KVINNER / WOMEN 2010
Del 2 / Part 2: Distanse (600-10000)
Pr. 31. desember
(Oppdatert
2011-03-15)
Utarbeidet av / Compiled by Tore
Johansen, SRU.
mx:
i løp med menn / in mixed races
+:
mellomtid / intermediate time
NR: 1:29,95 |
|
|
|
NRU23: 1:29,95 |
|
|
|
NRU20: 1:30,81 |
|
|
|
1:32,83 |
Julie
Bertheussen Falkanger, Tr.heim Fr. |
15.05.91 |
1 |
KS |
Oslo/Bi |
19.05 |
1:37,88-09 |
1:33,24 |
Frida
Thorsås, Urædd Friidrett |
31.01.94 |
2 |
KS |
Oslo/Bi |
19.05 |
1:35,1 -09 |
1:34,71 |
Alvilde Maria
Ossum, SK Vidar |
09.05.82 |
3 |
KS |
Oslo/Bi |
19.05 |
Debut-10 |
1:35,05 |
Veronica
Undseth, Herkules Friidrett |
01.04.94 |
4 |
KS |
Oslo/Bi |
19.05 |
1:40,93-08 |
1:35,90 |
Cecilie Udstuen, Haugesund IL |
17.06.86 |
1 |
KS |
Leirvik |
15.08 |
1.39,16-04 |
1:36,28 |
Andrea
Gaukerud Høye, Trondheim Fr. |
14.09.88 |
1 |
KS |
Trondheim/St |
25.08 |
Debut-10 |
1:36,39 |
Sigrid
Jervell Våg, Trondheim Friidrett |
06.06.92 |
1 |
J18/19 |
Trondheim/St |
25.08 |
1:38,26-09 |
1:36,81 |
Cecilie
Benedicte Isern, IK Tjalve |
18.11.88 |
5 |
KS |
Oslo/Bi |
19.05 |
1:30,85-08 |
1:37,19 |
Ingvild
Kåshagen, Moelven IL |
20.12.90 |
2 |
KS |
Trondheim/St |
25.08 |
Debut-10 |
1:37,53 |
Cecilie
Hofstad, Ranheim IL |
22.08.92 |
2 |
J18/19 |
Trondheim/St |
25.08 |
1:37,9 -09 |
|
(10) |
|
|
|
|
|
|
1:37,8 |
Viktoria
K. Strand Kvalsvik, Trondheim Fr. |
01.01.92 |
2 |
KS |
Trondheim/St |
29.04 |
1:36,78-09 |
1:37,87 |
Ingvild
Drabløs, IL Tyrving |
28.02.96 |
1A |
J14 |
Nadderud |
11.06 |
1:40,84-09 |
1:38,27mx |
Solveig
Lie Onstad, Laksevåg TIL |
20.03.93 |
1 |
KS |
Fana |
29.09 |
1.40,13-07 |
1:38,50 |
Christine |
09.09.86 |
2 |
KS |
Leirvik |
15.08 |
|
1:38,56 |
Nora
Kollerød Wold, Fredrikstad IF |
21.06.97 |
2A |
J13 |
Göteborg,
SWE |
02.07 |
1.48,07-09 |
1:38,8 |
Vilde J.
Svortevik, Laksevåg TIL |
18.05.94 |
1 |
J16 |
Lonevåg |
28.04 |
1:40,68-08 |
1:39,19 |
Vilde
Ottestad, IL Molde-Olymp |
02.11.94 |
2 |
J16 |
Molde |
20.05 |
1:41,15-08 |
1:39,31 |
Irene
Johansen, Sørum IL |
05.03.96 |
2A |
J14 |
Nadderud |
11.06 |
1:47,51-08 |
1:39,5 |
Emma Marie
Skjærstad, Løten Friidrett |
13.06.93 |
1 |
KS |
Romedal |
19.05 |
1:41,18-09 |
1:40,04 |
Hanne
Setsaas Hoven, Selbu IL |
29.07.94 |
1 |
J16 |
Selbu |
12.09 |
1:39,9 -09 |
|
(20) |
|
|
|
|
|
|
1:40,42 |
Frida
Berge, Strandebarm IL |
13.03.94 |
1 |
J16 |
Strandebarm |
20.09 |
1:41,06-09 |
1:40,6 |
Ida
Østerås, Verdal FIK |
07.08.93 |
1 |
J17 |
Snåsa |
24.05 |
1.42,41-09 |
1:41,09 |
Kristin E.
Hagen, Haugesund IL |
11.12.92 |
1 |
J18/19 |
Haugesund |
15.09 |
|
1:41,18 |
Julie
Stendahl Spets, Lundamo IL |
20.06.96 |
1 |
J14 |
Stjørdal |
28.08 |
1:44,35-09 |
1:41,44 |
Renate Lie,
IL Gneist |
23.02.98 |
2A |
J12 |
Göteborg,
SWE |
02.07 |
1.49,70-09 |
1:42,20 |
Maren
Pernille Ydstebø, Haugesund IL |
29.11.96 |
1 |
J14 |
Lonevåg |
28.08 |
1:45,18-09 |
1:42,54 |
Aurora
Topphol Midtflø, Hareid IL |
12.04.93 |
1 |
J17 |
Ulsteinvik |
19.09 |
1.40,04-07 |
1:42,66 |
Mari
Sørli, Byåsen IL |
21.05.96 |
2 |
J14 |
Stjørdal |
28.08 |
1:50,33-09 |
1:42,7 |
Guro Ørndal Nilsen, Ranheim IL |
19.11.92 |
6 |
KS |
Trondheim/St |
29.04 |
1,49,85-05 |
1:42,81 |
Ane Bakken
Hodt, IF Hellas |
14.06.95 |
1 |
J15 |
Drammen |
18.09 |
|
|
(30) |
|
|
|
|
|
|
1:42,86 |
Ester Djuve Jerstad, Bryne FIK |
23.09.97 |
1 |
J13 |
Haugesund |
29.05 |
Debut-10 |
1:42,91 |
Marthe
Klausen, IF Eiker-Kvikk |
06.01.97 |
2 |
J13 |
Oslo/Bi |
23.05 |
1:44,90-09 |
1:43,10 |
June
Bakken Hodt, IF Hellas |
14.06.95 |
2 |
J15 |
Drammen |
18.09 |
|
1:43,19 |
Aurora
Selstad Dybedokken, IL Tyrving |
08.10.95 |
3 |
J15 |
Drammen |
18.09 |
|
1:43,2 |
Mari
Helgestad, Løten Friidrett |
01.10.92 |
2 |
KS |
Romedal |
19.05 |
1:44,10-08 |
1:43,25 |
Ingrid V.
Muri, IL Tyrving |
02.04.96 |
5A |
J14 |
Nadderud |
11.06 |
1:44,15-09 |
1:43,5 |
Ane
Vognild Volden, Ranheim IL |
13.12.93 |
7 |
KS |
Trondheim/St |
29.04 |
|
1:43,52 |
Eline
Felicia Köping Hoftun, Asker SK |
02.11.96 |
6A |
J14 |
Nadderud |
11.06 |
1:49,57-09 |
1:43,64 |
Katrine
Haarklau, Bergens TF |
21.02.91 |
1 |
J18/19 |
Haukås |
08.05 |
1:54,79-05 |
1:44,06 |
Elisabeth Angell Bergh, |
21.03.96 |
1 |
J14 |
Leirvik |
13.08 |
1:48,57-09 |
|
(40) |
|
|
|
|
|
|
1:44,15 |
Jeanette
Stene Stensheim, Ranheim IL |
07.02.92 |
3 |
J18/19 |
Trondheim/St |
25.08 |
Debut-10 |
1:44,40 |
Mathilde
Myhrvold, Raufoss IL |
16.07.98 |
3A |
J12 |
Göteborg,
SWE |
02.07 |
1.50,10-09 |
1:44,42 |
Hanne Moe,
Bodø FIK |
02.08.96 |
3 |
J14 |
Stjørdal |
28.08 |
|
1:44,44 |
Maja
Myrhaugen Derås, Moelven IL |
07.07.96 |
7A |
J14 |
Nadderud |
11.06 |
1:46,65-09 |
1:44,72 |
Åse
Skulevold, Sola Friidrett |
02.04.96 |
2 |
J14 |
Leirvik |
13.08 |
1:48,45-09 |
1:44,77 |
Tonje
Øfsteng, Bryne FIK |
11.01.97 |
1 |
J13 |
Lyefjell |
01.06 |
1.49,65-09 |
1:44,78 |
Ida Elise
Nymoen Eltervaag, IL Skjalg |
22.08.95 |
4 |
KS |
Leirvik |
15.08 |
1:47,24-09 |
1:44,97 |
Johanna
Jansson, Børsa IL |
25.10.97 |
1A |
J13 |
Stjørdal |
28.08 |
1.48,87-09 |
NR: 2:01,7 |
NM: 2:14,99 |
EM-A: 2:02,50 |
EM-B: 2:05,00 |
NRU23: 2:02,68 |
NMU23: 2:21,99 |
|
|
NRU20: 2:02,97 |
NMU20: 2:24,99 |
VMU20: 2:09,00 |
|
1:59,82 |
Ingvill
Måkestad Bovim, IL Gular |
07.08.81 |
3 |
KS |
Zagreb,
CRO |
01.09 |
2:02,05-09 |
2:00,68 |
Måkestad
Bovim |
|
4 |
KS |
Milano,
ITA |
09.09 |
|
2:00,82 |
Måkestad
Bovim |
|
3A |
KS |
Göteborg,
SWE |
10.08 |
|
2:02,36 |
Måkestad
Bovim |
|
1 |
NM |
Sandnes |
21.08 |
|
2:02,47 |
Måkestad
Bovim |
|
4 |
KS |
Oslo/Bi
(BG) |
04.06 |
|
2:04,81 |
Måkestad
Bovim |
|
7 |
ETCH |
Fana |
19.06 |
|
----------------------------------------------(6/1)------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
|||||||
2:10,12 |
Benedicte Hauge, Kristiansands IF |
19.01.89 |
2 |
NB-U23 |
Söderhamn, SW |
05.09 |
2:21,42-08 |
2:10,80 |
Cecilie
Udstuen, Haugesund IL |
27.06.86 |
8A |
KS |
Charlotte,
USA |
29.05 |
2:11,07-09 |
2:11,66 |
Ida
Fillingsnes, Herkules Friidrett |
30.06.90 |
4A |
KS |
Göteborg, SWE |
04.07 |
2:09,95-09 |
2:11,85 |
Alvilde
Maria Ossum, SK Vidar |
09.05.82 |
4 |
SGP |
Sollentuna, SWE |
01.07 |
2.06,41-04 |
2:12,11 |
Lisbet
Pedersen, IK Tjalve |
20.11.75 |
2 |
KS |
Odense, DEN |
27.06 |
2:03.58-02 |
2:12,22 |
Frida
Thorsås, Urædd Friidrett |
31.01.94 |
2 |
NM |
Sandnes |
21.08 |
2:12,26-09 |
2:12,23 |
Julie
Bertheussen Falkanger, Tr.heim Fr. |
15.05.91 |
7C |
KS |
Watford, GBR |
12.06 |
2:12,90-09 |
2:12,46 |
Ida
Marcussen, IK Våg |
01.11.87 |
m |
EM |
Barcelona,
ESP |
31.07 |
2:11,02-08 |
2:12,80 |
Lillian
Greibesland, Otra IL |
31.05.92 |
1 |
KS |
Warwick,
USA |
22.05 |
2:10,79-08 |
|
(10) |
|
|
|
|
|
|
2:13,76 |
Martine
Eikemo Borge, FIK BFG Fana |
08.03.90 |
6B |
KS |
Fayetteville,
USA |
30.04 |
2.09,14-07 |
2:13,78 |
Ida
Kjelkenes, IL Gular |
13.01.86 |
4 |
NM |
Sandnes |
21.08 |
2.15,33-07 |
2:15,12mx |
Karoline
P. Finne, IL Gular |
24.02.93 |
1 |
KS |
Fana |
17.08 |
2:17,97-09 |
2:15,76 |
Sigrid
Jervell Våg, Trondheim Friidrett |
06.06.92 |
2A |
J19 |
Göteborg, SWE |
04.07 |
2:16,76-09 |
2:15,78 |
Ida
Margrethe Neverdahl, IL Skjalg |
28.09.93 |
7 |
NM |
Sandnes |
21.08 |
2:11,29-09 |
2:16,22 |
Eira
Jensen, Sortland FIK |
27.05.93 |
4 |
KS |
Boden, SWE |
25.07 |
Debut-2010 |
2:16,24 |
Emma Marie
Skjærstad, Løten Friidrett |
13.06.93 |
1 |
KS |
Åkrestrømmen |
29.08 |
2:19,33-08 |
2:16,29 |
Julie
Frøslev Mathisen, Askim IF |
21.05.93 |
2A |
UM17 |
Molde |
05.09 |
2:19,89-08 |
2:16,54 |
Ida
Østerås, Verdal FIK |
07.08.93 |
3A |
UM17 |
Molde |
05.09 |
2:19,58-09 |
2:16,83 |
Ingeborg
Kristine Lind, IL Gular |
07.10.90 |
2 |
KS |
Fana |
26.06 |
2.24,79-05 |
|
(20) |
|
|
|
|
|
|
2:16,94 |
Heidi Ann
Bruknapp, IL Gular |
13.01.91 |
1 |
U20 |
Fana |
11.05 |
2:21,34-08 |
2:16,95 |
Veronica
Undseth, Herkules Friidrett |
01.04.94 |
6 |
NM-U20 |
Ravnanger |
08.08 |
2:17,75-09 |
2:16,97 |
Frida
Berge, Strandebarm IL |
13.03.94 |
6A |
J17 |
Göteborg, SWE |
04.07 |
2:19,50-09 |
2:17,21 |
Kristin
Brøndbo, Steinkjer FIK |
27.01.88 |
2B |
KS |
Göteborg, SWE |
04.07 |
2.16,95-07 |
2:17,59 |
Ingvild
Drabløs, IL Tyrving |
28.02.96 |
1A |
J14 |
Lillehammer |
20.06 |
2:26,48-09 |
2:17,60 |
Siri
Grude, IK Tjalve |
19.12.83 |
3 |
KS |
Nadderud |
12.06 |
2:15,17-08 |
2:18,06 |
Ingvild
Rønhovde, Stord IL |
26.09.91 |
7A |
J19 |
Göteborg, SWE |
04.07 |
2:15,17-08 |
2:18,20 |
Helene
Strømblad Hansen, FIK BFG Fana |
24.03.92 |
2 |
U20 |
Fana |
11.05 |
2:20,88-09 |
2:18,65 |
Maren
Vigerust Graff, Ringerike FIK |
29.03.92 |
2A |
J18/19 |
Lillehammer |
20.06 |
2:19,20-09 |
2:18,86 |
Ingeborg
Haugli, SK Vidar |
08.03.89 |
1 |
KS |
Oslo/Bi |
27.05 |
|
|
(30) |
|
|
|
|
|
|
2:18,87 |
Linn
Eriksen, IK Tjalve |
30.10.94 |
3B |
J17 |
Göteborg, SWE |
04.07 |
2:19,25-09 |
2:19,03 |
Karoline
Hellen Nilsson, IL Gular |
08.04.88 |
2 |
KS |
Lillehammer |
20.06 |
Debut-2010 |
2:19,14 |
Ida Elise
Nymoen Eltervaag, IL Skjalg |
22.08.95 |
2A |
J15 |
Nadderud |
12.06 |
2:28,37-09 |
2:19,18 |
Irene
Johansen, Sørum IL |
05.03.96 |
1 |
J14 |
Nesodden |
12.09 |
2:27,52-09 |
2:19,23 |
Mari
Haugen, Modum FIK |
29.08.87 |
5B |
KS |
Göteborg, SWE |
04.07 |
2:15,21-08 |
2:19,34 |
Kristin E.
Hagen, Haugesund IL |
11.12.92 |
2 |
UM18/19 |
Molde |
05.09 |
|
2:19,36 |
Vilde
Ottestad, IL Molde-Olymp |
02.11.94 |
2 |
J17 |
|
09.07 |
2:19,24-09 |
2:19,51 |
Bertine
Helene Færø, FIL AKS-77 |
27.12.92 |
3 |
UM18/19 |
Molde |
05.09 |
2:22,44-09 |
2:19,70 |
Solveig
Lie Onstad, Laksevåg TIL |
20.04.93 |
m |
UM17 |
Trondheim/St |
12.09 |
2.23,23-07 |
2:19,93 |
Karoline
Egeland Skatteboe, IL Tyrving |
28.07.93 |
6A |
UM17 |
Molde |
05.09 |
2:29,90-09 |
|
(40) |
|
|
|
|
|
|
2:20,14 |
Mette
Riise, SK Vidar |
03.11.82 |
3A |
KS |
Oslo/Bi |
13.07 |
2:18,82-09 |
2:20,34 |
Runa
Skrove Falch, Steinkjer FIK |
23.06.90 |
7B |
KS |
Göteborg, SWE |
04.07 |
2:19,48-09 |
2:20,43 |
Tonje Svendsen, IL Gular |
31.03.88 |
1 |
U23 |
Fana |
04.06 |
2:25,69-09 |
2:20,50 |
Camilla
Pettersen, Sarpsborg IL |
07.03.93 |
8 |
NM-U20 |
Ravnanger |
08.08 |
2:24,18-09 |
2:20,71 |
Mari
Torvanger, Florø TIF |
12.04.90 |
3 |
KS |
Lillehammer |
20.06 |
2:21,86-08 |
2:21,07 |
Cecilie
Hofstad, Ranheim IL |
22.08.92 |
3B |
J19 |
Göteborg, SWE |
04.07 |
2:18,62-09 |
2:21,13 |
Ingvild
Vedde, Nesbyen IL |
29.02.92 |
3A |
J18/19 |
Lillehammer |
20.06 |
2:25,84-09 |
2:21,30 |
Mari
Sollid Eide, Sandane TIL |
19.07.95 |
3A |
J15 |
Nadderud |
12.06 |
2:26,16-09 |
2:21,32 |
Ingvild
Berg Saksvik, IL Gular |
17.08.82 |
3 |
KS |
Fana |
11.05 |
2:17,04-07 |
2:21,32 |
Hanne
Lyngstad, IK Tjalve |
05.12.75 |
9 |
NM |
Sandnes |
21.08 |
2:06,39-98 |
|
(50) |
|
|
|
|
|
|
2:21,34 |
Ellen
Reiner-Vestli, IF Graabein Sætre |
22.10.72 |
4 |
KS |
Brüssel,
BEL |
08.05 |
2:21,17-88 |
2:21,48 |
Jeanette
Stene Stensheim, Ranheim IL |
07.02.92 |
3C |
J19 |
Göteborg, SWE |
04.07 |
2:22,22-09 |
2:21,75 |
Mari
Helgestad, Løten Friidrett |
01.10.92 |
4 |
UM18/19 |
Molde |
05.09 |
2:20,90-09 |
2:21,81 |
Julie
Marie Haabeth, IK Tjalve |
06.07.88 |
7 |
KS |
Nadderud |
12.06 |
2:20,36-04 |
2:21,92 |
Lene
Secher Myrmel, IL Fri |
18.05.86 |
m |
KS |
Hexham,
GBR |
04.07 |
2:21,76-09 |
2:22,02 |
Hanne
Setsaas Hoven, Selbu IL |
29.07.94 |
8B |
J17 |
Göteborg, SWE |
04.07 |
2:20,73-09 |
2:22,18 |
Julie
Stendahl Spets, Lundamo IL |
20.06.96 |
1 |
J14 |
Trondheim/St |
02.10 |
2:28,5 -09 |
2:22,37 |
Gro Svendal, FIK BFG Fana |
09.04.70 |
5 |
KS |
Fana |
11.05 |
2:20,7 -85 |
2:22,37 |
Ane Bakken
Hodt, IF Hellas |
14.06.95 |
1A |
UM15 |
Molde |
04.09 |
|
2:22,50 |
Hilde
Fenne, Voss IL |
12.05.93 |
1 |
J17 |
Lonevåg |
02.08 |
2:22,04-08 |
|
(60) |
|
|
|
|
|
|
2:22,59 |
Hilde
Aasheim, Osterøy IL |
08.09.84 |
5 |
KS |
Fana |
26.06 |
2.25,11-07 |
2:22,84 |
Mari
Sørli, Byåsen IL |
21.05.96 |
3A |
J14 |
Lillehammer |
20.06 |
2:32,1 -09 |
2:22,93 |
Susanne
Grønlid Engen, Modum FIK |
18.02.95 |
2A |
UM15 |
Molde |
04.09 |
2:25,29-09 |
2:23,00 |
Yngvild
Elvemo, Trondheim Friidrett |
28.05.90 |
1 |
KS |
Stjørdal |
12.06 |
2:22,1 -09 |
2:23,04 |
Mari Skar
Manger, IL Gular |
09.02.80 |
1 |
KS |
Strandebarm |
04.07 |
2:25,52-08 |
2:23,08 |
Trine
Vevle Westerheim, IL Korlevoll |
22.10.95 |
1 |
J15 |
Oslo/Bi |
15.08 |
2:27,86-09 |
2:23,16 |
Aurora
Selstad Dybedokken, IL Tyrving |
08.10.95 |
3A |
UM15 |
Molde |
04.09 |
Debut-2010 |
2:23,18 |
Siri
Rostoft Kristjansson, IL i BUL |
09.01.74 |
8 |
KS |
Walnut,
USA |
06.06 |
2:12,93-98 |
2:23,27 |
Randi
Wærnes, Trondheim Friidrett |
19.05.78 |
2 |
KS |
Trondheim/St |
06.06 |
2.14,32-07 |
2:23,30 |
Charlotte
Myhre, Stjørdal FIK |
21.06.94 |
2 |
J16 |
Steinkjer |
15.05 |
2:30,80-09 |
|
(70) |
|
|
|
|
|
|
2:23,44 |
Charlotte
Hansen Saxegård, Fr.stad IF |
17.11.94 |
4A |
J16 |
Lillehammer |
20.06 |
2:34,82-09 |
2:23,51 |
Anja Tryti, Asker SK |
18.08.95 |
5A |
J15 |
Nadderud |
12.06 |
2:23,82-09 |
2:23,51 |
Liz-Helen
Løchen, SK Vidar |
08.04.83 |
9 |
KS |
Nadderud |
12.06 |
2:20,04-09 |
2:23,51 |
Ellen Aga
Kildal, Herkules Friidrett |
08.01.90 |
1 |
KS |
Skien |
27.07 |
2.25,37-07 |
2:23,53 |
Katrine
Haarklau, IL Gular |
21.02.91 |
m |
Ecup-2 |
Tel Aviv,
ISR |
27.06 |
2:20,79-09 |
2:23,68 |
Solveig
Emilie Olsen, Minerva IS |
01.04.91 |
1 |
J18/19 |
Lillestrøm |
29.05 |
2:14,79-09 |
2:23,84 |
Marie
Renée Sørum Gangsø, Brandbu IF |
05.02.94 |
1 |
KS |
Arvika,
SWE |
01.08 |
2:25,29-09 |
2:23,90 |
Guro
Ørndal Nilsen, Ranheim IL |
19.11.92 |
1 |
J18/19 |
Steinkjer |
15.05 |
2:27,47-09 |
2:24,0 |
Fride
Bakken, Bækkelagets SK |
15.08.96 |
3 |
J14 |
Stockholm,
SWE |
27.05 |
|
2:24,14 |
Nora
Kollerød Wold, Fredrikstad IF |
21.06.97 |
1A |
J13 |
Lillehammer |
20.06 |
Debut-2010 |
|
(80) |
|
|
|
|
|
|
2:24,19 |
Rikke
Bergsvand, IK Tjalve |
10.09.95 |
6 |
KS |
Oslo/Bi |
27.05 |
|
2:24,36 |
Britt
Thorshaug Granrud, FIK Ren-Eng |
16.06.92 |
7 |
UM18/19 |
Molde |
05.09 |
2:22,74-08 |
2:24,39 |
Kristin
Skolt, IL Tyrving |
21.02.94 |
6A |
UM16 |
Molde |
04.09 |
2:27,27-09 |
2:24,48 |
Marthe
Olsen, Byåsen IL |
30.04.96 |
4A |
J14 |
Lillehammer |
20.06 |
2:33,35-09 |
2:24,48 |
Stine
Sjøholtstrand, Ranheim IL |
11.03.88 |
5 |
DM |
Odense |
08.08 |
|
2:24,58 |
Marte |
09.03.87 |
4 |
KS |
Fana |
04.06 |
2:25,66-09 |
2:24,72 |
Nora Louise Bråtveit Line, |
18.03.95 |
1B |
UM15 |
Molde |
04.09 |
2:27,45-09 |
2:24,74 |
June
Bakken Hodt, IF Hellas |
14.06.95 |
2B |
UM15 |
Molde |
04.09 |
|
2:24,75 |
Leah
Røste, IL Tyrving |
26.06.95 |
3 |
J15 |
Oslo/Bi |
15.08 |
2:26,84-09 |
2:24,93 |
Ingrid
Vonheim Muri, IL Tyrving |
02.04.96 |
1 |
J15 |
Lillestrøm |
29.05 |
2:29,4 -09 |
|
(90) |
|
|
|
|
|
|
2:25,08 |
Marte
Skogen Evje, Oslo-Stud. IK |
11.01.85 |
7 |
KS |
Oslo/Bi |
27.05 |
2:22,55-00 |
2:25,10 |
Hanne
Klausen, IF Eiker-Kvikk |
17.02.95 |
9A |
J15 |
Nadderud |
12.06 |
2:28,35-09 |
2:25,12 |
Maren
Pernille Ydstebø, Haugesund IL |
29.11.96 |
1 |
J14 |
Haugesund |
14.07 |
2:30.10-09 |
2:25,12 |
Thea
Krokan Murud, Lillehammer IF |
06.06.94 |
1 |
J16 |
Lillehammer |
17.08 |
2:20,90-09 |
2:25,20 |
Christina Maria Toogood, |
23.01.89 |
1 |
KS |
Sandnes |
09.06 |
2.14,36-07 |
2:25,21 |
Bente
Rosvold Midtun, Osterøy IL |
22.11.58 |
7 |
KS |
Fana |
26.06 |
2:22,28-09 |
2:25,22 |
Tonje
Helle, IK Tjalve |
22.04.87 |
8 |
KS |
Oslo/Bi |
27.05 |
2.18,09-07 |
2:25,36 |
Hilde
Riksheim Tandstad, Velledalen IL |
08.03.92 |
1 |
J18/19 |
Molde |
30.05 |
2:28,82-09 |
2:25,39 |
Helene
Margrethe Mejdell, IL i BUL |
10.06.93 |
2 |
KS |
Oslo/Bi |
29.06 |
2:30,70-09 |
2:25,82 |
Karen
Meling, IL Skjalg |
21.07.94 |
2 |
J16 |
Haugesund |
29.05 |
Debut-2010 |
|
(100) |
|
|
|
|
|
|
2:26,26 |
Ida
Sonflå, IL Varden |
11.07.95 |
3B |
UM15 |
Molde |
04.09 |
|
2:26,48 |
Marte
Helle Schia, IL Koll |
08.10.94 |
1B |
UM16 |
Molde |
04.09 |
2:35,09-09 |
2:26,64 |
Ingjerd
Meling, IL i BUL |
11.02.86 |
1 |
KS |
Oslo/Bi |
27.09 |
|
2:26,71 |
Ane
Vognild Volden, Ranheim IL |
13.12.93 |
1 |
J16 |
Steinkjer |
15.05 |
|
2:26,74 |
Camilla
Hengebøl, IL Tyrving |
18.09.94 |
2 |
J16 |
Nadderud |
12.06 |
2:27,9 -09 |
2:26,91 |
Ingrid
Sørum, Nittedal IL |
07.03.95 |
1 |
J15 |
Nesodden |
12.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Utenlandske statsborgere / Foreign citizens: |
|
|
|
|
|
||
2:20,92 |
Weyni
Weldeslaste Tesfy, Skjalg (ERI) |
09.02.91 |
1 |
J18/19 |
Sandnes |
26.06 |
|
2:24,80 |
Weyni W.
Gebrihiwet, IL Skjalg (ERI) |
09.09.93 |
1 |
J18/19 |
Stavanger/St |
20.05 |
|
2:26,16 |
Maria
Ekman Stensland, Ås IL (SWE) |
13.04.81 |
4 |
KS |
Oslo/Bi |
19.05 |
2:21,60-06 |
2:26,23 |
Helen
Hayelom Haile, Skjalg IL (ERI) |
01.03.92 |
3 |
J18/19 |
Sandnes |
26.06 |
2:28,67-09 |
2:26,78 |
Johanna Gateman, IL Tyrving (SWE) |
25.06.93 |
5 |
J17 |
Nadderud |
12.06 |
2:23,99-09 |
2:26,79 |
Weronika
Ludwiczak, BFG Fana (POL) |
09.10.91 |
4 |
U20 |
Fana |
11.05 |
2:24,41-08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Alternativ tid / Alternative time: |
|
|
|
|
|
||
2:16,03 |
Karoline
P. Finne, Bergens TF |
24.02.93 |
3 |
NM-U20 |
Ravnanger |
08.08 |
2:17,97-09 |
NR: 2:38,70 |
|
|
|
NRU23: 2:39,8 |
|
|
|
NRU20: 2:48,4 |
|
|
|
3:03,10 |
Mari
Sollid Eide, Sandane TIL |
19.07.95 |
2 |
J15 |
Arvika,
SWE |
01.08 |
Debut-2010 |
3:04,85 |
Julie
Frøslev Mathisen, Askim IF |
21.05.93 |
1 |
J17 |
Askim |
29.05 |
3:02,16-09 |
3:06,87+ |
Karoline
Bjerkeli Grøvdal, SK Vidar |
14.06.90 |
- |
NM |
Sandnes |
22.08 |
3:05,06-09 |
3:12,2 |
Hanne
Setsaas Hoven, Selbu IL |
29.07.94 |
1 |
J16 |
Lånke |
27.07 |
Debut-2010 |
NR: 4:00,55 |
NM: 4:44,99 |
EM-A: 4:13,00 |
EM-B: 4:18,00 |
NRU23: 4:05,21 |
NMU23: 5:04,99 |
|
|
NRU20: 4:09,40 |
NMU20: 5:09,99 |
VMU20: 4:28,00 |
|
4:02,20 |
Ingvill
Måkestad Bovim, IL Gular |
07.08.81 |
5 |
DL |
Rieti, ITA |
29.08 |
4:09,62:09 |
4:04,22 |
Måkestad
Bovim |
|
10 |
DL |
Paris, FRA |
16.07 |
|
4:04,92 |
Måkestad
Bovim |
|
12 |
DL |
Stockholm,
SWE |
06.08 |
|
4:06,08 |
Måkestad
Bovim |
|
6 |
DL |
Doha, QAT |
14.05 |
|
4:07,41 |
Måkestad
Bovim |
|
10 |
DL |
Lausanne, SUI |
08.07 |
|
4:07,49 |
Måkestad
Bovim |
|
6h2 |
EM |
Barcelona, ESP |
30.07 |
|
4:08,62 |
Måkestad
Bovim |
|
2 |
SGP |
Sollentuna, SWE |
01.07 |
|
4:08,75 |
Måkestad
Bovim |
|
6 |
ETCH |
Fana |
20.06 |
|
4:10,95 |
Måkestad
Bovim |
|
7 |
DL |
London,
GBR |
13.08 |
|
4:16,31 |
Ragnhild
Kvarberg, SK Vidar |
23.03.81 |
1 |
KS |
Florø |
29.05 |
4.07,14-06 |
|
(10/2) |
|
|
|
|
|
|
4:16,78 |
Kvarberg |
|
10A |
KS |
Watford, GBR |
12.06 |
|
4:18,82 |
Karoline
Bjerkeli Grøvdal, SK Vidar |
14.06.90 |
2 |
KS |
Florø |
29.05 |
4:15,12-09 |
4:20,03 |
Kvarberg |
|
1 |
NM |
Sandnes |
22.08 |
|
4:22,84 |
Ingeborg
Løvnes, SK Vidar |
05.09.92 |
8 |
KS |
Nijmegen,
NED |
26.05 |
4:27,64-09 |
4:22,88 |
Hanne
Lyngstad, IK Tjalve |
05.12.75 |
4 |
KS |
Florø |
29.05 |
4.15,08-98 |
4:23,80 |
Kristine
Eikrem Engeset, IL Skjalg |
15.11.88 |
9 |
SGP |
Sollentuna, SWE |
01.07 |
4.09,40-07 |
4:24,42 |
Løvnes |
|
8h3 |
VM-U20 |
Moncton, Can |
23.07 |
|
--------------------------------------------(17/6)------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
|||||||
4:25,55 |
Lisbet
Pedersen, IK Tjalve |
20.11.75 |
11 |
KS |
Uden, NED |
03.07 |
4:13.37-03 |
4:28,42 |
Lillian
Greibesland, Otra IL |
31.05.92 |
3 |
KS |
Vestal,
USA |
11.06 |
4:42,78-08 |
4:30,31 |
Runa
Skrove Falch, Steinkjer FIK |
23.06.90 |
3 |
NB-U23 |
Söderhamn, SWE |
04.09 |
4:37,54-09 |
4:33,58 |
Kristin
Brøndbo, Steinkjer FIK |
27.01.88 |
2 |
NM-U23 |
Ravnanger |
07.08 |
4:39,68-08 |
|
(10) |
|
|
|
|
|
|
4:33,69 |
Alvilde
Maria Ossum, SK Vidar |
09.05.82 |
2 |
KS |
København,
DEN |
05.06 |
4:23,20-06 |
4:34,19 |
Ida
Østerås, Verdal FIK |
07.08.93 |
3 |
NM |
Sandnes |
22.08 |
4:39,94-09 |
4:34,88 |
Marte
Kristoffersen, IL Varden |
11.08.89 |
1 |
U23 |
Stjørdal |
27.05 |
4.42,44-05 |
4:34,88 |
Frida
Berge, IL Gular |
13.03.94 |
4 |
NM |
Sandnes |
22.08 |
4:44,69-09 |
4:36,75 |
Sigrid
Jervell Våg, Trondheim Friidrett |
06.06.92 |
2A |
J19 |
Göteborg,
SWE |
03.07 |
4:36,79-09 |
4:37,30 |
Cecilie
Udstuen, Haugesund IL |
27.06.86 |
3 |
KS |
Lincoln,
USA |
10.04 |
4:40,14-08 |
4:38,75 |
Mette
Riise, SK Vidar |
03.11.82 |
5 |
NM |
Sandnes |
22.08 |
4:45,27-09 |
4:38,77 |
Ingeborg
Kristine Lind, IL Gular |
07.10.90 |
6 |
NM |
Sandnes |
22.08 |
|
4:38,79 |
Ida
Kjelkenes, IL Gular |
13.01.86 |
7 |
NM |
Sandnes |
22.08 |
4:49,58-08 |
4:39,71 |
Eira
Jensen, Sortland FIK |
27.05.93 |
4 |
KS |
Boden, SWE |
25.07 |
Debut-2010 |
|
(20) |
|
|
|
|
|
|
4:40,04 |
Karoline
P. Finne, Bergens TF |
24.02.93 |
1 |
KS |
Fana |
15.09 |
4:46,81-09 |
4:40,84 |
Julie
Marie Haabeth, Fredrikstad IF |
06.07.88 |
3B |
KS |
Göteborg,
SWE |
03.07 |
4.46,34-07 |
4:41,20 |
Helene
Strømblad Hansen, FIK BFG Fana |
24.03.92 |
2 |
KS |
Oslo/Bi |
22.05 |
4:45,93-09 |
4:41,64 |
Hilde
Aasheim, Osterøy IL |
08.09.84 |
2 |
KS |
Fana |
15.09 |
4:48,86-09 |
4:42,36 |
Ida
Fillingsnes, Herkules Friidrett |
30.06.90 |
3 |
NM-U23 |
Ravnanger |
07.08 |
4:36,18-09 |
4:43,21 |
Ingvild
Vedde, Nesbyen IL |
29.02.92 |
5 |
NM-U20 |
Ravnanger |
07.08 |
4:53,65-09 |
4:43,90 |
Ellen Aga
Kildal, Herkules Friidrett |
08.01.90 |
2 |
KS |
Trondheim/St |
19.05 |
4:44,72-09 |
4:44,77 |
Ingeborg
Haugli, SK Vidar |
08.03.89 |
5B |
KS |
Göteborg,
SWE |
03.07 |
|
4:45,91 |
Frida
Thorsås, Urædd Friidrett |
31.01.94 |
7 |
NM-U20 |
Ravnanger |
07.08 |
4:45,63-09 |
4:46,32 |
Irene
Johansen, Sørum IL |
05.03.96 |
1 |
J14 |
Nadderud |
13.06 |
5:03,18-09 |
|
(30) |
|
|
|
|
|
|
4:46,54 |
Bertine
Helene Færø, FIL AKS-77 |
27.12 92 |
8 |
NM-U20 |
Ravnanger |
07.08 |
4:49,42-09 |
4:46,58 |
Aurora
Selstad Dybedokken, IL Tyrving |
08.10.95 |
1 |
J15 |
Oslo/Bi |
22.09 |
5:20,39-09 |
4:46,80 |
Ida Elise
Nymoen Eltervaag, IL Skjalg |
22.08.95 |
1 |
J15 |
Sandnes |
27.06 |
4:58,37-09 |
4:47,76 |
Linn
Eriksen, IK Tjalve |
30.10.94 |
7A |
J17 |
Göteborg,
SWE |
03.07 |
4:53,19-09 |
4:48,26 |
Karoline
Egeland Skatteboe, IL Tyrving |
28.07.93 |
1 |
J17 |
Oslo/Bi |
22.09 |
5:13,07-09 |
4:48,99 |
Mari
Haugen, Modum FIK |
29.08.87 |
2 |
KS |
Oslo/Bi |
14.08 |
4:47,32-09 |
4:51,66 |
Astrid
Uhrenholdt Jacobsen, IK Tjalve |
22.01.87 |
4 |
KS |
Oslo/Bi |
14.08 |
5.11,59-03 |
4:51,81 |
Solveig
Lie Onstad, Laksevåg TIL |
20.04.93 |
1B |
J17 |
Göteborg,
SWE |
03.07 |
5.02,66-07 |
4:52,07 |
Tonje
Helle, IK Tjalve |
22.04.87 |
5C |
KS |
Göteborg,
SWE |
03.07 |
4.49,34-07 |
4:53,46 |
Grethe Lise Nygård, Raufoss IL |
02.01.79 |
1 |
KS |
Oslo/Bi |
27.08 |
4:34,22-99 |
|
(40) |
|
|
|
|
|
|
4:54,02 |
Trine
Vevle Westerheim, IL Korlevoll |
22.10.95 |
11 |
NM-U20 |
Ravnanger |
07.08 |
5:05,48-09 |
4:55,22 |
Julie
Frøslev Mathisen, Askim IF |
21.05.93 |
4 |
J17 |
Lillehammer |
17.06 |
4:50,60-08 |
4:55,24 |
Thea
Krokan Murud, Lillehammer IF |
06.06.94 |
1 |
J16 |
Lillehammer |
18.05 |
4:56,06-09 |
4:56,19 |
Nora
Kollerød Wold, Fredrikstad IF |
21.06.97 |
1 |
J13 |
Lillehammer |
17.06 |
Debut-2010 |
4:56,38 |
Mari
Helgestad, Løten Friidrett |
01.10.92 |
6 |
KS |
Oslo/Bi |
14.08 |
5:01,97-09 |
4:56,86 |
Mari Skar
Manger, IL Gular |
09.02.80 |
1 |
KS |
Fana |
03.08 |
4:55,59-08 |
4:56,9 |
Mari
Sollid Eide, Sandane TIL |
19.07.95 |
1 |
J15 |
Hyen |
22.07 |
5:01,39-09 |
4:57,07 |
Ingvild
Drabløs, IL Tyrving |
28.02.96 |
3 |
J14 |
Nadderud |
13.06 |
5:01,34-09 |
4:57,12 |
Synne
Visnes, IL Gular |
28.05.94 |
6 |
KS |
Fana |
18.06 |
5:03,32-08 |
4:57,40 |
Siri
Rostoft Kristjansson, IL i BUL |
09.01.74 |
1 |
V35 |
Costa
Mesa, USA |
01.05 |
4:36,88-98 |
|
(50) |
|
|
|
|
|
|
4:57,40 |
Kristin E.
Hagen, Haugesund IL |
11.12.92 |
1 |
J18/19 |
Leirvik |
15.08 |
5:24,58-08 |
4:57,60 |
Gro Svendal, FIK BFG Fana |
09.04.70 |
2 |
KS |
Fana |
03.08 |
4:53,9 -85 |
4:58,02 |
Marte
Skogen Evje, Oslo-Studentenes IK |
11.01.85 |
5 |
KS |
Oslo/Bi |
22.05 |
4:58,14-09 |
4:58,20 |
Veronica
Undseth, Herkules Friidrett |
01.04.94 |
11A |
J17 |
Göteborg,
SWE |
03.07 |
5:03,31-09 |
4:58,42 |
Marthe
Klausen, IF Eiker-Kvikk |
06.01.97 |
2 |
J13 |
Lillehammer |
17.06 |
Debut-2010 |
4:58,68 |
Bente
Rosvold Midthun, Osterøy IL |
22.11.58 |
3 |
KS |
Fana |
30.06 |
4:56,31-09 |
4:58,79 |
Ingjerd
Meling, IL i BUL |
11.02.86 |
3 |
KS |
Oslo/Bi |
27.08 |
|
4:59,25 |
Maren
Pernille Ydstebø, Haugesund IL |
29.11.96 |
4 |
J14 |
Nadderud |
13.06 |
5:06,50-09 |
4:59,92 |
Maria
Aure, Ringerike FIK |
23.04.90 |
4 |
KS |
Oslo/Bi |
27.08 |
5:10,45-06 |
5:00,07 |
Else Loge,
IL Tyrving |
04.07.94 |
1 |
J16 |
Oslo/Bi |
22.09 |
5.05,15-07 |
|
(60) |
|
|
|
|
|
|
5:00,70 |
Ingrid
Vonheim Muri, IL Tyrving |
02.04.96 |
5 |
J14 |
Nadderud |
13.06 |
5:01,83-09 |
5:00,99 |
Julie
Stendahl Spets, Lundamo IL |
20.06.96 |
2 |
J14 |
Lillehammer |
17.06 |
5:05,11-09 |
5:01,10 |
Hanne
Steinstø, Torvastad IL |
17.03.89 |
1 |
KS |
Sandnes |
27.06 |
5:15,58-09 |
5:01,43 |
Vilde
Ottestad, IL Molde-Olymp |
02.11.94 |
1 |
J16 |
Ørsta |
22.08 |
4:58,51-09 |
5:01,49 |
Camilla
Pettersen, Sarpsborg IL |
07.03.93 |
6 |
KS |
Oslo/Bi |
20.07 |
|
5:01,53 |
Charlotte
Myhre, Stjørdal FIK |
21.06.94 |
4B |
J17 |
Göteborg,
SWE |
03.07 |
4.58,47-07 |
5:01,54 |
Marte
Nordlunde, Lillehammer IF |
13.11.96 |
1 |
J14 |
|
01.06 |
5:05,61-09 |
5:01,67 |
Randi
Wærnes, Trondheim Friidrett |
19.05.78 |
1 |
KS |
Stjørdal |
13.06 |
4.49,66-07 |
5:01,96 |
Ine Hovi,
Ås IL |
16.06.78 |
1 |
KS |
Ås |
03.05 |
4.49,98-05 |
5:02,54 |
Maiken
Skoie Brustad, IL Tyrving |
08.02.93 |
7 |
KS |
Oslo/Bi |
20.07 |
|
|
(70) |
|
|
|
|
|
|
5:02,55 |
Britt
Thorshaug Granrud, FIK Ren-Eng |
16.07.92 |
1 |
J18/19 |
Romedal |
29.05 |
4:59,02-08 |
5:02,55 |
Ellen
Reiner-Vestli, IF Graabein Sætre |
22.10.72 |
1 |
KS |
Brasschaat,
BEL |
12.06 |
5:02,81-09 |
5:02,63 |
Anette
Bru, Osterøy IL |
14.02.69 |
3 |
KS |
Fana |
05.06 |
4:50,84-06 |
5:03,09 |
Camilla
Hengebøl, IL Tyrving |
18.09.94 |
8 |
KS |
Oslo/Bi |
20.07 |
5:09,20-09 |
5:03,16 |
Kristin
Skolt, IL Tyrving |
21.02.94 |
9 |
KS |
Oslo/Bi |
20.07 |
|
5:03,18 |
Marte Sem, Herkules Friidrett |
23.05.93 |
10 |
KS |
Oslo/Bi |
20.07 |
|
5:03,40 |
Karen
Meling, IL Skjalg |
21.07.94 |
1 |
J16 |
Sandnes |
25.05 |
Debut-2010 |
5:03,61 |
Marthe
Olsen, Byåsen IL |
30.04.96 |
4 |
J14 |
Lillehammer |
17.06 |
5:14,22-09 |
5:03,76 |
Hanne
Klausen, IF Eiker-Kvikk |
17.02.95 |
3 |
J15 |
Lillehammer |
17.06 |
5:05,16-09 |
5:03,99 |
Marie
Edvardsdal Holmaas, FIL AKS-77 |
01.05.96 |
1 |
J14 |
Fana |
12.09 |
5:19,96-09 |
|
(80) |
|
|
|
|
|
|
5:04,3 |
Benedikte
Aa, Gloppen FIL |
12.08.87 |
1 |
KS |
Førde |
19.07 |
|
5:04,41 |
Maja
Solbakken, FIK Ren-Eng |
18.10.93 |
1 |
J17 |
Romedal |
29.05 |
5:04,86-09 |
5:04,64 |
Rebecca
Snekkenes, Lørenskog FIL |
04.01.94 |
6 |
KS |
Oslo/Bi |
27.08 |
5:25,64-09 |
5:05,44 |
Lene
Petterson Heiberg, Gjøvik vgs. |
16.11.93 |
1 |
J17/19 |
Romedal |
21.09 |
Debut-2010 |
5:05,51 |
Kristine
Fjellanger, Loddefjord IL |
06.12.92 |
1 |
J18/19 |
Fana |
04.09 |
5:17,16-09 |
5:06,62 |
Charlotte
Hansen Saxegård, Fr.stad IF |
17.11.94 |
5B |
J17 |
Göteborg,
SWE |
03.07 |
|
5:06,99 |
Christine
Nystuen, Øvrebyen vgs. |
17.08.92 |
2 |
J17/19 |
Romedal |
21.09 |
5:11,24-09 |
5:07,37 |
Maria
Fjose, Voss IL |
24.03.90 |
2 |
U23 |
Fana |
05.06 |
5:05,18-08 |
5:07,53 |
Hilde
Riksheim Tandstad, Velledalen IL |
08.03.92 |
1 |
J18/19 |
Ulsteinvik |
23.05 |
5:13,48-09 |
5:08,47 |
Johanna
Jansson, Børsa IL |
25.10.97 |
1 |
J13 |
Stjørdal |
29.08 |
Debut-2010 |
|
(90) |
|
|
|
|
|
|
5:08,66 |
Nora
Anette S. Systad, Bergens TF |
05.05.93 |
2 |
J17 |
Fana |
05.06 |
5:06,73-09 |
5:08,97 |
Rikke
Skiri Østigård, Åndalsnes IF |
07.03.97 |
2 |
J13 |
Stjørdal |
29.08 |
Debut-2010 |
5:09,24 |
Renate
Lie, IL Gneist |
23.02.98 |
1 |
J13 |
Fana |
12.09 |
Debut-2010 |
5:09,57 |
Anja
Tryti, Asker SK |
18.08.95 |
3 |
J15 |
Asker |
05.06 |
5:03,10-09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Utenlandske statsborgere / Foreign citizens: |
|
|
|
|
|
||
4:45,81 |
Tsige
Gerberhan Oqbazgi, IL Skjalg (ERI) |
12.01.93 |
1 |
J17 |
Sandnes |
27.06 |
4:48,69-09 |
4:48,47 |
Weyni
Weldeslaste Tesfy, IL Skjalg (ERI) |
09.02.91 |
1 |
J18/19 |
Sandnes |
27.06 |
4:43,05-09 |
4:52,25 |
Helen
Hayelom Haile, IL Skjalg (ERI) |
01.03.92 |
2 |
J18/19 |
Sandnes |
27.06 |
5:06,44-09 |
4:58,61 |
Maria Ekman Stensland, |
13.04.81 |
6 |
KS |
Oslo/Bi |
22.05 |
4:58,60-06 |
5:04,03 |
Johanna Sjögren, IL Gular (SWE) |
17.06.81 |
4 |
KS |
Fana |
30.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alternativ tid / Alternative time: |
|
|
|
|
|
||
4:56,93 |
Mari
Sollid Eide, Sandane TIL |
19.07.95 |
1 |
J15 |
Byrkjelo |
20.05 |
5:01,39-09 |
NR: 5:47,1 |
|
|
|
NRU23: 5:58,97 |
|
|
|
NRU20: 6:12,93 |
|
|
|
6:18,87+ |
Karoline
Bjerkeli Grøvdal, SK Vidar |
14.06.90 |
- |
NM |
Sandnes |
22.08 |
6:12,93+-09 |
6:41,83 |
Aurora
Selstad Dybedokken, IL Tyrving |
08.10.95 |
1 |
UM15 |
Molde |
05.09 |
Debut-2010 |
6:43,28 |
Mari
Sollid Eide, Sandane TIL |
19.07.95 |
2 |
UM15 |
Molde |
05.09 |
Debut-2010 |
6:47,88 |
Ida Elise
Nymoen Eltervaag, IL Skjalg |
22.08.95 |
3 |
UM15 |
Molde |
05.09 |
7:08,57-09 |
6:49,18+ |
Kirsten
Melkevik Otterbu, FIK BFG Fana |
29.05.70 |
- |
NM |
Sandnes |
20.08 |
|
6:53,18 |
Trine
Vevle Westerheim, IL Korlevoll-Odda |
22.10.95 |
3 |
J15 |
Nadderud |
11.06 |
Debut-2010 |
6:54,94 |
Synne M.
Visnes, Bergens TF |
28.05.94 |
1 |
J16/17 |
Fana |
12.09 |
7:01,22*-08 |
6:55,31 |
Ida
Sonflå, IL Varden |
11.07.95 |
4 |
UM15 |
Molde |
05.09 |
Debut-2010 |
6:55,94 |
Kaja
Nordheim Morken, IK Tjalve |
04.04.95 |
4 |
J15 |
Nadderud |
11.06 |
Debut-2010 |
6:56,09 |
Hanne
Steinstø, Torvastad IL |
17.03.89 |
- |
J18/19 |
Fana |
12.09 |
Debut-2010 |
|
(10) |
|
|
|
|
|
|
6:56,32 |
Marte
Nordlunde, Lillehammer IF |
13.11.96 |
5 |
J15 |
Nadderud |
11.06 |
Debut-2010 |
6:57,04 |
Susanne
Grønlid Engen, Modum FIK |
18.02.95 |
6 |
J15 |
Nadderud |
11.06 |
Debut-2010 |
6:59,13 |
Aud Irene
Bredeli, Isfjorden IL |
13.07.95 |
5 |
UM15 |
Molde |
05.09 |
Debut-2010 |
7:00,18 |
Kristine
Fjellanger, Loddefjord IL |
06.12.92 |
1 |
J18/19 |
Fana |
12.09 |
Debut-2010 |
7:04,72 |
Hilde
Fenne, Voss IL |
12.05.93 |
1 |
J17 |
Lonevåg |
02.08 |
6:40,76-08 |
7:06,43 |
Anja
Tryti, Asker SK |
18.08.95 |
7 |
J15 |
Nadderud |
11.06 |
Debut-2010 |
7:06,84 |
Kjersti
Skaaraaen Herberg, Lillehammer IF |
24.08.91 |
1 |
KS |
Lillehammer |
17.08 |
Debut-2010 |
7:08,39 |
Ane Bakken
Hodt, IF Hellas |
14.06.95 |
6 |
UM15 |
Molde |
05.09 |
Debut-2010 |
7:09,54 |
Rikke
Bergsvand, IK Tjalve |
10.09.95 |
2B |
J15 |
Göteborg,
SWE |
04.07 |
Debut-2010 |
7:09,62 |
Josefine
Smith Brekke, IK Tjalve |
29.05.95 |
3B |
J15 |
Göteborg,
SWE |
04.07 |
Debut-2010 |
|
(20) |
|
|
|
|
|
|
7:10,64 |
Anette
Bru, Osterøy IL |
14.02.69 |
1 |
V40 |
Lonevåg |
02.08 |
Debut-2010 |
7:12,21 |
Nora
Anette S. Systad, Bergens TF |
05.05 93 |
2 |
J16/17 |
Fana |
12.09 |
6:59,48-09 |
7:13,21 |
Ida Meli Narbuvoll,
FIK Ren-Eng |
09.10.95 |
8 |
J15 |
Nadderud |
11.06 |
Debut-2010 |
7:13,76 |
June
Bakken Hodt, IF Hellas |
14.06.95 |
7 |
UM15 |
Molde |
05.09 |
Debut-2010 |
7:15,62 |
Caroline
Ziesler, Sandnes IL |
09.12.95 |
8 |
UM15 |
Molde |
05.09 |
Debut-2010 |
7:19,46 |
Marte
Hjortland Hundhammer, IL Norna-S. |
14.06.96 |
2 |
J15 |
Fana |
06.06 |
Debut-2010 |
NR: 8:31,75 |
NM: 10:14,99 |
|
|
NRU23: 8:46,6 |
NMU23: 10:59,99 |
|
|
NRU20:
9:00,13 |
NMU20:
11:19,99 |
VMU20: 9:35,00 |
|
8:54,57 |
Ingvill
Måkestad Bovim, IL Gular |
07.08.81 |
1 |
KS |
Oslo/Bi |
19.05 |
8:53,85-09 |
9:09,59 |
Ragnhild
Kvarberg, SK Vidar |
23.03.81 |
3 |
ETCH |
Fana |
19.06 |
9:32,49-01 |
9:13,69 |
Kvarberg |
|
2 |
KS |
Oslo/Bi |
19.05 |
|
9:25,93 |
Hanne
Lyngstad, IK Tjalve |
05.12.75 |
5 |
KS |
Oslo/Bi |
19.05 |
9:12,02-03 |
----------------------------------------------(4/3) ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ |
|||||||
9:31,47+ |
Karoline
Bjerkeli Grøvdal, SK Vidar |
14.06.90 |
- |
NM |
Sandnes |
22.08 |
9:09,85-08 |
9:34,01 |
Lisbet
Pedersen, IK Tjalve |
20.11.75 |
1 |
KS |
København,
DEN |
04.06 |
9:52,20-08 |
9:44,69 |
Ingeborg
Løvnes, SK Vidar |
05.09.92 |
1 |
UM18/19 |
Molde |
03.09 |
Debut-2010 |
9:45,56 |
Runa
Skrove Falch, Steinkjer FIK |
23.06.90 |
1 |
U23 |
Steinkjer |
20.07 |
9:59,32-09 |
9:52,6 |
Fride
Vullum, SK Vidar |
21.02.76 |
1 |
KS |
Stjørdal |
16.06 |
9;30,09m06 |
9:54,52 |
Julie
Marie Haabeth, IK Tjalve |
06.07.88 |
7 |
KS |
Oslo/Bi |
19.05 |
10:13,66-08 |
9:54,55 |
Ida
Østerås, Verdal FIK |
07.08.93 |
1 |
J17 |
Steinkjer |
20.07 |
10:16,47-09 |
|
(10) |
|
|
|
|
|
|
9:59,74 |
Hilde
Aasheim, Osterøy IL |
08.09.84 |
1 |
KS |
Fana |
06.06 |
10:25,84-09 |
10:02,28 |
Silje Fjørtoft,
SK Vidar |
23.06.87 |
2 |
KS |
Norman,
USA |
24.04 |
9:16,88-09 |
10:03,7 |
Lillian
Greibesland, Otra IL |
31.05.92 |
1 |
KS |
Warwick,
USA |
15.05 |
9:56,65-08 |
10:04,52 |
Miriam
Berg Hovda, Haugesund IL |
29.11.88 |
2 |
KS |
Sioux
Falls, USA |
30.04 |
10:07,10-09 |
10.05,31 |
Kristin
Brøndbo, Steinkjer FIK |
27.01.88 |
3 |
KS |
Sioux
Falls, USA |
30.04 |
10:04,20-08 |
10:05,47 |
Ingeborg
Kristine Lind, Askim IF |
07.10.90 |
5A |
KS |
Göteborg,
SWE |
02.07 |
|
10:06,73 |
Sigrid
Jervell Våg, Trondheim Friidrett |
06.06.92 |
1 |
J18/19 |
Steinkjer |
20.07 |
10:20,71-09 |
10:08,29 |
Frida
Berge, IL Gular |
13.03.94 |
1 |
UM16 |
Molde |
05.09 |
10:44,87-09 |
10:10,90 |
Linn
Eriksen, IK Tjalve |
30.10.94 |
2 |
UM16 |
Molde |
05.09 |
10:47,01-09 |
10:14,21 |
Hilde
Fenne, Voss IL |
12.05.93 |
1 |
UM17 |
Molde |
03.09 |
10:59,9 -09 |
|
(20) |
|
|
|
|
|
|
10:14,60 |
Thea
Krokan Murud, Lillehammer IF |
06.06.94 |
3 |
UM16 |
Molde |
05.09 |
Debut-2010 |
10:14,98 |
Kirsten
Melkevik Otterbu, FIK BFG Fana |
29.05.70 |
+ |
NM |
Sandnes |
20.08 |
8:58,74-08 |
10:15,95 |
Eira
Jensen, Sortland FIK |
27.05.93 |
2 |
UM17 |
Molde |
03.09 |
Debut-2010 |
10:16,76 |
Kristin
Mürer Stemland, Byåsen IL |
08.01.81 |
1 |
KS |
Trondheim/St |
01.09 |
9:56,41-08 |
10:18,84 |
Julie
Frøslev Mathisen, Askim IF |
21.05.93 |
4 |
UM17 |
Molde |
03.09 |
11:07,87-09 |
10:19,27 |
Ellen Aga
Kildal, Herkules Friidrett |
08.10.90 |
1 |
J17 |
Steinkjer |
15.05 |
10:26,49-09 |
10:20,68 |
Karoline
Egeland Skatteboe, IL Tyrving |
28.07.93 |
5 |
UM17 |
Molde |
03.09 |
11:08,81-09 |
10:21,43 |
Sara
Amalie Solheim, Berg IL |
02.03.92 |
3 |
NM-U20 |
Ravnanger |
06.08 |
10:24,24-09 |
10:23,61 |
Ingvild
Vedde, Nesbyen IL |
29.02.92 |
3 |
UM18/19 |
Molde |
03.09 |
11:32,29-08 |
10:24,94 |
Thekla
Brun Lie, IK Tjalve |
02.09.92 |
5 |
NM-U20 |
Ravnanger |
06.08 |
10:24,44-09 |
|
(30) |
|
|
|
|
|
|
10:26,93 |
Bertine
Helene Færø, FIL AKS-77 |
27.12.92 |
4 |
UM18/19 |
Molde |
03.09 |
10:40,77-09 |
10:28,31 |
Helene
Strømblad Hansen, FIK BFG Fana |
24.03.92 |
3 |
KS |
Nadderud |
11.06 |
10:27,03-09 |
10:29,43 |
Mari
Sollid Eide, Sandane TIL |
19.07.95 |
1 |
J16 |
Strandebarm |
04.07 |
Debut-2010 |
10:31,15 |
Kristine
Helle, IK Tjalve |
29.03.94 |
4 |
UM16 |
Molde |
05.09 |
Debut-2010 |
10:31,96 |
Monika
Kørra, FIK Ren-Eng |
05.09.89 |
5 |
KS |
Denton,
USA |
10.04 |
10:03,70-08 |
10:33,22 |
Vigdis
Bringedal Holst, IL Skjalg |
29.11.69 |
1 |
V40 |
Sandnes |
08.07 |
9:54,3 -08 |
10:37,36 |
Ine Hovi,
Ås IL |
16.06.78 |
1 |
KS |
Ås |
31.05 |
10:16,51-05 |
10:42,66 |
Solfrid
Braathen, SK Vidar |
10.08.82 |
5 |
KS |
Nadderud |
11.06 |
10.15,58-02 |
10:42,73 |
Maria
Fjose, Voss IL |
24.03.90 |
1 |
U23 |
Strandebarm |
04.07 |
11:00,45-09 |
10:43,6 |
Anne
Kjersti Kalvå, Lundamo IL |
05.06.92 |
1 |
J18 |
Støren |
31.05 |
Debut-2010 |
|
(40) |
|
|
|
|
|
|
10:46,72 |
Agnes
Holstad, Vind IL |
21.03.94 |
1 |
J16 |
Oslo/Bi |
13.08 |
Debut-2010 |
10:47,09 |
Tonje
Helle, IK Tjalve |
22.04.87 |
6 |
KS |
Nadderud |
11.06 |
Debut-2010 |
10:49,76 |
Heidi
Egeland, IK Tjalve |
14.03.94 |
3 |
J16 |
Nadderud |
11.06 |
10:35,60-09 |
10:50,40 |
Charlotte
Myhre, Stjørdal FIK |
21.06.94 |
5 |
UM16 |
Molde |
05.09 |
Debut-2010 |
10:52,02 |
Hanne
Steinstø, Torvastad IL |
17.03.89 |
8 |
KS |
Nadderud |
11.06 |
|
10:52,10 |
Janne
Kjellberg Johansen, Fr.stad IF |
02.08.71 |
9 |
KS |
Nadderud |
11.06 |
10:52,08-09 |
10:52,70 |
Kristin E.
Hagen, Haugesund IL |
11.12.92 |
1 |
KS |
Haugesund |
14.07 |
11:35,24-09 |
10:53,50 |
Camilla
Hengebøl, IL Tyrving |
18.09.94 |
4 |
J16 |
Nadderud |
11.06 |
|
10:54,3 |
Kristine
Fjellanger, Loddefjord IL |
06.12.92 |
1 |
J18/19 |
Fana |
27.06 |
Debut-2010 |
10:55,49 |
Mari
Johanna Brox, Oslo-Studentenes IK |
14.07.86 |
10 |
KS |
Nadderud |
11.06 |
10:57,69-09 |
|
(50) |
|
|
|
|
|
|
10:56,28 |
Britt
Thorshaug Granrud, FIK Ren-Eng |
16.07.92 |
7 |
UM18/19 |
Molde |
03.09 |
10:45,03-08 |
10:56,36 |
Grete
Elnan, Ogndal IL |
07.11.86 |
1 |
KS |
Steinkjer |
20.07 |
|
10:56,47 |
Kristine
K. Torgersen, Vind IL |
29.06.93 |
1 |
J17 |
Oslo/Bi |
13.08 |
Debut-2010 |
10:57,79 |
Maria
Aure, Ringerike FIK |
23.04.90 |
5 |
NM-U23 |
Ravnanger |
06.08 |
10:59,30-09 |
11:00,30 |
Mathea
Gjeitnes, Molde og Omegn IF |
15.07.94 |
6 |
UM16 |
Molde |
05.09 |
Debut-2010 |
11:01,52 |
Mari Skar
Manger, IL Gular |
09.02.80 |
12 |
KS |
Nadderud |
11.06 |
10:50,36-08 |
11:02,86 |
Karen
Meling, IL Skjalg |
21.07.94 |
7 |
UM16 |
Molde |
05.09 |
Debut-2010 |
11:03,56 |
Ragnhild
Hafsahl Karset, FIK Orion |
17.04.92 |
3 |
J18/19 |
Nadderud |
11.06 |
|
11:04,0 |
Torun Øvergaard
Aarvik, FIK BFG Fana |
26.01.71 |
4 |
KS |
Fana |
27.06 |
Debut-2010 |
11:04,03 |
Charlotte
Hansen Saxegård, Fr.stad IF |
17.11.94 |
8 |
UM16 |
Molde |
05.09 |
Debut-2010 |
|
(60) |
|
|
|
|
|
|
11:06,11 |
Maria
Ringstad, Dimna IL |
15.02 92 |
4 |
J18/19 |
Nadderud |
11.06 |
11:04,75-09 |
11:06,30 |
Else Loge,
IL Tyrving |
04.07.94 |
9 |
UM16 |
Molde |
05.09 |
Debut-2010 |
11.06,63 |
Vigdis Gaupholm
Reigstad, IL Fri |
26.08.73 |
1 |
V35 |
Arna |
02.10 |
11:21,36-93 |
11:07,09 |
Mari
Helgestad, Løten Friidrett |
01.10.92 |
8 |
UM18/19 |
Molde |
03.09 |
|
11:07,23 |
Nora
Anette S. Systad, Bergens TF |
05.05 93 |
1 |
J17 |
Knarvik |
24.06 |
10:55,94-09 |
11:08,0 |
Bente
Rosvold Midtun, Osterøy IL |
22.11.58 |
5 |
KS |
Fana |
27.06 |
10:47,63-09 |
11:08,0 |
Hedda
Lundeberg Aas, IL Skarphedin |
31.10.95 |
1 |
J15 |
Bø i
Telemark |
23.09 |
11:19,1 -09 |
11:09,20 |
Trude
Hansen, IL i BUL |
30.10.78 |
13 |
KS |
Nadderud |
11.06 |
11:14,94-09 |
11:10,33 |
Marte
Skogen Evje, Oslo-Stud. IK |
11.01.85 |
14 |
KS |
Nadderud |
11.06 |
Debut-2010 |
11:12,1 |
Marit
Wold, Vik IL |
15.07.92 |
1 |
J18/19 |
Sogndal |
23.09 |
Debut-2010 |
|
(70) |
|
|
|
|
|
|
11:12,58 |
Marte
Monrad-Hansen, IL Heming |
22.07.87 |
15 |
KS |
Nadderud |
11.06 |
|
11:13,73 |
Kari-Anne
Veen Billingstad, GT Internat. |
02.11.70 |
2 |
V40 |
Sandnes |
08.07 |
|
11:15,30 |
Hilde
Riksheim Tandstad, Velledalen IL |
08.03.92 |
1 |
KS |
Ørsta |
06.06 |
|
11:17,03 |
Elise
Orten, IL Fri |
16.02.64 |
1 |
V45 |
Arna |
02.10 |
11:12,68-08 |
11:19,48 |
Ingeborg
Treu Røe, IL Tyrving |
30.03.93 |
3 |
J17 |
Nadderud |
11.06 |
11:23,27-09 |
11:22,5 |
Ann Sissel
Vehus, Vinne IL |
17.09.64 |
1 |
V45 |
Stjørdal |
16.06 |
11:12,2 -09 |
11:22,78 |
Ingrid
Rosseland Fjose, Voss IL |
06.07.92 |
1 |
J18/19 |
Ulvik |
13.06 |
11:13,33-08 |
11:23,70 |
Anniken
Amos Ruud, FIL Borg |
13.07.91 |
5 |
J18/19 |
Nadderud |
11.06 |
11:14,01-09 |
11:26,8 + |
Bodil
Kristine Høstmælingen, Tyrving |
15.07.81 |
1 |
KS |
Nadderud |
17.10 |
Debut-2010 |
11:29,40 |
Marthe
Sem, Herkules Friidrett |
23.05.93 |
2 |
KS |
Bø i
Telemark |
16.08 |
Debut-2010 |
|
(80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Utenlandske statsborgere / Foreign citizens: |
|
|
|
|
|
||
9:35,16 |
Annie
Bersagel, IK Tjalve (USA) |
30.03.83 |
1 |
KS |
Lillehammer |
19.06 |
9:21,36-08 |
10:09,83 |
Jessica Gunnarsson, SK Vidar (SWE) |
01.10.76 |
1 |
KS |
Oslo/Bi |
29.06 |
9:41,76-06 |
10:15,21 |
Tsige
Gebrebrhan Oqbazgi, IL Skjalg(ERI) |
12.01.93 |
1 |
J17 |
Fana |
06.06 |
10:23,44-09 |
10:40,98 |
Helen
Hayelom Haile, IL Skjalg (ERI) |
01.03.92 |
6 |
UM18/19 |
Molde |
03.09 |
10:38,87-09 |
10:47,64 |
Maria Ekman Stensland, |
13.04.81 |
7 |
KS |
Nadderud |
11.06 |
|
11:00,05mx |
Johanna Sjögren, IL Gular (SWE) |
17.06.81 |
1 |
KS |
Fana |
28.07 |
11:09,24-09 |
NR: 14:37,33 |
NM: 17:59,99 |
EM-A: 15:50,00 |
EM-B: 16:20,00 |
NRU23: 15:29,82 |
|
|
|
NRU20: 15:29,82 |
|
VMU20: 16:30,00 |
|
15:25,40 |
Karoline
Bjerkeli Grøvdal, SK Vidar |
14.06.90 |
3 |
ETCH |
Fana |
20.06 |
15:29,82-09 |
15:41,42 |
Bjerkeli
Grøvdal |
|
13 |
EM |
Barcelona,
ESP |
01.08 |
|
15:46,99 |
Ragnhild
Kvarberg, SK Vidar |
23.03.81 |
1 |
SGP |
Sollentuna, SWE |
01.07 |
Debut-2010 |
15:49,61 |
Bjerkeli
Grøvdal |
|
1 |
NM |
Sandnes |
22.08 |
|
15:59,80 |
Kvarberg |
|
15 |
EM |
Barcelona,
ESP |
01.08 |
|
16:33,21 |
Silje
Fjørtoft, SK Vidar |
23.06.87 |
4 |
KS |
Orlando,
USA |
16.05 |
15:55,23-09 |
16:48,44 |
Kirsten
Melkevik Otterbu, FIK BFG |
29.05.70 |
2 |
NM |
Sandnes |
22.08 |
16:01,56-08 |
16:53,40 |
Runa
Skrove Falch, Steinkjer FIK |
23.06.90 |
3 |
NB-U23 |
Söderhamn, SWE |
05.09 |
17:56,97-08 |
----------------------------------------------------------------------------------(8/5)
----------------------------------------------------------------------------------- |
|||||||
17:10,98+ |
Kjersti
Karolin Danielsen, SK Vidar |
15.02.79 |
- |
NM |
Sandnes |
20.08 |
17.18,17-07 |
17:18,02 |
Hilde
Aasheim, Osterøy IL |
08.09.84 |
4 |
NM |
Sandnes |
22.08 |
18:05,17-09 |
17:21,8 mx |
Julie
Marie Haabeth, Fredrikstad IF |
06.07.88 |
1 |
KS |
Lisleby |
23.07 |
Debut-2010 |
17:27,17 |
Fride
Vullum, SK Vidar |
21.02.76 |
5 |
NM |
Sandnes |
22.08 |
16.01,41-01 |
17:56,50mx |
Ingeborg
Kristine Lind, Askim IF |
07.10.90 |
2 |
KS |
Oslo/Bi |
13.07 |
Debut-2010 |
|
(10) |
|
|
|
|
|
|
18:12,42 |
Monika
Kørra, FIK Ren-Eng |
05.09.89 |
3 |
KS |
Arlington,
USA |
27.03 |
17:34,45-08 |
18:51,3 |
Bertine
Helene Færø, FIL AKS-77 |
27.12.92 |
1 |
KS |
Ostereidet |
26.09 |
Debut-2010 |
18:55,26mx |
Grethe Lise Nygård, |
02.01.79 |
3 |
KS |
Oslo/Bi |
13.07 |
Debut-2010 |
18:58,87mx |
Maria
Aure, Ringerike FIK |
23.04.90 |
4 |
KS |
Oslo/Bi |
13.07 |
Debut-2010 |
19:03,30mx |
Trude
Hansen, IL i BUL |
30.10.78 |
5 |
KS |
Oslo/Bi |
13.07 |
19:26,63-09 |
19:05,35mx |
Elise
Orten, IL Fri |
16.02.64 |
1 |
KS |
Arna |
10.10 |
19:13,2 -08 |
19:06,3 |
Bodil
Kristine Høstmælingen, Tyrving |
15.07.81 |
1 |
KS |
Nadderud |
17.10 |
Debut-2010 |
19:08,31mx |
Vigdis
Gaupholm Reigstad, IL Fri |
26.08.73 |
2 |
KS |
Arna |
10.10 |
Debut-2010 |
19:11,95 |
Ellen Aga
Kildal, Herkules Friidrett |
08.10.90 |
1 |
KS |
Skien |
11.08 |
Debut-2010 |
19:15,4 |
Sara-Rebekka
Færø Linde, Eikanger IL |
11.04.82 |
2 |
KS |
Ostereidet |
26.09 |
19.31,7#-05 |
|
(20) |
|
|
|
|
|
|
19:20,0 mx |
Janne
Kjellberg Johansen, Fredrikstad IF |
02.08.71 |
2 |
KS |
Lisleby |
23.07 |
19:12,7 -08 |
19:42,71mx |
Anette
Bru, Osterøy IL |
14.02.69 |
1 |
V40 |
Lonevåg |
12.07 |
18:56,9 -09 |
19:47,88 |
Gry
Magritt Vågane, Jølster IL |
25.11.68 |
1 |
NM-V40 |
Florø |
15.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Utenlandske statsborgere / Foreign citizens: |
|
|
|
|
|
||
16:07,16mx |
Annie
Bersagel, IK Tjalve (USA) |
30.03.83 |
1 |
KS |
Oslo/Bi |
13.07 |
16:08,88-08 |
17:49,93 |
Jessica Gunnarsson, SK Vidar (SWE) |
01.10.76 |
6 |
NM |
Sandnes |
22.08 |
16.49,15-06 |
NR: 30:13,74 |
NM: - |
EM-A: 33:20,00 |
EM-B: 34:30,00 |
NRU23: 32:37,99 |
|
|
|
NRU20: 36:38,44 |
|
|
|
34:24,04 |
Kirsten
Melkevik Otterbu, FIK BFG |
29.05.70 |
1 |
NM |
Sandnes |
20.08 |
32:31,45-08 |
34:28,02 |
Kjersti
Karolin Danielsen, SK Vidar |
15.02.79 |
2 |
NM |
Sandnes |
20.08 |
34:36,85-09 |
34:51,03 |
Christina Bus Holth, SK Vidar |
22.04.80 |
1 |
KS |
Kerava,
FIN |
23.05 |
34:38,11-09 |
35:39,39 |
Fride
Vullum, SK Vidar |
21.02.76 |
3 |
NM |
Sandnes |
20.08 |
35:11,20-06 |
36:16,26 |
Runa
Skrove Falch, Steinkjer FIK |
23.06.90 |
2 |
KS |
Moorhead,
USA |
07.05 |
37:15,76-07 |
36:24,88 |
Hilde
Aasheim, Osterøy IL |
08.09.84 |
4 |
NM |
Sandnes |
20.08 |
38:10,97-09 |
36:26,25 |
Miriam
Berg Hovda, Haugesund IL |
29.11.88 |
4 |
KS |
Moorhead,
USA |
07.05 |
Debut-2010 |
36:50,34 |
Monika
Kørra, FIK Ren-Eng |
05.09.89 |
21 |
KS |
Walnut,
USA |
15.04 |
Debut-2010 |
37:23,59 |
Merete
Helgheim, Gloppen FIL |
19.09.80 |
5 |
NM |
Sandnes |
20.08 |
37:49,04-09 |
37:44,49 |
Kørra |
|
12 |
KS |
Orlando,
USA |
14.05 |
|
---------------------------------------------(10/9)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
|||||||
40:07,5 |
Janne
Kjellberg Johansen, Fredrikstad |
02.08.71 |
1 |
KS |
Lisleby |
17.09 |
39:38,4 -08 |
(10) |
|||||||
41:03,10mx |
Grethe Lise Nygård, |
02.01.79 |
1 |
KS |
Brumunddal |
05.08 |
Debut-2010 |
41:22,22mx |
Anette Bru, Osterøy IL |
14.02.69 |
1 |
KS |
Lonevåg |
30.10 |
40:08,91-08 |
41:29,49 |
Kristine
Fjellanger, Loddefjord IL |
06.12.92 |
1 |
KS |
Fana |
22.09 |
Debut-2010 |
41:53,59 |
Bente Rosvold Midtun, Osterøy IL |
22.11.58 |
2 |
KS |
Lonevåg |
30.10 |
40.15,93-07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Utenlandsk statsborger / Foreign citizen: |
|
|
|
|
|
||
37:17,54 |
Abeba B. Hailemariam, M.-Olymp (ETH) |
11.09.88 |
1 |
KS |
Molde |
19.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ikke
godkjente resultater / Unsanctioned performances |
|
|
|
|
|
||
Ulovlig bruk av mannlig hare / Unlegal
male pace assistance |
|
|
|||||
34:32,81mx |
Fride
Vullum, SK Vidar |
21.02.76 |
1 |
KS |
Trondheim/St |
10.06 |
35:11,20-06 |
37:23,28mx |
Anne Lise
(Tyssø) Nevin, Strindheim IL |
05.02.73 |
2 |
KS |
Trondheim/St |
10.06 |
Debut-2010 |