Mathias Haugsdal, IL Tyrving

19.07.94

6B

G18/19

Nadderud

14.06

24,35-12

23,40

-0,2

Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL

17.03.92

3C

MS

Nadderud

14.06

23,37-12

23,40

+1,6

Lars Gausemel Stølen, IL Tyrving

04.09.97

2h1

UM-16

Lillehammer

07.09

 

23,40

+0,0

Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL

04.02.97

1

MS

Oslo/Bi

23.09

 

23,41

+0,0

Henrik Nilsen, Ranheim IL

28.01.95

1

G18/19

Trondheim/St

28.08

22,40-12

23,41

+1,5

Lars Einar Røise, IK Våg

22.11.96

5h1

UM-17

Lillehammer

07.09

 

23,42

+1,1

Mauritz Kåshagen, Moelven IL

15.02.89

8A

MS

Nadderud

14.06

22,30-08

 

 

(120)

 

 

 

 

 

 

23,42

+0,8

Johannes Lerdahl, Ranheim IL

01.02.96

4h1

VU-P17

Göteborg, SWE

30.06

23,70-12

23,43

+1,5

Markus Nikolai Berner, IL Tyrving

26.07.97

3h2

UM-16

Lillehammer

07.09

25,32-12

23,44

+0,2

Aksel Fossvik, Steinkjer FIK

27.10.94

4C

G18/19

Lillehammer

21.06

23,48-12

23,44

-0,4

Magnus Dehli Vigeland, Oslo-stud. IK

25.09.78

1

NM-V35

Byrkjelo

10.08

23,20-11

23,45

+1,5

Kristian Dragsund Mork, Dimna IL

13.02.96

6h1

UM-17

Lillehammer

07.09

24,76-12

23,47

+1,6

Sivert Eikrem, IL Koll

14.08.97

3h1

UM-16

Lillehammer

07.09

 

23,49

-1,0

Bård Venholen, FIK Ren-Eng

11.04.75

4D

MS

Lillehammer

21.06

22,03-01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Utenlandske statsborgere / Foreign citizens

 

 

 

 

 

22,76

+1,0

Kathan Yohanathan (SRI), IL Tyrving

15.02.94

3B

G18/19

Nadderud

14.06

22,99-12

22,80

+1,5

Damian Steinke (GER), Molde Olymp

12.01.97

1h2

UM-16

Lillehammer

07.09

23,57-12

23,43

-1,4

Mike Lubsen (UGA), IL Skjalg

22.04.95

1B

MS

Sandnes

29.07

 

23,48

-0,9

Simon Paul Sandbakken (FIN), IK Tjalve

13.09.95

1C

MS

Oslo/Bi

25.07

23,87-12

23,50

+1,4

Bartek Sakowski (POL), SK Vidar

03.07.98

1h3

UM-15

Lillehammer

07.09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement / Handtiming

 

 

 

 

 

22,9

+0,9

Ove Lindekleiv, Sandnes IL

08.04.76

-

MS

Bremnes

21.07

22,22-09

23,3

 

Hauk Are Fjeld, IL Skarphedin

29.04.94

1

G18/19

Bø i Telemark

06.06

24,22-11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ikke godkjente resultater / Unsanctioned performances

 

 

 

 

 

Medvind / Wind assisted:

 

 

 

 

 

 

20,12

+2,2

Jaysuma Saidy Ndure, IL i BUL

01.01.84

1A

WindSpr

Sundsvall, SWE

28.07

19,89-07

20,47

+2,4

Ndure

 

2A

Lag-EM

Gateshead, GBR

23.06

 

21,35

+2,2

Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø TIF

12.12.91

2

VU-MS

Göteborg, SWE

30.06

21,75-12

21,49

+2,2

Carl Emil Kåshagen, Moelven IL

09.02.91

3

VU-MS

Göteborg, SWE

30.06

21,80-12

21,56

+3,1

Håkon Morken, Lillehammer IF

20.04.93

1B

MS

Oslo/Bi

17.08

21,85-12

21,59

+2,4

Kåshagen

 

2A

Elite 2

Florø

08.06

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

21,69

+3,0

Simen Sigurdsen, Herkules Friidrett

22.01.93

1B

Elite 2

Florø

08.06

21,76-11