(Kappgang er med i denne oversikten).
(Det brukes internasjonale betegnelser – en oversikt over forkortelsenes betydning finnes til slutt i oversikten).

 

Oppsummering:

 

Menn

Kvinner

Total

Antall utøvere:

108

75

183

Antall starter:

321

264

585

 

Plasseringer:

 

Menn

Kvinner

Total

Gull:

4

13

16

Sølv:

3

2

6

Bronse:

3

7

10

4. plass:

6

5

11

5. plass:

6

1

7

6. plass:

2

11

13

7. plass:

3

3

6

8. plass:

5

4

9

 

Menn:

A

Andersen

Erling

«22.9.1960

 

 

1983

20kmW

21

1:26:39

 

 

50kmW

DQ

 

 

1987

5000mW

9

Indoor

19:26:18

 

 

20kmW

15

1:25:08

 

 

50kmW

12

3:55:52

Andersen

Georg

«7.1.1963

 

 

1989

SP

3

Indoor

20.98

 

1991

SP

2q

20.41

 

 

SP

DQ

(20.81)

 

1995

SP

15q

18.84

Andersen

Roy

«2.4.1955

 

 

1983

10000m

12h1

29:03.45

 

1986

XC

38

36:43.0

 

 

XC T

21

827p

B

Badhaso

Dabaya

«28.11.1982

 

 

2011

XC

55

36:36

 

 

XC T

12

210

Bakken

Knut

«4.2.1965

 

 

1991

XC

200

37:48

 

 

XC T

16

764p

Bakken

Marius

«27.3.1978

 

 

1999

5000m

12h1

13:53.07

 

2001

5000m

7h1

13:32.34

 

 

5000m

9

13:22.07

 

2005

5000m

8h2

13:22.00

 

 

5000m

12

13:38.63

Barthel

Trond

«11.9.1970

 

 

1995

PV

NM/q

Indoor

 

 

 

PV

#/q

5.55

 

1997

PV

7/4qA

Indoor

5.65

 

 

PV

7

Indoor

5.65

 

 

PV

#/5qA

5.70

 

 

PV

11

5.50

 

1999

PV

qB

NH

Berge

Eirik

«22.9.1948

 

 

1983

XC

124

 

39:29

 

 

XC T

19

 

767p

Bjørbæk

Øystein

«3.9.1953

 

 

1983

DT

23q

55.40

Bjørkli

Frank

«30.1.1965

 

 

1992

½ Marathon

54

1:04:08

 

 

½ Marathon T

15

3:14:05

 

1993

½ Marathon

45

1:03:29

 

 

½ Marathon T

16

3:11:22

 

1994

½ Marathon

DNF

 

Bjørkli

Roger

«30.1.1965

 

 

1992

½ Marathon

83

1:05:52

 

1993

½ Marathon

75

1:04:45

 

 

½ Marathon T

16

3:11:22

Borge

Espen

«8.9.1961

 

 

1987

3000Msc

11h2

8:47.34

 

1989

XC

104

43:01

 

 

XC T

12

609p

Breigan

Bo

«17.12.1958

 

 

1983

800m

6h2

1:49.53

Buhaug

Svein Inge

«3.1.1970

 

 

1994

½ Marathon

89

1:06:34

 

 

½ Marathon T

21

3:17:01

Buraas

Sindre

«3.5.1989

 

 

2011

XC

26

35:38

 

 

XC T

12

214

 

2013

5000m

14/8h1

13:26.69

 

 

5000m

13

13:45.67

 

2015

5000m

30/14h1

13:59.07

Buta

Urige

«28.11.1978

 

 

2011

Marathon

32

2:20:16

 

2014

Halfmarathon

44

1:02:49

Børø

Knut

«28.9.1948

 

 

1974

XC

29

 

C

Christiansen

Yngvar

«26.8.1960

 

 

1983

XC

99

39:10

 

 

XC T

19

767p

D

Dahl

Øyvind

«12.5.1951

 

 

1979

XC

91

39:51

 

 

XC T

18

669p

 

1980

XC

74

38:52

 

1983

XC

113

39:24

 

 

XC T

19

767p

 

 

Marathon

26

2:16:02

Dolsvåg

Helge

«26.9.1962

 

 

1987

XC

86

38:30

 

 

XC T

12

564p

 

1988

XC

129

38:13

 

 

XC T

18

740p

 

1989

XC

 

DNF

 

1990

XC

137

36:54

 

 

XC T

21

790p

Douglas

Atle

«9.6.1968

 

 

1993

800m

1h3

1:49.43

 

 

800m

5s1

1:46.54

 

1995

800m

2h4

1:46.41

 

 

800m

6s1

1:49.63

E

Eide

Svein Erik

«28.11.1965

 

 

1986

XC

230

39:19.8

 

 

XC T

21

827p

 

1988

XC

162

39:29

 

 

XC T

18

740p

 

1993

½ Marathon

76

1:04:45

Eltervaag

Bernt

«13.10.1962

 

 

1991

XC

DNF

 

 

Ertzgaard

John

«18.6.1977

 

 

1999

200m

2h2

20.74

 

 

200m

3q2

20.61

 

 

200m

7s1

20.72

 

2001

100m

2h6

10.42

 

 

100m

5q1

10.25

 

 

200m

4h5

20.68

 

 

200m

7q4

20.88

 

2004

60m

DNS/h4

Indoor

 

F

Fagernes

Pål Arne

«8.6.1974

U4.8.2003

 

1997

JT

20/11qA

75.66

 

1999

JT

10/6qB

81.74

 

 

JT

4

86.24

Fjærestad

Jan

«28.2.1954

 

 

1983

XC

141

39:42

 

 

XC T

19

767p

 

 

Marathon

55

2:30:58

Fløystad

Hans Kristian

«3.4.1989

 

 

2011

XC

101

39:43

G

Gjøvaag

Roger

«7.9.1956

 

 

1989

XC

89

42:50

 

 

XC T

12

609p

Gundersen

Gaute

«13.6.1972

 

 

1993

60mH

7h1

Indoor

8.07

 

1995

60mH

5h1

Indoor

7.85

 

 

110mH

6h2

13.95

 

1997

60mH

6h5

Indoor

7.88

 

 

110mH

5h1

13,83

 

 

110Mh

8q2

13.91

H

Halle

Per

«6.5.1949

 

 

1974

XC

17

 

36:08.4

Halvorsen

John

«17.8.1966

 

 

1987

XC

16

37:14

 

 

XC T

12

564p

 

1988

XC

59

37:03

 

 

XC T

18

740p

 

1989

XC

10

40:45

 

 

XC T

12

609p

 

1991

XC

75

35:36

 

 

XC T

16

764p

 

 

5000m

10h2

14:14.85

 

 

10000m

DNF/h1

 

 

1992

XC

43

38:20

 

1993

XC

DNF

 

Hansen

Eirik

«14.5.1963

 

 

1988

XC

123

38:07

 

 

XC T

18

740p

 

1989

XC

153

44:30

 

1990

XC

157

37:10

 

 

XC T

21

790p

Hanstveit

Ketill

«2.11.1973

 

 

1997

TJ

22/12qA

16.45

 

1999

TJ

19/8qA

16.59

Hauge

Kjell Ove

«20.2.1969

 

 

1997

SP

10q

Indoor

19.78

 

 

SP

11

Indoor

19.42

 

 

SP

25/12qA

18.37

 

 

DT

33/18qB

57.00

Haukenes

Håvard

«22.4.1990

 

 

2013

50kmW

 

DQ

 

2015

50kmW

24

3:56:50

 

2017

50kmW

 

DQ

Hegvold

Knut

«19.9.1961

 

 

1994

½ Marathon

DNF

 

 

1997

Marathon

45

2:27:54

Henriksen

Eivind

«14.9.1990

 

 

2011

HT

24/13qB

71.27

Hesselberg

Petter

«16.1.1959

 

 

1983

400Mh

5h5

51.67

Hjeltnes

Knut

«8.12.1951

 

 

1983

DT

12q

60.10

 

 

DT

9

62.26

 

1987

DT

13/7qA

61.64

Hoen

Steinar

«8.2.1971

 

 

1991

HJ

#/q

2.27

 

 

HJ

14

2.20

 

1993

HJ

#/2qA

Indoor

2.27

 

 

HJ

=9

Indoor

2.24

 

 

HJ

#/=7qA

2.25

 

1995

HJ

#/=3qB

Indoor

2.20

 

 

HJ

4

Indoor

2.32

 

 

HJ

#/q

2.27

 

 

HJ

=4

2.35

 

1997

HJ

2/2qA

Indoor

2.29

 

 

HJ

=8

Indoor

2.25

 

 

HJ

=1/=1qB

2.28

 

 

HJ

=4

2.32

Hoff

Roar

«21.5.1965

 

 

1995

SP

11

Indoor

18.64

Holmen

Jørn

«9.5.1958

 

 

1986

XC

221

 

39:04.5

 

 

XC T

21

 

827p

 

1990

XC

186

 

37:54

 

 

XC T

21

 

790p

Husby

Stig Roar

«12.9.1954

 

 

1980

XC

67

38:47

 

1983

Marathon

10

2:11:29

Høiby

Trond

«24.1.1973

 

 

1999

Decathlon

DNF

 

I

Ingebrigtsen

Filip

«20.4.1993

 

 

2017

1500m

3/3h3

3:38.46

 

 

1500m

14/3s1

3:40.23

 

 

1500m

3

3:34.53

Ingebrigtsen

Henrik

«24.2.1991

 

 

2013

1500m

12/6h1

3:38.78

 

 

1500m

5/5s2

3:36.33

 

 

1500m

8

3:37.52

 

2015

1500m

31/9h1

3:43.97

Ingebrigtsen

Jacob

«19.9.2000

 

 

2017

3000mSC

27/8h3

(.34.88

J

Jensen

Benjamin

«13.4.1975

 

 

1999

Decathlon

DNF

 

 

2001

Decathlon

14

8090

 

2005

Decathlon

DNF

 

Jensen

Sverre

«11.9.1966

 

 

1993

20kmW

35

1:35:53

 

1995

20kmW

26

1:29:35

Jenssen

Olav

«11.6.1962

 

 

1995

DT

27q

58.00

 

1997

DT

17/10qA

60.52

Johansen

Jim

«29.3.1953

 

 

1979

XC

110

40:10

 

 

XC T

18

669p

K

Kjensli

Kennet

«12.3.1969

 

 

1993

60m

3h4

Indoor

6.73

 

 

60m

6s2

Indoor

6.72

 

1995

60m

3h4

Indoor

6.82

Kristensen

Bjørnar Ustad

«26.1.1982

 

 

2006

3000

12h1

Indoor

8:21.90

 

2007

3000SC

8h1

 

8:34.84

 

2009

3000mSC

21/6h3

 

8:28.49

 

2011

3000mSC

29/11h2

 

8:39.85

Kvalheim

Arne

«25.4.1945

 

 

1974

XC

54

 

 

Kvalheim

Knut

«14.6.1950

 

 

1979

XC

172

 

42:03

 

 

XC T

18

 

669p

Kvernmo

Geir

«29.10.1955

 

 

1986

XC

29

 

36:35.8

 

 

XC T

21

 

827p

L-M

Malde

Lars Erik

«28.1.1990

 

 

2011

XC

94

38:18

 

 

XC T

12

210

Moen

Geir

«26.6.1969

 

 

1993

200m

3h9

21.18

 

 

200m

6q2

20.99

 

1995

200m

6h1

Indoor

21.04

 

 

200m

1s1

Indoor

20.59

 

 

200m

1

Indoor

20.58

 

 

200m

2h5

20.80

 

 

200m

2q4

20.37

 

 

200m

3s1

20.32

 

 

200m

6

20.51

 

1997

200m

6h1

Indoor

21.13

 

 

200m

DNS/s2

Indoor

 

 

 

200m

1h8

20.79

 

 

200m

DNS

 

Moen

Sondre Norstad

«12.1.1991

 

 

2011

XC

36

35:58

 

 

XC T

12

210

 

2017

5000m

25/14h2

13:31.71

Moen

Lars Ove

«15.11.1959

 

 

1983

20kmW

33

1:29:16

 

 

50kmW

13

4:00:50

Myklebust

Gaute

«29.4.1974

 

 

2005

DT

24/12qB

60.00

 

2009

DT

17/10qA

60.80

Møretrø

Odd

«2.12.1968

 

 

1987

50kmW

30

4:19:14

N

Nakkim

Are

«13.2.1964

 

 

1989

XC

131

43:35

 

 

XC T

12

609p

 

1990

XC

66

36:00

 

 

XC T

21

790p

 

1991

XC

61

35:25

 

 

XC T

16

764p

 

1992

XC

DNF

 

Ndure

Jaysuma Saidy

«1.1.1984

 

 

2009

100m

23/2h5

 

10.35

 

 

100m

14/3m4

 

10.16

 

 

100m

14/7s1

 

10.20

 

2011

100m

16/2h7

 

10.33

 

 

100m

11/5s2

 

10.21

 

 

200m

13/1h3

 

20.65

 

 

200m

5/2s2

 

20.50

 

 

200m

4

 

19.95

 

2013

200m

6/2h1

 

20.44

 

 

200m

8/3s1

 

20.33

 

 

200

8

 

20.37

Nilsen

Lars Arvid

«15.4.1965

 

 

1987

SP

5

Indoor

20.09

 

1991

SP

5

Indoor

19.69

 

 

SP

=4/q

19.79

 

 

SP

2

20.75

Nilsen

Ronny

«7.5.1971

 

 

2005

JT

26/12qB

 

70.07

Njerve

Sigurd

«12.9.1971

 

 

1997

TJ

4q

Indoor

16.92

 

 

TJ

7

Indoor

16.81

Nordheggen

Bjørn

«24.8.1961

 

 

1991

XC

146

 

36:28

 

 

XC T

16

 

764p

 

1992

½ Marathon

53

 

1:04:06

 

 

½ Marathon T

15

 

3:14:05

 

1993

½ Marathon

99

 

1:06:32

Nygaard

Truls

«14.1.1964

 

 

1986

XC

194

 

39:38.7

 

 

XC T

21

 

827p

 

1987

XC

125

 

38:52

 

 

XC T

12

 

564p

 

1988

XC

156

 

39:13

 

 

XC T

18

 

740p

Nymark

Trond

«28.12.1976

 

 

1999

50kmW

DNF

 

 

2001

50kmW

DNF

 

 

2003

50kmW

8

3:46:14

 

2005

50kmW

4

3:44.04

 

2007

50kmW

8

3:57:22

 

2009

50kmW

1

3:41.16

 

2011

50kmW

17

3:54.26

Næss

Terje

«6.8.1961

 

 

1989

XC

134

43:40

 

 

XC T

12

609p

 

1990

XC

163

37:17

 

 

XC T

21

790p

 

1991

XC

152

36:36

 

 

XC T

16

764p

 

1992

½ Marathon

82

1:05:51

 

 

½ Marathon T

15

3:14:05

 

1993

½ Marathon

65

1:04:08

 

 

½ Marathon T

16

3:11:22

 

1994

½ Marathon

43

1:03:27

 

 

½ Marathon T

21

3:17:01

 

1995

Marathon

19

2:20:06

 

 

½ Marathon

99

1:07:31

 

1997

Marathon

47

2:29:04

O

Okeke

Aham

«19.8.1969

 

 

2001

100m

3h9

10.35

 

 

100m

4q4

10.15

Olsen

Per Erling

«30.3.1958

 

 

1983

JT

10q

83.10

 

 

JT

5

83.54

Olsen

Richard

«19.4.1958

 

 

1983

HAT

21q

68.58

P

Pedersen

Arne

«19.4.1961

 

 

1987

SP

DNS/q

 

Persen

Asbjørn Ellefsen

«19.5.1987

 

 

2014

Halfmarathon

59

1:03:56

Q

Quarcoo

Jonathan

«13.10.1996

 

 

2017

200m

25/4h2

20.60

R

Rame

Knut Erik

«26.4.1972

 

 

2001

XC long race

69

42:42

Ramirez

Fernando

«30.5.1974

 

 

1995

60m

3h5

Indoor

6.73

 

 

60m

6s1

Indoor

6.79

 

 

100m

4h10

10.53

 

1997

60m

2h6

Indoor

6.63

 

 

60m

8s2

Indoor

6.74

Rasmussen

Karl Johan

«10.10.1973

 

 

2003

Marathon

33

2:16:03

 

 

½ Marathon

46

65:22

Roalkvam

Oddmund

«27.11.1958

 

 

1983

XC

163

40:11

 

 

XC T

19

767p

 

1985

XC

105

35:23

 

1986

XC

115

37:39.5

 

 

XC T

21

827p

 

1987

XC

158

39:26

 

 

XC T

12

564p

Rodal

Vebjørn

«16.9.1972

 

 

1993

800m

4h2

1:46.57

 

 

800m

7s2

1:46.50

 

1995

800m

2h2

1:48.48

 

 

800m

1s2

1:47.69

 

 

800m

3

1:45.68

 

1997

800m

1h5

1:47.58

 

 

800m

1q3

1:46.43

 

 

800m

3s1

1:45.41

 

 

800m

5

1:44.53

 

1999

800m

3h1

1:48.05

Roe

Martin

«1.4.1992

 

 

2017

Decathlon

12

8.040p

S

Sagedal

Jan

«19.6.1960

 

 

1987

SP

DNS/q

 

 

1991

SP

13

Indoor

18.38

 

 

SP

13/q

18.90

Sagvolden

Tore

«27.2.1959

 

 

1983

XC

127

39:32

 

 

XC T

19

767p

Simonsen

Inge

«1.7.1953

 

 

1979

XC

57

39:13

 

 

XC T

18

669p

Sivle

Per Ivar

«26.7.1970

 

 

1997

100m

4h3

10.42

Skagestad

Sven Martin

«13.1.1995

 

 

2017

DT

26/13qA

58.86

Skramstad

Trond

«6.12.1960

 

 

1983

Decathlon

11

7827

Skånøy

Gunnar

«6.10.1963

 

 

1990

XC

197

38:15

Sleire

Bjarte

«21.7.1954

 

 

1979

XC

124

40:24

 

 

XC T

18

669p

Svenøy

Jim

«22.4.1972

 

 

1993

3000mSC

8h3

8:29.34

 

1995

3000mSC

6h3

8:24.49

 

 

3000mSC

12s1

8:40.53

 

1997

3000mSC

2h3

8:29.65

 

 

3000mSC

6s1

8:21.16

 

 

3000mSC

7

8:14.80

 

1999

3000mSC

5h2

8:23.05

 

2001

XC short race

80

13:58

 

 

3000mSC

10h2

8:25.71

 

2003

3000mSC

10h3

8:33.97

Sylta

Øystein

«3.3.1978

 

 

2014

Halfmarathon

75

1:05:18

Sylte

Peder Arne

«16.4.1954

 

 

1979

XC

115

40:15

 

 

XC T

18

669p

Särnblom

Håkon

«3.3.1966

 

 

1991

HJ

#/q

2.20

 

1995

HJ

=3/Gr.B

Indoor

2.20

 

 

HJ

=10

Indoor

2.24

 

 

HJ

#/=3qB

2.24

Sørli

Gjøran

«3.6.1978

 

 

2001

SP

=22/13qB

18.89

T

Thorkildsen

Andreas

«1.4.1982

 

 

2001

JT

26/13qB

68.41

 

2003

JT

8/3qB

79.44

 

 

JT

11

77.75

 

2005

JT

3/2qA

81.45

 

 

JT

2

86.18

 

2007

JT

7/4qA

82.33

 

 

JT

2

88.61

 

2009

JT

6/4qA

80.37

 

 

JT

1

89.59

 

2011

JT

7/4qA

81.83

 

 

JT

2

84.78

 

2013

JT

3/2qA

83.05

 

 

JT

6

81.06

Tveite

Håvard

«5.3.1962

 

 

1988

XC

111

37:54

 

 

XC T

18

740p

 

1989

XC

142

43:54

 

1990

XC

81

36:08

 

 

XC T

21

790p

 

1991

XC

130

36:18

 

 

XC T

16

764p

Tvetå

Einar Kr.

«22.2.1973

 

 

2001

DT

12/6qA

61.85

 

 

DT

12

59.11

Tysse

Erik

«4.12.1980

 

 

2003

20km W

19

1:22:43

 

2005

20km W

13

1:22:45

 

2007

20km W

8

1:24:10

 

 

50kmW

5

3:51:52

 

2009

20kmW

7

1:20:38

 

 

50kmW

 

DNF

 

2013

50kmW

 

DNF

 

2015

20kmW

 

DNF

U

Uldal

Hans Olav

«16.12.1982

 

 

2007

Dec

23

6698

V

Valvik

Svein Inge

«20.9.1956

 

 

1987

DT

16/7qB

59.76

 

1991

DT

15q

60.86

 

1995

DT

17q

59.32

Vukicevic

Vladimir

«6.5.1991

 

 

2018

60mH

16/6h1

Indoor

7.81

W

Warholm

Karsten

«28.2.1996

 

 

2017

400mH

10/2h4

 

49.50

 

 

400mH

2/2s1

 

48.43

 

 

400mH

1

 

48.35

X-Y-Z-Æ-Ø

Ødegård

Tor Øyvind

«28.2.1969

 

 

1995

800m

2h1

Indoor

1:49.68

 

 

800m

2s1

Indoor

1:48.80

 

 

800m

4

Indoor

1:48.34

 

1997

800m

4h1

1:47.33

 

 

800m

6q2

1:45.42

 

 

800m

8s2

1:47.83

 

1999

800m

6h7

1:47.07

Øxnevad

Dag

«11.9.1964

 

 

1987

XC

121

 

38:50

 

 

XC T

12

 

564p

 

1989

XC

141

 

43:52

 

 

XC T

12

 

609p

 

1990

XC

 

 

DNF

Øyan

Ivar

«15.2.1966

 

 

1994

½ Marathon

97

1:07:00

 

 

½ Marathon T

21

3:17:01

Å

Aase

Jarl Gaute

«31.8.1959

 

 

1987

XC

58

38:04

 

 

XC T

12

564p

 

Kvinner:

A

Akyniemi

Folake

«31.3.1990

 

 

2010

100m

5h5

Indoor

7.45

 

 

100m

8s2

Indoor

7.47

Angelsen

Tonje

«17.1.1990

 

 

2011

HJ

23/11qA

 

1.85

 

2012

HJ

=15q

Indoor

1.88

B

Bendz

Cathrine

«9.6.1962

 

 

1989

XC

94

25:14

 

 

XC T

16

280p

Benserud

Heidi

«20.12.1958

 

 

1983

100mH

5h1

13.71

 

 

100mH

6q2

13.60

 

 

LJ

19q

5.92

Bergmann

Mette

«9.11.1962

 

 

1991

DT

20q

55.78

 

1993

DT

21/10qA

58.12

 

1995

DT

#/2qB

64.50

 

 

DT

6

62.48

 

1997

DT

#/?qB

NM

Bjone

Mari

«11.9.1970

 

 

1991

400mH

7h5

59.00

Bjørn

Randi L.

«26.3.1957

 

 

1981

XC

69

15:35

 

1983

XC

61

14:57

 

 

XC T

8

149p

Blom

Veronika Brennhovd

«27.10.1990

 

 

2014

Halfmarathon

49

1:14:21

Borge

Sigrid

«3.12.1995

 

 

2017

JT

27/15qA

55.08

C-D

Dybwad

Torhild

«9.4.1968

 

 

1993

½ marathon

60

1:16:36

E

Eieland

Anne Gerd

«28.12.1982

 

 

2003

HJ

20/10qA

1.85

Engeseth

Kristine Eikrem

«15.11.1988

 

 

2007

3000mSC

48/15h1

10:56.45

Espegren

Lene

«8.5.1971

 

 

1993

TJ

17q

Indoor

13.05

F

Fjelltveit

Hilde Marie

«1.9.1967

 

 

1989

XC

90

 

25:10

 

 

XC T

16

 

280p

Fjørtoft

Silje

«23.6.1987

 

 

2007

3000mSC

45/17h3

 

10:32.33

 

2009

3000mSC

40/14h2

 

10:01.04

Flaten

Anne Jorun

«7.5.1961

 

 

1985

XC

51

 

16:17

 

 

XC T

9

 

159p

 

1986

XC

75

 

16:07.9

 

 

XC T

9

 

141p

 

1987

XC

 

 

DNF

Fosse

Grethe

«7.6.1959

 

 

1989

XC

98

 

25:22

Fredriksen

Hilde

«31.3.1960

 

 

1980

400mH

2h1

57.72

 

 

400mH

4s1

57.44

 

 

400mH

6

56.85

 

1983

400mH

3h3

56.66

 

 

400mH

DNS/s1

 

Furnes

Sølvi

«24.5.1964

 

 

1987

10kmW

26

49:18

G

Grefstad

Monica

«12.10.1964

 

 

1993

100mH

3h2

13.29

 

 

100mH

7s2

13.37

 

1995

60mH

3h1

Indoor

8.20

 

 

60mH

5s2

Indoor

8.09

 

 

100mH

5h5

13.30

 

1997

60mH

3h3

Indoor

8.16

 

 

60mH

6s1

Indoor

8.31

Grottenberg

Sissel

«17.8.1956

 

 

1987

15km Road

46

52:37

 

 

15km Road T

6

70p

 

1988

XC

111

21:49

 

 

15km Road

52

55:02

 

1991

Marathon

16

2:43:11

 

1993

½ Marathon

39

1:14:20

Grøvdal

Karoline Bjerkeli

«14.6.1990

 

 

2007

3000mSC

27/9h2

 

9:56.41

 

2009

3000mSC

32/10h3

 

9:48.47

 

2010

XC

 

 

DNF

 

2013

5000m

6/6h2

 

15:29.41

 

 

5000m

13

 

15:48.87

 

2014

Halfmarathon

20

 

1:10:53

 

2015

5000m

20/9h1

 

16:02.20

 

2017

1500m

31/7h2

 

4:09.56

 

 

5000m

13/6h2

 

15:00.44

 

 

5000m

-

 

DNF

Gustavsen

Hilde

«25.4.1968

 

 

1993

3000mW

9h2

Indoor

13:20.95

 

1993

10kmW

36

48:39

H

Hattestad

Trine

«18.4.1966

 

 

1987

JT

24/11qB

55.30

 

1991

JT

3q

66.92

 

 

JT

5

63.36

 

1993

JT

1/1qA

66.52

 

 

JT

1

69.18

 

1997

JT

2/1qA

66.12

 

 

JT

1

68.78

 

1999

JT

2/1qA

62.67

 

 

JT

3

66.06

Halle Haugen

Gunhild

«1.6.1972

 

 

1995

5000m

DNF/h3

 

 

1996

Road R

5

2:20:56

 

1997

5000m

8h1

15:32.13

 

 

5000m

14

15:37.85

 

2000

XC short race

40

13:41

 

 

XC short race T

9

188p

 

2001

5000m

16h2

15:54.56

 

 

10000m

18

32:33.72

 

 

XC Short Race

DNS

 

 

2002

½ Marathon

26

71:56

Haugland

Hanne

«14.12.1967

 

 

1987

HJ

1

Indoor

1.84

 

 

HJ

11

Indoor

1.88

 

 

HJ

#/9qA

1.85

 

1991

HJ

#/q

Indoor

1.87

 

 

HJ

12

Indoor

1.88

 

1993

HJ

=1/1qA

1.93

 

 

HJ

=9

1.88

 

1995

HJ

#/q

Indoor

1.92

 

 

HJ

=9

Indoor

1.93

 

 

HJ

#/4qB

1.95

 

 

HJ

6

1.96

 

1997

HJ

9/6qB

Indoor

1.93

 

 

HJ

3

Indoor

2.00

 

 

HJ

=1/=1qA

1.94

 

 

HJ

1

1.99

 

1999

HJ

=1/1qB

1.92

 

 

HJ

=10

1.93

Hausken

Veslemøy

«1.2.1973

 

 

2000

XC short race

102

14:44

Hilde

Gunvor

«13.11.1963

 

 

1980

XC

22

16:23

 

 

XC T

4

71p

 

1981

XC

47

15:13

 

 

XC T

7

123p

Holm

Mona

«5.8.1983

 

 

2007

HT

=24/14qB

65.65

 

2011

HT

20/12qB

67.16

Holtklimpen

Marit

«20.4.1959

 

 

1983

XC

87

15:37

 

 

3000m

14h1

9:43.40

 

1984

XC

92

18:07

Hove

Lene

«26.7.1974

 

 

2000

XC short race

48

13:48

 

 

XC short race T

9

188p

Hovsengen

Oddrun

«12.1.1952

 

 

1983

Marathon

47

2:54:04

Hynne

Hedda

«13.3.1990

 

 

2016

800m

9/4h2

Indoor

2:03.96

 

2017

800m

33/2h5

 

2:02.85

 

 

800m

10/5s1

 

1:59.88

Håkenstad

Anita

«19.2.1968

 

 

1986

XC

30

15:39.6

 

 

XC T

9

141p

 

1987

XC

42

17:52

 

 

XC T

6

143p

 

 

15km Road

57

53:18

 

1988

XC

97

21:18

 

1993

XC

42

21:03

 

 

XC T

14

259p

 

1994

½ Marathon

37

1:13:40

 

1995

Marathon

DNF

 

 

1996

Road R

5

2:20:56

 

1997

Marathon

DNF