Stafett Resultater
Bamselekene - 2004
Stange
Her finner du stafett resultatlisten for Bamselekene 2004 Du kan selv
velge hvilke opplysninger du vil ha ved å foreta valg i boksene over.
Ved å velge alle i både feltet for klasse og feltet for øvelse får du fram den komplette resultatlisten.
For å aktivere valget må du klikke på knappen "Hent resultatliste".
|
| G-15/19 1000 m stafett | Heat 1 | 1 | 16 | | Brandbu IF Friidrett | | 2,17,95 | | Bjørn Kristoffer Framstad | | | | Pål Olerud | | | | Viggo Sundvoll | | | | Lars Halvard Grimsrud | | |
| 2 | 53 | | Hareid IL FIG | | 2,22,78 | | Ørjan Grimstad | | | | Håvard Furnes | | | | Odd-Magne Brandal | | | | Walter Molt Rise | | |
| 3 | 10 | | Veldre Friidrett | | 2,36,82 | | Stian Marstein Olsen | | | | Richard Mauseth | | | | Andras Lund | | | | Rune Stubbom | | |
| 4 | 67 | | Moelven IL FIG | | 2,37,21 | | Kjetil Brusven | | | | Hans Fredrik Skappel | | | | Mauritz Kåshagen | | | | Jan Fredrik Andsjøen | | |
| 5 | 86 | | Moelven IL FIG | | 2,43,86 | | Jon Kvistiusen | | | | Rune Prestkvern | | | | Carl Emil Kåshagen | | | | Anders Berg | | |
| Heat 2 | 1 | 77 | | Asker Skiklubb Friidrett | | 2,07,32 | | Finn-Bendik Opedal | | | | Lavrence Popo | | | | Jørgen Jervidalo | | | | Mads Kloster | | |
| 2 | 36 | | Løten Friidrett | | 2,15,45 | | Håkon Kvælien | | | | Halvor Klette | | | | Magnus Sletten Vangen | | | | Espen Bratlie | | |
| 3 | 78 | | Asker Skiklubb Friidrett | | 2,17,73 | | Joachim Krugvold | | | | Fredrik Flikka | | | | Steffen Bugge | | | | Mikkel Bugge | | |
| 4 | 21 | | IL Tyrving | | 2,25,03 | | Jonas Bernstein | | | | Simen Hole | | | | Øyvind Johannessen | | | | Andreas Pettersen | | |
| 5 | 37 | | Oppstad IL | | 2,31,36 | | Olav Holmefjord Sagen | | | | Kurt A Sandberg Lund | | | | Per Øivind F. Nymoen | | | | Øystein Sva | | |
| Til topp | | J-15/19 1000 m stafett | Heat 1 | 1 | 62 | | FIK Orion | | 2,45,17 | | Karianne Oldertrøen Solli | | | | Margrete Aaneby | | | | Ida M. Flobakk | | | | Karen Marie Haug | | | | MIX Espa | | |
| 2 | 15 | | Brandbu IF Friidrett | | 2,49,04 | | Anett Haugom | | | | Marte Eibre | | | | Jeanette Linstad | | | | Jenny Mikkelsen | | |
| 3 | 52 | | Hareid IL FIG | | 2,49,86 | | Anna Stordal | | | | Birgitte Giske Snipsøyr | | | | Oda R. Midtflø | | | | Jeanette Bigset | | |
| 4 | 85 | | Dimna IL Friidrett | | 2,51,00 | | Janita S. Heimland | | | | Kristine Garshol | | | | Ingrid Oksavik | | | | Stine Skogen | | |
| Heat 2 | 1 | 74 | | Asker Skiklubb Friidrett | | 2,35,43 | | Elisabeth Gurholt | | | | Mathilde Pilskog | | | | Charlotte Aanonsen | | | | Marianne Bjelke | | |
| 2 | 61 | | FIK Orion | | 2,39,70 | | Maren Harby Nygaard | | | | Nikoline Ekeberg Schjerve | | | | Elise Gjestvang | | | | Kirsti Tomassen | | |
| 3 | 46 | | Løten Friidrett | | 2,42,58 | | Silje Bratli | | | | Emilie S. Sjølie | | | | Anette Kørra | | | | Andrea H. Gaukerud | | |
| 4 | 29 | | IL Tyrving | | 2,46,97 | | Sara Meling | | | | Line Ellingsen | | | | Hanne Norby | | | | Ellen Øyen | | |
| 5 | 47 | | Dimna IL Friidrett | | 2,49,16 | | Karoline Vattøy Larsen | | | | Mirjam Knutsen | | | | Malin Mork | | | | Kamilla Sporsheim | | |
| Heat 3 | 1 | 50 | | IF Hellas | | 2,32,42 | | Cecilie Aass | | | | Tiril Bjerkås | | | | Karoline Nilson | | | | Lindsey Aasen | | |
| 2 | 4 | | Ringerike FIK | | 2,32,76 | | Caroline Amundsen | | | | Heidi Hessan Ness | | | | Linn Anneth Myrann | | | | Lone Kristine Rygg | | |
| 3 | 28 | | IL Tyrving | | 2,33,74 | | Agnete Ellingsen | | | | Tone Hjalmarsen | | | | Cecilie Gjersun | | | | Ida Landgraff | | |
| 4 | 45 | | Ullensaker/Kisa IL Friidrett | | 2,35,30 | | Silve S. Bråthen | | | | Mari Solbrekken | | | | Hilde Gustavson | | | | Elisabeth Lankrusten | | |
| 5 | 51 | | Hareid IL FIG | | 2,38,81 | | Ida Marlen Kjøde | | | | Malin Kaldhol | | | | Ingvild Grimstad Selvåg | | | | Sara Lande Rise | | |
| Til topp | | KS 1000 m stafett | 1 | 59 | | FIK Orion | | 2,27,70 | | Maren Tilley | | | | Lene Brennodden | | | | Caroline Sketmyr Løken | | | | Kristine Kaatorp | | |
| 2 | 48 | | Strømmen IF Friidett | | 2,33,93 | | Linn Gustafson | | | | Randi Nymoen | | | | Stine Eriksen | | | | Inger Marie Hoberg | | |
| 3 | 38 | | Oppstad IL | | 2,44,00 | | Linn Anita Sandberg Lund | | | | Ane Thea Kristoffersen | | | | Gunn Helen Hagen | | | | Lisbeth Damlien | | |
| | 49 | | IF Hellas | | DNS | Til topp | | MS 1000 m stafett | 1 | 54 | | Hareid IL FIG | | 2,40,02 | | Aleksander Urke Hagen | | | | Rolf Arild Topphol | | | | Audun Grimstad Selvåg | | | | Odd Elvanes | | |
| | 58 | | FIK Orion | | DNS | Til topp | | G-10/12 4x100 m stafett | Heat 1 | 1 | 42 | | Ullensaker/Kisa IL Friidrett | | 1,03,37 | | Lars Georg Aas | | | | Christopher Aabma | | | | Joakim Halvorsen | | | | Harald Tronsli | | | | MIX Eidsvold | | |
| 2 | 217 | | IL Tyrving | | 1,05,56 | 3 | 18 | | IL Tyrving | | 1,09,99 | | Henrik Lunde | | | | Truls Bache | | | | Eivind Drabløs | | | | Eivind Lenschow | | |
| 4 | 66 | | Moelven IL FIG | | 1,11,78 | | Bjørnar Berg | | | | Martin Brusveen | | | | Stig Borgsøl | | | | Jørgen Kåshagen | | |
| Heat 2 | 1 | 41 | | Ullensaker/Kisa IL Friidrett | | 1,00,42 | | Anthony Davis | | | | Christer Amundsen | | | | Michael Løland | | | | Eivind Damstuen | | |
| 2 | 55 | | Ski IL Friidrett | | 1,02,99 | | Haakon Dalseth | | | | Fredrik Rodal Moe | | | | Rasmus Loen Steensgaard | | | | Eirik Rolland | | |
| 3 | 75 | | Asker Skiklubb Friidrett | | 1,03,21 | | Espen Sotnakk | | | | Andreas Drivenes | | | | Sondre Johre | | | | Stian Klungland | | |
| 4 | 1 | | Snøgg Friidrett | | 1,06,18 | | Even Berg Hjukse | | | | Håkon Bjørgo | | | | Jaran Berg Hjukse | | | | Vegard Bøe Martinsen | | |
| Til topp | | G-13/14 4x100 m stafett | Heat 1 | 1 | 44 | | Ullensaker/Kisa IL Friidrett | | 55,86 | | Nils Luke | | | | Kristoffer Borken Kulten | | | | Andreas Løland | | | | Lars Sutterud | | |
| 2 | 76 | | Asker Skiklubb Friidrett | | 59,13 | | Sebastian Cummings | | | | Marius Slemdal | | | | Kristoffer Birkeland | | | | Rolf A. Andersson | | |
| 3 | 20 | | IL Tyrving | | 1,00,34 | | Per Johan Edwinson | | | | Erik Legernes | | | | Jonas Legernes | | | | Martin Widding | | |
| 4 | 14 | | Brandbu IF Friidrett | | 1,01,64 | | Mats Morka | | | | Simen Lokerheim | | | | Karl War Helsvik | | | | Eirik Sundvollen | | |
| Heat 2 | 1 | 13 | | Brandbu IF Friidrett | | 51,40 | | Marius Kleven | | | | Pål Staum | | | | Henning Brenna | | | | Halvard Brenna | | |
| 2 | 19 | | IL Tyrving | | 54,80 | | Carl A. Blyldt | | | | Henrik Gateman | | | | Robert Schwencke | | | | Anders Emil Edwinson | | |
| 3 | 35 | | Minerva Idrettsskole | | 58,15 | | Truls Martinsen | | | | Kristian Mømb | | | | Emil Bergmann | | | | Are Ørving | | |
| 4 | 7 | | IL Mogutten Friidrett | | 58,54 | | Petter Nybakk | | | | Lars T. Frantzen | | | | Ketil Damlien | | | | Anders Kjelsbøl | | |
| Til topp | | J-10/12 4x100 m stafett | Heat 1 | 1 | 24 | | IL Tyrving | | 1,06,16 | | Sara Karoline Finnsnes | | | | Ida Nesse | | | | Henriette Bjerkelund | | | | Anna Brandsar | | |
| 2 | 79 | | Oppstad IL | | 1,07,58 | | Elise Kjelsbøl | | | | Hanna A. Holter | | | | Marte Gigernes | | | | Kine Elisabeth Flaen Nymoen | | |
| 3 | 80 | | IL Mogutten Friidrett | | 1,08,87 | | Ragnhild Vik | | | | Kristina A. Engen | | | | Linn Kristin Aateng | | | | Heidi Anine M. Nesset | | |
| 4 | 71 | | Asker Skiklubb Friidrett | | 1,12,55 | | Agnette Winsnes Astrup | | | | Marie Myhre Michaelsen | | | | Martine Enersen Krogvold | | | | Martine Irene Østli | | |
| Heat 2 | 1 | 11 | | Brandbu IF Friidrett | | 1,03,69 | | Anne Marte Morka | | | | Maren Barvik | | | | Oda Hulbak | | | | Mari Helsvik | | |
| 2 | 23 | | IL Tyrving | | 1,06,29 | | Kristin Carr | | | | Johanna Gateman | | | | Maiken Skoie-Brustad | | | | Marianne Nordgaard | | |
| 3 | 69 | | Asker Skiklubb Friidrett | | 1,10,33 | | Elen Rolfsen | | | | Ane Fossli | | | | Linn R. Johnsen | | | | Pernille Ski Torp | | |
| 4 | 70 | | Asker Skiklubb Friidrett | | 1,11,24 | | Torunn Slettemark Hovden | | | | Marie Hummelvoll Bredesen | | | | Mia Aamodt Kveim | | | | Thale Sætre Skulberg | | |
| 5 | 64 | | FIK Orion | | 1,13,57 | | Guro T. Ninive | | | | Kristin Berntzen | | | | Monika Bakken | | | | Heidi Gromstad | | |
| Heat 3 | 1 | 34 | | Minerva Idrettsskole | | 59,77 | | Ragnhild Hafskjær | | | | Oda Wennemo | | | | Camilla Bjornstad | | | | Ingeborg Løvnes | | |
| 2 | 22 | | IL Tyrving | | 1,02,36 | | Emilie Førland | | | | Line Gilhuus | | | | Malin Pettersen | | | | Helene Hobæk | | |
| 3 | 68 | | Asker Skiklubb Friidrett | | 1,02,72 | | Heidi Ekle Lund | | | | Vilde Ingunnsdatter Safas | | | | Tea Marie Gjerland Tyrdal | | | | Andrea Disan | | |
| 4 | 2 | | Snøgg Friidrett | | 1,02,98 | | Kirvil Schau Odden | | | | Silja Dørmenen | | | | Katrine Bløchlinger | | | | Ingrid Ørvella Steinhaug | | |
| 5 | 32 | | Eidsvold Turnforening Friidrett | | 1,03,45 | | Betina Nilssen | | | | Ida Karine Sørhagen | | | | Shannin Østenvik | | | | Heidi L. Fråstad | | |
| Til topp | | J-13/14 4x100 m stafett | Heat 1 | 1 | 9 | | Veldre Friidrett | | 1,00,90 | | Mari F. Houmb | | | | Kim Hang Luong | | | | Åsta Sulen | | | | Line Camilla Haugen | | |
| 2 | 83 | | FIK Orion | | 1,01,97 | | Liv Ingrid Kleven | | | | Man Balke | | | | Ingeborg Manussen | | | | Nina Harby Nygaard | | |
| 3 | 31 | | Eidsvold Turnforening Friidrett | | 1,02,64 | | Thea B. Berg | | | | Guro Sørhagen | | | | Marlen Nilsen | | | | Emmelie Edset Holter | | |
| 4 | 81 | | Ullensaker/Kisa IL Friidrett | | 1,03,07 | | Charlotte Ørstenvik | | | | Christine Hølbakken | | | | Maria Tommerborket | | | | June Moe Jacobsen | | | | MIX Eidsvold | | |
| 5 | 87 | | IL Tyrving | | 1,07,24 | | Mathias H. Koritsinsky | | | | Henrik Brodtkorb | | | | Marius Ihle Arnesen | | | | Edvard Tveit Weenaas | | | | MIX | | |
| Heat 2 | 1 | 6 | | IL Mogutten Friidrett | | 58,61 | | Kristin S. W. Hansen | | | | Jenny Østli | | | | Maria Eriksen | | | | Elisabeth A. Engen | | |
| 2 | 56 | | Lillehammer IF | | 58,85 | | Kari Sørby | | | | Maren Skreden Reinholt | | | | Ida Olsen Rognstad | | | | Marit Mæhlum | | |
| 3 | 30 | | Eidsvold Turnforening Friidrett | | 58,98 | | Marit Frydenlund | | | | Hanne Elstad | | | | Thea Linnea Soland | | | | Line Nordheim | | |
| 4 | 5 | | Eide IL Friidrett | | 59,32 | | Kari Lamgmes | | | | Åsta Helene Hansen | | | | Tonje Krakeli Sneen | | | | Aina Ride Haukås | | |
| 5 | 65 | | Moelven IL FIG | | 1,03,85 | | Torill Aas | | | | Sandra Arntsen | | | | Marion Arntsen | | | | Ingvill Kåshagen | | |
| 6 | 17 | | IL Sandvin | | 1,04,27 | | Iselin Lund Melby | | | | Benedicte Glenne | | | | Marthine Endrerud | | | | Cristhine Endrerud | | |
| Heat 3 | 1 | 27 | | IL Tyrving | | 57,77 | | Therese Bache | | | | Bente Hvistendahl | | | | Janiche Silseth Eide | | | | CatharinaWahl | | |
| 2 | 3 | | Ringerike FIK | | 58,14 | | Anette Søbakken | | | | Andrea Langdalen | | | | Linnea reitan Jensen | | | | Helene Ringen | | |
| 3 | 12 | | Brandbu IF Friidrett | | 58,66 | | Karen Elise Røsdnnes | | | | Ylva Linn Hotlebrekke | | | | Anne Emilie Skavern | | | | Mari Røken | | |
| 4 | 8 | | Veldre Friidrett | | 58,78 | | Lise Saue Jensen | | | | Malin Engen | | | | Malin Hansen | | | | Ingvild Vollum | | |
| 5 | 82 | | FIK Orion | | 1,00,42 | | Henriette Skardenid | | | | Cardine Skardenid | | | | Magnhild Gjestvang | | | | Ragnhild Hjermstad | | |
| Heat 4 | 1 | 25 | | IL Tyrving | | 53,92 | | Sara Meling | | | | Marte Holter | | | | Stephanie Carr | | | | Mia Haave | | |
| 2 | 72 | | Asker Skiklubb Friidrett | | 55,18 | | Helene Hegna | | | | Ida Knudsen | | | | Tea Cummings | | | | Line Kloster | | |
| 3 | 63 | | FIK Orion | | 56,89 | | Silje Aukrust | | | | Marie Linnestad | | | | Maren T. Ninive | | | | Mari Nylund | | |
| 4 | 43 | | Ullensaker/Kisa IL Friidrett | | 58,33 | | Pernille Haslie | | | | Tonje Oliversen | | | | Charlotte Oliversen | | | | Linn Helen Bakke | | |
| 5 | 33 | | Minerva Friidrett | | 58,74 | | Kine Aaltvedt | | | | Amanda Solbak | | | | Ida Elise Høgstad | | | | Charlotte Bråthen | | |
| 6 | 26 | | IL Tyrving | | 1,00,63 | | Tine Teigene Dalen | | | | Tiril Stillufdatter | | | | Inger Johanne Carlsson | | | | Kathrine Ihle Arnesen | | |
| Heat 5 | 1 | 73 | | Asker Skiklubb Friidrett | | 59,30 | | Karoline Hillestad Koritzinsky | | | | Pernille Kloster | | | | Sanne S. Vereide | | | | Martine Guntveit | | |
| Til topp |
|