BlåmansLøpene - etappe 1
Il. Varegg Team Melkesyre. Tarlebø - Blåmanen
Resultatliste per klasse
Kvinner
19 år og yngre | Kvinner
Senior | Kvinner
veteran (35-39) | Kvinner
veteran (40-44) | Kvinner
veteran (45-49) |
Kvinner
veteran (50-54) | Menn
19 år og yngre | Menn
Senior | Menn
veteran (35-39) | Menn
veteran (40-44) |
Menn
veteran (45-49) | Menn
veteran (50-54) | Menn
veteran (55-59) | Menn
65+ | Trim |
Resultatliste Kvinner 19 år og yngre |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Benjaminsen,Lena |
Nordre Fjell |
47:44 + 00:00 |
DNS |
Rognsvåg,Ingunn |
Fana Il |
|
Resultatliste Kvinner Senior |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Erdal,Marianne |
NOTEAM |
43:08 + 00:00 |
2 |
Fredäng,Linea |
Åsane Ck |
43:38 + 00:30 |
3 |
Lien,Trine Økland |
Sweco Bil |
44:48 + 01:40 |
4 |
Vik,Elisabeth |
Varegg Team Melkesyre |
45:05 + 01:57 |
5 |
Manger,Mari |
Il Gular |
46:05 + 02:57 |
6 |
Johannessen,Caroline Angeltvedt |
Åsane Ck |
48:41 + 05:33 |
7 |
Kjærevik,Ann Helen |
Hsi |
50:04 + 06:56 |
8 |
Flataker,Patricia |
Varegg Il |
59:39 + 16:31 |
DNS |
Andersen,Lise Lotte |
Btc |
|
DNS |
Bygstad,Øyunn |
Gular |
|
Resultatliste Kvinner veteran (35-39) |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Wiseth,Cathrine |
Fjellgeitene.no |
45:12 + 00:00 |
DNS |
Straus,Rikke |
Varegg Team Melkesyre |
|
Resultatliste Kvinner veteran (40-44) |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Øvergaard Aarvik,Torun |
Fana |
41:11 + 00:00 |
2 |
Liland,Hanne |
Viking |
46:02 + 04:51 |
3 |
Straume,Eva |
Swedbank First Securities |
46:13 + 05:02 |
4 |
Schrøder,Monica |
Varegg Team Melkesyre |
57:31 + 16:20 |
5 |
Kristiansen,Anette |
Fenring Il |
1:12:18 + 31:07 |
DNS |
Ommedal,Hege |
Varegg, Team Melkesyre |
|
DNS |
Vik,Toril Solheim |
Varegg Team Melkesyre |
|
Resultatliste Kvinner veteran (45-49) |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Hellen,Birte |
Hsi |
46:04 + 00:00 |
2 |
Klanderud,Linda |
Årstad |
1:01:35 + 15:31 |
DNS |
Vidme,Kate |
NOTEAM |
|
Resultatliste Kvinner veteran (50-54) |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Collett,Karin |
Hsi |
48:59 + 00:00 |
2 |
Ersland,Anna |
Hsi |
49:08 + 00:09 |
3 |
Rognsvåg,Turid |
Fana Il |
52:06 + 03:07 |
4 |
Ringheim,Oddny |
Csc Bil |
52:07 + 03:08 |
5 |
Grasdal,Karin |
Csc Bil |
55:22 + 06:23 |
Resultatliste Menn 19 år og yngre |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Øvergaard Aarvik,Stian |
Fana |
32:12 + 00:00 |
2 |
Ekrheim,Olav |
Fana Il Orientering |
35:46 + 03:34 |
3 |
Storås Fromreide,Jens |
Fana Il Ski |
37:06 + 04:54 |
4 |
Skagseth,Olver |
Viking |
37:54 + 05:42 |
5 |
Vonen,Rasmus |
Varegg |
38:59 + 06:47 |
6 |
Sætersdal,Rasmus Aarskog |
Tif Viking, Langrenn |
42:54 + 10:42 |
7 |
Collett,Isak |
Bergen Turn Fridrett |
44:57 + 12:45 |
8 |
Thorn,Vetle Bergsvik |
Åsane Ck / Norna-Salhus |
46:03 + 13:51 |
DNS |
Kjærner-Semb,Markus |
Varegg Fleridrett |
|
Resultatliste Menn Senior |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Hovind-Angermund,Stian |
Varegg Team Melkesyre |
31:04 + 00:00 |
2 |
Vedvik,Marius |
Gular Il |
32:26 + 01:22 |
3 |
Grimsbø,Odd-Anders |
Varegg Team Melkesyre |
32:52 + 01:48 |
4 |
Rognsvåg,Espen |
Team Löplabbet |
33:32 + 02:28 |
5 |
Grømsæle,Asgeir |
Statoil Bil |
36:46 + 05:42 |
6 |
Eldrup,Erland |
Fana |
37:08 + 06:04 |
7 |
Hansen,Vegard Wergeland |
Team Nhhi |
37:18 + 06:14 |
8 |
Nilsen,Ørjan |
NOTEAM |
37:49 + 06:45 |
9 |
Fristad Drageset,Erik |
Fjellgeitene.no |
38:45 + 07:41 |
10 |
Evensen,Oliver |
NOTEAM |
39:04 + 08:00 |
10 |
Espe,Idar Heimdal |
Fjellgeitene |
39:04 + 08:00 |
12 |
Potier,Guillaume |
Bergen Ck / Lmg Marin |
39:21 + 08:17 |
13 |
Svankil,Thomas |
SK Rye |
39:27 + 08:23 |
14 |
Van Der Heijden,Thom |
Statoil Bil |
39:34 + 08:30 |
15 |
Ingvaldsen,Ørjan |
Fjellgeitene |
40:12 + 09:08 |
16 |
Schau,Martin |
Løplabbet |
41:17 + 10:13 |
17 |
Barsnes,Andreas |
Morgenfuglfit |
41:32 + 10:28 |
18 |
Quilliou,Josue |
Cmr Bil |
43:23 + 12:19 |
19 |
Hodneland,Niklas |
NOTEAM |
46:17 + 15:13 |
20 |
Lind,Morten |
Starvhusgaten Il |
46:42 + 15:38 |
21 |
Prydz,Martin Beer |
Starvhusgaten Il |
46:44 + 15:40 |
22 |
Nesttun,Christer |
Morgenfuglfit |
47:57 + 16:53 |
Resultatliste Menn veteran (35-39) |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Thorn,Thomas Bergsvik |
Åsane Ck / Fjellgeitene |
37:51 + 00:00 |
2 |
Tronstad,Morten |
Varegg Team Melkesyre |
39:43 + 01:52 |
3 |
Skagseth,Robert |
NOTEAM |
41:11 + 03:20 |
4 |
Wiseth,Morten |
Fjellgeitene |
42:42 + 04:51 |
5 |
Engeli,Lars |
Fjellgeitene |
43:26 + 05:35 |
6 |
Pedersen,Espen Vangsnes |
Datametrix Bil |
49:43 + 11:52 |
7 |
Eriksen,Jonny |
Itslearning Bil |
50:29 + 12:38 |
8 |
Vaular,Kyrre Lerche |
Fruktbar |
54:23 + 16:32 |
Resultatliste Menn veteran (40-44) |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Esperås,Alv Ole |
Il Fri |
34:59 + 00:00 |
2 |
Benjaminsen,Olav |
Nordre Fjell |
38:18 + 03:19 |
3 |
Boting,Maarten |
Åsane Ck/fjellgeitene |
38:20 + 03:21 |
4 |
Styrvoll,Kjetil |
SK Hennie |
38:43 + 03:44 |
5 |
Nyberg,Øyvind |
Varegg Team Melkesyre |
40:34 + 05:35 |
6 |
Skjelvan,Ketil Ola |
Varegg Team Melkesyre |
41:58 + 06:59 |
7 |
Sørhøy,Frode |
Varegg Team Melkesyre |
42:33 + 07:34 |
8 |
Hodneland,Eivind |
Herbalife24 |
44:02 + 09:03 |
9 |
Porten,John Kenneth |
Embl |
44:17 + 09:18 |
10 |
Berntsen,Bjarte |
Bergen Karateklubb |
45:37 + 10:38 |
11 |
Løyland,Dag Olav |
Frøya |
46:22 + 11:23 |
12 |
Kallas,Nikolas |
Varegg Il |
46:25 + 11:26 |
13 |
Larsen,Thor-Jacob |
Vaki |
48:00 + 13:01 |
Resultatliste Menn veteran (45-49) |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Dyrvik,Kjetil |
Voss Folkehøgsk |
34:15 + 00:00 |
2 |
Klanderud,Tore |
Bf-Bil |
37:55 + 03:40 |
3 |
Grove,Knut |
Varegg |
39:30 + 05:15 |
4 |
Evensen,Geir |
Statoil Bil |
40:09 + 05:54 |
5 |
Tverlid,Harald |
Bkk Bil |
42:55 + 08:40 |
6 |
Morken,Jan Frode |
Team Melkesyre |
43:05 + 08:50 |
7 |
Irgens,Christian |
Bergen Triathlon Club |
44:07 + 09:52 |
8 |
Homme,Tor Eirik |
Grieg Seafood Asa |
46:16 + 12:01 |
9 |
Fromreide,Rune |
Cyberforsvaret |
50:05 + 15:50 |
10 |
Schrøder,Haakon B |
Varegg |
53:43 + 19:28 |
11 |
Garate,Christian |
Varegg |
1:06:36 + 32:21 |
Resultatliste Menn veteran (50-54) |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Vonen,Brynjulf |
Varegg |
38:38 + 00:00 |
2 |
Meyer,Robert |
Csc Bil |
41:29 + 02:51 |
3 |
Opstad,Rune |
Statoil Bil |
45:46 + 07:08 |
4 |
Humlevik,Lorentz |
NOTEAM |
47:15 + 08:37 |
5 |
Fuhr,Trond |
Apply |
51:28 + 12:50 |
6 |
Ersland,Knut |
Hsi |
54:43 + 16:05 |
7 |
Aasebø,Oddmar |
Abb Bil |
1:06:13 + 27:35 |
DNS |
Aunebakk,Magne |
Team Melkesyre |
|
Resultatliste Menn veteran (55-59) |
|
Return |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Bjarkø,Arild |
Nord Østerdal Ok |
39:58 + 00:00 |
2 |
Østerbæ,Thorleif |
NOTEAM |
56:50 + 16:52 |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
1 |
Anglevik,Roger |
Fri |
51:36 + 00:00 |
2 |
Steinsland,Svein |
Samnanger |
1:02:58 + 11:22 |
3 |
Klubben,Nils Are |
Bergen Turlag |
1:18:08 + 26:32 |
Plass |
Navn |
Klubb |
Tid |
|
Bratlie,Andreas |
Sweco Bil |
Fullført |
|
Devold,Gunnar |
Hsi |
Fullført |
|
Drangsland,Kari Anne Klovholt |
NOTEAM |
Fullført |
|
Duong,Khoa |
NOTEAM |
Fullført |
|
Duong,Vivi |
NOTEAM |
Fullført |
|
Edvardsen,Espen |
NOTEAM |
Fullført |
|
Erstad,Johanne M |
NOTEAM |
Fullført |
|
Havmøller,Peter |
NOTEAM |
Fullført |
|
Holm,Sander |
NOTEAM |
Fullført |
|
Holm,Sverre |
NOTEAM |
Fullført |
|
Håheim,Lars |
NOTEAM |
Fullført |
|
Jørgensen,Janne Christine |
Sweco Bil |
Fullført |
|
Mjaavatn,Geir |
NOTEAM |
Fullført |
|
Njølstad,Gro |
Varegg |
Fullført |
Hjemmeside:Il. Varegg Team
Melkesyre Kontakt e-post adresse: infovaregg@gmail.com
22.10.12 19:08:42 eTiming versjon 3.6 Emit as
Lisensen tilhører: Varegg il