Åpningsstevne 2005 05.05.2005
 
G-10 60 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,3
    Ola Stunes Isene   IF Sturla   10,22
    Patrick Holst   IL Sandvin   10,41
    Ernst Martin Rønning   IF Hellas   11,03
    Henrik Sæter   Kongsberg IF Friidrett   9,73
    Magnus Thune   Bondeungdomslaget (BUL)   DNS
Heat: 2 Vind: +0,6
    John Anders E Hovland   Moss IL   10,05
    Sondre Skau Kentsrud   IF Hellas   10,16
    Jørgen Tollefsen   Moss IL   10,77
    Tomas Buch   tønsberg   10,64
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-10 kule 2 kg 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
    Sondre Skau Kentsrud   IF Hellas   6,69
 
6,33 6,69 5,93 5,93 6,23 5,56
    Ola Stunes Isene   IF Sturla   7,60
 
7,25 7,19 7,15 7,60 7,37 7,32
    Ernst Martin Rønning   IF Hellas   4,67
 
4,67 - 4,34      
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-10 lengde 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
    Jørgen Tollefsen   Moss IL   3,17
 
+0,2 +0,1 +0,2   +0,8 +0,7
3,00 3,03 3,17 - 3,15 3,08
    Sondre Skau Kentsrud   IF Hellas   3,25
 
+0,2 +0,2 - +0,2 +0,9 +0,2
2,93 2,99 - 3,25 3,12 3,13
    John Anders E Hovland   Moss IL   3,54
 
+0,2 +0,2 +0,2 +1,3 +0,2 +0,5
3,38 3,54 3,32 3,40 3,22 3,34
    Ernst Martin Rønning   IF Hellas   2,97
 
+0,2 +0,3 +1,2 +0,8 +0,5 +0,2
2,95 2,92 2,97 2,75 2,93 2,84
    Tomas Buch   tønsberg   3,22
 
+0,3 +0,2 +0,2 +0,5 +0,1 +0,5
3,04 3,19 3,09 3,10 3,10 3,22
    Patrick Holst   IL Sandvin   3,43
 
+0,8 +0,3 +0,2 +1,0 +0,5 +0,6
3,43 3,14 2,80 2,80 3,18 3,18
    Ola Stunes Isene   IF Sturla   3,70
 
+0,3 +0,3 +0,2 +0,5 +0,2 0,3
3,59 3,55 3,70 3,55 3,59 3,15
    Henrik Sæter   Kongsberg IF Friidrett   4,00
 
+0,2 +0,2 +0,4 +1,0 +0,2 +0,2
3,71 2,66 3,70 3,68 3,77 4,00
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-11 60 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
    Axel Tidemann   Bondeungdomslaget (BUL)   DNS
    Marcus Braathen   IF Hellas   DNS
    Nils Martin Jondalen   IF Sturla   DNS
    Christian Langseth   IF Hellas   DNS
    Andreas Lund   IF Hellas   DNS
    Torkeld Forbord   Ringerike FIK   DNS
Heat: 1 Vind: +0,1
1   Rasmus Stene   Lambertseter IF Friidrett   10,04
2   Andreas Wegger   Horten FIK   10,82
3   Yosef Amundsen   Bondeungdomslaget (BUL)   10,88
4   Andreas Bruun   IF Hellas   11,06
5   Tobias Fladmark   IF Hellas   11,26
Heat: 2 Vind: +0,2
1   Alexander Semb   Lambertseter IF Friidrett   9,39
2   Hallvard Boland Haugen   IL Tyrving   9,49
3   Marius Ihle Arnesen   IL Tyrving   9,82
4   Martin Festøy   IL Tyrving   10,18
5   Truls Bache   IL Tyrving   10,32
Heat: 3 Vind: +0,9
1   Brede Bekken   Sigdal FIK   9,93
2   Christoffer Tapic   IF Sturla   10,49
 
Plasseringtotal
Plass   Navn:   Klubb:   Resultat
1   Alexander Semb   Lambertseter IF Friidrett   9,39
2   Hallvard Boland Haugen   IL Tyrving   9,49
3   Marius Ihle Arnesen   IL Tyrving   9,82
4   Brede Bekken   Sigdal FIK   9,93
5   Rasmus Stene   Lambertseter IF Friidrett   10,04
6   Martin Festøy   IL Tyrving   10,18
7   Truls Bache   IL Tyrving   10,32
8   Christoffer Tapic   IF Sturla   10,49
9   Andreas Wegger   Horten FIK   10,82
10   Yosef Amundsen   Bondeungdomslaget (BUL)   10,88
11   Andreas Bruun   IF Hellas   11,06
12   Tobias Fladmark   IF Hellas   11,26
    Torkeld Forbord   Ringerike FIK   DNS
    Andreas Lund   IF Hellas   DNS
    Nils Martin Jondalen   IF Sturla   DNS
    Marcus Braathen   IF Hellas   DNS
    Christian Langseth   IF Hellas   DNS
    Axel Tidemann   Bondeungdomslaget (BUL)   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-11 kule 2 kg 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
    Andreas Lund   IF Hellas   DNS
 
DNS          
    Axel Tidemann   Bondeungdomslaget (BUL)   DNS
 
DNS          
    Christoffer Tapic   IF Sturla   DNS
 
DNS          
    Christian Langseth   IF Hellas   DNS
 
DNS          
1   Gardar Fridrikson   Fredrikstad IF   9,56
 
9,56 9,40 9,38 9,07 9,51 8,80
2   Nils Martin Jondalen   IF Sturla   8,55
 
8,08 7,63 8,34 8,55 7,92  
3   Brede Bekken   Sigdal FIK   7,90
 
6,89 7,28 7,35 7,07 7,20 7,90
4   Alexander Semb   Lambertseter IF Friidrett   7,60
 
7,60 7,28 6,78 7,22 7,31 7,51
4   Torkeld Forbord   Ringerike FIK   7,60
 
6,61 6,90 7,03 7,29 7,60 5,62
6   Hallvard Boland Haugen   IL Tyrving   7,33
 
6,94 7,17 7,33 7,00 6,65 7,02
7   Magnus Gjone Nordhus   Horten FIK   7,20
 
6,94 7,20 6,60 6,60 6,84 7,12
8   Yosef Amundsen   Bondeungdomslaget (BUL)   6,65
 
5,94 6,65 6,13 6,41 6,65 6,61
9   Marius Ihle Arnesen   IL Tyrving   6,59
 
5,07 6,59 6,38      
10   Truls Bache   IL Tyrving   6,15
 
5,86 6,15 5,61      
11   Rasmus Stene   Lambertseter IF Friidrett   5,93
 
- 5,93 5,67      
12   Martin Festøy   IL Tyrving   5,85
 
5,49 5,85 5,46      
13   Andreas Wegger   Horten FIK   4,96
 
4,85 4,96 4,62      
14   Andreas Bruun   IF Hellas   4,28
 
- 3,33 4,28      
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-11 lengde 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Hallvard Boland Haugen   IL Tyrving   4,22
 
    +1,2      
4,06 4,03 4,22 4,02 3,97 3,75
2   Brede Bekken   Sigdal FIK   3,94
 
        +2,8  
3,52 3,86 3,74 3,70 3,94 3,72
3   Alexander Semb   Lambertseter IF Friidrett   3,69
 
      +2,4    
3,29 3,19 3,62 3,69 3,46 3,66
4   Torkeld Forbord   Ringerike FIK   3,65
 
    +1,7      
3,50 3,48 3,65 3,51 3,47 3,62
5   Marius Ihle Arnesen   IL Tyrving   3,63
 
+0,3          
3,63 3,46 3,50 3,54 3,50 3,49
6   Rasmus Stene   Lambertseter IF Friidrett   3,58
 
      +2,7    
3,35 3,56 3,34 3,58 3,54 3,51
7   Tobias Fladmark   IF Hellas   3,28
 
          +2,5
3,10 3,15 3,14 3,20 3,14 3,28
8   Truls Bache   IL Tyrving   3,27
 
          +1,4
3,01 3,02 3,22 3,15 3,18 3,27
9   Magnus Gjone Nordhus   Horten FIK   3,14
 
-0,5          
3,14 2,92 2,99      
10   Andreas Wegger   Horten FIK   3,11
 
  +0,5        
2,98 3,11 2,98      
11   Andreas Bruun   IF Hellas   3,10
 
    +1,8      
3,02 2,99 3,10      
12   Martin Festøy   IL Tyrving   2,95
 
    +1,6      
2,90 2,93 2,95      
13   Yosef Amundsen   Bondeungdomslaget (BUL)   2,78
 
-0,5          
2,78 2,73 2,55      
    Christian Langseth   IF Hellas   DNS
 
           
    Nils Martin Jondalen   IF Sturla   DNS
    Andreas Lund   IF Hellas   dns
    Axel Tidemann   Bondeungdomslaget (BUL)   DNS
    Marcus Braathen   IF Hellas   dns
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-12 60 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1 Vind: -0,4
1   Quang-Huy Huynh   Bjørndal IL Friidrett   8,80
2   Sondre Johre   Asker Skiklubb Friidrett   8,95
3   Espen Sotnakk   Asker Skiklubb Friidrett   9,03
4   Andreas M Andersen   IF Sturla   9,22
5   Eivind Lenschow   IL Tyrving   9,36
6   Nivethan Panchalingam   Lørenskog FIL   9,40
71   Jarand Berg Hjukse   Snøgg Friidrett   9,86
Heat: 2 Vind: +0,2
2   Stian Klungland   Asker Skiklubb Friidrett   9,62
3   Vetle Reedtx Thorbergsen   IF Sturla   9,70
4   Andreas Drivenes   Asker Skiklubb Friidrett   9,74
5   Mathias Koritzinsky Hillestad   Asker Skiklubb Friidrett   10,38
6   Anders Veith Rør   Moss IL   10,60
    Vetle Lunde   Bondeungdomslaget (BUL)   dns
Heat: 3 Vind: +1,7
1   Bjørn Erik Kristiansen   Moss IL   9,14
2   Inge Moen   IF Hellas   10,04
3   Mathias Brekke   tønsberg   10,10
4   Adrian Lindberg   IF Hellas   11,26
    Leon Skogheim   IF Hellas   dns
    Marius Austveg   IF Sturla   dns
    Tommy Langseth   IF Hellas   dns
 
Plasseringtotal
Plass   Navn:   Klubb:   Resultat
1   Quang-Huy Huynh   Bjørndal IL Friidrett   8,80
2   Sondre Johre   Asker Skiklubb Friidrett   8,95
3   Espen Sotnakk   Asker Skiklubb Friidrett   9,03
4   Bjørn Erik Kristiansen   Moss IL   9,14
5   Andreas M Andersen   IF Sturla   9,22
6   Eivind Lenschow   IL Tyrving   9,36
7   Nivethan Panchalingam   Lørenskog FIL   9,40
8   Stian Klungland   Asker Skiklubb Friidrett   9,62
9   Vetle Reedtx Thorbergsen   IF Sturla   9,70
10   Andreas Drivenes   Asker Skiklubb Friidrett   9,74
11   Jarand Berg Hjukse   Snøgg Friidrett   9,86
12   Inge Moen   IF Hellas   10,04
13   Mathias Brekke   tønsberg   10,10
14   Mathias Koritzinsky Hillestad   Asker Skiklubb Friidrett   10,38
15   Anders Veith Rør   Moss IL   10,60
16   Adrian Lindberg   IF Hellas   11,26
    Vetle Lunde   Bondeungdomslaget (BUL)   dns
    Tommy Langseth   IF Hellas   dns
    Marius Austveg   IF Sturla   dns
    Leon Skogheim   IF Hellas   dns
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-12 lengde 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Bjørn Erik Kristiansen   Moss IL   4,50
 
+0,9          
4,50 4,45 4,28 4,26 3,85 4,17
2   Eivind Lenschow   IL Tyrving   4,34
 
    -1,0      
- - 4,34 - 3,98 4,20
3   Sondre Johre   Asker Skiklubb Friidrett   4,29
 
      +0,6    
4,18 - - 4,29 4,25 4,27
4   Nivethan Panchalingam   Lørenskog FIL   4,27
 
+0,3          
4,27 3,45 4,21 3,78 3,89 4,0
5   Andreas M Andersen   IF Sturla   4,07
 
      -0,8    
3,83 3,96 3,69 4,07 3,86 3,90
6   Quang-Huy Huynh   Bjørndal IL Friidrett   4,01
 
      +0,2    
3,97 3,70 3,38 4,01 3,39 3,97
7   Espen Sotnakk   Asker Skiklubb Friidrett   3,99
 
  -0,5        
3,56 3,99 3,86 - 3,69 3,75
8   Sindre Henriksen   Bjørndal IL Friidrett   3,88
 
+0,3          
3,88 3,87 3,75 3,82 3,69 x
9   Vetle Reedtx Thorbergsen   IF Sturla   3,78
 
    -0,7      
3,68 3,67 3,78 3,61 3,52 -
10   Truls Røraas   Moss IL   3,75
 
    -0,4      
3,49 3,50 3,75 3,48 3,43 x
11   Jarand Berg Hjukse   Snøgg Friidrett   3,71
 
    -0,8      
3,36 3,48 3,71 3,10 3,39 3,34
12   Stian Klungland   Asker Skiklubb Friidrett   3,67
 
  -0,7        
3,52 3,67 3,61 - - -
13   Inge Moen   IF Hellas   3,64
 
  -1,4        
3,00 3,64 3,46 3,30 3,24 3,44
14   Leon Skogheim   IF Hellas   3,45
 
  +0,5        
3,36 3,45 3,36 3,27 3,20 3,38
15   Mathias Brekke   tønsberg   3,38
 
-0,3          
3,38 2,98 3,04 x x x
16   Anders Veith Rør   Moss IL   3,28
 
    -1,5      
3,12 3,24 3,28 3,09 3,03 3
17   Adrian Lindberg   IF Hellas   2,71
 
    -0,7      
2,51 2,60 2,71 2,55 2,33 2,50
    Andreas Drivenes   Asker Skiklubb Friidrett   DNS
    Vetle Lunde   Bondeungdomslaget (BUL)   DNS
    Tommy Langseth   IF Hellas   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-12 liten ball 150 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
    Vetle Lunde   Bondeungdomslaget (BUL)   DNS
    Tommy Langseth   IF Hellas   DNS
1   Truls Røraas   Moss IL   55,10
2   Sindre Henriksen   Bjørndal IL Friidrett   51,87
3   Andreas M Andersen   IF Sturla   48,41
4   Mathias Brekke   tønsberg   45,31
5   Eivind Lenschow   IL Tyrving   43,71
6   Jarand Berg Hjukse   Snøgg Friidrett   42,40
7   Espen Sotnakk   Asker Skiklubb Friidrett   42,07
8   Mathias Koritzinsky Hillestad   Asker Skiklubb Friidrett   38,80
9   Leon Skogheim   IF Hellas   30,16
10   Vetle Reedtx Thorbergsen   IF Sturla   28,09
11   Stian Klungland   Asker Skiklubb Friidrett   28,04
12   Inge Moen   IF Hellas   21,77
 
           
13   Adrian Lindberg   IF Hellas   16,22
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-13 200 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,2
1   Håvard Hildeskor   Bondeungdomslaget (BUL)   27,97
2   Svend Ole Bugge   Svarstad IL   28,76
3   Andreas Henriksen   Bondeungdomslaget (BUL)   28,98
4   Bendik Nes   IF Sturla   29,08
5   Marius Resvoll Holm   Modum FIK   30,06
6   Even Berg Hjukse   Snøgg Friidrett   30,11
7   Andreas M Andersen   IF Sturla   30,23
8   Erik Hansen   IL Sandvin   35,82
Heat: 2 Vind: +0,1
1   Sondre Kværne Hansen   IL Runar Friidrett   29,71
2   Ferdinand Kvam Edman   IF Sturla   30,72
3   Tord H. Kaasa   IF Eiker-Kvikk   30,89
4   Thomas Vestly   IL Runar Friidrett   30,96
5   Bjørn Magnus Rønning   IF Hellas   31,77
Heat: 3 Vind: -1,0
1   Magnus Midtskogen   IF Sturla   31,77
2   Jonas E. Bjørndal   IF Sturla   32,17
3   Henrik Engebretsen   IF Hellas   34,37
4   Robin Pedersen   IF Hellas   35,19
    Kim Adrian Nordanger   IL Runar Friidrett   DNS
    Erlend Langerud   IF Eiker-Kvikk   DNS
 
Plasseringtotal
Plass   Navn:   Klubb:   Resultat
1   Håvard Hildeskor   Bondeungdomslaget (BUL)   27,97
2   Svend Ole Bugge   Svarstad IL   28,76
3   Andreas Henriksen   Bondeungdomslaget (BUL)   28,98
4   Bendik Nes   IF Sturla   29,08
5   Sondre Kværne Hansen   IL Runar Friidrett   29,71
6   Marius Resvoll Holm   Modum FIK   30,06
7   Even Berg Hjukse   Snøgg Friidrett   30,11
8   Andreas M Andersen   IF Sturla   30,23
9   Ferdinand Kvam Edman   IF Sturla   30,72
10   Tord H. Kaasa   IF Eiker-Kvikk   30,89
11   Thomas Vestly   IL Runar Friidrett   30,96
12   Magnus Midtskogen   IF Sturla   31,77
12   Bjørn Magnus Rønning   IF Hellas   31,77
14   Jonas E. Bjørndal   IF Sturla   32,17
15   Henrik Engebretsen   IF Hellas   34,37
16   Robin Pedersen   IF Hellas   35,19
17   Erik Hansen   IL Sandvin   35,82
    Erlend Langerud   IF Eiker-Kvikk   DNS
    Kim Adrian Nordanger   IL Runar Friidrett   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-13 60 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1 Vind: -0,2
1   Håvard Hildeskor   Bondeungdomslaget (BUL)   8,64
2   Svend Ole Bugge   Svarstad IL   9,00
3   Marius Resvoll Holm   Modum FIK   9,21
4   Even Berg Hjukse   Snøgg Friidrett   9,26
5   Tord H. Kaasa   IF Eiker-Kvikk   9,34
6   Magnus Midtskogen   IF Sturla   9,97
    Snorre O Børtnes   IF Sturla   dns
Heat: 2 Vind: +0,3
1   Bendik Nes   IF Sturla   9,08
2   Thomas Vestly   IL Runar Friidrett   9,16
3   Sondre Kværne Hansen   IL Runar Friidrett   9,19
4   Kim Adrian Nordanger   IL Runar Friidrett   9,48
5   Bjørn Magnus Rønning   IF Hellas   9,61
6   Fredrik Simensen   IL Sandvin   9,76
    Jonas E. Bjørndal   IF Sturla   dns
    Henrik Engebretsen   IF Hellas   dns
 
Plasseringtotal
Plass   Navn:   Klubb:   Resultat
1   Håvard Hildeskor   Bondeungdomslaget (BUL)   8,64
2   Svend Ole Bugge   Svarstad IL   9,00
3   Bendik Nes   IF Sturla   9,08
4   Thomas Vestly   IL Runar Friidrett   9,16
5   Sondre Kværne Hansen   IL Runar Friidrett   9,19
6   Marius Resvoll Holm   Modum FIK   9,21
7   Even Berg Hjukse   Snøgg Friidrett   9,26
8   Tord H. Kaasa   IF Eiker-Kvikk   9,34
9   Kim Adrian Nordanger   IL Runar Friidrett   9,48
10   Bjørn Magnus Rønning   IF Hellas   9,61
11   Fredrik Simensen   IL Sandvin   9,76
12   Magnus Midtskogen   IF Sturla   9,97
    Jonas E. Bjørndal   IF Sturla   dns
    Snorre O Børtnes   IF Sturla   dns
    Henrik Engebretsen   IF Hellas   dns
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-13 høyde 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Even Berg Hjukse   Snøgg Friidrett   1,42
 
1,32
o
1,37
o
1,42
o
1,47
xxx
2   Anders Andersen   Moss IL   1,37
 
1,27
o
1,32
o
1,37
o
1,42
xxx
3   Andreas M Andersen   IF Sturla   1,37
 
1,12
o
1,17
o
1,22
o
1,27
o
1,32
o
1,37
xo
1,42
xxx
4   Håvard Hildeskor   Bondeungdomslaget (BUL)   1,37
 
1,12
o
1,17
o
1,22
o
1,27
xo
1,32
xo
1,37
xo
1,42
xxx
5   Robin Pedersen   IF Hellas   1,03
 
0,97
o
1,03
xo
1,07
xxx
    Marius Austveg   IF Sturla   dns
    Bendik Nes   IF Sturla   dns
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-13 liten ball 150 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Espen Lie Arnesen   Oppegård IL Friidrett   58,61
2   Marius Resvoll Holm   Modum FIK   54,09
3   Fredrik Simensen   IL Sandvin   52,24
4   Thomas Gifstad   Oppegård IL Friidrett   50,72
5   Bendik Nes   IF Sturla   50,41
6   Kim Adrian Nordanger   IL Runar Friidrett   49,27
7   Håvard Everløff Andersen   Moss IL   45,11
8   Sondre Kværne Hansen   IL Runar Friidrett   44,21
9   Magnus Midtskogen   IF Sturla   42,23
10   Jonas E. Bjørndal   IF Sturla   41,28
11   Even Berg Hjukse   Snøgg Friidrett   41,13
12   Håvard Hildeskor   Bondeungdomslaget (BUL)   40,38
13   Erik Hansen   IL Sandvin   39,86
14   Robin Pedersen   IF Hellas   39,46
15   Svend Ole Bugge   Svarstad IL   38,98
16   Per Magnus Sirnes   Moss IL   38,38
17   Bjørn Magnus Rønning   IF Hellas   38,08
18   Thomas Vestly   IL Runar Friidrett   34,21
    Snorre O Børtnes   IF Sturla   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-14 200 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
    Jon Rokne Bolkesjø   Snøgg Friidrett   DNS
Heat: 1 Vind: -0,7
1   Carl Emil Kåshagen   Moelven IL FIG   25,16
2   Jonathan Varela Byrkjenes   IL Norna-Salhus   25,66
3   Henrik Agerud Kihdal   IL Tyrving   26,05
4   William Werenskiold   Bondeungdomslaget (BUL)   26,29
5   Morten Lunnan   IF Hellas   26,35
6   Audun Johansen   Moss IL   26,86
7   Kristian Eie   IF Hellas   27,04
8   Audun Braastad   Ås IL Friidrett   27,20
Heat: 2 Vind: +0,1
1   Kristoffer Busengdal   Lørenskog FIL   27,09
2   Stian Engebø   IF Hellas   27,19
3   Kjetil Kleiv   Sigdal FIK   28,67
4   Halvard Olsen Gjestvang   Ringerike FIK   29,92
5   Per Johan Edvinson   IL Tyrving   30,44
6   Grunde Skillebekk   Ringerike FIK   31,58
 
Plasseringtotal
Plass   Navn:   Klubb:   Resultat
1   Carl Emil Kåshagen   Moelven IL FIG   25,16
2   Jonathan Varela Byrkjenes   IL Norna-Salhus   25,66
3   Henrik Agerud Kihdal   IL Tyrving   26,05
4   William Werenskiold   Bondeungdomslaget (BUL)   26,29
5   Morten Lunnan   IF Hellas   26,35
6   Audun Johansen   Moss IL   26,86
7   Kristian Eie   IF Hellas   27,04
8   Kristoffer Busengdal   Lørenskog FIL   27,09
9   Stian Engebø   IF Hellas   27,19
10   Audun Braastad   Ås IL Friidrett   27,20
11   Kjetil Kleiv   Sigdal FIK   28,67
12   Halvard Olsen Gjestvang   Ringerike FIK   29,92
13   Per Johan Edvinson   IL Tyrving   30,44
14   Grunde Skillebekk   Ringerike FIK   31,58
    Jon Rokne Bolkesjø   Snøgg Friidrett   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-14 60 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,7
1   Jonathan Varela Byrkjenes   IL Norna-Salhus   7,85
2   Morten Lunnan   IF Hellas   8,02
3   Carl Emil Kåshagen   Moelven IL FIG   8,04
4   Henrik Agerud Kihdal   IL Tyrving   8,07
5   Audun Braastad   Ås IL Friidrett   8,22
5   William Werenskiold   Bondeungdomslaget (BUL)   8,22
7   Audun Johansen   Moss IL   8,25
8   Kristian Eie   IF Hellas   8,29
Heat: 2 Vind: +0,1
1   Kjetil Kleiv   Sigdal FIK   8,36
2   Stian Engebø   IF Hellas   8,45
3   Robert Schwencke   IL Tyrving   8,88
4   Per Johan Edvinson   IL Tyrving   8,92
5   Mathias Johansen   Moss IL   8,96
6   Jon Rokne Bolkesjø   Snøgg Friidrett   9,03
7   Halvard Olsen Gjestvang   Ringerike FIK   9,18
8   Grunde Skillebekk   Ringerike FIK   9,84
 
Plasseringtotal
Plass   Navn:   Klubb:   Resultat
1   Jonathan Varela Byrkjenes   IL Norna-Salhus   7,85
2   Morten Lunnan   IF Hellas   8,02
3   Carl Emil Kåshagen   Moelven IL FIG   8,04
4   Henrik Agerud Kihdal   IL Tyrving   8,07
5   William Werenskiold   Bondeungdomslaget (BUL)   8,22
5   Audun Braastad   Ås IL Friidrett   8,22
7   Audun Johansen   Moss IL   8,25
8   Kristian Eie   IF Hellas   8,29
9   Kjetil Kleiv   Sigdal FIK   8,36
10   Stian Engebø   IF Hellas   8,45
11   Robert Schwencke   IL Tyrving   8,88
12   Per Johan Edvinson   IL Tyrving   8,92
13   Mathias Johansen   Moss IL   8,96
14   Jon Rokne Bolkesjø   Snøgg Friidrett   9,03
15   Halvard Olsen Gjestvang   Ringerike FIK   9,18
16   Grunde Skillebekk   Ringerike FIK   9,84
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-14 diskos 1,0 kg 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Jonathan Varela Byrkjenes   IL Norna-Salhus   31,58
 
x x 31,58 x x x
2   Fredrik Simensen   IL Sandvin   29,25
 
27,91 29,25 27,55 27,56 x x
3   Halvard Olsen Gjestvang   Ringerike FIK   25,77
 
22,66 22,08 25,77 25,38 24,27 24,88
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-14 høyde 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Jon Rokne Bolkesjø   Snøgg Friidrett   1,60
 
1,42
o
1,47
o
1,52
o
1,57
xo
1,60
xxo
2   Halvard Olsen Gjestvang   Ringerike FIK   1,47
 
1,22
o
1,27
o
1,32
xo
1,37
o
1,42
o
1,47
xo
1,52
xxx
3   Grunde Skillebekk   Ringerike FIK   1,37
 
1,22
o
1,27
o
1,32
o
1,37
xo
1,42
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-15 100 m Vind: +2,7
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
    Morten Lunnan   IF Hellas   DNS
1   Lars Frantzen   IL Mogutten Friidrett   11,76
2   Espen Simonsen   Horten FIK   11,98
3   Frode Urdal   Lambertseter IF Friidrett   12,07
4   Carl Blydt   IL Tyrving   12,13
5   Andreas Lea   Asker Skiklubb Friidrett   13,41
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-15 400 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Espen Simonsen   Horten FIK   53,36
2   Frode Urdal   Lambertseter IF Friidrett   53,38
3   Carl Blydt   IL Tyrving   55,80
4   Robert Schwencke   IL Tyrving   63,49
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-15 diskos 1,0 kg 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Eivind Henriksen   Bjørndal IL Friidrett   48,68
 
x 38,83 45,15 x 48,68 x
2   Erik A. Vogth-Eriksen   Asker Skiklubb Friidrett   32,10
 
x 32,10 30,04 31,84 x x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-15 lengde 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
    Per Magnus Sirnes   Moss IL   DNS
 
DNS          
1   Lars Frantzen   IL Mogutten Friidrett   5,97
 
+1,6 +0,5 +,16 0,8 +0,7  
5,69 5,97 - - 5,33 -
2   Carl Blydt   IL Tyrving   4,93
 
-0,6 +0,7 +0,7      
3,43 4,93 4,60 - - -
3   Anders Emil Edvinsson   IL Tyrving   4,92
 
+0,8 +0,9 +1,3 +0,4 +0,9 0,9
4,78 4,90 4,92 - 4,90 -
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-16 100 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1 Vind: +1,4
    Mikkel Bugge   Asker Skiklubb Friidrett   DNS
1   Peter Osazuwa   Bondeungdomslaget (BUL)   11,73
2   Øystein Svaa   IL Mogutten Friidrett   11,92
2   Torstein Nøstvold Harnes   IL Valder   11,92
4   Jonas Foss   Bondeungdomslaget (BUL)   11,97
5   Eirik Knatterud   IF Hellas   12,24
Heat: 2 Vind: +1,1
1   Erik Sæter   Kongsberg IF Friidrett   12,78
2   Ole Vee-Haugen   Lørenskog FIL   13,28
3   Erlend Vene   Lørenskog FIL   13,36
4   Martin Stemland Myhren   Lørenskog FIL   14,50
 
Plasseringtotal
Plass   Navn:   Klubb:   Resultat
1   Peter Osazuwa   Bondeungdomslaget (BUL)   11,73
2   Øystein Svaa   IL Mogutten Friidrett   11,92
2   Torstein Nøstvold Harnes   IL Valder   11,92
4   Jonas Foss   Bondeungdomslaget (BUL)   11,97
5   Eirik Knatterud   IF Hellas   12,24
6   Erik Sæter   Kongsberg IF Friidrett   12,78
7   Ole Vee-Haugen   Lørenskog FIL   13,28
8   Erlend Vene   Lørenskog FIL   13,36
9   Martin Stemland Myhren   Lørenskog FIL   14,50
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-16 400 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Mauritz Kåshagen   Moelven IL FIG   51,00
2   Jonas Foss   Bondeungdomslaget (BUL)   53,28
3   Torstein Nøstvold Harnes   IL Valder   55,17
4   Andreas Skatved   Modum FIK   56,41
5   Erik Sæter   Kongsberg IF Friidrett   58,40
6   Peter Osazuwa   Bondeungdomslaget (BUL)   59,89
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-16 kule 5 kg 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Øystein Svaa   IL Mogutten Friidrett   12,45
 
11,82 12,45 11,96 - 11,30 12,17
2   Erlend Vene   Lørenskog FIL   10,35
 
10,35 10,09 10,05 9,46 9,31 9,77
3   Erik A. Vogth-Eriksen   Asker Skiklubb Friidrett   9,85
 
9,39 9,69 9,85 - 9,27  
    Mikkel Bugge   Asker Skiklubb Friidrett   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-16 lengde 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Torstein Nøstvold Harnes   IL Valder   5,80
 
+0,4 +1,1 -0,5 +0,3 -0,3 2,3
5,67 5,80 5,62 4,07 5,74 -
2   Jonas Foss   Bondeungdomslaget (BUL)   5,50
 
+0,2 +1,0 -0,2 -0,6 -0,2 +0,5
- 5,50 5,15 5,36 4,08 -
3   Mikkel Bugge   Asker Skiklubb Friidrett   5,38
 
+1,5 +1,1 +0,7      
5,34 5,38 5,29      
4   Øystein Svaa   IL Mogutten Friidrett   5,15
 
+0,5 +1,6 +0,5 -0,4    
5,14 5,15 4,96 3,88    
5   Erik Sæter   Kongsberg IF Friidrett   5,06
 
  +0,5 +1,4 +0,3 -1,0 +2,5
- 4,64 4,82 5,06 4,87 3,72
5   Ole Vee-Haugen   Lørenskog FIL   5,06
 
+2,3 +0,6 +1,6 -0,5 +0,8 +1,3
5,05 5,06 - - 4,81 4,94
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-17 100 m Vind: +0,8
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
    Svein Christian Karlsen   IF Hellas   DNS
    Amund Andreas Hoffart   Modum FIK   DNS
1   Mads Kloster   Asker Skiklubb Friidrett   11,43
2   Jørgen Utne   Moss IL   11,89
3   Martin Foss   Tønsberg FIK   11,96
4   Martin Johansen   Moss IL   12,52
5   Yngve Nordbø   IL Tyrving   12,64
6   Martin Østby   Tønsberg FIK   12,87
7   Lars Mørch   IL Tyrving   13,17
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-17 400 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Amund Andreas Hoffart   Modum FIK   53,57
2   Lars Mørch   IL Tyrving   58,97
    Yngve Nordbø   IL Tyrving   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-17 høyde 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Knut Aaby Flatin   Sigdal FIK   1,75
 
1,60
o
1,65
o
1,70
xo
1,75
o
1,80
xxx
2   Marius Eriksrud   Bondeungdomslaget (BUL)   1,70
 
1,60
o
1,65
o
1,70
xxo
1,75
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-17 kule 5 kg 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Vegard Henriksen   Bjørndal IL Friidrett   13,36
 
13,36 - - - - -
2   Jack-Ivar Bøhn Nielsen   Sigdal FIK   11,89
 
11,29 11,53 - 11,34 11,35 11,89
3   Knut Aaby Flatin   Sigdal FIK   11,58
 
10,69 11,17 11,03 10,57 11,37 11,58
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-18 100 m Vind: +0,1
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Eirik Tanberg   Sigdal FIK   11,58
2   Santiago Riquelvis   Modum FIK   11,77
3   Andreas Flem Hagen   Tønsberg FIK   11,82
4   David Egeland   Bondeungdomslaget (BUL)   12,10
5   Per Kr Solfjeld   Lørenskog FIL   12,34
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-18 400 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   David Egeland   Bondeungdomslaget (BUL)   51,59
2   Marius Fuglerud   Ullensaker/Kisa IL Friidrett   53,27
3   Santiago Riquelvis   Modum FIK   57,17
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-18 diskos 1,75 kg 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Vegard Henriksen   Bjørndal IL Friidrett   37,22
 
x x x x x 37,22
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-18 høyde 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Christian Eriksrud   Bondeungdomslaget (BUL)   2,00
 
1,80
o
1,87
o
1,94
o
2,00
xo
2,05
xxx
    Per Kr Solfjeld   Lørenskog FIL   dns
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-8 60 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
    Erik Lund   Brandbu IF Friidrett   10,38
    Rasmus Gjemmestad   IF Sturla   10,68
    Oscar Farseth Berg   Bondeungdomslaget (BUL)   11,43
    Andreas Hoven   IF Hellas   10,57
    Vemund Lenschow   IL Tyrving   11,36
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-8 lengde 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
    Oscar Farseth Berg   Bondeungdomslaget (BUL)   2,57
 
  +0,2   +0,8    
2,56 2,57 2,51 2,57    
    Erik Lund   Brandbu IF Friidrett   3,22
 
+0,2          
3,22 3,06 2,94 3,02    
    Andreas Hoven   IF Hellas   3,08
 
  +0,2        
2,94 3,08 2,92 2,89    
    Rasmus Gjemmestad   IF Sturla   3,04
 
+0,5          
3,04 2,93 2,94 3,01    
    Vemund Lenschow   IL Tyrving   2,40
 
+0,9     -1,1    
2,40 2,26 2,33 2,40    
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-8 liten ball 80 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
    Vemund Lenschow   IL Tyrving   15,66
 
12,40 10,12 8,84 15,66    
    Rasmus Gjemmestad   IF Sturla   26,12
 
21,15 26,12 23,39      
    Oscar Farseth Berg   Bondeungdomslaget (BUL)   18,63
 
15,86 - - 18,63    
    Erik Lund   Brandbu IF Friidrett   30,62
 
29,39 29,23 26,70 30,62    
    Andreas Hoven   IF Hellas   22,41
 
17,96 21,96 22,41 12,53    
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-9 60 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,1
    Olav Boland Haugen   IL Tyrving   10,11
    Ismael Azmi   Bondeungdomslaget (BUL)   11,53
    Morten Torgersen   IF Hellas   11,04
    Steinar Nicolaisen   Horten FIK   10,89
    Kristian Langseth   IF Hellas   DNS
Heat: 2 Vind: +0,2
    Kristoffer Hoven   IF Hellas   9,61
    Nils Petter Edvinson   IL Tyrving   11,26
    Brage Børtnes   IF Sturla   10,92
    Karl Christian Jacobsen   IL Runar Friidrett   11,18
    Sondre Neprud Fjellstad   IF Hellas   11,95
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-9 lengde 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
    Kristoffer Hoven   IF Hellas   4,04
 
      -1,2    
3,91 3,91 3,88 4,04    
    Morten Torgersen   IF Hellas   2,77
 
  +1,1        
2,73 2,77 2,65 2,69    
    Steinar Nicolaisen   Horten FIK   2,77
 
  +0,2        
2,41 2,77 2,26 2,57    
    Nils Petter Edvinson   IL Tyrving   2,72
 
  +0,2        
2,69 2,72 2,55 2,50    
    Sondre Neprud Fjellstad   IF Hellas   2,79
 
      -0,2    
2,65 2,66 2,51 2,79    
    Kristian Langseth   IF Hellas   DNS
    Olav Boland Haugen   IL Tyrving   3,08
 
  +0,2        
2,97 3,08 3,05 3,07    
    Ismael Azmi   Bondeungdomslaget (BUL)   DNS
    Brage Børtnes   IF Sturla   2,97
 
+,05          
2,97 2,74 2,59 2,40    
    Per Andre Karlsen   IF Hellas   2,22
 
+0,4          
2,22 2,02 2,15 2,11    
    Karl Christian Jacobsen   IL Runar Friidrett   2,71
 
  +0,1        
2,55 2,71 2,42 2,53    
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
G-9 liten ball 80 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
    Kristoffer Hoven   IF Hellas   28,62
 
28,62 26,18 26,84 26,14    
    Karl Christian Jacobsen   IL Runar Friidrett   30,57
 
27,17 - 30,57 28,49    
    Nils Petter Edvinson   IL Tyrving   25,11
 
14,62 20,79 21,69 25,11    
    Olav Boland Haugen   IL Tyrving   29,03
 
28,60 29,03 28,90 25,84    
    Brage Børtnes   IF Sturla   22,06
 
14,46 18,72 20,42 22,06    
    Ismael Azmi   Bondeungdomslaget (BUL)   13,00
 
- - 13,00 11,26    
    Sondre Neprud Fjellstad   IF Hellas   31,79
 
28,45 31,79 28,44 29,32    
    Kristian Langseth   IF Hellas   DNS
 
DNS          
    Per Andre Karlsen   IF Hellas   15,17
 
10,77 - - 15,17    
    Steinar Nicolaisen   Horten FIK   23,40
 
23,40 23,30 19,96 17,74    
    Morten Torgersen   IF Hellas   27,89
 
27,89 22,90 26,99 22,85    
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-10 60 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1 Vind: -0,6
1   Lina C. Grønnerød   IL Tyrving   9,52
2   Frances Varela Bykjenes   IL Norna-Salhus   9,67
3   Nora Grieg Christensen   IL Tyrving   10,32
3   June Hodt   IF Hellas   10,32
5   Helene Skuse Andersen   Minerva Friidrett   10,46
6   Christina Wahl   IL Tyrving   10,63
7   Emilie L Lund   Moss IL   11,95
Heat: 2 Vind: +0,0
1   Iselin Maria Martinsen   IL Tyrving   10,35
2   Emilje Voje   IL Tyrving   10,92
2   Hanne Günther   Moss IL   10,92
4   Maria Brox   IF Hellas   11,37
5   Hanne Johre   Billingstad skole   11,64
Heat: 3 Vind: +0,0
1   Helene Kollerud   IF Hellas   10,16
2   Ane Bakken Hodt   IF Hellas   10,78
3   Susanne Nygaard   Moss IL   10,91
4   Benedicte Aas   Horten FIK   11,43
5   Randi Helene Myrhaug   IF Hellas   12,56
Heat: 4 Vind: +0,1
1   Henriette Berget   IF Eiker-Kvikk   11,71
 
Plasseringtotal
Plass   Navn:   Klubb:   Resultat
1   Lina C. Grønnerød   IL Tyrving   9,52
2   Frances Varela Bykjenes   IL Norna-Salhus   9,67
3   Helene Kollerud   IF Hellas   10,16
4   June Hodt   IF Hellas   10,32
4   Nora Grieg Christensen   IL Tyrving   10,32
6   Iselin Maria Martinsen   IL Tyrving   10,35
7   Helene Skuse Andersen   Minerva Friidrett   10,46
8   Christina Wahl   IL Tyrving   10,63
9   Ane Bakken Hodt   IF Hellas   10,78
10   Susanne Nygaard   Moss IL   10,91
11   Hanne Günther   Moss IL   10,92
11   Emilje Voje   IL Tyrving   10,92
12   Maria Brox   IF Hellas   11,37
13   Benedicte Aas   Horten FIK   11,43
14   Hanne Johre   Billingstad skole   11,64
15   Henriette Berget   IF Eiker-Kvikk   11,71
16   Emilie L Lund   Moss IL   11,95
17   Randi Helene Myrhaug   IF Hellas   12,56
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-10 kule 2 kg 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
    Nora Grieg Christensen   IL Tyrving   5,52
 
4,34 5,21 4,95 5,52 4,71 5,35
    June Hodt   IF Hellas   4,31
 
4,05 3,48 3,57 3,79 4,31 4,17
    Randi Helene Myrhaug   IF Hellas   4,07
 
3,99 3,55 4,07 3,54 3,25 3,23
    Emilje Voje   IL Tyrving   4,16
 
3,77 3,99 4,16 3,32 3,91 3,20
    Ane Bakken Hodt   IF Hellas   3,68
 
3,63 3,68 3,63 3,44 3,39 3,60
    Lina C. Grønnerød   IL Tyrving   4,27
 
4,20 3,95 3,97 3,71 4,27 3,94
    Henriette Berget   IF Eiker-Kvikk   3,74
 
2,84 3,32 3,40 3,74 3,70 3,35
    Frances Varela Bykjenes   IL Norna-Salhus   6,98
 
6,06 6,04 - 5,94 6,98 6,14
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-10 lengde 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Nora Grieg Christensen   IL Tyrving   3,56
 
  -0,2        
3,49 3,56 3,24 3,48    
2   Lina C. Grønnerød   IL Tyrving   3,54
 
-0,7          
3,54 3,29 3,43 3,43    
3   Iselin Maria Martinsen   IL Tyrving   3,37
 
  -0,3        
3,01 3,37 3,31 3,16    
4   Christina Wahl   IL Tyrving   3,30
 
    -1,4      
3,040 3,21 3,30 2,29    
5   Ane Bakken Hodt   IF Hellas   3,18
 
  -0,4        
2,94 3,18 3,02 3,08    
6   Helene Kollerud   IF Hellas   3,13
 
    -1,7      
3,07 3,10 3,13 2,93    
7   June Hodt   IF Hellas   3,05
 
      -1,8    
3,00 2,91 2,56 3,05    
8   Maria Brox   IF Hellas   2,88
 
    -1,1      
2,79 2,72 2,88 2,72    
9   Benedicte Aas   Horten FIK   2,85
 
      -0,9    
2,58 2,60 2,49 2,85    
10   Susanne Nygaard   Moss IL   2,84
 
  -1,3        
2,78 2,84 2,82 2,84    
11   Hanne Günther   Moss IL   2,77
 
-0,3          
2,77 2,63 2,73 2,65    
12   Emilje Voje   IL Tyrving   2,75
 
  -0,4        
2,60 2,75 2,70 2,75    
13   Emilie L Lund   Moss IL   2,68
 
-0,9          
2,68 2,29 2,54 2,38    
14   Hanne Johre   Billingstad skole   2,57
 
  -1,0        
2,53 2,57 2,51 2,02    
15   Randi Helene Myrhaug   IF Hellas   2,49
 
      -1,8    
2,43 2,39 2,37 2,49    
16   Henriette Berget   IF Eiker-Kvikk   2,40
 
  -0,9        
2,26 2,40 2,40 2,40    
17   Helene Skuse Andersen   Minerva Friidrett   2,31
 
      -1,1    
2,20 2,27 2,19 2,31    
    Rikke Reiersen   Horten FIK   dns
 
           
    Frances Varela Bykjenes   IL Norna-Salhus   dns
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-11 60 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,7
1   Amalie Iuel   IL Tyrving   9,27
2   Julie Farseth Berg   Bondeungdomslaget (BUL)   9,34
3   Siri Kleiv   Sigdal FIK   9,40
4   Ida Dåstøl   Horten FIK   9,45
5   Oda Theimann   IL Runar Friidrett   9,70
6   Rebekka N. Kristoffersen   Ringerike FIK   9,82
7   Karen E Sjølie   Moss IL   10,11
Heat: 2 Vind: +0,1
1   Johanne Hagelund   IF Hellas   9,61
2   Hege Høgli Andersen   IF Sturla   9,68
3   Kristin Skolt   IL Tyrving   10,03
4   Sunniva Brox   IF Eiker-Kvikk   10,14
5   Martine Ravnsborg   IF Hellas   10,30
6   Lisbeth Aasen   IF Hellas   10,49
7   Caroline Bjørnstad   Minerva Friidrett   10,68
Heat: 3 Vind: +0,1
1   Marte Jordheim   IF Hellas   9,67
2   Maren Skovly   IL Runar Friidrett   10,03
3   Louise Eknæs   IF Hellas   10,22
4   Henrikke Solstad Wiik   IL Runar Friidrett   10,79
5   Hedda Holtung   Horten FIK   11,30
6   Lisa Marie Tarkington   IL Runar Friidrett   11,50
    Tale Fladmark   IF Hellas   DNS
 
Plasseringtotal
Plass   Navn:   Klubb:   Resultat
1   Amalie Iuel   IL Tyrving   9,27
2   Julie Farseth Berg   Bondeungdomslaget (BUL)   9,34
3   Siri Kleiv   Sigdal FIK   9,40
4   Ida Dåstøl   Horten FIK   9,45
5   Johanne Hagelund   IF Hellas   9,61
6   Marte Jordheim   IF Hellas   9,67
7   Hege Høgli Andersen   IF Sturla   9,68
8   Oda Theimann   IL Runar Friidrett   9,70
9   Rebekka N. Kristoffersen   Ringerike FIK   9,82
10   Maren Skovly   IL Runar Friidrett   10,03
10   Kristin Skolt   IL Tyrving   10,03
12   Karen E Sjølie   Moss IL   10,11
13   Sunniva Brox   IF Eiker-Kvikk   10,14
14   Louise Eknæs   IF Hellas   10,22
15   Martine Ravnsborg   IF Hellas   10,30
16   Lisbeth Aasen   IF Hellas   10,49
17   Caroline Bjørnstad   Minerva Friidrett   10,68
18   Henrikke Solstad Wiik   IL Runar Friidrett   10,79
19   Hedda Holtung   Horten FIK   11,30
20   Lisa Marie Tarkington   IL Runar Friidrett   11,50
    Tale Fladmark   IF Hellas   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-11 kule 2 kg 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Louise Eknæs   IF Hellas   6,72
 
6,02 5,66 5,85 6,41 6,72 6,28
2   Johanne Hagelund   IF Hellas   6,55
 
6,03 6,25 6,55 5,90 6,55 6,54
3   Julie Farseth Berg   Bondeungdomslaget (BUL)   6,28
 
5,13 6,28 5,73 5,15 6,04 6,17
4   Hedda Holtung   Horten FIK   6,27
 
- 5,99 5,82 5,62 5,69 6,27
5   Siri Kleiv   Sigdal FIK   6,27
 
5,97 5,60 5,82 5,52 6,27 5,72
6   Ida Dåstøl   Horten FIK   6,26
 
5,80 6,02 5,50 6,26 6,13 5,30
7   Rebekka N. Kristoffersen   Ringerike FIK   6,12
 
5,87 6,06 5,88 6,12 5,70 5,74
8   Amalie Iuel   IL Tyrving   6,09
 
6,00 5,82 5,67 5,68 5,30 6,09
9   Kaja Johansen   Moss IL   5,95
 
5,95 5,44 5,84      
10   Maren Skovly   IL Runar Friidrett   5,77
 
5,22 5,77 5,44      
11   Kristin Skolt   IL Tyrving   5,69
 
5,37 5,69 5,44      
12   Sunniva Brox   IF Eiker-Kvikk   5,66
 
4,89 5,66 5,30      
13   Henrikke Solstad Wiik   IL Runar Friidrett   5,65
 
5,45 5,65 5,32      
14   Marte Jordheim   IF Hellas   5,55
 
4,43 5,55 5,41      
15   Martine Ravnsborg   IF Hellas   5,05
 
4,76 5,01 5,05      
16   Oda Theimann   IL Runar Friidrett   4,95
 
4,55 4,95 4,58      
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-11 lengde 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Amalie Iuel   IL Tyrving   4,20
 
  -        
4,04 4,20 3,99 3,94 4,07 3,95
2   Johanne Hagelund   IF Hellas   4,01
 
        -  
3,76 4,00 3,74 3,99 4,01 3,72
3   Oda Theimann   IL Runar Friidrett   3,90
 
  -        
3,72 3,90 3,63 3,79 3,74 3,53
4   Louise Eknæs   IF Hellas   3,82
 
  -        
3,75 3,82 3,71 3,55 3,66 3,78
4   Julie Farseth Berg   Bondeungdomslaget (BUL)   3,82
 
-          
3,82 3,77 3,54 3,65 3,68 3,77
6   Kristin Skolt   IL Tyrving   3,81
 
-          
3,81 3,79 3,43 3,58 3,48 3,52
7   Siri Kleiv   Sigdal FIK   3,66
 
          -
3,57 3,57 3,47 3,55 3,21 3,66
8   Ida Dåstøl   Horten FIK   3,64
 
  -        
3,58 3,64 3,54 - 3,57 3,64
9   Rebekka N. Kristoffersen   Ringerike FIK   3,60
 
-          
3,60 3,52 3,57 3,56 3,46 3,49
10   Karen E Sjølie   Moss IL   3,42
 
  -        
- 3,42 3,31 3,28 3,37 3,28
11   Martine Ravnsborg   IF Hellas   3,40
 
          -
3,38 3,35 3,37 3,23 3,35 3,40
12   Sunniva Brox   IF Eiker-Kvikk   3,35
 
        -  
3,25 3,25 3,25 3,25 3,35 3,26
13   Kaja Johansen   Moss IL   3,28
 
        -  
3,22 3,28 3,16 3,22 3,28 3,18
14   Maren Skovly   IL Runar Friidrett   3,14
 
-          
3,14 3,04 3,08 3,14 2,93 3,12
15   Henrikke Solstad Wiik   IL Runar Friidrett   2,98
 
-          
2,98 2,90 2,95 2,97 - 2,77
16   Caroline Bjørnstad   Minerva Friidrett   2,97
 
      -    
2,95 2,90 2,75 2,97 2,92 2,86
17   Hedda Holtung   Horten FIK   2,80
 
    -      
2,68 2,61 2,80 2,51 - 2,73
    Lisbeth Aasen   IF Hellas   DNS
    Tale Fladmark   IF Hellas   DNS
    Marte Jordheim   IF Hellas   DNS
    Lisa Marie Tarkington   IL Runar Friidrett   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-12 60 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
    Maren D. Skøien   Minerva Friidrett   dns
Heat: 1 Vind: +0,5
1   Cathrine Løyning   IF Sturla   9,01
2   Rebekka Reagan   IF Sturla   9,18
3   Ester Kate Jansson   IL Tyrving   9,22
4   Marie Rolland Enger   IF Eiker-Kvikk   9,46
5   Stine Tollefsen   Moss IL   9,60
6   Maiken Skoie Brustad   IL Tyrving   10,12
Heat: 2 Vind: +1,1
1   Elisabeth Hammerstad   Ringerike FIK   9,54
2   Eva Velstad   Sigdal FIK   9,60
3   Andrea Risan   Asker Skiklubb Friidrett   9,82
4   Martine Østlie   Asker Skiklubb Friidrett   10,08
5   Agnete Astrup   Asker Skiklubb Friidrett   10,19
6   Hedda Helle Kalland   Lambertseter IF Friidrett   10,37
7   Stine Dombu   IF Eiker-Kvikk   10,49
 
Plasseringtotal
Plass   Navn:   Klubb:   Resultat
1   Cathrine Løyning   IF Sturla   9,01
2   Rebekka Reagan   IF Sturla   9,18
3   Ester Kate Jansson   IL Tyrving   9,22
4   Marie Rolland Enger   IF Eiker-Kvikk   9,46
5   Elisabeth Hammerstad   Ringerike FIK   9,54
6   Stine Tollefsen   Moss IL   9,60
6   Eva Velstad   Sigdal FIK   9,60
8   Andrea Risan   Asker Skiklubb Friidrett   9,82
9   Martine Østlie   Asker Skiklubb Friidrett   10,08
10   Maiken Skoie Brustad   IL Tyrving   10,12
11   Agnete Astrup   Asker Skiklubb Friidrett   10,19
12   Hedda Helle Kalland   Lambertseter IF Friidrett   10,37
13   Stine Dombu   IF Eiker-Kvikk   10,49
    Maren D. Skøien   Minerva Friidrett   dns
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-12 lengde 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Cathrine Løyning   IF Sturla   4,5
 
  +1 +0,2 +0,3 +0,3 +0,3
- 4,15 4,24 4,33 4,26 4,5
2   Ester Kate Jansson   IL Tyrving   4,09
 
-2,5 +0,2 +0,2 +0,2 +0,6  
3,94 3,75 3,91 3,11 4,09 -
3   Marie Rolland Enger   IF Eiker-Kvikk   4,06
 
-0,2 +1 +0,6 +0,2 +0,9 +0,6
3,96 3,88 3,98 4 4,06 4
4   Stine Tollefsen   Moss IL   4,03
 
-0,3 +0,2 +0,7 +0,7 +0,3 +0,2
4,03 3,97 3,77 3,8 3,74 3,82
5   Maiken Skoie Brustad   IL Tyrving   3,93
 
+0,6 +0,2   +0,2 +0,2 +0,3
3,93 3,71 - 3,75 3,87 3,88
6   Rebekka Reagan   IF Sturla   3,86
 
+0,3 - +0,2 +0,4    
2,82 - 3,86 3,63 - -
7   Elisabeth Hammerstad   Ringerike FIK   3,78
 
+0,5 +0,2 +0,2 +0,3    
3,65 3,77 3,67 3,78    
8   Agnete Astrup   Asker Skiklubb Friidrett   3,76
 
-1,1   +0,2 +1,2 +0,4 +0,3
3,55 - 3,67 3,62 3,53 3,76
9   Martine Østlie   Asker Skiklubb Friidrett   3,53
 
-0,9 +0,8 +1,3      
3,53 3,39 3,51 - - -
10   Kathinka Skott Hansen   Moss IL   3,49
 
+0,1 +0,5 +0,3      
3,49 3,31 3,48 - - -
11   Stine Dombu   IF Eiker-Kvikk   3,39
 
-0,2 +0,7 +0,5      
3,39 3,32 3,27 - - -
12   Eva Velstad   Sigdal FIK   3,31
 
+0,7 +1,2 +0,2      
3,26 3,31 3,26 - - -
13   Andrea Risan   Asker Skiklubb Friidrett   3,26
 
-1 -0,6 +1      
3,03 3,20 3,26 - - -
    Maren D. Skøien   Minerva Friidrett   dns
    Hedda Helle Kalland   Lambertseter IF Friidrett   dns
 
dns          
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-12 liten ball 150 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Elisabeth Hammerstad   Ringerike FIK   37,80
 
31,72 28,71 37,80      
2   Maiken Skoie Brustad   IL Tyrving   37,02
 
34,58 33,80 35,01 37,02    
3   Cathrine Løyning   IF Sturla   30,44
 
26,80 30,44 30,32 29,27    
4   Kathinka Skott Hansen   Moss IL   27,31
 
27,31 26,87 26,54 27,12    
5   Eva Velstad   Sigdal FIK   27,31
 
- - 27,31 26,04    
6   Martine Østlie   Asker Skiklubb Friidrett   24,63
 
24,19 16,49 20,83 24,63    
7   Andrea Risan   Asker Skiklubb Friidrett   18,88
 
15,15 15,99 18,88 16,75    
8   Agnete Astrup   Asker Skiklubb Friidrett   17,56
 
14,03 17,56 16,79 16,15    
9   Rebekka Reagan   IF Sturla   17,06
 
17,06 - - 13,17    
    Maren D. Skøien   Minerva Friidrett   DNS
 
DNS          
    Lisbeth Aasen   IF Hellas   DNS
 
DNS          
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-13 200 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1 Vind: -0,8
1   Tereza Lamadrid   Bondeungdomslaget (BUL)   27,62
2   Hennie Heiss-Schøyen   Bondeungdomslaget (BUL)   28,91
3   Petra Gjemmestad   IF Sturla   28,98
4   Ingeborg Helgetveit   Sigdal FIK   29,28
5   Ingrid Ørvella Steinhaug   Snøgg Friidrett   29,53
6   Linda Sæther   Modum FIK   30,08
7   Ingrid Ravnsborg   IF Hellas   30,17
8   Pernille Ski Torp   Asker Skiklubb Friidrett   30,23
Heat: 2
1   Emilie Nes   IF Sturla   28,71
2   Ellen-Johanne Gleditsch   IL Runar Friidrett   29,90
3   Therese Buch   tønsberg   30,36
4   Camilla Bjørnstad   Minerva Friidrett   30,57
5   Ida B Sjølie   Moss IL   30,79
6   Veronica Skuse Andersen   Minerva Friidrett   30,85
7   Caroline Torgersen   IF Hellas   32,12
8   Ida Høgstad   Minerva Idrettsskole   34,01
Heat: 3 Vind: -0,7
1   Silje Svadberg   IL Runar Friidrett   30,31
2   Katrine Bløchlinger   Snøgg Friidrett   30,88
3   Julie Kitel   Lambertseter IF Friidrett   31,03
4   Invild Romstad Hem   Moss IL   31,98
5   Silja Dørmænen Eriksen   Snøgg Friidrett   32,80
6   Kirvil Schau Odden   Snøgg Friidrett   33,81
 
Plasseringtotal
Plass   Navn:   Klubb:   Resultat
1   Tereza Lamadrid   Bondeungdomslaget (BUL)   27,62
2   Emilie Nes   IF Sturla   28,71
3   Hennie Heiss-Schøyen   Bondeungdomslaget (BUL)   28,91
4   Petra Gjemmestad   IF Sturla   28,98
5   Ingeborg Helgetveit   Sigdal FIK   29,28
6   Ingrid Ørvella Steinhaug   Snøgg Friidrett   29,53
7   Ellen-Johanne Gleditsch   IL Runar Friidrett   29,90
8   Linda Sæther   Modum FIK   30,08
9   Ingrid Ravnsborg   IF Hellas   30,17
10   Pernille Ski Torp   Asker Skiklubb Friidrett   30,23
11   Silje Svadberg   IL Runar Friidrett   30,31
12   Therese Buch   tønsberg   30,36
13   Camilla Bjørnstad   Minerva Friidrett   30,57
14   Ida B Sjølie   Moss IL   30,79
15   Veronica Skuse Andersen   Minerva Friidrett   30,85
16   Katrine Bløchlinger   Snøgg Friidrett   30,88
17   Julie Kitel   Lambertseter IF Friidrett   31,03
18   Invild Romstad Hem   Moss IL   31,98
19   Caroline Torgersen   IF Hellas   32,12
20   Silja Dørmænen Eriksen   Snøgg Friidrett   32,80
21   Kirvil Schau Odden   Snøgg Friidrett   33,81
22   Ida Høgstad   Minerva Idrettsskole   34,01
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-13 60 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
    Therese Cappeøen   Bondeungdomslaget (BUL)   dns
Heat: 1 Vind: +0,7
1   Tereza Lamadrid   Bondeungdomslaget (BUL)   8,33
2   Emilie Nes   IF Sturla   8,62
3   Ragnhild Hafskjær   Minerva Friidrett   8,65
4   Ingeborg Helgetveit   Sigdal FIK   8,66
5   Ingrid Ravnsborg   IF Hellas   8,67
5   Hennie Heiss-Schøyen   Bondeungdomslaget (BUL)   8,67
7   Petra Gjemmestad   IF Sturla   8,73
8   Ingrid Ørvella Steinhaug   Snøgg Friidrett   8,84
Heat: 2 Vind: +0,4
1   Pernille Ski Torp   Asker Skiklubb Friidrett   8,94
2   Veronica Skuse Andersen   Minerva Friidrett   8,99
3   Therese Buch   tønsberg   9,02
4   Camilla Bjørnstad   Minerva Friidrett   9,03
5   Iselin Pedersen Trejos   Minerva Friidrett   9,06
6   Linda Sæther   Modum FIK   9,26
7   Ida B Sjølie   Moss IL   9,44
8   Marie Epa   IF Sturla   9,75
Heat: 3 Vind: -0,8
1   Ellen-Johanne Gleditsch   IL Runar Friidrett   9,00
2   Julie Kitel   Lambertseter IF Friidrett   9,29
3   Caroline Torgersen   IF Hellas   9,40
4   Invild Romstad Hem   Moss IL   9,45
5   Silja Dørmænen Eriksen   Snøgg Friidrett   9,63
6   Marianne Hauger   Bondeungdomslaget (BUL)   9,64
7   Kirvil Schau Odden   Snøgg Friidrett   9,98
Heat: 4 Vind: -1,5
1   Nora H. Robberstad   IF Hellas   9,20
2   Silje Svadberg   IL Runar Friidrett   9,21
3   Katrine Bløchlinger   Snøgg Friidrett   9,39
4   Helene Mjøsund   IF Sturla   9,97
5   Kine Stensås Andresen   IF Hellas   10,01
6   Ida Nesse   IL Tyrving   10,13
 
Plasseringtotal
Plass   Navn:   Klubb:   Resultat
1   Tereza Lamadrid   Bondeungdomslaget (BUL)   8,33
2   Emilie Nes   IF Sturla   8,62
3   Ragnhild Hafskjær   Minerva Friidrett   8,65
4   Ingeborg Helgetveit   Sigdal FIK   8,66
5   Ingrid Ravnsborg   IF Hellas   8,67
5   Hennie Heiss-Schøyen   Bondeungdomslaget (BUL)   8,67
7   Petra Gjemmestad   IF Sturla   8,73
8   Ingrid Ørvella Steinhaug   Snøgg Friidrett   8,84
9   Pernille Ski Torp   Asker Skiklubb Friidrett   8,94
10   Veronica Skuse Andersen   Minerva Friidrett   8,99
11   Ellen-Johanne Gleditsch   IL Runar Friidrett   9,00
12   Therese Buch   tønsberg   9,02
13   Camilla Bjørnstad   Minerva Friidrett   9,03
14   Iselin Pedersen Trejos   Minerva Friidrett   9,06
15   Nora H. Robberstad   IF Hellas   9,20
16   Silje Svadberg   IL Runar Friidrett   9,21
17   Linda Sæther   Modum FIK   9,26
18   Julie Kitel   Lambertseter IF Friidrett   9,29
19   Katrine Bløchlinger   Snøgg Friidrett   9,39
20   Caroline Torgersen   IF Hellas   9,40
21   Ida B Sjølie   Moss IL   9,44
22   Invild Romstad Hem   Moss IL   9,45
23   Silja Dørmænen Eriksen   Snøgg Friidrett   9,63
24   Marianne Hauger   Bondeungdomslaget (BUL)   9,64
25   Marie Epa   IF Sturla   9,75
26   Helene Mjøsund   IF Sturla   9,97
27   Kirvil Schau Odden   Snøgg Friidrett   9,98
28   Kine Stensås Andresen   IF Hellas   10,01
29   Ida Nesse   IL Tyrving   10,13
    Therese Cappeøen   Bondeungdomslaget (BUL)   dns
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-13 høyde 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Ragnhild Hafskjær   Minerva Friidrett   1,48
 
1,33
o
1,38
o
1,43
o
1,48
xo
1,53
xxx
2   Ingeborg Helgetveit   Sigdal FIK   1,38
 
1,13
o
1,18
o
1,23
o
1,28
o
1,33
o
1,38
o
1,43
xxx
3   Iselin Pedersen Trejos   Minerva Friidrett   1,38
 
1,23
o
1,28
o
1,33
xo
1,38
o
1,43
xxx
4   Ida Høgstad   Minerva Idrettsskole   1,33
 
1,28
o
1,33
o
1,38
xxx
4   Marianne Hauger   Bondeungdomslaget (BUL)   1,33
 
1,23
o
1,28
o
1,33
o
1,38
xxx
6   Kirvil Schau Odden   Snøgg Friidrett   1,33
 
1,13
o
1,18
o
1,23
o
1,28
o
1,33
xo
1,38
xxx
7   Silja Dørmænen Eriksen   Snøgg Friidrett   1,28
 
1,13
o
1,18
o
1,23
o
1,28
o
1,33
xxx
8   Emilie Nes   IF Sturla   1,23
 
1,03
o
1,08
o
1,13
o
1,18
o
1,23
xxo
1,28
xxx
9   Ida Nesse   IL Tyrving   1,18
 
1,13
o
1,18
o
1,23
xxx
 
 
 
 
    Ellen-Johanne Gleditsch   IL Runar Friidrett   dns
    Petra Gjemmestad   IF Sturla   dns
    Silje Svadberg   IL Runar Friidrett   dns
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Helene Mjøsund   IF Sturla   dns
    Katrine Bløchlinger   Snøgg Friidrett   dns
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-13 liten ball 150 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Ida Høgstad   Minerva Idrettsskole   45,95
 
45,18 42,25 40,60 42,45 44,20 45,95
2   Kine Stensås Andresen   IF Hellas   43,89
 
39,54 43,77 43,89 43,27 43,86 41,05
3   Ida Nesse   IL Tyrving   42,60
 
42,60 37,72 38,76 40,58 37,92 37,70
4   Kirvil Schau Odden   Snøgg Friidrett   40,67
 
36,27 37,57 40,67 34,42 38,65 39,52
5   Caroline Torgersen   IF Hellas   40,03
 
37,03 37,89 38,40 40,03 39,97 38,82
6   Marianne Hauger   Bondeungdomslaget (BUL)   39,53
 
39,53 34,99 31,66      
7   Ingeborg Helgetveit   Sigdal FIK   36,34
 
- 31,90 33,92 36,34 33,08 34,68
8   Katrine Bløchlinger   Snøgg Friidrett   36,03
 
33,00 31,10 36,03 26,67 33,08 34,45
9   Ragnhild Hafskjær   Minerva Friidrett   33,81
 
33,81 30,99 28,41      
10   Helene Mjøsund   IF Sturla   32,35
 
31,36 32,35 29,12      
11   Ingrid Ørvella Steinhaug   Snøgg Friidrett   31,51
 
23,56 31,51 29,96      
12   Silja Dørmænen Eriksen   Snøgg Friidrett   31,47
 
29,63 31,47 -      
13   Marie Epa   IF Sturla   30,61
 
26,82 23,55 30,61      
14   Tereza Lamadrid   Bondeungdomslaget (BUL)   29,33
 
- 27,60 29,33      
15   Silje Svadberg   IL Runar Friidrett   27,60
 
27,05 27,60 27,51      
16   Julie Kitel   Lambertseter IF Friidrett   26,59
 
22,44 26,59 -      
17   Emilie Nes   IF Sturla   25,93
 
- 25,93 23,54      
18   Ellen-Johanne Gleditsch   IL Runar Friidrett   24,25
 
23,32 24,25 -      
    Nora H. Robberstad   IF Hellas   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-14 200 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
    Anne Garnes Nilsen   Lambertseter IF Friidrett   DNS
    Nicoline S. Skogmo   IF Sturla   DNS
    Elly Nesse   IL Tyrving   DNS
    Benedicte Ø. Danielsen   IF Sturla   DNS
    Emmy Lind   Bondeungdomslaget (BUL)   DNS
    Alexandra C. Grønnerød   IL Tyrving   DNS
Heat: 1 Vind: -0,2
1   Catharina Wahl   IL Tyrving   28,01
2   Tonje Høgli Andersen   IF Sturla   28,07
3   Therese Bache   IL Tyrving   28,24
4   Maria Eriksen   IL Mogutten Friidrett   28,97
5   Bente Hvistendahl   IL Tyrving   29,38
6   Jannicke S.Eide   IL Tyrving   29,55
7   Mari Anfinsen Nilsen   IL Runar Friidrett   29,64
8   Emilie Becker   tønsberg   30,95
Heat: 2 Vind: +0,3
1   Camilla Due Arvesen   Moss IL   29,80
2   Helene Hoven   IF Hellas   30,58
3   Annicken Bruu   IL Tyrving   31,39
4   Benedicte Glenne   IL Sandvin   32,48
5   Iselin Lund Melby   IL Sandvin   32,62
5   Karoline Madsen   IL Tyrving   32,62
7   Anne Lindal   Moss IL   33,56
 
Plasseringtotal
Plass   Navn:   Klubb:   Resultat
1   Catharina Wahl   IL Tyrving   28,01
2   Tonje Høgli Andersen   IF Sturla   28,07
3   Therese Bache   IL Tyrving   28,24
4   Maria Eriksen   IL Mogutten Friidrett   28,97
5   Bente Hvistendahl   IL Tyrving   29,38
6   Jannicke S.Eide   IL Tyrving   29,55
7   Mari Anfinsen Nilsen   IL Runar Friidrett   29,64
8   Camilla Due Arvesen   Moss IL   29,80
9   Helene Hoven   IF Hellas   30,58
10   Emilie Becker   tønsberg   30,95
11   Annicken Bruu   IL Tyrving   31,39
12   Benedicte Glenne   IL Sandvin   32,48
13   Iselin Lund Melby   IL Sandvin   32,62
13   Karoline Madsen   IL Tyrving   32,62
15   Anne Lindal   Moss IL   33,56
    Elly Nesse   IL Tyrving   DNS
    Nicoline S. Skogmo   IF Sturla   DNS
    Anne Garnes Nilsen   Lambertseter IF Friidrett   DNS
    Alexandra C. Grønnerød   IL Tyrving   DNS
    Benedicte Ø. Danielsen   IF Sturla   DNS
    Emmy Lind   Bondeungdomslaget (BUL)   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-14 60 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
    Ida Klungland   Asker Skiklubb Friidrett   dns
    Alexandra C. Grønnerød   IL Tyrving   dns
    Emmy Lind   Bondeungdomslaget (BUL)   dns
    Anne Garnes Nilsen   Lambertseter IF Friidrett   dns
    Elly Nesse   IL Tyrving   dns
Heat: 1 Vind: +0,9
1   Catharina Wahl   IL Tyrving   8,18
2   Therese Bache   IL Tyrving   8,31
3   Nicoline S. Skogmo   IF Sturla   8,48
4   Karoline B. Hansen   Lørenskog FIL   8,67
5   Bente Hvistendahl   IL Tyrving   8,72
6   Mari Anfinsen Nilsen   IL Runar Friidrett   8,79
7   Jannicke S.Eide   IL Tyrving   8,88
Heat: 2 Vind: +0,8
1   Maria Eriksen   IL Mogutten Friidrett   8,80
2   Camilla Due Arvesen   Moss IL   8,91
3   Helene Hoven   IF Hellas   9,04
4   Emilie Becker   tønsberg   9,19
5   Karoline Madsen   IL Tyrving   9,31
6   Benedicte Ø. Danielsen   IF Sturla   9,38
7   Benedicte Glenne   IL Sandvin   9,45
Heat: 3 Vind: +1,5
1   Felicia Palmqist   Moss IL   8,94
2   Annicken Bruu   IL Tyrving   9,28
3   Anne Lindal   Moss IL   9,57
4   Iselin Lund Melby   IL Sandvin   9,59
5   Marthine Endrerud   IL Sandvin   9,85
 
Plasseringtotal
Plass   Navn:   Klubb:   Resultat
1   Catharina Wahl   IL Tyrving   8,18
2   Therese Bache   IL Tyrving   8,31
3   Nicoline S. Skogmo   IF Sturla   8,48
4   Karoline B. Hansen   Lørenskog FIL   8,67
5   Bente Hvistendahl   IL Tyrving   8,72
6   Mari Anfinsen Nilsen   IL Runar Friidrett   8,79
7   Maria Eriksen   IL Mogutten Friidrett   8,80
8   Jannicke S.Eide   IL Tyrving   8,88
9   Camilla Due Arvesen   Moss IL   8,91
10   Felicia Palmqist   Moss IL   8,94
11   Helene Hoven   IF Hellas   9,04
12   Emilie Becker   tønsberg   9,19
13   Annicken Bruu   IL Tyrving   9,28
14   Karoline Madsen   IL Tyrving   9,31
15   Benedicte Ø. Danielsen   IF Sturla   9,38
16   Benedicte Glenne   IL Sandvin   9,45
17   Anne Lindal   Moss IL   9,57
18   Iselin Lund Melby   IL Sandvin   9,59
19   Marthine Endrerud   IL Sandvin   9,85
    Anne Garnes Nilsen   Lambertseter IF Friidrett   dns
    Emmy Lind   Bondeungdomslaget (BUL)   dns
    Alexandra C. Grønnerød   IL Tyrving   dns
    Elly Nesse   IL Tyrving   dns
    Ida Klungland   Asker Skiklubb Friidrett   dns
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-14 diskos 0,75 kg 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Marthine Endrerud   IL Sandvin   24,12
 
24,12 22,72 21,14 x 20,49 x
2   Therese Bache   IL Tyrving   21,57
 
16,72 18,04 21,57 21,14 15,88 x
3   Cristhine Endrerud   IL Sandvin   18,40
 
17,45 x 18,00 15,57 16,56 18,40
4   Jannicke S.Eide   IL Tyrving   18,13
 
18,13 15,50 x 17,54 x 15,40
5   Iselin Lund Melby   IL Sandvin   17,73
 
x 17,73 16,41 13,98 16,72 17,40
6   Benedicte Glenne   IL Sandvin   14,67
 
x 14,67 x 12,12 x x
    Elly Nesse   IL Tyrving   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-14 høyde 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Helene Hoven   IF Hellas   1,53
 
1,38
O
1,43
O
1,48
O
1,53
O
1,58
XXX
2   Jannicke S.Eide   IL Tyrving   1,48
 
1,23
O
1,28
XO
1,33
O
1,38
O
1,43
XO
1,48
XO
1,53
 
3   Karoline Madsen   IL Tyrving   1,38
 
1,23
O
1,28
O
1,33
O
1,38
O
1,43
XXX
4   Emilie Becker   tønsberg   1,38
 
1,18
O
1,23
0
1,28
O
1,33
XO
1,38
XO
1,43
 
5   Marthine Endrerud   IL Sandvin   1,28
 
1,18
O
1,23
XO
1,28
XO
1,33
XXX
5   Therese Bache   IL Tyrving   1,28
 
1,23
XO
1,28
O
1,33
XXX
5   Cristhine Endrerud   IL Sandvin   1,28
 
1,13
O
1,18
O
1,23
O
1,28
O
1,33
XXX
5   Benedicte Glenne   IL Sandvin   1,28
 
1,18
O
1,23
O
1,28
O
1,33
XXX
    Emmy Lind   Bondeungdomslaget (BUL)   DNS
    Alexandra C. Grønnerød   IL Tyrving   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-15 100 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
    Tonje Høgli Andersen   IF Sturla   dns
Heat: 1 Vind: -0,2
1   Caroline Pedersen   IL Runar Friidrett   12,67
2   Folake Akineymi   Bondeungdomslaget (BUL)   12,73
3   Line Kloster   Asker Skiklubb Friidrett   12,93
4   Caroline R. Amundsen   Idrettsklubben Tjalve   13,10
5   Jenny Østli   IL Mogutten Friidrett   13,53
6   Johanne Lindbach   Bondeungdomslaget (BUL)   13,84
Heat: 2 Vind: +0,5
1   Tine Teigene Dalen   IL Tyrving   13,10
2   Mentowa Bright   Modum FIK   13,51
3   Marte Holter   IL Tyrving   13,69
4   Christine Leine Lunden   IL Sandvin   13,96
5   Marte Hergot Festøy   IL Tyrving   14,08
Heat: 3 Vind: +0,6
1   Tine Andersen   IF Sturla   13,67
2   Karoline Hillestad Koritzinsky   Asker Skiklubb Friidrett   13,68
3   Anja Wilson   IF Sturla   14,11
4   Mari Steig   IF Sturla   14,42
5   Ida Knudsen   Asker Skiklubb Friidrett   14,66
 
Plasseringtotal
Plass   Navn:   Klubb:   Resultat
1   Caroline Pedersen   IL Runar Friidrett   12,67
2   Folake Akineymi   Bondeungdomslaget (BUL)   12,73
3   Line Kloster   Asker Skiklubb Friidrett   12,93
4   Tine Teigene Dalen   IL Tyrving   13,10
4   Caroline R. Amundsen   Idrettsklubben Tjalve   13,10
6   Mentowa Bright   Modum FIK   13,51
7   Jenny Østli   IL Mogutten Friidrett   13,53
8   Tine Andersen   IF Sturla   13,67
9   Karoline Hillestad Koritzinsky   Asker Skiklubb Friidrett   13,68
10   Marte Holter   IL Tyrving   13,69
11   Johanne Lindbach   Bondeungdomslaget (BUL)   13,84
12   Christine Leine Lunden   IL Sandvin   13,96
13   Marte Hergot Festøy   IL Tyrving   14,08
14   Anja Wilson   IF Sturla   14,11
15   Mari Steig   IF Sturla   14,42
16   Ida Knudsen   Asker Skiklubb Friidrett   14,66
    Tonje Høgli Andersen   IF Sturla   dns
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-15 400 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1
1   Line Kloster   Asker Skiklubb Friidrett   60,30
2   Marte Holter   IL Tyrving   61,47
3   Tine Teigene Dalen   IL Tyrving   62,87
4   Tonje Høgli Andersen   IF Sturla   63,05
5   Karoline Hillestad Koritzinsky   Asker Skiklubb Friidrett   63,75
    Christine Leine Lunden   IL Sandvin   DNS
Heat: 2
1   Marte Hergot Festøy   IL Tyrving   66,70
2   Tine Andersen   IF Sturla   68,86
3   Kathrine Ihle Arnesen   IL Tyrving   72,10
4   Mari Steig   IF Sturla   74,38
5   Anja Wilson   IF Sturla   79,94
 
Plasseringtotal
Plass   Navn:   Klubb:   Resultat
1   Line Kloster   Asker Skiklubb Friidrett   60,30
2   Marte Holter   IL Tyrving   61,47
3   Tine Teigene Dalen   IL Tyrving   62,87
4   Tonje Høgli Andersen   IF Sturla   63,05
5   Karoline Hillestad Koritzinsky   Asker Skiklubb Friidrett   63,75
6   Marte Hergot Festøy   IL Tyrving   66,70
7   Tine Andersen   IF Sturla   68,86
8   Kathrine Ihle Arnesen   IL Tyrving   72,10
9   Mari Steig   IF Sturla   74,38
10   Anja Wilson   IF Sturla   79,94
    Christine Leine Lunden   IL Sandvin   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-15 diskos 0,75 kg 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Marte Hergot Festøy   IL Tyrving   16,38
 
15,20 16,38 15,07      
2   Jenny Østli   IL Mogutten Friidrett   x
 
x x x x x x
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-15 lengde 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
    Tine Andersen   IF Sturla   dns
    Johanne Lindbach   Bondeungdomslaget (BUL)   4,71
 
        -1,4  
4,46 4,63 - 4,30 4,71 4,39
    Mari Steig   IF Sturla   dns
    Caroline Pedersen   IL Runar Friidrett   4,72
 
  +1,2        
- 4,72 4,35 4,51 - 4,31
    Ana Plavoukos   Bondeungdomslaget (BUL)   dns
    Tine Teigene Dalen   IL Tyrving   4,35
 
      +2,0    
3,67 - 3,88 4,35 3,65 3,44
    Marte Hergot Festøy   IL Tyrving   3,75
 
        -0,4  
- - 3,48 3,20 3,75 3,59
    Ida Knudsen   Asker Skiklubb Friidrett   4,17
 
        -0,3  
- 4,10 3,83 - 4,17 3,95
    Ingrid Ravnsborg   IF Hellas   4,11
 
        -0,5  
4,10 - 3,85 3,89 4,11 4,08
    Christine Leine Lunden   IL Sandvin   4,57
 
          -1,9
4,22 4,24 4,53 4,50 4,26 4,57
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-16 400 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Mari Gotfredsen   Bækkelaget SK Friidrett   62,30
2   Marianne Bjelke   Asker Skiklubb Friidrett   63,15
3   Inger Anne Frøysedal   Oppstryn IL   64,61
4   Hilde Svalheim Markussen   Horten FIK   67,70
    Katrine Harsen   IL Tyrving   DNS
    Anne-Pernille Halle   IL Runar Friidrett   DNS
    Charlotte Aanonsen   Asker Skiklubb Friidrett   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-16 kule 3 kg 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Charlotte Aanonsen   Asker Skiklubb Friidrett   11,82
 
10,84 11,11 10,29 11,82 11,55 -
2   Caroline R. Amundsen   Idrettsklubben Tjalve   11,39
 
11,39 10,67 10,76 10,28 10,86 10,28
3   Inger Anne Frøysedal   Oppstryn IL   10,63
 
9,79 9,24 10,42 10,03 10,63  
4   Henriette Vestly   IL Runar Friidrett   7,10
 
6,11 6,32 6,26 6,18 7,05 7,10
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-16 lengde 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Inger Anne Frøysedal   Oppstryn IL   5,19
 
-0,3 ,0,5 +0,2 -1,5 -0,9 +1,6
4,33 4,75 5,19 4,14 5,08 4,92
2   Charlotte Aanonsen   Asker Skiklubb Friidrett   4,64
 
+0,5 -0,6 +0,3 -0,7 -0,6 +1,5
- 4,50 4,64 4,47 4,23 4,49
3   Anett Cammermeyer   Bondeungdomslaget (BUL)   4,37
 
+0,8 -0,3 -0,3 -1,6 -0,3 +2,8
4,22 4,37 - - - 2,94
4   Hanna Solfjeld   Lørenskog FIL   4,26
 
+0,7 -0,6 +0,3 -0,3    
3,80 4,06 4,26 4,05 - -
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-17 100 m Vind: -0,3
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
    Lindsey Aasen   IF Hellas   14,28
    Anne Marte Haugen   Modum FIK   13,94
    Åse Marie Muggerud   Modum FIK   13,52
    Rikke Schau Odden   Snøgg Friidrett   13,60
    Karoline H. Nilsson   IF Hellas   13,36
    Tine Iselin Fjerdingby   Bondeungdomslaget (BUL)   13,44
 
Plasseringtotal
Plass   Navn:   Klubb:   Resultat
1   Karoline H. Nilsson   IF Hellas   13,36
2   Tine Iselin Fjerdingby   Bondeungdomslaget (BUL)   13,44
3   Åse Marie Muggerud   Modum FIK   13,52
4   Rikke Schau Odden   Snøgg Friidrett   13,60
5   Anne Marte Haugen   Modum FIK   13,94
6   Lindsey Aasen   IF Hellas   14,28
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-17 400 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Karoline H. Nilsson   IF Hellas   61,31
2   Åse Marie Muggerud   Modum FIK   63,07
    Lindsey Aasen   IF Hellas   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-17 høyde 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Åse Marie Muggerud   Modum FIK   1,55
 
1,45
o
1,50
o
1,55
xo
1,60
xxx
2   Mentowa Bright   Modum FIK   1,45
 
1,40
o
1,45
o
1,50
xxx
 
 
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-17 kule 4 kg 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Cathrine Resvoll Holm   Modum FIK   10,84
 
10,62 - 10,84 10,35 9,83 10,41
2   Anne Marte Haugen   Modum FIK   10,06
 
8,71 9,75 9,72 9,48 10,06 -
3   Mari L. Næss   Ringerike FIK   8,01
 
7,92 8,21 8,01 7,67 - 7,97
4   Rikke Schau Odden   Snøgg Friidrett   7,49
 
6,88 7,07 7,26 7,17 7,49 7,24
    Hanna Berge   IF Hellas   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-18 100 m Vind: -1,2
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Øyunn Grindem   IL Sandvin   13,28
2   Charlotte Lund Abrahamsen   IL Sandvin   13,32
3   Cecilie Aass   IF Hellas   13,67
4   Merete Lingelem   IL Runar Friidrett   13,85
5   Madeleine Nilsen   IL Runar Friidrett   14,30
6   Lisbeth Karlsen   Snøgg Friidrett   14,61
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-18 400 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Marie Tvare   Bondeungdomslaget (BUL)   58,27
2   Mari Haugen   Modum FIK   62,49
3   Cecilie Aass   IF Hellas   62,53
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-18 diskos 1,0 kg 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Madeleine Bergan   Lørenskog FIL   31,55
 
23,27 - 31,55 x 29,55 x
2   Hanna Berge   IF Hellas   31,04
 
x 30,33 x x 28,79 31,04
3   Guro Olsen Gjestvang   Ringerike FIK   30,59
 
30,59 27,15 28,48 28,42 27,27 25,17
4   Mari Haugen   Modum FIK   30,15
 
28,12 28,67 24,69 30,15 x 25,61
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-18 høyde 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Øyunn Grindem   IL Sandvin   1,67
 
1,60
xxo
1,63
xo
1,67
o
1,70
xxx
2   Lisbeth Karlsen   Snøgg Friidrett   1,60
 
1,50
o
1,55
xo
1,60
o
1,63
xxx
3   Charlotte Lund Abrahamsen   IL Sandvin   1,60
 
1,50
xo
1,55
o
1,60
o
1,63
xxx
4   Madeleine Nilsen   IL Runar Friidrett   1,50
 
1,45
o
1,50
o
1,55
xxx
5   Guro Olsen Gjestvang   Ringerike FIK   1,40
 
1,25
o
1,30
o
1,35
o
1,40
o
1,45
xxx
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-8 60 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
    Iva Rosic   IF Hellas   dns
Heat: 1 Vind: +1,6
    Anette Nicolaisen   Horten FIK   12,17
    Andrea Hansen   IL Runar Friidrett   13,08
    Marie Christine Bugge   Svarstad IL   11,12
    Emilia Brox   IF Hellas   12,60
    Berit Stunes Isene   IF Sturla   13,18
Heat: 2 Vind: +0,1
    Heidi Jordheim   IF Hellas   11,54
    Emilie Dåstøl   Horten FIK   11,94
    Johanne Myrhaug   IF Hellas   14,03
    Andrine Lillegård   IF Hellas   13,38
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-8 lengde 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
    Andrine Lillegård   IF Hellas   1,93
 
  -0,5        
1,90 1,93 1,66 1,84    
    Heidi Jordheim   IF Hellas   2,45
 
-1,9          
2,45 2,37 2,24 2,42    
    Emilie Dåstøl   Horten FIK   2,35
 
      +0,7    
2,26 2,20 2,14 2,35    
    Emilia Brox   IF Hellas   2,21
 
        +0,5  
- - 1,79 2,02 2,21 1,98
    Andrea Hansen   IL Runar Friidrett   1,80
 
-1,2          
1,80 1,58 1,75 1,72    
    Marie Christine Bugge   Svarstad IL   2,91
 
-1,3          
2,91 2,66 2,83 2,63    
    Anette Nicolaisen   Horten FIK   2,33
 
-1,2          
2,33 2,23 2,26 2,27    
    Johanne Myrhaug   IF Hellas   2,09
 
-1,6          
2,09 1,89 2,00 1,84    
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-8 liten ball 80 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
    Heidi Jordheim   IF Hellas   16,31
 
15,82 16,31 - 13,23    
    Marie Christine Bugge   Svarstad IL   9,74
 
9,52 8,05 9,74 7,69    
    Johanne Myrhaug   IF Hellas   8,11
 
7,26 8,11 6,59 7,17    
    Iva Rosic   IF Hellas   dns
    Andrine Lillegård   IF Hellas   7,13
 
6,05 7,13 4,60      
    Emilie Dåstøl   Horten FIK   6,19
 
6,19 3,55 5,53 6,07    
    Berit Stunes Isene   IF Sturla   9,05
 
9,05 7,92 6,96 8,31    
    Andrea Hansen   IL Runar Friidrett   13,21
 
11,33 12,15 13,21 10,45    
    Emilia Brox   IF Hellas   10,06
 
7,45 9,50 10,06 6,85    
    Anette Nicolaisen   Horten FIK   3,59
 
3,59 3,44 - -    
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-9 60 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
Heat: 1 Vind: +0,5
    Sofie Gjone Nordhus   Horten FIK   11,54
    Helene Lia   IF Hellas   9,78
    Kristin Garnes Nilsen   Lambertseter IF Friidrett   11,75
    Aurora Brox   IF Eiker-Kvikk   11,62
    Sofie Olsholt   Bondeungdomslaget (BUL)   9,81
Heat: 2 Vind: +0,2
    Hanna Aass   IF Hellas   11,23
    Andrea Hagelund   IF Hellas   10,19
    Rikke Lillegård   IF Hellas   12,87
    Camilla Wegger   Horten FIK   11,83
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-9 lengde 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
    Rikke Lillegård   IF Hellas   2,03
 
  +0,6        
1,84 2,03 1,90      
    Aurora Brox   IF Eiker-Kvikk   2,60
 
    +0,5      
- 2,25 2,60 2,48 2,32  
    Helene Lia   IF Hellas   3,51
 
  +0,2        
3,48 3,51 3,32 3,32    
    Sofie Olsholt   Bondeungdomslaget (BUL)   DNS
    Andrea Hagelund   IF Hellas   3,20
 
      +0,3    
3,15 3,10 3,06 3,20    
    Hanna Aass   IF Hellas   2,61
 
-0,5          
2,61 2,44 2,55 2,46    
    Sofie Gjone Nordhus   Horten FIK   2,56
 
-0,2          
2,56 2,49 2,55 2,52    
    Kristin Garnes Nilsen   Lambertseter IF Friidrett   2,61
 
  +0,8        
2,55 2,61 2,50 2,39    
    Camilla Wegger   Horten FIK   2,50
 
-1,2          
2,50 2,38 2,27 2,40    
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
J-9 liten ball 80 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
    Kristin Garnes Nilsen   Lambertseter IF Friidrett   12,82
 
7,99 12,82 8,59 12,60    
    Helene Lia   IF Hellas   17,70
 
17,70 16,55 16,42 16,77    
    Camilla Wegger   Horten FIK   14,18
 
12,67 11,26 13,28 14,18    
    Sofie Gjone Nordhus   Horten FIK   11,93
 
11,93 9,81 - 9,24    
    Rikke Lillegård   IF Hellas   10,13
 
10,13 6,05 8,62 -    
    Andrea Hagelund   IF Hellas   15,61
 
14,22 13,38 - 15,61    
    Aurora Brox   IF Eiker-Kvikk   19,80
 
16,86 18,57 19,80 18,54    
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
KJ 100 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Ezinne Okparaebo   Bondeungdomslaget (BUL)   12,20
2   Stine Rui   Moss IL   12,79
3   Stine Renate Simensen   IL Sandvin   13,67
    Elin Vee-Haugen   Lørenskog FIL   dns
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
KJ 1500 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Kjersti Engen   Lørenskog FIL   5,34,44
    Kine Hallan Steiwer   Bondeungdomslaget (BUL)   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
KJ 400 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Cecilie Gjersum   IL Tyrving   63,30
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
KJ lengde 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Stine Renate Simensen   IL Sandvin   5,03
 
    +0,8      
4,89 - 5,03 4,96 4,86 5,01
2   Rikke Schau Odden   Snøgg Friidrett   4,89
 
    +1,1      
4,71 4,85 4,89 4,73 4,67 4,60
3   Anne Marte Haugen   Modum FIK   4,66
 
          +0,4
- 4,46 - 4,56 4,47 4,66
4   Mari Haugen   Modum FIK   4,63
 
        -0,5  
4,45 4,57 4,56 4,60 4,63 -
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
KS 100 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Karen Helene Milli   SK Vidar   12,56
2   Ida Camilla Hals   IF Hellas   12,78
3   Turid Teigen   Idrettsklubben Tjalve   13,32
    Elin Holen   IF Sturla   -
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
KS kule 4 kg 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Charlotte Lund Abrahamsen   IL Sandvin   12,82
 
12,30 12,82 12,09      
2   Turid Teigen   Idrettsklubben Tjalve   11,67
 
11,67 - 11,29 - - 11,07
3   Mari Haugen   Modum FIK   10,65
 
9,78 10,44 9,26 10,65    
4   Catrine Hansen   IL Runar Friidrett   8,07
 
7,84 7,53 7,89 8,07 7,50 7,40
    Elin Vee-Haugen   Lørenskog FIL   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
KS lengde 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Elin Holen   IF Sturla   3,18
 
        +0,8  
- - - 3,15 3,18 -
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
MJ 100 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Fredrik Bergseteren   IL Mogutten Friidrett   11,47
2   Sindre Almsengen   Idrettsklubben Tjalve   11,72
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
MJ 1500 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Per Kristian Nygård   Vestre Spone IF   4,25,15
2   Ola Matre   Asker Skiklubb Friidrett   4,35,32
    Ivar Landgraff   IL Tyrving   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
MS 100 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Trygve Angeltveit   IF Hellas   11,71
2   Erik Holst Jansen   IF Hellas   12,34
3   Tamchot Kijlikit   Ringerike FIK   12,35
4   Stein Tore Klungland   Asker Skiklubb Friidrett   12,51
5   Jess Granlund   IF Hellas   13,61
    Tom Hansen   Lørenskog FIL   dns
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
MS 1500 m 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Jan Holte Karlsen   Snøgg Friidrett   4,39,34
2   Tore Bredesen   Snøgg Friidrett   4,41,00
3   Eldar Andreassen   Panther Sprint   4,53,85
4   Runar Lie   Ås IL Friidrett   4,56,05
    Torbjørn Lie   Ingen   DNS
FriRes - Friidrettens Resultatsystem
 
MS kule 7,3 kg 
Plass:   Navn:   Klubb:   Resultat:
1   Roar Uglem   Snøgg Friidrett   12,09
 
12,09 12,03        
    Andreas Vaa   Snøgg Friidrett   dns
FriRes - Friidrettens Resultatsystem