KVINNER / WOMEN 2011
Del 3: Hekk og hinder / Part 3: Hurdles and steeple
Pr. 31. desember
Utarbeidet av Tore
Johansen, SRU med assistanse av Børre Lilloe (utenlandsresultater) og Jan
Jørgen Moe, SRU (fødselsdata)
Compiled by Tore Johansen, SRU assisted by Børre
Lilloe (performances abroad) and Jan
Jørgen Moe, SRU
(birth dates)
+: mellomtid / intermediate time
NR:
12,74 |
NM:
15,99 |
VM-A:
12,96 |
VM-B:
13,15 |
NRU23:
12,74 |
NMU23:
16,49/16,2 |
EMU23:
13,85 |
|
NRU20: 13,30 |
NMU20:
16,99/16,7 |
EMU20:
14,30 |
|
12,79 |
+1,0 |
Christina
Vukicevic, Ski IL |
18.06.87 |
1 |
BisGam |
Oslo/Bi |
09.06 |
12,74-09 |
12,85 |
+1,0 |
Vukicevic |
|
3h2 |
DL |
Birmingham,GB |
10.07 |
|
12,86 |
+1,1 |
Vukicevic |
|
5 |
DL |
Roma,
ITA |
26.05 |
|
12,87 |
-1,3 |
Vukicevic |
|
1A |
Lag-EM |
Izmir,
TUR |
19.06 |
|
12,95 |
+0,7 |
Vukicevic |
|
7 |
DL |
Birmingham,GB |
10.07 |
|
12,97 |
+0,4 |
Vukicevic |
|
1h1 |
BisGam |
Oslo/Bi |
09.06 |
|
13,21 |
-0,4 |
Isabelle
Pedersen, IL Norna-Salhus |
27.01.92 |
1 |
NM |
Byrkjelo |
13.08 |
13,30-10 |
13,28 |
+1,2 |
Pedersen |
|
1h1 |
NM-U20 |
Kristiansand |
06.08 |
|
13,28 |
+0,1 |
Pedersen |
|
1 |
SGB |
Mölndal,
SWE |
03.09 |
|
13,32 |
-1,2 |
Pedersen |
|
1h1 |
NM |
Byrkjelo |
13.08 |
|
|
|
(10/2) |
|
|
|
|
|
|
13,32 |
+0,3 |
Pedersen |
|
2 |
U23 |
Zürich,
SUI |
09.09 |
|
13,35 |
+0,7 |
Pedersen |
|
2A |
SGP |
Karlstad,
SWE |
02.08 |
|
13,37 |
-1,0 |
Pedersen |
|
2 |
EM-U20 |
Tallinn,
EST |
23.07 |
|
13,42 |
-0,9 |
Pedersen |
|
1sf1 |
EM-U20 |
Tallinn,
EST |
22.07 |
|
13,46 |
+0,6 |
Pedersen |
|
1h1 |
KS |
Lillestrøm |
04.07 |
|
13,50 |
-1,2 |
Pedersen |
|
2 |
KS |
Viljandi,
EST |
09.08 |
|
-------------------------------------------
(16/2) -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
||||||||
13,78 |
+1,6 |
Tale
Ørving, Minerva IS |
17.03.89 |
1h2 |
NM |
Byrkjelo |
13.08 |
13,78-10 |
13,87 |
+1,6 |
Marie
Hagle, Fredrikstad IF |
17.02.87 |
2h2 |
NM |
Byrkjelo |
13.08 |
13,60-09 |
13,96 |
+1,7 |
Ida
Marcussen, IK Våg |
01.11.87 |
M |
VM |
Daegu,
KOR |
29.08 |
14,07-08 |
14,12 |
-0,7 |
Tine
Teigene Dalen, SK Vidar |
02.11.90 |
4h2 |
BisGam |
Oslo/Bi |
09.06 |
13,76-08 |
14,21 |
+0,6 |
Agathe Holtan Wathne, IL Fri |
25.07.94 |
2h1 |
KS |
Lillestrøm |
04.07 |
14,29-10 |
14,22 |
+0,4 |
Lene
Secher Myrmel, IL Fri |
18.05.86 |
M |
E-cup |
Bressanone,
ITA |
02.07 |
13,82-10 |
14,25 |
+0,4 |
Eline
Breilid, Kristiansands IF |
08.05.93 |
1 |
J19 |
Göteborg,
SWE |
10.07 |
15,28-10 |
14,33 |
+0,0 |
Kine
Aaltvedt, Minerva IS |
30.08.91 |
4A |
KS |
Jönköping,
SWE |
22.06 |
13,89-10 |
|
|
(10) |
|
|
|
|
|
|
14,43 |
+0,9 |
Hege
Vold, Gjesdal IL |
26.04.88 |
1 |
KS |
Egersund |
05.05 |
13,64-09 |
14,72 |
+1,3 |
Renate
Grimstad, Dimna IL |
18.07.92 |
1 |
J18/19 |
Molde |
29.05 |
15,00-10 |
14,80 |
-0,6 |
Mari Forbord
Anderssen, Kristiansands IF |
08.06.96 |
2 |
NM-U20 |
Kristiansand |
07.08 |
Debut-11 |
14,86 |
+2,0 |
Marthe
Mjøen Berg, Dimna IL |
04.03.93 |
2 |
J18/19 |
Ulsteinvik |
21.05 |
15,61-10 |
15,05 |
+1,2 |
Line Gjerde, Urædd Friidrett |
13.03.94 |
3h1 |
NM-U20 |
Kristiansand |
06.08 |
15,93-09 |
15,06 |
+1,7 |
Frida Thorsås, Urædd Friidrett |
31.01.94 |
M |
No-U20 |
Sipoo,
FIN |
18.06 |
15,05-10 |
15,46 |
+1,3 |
Phylis
Boateng-Gyamfi, IL i BUL |
30.04.94 |
1 |
KS |
Oslo/Bi |
21.07 |
15,41L-10 |
15,75 |
+1,3 |
Annika Tollefsen, Aurskog-Høland FIL |
05.01.93 |
4 |
J18/19 |
Nadderud |
18.06 |
15,36L-10 |
15,78 |
+0,3 |
Silje
Laupstad, Egersunds IK |
09.06.92 |
3 |
UM18/19 |
Lisleby |
26.08 |
15,72-10 |
15,81 |
+1,2 |
Eline Netland, Sandnes IL |
08.04.95 |
4h1 |
NM-U20 |
Kristiansand |
06.08 |
17,14-10 |
|
|
(20) |
|
|
|
|
|
|
15,92 |
-0,7 |
Solveig
Lie Onstad, Laksevåg TIL |
20.04.93 |
1 |
J18/19 |
Fana |
07.09 |
15,99-10 |
16,22 |
+1,3 |
Martine
Bye, Ogndal IL |
20.06.93 |
M |
No-U20 |
Sipoo,
FIN |
18.06 |
16,89-10 |
16,77 |
-0,4 |
Maria Elisabet
Lavelle, Haugesund IL |
23.10.93 |
1 |
J18/19 |
Fana |
11.09 |
Debut-11 |
16,93 |
-0,4 |
Sigrid Semmingsen, IL BUL-Tromsø |
06.02.95 |
2 |
KS |
Harstad |
31.07 |
17,42-10 |
17,14 |
-1,4 |
Hilde
Røsvik, Ålesund FIK |
28.02.83 |
M |
KS |
Ørsta |
17.09 |
16,33-03 |
17,15 |
+0,0 |
Anna
Bogunovic Jakobsen, IL Skjalg |
19.03.93 |
M |
UM18/19 |
Trondheim/St |
10.09 |
16,78L-10 |
17,39 |
-1,5 |
Lisa Celine Willassen, |
08.04.95 |
1 |
J16 |
Sandnes |
02.08 |
Debut-11 |
17,51 |
-0,4 |
Sara
Emilie Engstad, IL BUL-Tromsø |
24.08.96 |
5 |
KS |
Harstad |
31.07 |
Debut-11 |
17,67 |
+0,0 |
Ingvild
Kåshagen, Trondheim Friidrett |
20.12.90 |
M |
NM |
Trondheim/St |
10.09 |
17,23-09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hekkehøyde / Hurdle height 76,2 cm: |
|
|
|
|
|
|
||
14,44 |
+1,4 |
Line Gjerde, Urædd Friidrett |
13.03.94 |
2 |
UM17 |
Lisleby |
26.08 |
15,93-09 |
14,49 |
+0,5 |
Guro Forbord Anderssen, Kr.sands IF |
26.02.94 |
M |
No-U18 |
Sipoo,
FIN |
18.06 |
15,18L-10 |
14,52 |
-2,0 |
Frida Thorsås, Urædd Friidrett |
31.01.94 |
M |
VM-U18 |
Vill.
D’Ascq, FRA |
08.07 |
15,05-10 |
14,71 |
-0,4 |
Phylis
Boateng-Gyamfi, IL i BUL |
30.04.94 |
1h3 |
J17 |
Göteborg,
SWE |
10.07 |
15,41L-10 |
14,91 |
+0,2 |
Ingeborg
Sverdrup Rønningen, Ski IL |
11.01.94 |
2h1 |
UM17 |
Lisleby |
26.08 |
Debut-11 |
14,92 |
+0,5 |
Anne
Engen Andersen, Frol IL |
14.02.95 |
M |
No-U18 |
Sipoo,
FIN |
18.06 |
Debut-11 |
15,25 |
+1,4 |
Julie Farseth Berg, IL i BUL |
17.08.94 |
4 |
UM17 |
Lisleby |
26.08 |
16,71-10 |
15,81 |
+1,6 |
Eline Bruce, Fana IL |
17.11.94 |
4A |
J17 |
Nadderud |
18.06 |
Debut-11 |
15,88 |
+0,9 |
Malin Høisæter, Haugesund IL |
30.11.94 |
1B |
J17 |
Nadderud |
18.06 |
Debut-11 |
15,91 |
+1,6 |
Ane Bakke Øvrevik, Kristiansands IF |
23.03.94 |
5A |
J17 |
Nadderud |
18.06 |
Debut-11 |
15,94 |
+0,0 |
Stine Grong Ruud, Stjørdal FIK |
28.03.94 |
M |
UM17 |
Trondheim/St |
10.09 |
Debut-11 |
15,97 |
-0,5 |
Nora Økstad Gjeldnes, Fredrikstad IF |
08.04.94 |
4 |
J17 |
Lillehammer |
25.06 |
Debut-11 |
16,19 |
+0,9 |
Renate Rosseland Johansen, Lye IL |
09.08.94 |
2B |
J17 |
Nadderud |
18.06 |
Debut-11 |
16,63 |
+0,0 |
Camilla Rønning, Nittedal IL |
12.06.95 |
M |
UM16 |
Trondheim/St |
10.09 |
Debut-11 |
17,01 |
+0,1 |
Ragnhild Seim, Laksevåg TIL |
22.08.95 |
M |
J16 |
Indre
Arna |
21.05 |
Debut-11 |
17,25 |
+0,0 |
Marte Jermstad, Selsbakk IF |
01.03.94 |
M |
UM17 |
Trondheim/St |
10.09 |
Debut-11 |
17,32 |
+0,1 |
Julie Garnes Strøm, Laksevåg TIL |
10.05.95 |
M |
J16 |
Indre
Arna |
21.05 |
Debut-11 |
17,48 |
+0,0 |
Marianne Benserud, IL
Gneist |
19.04.95 |
M |
UM16 |
Trondheim/St |
10.09 |
Debut-11 |
17,70 |
+0,4 |
Astrid
Råd Valderhaug, IL Tyrving |
20.11.95 |
5h2 |
J16 |
Göteborg,
SWE |
10.07 |
Debut-11 |
17,72 |
+0,9 |
Tina
Helen Bergem, Kristiansands IF |
30.06.94 |
3B |
J17 |
Nadderud |
18.06 |
Debut-11 |
17,73 |
+0,1 |
Paula Nedberge Llano, Laksevåg TIL |
01.05.95 |
M |
J16 |
Indre
Arna |
21.05 |
Debut-11 |
17,76 |
-0,5 |
Anna Linnea Gunvaldsen, Nesodden IF |
25.04.94 |
6 |
J17 |
Lillehammer |
25.06 |
Debut-11 |
17,89 |
+0,0 |
Sofie Mack Rørvik, Målselv IL |
15.05.96 |
1 |
J15 |
Finnfjordbotn |
26.06 |
Debut-11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ikke
godkjente resultater / Unsanctioned performances |
|
|
|
|
|
|||
Medvind / Wind-assisted: |
|
|
|
|
|
|
||
13,68 |
+3,6 |
Tale
Ørving, Minerva IS |
17.03.89 |
1 |
KS |
Lillestrøm |
29.05 |
13,78-10 |
13,76 |
+3,6 |
Marie
Hagle, Fredrikstad IF |
17.02.87 |
2 |
KS |
Lillestrøm |
29.05 |
13,60-09 |
14,02 |
+3,6 |
Caroline
Lundahl, SK Vidar (SWE) |
16.10.91 |
3 |
KS |
Lillestrøm |
29.05 |
13,80-10 |
14,10 |
+3,7 |
Tine
Teigene Dalen, SK Vidar |
02.11.90 |
1 |
KS |
Fagernes |
22.06 |
13,76-08 |
15,66 |
+3,6 |
Annika Tollefsen, Aurskog-Høland FIL |
05.01.93 |
1 |
J18/19 |
Lillestrøm |
29.05 |
15,36L-10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hekkehøyde / Hurdle
height 76,2 cm: |
|
|
|
|
|
|
||
14,08 |
+3,6 |
Agathe Holtan Wathne, IL Fri |
25.07.94 |
1 |
J17 |
Torsby,
SWE |
28.05 |
14,29-10 |
15,94 |
+4,1 |
Renate Rosseland Johansen, Lye IL |
09.08.94 |
2 |
J17 |
Haugesund |
22.05 |
Debut-11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Manglende
informasjon om vind / Wind-data missing: |
|
|
|
|
|
|
||
17,89 |
|
Ida
Hulbaklien Bakke, IK Tjalve |
21.12.93 |
6 |
U23 |
Kirkland,
USA |
11.05 |
|
17,5 |
|
Bakke |
|
4 |
KS |
Issaquah,
USA |
05.05 |
|
NR:
27,02 |
|
|
|
NRU23:
27,02 |
|
|
|
NRU20:
27,69 |
|
|
|
28,78 |
+1,0 |
Line Gjerde, Urædd Friidrett |
13.03.94 |
1 |
J17 |
Porsgrunn/Kj |
05.10 |
28,77-09 |
29,64 |
+0,0 |
Renate Grimstad, Dimna IL |
18.07.92 |
1 |
J19 |
Ulsteinvik |
26.07 |
29,72-09 |
29,73 |
-1,1 |
Agathe Holtan Wathne, IL Fri |
25.07.94 |
1 |
J16/17 |
Fana |
10.09 |
29,29-10 |
29,75 |
-0,7 |
Grimstad |
|
1 |
J19 |
Ulsteinvik |
07.07 |
|
29,97 |
+0,8 |
Marthe Mjøen Berg, Dimna IL |
20.12.93 |
1 |
J18 |
Ulsteinvik |
08.10 |
30,55-10 |
-------------------------------------------- (5/4) --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
||||||||
30,47 |
-1,1 |
Lisa Celine Willassen, Sandnes IL |
08.04.95 |
2 |
J16/17 |
Fana |
10.09 |
30,42-09 |
30,54 |
-0,1 |
Anna Bogunovic Jakobsen, IL Skjalg |
19.03.93 |
1 |
J18/19mx |
Stavanger/St |
01.10 |
32,33-09 |
30,80 |
+0,1 |
Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF |
21.06.97 |
1A |
J14 |
Nadderud |
18.06 |
31,75L-10 |
31,08 |
+0,2 |
Ragna Kristine Randeberg, Nidelv IL |
05.02.96 |
1 |
KS |
Stjørdal |
11.06 |
32,47-10 |
31,19 |
+0,2 |
Elise Grong Ruud, Stjørdal FIK |
25.04.96 |
2 |
KS |
Stjørdal |
11.06 |
32,81-10 |
31,65 |
+0,0 |
Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL |
16.05.97 |
1 |
J14 |
Fana |
10.09 |
32,16L-10 |
|
|
(10) |
|
|
|
|
|
|
31,77 |
+0,0 |
Ingrid Halvorsen Verpe, Haugesund IL |
03.08.96 |
1 |
J15 |
Fana |
10.09 |
33,41-10 |
32,66 |
+0,2 |
Sara Elise Wøllo, Malvik IL |
03.08.96 |
3 |
KS |
Stjørdal |
11.06 |
Debut-11 |
32,67 |
+1,5 |
Sigrid Semmingsen, IL BUL-Tromsø |
06.02.95 |
1 |
J16 |
Alta |
28.05 |
33,11-10 |
32,70 |
+1,0 |
Johanne Eline Larsen, Urædd Friidrett |
02.01.96 |
1 |
J15 |
Porsgrunn/Kj |
05.10 |
34,57-10 |
33,36 |
-0,7 |
Målfrid Pettersen Lunde, Os TF |
06.02.97 |
2 |
J14 |
Lonevåg |
04.09 |
32,45L-10 |
33,59 |
+0,1 |
Kaja J. Sellæg, Minerva IS |
21.01.97 |
4A |
J14 |
Nadderud |
18.06 |
32,44L-10 |
33,62 |
-1,5 |
Alice Ulla Berg, Ålesund FIK |
29.01.97 |
1 |
J14 |
Molde |
28.05 |
Debut-11 |
33,63 |
-0,7 |
Andrea Sørbel, Urædd Friidrett |
27.05.97 |
1 |
J14 |
Porsgrunn/Kj |
29.08 |
Debut-11 |
33,73 |
+1,5 |
Kristin Bjørgo, IL BUL-Tromsø |
19.03.97 |
1 |
J14 |
Finnfjordbotn |
05.06 |
35,13L-10 |
33,84 |
+0,1 |
Karoline Weea Johansen, Moelven IL |
07.11.97 |
5A |
J14 |
Nadderud |
18.06 |
34,55L-10 |
|
|
(20) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Manuelt supplement / Handtiming |
|
|
|
|
|
|||
30,5 |
+1,4 |
Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF |
21.06.97 |
1 |
J14 |
Lisleby |
14.06 |
31,75L-10 |
31,0 |
+0,2 |
Solveig
Lie Onstad, Laksevåg TIL |
20.04.93 |
2h3 |
J18mx |
Laksevåg |
12.09 |
29,63-10 |
31,9 |
+0,9 |
Alice Ulla Berg, Ålesund FIK |
29.01.97 |
1A |
J14 |
Stjørdal |
04.09 |
Debut-11 |
32,1 |
+0,0 |
Paula Nedberge Llano, Laksevåg TIL |
01.05.95 |
1h1 |
J16 |
Laksevåg |
12.09 |
30,96-09 |
32,6 |
-0,2 |
Karoline Weea Johansen, Moelven IL |
07.11.97 |
1 |
J14 |
Brumunddal |
15.09 |
34,55L-10 |
33,1 |
+0,9 |
Vilde Røed, Bodø FIK |
10.06.97 |
2A |
J14 |
Stjørdal |
04.09 |
33,90L-10 |
33,5 |
+0,0 |
Julie Garnes Strøm, Laksevåg TIL |
10.05.95 |
2h1 |
J16 |
Laksevåg |
12.09 |
32,17-10 |
33,6 |
+0,4 |
Julie Landrø Vigdal, Strindheim IL |
10.02.97 |
1B |
J14 |
Stjørdal |
04.09 |
34,23L-10 |
34,0 |
+0,0 |
Sarah
Hovden Øvsthus, Laksevåg TIL |
20.03.94 |
1h2 |
J17 |
Laksevåg |
12.09 |
Debut-11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hekkehøyde / Hurdle height 68,0 cm: |
|
|
|
|
|
|
||
29,59 |
-0,3 |
Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø TIF |
13.01.98 |
1 |
J13 |
Fana |
10.09 |
30,55L-10 |
32,42 |
-0,2 |
Maren Haugen Lillefosse, IL Gneist |
12.02.98 |
2A |
J13 |
Nadderud |
18.06 |
|
32,78 |
-0,1 |
Maria Johansen Greenidge, Minerva IS |
16.04.98 |
1B |
J13 |
Lillestrøm |
04.09 |
Debut-11 |
33,08 |
-0,2 |
Wendel Marie Håvardstun, Sandefj. TIF |
05.06.98 |
1A |
J13 |
Lillestrøm |
04.09 |
Debut-11 |
33,12 |
-0,2 |
Magdeli
Støten, Askim IF |
17.08.98 |
2A |
J13 |
Lillestrøm |
04.09 |
Debut-11 |
33,33 |
-0,2 |
Mari
Drabløs, IL Tyrving |
22.06.98 |
3A |
J13 |
Lillestrøm |
04.09 |
33,14L-10 |
33,63 |
-0,6 |
Emily
Nyborg, Steinkjer FIK |
25.07.98 |
1 |
J13 |
Stjørdal |
11.06 |
Debut-11 |
33,65 |
+0,2 |
Kristina
Thunem, Fiskå IL |
20.05.98 |
1 |
J13 |
Molde |
28.05 |
35,16L-10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Manuelt supplement / Handtiming |
|
|
|
|
|
|||
32,0 |
+1,3 |
Emily
Nyborg, Steinkjer FIK |
25.07.98 |
1A |
J13 |
Stjørdal |
04.09 |
Debut-11 |
32,8 |
+1,3 |
Andrea
Pettersen Slørdahl, Verdal FIK |
17.01.98 |
2A |
J13 |
Stjørdal |
04.09 |
Debut-11 |
32,8 |
+1,3 |
Kristina
Thunem, Fiskå IL |
20.05.98 |
3A |
J13 |
Stjørdal |
04.09 |
35,16L-10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ikke
godkjente resultater / Unsanctioned performances |
|
|
|
|
|
|||
Medvind / Wind-assisted: |
|
|
|
|
|
|
||
29,19 |
+2,9 |
Renate Grimstad, Dimna IL |
18.07.92 |
1 |
J18/19 |
Ulsteinvik |
22.05 |
29,72-09 |
30,76 |
+2,1 |
Johanne Eline Larsen, Urædd Friidrett |
02.01.96 |
1 |
J15 |
Porsgrunn/Kj |
21.09 |
34,57-10 |
32,20 |
+2,1 |
Andrea Sætersdal, Urædd Friidrett |
06.03.95 |
1 |
J16 |
Porsgrunn/Kj |
21.09 |
30,98-09 |
32,88 |
+2,3 |
Andrea Sørbel, Urædd Friidrett |
27.05.97 |
1 |
J14 |
Tønsberg |
11.09 |
Debut-11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hekkehøyde / Hurdle
height 68,0 cm: |
|
|
|
|
|
|
||
31,27 |
+2,3 |
Wendel Marie Håvardstun, Sandefj. TIF |
05.06.98 |
1 |
J13 |
Tønsberg |
11.09 |
Debut-11 |
33,99 |
+8,2 |
Oda Djupvik, Hareid IL |
14.10.98 |
2 |
J13 |
Ulsteinvik |
22.05 |
Debut-11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Manglende
informasjon om vind / Wind-data missing: |
|
|
|
|
|
|||
30,46 |
|
Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF |
21.06.97 |
1A |
J14 |
Lillestrøm |
04.09 |
31,75L-10 |
31,91 |
|
Astrid Mohus, IL Runar |
13.04.97 |
2A |
J14 |
Lillestrøm |
04.09 |
33,97L-10 |
32,23 |
|
Synnøve Bjørgo Adam, Fagernes IL |
15.09.97 |
3A |
J14 |
Lillestrøm |
04.09 |
Debut-11 |
33,02 |
|
Andrea Sørbel, Urædd Friidrett |
27.05.97 |
1B |
J14 |
Lillestrøm |
04.09 |
Debut-11 |
33,81 |
|
Maja Skalska, IF Sturla |
20.02.97 |
5A |
J14 |
Lillestrøm |
04.09 |
35,12L-10 |
NR:
41,42 |
|
|
|
NRU23:
41,42 |
|
|
|
NRU20:
41,42 |
|
|
|
43,56 |
Vilde J. Svortevik, Laksevåg TIL |
18.05.94 |
1 |
J17 |
Lonevåg |
13.07 |
43,53-10 |
44,12 |
Frida Thorsås, Urædd Friidrett |
31.01.94 |
1 |
J17 |
Porsgrunn/Kj |
18.05 |
45,10-10 |
45,15 |
Agathe Holtan Wathne, IL Fri |
25.07.94 |
1 |
J17 |
Fana |
04.06 |
43,74-10 |
45,30 |
Eline Netland, Sandnes IL |
08.04.95 |
1 |
J16 |
Nadderud |
17.06 |
45,76-10 |
46,09 |
Lisa Celine Willassen, Sandnes IL |
08.04.95 |
2 |
UM16 |
Lisleby |
26.08 |
46,93-10 |
46,18 |
Leah Røste, IL Tyrving |
26.06.95 |
2 |
J16 |
Nadderud |
17.06 |
48,17-10 |
46,36 |
Solveig
Lie Onstad, Laksevåg TIL |
20.04.93 |
1 |
J18/19 |
Fana |
04.06 |
44,66-10 |
46,38 |
Maja
Myrhaugen Derås, Moelven IL |
07.07.96 |
1 |
J15 |
Oslo/Bi |
26.09 |
49,7 -10 |
46,42 |
Marianne Evensen, Ranheim IL |
26.09.96 |
1A |
UM15 |
Lisleby |
26.08 |
Debut-11 |
46,62 |
Sigrid Semmingsen, IL BUL-Tromsø |
06.02.95 |
3 |
UM16 |
Lisleby |
26.08 |
48,86-10 |
|
(10) |
|
|
|
|
|
|
46,79 |
Anna
Bogunovic Jakobsen, IL Skjalg |
19.03.93 |
5A |
J19 |
Göteborg,
SWE |
08.07 |
47,22-09 |
46,82 |
Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF |
21.06.97 |
1 |
J15 |
Oslo/Bi |
21.08 |
Debut-11 |
46,84 |
Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø TIF |
13.01.98 |
2 |
J15 |
Oslo/Bi |
21.08 |
Debut-11 |
46,99 |
Hanne Andve, IK Våg |
14.05.96 |
3 |
J16 |
Nadderud |
17.06 |
Debut-11 |
47,12 |
Julie
Strøm, Laksevåg TIL |
10.05.95 |
4 |
UM16 |
Lisleby |
26.08 |
48,48-10 |
47,43 |
Annika Tollefsen, Aurskog-Høland FIL |
05.01.93 |
1 |
J19 |
Arvika,
SWE |
23.07 |
Debut-11 |
47,51 |
Pia Bålsrud, Hurdal IL |
03.06.95 |
5 |
UM16 |
Lisleby |
26.08 |
Debut-11 |
48,00 |
Tina
Helen Bergem, Kristiansands IF |
30.06.94 |
1D |
J17 |
Göteborg,
SWE |
08.07 |
50,38-10 |
48,26 |
Ragna Kristine Randeberg, Nidelv IL |
05.02.96 |
3A |
UM15 |
Lisleby |
26.08 |
Debut-11 |
48,36 |
Silje
Laupstad, Egersunds IK |
09.06.92 |
3 |
J17 |
Fana |
04.06 |
47,58-10 |
|
(20) |
|
|
|
|
|
|
48,44 |
Mai
Brit Berge, Iveland IL |
12.07.95 |
6 |
UM16 |
Lisleby |
26.08 |
48,95-10 |
48,69 |
Elise Grong Ruud, Stjørdal FIK |
25.04.96 |
4A |
UM15 |
Lisleby |
26.08 |
Debut-11 |
48,90 |
Anna Synnøve Haldar Holen, IL Tyrving |
05.01.95 |
7 |
J16 |
Nadderud |
17.06 |
49,26-10 |
48,93 |
Johanne
Eline Larsen, IF Urædd |
02.01.96 |
1 |
J15 |
Porsgrunn/Kj |
18.05 |
51,92-10 |
49,11 |
Emilie Søgnesand, Ranheim IL |
21.06.94 |
1 |
J17 |
Trondheim/St |
15.06 |
Debut-11 |
49,11 |
Caroline Fleischer, Oppegård IL |
26.10.96 |
5A |
UM15 |
Lisleby |
26.08 |
Debut-11 |
49,21 |
Jannike Borge, Urædd Friidrett |
11.07.92 |
1 |
J18/19 |
Porsgrunn/Kj |
18.05 |
50,03-08 |
49,21 |
Kristin Skolt, IL Tyrving |
21.02.94 |
1 |
J17 |
Nadderud |
17.06 |
49,35-09 |
49,32 |
Ragnhild Seim, Laksevåg TIL |
22.08.95 |
2 |
J16 |
Fana |
04.06 |
48,35-10 |
49,37 |
Sara Emilie Engstad, IL BUL-Tromsø |
24.09.96 |
1B |
UM15 |
Lisleby |
26.08 |
Debut-11 |
|
(30) |
|
|
|
|
|
|
49,58 |
Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL |
16.05.97 |
3 |
J15 |
Oslo/Bi |
21.08 |
Debut-11 |
49,83 |
Ingrid
Cederløv, IL Skjalg |
20.05.94 |
1 |
J17 |
Stavanger/St |
09.06 |
Debut-11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Utenlandsk statsborger / Foreign citizen |
|
|
|
|
|
||
47,03 |
Amalie Iuel, IL Tyrving (DEN) |
17.04.94 |
2C |
J17 |
Göteborg,
SWE |
08.07 |
Debut-11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Manuelt supplement / Handtiming |
|
|
|
|
|
|
|
46,2 |
Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø TIF |
13.01.98 |
1 |
J13 |
Florø |
15.08 |
Debut-11 |
NR:
56,33 |
NM:
66,99 |
VM-A:
55,40 |
VM-B:
56,55 |
NRU23:
56,85 |
NMU23:
68,99/68,8 |
EMU23:
60,50 |
|
NRU20:
58,12 |
NMU20:
71,99/71,8 |
EMU20:
61,50 |
|
56,38 |
Stine Meland Tomb, SK Vidar |
27.06.86 |
2A |
Lag-EM |
Izmir,
TUR |
19.06 |
57,10-10 |
56,54 |
Tomb |
|
2 |
SGP |
Karlstad,
SWE |
02.08 |
|
57,41 |
Tomb |
|
1 |
KS |
Kuortane,
FIN |
25.06 |
|
57,51 |
Tomb |
|
6h4 |
VM |
Daegu,
KOR |
29.08 |
|
57,74 |
Tomb |
|
4A |
KS |
Ljubljana,
SLO |
27.07 |
|
57,96 |
Tomb |
|
2B |
KS |
Istanbul,
TUR |
11.06 |
|
58,62 |
Tomb |
|
3h2 |
KS |
Dessau,
GER |
01.06 |
|
59,34 |
Tomb |
|
2 |
KS |
Østerbro,
DEN |
03.06 |
|
60,48 |
Vilde
J. Svortevik, Laksevåg TIL |
18.05.94 |
4 |
KS |
Østerbro,
DEN |
03.06 |
61,18-10 |
60,56 |
Benedicte
Hauge, Kristiansands IF |
19.01.89 |
3A |
KS |
Göteborg,
SWE |
08.07 |
58,46-08 |
----------------------------------------- (10/3) ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ |
|||||||
62,91 |
Solveig
Lie Onstad, Laksevåg TIL |
20.04.93 |
4 |
Nor-U20 |
København,
DEN |
03.09 |
65,72-09 |
63,58 |
Heidi
Trollsås, IL i BUL |
10.07.80 |
2 |
NM |
Byrkjelo |
12.08 |
58,62-01 |
64,41 |
Marthe
Mjøen Berg, Dimna IL |
20.12.93 |
1 |
UM18/19 |
Lisleby |
27.08 |
66,58-10 |
64,43 |
Eline Netland, Sandnes IL |
08.04.95 |
3 |
NM |
Byrkjelo |
12.08 |
65,97-10 |
64,85 |
Annika Tollefsen, Aurskog-Høland FIL |
05.01.93 |
1 |
J18/19 |
Nadderud |
17.06 |
Debut-11 |
64,87 |
Marlen Aakre, Fredrikstad IF |
17.09.93 |
3 |
NM-U20 |
Kristiansand |
06.08 |
Debut-11 |
66,12 |
Anna
Bogunovic Jakobsen, IL Skjalg |
19.03.93 |
5 |
NM-U20 |
Kristiansand |
06.08 |
69,17-10 |
|
(10) |
|
|
|
|
|
|
66,60 |
Lisa Celine Willassen, |
08.04.95 |
6 |
NM-U20 |
Kristiansand |
06.08 |
68,08-10 |
67,01 |
Birgithe (Lohne) Skrøvje, Mandal & H. IL |
23.08.92 |
4 |
UM18/19 |
Lisleby |
27.08 |
69,32-10 |
67,49 |
Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF |
21.06.97 |
1 |
J14 |
Lisleby |
24.09 |
Debut-11 |
67,75 |
Silje
Laupstad, Egersunds IK |
09.06.92 |
2 |
J18/19 |
Stavanger/St |
09.06 |
67,77-10 |
68,05 |
Leah Røste, IL Tyrving |
26.06.95 |
8 |
NM-U20 |
Kristiansand |
06.08 |
71,6 -10 |
68,11 |
Runa
Opheim, Selsbakk IF |
31.01.96 |
1 |
KS |
Trondheim/St |
23.09 |
Debut-11 |
68,41 |
Hanne Andve, IK Våg |
14.05.96 |
5h1 |
NM-U20 |
Kristiansand |
05.08 |
Debut-11 |
68,82 |
Maiken
Braa Sjøholtstrand, Ranheim IL |
11.03.88 |
4 |
KS |
Østerbro,
DEN |
14.05 |
69,08-10 |
68,94 |
Veronica
Undseth, Herkules Friidrett |
01.04.94 |
1 |
J17 |
Skien |
19.09 |
Debut-11 |
69,13 |
Mari
Haugen, Modum FIK |
29.08.87 |
1 |
KS |
Geithus |
11.09 |
62,58-08 |
|
(20) |
|
|
|
|
|
|
69,23 |
Sigrid Semmingsen, IL BUL-Tromsø |
06.02.95 |
2 |
KS |
Harstad |
30.07 |
Debut-11 |
69,62 |
Ragnhild Seim, Laksevåg TIL |
22.08.95 |
6h1 |
NM-U20 |
Kristiansand |
05.08 |
70,58-10 |
70,49 |
Jannike Borge, Urædd Friidrett |
11.07.92 |
5 |
J18/19 |
Nadderud |
17.06 |
68,14-10 |
72,70 |
Sara Emilie Engstad, IL BUL-Tromsø |
24.09.96 |
5 |
KS |
Harstad |
30.07 |
Debut-11 |
72,73 |
Julie
Strøm, Laksevåg TIL |
10.05.95 |
7h2 |
NM-U20 |
Kristiansand |
05.08 |
73,77-10 |
72,74 |
Silje
Marie Sporildnes, Steinkjer FIK |
17.05.93 |
7 |
UM18/19 |
Lisleby |
27.08 |
Debut-11 |
72,79 |
Marte Jermstad, Selsbakk IF |
01.03.94 |
2 |
KS |
Trondheim/St |
23.09 |
Debut-11 |
73,16 |
Anna
Chr. Tolås Omdal, Egersunds IK |
22.12.93 |
4 |
J18/19 |
Stavanger/St |
09.06 |
Debut-11 |
74,76 |
Stine
Camilla Skogstad, Nittedal IL |
06.06.94 |
1 |
KS |
Oslo/Bi |
26.09 |
Debut-11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Manuelt supplement / Handtiming |
|
|
|
|
|
||
68,0mx |
Maja
Myrhaugen Derås, Moelven IL |
07.07.96 |
1 |
KS |
Brumunddal |
30.09 |
Debut-11 |
73,2 |
Sarah
Hovden Øvsthus, Laksevåg TIL |
20.03.94 |
1 |
J17 |
Laksevåg |
19.09 |
Debut-11 |
NR:
|
|
|
|
NRU23:
|
|
|
|
NRU20:
|
|
|
|
5:06,67 |
Aurora
Selstad Dybedokken, IL Tyrving |
08.10.95 |
1 |
UM16 |
Lisleby |
26.08 |
5:19,75-10 |
5:16,56 |
Tiril
Udnes Weng, Raumnes & Årnes IL |
29.09.96 |
1 |
UM15 |
Lisleby |
26.08 |
Debut-2011 |
5:20,65 |
Lotta
Udnes Weng, Raumnes & Årnes IL |
29.09.96 |
2 |
UM15 |
Lisleby |
26.08 |
Debut-2011 |
5:21,85 |
Mari
Sollid Eide, Sandane TIL |
19.07.95 |
2 |
UM16 |
Lisleby |
26.08 |
5:19,23-10 |
5:22,49 |
Marte
Hjortland Hundhammer, IL Norna-S. |
14.06.96 |
3 |
UM15 |
Lisleby |
26.08 |
5:40,79-10 |
5:29,66 |
Renate
Lie, IL Gneist |
23.02.98 |
1 |
J14 |
Fana |
02.06 |
Debut-2011 |
5:30,87 |
Ragnhild
Seim, Laksevåg TIL |
22.08.95 |
3 |
UM16 |
Lisleby |
26.08 |
6:02,22-10 |
5:31,01 |
Amalie
Lekva, IL Norna-Salhus |
17.08.96 |
4 |
UM15 |
Lisleby |
26.08 |
Debut-2011 |
5:41,27 |
Anna
Serine Røssland, IL Gneist |
09.02.97 |
2 |
J14 |
Fana |
02.06 |
5:53,17-10 |
5:44,29 |
Mari
Aarskog Nesse, Stord IL |
16.02.96 |
5 |
UM15 |
Lisleby |
26.08 |
Debut-2011 |
|
(10) |
|
|
|
|
|
|
5:50,63 |
Susanne
M. Sandstø, Laksevåg TIL |
12.01.95 |
8 |
J17 |
Göteborg,
SWE |
08.07 |
Debut-2011 |
NR:
6:21,39 |
|
|
|
NRU23:
6:21,39 |
|
|
|
NRU20:
6:21,39 |
NMU20:
- |
|
|
6:36,51+ |
Karoline
Bjerkeli Grøvdal, SK Vidar |
14.06.90 |
- |
EM-U23 |
Ostrava,
CZE |
14.07 |
6:21,39-08 |
6:48,22 |
Ida
Østerås, Verdal FIK |
07.08.93 |
2 |
Nor-U20 |
København,
DEN |
04.09 |
6:54,57-10 |
6:50,15 |
Frida
Berge, Strandebarm IL |
13.03.94 |
1 |
UM17 |
Lisleby |
27.08 |
7:04,31-10 |
6:56,51 |
Ingeborg
Løvnes, SK Vidar |
05.09.92 |
1 |
NM-U20 |
Kristiansand |
07.08 |
6:36,75-10 |
6:57,65 |
Berge,
IL Gular |
|
2 |
NM-U20 |
Kristiansand |
07.08 |
|
6:58,39 |
Ingeborg
Kristine Lind, IL Gular |
07.10.90 |
- |
J18/19 |
Fana |
02.06 |
Debut-2011 |
-------------------------------------------
(6/5) ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ |
|||||||
7:10,83 |
Aurora
Selstad Dybedokken, IL Tyrving |
08.10.95 |
5 |
Nor-U20 |
København,
DEN |
04.09 |
Debut-2011 |
7:16,04 |
Bertine
Helene Færø, FIL Aks-77 |
27.12.92 |
2 |
UM18/19 |
Lisleby |
27.08 |
7:04,92-10 |
7:17,65 |
Solveig
Lie Onstad, Laksevåg TIL |
20.03.93 |
4 |
NM-U20 |
Kristiansand |
07.08 |
7:15,35-10 |
7:21,26 |
Kristine
Helle, IK Tjalve |
29.03.94 |
2 |
UM17 |
Lisleby |
27.08 |
Debut-2011 |
7:23,15 |
Karoline
Egeland Skatteboe, IL Tyrving |
28.07.93 |
3 |
UM18/19 |
Lisleby |
27.08 |
Debut-2011 |
|
(10) |
|
|
|
|
|
|
7:51,35 |
Maria
Ringstad, Dimna IL |
15.02.92 |
1 |
J18/19 |
Fana |
02.06 |
7:41,05-09 |
8:01,69 |
Nora
Anette S. Systad, Bergens TF |
05.05.93 |
2 |
J18/19 |
Fana |
02.06 |
7:59,15-10 |
8:08,82 |
Ingeborg
Treu Røe, IL Tyrving |
30.03.93 |
4 |
UM18/19 |
Lisleby |
27.08 |
Debut-2011 |
8:13,57 |
Ragnhild
Seim, Laksevåg TIL |
22.08.95 |
5 |
NM-U20 |
Kristiansand |
07.08 |
Debut-2011 |
NR:
9:33,19 |
NM:
- |
VM-A:
9:43,00 |
VM-B:
9:50,00 |
NRU23:
9:33,19 |
NMU23:
- |
EMU23:
10:35,00 |
|
NRU20:
9:33,19 |
|
EMU20:
11:00,00 |
|
9:46,07 |
Karoline
Bjerkeli Grøvdal, SK Vidar |
14.06.90 |
2 |
Lag-EM |
Izmir,
TUR |
19.06 |
9.33,19-07 |
9:48,18 |
Grøvdal |
|
10 |
DL |
Lausanne,
SUI |
30.06 |
|
9:54,71 |
Silje
Fjørtoft, SK Vidar |
23.06.87 |
1 |
NM |
Byrkjelo |
13.08 |
9:37,97-09 |
9:56,23 |
Grøvdal |
|
2h1 |
EM-U23 |
Ostrava,
CZE |
14.07 |
|
10:16,26 |
Fjørtoft |
|
6h3 |
KS |
Eugene,
USA |
27.05 |
|
10:20,25 |
Fjørtoft |
|
6 |
KS |
Palo
Alto, USA |
25.03 |
|
10:23,05 |
Fjørtoft |
|
2 |
KS |
Houston,
USA |
14.05 |
|
10:56,15 |
Ingeborg
Kristine Lind, IL Gular |
07.10.90 |
2 |
KS |
Göteborg,
SWE |
08.07 |
Debut-2011 |
10:59,05 |
Lind |
|
2 |
NM |
Byrkjelo |
13.08 |
|
-------------------------------------------
(9/3) ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ |
|||||||
11:26,42 |
Kristin
Brøndbo, Steinkjer FIK |
27.01.88 |
4 |
KS |
Sioux
Falls, USA |
06.05 |
10.52,29-07 |
11:30,73 |
Miriam Berg Hovda, Haugesund IL |
29.11.88 |
5 |
KS |
Sioux
Falls, USA |
06.05 |
11:16,64-10 |
11:43,71 |
Bertine
Helene Færø, FIL Aks-77 |
27.12.92 |
3 |
NM |
Byrkjelo |
13.08 |
11:19,75-10 |
11:51,04 |
Mari
Haugen, Modum FIK |
29.08.87 |
4 |
NM |
Byrkjelo |
13.08 |
11:15,98-10 |
12:38,52 |
Susanne
S. Klungtveit, Haugesund IL |
28.06.88 |
12 |
KS |
Jacksonville,
US |
16.04 |
11:17,49-10 |
13:11,23 |
Monika
Kørra, FIK Ren-Eng |
05.09.89 |
2 |
KS |
Arlington,
USA |
02.04 |
10:42,94-08 |
|
|
|
|
|
|
|
|