Rekrutteringslandslaget mangekamp og hopp

MANGEKAMP

Navn
Klubb
Trener
Karsten   Warholm (96)
Dimna
Leif Olav Alnes/Arve   Hatløy
Toralv Opsal   (98)
Dimna
Arve Hatløy
Ida Eikeng   (99)
Urædd
Ståle Jan Frøynes (trenerkoordinator)
Caroline   Fleischer (96) Ski Roger Hollup
Emilie Berge   (97)  Iveland Harald Breivik
Amanda Grefstad Frøynes (98) Sem Monica Grefstad   Frøynes
Telma Eid (98) Søndre Land Sæmund Moshagen
Line Myrestøl   Johansson (98) Sørild Sølvi Meinseth
Åshild Opsal   (99) Ålesund Eivind Stavang
Alexandra   Haver (99) Sørild Ivars Cakurs
Solveig   Hernandez Vråle (99) Sturla Tonje Vråle
Torbjørn   Moldestad (97) Nittedal Morten Nilsen
Camilla   Rønning (95) Nittedal Tor Rønning
Sondre   Guttormsen (99) Ski Atle Guttormsen
Gjert Sjursen   (00) Gneist Geir Sjursen
Simen   Sebastian Hansen  (00) Ås Geir Hansen
Sebastian   Marrot (00) Bækkelaget Sture Marrot
Sigrid Kleive   (00) Ålesund Arngeir Syversen/Hans   Fylling/Eivind Stavang
Emma De Haas   (00) Sturla Alfred de Haas
Emilie   Sandberg (00) Sandnes Anne Brit Sandberg
Myron Weinberg   (99) Mandal&Halse Michael Weinberg
Navn med fet skrift er prioriterte utøvere.

Fagansvarlig mangekamp og hopp: Anne Brit Sandberg

Talentutviklingsansvarlig: Ståle Jan Frøynes

Media: Charlotte Svensen

HOPP

Høyde

   
Grentrener: Adrian Proteasa  
Navn
Klubb
Trener:
Erlend Bolstad   Raa (00) Fana Gisle Ellingsen/Endre Raa
Vetle Raa   Ellingsen (00) Fana Gisle Ellingsen/Endre Raa
Sander   Eliassen (99) Oppstad Adrian Proteasa
Øyvind Ræstad   Vikse (99) Haugesund Hildegunn Hausken
Storm Koksvik   (98) Grue Birger Søyland
Inge Eide  Johnsen (98) Fana Gisle Ellingsen/Endre Raa
Anne Engen   Andersen (95) Frol  Arne    Gran
Malin Engan   Wiseth (97) Trondheim Friidrett Roger Hollup
Elise Nedberg   (97) Sandvin Svein Arne Simensen
Tonje Nedberg   (99) Sandvin Svein Arne Simensen
Thea Leirfall   Bremseth (99) Stjørdal Ole Eilif Jensen
Ingrid Færøvik   Mork (99) Norna Salhus Ketill Hanstveit
Guro Bakken   Andresen (00) Brandbu Adrian Proteasa/Per   Kristian Lund
Katarina   Mögenburg (91)
Tyrving
Dietmar Mögenburg
     
Stav
   
Grentrener:
Anker Thomsen
 
Navn Klubb Trener
Katrine Haarklau (91) Fana Bjørn Åge Herdlevær
Lene Retzius   (96)
BUL
Anker Thomsen
Paula Nedberge   Llano (95) Laksevåg Bjørn Åge Herdlevær
Birgitte Kjuus   (99) Raumnes &Årnes Ketil Rønneberg/Lars Kjuus
Eirik G. Dolve   (95)
Fana
 Bjørn Åge Herdlevær
Per Magne   Florvåg (93)
Sandnes
Anker Thomsen
Sondre  Guttormsen (99) Ski Atle Guttormsen
Audun Bakke   Jensen (98) Koll/Tjalve Anker Thomsen
     
Lengde/tresteg
   
Grentrener: Dan Simion  
Navn
Klubb
Trener
Nadia Akpana   Assa (95)
BUL
 Joanna Bryla
Amund Høie   Sjursen (96) Gneist  Geir Sjursen
Ingar   Kiplesund (96) Trondheim Friidrett Frank Brissach
Mari Sellevåg   Aarø (98) Norna Salhus Ketill Hanstveit
Erik Lund (97) BUL Unni Helland
Sondre Rinde   (98) Gneist Arve Rinde/Heidi   Benserud
Henrik   Skulevold (98) Sandnes Anna Bådsvik (Ganna Demydova)
Vegard Dragsund Nilsen (99) IK Tjalve Dan Simion
Viljar Gjerde   (00) Norna Salhus Ketill Hanstveit