800 meter

 

1:59.82

(3)

Ingvill

Måkestad Bovim

IL Gular

7.8.81

Zagreb, CRO

1.9.10

2:00.68

(4)

 

Måkestad Bovim

 

 

Milano, ITA

9.9.10

2:00.68

(8)

 

Måkestad Bovim

 

 

London, GBR

5.8.11

2:00.82

(3)

 

Måkestad Bovim

 

 

Göteborg, SWE

10.8.10

2:00.93

(7)

 

Måkestad Bovim

 

 

Zagreb, CRO

13.9.11

2:01.13

(6)

 

Måkestad Bovim

 

 

Oslo/Bi

24.7.12

2:01.16

(10)

 

Måkestad Bovim

 

 

Oslo/Bi

9.6.11

2:01.28

(8)

 

Måkestad Bovim

 

 

Lillestrøm

4.7.11

2:01.7

(2)

Randi

Langøigjelten Bjørn

FIK Ren-Eng

26.3.57

Øvre Årdal

28.8.81

2:01.89

(3)

 

Langøigjelten

 

 

Hengelo, NED

27.7.82

2:02.03

(1)

 

Måkestad Bovim

 

 

Byrkjelo

13.8.11

2:02.05

(8)

 

Måkestad Bovim

 

 

Zagreb, CRO

31.8.09

2:02.13

(5)

 

Langøigjelten

 

 

Oslo/Bi

26.6.82

2:02.36

(1)

 

Måkestad Bovim

 

 

Sandnes

21.8.10

2:02.40

(4)

 

Langøigjelten

 

 

Oslo/Bi

7.7.82

2:02.47

(4)

 

Måkestad Bovim

 

 

Oslo/Bi

4.6.10

2:02.54

(2)

 

Måkestad Bovim

 

 

Oslo/Bi

3.7.09

2:02.64

(4)

 

Måkestad Bovim

 

 

Ismir, TUR

18.6.11

2:02.68

(6)

Toril

Hatling

IK Tjalve

8.10.67

London, GBR

28.8.88

2:02.70

(1)

 

Langøigjelten

 

 

Haugesund

8.8.81

2:02.97

(1)

Mari

Warlo

IF Eiker-Kvikk

22.3.62

Göteborg, SWE

16.6.81

2:03.05

(4)

 

Langøigjelten

 

 

Oslo/Bi

26.6.81

2:03.07

(1)

 

Hatling

 

 

Byrkjelo

13.8.88

2:03.08

(5)

 

Warlo

 

 

Oslo/Bi

26.6.81

2:03.09

(6)

 

Måkestad Bovim

 

 

Stockholm, SWE

29.7.11

2:03.1

(2)

Grete

Andersen Waitz

SK Vidar

1.10.53

Oslo/Bi

3.7.75

2:03.1

(1)

 

Langøigjelten

 

 

Trondheim/Le

16.9.82

2:03.25

(3)

Trine

Pilskog

Hareid IL

1.12.72

Trento, ITA

15.9.04

2:03.36

(4)

 

Langøigjelten

 

 

Knarvik

13.9.81

2:03.41

(2)

Merete

Kvist

Sogn FIK

24.10.66

Miskolc, HUN

17.6.89

2:03.43

(6)

 

Hatling

 

 

Oslo/Bi

2.7.88

2:03.48

(8)

 

Kvist

 

 

Oslo/Bi

1.7.89

2:03.5

(1)

 

Waitz

 

 

Oslo/Bi

24.7.79

2:03.58

(3)

Lisbeth

Pedersen

SK Vidar

20.11.75

Stockholm, SWE

17.7.02

2:03.6

(2)

 

Waitz

 

 

Brüssel, BEL

20.8.74

2:03.6

(1)

 

Waitz

 

 

Oslo/Bi

1.6.78

2:03.61

(1)

 

Langøigjelten

 

 

Sandnes

9.8.86

2:03.61

(5)

 

Hatling

 

 

Stockholm, SWE

2.8.94

2:03.61

(2)

 

Måkestad Bovim

 

 

Karlstad, SWE

19.7.12

2:03.62

(4)

 

Hatling

 

 

Stockholm, SWE

5.7.88

2:03.63

(1)

 

Hatling

 

 

Skien

25.8.88

2:03.64

(1)

 

Hatling

 

 

Tammerfors, FIN

23.8.88

2:03.64

(1)

Kristin

Roset

Gloppen FIL

22.10.79

Drammen

8.7.01

2:03.64

(4)

 

Måkestad Bovim

 

 

Bergen/Fa

20.6.09

2:03.69

(8)

 

Kvist

 

 

London, GBR

20.7.90

2:03.8

(1)

 

Waitz

 

 

Oslo/Bi

25.8.76

2:03.8

(1)

 

Langøigjelten

 

 

Roosendaal, NED

21.6.79

2:03.82

(1)

 

Langøigjelten

 

 

Porsgrunn

14.8.82

2:03.83

(6)

 

Roset

 

 

Oslo/Bi

28.6.02

2:03.83

(7)

 

Roset

 

 

Heusden, BEL

20.7.02

2:03.83

(3)

Ragnhild

Kvarberg

SK Vidar

23.3.81

Königs Wusterhausen, GER

1.9.06

 

 

ß10

 

 

 

 

 

2:03.84

(1)

 

Kvist

 

 

Haugesund

26.7.86

2:03.85

(5)

 

Hatling

 

 

Malmö, SWE

8.8.88

2:03.86

(1)

Anne Jorun

Flaten Rakstad

Lillehammer IF

7.5.61

Stavanger

4.8.86

2:03.88

(1)

 

Kvist

 

 

Helsingfors, FIN

9.6.89

2:03.90

(4)

 

Rakstad

 

 

Ski

1.8.87

2:03.91

(2)

 

Hatling

 

 

Sandnes

23.8.87

2:03.92

(1)

 

Hatling

 

 

Sandnes

9.6.88

2:03.96

(3)

 

Kvist

 

 

Sandnes

23.8.87

2:04.0

(3)

 

Waitz

 

 

Oslo/Bi

30.7.74

2:04.02

(4)

 

Warlo

 

 

Oslo/Bi

15.7.80

2:04.02

(2)

 

Langøigjelten

 

 

Nijmegen, NED

29.7.82

2:04.02

(1)

 

Langøigjelten

 

 

Steinkjer

22.8.82

2:04.03

(2)

 

Kvist

 

 

Byrkjelo

13.8.88

2:04.06

(8)

Marit

Eriksen

IL i BUL

14.6.57

Sittard, NED

20.8.83

2:04.07

(7)

Åse

Svinsholt Smith

Tønsberg FIK

31.7.56

Oslo/Bi

7.7.82

2:04.09

(6)

Kirsti

Voldnes Løvnes

IK Våg

10.7.63

Oslo/Bi

26.6.81

2:04.09

(3)

 

Roset

 

 

Zürich, SUI

17.8.01

2:04.1

(1)

 

Waitz

 

 

Larvik/Lo

6.7.78

2:04.12

(8)

 

Svinsholt

 

 

Oslo/Bi

26.6.82

2:04.12

(2)

 

Kvist

 

 

Sandnes

9.8.86

2:04.15

(1)

 

Hatling

 

 

Odda

31.7.88

2:04.20

(6)

 

Langøigjelten

 

 

Athen, GRE

6.9.82

2:04.20

(9)

Sissel

Vien

Raufoss IL

20.8.59

Oslo/Bi

28.6.84

2:04.20

(4)

 

Kvist

 

 

London, GBR

13.9.87

2:04.22

(7)

 

Langøigjelten

 

 

London, GBR

17.9.82

2:04.24

(2)

 

Måkestad Bovim

 

 

Karlstad, SWE

23.7.09

2:04.25

(8)

 

Pedersen

 

 

Rehlingen, GER

9.6.03

2:04.28

(2)

 

Voldnes

 

 

Haugesund

8.8.81

2:04.3

(1)

 

Warlo

 

 

Raufoss

31.5.81

2:04.32

(7)

Else Karin

Systad

Eidsvåg IL

22.3.54

Oslo/Bi

27.6.85

2:04.32

(4)

 

Måkestad Bovim

 

 

Riga, LAT

7.8.99

2:04.33

(1)

Toril

Lauritsen

Steinkjer FIK

7.3.67

Stavanger

20.6.90

2:04.33

(2)

 

Roset

 

 

Florø

1.6.02

2:04.36

(1)

Kari

Uglem

Strindheim IL

16.5.70

Mosjøen

15.8.92

2:04.4

(2)

 

Waitz

 

 

Oslo/Bi

1.7.76

2:04.4

(1)

 

Waitz

 

 

Oslo/Bi

10.8.77

2:04.4

(1)

 

Warlo

 

 

Steinkjer

1.6.80

2:04.42

(8)

Siri

Bjelland-Johannessen

Fana IL

4.5.58

Oslo/Bi

27.6.85

2:04.42

(3)

 

Lauritsen

 

 

Geneve, SUI

15.6.90

2:04.43

(1)

 

Hatling

 

 

Oslo/Bi

23.7.87

2:04.43

(1)

 

Hatling

 

 

Nesbyen

15.8.87

2:04.43

(1)

 

Pedersen

 

 

Sandnes

18.8.02

2:04.45

(1)

 

Hatling

 

 

Bjørkelangen

30.8.87

2:04.47

(3)

 

Roset

 

 

Hamburg, GER

12.6.02

2:04.49

(9)

 

Kvist

 

 

Oslo/Bi

2.7.88

2:04.49

(3)

 

Hatling

 

 

Byrkjelo

24.7.94

2:04.50

(4)

 

Hatling

 

 

Stockholm, SWE

3.7.89

2:04.54

(2)

 

Hatling

 

 

Mosjøen

15.8.92

2:04.55

(8)

 

Warlo

 

 

Oslo/Bi

7.7.82

2:04.57

(2)

 

Voldnes

 

 

Varberg, SWE

12.7.80

2:04.57

(3)

 

Pilskog

 

 

Riga, LAT

12.6.03

2:04.59

(1)

 

Pilskog

 

 

Milano, ITA

29.6.03

2:04.6

(2)

 

Voldnes

 

 

Roosendaal, NED

21.6.79

2:04.6

(1)

 

Voldnes

 

 

Bodø

5.7.80

2:04.6

(2)

 

Langøigjelten

 

 

Raufoss

31.5.81

2:04.65

(8)

 

Roset

 

 

Nadderud

8.7.00

2:04.67

(1)

 

Systad

 

 

Oslo/Bi

16.6.85

2:04.68

(2)

 

Rakstad

 

 

Bjørkelangen

30.8.87

2:04.68

(10)

 

Måkestad Bovim

 

 

Torino, ITA

24.6.99

2:04.7

(2)

 

Bjelland

 

 

Oslo/Bi

25.8.76

2:04.7

(1)

 

Warlo

 

 

Oslo/Bi

4.6.81

2:04.7

(2)

Hilde

Stavik

Aksla IL

6.9.62

Trondheim/Le

16.9.82

 

 

ß20

 

 

 

 

 

2:04.71

(2)

 

Måkestad Bovim

 

 

Göteborg, SWE

14.6.12

2:04.74

(2)

 

Kvarberg

 

 

Merksem, BEL

27.8.05

2:04.77

(2)

 

Kvist

 

 

Odda

31.7.88

2:04.77

(1)

 

Hatling

 

 

Oslo/La

17.6.92

2:04.78

(1)

 

Langøigjelten

 

 

Oslo/Bi

5.7.79

2:04.78

(6)

 

Warlo

 

 

Knarvik

13.9.81

2:04.8

(5)

 

Svinsholt

 

 

Oslo/Bi

3.7.75

2:04.8

(1)

Gunvor

Hilde

Elnesvågen IL

13.11.63

Larvik/Lo

11.8.79

2:04.8

(1)

 

Hilde

 

 

Bremen, GER

8.9.79

2:04.8

(2)

 

Langøigjelten

 

 

Oslo/Bi

4.6.81

2:04.80

(1)

 

Hatling

 

 

Oslo/Bi

21.7.92

2:04.81

(7)

 

Måkestad Bovim

 

 

Bergen/Fa

19.6.10

2:04.82

(6)

 

Hatling

 

 

London, GBR

13.9.87

2:04.83

(5)

 

Voldnes

 

 

Oslo/Bi

15.7.80

2:04.86

(3)

 

Kvist

 

 

Bjørkelangen

30.8.87

2:04.86

(6)

 

Roset

 

 

Banska Bystrica,SVK

22.6.02

2:04.86

(1)

Trine

Mjåland

Kristiansands IF

30.6.90

Tønsberg

25.8.13

2:04.87

(8)

 

Lauritsen

 

 

Oslo/Bi

14.7.90

2:04.88

(2)

 

Langøigjelten

 

 

Stavanger

4.8.86

2:04.88

(9)

 

Hatling

 

 

Oslo/Bi

4.7.92

2:04.89

(2)

 

Hatling

 

 

Praha, TCH

23.8.92

2:04.9

(3)

 

Voldnes

 

 

Bergen/Fa

7.9.80

2:04.9

(3)

 

Hatling

 

 

Saarijärvi, FIN

25.6.88

2:04.95

(1)

 

Langøigjelten

 

 

Athen, GRE

26.9.81

2:04.95

(9)

 

Pedersen

 

 

Oslo/Bi

28.6.02

2:04.98

(2)

 

Kvist

 

 

Nesbyen

15.8.87

2:04.98

(2)

 

Hatling

 

 

Stockholm, SWE

13.8.91

2:04.99

(2)

 

Måkestad Bovim

 

 

Pula, CRO

5.6.99

2:05.11

(2)

Hedda

Hynne

Strindheim IL

13.3.90

Tønsberg

25.8.13

2:05.27

(3)

Heidi

Maltun

IK Tjalve

14.11.65

Nesbyen

15.8.87

2:05.4

(4)

Heidi

Vien Meier

Raufoss IL

31.8.55

Oslo/Bi

30.7.74

2:05.4

(5)

Christin

Sørum

IL Skjalg

12.1.68

Larvik/Lo

29.6.85

2:05.41

(3)

Yngvild

Elvemo

Strindheim IL

28.5.90

Tønsberg

25.8.13

2:05.54

(7)

Tonje

Vråle

IF Sturla

27.9.71

Gävle, SWE

7.7.93

2:05.64

(1)

Veslemøy

Hausken

BFG Fana

1.2.73

Overhalla

19.7.97

2:05.76

(3)

Ann-Cathrin

Tveter Wold

Høybråten & Stovner IL

18.11.66

Sandnes

9.8.86

 

 

ß30

 

 

 

 

 

2:05.81

(9)

Cecilie

Isern

Trondheim Friidrett

18.11.88

Karlstad, SWE

28.7.08

2:05.86

(11)

Mette H.

Berger

Halden IL

5.7.63

Oslo/Bi

7.7.82

2:06.0

(1)

Britt

Krohg-Sørensen Ramstad

IL Tyrving

18.6.47

Oslo/Bi

6.9.69

2:06.12

(6)

Martine Eikemo

Borge

BFG Bergen FIK

8.3.90

Ninove, BEL

27.7.13

2:06.29

(1)

Grethe

Slettom

Stadsbygd IL

23.3.72

Øyestad

16.6.88

2:06.3

(4)

Karin

Bonde Børø

Ranheim IL

20.11.59

Oslo/Bi

27.6.78

2:06.34

(4)

Liv Miriam

Nordtømme

Steinkjer FIK

25.6.84

Göteborg, SWE

6.7.03

2:06.38

(8)

Anne

Hemstad

Fredrikstad IF

31.3.61

Knarvik

13.9.81

2:06.39

(5)

Hanne

Lyngstad

FIK Orion

5.12.75

Lahti, FIN

26.7.98

2:06.4

(2)

Wenche

Sørum Lønnquist

Høybråten & Stovner IL

10.7.51

Oslo/Bi

6.9.69

 

 

ß40

 

 

 

 

 

2:06.41

(4)

Alvilde

Ossum

SK Vidar

9.5.82

Tammerfors, FIN

7.7.04

2:06.5

(3)

Oddrun

Mollan Mosling Moe

Frosta IL

30.10.53

Steinkjer

12.8.78

2:06.52

(4)

Maiken

Sørum

IL Skjalg

12.1.68

Leirvik

30.7.89

2:06.61

(3)

Berit

Mjanger

Eidsvåg IL

21.5.61

Byrkjelo

13.8.88

2:06.77

(5)

Marte

Elden

Namdalseid IL

4.7.86

Göteborg, SWE

6.7.03

2:06.79

(5)

Anne Cathrine

Holthe

Ranheim IL

14.1.68

Leirvik

30.7.89

2:07.01

(4)

Marianne

Østbye Jensrud

Harestua IL

19.3.61

Byrkjelo

3.7.82

2:07.08

(6)

Sissel

Grottenberg

Heimdal IF

17.8.56

Leirvik

30.7.89

2:07.13

(2)

Silje

Rasmussen

IL i BUL

4.5.73

Baton Rouge, USA

20.4.96

2:07.25

(7)

Ingunn

Holden

Larvik TIF

23.12.64

Oslo/Bi

23.8.83

 

 

ß50

 

 

 

 

 

2:07.43

(1)

Anne

Støttum

Bækkelagets SK

2.12.63

Oslo/Bi

15.7.81

2:07.47

(5)

Marion Hinna

Josefsen

Haugesund IL

26.3.67

Stavanger

4.8.86

2:07.7

(8)

Aud

Sugar

IL Tyrving

11.4.58

Oslo/Bi

3.7.75

2:08.10

(5)

Mathilde

Myhrvold

Ringerike FIK

16.7.98

Tønsberg

25.8.13

2:08.14

(6)

Mari

Bjone

IL i BUL

11.9.70

Königs Wusterhausen, GER

30.8.98

2:08.23

(3)

Sigrid

Belbo

Snåsa IL

12.1.67

Stavanger

20.6.90

2:08.3

(2)

Elin

Bruskeland

IK Våg

25.5.62

Oslo/Bi

10.7.79

2:08.46

(3)

Hege

Jørgensen

IF Eiker-Kvikk

8.4.64

Oslo/Bi

16.7.80

2:08.47

(1)

Brit

Olsson

IL Skjalg

16.10.72

Fredrikstad

22.7.89

2:08.51

(4)

Ida

Fillingsnes

IF Herkules

30.6.90

Kazan, RUS

7.7.13

 

 

ß60

 

 

 

 

 

2:08.52

(6)

Mari Ann

Bentdal

Romedal IL

13.3.69

Tønsberg

31.7.93

2:08.62

(3)

Grethe

Fosse

Eidsvåg IL

7.6.59

Bergen/Fa

12.6.88

2:08.64

(7)

Kirsten

Hausken

Haugesund IL

22.6.48

Stavanger

4.8.86

2:08.7

(1)

May Britt

Stange Vallestad

Haugesund IL

25.2.59

Nadderud

27.6.76

2:08.76

(6)

Irene

Mildestveit

BFG Fana

20.5.68

Stavanger

20.6.90

2:08.79

(8)

Rikke

Valen

IF Herkules

26.3.72

Leirvik

30.7.89

2:08.79

(2)

Aurora Selstad

Dybedokken

IL Tyrving

8.10.95

Esbo, FIN

17.8.13

2:08.89

(8)

Ingeborg

Løvnes

Strømmen IF

5.9.92

Mannheim, GER

14.6.09

2:08.93

(1)

Lise

Johansen Moen

Larvik TIF

26.3.66

Oslo/Bi

23.7.87

2:08.99

(4)

Anne Lise

Hollevik

IL Jotun

11.4.68

Nadderud

2.8.85

 

 

ß70

 

 

 

 

 

2:09.0

(2)

Grete

Kolstad

Aurskog-Høland FIL

23.12.58

Oslo/Bi

26.9.74

2:09.03

(1)

Mette

Sørlien Sveen

Raufoss IL

16.11.64

Oslo/Bi

14.9.82

2:09.03

(3)

Heidi

Kjeldsen Gundersen

IF Eiker-Kvikk

20.5.66

Øyestad

16.6.88

2:09.06

(6)

Kristin

Hovind

Ranheim IL

23.6.66

Sandnes

8.8.86

2:09.15

(2)

Bente

Landøy

IL Fri

16.12.72

Tønsberg

22.8.00

2:09.17

(4)

Tanja

Ødegård

Steinkjer FIK

29.9.71

Fairfax, USA

18.5.96

2:09.18

(5)

Marit

Holtklimpen Sektnan

Gausdal IL

20.4.59

Raufoss

30.5.82

2:09.3

(4)

Marit

Risan

Ranheim IL

25.8.62

Larvik/Lo

6.7.78

2:09.3

(1)

Sissel

Norum

Steinkjer FIK

9.10.59

Oslo/Bi

26.7.94

2:09.33

(3)

Kristine Eikrem

Engeset

Tingvoll FIK

15.11.88

Oslo/Bi

29.7.06

 

 

ß80

 

 

 

 

 

2:09.4

(2)

Bente

Frisk

Malvik IL

14.7.65

Steinkjer

28.9.80

2:09.4

(2)

Cathrine

Bendz Aarrestad

Fossum IF

9.6.62

Oslo/St

16.7.86

2:09.44

(5)

Benedikte

Harstad

IF Herkules

1.10.69

Budapest, HUN

10.7.87

2:09.49

(6)

Catherine

Berg

Fossum IF

28.12.66

Jessheim

24.5.89

2:09.53

(1)

Mariann

Steine Bendriss

Lillehammer IF

22.5.67

Moss

21.7.84

2:09.59

(4)

Reidun

Joten

FIK Ren-Eng

11.3.60

Trondheim/Le

30.7.83

2:09.6

(6)

Ingvill

Eimhjellen Blom

Fana IL

20.3.53

Larvik/Lo

6.7.78

2:09.6

(4)

Anne

Dyrhol

Larsnes IL

19.4.65

Oslo/St

25.7.81

2:09.7

(2)

Ingrid

Christensen Kristiansen

IL Skjalg

21.3.56

Stavanger

5.7.81

2:09.7

(2)

Bjørg

Thorsteinsrud

Ås IL

24.9.68

Oslo/Bi

26.7.94

 

 

ß90

 

 

 

 

 

2:09.70

(2)

Vibeke

Tegneby

Moss IL

26.2.72

Oslo/La

15.6.93

2:09.74

(M)

Ida

Marcussen

IK Våg

1.11.87

Ratingen, GER

16.6.13

2:09.83

(2)

Marianne

Myklebust

Veldre IL

27.11.67

Nadderud

17.6.84

2:09.9

(7)

Anne

Johansen

IL i BUL

26.2.62

Steinkjer

12.8.78

2:09.9

(1)

Inger-Liv

Bjertnes

IF Sturla

30.3.61

Oslo/Bi

12.7.79

2:10.09

(8)

Monica

Hanssen Bakksjø

Mo IL

24.8.64

Øvre Årdal

25.8.84

2:10.09

(M)

Frida

Thorsås

IF Urædd

31.1.94

Sibbo, FIN

19.6.11

2:10.1

(8)

Lilly

Gundersen

Steinkjer IFK

21.11.60

Larvik/Lo

6.7.78

2:10.1

(1)

Torunn

Sandvoll

IL Gneist

18.2.63

Bergen/Fa

24.8.82

2:10.12

(2)

Benedicte

Hauge

Kristiansands IF

19.1.89

Söderhamn, SWE

5.9.10

 

 

ß100

 

 

 

 

 

2:10.2

(1)

Hanne

Ødeby

IF Sturla

13.7.61

Nadderud

1.7.88

2:10.20

(4)

Liv

Thorseng

IK Tjalve

20.7.69

Overhalla

19.7.97

2:10.3

(1)

Wenche

Schikora

IL Tyrving

25.11.65

Oslo/Bi

19.9.83

2:10.31

(4)

Hilde Marie

Fjelltveit

BFG Fana

1.9.67

Bergen/Fa

12.6.88

2:10.4

(1)

Vera

Kunnikoff

Eidsvåg IL

2.3.64

Nadderud

20.6.82

2:10.51

(7)

Line

Tveter

IL Tyrving

28.9.83

Göteborg, SWE

9.7.06

2:10.54

(2)

Marit

Koch

Ranheim IL

6.7.62

Oslo/Bi

31.5.88

2:10.6

(4)

Nina

Hansen

IK Tjalve

20.5.65

Oslo/St

14.5.86

2:10.61

(6)

Anne Merete

Gundhus

Modum FIK

22.5.79

Oslo/Bi

4.7.97

2:10.63

(7)

Ingunn

Nyhammer

IL Gular

29.9.67

Sandnes

8.8.86

 

 

ß110

 

 

 

 

 

2:10.63

(1)

Marit

Engdal

Romedal IL

23.3.60

Nesbyen

19.6.88

2:10.65

(1)

Christina Maria

Toogood

IK Tjalve

23.1.89

Göteborg, SWE

30.6.13

2:10.68

(3)

Toril

Smestad

Ogndal IL

28.10.67

Byrkjelo

16.7.83

2:10.79

(1)

Lillian

Greibesland

Otra IL

31.5.92

Woodbury, USA

30.5.08

2:10.8

(5)

Oddbjørg

Helstad Haakensveen

Veldre IL

29.4.45

Oslo/Bi

3.8.71

2:10.8

(1)

Hilde Kristin

Foss

IF Sturla

26.5.61

Oslo/Bi

7.7.81

2:10.8

(1)

Lisbeth

Andersen Pettersen

Tønsberg FIK

3.8.64

Larvik/Lo

16.9.83

2:10.80

(8)

Cecilie

Udstuen

Haugesund IL

17.6.86

Charlotte, USA

29.5.10

2:10.83

(1)

Fride

Vullum

Aure IL

21.2.76

Stjørdal

10.6.01

2:10.88

(3)

Anne

Bucher-Johannessen

IL Tyrving

9.2.61

Oslo/Bi

18.7.79

 

 

ß120

 

 

 

 

 

2:10.9

(3)

Agnes

Alkeberg Bjørdal

IL Tyrving

4.4.48

Oslo/Bi

21.9.66

2:10.9

(2)

Trine

Randers

IL i BUL

9.4.65

Oslo/Bi

5.6.79

2:10.9

(6)

Bente

Bruskeland

IK Våg

25.5.62

Larvik/Lo

10.8.79

2:10.90

(2)

Jofrid

Risa

Undheim IL

8.2.78

København, DEN

3.6.01

2:10.94

(3)

Elin

Randli

Oppdal FIK

16.10.73

Byrkjelo

8.8.99

2:10.95

(5)

Kari Lise

Ingebrigtsen Herland

SK Vidar

20.10.66

Bergen/Fa

3.8.91

2:11.04

(7)

Ida

Landgraff

IL Tyrving

6.10.86

Mannheim, GER

19.6.05

2:11.08

(1)

Brynhild

Synstnes

Lom IL

20.4.71

Lillehammer

10.6.90

2:11.1

(1)

Anne Gro

Jacobsen

IL Runar

9.7.61

Larvik/Lo

13.9.78

2:11.1

(1)

Anne Kari

Kyvik

Stord TIL

25.5.66

Raufoss

3.7.83

 

 

ß130

 

 

 

 

 

2:11.14

(3)

Siv

Lund

IK Tjalve

28.8.72

Ravnanger

2.8.98

2:11.18

(4)

Tove

Lutdal

Ringerike FIK

6.3.65

Oslo/Bi

26.8.82

2:11.2

(5)

Brit

Olsen

IF Hellas

29.1.49

Oslo/Bi

3.9.74

2:11.2

(1)

Hanne Keth

Qvale

Sandnes IL

7.10.60

Nadderud

18.6.78

2:11.21

(1)

Frida

Berge

IL Gular

13.3.94

Lillestrøm

3.7.12

2:11.27

(1)

Lene

Johannessen

SK Vidar

24.10.73

Lillehammer

25.6.95

2:11.29

(2)

Ida Margrethe

Neverdahl

IL Skjalg

28.9.93

Oslo/Bi

9.7.09

2:11.3

(3)

Mary Ann

Wiik-Håland

Eidsvåg IL

9.5.61

Bergen/Fa

1.7.79

2:11.30

(8)

Gunn

Hulleberg

IK Tjalve

31.12.60

Byrkjelo

28.6.86

2:11.35

(3)

Nina

Haugen Gressløs

Fredrikstad IF

21.3.69

Oslo/Bi

22.6.93

 

 

ß140

 

 

 

 

 

2:11.37

(6)

Hanne

Nordanger

IF Eiker-Kvikk

28.4.66

Moss

21.7.84

2:11.45

(2)

Anne Karin

Kolstad

Stovnerkameratene

27.6.61

Oslo/Bi

1.9.82

2:11.51

(M)

Alfhild

Storhaug

Sandnes IL

3.3.68

Madrid, ESP

5.7.87

2:11.57

(M)

Hilde

Hovdenak

IL i BUL

15.2.71

Oslo/La

15.6.93

2:11.57

(4)

Veronica

Undseth

IF Herkules

1.4.94

Göteborg, SWE

8.7.12

2:11.6

(2)

May Ellen

Hartting

IL Tyrving

6.1.63

Oslo/La

8.6.82

2:11.6

(1)

Bente

Sjøthun

IL Skjalg

8.11.60

Sandnes

23.7.83

2:11.6

(2)

Anita

Håkenstad Evertsen

Øystre Slidre IL

19.2.68

Lillehammer

2.8.86

2:11.7

(2)

Trine

Eilertsen

Eidsvåg IL

25.7.60

Noresund

2.8.75

2:11.72

(2)

Lene

Hove

IL Gular

26.7.74

Bergen/Fa

10.6.90

 

 

ß150

 

 

 

 

 

2:11.75

(3)

Randi

Kjellsen

IF Herkules

28.2.69

Oslo/Bi

1.9.85

2:11.87

(1)

Ann Kristin

Tverås

Beitstad IL

4.8.69

Trondheim/Le

3.6.86

2:11.9

(5)

Torunn

Hasle Evensen

Sørum IL

25.9.50

Oslo/Bi

20.6.78

2:11.9

(2)

Ingvild

Lein

Frosta IL

21.3.52

Steinkjer

13.6.79

2:11.98

(1)

Hanne

Winberg

IF Eiker-Kvikk

22.11.65

Nesbyen

22.6.85

2:11.99

(4)

Elin

Eldnes

Frol IL

15.9.64

Porsgrunn/Kj

25.8.79

2:12.0

(1)

Lill-Ann

Diserud

IF Minerva

9.2.63

Oslo/Bi

8.7.82

2:12.1

(6)

Marianne

Skorgan

IL Tyrving

22.5.56

Oslo/Bi

3.8.71

2:12.13

(3)

Irene

Johansen

Sørum IL

5.3.96

Nadderud

15.6.13

2:12.19

(4)

Randi

Nymoen

IL i BUL

5.5.68

Oslo/Bi

20.5.95

 

 

ß160

 

 

 

 

 

2:12.23

(7)

Julie Bertheussen

Falkanger

Trondheim Friidrett

15.5.91

Watford, GBR

12.6.10

2:12.29

(4)

Ingeborg Kristine

Lind

Askim IF

7.10.90

Lillestrøm

3.7.12

2:12.3

(2)

Eva

Fjærestad

Eidsvåg IL

8.2.58

Leirvik

22.6.86

2:12.33

(1)

Ingunn

Stautland

Loddefjord IL

13.8.86

Bergen/Fa

31.5.03

2:12.33

(2)

Ida Elise Nymoen

Eltervaag

IL Skjalg

22.8.95

Ravnanger

2.9.12

2:12.39

(5)

Runa

Bostad

Heimdal IF

28.9.69

Trondheim/Le

21.6.87

2:12.39

(9)

Silje

Fjørtoft

SK Vidar

23.6.87

Norwalk, USA

16.4.11

2:12.4

(1)

Sigrun

Sørensen Østreng

IL Fri-kameratene

14.9.44

Oslo/St

28.7.82

2:12.41

(6)

Torunn

Haukanes

Austevoll IK

27.2.78

Byrkjelo

23.7.95

2:12.53

(1)

Sigrid Sundquist

Torp

Osterøy IL

18.4.79

Bergen/Fa

6.9.03

 

 

ß170

 

 

 

 

 

2:12.58

(6)

Cecilie

Stokke

IK Tjalve

19.8.77

Fredrikstad

8.9.96

2:12.6

(1)

Anne Mette

Strand

IL i BUL

15.1.55

Oslo/Bi

2.6.77

2:12.6

(3)

Anne Gro

Tandberg

Ringerike FIK

17.2.64

Oslo/Bi

7.7.81

2:12.61

(4)

Gro

Olsson

IL Skjalg

16.10.72

Fredrikstad

22.7.89

2:12.61

(6)

Hege

Flaten

IL i BUL

14.10.74

Ravnanger

2.8.98

2:12.62

(2)

Mari-Louise

Pabsdroff

FIK Orion

15.6.81

Florø

22.7.00

2:12.65

(6)

Birgitta Nygaard

Starckjohann

IL Tyrving

5.3.64

Bjørkelangen

28.8.88

2:12.7

(2)

Ellen

Harbitz

IF Vestheim

18.3.42

Oslo/Bi

14.7.65

2:12.7

(2)

Lene

Hestdal Bergsvand

IL Tyrving

24.7.63

Oslo/Bi

24.5.78

2:12.7

(1)

Lene

Dahler

Konenrud IL

18.6.64

Oslo/Bi

9.6.80

 

 

ß180

 

 

 

 

 

2:12.7

(2)

Toril

Ovesen

IK Våg

23.1.66

Oslo/So

29.6.85

2:12.71

(5)

Kari

Christiansen

Modum FIK

11.5.71

Oslo/Bi

20.7.93

2:12.74

(1)

Bente

Lervik Liland

IK Tjalve

2.6.62

Bergen/Fa

26.6.85

2:12.74

(6)

Victoria

Sæland

IL Skjalg

15.7.82

Göteborg, SWE

1.7.07

2:12.79

(2)

Vilde Jakobsen

Svortevik

IL Gular

18.5.94

Lillehammer

8.9.13

2:12.8

(1)

Ingebjørg

Gaukerud Sørby

Løten IL

6.4.63

Bergen/Fa

20.8.77

2:12.9

(1)

Ann Edel

Robertsen

Kristiansands IF

29.6.65

Bergen/Fa

18.8.79

2:12.9

(2)

Janne

Sandstad

Byåsen IL

26.2.73

Straumsnes

4.6.90

2:12.90

(4)

Nina

Svinelid

Haugesund IL

9.6.69

Nadderud

22.6.86

2:12.93

(7)

Siri

Rostoft

IL i BUL

9.1.74

Ravnanger

2.8.98

 

 

ß190

 

 

 

 

 

2:12.94

(5)

Bodil

Glende

IF Hellas

21.12.56

Oslo/Bi

14.9.82

2:13.0

(2)

Liv

Reinhardt

IL Tyrving

4.4.60

Nadderud

18.6.78

2:13.0

(8)

Elisabeth

Olsen

Ski IL

13.8.61

Oslo/Bi

20.6.78

2:13.04

(4)

Rannei

Sæteren

Oppdal FIK

14.8.65

Porsgrunn

16.8.80

2:13.07

(6)

Karoline P.

Finne

IL Gular

24.2.93

Bergen/Fa

3.9.13

2:13.09

(3)

Ane Bakken

Hodt

IF Hellas

14.6.95

Lillehammer

8.9.13

2:13.1

(5)

Karin

Ugland Nydal

Byåsen IL

18.2.56

Oslo/Bi

21.5.74

2:13.1

(1)

Tone

Ihle

Fossum IF

19.5.70

Nadderud

21.6.85

2:13.11

(3)

Lone

Viste

IL Skjalg

3.12.71

Stavanger

10.6.89

2:13.13

(1)

Karin Gade

Lundlie

Kirkenes IF

31.8.63

Bodø

11.7.81

 

 

ß200

 

 

 

 

 

2:13.14

(4)

Linda

Aaram

Sunndal IL

25.6.71

Raufoss

27.6.91

2:13.2

(8)

Torunn

Kolstad

Aurskog-Høland FIL

5.12.57

Oslo/Bi

21.5.75

2:13.2

(1)

Annlaug

Drange Steinsland

Fana IL

22.2.54

Bergen/Fa

26.8.75

2:13.2

(5)

Karin

Eriksen

Kragerø IF

26.8.58

Oslo/Bi

24.7.79

2:13.2

(10)

Anne Karine

Storsveen

IL i BUL

11.3.58

Oslo/Bi

4.6.81

2:13.2

(2)

Siri

Berg

Ranheim IL

2.9.61

Steinkjer

23.8.81

2:13.21

(1)

Lisbeth

Utne

NTHI

9.9.64

Brekstad

24.6.90

2:13.22

(2)

Berit

Håvelsrud

Raufoss IL

6.5.66

Nadderud

19.6.83

2:13.3

(6)

Gro

Reinhardt Aas

IL Tyrving

4.4.60

Oslo/Bi

24.5.78

2:13.3

(1)

Kristin

Bakken

Strindheim IL

11.6.63

Steinkjer

23.9.80

 

 

ß210

 

 

 

 

 

2:13.36

(2)

Elin Marie

Mellemstrand

SK Vidar

13.1.81

Nadderud

17.6.06

2:13.39

(6)

Annicke

Stranda

Lillehammer IF

28.12.74

Kongsvinger

25.7.92

2:13.39

(4)

Susanne

Wigene

Haugesund IL

12.2.78

Oslo/Bi

23.7.96

2:13.4

(4)

Anne Mette

Ottersen

Høybråten & Stovner IL

24.9.59

Oslo/Bi

4.7.75

2:13.4

(1)

Hege

Normann

Oppsal IF

7.12.58

Oslo/Bi

1.7.76

2:13.4

(4)

Marit

Øveraasen

Vardal IF

17.3.61

Oslo/Bi

12.7.79

2:13.4

(3)

Mette

Møller

Gausdal IL

18.5.65

Nadderud

20.6.82

2:13.4

(2)

Ragnhild

Skarpen

Raufoss IL

19.3.65

Oslo/Bi

13.6.83

2:13.4

(1)

Nina

Rødsmoen

IL Skjalg

9.12.61

Sandnes

3.7.91

2:13.40

(5)

Margit

Kristiansen

FIL Vossar

26.12.58

Ålesund

20.6.82

 

 

ß220

 

 

 

 

 

2:13.41

(4)

Torborg

Jorddal

IL Skjalg

16.9.67

Grimstad

18.6.89

2:13.44

(1)

Gro Hege

Cleveland

BFG Fana

27.12.69

Bergen/Fa

30.8.92

2:13.45

(M)

Anne Brit

Skjæveland Sandberg

IF Minerva

24.7.62

Götzis, AUT

17.6.90

2:13.45

(2)

Viktoria K. Strand

Kvalsvik

Trondheim Friidrett

1.1.92

Nadderud

13.6.09

2:13.5

(4)

Berit

Tøien Berthelsen

IL Tyrving

25.4.44

Tammerfors, FIN

9.9.67

2:13.53

(3)

Heidi Karine

Olsen

IL i BUL, Tromsø

8.11.63

Mo

23.6.90

2:13.58

(1)

Hilde

Askeland

FIK BFG Fana

30.1.77

Bergen/Fa

30.7.97

2:13.6

(7)

Maria Torunn

Langesæter

IL Korlevoll

6.4.55

Oslo/Bi

3.9.74

2:13.6

(2)

Iren

Flo

Oppstryn IL

19.5.70

Nadderud

21.6.85

2:13.6

(1)

Randi

Larsen

Haugesund IL

9.4.70

Leirvik

19.5.86

 

 

ß230

 

 

 

 

 

2:13.62

(1)

Stine

Larsen

BFG Fana

5.11.75

Bergen/Fa

25.6.97

2:13.64

(2)

Katrine

Owren

Sandnes IL

6.1.88

Lillehammer

25.6.06

2:13.66

(1)

Rachel

Nordtømme

Steinkjer FIK

8.6.89

Byrkjelo

27.8.06

2:13.68

(2)

Barbro

Syvertsen

IK Tjalve

19.1.63

Essen, GER

13.5.89

2:13.71

(3)

Linda

Henriksen

Eidsvåg IL

14.6.72

Bergen/Fa

14.6.87

2:13.71

(1)

Elisabeth Angell

Bergh

Haugesund IL

21.3.96

Göteborg, SWE

30.6.13

2:13.78

(3)

Mariann

Westbø

Bergsøy IL

8.4.65

Byrkjelo

3.7.82

2:13.78

(1)

Grete

Kirkeberg Mørk

Høybråten & Stovner IL

3.9.64

Oslo/Bi

5.7.83

2:13.78

(4)

Ida

Kjelkenes

IL Gular

13.1.86

Sandnes

21.8.10

2:13.8

(3)

Audny

Breivik

Oppsal IF

29.1.58

Oslo/Bi

5.7.74

2:13.80

(2)

Lise Margareth

Jensen

IL Norna-Salhus

21.12.79

Geithus

4.9.04

 

 

ß240

 

 

 

 

 

2:13.80

(2)

Mari

Drabløs

IL Tyrving

22.6.98

Lillehammer

7.9.13

2:13.81

(6)

Lisbeth Larsen

Hamnvik

IK Tjalve

16.5.74

Göteborg, SWE

1.8.07

2:13.82

(1)

Anne Signe

Isdahl

Haugesund IL

8.12.74

Nadderud

22.6.91

2:13.9

(2)

Wenche

Nystad Lid

Ready

13.3.52

Drammen

2.5.573

2:13.9

(5)

Sigrunn

Lillebø Ryssevik

IL Gular

11.9.50

Oslo/Bi

4.7.72

2:13.91

(1)

Ann Kristin

Iversen

IL Fri

22.3.69

Bergen/Fa

18.8.84

2:14.0

(1)

Mona

Kleppe Bonde

Eidsvåg IL

13.1.57

Bergen/Fa

16.9.78

2:14.0

(5)

Bjørg

Moen

Grue IL

25.5.47

Oslo/Bi

12.7.79

2:14.0

(2)

Heidi

Monrad

Strindheim IL

27.9.64

Steinkjer

16.7.80

2:14.02

(6)

Rut

Appelkvist

Steinkjer FIK

28.5.89

Oslo/Bi

6.7.06

 

 

ß250

 

 

 

 

 

2:14.05

(3)

Lydia Iren

Waage

Bergsøy IL

20.10.76

Bismo

17.7.93

2:14.07

(4)

Jannicke Berge

Olsen

Fana IL

26.6.63

Knarvik

8.8.82

2:14.09

(1)

Thea Krokan

Murud

Lillehammer IF

6.6.94

Brumunddal

5.6.11

2:14.1

(1)

Tone

Østberg

Oslo-Studentenes IL

8.9.63

Oslo/St

4.7.92

2:14.12

(3)

Vibeke

Møller

Kolbotn IL

12.10.70

Bergen/Fa

16.8.86

2:14.2

(3)

Trine

Bech

Ready

26.4.49

Oslo/Bi

11.7.67

2:14.2

(3)

Kristin

Ringdalen

Høybråten & Stovner IL

31.8.53

Oslo/St

26.8.81

2:14.2

(2)

Anette

Johnsen Hundere

Asker Skiklubb

17.1.72

Nadderud

20.6.86

2:14.2

(2)

Trude

Ågesen

Smøla IL

30.4.74

Straumsnes

2.7.89

2:14.25

(3)

Gunhild

Halle Haugen

IL Runar

1.6.72

Oppdal

8.9.96

 

 

ß260

 

 

 

 

 

2:14.25

(3)

Christine Næsheim

Bjørkvik

IL Skjalg

9.9.86

Bergen/Fa

23.7.06

2:14.26

(1)

Mette

Engelsrud

Raumnes & Årnes IL

2.3.54

Oslo/Bi

22.6.81

2:14.27

(  )

Ellen

Bergin

Steinkjer FIK

18.10.75

Arlington, USA

2.5.97

2:14.27

(1)

Karoline Bjerkeli

Grøvdal

Isfjorden IL

14.6.90

Lillehammer

25.6.06

2:14.28

(4)

Nina

Andersen

Sandnes IL

18.7.93

Göteborg, SWE

9.6.09

2:14.29

(1)

Randi

Fossum

Strindheim IL

26.5.67

Trondheim/Le

15.6.90

2:14.29

(1)

Nina

Hansteen

IF Minerva

16.12.58

Huddinge, SWE

2.7.93

2:14.3

(1)

Elin

Skjellnes

IL Stålkameratene

12.10.61

Steinkjer

24.6.78

2:14.3

(1)

Reidun

Amundsen

Eidsvåg IL

16.5.68

Nadderud

15.6.84

2:14.32

(4)

Randi

Wærnes

SK Vidar

19.5.78

Lillehammer

24.6.07