JENTER/GIRLS 18/19 ÅR (1995/1994)

Norgesstatistikk innendørs 2013 (01.07.12 – 30.06.13)

pr. 30. april

Utarbeidet av /Compiled by Kerstin Santibanez,SRU (kerstin@sf-nett.no

Fødselsdata ved Jan Jørgen Moe, SRU (jjmoe@online.no)

 

 

60 METER – 8,60

AR U20 (7,33)

7,57

 

Astrid Mangen Cederkvist, SK Vidar

23.02.94

1Af

KS

Gteborg, SWE

10.02.

7,78

 

Christine Bjelland Jensen, IL Gular

16.06.94

1h1

KS

Haukås

29.01.

7,79

 

Nadia Akpana Assa, IL i BUL

22.12.95

2Bf

 

Florø

16.02.

7,83

 

Guro Forbord Anderssen, Kristiansands IF

26.02.94

2h4

NM

Haugesund

02.02.

7,88

 

Line Gjerde, Urædd Friidrett

13.03.94

1A

U20

Eidanger

27.01.

7,88

 

Vilde J. Svortevik, IL Gular

18.05.94

2f

UM

Steinkjer

09.03.

7,92

 

Sidsel Bjørgo Adam, Fagernes IL

04.04.95

4f

UM

Steinkjer

09.03.

7,94

 

Caroline Kuvaas, SK Vidar

20.01.95

1

 

Fredrikstad

10.02.

7,96

 

Sigrid Semmingsen, IL BUL-Tromsø

06.02.95

3sf2

UM

Steinkjer

09.03.

7,98

 

Cecilia Johanna C. Håkegård, Selsbakk IF

07.12.94

5f

UM

Steinkjer

09.03.

 

10

 

 

 

 

 

 

8,02

 

Marte Maria Doeven Jermstad, Selsbakk IF

01.03.94

3sf1

UM

Steinkjer

09.03.

8,08

 

Elise Una Mikkelsen, BFG Bergen FIK

30.05.95

6h4

NM

Haugesund

02.02.

8,08

 

Malene Hellerud Angell, Moss IL

05.04.95

3h6

KS

Gøteborg, SWE

02.02.

8,10

 

Martine Nilsen, Nittedal IL

25.09.94

1h2

 

Stange

16.03.

8,13

 

Ida Ruud, IL i BUL

17.08.95

1

 

Oslo/Ek

02.03.

8,13

 

Andrea Sætersdal, Urædd Friidrett

06.03.95

2

 

Oslo/Ek

02.03.

8,14

 

Anne Engen Andersen, Frol IL

14.02.95

5sf2

UM

Steinkjer

09.03.

8,15

 

Sara Berrefjord, IL Bjarg

29.07.95

3h3

UM

Steinkjer

09.03.

8,24

 

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

1

 

Haukås

17.02.

8,25

 

Eline Netland, Sandnes IL

08.04.95

1

KS

Sandnes

06.02.

 

20

 

 

 

 

 

 

8,27

 

Mai Brit Berge, Iveland IL

12.07.95

7sf1

UM

Steinkjer

09.03.

8,29

 

Antonelle Adoko, IL Norna-Salhus (GHA)

29.05.95

2

 

Haukås

17.02.

8,31

 

Hanne Berit Irgens, Sandnes IL

27.06.94

1h2

 

Sandnes

02.03.

8,31

 

Anna Ødegård Lauen, Lillehammer IF

08.01.94

3h4

UM

Steinkjer

09.03.

8,35

 

Audhild Høgåsen, Lillehammer IF

12.03.95

1

 

Lillehammer

26.12.

8,38

 

Ann Kristin G. Aslaksrud, Hurdal IL

17.11.94

5h3

UM

Steinkjer

09.03.

8,38

 

Natalie Sosulska Moen, FIK Orion

10.10.95

3f

 

Stange

16.03.

8,39

 

Karen Leonila Clemente Skancke, FIK Ren-Eng

25.11.95

1

 

Stange

19.01.

8,39

 

Lene Barstad, Selsbakk IF

23.06.95

5h2

UM

Steinkjer

09.03.

8,39

 

Monica Skretting, Snøgg Friidrett

14.10.95

4f

 

Stange

16.03.

 

30

 

 

 

 

 

 

8,41

 

Maja Bossum, Fredrikstad IF

01.11.95

7h2

KS

Gøteborg, SWE

02.02.

8,42

 

Susanne Sofie Olsen, Fredrikstad IF

04.11.95

2

 

Fredrikstad

10.02.

8,42

 

Mahawa Kromah, FIK Orion

01.04.95

2h1

 

Stange

16.03.

8,43

 

Marianne Benserud, BFG Bergen FIK

19.04.95

2

 

Haukås

10.02.

8,43

 

Sarah Hovden Øvsthus, Laksevåg TIL

20.03.94

3

 

Haukås

17.02.

8,44

 

Lisa Celine Willassen, Sandnes IL

08.04.95

3

KS

Sandnes

06.02.

8,45

 

Karen Johanne Jøsendal, FIL Aks-77

06.06.94

4

 

Haukås

17.02.

8,45

 

Kristina Jekthammer, Steinkjer FIK

03.01.95

6h4

UM

Steinkjer

09.03.

8,48

 

Sofie Rønningsbakk, Sandnes IL

04.02.95

2

 

Haugesund

20.01.

8,48

 

Kine Terese Skarland, Overhalla IL

21.05.95

6h3

UM

Steinkjer

09.03.

 

40

 

 

 

 

 

 

8,52

 

Maren Sæther Narjord, FIK Ren-Eng

26.09.95

6f

 

Stange

16.03.

8,54

 

Runa Lillevoll, IL BUL-Tromsø

25.03.94

1h2

KJ

Tromsø

02.02.

8,55

 

Paula Nedberge Llano, Laksevåg TIL

01.05.95

2

 

Haukås

29.12.

8,55

 

Mari Cecilie Hansen, Ås IL

09.11.95

2

 

Lillestrøm

26.01.

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/Handtiming:

8,1

 

Karen Leonila Clemente Skancke, FIK Ren-Eng

25.11.95

3f

KS

Stange

05.01.

8,1

 

Monica Skretting, Snøgg Friidrett

14.10.95

1

J18

Notodden

01.02.

8,2

 

Caroline Andrea Aasland, Snøgg Friidrett

01.12.94

1

J19

Notodden

01.02.

 

 

 

 

 

 

 

 

100 METER – 13,60

AR U20 (11,71)

12,26

 

Nadia Akpana Assa, IL i BUL

22.12.95

2h1

KS

Florø

16.02.

13,17

 

Sigrid Semmingsen, IL BUL-Tromsø

06.02.95

1

J18

Luleå, SWE

23.03.

 

 

 

 

 

 

 

 

150 METER

Ikke godkjente resultater:

 

Ikke standard bane:

 

20,11

 

Audhild Høgåsen, Lillehammer IF

12.03.95

1

 

Lillehammer

04.03.

 

 

 

 

 

 

 

 

200 METER – 28,99 – (UM inne (27,99i) – NM inne (28,00i))

AR U20 (23,66)

24,57

 

Astrid Mangen Cederkvist, SK Vidar

23.02.94

1Af

KS

Gøteborg, SWE

10.02.

24,85

 

Christine Bjelland Jensen, IL Gular

16.06.94

1f

UM

Steinkjer

10.03.

25,19

 

Vilde J. Svortevik, IL Gular

18.05.94

2f

UM

Steinkjer

10.03.

26,30

 

Sara Berrefjord, IL Bjarg

29.07.95

3f

UM

Steinkjer

10.03.

26,40

 

Anna Ødegård Lauen, Lillehammer IF

08.01.94

4f

UM

Steinkjer

10.03.

26,51

 

Eline Netland, Sandnes IL

08.04.95

2h3

KS

Haugesund

02.02.

26,61

 

Leah Røste, IL Tyrving

26.06.95

5f

UM

Steinkjer

10.03.

26,87

 

Antonelle Adoko, IL Norna-Salhus (GHA)

29.05.95

1A

 

Haukås

09.02.

26,87

 

Guro Forbord Anderssen, Kristiansands IF

26.02.94

2h4

 

Skive, DEN

23.02.

26,97

 

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

3A

 

Haukås

09.02.

 

10

 

 

 

 

 

 

26,97

 

Sigrid Semmingsen, IL BUL-Tromsø

06.02.95

1

J18

Luleå, SWE

23.03.

27,00

 

Monica Skretting, Snøgg Friidrett

14.10.95

1A

 

Stange

17.03.

27,11

 

Andrea Sætersdal, Urædd Friidrett

06.03.95

1

 

Oslo/Ek

02.03.

27,29

 

Terese Hofstad, Ranheim IL

14.04.95

3h1

UM

Steinkjer

10.03.

27,30

 

Kaja Marie Johansen, Moss IL

05.02.94

2h3

UM

Steinkjer

10.03.

27,34

 

Mai Brit Berge, Iveland IL

12.07.95

3h2

UM

Steinkjer

10.03.

27,46

 

Audhild Høgåsen, Lillehammer IF

12.03.95

1B

 

Stange

17.03.

27,57

 

Lise Gaupseth, Minerva IS

02.02.94

2C

KS

Stange

09.02.

27,61

 

Kristina Jekthammer, Steinkjer FIK

03.01.95

1

 

Steinkjer

26.01.

27,62

 

Turid Loe, Vollan IK

23.06.94

1h1

 

Trondheim/Ra

05.12.

 

20

 

 

 

 

 

 

27,64

 

Vilde Ottestad, Molde Olymp

02.11.94

2A

 

Stange

17.03.

27,82

 

Karen Johanne Jøsendal, FIL Aks-77

06.06.94

1B

 

Haukås

09.02.

27,85

 

Pia Bålsrud, Hurdal IL

03.06.95

3h3

UM

Steinkjer

10.03.

27,91

 

Malene Hellerud Angell, Moss IL

05.04.95

1h7

KS

Gøteborg, SWE

02.02.

27,91

 

Mari Cecilie Hansen, Ås IL

09.11.95

2B

 

Stange

17.03.

27,92

 

Natalie Sosulska Moen, FIK Orion

10.10.95

3A

 

Stange

17.03.

28,11

 

Hanne Berit Irgens, Sandnes IL

27.06.94

2

 

Sandnes

23.01.

28,13

 

Lisa Celine Willassen, Sandnes IL

08.04.95

1

 

Sandnes

20.02.

28,17

 

Maren Sæther Narjord, FIK Ren-Eng

26.09.95

3D

KS

Stange

09.02.

28,22

 

Katrine Haugstulen, FIK Orion

26.06.95

1h1

KS

Stange

15.12.

 

30

 

 

 

 

 

 

28,32

 

Sofie Rønningsbakk, Sandnes IL

04.02.95

3

 

Sandnes

23.01.

28,37

 

Emilie Søgnesand, Ranheim IL

21.06.94

5h1

UM

Steinkjer

10.03.

28,41

 

Karen Leonila Clemente Skancke, FIK Ren-Eng

25.11.94

2

 

Stange

20.01.

28,45

 

Kristine Rabe Skarstein, IL Norna-Salhus

25.11.95

2h3

KS

Haukås

19.01.

28,51

 

Mahawa Kromah, FIK Orion

01.04.95

4A

 

Stange

17.03.

28,56

 

Malin Vik Gregor, FIK Orion

22.07.95

3h2

KS

Stange

15.12.

28,58

 

Helene Heskestad, Strindheim IL

01.04.95

2

 

Trondheim/Ra

05.12.

28,63

 

Ingrid Cederløv, IL Skjalg

20.05.94

1

 

Haugesund

20.01.

28,65

 

Ann Kristin G. Aslaksrud, Hurdal IL

17.11.94

4B

 

Stange

17.03.

28,68

 

Julie Garnes Strøm, Laksevåg TIL

10.05.95

5

KS

Haukås

29.01.

 

40

 

 

 

 

 

 

28,90

 

Lisa Igega Kazonza, Ullensaker/Kisa IL

19.03.95

5B

 

Stange

17.03.

28,97

 

Eirin Sundal, Norna-Salhus IL

22.05.95

3

 

Haukås

17.02.

28,98

 

Karoline Saur Heiland, Overhalla IL

26.02.95

2

 

Steinkjer

08.12.

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/Handtiming:

26,8

 

Marte Maria Doeven Jermstad, Selsbakk IF

01.03.94

1h1

KS

Trondheim/Ra

02.03.

27,0

 

Cecilia Johanna C. Håkegård, Selsbakk IF

07.12.94

2h3

KS

Trondheim/Ra

02.03.

 

 

 

 

 

 

 

 

400 METER – 71,99 – (UM inne (64,99i) – NM inne (65,00i))

AR U20 (55,20)

56,50

 

Vilde J. Svortevik, IL Gular

18.05.94

1A

UM

Steinkjer

08.03.

58,80

 

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

2h3

KS

Haugesund

02.02.

59,62

 

Leah Røste, IL Tyrving

26.06.95

1

 

Bærum

03.03.

59,95

 

Turid Loe, Vollan IK

23.06.94

1h2

KS

Trondheim/Ra

20.01.

60,32

 

Aurora Selstad Dybedokken, IL Tyrving

08.10.95

2

 

Bærum

03.03.

60,98

 

Ida Elise Nymoen Eltervaag, IL Skjalg

22.08.95

1B

UM

Steinkjer

08.03.

61,68

 

Vilde Ottestad, Molde Olymp

02.11.94

5A

UM

Steinkjer

08.03.

61,71

 

Lise Gaupseth, Minerva IS

02.02.94

4h5

KS

Haugesund

02.02.

61,75

 

Lisa Celine Willassen, Sandnes IL

08.04.95

1h2

 

Sandnes

02.03.

62,35

 

Pia Bålsrud, Hurdal IL

03.06.95

1C

UM

Steinkjer

08.03.

 

10

 

 

 

 

 

 

63,47

 

Jenny Stokkevåg Berg, Dimna IL

27.03.95

3B

UM

Steinkjer

08.03.

63,48

 

Terese Hofstad, Ranheim IL

14.04.95

4B

UM

Steinkjer

08.03.

64,20

 

Kaja Marie Johansen, Moss IL

05.02.94

5B

UM

Steinkjer

08.03.

64,32

 

Sofie Rønningsbakk, Sandnes IL

04.02.95

1h1

 

Sandnes

02.03.

64,33

 

Julie Garnes Strøm, Laksevåg TIL

10.05.95

2C

UM

Steinkjer

08.03.

65,31

 

Emilie Søgnesand, Ranheim IL

21.06.94

3C

UM

Steinkjer

08.03.

66,15

 

Anniken Henriksen, IL i BUL

14.12.94

2h4

KS

Gøteborg, SWE

02.02.

66,52

 

Katrine Barli Evensen, IL i BUL

23.06.95

1

 

Stange

19.01.

67,40

 

Kristine Rabe Skarstein, IL Norna-Salhus

25.11.95

2

KS

Haukås

19.01.

67,97

 

Karoline Saur Helland, Steinkjer FIK

26.02.95

1

 

Steinkjer

26.01.

 

20

 

 

 

 

 

 

68,12

 

Helene Heskestad, Strindheim IL

01.04.95

4C

UM

Steinkjer

08.03.

68,99

 

Runa Lillevoll, IL BUL-Tromsø

25.03.94

2h3

KJ

Tromsø

03.02.

 

 

 

 

 

 

 

 

600 METER – 1:50,99

1:35,58

 

Aurora Selstad Dybedokken, IL Tyrving

08.10.95

1

KS

Bærum

25.04.

1:39,90

 

Vilde Ottestad, Molde Olymp

02.11.94

1

 

Stange

16.03.

1:41,54

 

Leah Røste, IL Tyrving

26.06.95

3

KS

Bærum

25.04.

1:43,44

 

Marie Synnøve Qvale, Bøler IF

05.07.94

2

 

Stange

16.03.

1:44,42

 

Turid Loe, Vollan IK

23.06.94

1

 

Trondheim/Ra

05.12.

1:47,08

 

Vilde Antonsen, FIK Orion

16.08.95

2

KS

Stange

15.12.

 

 

 

 

 

 

 

 

800 METER – 2:32,99

AR U20 (2:03,8)

2:13,96

 

Aurora Selstad Dybedokken, IL Tyrving

08.10.95

1

UM

Steinkjer

09.03.

2:14,24

 

Veronica Undseth, Herkules Friidrett

01.04.94

2

UM

Steinkjer

09.03.

2:16,54

 

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

mk

NM

Sandnes

12.01.

2:20,23

 

Ida Elise Nymoen Eltervaag, IL Skjalg

22.08.95

3

UM

Steinkjer

09.03.

2:22,33

 

Marie Synnøve Qvale, Bøler IF

05.07.94

4

UM

Steinkjer

09.03.

2:24,55

 

Vilde Ottestad, Molde Olymp

02.11.94

5

UM

Steinkjer

09.03.

2:26,39

 

Turid Loe, Vollan IK

23.06.94

6

UM

Steinkjer

09.03.

2:26,60

 

Jenny Stokkevåg Berg, Dimna IL

27.03.95

7

UM

Steinkjer

09.03.

2:28,17

 

Ida Meli Narbuvoll, FIK Ren-Eng

09.10.95

3

KS

Stange

09.02.

2:30,23

 

Julie Garnes Strøm, Laksevåg TIL

10.05.95

8

UM

Steinkjer

09.03.

 

10

 

 

 

 

 

 

2:31,92

 

Vilde Omholt, IL Gneist

12.04.95

9

UM

Steinkjer

09.03.

2:32,33

 

Eli Narum, FIK Orion

24.07.95

4

KS

Stange

09.02.

 

 

 

 

 

 

 

 

1500 METER – 5,15,99

AR U20 (4:16,07)

4:29,39

 

Frida Berge, IL Gular

13.03.94

3

KS

Haugesund

02.02.

4:36,05

m

Kristiane Width, IL Tyrving

15.05.94

4

 

New York, USA

16.02.

4:40,92

 

Aurora Selstad Dybedokken, IL Tyrving

08.10.95

1

UM

Steinkjer

10.03.

4:42,13

 

Ida Elise Nymoen Eltervaag, IL Skjalg

22.08.95

2

UM

Steinkjer

10.03.

4:45,02

 

Kristine Helle, IK Tjalve

29.03.94

3

UM

Steinkjer

10.03.

4:55,77

 

Marie Synnøve Qvale, Bøler IF

05.07.94

4

UM

Steinkjer

10.03.

5:01,72

 

Marte Reitan, Steinkjer FIK

19.06.95

5

UM

Steinkjer

10.03.

5:04,13

 

Vilde Ottestad, Molde Olymp

02.11.94

6

UM

Steinkjer

10.03.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

m= mellomtid

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3000 METER

AR U20 (9:18,72)

9:44,22

 

Kristine Helle, IK Tjalve

29.03.94

5

KS

Växjø, SWE

09.02.

10:42,21

 

Ida Elise Nymoen Eltervaag, IL Skjalg

22.08.95

1

NM

Haugesund

03.02.

 

 

 

 

 

 

 

 

MILE (1609 m)

AR U20 ()

4:54,59

 

Kristiane Width, IL Tyrving

15.05.94

2

 

New York, USA

16.02.

 

 

 

 

 

 

 

 

2 MILES (3218 m)

AR U20 ()

10:46,66

 

Kristiane Width, IL Tyrving

15.05.94

1

 

New York, USA

15.12.

 

 

 

 

 

 

 

 

60 METER HEKK/HURDLES (84cm/8,5m) – 9,80

AR U20 (8,34)

8,68

 

Ida Ruud, IL i BUL

17.08.95

1

 

Oslo/Ek

02.03.

8,90

 

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

1f

UM

Steinkjer

08.03.

8,93

 

Line Gjerde, Urædd Friidrett

13.03.94

4h3

NM

Haugesund

03.02.

8,98

 

Sidsel Bjørgo Adam, Fagernes IL

04.04.95

2f

UM

Steinkjer

08.03.

9,05

 

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

1

U20

Askim

20.01.

9,07

 

Sigrid Semmingsen, IL BUL-Tromsø

06.02.95

1h1

UM

Steinkjer

08.03.

9,10

 

Caroline Kuvaas, SK Vidar

20.01.95

1

 

Fredrikstad

10.02.

9,14

 

Anne Engen Andersen, Frol IL

14.02.95

4f

UM

Steinkjer

08.03.

9,16

 

Phylis Boateng-Gyamfi, IL i BUL

30.04.94

3h2

UM

Steinkjer

08.03.

9,38

 

Eline Netland, Sandnes IL

08.04.95

1

 

Sandnes

23.01.

 

10

 

 

 

 

 

 

9,39

 

Mai Brit Berge, Iveland IL

12.07.95

1

U18

Kristiansand

27.01.

9,61

 

Maja Bossum, Fredrikstad IF

01.11.95

7h2

KS

Gøteborg, SWE

02.02.

 

 

 

 

 

 

 

 

100 METER HEKK/HURDLES (84cm/8,5m) – 17,50

AR U20 (13,21)

15,63

 

Sigrid Semmingsen, IL BUL-Tromsø

06.02.95

1

 

Luleå, SWE

23.03.

 

 

 

 

 

 

 

 

HØYDE/HIGH JUMP1,45

AR U20 (1,84)

1,70

 

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

1

U20

Askim

20.01.

1,70

 

Anne Engen Andersen, Frol IL

14.02.95

1

UM

Steinkjer

09.03.

1,63

 

Ellinor Maurstad, FIK Orion

30.06.95

1

 

Stange

17.03.

1,61

 

Hanne Berit Irgens, Sandnes IL

27.06.94

2

UM

Steinkjer

09.03.

1,55

 

Christine Korslien, Raufoss IL

16.10.94

1

 

Stange

19.01.

1,50

 

Audhild Høgåsen, Lillehammer IF

12.03.95

4

KS

Stange

09.02.

1,48

 

Emma Kastnes Kvåle, IF Sturla

14.06.95

9

KS

Gøteborg, SWE

02.02.

  1,45=

 

Mai Brit Berge, Iveland IL

12.07.95

3

J17-19

Drammen

10.02.

1,45

 

Kine Terese Skarland, Overhalla IL

21.05.95

5

UM

Steinkjer

09.03.

1,45

 

Sigrid Semmingsen, IL BUL-Tromsø

06.02.95

1

 

Luleå, SWE

23.03.

 

HØYDE UTEN TILLØP/STANDING HIGH JUMP – 1,20

AR U20 (1,50)

 1,37

 

Marianne Benserud, IL Gneist

19.04.95

1

 

Laksevåg

26.01.

1,30

 

Silje Marie Flatin Lien, IF Eiker-Kvikk

02.02.95

1

 

Drammen

14.03.

1,27

 

Marte Marina Pedersen, Selsbakk IF

15.06.95

1

 

Ranheim

31.10.

1,25

 

Amalie Hammild Iuel, IL Tyrving (DEN)

17.04.94

1

U20

Nadderud

09.08.

1,25

 

Camilla Leonardsen Rønning, Nittedal IL

12.06.95

1

 

Rotnes

28.10.

1,23

 

Hanne Berit Irgens, Sandnes IL

27.06.94

1

 

Sandnes

27.10.

1,20

 

Maja Bossum, Fredrikstad IF

01.11.95

uk

 

Fredrikstad

28.01.

 

 

 

 

 

 

 

 

STAV/POLE VAULT – 2,00

AR U20 (3,90)

3,80

 

Julie Farseth Berg, IL i BUL

17.08.94

1

KS

Gøteborg, SWE

10.02.

3,65

 

Malin Vik Gregor, FIK Orion

22.07.95

1

 

Oslo/NIH

18.03.

3,60

 

Paula Nedberge Llano, Laksevåg TIL

22.07.95

4

NM

Haugesund

02.02.

3,10

 

Marianne Benserud, BFG Bergen FIK

19.04.95

6

NM

Haugesund

02.02.

2,90

 

Maija Johanne Jakobsen, Ranheim IL

28.04.94

2

KS

Trondheim/Ra

10.01.

2,70

 

Marianne Rabbe Husby, Nesodden IL

23.10.94

2

 

Oslo/NIH

18.02.

2,50

 

Tonje Florvaag, Sandnes IL

21.11.94

1

 

Sandnes

02.03.

2,40

 

Agathe Holtan Watne, IL Fri

25.07.94

1

 

Fana/Høye

29.09.

2,00

 

Sofie Rønningsbakk, Sandnes IL

04.02.95

2

 

Fana

29.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

LENGDE/LONG JUMP – 4,50

AR U20 (6,35)

5,83

 

Nadia Akpana Assa, IL i BUL

22.12.95

1

UM

Steinkjer

10.03.

5,56

 

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

mk

NM

Sandnes

12.01.

5,30

 

Phylis Boateng-Gyamfi, IL i BUL

30.04.94

2

UM

Steinkjer

10.03.

5,28

 

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

1

 

Haukås

09.02.

5,26

 

Andrea Tomine Breilid, Kristiansands IF

01.09.94

1

U20

Kristiansand

27.01.

5,26

 

Anne Engen Andersen, Frol IL

14.02.95

8

NM

Haugesund

03.02.

5,23

 

Cecilia Johanna C. Håkegård, Selsbakk IF

07.12.94

1

KS

Trondheim/Ra

27.01.

5,08

 

Karoline Klemp Petersen, IL i BUL

22.01.95

2

 

Oslo/Bi

15.02.

5,08

 

Sara Rolfsøn, Moss IL

27.11.94

5

UM

Steinkjer

10.03.

5,06

 

Katrine Haugstulen, FIK Orion

26.06.95

1

KS

Stange

05.01.

 

10

 

 

 

 

 

 

5,01

 

Mari Cecilie Hansen, Ås IL

09.11.95

1

 

Fredrikstad

10.02.

4,99

 

Mai Brit Berge, Iveland IL

12.07.95

6

UM

Steinkjer

10.03.

4,95

 

Marte Maria Doeven Jermstad, Selsbakk IF

01.03.94

2

KS

Trondheim/Ra

27.01.

4,86

 

Antonella Adoko, IL Norna-Salhus (GHA)

29.05.95

1

KS

Haukås

19.01.

4,86

 

Josefine Danielsen, Fredrikstad IF

12.05.94

2

 

Fredrikstad

10.02.

4,84

 

Kine Terese Skarland, Overhalla IL

21.05.95

7

UM

Steinkjer

10.03.

4,71

 

Maren Nikolaisen Risøen, Fana IL

09.02.95

2

KS

Haukås

19.01.

4,70

 

Maija Johanne Jakobsen, Ranheim IL

28.04.94

10

UM

Steinkjer

10.03.

 

 

 

 

 

 

 

 

For utenlandsk klubb/ For foreign club:

4,58

 

Liv Rasdal Håland, Lyon Athletisme

09.05.94

11

KS

Lyon, FRA

19.01.

 

 

 

 

 

 

 

 

Lav grop/Low pit:

5,28

 

Mari Cecilie Hansen, Ås IL

09.11.95

1

 

Lillestrøm

02.03.

5,13

 

Sara Rolfsøn, Moss IL

27.11.94

1

 

Oslo/Ek

12.01.

5,04

 

Mai Brit Berge, Iveland IL

12.07.95

1

J17-19

Drammen

10.02.

4,95

 

Emma Kastnes Kvåle, IL Runar

14.06.95

4

J17-19

Drammen

10.02.

4,74

 

Mari Storkås, Urædd Friidrett

27.11.95

6

J17-19

Drammen

10.02.

 

 

 

 

 

 

 

 

LENGDE UTEN TILLØP/STANDING LONG JUMP – 2,10

AR U20 (2,92)

2,72

 

Vilde J. Svortevik, IL Gular

18.05.94

1

 

Laksevåg

26.01.

2,48

 

Marte Marina Pedersen, Selsbakk IF

15.06.95

1

 

Ranheim

31.10.

2,48

 

Eline Netland, Sandnes IL

08.04.95

4

NM-KJ

Haugesund

03.02.

2,47

 

Astrid Mangen Cederkvist, SK Vidar

23.02.94

2

KS

Oslo/Bi

30.10.

2,40

 

Sigrid Borge, Osterøy IL

03.12.95

1

 

Osterøy

28.12.

2,40

 

Sarah Hovden Øvsthus, Laksevåg TIL

20.03.94

1

KJ

Laksevåg

26.01.

2,38

 

Malene Hellerud Angell, Moss IL

05.04.95

1

 

Moss

06.02.

2,37

 

Marianne Benserud, IL Gneist

19.04.95

2

 

Laksevåg

26.01.

2,37

 

Maja Bossum, Fredrikstad IF

01.11.95

1

 

Fredrikstad

28.01.

2,34

 

Andrea Sætersdal, Urædd Friidrett

06.03.95

1

U20

Eidanger

26.01.

 

10

 

 

 

 

 

 

2,34

 

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

1

 

Garnes

07.02.

2,33

 

Sara Rolfsøn, Moss IL

27.11.94

2

 

Moss

06.02.

2,33

 

Silje Marie Flatin Lien, IF Eiker-Kvikk

02.02.95

1

 

Drammen

14.03.

2,32

 

Maren Nikolaisen Risøen, IL Gneist

09.02.95

1

 

Fana

22.12.

2,27

 

Helene Heskestad, Strindheim IL

01.04.95

1

 

Trondheim/Ra

20.01.

2,24

 

Turid Loe, Vollan IK

23.06.94

3

KS

Trondheim/Ra

20.01.

2,23

 

Antonella Adoko, IL Norna-Salhus (GHA)

29.05.95

1

 

Bergen/Åstvedt

26.11.

2,23

 

Josefine Danielsen, Fredrikstad IF

12.05.94

1

 

Fredrikstad

28.01.

2,22

 

Mari Cecilie Hansen, Ås IL

09.11.95

1

 

Ås u-skole

25.02.

2,21

 

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

1

 

Eidanger

09.01.

 

20

 

 

 

 

 

 

2,20

 

Ane Midtstraum, Strindheim IL

12.11.95

1

 

Trondheim

16.02.

2,19

 

Aminata Kamara, IL i BUL

06.05.95

1

 

Oslo/Ek

14.03.

2,15

 

Ingrid Cederløv, IL Skjalg

20.05.94

1

 

Haugesund

20.01.

 

 

 

 

 

 

 

 

TRESTEG / TRIPLE JUMP – 10,00

AR U20 (13,14)

11,76

 

Karoline Klemp Petersen, IL i BUL

22.01.95

1

KS

Oslo/Bi

25.01.

11,64

 

Andrea Tomine Breilid, Kristiansands IF

01.09.94

3

NM

Haugesund

02.02.

11,55

 

Mai Brit Berge, Iveland IL

12.07.95

1

UM

Steinkjer

08.03.

10,86

 

Mari Cecilie Hansen, Ås IL

09.11.95

3

UM

Steinkjer

08.03.

10,50

 

Tora Spangen Normann, IL i BUL

25.08.94

2

 

Oslo/Bi

22.02.

10,20

 

Marianne Rabbe Husby, Nesodden IL

23.10.94

3

 

Oslo/Bi

22.02.

10,20

 

Marianne Benserud, IL Gneist

19.04.95

4

UM

Steinkjer

08.03.

10,15

 

Katrine Haugstulen, FIK Orion

26.06.95

1

 

Stange

19.01.

 

 

 

 

 

 

 

 

For utenlandsk klubb/ For foreign club:

10,42

 

Liv Rasdal Håland, Lyon Athletisme

09.05.94

11

KS

Lyon, FRA

19.01.

 

 

 

 

 

 

 

 

TRESTEG UTEN TILLØP/STANDING TRIPLE JUMP – 6,40

6,72

 

Sigrid Borge, Osterøy IL

03.12.95

1

 

Osterøy

28.12.

6,62

 

Ane Midtstraum, Strindheim IL

12.11.95

1

 

Trondheim

16.02.

6,46

 

Mari Cecilie Hansen, Ås IL

09.11.95

1

 

Ås u-skole

25.02.

6,40

 

Maren Nikolaisen Risøen, Fana IL

09.02.95

1

 

Haukås

02.01.

 

 

 

 

 

 

 

 

KULE/SHOT PUT (4 kg) – 8,00

AR U20 (14,60)

13,86

 

Camilla Leonardsen Rønning, Nittedal IL

12.06.95

1

J18

Rotnes

14.04.

13,14

 

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

1

NM

Haugesund

02.02.

12,43

 

Mona Ekroll Jaidi, IL Norna-Salhus

01.02.95

1

KS

Haukås

19.01.

10,63

 

Kine Terese Skarland, Overhalla IL

21.05.95

1

UM

Steinkjer

09.03.

10,50

 

Valborg Johansen, IL Skjalg

28.03.94

1

 

Haugesund

20.01.

10,49

 

Anne Engen Andersen, Frol IL

14.02.95

1

 

Steinkjer

26.01.

10,42

 

Paula Nedberge Llano, Laksevåg TIL

22.07.95

2

UM

Steinkjer

09.03.

10,37

 

Marianne Rabbe Husby, Nesodden IF

23.10.94

3

UM

Steinkjer

09.03.

10,33

 

Sigrid Borge, Osterøy IL

03.12.95

1

 

Haukås

17.02.

10,04

 

Camilla Benden, IL Sandvin

13.05.95

1

J16-19

Drammen

10.02.

9,98

 

Marit Jørgenrud, Spydeberg IL

23.04.95

1

U18

Askim

20.01.

 

10

 

 

 

 

 

 

9,56

 

Line Gjerde, Urædd Friidrett

13.03.94

2

J16-19

Drammen

10.02.

9,45

 

Mai Brit Berge, Iveland IL

12.07.95

3

J16-19

Drammen

10.02.

9,36

 

Leah Røste, IL Tyrving

26.06.95

1

 

Bærum

03.03.

9,34

 

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

3

 

Haukås

17.02.