JENTER/GIRLS 18/19 ÅR (1995/1994)

Norgesstatistikk utendørs 2013

pr. 31. desember

Utarbeidet av /Compiled by Kerstin Santibanez,SRU (kerstin@sf-nett.no

Fødselsdata ved Jan Jørgen Moe, SRU (jjmoe@online.no)

 

 

60 METER – 8,50

AR 18 (7,48i) - AR U20 (7,33i)

7,85

+0,3

Christine Bjelland Jensen, IL Gular

16.06.94

1

 

Fana

01.06.

8,08

+0,3

Elise Una Mikkelsen, IL Bjarg

30.05.95

2

 

Fana

01.06.

8,17

+0,0

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

2

 

Fana

30.07.

8,32

+1,7

Marianne Skjeggenes, Aurskog-Høland FIL

02.03.95

1

 

Asker

02.06.

8,40

-1,2

Antonelle Adoko, IL Norna-Salhus (GHA)

29.05.95

1

 

Haukås

04.05.

8,49

-2,0

Anna Ødegård Lauen, Lillehammer IF

08.01.94

1

 

Lillehammer

07.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

80 METER – 11,50

AR U20 ()

10,66

-3,4

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

1

 

Fana

12.05.

10,82

-2,4

Elise Una Mikkelsen, IL Bjarg

30.05.95

3

 

Fana

31.08.

11,39

+0,0

Mari Cecilie Hansen, Ås IL

09.11.95

1

 

Ås

10.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

100 METER – UM 13,35 – NM Jr 13,20 – NM 12,75 – EM U20 11,95

AR 18 (11,65) - AR U20 (11,45)

11,96

+1,1

Astrid Mangen Cederkvist, SK Vidar

23.02.94

4h4

EM-U20

Rieti, ITA

18.07.

12,02

+1,6

Christine Bjelland Jensen, IL Gular

16.06.94

2B

GP

Florø

08.06.

12,18

+1,6

Nadia Akpana Assa, IL i BUL

22.12.95

3A

GP

Brandbu

22.05.

12,22

+0,9

Vilde J. Svortevik, IL Gular

18.05.94

2f

UM

Lillehammer

06.09.

12,37

+0,9

Guro Forbord Anderssen, Kristiansands IF

26.02.94

3f

UM

Lillehammer

06.09.

12,43

+1,3

Line Gjerde, Urædd Friidrett

13.03.94

1

 

Skien

01.06.

12,43

+0,9

Cecilia Johanna Carneiro Håkegård, Selsbakk IF

07.12.94

4f

UM

Lillehammer

06.09.

12,44

+0,8

Sigrid Semmingsen, IL BUL-Tromsø

06.02.95

1

 

Oslo/Bi

16.08.

12,52

+1,4

Elise Una Mikkelsen, IL Bjarg

30.05.95

1Af

 

Lillehammer

23.06.

12,53

-0,7

Caroline Kuvaas, SK Vidar

20.01.95

3h1

 

Gøteborg, SWE

29.06.

 

 

10

 

 

 

 

 

12,53

+0,9

Sidsel Bjørgo Adam, Fagernes IL

04.04.95

2h3

UM

Lillehammer

06.09.

12,55

+1,6

Sara Berrefjord, IL Bjarg

29.07.95

1h1

 

Lillehammer

23.06.

12,56

+1,4

Astrid Råd Valderhaug, IL Tyrving

20.11.95

2Af

 

Lillehammer

23.06.

12,58

+0,9

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

3h3

UM

Lillehammer

06.09.

12,82

-0,9

Andrea Sætersdal, Urædd Friidrett

06.03.95

1

 

Porsgrunn/Kj

22.05.

12,82

+0,6

Marte Marie Doeven Jermstad, Selsbakk IF

01.03.94

4

GP

Trondheim/St

01.07.

12,89

+1,4

Malene Hellerud Angel, Moss IL

05.04.95

5Af

 

Lillehammer

23.06.

12,96

+0,9

Anne Engen Andersen, Frol IL

14.02.95

1

KJ

Steinkjer

15.05.

12,96

+1,6

Mai Brit Berge, Iveland IL

12.07.95

3h1

 

Lillehammer

23.06.

12,98

+0,8

Natalie Sosulska Moen, FIK Orion

10.10.95

2

 

Oslo/Bi

16.08.

 

 

20

 

 

 

 

 

12,99

+1,9

Lene Barstad, Selsbakk IF

23.06.95

3h1

KS

Trondheim/St

01.06.

13,00

+0,0

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

1

KS

Skien

07.08.

13,15

+0,4

Anna Ødegård Lauen, Lillehammer IF

08.01.94

1

 

Lillehammer

21.05.

13,23

+1,0

Eline Netland, Sandnes IL

08.04.95

2

KS

Sandnes

19.08.

13,28

+0,9

Hanne Berit Irgens, Sandnes IL

27.06.95

6h1

UM

Lillehammer

06.09.

13,30

+1,4

Maja Bossum, Fredrikstad IF

01.11.95

7Af

 

Lillehammer

23.06.

13,30

+0,9

Stine Grong Ruud, Stjørdal FIK

28.03.94

5h3

UM

Lillehammer

06.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/Wind assisted:

12,23

+3,0

Caroline Kuvaas, SK Vidar

20.01.95

4f

KS

Nadderud

16.06.

12,27

+3,3

Guro Forbord Anderssen, Kristiansands IF

26.02.94

1

 

Lyngdal

08.06.

12,34

+3,3

Sidsel Bjørgo Adam, Fagernes IL

04.04.95

1f

 

Nadderud

16.06.

12,37

+3,3

Cecilia Johanna Carneiro Håkegård, Selsbakk IF

07.12.94

2f

 

Nadderud

16.06.

12,41

+3,3

Line Gjerde, Urædd Friidrett

13.03.94

6f

KS

Nadderud

16.06.

12,47

+3,3

Sara Berrefjord, IL Bjarg

29.07.95

3f

 

Nadderud

16.06.

12,73

+3,3

Malene Hellerud Angel, Moss IL

05.04.95

4f

 

Nadderud

16.06.

12,74

+4,1

Andrea Sætersdal, Urædd Friidrett

06.03.95

1h3

 

Lillehammer

23.06.

12,92

+2,7

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

5h2

 

Nadderud

16.06.

13,06

+4,1

Maja Bossum, Fredrikstad IF

01.11.95

2h3

 

Lillehammer

23.06.

13,12

+2,2

Leah Røste, IL Tyrving

26.06.95

5h2

 

Lillehammer

23.06.

13,26

+4,1

Kaja Marie Johansen, Moss IL

05.02.94

3h3

 

Lillehammer

23.06.

13,34

+4,1

Kristina Jekthammer, Steinkjer FIK

03.01.95

4h3

 

Lillehammer

23.06.

 

 

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manglende informasjon om vind/Wind-data missing:

13,02

 

Johanne Bjørnsen Skjetne, IL Tyrving

31.08.95

2f

 

Port Angeles, USA

16.03.

 

 

 

 

 

 

 

 

150 METER – 21,50

 AR U20 ()

19,23

+1,1

Andrea Sætersdal, Urædd Friidrett

06.03.95

1

 

Skien

21.05.

19,87

-0,8

Anna Ødegård Lauen, Lillehammer IF

08.01.94

1

 

Romedal

01.06.

20,61

-0,8

Audhild Høgåsen, Lillehammer IF

12.03.95

2

 

Romedal

01.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/Wind assisted:

17,63

+3,2

Astrid Mangen Cederkvist, SK Vidar

23.02.94

3

GP

Brandbu

22.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

200 METER – UM 27,50 – NM Jr 27,10 – NM 26,10 – EM U20 24,45

AR 18 (23,97) - AR U20 (23,73 – 23,66i)

24,10

+1,2

Christine Bjelland Jensen, IL Gular

16.06.94

1f

 

Gøteborg, SWE

30.06.

24,36

+1,1

Astrid Mangen Cederkvist, SK Vidar

23.02.94

5

BisGam

Oslo/Bi

13.06.

24,46

-0,4

Vilde J. Svortevik, IL Gular

18.05.94

3

No-U20

Espoo, FIN

04.08.

25,00

+1,9

Guro Forbord Anderssen, Kristiansands IF

26.02.94

1A

 

Nadderud

14.06.

25,34

+1,3

Line Gjerde, Urædd Friidrett

13.03.94

1

 

Porsgrunn/Kj

02.06.

25,60

+0,7

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

mk

No-U20

Huddinge, SWE

08.06.

25,70

+1,9

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

3f

UM

Lillehammer

08.09.

25,71

+1,9

Cecilia Johanna Carneiro Håkegård, Selsbakk IF

07.12.94

4f

UM

Lillehammer

08.09.

25,74

+1,9

Andrea Sætersdal, Urædd Friidrett

06.03.95

2A

 

Nadderud

14.06.

25,99

-0,6

Sigrid Semmingsen, IL BUL-Tromsø

06.02.95

2A

 

Lillehammer

21.06.

 

 

10

 

 

 

 

 

26,04

+1,9

Sara Berrefjord, IL Bjarg

29.07.95

3A

 

Nadderud

14.06.

26,21

+1,8

Eline Netland, Sandnes IL

08.04.95

2h3

UM

Lillehammer

07.09.

26,24

+0,7

Anne Engen Andersen, Frol IL

14.02.95

mk

No-U20

Huddinge, SWE

08.06.

26,25

+1,9

Leah Røste, IL Tyrving

26.06.95

6f

UM

Lillehammer

08.09.

26,30

+1,9

Astrid Råd Valderhaug, IL Tyrving

20.11.95

4A

 

Nadderud

14.06.

26,54

+1,6

Johanne Bjørnsen Skjetne, IL Tyrving

31.08.95

3

 

Poulsbo, USA

04.05.

26,55

+1,8

Anna Ødegård Lauen, Lillehammer IF

08.01.94

8f

UM

Lillehammer

08.09.

26,78

-0,7

Mai Brit Berge, Iveland IL

12.07.95

mk

NM Jr

Oslo/Bi

19.05.

26,81

-0,8

Marte Marie Doeven Jermstad, Selsbakk IF

01.03.94

21

KS

Ørland

23.07.

26,83

+1,8

Stine Grong Ruud, Stjørdal FIK

28.03.94

3h1

UM

Lillehammer

07.09.

 

 

20

 

 

 

 

 

26,91

+1,8

Natalie Sosulska Moen, FIK Orion

10.10.95

4h3

UM

Lillehammer

07.09.

26,94

+1,8

Elise Una Mikkelsen, IL Bjarg

30.05.95

5h3

UM

Lillehammer

07.09.

27,03

-0,9

Audhild Høgåsen, Lillehammer IF

12.03.95

1B

 

Lillehammer

21.06.

27,09

-0,1

Lene Barstad, Selsbakk IF

23.06.95

2B

 

Nadderud

14.06.

27,26

+0,3

Ane Bakken Hodt, IF Sturla

14.06.95

2B

KS

Asker

01.06.

27,35

+0,0

Turid Loe, Vollan IK

23.06.94

1

 

Trondheim/St

01.06.

27,36

+1,8

Malene Hellerud Angel, Moss IL

05.04.95

4h1

UM

Lillehammer

07.09.

27,47

-0,9

Maja Bossum, Fredrikstad IF

01.11.95

5B

 

Lillehammer

21.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/Wind assisted:

25,62

+2,3

Sigrid Semmingsen, IL BUL-Tromsø

06.02.95

1

 

Oslo/Bi

17.08.

26,19

+2,9

Anna Ødegård Lauen, Lillehammer IF

08.01.94

1

 

Lillehammer

04.06

26,84

+2,9

Audhild Høgåsen, Lillehammer IF

12.03.95

2

 

Lillehammer

04.06

27,40

+2,3

Monica Skretting, Snøgg Friidrett

14.10.95

5

 

Oslo/Bi

17.08.

 

 

 

 

 

 

 

 

Manglende informasjon om vind/Wind-data missing:

26,19

 

Johanne Bjørnsen Skjetne, IL Tyrving

31.08.95

2

 

Bremerton, USA

11.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

300 METER – 45,25

AR 18 (40,29 – 40,1) - AR U20 (38,76)

42,98

 

Anna Ødegård Lauen, Lillehammer IF

08.01.94

1

 

Romedal

01.06.

43,55

 

Leah Røste. IL Tyrving

26.06.95

6

KS

Nadderud

07.05.

43,73

 

Audhild Høgåsen, Lillehammer IF

12.03.95

2

 

Romedal

01.06.

44,63

 

Mari Cecilie Hansen, Ås IL

09.11.95

2

15-19

Oslo/Bi

19.09.

44,97

 

Julie Garnes Strøm, Laksevåg TIL

10.05.95

mix

 

Fana

26.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

400 METER – UM 63,00 – NM Jr 61,99 – NM 58,99 – EM U20 55,25

AR 18 (54,46) - AR U20 (53,70)

54,35

 

Vilde J. Svortevik, IL Gular

18.05.94

6

BisGame

Oslo/Bi

13.06.

56,37

 

Christine Bjelland Jensen, IL Gular

16.06.94

1

KS

Fana

02.06.

57,75

 

Amalie Hammild Iuel, IL Tyrving (DEN)

17.04.94

1A

 

Lillehammer

22.06.

57,98

 

Leah Røste, IL Tyrving

26.06.95

6h2

NM

Tønsberg

23.08.

58,44

 

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

4

KS

Lillestrøm

26.05.

58,46

 

Aurora Selstad Dybedokken, IL Tyrving

08.10.95

2A

UM

Lillehammer

06.09.

58,75

 

Ane Bakken Hodt, IF Sturla

14.06.95

1B

 

Gøteborg, SWE

29.06.

58,84

 

Sigrid Semmingsen, IL BUL-Tromsø

06.02.95

3A

UM

Lillehammer

06.09.

58,86

 

Turid Loe, Vollan IK

23.06.94

2A

 

Lillehammer

22.06.

58,94

 

Eline Netland, Sandnes IL

08.04.95

1A

 

Nadderud

16.06.

 

 

10

 

 

 

 

 

59,46

 

Andrea Sætersdal, Urædd Friidrett

06.03.95

1B

 

Lillehammer

22.06.

60,08

 

June Bakken Hodt, IF Sturla

14.06.95

4

 

Oslo/Bi

18.08.

60,36

 

Vilde Antonsen, FIK Orion

16.08.95

1B

UM

Lillehammer

06.09.

60,54

 

Vilde Ottestad, Molde Olymp

02.11.94

4h3

NM-U20

Overhalla

02.08.

60,77

 

Karen Johanne Jøsendal, FIL Aks-77

06.06.94

1

 

Fana

30.07.

60,82

 

Karoline Klemp Petersen, IL i BUL

22.01.95

3B

 

Lillehammer

22.06.

61,84

 

Ida Elise Nymoen Eltervaag, IL Skjalg

22.08.95

2

 

Fana

02.06.

61,88

 

Jenny Stokkevåg Berg, Dimna IL

27.03.95

4B

 

Lillehammer

22.06.

62,15

 

Audhild Høgåsen, Lillehammer IF

12.03.95

3B

UM

Lillehammer

06.09.

62,31

 

Terese Hofstad, Ranheim IL

14.04.95

2D

 

Gøteborg, SWE

29.06.

62,32

 

Pia Bålsrud, Hurdal IL

03.06.95

3B

 

Nadderud

16.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ingen klubbtilknytning i Norge/No clubaffiliation in Norway

63,81

 

Imani Diane Modahl, Sale Harriers Manchester

08.10.95

1

U20

Stretford, GBR

11.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

600 METER – 1:50,99

 AR U20 (1:30,81 – 1:30,14 mx)

1:36,60

 

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

mix

 

Skien

04.05.

1:37,82

 

Ane Bakken Hodt, IF Sturla

14.06.95

1

KS

Nadderud

07.05.

1:38,79

 

June Bakken Hodt, IF Sturla

14.06.95

2

KS

Nadderud

07.05.

1:47,40

 

Andrea Sætersdal, Urædd Friidrett

06.03.95

mix

 

Skien

04.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

800 METER – UM 2:30,00 – NM Jr 2:24,99 – NM 2:14,99 – EM U20 2:08,75

AR 18 (2:04,02) - AR U20 (2:02,97)

2:08,79

 

Aurora Selstad Dybedokken, IL Tyrving

08.10.95

2

No-U20

Espoo, FIN

17.08.

2:10,30

 

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

mk

No-U20

Huddinge, SWE

09.06.

2:12,65

 

Ida Elise Nymoen Eltervaag, IL Skjalg

22.08.95

2A

 

Gøteborg, SWE

30.06.

2:12,79

 

Vilde J. Svortevik, IL Gular

18.05.94

2

UM

Lillehammer

08.09.

2:13,09

 

Ane Bakken Hodt, IF Sturla

14.06.95

3

UM

Lillehammer

08.09.

2:15,73

 

Frida Berge, IL Gular

13.03.94

1

KS

Fana

26.06.

2,15,81

 

Marte Reitan, Steinkjer FIK

19.06.94

4

UM

Lillehammer

08.09.

2:16,46

 

June Bakken Hodt, IF Sturla

14.06.95

4A

 

Lillehammer

23.06.

2:17,61

 

Veronica Undseth, Herkules Friidrett

01.04.94

3

 

Oslo/Bi

17.08.

2:18,51

 

Turid Loe, Vollan IK

23.06.94

6

UM

Lillehammer

08.09.

 

 

10

 

 

 

 

 

2:19,67

 

Caroline Ziesler, Sandnes IL

09.12.95

4

 

Nadderud

15.06.

2:20,16

 

Vilde Antonsen, FIK Orion

16.08.95

5

 

Nadderud

15.06.

2:21,00

 

Karen Johanne Jøsendal, FIL Aks-77

06.06.94

5h3

NM-U20

Overhalla

02.08.

2:21,53

 

Vilde Ottestad, Molde Olymp

02.11.94

8

UM

Lillehammer

08.09.

2:21,58

 

Tina Helen Bergem, Kristiansands IF

30.06.94

6

 

Nadderud

15.06.

2:21,60

 

Ida Meli Narbuvoll, FIK Ren-Eng

09.10.95

1

 

Åkrestrømmen

23.07.

2:22,20

 

Jenny Stokkevåg Berg, Dimna IL

27.03.95

2B

 

Lillehammer

23.06.

2:23,21

 

Marie Synnøve Qvale, Bøler IF

05.07.94

1

 

Lillestrøm

25.05.

2:25,94

 

Vilde Omholt, BFG Bergen FIK

12.04.95

6

 

Fana

31.05.

2:26,61

 

Lisa Marie Thomassen, Modum FIK

30.08.94

1

 

Geithus

15.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ingen klubbtilknytning i Norge/No clubaffiliation in Norway

2:19,52

 

Imani Diane Modahl, Sale Harriers Manchester

08.10.95

4

KS

Manchester, GBR

06.07.

 

 

 

 

 

 

 

 

1000 METER – 3:20,00

AR U20 (2:48,4)

2:55,17

 

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

1

 

Bø i Telemark

24.04.

 

 

 

 

 

 

 

 

1500 METER – 5:15,00 – NM Jr 5:09,99 – NM 4:44,99 – EM U20 4:28,00

AR 18 (4:14,52) - AR U20 (4:09,40)

4:21,27

 

Aurora Selstad Dybedokken, IL Tyrving

08.10.95

3f

EM-U20

Rieti, ITA

21.07.

4:22,41

 

Frida Berge, Strandebarm IL

13.03.94

7

BisGame

Oslo/Bi

13.06.

4:31,60

 

Heidi Mårtensson, Modum FIK

13.03.95

12

BisGame

Oslo/Bi

13.06.

4:33,80

 

Ida Elise Nymoen Eltervaag, IL Skjalg

22.08.95

7

NM

Tønsberg

24.08.

4,37,14

 

Marte Reitan, Steinkjer FIK

19.06.94

9

NM

Tønsberg

24.08.

4:42,51

 

Kristine Helle, IK Tjalve

29.03.94

20

BisGame

Oslo/Bi

13.06.

4:48,24

 

Ane Bakken Hodt, IF Sturla

14.06.95

1

 

Geithus

14.09.

4:48,82

 

Kristiane Width, Il Tyrving

15.05.94

21

BisGame

Oslo/Bi

13.06.

4:49,63

 

June Bakken Hodt, IF Sturla

14.06.95

2

 

Geithus

14.09.

4:55,92

 

Caroline Ziesler, Sandnes IL

09.12.95

1

 

Haugesund

20.05.

 

 

10

 

 

 

 

 

4:56,00

 

Marie Synnøve Qvale, Bøler IF

05.07.94

1

 

Asker

01.06.

5:01,20

 

Tina Helen Bergem, Kristiansands IF

30.06.94

1

KS

Kristiansand

19.06.

5:13,49

 

Lisa Marie Thomassen, Modum FIK

30.08.94

3

 

Geithus

14.09.

5:13,51

 

Inger Bonden, IL Sandvin

11.03.95

1

 

Sande i Vestfold

08.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ingen klubbtilknytning i Norge/No clubaffiliation in Norway

4:59,7

 

Imani Diane Modahl, Sale Harriers Manchester

08.10.95

3A

U20

Preston, GBR

09.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

3000 METER -  11:35,00 – NM Jr 11:19,99 – NM 10:14,99 – EM U20 9:46,00

AR U20 (9:00,13)

9:47,46

 

Aurora Selstad Dybedokken, IL Tyrving

08.10.95

1

UM

Lillehammer

06.09.

9:50,24

 

Ida Meli Narbuvoll, FIK Ren-Eng

09.10.95

2

KS

Oslo/Bi

25.07.

9:50,94

 

Kristiane Width, Il Tyrving

15.05.94

6

No-U20

Espoo, FIN

17.08.

9,56,21

 

Marte Reitan, Steinkjer FIK

19.06.94

2

UM

Lillehammer

06.09.

9:57,26

 

Kristine Helle, IK Tjalve

29.03.94

1

NM-U20

Overhalla

02.08.

10:10,01

 

Ida Elise Nymoen Eltervaag, IL Skjalg

22.08.95

3

UM

Lillehammer

06.09.

10:43,40

 

Thea Krokan Murud

06.06.94

5

UM

Lillehammer

06.09.

10:49,20

 

Hedda Lundeberg Aas, IL Skarphedin

31.10.95

6

UM

Lillehammer

06.09.

10:52,83

 

Marie Synnøve Qvale, Bøler IF

05.07.94

1

KS

Lillestrøm

26.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ingen klubbtilknytning i Norge/No clubaffiliation in Norway

10:46,99

 

Imani Diane Modahl, Sale Harriers Manchester

08.10.95

mix

U20

Stretford, GBR

16.07.

 

 

 

 

 

 

 

 

5000 METER -  20:00,00 – NM 17:59,99 – EM U20 17:10,00

AR 18 (15:51,0) - AR U20 (15:29,82)

16:43,88

 

Kristine Helle, IK Tjalve

29.03.94

9

 

Sollihull, GBR

18.05.

16:51,93

 

Heidi Mårtensson, Modum FIK

13.03.95

4

NM

Tønsberg

23.08.

 

 

 

 

 

 

 

 

100 METER HEKK/HURDLES (84cm/8,5m) – UM 17,50 – NM Jr 16,99 – NM 15,99 – EM U20 14,15

AR 18 (13,30) - AR U20 (13,21)

14,17

+0,5

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

1

UM

Lillehammer

06.09.

14,26

+0,3

Line Gjerde, Urædd Friidrett

13.03.94

1h1

 

Gøteborg, SWE

30.06.

14,44

+1,2

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

mk

E-cup

Ribeira Brava, POR

29.06.

14,59

+1,1

Sidsel Bjørgo Adam, Fagernes IL

04.04.95

1

 

Lillehammer

22.06.

14,67

+1,8

Guro Forbord Anderssen, Kristiansands IF

26.02.94

2

 

Nadderud

15.06.

14,85

+0,3

Caroline Kuvaas, SK Vidar

20.01.95

2h1

 

Gøteborg, SWE

30.06.

15,02

+1,1

Mai Brit Berge, Iveland IL

12.07.95

2

 

Lillehammer

22.06.

14,96

+0,5

Anne Engen Andersen, Frol IL

14.02.95

3

UM

Lillehammer

06.09.

15,16

+0,3

Sigrid Semmingsen, IL BUL-Tromsø

06.02.95

1

 

Finnfjorbotn

01.06.

15,35

+0,3

Amalie Hammild Iuel, IL Tyrving (DEN)

17.04.94

4h3

 

Gøteborg, SWE

30.06.

 

 

10

 

 

 

 

 

15,49

+1,1

Maja Bossum, Fredrikstad IF

01.11.95

3

 

Lillehammer

22.06.

15,53

+1,8

Eline Netland, Sandnes IL

08.04.95

6

 

Nadderud

15.06.

16,65

+0,5

Anna Catharina Mølster, Flørø TIF

02.08.95

5

UM

Lillehammer

06.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/Wind assisted:

14,36

+2,6

Caroline Kuvaas, SK Vidar

20.01.95

2B

KS

Lillehammer

22.06.

15,91

+3,2

Johanne Bjørnsen Skjetne, IL Tyrving

31.08.95

2

 

Poulsbo, USA

07.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

Manglende informasjon om vind/Wind-data missing:

15,86

 

Johanne Bjørnsen Skjetne, IL Tyrving

31.08.95

4

 

Sumner, USA

17.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

200 METER HEKK/HURDLES (76,2/19m) – 34,00

 AR U20 (27,69)

26,94

+1,2

Vilde J. Svortevik, IL Gular

18.05.94

1

 

Fana

14.09.

28,70

+1,2

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

2

 

Fana

14.09.

29,24

+0,0

Marte Marie Doeven Jermstad, Selsbakk IF

01.03.94

1

KS

Trondheim/St

26.08.

33,03

+0,9

Ingrid Cederløv, IL Skjalg

20.05.94

1

 

Stavanger

18.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

300 METER HEKK/HURDLES (76,2/35m) – 49,00

AR 18 (42,01) - AR 20 (41,42)

40,96

 

Vilde J. Svortevik, IL Gular

18.05.94

1

 

Fana

20.08.

44,49

 

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

mix

 

Lonevåg

10.08.

45,90

 

Leah Røste, IL Tyrving

26.06.95

5A

 

Gøteborg, SWE

28.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

400 METER HEKK/HURDLES (76,2/35m) – UM 75,00 – NM Jr 71,99 – NM 66,99 – EM U20 61,50

AR 20 (57,34)

57,46

 

Vilde J. Svortevik, IL Gular

18.05.94

2A

U20

Mannheim, GER

30.06.

61,52

 

Amalie Hammild Iuel, IL Tyrving (DEN)

17.04.94

5A

KS

Gøteborg, SWE

28.06.

62,08

 

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

1

UM

Lillehammer

07.09.

63,34

 

Sigrid Semmingsen, IL BUL-Tromsø

06.02.95

2

UM

Lillehammer

07.09.

63,46

 

Eline Netland, Sandnes IL

08.04.95

1

 

Nadderud

14.06.

65,03

 

Leah Røste, IL Tyrving

26.06.95

5f

NM-U20

Overhalla

03.08.

65,21

 

Marte Marie Doeven Jermstad, Selsbakk IL

01.03.94

1

 

Trondheim/St

20.06.

69,35

 

Tina Helen Bergem, Kristiansands IF

30.06.94

2

KS

Oslo/Bi

18.08.

69,76

 

Kristina Rabe Skarstein, IL Norna-Salhus

25.11.95

5

UM

Lillehammer

07.09.

69,97

 

Ingrid Cederløv, IL Skjalg

20.05.94

3C

KS

Gøteborg, SWE

28.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

1500 METER HINDER/STEEPLECHASE (76,2)

AR U20 ()

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ingen klubbtilknytning i Norge/No clubaffiliation in Norway

6:09,10

 

Imani Diane Modahl, Sale Harriers Manchester

08.10.95

5

U20

Birmingham, GBR

08.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

2000 METER HINDER/STEEPLECHASE (76,2) -  8:49,99

AR U20 (6:21,39)

6:55,05

 

Aurora Selstad Dybedokken, IL Tyrving

08.10.95

1

NM-U20

Overhalla

04.08.

7:02,99

 

Kristine Helle, IK Tjalve

29.03.94

2

NM-U20

Overhalla

04.08.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ingen klubbtilknytning i Norge/No clubaffiliation in Norway

8:04,34

 

Imani Diane Modahl, Sale Harriers Manchester

08.10.95

2

U20

Stretford, GBR

16.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

3000 METER HINDER/STEEPLECHASE (76,2) -  13:00,00 – EM U20 10:35,00

AR U20 (9:33,19)

10:16,32

 

Heidi Mårtensson, Modum FIK

13.03.95

4sf1

EM-U20

Rieti, ITA

20.07.

10:54,36

 

Kristine Helle, IK Tjalve

29.03.94

12

Lag-EM

Gateshead, GBR

22.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ingen klubbtilknytning i Norge/No clubaffiliation in Norway

12:15,19

 

Imani Diane Modahl, Sale Harriers Manchester

08.10.95

3

U20

Bedford, GBR

16.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

HØYDE/HIGH JUMPUM 1,50 – NM Jr 1,58 – NM 1,65 – EM U20 1,81

AR 18 (1,87) - AR U20 (1,89)

1,75

 

Anne Engen Andersen, Frol IL

14.02.95

4

GP

Trondheim/St

01.07.

1,66

 

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

mk

E-cup

Ribeira Brava, POR

29.06.

1,64

 

Audhild Høgåsen, Lillehammer IF

12.03.95

2

UM

Lillehammer

08.09.

1,62

 

Amalie Hammild Iuel, IL Tyrving (DEN)

17.04.94

8

 

Gøteborg, SWE

28.06.

1,60

 

Ellinor Maurstad, FIK Orion

30.06.95

1

 

Romedal

01.06.

1,60

 

Hanne Berit Irgens, Sandnes IL

27.06.95

1

 

Stavanger

04.06.

1,59

 

Mai Brit Berge, Iveland IL

12.07.95

mk

No-U20

Huddinge, SWE

08.06.

1,55

 

Sigrid Skjelstad, Stjørdal FIK

02.03.95

1

 

Trondheim/St

01.06.

1,55

 

Tora Spangen Normann, IL i BUL

25.08.94

1

 

Oslo/Bi

11.09.

 

STAV/POLE VAULT – UM 2,30 – NM Jr 2,50 – NM 3,00 – EM U20 3,95

AR U20 (4,10)

3,95

 

Paula Nedberge Llano, Laksevåg TIL

01.05.95

3

NM

Tønsberg

23.08.

3,50

 

Malin Vik Gregor, FIK Orion

22.07.95

1

 

Lillestrøm

26.05.

3,20

 

Marianne Benserud, IL Gneist

19.04.95

6

NM

Tønsberg

23.08.

3,10

 

Kaisa Bovollen Rokne, Nittedal IL

30.01.95

1

 

Oslo/Sogn

11.06.

3,00

 

Solene Cordonnier, Voss IL (FRA)

15.05.95

2

 

Fana

30.07.

2,90

 

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

1

 

Sandnes

21.09.

2,71

 

Maija Johanne Jakobsen, Ranheim IL

28.04.94

4

UM

Lillehammer

07.09.

2,65

 

Tanja Linnea Eriksen Norbye, IL Nordlys

21.08.95

1

 

Karasjok

22.06.

2,51

 

Tonje Florvaag, Sandnes IL

21.11.94

5

UM

Lillehammer

07.09.

2,50

 

Marianne Rabbe Husby, Nesodden IF

23.10.95

1

 

Moelv

01.07.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ingen klubbtilknytning i Norge/No clubaffiliation in Norway

2,90

 

Pernille Billingstad, Mesquite Collage

04.11.95

9

 

Mesa, USA

26.04.

 

 

 

 

 

 

 

 

LENGDE/LONG JUMP – UM 4,95 – NM Jr 5,10 – NM 5,35 – EM U20 6,00

AR 18 (6,23 - 6,35i) - AR U20 (6,39)

6,08

+0,4

Nadia Akpana Assa, IL i BUL

22.12.95

2f

 

Gøteborg, SWE

29.06.

5,83

+1,0

Phylis Boateng-Gyamfi, IL i BUL

30.04.94

kval

NM

Tønsberg

24.08.

5,77

+1,0

Guro Forbord Anderssen, Kristiansands IF

26.02.94

6

No-U20

Espoo, FIN

18.08.

5,54

+1,1

Mai Brit Berge, Iveland IL

12.07.95

2

UM

Lillehammer

06.09.

5,44

+2,0

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

3

UM

Lillehammer

06.09.

5,41

+0,8