juven.jpg
Sondre Juven. Foto: Decabild.

Rekrutteringslandslaget mellom- og langdistanse og kappgang 2019

Navn med stjerne foran er prioriterte utøvere. Oversikten viser, utøver, klubb og personlig trener.

Mellom og langdistanse:

*Ingrid H. Folvik (97), IK Tjalve (Eirik Førde/Knut Kvalheim)
*Thomas J. Byrkjeland (98), IK Tjalve (Eirik Førde)
*Stian Aarvik (97), IL Gneist (Jan Fjærestad)
*Amalie M. Sæten (97), Ull/Kisa IL (Knut Jæger Hansen)
*Sondre Juven (99), Nesbyen IL (Magnus Lindahl)
*Simen Halle Haugen (99), IL Runar (Gunhild Halle Haugen)
*Markus Einan (97), Ull/Kisa IL (Hans Jørgen Borgen)
Camilla Ziesler (00), Sandnes IL(Gjert Ingebrigtsen)
Malin Edland (99), IK Tjalve(Knut Jæger Hansen)
Didrik Hexeberg Warlo (99), IL Tyrving (Eystein Enoksen)
Stine Wangberg (99), Sarpsborg AIL (Pål Asbjørn Kullerud)
Martin Berntzen Engevik (00), IK Tjalve (Knut Kvalheim/Eirik Førde)
Petter Myhr (00), FIK Orion (Nils Erling Myhr)
Vilde Våge Henriksen (00), Haugesund IL (Kåre Osnes)
Christine Næss (00), Asker SK Friidrett (Eystein Enoksen)
Margrete Jørgensen Baustad (00), Haugesund IL (Kåre Osnes)
Hans-Magnus Haukøy (01), IL Gneist (Bjarte Eikanger)
Fredrik Sandvik (98), Askim IF (Svein Erik Strand Tønnesen)
Mariann Roe (97), Skarphedin IL (Eva-Marie Støa)
Oliver Andersen Vedvik (98), Tønsberg FIK (Fredrik Vedvik)
Narve Gilje Nordås (98), Sandnes IL (Gjert Ingebrigtsen)
Sigurd Tveit (00), Kristiansand Løpeklubb (Brede Skålerud)
Lars Agnar Hjelmeset (01), Nittedal IL (Odd-Bjørn Hjelmeset)
Moa Abounnachat Bollerød (01), Sem IF (Ståle Jan Frøynes)
Pernille Karlsen Antonsen (02) SK Vidar (Mariusz Wozniak)
Salim Bukari (02), IL Skjalg (Jarl Gaute Aase)
Håkon Stavik (00), Ålesund FIK (Svein Myhre)
Sanne Njaastad (00), IK Tjalve (Knut Jæger Hansen)
Andreas Vangsnes (00), Ålesund FIK (Svein Myhre)
Kristin Svendby Otervik (01), Lørenskog FIL (Mariusz Wozniak)
Sara Busic (02) IL Skjalg (Asle Tjelta)
Emma Kirkeberg Mørk (02) IF Hellas (Grete og Per Øyvind Mørk)
Mari Andreassen Rud (01), Askim IF (Pål Asbjørn Kullerød)
Ole Lyngbø (01), Ask Friidrett (Audun Lavik)

Kappgang:

Lisa Måren Løseth (01), Høyang IL (Odd Arild Løseth)
Fride Møller Flatin (97), Dimna IL (Arve Hatløy)
Josefin Greiff (98), Larvik Turn & IF (Lars Greiff)
Siri Gamst Glittenberg (02) Laksevåg TIL (Harald Heier)
Tobias Lømo (00), IL Koll (Kristiane Utheim Rygg)
Benjamin Bjørnstad (03), IF Sturla (Kai Roger Bjørnstad)
Maren Karlsen Bekkestad (03), IF Sturla (Evelyn Bekkestad)
Andreas Døske (03), Haugesund (Kåre Osnes)

Samlinger:

Mellom- og langdistanse (ikke kappgang): 28. til 31. mars 2019, Toppidrettssenteret Oslo.
Mellom- og langdistanse (ikke kappgang): 24. til 27. januar 2019, Stavanger.

Kappgang: 15. til 17. mars 2019, Oslo.