JENTER 15 ÅR (1998)

Norgesstatistikk innendørs 2013 (01.07.12 – 30.06.13)

pr. 30. april

Utarbeidet av /Compiled by Kerstin Santibanez kerstin@sf-nett.no

Fødselsdata ved Jan Jørgen Moe, SRU (jjmoe@online.no)

 

60 METER – 8,80

 

AR ()

 

7,76

 

Helene Rønningen, IL Tyrving

04.09.98

5f

NM

Haugesund

02.02.

 

7,91

 

Nathalie O. Johnsen, Sørild FIK

02.07.98

1

J15-16

Drammen

10.02.

 

7,94

 

Linn Oppegaard, Moss IL

23.12.98

1sf1

UM

Steinkjer

09.03.

 

7,93

 

Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø TIL

13.01.98

3h5

NM

Haugesund

02.02.

 

8,12

 

Renate Lie, IL Gneist

23.02.98

1A

 

Haukås

09.02.

 

8,14

 

Wendel Marie Håvardstun, Sandefjord TIF

05.06.98

2sf1

UM

Steinkjer

09.03.

 

8,15

 

Maren Haugen Lillefosse, IL Gneist

12.02.98

2A

 

Haukås

09.02.

 

8,16

 

Rikke Hauan, FIK Orion

20.01.98

2h1

UM

Steinkjer

09.03.

 

8,23

 

Kristine Berger Akervold, Fagernes IL

17.09.98

1h3

 

Stange

16.03.

 

8,24

 

Emma Hansdatter Olsen, IL BUL-Tromsø

12.10.98

1h1

KJ

Tromsø

02.02.

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

8,28

 

Evina Gylstrøm Aas, Løten Friidrett

16.02.98

3f

 

Stange

16.03.

 

8,31

 

Andrea Pettersen Slørdal, Verdal FIK

17.01.98

1h5

UM

Steinkjer

09.03.

 

  8,35=

 

Vilde Aasmo, Sandnes IL

10.10.98

2h5

UM

Steinkjer

09.03.

 

8,36

 

Emily Nyborg, Steinkjer FIK

25.07.98

1

 

Steinkjer

26.01.

 

8,40

 

Sunniva Steen Tellesbø, Oppegård IL

31.08.98

2h2

 

Askim

20.01.

 

8,40

 

Helle Marie Ø. Forseth, SK Vidar

17.07.98

5f

 

Stange

16.03.

 

8,41

 

Naruemon Rattanarin, Fagernes IL

27.07.98

2h4

 

Stange

16.03.

 

8,45

 

Thaniya Panchalingam, Lørenskog FIL

14.10.98

1h1

 

Lillestrøm

26.01.

 

8,46

 

Nora Linn Aunet, Børsa IL

26.12.98

7sf1

UM

Steinkjer

09.03.

 

8,50

 

Ylva Rognstad, Hurdal IL

18.04.98

8sf1

UM

Steinkjer

09.03.

 

 

20

 

 

 

 

 

 

 

8,50

 

Pauline Mørch Jonassen, Eidanger IL

28.09.98

3h3

 

Stange

16.03.

 

8,51

 

Jorunn Bjørkli Bakløkk, Børsa IL

01.01.98

3h1

 

Steinkjer

15.12.

 

8,52

 

Hedda Hauge Hornes, IL Tyrving

22.06.98

3h3

UM

Steinkjer

09.03.

 

8,52

 

Julie Thue Holthe, IL Tyrving

05.01.98

1h2

KS

Bærum

25.04.

 

8,54

 

Kristina Thunem, Fiskå IL

20.05.98

4h5

UM

Steinkjer

09.03.

 

8,56

 

Alva Hjortedal Aursand, Bodø FIK

28.01.98

2h3

KJ

Tromsø

02.02.

 

8,57

 

Connie Fredbo, Lyngdal IL

21.09.98

2

 

Kristiansand

27.01.

 

8,57

 

Cathrine Harris, Fana IL

30.09.98

3A

 

Haukås

09.02.

 

8,60

 

Emma Kristina Bergstad Jacobsen, Ranheim IL

29.07.98

1

 

Trondheim/Ra

05.12.

 

8,60

 

Synneva R. Sørensen, Tønsberg FIK

12.06.98

2A

 

Oslo/Ek

02.03.

 

 

30

 

 

 

 

 

 

 

8,61

 

Amanda Marie Grefstad Frøynes, Sem IF

13.09.98

2h1

 

Lillestrøm

26.01.

 

8,61

 

Nora Evensen, Sarpsborg IL

30.04.98

2

 

Fredrikstad

10.02.

 

8,61

 

Telma Eid, Søndre Land IF

20.03.98

2h1

 

Stange

16.03.

 

8,61

 

Ebba Beyer, Ullensaker/Kisa IL

13.01.98

3h1

 

Stange

16.03.

 

8,62

 

Tonje Mørken, Tønsberg Fik

08.04.98

4h3

 

Gøteborg, SWE

03.02.

 

8,63

 

Marte Lier, Moelven IL

15.12.98

4h1

UM

Steinkjer

09.03.

 

8,64

 

Karen Høystad, Lillehammer IF

12.08.98

1

 

Lillehammer

26.12.

 

8,65

 

Johanne Emilie Simenstad, IL Tyrving

12.08.98

2h2

KS

Bærum

25.04.

 

8,66

 

Hanne Overvik Eiden, Stjørdal FIK

11.02.98

1h2

 

Trondheim/Ra

20.01.

 

8,66

 

Elida Brekke, IL Koll

25.02.98

3A

 

Oslo/Ek

02.03.

 

 

40

 

 

 

 

 

 

 

8,67

 

Marte Sand, Oppstad IL

01.07.98

3h1

 

Lillestrøm

26.01.

 

8,67

 

Line Myrestøl Johansson, Sørild FIK

09.02.98

1h2

 

Lillestrøm

26.01.

 

8,67

 

Sigrid Åtland Ellefsen, Herkules Friidrett

23.09.98

4h1

U20

Eidanger

27.01.

 

8,68

 

Nora Holstad Normeland, Namsen FIF

05.01.98

5f

 

Ås, SWE

27.01.

 

8,69

 

Ingvild Vingen Nerland, Steinkjer FIK

02.12.98

6h4

UM

Steinkjer

09.03.

 

8,70

 

Sigrid Stoknes Eikrem, Ålesunds FIK

20.05.98

3h4

 

Stange

16.03.

 

  8,70=

 

Eirin Alfheim, IL Tyrving

29.04.98

3h2

KS

Bærum

25.04.

 

  8,70=

 

Marthe Sofie Haugli Røe, IL Tyrving

12.08.98

3h2

KS

Bærum

25.04.

 

8,71

 

Heidi Gustavsen, Sarpsborg IL

10.05.98

5h3

UM

Steinkjer

09.03.

 

8,73

 

Anna Elise Andreassen, Målselv IL

30.10.98

3h4

KJ

Tromsø

02.02.

 

 

50

 

 

 

 

 

 

 

8,74

 

Mari Sellevåg Aarø, IL Norna-Salhus

13.02.98

2

 

Haukås

17.02.

 

8,74

 

Nika Rafat, IL i BUL

17.02.98

1B

 

Oslo/Ek

02.03.

 

8,75

 

Veslemøy Stavseth, Lillehammer IF

03.10.98

2

 

Lillehammer

26.12.

 

8,75

 

Live M. Grøtteland, Sandnes IL

29.09.98

1

 

Sandnes

16.01.

 

8,76

 

Snøfrid Steen Tellesbø, Oppegård IL

31.08.98

7h5

UM

Steinkjer

09.03.

 

8,78

 

Aimy Helena Brunstad, Lørenskog FIL

12.07.98

2B

 

Oslo/Ek

01.12.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/Handtiming:

 

8,5

 

Tonje Birkeland, Lyngdal IL

10.12.98

1

 

Lyngdal

12.01.

 

8,5

 

Thelma Eid, Søndre Land IL

20.03.98

1h1

 

Etnedal

26.01.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ikke godkjente resultater/not sanctionedresults:

Ekstra løp/Extra race:

 

8,52

 

Line Myrestøl Johansson, Sørild FIK

09.02.98

2

x-heat

Drammen

10.02.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100 METER – 13,80

 

AR ()

 

12,21

 

Helene Rønningen, IL Tyrving

04.09.98

1B

KS

Florø

16.02.

 

13,34

 

Wendel Marie Håvardstun, Sandefjord TIF

05.06.98

1A

 

Drammen

13.01.

 

13,37

 

Emma Hansdatter Olsen, IL BUL-Tromsø

12.10.98

1

 

Luleå, SWE

23.03.

 

13,55

 

Sunniva Steen Tellesbø, Oppegård IL

31.08.98

2A

 

Drammen

13.01.

 

13,72

 

Karen Høystad, Lillehammer IF

12.08.98

1B

 

Drammen

13.01.

 

13,74

 

Rikke Hauan, FIK Orion

20.01.98

3A

 

Drammen

13.01.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

150 METER - 22,00

 

20,44

 

Maren Haugen Lillefosse, IL Gneist

12.02.98

1

 

Haukås

27.01.

 

 

 

Ikke godkjente resultater:

 

Ikke standard bane:

 

21,01

 

Karen Høystad, Lillehammer IF

12.08.98

1

 

Lillehammer

04.03.

 

  21,15=

 

Veslemøy Stavseth, Lillehammer IF

03.10.98

1

 

Lillehammer

26.12.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

200 METER – 30,00  - (UM inne (28,80i) – NM inne (28,00i ))

 

AR ()

 

25,18

 

Helene Rønningen, IL Tyrving

04.09.98

1f

UM

Steinkjer

10.03.

 

25,83

 

Nathalie O. Johnsen, Sørild FIK

02.07.98

1h3

UM

Steinkjer

10.03.

 

25,95

 

Linn Oppegaard, Moss IL

23.12.98

1h2

UM

Steinkjer

10.03.

 

26,16

 

Mari Drabløs, IL Tyrving

22.06.98

1h1

KS

Bærum

25.04.

 

26,43

 

Renate Lie, IL Gneist

23.02.98

1A

J16

Stange

17.03.

 

27,14

 

Thaniya Panchalingam, Lørenskog FIL

14.10.98

2h1

UM

Steinkjer

10.03.

 

27,15

 

Maren Haugen Lillefosse, IL Gneist

12.02.98

2A

 

Haukås

09.02.

 

27,25

 

Rikke Hauan, FIK Orion

20.01.98

3h1

UM

Steinkjer

10.03.

 

27,26

 

Andrea Pettersen Slørdal, Verdal FIK

17.01.98

2h3

UM

Steinkjer

10.03.

 

27,33

 

Emma Hansdatter Olsen, IL BUL-Tromsø

12.10.98

3h

UM

Steinkjer

10.03.

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

27,51

 

Karen Høystad, Lillehammer IF

12.08.98

1B

 

Stange

17.03.

 

27,61

 

Hedda Hauge Hornes, IL Tyrving

22.06.98

4h1

UM

Steinkjer

10.03.

 

27,65

 

Telma Eid, Søndre Land IF

20.03.98

1F

 

Stange

17.03.

 

27,82

 

Evina Gylstrøm Aas, Løten Friidrett

16.02.98

1h1

 

Stange

20.01.

 

27,94

 

Anna Maria Solbakken Befring, Raufoss IL

19.03.98

3A

 

Stange

17.03.

 

28,09

 

Pauline Mørch Jonassen, Eidanger IL

28.09.98

1C

 

Stange

17.03.

 

28,16

 

Jorunn Bjørkli Bakløkk, Børsa IL

01.01.98

4h3

UM

Steinkjer

10.03.

 

28,20

 

Live M. Grøtteland, Sandnes IL

29.09.98

1h1

 

Sandnes

02.03.

 

28,22

 

Marte Lier, Moelven IL

22.05.98

5h3

UM

Steinkjer

10.03.

 

28,24

 

Kristin Rosvold, FIK Orion

12.07.98

4h2

UM

Steinkjer

10.03.

 

 

20

 

 

 

 

 

 

 

28,26

 

Marianne Aske, IL Skjalg

12.06.98

1

 

Sandnes

20.02.

 

28,27

 

Synneva R. Sørensen, Tønsberg FIK

12.06.98

3A

 

Oslo/Ek

02.03.

 

28,30

 

Amanda Marie Grefstad Frøynes, Sem IF

13.09.98

5h2

UM

Steinkjer

10.03.

 

28,49

 

Sigrid Stoknes Eikrem, Ålesund FIK

18.08.98

2C

 

Stange

17.03.

 

28,50

 

Fannie von Krogh, Nesøya IL

04.05.98

1D

 

Stange

17.03.

 

28,55

 

Ingrid Ragnarsøn, Lørenskog FIL

06.12.98

1E

 

Stange

17.03.

 

28,60

 

Kristine Berger Akervold, Fagernes IL

17.09.98

4A

 

Oslo/Ek

01.12.

 

28,61

 

Eirin Alfheim, IL Tyrving

29.04.98

1h2

KS

Bærum

25.04.

 

28,65

 

Emily Nyborg, Steinkjer FIK

25.07.98

2

KS

Trondheim/Ra

20.02.

 

28,73

 

Tonje Mørken, Tønsberg FIK

08.04.98

4h2

 

Gøteborg, SWE

02.02.

 

 

30

 

 

 

 

 

 

 

28,79

 

Karoline Tharaldsen, TIF Viking

17.07.98

1

 

Haukås

17.02.

 

28,81

 

Sunniva Steen Tellesbø, Oppegård IL

31.08.98

4C

KS

Stange

09.02.

 

28,81

 

Sofie Skanke Krauss, Ullensaker/Kisa Il

14.03.98

2E

 

Stange

17.03.

 

28,83

 

Marthe Sofie Haugli Røe, IL Tyrving

12.08.98

4h1

KS

Bærum

25.04.

 

29,02

 

Lindis Eskør Andersen, Gausdal FIK

13.07.98

3C

 

Stange

17.03.

 

29,03

 

Aimy Helena Brunstad, Lørenskog FIL

12.07.98

2D

 

Stange

17.03.

 

29,03

 

Magdeli Støten, Askim IF

17.08.98

3B

 

Stange

17.03.

 

29,07

 

Emma Kristina Bergstad Jacobsen, Ranheim IL

29.07.98

2

 

Trondheim/Ra

05.12.

 

29,07

 

Julie Thue Holthe, IL Tyrving

05.01.98

2h2

KS

Bærum

25.04.

 

29,14

 

Kristina Thunem, Fiskå IL

20.05.98

3A

 

Haukås

09.02.

 

 

40

 

 

 

 

 

 

 

29,18

 

Ingvild Vingen Nerland, Steinkjer FIK

02.12.98

1

 

Steinkjer

26.01.

 

29,27

 

Johanne Emilie Simenstad, IL Tyrving

12.08.98

3h2

KS

Bærum

25.04.

 

29,31

 

Elida Brekke, IK Tjalve

25.02.98

4D

KS

Stange

09.02.

 

29,32

 

Ylva Rognstad, Hurdal IL

18.04.98

3h2

 

Stange

20.01.

 

29,34

 

Eilen Kårli, FIK Orion

29.03.98

1G

 

Stange

17.03.

 

29,40

 

Jenny Halvorsen, Lørenskog FIK

17.12.98

1C

 

Oslo/Ek

02.03.

 

29,42

 

Line Myrestøl Johansson, Sørild FIK

09.02.98

3h2

 

Sandnes

02.03.

 

29,51

 

Oda Marie Hegstad, Ås IL

07.01.98

2G

 

Stange

17.03.

 

29,54

 

Emilie Vikdal, Byåsen IL

17.07.98

2h2

 

Trondheim/Ra

20.01.

 

29,56

 

Kristin Børde Elstrand, Veldre IL

21.07.98

3D

 

Stange

17.03.

 

 

50

 

 

 

 

 

 

 

29,63

 

Hanna Overvik Eidem, Stjørdal FIK

11.02.98

3E

 

Stange

17.03.

 

29,68

 

Ramaya Nadesapuran, Stjørdal FIK

10.06.98

1h1

 

Trondheim/Ra

20.01.

 

29,74

 

Sofia Solvang, Nidelv IL

18.03.98

3

 

Trondheim/Ra

05.12.

 

29,74

 

Snøfrid Steen Tellesbø, Oppegård IL

31.08.98

5B

KS

Stange

09.02.

 

29,80

 

Nika Rafat, IL i BUL

17.02.98

2C

 

Oslo/Ek

02.03.

 

29,86

 

Sannah Stainsby, FIK Orion

07.04.98

3

 

Stange

15.12.

 

30,00

 

Anne Caroline Seierstad, Bækkelagets SK

10.04.98

2

 

Oslo/Ek

12.01.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/Handtiming:

 

27,4

 

Ingrid Syrstad Engen, Børsa IL

29.04.98

1h2

KS

Trondheim/Ra

01.03.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

400 METER – 72,00 – NM inne (64,00i)

 

AR ()

 

59,82

 

Mari Drabløs, IL Tyrving

22.06.98

1

 

Bærum

03.03.

 

62,44

 

Emma Hansdatter Olsen, IL BUL-Tromsø

12.10.98

1h1

KJ

Tromsø

03.02.

 

65,39

 

Jorunn Bjørkli Bakløkk, Børsa IL

01.01.98

1

 

Trondheim/Ra

20.01.

 

66,16

 

Marianne Aske, IL Skjalg

12.06.98

1

 

Sandnes

16.01.

 

66,90

 

Alva Hjortedal Aursand, Bodø FIK

28.01.98

1h2

KJ

Tromsø

03.02.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

600 METER – 1:58,99

 

AR ()

 

1:38,19

 

Mari Drabløs, IL Tyrving

22.06.98

1

 

Stange

16.03.

 

1:39,02

 

Renate Lie, IL Gneist

23.02.98

1

 

Haukås

10.02.

 

1:44,75

 

Ingrid Ragnarsøn, Lørenskog FIL

06.12.98

2

 

Stange

16.03.

 

1:47,37

 

Eline Sandnes Fosse, Strandebarm IL

02.02.98

2

 

Haukås

10.02.

 

1:49,14

 

Caroline Høistad Foss, Minerva IS

16.08.98

2

 

Oslo/Ek

12.01.

 

1:50,28

 

Pauline Mørch Jonassen, Eidanger IL

28.09.98

3

 

Stange

16.03.

 

1:51,21

 

Julie Thue Holthe, IL Tyrving

05.01.98

7

KS

Bærum

25.04.

 

1:51,60

 

Nora Gustavsen Tømta, Sandefjord TIF

27.04.98

1

 

Drammen

13.01.

 

1:52,10

 

Linn Seliussen, IL Gneist

15.08.98

3

 

Haukås

10.02.

 

1:52,15

 

Camilla Mathilde Roos, Fredrikstad IF

11.09.98

1

 

Oslo/Ek

01.12.

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

1:53,77

 

Birte Margrete Torp Maaseide, Bergenns TF

03.05.98

4

 

Haukås

10.02.

 

1:53,92

 

Sannah Stainsby, FIK Orion

07.04.98

4

 

Stange

16.03.

 

1:54,76

 

Victoria Børresen, Ullensaker/Kisa IL

03.02.98

5

 

Stange

16.03.

 

1:58,29

 

Kristin Rosvold, FIK Orion

12.07.98

1

 

Stange

27.10.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

800 METER – 2:43,99

 

AR ()

 

2:25,46

 

Renate Lie, BFG Bergen FIK

23.02.98

7

NM

Haugesund

03.02.

 

2:30,98

 

Madeleine Rettore, Sandnes IL

25.10.98

1

 

Sandnes

02.03.

 

2:31,37

 

Mari Drabløs, IL Tyrving

22.06.98

1A

UM

Steinkjer

09.03.

 

2:32,26

 

Ingrid Ragnarsøn, Lørenskog FIL

06.12.98

2

 

Oslo/Ek

02.03.

 

2:34,45

 

Marianne Aske, IL Skjalg

12.06.98

2

 

Sandnes

02.03.

 

2:34,62

 

Solveig Hetland, Sandnes IL

30.08.98

2

 

Sandnes

20.02.

 

2:34,89

 

Emma Hansdatter Olsen, IL BUL-Tromsø

12.10.98

2

KJ

Tromsø

02.02.

 

2:35,77

 

Amanda Marie Grefstad Frøynes, Sem IF

13.09.98

3

J15-16

Drammen

10.02.

 

2:36,15

 

Christine Sekkesæter, IL Skjalg

07.07.98

3

 

Sandnes

02.03.

 

2:37,55

 

Camilla Mathilde Roos, Fredrikstad IF

11.09.98

1

 

Fredrikstad

10.02.

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

2:37,65

 

Eline Sandnes Fosse, Strandebarm IL

02.02.98

1B

UM

Steinkjer

09.03.

 

2:38,41

 

Ingeborg Skarstad, Trones IL

29.11.98

2B

UM

Steinkjer

09.03.

 

2:39,79

 

Marit Ishol Skogan, Steinkjer FIK

07.07.98

1

 

Steinkjer

15.12.

 

2:40,08

 

Jorunn Bjørkli Bakløkk, Børsa IL

01.01.98

2

 

Steinkjer

15.12.

 

2:40,60

 

Karen Uvsløkk Normann, Børsa IL

17.09.98

3

 

Steinkjer

15.12.

 

2:41,24

 

Victoria Børresen, Ullensaker/Kisa IL

03.02.98

6A

UM

Steinkjer

09.03.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1000 METER

 

AR ()

 

3:13,08

 

Camilla Mathilde Roos, Fredrikstad IF

11.09.98

6

 

Gøteborg, SWE

03.02.

 

3:35,82

 

Ingeborg Skarstad, Trones IL

29.11.98

3

 

Ås, SWE

27.01.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1500 METER – 5:25,00

 

AR ()

 

5:05,99

 

Mari Drabløs, IL Tyrving

22.06.98

1

UM

Steinkjer

10.03.

 

5:08,93

 

Renate Lie, IL Gneist

23.02.98

2

UM

Steinkjer

10.03.

 

5:12,04

 

Linn Seliussen, IL Gneist

15.08.98

3

UM

Steinkjer

10.03.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2000 METER

 

AR ()

 

7:29,02

 

Linn Seliussen, IL Gneist

15.08.98

1

 

Haukås

18.01.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60 METER HEKK/HURDLES (76,2cm/8m) – 10,90

 

AR ()

 

8,81

 

Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø TIL

13.01.98

1f

UM

Steinkjer

08.03.

 

9,12

 

Maren Haugen Lillefosse, IL Gneist

12.02.98

1f

UM

Steinkjer

08.03.

 

9,21

 

Wendel Marie Håvardstun, Sandefjord TIF

05.06.98

2f

 

Gøteborg, SWE

02.02.

 

9,42

 

Kristine Berger Akervold, Fagernes IL

17.09.98

4f

UM

Steinkjer

08.03.

 

9,52

 

Vilde Aasmo, Sandnes IL

10.10.98

5f

UM

Steinkjer

08.03.

 

9,69

 

Nora Holstad Normeland, Namsen FIF

05.01.98

3h2

UM

Steinkjer

08.03.

 

9,71

 

Nora Evensen, Sarpsborg IL

30.04.98

1

 

Fredrikstad

10.02.

 

9,74

 

Cathrine Harris, Fana IL

30.09.98

2

 

Haukås

10.02.

 

9,77

 

Kristina Thunem, Fiskå IL

20.05.98

6f

UM

Steinkjer

08.03.

 

9,77

 

Andrea Pettersen Slørdal, Verdal FIK

17.01.98

7f

UM

Steinkjer

08.03.

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

9,79

 

Magdeli Støten, Askim IF

17.08.98

1h1

 

Lillestrøm

26.01.

 

9,91

 

Line Myrestøl Johansson, Sørild FIK

09.02.98

1h2

 

Lillestrøm

26.01.

 

10,02

 

Mari Sellevåg Aarø, IL Norna-Salhus

13.02.98

2

 

Haukås

27.01.

 

10,07

 

Marthe Sofie Haugli Røe, IL Tyrving

12.08.98

6h2

UM

Steinkjer

08.03.

 

10,15

 

Amanda Marie Grefstad Frøynes, Sem IF

13.09.98

2h2

 

Lillestrøm

26.01.

 

10,34

 

Emily Nyborg, Steinkjer FIK

25.07.98

1

 

Steinkjer

26.01.

 

10,35

 

Synne Bråthen, Fredrikstad IF

26.05.98

3

 

Fredrikstad

10.02.

 

10,40

 

Synne Bråthen, Fredrikstad IF

26.05.98

5h2

 

Gøteborg, SWE

02.02.

 

10,66

 

Mari Katrine Breilid, Kristiansands IF

05.10.98

1

 

Kristiansand

27.01.

 

10,82

 

Veronika Brekke Zlamalik, Veldre friidrett

01.01.98

6h2

UM

Steinkjer

08.03.

 

10,84

 

Stella Weinberg, Mandal og Halse IL

21.10.98

2

 

Kristiansand

27.01.

 

 

 

Manuelt supplement/Handtiming:

 

10,6

 

Thelma Eid, Søndre Land IL

20.03.98

2

 

Etnedal

26.01.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

84cm/8,5m

 

8,70

 

Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø TIL

13.01.98

6f

NM

Haugesund

03.02.

 

10,0

 

Line Myrestøl Johansen, Sørild FIK

09.02.98

1

 

Lyngdal

12.01.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100 METER HEKK/HURDLES (84cm/8.5m)

 

AR ()

 

14,50

 

Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø TIF

13.01.98

3

KS

Florø

16.02.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1000 METER KAPPGANG/WALK

 

AR ()

 

5:04,27

 

Josefin Greiff, Tønsberg FIK

16.05.98

1

 

Fredrikstad

10.02.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1500 METER KAPPGANG/WALK

 

AR ()

 

8:09,72

 

Josefin Greiff, Tønsberg FIK

16.05.98

1

UM

Steinkjer

08.03.

 

9:21,07

 

Ida Thorstensen Nilsen, Ringerike FIK

25.02.98

2

UM

Steinkjer

08.03.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HØYDE/HIGH JUMP – 1,40

 

AR ()

 

1,68

 

Mari Sellevåg Aarø, IL Norna-Salhus

13.02.98

1

UM

Steinkjer

10.03.

 

1,61

 

Telma Eid, Søndre Land IF

20.03.98

2

UM

Steinkjer

10.03.

 

1,60

 

Line Myrestøl Johansen, Sørild FIK

09.02.98

1

 

Lillestrøm

26.01.

 

1,58

 

Amanda Marie Grefstad Frøynes, Sem IF

13.09.98

3

UM

Seinkjer

10.03.

 

1,55

 

Karen Høystad, Lillehammer IF

12.08.98

1

 

Drammen

13.01.

 

1,50

 

Elida Brekke, IK Tjalve

25.02.98

3

KS

Stange

09.02.

 

1,50

 

Nathalie O. Johnsen, Sørild FIK

02.07.98

1

 

Arendal

16.02.

 

1,50

 

Ebba Beyer, Ullensaker/Kisa IL

13.01.98

1

 

Oslo/Ek

02.03.

 

1,47

 

Live M. Grøtteland, Sandnes IL

29.09.98

1

 

Sandnes

16.01.

 

1,46

 

Synne Schjølberg Christensen, Strindheim IL

31.08.98

1

 

Steinkjer

15.12.

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

1,45

 

Nora Holstad Nordmelan, Namsen FIF

05.01.98

3

 

Steinkjer

15.12.

 

1,45

 

Ramaya Nadesapuran, Stjørdal FIK

10.06.98

4

 

Steinkjer

15.12.

 

1,45

 

Ingrid Flobak, Sarpsborg IL

15.06.98

1

 

Askim

20.01.

 

1,45

 

Karoline Rondestvedt, Narvik IL

20.03.98

2

KJ

Tromsø

02.02.

 

  1,45=

 

Sarah Amundsen, Ås IL

13.07.98

7

UM

Steinkjer

10.03.

 

1,40

 

Jorunn Bjørkli Bakløkk, Børsa IL

01.01.98

7

 

Steinkjer

15.12.

 

1,40

 

Veronika Brekke Zlamalik, Veldre IL

01.01.98

3

 

Stange

19.01.

 

1,40

 

Oda Marie Hegstad, Ås IL

07.01.98

2

 

Askim

20.01.

 

1,40

 

Kristina Thunem, Fiskå IL

20.05.98

1

 

Sykkylven

02.02.

 

1,40

 

Tiril Tresselt, Bergens TF

22.02.98

2

 

Haukås

09.02.

 

 

20

 

 

 

 

 

 

 

1,40

 

Thea Karoline Hilstad Mangseth, Moelven IL

14.03.98

10

UM

Steinkjer

10.03.

 

  1,40=

 

Kathinka Kruse-Jensen, Ås IL

15.08.98

4

 

Stange

16.03.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HØYDE UTEN TILLØP/STANDING HIGH JUMP – 1,05

 

AR ()

 

1,30

 

Mari Sellevåg Aarø, IL Norna-Salhus

13.02.98

1

 

Bergen/Åstvedt

26.11.

 

1,30

 

Nathalie O. Johnsen, Sørild FIK

02.07.98

1

 

Grimstad

14.02.

 

1,30

 

Telma Eid, Søndre Land IF

20.03.98

1

 

Søndre Land

20.04.

 

1,20

 

Line Myrestøl Johansen, Sørild Fik

09.02.98

2

 

Grimstad

14.02.

 

1,16

 

Birte Margrethe Torp Maaseide, Bergens TF

03.05.98

1

 

Bergen/Th

19.03.

 

1,15

 

Siri Stoknes Eikrem, Ålesunds FIK

18.08.98

1

 

Ålesund

23.01.

 

1,15

 

Synne Schjølberg Christensen, Strindheim IL

31.08.98

2

J15/16

Trondheim

16.02.

 

1,15

 

Henriette Foss, IL Koll

25.11.98

1

 

Oslo/NIH

14.02.

 

1,15

 

Solvår Steine, Søndre Meløy IL

05.05.98

1

 

Engavågen

16.03.

 

1,10

 

Seline Bruun Berg, Sandnes IL

24.06.98

1

 

Sandnes

27.10.

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

1,10

 

Stella Weinberg, Mandal og Halse IL

21.10.98

1

 

Mandal

09.11.

 

1,10

 

Synne Bråthen, Fredrikstad IF

26.05.98

1

 

Fredrikstad

28.01.

 

1,10

 

Kamilla Basso, Ålesunds FIK

19.02.98

2

 

Ålesund

30.01.

 

1,10

 

Elida Brekke, IL Koll

25.02.98

2

 

Oslo/NIH

14.02.

 

1,05

 

Ylva Rognstad, Hurdal IL

18.04.98

1

 

Hurdal

22.01.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STAV/POLE VAULT – 1,90

 

AR ()

 

2,50

 

Sofie Skanke Krauss, Ullensaker/Kisa Il

14.03.98

1

UM

Steinkjer

10.03.

 

2,40

 

Ramaya Nadesapuran, Stjørdal FIK

10.06.98

1

 

Steinkjer

26.01.

 

2,40

 

Thea Karoline Hilstad Mangseth, Moelven IL

14.03.98

2

KS

Stange

09.02.

 

2,34

 

Marie Ling Hoel, IL Pioner

29.03.98

1

 

Finnsnes

06.01.

 

2,33

 

Rebekka Isaksen, IL Pioner

98

2

 

Luleå, SWE

23.03.

 

2,30

 

Henriette Foss, IK Tjalve

25.11.98

3

KS

Stange

09.02.

 

2,10

 

Astrid Styrvold, Larvik TIL

05.11.98

6

 

Gøteborg, SWE

03.02.

 

2,00

 

Veronika Brekke Zlamalik, Veldre IL

01.01.98

2

J14

Moelven

12.07.

 

1,99

 

Elida Brekke, IL Koll

25.02.98

2

 

Oslo/NIH

01.03.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LENGDE/LONG JUMP – 4,00

 

AR ()

 

5,48

 

Nathalie O. Johnsen, Sørild FIK

02.07.98

1

UM

Steinkjer

09.03.

 

5,46

 

Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø TIL

13.01.98

1

 

Florø

16.03.

 

5,29

 

Maren Haugen Lillefosse, IL Gneist

12.02.98

1

 

Haukås

17.02.

 

5,04

 

Kristine Berger Akervold, Fagernes IL

17.09.98