KVINNER / WOMEN 2013

Del 1 / Part 1: Sprint (60-400)
Pr. 31. desember

 

Utarbeidet av Tore Johansen, SRU med assistanse av Børre Lilloe (utenlandsresultater) og Jan Jørgen Moe, SRU (fødselsdata)

 

Compiled by Tore Johansen, SRU assisted by Børre Lilloe (performances abroad) and Jan Jørgen  Moe, SRU (birth dates)

 

mx: i løp med menn / in mixed races

100 METER (12,00 - 13,25)

NR: 11,10

NM: 12,75

VM-A: 11,28

VM-B: 11,36

NR-U23: 11,23

NM-U23: 12,99/12,6

EM-U23: 11,85

EM-U20: 11,95

NR-U20: 11,45

NM-U20: 13,20/12,9

VM-U18: 12,04

 

 

11,23

-0,3

Ezinne Okparaebo, IL i BUL

03.03.88

3h1

VM

Moskva, RUS

11.08

11,10-12

11,30

+1,2

Okparaebo

 

6

Bisl Gam

Oslo/Bi

13.06

 

11,30

+0,2

Okparaebo

 

1

NM

Tønsberg

24.08

 

11,40

-0,3

Okparaebo

 

2B

KS

Luzern, SUI

17.07

 

11,41

-0,4

Okparaebo

 

7sf2

VM

Moskva, RUS

12.08

 

11,45

+0,5

Okparaebo

 

2h2

KS

Mannheim, GER

29.06

 

11,47

+0,5

Okparaebo

 

1A

KS

Mannheim, GER

29.06

 

11,51

-0,5

Okparaebo

 

8

DNgalan

Stockholm, SWE

22.08

 

11,56

-0,2

Okparaebo

 

1A

SGP

Karlstad, SWE

23.07

 

11,59

+1,2

Okparaebo

 

2A

Elite 2

Florø

08.06

 

 

 

(10/1)

 

 

 

 

 

 

11,70

+1,3

Okparaebo

 

1sf1

NM

Tønsberg

24.08

 

11,73

+1,1

Elisabeth Slettum, IL Skjalg

31.08.86

1

KS

Oslo/Bi

16.08

11,78-06

11,73

-0,5

Okparaebo

 

1h1

NM

Tønsberg

24.08

 

11,77

+0,2

Slettum

 

2

NM

Tønsberg

24.08

 

11,82

+0,1

Folake Sekinat Akinyemi, SK Vidar

31.03.90

3h1

Univers.

Kazan, RUS

07.07

11,46-12

11,84

+1,6

Slettum

 

1B

Elite 2

Florø

08.06

 

11,89

+0,8

Line Kloster, SK Vidar

27.02.90

1h1

KS

Oslo/Bi

16.08

12,20-10

11,93

+1,1

Kloster

 

2

KS

Oslo/Bi

16.08

 

11,95

+1,3

Mari Gilde Brubak, Malvik IL

10.11.90

1h2

WindSpr

Sundsvall, SWE

28.07

11,96-09

11,96

+1,1

Astrid Mangen Cederkvist, SK Vidar

23.02.94

4h4

EM-U20

Rieti, ITA

18.07

11,95-11

 

 

(20/6)

 

 

 

 

 

 

11,97

+0,2

Cederkvist

 

3

NM

Tønsberg

24.08

 

11,99

+0,8

Brubak

 

2h1

KS

Oslo/Bi

16.08

 

11,99

+0,4

Slettum

 

1h2

KS

Oslo/Bi

16.08

 

11,99

+0,2

Slettum

 

1sf2

NM

Tønsberg

24.08

 

12,00

+1,3

Brubak

 

2sf1

NM

Tønsberg

24.08

 

--------------------------------------------(25/6)---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12,01

+1,1

Trine H. Mjåland, Kristiansands IF

03.06.90

3

KS

Oslo/Bi

16.08

12,31-12

12,02

+1,6

Christine Bjelland Jensen, IL Gular

16.06.94

2B

Elite 2

Florø

08.06

12,37-11

12,03

+1,6

Helene Rønningen, IL Tyrving

04.09.98

1

UM-15

Lillehammer

06.09

12,34-12

12,04

+1,3

Ida Bakke Hansen, Sandnes IL

07.01.93

3sf1

NM

Tønsberg

24.08

12,06-10

 

 

(10)

 

 

 

 

 

 

12,06

+1,0

Tara Marie Norum, Steinkjer FIK

18.09.91

1

KS

Trondheim/St

01.06

12,06-11

12,12

+1,1

Heidi Hessan Næss, IL Tyrving

07.09.89

5

KS

Oslo/Bi

16.08

12,09-09

12,13

+1,6

Stine Meland Tomb, SK Vidar

27.06.86

1

KS

Sollentuna, SWE

05.08

12,41-05

12,15

+1,8

Linn Oppegaard, Moss IL

23.12.98

1A

J15

Lillehammer

23.06

13,00-12

12,18

+1,6

Nadia Akpana Assa, IL i BUL

22.12.95

3A

Elite 1

Brandbu

22.05

12,23-11

12,19

+0,8

Kine Aaltvedt, Minerva IS

30.08.91

4h1

KS

Oslo/Bi

16.08

12,29-08

12,22

+0,9

Vilde Jakobsen Svortevik, IL Gular

18.05.94

2

UM-18/19

Lillehammer

06.09

12,55-12

12,23

-0,1

Anne Skudal Dolvik, IL Gular

21.02.88

4C

WindSpr

Sundsvall, SWE

28.07

12,18-11

12,27

+1,6

Siv Krakeli Sneen, Ranheim IL

21.11.92

4A

Elite 1

Brandbu

22.05

12,00-12

12,27

+1,1

Alvilde Grønneberg, IK Tjalve

05.01.92

6

KS

Oslo/Bi

16.08

12,12-12

 

 

(20)

 

 

 

 

 

 

12,31

+0,8

Marte Jørgensen, IK Tjalve

16.01.93

5h1

KS

Oslo/Bi

16.08

12,08-08

12,31

+0,2

Madelen Andersen, Fredrikstad IF

02.12.96

4sf2

NM

Tønsberg

24.08

12,54-12

12,32

+1,6

Ingvild Meinseth, Sørild FIK

31.03.99

1h1

J14

Lillehammer

23.06

12,63-12

12,36

-1,0

Kaja Berg, Herkules Friidrett

10.03.93

2h3

Twilight

New York, USA

16.05

12,48-12

12,37

+1,2

Alice Ulla Berg, Ålesund FIK

29.01.97

1h2

KS

Trondheim/St

01.06

12,64-12

12,37

+0,9

Guro Forbord Anderssen, Kristiansands IF

26.02.94

3

UM-18/19

Lillehammer

06.09

12,43-10

12,40

+1,5

Marianne Evensen, Ranheim IL

26.09.96

4

J17

Lillehammer

23.06

12,59-11

12,40

+0,2

Mari Forbord Anderssen, Kr.sands IF

08.06.96

2

UM-17

Lillehammer

06.09

12,69-12

12,41

+1,5

Vilde Gjesbakk, Rana FIK

03.06.96

5

J17

Lillehammer

23.06

12,36-12

12,41

-0,6

Eline Breilid, Kristiansands IF

08.05.93

2h7

VU-KS

Göteborg, SWE

29.06

12,15-11

 

 

(30)

 

 

 

 

 

 

12,41

+1,6

Nathalie O. Johnsen, Sørild FIK

02.07.98

3

UM-15

Lillehammer

06.09

12,94-12

12,42

+1,5

Monika Benserud, IL Gneist

24.11.96

6

J17

Lillehammer

23.06

12,46-12

12,43

+1,3

Line Gjerde, Urædd Friidrett

13.03.94

1

J18/19

Skien/Her

01.06

12,21-12

12,43

-0,6

Karin Busch, SK Vidar

12.07.92

2h2

NM

Tønsberg

24.08

12,97-09

12,43

+0,9

Cecilia J. Cameiro Håkegård, Selsbakk IF

07.12.94

4

UM-18/19

Lillehammer

06.09

12,65-11

12,44

+0,8

Sigrid Semmingsen, IL BUL-Tromsø

06.02.95

1

J18/19

Oslo/Bi

16.08

13,14-12

12,46

+1,2

Julie Andrea Håskjold, Trondheim Fr.

03.08.93

2h2

KS

Trondheim/St

01.06

12,29-10

12,47

+1,2

Jorunn Vaagan Hofset, Trondheim Fr.

01.07.91

3h2

KS

Trondheim/St

01.06

13,02-11

12,48

+1,1

Hannah Marie Skjeret, Ørsta IL

24.10.96

1

J17

Ulsteinvik

25.05

12,55-12

12,51

+1,1

Benedicte Hauge, Kristiansands IF

19.01.89

2

KS

Søgne

06.08

12,18-09

 

 

(40)

 

 

 

 

 

 

12,52

+1,4

Elise Una Mikkelsen, IL Bjarg

30.05.95

1

J18/19

Lillehammer

23.06

12,67-11

12,53

+1,7

Emily Rose Norum, Steinkjer FIK

01.03.96

1

KS

Steinkjer

15.06

13,58-09

12,53

-0,7

Caroline Kuvaas, SK Vidar

20.01.95

3h1

VU-F19

Göteborg, SWE

29.06

12,73-12

12,53

+0,9

Sidsel Bjørgo Adam, Fagernes IL

04.04.95

2h3

UM-18/19

Lillehammer

06.09

12,42-12

12,55

+1,6

Sara Berrefjord, IL Bjarg

29.07.95

1h1

J18/19

Lillehammer

23.06

12,92-12

12,56

+1,4

Astrid Råd Valderhaug, IL Tyrving

20.11.95

2

J18/19

Lillehammer

23.06

12,91-10

12,58

+0,9

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

3h3

UM-18/19

Lillehammer

06.09

12,63-10

12,59

+1,8

Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø TIF

13.01.98

3A

J15

Lillehammer

23.06

12,70-11

12,61

+1,3

Jenny Gudmundsen, IK Tjalve

22.03.92

2

KS

Skien/Her

01.06

12,70-09

12,65

+0,6

Alisa Phimpha Andersen, Steinkjer FIK

01.08.89

2

Elite 3

Trondheim/St

01.07

12,28-08

 

 

(50)

 

 

 

 

 

 

12,65

+0,2

Oda Mohus, IL Runar

13.04.97

2

UM-16

Lillehammer

06.09

12,72-12

12,66

+0,4

Julie Bertheussen Falkanger, Tr.heim Fr.

15.05.91

5h2

KS

Oslo/Bi

16.08

12,72-12

12,68

+0,4

Renate Grimstad, Dimna IL

18.07.92

6h2

KS

Oslo/Bi

16.08

12,88-10

12,69

+1,7

Tonje Fjellet Kristiansen, FIK Orion

13.09.99

1h2

J14

Lillehammer

23.06

13,22-12

12,70

+1,6

Mathilde Myhrvold, Raufoss IL

16.07.98

4

UM-15

Lillehammer

06.09

13,03-12

12,72

+1,4

Randi Viktoria Johannessen, Lyngdal  IL

28.03.96

2

J17

Grimstad

11.05

12,73-11

12,72

+1,8

Wendel Marie Håvardstun, Sandefjord TIF

05.06.98

4A

J15

Lillehammer

23.06

13,49-11

12,72

+0,1

Yngvild Elvemo, Strindheim IL

28.05.90

5A

KS

Oslo/Bi

25.07

12,87-12

12,73

+1,8

Synne Aga, Minerva IS

06.03.96

4h3

UM-17

Lillehammer

06.09

12,87-12

12,74

+0,2

Vilde Lund Bjørnsen, IL Gneist

12.04.96

6

UM-17

Lillehammer

06.09

12,45-11

 

 

(60)

 

 

 

 

 

 

12,76

-0,1

Randi Lovise Kjerstad, IL i BUL

23.06.88

4

KS

Lillestrøm

25.05

12,51-11

12,77

-0,5

Veslemøy Kollstad, Kristiansands IF

14.06.97

2A

J16

Lillehammer

23.06

12,84-12

12,77

+0,2

Grace Ogoti, Nesbyen IL

06.03.97

3

UM-16

Lillehammer

06.09

12,46-12

12,80

+1,0

Synnøve Bjørgo Adam, Fagernes IL

15.09.97

1

J16

Oslo/Bi

17.08

13,04-12

12,81

+0,6

Rikke Hauan, FIK Orion

20.01.98

1

F15

Arvika, SWE

27.07

13,36-12

12,82

-0,9

Andrea Sætersdal, Urædd Friidrett

06.03.95

1

J18/19

Porsgrunn/Kj

22.05

12,86-11

12,82

+0,6

Marte M. Doeven Jermstad, Selsbakk IF

01.03.94

4

Elite 3

Trondheim/St

01.07

13,23-12

12,84

+0,5

Maren Haugen Lillefosse, IL Gneist

12.02.98

1A

J15

Fana

02.06

13,45-12

12,84

+1,4

Renate Lie, IL Gneist

23.02.98

1

J15

Fana

09.06

13,28-12

12,85

+1,3

Ida Eikeng, Urædd Friidrett

25.06.99

1

J14

Porsgrunn/Kj

28.08

 

 

 

(70)

 

 

 

 

 

 

12,86

+2,0

Therese Skyttermoen, Lillehammer IF

16.09.99

1h3

J14

Lillehammer

23.06

13,38-12

12,87

+0,1

Sofie Olsholt, IL Tyrving

08.02.96

6B

VU-F17

Göteborg, SWE

29.06

13,47-10

12,87

+0,9

Mari Drabløs, IL Tyrving

22.06.98

1

J14/15

Oslo/Bi

19.09

 

12,88

+0,6

Johanne Eline Larsen, Urædd Friidrett

02.01.96

1

J17

Skien/Her

01.06

13,05-12

12,89

+0,6

Sara Holtan Løken, Herkules Friidrett

18.06.96

2

J17

Skien/Her

01.06

12,78-12

12,89

+1,4

Malene Hellerud Angell, Moss IL

05.04.95

5

J18/19

Lillehammer

23.06

13,14-12

12,90

+0,7

Thale Fannemel Espeli, IK Tjalve

16.03.89

1

KS

Oslo/Sp

12.09

13,13-12

12,91

+0,1

Hanne Andve, IK Våg

14.05.96

1

KS

Kristiansand

19.06

13,12-12

12,91

+0,9

Karine Jacobsen, Bækkelagets SK

09.05.99

2

J14/15

Oslo/Bi

19.09

13,54-12

12,93

-0,5

Marte Pettersen, Urædd Friidrett

30.04.97

5A

J16

Lillehammer

23.06

13,07-12

 

 

(80)

 

 

 

 

 

 

12,96

+0,9

Anne Engen Andersen, Frol IL

14.02.95

1

U23

Steinkjer

15.05

12,85-11

12,96

+1,0

Sara Dorthea Jensen, Bryne FIK

15.03.96

1

J17

Torvastad

20.05

 

12,96

+0,3

Andrine Lærum, IF Hellas

27.09.99

2

J14

Tønsberg

02.06

 

12,96

+1,6

Mai Brit Berge, Iveland IL

12.07.95

3h1

J18/19

Lillehammer

23.06

13,56-11

12,96

+0,7

Marlen Aakre, Fredrikstad IF

17.09.93

1

KS

Moss

10.08

13,70-09

12,96

+1,6

Beate Næss Bolme, Surnadal IL

02.02.98

6

UM-15

Lillehammer

06.09

13,64-12

12,96

+0,7

Marit Aarvaag Storaker, IK Tjalve

14.12.88

3

KS

Oslo/Sp

12.09

13,06-10

12,98

-0,5

Astrid Mohus, IL Runar

13.04.97

6A

J16

Lillehammer

23.06

13,47-11

12,98

+0,8

Natalie Sosulska Moen, FIK Orion

10.10.95

2

J18/19

Oslo/Bi

16.08

 

12,99

+1,9

Lene Barstad, Selsbakk IF

23.06.95

3h1

KS

Trondheim/St

01.06

12,99-12

 

 

(90)

 

 

 

 

 

 

12,99

+1,8

Andrea Pettersen Slørdal, Verdal FIK

17.01.98

6A

J15

Lillehammer

23.06

12,88-12

12,99

+1,1

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

1

F16

Arvika, SWE

27.07

13,24-12

13,00

+0,0

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

1

KS

Skien/Her

07.08

12,79-10

13,01

+1,8

Karoline Daland, Sørild FIK

13.02.99

3

J15

Oslo/Bi

17.08

 

13,03

+1,5

Marie Fostvedt, Asker SK

03.11.96

5

J17

Oslo/Bi

16.08

12,59-12

13,03

+1,6

Connie Fredbo, Lyngdal IL

21.09.98

7

UM-15

Lillehammer

06.09

13,4  -12

13,04

+1,1

Tone Brakedal, Fitjar IL

04.05.99

1

J14

Fana

14.09

13,62-12

13,06

+1,1

Malene Liavaag, Hareid IL

09.08.96

2

J17

Ulsteinvik

25.05

13,28-12

13,06

+0,1

Solveig Emilie Olsen, Minerva IS

01.04.91

7A

KS

Oslo/Bi

25.07

12,98-12

13,07

+0,8

Marthe Mjøen Berg, Dimna IL

20.12.93

7h1

KS

Oslo/Bi

16.08

13,03-12

 

 

(100)

 

 

 

 

 

 

13,08

-0,5

Julie Viken, IL Fri

11.07.97

7A

J16

Lillehammer

23.06

13,36-12

13,09

+1,1

Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF

21.06.97

2

F16

Arvika, SWE

27.07

 

13,09

+1,0

Jenny Marie Labråten, IL Tyrving

20.02.97

2

J16

Oslo/Bi

17.08

12,81-12

13,10

+0,7

Mari Bakkeli, Lillehammer IF

01.12.96

1

J17

Lillehammer

04.06

13,13-12

13,10

+1,1

Live Haugstad Hilton, Bergens TF

12.09.99

2

J14

Fana

14.09

13,76-12

13,12

+0,1

Emilie Berge, Iveland IL

07.12.97

3

KS

Kristiansand

19.06

13,53-12

13,13

+1,4

Synneva R. Sørensen, Tønsberg FIK

12.06.98

2B

KS

Oslo/Bi

25.07

 

13,14

+1,9

Kristine Berger Akervold, Fagernes IL

17.09.98

5

J15

Nadderud

16.06

13,41-12

13,14

+0,5

Alexandra Dramstad, Nesodden IF

05.08.98

2

Mix

Nesodden

03.09

 

13,15

+1,2

Oda Aakervik, Namsen FIF

02.03.97

1

J16

Steinkjer

15.05

13,32-12

 

 

(110)

 

 

 

 

 

 

13,15

+1,0

Anna Sofie Førre, Haugesund IL

09.01.96

2

J17

Torvastad

20.05

13,38-12

13,16

-1,6

Lene Secher Myrmel, IL Fri

18.05.86

3

KS

Indre Arna

15.05

12,32-09

13,17

-0,4

Emma Natalie Hagen Dhir, Kr.sands IF

03.02.99

1

J14

Søgne

21.05

13,95-12

13,17

+0,9

Jenny Nyborg, Steinkjer FIK

16.04.96

2

J17

Trondheim/St

01.06

13,97-10

13,18

+1,8

Evina Gylstrøm Aas, Løten Friidrett

16.02.98

7A

J15

Lillehammer

23.06

13,28-12

13,18

+0,0

Thale Leirfall Bremset, Stjørdal FIK

12.04.99

6A

VU-F14

Göteborg, SWE

29.06

13,56-12

13,20

+1,2

Emily Nyborg, Steinkjer FIK

25.07.98

2

J15

Steinkjer

15.05

13,64-12

13,20

-2,2

Mina Marie Anglero, IL Tyrving

20.10.97

2h2

J16

Nadderud

16.06

13,28-12

13,20

+1,0

Nora Evensen, Sarpsborg IL

30.04.98

4h3

UM-15

Lillehammer

06.09

13,59-12

13,22

+1,6

Helle Abelseth Pütz, Ranheim IL

19.05.99

2h1

J14

Lillehammer

23.06

13,87-12

 

 

(120)

 

 

 

 

 

 

13,23

+1,6

Kaja B. Skarland, Overhalla IL

25.03.99

3h1

J14

Lillehammer

23.06

13,86-12

13,23

+1,0

Eline Netland, Sandnes IL

08.04.95

2

KS

Sandnes

19.08

12,86-11

13,23

+0,0

Maja Mollatt, Moss IL

09.05.96

4

KS

Oslo/Bi

29.08

13,15-11

13,25

+0,7

Charlotte Grasmo, Ullensaker/Kisa IL

27.02.96

1B

KS

Sandnes

26.05

13,40-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Utenlandske statsborgere / Foreign citizens

 

 

 

 

 

12,01

+0,9

Naomi Van den Broeck (BEL), IL Gular

03.01.96

1B

KS

Kortrijk, BEL

14.07

12,14-12

12,96

+1,4

Agnes Erlingsdóttir (ISL), IK Tjalve

17.06.90

1B

KS

Oslo/Bi

25.07

13,49-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement / Handtiming

 

 

 

 

 

12,8

+0,0

Sara Dorthea Jensen, Bryne FIK

15.03.96

1

J15-18

Bryne

11.06

 

12,8

 

Emma Natalie Hagen Dhir, Kr.sands IF

03.02.99

1

J16

Trollhättan, SWE

27.06

13,95-12

12,9

 

Thale Leirfall Bremset, Stjørdal FIK

12.04.99

1

J14

Stjørdal/ØM

10.09

13,56-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ikke godkjente resultater / Unsanctioned performances

 

 

 

 

 

Med eldre utøvere / With adults:

 

 

 

 

 

 

13,17

+1,0

Thale Leirfall Bremset, Stjørdal FIK

12.04.99

8

KS

Trondheim/St

01.06

13,56-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind / Wind-assisted:

 

 

 

 

 

 

11,21

+2,2

Ezinne Okparaebo, IL i BUL

03.03.88

4A

WindSpr

Sundsvall, SWE

28.07

11,10-12

11,34

+2,3

Okparaebo

 

2B

KS

Madrid, ESP

13.07

 

11,35

+2,7

Okparaebo

 

1h4

WindSpr

Sundsvall, SWE

28.07

 

11,85

+2,6

Elisabeth Slettum, IL Skjalg

31.08.86

3B

WindSpr

Sundsvall, SWE

28.07

11,78-06

11,88

+2,2

Naomi Van den Broeck (BEL), IL Gular

03.01.96

1h3

KS

Liege, BEL

10.07

12,14-12

11,88

+2,7

Slettum

 

5h4

WindSpr

Sundsvall, SWE

28.07

 

11,89

+3,0

Mari Gilde Brubak, Malvik IL

10.11.90

1

KS

Nadderud

16.06

11,96-09

11,96

+3,0

Astrid Mangen Cederkvist, SK Vidar

23.02.94

2

KS

Nadderud

16.06

11,95-11

11,96

+3,0

Heidi Hessan Næss, IL Tyrving

07.09.89

3

KS

Nadderud

16.06

12,09-09

11,97

+2,6

Brubak

 

5B

WindSpr

Sundsvall, SWE

28.07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11,98

+3,3

Trine H. Mjåland, Kristiansands IF

03.06.90

1

KS

Lyngdal

08.06

12,31-12

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12,18

+2,5

Mari Forbord Anderssen, Kr.sands IF

08.06.96

2h1

UM-17

Lillehammer

06.09

12,69-12

12,19

+2,5

Madelen Andersen, Fredrikstad IF

02.12.96

1h2

J17

Lillehammer

23.06

12,54-12

12,19

+2,4

Kine Aaltvedt, Minerva IS

30.08.91

4

KS

Lillehammer

23.06

12,29-08

12,21

+2,6

Marianne Evensen, Ranheim IL

26.09.96

2h1

J17

Lillehammer

23.06

12,59-11

12,23

+3,0

Caroline Kuvaas, SK Vidar

20.01.95

4

KS

Nadderud

16.06

12,73-12

12,25

+3,0

Mari Forbord Anderssen

 

1

J17

Nadderud

16.06

 

12,25

+2,5

Ingvild Meinseth, Sørild FIK

31.03.99

1A

J14

Lillehammer

23.06

12,63-12

12,26

+2,4

Siv Krakeli Sneen, Ranheim IL

21.11.92

5

KS

Lillehammer

23.06

12,00-12

12,27

+3,3

Guro Forbord Anderssen, Kristiansands IF 

26.02.94

1

J18/19

Lyngdal

08.06

12,43-10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12,27

+2,4

Kuvaas

 

6

KS

Lillehammer

23.06

 

12,31

+3,0

Madelen Andersen

 

2

J17

Nadderud

16.06

 

12,32

+2,6

Hannah Marie Skjeret, Ørsta IL

24.10.96

3h1

J17

Lillehammer

23.06

12,55-12

12,33

+2,1

Vilde Gjesbakk, Rana FIK

03.06.96

1h3

J17

Lillehammer

23.06

12,36-12

12,34

+2,8

Alice Ulla Berg, Ålesund FIK

29.01.97

1

J16

Nadderud

16.06

12,64-12

12,34

+3,3

Sidsel Bjørgo Adam, Fagernes IL

04.04.95

1

J18/19

Nadderud

16.06

12,42-12

12,37

+3,3

Cecilia J. Cameiro Håkegård, Selsbakk IF

07.12.94

2

J18/19

Nadderud

16.06

12,65-11

12,38

+3,3

Nathalie O. Johnsen, Sørild FIK

02.07.98

2

J18/19

Lyngdal

08.06

12,94-12

12,38

+3,0

Eline Breilid, Kristiansands IF

08.05.93

5

KS

Nadderud

16.06

12,15-11

12,41

+2,2

Lene Secher Myrmel, IL Fri

18.05.86

1

KS

Fana

09.06

12,32-09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12,41

+3,0

Gjesbakk

 

3

J17

Nadderud

16.06

 

12,41

+3,0

Line Gjerde, Urædd Friidrett

13.03.94

6

KS

Nadderud

16.06

12,21-12

12,43

+2,4

Karin Busch, SK Vidar

12.07.92

7

KS

Lillehammer

23.06

12,97-09

12,47

+3,3

Sara Berrefjord, BFG Bergen FIK

29.07.95

3

J18/19

Nadderud

16.06

12,92-12

12,47

+2,9

Kuvaas

 

3h1

KS

Nadderud

16.06

 

12,51

+3,0

Mathilde Myhrvold, Raufoss IL

16.07.98

2h2

UM-15

Lillehammer

06.09

13,03-12

12,54

+3,0

Sidsel Bjørgo Adam

 

1

J18/19

Fagernes

12.06

 

12,57

+3,3

Oda Mohus, IL Runar

13.04.97

1h2

UM-16

Lillehammer

06.09

12,72-12

12,58

+2,2

Vilde Lund Bjørnsen, IL Gneist

12.04.96

2h2

UM-17

Lillehammer

06.09

12,45-11

12,62

+3,3

Randi Viktoria Johannessen, Lyngdal IL 

28.03.96

1

J17

Lyngdal

08.06

12,73-11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12,63

+2,8

Oda Mohus

 

2

J16

Nadderud

16.06

 

12,65

+3,0

Marie Fostvedt, Asker SK

03.11.96

6

J17

Nadderud

16.06

12,59-12

12,66

+2,5

Sara Dorthea Jensen, Bryne FIK

15.03.96

3h2

J17

Lillehammer

23.06

 

12,68

+3,0

Synnøve Bjørgo Adam, Fagernes IL

15.09.97

1

J16

Fagernes

12.06

13,04-12

12,70

+2,5

Lund Bjørnsen

 

4h2

J17

Lillehammer

23.06

 

12,71

+2,2

Lund Bjørnsen

 

2

J17

Fana

09.06

 

12,73

+2,8

Grace Ogoti, Nesbyen IL

06.03.97

3

J16

Nadderud

16.06

12,46-12

12,73

+3,0

Lund Bjørnsen

 

7=

J17

Nadderud

16.06

 

12,73

+3,0

Synne Aga, Minerva IS

06.03.96

7=

J17

Nadderud

16.06

12,87-12

12,73

+3,3

Malene Hellerud Angell, Moss IL

05.04.95

4

J18/19

Nadderud

16.06

13,14-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12,74

+2,4

Lund Bjørnsen

 

2h2

J17

Nadderud

16.06

 

12,74

+4,1

Andrea Sætersdal, Urædd Friidrett

06.03.95

1h3

J18/19

Lillehammer

23.06

12,86-11

12,75

+2,1

Sofie Olsholt, IL Tyrving

08.02.96

3h3

J17

Lillehammer

23.06

13,47-10

12,76

+2,5

Therese Skyttermoen, Lillehammer IF

16.09.99

3A

J14

Lillehammer

23.06

13,38-12

12,76

+2,5

Thale Leirfall Bremset, Stjørdal FIK

12.04.99

4A

J14

Lillehammer

23.06

13,56-12

12,77

+2,7

Angell

 

1h2

J18/19

Nadderud

16.06

 

12,77

+2,6

Malene Liavaag, Hareid IL

09.08.96

4h1

J17

Lillehammer

23.06

13,28-12

12,77

+2,2

Marte Pettersen, Urædd Friidrett

30.04.97

2h1

UM-16

Lillehammer

06.09

13,07-12

12,77

+2,2

Synnøve Bjørgo Adam

 

3h1

UM-16

Lillehammer

06.09

 

12,78

+2,7

Synnøve Bjørgo Adam

 

2B

Elite 1

Brandbu

22.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12,78

+2,8

Synnøve Bjørgo Adam

 

4

J16

Nadderud

16.06

 

12,78

+2,8

Fostvedt

 

3h1

J17

Nadderud

16.06

 

12,78

+3,2

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

1h3

UM-16

Lillehammer

06.09

13,24-12

12,82

+2,8

Mina Marie Anglero, IL Tyrving

20.10.97

6

J16

Nadderud

16.06

13,28-12

12,82

+2,2

Hellerud Angell

 

3h2

J18/19

Lillehammer

23.06

 

12,85

+2,1

Liavaag

 

1

J17

Molde

08.06

 

12,85

+3,2

Leirfall Bremset

 

1h4

J14

Lillehammer

23.06

 

12,86

+2,1

Sara Holtan Løken, Herkules Friidrett

18.06.96

4h3

J17

Lillehammer

23.06

12,78-12

12,86

+2,6

Beate Næss Bolme, Surnadal IL

02.02.98

2h1

UM-15

Lillehammer

06.09

13,64-12

12,86

+3,3

Astrid Mohus, IL Runar

13.04.97

3h2

UM-16

Lillehammer

06.09

13,47-11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12,88

+2,8

Holtan Løken

 

4h1

J17

Nadderud

16.06

 

12,91

+2,8

Pettersen

 

7

J16

Nadderud

16.06

 

12,92

+2,5

Live Haugstad Hilton, Bergens TF

12.09.99

1

J14

Fana

02.06

13,76-12

12,92

+2,7

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

5h2

J18/19

Nadderud

16.06

12,79-10

12,92

+3,3

Oda Aakervik, Namsen FIF

02.03.97

4h2

UM-16

Lillehammer

06.09

13,32-12

12,92

+2,2

Marie Fostvedt, Asker SK

03.11.96

3h2

UM-17

Lillehammer

06.09

12,59-12

12,93

+2,8

Christine Gloppestad, IL Tyrving

06.10.97

8

J16

Nadderud

16.06

 

12,95

+2,4

Leirfall Bremset

 

1A

J14

Trondheim/St

01.06

 

12,96

+2,7

Maren H. Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng

05.07.97

3B

Elite 1

Brandbu

22.05

12,73-12

12,96

+3,2

Jenny Marie Labråten, IL Tyrving

20.02.97

3h3

UM-16

Lillehammer

06.09

12,81-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12,97

+2,1

Mari Bakkeli, Lillehammer IF

01.12.96

5h3

J17

Lillehammer

23.06

13,13-12

12,97

+3,0

Connie Fredbo, Lyngdal IL

21.09.98

3h2

UM-15

Lillehammer

06.09

13,4  -12

12,99

+2,1

Thorsås

 

1mx

J19

Skien

07.07

 

13,00

+2,7

Kristine Berger Akervold, Fagernes IL

17.09.98

4B

Elite 1

Brandbu

22.05

13,41-12

13,00

+3,1

Emily Nyborg, Steinkjer FIK

25.07.98

1

J15

Namdalseid

18.08

13,64-12

13,01

+2,2

Emma Fatu Suhonen, IL i BUL

28.01.91

5h2

KS

Nadderud

16.06

12,77-09

13,01

+2,5

Maja Mollatt, Moss IL

09.05.96

5h2

J17

Lillehammer

23.06

13,15-11

13,01

+3,9

Karoline Daland, Sørild FIK

13.02.99

2h3

J15

Oslo/Bi

17.08

 

13,01

+2,5

Mollatt

 

3h1

UM-17

Lillehammer

06.09

 

13,04

+3,2

Lise Marie Meland, Sarpsborg IL

21.10.99

2h4

J14

Lillehammer

23.06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13,04

+2,2

Anglero

 

4h1

UM-16

Lillehammer

06.09

 

13,06

+2,5

Emily Nyborg

 

1

J15

Trondheim/St

01.06

 

13,06

+4,1

Maja Bossum, Fredrikstad IF

01.11.95

2h3

J18/19

Lillehammer

23.06

13,30-12

13,07

+2,2

Liselotte Carlsen Rymoen, Moss IL

08.02.97

5h1

UM-16

Lillehammer

06.09

 

13,09

+2,4

Labråten

 

1

KS

Nadderud

07.05

 

13,10

+2,5

Sandra Johansen, Børsa IL

21.02.98

2

J15

Trondheim/St

01.06

 

13,10

+2,4

Ida Planke Berg, IL Tyrving

17.07.96

4h2

J17

Nadderud

16.06

13,06-12

13,12

+2,2

Leah Røste, IL Tyrving

26.06.95

5h2

J18/19

Lillehammer

23.06

13,42-11

13,12

+2,5

Meland

 

5A

J14

Lillehammer

23.06

 

13,13

+2,9

Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL

23.08.00

1A

J13

Lillehammer

23.06

Debut-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13,15

+3,2

Ingrid Storlien, Moelven IL

12.03.99

3h4

J14

Lillehammer

23.06

 

13,18

+3,9

Anna Bogunovic Jakobsen, IL Skjalg

19.03.93

1

KS

Stavanger/St

14.05

13,41-11

13,18

+3,0

Hedda Hauge Hornes, IL Tyrving

22.06.98

4h2

UM-15

Lillehammer

06.09

 

13,20

+3,2

Mia Erika Fagerlund Johansen, Ski IL

01.07.97

5h3

UM-16

Lillehammer

06.09

13,24-12

13,21

+3,9

Storlien

 

3h3

J15

Oslo/Bi

17.08

 

13,21

+2,2

Ingrid Bjørklund, Lillehammer IF

14.07.97

6h1

UM-16

Lillehammer

06.09

13,29-12

13,22

+2,4

Hauge Hornes

 

2

KS

Nadderud

07.05

 

13,22

+2,5

Storlien

 

6A

J14

Lillehammer

23.06

 

13,23

+3,2

Fride Bru Waage, Haugesund IL

14.01.99

4h4

J14

Lillehammer

23.06

13,88-12

13,24

+2,1

Charlotte Grasmo, Ullensaker/Kisa IL

27.02.96

6h3

J17

Lillehammer

23.06

13,40-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manglende informasjon om vind / Wind-data missing:

 

 

 

 

 

13,02

 

Johanne Bjørnsen Skjetne, IL Tyrving

31.08.95

2

 

Port Angeles, US

16.03

13,20-11

13,21

 

Jennifer Mjøs, Aurland IL

07.02.01

1h1

J13

Fana

14.09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind - manuelle tider / Wind-assisted - handtiming :

 

 

 

 

 

 

12,1

+2,1

Vilde Gjesbakk, Rana FIK

03.06.96

1

J17

Mo i Rana

01.06

12,36-12

12,8

+2,1

Helen A. Strand, Rana FIK

01.01.97

1

J16

Mo i Rana

01.06

13,55-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

200 METER (24,50 - 27,25)

NR: 23,30

NM: 26,10

VM-A: 23,05

VM-B: 23,30

NR-U23: 23,48

NM-U23: 26,80/26,5

EM-U23: 24,20

EM-U20: 24,45

NR-U20: 23,73

NM-U20: 27,10/26,8

VM-U18: 24,68

 

 

23,59

+1,1

Elisabeth Slettum, IL Skjalg

31.08.86

2

Bisl Gam

Oslo/Bi

13.06

23,48-07

23,62

-0,1

Slettum

 

3B

WindSpr

Sundsvall, SWE

28.07

 

23,72

+1,0

Line Kloster, SK Vidar

27.02.90

1

NM

Tønsberg

25.08

24,05-12

23,77

+1,5

Slettum

 

2

Weltkl. Y

Zürich, SUI

29.08

 

23,86

+1,5

Slettum

 

1

Elite 1

Brandbu

22.05

 

23,87

+1,0

Slettum

 

2

NM

Tønsberg

25.08

 

23,90

+0,1

Kloster

 

2C

T. Jones

Gainesville, USA

20.04

 

23,96

+1,7

Kloster

 

1A

KS

Oslo/Bi

17.08

 

24,01

+2,0

Slettum

 

6sf2

Univers.

Kazan, RUS

10.07

 

24,07

+1,1

Folake Sekinat Akinyemi, SK Vidar

31.03.90

3

Bisl Gam

Oslo/Bi

13.06

23,61-10

 

 

(10/3)

 

 

 

 

 

 

24,08

-0,5

Slettum

 

1

KS

Oslo/Bi

18.07

 

24,10

+1,2

Christine Bjelland Jensen, IL Gular

16.06.94

1

VU-F19

Göteborg, SWE

30.06

25,05-11

24,14

+0,4

Slettum

 

3h6

Univers.

Kazan, RUS

09.07

 

24,17

-0,1

Bjelland Jensen

 

4h1

EM-U20

Rieti, ITA

19.07

 

24,25

+1,1

Bjelland Jensen

 

4

Bisl Gam

Oslo/Bi

13.06

 

24,25

+1,2

Slettum

 

1h1

NM

Tønsberg

25.08

 

24,27

+1,7

Akinyemi

 

5B

Lag-EM

Gateshead, GBR

23.06

 

24,30

+1,3

Bjelland Jensen

 

1A

KS

Nadderud

14.06

 

24,30

-0,4

Slettum

 

3A

SGP

Karlstad, SWE

23.07

 

24,33

+0,9

Ezinne Okparaebo, IL i BUL

03.03.88

3

INT

Rhede, GER

26.05

23,30-12

 

 

(20/5)

 

 

 

 

 

 

24,36

+1,1

Astrid Mangen Cederkvist, SK Vidar

23.02.94

5

Bisl Gam

Oslo/Bi

13.06

24,37-11

24,36

+1,9

Bjelland Jensen

 

1

UM-18/19

Lillehammer

08.09

 

24,41

+1,8

Cederkvist

 

1B

Elite 2

Florø

08.06

 

24,41

-0,8

Bjelland Jensen

 

1

JNM

Overhalla

04.08

 

24,42

+1,7

Trine H. Mjåland, Kristiansands IF

03.06.90

2A

KS

Oslo/Bi

17.08

25,07-12

24,44

-0,5

Cederkvist

 

6h3

EM-U20

Rieti, ITA

19.07

 

24,46

-0,4

Vilde Jakobsen Svortevik, IL Gular

18.05.94

3

Nor-U20

Espoo, FIN

18.08

24,77-12

24,47

-0,5

Bjelland Jensen

 

1

KS

Fana

31.05

 

24,47

+1,6

Kloster

 

1h2

NM

Tønsberg

25.08

 

--------------------------------------------(29/8)---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

24,52

+1,0

Ida Bakke Hansen, Sandnes IL

07.01.93

3

NM

Tønsberg

25.08

24,54-09

24,54

+0,9

Stine Meland Tomb, SK Vidar

27.06.86

1

KS

Sollentuna, SWE

05.08

24,50-10

 

 

(10)

 

 

 

 

 

 

24,65

+0,2

Tara Marie Norum, Steinkjer FIK

18.09.91

1h6

VU-KS

Göteborg, SWE

30.06

24,45-11

24,67

+1,8

Anne Skudal Dolvik, IL Gular

21.02.88

1D

WindSpr

Sundsvall, SWE

28.07

24,67-11

24,72

+1,7

Heidi Hessan Næss, IL Tyrving

07.09.89

3A

KS

Oslo/Bi

17.08

24,70-12

24,82

-0,1

Mari Forbord Anderssen, Kr.sands IF

08.06.96

2

UM-17

Lillehammer

08.09

26,16-12

24,83

+1,1

Siv Krakeli Sneen, Ranheim IL

21.11.92

6

Bisl Gam

Oslo/Bi

13.06

24,58-12

24,87

+0,0

Helene Rønningen, IL Tyrving

04.09.98

1

UM-15

Lillehammer

08.09

25,45-12

24,90

+0,2

Madelen Andersen, Fredrikstad IF

02.12.96

2

VU-F17

Göteborg, SWE

30.06

25,20-12

24,95

+0,5

Linn Oppegaard, Moss IL

23.12.98

1A

J15

Lillehammer

21.06

26,47-12

25,00

+1,9

Guro Forbord Anderssen, Kr.sands IF

26.02.94

1A

J18/19

Nadderud

14.06

25,54-11

25,04

+1,1

Julie Bertheussen Falkanger, Tr.heim Fr.

15.05.91

8

Bisl Gam

Oslo/Bi

13.06

25,13-11

 

 

(20)

 

 

 

 

 

 

25,10

+1,0

Benedicte Hauge, Kristiansands IF

19.01.89

6

NM

Tønsberg

25.08

24,83-09

25,18

+1,7

Mari Gilde Brubak, Malvik IL

10.11.90

4A

KS

Oslo/Bi

17.08

24,65-10

25,22

-0,2

Martine Eikemo Borge, BFG Bergen FIK

08.03.90

6B

Sun Angel

Tempe, USA

06.04

25,52-12

25,22

+0,7

Ida Marcussen, IK Våg

01.11.87

m

INT

Talence, FRA

14.09

24,57-06

25,28

+1,2

Eline Breilid, Kristiansands IF

08.05.93

m

Nor-U23

Huddinge, SWE

08.06

25,30-12

25,28

-0,5

Emily Rose Norum, Steinkjer FIK

01.03.96

1A

J17

Lillehammer

21.06

28,54-09

25,30

+1,4

Alice Ulla Berg, Ålesund FIK

29.01.97

1h1

UM-16

Lillehammer

07.09

25,66-12

25,33

+1,5

Hannah Marie Skjeret, Ørsta IL

24.10.96

3A

J17

Nadderud

14.06

25,96-12

25,33

+0,1

Ingvild Meinseth, Sørild FIK

31.03.99

1A

J14

Lillehammer

20.06

25,87-12

25,33

+0,2

Julie Andrea Håskjold, Trondheim Fr.

03.08.93

1B

KS

Lillehammer

21.06

24,77-11

 

 

(30)

 

 

 

 

 

 

25,34

+1,3

Line Gjerde, Urædd Friidrett

13.03.94

1

J18/19

Porsgrunn/Kj

02.06

25,83-11

25,34

+1,6

Karin Busch, SK Vidar

12.07.92

1B

KS

Oslo/Bi

17.08

26,63-09

25,42

+0,2

Sara Dorthea Jensen, Bryne FIK

15.03.96

4

VU-F17

Göteborg, SWE

30.06

29,80-11

25,42

+1,2

Alvilde Grønneberg, IK Tjalve

05.01.92

3h1

NM

Tønsberg

25.08

24,91-12

25,45

-0,1

Marianne Evensen, Ranheim IL

26.09.96

3

UM-17

Lillehammer

08.09

25,79-11

25,52

+1,5

Synne Aga, Minerva IS

06.03.96

4A

J17

Nadderud

14.06

26,00-12

25,52

-0,6

Yngvild Elvemo, Strindheim IL

28.05.90

3A

KS

Oslo/Bi

25.07

25,84-11

25,53

+1,3

Jenny Gudmundsen, IK Tjalve

22.03.92

1

KS

Porsgrunn/Kj

02.06

25,59-09

25,56

+0,2

Jorunn Vaagan Hofset, Trondheim Fr.

01.07.91

2B

KS

Lillehammer

21.06

26,00-11

25,58

-0,2

Hedda Hynne, Strindheim IL

13.03.90

6A

KS

Lillehammer

21.06

25,63-11

 

 

(40)

 

 

 

 

 

 

25,60

+0,7

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

m

Nor-U20

Huddinge, SWE

08.06

25,93-11

25,60

-1,8

Marte Jørgensen, IK Tjalve

16.01.93

3

NM-U23

Overhalla

04.08

24,74-10

25,60

-0,1

Monika Benserud, IL Gneist

24.11.96

4

UM-17

Lillehammer

08.09

25,87-10

25,70

+0,2

Oda Mohus, IL Runar

13.04.97

2

UM-16

Lillehammer

08.09

26,22-12

25,70

+1,9

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

3

UM-18/19

Lillehammer

08.09

25,92-10

25,71

+1,9

Cecilia J. Cameiro Håkegård, Selsbakk IF

07.12.94

4

UM-18/19

Lillehammer

08.09

27,02-09

25,74

+1,9

Andrea Sætersdal, Urædd Friidrett

06.03.95

2A

J18/19

Nadderud

14.06

26,73-10

25,76

+1,6

Renate Grimstad, Dimna IL

18.07.92

2B

KS

Oslo/Bi

17.08

26,46-10

25,79

+0,0

Renate Lie, IL Gneist

23.02.98

3

UM-15

Lillehammer

08.09

26,97-12

25,82

+0,1

Therese Skyttermoen, Lillehammer IF

16.09.99

2A

J14

Lillehammer

20.06

27,39-12

 

 

(50)

 

 

 

 

 

 

25,83

+0,0

Mathilde Myhrvold, Raufoss IL

16.07.98

4

UM-15

Lillehammer

08.09

26,32-12

25,84

+0,1

Tonje Fjellet Kristiansen, FIK Orion

13.09.99

3A

J14

Lillehammer

20.06

27,03-12

25,84

-0,1

Vilde Lund Bjørnsen, IL Gneist

12.04.96

6

UM-17

Lillehammer

08.09

25,51-11

25,86

+1,7

Marie Fostvedt, Asker SK

03.11.96

1B

J17

Nadderud

14.06

26,25-12

25,86

+1,5

Mari Bakkeli, Lillehammer IF

01.12.96

6A

J17

Nadderud

14.06

25,93-12

25,86

+0,5

Nathalie O. Johnsen, Sørild FIK

02.07.98

2A

J15

Lillehammer

21.06

26,48-12

25,87

+0,0

Randi Lovise Kjerstad, Narvik IL

23.06.88

6h8

VU-KS

Göteborg, SWE

30.06

25,16-11

25,88

+0,2

Marlen Aakre, Fredrikstad IF

17.09.93

5B

KS

Lillehammer

21.06

27,15-12

25,88

+0,1

Mari Drabløs, IL Tyrving

22.06.98

-

J15

Oslo/Bi

11.09

29,30-10

25,94

-0,2

Lene Secher Myrmel, IL Fri

18.05.86

m

Univers.

Kazan, RUS

10.07

25,44-10

 

 

(60)

 

 

 

 

 

 

25,96

+0,2

Solveig Emilie Olsen, Minerva IS

01.04.91

6B

KS

Lillehammer

21.06

26,11-12

25,99

-0,6

Sigrid Semmingsen, IL BUL-Tromsø

06.02.95

2A

J18/19

Lillehammer

21.06

27,39-12

26,04

+1,9

Sara Berrefjord, BFG Bergen FIK

29.07.95

3A

J18/19

Nadderud

14.06

26,49-12

26,04

-0,1

Sofie Olsholt, IL Tyrving

08.02.96

8

UM-17

Lillehammer

08.09

26,81-11

26,08

+1,2

Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø TIF

13.01.98

3

J17

Fana

31.05

26,21-12

26,12

+1,5

Vilde Gjesbakk, Rana FIK

03.06.96

8A

J17

Nadderud

14.06

26,03-12

26,13

+0,0

Katrine Haarklau, IL Gular

21.02.91

m

Ole Miss

Oxford, USA

13.04

25,77-08

26,21

+1,8

Eline Netland, Sandnes IL

08.04.95

2h3

UM-18/19

Lillehammer

07.09

25,68-11

26,24

+0,7

Anne Engen Andersen, Frol IL

14.02.95

m

Nor-U20

Huddinge, SWE

08.06

26,23-11

26,24

+1,7

Hanne Andve, IK Våg

14.05.96

m

Nor-U18

Huddinge, SWE

08.06

26,99-12

 

 

(70)

 

 

 

 

 

 

26,24

+1,1

Veslemøy Kollstad, Kristiansands IF

14.06.97

3h1

VU-F16

Göteborg, SWE

30.06

26,91-12

26,25

+1,9

Leah Røste, IL Tyrving

26.06.95

6

UM-18/19

Lillehammer

08.09

26,88-11

26,26

+0,3

Rachel Nordtømme, Steinkjer FIK

08.06.89

2

KS

Stjørdal/ØM

08.06

25,90-11

26,26

+1,6

Irene Høvik Helgesen, IL Fri

29.05.85

3

KS

Jönköping, SWE

19.06

24,34-08

26,30

+1,9

Astrid Råd Valderhaug, IL Tyrving

20.11.95

4A

J18/19

Nadderud

14.06

26,54-11

26,30

+0,9

Jenny Marie Labråten, IL Tyrving

20.02.97

1h3

UM-16

Lillehammer

07.09

26,12-12

26,33

+1,7

Ingrid Øvrebø, Sandnes IL

14.03.96

2B

J17

Nadderud

14.06

26,53-12

26,35

+0,9

Mina Marie Anglero, IL Tyrving

20.10.97

2h2

UM-16

Lillehammer

07.09

27,32-12

26,37

+0,1

Thale Leirfall Bremset, Stjørdal FIK

12.04.99

4A

J14

Lillehammer

20.06

27,09-12

26,38

+1,1

Alisa Phimpa Andersen, Steinkjer FIK

01.08.89

7h3

NM

Tønsberg

25.08

24,74-08

 

 

(80)

 

 

 

 

 

 

26,41

+1,6

Ingvild Kåshagen, Trondheim Friidrett

20.12.90

4B

KS

Oslo/Bi

17.08

26,14-11

26,42

+1,6

Thale Kristine Fannemel Espeli, IK Tjalve

16.03.89

5B

KS

Oslo/Bi

17.08

26,83-12

26,45

+1,6

Ester Djuve Jerstad, Bryne FIK

23.09.97

1

J16

Fana

31.05

26,25-12

26,46

+1,6

Marthe Mjøen Berg, Dimna IL

04.03.93

6B

KS

Oslo/Bi

17.08

26,40-12

26,47

+1,4

Julie Viken, IL Fri

11.07.97

2h1

UM-16

Lillehammer

07.09

27,20-12

26,53

+0,0

Emilie Berge, Iveland IL

07.12.97

1

KS

Kristiansand

19.06

27,04-12

26,54

+1,6

Johanne Bjørnsen Skjetne, IL Tyrving

31.08.95

3

 

Poulsbo, USA

04.05

27,09-10

26,54

-0,1

Malene Liavaag, Hareid IL

09.08.96

1C

J17

Lillehammer

21.06

27,27-12

26,55

+1,8

Sara Holtan Løken, Herkules Friidrett

18.06.96

1

J17

Porsgrunn/Kj

02.06

26,74-12

26,55

+1,9

Anna Ødegård Lauen, Lillehammer IF

08.01.94

8

UM-18/19

Lillehammer

08.09

26,32-11

 

 

(90)

 

 

 

 

 

 

26,56

+1,9

Ingrid Olsen, Egersunds IK

16.03.99

1A

J14

Torvastad

20.05

27,53-12

26,56

-0,7

Marte M. Doeven Jermstad, Selsbakk IF

01.03.94

1B

KS

Trondheim/St

29.05

27,72-11

26,56

+1,1

Marte Pettersen, Urædd Friidrett

30.04.97

2

J16

Sande

08.06

26,86-12

26,57

+0,3

Ina Caroline Petterson, IK Tjalve

13.01.89

4

KS

Oslo/Sp

11.07

 

26,57

+0,9

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

2h3

UM-16

Lillehammer

07.09

27,58-11

26,61

+1,7

Randi V. Vik Johannessen, Lyngdal IL

28.03.96

4B

J17

Nadderud

14.06

26,77-11

26,63

+0,2

Heidi Ann Bruknapp, IL Gular

13.01.91

7B

KS

Lillehammer

21.06

25,60-07

26,67

+0,1

Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF

21.06.97

1C

J16

Lillehammer

21.06

27,46-11

26,69

-1,5

Caroline Fleischer, Ski IL

26.10.96

m

Nor-U18

Huddinge, SWE

08.06

27,60-12

26,72

+0,0

Ida Eikeng, Urædd Friidrett

25.06.99

1

J14

Kragerø

05.06

27,85-12

 

 

(100)

 

 

 

 

 

 

26,75

+0,7

Hedda Hauge Hornes, IL Tyrving

22.06.98

2h1

UM-15

Lillehammer

07.09

 

26,78

-0,7

Mai Brit Berge, Iveland IL

12.07.95

m

NM-Jr

Oslo/Bi

19.05

27,67-12

26,80

+0,9

Liselotte Carlsen Rymoen, Moss IL

08.02.97

3h2

UM-16

Lillehammer

07.09

 

26,82

+1,0

Synneva R. Sørensen, Tønsberg FIK

12.06.98

2A

J15

Tønsberg

01.06

28,08-12

26,83

+1,8

Stine Grong Ruud, Stjørdal FIK

29.03.94

3h1

UM-18/19

Lillehammer

07.09

26,40-12

26,86

+1,1

Anna Sofie Førre, Haugesund IL

09.01.96

1

J17

Frakkagjerd

04.06

27,16-12

26,86

+0,5

Wendel Marie Håvardstun, Sandefjord TIF

05.06.98

1B

J15

Lillehammer

21.06

27,83-11

26,87

+1,8

Emily Nyborg, Steinkjer FIK

25.07.98

2h2

UM-15

Lillehammer

07.09

27,55-12

26,88

+0,2

Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL

23.08.00

1A

J13

Fana

31.05

27,90-12

26,90

+1,9

Live Haugstad Hilton, Bergens TF

12.09.99

2A

J14

Torvastad

20.05

28,25-12

 

 

(110)

 

 

 

 

 

 

26,91

+1,8

Natalie Sosulska Moen, FIK Orion

10.10.95

4h3

UM-18/19

Lillehammer

07.09

27,58-12

26,94

+0,3

Synne Krokstad, Ranheim IL

28.01.92

3

KS

Stjørdal/ØM

08.06

26,24-12

26,94

+1,8

Elise Una Mikkelsen, IL Bjarg

30.05.95

5h3

UM-18/19

Lillehammer

07.09

26,69-11

26,95

+0,6

Ingrid Storlien, Moelven IL

12.03.99

1B

J14

Jessheim

31.08

 

27,03

-0,9

Audhild Høgåsen, Lillehammer IF

12.03.95

1B

J18/19

Lillehammer

21.06

28,21-11

27,03

+0,1

Jeanette Fischer, Minerva IS

07.12.87

3C

KS

Lillehammer

21.06

 

27,04

+1,8

Ida Planke Berg, IL Tyrving

17.07.96

2

J17

Porsgrunn/Kj

02.06

 

27,04

+1,7

Amalia Westerlund, Sem IF

26.01.96

5B

J17

Nadderud

14.06

27,06-12

27,04

+0,5

Andrea Pettersen Slørdal, Verdal FIK

17.01.98

5A

J15

Lillehammer

21.06

26,48-12

27,05

+2,0

Emma Hansdatter Olsen, IL BUL-Tromsø

12.10.98

1

J15

Finnfjordbotn

02.06

 

 

 

(120)

 

 

 

 

 

 

27,05