Ranheimstafetten 29.04.2003


 
 Plass Nr.   Lag                            Etappenavn                  Lisens  Etappetid    T i d      Etter   


G9-11 
 
   1   0038  Ranheim IL 1.lag               Olaf Bones                                       04.10,9 
                                            Mads Trøan Larsen 
                                            Yagavan Srikaran 
                                            Aslak Moen Storrø 
                                            Benjamin Hasselgård 
 
   2   0031  Hitra Friidrettsklubb          Martin Haranes                                   04.11,4    00.00,5 
                                            Sindre Krakland 
                                            Jonas Fillingsnes 
                                            Jan Trygve Kjølsø 
                                            Martin Arntzen 
 
   3   0056  Strindheim IL 2.lag            Jørgen T Elnan                                   04.33,3    00.22,4 
                                            Martin Røvik Jacobsen 
                                            Thomas Firing 
                                            Håvard Askim Adde 
                                            Ulrik Fagerberg 
 
   4   0055  Strindheim IL 1.lag            Marianne S Paulsen                               04.48,2    00.37,3 
                                            Christian Olsen 
                                            Kristina Hernes 
                                            Vemund V Volden 
                                            Petter G Finserås 
 
   5   0052  Hommelvik IL                   Ørjan Sørgjerd                                   05.02,9    00.52,0 
                                            Anders Bjørnstad 
                                            Christian Saxevik 
                                            Stian Nufsfjord 
                                            Sondre Bjørkli 
 
   6   0039  Ranheim IL 2.lag               Marius Kristiansen                               05.25,5    01.14,6 
                                            Andreas Osmoen Undseth 
                                            Kristian Johannsen 
                                            Håkon Øye Skjørholm 
                                            Simen Trøan Larsen 
 
 
6 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.  
 
J9-11 
 
   1   0044  Ranheim IL 2.lag               Jenny Grøtan                                     04.36,7 
                                            Marie Bråthe Woldseth 
                                            Maiken Rønnekleiv Lenes 
                                            Julie Skevik 
                                            Helene Sjøholtstrand 
 
   2   0054  Strindheim IL                  Marit Muus Falck                                 04.49,7    00.13,0 
                                            Maria Prestvik 
                                            Åse Hellan 
                                            Guro Ø Nilsen 
                                            Tina Firing 
 
   3   0043  Ranheim IL 1.lag               Tonje Hoff                                       04.51,0    00.14,3 
                                            Maren Grøtan 
                                            Marie Fiksdal 
                                            Mali Gederaas Kanstad 
                                            Røna Sødal 
 
   4   0051  Hommelvik IL                   Anja Østgaard                                    05.02,0    00.25,3 
                                            Maren Hammer Ness 
                                            Ina Nørkow Bakmark 
                                            Christina Bjørkli 
                                            Astrid Hammer Ness 
 
 
4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.  
 
G12-14 
 
   1   0040  Ranheim IL 1.lag               Eirik Bones                                      03.32,0 
                                            Kristian Bråthe Woldseth 
                                            Torben Ekseth 
                                            Simen Berg Saksvik 
                                            Vishman Srikaran 
 
   2   0035  Malvik IL                      Torgeir Wikhammer                                03.33,8    00.01,8 
                                            Daniel Sæther Saksvik 
                                            Martin Aasen 
                                            Morten Barø 
                                            Terje Næss Kjøsnes 
 
   3   0042  Ranheim IL 3.lag               Petter Bones                                     03.52,3    00.20,3 
                                            Lars Eggen Rismark 
                                            Lars Fånes 
                                            Erlend Faanes 
                                            Daniel Vedvik 
 
   4   0057  Strindheim IL                  Håkon Egeland                                    04.00,1    00.28,1 
                                            Simen Ø Nilsen 
                                            Johan Kilskar 
                                            Henrik Olsen 
                                            Håvard Børnes 
 
   5   0041  Ranheim IL 2.lag               Terje Kristiansen                                04.02,5    00.30,5 
                                            Fredrik Darell Lurvik 
                                            Christian Eggen Rismark 
                                            Håkon Hov 
                                            Mats Nonstad Fornes 
 
   6   0032  Hitra Friidrettsklubb          Jan Trygve Kjølsø                                04.06,2    00.34,2 
                                            Marius Brevik 
                                            Nils Jacob Kjølsø 
                                            Sondre Fiskvik 
                                            Mathias Bremvåg 
 
 
6 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.  
 
J12-14 
 
   1   0045  Ranheim IL 1.lag               Ida Westgård Gjøvaag                             03.49,0 
                                            Synnøve Ringås 
                                            Siri Loktu 
                                            Ingrid Christoffersen 
                                            Karoline Enga Husby 
 
   2   0037  Lundamo IL                     Ann Cesilie Bye                                  03.52,0    00.03,0 
                                            Anne Kjersti Kalvå 
                                            Mariell Løseth 
                                            Joana Tovmo 
                                            Nora Synnestvedt Johansen 
 
   3   0046  Ranheim IL 2.lag               Synne Haeger                                     03.53,6    00.04,6 
                                            Viktoria Isern 
                                            Kjersti Jystad Postmyr 
                                            Andrea Moen Storrø 
                                            Siril Wigen Monteiro 
 
   4   0034  Malvik IL                      Solfrid Bjørnstad                                03.55,7    00.06,7 
                                            Kari Sølberg Ellingsen 
                                            Mari Gilde Brubak 
                                            Helen Hoseth Kosberg 
                                            Trine Lise Fanum 
 
   5   0036  Nidelv IL                      Hanne Rømme                                      04.04,0    00.15,0 
                                            Marit Askevold Ulsund 
                                            Vigdis Lund 
                                            Elin Bergstrøm 
                                            Kristine Bygland Hansen 
 
   6   0053  Hommelvik IL                   Heidi Øwre                                       04.05,6    00.16,6 
                                            Elisabeth Jenssen 
                                            Vilde Sund Jensen 
                                            Anette Jenssen 
                                            Elisabeth Renå 
 
   7   0033  Hitra Friidrettsklubb          Ina Marlene Fillingsnes                          04.12,0    00.23,0 
                                            Mari Slenes 
                                            Tonje Slenes 
                                            Maria Stålhand 
                                            Silje Marita Knutshaug 
 
   8   0047  Ranheim IL 3.lag               Ann-Helen Jakola                                 04.15,0    00.26,0 
                                            Ida Haseth 
                                            Randi Eliza Pallin 
                                            Julie Jonassen 
                                            Mona-Kristin Jakola 
 
 
8 påmeldte. 8 startet. 8 resultater.  
 
J15-18 
 
   1   0049  Ranheim IL 2.lag               Trine Kambuås                                    03.17,4 
                                            Anne Kathrine Bones 
                                            Trine Trondsen 
                                            Kjesti Lund Oslandsbotten 
                                            Gunnhild Berg Saksvik 
 
   2   0048  Ranheim IL 1.lag               Kaja Børø                                        03.39,3    00.21,9 
                                            Maiken Braa Sjøholtstrand 
                                            Ingrid Valen 
                                            Marit Mia Bjørnstad 
                                            Lisa Enga Husby 
 
 
2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.  
 
MJ/S 
 
   1   0030  NTNUI                          Torbjørn Kaggerud                                02.53,0 
                                            Arne Mathisen 
                                            Johs S. Bakken 
                                            Paul Christian Sundal 
                                            Hans Christian Larssen 
 
 
1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.  
 
KJ/S 
 
   1   0050  Ranheim IL                     Therese Aalberg                                  03.15,3 
                                            Linda Røstad 
                                            Aurora Hasselgård 
                                            Mari Bones 
                                            Ingvild Berg Saksvik 
 
 
1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.