JENTER/GIRLS 16 ÅR (1997)

Pr. 30. juni

Utarbeidet av/Compiled by Lars Arve Røssland, SRU (larsarve.rossland@gmail.com)

Fødselsdata ved Jan Jørgen Moe, SRU (jjmoe@online.no)

 

 

 

40 METER

5,75

 

Alice Ulla Berg, Ålesund FIK

29.01.97

1

 

Sykkylven

02.02

 

 

 

 

 

 

 

 

60 METER (8,40)

7,84

 

Alice Ulla Berg, Ålesund FIK

29.01.97

1f

UM

Steinkjer

09.03

8,05

 

Synnøve Bjørgo Adam, Fagernes IL

15.09.97

1f

 

Stange

16.03

8,10

 

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

1

 

Stange

19.01

8,10

 

Oda Mohus, IL Runar

13.04.97

4h6

 

Göteborg,SWE

02.02

8,12

 

Jenny Marie Labråten, IL Tyrving

20.02.97

3f

UM

Steinkjer

09.03

8,20

 

Marte Pettersen, Urædd Friidrett

30.04.97

5f

UM

Steinkjer

09.03

8,23

 

Maren M. H. Hauen, FIK Ren-Eng

05.07.97

1

KS

Stange

15.12

8,24

 

Veslemøy Kollstad, Kristiansands IF

14.06.97

6h3

NM

Haugesund

02.02

8,24

 

Kristin Bjørgo, IL BUL-Tromsø

19.03.97

2sf1

UM

Steinkjer

09.03

8,24

 

Synne Kringsjaa, FIK Orion

19.10.97

3f

 

Stange

16.03

 

 

(10)

 

 

 

 

 

8,28

 

Julie Landrø Vigdal, Strindheim IL

10.02.97

1

 

Steinkjer

15.12

8,28

 

Synne Frydenlund, Larvik TIF

02.05.97

3h1

UM

Steinkjer

09.03

8,30

 

Marit Holst, Sandefjord TIF

24.12.97

6h2

KS

Göteborg,SWE

02.02

8,30

 

Elina Drivenes, IL Gneist

05.02.97

1

 

Haukås

09.02

8,31

 

Helén A. Strand, Rana FIK

01.01.97

4sf1

UM

Steinkjer

09.03

8,32

 

Oda Aakervik, Namsen FIF

02.03.97

2

 

Steinkjer

15.12

8,33

 

Julie Viken, IL Fri

11.07.97

5sf1

UM

Steinkjer

09.03

8,35

 

Mia Erika Fagerlund Johansen, Ski IL

01.07.97

5sf2

UM

Steinkjer

09.03

8,36

 

Tina Emami, Ski IL

15.01.97

3h2

 

Oslo/Ek

01.12

8,36

 

Helene Lillebakken, FIK Orion

22.03.97

4h4

UM

Steinkjer

09.03

 

 

(20)

 

 

 

 

 

8,39

 

Ingrid Bjørklund, Lillehammer IF

14.07.97

6f

 

Stange

16.03

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/handtiming:

7,9

 

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

1f

KS

Stange

05.01

8,0

 

Maren M. H. Hauen, FIK Ren-Eng

05.07.97

2f

KS

Stange

05.01

 

 

 

 

 

 

 

 

100 METER

13,21

 

Oda Mohus, IL Runar

13.04.97

1h2

 

Drammen

13.01

13,28

 

Veslemøy Kollstad, Kristiansands IF

14.06.97

2h2

 

Drammen

13.01

13,28

 

Helén A. Strand, Rana FIK

01.01.97

1

 

Luleå, SWE

23.03

13,33

 

Jenny Marie Labråten, IL Tyrving

20.02.97

3h2

 

Drammen

13.01

13,37

 

Sarah Hellerud, Asker SK

10.03.97

1h1

 

Drammen

13.01

13,50

 

Marit Holst, Sandefjord TIF

24.12.97

4h2

 

Drammen

13.01

13,50

 

Kristin Bjørgo, IL BUL-Tromsø

19.03.97

2

 

Luleå, SWE

23.03

13,52

 

Marte Pettersen, Urædd Friidrett

30.04.97

5h2

 

Drammen

13.01

13,69

 

Astrid Mohus, IL Runar

13.04.97

2h1

 

Drammen

13.01

13,77

 

Helene Lillebakken, FIK Orion

22.03.97

3h1

 

Drammen

13.01

 

 

(10)

 

 

 

 

 

13,80

 

Synne Kringsjaa, FIK Orion

19.10.97

6h2

 

Drammen

13.01

13,93

 

Vilde Nygaard, Florø TIF

02.07.97

1

 

Florø

16.03

14,01

 

Elise Nedberg, IL Sandvin

12.03.97

4h1

 

Drammen

13.01

14,18

 

Kristin Løwø, IL Pioner

27.09.97

3

 

Luleå, SWE

23.03

14,41

 

Linn Mari Moen, IL BUL-Tromsø

30.08.97

4

 

Luleå, SWE

23.03

14,74

 

Maja Skalska, IF Sturla

20.02.97

5h1

 

Drammen

13.01

14,79

 

Viktoria Johansen, Kokelv SK

05.01.97

5

 

Luleå, SWE

23.03

16,06

 

Synne Larsen, Silfar UIL

12.03.97

6

 

Luleå, SWE

23.03

 

 

 

 

 

 

 

 

150 METER

20,24

 

Julie Viken, IL Fri

11.07.97

1

 

Haukås

27.01

 

 

 

 

 

 

 

 

200 METER (28,00)

25,44

 

Alice Ulla Berg, Ålesund FIK

29.01.97

1f

UM

Steinkjer

10.03

26,29

 

Jenny Marie Labråten, IL Tyrving

20.02.97

1h2

 

Rud

03.03

26,39

 

Oda Mohus, IL Runar

13.04.97

3f

UM

Steinkjer

10.03

26,61

 

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

1h1

 

Stange

20.01

26,76

 

Synnøve Bjørgo Adam, Fagernes IL

15.09.97

2h2

 

Stange

17.03

26,91

 

Julie Viken, IL Fri

11.07.97

2h2

UM

Steinkjer

10.03

26,94

 

Marte Pettersen, Urædd Friidrett

30.04.97

2h1

UM

Steinkjer

09.03

26,94

 

Ingrid Bjørklund, Lillehammer IF

14.07.97

1h1

 

Stange

17.03

26,98

 

Elina Drivenes, IL Gneist

05.02.97

2h3

UM

Steinkjer

10.03

26,98

 

Maren M. H. Hauen, FIK Ren-Eng

05.07.97

3h2

 

Stange

17.03

 

 

(10)

 

 

 

 

 

27,02

 

Marit Holst, Sandefjord TIF

24.12.97

1h4

UM

Steinkjer

10.03

27,07

 

Emilie Berge, Iveland IL

07.12.97

2h4

UM

Steinkjer

10.03

27,61

 

Kristin Bjørgo, IL BUL-Tromsø

19.03.97

3h1

UM

Steinkjer

10.03

27,65

 

Veslemøy Kollstad, Kristiansands IF

14.06.97

4h4

NM

Haugesund

02.02

27,68

 

Mia Erika Fagerlund Johansen, Ski IL

01.07.97

4h4

UM

Steinkjer

10.03

27,69

 

Astrid Mohus, IL Runar

13.04.97

4h1

UM

Steinkjer

10.03

27,70

 

Synne Frydenlund, Larvik TIF

02.05.97

3h2

UM

Steinkjer

10.03

27,70

 

Helene Lillebakken, FIK Orion

22.03.97

2h1

 

Stange

17.03

27,85

 

Synne Kringsjaa, FIK Orion

19.10.97

2h3

KS

Stange

09.02

27,89

 

Marte Kristine Håkenåsen, Lillehammer IF

06.03.97

4h2

UM

Steinkjer

10.03

 

 

(20)

 

 

 

 

 

27,91

 

Helén A. Strand, Rana FIK

01.01.97

1

 

Luleå, SWE

23.03

27,97

 

Målfrid Pettersen Lunde, Fana IL

06.02.97

3

 

Haukås

18.01

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/handtiming:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

300 METER

44,9

 

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

1

KS

Stange

27.12

 

 

 

 

 

 

 

 

400 METER

60,71

 

Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF

21.06.97

1h1

KS

Göteborg,SWE

03.02

62,04

 

Julie Viken, IL Fri

11.07.97

1

 

Haukås

17.02

62,44

 

Emilie Larsen, FIK Orion

04.01.97

1

KS

Stange

05.01

63,43

 

Marit Holst, Sandefjord TIF

24.12.97

1h2

KS

Göteborg,SWE

03.02

63,50

 

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

4

KS

Stange

05.01

64,20

 

Benedicte Myhre, Sem IF

23.09.97

2h2

KS

Göteborg,SWE

03.02

64,36

 

Anita Hundseid, IL Tyrving

06.02.97

1

 

Rud

03.03

64,44

 

Christine Gloppestad, IL Tyrving

06.10.97

2

 

Rud

03.03

65,42

 

Synne Frydenlund, Larvik TIF

02.05.97

3h2

KS

Göteborg,SWE

03.02

65,51

 

Maren M. H. Hauen, FIK Ren-Eng

05.07.97

5

KS

Stange

05.01

 

 

(10)

 

 

 

 

 

65,81

 

Malin Nyfors, Sandnes IL

12.07.97

3

KS

Sandnes

16.01

66,37

 

Thea Alsaker, Tønsberg FIK

31.08.97

4h2

KS

Göteborg,SWE

03.02

67,33

 

Andrea Thorsen, Sortland FIK

26.05.97

1h3

KJ

Tromsø

03.02

67,52

 

Ada Paulsen, IL BUL-Tromsø

21.02.97

2h1

KJ

Tromsø

03.02

67,78

 

Helén A. Strand, Rana FIK

01.01.97

2h2

KJ

Tromsø

03.02

70,39

 

Emilie Fossumstuen Grøterud, Moelven IL

01.04.97

2

 

Stange

19.01

 

 

 

 

 

 

 

 

600 METER

1:39,4

 

Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF

21.06.97

1

 

Lillestrøm

26.01

1:40,37

 

Målfrid Pettersen Lunde, Fana IL

06.02.97

1

 

Haukås

10.02

1:41,19

 

Elina Drivenes, IL Gneist

05.02.97

2

 

Haukås

10.02

1.44,43

 

Maren M. H. Hauen, FIK Ren-Eng

05.07.97

1

 

Stange

16.03

1:45,01

 

Ingrid Næss Johansen, IL Gneist

10.08.97

2

 

Stange

16.03

1:45,26

 

Karoline Wangensteen Egge, Haugesund IL

03.02.97

1

 

Haugesund

13.03

1:45,64

 

Martine Svendsen, IL Tyrving

22.07.97

5

KS

Rud

25.04

1:48,22

 

Julie Viken, IL Fri

11.07.97

3

 

Haukås

10.02

1:49,46

 

Emilie Larsen, FIK Orion

04.01.97

1

 

Stange

27.10

1:49,95

 

Maria Tamires Birkeland, Ørsta IL

03.05.97

3

 

Stange

16.03

 

 

(10)

 

 

 

 

 

1:51,03

 

Malene Fjellestad, Ullensaker/Kisa IL

20.03.97

4

 

Stange

16.03

1:51,46

 

Helene Seland Myhre, Ullensaker/Kisa IL

09.12.97

2

 

Oslo/Ek

01.12

1:51,83

 

Christine Gloppestad, IL Tyrving

06.10.97

8

KS

Rud

25.04

1:54,15

 

Helene Sandberg, IL Tyrving

97

10

KS

Rud

25.04

1:55,00

 

Tuva Engstrøm Fløan, Strindheim IL

30.11.97

1

 

Ranheim

05.12

1:56,74

 

Elisabeth Øvretvedt, Nesodden IF

26.05.97

5

 

Stange

16.03

1:56,81

 

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

2

 

Stange

27.10

1:57,16

 

Mari Jahren Herud, IL Tyrving

15.12.97

2

 

Rud

03.03

2:01,19

 

Judith Westerlund, Sem IF

03.11.97

6

 

Stange

16.03

2:03,11

 

Nina Marie Undeland, IF Sturla

10.12.97

7

 

Stange

16.03

 

 

(20)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

800 METER (2:35,00)

2:20,89

 

Johanna Sofie K. Jansson, Børsa IL

25.10.97

1h2

UM

Steinkjer

09.03

2:21,05

 

Inger Emilie Bryn Mathisen, Askim IF

09.04.97

2h2

UM

Steinkjer

09.03

2:21,22

 

Målfrid Pettersen Lunde, Fana IL

06.02.97

4

NM

Haugesund

03.02

2:22,26

 

Elina Drivenes, IL Gneist

05.02.97

2

 

Haukås

19.01

2:22,54

 

Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF

21.06.97

1

KS

Göteborg,SWE

02.02

2:22,69

 

Kristine Gundersen, Børsa IL

25.02.97

3h2

UM

Steinkjer

09.03

2:24,60

 

Martine Svendsen, IL Tyrving

22.07.97

5h2

UM

Steinkjer

09.03

2:24,99

 

Emilie Larsen, FIK Orion

04.01.97

2

KS

Stange

09.02

2:25,63

 

Ingrid Linn Nordahl, Fredrikstad IF

25.02.97

3

KS

Göteborg,SWE

02.02

2:26,05

 

Benedicte Myhre, Sem IF

23.09.97

7h2

UM

Steinkjer

09.03

 

 

(10)

 

 

 

 

 

2:28,94

 

Linn-Kristine Bloch Børke, Trondheim Friidrett

05.09.97

9h2

UM

Steinkjer

09.03

2:29,50

 

Amalie Manshus Sæten, Kristiansands IF

01.12.97

1

15/16

Drammen

10.02

2:30,13

 

Malin Nyfors, Sandnes IL

12.07.97

10h2

UM

Steinkjer

09.03

2:31,75

 

Emilie Fossumstuen Grøterud, Moelven IL

01.04.97

1h1

UM

Steinkjer

09.03

2:31,77

 

Clara Sagnes Wågan, Namsen FIF

15.08.97

2h1

UM

Steinkjer

09.03

2:31,90

 

Anita Hundseid, IL Tyrving

06.02.97

3h1

UM

Steinkjer

09.03

2:32,43

 

Marte Kristine Håkenåsen, Lillehammer IF

06.03.97

4h1

UM

Steinkjer

09.03

2:32,80

 

Anna Serine Røssland, IL Gneist

09.02.97

11h2

UM

Steinkjer

09.03

2:32,93

 

Malene Fjellestad, Ullensaker/Kisa IL

20.03.97

5h1

UM

Steinkjer

09.03

2:35,14

 

Hanna Sandbakken Mørkved, Spillum IL

08.01.97

4

 

Steinkjer

15.12

 

 

(20)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1000 METER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1500 METER

4:56,98

 

Eline Myking, IL Gneist

25.01.97

1

UM

Steinkjer

10.03

4:57,72

 

Kristine Gundersen, Børsa IL

25.02.97

2

UM

Steinkjer

10.03

4:58,40

 

Ingrid Næss Johansen, IL Gneist

10.08.97

1

 

Haukås

09.02

4:58,63

 

Målfrid Pettersen Lunde, Fana IL

06.02.97

3

UM

Steinkjer

10.03

5:02,85

 

Emilie Fossumstuen Grøterud, Moelven IL

01.04.97

5

Um

Steinkjer

10.03

5:06,87

 

Thyra Hevrøy, IL Gneist

13.08.97

2

 

Haukås

09.02

5:12,28

 

Linn-Kristine Bloch Børke, Trondheim Friidrett

05.09.97

6

UM

Steinkjer

10.03

5:14,11

 

Clara Sagnes Wågan, Namsen FIF

15.08.97

7

UM

Steinkjer

10.03

5:14,79

 

Anna Serine Røssland, IL Gneist

09.02.97

3

 

Haukås

09.02

 

 

 

 

 

 

 

 

3000 METER

10:54,00

 

Ingrid Næss Johansen, IL Gneist

10.08.97

1

 

Haukås

18.01

10:58,22

 

Ingrid Helene Nyhus, IL Gneist

15.03.97

2

 

Haukås

18.01

11:21,65

 

Anna Serine Røssland, BFG Bergen FIK

09.02.97

5

NM

Haugesund

03.02

11:55,13

 

Clara Sagnes Wågan, Namsen FIF

15.08.97

5

KS

Ås, SWE

26.01

 

 

 

 

 

 

 

 

60 METER HEKK/HURDLES (76,2cm)

8,95

 

Oda Mohus, IL Runar

13.04.97

1f

UM

Steinkjer

08.03

9,02

 

Synnøve Bjørgo Adam, Fagernes IL

15.09.97

2f

UM

Steinkjer

08.03

9,25

 

Astrid Mohus, IL Runar

13.04.97

3f

UM

Steinkjer

08.03

9,32

 

Emilie Berge, Iveland IL

07.12.97

4f

UM

Steinkjer

08.03

9,41

 

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

5f

UM

Steinkjer

08.03

9,59

 

Kristin Bjørgo, IL BUL-Tromsø

19.03.97

6f

UM

Steinkjer

08.03

9,61

 

Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF

21.06.97

1

 

Askim

20.01

9,73

 

Veslemøy Kollstad, Kristiansands IF

14.06.97

4

J17

Kristiansand

26.01

9,82

 

Vilde Røed, Bodø FIK

10.06.97

7f

UM

Steinkjer

08.03

9,89

 

Julie Landrø Vigdal, Strindheim IL

10.02.97

4h2

UM

Steinkjer

08.03

 

 

(10)

 

 

 

 

 

9,93

 

Jasmin Søderlund, Fredrikstad IF

20.07.97

1

 

Fredrikstad

10.02

9,93

 

Julie Marie Bressand, IL Tyrving

20.07.97

1

 

Fredrikstad

10.02

9,96

 

Kristine Tønnessen, IL Tyrving

24.05.97

2

 

Lillestrøm

26.01

10,21

 

Iselin Eriksen, Askim IF

12.11.97

3

 

Lillestrøm

26.01

10,29

 

Mari Smedsrud, Sem IF

21.07.97

5h2

UM

Steinkjer

08.02

10,30

 

Mathilde Bryn Eikefjord, Voss IL

27.10.97

1

 

Haukås

17.02

11,01

 

Rachel Kashafali, IL Norna-Salhus

14.10.97

1

 

Haukås

19.01

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/handtiming:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

84cm

10,21

 

Veslemøy Kollstad, Kristiansands IF

14.06.97

7h3

NM

Haugesund

03.02

10,25

 

Kristin Bjørgo, IL BUL-Tromsø

19.03.97

2

KJ

Tromsø

03.02

11,43

 

Vilde Røed, Bodø FIK

10.06.97

3

KJ

Tromsø

03.02

 

 

 

 

 

 

 

 

80 METER HEKK/HURDLES (76,2cm)

13,31

 

Kristin Bjørgo, IL BUL-Tromsø

19.03.97

1

 

Luleå, SWE

23.03

 

 

 

 

 

 

 

 

1500 METER KAPPGANG/WALK

8:52,04

 

Sigrid Setsaas Hoven, Selbu IL

20.04.97

1

UM

Steinkjer

08.03

10:55,34

 

Beatrice Nedberge Llano, Laksevåg TIL

14.12.97

2

UM

Steinkjer

08.03

 

 

 

 

 

 

 

 

HØYDE/HIGH JUMP

1,68

 

Malin Engan Wiseth, Børsa IL

28.07.97

1

 

Steinkjer

15.12

1,63

 

Elise Nedberg, IL Sandvin

12.03.97

1

15/16

Drammen

10.02

1,63

 

Kari Strømhaug, IL Tyrving

04.07.97

1

 

Ithaca, USA

15.12

1,55

 

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

1

KS

Stange

15.12

1,55

 

Borghild Hvasser Farsund, Brandbu IF

27.12.97

3

UM

Steinkjer

10.03

1,50

 

Mia Sørhøy, Nidelv IL

13.08.97

2

 

Steinkjer

15.12

1,50

 

Kristine Tønnessen, IL Tyrving

24.05.97

1

 

Lillestrøm

26.01

1,47

 

Mari Smedsrud, Sem IF

21.07.97

2

 

Göteborg,SWE

02.02

1,40

 

Guro Ølnes, IL Tyrving

18.04.97

2

 

Lillestrøm

26.01

1,40

 

Annelin Elde Sætre, Ørsta IL

05.05.97

1

 

Sykkylven

02.02

1,40

 

Kristine Austlid Grov, Ringerike FIK

18.04.97

5

15/16

Drammen

10.02

1,40

 

Victoria Brurås, IL Norna-Salhus

31.01.97

1

 

Haukås

17.02

1,40

 

Eli Bekken, Hurdal IL

12.09.97

1

 

Oslo/Ek

02.03

1,40

 

Lise Øverland Sortedal, Eidanger IL

12.08.97

8

UM

Steinkjer

10.03

1,40

 

Ada Paulsen, IL BUL-Tromsø

21.02.97

9

UM

Steinkjer

10.03

1,40

 

Hanne Wiersdalen, Urædd Friidrett

02.01.97

1

 

Porsgrunn

13.03

 

 

(16)

 

 

 

 

 

1,35

 

Ingrid Margrethe S. Haga, Stord IL

16.03.97

1

 

Leirvik

27.01

1,35

 

Constance Kvan Edman, IF Sturla

28.08.97

6

15/16

Drammen

10.02

1,35

 

Hedda Gjone, Tvedestrand TIF

02.07.97

1

 

Tvedestrand

09.02

1,30

 

Kjersti Tveit Moen, Herkules Friidrett

30.07.97

7

15/16

Drammen

10.02

 

 

(20)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HØYDE UTEN TILLØP/STANDING HIGH JUMP

1,23

 

Mia Sørhøy, Nidelv IL

13.08.97

1

 

Namsos

30.11

1,20

 

Maria Tamires Birkeland, Ørsta IL

03.05.97

1

 

Ørsta

05.12

1,20

 

Ane Rosseland Johansen, Lye IL

18.02.97

1

 

Lyefjell

12.12

1,15

 

Hedda Gjone, Tvedestrand TIF

02.07.97

1

 

Tvedestrand

13.03

1,11

 

Oda Aakervik, Namsen FIF

02.03.97

2

 

Namsos

30.11

1,10

 

Mari Smedsrud, Sem IF

21.07.97

1

 

Tønsberg

28.01

1,08

 

Ingrid Margrethe S. Haga, Stord IL

16.03.97

1

 

Leirvik

26.11

1,06

 

Clara Sagnes Wågan, Namsen FIF

15.08.97

3

 

Namsos

30.11

1,05

 

Sara Bålsrud, Hurdal IL

07.12.97

1

 

Hurdal

22.01

1,05

 

Eli Bekken, Hurdal IL

12.09.97

1

 

Hurdal

22.01

 

 

(10)

 

 

 

 

 

1,03

 

Tuva Skulstad, Stord IL

21.05.97

2

 

Leirvik

26.11

1,00

 

Hildegunn Samnøy, IL Norna-Salhus

08.12.97

1

 

Bergen/Ås

07.01

1,00

 

Lydia Bjørtomt, Hurdal IL

21.05.97

3

 

Hurdal

22.01

1,00

 

Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF

21.06.97

1

 

Fredrikstad

28.01

0,97

 

Siri Hauge, Osterøy IL

14.05.97

1

 

Lonevåg

18.02

0,90

 

Kristine Grytbakk, Hurdal IL

27.03.97

4

 

Hurdal

22.01

 

 

 

 

 

 

 

 

STAV/POLE VAULT

3,38

 

Kari Strømhaug, IL Tyrving

04.07.97

1

 

Ithaca, USA

12.01

3,00

 

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

1

 

Stange

20.01

2,70

 

Sara Bålsrud, Hurdal IL

07.12.97

1

 

Ski

16.12

2,70

 

Tiril Malm Sunde, Moelven IL

29.01.97

2

UM

Steinkjer

10.03

2,53

 

Kristin Løwø, IL Pioner

27.09.97

1

 

Luleå, SWE

23.03

2,30

 

Ane Kamsvåg, Straumsnes IL

11.02.97

4

UM

Steinkjer

10.03

1,20

 

Amalie Våge Grannes, Haugesund IL

06.10.97

1

 

Haugesund

20.01

 

 

 

 

 

 

 

 

LENGDE/LONG JUMP (4,75)

5,32

 

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

1

KS

Stange

05.01

5,25

 

Emilie Berge, Iveland IL

07.12.97

1

 

Kristiansand

26.01

5,17

 

Synnøve Bjørgo Adam, Fagernes IL

15.09.97

1

 

Stange

16.03

5,03

 

Mia Erika Fagerlund Johansen, Ski IL

01.07.97

1

 

Fredrikstad

10.02

4,94

 

Veslemøy Kollstad, Kristiansands IF

14.06.97

1

J17

Kristiansand

26.01

4,90

 

Julie Marie Bressand, IL Tyrving

20.07.97

10

KS

Göteborg,SWE

02.02

4,90

 

Oda Mohus, IL Runar

13.04.97

3

 

Göteborg,SWE

03.02

4,86

 

Anna Eikebrokk, IL Tyrving

04.04.97

3

UM

Steinkjer

09.03

4,78

 

Malin Engan Wiseth, Børsa IL

28.07.97

1

 

Ranheim

20.01

4,77

 

Guro Ølnes, IL Tyrving

18.04.97

6

UM

Steinkjer

09.03

 

 

(10)

 

 

 

 

 

4,71

 

Mari Smedsrud, Sem IF

21.07.97

5

 

Göteborg,SWE

03.02

4,67

 

Sigrid Setsaas Hoven, Selbu IL

20.04.97

2

 

Ranheim

20.01

4,65

 

Victoria Brurås, IL Norna-Salhus

31.01.97

1

 

Haukås

09.02

4,62

 

Marie Abelsen Arntsen, Ranheim IL

10.11.97

1

 

Ranheim

04.11

4,62

 

Vilde Røed, Bodø FIK

10.06.97

1

KJ

Tromsø

03.02

4,51

 

Julie Landrø Vigdal, Strindheim IL

10.02.97

4

KS

Ranheim

27.01

4,48

 

Mia Sørhøy, Nidelv IL

13.08.97

9

UM

Steinkjer

09.03

4,43

 

Eli Bekken, Hurdal IL

12.09.97

11

UM

Steinkjer

09.03

4,40

 

Emilie Lange Skinstad, IF Sturla

16.03.97

3

 

Stange

16.03

4,39

 

Andrea Korsen Staff, IL Tyrving

17.08.97

12

UM

Steinkjer

09.03

 

 

(20)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lav grop/low pit

5,16

 

Alice Ulla Berg, Ålesund FIK

29.01.97

1

 

Sykkylven

02.02

5,01

 

Anna Eikebrokk, IL Tyrving

04.04.97

2

 

Lillestrøm

26.01

4,99

 

Julie Marie Bressand, IL Tyrving

20.07.97

4

(1996)

Oslo/Ek

01.12

4,92

 

Guro Ølnes, IL Tyrving

18.04.97

3

 

Lillestrøm

26.01

4,86

 

Marte Pettersen, Urædd Friidrett

30.04.97

4

15/16

Drammen

10.02

4,55

 

Andrea Korsen Staff, IL Tyrving

17.08.97

2

 

Oslo/Ek

02.03

4,49

 

Benedicte Myhre, Sem IF

23.09.97

3

 

Oslo/Ek

02.03

4,41

 

Ingrid Margrethe S. Haga, Stord IL

16.03.97

1

 

Leirvik

28.12

 

 

 

 

 

 

 

 

LENGDE UTEN TILLØP/STANDING LONG JUMP (2,25)

2,41

 

Alice Ulla Berg, Ålesund FIK

29.01.97

1

 

Ålesund

28.02

2,35

 

Julie Marie Bressand, IL Tyrving

20.07.97

1

 

Gjønnes

27.11

2,34

 

Eli Bekken, Hurdal IL

12.09.97

1

 

Hurdal

22.01

2,34

 

Marte Pettersen, Urædd Friidrett

30.04.97

1

 

Porsgrunn

13.03

2,30

 

Guro T. Aasaaren, Sørild FIK

01.10.97

1

 

Kristiansand

18.11

2,29

 

Hedda Gjone, Tvedestrand TIF

02.07.97

1

 

Tvedestrand

13.03

2,29

 

Veslemøy Kollstad, Kristiansands IF

14.06.97

2

 

Kristiansand

18.11

2,28

 

Anna Eikebrokk, IL Tyrving

04.04.97

2

 

Gjønnes

27.11

2,26

 

Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF

21.06.97

1

 

Fredrikstad

28.01

2,25

 

Karianne Årseth, IL Valder

27.11.97

1

 

Valderøy

 12.12

 

 

(10)

 

 

 

 

 

2,23

 

Elisabeth Tønnessen Sjo, Stord IL

16.03.97

1

 

Leirvik

26.11

2,23

 

Ane Rosseland Johansen, Lye IL

18.02.97

1

 

Lyefjell

12.12

2,23