JENTER/GIRLS 16 ÅR (1997)

Pr. 31. desember

Utarbeidet av/Compiled by Lars Arve Røssland, SRU (larsarve.rossland@gmail.com)

Fødselsdata ved Jan Jørgen Moe, SRU (jjmoe@online.no)

 

 

 

60 METER (8,40)

AR: 7,55i/7,5

8,00

-1,3

Alice Ulla Berg, Ålesund FIK

29.01.97

1

 

Hareid

18.08

8,14

+1,7

Jenny Labråten, IL Tyrving

20.02.97

3

KS

Asker

02.06

8,17

+1,2

Grace Ogoti, Nesbyen IL

06.03.97

1h1

 

Fana

01.06

8,23

+2,0

Sarah Elizabeth Døhl Hellerud, Asker SK

10.03.97

1

 

Asker

02.06

8,36

+2.0

Anita Hundseid, IL Tyrving

06.02.97

2

 

Asker

02.06

8,39

-0,7

Oda Aakervik, Namsen FIF

02.03.97

1

 

Namsos

15.09

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind-assisted

8,37

+2,1

Veslemøy Kollstad, Kristiansands IF

14.06.97

1

 

Arendal

24.08

 

 

 

 

 

 

 

 

80 METER (11,30)

AR:

11,08

-3,4

Julie Viken, IL Fri

11.07.97

1

 

Fana

12.05

 

 

 

 

 

 

 

 

100 METER (UM – 13,45)

AR: 11,98

12,37

+1,2

Alice Ulla Berg, Ålesund FIK

29.01.97

1h2

KS

Trondheim/St

01.06

12,65

+0,2

Oda Mohus, IL Runar

13.04.97

2f

UM

Lillehammer

06.09

12,77

-0,5

Veslemøy Kollstad, Kristiansands IF

14.06.97

2a-f

 

Lillehammer

23.06

12,77

+0,2

Grace Ogoti, Nesbyen IL

06.03.97

3f

UM

Lillehammer

06.09

12,80

+1,0

Synnøve Bjørgo Adam, Fagernes IL

15.09.97

1

 

Bislett

17.08

12,93

-0,5

Marte Pettersen, Urædd Friidrett

30.04.97

5a-f

 

Lillehammer

23.06

12,98

-0,5

Astrid Mohus, IL Runar

13.04.97

6a-f

 

Lillehammer

23.06

12,99

+1,1

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

1

 

Arvika, SWE

27.07

13,08

-0,5

Julie Viken, IL Fri

11.07.97

7a-f

 

Lillehammer

23.06

13,09

+1,0

Jenny Labråten, IL Tyrving

20.02.97

2

 

Bislett

17.08

13,09

+1,1

Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF

21.06.97

2

 

Arvika, SWE

27.07

 

 

(11)

 

 

 

 

 

13,12

+0,1

Emilie Berge, Iveland IL

07.12.97

3

KS

Kristiansand

19.06

13,15

+1,2

Oda Aakervik, Namsen FIF

02.03.97

1

 

Steinkjer

15.05

13,20

-2,2

Mina Marie Anglero, IL Tyrving

20.10.97

2h2

 

Nadderud

16.06

13,29

-1,2

Kristin Bjørgo, IL BUL-Tromsø

19.03.97

1b-f

 

Lillehammer

23.06

13,31

-0,2

Ingrid Bjørklund, Lillehammer IF

14.07.97

1

 

Lillehammer

22.09

13,36

+2,0

Liselotte C. Rymoen, Moss IL

08.02.97

1

 

Moss

08.07

13,43

-1,2

Christine Gloppestad, IL Tyrving

06.10.97

3h1

 

Nadderud

16.06

13,43

-0,7

Helene A. Lillebakken, FIK Orion

22.03.97

3

 

Lillestrøm

25.05

13,43

0,0

Liv Kleiv, Sigdal FIK

28.02.97

1

 

Prestfoss

22.09

 

 

(20)

 

 

 

 

 

13,44

+1,0

Mia Erika Fagerlund Johansen, Ski IL

01.07.97

4h1

 

Bislett

17.08

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind-assisted

12,34

+2,8

Alice Ulla Berg, Ålesund FIK

29.01.97

1f

 

Nadderud

16.06

12,57

+3,3

Oda Mohus, IL Runar

13.04.97

1h2

UM

Lillehammer

06.09

12,68

+3,0

Synnøve Bjørgo Adam, Fagernes IL

15.09.97

1

 

Fagernes

12.06

12,73

+2,8

Grace Ogoti, Nesbyen IL

06.03.97

3f

 

Nadderud

12.06

12,77

+2,2

Marte Pettersen, Urædd Friidrett

30.04.97

2h1

UM

Lillehammer

06.09

12,78

+3,2

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

1h3

UM

Lillehammer

06.09

12,82

+2,8

Mina Marie Anglero, IL Tyrving

20.10.97

6f

 

Nadderud

16.06

12,86

+3,3

Astrid Mohus, IL Runar

13.04.97

3h2

UM

Lillehammer

06.09

12,92

+3,3

Oda Aakervik, Namsen FIF

02.03.97

4h2

UM

Lillehammer

06.09

12,93

+2,8

Christine Gloppestad, IL Tyrving

06.10.97

8f

 

Nadderud

16.06

12,96

+2,7

Maren Hansen Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng

05.07.97

2hb

KS

Brandbu

22.05

12,96

+3,2

Jenny Labråten, IL Tyrving

20.02.97

3h3

UM

Lillehammer

06.09

13,07

+2,2

Liselotte C. Rymoen, Moss IL

08.02.97

5h1

UM

Lillehammer

06.09

13,20

+3,2

Mia Erika Fagerlund Johansen, Ski IL

01.07.97

5h3

UM

Lillehammer

06.09

13,21

+2,2

Ingrid Bjørklund, Lillehammer IF

14.07.97

6h1

UM

Lillehammer

06.09

13,29

+2,2

Anita Hundseid, IL Tyrving

06.02.97

7h2

UM

Lillehammer

06.09

13,36

+3,2

Helen A. Strand, Rana FIK

01.01.97

6h3

UM

Lillehammer

06.09

13,37

+2,4

Anna Eikebrokk, IL Tyrving

04.04.97

3

KS

Nadderud

07.05

13,41

+3,2

Elisabeth Ellingsen, Raufoss IL

12.05.97

7h3

UM

Lillehammer

06.09

13,41

+3,3

Kristine Tønnessen, IL Tyrving

24.05.97

5h2

UM

Lillehammer

06.09

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/handtiming:

13,4

0,0

Ester Djuve Jerstad, Bryne FIK

23.09.97

1

 

Bryne

11.06

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind-assisted

12,8

+2,1

Helen A. Strand, Rana FIK

01.01.97

1

 

Mo i Rana

01.06

13,3

+2,1

Vilde Røed, Bodø FK

10.06.97

2

 

Mo i Rana

01.06

 

 

 

 

 

 

 

 

150 METER

20,09

-0,3

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

2

16-17

Romedal

01.06

20,34

-0,3

Helene A. Lillebakken, FIK Orion

22.03.97

3

16-17

Romedal

01.06

 

 

 

 

 

 

 

 

200 METER (UM – 27,80)

AR: 24,53

25,30

+1,4

Alice Ulla Berg, Ålesund FIK

29.01.97

1h1

UM

Lillehammer

07.09

25,70

+0,2

Oda Mohus, IL Runar

13.04.97

2f

UM

Lillehammer

08.09

26,24

+1,1

Veslemøy Kollstad, Kristiansands IF

14.06.97

3h1

 

Göteborg,SWE

30.06

26,30

+0,9

Jenny Labråten, IL Tyrving

20.02.97

1h3

UM

Lillehammer

07.09

26,35

+0,9

Mina Marie Anglero, IL Tyrving

20.10.97

2h2

UM

Lillehammer

07.09

26,45

+1,6

Ester Djuve Jerstad, Bryne FIK

23.09.97

1

 

Fana

31.05

26,47

+1,4

Julie Viken, IL Fri

11.07.97

2h1

UM

Lillehammer

07.09

26,53

0,0

Emilie Berge, Iveland IL

07.12.97

1

KS

Kristiansand

19.06

26,56

+1,1

Marte Pettersen, Urædd Friidrett

30.04.97

1

 

Sande

08.06

26,57

+0,9

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

2h3

UM

Lillehammer

07.09

 

 

(10)

 

 

 

 

 

26,67

+0,1

Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF

21.06.97

1h1

 

Lillehammer

21.06

26,80

+0,9

Liselotte C. Rymoen, Moss IL

08.02.97

3h2

UM

Lillehammer

07.09

27,18

-0,7

Astrid Mohus, IL Runar

13.04.97

1hB

 

Lillehammer

21.06

27,19

+1,4

Helen A. Strand, Rana FIK

01.01.97

4h1

UM

Lillehammer

07.09

27,20

+0,3

Sarah Elizabeth Døhl Hellerud, Asker SK

10.03.97

1

 

Asker

01.06

27,31

-0,1

Ingrid Bjørklund, Lillehammer IF

14.07.97

6h2

 

Göteborg,SWE

30.06

27,33

+1,1

Marit Holst, Sandefjord TIF

24.12.97

2

 

Sande

08.06

27,36

+1,7

Christine Gloppestad, IL Tyrving

06.10.97

3

 

Bislett

18.08

27,41

-0,7

Elina Drivenes, IL Gneist

05.02.97

2h2

 

Lillehammer

21.06

27,47

0,0

Amalie Sæten, Kristiansands IF

01.12.97

3

KS

Kristiansand

19.06

27,47

+0,9

Oda Aakervik, Namsen FIF

02.03.97

4h3

UM

Lillehammer

07.09

 

 

(21)

 

 

 

 

 

27,48

+1,4

Elisabeth Ellingsen, Raufoss IL

12.05.97

5h1

UM

Lillehammer

07.09

27,49

+0,9

Estelle Grønneberg Maillet, Moss IL

21.01.97

5h3

UM

Lillehammer

07.09

27,68

+0,3

Anita Hundseid, IL Tyrving

06.02.97

2

 

Asker

01.06

27,72

+0,9

Helene A. Lillebakken, FIK Orion

22.03.97

6h3

UM

Lillehammer

07.09

27,74

-1,8

Benedicte Myhre, Sem IF

23.09.97

2

 

Tønsberg

01.06

27,78

-0,7

Kristine Gundersen, Børsa IL

25.02.97

1

 

Brekstad

23.06

27,79

-0,2

Synne Frydenlund, Larvik TIL

02.05.97

8h3

 

Lillehammer

21.06

27,80

+1,2

Kristin Bjørgo, IL BUL-Tromsø

19.03.97

1

 

Finnfjordbotn

02.06

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind-assisted

26,39

+2,6

Marte Pettersen, Urædd Friidrett

30.04.97

4h2

 

Nadderud

15.06

26,80

+2,6

Grace Ogoti, Nesbyen IL

06.03.97

7h3

 

Nadderud

15.06

27,13

+2,5

Ingrid Bjørklund, Lillehammer IF

14.07.97

1

 

Lillehammer

04.06

27,17

+3,1

Astrid Mohus, IL Runar

13.04.97

3h2

 

Nadderud

15.06

27,68

+3,1

Mia Erika Fagerlund Johansen, Ski IL

01.07.97

6h2

 

Nadderud

15.06

 

 

 

 

 

 

 

 

Manglende informasjon om vind/wind data missing

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/handtiming:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind-assisted

 

 

 

 

 

 

 

 

300 METER (45,00)

AR: 39,13

42,88

 

Julie Viken, IL Fri

11.07.97

1

 

Fana

26.06

44,03

 

Liselotte C. Rymoen, Moss IL

08.02.97

1

 

Moss

06.05

 

 

 

 

 

 

 

 

400 METER (64,00)

AR: 54,75

57,44

 

Alice Ulla Berg, Ålesund FIK

29.01.97

1h2

 

Lillehammer

22.06

58,30

 

Ester Djuve Jerstad, Bryne FIK

23.09.97

2

KS

Sandnes

08.06

59,37

 

Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF

21.06.97

1

KS

Lisleby

08.06

59,40

 

Ingrid Hjelle Roset, Sandane TIL

13.02.97

3h2

 

Lillehammer

22.06

59,73

 

Oda Mohus, IL Runar

13.04.97

1h1

 

Lillehammer

22.06

59,75

 

Julie Viken, IL Fri

11.07.97

4h2

 

Lillehammer

22.06

60,17

 

Emilie Berge, Iveland IL

07.12.97

5h2

 

Lillehammer

22.06

60,20

 

Amalie Sæten, Kristiansands IF

01.12.97

3h2

F17

Göteborg,SWE

29.06

60,41

 

Kristine Gundersen, Børsa IL

25.02.97

2h2

KS

Trondheim/St

01.06

60,98

 

Benedicte Myhre, Sem IF

23.09.97

1h2

KS

Bislett

18.07

 

 

(10)

 

 

 

 

 

61,97

 

Elina Drivenes, IL Gneist

05.02.97

3

 

Fana

02.06

62,05

 

Maria Tamires Birkeland, Ørsta IL

03.05.97

2h1

 

Lillehammer

22.06

62,07

 

Johanna Sofie K. Jansson, Børsa IL

25.10.97

6h3

F17

Göteborg,SWE

29.06

62,33

 

Mia Bjørlykke, Bergens TF

15.09.97

4

 

Fana

02.06

63,01

 

Målfrid Pettersen Lunde, Fana IL

06.02.97

5

 

Fana

02.06

63,05

 

Liselotte C. Rymoen, Moss IL

08.02.97

3h1

 

Lillehammer

22.06

63,36

 

Linn-Kristine Bloch Børke, Trondheim Friidrett

05.09.97

4h2

KS

Trondheim/St

01.06

63,83

 

Helen A. Strand, Rana FIK

01.01.97

1

 

Bodø

17.08

 

 

 

 

 

 

 

 

600 METER (1:47,00)
AR: 1:31,09

1:36,59

 

Kristine Gundersen, Børsa IL

25.02.97

3

KS

Trondheim/St

29.05

1:39,64

 

Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF

21.06.97

1

 

Halden

14.05

1:39,87

 

Johanna Sofie K. Jansson, Børsa IL

25.10.97

5

KS

Trondheim/St

29.05

1:40,74

 

Inger Emilie Bryn Mathisen, Askim IF

09.04.97

1

 

Askim

18.05

1:41,60

 

Mia Bjørlykke, Bergens TF

15.09.97

1

 

Fana

24.08

1:41,62

 

Anita Hundseid, IL Tyrving

06.02.97

3

KS

Nadderud

07.05

1:42,06

 

Målfrid Pettersen Lunde, Fana IL

06.02.97

2

16-17

Haukås

04.05

1:42,20

 

Martine Svendsen, IL Tyrving

22.07.97

4

KS

Nadderud

07.05

1:43,95

 

Karoline W. Egge, Haugesund IL

03.02.97

1

 

Sveio

07.05

1:44,26

 

Ingrid Linn Nordahl, Fredrikstad IF

25.02.97

2

 

Halden

14.05

 

 

(10)

 

 

 

 

 

1:46,51

 

Linn-Kristine Bloch Børke, Trondheim Friidrett

05.09.97

1

 

Trondheim/St

29.05

 

 

 

 

 

 

 

 

800 METER (UM – 2:31,00)

AR: 2:04,6

2:15,84

 

Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF

21.06.97

4h1

F17

Göteborg,SWE

30.06

2:16,19

 

Kristine Gundersen, Børsa IL

25.02.97

1

KS

Trondheim/St

06.06

2:16,64

 

Benedicte Myhre, Sem IF

23.09.97

6h1

F17

Göteborg,SWE

30.06

2:17,32

 

Johanna Sofie K. Jansson, Børsa IL

25.10.97

3h2

F17

Göteborg,SWE

30.06

2:17,64

 

Amalie Sæten, Kristiansands IF

01.12.97

1h2

UM

Lillehammer

07.09

2:18,13

 

Inger Emilie Bryn Mathisen, Askim IF

09.04.97

1

 

Askim

09.06

2:18,59

 

Ingrid Hjelle Roset, Sandane TIL

13.02.97

3h2

UM

Lillehammer

07.09

2:19,76

 

Martine Svendsen, IL Tyrving

22.07.97

1h1

UM

Lillehammer

07.09

2:20,02

 

Ester Djuve Jerstad, Bryne FIK

23.09.97

1

 

Egersund

09.06

2:21,41

 

Målfrid Pettersen Lunde, Fana IL

06.02.97

6h3

NMU20

Overhalla

02.08

 

 

(10)

 

 

 

 

 

2:21,71

 

Elina Drivenes, IL Gneist

05.02.97

7h2

 

Nadderud

15.06

2:21,83

 

Linn-Kristine Bloch Børke, Trondheim Friidrett

05.09.97

2h1

UM

Lillehammer

07.09

2:22,01

 

Anita Hundseid, IL Tyrving

06.02.97

3h1

UM

Lillehammer

07.09

2:22,26

 

Emilie Fossumstuen Grøterud, Moelven IL

01.04.97

1

 

Brandbu

09.06

2:22,91

 

Malin Nyfors, Sandnes IL

12.07.97

8h2

 

Nadderud

15.06

2:23,03

 

Ingrid Linn Nordahl, Fredrikstad IF

25.02.97

9h2

 

Nadderud

15.06

2:23,22

 

Mia Bjørlykke, Bergens TF

15.09.97

4

 

Fana

31.05

2:23,53

 

Marthe Klausen, IF Sturla

06.01.97

2

 

Hokksund

20.05

2:23,69

 

Eline Myking, IL Gneist

25.01.97

2

16/17

Fana

14.09

2:23,73

 

Hanna Eid, Selsbakk IF

14.08.97

4h1

UM

Lillehammer

07.09

 

 

(20)

 

 

 

 

 

2:23,79

 

Thyra Hevrøy, IL Gneist

13.08.97

5h1

UM

Lillehammer

07.09

2:24,11

 

Emilie Larsen, FIK Orion

04.01.97

2

 

Bislett

18.08

2:25,32

 

Karoline W. Egge, Haugesund IL

03.02.97

5

 

Fana

31.05

2:25,33

 

Clara Sagnes Wågan, Namsen FIF

15.08.97

7h1

UM

Lillehammer

07.09

2:25,51

 

Ingrid Næss Johansen, BFG Bergen FIK

10.08.97

6

KS

Fana

07.05

2:27,69

 

Kristin Helland-Hansen, IL Tyrving

02.01.97

5

 

Bislett

18.08

2:28,04

 

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

u.k.

 

Bislett

27.08

2:29,54

 

Helena Seland Myhre, Ullensaker/Kisa IL

09.12.97

9h1

UM

Lillehammer

07.09

2:30,96

 

Anna Serine Røssland, IL Gneist

09.02.97

5h1

 

Nadderud

15.06

 

 

 

 

 

 

 

 

1000 METER (3:20,00)

AR: 2:53,3

3:15,74

 

Eline Myking, IL Gneist

25.01.97

2

KS

Fana

31.08

 

 

 

 

 

 

 

 

1500 METER (5:20,00)

AR: 4:11,84

4:45,42

 

Kristine Gundersen, Børsa IL

25.02.97

7-af

F17

Göteborg,SWE

29.06

4.51,01

 

Inger Emilie Bryn Mathisen, Askim IF

09.04.97

1

 

Askim

18.09

4:53,44

 

Eline Myking, IL Gneist

25.01.97

1

 

Lillehammer

20.06

4:53,62

 

Johanna Sofie K. Jansson, Børsa IL

25.10.97

5

KS

Stjørdal

09.06

4:54,09

 

Linn-Kristine Bloch Børke, Trondheim Friidrett

05.09.97

8-af

F17

Göteborg,SWE

29.06

4:57,25

 

Ingrid Næss Johansen, IL Gneist

10.08.97

2

 

Fana

01.06

4:58,85

 

Clara Sagnes Wågan, Namsen FIF

15.08.97

3

 

Lillehammer

20.06

4:59,52

 

Thyra Hevrøy, IL Gneist

13.08.97

3

 

Fana

01.06

4:59,60

 

Anna Serine Røssland, IL Gneist

09.02.97

4

J17

Fana

01.06

5:00,92

 

Målfrid Pettersen Lunde, Fana IL

06.02.97

1

 

Torvastad

20.05

 

 

(10)

 

 

 

 

 

5:01,72

 

Emilie Fossumstuen Grøterud, Moelven IL

01.04.97

1

KS

Bislett

28.05

5:08,77

 

Anne Katrin Berg Mauritzen, IL Skjalg

04.09.97

1

 

Sandnes

21.09

5:14,18

 

Vilde Nilsen Oppberget, Skarphedin IL

04.05.97

1

 

Porsgrunn

02.06

5:18,12

 

Ingrid Hjelle Roset, Sandane TIL

13.02.97

1

 

Byrkjelo

23.05

5:18,60

 

Johanne Lægran, SK Vidar

10.10.97

1

 

Bislett

16.09

5:19,03

 

Britta Benz, IL Skjalg

28.10.97

1

 

Stavanger

14.05

 

 

 

 

 

 

 

 

2000 METER (7:25,00)

AR: 6:23,7

6:54,16

 

Anna Serine Røssland, IL Gneist

09.02.97

2

16/17

Fana

15.09

7:10,41

 

Clara Sagnes Wågan, Namsen FIF

15.08.97

1

 

Namsos

15.09

 

 

 

 

 

 

 

 

3000 METER (11:30,00)

AR: 9:15,53

10:32,95

 

Linn-Kristine Bloch Børke, Trondheim Friidrett

05.09.97

1

UM

Lillehammer

08.09

10:35,00

 

Anna Serine Røssland, IL Gneist

09.02.97

2

UM

Lillehammer

08.09

10:44,33

 

Eline Myking, IL Gneist

25.01.97

3

UM

Lillehammer

08.09

10:49,17

 

Ingrid Næss Johansen, IL Gneist

10.08.97

1

 

Fana

02.06

10:52,87

 

Marthe Klausen, IF Sturla

06.01.97

1

KS

Drammen

20.08

10:55,57

 

Emilie Fossumstuen Grøterud, Moelven IL

01.04.97

4

UM

Lillehammer

08.09

11:00,71

 

Johanne Lægran, SK Vidar

10.10.97

5

UM

Lillehammer

08.09

11:05,02

 

Britta Benz, IL Skjalg

28.10.97

1

 

Stavanger

04.06

11:05,51

 

Kristine Gundersen, Børsa IL

25.02.97

6

UM

Lillehammer

08.09

11:05,65

 

Kristin Helland-Hansen, IL Tyrving

02.01.97

2

 

Bislett

16.08

 

 

(10)

 

 

 

 

 

11:12,82

 

Oda Lægran, SK Vidar

10.10.97

4

 

Bislett

16.08

11:13,30

 

Vilde Nilsen Oppberget, Skarphedin IL

04.05.97

1

KS

Skien

08.08

11:16,50

 

Thyra Hevrøy, IL Gneist

13.08.97

4

 

Nadderud

14.06

11:20,04

 

Clara Sagnes Wågan, Namsen FIF

15.08.97

2

15-22

Overhalla

13.05

11:24,12

 

Ingrid Linn Nordahl, Fredrikstad IF

25.02.97

5

 

Nadderud

14.06

 

 

 

 

 

 

 

 

5000 METER (19:45,00)

AR: 18:00,85

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

80 METER HEKK/HURDLES (76,2cm/8m) (UM – 13,50)

AR: 11,51/11,1

11,70

+0,9

Oda Mohus, IL Runar

13.04.97

1h2

 

Nadderud

15.06

11,81

+0,9

Synnøve Bjørgo Adam, Fagernes IL

15.09.97

2h2

 

Nadderud

15.06

12,05

+0,3

Astrid Mohus, IL Runar

13.04.97

3f

UM

Lillehammer

07.09

12,17

+1,3

Emilie Berge, Iveland IL

07.12.97

1

 

Grimstad

11.05

12,23

+0,9

Veslemøy Kollstad, Kristiansands IF

14.06.97

4h2

 

Nadderud

15.06

12,40

-0,7

Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF

21.06.97

4h2

 

Lillehammer

21.06

12,43

+1,1

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

4h2

UM

Lillehammer

07.09

12,76

-1,7

Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL

16.05.97

1

 

Fana

31.05

12,83

+0,3

Borghild Hvasser Farsund, Brandbu IF

27.12.97

6f

UM

Lillehammer

07.09

12,87

+1,3

Kristine Tønnessen, IL Tyrving

24.05.97

2h1

 

Nadderud

15.06

13,13

+1,0

Mari Smedsrud, Sem IF

21.07.97

3h1

UM

Lillehammer

07.09

 

 

(10)

 

 

 

 

 

13,15

+1,1

Vilde Røed, Bodø FK

10.06.97

6h2

UM

Lillehammer

07.09

13,24

+0,8

Kristin Bjørgo, IL BUL-Tromsø

19.03.97

1

 

Finnfjordbotn

01.06

13,42

+0,9

Julie Landrø Vigdal, Strindheim IL

10.02.97

6h2

 

Nadderud

15.06

13,50

+0,8

Kristin Løwø, IL Pioner

27.09.97

2

 

Finnfjordbotn

01.06

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind-assisted

12,76

+2,3

Borghild Hvasser Farsund, Brandbu IF

27.12.97

4

 

Bislett

16.08

 

 

 

 

 

 

 

 

100 METER HEKK/HURDLES (76,2 cm/8,5m) (18,00)

AR:

14,34

+0,9

Synnøve Bjørgo Adam, Fagernes IL

15.09.97

3f

 

Göteborg,SWE

30.06

14,61

+0,9

Oda Mohus, IL Runar

13.04.97

4f

 

Göteborg,SWE

30.06

14,79

+0,9

Emilie Berge, Iveland IL

07.12.97

5f

 

Göteborg,SWE

30.06

15,00

+1,4

Astrid Mohus, IL Runar

13.04.97

3h3

 

Göteborg,SWE

30.06

16,31

-0,2

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

2

 

Arvika, SWE

28.07

16,85

+1,4

Veslemøy Kollstad, Kristiansands IF

14.06.97

8h3

 

Göteborg,SWE

30.06

17,98

-0,5

Julie Landrø Vigdal, Strindheim IL

10.02.97

m

 

Bislett

19.05

 

 

 

 

 

 

 

 

84cm

15,47

+0,3

Emilie Berge, Iveland IL

07.12.97

5f

NMU20

Overhalla

04.08

 

 

 

 

 

 

 

 

200 METER HEKK/HURDLES (76,2 cm) (35,00)

AR: 28,79

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

300 METER HEKK/HURDLES (76,2 cm/35m) (UM – 52,00)

AR: 43,39

44,62

 

Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF

21.06.97

1

 

Arvika, SWE

27.07

45,05

 

Oda Mohus, IL Runar

13.04.97

2

 

Nadderud

14.06

45,94

 

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

2

UM

Lillehammer

06.09

46,62

 

Kristine Gundersen, Børsa IL

25.02.97

3

 

Nadderud

14.06

46,77

 

Emilie Berge, Iveland IL

07.12.97

3

UM

Lillehammer

06.09

47,08

 

Johanna Sofie K. Jansson, Børsa IL

25.10.97

2h3

F17

Göteborg,SWE

28.06

47,19

 

Julie Viken, IL Fri

11.07.97

4

UM

Lillehammer

06.09

47,60

 

Astrid Mohus, IL Runar

13.04.97

1

 

Sande

09.06

47,94

 

Benedicte Myhre, Sem IF

23.09.97

2h4

F17

Göteborg,SWE

01.06

48,15

 

Målfrid Pettersen Lunde, Fana IL

06.02.97

1

 

Fana

10.05

 

 

(10)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

400 METER HEKK/HURDLES (76,2 cm/35m) (71,00)

AR: 60,30

62,57

 

Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF

21.06.97

6

U20

Espo, FIN

17.08

66,82

 

Kristine Gundersen, Børsa IL

25.02.97

1

KS

Trondheim/St

26.07

 

 

 

 

 

 

 

 

1500 METER HINDER/STEEPLECHASE (76,2 cm) (5:55,00)

AR: 5:03,33

5:08,49

 

Anna Serine Røssland, IL Gneist

09.02.97

1

UM

Lillehammer

06.09

5:13,36

 

Eline Myking, IL Gneist

25.01.97

2

UM

Lillehammer

06.09

5:14,25

 

Thyra Hevrøy, IL Gneist

13.08.97

3

UM

Lillehammer

06.09

5:14,29

 

Johanna Sofie K. Jansson, Børsa IL

25.10.97

2

 

Trondheim/St

26.08

5:14,49

 

Emilie Fossumstuen Grøterud, Moelven IL

01.04.97

4

UM

Lillehammer

06.09

5:18,34

 

Kristine Gundersen, Børsa IL

25.02.97

5

UM

Lillehammer

06.09

5:21,58

 

Clara Sagnes Wågan, Namsen FIF

15.08.97

7

UM

Lillehammer

06.09

5:25,56

 

Målfrid Pettersen Lunde, Fana IL

06.02.97

6

F17

Göteborg,SWE

28.06

5:32,99

 

Ingrid Næss Johansen, IL Gneist

10.08.97

2

 

Fana

30.05

 

 

 

 

 

 

 

 

2000 METER HINDER/STEEPLECHASE (76,2 cm)

AR: 6:22,64

7:21,91

 

Anna Serine Røssland, IL Gneist

09.02.97

1

 

Fana

25.09

7:39,98

 

Målfrid Pettersen Lunde, Fana IL

06.02.97

5

NMU20

Overhalla

04.08

8:01,91

 

Ingrid Næss Johansen, IL Gneist

10.08.97

6

NMU20

Overhalla

04.08

 

 

 

 

 

 

 

 

3000 METER HINDER/STEEPLECHASE (76,2 cm)

AR: 9:55,95

11:35,57

 

Anna Serine Røssland, BFG Bergen FIK

09.02.97

3

NM

Tønsberg

24.08

 

 

 

 

 

 

 

 

1000 METER KAPPGANG/WALK

6:43,51

 

Malene Saksenvik, IK Hind

27.04.97

1

 

Harstad

11.05

 

 

 

 

 

 

 

 

1500 METER KAPPGANG/WALK

10:10,54

 

Malene Saksenvik, IK Hind

27.04.97

1

 

Narvik

15.06

 

 

 

 

 

 

 

 

2000 METER KAPPGANG/WALK

11:33,11

 

Sigrid Setsaas Hoven, Selbu IL

20.04.97

1

UM

Lillehammer

07.09

13:39,62

 

Malene Saksenvik, IK Hind

27.04.97

1