KVINNER / WOMEN 2011

Del 1 / Part 1: Sprint (60-400)
Pr. 31. desember

(Korrigert 2012-01-25)

 

Utarbeidet av Tore Johansen, SRU med assistanse av Børre Lilloe (utenlandsresultater) og Jan Jørgen Moe, SRU (fødselsdata)

 

Compiled by Tore Johansen, SRU assisted by Børre Lilloe (performances abroad) and Jan Jørgen  Moe, SRU (birth dates)

 

mx: i løp med menn / in mixed races

60 METER (8,00 – 8,40)

NR: 7,17i

 

 

 

NRU23: 7,21i

 

 

 

NRU20: 7,33i

 

 

 

 

7,82

-0,6

Iren Vevatne Isaksen, FIK BFG Fana

21.04.85

1mx

KS

Fana

27.07

7,96-08

7,91

+0,2

Hege Vold, Gjesdal IL

26.04.88

1

KS

Egersund

05.05

7,98-07

7,93

+1,7

Monika Benserud, IL Gneist

24.11.96

1A

J15

Fana

04.06

8,09-10

7,95

+0,7

Julie Andrea Håskjold, Trondheim Fr.

03.08.93

1

J18/19

Stjørdal

26.05

8,24-07

7,95

+1,3

Grace Ogoti, Nesbyen IL

06.03.97

1A

J14

Oslo/Bi

04.06

7,95-10

7,96

+0,6

Ogoti

 

1A

J14

Lillehammer

25.06

 

7,98

+0,0

Elise Una Mikkelsen, IL Bjarg

30.05.95

1A

J16

Fana

04.06

8,12-09

------------------------------------------- (7/6) ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8,00

+1,0

Angelica Vattøy, Ulstein skole

16.05.96

1

J15

Molde

03.05

 

8,01

+1,7

Vilde Lund Bjørnsen, IL Gneist

12.04.96

2A

J15

Fana

04.06

7,91-10

8,02

+0,0

Alisa Andersen, Steinkjer FIK

01.08.89

1

KS

Steinkjer

05.07

8,16-10

8,02

+1,5

Helene Rønningen, IL Tyrving

04.09.98

1h2

J13

Nadderud

24.09

7,98-10

 

 

(10)

 

 

 

 

 

 

8,05

+1,5

Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø TIF

13.01.98

1A

J13

Lillehammer

25.06

8,35-10

8,05

-1,0

Anne Skudal Dolvik, FIK BFG Fana

21.02.88

1

KS

Fana

03.08

8,33-05

8,08

+1,8

Ida Planke Berg, IL Tyrving

17.07.96

1

J15

Nadderud

13.09

8,23-10

8,09

+0,0

Alice Ulla Berg, Ålesunds FIK

29.01.97

1

J14

Byrkjelo

02.07

8,34-10

8,14

+1,0

Christine Bjelland Jensen, IL Bjarg

16.06.94

1A

J17

Fana

04.06

8,10-08

8,16

+1,0

Hanne Heggset, Surnadal skole

20.06.96

2

J15

Molde

03.05

8,39-10

8,16

+1,0

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

2A

J17

Fana

04.06

8,10-10

8,19

-1,0

Vilde J. Svortevik, Laksevåg TIL

18.05.94

1

J17

Fana

03.08

7,97-10

8,20

+1,6

Synne Frydenlund, Larvik TIF

02.05.97

1h1

J14

Skien

21.05

 

8,22

+0,5

Astrid Råd Valderhaug, IL Tyrving

20.11.95

1

J16

Asker

12.06

8,19-10

 

 

(20)

 

 

 

 

 

 

8,24

+1,3

Synnøve Bjørgo Adam, Fagernes IL

15.09.97

1

J14

Fagernes

12.05

8,41-10

8,24

+0,7

Yngvild Elvemo, Trondheim Friidrett

28.05.90

1

U23

Stjørdal

26.05

 

8,24

+1,7

Hannah Marie Skjeret, Ørsta IL

24.10.96

3A

J15

Fana

04.06

8,00-10

8,25

-0,5

Ellen Kr. Knudsen Ellertsen, Asker SK

24.09.93

1

J18/19

Asker

12.06

8,42-10

8,26

+2,0

Sandra Rebecca Simonsen, Målselv IL

21.01.97

1

J14

Narvik

18.06

8,56-10

8,26

+1,1

Ingvild Meinseth, Sørild FIK

31.03.99

1

J12

Oslo/Bi

21.08

 

8,28

+1,5

Naruemon Rattanarin, Fagernes IL

27.07.98

3A

J13

Lillehammer

25.06

8,62-10

8,28

+0,6

Kristin Bjørgo, IL BUL-Tromsø

19.03.97

2A

J14

Lillehammer

25.06

 

8,29

+0,8

Sara Rolfsøn, Moss IL

27.11.94

1

J17

Asker

12.06

 

8,30

+0,0

Trine Handeland, Finnøy IL

03.03.95

2A

J16

Fana

04.06

 

 

 

(30)

 

 

 

 

 

 

8,30

-0,5

Karin Busch, SK Vidar

12.07.92

2

J18/19

Asker

12.06

8,24-08

8,31

+1,1

Janne Therese Aasen Nerland, Eide IL

02.03.95

1

J16

Molde

03.05

8,51-10

8,31

+0,0

Helena Wille Gramstad, Sandnes IL

20.07.95

3A

J16

Fana

04.06

8,58-09

8,31

+0,9

Wendel Marie Håvardstun, Sandefj. TIF

05.06.98

3

J13

Nadderud

18.06

8,55-10

8,31

+0,3

Mathilde S. Myhrvold, Raufoss IL

16.07.98

1

J13

Lillehammer

10.09

8,37-10

8,32

-0,4

Maria Lavelle, Haugesund IL

23.10.93

1

J18/19

Fana

04.06

8,6  -09

8,32

+0,6

Veslemøy Kollstad, Kristiansands IF

14.06.97

1

J14

Lonevåg

04.09

8,52-10

8,33

+1,3

Tina Emami, Ski IL

15.01.97

2A

J14

Oslo/Bi

04.06

8,65-10

8,33

+0,8

Veslemøy Kollstad, Kristiansands IF

14.06.97

2

J14

Nadderud

18.06

8,52-10

8,35

-0,2

Paula Nedberge Llano, Laksevåg TIL

01.05.95

1

J16

Fana

17.08

8,37-09

 

 

(40)

 

 

 

 

 

 

8,36

-1,0

Marie Fostvedt, Asker SK

03.11.96

2

J15

Asker

12.06

8,79-09

8,36

+0,8

Jenny Marie Labråten, IL Tyrving

20.02.97

4

J14

Nadderud

18.06

8,78-10

8,37

+1,7

Ingrid Øvrebø, Sandnes IL

14.03.96

4A

J15

Fana

04.06

8,39-10

8,37

+0,0

Astrid Marie Gussiås, IL Molde-Olymp

04.07.95

4A

J16

Fana

04.06

8,20-10

8,38

+0,6

Jasmin Søderlund, Fredrikstad IF

20.07.97

4A

J14

Lillehammer

25.06

8,42-10

8,39

+0,8

Maren H. M. Hauen, FIK Ren-Eng

05.07.97

5

J14

Nadderud

18.06

 

8,40

+1,4

Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL

16.05.97

1

J14

Ulsteinvik

22.05

8,70-10

8,40

+0,6

Marte Pettersen, Urædd Friidrett

30.04.97

5A

J14

Lillehammer

25.06

8,35-10

8,40

+0,5

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

1

J13

Lillehammer

10.09

8,51-10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Utenlandsk statsborger / Foreign citizen

 

 

 

 

 

 

8,36

+0,0

Naomi van den Brock, TIL Hovding (BEL)

03.01.96

1

J15

Haukås

22.09

8,40-10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement / Handtiming:

 

 

 

 

 

 

7,9

+0,8

Ingrid Gloppen Ytrehus, Kr.sands IF

19.08.96

1

J15

Søgne

20.09

8,45-10

8,0

-0,8

Alice Ulla Berg, Ålesunds FIK

29.01.97

1

J14

Ålesund

02.05

8,34-10

8,2

+1,6

Julie Landrø Vigdal, Strindheim IL

10.02.97

2h2

J14

Stjørdal

04.09

8,83-10

8,3

+0,9

Jenny Nyborg, Steinkjer FIK

16.04.96

1

J15

Snåsa

14.05

8,90-10

8,3

 

Andrea Slørdahl, Verdal FIK

17.01.98

1

J13

Stjørdal

13.09

Debut-11

8,3

-0,8

Sigrid Skjelbostad, Veldre Friidrett

29.01.98

1

J14

Brumunddal

15.09

8,80-10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ikke godkjente resultater / Unsanctioned performances

 

 

 

 

 

Medvind / Wind-assisted:

 

 

 

 

 

 

7,93

+2,3

Kari Sørby, Lillehammer IF

18.12.90

1

KS

Lillehammer

09.08

8,52-05

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8,03

+2,2

Helene Rønningen, IL Tyrving

04.09.98

1

J13

Oslo/Bi

20.08

7,98-10

8,22

+2,3

Ingvild Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF

22.04.92

1

J18/19

Lillehammer

09.08

 

8,28

+3,0

Marte Pettersen, Urædd Friidrett

30.04.97

1h2

J14

Skien

21.05

8,35-10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement / Handtiming:

 

 

 

 

 

 

8,0

 

Vilde Evensen, Sømna IL

04.07.96

1

J15

Vik i Helgeland

26.05

8,84-09

8,0

+4,7

Linn Oppegaard, Moss IL

23.12.98

1

J13

Lisleby

14.06

 

8,3

+4,7

Ingrid Flobak, FIL Borg

15.06.98

2

J13

Lisleby

14.06

 

 

100 METER (12,00 – 13,15)

NR: 11,23

NM: 12,75

VM-A: 11,29

VM-B: 11,38

NRU23: 11,23

NMU23: 12,99/12,6

EMU23: 11,80

 

NRU20: 11,45

NMU20: 13,20/12,9

EMU20: 12,00

 

 

11,21

+1,4

Ezinne Okparaebo, IL i BUL

03.03.88

3h2

VM

Daegu, KOR

28.08

11,23-10

11,24

+2,0

Okparaebo

 

1A

KS

Florø

04.06

 

11,32

+0,4

Okparaebo

 

6

DL

Brüssel, BEL

16.09

 

11,41

+1,0

Okparaebo

 

2A

SGP

Karlstad, SWE

02.08

 

11,44

-0,5

Okparaebo

 

5

KS

Zagreb, CRO

13.09

 

11,48

-0,4

Okparaebo

 

1A

Lag-EM

Izmir, TUR

18.06

 

11,48

-1,3

Okparaebo

 

4sf1

VM

Daegu, KOR

29.08

 

11,57

-0,8

Okparaebo

 

1

NM

Byrkjelo

12.08

 

11,61

-2,4

Okparaebo

 

8

DN

Stockholm, SWE

29.07

 

11,67

-0,3

Folake Sekinat Akinyemi, SK Vidar

31.03.90

2h3

EM-U23

Ostrava, CZE

14.07

11,47-09

 

 

(10/2)

 

 

 

 

 

 

11,68

+1,9

Akinyemi

 

1

KS

Lillehammer

26.06

 

11,71

-0,8

Okparaebo

 

1h1

NM

Byrkjelo

12.08

 

11,72

+0,3

Akinyemi

 

3h4

KS

Sundsvall, SWE

31.07

 

11,77

-0,7

Akinyemi

 

5sf1

EM-U23

Ostrava, CZE

14.07

 

11,79

-0,3

Akinyemi

 

1A

KS

Lillestrøm

04.07

 

11,82

+1,2

Akinyemi

 

1h2

NM

Byrkjelo

12.08

 

11,85

-1,3

Akinyemi

 

1h1

KS

Lillehammer

26.06

 

11,85

+0,2

Akinyemi

 

5A

KS

Sundsvall, SWE

31.07

 

11,88

+1,9

Siri Eritsland, SK Vidar

05.05.85

2

KS

Lillehammer

26.06

11,86-09

11,92

-0,1

Akinyemi

 

4A

SGP

Mölndal, SWE

03.09

 

 

 

(20/3)

 

 

 

 

 

 

11,93

-0,8

Akinyemi

 

2

NM

Byrkjelo

12.08

 

11,95

-0,2

Eritsland

 

1

BG-U23

Oslo/Bi

09.06

 

11,95

+1,5

Eritsland

 

3h3

KS

Sundsvall, SWE

31.07

 

11,95

+1,2

Astrid Mangen Cederkvist, SK Vidar

23.02.94

2h2

NM

Byrkjelo

12.08

12,17-10

11,99

+1,9

Mari Gilde Brubak, Malvik IL

10.11.90

3

KS

Lillehammer

26.06

11,96-09

-------------------------------------------- (25/5) -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12,06

+1,9

Tara Marie Norum, Steinkjer FIK

18.09.91

4

KS

Lillehammer

26.06

12,66-10

12,09

+1,5

Iren Vevatne Isaksen, FIK BFG Fana

21.04.85

1B

KS

Florø

04.06

12,25-09

12,13

+1,9

Heidi Hessan Næss, IL Tyrving

07.09.89

5

KS

Lillehammer

26.06

12,09-09

12,15

+1,9

Eline Breilid, Kristiansands IF

08.05.93

6

KS

Lillehammer

26.06

12,34-10

12,18

+0,0

Anne Skudal Dolvik, FIK BFG Fana

21.02.88

1B

KS

Lillestrøm

04.07

12,32-10

 

 

(10)

 

 

 

 

 

 

12,23

+0,9

Ida Bakke Hansen, IL Runar

07.01.93

2

KS

Nadderud

19.06

12,06-10

12,23

+1,8

Nadia Akpana Assa, IL i BUL

22.12.95

1A

J16

Lillehammer

26.06

12,43-10

12,23

+1,2

Elisabeth Slettum, IL Skjalg

31.08.86

3h2

NM

Byrkjelo

12.08

11,78-06

12,30

+1,1

Siv Krakeli Sneen, Eide IL

21.11.92

1

J18/19

Nadderud

19.06

12,41-10

12,34

+1,2

Julie Andrea Håskjold, Trondheim Fr.

03.08.93

1

KS

Trondheim/St

05.06

12,29-10

12,37

+0,9

Christine Bjelland Jensen, IL Bjarg

16.06.94

2

J17

Lillehammer

26.06

12,68-09

12,39

+0,6

Isabelle Pedersen, IL Norna-Salhus

27.01.92

1h1

UM18/19

Lisleby

26.08

12,08-09

12,42

+1,4

Nina Katrine Brandt, Steinkjer FIK

02.11.85

1

KS

Trondheim/St

21.08

12,10-10

12,45

+0,0

Vilde Lund Bjørnsen, IL Gneist

12.04.96

3A

J15

Göteborg, SWE

09.07

12,74-10

12,46

+0,0

Vilde Gjesbakk, Rana FIK

03.06.96

1A

J15

Lillehammer

26.06

12,85-10

 

 

(20)

 

 

 

 

 

 

12,50

+1,1

Kaja Berg, Herkules Friidrett

10.03.93

2

J18/19

Nadderud

19.06

12,78-10

12,51

+1,3

Line Gjerde, Urædd Friidrett

13.03.94

1

J17

Oslo/Bi

04.06

12,80-08

12,51

+0,1

Randi Kjerstad, Narvik IL

23.06.88

4h2

KS

Lillehammer

26.06

12,57-08

12,54

-1,2

Guro Forbord Anderssen, Kristiansand

26.02.94

1

J17

Søgne

03.06

12,43-10

12,55

+1,9

Grace Ogoti, Nesbyen IL

06.03.97

1h2

J14

Lillehammer

26.06

12,89-10

12,56

+0,9

Monika Benserud, IL Gneist

24.11.96

1

J15

Nadderud

19.06

12,77-10

12,56

+1,9

Martine Nilsen, Nittedal IL

25.09.94

1

J17

Lillehammer

11.09

12,58-10

12,58

+1,9

Vilde J. Svortevik, Laksevåg TIL

18.05.94

1

J17mx

Lonevåg

13.07

12,69-10

12,59

+1,2

Stine Marie Grønnhaug, Ranheim IL

02.10.92

6B

J19

Göteborg, SWE

09.07

12,60-08

12,59

+1,4

Marianne Evensen, Ranheim IL

26.09.96

3

KS

Trondheim/St

21.08

 

 

 

(30)

 

 

 

 

 

 

12,61

+1,6

Helene Rønningen, IL Tyrving

04.09.98

1A

J13

Lillehammer

26.06

13,40-10

12,64

+1,2

Kari Sørby, Lillehammer IF

18.12.90

1

KS

Lillehammer

03.05

12,67-08

12,65

+0,2

Alisa Andersen, Steinkjer FIK

01.08.89

1

KS

Stjørdal

12.06

12,28-08

12,65

+0,9

Cecilia J. Cameiro Håkegård, Selsbakk IF

07.12.94

3

J17

Lillehammer

26.06

12,76-10

12,67

+1,8

Elise Una Mikkelsen, IL Bjarg

30.05.95

2A

J16

Lillehammer

26.06

12,76-10

12,70

+1,6

Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø TIF

13.01.98

2A

J13

Lillehammer

26.06

13,30-10

12,73

+0,0

Randi Viktoria Johannessen, Lyngdal IL

28.03.96

4A

J15

Lillehammer

26.06

Debut-11

12,73

-1,3

Julie Bertheussen Falkanger, Tr.heim Fr.

15.05.91

6h1

KS

Lillehammer

26.06

12,93-09

12,74

+1,3

Anna Kvam, Kristiansands IF

05.04.95

1

J16

Nadderud

19.06

12,85-10

12,74

+0,1

Maria Teigland, FIK Orion

25.01.93

1h1

J17/19

Brandbu

20.09

12,69-08

 

 

(40)

 

 

 

 

 

 

12,77

+1,8

Astrid Marie Gussiås, IL Molde-Olymp

04.07.95

3A

J16

Lillehammer

26.06

12,91-10

12,77

+0,5

Mari Forbord Anderssen, Kristiansands IF

08.06.96

2sf2

UM15

Lisleby

26.08

12,87-10

12,80

+1,2

Juliane Lamvik, Nidelv IL

21.06.96

4

KS

Trondheim/St

05.06

13,10-10

12,80

-1,1

Marie Hagle, Fredrikstad IF

17.02.87

1

KS

Moss

09.09

12,04-06

12,81

-4,0

Marte Jørgensen, IK Tjalve

16.01.93

2sf1

NM-U20

Kristiansand

05.08

12,08-08

12,81

-0,5

Chiamaka Okparaebo, IL i BUL

26.02.92

4h2

UM18/19

Lisleby

26.08

12,72-09

12,83

-2,7

Tale Ørving, Minerva IS

17.03.89

4

NM-U23

Kristiansand

05.08

12,19-09

12,84

+0,3

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

2A

J17

Fana

05.06

12,63-10

12,84

-1,1

Trine H. Mjåland, Kristiansands IF

03.06.90

1

U23

Søgne

21.07

12,57-07

12,85

+0,3

Anne Engen Andersen, Frol IL

14.02.95

1

J16

Steinkjer

04.06

13,28-10

 

 

(50)

 

 

 

 

 

 

12,85

+2,0

Ida Nordstrand Veskje, Lillehammer IF

11.12.94

2h3

J17

Lillehammer

26.06

13,08-09

12,86

+1,7

Eline Netland, Sandnes IL

08.04.95

1h2

J16

Haugesund

22.05

13,00-10

12,86

+1,3

Andrea Sætersdal, Urædd Friidrett

06.03.95

2

J16

Nadderud

19.06

13,00-10

12,87

+1,3

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

3

J17

Oslo/Bi

04.06

12,79-10

12,87

+1,9

Annika Tollefsen, Aurskog-Høland FIL

05.01.93

2

J18/19

Oslo/Bi

04.06

13,15-09

12,87

+0,9

Marie Fostvedt, Asker SK

03.11.96

4

J15

Nadderud

19.06

13,20-10

12,87

+1,3

Marte Marina Pedersen, Selsbakk IF

15.06.95

3

J16

Nadderud

19.06

12,91-10

12,89

-0,8

Benedicte Hauge, Kristiansands IF

19.01.89

1

KS

Søgne

26.05

12,18-09

12,89

+0,5

Signe Onstad Sævareid, Asker SK

29.04.96

3sf2

UM-15

Lisleby

26.08

13,79-10

12,91

-0,3

Katrine Askim Vatne, IL i BUL

28.05.94

2

KS

Oslo/Bi

26.05

12,64-10

 

 

(60)

 

 

 

 

 

 

12,91

+2,0

Kaja Marie Johansen, Moss IL

05.02.94

4h3

J17

Lillehammer

26.06

13,38-09

12,92

+1,1

Gerd Lahlum Lystad, Orion FIK

07.07.92

3

J18/19

Nadderud

19.06

12,87-09

12,92

+0,3

Emma Fatu Suhonen, IL i BUL

28.01.91

1

KS

Oslo/Bi

29.06

12,77-09

12,92

+1,2

Yngvild Elvemo, Trondheim Friidrett

28.05.90

8h2

NM

Byrkjelo

12.08

13,02-08

12,93

+0,0

Hannah Marie Skjeret, Ørsta IL

24.10.96

5A

J15

Lillehammer

26.06

12,57-10

12,93

+0,7

Anna Ødegård Lauen, Lillehammer IF

08.01.94

3h5

J17

Göteborg, SWE

09.07

13,30-10

12,95

+0,3

Sara Rolfsøn, Moss IL

27.11.94

2

J17

Oslo/Bi

29.06

13,16-09

12,97

+0,7

Stine Grong Ruud, Stjørdal FIK

29.03.94

2h2

UM-17

Lisleby

26.08

13,30-09

12,99

+1,5

Ine Marie Bakken Karlberg, IL Tyrving

30.06.93

1

J18/19

Nadderud

24.09

14,22-10

13,01

+1,1

Renate Grimstad, Dimna IL

18.07.92

1h2

KS

Hareid

11.06

12,88-10

 

 

(70)

 

 

 

 

 

 

13,02

+1,3

Astrid Råd Valderhaug, IL Tyrving

20.11.95

5

J16

Nadderud

19.06

12,91-10

13,02

+1,0

Ingvild Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF

22.04.92

3h1

J18/19

Lillehammer

26.06

13,14-10

13,02

+0,1

Jorunn Vaagan Hofset, Trondheim Fr.

01.07.91

7h2

KS

Lillehammer

26.06

13,42-10

13,02

+0,4

Malene Flock, FIK Orion

01.02.92

1

J18/19

Segalstad Bru

02.07

 

13,04

-2,4

Caroline Kuvaas, Ski IL

20.01.95

1

J17

Sunne, SWE

16.07

12,74-10

13,04

+0,5

Anne Bjelland Jensen, FIK BFG Fana

21.08.91

1

KS

Fana

27.07

12,62-10

13,05

+0,0

Julie Bjørnebye, IL i BUL

20.03.96

7A

J15

Lillehammer

26.06

13,06-10

13,06

+0,8

Jenny Gudmundsen, Urædd Friidrett

22.03.92

2

J18/19

Porsgrunn/Kj

29.06

12,70-09

13,07

+1,5

Lene Onsrud Retzius, Moelven IL

04.01.96

1

J15

Lillehammer

03.05

13,95-09

13,08

+1,7

Trine Handeland, Finnøy IL

03.03.95

2h2

J16

Haugesund

22.05

13,04-10

 

 

(80)

 

 

 

 

 

 

13,09

+0,6

Gunnvor Leikanger Feidje, Florø TIF

15.02.92

3h2

J18/19

Lillehammer

26.06

13,07-10

13,09

-0,2

Hedda Hynne, Herkules Friidrett

13.03.90

1

KS

Skien

08.08

12,51-07

13,11

+1,8

Susanne Sofie Olsen, Fredrikstad IF

04.11.95

6A

J16

Lillehammer

26.06

13,31-10

13,12

+0,5

Ida Planke Berg, IL Tyrving

17.07.96

1

J15

Drammen

15.05

13,22-10

13,13

+0,2

Ingvild Kåshagen, Trondheim Friidrett

20.12.90

3A

KS

Trondheim/St

04.05

13,04-10

13,13

+1,1

Marthe Mjøen Berg, Dimna IL

20.12.93

1

J18/19

Ulsteinvik

22.05

13,65-10

13,13

-0,5

Ingeborg Sverdrup Rønningen, Ski IL

11.01.94

2

J17

Oslo/Bi

19.08

13,01-08

13,14

+1,8

Karoline Klemp Petersen, IL i BUL

22.01.95

7A

J16

Lillehammer

26.06

13,54-10

13,14

+2,0

Oda Rygg Arntzen, Ski IL

15.03.94

5h3

J17

Lillehammer

26.06

13,43-10

13,14

-0,9

Ellen Kristine Ellertsen, Asker SK

24.09.93

3

KS

Oslo/Bi

21.07

13,46-09

 

 

(90)

 

 

 

 

 

 

13,15

-4,6

Marte Wang Engen, Ski IL

11.01.91

1

KS

Ski

25.05

12,36-09

13,15

+1,3

Andrea Bressand, IL Tyrving

13.01.95

7

J16

Nadderud

19.06

13,56-09

13,15

+0,0

Maja Mollatt, Moss IL

09.05.96

8A

J15

Lillehammer

26.06

13,39-10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement / Handtiming

 

 

 

 

 

12,4

+0,7

Vilde J. Svortevik, Laksevåg TIL

18.05.94

1

KS

Fana

20.07

12,69-10

12,8

+1,0

Ingrid Gloppen Ytrehus, Kr.sands IF

19.08.96

1

J15

Søgne

20.09

13,55-10

12,9

+0,7

Anne Bjelland Jensen, FIK BFG Fana

21.08.91

3

KS

Fana

20.07

12,62-10

13,0

+0,7

Heidi Ann Bruknapp, IL Gular

13.01.91

4

KS

Fana

20.07

12,65-09

13,0

+0,1

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

1

J14

Romedal

24.08

13,50-10

13,1

+1,4

Kirsti Selle Ulvang, Bryne FIK

31.01.94

1

J15-18

Bryne

24.05

13,26-10

13,1

-1,5

Maria Lavelle, Haugesund IL

23.10.93

1

J18

Frakkagjerd

07.06

Debut-11

13,1

+0,3

Rakel Bjørngaard, Hegra IL

26.10.92

1

J18/19

Midtkiløra

10.07

13,11-10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ikke godkjente resultater / Unsanctioned performances

 

 

 

 

 

Medvind / Wind-assisted:

 

 

 

 

 

 

11,17

+2,2

Ezinne Okparaebo, IL i BUL

03.03.88

3

BisGam

Oslo/Bi

09.06

11,23-10

11,77

+4,6

Line Kloster, SK Vidar

27.02.90

1

KS

Lillestrøm

28.05

12,20-10

11,85

+4,6

Mari Gilde Brubak, Malvik IL

10.11.90

2

KS

Lillestrøm

28.05

11,96-09

11,90

+4,6

Astrid Mangen Cederkvist, SK Vidar

23.02.94

3

KS

Lillestrøm

28.05

12,17-10

11,95

+4,6

Tara Marie Norum, Steinkjer FIK

18.09.91

4

KS

Lillestrøm

28.05

12,66-10

11,98

+3,4

Iren Vevatne Isaksen, FIK BFG Fana

21.04.85

7B

KS

Sundsvall, SWE

31.07

12,25-09

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12,08

+2,5

Vevatne Isaksen

 

4h2

KS

Sundsvall, SWE

31.07

 

12,16

+4,6

Marte Wang Engen, Ski IL

11.01.91

5

KS

Lillestrøm

28.05

12,36-09

12,43

+4,6

Kari Sørby, Lillehammer IF

18.12.90

6

KS

Lillestrøm

28.05

12,67-08

12,52

+2,5

Helene Rønningen, IL Tyrving

04.09.98

1h1

J13

Lillestrøm

28.05

13,40-10

12,56

+2,5

Marianne Evensen, Ranheim IL

26.09.96

1

J15

Børsa

14.08

 

12,63

+2,3

Ida Nordstrand Veskje, Lillehammer IF

11.12.94

1

J17

Lillestrøm

28.05

13,08-09

12,63

+3,1

Yngvild Elvemo, Trondheim Friidrett

28.05.90

1

KS

Narvik

18.06

13,02-08

12,65

+4,6

Emma Fatu Suhonen, IL i BUL

28.01.91

7

KS

Lillestrøm

28.05

12,77-09

12,74

+2,5

Juliane Lamvik, Nidelv IL

21.06.96

2

J15

Børsa

14.08

13,10-10

12,76

+5,7

Annika Tollefsen, Aurskog-Høland FIL

05.01.93

1

J18/19

Lillestrøm

28.05

13,15-09

12,80

+2,4

Eline Netland, Sandnes IL

08.04.95

1

J16

Haugesund

22.05

13,00-10

12,83

+2,7

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

3

J17

Nadderud

19.06

12,63-10

12,89

+2,7

Helena Wille Gramstad, Sandnes IL

20.07.95

1h1

J16

Haugesund

22.05

13,30-10

12,91

+2,4

Gramstad

 

2

J16

Haugesund

22.05

 

12,94

+5,7

Ingvild Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF

22.04.92

2

J18/19

Lillestrøm

28.05

13,14-10

12,94

+2,5

Naomi van den Broeck (BEL), Hovding

03.01.96

1

J15

Fana

10.09

13,87-10

12,95

+5,3

Synnøve Bjørgo Adam, Fagernes IL

15.09.97

1h3

J14

Lillestrøm

28.05

13,58-10

12,95

+2,5

Lisa Sørstrand Haugen, Florø TIF

17.02.96

2

J15

Fana

10.09

13,06-10

13,01

+2,9

Camilla Rønning, Nittedal IL

12.06.95

1

J16

Lillestrøm

28.05

13,25-10

13,03

+2,5

Runa Opheim, Selsbakk IF

31.01.96

3

J15

Børsa

14.08

13,67-10

13,03

+4,3

Synne Krokstad, Ranheim IL

28.01.92

1

KS

Børsa

14.08

13,14-10

13,05

+2,3

Yasuna Jatta, IL i BUL

02.06.96

1B

J15

Oslo/Bi

04.06

Debut-11

13,09

+5,7

Anja Ruud, Ski IL

14.01.93

3

J18/19

Lillestrøm

28.05

13,27-10

13,15

+2,7

Elisabeth Gjelsvik, Fana IL

09.05.94

6

J17

Nadderud

19.06

13,18-10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manglende informasjon om vind / Wind-data missing:

 

 

 

 

 

12,95

 

Maria Lavelle, Haugesund IL

23.10.93

1

J18/19

Leirvik

21.08

Debut-11

13,12

 

Sofie Olsholt, IL Tyrving

08.02.96

2

J15

Nadderud

24.09

13,47-10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Feil i resultatlisten / Incorrect performance in the performance list:

 

 

 

 

12,79

-0,5

Sara Rolfsøn, Moss IL (12,97)

27.11.94

1

J17

Oslo/Bi

19.08

13,16-09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement – Medvind / Handtiming – Wind-assisted:

 

 

 

 

 

12,6

+4,8

Sara Rolfsøn, Moss IL

27.11.94

1

KS

Lisleby

14.06

13,16-09

12,9

+4,8

Maja Mollatt, Moss IL

09.05.96

2

KS

Lisleby

14.06

13,39-10

13,0

 

Vilde Evensen, Sømna IL

04.07.96

1

J15

Vik i Helgeland

26.05

13,7m-10

13,0

+4,8

Nora Økstad Gjeldnes, Fredrikstad IF

08.04.94

3

KS

Lisleby

14.06

13,04-10

 

150 METER (18,00 – 20,00)

NR: 17,31

 

 

 

NRU23: 17,31

 

 

 

NRU20: 17,66

 

 

 

 

17,84

-2,1

Ezinne Okparaebo, IL i BUL

03.03.88

1

KS

Oslo/Bi

19.05

17,31-10

18,47

-2,1

Line Kloster, SK Vidar

27.02.90

2

KS

Oslo/Bi

19.05

18,41-10

18,80

-2,1

Siri Eritsland, SK Vidar

05.05.85

3

KS

Oslo/Bi

19.05

18,29-09

18,87

-2,1

Mari Gilde Brubak, Malvik IL

10.11.90

4

KS

Oslo/Bi

19.05

Debut-11

18,89

-2,1

Iren Vevatne Isaksen, FIK BFG Fana

21.04.85

5

KS

Oslo/Bi

19.05

Debut-11

18,97

-0,4

Hege Vold, Gjesdal IL

26.04.88

1

KS

Egersund

05.05

18,79-10

19,13

-2,1

Benedikte Hauge, Kristiansands IF

19.01.89

6

KS

Oslo/Bi

19.05

Debut-11

19,22

-2,1

Marie Hagle, Fredrikstad IF

17.02.87

7

KS

Oslo/Bi

19.05

18,32-09

 

200 METER (24,50 – 27,15)

NR: 23,31

NM: 26,10

VM-A: 23,00

VM-B: 23,30

NRU23: 23,48

NMU23: 26,80/26,5

EMU23: 24,25

 

NRU20: 23,73

NMU20: 27,10/26,8

EMU20: 24,60

 

 

23,43

-0,9

Ezinne Okparaebo, IL i BUL

03.03.88

1B

Lag-EM

Izmir, TUR

19.06

23,61-08

23,85

+1,0

Okparaebo

 

1A

KS

Lillestrøm

04.07

 

23,88

-0,2

Okparaebo

 

8

KS

Zagreb, CRO

13.09

 

23,95

-0,8

Folake Sekinat Akinyemi, SK Vidar

31.03.90

3

U23

Zürich, SUI

09.09

23,61-10

24,14

+1,0

Line Kloster, SK Vidar

27.02.90

2A

KS

Lillestrøm

04.07

24,75-10

24,16

-0,2

Akinyemi

 

1h1

NM

Byrkjelo

13.08

 

24,23

+1,0

Akinyemi

 

3A

KS

Lillestrøm

04.07

 

24,33

+2,0

Kloster

 

1

KS

Lillestrøm

29.05

 

24,34

-0,3

Akinyemi

 

5A

SGP

Sollentuna, SWE

28.06

 

24,34

+0,3

Akinyemi

 

4A

SGP

Mölndal, SWE

03.09

 

 

 

(10/3)

 

 

 

 

 

 

24,37

+0,7

Astrid Mangen Cederkvist, SK Vidar

23.02.94

1

NM-U20

Kristiansand

07.08

25,21-10

24,37

+1,0

Cederkvist

 

1

NM

Byrkjelo

13.08

 

24,39

+1,0

Siri Eritsland, SK Vidar

05.05.85

2

NM

Byrkjelo

13.08

24,43-10

24,45

+1,0

Tara Marie Norum, Steinkjer FIK

18.09.91

3

NM

Byrkjelo

13.08

25,70-10

24,45

+1,0

Kloster

 

4

NM

Byrkjelo

13.08

 

24,46

-0,3

Norum

 

4

KS

Göteborg, SWE

10.07

 

-------------------------------------------- (16/6) -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

24,67

-0,3

Anne Skudal Dolvik, FIK BFG Fana

21.02.88

7

KS

Göteborg, SWE

10.07

24,84-09

24,74

+1,0

Iren Vevatne Isaksen, FIK BFG Fana

21.04.85

5

NM

Byrkjelo

13.08

25,08-09

24,77

-0,5

Julie Andrea Håskjold, Trondheim Fr.

03.08.93

1h6

J19

Göteborg, SWE

10.07

25,22-10

24,81

+1,0

Elisabeth Slettum, IL Skjalg

31.08.86

6

NM

Byrkjelo

13.08

23,48-07

 

 

(10)

 

 

 

 

 

 

24,95

+0,9

Mari Gilde Brubak, Malvik IL

10.11.90

3h4

KS

Göteborg, SWE

10.07

24,65-10

25,05

+0,5

Christine Bjelland Jensen, IL Bjarg

16.06.94

1h3

J17

Göteborg, SWE

10.07

25,72-08

25,06

+1,0

Ida Bakke Hansen, IL Runar

07.01.93

6A

KS

Lillestrøm

04.07

24,54-09

25,12

+0,0

Irene Høvik Helgesen, IL Fri

29.05.85

5B

SGP

Sollentuna, SWE

28.06

24,34-08

25,13

+0,9

Julie Bertheussen Falkanger, Tr.heim Fr.

15.05.91

4h4

KS

Göteborg, SWE

10.07

25,59-09

25,16

-1,1

Randi Kjerstad, IL i BUL

23.06.88

4h5

KS

Göteborg, SWE

10.07

25,53-10

25,25

+0,7

Siv Krakeli Sneen, Eide IL

21.11.92

2

NM-U20

Kristiansand

07.08

25,44-10

25,30

+0,7

Vilde J. Svortevik, Laksevåg TIL

18.05.94

3

NM-U20

Kristiansand

07.08

25,43-09

25,32

-0,2

Heidi Hessan Næss, IL Tyrving

07.09.89

4h1

NM

Byrkjelo

13.08

25,36-08

25,37

+0,6

Eline Breilid, Kristiansands IF

08.05.93

2h1

UM18/19

Lisleby

27.08

25,78-09

 

 

(20)

 

 

 

 

 

 

25,38

+0,0

Nina Katrine Brandt, Steinkjer FIK

02.11.85

1mx

KS

Steinkjer

23.08

24,44-10

25,51

+1,6

Vilde Lund Bjørnsen, IL Gneist

12.04.96

1A

J15

Nadderud

18.06

25,71-10

25,51

+0,4

Stine Marie Grønnhaug, Ranheim IL

02.10.92

2h5

J19

Göteborg, SWE

10.07

25,35-08

25,54

+1,4

Guro Forbord Anderssen, Kr.sands IF

26.02.94

M

J17

Indre Arna

21.05

25,58-09

25,63

+0,8

Ida Marcussen, IK Våg

01.11.87

m

KS

Kladno, CZE

15.06

24,57-06

25,63

+0,9

Hedda Hynne, Herkules Friidrett

13.03.90

6h4

KS

Göteborg, SWE

10.07

25,64-07

25,66

+1,4

Martine Nilsen, Nittedal IL

25.09.94

1

J17

Lillehammer

10.09

25,91-10

25,68

+2,0

Eline Netland, Sandnes IL

08.04.95

1

J16

Haugesund

21.05

26,53-10

25,72

+0,9

Alisa Andersen, Steinkjer FIK

01.08.89

5

NM-U23

Kristiansand

07.08

24,74-08

25,72

+0,9

Trine H. Mjåland, Kristiansands IF

03.06.90

6

NM-U23

Kristiansand

07.08

25,75-07

 

 

(30)

 

 

 

 

 

 

25,74

-0,1

Caroline Kuvaas, Ski IL

20.01.95

1

J16

Lillestrøm

29.05

26,32-10

25,74

+0,9

Nadia Akpana Assa, IL i BUL

22.12.95

1A

J16

Oslo/Bi

21.08

27,82-09

25,79

-1,1

Marianne Evensen, Ranheim IL

26.09.96

1A

J15

Stjørdal

11.06

Debut-11

25,81

+0,8

Grace Ogoti, Nesbyen IL

06.03.97

1A

J14

Lillehammer

23.06

26,79-10

25,83

+1,7

Line Gjerde, Urædd Friidrett

13.03.94

2A

J17

Lillehammer

24.06

26,07-09

25,84

+0,9

Yngvild Elvemo, Trondheim Friidrett

28.05.90

6A

KS

Lillehammer

24.06

26,26-09

25,87

+2,0

Marte Wang Engen, Ski IL

11.01.91

5

KS

Lillestrøm

29.05

25,43-09

25,90

+2,0

Rachel Nordtømme, Steinkjer FIK

08.06.89

6

KS

Lillestrøm

29.05

26,10-08

25,93

+1,7

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

3A

J17

Lillehammer

24.06

26,07-10

25,99

+1,5

Kari Sørby, Lillehammer IF

18.12.90

1B

KS

Lillehammer

24.06

25,65-08

 

 

(40)

 

 

 

 

 

 

26,00

+1,5

Jorunn Vaagan Hofset, Trondheim Fr.

01.07.91

2B

KS

Lillehammer

24.06

27,14-10

26,02

+0,7

Kaja Berg, Herkules Friidrett

10.03.93

8

NM-U20

Kristiansand

07.08

26,77-10

26,08

+0,0

Camilla Rønning, Nittedal IL

12.06.95

M

UM16

Trondheim/St

10.09

28,36-10

26,09

+1,7

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

4A

J17

Lillehammer

24.06

25,92-10

26,14

+0,1

Ingvild Kåshagen, Moelven IL

20.12.90

4h1

KS

Göteborg, SWE

10.07

26,49-10

26,16

+0,3

Helene Rønningen, IL Tyrving

04.09.98

1A

J13

Nadderud

19.06

27,65-10

26,23

-1,0

Anne Engen Andersen, Frol IL

14.02.95

M

VM-U18

Vill. D’Ascq, FRA

08.07

26,95-10

26,23

-0,3

Lene Secher Myrmel, IL Fri

18.05.86

M

Univ.

Shenzhen, CHN

19.08

25,44-10

26,24

+2,0

Helena Wille Gramstad, Sandnes IL

20.07.95

2

J16

Haugesund

21.05

27,13-10

26,24

+2,0

Solveig Emilie Olsen, Minerva IS

01.04.91

8

KS

Lillestrøm

29.05

26,82-09

 

 

(50)

 

 

 

 

 

 

26,24

+1,7

Anna Kvam, Kristiansands IF

05.04.95

1A

J16

Nadderud

18.06

Debut-11

26,24

+0,3

Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø TIF

13.01.98

2A

J13

Nadderud

19.06

27,40-10

26,25

+1,4

Maria Teigland, FIK Orion

25.01.93

1

J18/19

Lillehammer

14.06

26,08-10

26,25

+1,6

Astrid Marie Gussiås, IL Molde-Olymp

04.07.95

1A

J16

Lillehammer

24.06

27,18-10

26,29

-1,2

Marie Hagle, Fredrikstad IF

17.02.87

1

KS

Moss

09.09

24,94-04

26,30

-1,9

Monika Benserud, IL Gneist

24.11.96

2

J15

Haukås

11.05

25,87-10

26,32

+1,5

Anna Ødegård Lauen, Lillehammer IF

08.01.94

3h1

J17

Göteborg, SWE

10.07

26,63-10

26,33

+1,4

Juliane Lamvik, Nidelv IL

21.06.96

3A

J15

Lillehammer

24.06

26,90-10

26,33

+1,4

Vilde Gjesbakk, Rana FIK

03.06.96

4A

J15

Lillehammer

24.06

26,54-10

26,34

+1,6

Marte Marina Pedersen, Selsbakk IF

15.06.95

2A

J16

Lillehammer

24.06

27,34-10

 

 

(60)

 

 

 

 

 

 

26,36

+0,3

Annika Tollefsen, Aurskog-Høland FIL

05.01.93

1B

J18/19

Lillehammer

24.06

27,28-10

26,37

+1,6

Marie Fostvedt, Asker SK

03.11.96

2A

J15

Nadderud

18.06

27,39-10

26,44

-0,8

Alice Ulla Berg, Ålesunds FIK

29.01.97

1h3

J14

Stjørdal

03.09

27,40-10

26,44

+0,9

Jenny Gudmundsen, Urædd Friidrett

22.03.92

3h3

NM-U20

Kristiansand

06.08

25,59-09

26,54

+1,6

Astrid Råd Valderhaug, IL Tyrving

20.11.95

3A

J16

Lillehammer

24.06

26,70-10

26,58

+0,6

Marthe Mjøen Berg, Dimna IL

04.03.93

1A

KS

Hareid

12.06

28,00-10

26,58

+0,2

Anna Bogunovic Jakobsen, IL Skjalg

19.03.93

5h4

J19

Göteborg, SWE

10.07

27,11-10

26,59

+2,0

Malene Flock, FIK Orion

01.02.92

3h4

NM-U20

Kristiansand

06.08

 

26,59

+1,3

Katarina Mögenburg, IL Tyrving

16.06.91

5

KS

Oslo/Bi

20.08

26,75-08

26,60

-0,9

Paula Nedberge Llano, Laksevåg TIL

01.05.95

4h4

J16

Göteborg, SWE

10.07

26,53-09

26,60

-1,1

Alice Ulla Berg, Ålesunds FIK

29.01.97

1

J14

Ørsta

21.08

27,40-10

 

 

(70)

 

 

 

 

 

 

26,61

+1,7

Kaja Marie Johansen, Moss IL

05.02.94

5A

J17

Lillehammer

24.06

27,32-10

26,69

+1,6

Elise Una Mikkelsen, IL Bjarg

30.05.95

4A

J16

Lillehammer

24.06

27,52-10

26,71

+1,4

Hannah Marie Skjeret, Ørsta IL

24.10.96

5A

J15

Lillehammer

24.06

26,01-10

26,72

+1,6

Ingrid Øvrebø, Sandnes IL

14.03.96

3A

J15

Nadderud

18.06

26,76-10

26,73

+1,7

Ida Nordstrand Veskje, Lillehammer IF

11.12.94

6A

J17

Lillehammer

24.06

27,35-10

26,75

+1,4

Runa Opheim, Byåsen IL

31.01.96

6A

J15

Lillehammer

24.06

Debut-11

26,76

+1,1

Oda Rygg Arntzen, Ski IL

15.03.94

1B

J17

Lillehammer

24.06

27,87-10

26,77

+1,4

Randi V. Vik Johannessen, Lyngdal IL

28.03.96

7A

J15

Lillehammer

24.06

Debut-11

26,79

-0,1

Ida Ruud, Ski IL

17.08.95

2

J16

Lillestrøm

29.05

27,33-10

26,79

+1,5

Karoline Blix-Nilsen Hansen, Lørensk. FIL

01.09.91

4B

KS

Lillehammer

24.06

26,53-09

 

 

(80)

 

 

 

 

 

 

26,79

-0,5

Nathalie Moen Balhald, Ranheim IL

25.02.93

4h6

J19

Göteborg, SWE

10.07

28,19-06

26,80

-0,1

Ingvild Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF

22.04.92

1

J18/19

Lillehammer

24.05

27,14-10

26,81

+0,8

Sofie Olsholt, IL Tyrving

08.02.96

-

J17

Nadderud

23.09

27,29-09

26,85

+1,5

Yasuna Jatta, IL i BUL

02.06.96

1B

J15

Nadderud

18.06

Debut-11

26,86

+0,7

Ida Fillingsnes, Herkules Friidrett

30.06.90

1C

KS

C. Girardeau, US

02.04

26,56-10

26,88

-0,5

Leah Røste, IL Tyrving

26.06.95

1A

J16

Asker

11.06

27,76-10

26,88

+2,0

Sara Rolfsøn, Moss IL

27.11.94

4h4

NM-U20

Kristiansand

06.08

28,25-10

26,89

+1,6

Andrea Tangerås Bressand, IL Tyrving

18.01.95

5A

J16

Lillehammer

24.06

27,60-09

26,90

+1,1

Ester Djuve Jerstad, Bryne FIK

23.09.97

1A

J14

Haugesund

22.05

27,88-10

26,93

-1,8

Heidi Berg Sand, IL i BUL

28.07.86

5A

KS

Oslo/Bi

04.06

25,01-09

 

 

(90)

 

 

 

 

 

 

26,93

+0,2

Anne Bjelland Jensen, FIK BFG Fana

21.08.91

6h2

NM-U23

Kristiansand

06.08

26,54-10

26,96

+0,0

Anne Hansen, IL Gular

29.11.91

1

KS

Indre Arna

15.06

25,77-10

26,98

-1,5

Lene Onsrud Retzius, Moelven IL

04.01.96

1

J15

Brumunddal

05.06

28,34-10

26,99

+1,8

Gerd Lahlum Lystad, FIK Orion

07.07.92

1

KS

Romedal

22.05

26,95-09

26,99

-0,1

Susanne Sofie Olsen, Fredrikstad IF

04.11.95

3

J16

Lillestrøm

29.05

27,47-10

26,99

+1,8

Aina Opsal Bakke, Ørsta IL

14.07.93

2

J18/19

Molde

29.05

26,65-07

26,99

+1,3

Elisabeth Tollisen, IL i BUL

15.09.76

6

KS

Oslo/Bi

20.08

25,59-95

27,01

+0,9

Synne Frydenlund, Larvik TIF

02.05.97

1A

J14

Nadderud

19.06

Debut-11

27,03

+0,5

Signe Onstad Sævareid, Asker SK

29.04.96

1

J15

Oslo/Bi

26.09

 

27,04

+1,4

Stine Grong Ruud, Stjørdal FIK

29.03.94

3h2

UM17

Lisleby

27.08

27,57-10

 

 

(100)

 

 

 

 

 

 

27,06

+1,6

Janne Therese Aasen Nerland, Eide IL

02.03.95

7A

J16

Lillehammer

24.06

26,77-10

27,07

+1,8

Andrea Sætersdal, Urædd Friidrett

06.03.95

2

J16

Porsgrunn/Kj

22.05

26,73-10

27,08

+1,7

Lisa Celine Willassen, Sandnes IL

08.04.95

7A

J16

Nadderud

18.06

27,20-10

27,08

+1,0

Anja Ruud, Ski IL

14.01.93

1

J18/19

Ski

22.06

26,57-10

27,09

+0,6

Ine Marie Bakken Karlberg, IL Tyrving

30.06.93

6h1

UM18/19

Lisleby

27.08

Debut-11

27,11

-0,5

Karoline Klemp Petersen, IL i BUL

22.01.95

3A

J16

Asker

11.06

28,02-10

27,14

+0,8

Ellen Kristine Ellertsen, Asker SK

24.09.93

1

KS

Oslo/Bi

26.07

28,31-09

27,15

+1,2

Marianne Benserud, IL Gneist

19.04.95

1B

J16

Lillehammer

24.06

28,08-10

27,15

+1,2

Anne Øverland Sortedal, Eidanger IL

28.07.95

2B

J16

Lillehammer

24.06

29,26-10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ikke godkjente resultater / Unsanctioned performances

 

 

 

 

 

Medvind / Wind-assisted:

 

 

 

 

 

 

24,16

+3,0

Astrid Mangen Cederkvist, SK Vidar

23.02.94

1

UM17

Lisleby

28.08

25,21-10

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

24,62

+5,1

Julie Andrea Håskjold, Trondheim Fr.

03.08.93

1A

J18/19

Lillehammer

24.06

25,22-10

24,73

+2,6

Siv Krakeli Sneen, Eide IL

21.11.92

1

UM18/19

Lisleby

28.08

25,44-10

24,75

+2,6

Ida Bakke Hansen, IL Runar

07.01.93

2

UM18/19

Lisleby

28.08

24,54-09

24,85

+2,4

Bakke Hansen

 

3

KS

Florø

04.06

 

24,98

+2,6

Eline Breilid, Kristiansands IF

08.05.93

3

UM18/19

Lisleby

28.08

25,78-09

25,11

+4,1

Irene Høvik Helgesen, IL Fri

29.05.85

2h1

KS

Helsingborg,SW.

02.07

24,34-08

25,30

+2,9

Ida Marcussen, IK Våg

01.11.87

M

KS

Ratingen, GER

16.07

24,57-06

25,55

+3,0

Martine Nilsen, Nittedal IL

25.09.94

2

UM17

Lisleby

28.08

25,91-10

25,57

+3,0

Line Gjerde, Urædd Friidrett

13.03.94

3

UM17

Lisleby

28.08

26,07-09

25,59

+4,0

Marianne Evensen, Ranheim IL

26.09.96

1

UM15

Lisleby

28.08

Debut-11

25,73

+2,1

Alisa Andersen, Steinkjer FIK

01.08.89

3h1

NM-U23

Kristiansand

06.08

24,74-08

25,98

+4,0

Marie Fostvedt, Asker SK

03.11.96

2

UM15

Lisleby

28.08

27,39-10

26,06

+2,3

Anne Engen Andersen, Frol IL

14.02.95

M

No-U18

Sipoo, FIN

18.06

26,95-10

26,06

+3,0

Anna Ødegård Lauen, Lillehammer IF

08.01.94

4

UM17

Lisleby

28.08

26,63-10

26,12

+2,6

Maria Teigland, FIK Orion

25.01.93

5

UM18/19

Lisleby

28.08

26,08-10

26,27

+2,3

Paula Nedberge Llano, Laksevåg TIL

01.05.95

2

UM16

Lisleby

28.08

26,53-09

26,30

+5,1

Maren Vigerust Graff, Ringerike FIK

29.03.92

4A

J18/19

Lillehammer

24.06

26,84-10

26,31

+3,3

Vilde Gjesbakk, Rana FIK

03.06.96

1

U20

Tromsø

11.06

26,54-10

26,40

+5,1

Malene Flock, FIK Orion

01.02.92

5A

J18/19

Lillehammer

24.06

 

26,50

+2,1

Karoline Blix-Nilsen Hansen, Lørensk. FIL

01.09.91

5h1

NM-U23

Kristiansand

06.08

26,53-09

26,53

+3,0

Sara Rolfsøn, Moss IL

27.11.94

5

UM17

Lisleby

28.08

28,25-10

26,54

+2,6

Flock

 

8

UM18/19

Lisleby

28.08

 

26,58

+3,3

Kaja Marie Johansen, Moss IL

05.02.94

1

J17

Askim

21.05

27,32-10

26,60

+5,1

Ingvild Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF

22.04.92

6A

J18/19

Lillehammer

24.06

27,14-10

26,71

+3,3

Rolfsøn

 

2

J17

Askim

21.05

 

26,76

+3,3

Hjortnæs Larsen

 

1

J18/19

Oslo/Bi

20.08

 

26,77

+4,3

Silje Laupstad, Egersunds IK

09.06.92

1A

J18/19

Haugesund

21.05

27,35-10

26,85

+2,2

Ingeborg Sverdrup Rønningen, Ski IL

11.01.94

2

J17

Lillestrøm

29.05

26,33-08

26,86

+5,1

Aina Opsal Bakke, Ørsta IL

14.07.93

7A

J18/19

Lillehammer

24.06

26,65-07

26,93

+3,1

Gunnvor Leikanger Feidje, Florø TIF

15.02.92

1C

J18/19

Lillehammer

24.06

26,86-10

26,99

+2,6

Julie Bjørnebye, IL i BUL

20.03.96

1B

J15

Lillehammer

24.06

27,29-10

27,08

+3,3

Hanne Moe, Bodø FIK

02.08.96

2

U20

Tromsø

11.06

27,71-10

27,10

+3,3

Ellen Kristine Ellertsen, Asker SK

24.09.93

3

J18/19

Oslo/Bi

20.08

28,31-09

 

300 METER (40,00 – 44,00)

NR: 37,96

 

 

 

NRU23: 38,56

 

 

 

NRU20: 38,76

 

 

 

 

38,74

Stine Meland Tomb, SK Vidar

27.06.86

1A

KS

Oslo/Bi

19.05

40,57-03

39,10

Line Kloster, SK Vidar

27.02.90

2A

KS

Oslo/Bi

19.05

38,56-10

39,56

Tara Marie Norum, Steinkjer FIK

18.09.91

3A

KS

Oslo/Bi

19.05

40,45-10

39,77

Vilde Lund Bjørnsen, IL Gneist

12.04.96

1A

J15

Göteborg, SWE

10.07

Debut-11

40,07

Anne Skudal Dolvik, FIK BFG Fana

21.02.88

1B

KS

Oslo/Bi

19.05

40,10-09

40,19

Vilde J. Svortevik, Laksevåg TIL

18.05.94

4A

KS

Oslo/Bi

19.05

40,03-10

40,21

Benedikte Hauge, Kristiansands IF

19.01.89

5A

KS

Oslo/Bi

19.05

42,56-04

40,51

Julie Bertheussen Falkanger, Trondheim Fr.

15.05.91

6A

KS

Oslo/Bi

19.05

Debut-11

40,98

Julie Andrea Håskjold, Trondheim Friidrett

03.08.93

1A

KS

Trondheim/St

04.05

Debut-11

41,09

Heidi Hessan Næss, IL Tyrving

07.09.89

2B

KS

Oslo/Bi

19.05

41,31-09

 

(10)

 

 

 

 

 

 

41,15

Randi Kjerstad, IL i BUL

23.06.88

7A

KS

Oslo/Bi

19.05

40,78-10

41,22

Yngvild Elvemo, Trondheim Friidrett

28.05.90

3B

KS

Oslo/Bi

19.05

Debut-11

41,38

Rachel Nordtømme, Steinkjer FIK

08.06.89

4B

KS

Oslo/Bi

19.05

42,27-09

42,05

Kari Sørby, Lillehammer IF

18.12.90

1

KS

Lillehammer

03.05

43,82-08

42,07

Christine Bjelland Jensen, IL Bjarg

16.06.94

1

J17

Haukås

09.06

42,82-10

42,22

Ingvild Kåshagen, Trondheim Friidrett

20.12.90

5B

KS

Oslo/Bi

19.05

42,09-10

42,23

Marianne Evensen, Ranheim IL

26.09.96

1H

J15

Göteborg, SWE

10.07

Debut-11

42,31

Grace Ogoti, Nesbyen IL

06.03.97

1B

J15

Göteborg, SWE

10.07

Debut-11

43,03

Paula Nedberge Llano, Laksevåg TIL

01.05.95

1

J16

Fana

17.08

41,66-09

43,27

Aina Opsal Bakke, Ørsta IL

14.07.93

1

J18

Ørsta

05.07

42,86-09

 

(20)

 

 

 

 

 

 

43,28

Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF

21.06.97

1

J14

Aalborg, DEN

05.08

Debut-11

43,42

Astrid Råd Valderhaug, IL Tyrving

20.11.95

1

J16

Nadderud

03.05

42,97-10

43,64

Renate Lie, IL Gneist

23.02.98

7A

J14

Stockholm, SWE

30.07

44,97-10

43,65

Kaja Marie Johansen, Moss IL

05.02.94

1

J17

Moss

10.05

44,30-10

43,74

Vilde Ottestad, IL Molde-Olymp

02.11.94

1

J17

Molde

15.09

42,83-09

43,82

Alice Ulla Berg, Ålesunds FIK

29.01.97

1

J14

Ulsteinvik

26.07

Debut-11

43,84

Maja Myrhaugen Derås, Moelven IL

07.07.96

1

J15

Lillehammer

03.05

Debut-11

43,85

Leah Røste, IL Tyrving

26.06.95

2

J16

Nadderud

03.05

43,62-10

 

400 METER (55,00 – 63,50)

NR: 52,45

NM: 58,99

VM-A: 51,50

VM-B: 52,30

NRU23: 53,44

NMU23: 60,99/60,8

EMU23: 54,50

 

NRU20: 53,70

NMU20: 61,99/61,8

EMU20: 55,60

 

 

53,38

Line Kloster, SK Vidar

27.02.90

1B

BisGam

Oslo/Bi

09.06

55,15-10

53,48

Kloster

 

4A

Lag-EM

Izmir, TUR

18.06

 

53,51

Kloster

 

3h3

EM-U23

Ostrava, CZE

14.07

 

54,10

Koster

 

1

KS

Lillestrøm

04.07

 

54,18

Kloster

 

7

EM-U23

Ostrava, CZE

16.07

 

54,23

Martine Eikemo Borge, FIK BFG Fana

08.03.90

1

NM-U23

Kristiansand

06.08

56,39-09

54,71

Benedicte Hauge, Kristiansands IF

19.01.89

7h1

EM-U23

Ostrava, CZE

14.07

53,83-09

54,75

Kloster

 

1

KS

Lillehammer

11.09

 

54,87

Borge

 

1

NM

Byrkjelo

14.08

 

54,94

Borge

 

1B

KS

Fayetteville, USA

06.05

 

 

(10/3)

 

 

 

 

 

 

54,94

Tara Marie Norum, Steinkjer FIK

18.09.91

2B

BisGam

Oslo/Bi

09.06

56,51-10

54,95

Kloster

 

2

NM

Byrkjelo

14.08

 

54,98

Norum

 

2

KS

Lillestrøm

04.07

 

54,99

Borge

 

3

KS

Lillestrøm

04.07

 

----------------------------------------- (14/4) -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

55,01

Irene Høvik Helgesen, IL Fri

29.05.85

1A

KS

Göteborg, SWE

09.07

52,95-08

55,66

Julie Bertheussen Falkanger, Trondheim

15.05.91

2B

KS

Göteborg, SWE

09.07

57,22-10

55,89

Vilde J. Svortevik, Laksevåg TIL

18.05.94

5B

BisGam

Oslo/Bi

09.06

56,50-10

55,90

Julie Andrea Håskjold, Trondheim Fr.

03.08.93

2

Nor-U20

København, DEN

03.09

58,11-10

55,97

Randi Kjerstad, IL i BUL

23.06.88

3

KS

Oslo/Bi

26.05

55,57-10

56,14

Anne Skudal Dolvik, FIK BFG Fana

21.02.88

6B

BisGam

Oslo/Bi

09.06

57,84-10

 

(10)

 

 

 

 

 

 

56,70

Yngvild Elvemo, Trondheim Friidrett

28.05.90

4

NM-U23

Kristiansand

06.08

57,12-09

56,73

Hedda Hynne, Herkules Friidrett

13.03.90

3A

KS

Nadderud

19.06

57,33-07

56,91

Rachel Nordtømme, Steinkjer FIK

08.06.89

3A

KS

Steinkjer

21.05

56,73-07

57,12

Trine H. Mjåland, Kristiansands IF

03.06.90

4h1

NM

Byrkjelo

13.08

57,77-06

57,19

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

1

J17

Porsgrunn/Kj

08.06

58,04-10

57,73

Vilde Lund Bjørnsen, IL Gneist

12.04.96

-

KS

Sandnes

25.06

Debut-11

57,89

Ingvild Kåshagen, Moelven IL

20.12.90

3C

KS

Göteborg, SWE

09.07

58,28-10

58,62

Annika Tollefsen, Aurskog-Høland FIL

05.01.93

1

KS

Oslo/Bi

29.06

Debut-11

58,66

Veronica Undseth, Herkules Friidrett

01.04.94

2

J17

Porsgrunn/Kj

08.06

59,81-10

58,73

Leah Røste, IL Tyrving

26.06.95

3B

J17

Göteborg, SWE

09.07

60,98-10

 

(20)

 

 

 

 

 

 

58,80

Ida Bakke Hansen, IL Runar

07.01.93

2A

UM18/19

Lisleby

26.08

57,46-10

58,87

Irene Johansen, Sørum IL

05.03.96

3

KS

Oslo/Bi

20.08

Debut-11

58,88

Solveig Emilie Olsen, Minerva IS

01.04.91

1B

KS

Lillehammer

25.06

58,16-09

58,89

Maren Vigerust Graff, Ringerike FIK

29.03.92

3A

J19

Göteborg, SWE

09.07

59,11-09

58,97

Helena Wille Gramstad, Sandnes IL

20.07.95

1

J16

Fana

05.06

61,40-09

59,22

Heidi Ann Bruknapp, IL Gular

13.01.91

7

NM-U23

Kristiansand

06.08

55,85-09

59,24

Christina Maria Toogood, Sandnes IL

23.01.89

4D

KS

Göteborg, SWE

09.07

58,92-07

59,32

Synne Krokstad, Ranheim IL

28.01.92

3A

UM18/19

Lisleby

26.08

60,63-08

59,48

Stine Marie Grønnhaug, Ranheim IL

02.10.92

3A

J18/19

Lillehammer

25.06

57,18-09

59,51

Christine Bjelland Jensen, IL Bjarg

16.06.94

1

J17

Lillehammer

25.06

Debut-11

 

(30)

 

 

 

 

 

 

59,59

Aina Opsal Bakke, Ørsta IL

14.07.93

1

J18/19

Fana

05.06

61,81-09

59,74

Cecilie Benedicte Isern, IK Tjalve

18.11.88

5D

KS

Göteborg, SWE

09.07

54,95-08

59,82

Ida Fillingsnes, Herkules Friidrett

30.06.90

3

KS

C. Girardeau, USA

02.04

58,05-09

59,91

Marthe Mjøen Berg, Dimna IL

04.03.93

1

KS

Molde

04.09

62,08-10

60,17

Vilde Ottestad, IL Molde-Olymp

02.11.94

2

UM17

Lisleby

26.08

58,82-09

60,20

Marianne Evensen, Ranheim IL

26.09.96

1B

KS

Steinkjer

21.05

Debut-11

60,23

Marlen Aakre, Fredrikstad IF

17.09.93

1B

UM18/19

Lisleby

26.08

62,41-09

60,23

Maria Teigland, FIK Orion

25.01.93

4A

UM18/19

Lisleby

26.08

60,28-10

60,28

Anne Øverland Sortedal, Eidanger IL

28.07.95

2A

J16

Lillehammer

25.06

Debut-11

60,38

Cecilie Hofstad, Ranheim IL

22.08.92

6A

J19

Göteborg, SWE

09.07

58,65-10

 

(40)

 

 

 

 

 

 

60,45

Marte Jensen, Haugesund IL

27.04.91

8D

KS

Göteborg, SWE

09.07

59,63-10

60,46

Karoline Hellen Nilsson, IL Gular

08.04.88

6C

KS

Göteborg, SWE

09.07

57,32-09

60,50

Ester Djuve Jerstad, Bryne FIK

23.09.97

1

J14

Sandnes

25.09

Debut-11

60,60

Karoline Blix-Nilsen Hansen, Lørenskog FIL

01.09.91

3B

KS

Lillehammer

25.06

Debut-11

60,70

Solveig Lie Onstad, Laksevåg TIL

20.04.93

1

J18

Lonevåg

24.05

59,84-10

60,77

Anna Bogunovic Jakobsen, IL Skjalg

19.03.93

2