KVINNER / WOMEN 2013

Del 2 / Part 2: Distanse (600-10000)

Pr. 31. desember

(Oppdatert 2014-01-13)

 

Utarbeidet av Tore Johansen, SRU med assistanse av Børre Lilloe (utenlandsresultater) og Jan Jørgen Moe, SRU (fødselsdata)

 

Compiled by Tore Johansen, SRU assisted by Børre Lilloe (performances abroad) and Jan Jørgen  Moe, SRU (birth dates)

 

mx: i løp med menn / in mixed races

+: mellomtid / intermediate time

800 METER (2:10,00 - 2:26,00)

NR: 1:59,82

NM: 2:14,99

VM-A: 2:00,00

VM-B: 2:01,50

NR-U23: 2:02,68

NM-U23: 2:21,99

EM-U23: 2:07,50

EM-U20: 2:08,75

NR-U20: 2:02,97

NM-U20: 2:24,99

VM-U18: 2:10,00

 

 

2:04,86

Trine H. Mjåland, Kristiansands IF

30.06.90

1

NM

Tønsberg

25.08

2:07,10-12

2:05,11

Hedda Hynne, Strindheim IL

13.03.90

2

NM

Tønsberg

25.08

Debut-2013

2:05,41

Yngvild Elvemo, Strindheim IL

28.05.90

3

NM

Tønsberg

25.08

2:09,08-12

2:06,12

Martine Eikemo Borge, BFG Bergen FIK

08.03.90

6B

KS

Ninove, BEL

27.07

2:06,54-12

2:06,21

Eikemo Borge

 

1

McDonnell

Fayetteville, USA

13.04

 

2:06,27

Mjåland

 

9

Lag-EM

Gateshead, GBR

22.06

 

2:06,29

Eikemo Borge

 

3r2

P. Jordan

Stanford, USA

28.04

 

2:06,31

Eikemo Borge

 

4

NM

Tønsberg

25.08

 

2:06,41

Mjåland

 

1B

BMC GP

Manchester, GB

01.06

 

2:06,47

Mjåland

 

1

KS

Oslo/Bi

17.08

 

 

(10/4)

 

 

 

 

 

 

2:07,07

Eikemo Borge

 

3r1

Stanford

Palo Alto, USA

30.03

 

2:07,12

Eikemo Borge

 

6

DecaNa

Valence, FRA

29.08

 

2:07,15

Hynne

 

2B

BMC GP

Manchester, GB

01.06

 

2:07,44

Elvemo

 

4B

BMC GP

Manchester, GB

01.06

 

2:07,45

Eikemo Borge

 

7A

Mt. Sac

Walnut/CA, USA

19.04

 

2:07,65

Mjåland

 

1

Cop Gam

København, DEN

01.08

 

2:07,69

Hynne

 

3B

Traff. GP

Stretford, GBR

17.08

 

2:07,88

Elvemo

 

4B

Traff. GP

Stretford, GBR

17.08

 

2:08,01

Eikemo Borge

 

5sf2

NCAA  Pr

Austin, USA

24.05

 

2:08,10

Mathilde Myhrvold, Raufoss IL

16.07.98

5

NM

Tønsberg

25.08

2:13,91-12

 

(20/5)

 

 

 

 

 

 

2:08,19

Eikemo Borge

 

3h1

NCAA  Pr

Austin, USA

23.05

 

2:08,51

Ida Fillingsnes, Herkules Friidrett

30.06.90

4h4

Univers.

Kazan, RUS

07.07

2:09,95-09

2:08,79

Aurora Selstad Dybedokken, IL Tyrving

08.10.95

2

Nor-U20

Espoo, FIN

17.08

2:10,38-12

2:08,88

Eikemo Borge

 

3B

KS

Gent, BEL

03.08

 

2:09,38

Fillingsnes

 

2

Cop Gam

København, DEN

01.08

 

2:09,56

Fillingsnes

 

1

KS

Helsingør, DEN

08.06

 

2:09,60

Eikemo Borge

 

3h3

SEC

Columbia, USA

10.05

 

2:09,68

Fillingsnes

 

7sf2

Univers.

Kazan, RUS

08.07

 

2:09,74

Ida Marcussen, IK Våg

01.11.87

m

INT

Ratingen, GER

16.06

2:11,01-11

2:09,82

Dybedokken

 

6

NM

Tønsberg

25.08

 

2:09,91

Fillingsnes

 

1A

INT

Uppsala, SWE

16.06

 

---------------------------------------------(31/8)------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2:10,30

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

m

Nor-U20

Huddinge, SWE

09.06

2:10,09-11

2:10,65

Christina Maria Toogood, Sandnes IL

23.01.89

1B

VU-KS

Göteborg, SWE

30.06

2:11,31-12

 

(10)

 

 

 

 

 

 

2:12,13

Irene Johansen, Sørum IL

05.03.96

3

KS

Nadderud

15.06

2:13,35-11

2:12,65

Ida Elise Nymoen Eltervaag, IL Skjalg

22.08.95

2A

VU-F19

Göteborg, SWE

30.06

2:12,33-12

2:12,79

Vilde Jakobsen Svortevik, IL Gular

18.05.94

2

UM-18/19

Lillehammer

08.09

2:24,24-09

2:13,07mx

Karoline P. Finne, IL Gular

24.02.93

6

Mix

Fana

03.09

2:15,12-10

2:13,09

Ane Bakken Hodt, IF Sturla

14.06.95

3

UM-18/19

Lillehammer

08.09

2:14,90-12

2:13,71

Elisabeth Angell Bergh, Haugesund IL

21.03.96

1A

VU-F17

Göteborg, SWE

30.06

2:14,71-12

2:13,80

Mari Drabløs, IL Tyrving

22.06.98

2A

UM-15

Lillehammer

07.09

2:21,47-12

2:14,29

Ingeborg Løvnes, SK Vidar

05.09.92

1

NM-U23

Overhalla

04.08

2:08,89-09

2:14,72

Mari Aarskog Nesse, Stord IL

16.02.96

2A

UM-17

Lillehammer

08.09

2:22,56-12

2:14,99

Marlen Aakre, Fredrikstad IF

17.09.93

2

NM-U23

Overhalla

04.08

2:17,72-12

 

(20)

 

 

 

 

 

 

2:15,10

Lisbet Pedersen, IK Tjalve

20.11.75

5h2

NM

Tønsberg

24.08

2:03.58-02

2:15,18

Vilde Gaarder, IF Sturla

02.07.96

3A

UM-17

Lillehammer

08.09

2:19,07-12

2:15,73

Frida Berge, IL Gular

13.03.94

1

KS

Fana

26.06

2:11,21-12

2:15,84

Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF

21.06.97

4A

VU-F17

Göteborg, SWE

30.06

2:17,95-11

2:15,81

Marte Reitan, Steinkjer FIK

19.06.94

4

UM-18/19

Lillehammer

08.09

2:24,46-12

2:15,97

Karoline Daland, Sørild FIK

13.02.99

1A

J14

Oslo/Bi

18.08

2:26,37-12

2:16,19

Kristine Gundersen, Selsbakk IF

25.02.97

3

KS

Trondheim/St

06.06

2:23,05-12

2:16,20

Cecilie Udstuen, Haugesund IL

27.06.86

3

KS

Stockholm, SWE

30.07

2:10,80-10

2:16,46

June Bakken Hodt, IF Sturla

14.06.95

4A

J18/19

Lillehammer

22.06

2:16,97-12

2:16,49

Kristine Holst, IL Skjalg

15.04.96

2

J17

Fana

31.05

2:24,44-11

 

(30)

 

 

 

 

 

 

2:16,63

Benedicte Myhre, Sem IF

23.09.97

6A

VU-F17

Göteborg, SWE

30.06

2:27,83-12

2:16,77

Inga Kårstad Skaar, Førde IL

27.08.99

1

J14

Fana

14.09

Debut-2013

2:16,88

Marianne Aske, IL Skjalg

12.06.98

2

J15

Lillehammer

22.06

2:24,94-12

2:16,96

Marthe Olsen, Selsbakk IF

30.04.96

4A

UM-17

Lillehammer

08.09

2:17,19-12

2:17,06

Renate Lie, IL Gneist

23.02.98

3A

UM-15

Lillehammer

07.09

2:19,62-12

2:17,20

Ingvild Myking, IL Bjarg

18.11.99

2A

VU-F14

Göteborg, SWE

28.06

Debut-2013

2:17,29

Lene Secher Myrmel, IL Fri

18.05.86

m

Univers.

Kazan, RUS

11.07

2:17,35-12

2:17,32

Johanna Sofie K. Jansson, Børsa IL

25.10.97

3B

VU-F17

Göteborg, SWE

30.06

2:18,53-11

2:17,61

Veronica Undseth, Herkules Friidrett

01.04.94

3

J18/19

Oslo/Bi

17.08

2:11,57-12

2:17,64

Amalie Sæten, Kristiansands IF

01.12.97

1A

UM-16

Lillehammer

07.09

2:20,77-12

 

(40)

 

 

 

 

 

 

2:17,85

Julie Frøslev Mathisen, Askim IF

21.05.93

1

KS

Lillestrøm

25.05

2:16,29-10

2:17,95

Emily Rose Norum, Steinkjer FIK

01.03.96

1

J17

Lillehammer

22.06

 

2:18,13

Inger Emilie Bryn Mathisen, Askim IF

09.04.97

1

J16

Askim

09.06

2:24,50-12

2:18,27

Caroline Fleischer, Ski IL

26.10.96

6A

UM-17

Lillehammer

08.09

2:24,78-12

2:18,30

Anna Sofie Førre, Haugesund IL

09.01.96

7A

UM-17

Lillehammer

08.09

2:20,20-12

2:18,51

Turid Loe, Vollan IK

23.06.94

6

UM-18/19

Lillehammer

08.09

2:22,15-12

2:18,58

Anniken Amos Ruud, NTNUI

13.07.91

1

KS

Moss

08.07

2:20,33-12

2:18,59

Ingrid Hjelle Roset, Sandane TIL

13.02.97

3A

UM-16

Lillehammer

07.09

2:23,00-12

2:18,70

Irene Høvik Helgesen, IL Fri

29.05.85

1

KS

Helsingborg, SW

06.07

2.27,33-99

2:19,25

Ingvild Drabløs, IL Tyrving

28.02.96

4h1

JNM

Overhalla

02.08

2:17,59-10

 

(50)

 

 

 

 

 

 

2:19,32

Lena Indrebø, IL Gular

06.08.92

2

KS

Fana

07.05

2:21,62-11

2:19,67

Caroline Ziesler, Sandnes IL

09.12.95

4

J18/19

Nadderud

15.06

2:29,67-10

2:19,76

Martine Svendsen, IL Tyrving

22.07.97

1B

UM-16

Lillehammer

07.09

2:29,66-12

2:19,96

Eira Nordeng Jensen, Sortland FIK

27.05.93

1h1

 

High Point, USA

23.03

2:16,22-10

2:20,02

Ester Djuve Jerstad, Bryne FIK

23.09.97

1

J16

Egersund

09.06

2:33,18-11

2:20,14

Hilde Aasheim, Osterøy IL

08.09.84

1

KS

Fana

31.05

2:18,79-12

2:20,14

Sofie Holmenes, Asker SK

13.03.96

1B

UM-17

Lillehammer

08.09

2:34,46-12

2:20,16

Vilde Antonsen, FIK Orion

16.08.95

5

J18/19

Nadderud

15.06

2:21,89-11

2:20,24

Ida Holtskog, Herkules Friidrett

24.11.96

3

J17

Lillehammer

22.06

2:17,37-12

2:20,52

Hanne Andve, IK Våg

14.05.96

m

UM17

Oslo/Bi

20.05

2:23,45-12

 

(60)

 

 

 

 

 

 

2:20,72

Live J. Solheimdal, Molde Olymp

23.09.96

1

J17

Ulsteinvik

24.05

 

2:21,00

Karen Johanne Jøsendal, FIL Aks-77

06.06.94

5h3

JNM

Overhalla

02.08

2:22,65-12

2:21,04

Amalie Lekva, IL Norna-Salhus

17.08.96

2B

UM-17

Lillehammer

08.09

2:20,50-11

2:21,23

Ingrid Astrup, IL Tyrving

24.09.96

3B

UM-17

Lillehammer

08.09

 

2:21,41

Målfrid Pettersen Lunde, Fana IL

06.02.97

6h3

JNM

Overhalla

02.08

2:21,10-12

2:21,53

Vilde Ottestad, Molde Olymp

02.11.94

8

UM-18/19

Lillehammer

08.09

2:18,63-12

2:21,58

Tina Helen Bergem, Kristiansands IF

30.06.94

6

J18/19

Nadderud

15.06

2:19,68-12

2:21,6

Ida Meli Narbuvoll, FIK Ren-Eng

09.10.95

1

J18/19

Åkrestrømmen

23.07

2:20,85-12

2:21,67

Katrine Haarklau, IL Gular

21.02.91

m

Ole Miss

Oxford/MS, USA

14.04

2:20,79-09

2:21,71

Elina Drivenes, IL Gneist

05.02.97

7A

J16

Nadderud

15.06

2:21,30-12

 

(70)

 

 

 

 

 

 

2:21,82

Mari Sørli, Selsbakk IF

21.05.96

4B

UM-17

Lillehammer

08.09

2:22,84-10

2:21,83

Linn Kristine Bloch-Børke, Trondheim Fr.

05.09.97

2B

UM-16

Lillehammer

07.09

2:30,46-11

2:21,93

Karoline Egeland Skatteboe, IL Tyrving

28.07.93

3

NM-U23

Overhalla

04.08

2:16,78-12

2:22,01

Anita Hundseid, IL Tyrving

06.02.97

3B

UM-16

Lillehammer

07.09

2:31,65-12

2:22,20

Jenny Stokkevåg Berg, Dimna IL

27.03.95

2B

J18/19

Lillehammer

22.06

2:24,08-12

2:22,26

Emilie Fossumstuen Grøterud, Moelven IL

01.04.97

1

J16

Brandbu

09.06

 

2:22,56

Emma Murvold, FIK Ren-Eng

11.04.98

4A

UM-15

Lillehammer

07.09

2:24,5  -12

2:22,91

Malin Nyfors, Sandnes IL

12.07.97

8A

J16

Nadderud

15.06

 

2:22,96

Malin Edland, Larvik TIF

31.03.99

1

J14

Lillehammer

22.06

Debut-2013

2:23,03

Ingrid Linn Nordahl, Fredrikstad IF

25.02.97

9A

J16

Nadderud

15.06

2:28,10-12

 

(80)

 

 

 

 

 

 

2:23,21

Marie Synnøve Qvale, Bøler IF

05.07.94

1

J18/19

Lillestrøm

25.05

2:18,43-12

2:23,22

Mia Laastad Bjørlykke, Bergens TF

15.09.97

4

J16

Fana

31.05

2:22,84-12

2:23,35

Marte Nordlunde, Lillehammer IF

13.11.96

1

J17

Lillehammer

07.05

2:22,98-11

2:23,53

Marthe Klausen, IF Sturla

06.01.97

2

J16

Hokksund

20.05

2:23,78-12

2:23,57

Elisabeth Harris-Christensen, H.sund IL

18.10.96

5B

UM-17

Lillehammer

08.09

 

2:23,69

Eline Myking, IL Gneist

25.01.97

2

J16/17

Fana

14.09

2:31,50-11

2:23,73

Hanna Eid, Selsbakk IF

14.08.97

4B

UM-16

Lillehammer

07.09

 

2:23,74

Hanne Moe, Bodø FIK

02.08.96

4

J17

Lillehammer

22.06

2:34,52-12

2:23,79

Thyra Hevrøy, IL Gneist

13.08.97

5B

UM-16

Lillehammer

07.09

2:35,02-12

2:24,11

Emilie Larsen, FIK Orion

04.01.97

2

J16

Oslo/Bi

18.08

2:19,77-12

 

(90)

 

 

 

 

 

 

2:24,15

Solveig Hernandez Vråle, IF Sturla

26.07.99

2A

J14

Oslo/Bi

18.08

Debut-2013

2:24,19

Silje Stenersen, IL Gneist

13.02.00

2

J15

Fana

14.09

2:26,28-12

2:24,24

Therese Tærud, Ullensaker/Kisa IL

23.06.96

6B

UM-17

Lillehammer

08.09

2:23,93-12

2:24,39

Anette Vartdal, Kristiansands IF

04.05.96

2B

J17

Nadderud

15.06

2:30,58-12

2:24,40

Caroline Høistad Foss, Minerva IS

16.08.98

3

J15

Lillehammer

22.06

 

2:24,40

Martine Bye, Ogndal IL

20.06.93

m

Ecup-2

Ribeira Brava, P.

30.06

2:25,73-12

2:24,73

Ingrid Vonheim Muri, IL Tyrving

02.04.96

3B

J17

Nadderud

15.06

2:24,93-10

2:24,86

Cornelia Rørvik, Sola Friidrett

02.11.99

1A

J14

Torvastad

19.05

2:37,02-12

2:24,93

Nora Lovise Erika Kristiansson, IL Skjalg

16.09.96

7B

UM-17

Lillehammer

08.09

2:32,04-12

2:25,32

Karoline Wangensteen Egge, H.sund IL

03.02.97

5

J16

Fana

31.05

2:31,06-12

 

(100)

 

 

 

 

 

 

2:25,33

Vigdis Bringedal Holst, IL Skjalg

29.11.69

3

KS

Sandnes

23.07

2.19,28-95

2:25,33

Clara Sagnes Wågan, Namsen FIF

15.08.97

7B

UM-16

Lillehammer

07.09

2:31,8  -12

2:25,51

Ingrid Næss Johansen, BFG Bergen FIK

10.08.97

6

KS

Fana

07.05

2:29,45-11

2:25,94

Vilde Omholt, IL Gneist

12.04.95

6

J18/19

Fana

31.05

2:29,17-11

2:25,97

Christine Sekkesæter, IL Skjalg

07.07.98

6A

UM-15

Lillehammer

07.09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Utenlandsk klubb / Foreign club:

 

 

 

 

 

2:19,52

Imani Diane Modahl, Sale Harr. Manch.

08.10.95

4B

UK W.L.

Manchester,GBR

06.07

2:23,30-12

 

 

 

 

 

 

 

 

Utenlandske statsborgere / Foreign citizens:

 

 

 

 

 

2:12,80

Kajsa Barr (SWE), IK Tjalve

16.04.92

4D

BMC GP

Manchester,GBR

01.06

2:09,27-xx

2:17,35

Tessa den Heijer (NED), FIK Ren-Eng

27.02.96

5A

UM-17

Lillehammer

08.09

 

2:18,56

Agnes Erlingsdóttir (ISL), IK Tjalve

17.06.90

2

KS

Lillestrøm

25.05

2:17,50-12

 

 

 

 

 

 

 

 

Alternativ tid / Alternative time:

 

 

 

 

 

2:14,56

Karoline P. Finne, IL Gular

24.02.93

3

KS

Oslo/Bi

17.08

2:15,12-10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1500 METER (4:25,00 - 5:10,00)

NR: 4:00,55

NM: 4:44,99

VM-A: 4:05,50

VM-B: 4:09,00

NR-U23: 4:05,21

NM-U23: 5:04,99

EM-U23: 4:24,00

EM-U20: 4:28,00

NR-U20: 4:09,40

NM-U20: 5:09,99

VM-U18: 4:32,00

 

 

4:13,64

Kristine Eikrem Engeset, SK Vidar

15.11.88

6A

KS

Ninove, BEL

27.07

4.09,40-07

4:14,46

Karoline Bjerkeli Grøvdal, SK Vidar

14.06.90

1

Elite 2

Florø

08.06

4:15,12-09

4:17,40

Ingeborg Løvnes, SK Vidar

05.09.92

10A

KS

Ninove, BEL

27.07

4:22,84-10

4:18,90

Bjerkeli Grøvdal

 

1

NM

Tønsberg

24.08

 

4:19,41

Løvnes

 

3

BislGam

Oslo/Bi

13.06

 

4:19,47

Eikrem Engeset

 

10A

SGP

Karlstad, SWE

23.07

 

4:20,68

Eikrem Engeset

 

9B

KS

Heusden, BEL

13.07

 

4:21,27

Aurora Selstad Dybedokken, IL Tyrving

08.10.95

3

EM-U20

Rieti, ITA

21.07

4:27,34-12

4:22,41

Frida Berge, IL Gular

13.03.94

7

BislGam

Oslo/Bi

13.06

4:18,66-12

4:23,01

Dybedokken

 

2

NM

Tønsberg

24.08

 

 

(10/5)

 

 

 

 

 

 

4:23,29

Løvnes

 

13A

SGP

Karlstad, SWE

23.07

 

4:23,79

Dybedokken

 

2

U20

Lausanne, SUI

04.07

 

4:24,02

Løvnes

 

10h2

EM-U23

Tampere, FIN

13.07

 

4:24,09

Dybedokken

 

3

Nor-U20

Espoo, FIN

18.08

 

4:24,21

Dybedokken

 

9

BislGam

Oslo/Bi

13.06

 

4:24,45

Berge

 

4

Elite 2

Florø

08.06

 

-------------------------------------------(16/5)--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4:29,33

Elisabeth Angell Bergh, Haugesund IL

21.03.96

10

BislGam

Oslo/Bi

13.06

4:38,67-12

4:29,80

Kristin Brøndbo, Steinkjer FIK

27.01.88

8r3

Mt. Sac

Walnut/CA, USA

18.04

4:26,44-12

4:29,94

Karoline P. Finne, IL Gular

24.02.93

5

NM

Tønsberg

24.08

4:40,04-10

4:30,40

Christina Maria Toogood, IK Tjalve

23.01.89

1C

BMC GP

Soilihull, GBR

18.05

4:38,36-12

4:30,45

Lisbet Pedersen, IK Tjalve

20.11.75

6

NM

Tønsberg

24.08

4:13,37-03

 

(10)

 

 

 

 

 

 

4:31,60

Heidi Mårtensson, Modum FIK

16.03.95

12

BislGam

Oslo/Bi

13.06

4:42,18-12

4:31,64

Ida Fillingsnes, Herkules Friidrett

30.06.90

1

DT

København, DEN

07.09

4:36,18-09

4:33,41

Hedda Hynne, Strindheim IL

13.03.90

14

BislGam

Oslo/Bi

13.06

Debut-2013

4:33,42

Irene Johansen, Sørum IL

05.03.96

15

BislGam

Oslo/Bi

13.06

4:36,05-11

4:33,80

Ida Elise Nymoen Eltervaag, IL Skjalg

22.08.95

7

NM

Tønsberg

24.08

4:37,22-12

4:34,15

Runa Skrove Falch, Steinkjer FIK

23.06.90

1

 

Sioux City/IA, USA

13.04

4:26,73-12

4:34,60

Eira Nordeng Jensen, Sortland FIK

27.05.93

2A

Duke Tw

Durham/NC, USA

05.05

4:39,71-10

4:35,08

Mari Aarskog Nesse, Stord IL

16.02.96

16

BislGam

Oslo/Bi

13.06

4:53,49-12

4:35,60

Karoline Egeland Skatteboe, IL Tyrving

28.07.93

17

BislGam

Oslo/Bi

13.06

4:31,42-12

4:36,86

Hilde Aasheim, Osterøy IL

08.09.84

18

BislGam

Oslo/Bi

13.06

4:30,59-12

 

(20)

 

 

 

 

 

 

4:37,14

Marte Reitan, Steinkjer FIK

19.06.94

9

NM

Tønsberg

24.08

 

4:37,52

Kristine Holst, IL Skjalg

15.04.96

2

KS

Sandnes

08.06

4:55,02-11

4:38,67

Vigdis Bringedal Holst, IL Skjalg

29.11.69

3

KS

Sandnes

08.06

4:38,94-06

4:39,66

Ingvild Vedde, IK Tjalve

29.02.92

4

NM-U23

Overhalla

03.08

4:40,15-12

4:42,51

Kristine Helle, IK Tjalve

29.03.94

20

BislGam

Oslo/Bi

13.06

4:52,71-11

4:42,91

Julie Frøslev Mathisen, Askim IF

21.05.93

2B

Nickoloff

Cincinnati, USA

30.03

4:46,87-11

4:43,71

Marthe Olsen, Selsbakk IF

30.04.96

6A

VU-F17

Göteborg, SWE

29.06

4:51,29-12

4:44,31

Anniken Amos Ruud, NTNUI

13.07.91

1

KS

Stjørdal/ØM

09.06

4:52,77-12

4:44,53

Vilde Gaarder, IF Sturla

02.07.96

1

J17

Geithus

14.09

5:01,38-11

4:45,42

Kristine Gundersen, Børsa IL

25.02.97

7A

VU-F17

Göteborg, SWE

29.06

 

 

(30)

 

 

 

 

 

 

4:45,87

Ingvild Myking, IL Bjarg

18.11.99

1

F14

Stockholm, SWE

25.08

5:36,61-12

4:47,29

Inga Kårstad Skaar, Førde IL

27.08.99

1

J14

Byrkjelo

28.09

4:59,93-12

4:47,79

Ida Marie Dahl, Ringerike FIK

17.12.85

1

KS

Geithus

14.09

4:57,72-12

4:48,24

Ane Bakken Hodt, IF Sturla

14.06.95

1

J18/19

Geithus

14.09

Debut-2013

4:48,82

Kristiane Width, IL Tyrving

15.05.94

21

BislGam

Oslo/Bi

13.06

4:41,33-12

4:49,63

June Bakken Hodt, IF Sturla

14.06.95

2

J18/19

Geithus

14.09

Debut-2013

4:49,70

Anette Brocks Hagen, Strindheim IL

09.06.88

2

KS

Trondheim/St

28.08

 

4:50,07

Vienna Søyland Dahle, IL Skjalg

06.01.92

5

NM-U23

Overhalla

03.08

5:00,76-12

4:50,49

Live J. Solheimdal, Molde Olymp

23.09.96

1

J17

Ulsteinvik

25.05

5:03,75-11

4:51,01

Inger Emilie Bryn Mathisen, Askim IF

09.04.97

1

J16

Askim

18.09

5:01,19-12

 

(40)

 

 

 

 

 

 

4:51,48

Mari Haugen, Modum FIK

29.08.87

2

KS

Geithus

14.09

4:47,32-09

4:52,95mx

Bertine Helene Færø, FIL AKS-77

27.12 92

1

KS

Knarvik

20.06

4:46,54-10

4:53,25

Camilla Ziesler, Sandnes IL

09.05.00

1

J13

Nadderud

16.06

Debut-2013

4:53,31

Maria Aure, SK Vidar

23.04.90

3

KS

Geithus

14.09

4:59,92-10

4:53,44

Eline Myking, IL Gneist

25.01.97

1

J16

Lillehammer

20.06

5:07,34-12

4;53,59

Silje Stenersen, IL Gneist

13.02.00

1

J13

Fana

15.09

4:56,09-12

4:53,62

Johanna Sofie K. Jansson, Børsa IL

25.10.97

5

KS

Stjørdal/ØM

09.06

4:55,04-11

4:53,66

Maria Wågan, Namdal løpeklubb

22.05.92

3

KS

Trondheim/St

28.08

 

4:53,71

Mari Nordlunde, Lillehammer IF

04.10.98

1

J15

Lillehammer

20.06

4:57,08-11

4:54,09

Linn-Kristine Bloch Børke, Trondheim Fr.

05.09.97

8A

VU-F17

Göteborg, SWE

29.06

5:00,8  -11

 

(50)

 

 

 

 

 

 

4:54,60

Ida Holtskog, Herkules Friidrett

24.11.96

9A

VU-F17

Göteborg, SWE

29.06

4:56,03-12

4:55,92

Caroline Ziesler, Sandnes IL

09.12.95

1

J18/19

Torvastad

20.05

5:10,27-10

4:56,00

Marie Synnøve Qvale, Bøler IF

05.07.94

1

J18/19

Asker

01.06

4:45,33-12

4:57,0

Marit Haslie, Drøbak-Frogn IL

02.08.93

1

KS

Ås

09.10

 

4:57,11

Elisabeth Harris-Christensen, H.sund IL

18.10.96

5

KS

Sandnes

08.06

5:17,04-09

4:57,25

Ingrid Næss Johansen, IL Gneist

10.08.97

2

J16

Fana

01.06

5:04,08-12

4:58,14

Ida Elise Eriksen, IL Skjalg

31.12.96

1C

VU-F17

Göteborg, SWE

29.06

5:01,51-12

4:58,38

Cecilie Udstuen, Haugesund IL

27.06.86

6

KS

Sandnes

08.06

4:37,30-10

4:58,62

Synne Arnesen, IL Pioner

04.01.98

4

KS

Skellefteå, SWE

13.07

4:58,99-12

4:58,85

Clara Sagnes Wågan, Namsen FIF

15.08.97

3

J16

Lillehammer

20.06

 

 

(60)

 

 

 

 

 

 

4:59,28

Hannah Mørk, IK Tjalve

01.05.96

4

 

Richmond, USA

08.06

 

4:59,37

Emma Murvold, FIK Ren-Eng

11.04.98

2

J15

Lillehammer

20.06

4:51,57-12

4:59,52

Thyra Hevrøy, IL Gneist

13.08.97

3

J16

Fana

01.06

5:13,06-12

4:59,60

Anna Serine Røssland, IL Gneist

09.02.97

4

J17

Fana

01.06

5:07,23-12

4:59,61

Cornelia Rørvik, Sola Friidrett

02.11.99

1

J14

Leirvik, Stord

18.08

5:15,41-12

4:59,66

Marianne Aske, IL Skjalg

12.06.98

1

J15

Torvastad

20.05

5:05,54-12

4:59,85

Else Bratteland, Sørild FIK

04.10.98

1

J15

Søgne

14.09

Debut-2013

5:00,00

Katrine Aske, IL Skjalg

30.03.01

2

J13

Leirvik, Stord

18.08

Debut-2013

5:00,12

Rebekka T. Semb, Gjerpen IF

08.01.96

1

J17

Lillehammer

20.06

5:01,16-12

5:00,29

Caroline Høistad Foss, Minerva IS

16.08.98

2

J15

Torvastad

20.05

 

 

(70)

 

 

 

 

 

 

5:00,92

Målfrid Pettersen Lunde, Fana IL

06.02.97

1

J16

Torvastad

20.05

4:59,53-12

5:01,20

Tina Helen Bergem, Kristiansands IF

30.06.94

1

KS

Kristiansand

19.06

5:08,73-12

5:01,31

Kristin Andrea Salvesen, Kristiansands IF

27.10.99

1

J14

Søgne

14.09

Debut-2013

5:01,72

Emilie Fossumstuen Grøterud, Moelven IL

01.04.97

1

KS

Oslo/Bi

28.05

 

5:01,87

Anette Vartdal, Kristiansands IF

04.05.96

2

KS

Kristiansand

19.06

 

5:01,90

Nora Lovise Erika Kristiansson, IL Skjalg

16.09.96

1

J17

Leirvik, Stord

18.08

5:10,69-12

5:01,93

Karoline Daland, Sørild FIK

13.02.99

1

J14

Nadderud

16.06

4:54,84-12

5:02,80

Solveig Hernandez Vråle, IF Sturla

26.07.99

1

J14

Jessheim

01.09

Debut-2013

5:02,91

Ingeborg Dahl, Ringerike FIK

23.10.87

4

KS

Oslo/Bi

29.08

5:04,45-09

5:03,01

Gunn Helen Hagen, Oppstad IL

24.02.86

5

KS

Oslo/Bi

29.08

5:05,41-12

 

(80)

 

 

 

 

 

 

5:03,74

Marte Sofie Buraas, Lillehammer IF

06.10.96

4

J17

Lillehammer

20.06

5:17,13-09

5:03,77

Anne Katrin Berg Mauritzen, IL Skjalg

04.09.97

3

KS

Sandnes

29.08

Debut-2013

5:04,15

Malin Edland, Larvik TIF

31.03.99

1

J14

Moss

10.08

5:19,68-12

5:04,53

Kristin Austgulen Fosnæs, IL Tyrving

30.05.00

1

J13

Moss

10.08

5:24,0  -12

5:04,64

Kari-Anne Veen Billingstad, GT Internat.

02.11.70

7

KS

Sandnes

08.06

4:56,07-12

5:05,48

Lena Skaatan Vik, Haugesund IL

27.09.99

3

J14

Torvastad

20.05

5:30,56-12

5:06,40

Amalie Lekva, IL Norna-Salhus

17.08.96

1

J17

Fana

27.08

4:55,0  -11

5:06,72

Siri Rostoft Kristjansson, IK Tjalve

09.01.74

2

KS

Oslo/Bi

28.05

4:36,88-98

5:07,67

Nora Ulvang, IK Tjalve

19.11.98

1

J15

Oslo/Bi

16.09

4:53,69-12

5:07,80

Ane Uglem Mobakken, Lillomarka Skiklubb

21.02.01

1

J12

Oslo/Bi

16.09

Debut-2013

 

(90)

 

 

 

 

 

 

5:08,14

Kjersti Fresvik, IL Gular

09.02.92

1

KS

Fana

07.05

Debut-2013

5:08,7

Mari Sørli, Selsbakk IF

21.05.96

3

Jr

Stjørdal/Ny

21.08

5:12,53-10

5:09,02

Marte Pedersen, Ringerike FIK

12.04.86

2

KS

Hønefoss

11.09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Utenlandsk klubb / Foreign club:

 

 

 

 

 

4:59,7

Imani Diane Modahl, Sale Harr. Manchester

08.10.95

3

NEL

Preston, GBR

09.06

5:12,00-12

 

 

 

 

 

 

 

 

Utenlandske statsborgere / Foreign citizens:

 

 

 

 

 

4:20,35

Kajsa Barr (SWE), IK Tjalve

16.04.92

5

BislGam

Oslo/Bi

13.06

4:24,17-xx

4:23,44

Annie Bersagel (USA), IK Tjalve

30.03.83

8

BislGam

Oslo/Bi

13.06

4:26,21-03

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4:39,62

Katharina Kahrs (GER), Strindheim IL

20.01.85

11

NM

Tønsberg

24.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ikke godkjente resultater / Unsanctioned performances

 

 

 

 

 

Med eldre utøvere / With adults:

 

 

4:51,89mx

Camilla Ziesler, Sandnes IL

09.05.00

3

Mix

Sandnes

21.09

Debut-2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3000 METER (9:45,00 - 11:30,00)

NR: 8:31,75

NM: 10:14,99

 

 

NR-U23: 8:46,6

NM-U23: 10:59,99

 

EM-U20: 9:46,00

NR-U20: 9:00,13

NM-U20: 11:19,99

VM-U18: 9:52,00

 

 

9:06,70

Karoline Bjerkeli Grøvdal, SK Vidar

14.06.90

3

Elite 1

Brandbu

22.05

8:55,95-12

9:33,89

Veronika Brennhovd Blom, SK Vidar

27.10.90

1

KS

Oslo/Bi

16.08

9:52,44-12

9:38,15

Hilde Aasheim, Osterøy IL

08.09.84

1

KS

Indre Arna

12.08

9:35,27-12

9:40,06mx

Aasheim

 

1

KS

Fana

03.09

 

9:40,89

Astrid Uhrenholdt Jacobsen, IK Tjalve

22.01.87

2

KS

Oslo/Bi

16.08

9:48,87-07

9:40,97

Blom

 

12

Lag-EM

Gateshead, GBR

22.06

 

----------------------------------------------(6/4) ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9:47,46

Aurora Selstad Dybedokken, IL Tyrving

08.10.95

1

UM-18/19

Lillehammer

06.09

9:49,15-12

9:48,49mx

Karoline Egeland Skatteboe, IL Tyrving

28.07.93

1

KS

Oslo/Bi

25.07

9:32,8  -12

9:50,24mx

Ida Meli Narbuvoll, FIK Ren-Eng

09.10.95

2

KS

Oslo/Bi

25.07

9:46,68-12

9:50,94

Kristiane Width, IL Tyrving

15.05.94

6

Nor-U20

Espoo, FIN

17.08

9:57,77-12

9:52,79

Vigdis Bringedal Holst, IL Skjalg

29.11.69

5

VU-KS

Göteborg, SWE

28.06

9:54,3  -08

9:54,58

Ingvild Vedde, IK Tjalve

29.02.92

6

VU-KS

Göteborg, SWE

28.06

10:03,97-11

 

(10)

 

 

 

 

 

 

9:56,21

Marte Reitan, Steinkjer FIK

19.06.94

2

UM-18/19

Lillehammer

06.09

10:40,27-12

9:57,26

Kristine Helle, IK Tjalve

29.03.94

1

JNM

Overhalla

02.08

9:46,55-12

10:03,84

Elisabeth Angell Bergh, Haugesund IL

21.03.96

1

UM-17

Lillehammer

06.09

10:25,58-12

10:04,68

Sara Amalie Solheim, IL Tyrving

02.03.92

9

Elite 1

Brandbu

22.05

10:21,43-10

10:10,01

Ida Elise Nymoen Eltervaag, IL Skjalg

22.08.95

3

UM-18/19

Lillehammer

06.09

10:10,09-12

10:13,84

Mari Aarskog Nesse, Stord IL

16.02.96

3

UM-17

Lillehammer

06.09

11:11,66-12

10:14,44

Anniken Amos Ruud, NTNUI

13.07.91

1

KS

Trondheim/St

18.08

11:14,01-09

10:15,52mx

Ingvild Myking, IL Bjarg

18.11.99

1

J14

Fana

10.05

Debut-2013

10:16,64

Kristine Holst, IL Skjalg

15.04.96

1

J17

Sandnes

04.07

10:35,05-12

10:18,08

Vienna Søyland Dahle, IL Skjalg

06.01.92

3

NM-U23

Overhalla

02.08

10:24,53-12

 

(20)

 

 

 

 

 

 

10:19,29

Tiril Udnes Weng, Raumnes & Årnes IL

29.09.96

4

UM-17

Lillehammer

06.09

Debut-2013

10:24,46

Vilde Gaarder, IF Sturla

02.07.96

5

UM-17

Lillehammer

06.09

10:33,44-12

10:27,85

Heidi Hestmark, Namdal løpeklubb

12.01.86

1

KS

Namsos

15.09

11:20,11-12

10:29,20

Marthe Olsen, Selsbakk IF

30.04.96

6

UM-17

Lillehammer

06.09

10:26,13-12

10:31,28

Irene Johansen, Sørum IL

05.03.96

2

J17

Oslo/Bi

16.08

10:24,40-12

10:31,70

Rebekka T. Sem, Gjerpen IF

08.01.96

7

UM-17

Lillehammer

06.09

10:43,17-12

10:32,95

Linn Kristine Bloch-Børke, Trondheim Fr.

05.09.97

1

UM-16

Lillehammer

08.09

Debut-2013

10:33,31

Lotta Udnes Weng, Raumnes & Årnes IL

29.09.96

8

UM-17

Lillehammer

06.09

Debut-2013

10:34,22

Tonje Sørlie, IL Norna-Salhus

04.09.81

1

KS

Fana

09.06

Debut-2013

10:35,00

Anna Serine Røsseland, IL Gneist

09.02.97

2

UM-16

Lillehammer

08.09

11:05,93-12

 

(30)

 

 

 

 

 

 

10:36,58

Kjersti Fresvik, IL Gular

09.02.92

2

KS

Fana

09.06

Debut-2013

10:38,53

Nora Lovise Erika Kristiansson, IL Skjalg

16.09.96

9

UM-17

Lillehammer

06.09

10:38,67-12

10:38,83

Anette Brocks Hagen, Strindheim IL

09.06.88

3

KS

Trondheim/St

18.08

Debut-2013

10:41,42

Bertine Helene Færø, FIL AKS-77

27.12.92

2

KS

Fana

02.06

10:20,52-11

10:43,40

Thea Krokan Murud, Lillehammer IF

06.06.94

5

UM-18/19

Lillehammer

06.09

9:45,90-11

10:43,79

Marit Østvang, Tolga IL

20.05.96

10

UM-17

Lillehammer

06.09

Debut-2013

10:44,33

Eline Myking, IL Gneist

25.01.97

3

UM-16

Lillehammer

08.09

Debut-2013

10:45,82

Elisabeth Harris-Christensen, H.sund IL

18.10.96

11

UM-17

Lillehammer

06.09

Debut-2013

10:49,17

Ingrid Næss Johansen, IL Gneist

10.08.97

1

J16

Fana

02.06

10:54,07-11

10:49,20

Hedda Lundeberg Aas, IL Skarphedin

31.10.95

6

UM-18/19

Lillehammer

06.09

10:14,54-12

 

(40)

 

 

 

 

 

 

10:51,59mx

Vigdis Gaupholm Reigstad, IL Fri

26.08.73

3

Mix

Indre Arna

19.10

10:50,90-12

10:51,92

Maria Wågan, Namdal løpeklubb

22.05.92

2

KS

Steinkjer

15.05

Debut-2013

10:52,83mx

Marie Synnøve Qvale, Bøler IF

05.07.94

1

KS

Lillestrøm

26.05

10:36,64-12

10:52,87

Marthe Klausen, IF Sturla

06.01.97

1

KS

Drammen

20.08

Debut-2013

10:55,57

Emilie Fossumstuen Grøterud, Moelven IL

01.04.97

4

UM-16

Lillehammer

08.09

Debut-2013

10:56,59

Ingeborg Treu Røe, IL Tyrving

30.03.93

6

KS

Nadderud

14.06

10:44,05-12

10:58,2

Berit Mogstad, Rindal IL

28.06.93

1

KS

Stjørdal/Ny

19.06

11:35,22-09

10:58,54

Marte Sofie Buraas, Lillehammer IF

06.10.96

12

UM-17

Lillehammer

06.09

Debut-2013

11:00,04

Silje Wilson, FIK Orion

04.06.96

13

UM-17

Lillehammer

06.09

11:17,27-12

11:00,71

Johanne Lægran, SK Vidar

10.10.97

5

UM-16

Lillehammer

08.09

Debut-2013

 

(50)

 

 

 

 

 

 

11:01,09

Kristine Fjellanger, Strindheim IL

06.12.92

3

KS

Fana

09.06

10:54,3-10

11:05,02

Britta Benz, IL Skjalg

28.10.97

1

J16

Stavanger/St

04.06

Debut-2013

11:05,51

Kristine Gundersen, Børsa IL

25.02.97

6

UM-16

Lillehammer

08.09

Debut-2013

11:05,65

Kristin Helland-Hansen, IL Tyrving

02.01.97

2

J16

Oslo/Bi

16.08

Debut-2013

11:07,93

Torun Øvergaard Aarvik, BFG Bergen FIK

26.01.71

7

KS

Nadderud

14.06

11:04,0  -10

11:08,30mx

Maria Aure, SK Vidar

23.04.90

3

KS

Oslo/Bi

25.07

10:53,69-11

11:10,88

Merete Helgheim, Gloppen FIL

19.09.80

1

KS

Byrkjelo

29.09

 

11:12,32

Marte Hjortland Hundhammer, IL Norna-S.

14.06.96

1

J17

Fana

25.09

11:07,85-12

11:12,51

Janne Kjellberg Johansen, Fredrikstad IF

02.08.71

1

KS

Lisleby

13.09

10:52,08-09

11:12,82

Oda Lægran, SK Vidar

10.10.97

4

J16

Oslo/Bi

16.08

Debut-2013

 

(60)

 

 

 

 

 

 

11:13,30

Vilde Oppeberget Nilsen, IL Skarphedin

04.05.97

1

KS

Skien/Her

08.08

11:52,65-12

11:16,50

Thyra Hevrøy, IL Gneist

13.08.97

4

J16

Nadderud

14.06

11:16,43-12

11:17,53

Karoline Christiansen Hagen, IF Sturla

02.12.90

2

KS

Drammen

20.08

11.08,54-07

11:18,69

Kristine Stavås Skistad, IF Sturla

08.02.99

1

J14

Drammen

20.08

Debut-2013

11:18,75

Gunn Helen Hagen, Oppstad IL

24.02.86

7

KS

Lillehammer

22.06

 

11:20,04

Clara Sagnes Wågan, Namdal løpeklubb

15.08.97

2

U23

Overhalla

13.05

Debut-2013

11:20,55

Thea Sildnes Baklid, IF Sturla

28.04.99

2

J14

Drammen

20.08

Debut-2013

11.20,95

Linn Seliussen, IL Gneist

15.08.98

1

J16

Strandebarm

07.07

Debut-2013

11:21,61

Hanna Mørkved, Namdal løpeklubb

18.01.97

3

U23

Overhalla

13.05

Debut-2013

11:24,12

Ingrid Linn Nordahl, Fredrikstad IF

25.02.97

5

J16

Nadderud

14.06

Debut-2013

 

(70)

 

 

 

 

 

 

11:24,29

Ingjerd Utistog Kleiv, Vinje IL

27.07.72

1

KV40

Bø i Telemark

28.05

Debut-2013

11:26,4

Elise Orten, IL Fri

16.02.64

1

KV45

Indre Arna

12.08

11:12,68-08

 

 

 

 

 

 

 

 

Utenlandsk klubb / Foreign club:

 

 

 

 

 

10:46,99mx

Imani Diane Modahl, Sale Harr. Manch.

08.10.95

12

NEC mix

Stretford, GBR

16.07

11;19,1  -12

 

 

 

 

 

 

 

 

Utenlandske statsborgere / Foreign citizens:

 

 

 

 

 

9:26,46

Annie Bersagel (USA), IK Tjalve

30.03.83

6A+

BMC GP

Manchester,GBR

01.06

9:10,56-11

9:41,63

Bersagel

 

8

Elite 1

Brandbu

22.05

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10:06,14

Tessa den Heijer (NED), FIK Ren-Eng

27.02.96

1

J17

Nadderud

14.06

 

10:16,34

Katharina Kahrs (GER), Strindheim IL

20.01.85

2

KS

Trondheim/St

18.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alternativ tid / Alternative time:

 

 

 

 

 

10:26,71

Ida Meli Narbuvoll, FIK Ren-Eng

09.10.95

4

UM-18/19

Lillehammer

06.09

9:46,68-12

 

 

 

 

 

 

 

 

Ikke godkjente resultater / Unsanctioned performances

 

 

 

Mangelfull tidtagning / Not exact timing:

 

 

 

 

 

11:16

Ann-Kristin Haukøy Nygård (Bodø)

76

1

KV35

Bodø

22.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5000 METER (17:00,00 - 20:00,00)

NR: 14:37,33

NM: 17:59,99

VM-A: 15:18,00

VM-B: 15:24,00

NR-U23: 15:24,86

 

EM-U23: 16:55,00

EM-U20: 17:10,00

NR-U20: 15:29,82

 

 

 

 

15:16,27

Karoline Bjerkeli Grøvdal, SK Vidar

14.06.90

8

Mix

Oslo/Bi

08.07

15:24,86-12

15:27,31

Bjerkeli Grøvdal

 

14

BislGam

Oslo/Bi

13.06

 

15:29,41

Bjerkeli Grøvdal

 

6h2

VM

Moskva, RUS

14.08

 

15:48,21

Bjerkeli Grøvdal

 

8

Lag-EM

Gateshead, GBR

23.06

 

15:48,87

Bjerkeli Grøvdal

 

13

VM

Moskva, RUS

17.08

 

16:27,31

Hilde Aasheim, Osterøy IL

08.09.84

1

NM

Tønsberg

23.08

16:45,92-12

16:30,24

Veronika Brennhovd Blom, SK Vidar

27.10.90

12

Mix

Oslo/Bi

08.07

16:56,67-09

16:30,76

Blom

 

2

NM

Tønsberg

23.08

 

16:40,09

Astrid Uhrenholdt Jacobsen, IK Tjalve

22.01.87

3

NM

Tønsberg

23.08

17:37,62-12

16:41,39

Aasheim

 

7

SGP

Sollentuna, SWE

27.06

 

 

(10/4)

 

 

 

 

 

 

16:43,88

Kristine Helle, IK Tjalve

29.03.94

9A

BMC GP

Soilihull, GBR

18.05

16:51,2  -12

16:51,93

Heidi Mårtensson, Modum FIK

13.03.95

4

NM

Tønsberg

23.08

17:06,99-12

16:57,89

Karoline Egeland Skatteboe, IL Tyrving

28.07.93

5

NM

Tønsberg

23.08

17:26,11-12

 -------------------------------------------(13/7) -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17:11,71

Runa Skrove Falch, Steinkjer FIK

23.06.90

1

H Wood

Sioux Falls, USA

03.05

16:28,57-11

17:12,98

Kristin Brøndbo, Steinkjer FIK

27.01.88

1A

B. Clay

Azusa/CA, USA

19.04

16:47,99-11

17:31,70

Ingvild Vedde, IK Tjalve

29.02.92

6

NM

Tønsberg

23.08

Debut-2013

 

(10)

 

 

 

 

 

 

17:52,53

Vigdis Bringedal Holst, IL Skjalg

29.11.69

7

NM

Tønsberg

23.08

17:20,72-08

17:53,5

Anette Brocks Hagen, Strindheim IL

09.06.88

1

KS

Stjørdal/ØM

12.09

Debut-2013

18:22,71

Anniken Amos Ruud, NTNUI

13.07.91

1

KS

Trondheim/St

01.06

Debut-2013

18:52,5

Maria Wågan, Namdal løpeklubb

22.05.92

1

U23

Stjørdal/ØM

12.09

Debut-2013

18:53,11

Synne Arnesen, IL Pioner

04.01.98

4

KS

Skellefteå, SWE

14.07

Debut-2013

19:01,39

Janne Kjellberg Johansen, Fredrikstad IF

02.08.71

1

KS

Lisleby

08.06

19:07,2  -11

19:06,21

Vigdis Gaupholm Reigstad, IL Fri

26.08.73

9

Mix

Indre Arna

30.09

19:06,43-12

19:30,06

Cecilie Klungtveit, Sandnes IL

02.01.92

1

KS

Sandnes

12.10

Debut-2013

19:46,61

Kristine Fjellanger, Strindheim IL

06.12.92

2

KS

Trondheim/St

01.06

Debut-2013

 

 

 

 

 

 

 

 

Utenlandske statsborgere / Foreign citizens:

 

 

 

 

 

15:46,16

Annie Bersagel (USA), IK Tjalve

30.03.83

4A

BMC GP

Manchester, GBR

01.06

15:50,59-10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 000 METER (36:00,00 - 42:00,00)

NR: 30:13,74

NM: -

VM-A: 31:45,00

VM-B: 32:05,00

NR-U23: 32:37,99

 

EM-U23: 36:30,00

 

NR-U20: 35:31,33

 

 

 

 

34:47,45

Karoline Egeland Skatteboe, IL Tyrving

28.07.93

4

Mt. Sac

Walnut/CA, USA

18.04

Debut-2013

34:50,41

Runa Skrove Falch, Steinkjer FIK

23.06.90

5

Mt. Sac

Walnut/CA, USA

18.04

36:16,26-10

35:08,29

Hilde Aasheim, Osterøy IL

08.09.84

4

Skand.

Sandviken, SWE

04.05

34:44,80-12

35:18,60

Falch

 

1

NM

Tønsberg

25.08

 

35:39,22

Kristin Brøndbo, Steinkjer FIK

27.01.88

1

NSIC

Sioux Falls, USA

10.05

Debut-2013

35:43,39

Aasheim

 

2

NM

Tønsberg

25.08

 

35:52,91

Skatteboe

 

1

 

San Francisco, US

29.03

 

 ---------------------------------------------(7/4) ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

37:18,87

Marthe Katrine Myhre, SK Vidar

04.03.85

3

NM

Tønsberg

25.08

Debut-2013

38:23,21

Eli Gjermundshaug Pedersen, Nybygda IL

06.04.88

8

Mix

Brumunddal

15.08

39:24,68-12

39:59,11

Cecilie Klungtveit, Sandnes IL

02.01.92

1

KS

Sandnes

30.10

Debut-2013

40:00,09

Kjersti Fresvik, IL Gular

09.02.92

1

KS

Fana

18.09

Debut-2013

40:59,9

Janne Kjellberg Johansen, Fredrikstad IF

02.08.71

1

KS

Lisleby

07.10

39:38,4  -08

 

 

 

 

 

 

 

 

Utenlandsk statsborger / Foreign citizen:

 

 

 

 

 

33:36,23

Annie Bersagel (USA), IK Tjalve

30.03.83

14

Mix

Oslo/Bi

18.07

32:54,08-11

39:07,37

Sofie Johansson (SWE), Namdal LK

01.07.85

11

Mix

Brumunddal

15.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukjent klubbtilknytning / Unknown club:

 

 

 

 

 

41:43,46

Lise Busterud Nordal, Eidsiva BIL

22.07.69

19

Mix

Brumunddal

15.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ikke godkjente resultater / Unsanctioned performances

 

 

 

 

 

Med eldre utøvere / With adults:

 

 

38:57,95mx

Maria Wiig, Wiig gartneri

26.12.99

1

KS

Lyefjell

12.09

Debut-2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

600 METER (1:35,00 - 1:45,00)

NR: 1:29,95

 

 

 

NR-U23: 1:29,95

 

 

 

NR-U20: 1:30,81

 

 

 

 

1:30,97

Hedda Hynne, Strindheim IL

13.03.90

1

KS

Trondheim/St

29.05

Debut-2013

1:31,45

Yngvild Elvemo, Strindheim IL

28.05.90

2

KS

Trondheim/St

29.05

1:35,96-11

------------------------------------------- (2/2) --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1:35,69

Karoline Daland, Sørild FIK

13.02.99

1A

J14

Lonevåg

31.08

1:36,42-12

1:36,05

Mari Drabløs, IL Tyrving

22.06.98

1

J15

Drammen

21.09

1:38,77-12

1:36,3mx

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

5

mx

Skien/HER

04.05

1:33,24-10

1:36,59

Kristine Gundersen, Børsa IL

25.02.97

3

KS

Trondheim/St

29.05

1:44,70-11

1:37,35

Marthe Olsen, Selsbakk IF

30.04.96

4

KS

Trondheim/St

29.05

1:40,51-12

1:37,66

Renate Lie, IL Gneist

23.02.98

1

J15

Fana

24.08

1:38,83-12

1:37,82

Ane Bakken Hodt, IF Sturla

14.06.95

1

KS

Nadderud

07.05

1:38,14-11

1:38,19

Elisabeth Angell Bergh, Haugesund IL

21.03.96

1

J17

Torvastad

13.05

1:39,05-12

 

(10)

 

 

 

 

 

 

1:38,22

Inga Kårstad Skaar, Førde IL

27.08.99

2A

J14

Lonevåg

31.08

1:40,81-12

1:38,34

Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland

23.08.00

3A

VU-F13

Göteborg, SWE

28.06

1:44,44-12

1;38,79

June Bakken Hodt, IF Sturla

14.06.95

2

KS

Nadderud

07.05

1:39,86-11

1:39,32

Julie Frøslev Mathisen, Askim IF

21.05.93

1

U23

Askim

18.05

1:40,05-12

1:39,43

Marie Skjæggestad, IL Tyrving

18.01.99

1

J14

Oslo/Sp

12.05

1:42,68-12

1:39,50

Irene Johansen, Sørum IL

05.03.96

1

J17

Lillestrøm

18.09

1:36,04-11

1:39,64mx

Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF

21.06.97

1

J16

Halden

14.05

1:38,56-10

1:39,66

Mari Aarskog Nesse, Stord IL

16.02.96

1

J16

Haukås

05.05

1:46,02-11

1:39,87

Johanna Sofie K. Jansson, Børsa IL

25.10.97

5

KS

Trondheim/St

29.05

1:39,45-11

1:40,22

Marianne Aske, IL Skjalg

12.06.98

1

J15

Leirvik, Stord

16.08

1:41,71-12

 

(20)

 

 

 

 

 

 

1:40,46

Ingvild Myking, IL Bjarg

18.11.99

1

J14

Fana

08.06

1:52,87-12

1:40,74

Inger Emilie Bryn Mathisen, Askim IF

09.04.97

1

J16

Askim

18.05

1:46,02-12

1:40,8mx

Ida Holtskog, Herkules Friidrett

24.11.96

6

mx

Skien/HER

04.05

1:46,09-10

1:41,55

Cecilie Hofstad, Ranheim IL

22.08.92

6

KS

Trondheim/St

29.05

1:37,53-10

1:41,60

Mia Laastad Bjørlykke, Bergens TF

15.09.97

1

J16

Fana

24.08

2:00,27-10

1;41,62

Anita Hundseid, IL Tyrving

06.02.97

3

KS

Nadderud

07.05

1:44,53-12

1:41,88

Solveig Hernandez Vråle, IF Sturla

26.07.99

1

J14

Geithus

15.09

1:49,22-12

1:42,06

Målfrid Pettersen Lunde, Fana IL

06.02.97

2

J17

Haukås

04.05

1:41,92-12

1:42,20

Martine Svendsen, IL Tyrving

22.07.97

4

KS

Nadderud

07.05

1:41,62-12

1:42,69

Anna Sofie Førre, Haugesund IL

09.01.96

2

J17

Sveio

07.05

1:40,88-12

 

(30)

 

 

 

 

 

 

1:42,70

Katrine Aske, IL Skjalg

30.03.01

1

J12

Leirvik, Stord

16.08

1:59,38-12

1:42,8

Camilla Ziesler, Sandnes IL

09.05.00

1

J13

Lonevåg

31.08

 

1:43,22

Emilie Hov Andreassen, Ull./Kisa IL

26.04.00

2

J13

Oslo/Bi

14.06

1:47,60-12

1;43,24

Josefine T. Eriksen, Larvik TIF

16.08.00

1

J13

Larvik/Lo

11.09

1:51,42-12

1:43,25

Juni Gjertsen Barkbu, IL Tyrving

28.03.01

2A

J12

Lillehammer

22.06

1:48,94-12

1;43,33

Marie Fiedler Amlien, IL Koll

27.06.00

3

J13

Oslo/Bi

14.06

1:47,35-12

1:43,40

Malin Edland, Larvik TIF

31.03.99

1

J14

Larvik/Lo

15.05

1:49,84-12

1:43,5

Silje Stenersen, IL Gneist

13.02.00

2

J13

Lonevåg

31.08

1:45,69-12

1:43,83

June Sæbø Tveit, IL Norna-Salhus

14.04.99

2

J14

Fana

02.06

Debut-2013

1:43,95

Karoline W. Egge, Haugesund IL

03.02.97

1

J16

Sveio

07.05

1:48,58-11

 

(40)

 

 

 

 

 

 

1:44,03

Amalie Lekva, IL Norna-Salhus

17.08.96

1

J17

Leirvik, Stord

16.08

1:40,71-11

1:44,05

Elise Filbert Opheim, Sørild FIK

14.09.99

1

J14

Arendal

24.08

1:44,64-12

1:44,26

Ingrid Linn Nordahl, Fredrikstad IF

25.02.97

2

J16

Halden

14.05

Debut-2013

1:44,31

Selma Horn, IL Koll

05.10.99

2

J14

Jessheim

31.08

1:46,93-12

1:44,38

Sigrid Bru Reigstad, Osterøy IL

18.11.99

2

J14

Fana

08.06

1:46,70-12

1:44,63

Ragnhild Rønning, Modum FIK

18.06.99

1

J14

Hokksund

20.05

1:45,16-12

1:44,66

Lotte Selvåg Nordås, Minerva IS

17.04.00

1A

J13

Lillehammer

22.06

1;55,9  -12

1:44,73

Cornelia Rørvik, Sola Friidrett

02.11.99

1

J14

Stavanger/St

20.06

1:49,40-12

1:44,76

Thale Leirfall Bremset, Stjørdal FIK

12.04.99

1

J14

Stjørdal/ØM

09.06

1:48,40-12

1:44,89

Silje Sneve, Fagernes IL

27.06.99

3

J14

Jessheim

31.08

1:47,74-12

 

(50)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Utenlandsk statsborger / Foreign citizen:

 

 

 

 

 

1:41,0

Tessa den Heijer (NED), FIK Ren-Eng

27.02.96

1

J17

Åkrestrømmen

21.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1000 METER (2:55,00 - 3:15,00)

NR: 2:38,70

 

 

 

NR-U23: 2:39,8

 

 

 

NR-U20: 2:48,4

 

 

 

 

2:52,53

Elisabeth Angell Bergh, Haugesund IL

21.03.96

1

J17

Torvastad

27.08

Debut-2013

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2:55,17

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

1

J18/19

Bø i Telemark

24.04

2:56,59-09

2:57,77

Ida Fillingsnes, Herkules Friidrett

30.06.90

1

KS

Bø i Telemark

24.04

Debut-2013

2:59,44mx

Hilde Aasheim, Osterøy IL

08.09.84

1

KS

Lonevåg

10.08

3:37,22-95

3:04,78

Cecilie Udstuen, Haugesund IL

27.06.86

3

mix

Leirvik, Stord

03.07

Debut-2013

3:08,38

Anna Sofie Førre, Haugesund IL

09.01.96

2

J17

Torvastad

27.08

Debut-2013

3:08,89

Elisabeth Harris-Christensen, H.sund IL

18.10.96

3

J17

Torvastad

27.08

Debut-2013

3:10,09

Renate Lie, IL Gneist

23.02.98

1

KS

Fana

31.08

3:04,85-12

3:10,25

Ida Holtskog, Herkules Friidrett

24.11.96

1

J17

Bø i Telemark

24.04

3:06,94-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2000 METER (6:15,00 - 7:20,00)

NR: 5:47,1

 

 

 

NR-U23: 5:58,97

 

 

 

NR-U20: 6:12,93

 

 

 

 

6:26,25

Ingvild Myking, IL Bjarg

18.11.99

3A

VU-F15

Göteborg, SWE

30.06

Debut-2013