Løvstakken opp
Varegg Team Melkesyre. Fra Solheimslien
13.05.12
Resultatliste per klasse
Gutter
12-13 år | Gutter
14-15 år | Gutter
16-17 år | Jenter
16-17 år | Kvinner
20-22 år |
Kvinner
23-34 år | Kvinner
35-39 år | Kvinner
40-44 år | Kvinner
45-49 år | Menn
18-19 år |
Menn
20-22 år | Menn
23-34 år | Menn
35-39 år | Menn
40-44 år | Menn
45-49 år |
Menn
50-54 år | Menn
55-59 år | Menn
60-64 år | Trim
voksen over 19 år | Trimklasse
13-19 |
Trimklasse
barn u 13 |
Resultatliste Gutter 12-13 år |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Ekerhovd,Lasse |
NOTEAM |
18:53 + 00:00 |
2 |
Jensen,Sander August Standal |
NOTEAM |
21:12 + 02:19 |
Resultatliste Gutter 14-15 år |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Aarvik,Stian |
Gneist |
16:12 + 00:00 |
Resultatliste Gutter 16-17 år |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Instanes,Daniel |
Fana Langrenn |
16:55 + 00:00 |
2 |
Øvre-Helland,Sondre |
Tif Viking |
18:28 + 01:33 |
3 |
Lervik,Lasse |
Kjellsigvart.no |
18:31 + 01:36 |
4 |
Linga,Odin |
Fana Il |
18:57 + 02:02 |
5 |
Nes,Espen |
Fana Il |
19:01 + 02:06 |
6 |
Vedøy,Even Nicolay |
Vestkantsvømmerne |
21:20 + 04:25 |
7 |
Hoel,Jørgen |
NOTEAM |
26:29 + 09:34 |
Resultatliste Jenter 16-17 år |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Selussen,Linn |
Fana Il |
22:28 + 00:00 |
Resultatliste Kvinner 20-22 år |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Dvergsdal,Eli Anne |
Åsane Fotball Damer |
20:35 + 00:00 |
Resultatliste Kvinner 23-34 år |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Lie,Hanne Marthe |
Øyer- Tretten If |
19:43 + 00:00 |
2 |
Tøsdal,Margunn Bye |
NOTEAM |
21:10 + 01:27 |
3 |
Raa,Vibeke |
Bfg Fana |
21:30 + 01:47 |
4 |
Samstad,Ragnhild Maria |
NOTEAM |
23:11 + 03:28 |
5 |
Vik,Elisabeth |
Varegg Team Melkesyre |
24:07 + 04:24 |
6 |
Høvik,Ingrid |
NOTEAM |
24:29 + 04:46 |
7 |
Råsbo,Kristina |
NOTEAM |
24:41 + 04:58 |
8 |
Skibenes,Anne Grete |
NOTEAM |
25:12 + 05:29 |
9 |
Kjønnerød,Irene |
Bfg Fana |
25:13 + 05:30 |
10 |
Gudmundsdottir,Hrefna Katrin |
Varegg Team Melkesyre |
25:20 + 05:37 |
11 |
Berge,Anne-Tine |
Deloitte |
26:31 + 06:48 |
12 |
Brenner,Annette |
NOTEAM |
28:40 + 08:57 |
13 |
Amundsen Angeltvedt,Aina |
NOTEAM |
29:13 + 09:30 |
14 |
Hoel,Christine |
NOTEAM |
36:13 + 16:30 |
Resultatliste Kvinner 35-39 år |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Berle,Bente |
Varegg. Team Melkesyre |
22:02 + 00:00 |
2 |
Sigdestad,Kari |
NOTEAM |
22:50 + 00:48 |
3 |
Straus,Rikke |
NOTEAM |
22:54 + 00:52 |
4 |
Gundersen,Hilde |
NOTEAM |
23:46 + 01:44 |
5 |
Askeland,Hilde |
NOTEAM |
24:12 + 02:10 |
6 |
Sveen,Mona Therese |
NOTEAM |
26:22 + 04:20 |
Resultatliste Kvinner 40-44 år |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Trones,Kari Bjørkhaug |
Tif Viking |
20:54 + 00:00 |
2 |
Linde,Christina Mckibben |
Varegg Il |
22:20 + 01:26 |
3 |
Seliussen,Ingvei |
Fana Il |
24:08 + 03:14 |
4 |
Sveen,Kjersti Asora |
NOTEAM |
26:12 + 05:18 |
5 |
Ommedal,Hege |
Varegg Team Melkesyre |
29:15 + 08:21 |
6 |
Schrøder,Monica |
Varegg - Team Melkesyre |
30:06 + 09:12 |
Resultatliste Kvinner 45-49 år |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Houmb,Vigdis |
Dnb-Klubben |
22:49 + 00:00 |
2 |
Johnsen,Tone |
Varegg Team Melkesyre |
24:24 + 01:35 |
3 |
Riise,Anne Ma |
Holmen Roklubb |
24:55 + 02:06 |
4 |
Lerøy,Tine |
Viking |
29:56 + 07:07 |
Resultatliste Menn 18-19 år |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Torkildsen,Fredrik |
Fana Il/ Team Statkraft Hordal |
19:26 + 00:00 |
Resultatliste Menn 20-22 år |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Roll Karlsen,Espen |
Bfg Fana |
17:02 + 00:00 |
2 |
Raaness,Håkon |
Il Korlevoll |
17:22 + 00:20 |
Resultatliste Menn 23-34 år |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Kiserud,Yngve |
Bfg Fana |
15:35 + 00:00 |
2 |
Hovind-Angermund,Stian |
Varegg Team Melkesyre |
15:36 + 00:01 |
3 |
Simmenes,Helge |
NOTEAM |
17:01 + 01:26 |
4 |
Gimmestad,Håvard |
NOTEAM |
17:40 + 02:05 |
5 |
Børsheim,Ronny |
Fana Kajakk |
17:41 + 02:06 |
6 |
Seljenes,Jørgen |
Årstad Velocipædforening |
18:02 + 02:27 |
7 |
Christophersen,Knut |
NOTEAM |
18:06 + 02:31 |
8 |
Aarekol,Jakob |
Jazzeriet Il |
18:22 + 02:47 |
9 |
Øystese,Asbjørn |
Multiconsult |
19:01 + 03:26 |
10 |
Wacko,Tomasz A. |
Tromsø Løpeklubb |
19:16 + 03:41 |
11 |
Steine,Ronny |
Jazzeriet Il |
19:31 + 03:56 |
12 |
Ravndal,Henrik |
Jazzeriet Il |
19:35 + 04:00 |
13 |
Småbrekke,Jan-Erik |
Sweco Bil |
19:52 + 04:17 |
14 |
Nødland,Olav Sigurd |
Bsi Friluft |
20:15 + 04:40 |
15 |
Teigland,Arne-Kristian |
Manfjell Og Skrott Rypeskjenda |
20:25 + 04:50 |
16 |
Nilsen,Ørjan |
No Team |
20:32 + 04:57 |
17 |
Drotningsvik,Lucas |
NOTEAM |
21:04 + 05:29 |
18 |
Aavik,Martin |
Bsi Friluft |
21:22 + 05:47 |
19 |
Fagerlid,Geir Ottar |
Met.no |
21:30 + 05:55 |
20 |
Helgeland,Øyvind |
Haugesund |
22:17 + 06:42 |
21 |
Lilleskare,Alexander |
NOTEAM |
22:25 + 06:50 |
22 |
Pedersen,Hallvard Skaar |
Deloitte |
22:40 + 07:05 |
23 |
Quilliou,Josué |
NOTEAM |
23:08 + 07:33 |
24 |
Lund Jacobsen,Knut |
Haugesund |
24:19 + 08:44 |
25 |
Vivås,Ivar |
Bergen Kickboksing |
24:43 + 09:08 |
26 |
Bomark,Nils-Erik |
Nordnes SK |
25:12 + 09:37 |
27 |
Mc Kevitt,Greg |
NOTEAM |
25:43 + 10:08 |
28 |
Løken,Fredrik |
Brattvåg Il |
26:06 + 10:31 |
29 |
Olofsson,Jens |
NOTEAM |
32:28 + 16:53 |
Resultatliste Menn 35-39 år |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Skaten,Geir Storetvedt |
NOTEAM |
16:15 + 00:00 |
2 |
Haaheim,Lars Olaf |
Varegg Team Melkesyre |
16:42 + 00:27 |
3 |
Saltkjel,Ole Martin |
NOTEAM |
19:16 + 03:01 |
3 |
Tøsdal,Andreas Bye |
Hasunds Hund |
19:16 + 03:01 |
5 |
Martinsen,Thomas |
NOTEAM |
19:22 + 03:07 |
6 |
Tronstad,Morten |
NOTEAM |
19:46 + 03:31 |
7 |
Heltorp,Kjell Sigvart |
Kjellsigvart.no |
22:18 + 06:03 |
8 |
Halseth,Jan Otto |
NOTEAM |
22:24 + 06:09 |
9 |
Trohjell,Dagfinn |
Vaksdal |
24:30 + 08:15 |
10 |
Tobiassen,Karl-Magnus |
NOTEAM |
25:02 + 08:47 |
11 |
Pettersen,Øyvind |
NOTEAM |
26:15 + 10:00 |
12 |
Grøneng,Kjetil |
Utferdslauget |
26:51 + 10:36 |
13 |
Weum,Frode |
NOTEAM |
27:48 + 11:33 |
14 |
Henanger,Jostein |
NOTEAM |
27:55 + 11:40 |
15 |
Bønes,Øystein |
NOTEAM |
28:40 + 12:25 |
16 |
Marås,Håkon |
NOTEAM |
32:44 + 16:29 |
Resultatliste Menn 40-44 år |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Andersen,Mats Mjøs |
Varegg |
15:36 + 00:00 |
2 |
Ottemöller,Lars |
Uib |
18:26 + 02:50 |
3 |
Steinsland,Tommy |
NOTEAM |
18:43 + 03:07 |
4 |
Skjelvan,Ketil Ola |
NOTEAM |
20:53 + 05:17 |
5 |
Grimsmo,Tor André |
NOTEAM |
23:42 + 08:06 |
6 |
Løyland,Dag Olav |
NOTEAM |
24:36 + 09:00 |
7 |
Birkeland,Idar |
Western Geco |
24:51 + 09:15 |
8 |
Blytt,Rune |
NOTEAM |
25:15 + 09:39 |
Resultatliste Menn 45-49 år |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Grove,Knut |
Varegg |
19:28 + 00:00 |
2 |
Morken,Jan Frode |
Nordnes Øl Og Spaser Klubb |
22:04 + 02:36 |
3 |
Riise,Webjørn |
Holmen Roklubb |
23:46 + 04:18 |
4 |
York,John Nova |
NOTEAM |
24:40 + 05:12 |
5 |
Larsen,Øystein Tombre |
Edb Ergogroup Klubben |
24:59 + 05:31 |
6 |
Grødem,Tor-Åge |
Klatreveggen I Åsane |
25:34 + 06:06 |
7 |
Schrøder,Haakon B |
Varegg - Team Melkesyre |
27:32 + 08:04 |
8 |
Johnsen,Helge |
Varegg Team Melkesyre |
28:05 + 08:37 |
Resultatliste Menn 50-54 år |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Werner,Jan Nwilhelm |
Bergen Triathlon Club |
20:18 + 00:00 |
2 |
Veløy,Harald |
Gc Rieber |
25:03 + 04:45 |
3 |
Frantzen,Øyvind Schanche |
NOTEAM |
26:03 + 05:45 |
4 |
Hole,Endre |
Bergen Hash House Harriers |
30:02 + 09:44 |
Resultatliste Menn 55-59 år |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Austegard,Arnfinn |
Framo Bil |
22:53 + 00:00 |
2 |
Høyvik,Hans |
NOTEAM |
23:47 + 00:54 |
3 |
Stiansen,Steinar |
NOTEAM |
27:54 + 05:01 |
Resultatliste Menn 60-64 år |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Andersen,John A. |
Varegg |
19:31 + 00:00 |
2 |
Fredriksen,Børge |
NOTEAM |
25:59 + 06:28 |
3 |
Johannesen,Stein H. |
NOTEAM |
26:56 + 07:25 |
Resultatliste Trim voksen over 19 år |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
|
Alme Råsberg,Geirtrud |
NOTEAM |
Fullført |
|
Askeland,Monica |
NOTEAM |
Fullført |
|
Babovic,Azur |
NOTEAM |
Fullført |
|
Baird,Elisabeth |
NOTEAM |
Fullført |
|
Berge,Siv |
Bergen Vann Kf |
Fullført |
|
Brurås,Christian |
NOTEAM |
Fullført |
|
Brøther,David |
Mildeveien Bofellesskap |
Fullført |
|
Budal,Sølvi |
NOTEAM |
Fullført |
|
Bø,Lise |
NOTEAM |
Fullført |
|
Daltveit,Britt Reidun |
NOTEAM |
Fullført |
|
Deisz,Benedikte |
NOTEAM |
Fullført |
|
Edvardsen,Hege |
NOTEAM |
Fullført |
|
Ekerhovd,Nils H |
NOTEAM |
Fullført |
|
Ellingsen,Hilde |
NOTEAM |
Fullført |
|
Endresen,Torill Elise |
NOTEAM |
Fullført |
|
Endresen,Vibeke |
NOTEAM |
Fullført |
|
Flataker,Arne |
U-Pihl |
Fullført |
|
Flataker,Randi |
NOTEAM |
Fullført |
|
Friis,Elisabeth |
NOTEAM |
Fullført |
|
Fraas,Bjørg |
NOTEAM |
Fullført |
|
Grotle,Katrine |
NOTEAM |
Fullført |
|
Grønlund,Camilla |
NOTEAM |
Fullført |
|
Hafstad,Arne |
NOTEAM |
Fullført |
|
Hafstad,Mona |
NOTEAM |
Fullført |
|
Halvorsen,Bård |
NOTEAM |
Fullført |
|
Hannevik,Toril |
NOTEAM |
Fullført |
|
Hausvik,Johan |
Bergen Vann Kf |
Fullført |
|
Heine,Carl Fredrick |
Team Kalle&vita |
Fullført |
|
Herland,Frank |
Bergen Vann Kf |
Fullført |
|
Hiim,Rebekka |
NOTEAM |
Fullført |
|
Hjørnevik,Annette |
NOTEAM |
Fullført |
|
Hordnes,Arvid |
Bergen Vann Kf |
Fullført |
|
Hunhammer,Thor |
Bjørgvin Styrkeløft |
Fullført |
|
Hunskår,Christine |
NOTEAM |
Fullført |
|
Hvammen,Silje |
NOTEAM |
Fullført |
|
Ivarsen,Arnold |
No Team |
Fullført |
|
Jørgensen,Janne Christine |
Sweco Bil |
Fullført |
|
Kjoberg,Trine |
NOTEAM |
Fullført |
|
Kjærefjord,Ingvild |
NOTEAM |
Fullført |
|
Klokk,Jannicke |
Sib Og Bergen Wushuklubb |
Fullført |
|
Knutsen,Thomas |
NOTEAM |
Fullført |
|
Kongshaug,Heidi |
NOTEAM |
Fullført |
|
Leivdal,Bodil |
NOTEAM |
Fullført |
|
Leivestad,Bjarte |
No Team |
Fullført |
|
Maurstad,Ørjan |
NOTEAM |
Fullført |
|
Mccarley,Sandra |
Bergen Vann Kf |
Fullført |
|
Moe,Mona Renate |
NOTEAM |
Fullført |
|
Mollenseter,Shelaine |
Fana Il |
Fullført |
|
Moss,Torbjørn |
NOTEAM |
Fullført |
|
Møldrup,Liv |
NOTEAM |
Fullført |
|
Natås,Atle |
Bergen Vann Kf |
Fullført |
|
Naustdal,Iril |
NOTEAM |
Fullført |
|
Nienhuis,Jan-Robert |
NOTEAM |
Fullført |
|
Njåstad,Hanne Kari |
NOTEAM |
Fullført |
|
Olsen,Rolf |
NOTEAM |
Fullført |
|
Orten,Ingelin |
NOTEAM |
Fullført |
|
Paulsen,Monica |
NOTEAM |
Fullført |
|
Pedersen,Gisle |
Jo Tankers Bil |
Fullført |
|
Rasmussen,Inger- Johanne |
NOTEAM |
Fullført |
|
Rong,Stine |
Fana Il |
Fullført |
|
Rykkja,Lise |
NOTEAM |
Fullført |
|
Rørvik,Sigrid |
NOTEAM |
Fullført |
|
Råsberg,Kåre |
NOTEAM |
Fullført |
|
Silvia,Rovira |
NOTEAM |
Fullført |
|
Sjurdal,Ole |
NOTEAM |
Fullført |
|
Skauge,Karen |
NOTEAM |
Fullført |
|
Slotterøy,Vigdis |
No Team |
Fullført |
|
Solsvik,Kurt Ove |
NOTEAM |
Fullført |
|
Strandenes,Rebecca |
NOTEAM |
Fullført |
|
Sveen,Anne |
NOTEAM |
Fullført |
|
Sæthre,Anne Lise |
NOTEAM |
Fullført |
|
Søreide Svendsen,Camilla |
NOTEAM |
Fullført |
|
Sørhøy,Frode |
Varegg - Team Melkesyre |
Fullført |
|
Søraa,Øyvind |
Bergen Vann Kf |
Fullført |
|
Søyland,Thor-Andre |
Fana Il |
Fullført |
|
Tenold,Eivind |
NOTEAM |
Fullført |
|
Tenold,Eli |
NOTEAM |
Fullført |
|
Titland,Eirik |
NOTEAM |
Fullført |
|
Tjelflaat,Irene |
NOTEAM |
Fullført |
|
Tronstad,Arild |
NOTEAM |
Fullført |
|
Trygg-Andersen,Glenn |
NOTEAM |
Fullført |
|
Trygg-Andersen,Kari-Anne |
NOTEAM |
Fullført |
|
Ulvøen,Jon Arne |
NOTEAM |
Fullført |
|
Urdal,Sissel |
NOTEAM |
Fullført |
|
Velle,Eli Merete |
NOTEAM |
Fullført |
|
Velle,Sigbjørn |
NOTEAM |
Fullført |
|
Wilmann,Roy |
NOTEAM |
Fullført |
|
Woldseth,Reidun |
NOTEAM |
Fullført |
|
Øvreberg,Johnny |
NOTEAM |
Fullført |
|
Aas,Tor-Arne |
No Team |
Fullført |
Resultatliste Trimklasse 13-19 |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
|
Budal,Tobias Endresen |
Bergen Ck |
Fullført |
|
Daltveit,Reidun |
NOTEAM |
Fullført |
|
Flataker,Andres |
NOTEAM |
Fullført |
|
Fossli,Odin |
NOTEAM |
Fullført |
|
Hannevik,Sondre |
NOTEAM |
Fullført |
|
Kristiansen,Karoline |
NOTEAM |
Fullført |
|
Pettersen,Daniel |
NOTEAM |
Fullført |
|
Schrøder,Lotte |
Varegg - Team Melkesyre |
Fullført |
|
Seliussen,Andrea |
Fana Il |
Fullført |
|
Seliussen,Marie |
Fana Il |
Fullført |
|
Titland,Fredrik |
NOTEAM |
Fullført |
|
Trygg-Andersen,Jarl |
NOTEAM |
Fullført |
|
Trygg-Andersen,Rune |
NOTEAM |
Fullført |
|
Urdal,Elina |
NOTEAM |
Fullført |
|
Veland,Benedicte N |
Ingen |
Fullført |
|
Åsen-Ellingsen,Maja |
No Team |
Fullført |
Resultatliste Trimklasse barn u 13 |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
|
Askeland,Brede |
NOTEAM |
Fullført |
|
Askeland,Mats |
NOTEAM |
Fullført |
|
Babovic,Amar |
NOTEAM |
Fullført |
|
Budal,Maren Endresen |
NOTEAM |
Fullført |
|
Deisz,Marie |
NOTEAM |
Fullført |
|
Fraas,Anine |
NOTEAM |
Fullført |
|
Hafstad,Lasse |
NOTEAM |
Fullført |
|
Hafstad,Markus |
NOTEAM |
Fullført |
|
Hannevik,Ida |
NOTEAM |
Fullført |
|
Hunskår,Marius |
NOTEAM |
Fullført |
|
Johnsen,Marius |
Mildeveien Bofellesskap |
Fullført |
|
Kalvanes,Mads |
NOTEAM |
Fullført |
|
Kirkebø Sahr,Elias |
Ny Krohnborg Il |
Fullført |
|
Kjærefjord,Anna Konstanse |
NOTEAM |
Fullført |
|
Kjærefjord,Bjørn Henrik |
NOTEAM |
Fullført |
|
Kjærefjord,Nils Anders |
NOTEAM |
Fullført |
|
Knutsen,Markus |
NOTEAM |
Fullført |
|
Kårtveit,Celine |
NOTEAM |
Fullført |
|
Langeland,Emilie |
NOTEAM |
Fullført |
|
Leivestad,Nicolai |
No Team |
Fullført |
|
Malum Jensen,Emil |
Ny Krohnborg Il |
Fullført |
|
Moss,Theodor |
NOTEAM |
Fullført |
|
Nyheim,Amalie Ellingsen |
NOTEAM |
Fullført |
|
Rokkan,Ingrid |
NOTEAM |
Fullført |
|
Rommetveit,Sivert |
NOTEAM |
Fullført |
|
Rykkja,Anny Andrea |
NOTEAM |
Fullført |
|
Schrøder,Emma |
Varegg - Team Melkesyre |
Fullført |
|
Schwab,Adrian Hjørnevik |
NOTEAM |
Fullført |
|
Schwab,Hanne Hjørnevik |
NOTEAM |
Fullført |
|
Sem-Hiim,Nikolai |
NOTEAM |
Fullført |
|
Sivertsen,Marta |
NOTEAM |
Fullført |
|
Sivertsen,Vegard |
NOTEAM |
Fullført |
|
Slotterøy-Hiisberg,Milla |
No Team |
Fullført |
|
Sveen,Tiril Adelheid |
Tif Viking |
Fullført |
|
Sørhøy,Sondre |
Varegg - Team Melkesyre |
Fullført |
|
Tobias,Maria |
NOTEAM |
Fullført |
|
Trygg-Andersen,Lars |
NOTEAM |
Fullført |
|
Velle,Morten |
NOTEAM |
Fullført |
|
Øvreberg,Ida |
NOTEAM |
Fullført |
|
Øvreberg,Mathias |
NOTEAM |
Fullført |
Hjemmeside:Varegg Team Melkesyre
Kontakt e-post adresse: infovaregg@gmail.com
14.05.12 18:48:35 eTiming versjon 3.6 Emit as
Lisensen tilhører: Varegg il