KVINNER / WOMEN 2009

Del 1 / Part 1: Sprint (60-400)
Pr. 31. desember

(Opprettet 2010-01-032011-10-03)

 

Utarbeidet av/Compiled by Tore Johansen, SRU.

 

60 METER (8,40)

NR: 7,33i

 

 

 

NRU23: 7,33i

 

 

 

NRU20: 7,33i

 

 

 

 

7,86

+1,6

Astrid Mangen Cederkvist, Aurskog-H. FIL

23.02.94

1

J14

Asker

06.06

7,87-08

7,91

+1,1

Tale Ørving, Minerva IS

17.03.89

1

KS

Asker

06.06

8,22-05

7,99

-0,6

Kine Aaltvedt, Minerva IS

30.08.91

1

J18/19

Asker

06.06

8,13-05

8,02

+1,0

Nadia Akpana Assa, IL i BUL

22.12.95

1

J14

Lillestrøm

06.09

8,72-08

8,03

-3,4

Benedicte Abrahamsen, IL Norna-Salhus

25.03.93

1

J15

Fana

06.06

7,73-07

8,04

+1,1

Stine Spone Desserud, Sigdal FIK

23.09.86

2

KS

Asker

06.06

8,26-03

8,10

+1,3

Mari Forbord Anderssen, Kr.sands IF

08.06.96

1

J13

Lonevåg

06.09

8,53-08

8,12

+0,9

Elise Una Mikkelsen, IL Bjarg

30.05.95

2

J14

Nadderud

13.06

8,43-08

8,14

+0,9

Mahawa Kromah, FIK Orion

01.04.95

3

J14

Nadderud

13.06

8,28-08

8,15

+0,7

Caroline Kuvaas, Ski IL

20.01.95

1h5

J14

Nadderud

13.06

8,53-08

 

 

(10)

 

 

 

 

 

 

8,15

+0,9

Adeleine Bjelland, IK Tjalve

02.03.95

4

J14

Nadderud

13.06

Debut-09

8,16

-0,9

Kristin Møgster, Austevoll IK

05.10.92

1

J17

Austevoll

01.06

8,20-08

8,16

+1,6

Maren Sofie Hoel Andersen, Halden IL

05.04.94

2

J14

Asker

06.06

8,08-08

8,16

+0,9

Guro Forbord Anderssen, Kr.sands IF

26.02.94

1

J15

Kristiansand

18.06

8,18-08

8,17

+0,7

Vilde J. Svortevik, Laksevåg TIL

18.05.94

1

J15

Haukås

09.05

8,31-08

8,17

-0,6

Emma Fatu Suhonen, IL i BUL

28.01.91

2h1

J18/19

Asker

06.06

8,19-08

8,18

+0,3

Lisa Celina Willassen, Sandnes IL

08.04.95

1h7

J14

Nadderud

13.06

8,72-08

8,20

+0,7

Line Gjerde, Urædd Friidrett

13.03.94

2

J15

Haukås

09.05

8,25-08

8,23

+0,4

Vilde Gjesbakk, Rana FIK

03.06.96

1

J13

Stjørdal

06.09

8,9  -08

8,24

+1,3

Vilde Lund Bjørnsen, IL Gneist

12.04.96

2

J13

Lonevåg

06.09

8,58-08

 

 

(20)

 

 

 

 

 

 

8,25

-0,6

Marie Brochmann, Lørenskog FIL

23.03.90

3h1

J18/19

Asker

06.06

8,12-07

8,28

+0,8

Anette Holmedal, TIL Hovding

27.02.93

1

J17

Haukås

09.05

8,47-06

8,28

-0,6

Karoline Blix-Nilsen Hansen, L.skog FIL

01.09.91

4h1

J18/19

Asker

06.06

8,33-08

8,28

-1,1

Hannah Marie Skjeret, Ørsta IL

24.10.96

1h2

J13

Lillehammer

26.09

8,98-08

8,29

-0,6

Astrid Marie Gussiås, IL Molde-Olymp

04.07.95

1A

J14

Byrkjelo

04.07

8,37-08

8,30

+0,9

Andrea Bressand, Asker SK

18.01.95

6

J14

Nadderud

13.06

8,54-08

8,30

+1,5

Siv Krakeli Sneen, Eide IL

21.11.92

1

J17

Ulsteinvik

16.10

8,40-07

8,32

+0,8

Grace Ogoti, Nesbyen IL

06.03.97

1A

J12

Lillehammer

20.06

8,89-08

8,32

-1,3

Maria Teigland, FIK Orion

25.01.93

1

J16

Brumunddal

01.07

8,24-07

8,33

-0,2

Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK

23.12.93

1h1

J16

Asker

06.06

8,68-08

8,35

+1,8

Andrea Sætersdal, Urædd Friidrett

06.03.95

4A

J14

Oslo/Bi

22.08

8,78-08

 

 

(30)

 

 

 

 

 

 

8,36

+1,8

Astrid Råd Valderhaug, IL Tyrving

20.11.95

5A

J14

Oslo/Bi

22.08

8,65-08

8,37

-0,8

Emilie Grime Orning, Minerva IS

20.10.93

1h2

J16

Asker

06.06

8,55-06

8,37

-0,6

Paula Nedberge Llano, Laksevåg TIL

01.05.95

2A

J14

Byrkjelo

04.07

8,57-08

8,40

+1,5

Sofie Olsholt, IL Tyrving

08.02.96

1

J13

Lillestrøm

06.09

8,81-08

8,40

+1,5

Renate Grimstad, Dimna IL

18.07.92

2

J17

Ulsteinvik

16.10

9,03-06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement / Handtiming:

 

 

 

 

 

 

8,0

+1,7

Vilde Gjesbakk, Rana FIK

03.06.96

1B

J13

Oslo/Bi

04.07

8,9  -08

8,0

+0,3

Nadia Akpana Assa, IL i BUL

22.12.95

1A

J14

Oslo/Bi

04.07

8,72-08

8,0

-0,1

Sofie Olsholt, IL Tyrving

08.02.96

1

J13

Oslo/Bi

08.09

8,81-08

8,1

-0,9

Chiamaka Okparaebo, IL i BUL

26.02.92

1h1

J17

Asker

06.06

7,98-08

8,2

-0,9

Karin Busch, SK Vidar

12.07.92

2h1

J17

Asker

06.06

8,24-08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ikke godkjente resultater / Unsanctioned performances

 

 

 

 

 

Medvind / Wind-assisted:

 

 

 

 

 

 

7,94

+2,1

Nadia Akpana Assa, IL i BUL

22.12.95

1A

J14

Lillehammer

20.06

8,72-08

7,97

+2,1

Heidi Ann Bruknapp, TIL Hovding

13.01.91

1

J18

Haukås

28.05

8,04-05

7,97

+2,5

Petra Gjemmestad, IF Sturla

23.06.92

1

J17

Asker

06.06

8,08-08

8,05

+2,5

Karin Busch, SK Vidar

12.07.92

2

J17

Asker

06.06

8,24-08

8,06

+2,5

Chiamaka Okparaebo, IL i BUL

26.02.92

3

J17

Asker

06.06

7,98-08

8,18

+2,1

Anette Holmedal, TIL Hovding

27.02.93

1

J16

Haukås

28.05

8,47-06

8,21

+2,9

Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK

23.12.93

1

J16

Asker

06.06

8,68-08

8,21

+2,4

Aina Marie Løkkevik, IL Gular

07.06.88

1

KSmx

Haukås

11.06

7,94-05

8,21

+2,1

Astrid Marie Gussiås, IL Molde-Olymp

04.07.95

3A

J14

Lillehammer

20.06

8,37-08

8,23

+2,5

Veronica Skuse Andersen, Minerva IS

02.11.92

4

J17

Asker

06.06

8,56-05

8,23

+2,6

Vilde Lund Bjørnsen, IL Gneist

12.04.96

1h4

J13

Nadderud

13.06

8,58-08

8,24

+3,0

Astrid Råd Valderhaug, IL Tyrving

20.11.95

1

J14

Nadderud

15.09

8,65-08

8,25

+2,9

Emilie Grime Orning, Minerva IS

20.10.93

2

J16

Asker

06.06

8,55-06

8,25

+2,1

Anne Engen Andersen, Frol IL

22.01.95

4A

J14

Lillehammer

20.06

8,63-08

8,27

+2,2

Sofie Olsholt, IL Tyrving

08.02.96

2

J13

Nadderud

13.06

8,81-08

8,33

+2,2

Paula Nedberge Llano, Laksevåg TIL

01.05.95

2

J14

Knarvik

24.05

8,57-08

8,34

+4,0

Mathea V. Kjærnes Kvalvåg, Strømmen IF

29.04.96

m

J13

Lisleby

29.08

9,02-08

8,36

+2,4

Silje Laupstad, Egersunds IK

09.06.92

1

J17

Egersund

10.09

9,11-07

8,38

+2,9

Ellen Kr. Knudsen Ellertsen, Asker SK

24.09.93

3

J16

Asker

06.06

8,57-08

8,39

+2,1

Kine Therese B. Skarland, Overhalla IL

31.05.95

6A

J14

Lillehammer

20.06

8,48-08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100 METER (13,20)

NR: 11,32

NM: 12,75

VM-A: 11,30

VM-B: 11,40

NRU23: 11,32

NMU23: 12,99/12,6

EMU23: 11,85

 

NRU20: 11,45

NMU20: 13,20/12,9

EMU20: 12,00

 

 

11,29

+0,1

Ezinne Okparaebo, IL i BUL

03.03.88

5

GL

Oslo/Bi

03.07

11,32-08

11,34

+1,6

Okparaebo

 

1h1

KS

Florø

06.06

 

11,35

-0,6

Okparaebo

 

2h6

VM

Berlin, GER

16.08

 

11,44

-0,3

Okparaebo

 

5q1

VM

Berlin, GER

16.08

 

11,47

+1,0

Folake Sekinat Akinyemi, SK Vidar

31.03.90

2

EMU20

Novi Sad, SRB

24.07

11,79-08

11,51

+1,0

Okparaebo

 

1A

EuL

Fana

20.06

 

11,53

+0,2

Okparaebo

 

4

EMU23

Kaunas, LTU

17.07

 

11,57

+0,7

Akinyemi

 

3A

U20

Mannheim, GER

13.06

 

11,58

-1,2

Okparaebo

 

2sf2

EMU23

Kaunas, LTU

16.07

 

11,62

+0,1

Akinyemi

 

6

GL

Oslo/Bi

03.07

 

 

 

(10/2)

 

 

 

 

 

 

11,64

-0,8

Okparaebo

 

1h4

EMU23

Kaunas, LTU

16.07

 

11,66

-1,6

Akinyemi

 

1sf1

EMU20

Novi Sad, SRB

23.07

 

11,66

+0,4

Okparaebo

 

1

NM

Lillehammer

31.07

 

11,66

+0,6

Okparaebo

 

4

GP

Zagreb, CRO

31.08

 

11,71

+1,2

Akinyemi

 

5A

KS

Kingston, JAM

18.04

 

11,73

+0,5

Okparaebo

 

1h3

NM

Lillehammer

31.07

 

11,74

+2,0

Akinyemi

 

2r2

KS

Fana

21.06

 

11,75

-2,2

Akinyemi

 

1h

EMU20

Novi Sad, SRB

23.07

 

 

 

(18/2)

 

 

 

 

 

 

11,86

+1,8

Siri Eritsland, SK Vidar

05.05.85

1

KS

Oslo/Bi

22.08

11,92-08

11,96

+0,0

Mari Gilde Brubak, Malvik IL

10.11.90

1B

GL

Oslo/Bi

03.07

12,08-08

12,03

+1,4

Vibecke Brun, IL i BUL

25.04.86

2sf2

NM

Lillehammer

31.07

12,30-03

12,07

+1,1

Marie Hagle, Fredrikstad IF

17.02.87

1A

KS

Lillehammer

21.06

12,04-06

12,08

+0,5

Isabelle Pedersen, IL Norna-Salhus

27.01.92

1A

J17

Lillehammer

21.06

12,23-08

12,09

+1,1

Heidi Hessan Næss, IL Tyrving

07.09.89

2A

KS

Lillehammer

21.06

12,30-08

12,09

+1,8

Elisabeth Slettum, IL Skjalg

31.08.86

2

KS

Oslo/Bi

22.08

11,78-06

12,11

-0,8

Marte Jørgensen, Strømmen IF

16.01.93

1A

J16

Göteborg, SWE

27.06

12,08-08

 

 

(10)

 

 

 

 

 

 

12,15

+1,0

Ida Bakke Hansen, IL Runar

07.01.93

1

J16

Drammen

21.05

12,31-08

12,18

+1,8

Benedicte Hauge, Kristiansands IF

19.01.89

3

KS

Oslo/Bi

22.08

12,39-07

12,19

+1,1

Nina Katrine Brandt, Steinkjer FIK

02.11.85

3A

KS

Lillehammer

21.06

12,33-03

12,19

+1,8

Tale Ørving, Minerva IS

17.03.89

4

KS

Oslo/Bi

22.08

12,50-07

12,25

+1,1

Iren Vevatne Isaksen, FIK BFG Fana

21.04.85

4A

KS

Lillehammer

21.06

12,30-00

12,25

+1,1

Thea Oppegaard, IL i BUL

21.12.87

5A

KS

Lillehammer

21.06

11,91-06

12,32

+1,4

Lene Secher Myrmel, IL Fri

18.05.86

1h3

KS

Uddevalla, SWE

25.07

12,57-08

12,32

+1,8

Hege Vold, Gjesdal IL

26.04.88

5

KS

Oslo/Bi

22.08

12,18-07

12,34

+0,0

Astrid Mangen Cederkvist, Aurskog-H. FIL

23.02.94

1A

J15

Lillehammer

21.06

12,46-08

12,36

+1,7

Marte Wang Engen, Ski IL

11.01.91

1

J18/19

Nadderud

14.06

12,61-07

 

 

(20)

 

 

 

 

 

 

12,36

+1,0

Anne Skudal Dolvik, FIK BFG Fana

21.02.88

1

KS

Fana

15.07

12,68-05

12,39

+2,0

Stine Rui, Moss IL

30.07.85

1

KS

Moss

06.06

12,37-04

12,41

+1,5

Kine Aaltvedt, Minerva IS

30.08.91

1

J18/19

Lillestrøm

30.05

12,29-08

12,44

+0,3

Eline Breilid, Kristiansands IF

08.05.93

1

J16

Lidköping, SWE

20.09

12,63-08

12,49

+1,1

Trine Sjaastad, Trondheim Friidrett

17.04.87

6A

KS

Lillehammer

21.06

12,29-04

12,52

+2,0

Guro Forbord Anderssen, Kr.sands IF

26.02.94

1h2

UM15

Nadderud

28.08

13,01-08

12,54

+0,0

Irene Høvik Helgesen, IL Fri

29.05.85

1

KS

Eslöv, SWE

24.05

12,24-08

12,55

+1,2

Marie Brochmann, Lørenskog FIL

23.03.90

1

J18/19

Oslo/Bi

21.08

12,45-08

12,61

+0,9

Nadia Akpana Assa, IL i BUL

22.12.95

1h2

J14

Lillehammer

21.06

Debut-09

12,61

+1,2

Julie Andrea Håskjold, Trondheim Fr.

03.08.93

1

J16

Trondheim/St

27.06

12,45-08

 

 

(30)

 

 

 

 

 

 

12,61

-1,1

Heidi Berg Sand, IL i BUL

28.07.86

3h3

KS

Sosnowiec, POL

18.07

12,19-06

12,62

+1,2

Ingrid Ravnsborg, IF Hellas

26.07.92

1

J17

Nadderud

14.06

Debut-09

12,64

-2,4

Stine Meland Tomb, Trondheim Friidrett

27.06.86

1

KS

Danderyd, SWE

10.05

12,41-05

12,65

+0,9

Heidi Ann Bruknapp, TIL Hovding

13.01.91

1

J18/19

Fana

14.06

12,77-06

12,67

+0,0

Benedicte Abrahamsen, IL Norna-Salhus

25.03.93

1A

U23

Fana

19.05

12,96-07

12,67

+0,2

Kari Sørby, Lillehammer IF

18.12.90

4

UM19

Nadderud

28.08

12,67-08

12,68

+0,1

Stine Marie Grønnhaug, Ranheim IL

02.10.92

1A

J17

Steinkjer

16.05

12,60-08

12,68

+1,1

Christine Bjelland Jensen, IL Bjarg

16.06.94

2sf2

UM15

Nadderud

28.08

12,83-08

12,70

+1,4

Ingvild M. Andersen, IL Norna-Salhus

13.02.90

1

J18/19

Haukås

28.05

12,70-08

12,70

+1,2

Jenny Gudmundsen, Urædd Friidrett

22.03.92

2

J17

Nadderud

14.06

13,09-08

 

 

(40)

 

 

 

 

 

 

12,72

+0,9

Chiamaka Okparaebo, IL i BUL

26.02.92

1

J17

Oslo/Bi

21.08

12,81-08

12,75

+1,8

Randi Kjerstad, IL i BUL

23.06.88

6

KS

Oslo/Bi

22.08

12,57-08

12,76

+1,5

Therese Bache, SK Vidar

03.01.91

2

J18/19

Lillestrøm

30.05

12,64-08

12,76

+1,2

Petra Gjemmestad, IF Sturla

11.11.92

3

J17

Nadderud

14.06

12,71-08

12,76

+1,8

Stine Spone Desserud, Sigdal FIK

23.09.86

7

KS

Oslo/Bi

22.08

12,63-08

12,77

+1,7

Emma Fatu Suhonen, IL i BUL

28.01.91

3

J18/19

Nadderud

14.06

12,89-08

12,79

+0,8

Silje Aukrust, FIK Orion

06.06.90

1

J18/19

Romedal

05.06

12,87-07

12,79

+0,4

Andrea Gaukerud Høye, Trondheim Fr.

14.09.88

1

KS

Stjørdal

07.06

13,18-05

12,80

+1,2

Line Gjerde, Urædd Friidrett

13.03.94

1

J15

Porsgrunn/Kj

06.06

13,02-08

12,80

+1,7

Karoline Blix-Nilsen Hansen, L.skog FIL

01.09.91

4

J18/19

Nadderud

14.06

13,18-07

 

 

(50)

 

 

 

 

 

 

12,82

-0,1

Tara Norum, Steinkjer FIK

18.09.91

1

J18/19

Overhalla

30.05

12,92-08

12,86

+0,8

Karoline Myrland Hagen, Strindheim IL

22.03.94

1h7

J15

Lillehammer

21.06

Debut-09

12,87

+1,8

Maryon Paulsen Strugstad, IL Skjalg

15.09.86

8

KS

Oslo/Bi

22.08

13,11-02

12,87

+2,0

Gerd Lahlum Lystad, Orion FIK

07.07.92

1

J17

Romedal

22.09

13,55-08

12,88

+1,0

Cecilia J. Cameiro Håkegård, Byåsen IL

07.12.94

2sf1

UM15

Nadderud

28.08

13,79-08

12,90

+0,9

Ida Fillingsnes, Herkules Friidrett

30.06.90

1

J18/19

Skien

23.05

13,36-06

12,92

+1,2

Isabelle Bjørnå Berntsen, IK Tjalve

03.04.91

5

J18/19

Oslo/Bi

21.08

12,30-06

12,92

+1,1

Siv Krakeli Sneen, Eide IL

21.11.92

2h2

UM17

Nadderud

28.08

12,93-08

12,93

-0,3

Julie Bertheussen Falkanger, Tr.heim Fr.

15.05.91

1

KS

Trondheim/St

04.08

13,20-07

12,95

+1,9

Vilde J. Svortevik, Laksevåg TIL

18.05.94

1

J15

Lonevåg

03.08

13,54-08

 

 

(60)

 

 

 

 

 

 

12,95

+1,1

Maren Sofie Hoel Andersen, Halden IL

05.04.94

1h2

J15

Oslo/Bi

22.08

13,26-08

12,96

-0,3

Emilie Grime Orning, Minerva IS

20.10.93

6=

UM16

Nadderud

28.08

13,00-08

12,96

-0,3

Emma Øren, Urædd Friidrett

04.03.93

6=

UM16

Nadderud

28.08

13,02-08

12,97

+0,4

Karin Busch, SK Vidar

12.07.92

2

J17

Lillestrøm

30.05

13,04-08

12,97

+1,7

Ida Marie Scheie Ørvik, Kr.sands IF

29.01.91

1

J18

Kristiansand

05.06

13,32-08

12,97

+0,8

Maria Teigland, FIK Orion

25.01.93

2A

J16

Lillehammer

21.06

12,69-08

12,98

+1,2

Veronica Skuse Andersen, Minerva IS

02.11.92

5

J17

Nadderud

14.06

13,18-08

12,98

+0,5

Karoline Eskeland, IL Skjalg

26.11.92

3A

J17

Lillehammer

21.06

12,67-08

13,00

+0,9

Louisa Ampomah, IL i BUL

15.03.93

2h2

J16

Lillehammer

21.06

13,51-08

13,00

+0,3

Renate Grimstad, Dimna IL

18.07.92

2h2

J17

Lillehammer

21.06

13,48-08

 

 

(70)

 

 

 

 

 

 

13,01

+0,9

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

1

J15

Stord

22.08

13,49-08

13,01

+1,0

Hannah Marie Skjeret, Ørsta IL

24.10.96

1A

J13

Lillehammer

27.09

14,69-08

13,03

-1,4

Nina Olsen Harvei, FIK Orion

16.05.89

2A

KS

Gjøvik

28.07

12,32-06

13,04

+1,0

Katarina Mögenburg, IL Tyrving

16.06.91

4

J18/19

Oslo/Bi

23.05

13,42-08

13,04

+1,7

Juni Solstad Karlsen, Herkules Friidrett

11.06.90

7

J18/19

Nadderud

14.06

Debut-09

13,04

+0,2

Marte E. Kristoffersen, Trondheim Fr.

22.02.93

1h3

J16

Lillehammer

21.06

13,05-08

13,04

+1,7

Yngvild Elvemo, Narvik IL

28.05.90

3

KS

Rovaniemi, FIN

12.07

13,02-08

13,05

+0,9

Kristin Møgster, Austevoll IK

05.10.92

1

J17

Fana

14.06

13,15-08

13,05

+0,0

Mette Algrøy, IL Norna-Salhus

08.11.94

5A

J15

Lillehammer

21.06

14,75-07

13,05

+1,0

Trine Knutsen, Brandbu IF

16.02.93

2A

J16

Romedal

22.09

13,07-07

 

 

(80)

 

 

 

 

 

 

13,08

+1,5

Solveig Emilie Olsen, Minerva IS

01.04.91

5

J18/19

Lillestrøm

30.05

Debut-09

13,08

+0,3

Kristine Lønnvik Øwre, Ytterøy IL

24.06.94

2

J15

Steinkjer

13.06

13,18-08

13,08

+1,0

Ida Nordstrand Veskje, Lillehammer IF

11.12.94

3sf1

UM15

Nadderud

28.08

13,95-08

13,09

+0,0

Rikke Ottesen, Kongsvinger IL

05.07.94

6A

J15

Lillehammer

21.06

13,18-08

13,09

+1,9

Hedda Utsi Onstad, Fagernes IL

21.06.92

2h1

UM17

Nadderud

28.08

12,82-08

13,09

+0,6

Christiane H. Gjerde, IL Norna-Salhus

14.05.93

3h3

UM16

Nadderud

28.08

13,48-08

13,10

-1,1

Maria A. Hartvedt, IL BUL-Tromsø

05.04.86

1

KS

Finnfjordbotn

07.06

12,42-06

13,10

-0,3

Karoline Hellen Nilsson, IL Gular

08.04.88

2

KS

Oslo/Bi

09.07

13,02-08

13,11

+0,9

Anne Bjelland Jensen, IL Bjarg

21.08.91

3h2

UM19

Nadderud

28.08

12,88-08

13,11

+0,9

Aina Opsal Bakke, Ørsta IL

14.07.93

1

J16

Lillehammer

27.09

13,05-08

 

 

(90)

 

 

 

 

 

 

13,12

-1,5

Trine H. Mjåland, Kristiansands IF

03.06.90

1

J18

Kristiansand

23.07

12,57-07

13,13

-1,2

Adeleine Bjelland, IK Tjalve

02.03.95

1h4

J14

Göteborg, SWE

27.06

Debut-09

13,14

+0,3

Mari Moland, Mandal og Halse IL

09.10.94

3

J16

Lidköping, SWE

20.09

Debut-09

13,15

+0,2

Rachel Nordtømme, Steinkjer FIK

08.06.89

4

KS

Levanger

05.05

13,01-08

13,15

+0,7

Jeanette Stene Stensheim, Ranheim IL

07.02.92

2

J17

Trondheim/St

30.05

13,67-08

13,15

+0,2

Annika Tollefsen, Aurskog-Høland FIL

05.01.93

2h3

J16

Lillehammer

21.06

13,31-08

13,15

+0,5

Ingrid Ørvella Steinhaug, Snøgg Fr.

26.03.92

2h1

J17

Lillehammer

21.06

12,99-07

13,16

-0,2

Silje Marie Sporildnes, Steinkjer FIK

17.05.93

1

J16

Steinkjer

21.07

12,87-08

13,16

+1,9

Sara Rolfsøn, Moss IL

27.11.94

2h2

J15

Uddevalla, SWE

25.07

13,88-08

13,17

-0,5

Aina Marie Løkkevik, IL Gular

07.06.88

6h1

KS

Lillehammer

21.06

12,61-05

 

 

(100)

 

 

 

 

 

 

13,17

+1,1

Marte Jermstad, Lundamo IL

01.03.94

3sf2

UM15

Nadderud

28.08

13,59-08

13,17

+1,9

Iselin Pedersen Trejos, Minerva IS

03.09.92

4h1

UM17

Nadderud

28.08

13,07-08

13,17

-0,7

Katrine Askim Vatne, IL i BUL

28.05.94

1

J15

Oslo/Bi

12.09

 

13,18

+0,8

Vilde Ottestad, IL Molde-Olymp

02.11.94

2h7

J15

Lillehammer

21.06

13,48-08

13,18

-0,2

Alisa Andersen, Steinkjer FIK

01.08.89

1

U23

Steinkjer

21.07

12,28-08

13,19

+0,5

Ingvild Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF

22.04.92

3h1

J17

Lillehammer

21.06

13,48-08

13,19

-1,5

Sunniva Drage, Bergsøy IL

19.08.89

1

KS

Ulsteinvik

27.06

13,08-08

13,19

+0,2

Benedicte Holum, Ski IL

19.08.90

8

UM19

Nadderud

28.08

12,96-08

13,20

+0,9

Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK

23.12.93

1

J17

Oslo/Bi

14.05

13,89-08

13,20

+0,0

Caroline Kuvaas, Ski IL

20.01.95

1h1

J15

Sunne, SWE

04.07

13,4  -08

 

 

(110)

 

 

 

 

 

 

13,20

+1,5

Martine Nilsen, Nittedal IL

25.09.94

1

J15

Nesodden

16.08

14,04-08

13,20

-1,7

Elise Una Mikkelsen, IL Bjarg

30.05.95

1A

J14

Fana

12.09

13,42-08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement / Handtiming

 

 

 

 

 

12,5

+0,7

Nadia Akpana Assa, IL i BUL

22.12.95

1

J14

Ski

29.07

Debut-09

12,8

-0,7

Rikke Ottesen, Kongsvinger IL

05.07.94

1

J15

Romedal

05.06

13,18-08

13,0

-1,4

Yngvild Elvemo, Narvik IL

28.05.90

1

U23

Narvik

13.06

13,02-08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ikke godkjente resultater / Unsanctioned performances

 

 

 

 

 

Medvind / Wind-assisted:

 

 

 

 

 

 

11,12

+3,7

Ezinne Okparaebo, IL i BUL

03.03.88

1

KS

Florø

06.06

11,32-08

11,41

+3,1

Folake Sekinat Akinyemi, SK Vidar

31.03.90

1h2

KS

Florø

06.06

11,79-08

11,68

+3,7

Siri Eritsland, SK Vidar

05.05.85

4

KS

Florø

06.06

11,92-08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12,18

+2,8

Tine Teigene Dalen, SK Vidar

02.11.90

1

KS

Oslo/Bi

19.05

12,29-08

12,22

+3,1

Iren Vevatne Isaksen, FIK BFG Fana

21.04.85

4h2

KS

Florø

06.06

12,30-00

12,26

+2,3

Anne Skudal Dolvik, FIK BFG Fana

21.02.88

3h4

KS

Sundsvall, SWE

25.07

12,68-05

12,27

+2,8

Margrethe Renstrøm, IK Tjalve

21.03.85

2

KS

Oslo/Bi

19.05

12,27-08

12,35

+2,1

Randi Kjerstad, IL i BUL

23.06.88

1

KS

Tromsø

27.06

12,57-08

12,35

+3,5

Heidi Berg Sand, IL i BUL

28.07.86

4

KS

Sosnowiec, POL

18.07

12,19-06

12,47

+2,4

Julie Andrea Håskjold, Trondheim Fr.

03.08.93

1h1

UM16

Nadderud

28.08

12,45-08

12,59

+3,2

Heidi Ann Bruknapp, TIL Hovding

13.01.91

1

J18mx

Haukås

11.06

12,77-06

12,63

+2,3

Kari Sørby, Lillehammer IF

18.12.90

1

J18/19

Lillehammer

09.06

12,67-08

12,63

+4,6

Maren Sofie Hoel Andersen, Halden IL

05.04.94

1

J15

Strömstad, SWE

12.07

13,26-08

12,73

+3,5

Emilie Grime Orning, Minerva IS

20.10.93

1h1

J16

Oslo/Bi

22.08

13,00-08

12,76

+2,8

Petra Gjemmestad, IF Sturla

11.11.92

4

KS

Oslo/Bi

19.05

12,71-08

12,89

+2,4

Emma Øren, Urædd Friidrett

04.03.93

3h1

UM16

Nadderud

28.08

13,02-08

12,95

+2,8

Iva Vedralová, IK Tjalve (CZE)

23.06.86

5

KS

Oslo/Bi

19.05

 

12,96

+2,1

Maria A. Hartvedt, IL BUL-Tromsø

05.04.86

2

KS

Tromsø

27.06

12,42-06

13,02

+3,5

Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK

23.12.93

2h1

J16

Oslo/Bi

22.08

13,89-08

13,06

+2,1

Astrid Marie Gussiås, IL Molde-Olymp

04.07.95

2A

J14

Lillehammer

21.06

13,21-08

13,07

+2,1

Adeleine Bjelland, IK Tjalve

02.03.95

3A

J14

Lillehammer

21.06

Debut-09

13,07

+3,4

Ida Nordstrand Veskje, Lillehammer IF

11.12.94

3

J15

Oslo/Bi

22.08

13,95-08

13,09

+2,2

Kaja Berg, Herkules Friidrett

10.03.93

1

J16

Skien

23.05

13,94-08

13,09

+2,4

Sunniva Drage, Bergsøy IL

19.08.89

2A

KS

Molde

13.06

13,08-08

13,10

+3,5

Cathrine Løyning, IF Sturla

25.02.93

3h1

J16

Oslo/Bi

22.08

13,58-08

13,11

+2,8

Benedikte Øhren Danielsen, IF Sturla

20.02.91

7

KS

Oslo/Bi

19.05

13,22-08

13,16

+2,1

Camilla Due Arvesen, Moss IL

23.09.91

2

J18/19

Strömstad, SWE

12.07

13,36-08

13,16

+3,4

Phylis Boateng-Gyamfi, IL i BUL

30.04.94

4

J15

Oslo/Bi

22.08

13,06-07

13,20

+2,1

Astrid Råd Valderhaug, IL Tyrving

20.11.95

4A

J14

Lillehammer

21.06

14,03-08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12,4

+6,0

Julie Andrea Håskjold, Trondheim Fr.

03.08.93

1

J16

Selbu

13.09

12,45-08

12,9

+4,6

Ingrid Ørvella Steinhaug, Snøgg Fr.

26.03.92

1

J17

Bø i Telemark

04.06

12,99-07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manglende informasjon om vind / Wind-data missing:

 

 

 

 

13,13

 

Silje Marie Sporildnes, Steinkjer FIK

17.05.93

1

J16

Overhalla

30.06

12,87-08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12,5

 

Cecilia J. Cameiro Håkegård, Byåsen IL

07.12.94

1

J15

Trondheim/St

23.08

13,79-08

12,5

 

Julie Bertheussen Falkanger, Tr.heim Fr.

15.05.91

1

J18/19

Trondheim/St

23.08

13,20-07

12,7

 

Birgithe Lohne, Mandal & Halse IL

23.08.92

1

J17

Mandal

09.09

 

12,9

 

Jeanette Stene Stensheim, Ranheim IL

07.02.92

1

J17

Trondheim/St

23.08

13,67-08

12,9

 

Cecilie Hofstad, Ranheim IL

22.08.92

2

J17

Trondheim/St

23.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tvilsomt resultat / Doubtful performance:

 

 

 

 

12,76

-0,1

Ine Nereng Ellestad, Raufoss IL

11.11.93

1

J16

Gjøvik

10.05

14,38-08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

150 METER (20,00)

NR:

 

 

 

NRU23:

 

 

 

NRU20:

 

 

 

 

17,66

+0,4

Folake Sekinat Akinyemi, SK Vidar

31.03.90

1

KS

Oslo/Bi

19.05

Debut-09

18,29

+0,4

Siri Eritsland, SK Vidar

05.05.85

2

KS

Oslo/Bi

19.05

Debut-09

18,32

+0,4

Marie Hagle, Fredrikstad IF

17.02.87

3

KS

Oslo/Bi

19.05

Debut-09

18,80

+0,4

Isabelle Pedersen, IL Norna-Salhus

27.01.92

4

KS

Oslo/Bi

19.05

Debut-09

18,87

-0,1

Hege Vold, Gjesdal IL

26.04.88

1

U23

Egersund

07.05

19,09-07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

200 METER (27,20)

NR: 23,31

NM: 26,10

VM-A: 23,00

VM-B: 23,30

NRU23: 23,48

NMU23: 26,80/26,5

EMU23: 24,30

 

NRU20: 23,73

NMU20: 27,10/26,8

EMU20: 24,60

 

 

23,75

+0,3

Folake Sekinat Akinyemi, SK Vidar

31.03.90

1h2

EMU20

Novi Sad, SRB

24.07

24,07-08

23,81

+1,6

Akinyemi

 

2A

U20

Mannheim, GER

14.06

 

24,21

+0,9

Elisabeth Slettum, IL Skjalg

31.08.86

1

NM

Lillehammer

01.08

23,48-07

24,45

+1,4

Slettum

 

2B

KS

Sundsvall, SWE

25.07

 

24,45

+0,9

Nina Katrine Brandt, Steinkjer FIK

02.11.85

2

NM

Lillehammer

01.08

24,86-08

24,47

+0,6

Akinyemi

 

3sf1

EMU20

Novi Sad, SRB

25.07

 

 

 

(6/3)

 

 

 

 

 

 

24,52

+1,0

Irene Høvik Helgesen, IL Fri

29.05.85

1

KS

Lyngby, DEN

31.05

24,34-08

24,54

+1,8

Ida Bakke Hansen, IL Runar

07.01.93

1

J16

Drammen

21.05

24,58-08

24,62

-0,1

Vibecke Brun, IL i BUL

25.04.86

1

KS

Oslo/Bi

09.07

25,41-03

24,67

+0,9

Siri Eritsland, SK Vidar

05.05.85

3

NM

Lillehammer

01.08

24,82-08

24,83

-0,2

Benedicte Hauge, Kristiansands IF

19.01.89

4

KS

Göteborg, SWE

28.06

24,89-08

24,84

+1,4

Anne Skudal Dolvik, FIK BFG Fana

21.02.88

4B

KS

Sundsvall, SWE

25.07

26,04-07

24,92

+1,7

Mari Gilde Brubak, Malvik IL

10.11.90

5

NoU20

Vaasa, FIN

23.08

25,14-07

 

 

(10)

 

 

 

 

 

 

25,01

+0,9

Heidi Berg Sand, IL i BUL

28.07.86

6

NM

Lillehammer

01.08

25,28-07

25,04

+1,7

Tine Teigene Dalen, SK Vidar

02.11.90

6

NoU20

Vaasa, FIN

23.08

24,61-08

25,08

-0,2

Iren Vevatne Isaksen, FIK BFG Fana

21.04.85

2h3

NM

Lillehammer

01.08

25,44-01

25,10

-0,5

Stine Meland Tomb, Trondheim Friidrett

27.06.86

5

KS

Sollentuna, SWE

07.06

25,12-04

25,10

+0,0

Marte Jørgensen, Strømmen IF

16.01.93

1A

J18/19

Oslo/Bi

22.08

24,86-08

25,15

+1,1

Stine Rui, Moss IL

30.07.85

1

KS

Moss

06.06

25,07-04

25,23

-2,6

Stine Meland Tomb, Trondheim Friidrett

27.06.86

1h2

KS

Danderyd, SWE

10.05

25,12-04

25,30

+2,0

Astrid Mangen Cederkvist, Aurskog-H. FIL

23.02.94

1A

J15

Nadderud

13.06

26,2?-08

25,40

+0,8

Hege Vold, Gjesdal IL

26.04.88

1

KS

Lyefjell

13.05

25,10-08

25,43

+1,8

Vilde J. Svortevik, Laksevåg TIL

18.05.94

2A

J15

Nadderud

13.06

26,64-08

25,43

+0,6

Marte Wang Engen, Ski IL

11.01.91

1

J18/19

Nesodden

09.08

25,67-07

25,49

+1,0

Stine Marie Grønnhaug, Ranheim IL

02.10.92

1

J17

Trondheim/St

31.05

25,35-08

 

 

(20)

 

 

 

 

 

 

25,49

-0,7

Marte Wang Engen, Ski IL

11.01.91

1A

J18/19

Nadderud

12.06

25,67-07

25,49

-0,3

Ida Marcussen, IK Våg

01.11.87

m

EMU23

Kaunas, LTU

18.07

24,57-06

25,54

+1,5

Lene Secher Myrmel, IL Fri

18.05.86

m

KS

Hexham, GBR

18.07

25,79-08

25,58

+1,8

Guro Forbord Anderssen, Kr.sands IF

26.02.94

3A

J15

Nadderud

13.06

26,46-07

25,59

+0,9

Jenny Gudmundsen, Urædd Friidrett

22.03.92

2h3

J17

Göteborg, SWE

28.06

26,40-08

25,59

+0,0

Julie Bertheussen Falkanger, Tr.heim Fr.

15.05.91

1

J18/19

Trondheim/St

25.08

26,64-07

25,60

+1,8

Andrea Gaukerud Høye, FIK Orion

14.09.88

3

KS

Lillehammer

19.06

26,20-06

25,60

+0,9

Trine Sjaastad, Trondheim Friidrett

17.04.87

4h2

KS

Göteborg, SWE

28.06

25,40-04

25,62

+1,8

Julie Andrea Håskjold, Trondheim Fr.

03.08.93

1

J16

Trondheim/St

31.05

25,28-08

25,69

+1,5

Silje Aukrust, FIK Orion

06.06.90

3

UM19

Nadderud

30.08

25,89-08

 

 

(30)

 

 

 

 

 

 

25,73

+1,5

Tara Norum, Steinkjer FIK

18.09.91

4

UM19

Nadderud

30.08

26,54-08

25,76

+0,6

Heidi Hessan Næss, IL Tyrving

07.09.89

2A

KS

Asker

07.06

25,36-08

25,78

+1,3

Heidi Ann Bruknapp, TIL Hovding

13.01.91

1

J18/19

Fana

05.06

25,60-07

25,78

+0,7

Kine Aaltvedt, Minerva IS

30.08.91

1

J18/19

Asker

07.06

25,61-08

25,78

+0,4

Eline Breilid, Kristiansands IF

08.05.93

1h6

J16

Göteborg, SWE

28.06

26,32-07

25,85

+0,6

Tale Ørving, Minerva IS

17.03.89

3A

KS

Asker

07.06

25,20-07

25,95

+0,6

Randi Kjerstad, IL i BUL

23.06.88

4A

KS

Asker

07.06

25,80-08

26,00

+0,7

Line Kloster, Asker SK

27.02.90

2

J18/19

Asker

07.06

25,02-08

26,01

+1,5

Marie Brochmann, Lørenskog FIL

23.03.90

5

UM19

Nadderud

30.08

26,23-07

26,07

+0,0

Christine Bjelland Jensen, FIK BFG Fana

16.06.94

6h1

NM

Lillehammer

01.08

25,72-08

 

 

(40)

 

 

 

 

 

 

26,07

-0,1

Line Gjerde, Urædd Friidrett

13.03.94

1

KS

Skien

01.09

26,68-08

26,09

+1,4

Kari Sørby, Lillehammer IF

18.12.90

1

J18/19

Lillehammer

02.06

25,65-08

26,09

+0,5

Katrine Haarklau, Bergens TF

21.02.91

m

EMU20

Novi Sad, SRB

25.07

25,77-08

26,09

+1,9

Petra Gjemmestad, IF Sturla

11.11.92

1

UM17

Nadderud

30.08

26,14-08

26,11

+0,9

Emilie Grime Orning, Minerva IS

20.10.93

3h1

J16

Göteborg, SWE

28.06

27,78-08

26,17

-0,5

Nina Olsen Harvei, FIK Orion

16.05.89

5h2

NM

Lillehammer

01.08

25,17-06

26,24

+1,8

Stine Spone Desserud, Sigdal FIK

23.09.86

5

KS

Lillehammer

19.06

25,86-07

26,26

+0,0

Yngvild Elvemo, Narvik IL

28.05.90

2

J18/19

Trondheim/St

25.08

26,63-08

26,30

+1,5

Synne Krokstad, Ranheim IL

28.01.92

3h4

J17

Göteborg, SWE

28.06

26,76-08

26,33

-0,6

Benedicte Abrahamsen, IL Norna-Salhus

25.03.93

1A

J16

Fana

05.06

25,72-07

 

 

(50)

 

 

 

 

 

 

26,34

+0,1

Thea Oppegaard, IL i BUL

21.12.87

1B

KS

Asker

07.06

25,84-04

26,35

-0,4

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

1

J15

Stord

22.08

26,59-08

26,37

-2,9

Martine Eikemo Borge, FIK BFG Fana

08.03.90

2

U23

Fana

28.07

25,86-07

26,46

+1,6

Rachel Nordtømme, Steinkjer FIK

08.06.89

4

KS

Trondheim/St

19.05

26,10-08

26,48

+1,4

Benedikte Øhren Danielsen, IF Sturla

20.02.91

1

J18

Askim

30.05

27,03-08

26,52

-0,9

Ingrid Ravnsborg, IF Hellas

26.07.92

2A

J17

Nadderud

12.06

30,17-05

26,53

+1,5

Cecilie Veronica Olsen, Fredrikstad IF

07.06.93

1

J16

Halden

02.06

25,71-08

26,53

+1,7

Karoline Blix-Nilsen Hansen, Lørensk. FIL

01.09.91

1B

J18/19

Oslo/Bi

22.08

27,12-08

26,53

+1,8

Paula Nedberge Llano, Laksevåg TIL

01.05.95

1A

J14

Lonevåg

05.09

27,57-08

26,59

+1,1

Karoline Eskeland, IL Skjalg

26.10.92

1

J17

Fana

05.06

26,06-08

 

 

(60)

 

 

 

 

 

 

26,59

+1,7

Karoline Myrland Hagen, Strindheim IL

22.03.94

2A

J15

Lillehammer

19.06

Debut-09

26,60

+1,9

Siv Krakeli Sneen, Eide IL

21.11.92

3

UM17

Nadderud

30.08

25,95-07

26,61

+1,1

Ingrid Haga, Haugesund IL

06.08.92

2

J17

Fana

05.06

25,65-08

26,63

+1,4

Camilla Due Arvesen, Moss IL

23.09.91

2

J18

Askim

30.05

27,59-08

26,63

+1,8

Karin Busch, SK Vidar

12.07.92

1

J17

Lillestrøm

31.05

26,86-08

26,63

+1,5

Mari Forbord Anderssen, Kr.sands IF

08.06.96

1

J13

Søgne

13.09

27,66-08

26,64

-0,5

Maryon Paulsen Strugstad, IL Skjalg

15.09.86

1

KS

Haugesund

30.05

27,14-02

26,71

+1,7

Viktoria K. Strand Kvalsvik, Trondheim Fr.

01.01.92

2

J17

Trondheim/St

19.05

27,38-08

26,73

-1,2

Thea Oppegaard, IL i BUL

21.12.87

1B

KS

Nadderud

12.06

25,84-04

26,73

+0,1

Ingvild Kåshagen, Moelven IL

20.12.90

5h3

J18/19

Göteborg, SWE

28.06

26,68-08

 

 

(70)

 

 

 

 

 

 

26,75

-0,9

Ida Fillingsnes, Herkules Friidrett

30.06.90

5

J18/19

Torsby, SWE

30.05

27,58-08

26,75

-0,7

Ida Marie Scheie Ørvik, Kr.sands IF

29.01.91

4A

J18/19

Nadderud

12.06

27,23-07

26,76

+0,0

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

3

KS

Torsby, SWE

30.05

27,42-08

26,77

+0,7

Renate Grimstad, Dimna IL

18.07.92

1B

J17

Lillehammer

19.06

27,27-08

26,78

-1,8

Karoline Hellen Nilsson, IL Gular

08.04.88

1

KS

Fana

19.05

26,8365-0806

26,78

+1,8

Maren Sofie Hoel Andersen, Halden IL

05.04.94

5A

J15

Nadderud

13.06

26,59-08

26,79

+0,8

Vilde Lund Bjørnsen, IL Gneist

12.04.96

1A

J13

Fana

12.09

28,78-08

26,82

+0,7

Solveig Emilie Olsen, Minerva IS

01.04.91

3

J18/19

Lillestrøm

31.05

27,34-08

26,84

-1,4

Trine H. Mjåland, Kristiansands IF

03.06.90

1

J18/19

Kristiansand

06.06

25,75-07

26,88

+1,6

Ingvild Rønhovde, Stord IL

26.09.91

1

KS

Haugesund

14.05

26,23-07

 

 

(80)

 

 

 

 

 

 

26,88

+1,5

Maria Teigland, FIK Orion

25.01.93

1

J17

Rena

12.09

26,14-08

26,89

-1,6

Hannah Marie Skjeret, Ørsta IL

24.10.96

1A

J13

Lillehammer

26.09

Debut-09

26,92

+1,3

Anne Bjelland Jensen, IL Bjarg

21.08.91

5h1

UM19

Nadderud

29.08

27,32-08

26,93

+1,4

Marte Kari Garcia de Presno, FIL Borg

24.02.92

1

J17

Askim

30.05

27,80-08

26,95

+0,0

Aina Opsal Bakke, Ørsta IL

14.07.93

1

J16

Strandebarm

05.07

26,65-07

26,95

+1,9

Gerd Lahlum Lystad, FIK Orion

07.07.92

5

UM16

Nadderud

30.08

27,87-08

26,97

+1,4

Ellen Johanne Gleditsch, IL Runar

14.03.92

2

J17

Drammen

21.05

27,38-08

26,97

-0,6

Anette Holmedal, TIL Hovding

27.02.93

2A

J16

Fana

05.06

26,87-08

26,97

+0,1

Kirsti Tomassen, FIK Orion

09.03.89

2B

KS

Asker

07.06

27,10-07

26,97

+1,5

Benedicte Holum, Ski IL

19.08.90

6

UM19

Nadderud

30.08

26,40-08

 

 

(90)

 

 

 

 

 

 

26,98

+0,7

Marit Bruvoll, Steinkjer FIK

26.06.92

2B

J17

Lillehammer

19.06

27,78-08

26,99

+1,8

Iselin Pedersen Trejos, Minerva IS

30.09.92

1

J17

Oslo/Bi

22.08

27,37-08

27,02

+1,7

Cecilia J. Cameiro Håkegård, Byåsen IL

07.12.94

4A

J15

Lillehammer

19.06

27,97-08

27,02

-1,8

Mari Moland, Mandal og Halse IL

09.10.94

3

J16

Lidköping, SWE

20.09

Debut-09

27,05

+1,5

Katrine Askim Vatne, IL i BUL

28.05.94

4sf1

UM15

Nadderud

29.08

 

27,09

+1,6

Cecilie Hofstad, Ranheim IL

22.08.92

3E

KS

Sundsvall, SWE

25.07

30,88-06

27,12

-0,6

Anna Bogunovic Jakobsen, IL Skjalg

19.03.93

1

J16

Stavanger/St

18.06

27,49-08

27,16

+1,0

Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK

23.12.93

1

J16

Oslo/Bi

13.09

28,06-08

27,19

-0,2

Caroline Kuvaas, Ski IL

20.01.95

2

J15

Sunne, SWE

04.07

29,44-08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ikke godkjente resultater / Unsanctioned performances

 

 

 

 

 

Uapprobert løp – ikke bona-fide / Unsanctioned race – mixed:

 

 

 

24,27

-2,6

Ezinne Okparaebo, IL i BUL

03.03.88

1

KS

Nadderud

14.06

23,61-08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind / Wind-assisted:

 

 

 

 

 

 

23,51

+3,6

Folake Sekinat Akinyemi, SK Vidar

31.03.90

1

KS

Florø

06.06

24,07-08

23,99

+2,5

Akinyemi

 

6

EMU20

Novi Sad, SRB

25.07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24,74

+2,7

Mari Gilde Brubak, Malvik IL

10.11.90

1

NMU20

Bodø

16.08

25,14-07

24,77

+3,6

Stine Meland Tomb, Trondheim Friidrett

27.06.86

1h2

KS

Sätra, SWE

14.06

25,12-04

24,96

+2,1

Heidi Berg Sand, IL i BUL

28.07.86

1

KS

Drammen

21.05

25,28-07

25,08

+2,9

Marie Hagle, Fredrikstad IF

17.02.87

2

NMU23

Bodø

16.08

24,94-04

25,13

+2,7

Guro Forbord Anderssen, Kr.sands IF

26.02.94

3

NMU20

Bodø

16.08

26,46-07

25,20

+2,1

Heidi Hessan Næss, IL Tyrving

07.09.89

2

KS

Drammen

21.05

25,36-08

25,20

+2,1

Ida Marcussen, IK Våg

01.11.87

m

KS

Götzis, AUT

30.05

24,57-06

25,31

+2,1

Randi Kjerstad, IL i BUL

23.06.88

3

KS

Drammen

21.05

25,80-08

25,31

+2,7

Marte Wang Engen, Ski IL

11.01.91

4

NMU20

Bodø

16.08

25,67-07

25,55

+2,3

Julie Andrea Håskjold, Trondheim Fr.

03.08.93

2

UM16

Nadderud

30.08

25,28-08

25,76

+2,7

Marie Brochmann, Lørenskog FIL

23.03.90

6

NMU20

Bodø

16.08

26,23-07

25,82

+2,3

Emilie Grime Orning, Minerva IS

20.10.93

3

UM16

Nadderud

30.08

27,78-08

25,97

+2,9

Katrine Haarklau, Bergens TF

21.02.91

m

NoCU20

Kópavogsur, ISL

13.06

25,77-08

26,03

+2,9

Nina Olsen Harvei, FIK Orion

16.05.89

5

NMU23

Bodø

16.08

25,17-06

26,03

+2,1

Christine Bjelland Jensen, IL Bjarg

16.06.94

3

UM15

Nadderud

30.08

25,72-08

26,09

+2,6

Petra Gjemmestad, IF Sturla

11.11.92

1h1

UM17

Nadderud

29.08

26,14-08

26,10

+2,2

Cecilie Veronica Olsen, Fredrikstad IF

07.06.93

1

J16

Moss

06.06

25,71-08

26,18

+2,1

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

4

UM15

Nadderud

30.08

26,59-08

26,24

+3,4

Yngvild Elvemo, Narvik IL

28.05.90

4h2

UM19

Nadderud

29.08

26,63-08

26,27

+2,1

Benedikte Øhren Danielsen, IF Sturla

20.02.91

1

J18/19

Drammen

21.05

27,03-08

26,42

+2,6

Ida Fillingsnes, Herkules Friidrett

30.06.90

1B

J18/19

Lillehammer

19.06

27,58-08

26,49

+2,9

Ingrid Haga, Haugesund IL

06.08.92

2h2

UM17

Nadderud

29.08

25,65-08

26,52

+2,9

Karoline Eskeland, IL Skjalg

26.10.92

2A

J17

Lillehammer

19.06

26,06-08

26,72

+3,4

Benedicte Holum, Ski IL

19.08.90

5h2

UM19

Nadderud

29.08

26,40-08

26,77

+2,9

Gerd Lahlum Lystad, FIK Orion

07.07.92

3h2

UM17

Nadderud

29.08

27,87-08

26,80

+2,4

Cecilia J. Cameiro Håkegård, Byåsen IL

07.12.94

2h1

UM15

Nadderud

29.08

27,97-08

26,80

+2,3

Silje Marie Sporildnes, Steinkjer FIK

17.05.93

4

UM16

Nadderud

30.08

26,42-08

26,89

+4,6

Aina Opsal Bakke, Ørsta IL

14.07.93

2h1

UM16

Nadderud

29.08

26,65-07

26,91

+2,9

Maren Vigerust Graff, Ringerike FIK

29.03.92

4A

J17

Lillehammer

19.06

27,50-08

26,92

+2,4

Marte Helle Schia, IL Koll

08.10.94

3h1

UM15

Nadderud

29.08

29,15-08

26,97

+2,2

Caroline Herlofson, Fredrikstad IF

26.02.94

1A

J15

Moss

06.06

28,42-08

27,00

+2,2

Sara Rolfsøn, Moss IL

27.11.94

2A

J15

Moss

06.06

29,60-08

27,02

+2,5

Mari Moland, Mandal og Halse IL

09.10.94

4sf2

UM15

Nadderud

29.08

Debut-09

27,04

+4,6

Anna Bogunovic Jakobsen, IL Skjalg

19.03.93

3h1

UM16

Nadderud

29.08

27,49-08

27,07

+3,2

Lisa Celine Willassen, Sandnes IL

08.04.95

1

J14

Lyefjell

22.08

28,44-08

27,07

+2,3

Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK

23.12.93

5

UM16

Nadderud

30.08

28,06-08

27,08

+3,7

Ida Nordstrand Veskje, Lillehammer IF

11.12.94

2h3

UM15

Nadderud

29.08

Debut-09

27,11

+2,9

Ingrid Ørvella Steinhaug, Snøgg Fr.

26.03.92

6A

J17

Lillehammer

19.06

26,41-07

27,12

+3,0