JENTER 15 ÅR (1998)

Norgesstatistikk utendørs 2013

pr. 31. desember

Utarbeidet av /Compiled by Kerstin Santibanez kerstin@sf-nett.no

Fødselsdata ved Jan Jørgen Moe, SRU (jjmoe@online.no)

 

60 METER – 8,80

AR (7,70 – 7,5)

8,06

+0,9

Nathalie O. Johnsen, Sørild FIK

02.07.98

1

 

Grimstad

20.08.

8,07

+1,7

Mari Drabløs, IL Tyrving

22.06.98

1f

 

Nadderud

03.09.

8,11

+1,9

Renate Lie, IL Gneist

23.02.98

1

 

Fana

01.06.

8,17

+1,2

Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø TIF

13.01.98

1

 

Florø

15.05.

8,22

+1,9

Maren Haugen Lillefosse, IL Gneist

12.02.98

2

 

Fana

01.06.

8,31

+1,6

Beate Næss Bolme, Surnadal IL

02.02.98

1

 

Straumsnes

30.05.

8,35

+1,2

Wendel Marie Håvardstun, Sandefjord TIF

05.06.98

1

 

Sandefjord

08.05.

8,38

+0,3

Nora Evensen, Sarpsborg Il

30.04.98

mk

 

Lisleby

24.08.

8,39

-1,1

Emily Nyborg, Steinkjer FIK

25.07.98

1

 

Snåsa

25.05.

8,43

+1,7

Julie Thue Holthe, IL Tyrving

05.01.98

2f

 

Nadderud

03.09.

 

 

10

 

 

 

 

 

8,46

+1,9

Vilde Aasmo, Sandnes IL

10.10.98

3

 

Fana

01.06.

8,46

+1,7

Eirin Alfheim, IL Tyrving

29.04.98

3f

 

Nadderud

03.09.

  8,52=

+1,9

Johanne Emilie Simenstad, IL Tyrving

12.08.98

1

 

Asker

02.06.

8,52

+1,1

Alexandra Hebo Tangen, Nesøya IL

09.03.98

2h2

 

Nadderud

03.09.

8,54

-1,1

Andrea Pettersen Slørdal, Verdal FIK

17.01.98

2

 

Snåsa

25.05.

8,65

+1,0

Eline Sandnes Fosse, Strandebarm IL

02.02.98

1

 

Strandebarm

20.05.

8,65

+1,9

Fannie von Krogh, Nesøya IL

04.05.98

3

 

Asker

02.06.

8,68

+1,9

Kjersti K. Vågen, Strandebarm IL

04.07.98

4

 

Fana

01.06.

8,72

+0,5

Shurabi Suntharalingam, IL Tyrving

03.01.98

2h1

 

Nadderud

03.09.

8,75

+1,9

Gina Birkeland Milde, IL Gneist

22.03.98

5

 

Fana

01.06.

 

 

20

 

 

 

 

 

8,77

+0,0

Marte Sand, Oppstad IL

01.07.98

1

 

Kongsvinger

08.05.

8,78

+1,7

Ingvild Skjørten, Østerås u. skole

17.02.98

5f

 

Nadderud

03.09.

8,80

+0,0

Mari Sellevåg Aarø, IL Norna-Salhus

13.02.98

1

 

Leirvik

03.07.

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/Wind assisted:

8,44

+2,3

Vilde Aasmo, Sandnes IL

10.10.98

1

 

Sandnes

24.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/Handtiming:

8,4

+0,0

Snøfrid Steen Tellesbø, Oppegård IL

31.08.98

-

 

Sofiemyr

24.09.

8,5

-0,4

Marte Lier, Moelven IL

22.05.98

1

 

Brumunddal

12.09.

8,5

+0,0

Sunniva Steen Tellesbø, Oppegård IL

31.08.98

-

 

Sofiemyr

24.09.

8,7

-0,4

Kristin Børde Elstrand, Veldre IL

21.07.98

2

 

Brumunddal

12.09.

8,8

-0,5

Sigrid Stoknes Eikrem, Ålesunds FIK

18.08.98

1

 

Ålesund

06.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/Wind assisted:

8,2

+4,2

Kristine Berger Akervold, Fagernes IL

17.09.98

1

 

Fagernes

15.09.

8,4

+4,2

Naruemon Rattanarin, Fagernes IL

27.07.98

2

 

Fagernes

15.09.

8,5

+4,2

Telma Eid, Søndre Land IL

20.03.98

3

 

Fagernes

15.09.

8,5

+2,8

Siri Engh, IL Tyrving

10.01.98

1

 

Oslo/Bi

24.09.

8,7

+2,8

Oda Sporsheim, IL i BUL

13.01.98

2

 

Oslo/Bi

24.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

Manglende informasjon om vind/Wind-data missing:

8,61

 

Kristina Thunem, Fiskå IL

20.05.98

1

 

Hareid

18.08.

8,80

 

Marta P. Ro, Ostereidet u.skole

18.09.98

1

 

Ostereidet

06.06.

8,84

 

Sigrid Stoknes Eikrem, Ålesunds FIK

18.08.98

2

 

Hareid

18.08.

 

 

 

 

 

 

 

 

80 METER – 11,85

AR ()

11,01

-3,4

Maren Haugen Lillefosse, IL Gneist

12.02.98

1

 

Fana

12.05.

11,17

+0,3

Marte Sand, Oppstad IL

01.07.98

1

 

Kongsvinger

11.09.

11,44

+0,0

Oda Marie Hegstad, Ås IL

07.01.98

1

 

Ås

10.06.

11,83

+0,0

Jenny Eldor Jarnes, Ås IL

19.07.98

2

 

Ås

10.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

100 METER – UM 13,65 – NM Jr 13,20  NM 12,75

AR (12,08 – 11,9)

12,03

+1,6

Helene Rønningen, IL Tyrving

04.09.98

1f

UM

Lillehammer

06.09.

12,15

+1,8

Linn Oppegaard, Moss IL

23.12.98

1Af

 

Lillehammer

23.06.

12,41

+1,6

Nathalie O. Johnsen, Sørild FIK

02.07.98

3f

UM

Lillehammer

06.09.

12,59

+1,8

Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø TIF

13.01.98

3Af

 

Lillehammer

23.06.

12,70

+1,6

Mathilde Skjærdalen Myhrvold, Raufoss IL

16.07.98

4f

UM

Lillehammer

06.09.

12,72

+1,8

Wendel Marie Håvardstun, Sandefjord TIF

05.06.98

4Af

 

Lillehammer

23.06.

12,81

+0,6

Rikke Hauan, FIK Orion

20.01.98

3

 

Arvika, SWE

27.07.

12,84

+0,5

Maren Haugen Lillefosse, IL Gneist

12.02.98

1h1

 

Fana

02.06.

12,84

+1,4

Renate Lie, IL Gneist

23.02.98

1

 

Fana

09.06.

12,87

+0,9

Mari Drabløs, IL Tyrving

22.06.98

1

J14-15

Oslo/Bi

19.09.

 

 

10

 

 

 

 

 

12,96

+1,6

Beate Næss Bolme, Surnadal IL

02.02.98

6f

UM

Lillehammer

06.09.

12,99

+1,8

Andrea Pettersen Slørdal, Verdal FIK

17.01.98

6Af

 

Lillehammer

23.06.

13,03

+1,6

Connie Fredbo, Lyngdal IL

21.09.98

7f

UM

Lillehammer

06.09.

13,13

+1,4

Synneva R. Sørensen, Tønsberg FIK

12.06.98

2B

KS

Oslo/Bi

25.07.

13,14

+1,9

Kristine Berger Akervold, Fagernes IL

17.09.98

5f

 

Nadderud

16.06.

13,14

+0,5

Alexandra Dramstad, Nesodden IF

05.08.98

1

 

Nesodden

03.09.

13,18

+1,8

Evina Gylstrøm Aas, Løten Friidrett

16.02.98

7Af

 

Lillehammer

23.06.

13,20

+1,2

Emily Nyborg, Steinkjer FIK

25.07.98

2

 

Steinkjer

15.05.

13,20

+1,0

Nora Evensen, Sarpsborg IL

30.04.98

4h3

UM

Lillehammer

06.09.

13,26

-1,0

Emma Hansdatter Olsen, IL BUL-Tromsø

12.10.98

1

 

Finnfjordbotn

01.06.

 

 

20

 

 

 

 

 

13,29

+0,5

Vilde Aasmo, Sandnes IL

10.10.98

2

 

Fana

02.06.

  13,34=

+1,9

Telma Eid, Søndre Land IL

20.03.98

2A

 

Segalstad bru

10.08.

13,36

+1,9

Marte Lier, Moelven IL

22.05.98

4A

 

Segalstad bru

10.08.

13,38

+1,9

Hedda Hauge Hornes, IL Tyrving

22.06.98

7f

 

Nadderud

16.06.

13,38

+0,0

Pauline Mørch Jonassen, Eidanger IL

28.09.98

2

KS

Skien

07.08.

13,47

-0,2

Alva Hjortedal Aursand, Bodø FIK

28.01.98

1h2

KJ

Narvik

16.06.

13,52

+0,0

Naruemon Rattanarin, Fagernes IL

27.07.98

3

 

Brandbu

08.06.

13,52

+2,0

Heidi Gustavsen, Sarpsborg IL

10.05.98

2

 

Moss

08.07.

13,52

+1,0

Sigrid Åtland Ellefsen, Herkules Friidrett

23.09.98

1

 

Porsgrunn/Kj

14.08.

13,55

+0,6

Eirin Alfheim, IL Tyrving

29.04.98

1

 

Tønsberg

30.08.

 

 

30

 

 

 

 

 

13,62

+0,8

Line Myrestøl Johansson, Sørild FIK

09.02.98

3h1

 

Oslo/Bi

17.08.

13,64

+0,4

Ylva Rognstad, Hurdal IL

18.04.98

1h1

 

Lillestrøm

25.05.

13,64

+1,0

Julie Thue Holthe, IL Tyrving

05.01.98

6h3

UM

Lillehammer

06.09.

13,65

+0,4

Sofie Skancke Krauss, Ullensaker/Kisa IL

14.03.98

3h1

 

Lillestrøm

25.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/Wind assisted:

12,38

+3,3

Nathalie O. Johnsen, Sørild Fik

02.07.98

1

J18/19

Lyngdal

08.06.

12,51

+3,0

Mathilde Skjærdalen Myhrvold, Raufoss IL

16.07.98

2h2

UM

Lillehammer

06.09.

12,86

+2,6

Beate Næss Bolme, Surnadal IL

02.02.98

2h1

UM

Lillehammer

06.09.

12,97

+3,0

Connie Fredbo, Lyngdal IL

21.09.98

3h2

UM

Lillehammer

06.09.

13,00

+2,7

Kristine Berger Akervold, Fagernes IL

17.09.98

4B

GP

Brandbu

22.05.

13,00

+3,1

Emily Nyborg, Steinkjer FIK

25.07.98

1

 

Namdalseid

18.08.

13,10

+2,5

Sandra Johansen, Børsa IL

21.02.98

2

 

Trondheim/St

01.06.

13,18

+3,0

Hedda Hauge Hornes, IL Tyrving

22.06.98

4h2

UM

Lillehammer

06.09.

13,26

+3,9

Sigrid Åtland Ellefsen, Herkules Friidrett

23.09.98

4h3

 

Oslo/Bi

17.08.

13,28

+3,0

Pauline Mørch Jonassen, Eidanger IL

28.09.98

5h2

UM

Lillehammer

06.09.

13,34

+2,9

Naruemon Rattanarin, Fagernes IL

27.07.98

1

 

Fagernes

14.05.

13,40

+3,9

Marianne Aske. IL Skjalg

12.06.98

1

 

Stavanger

14.05.

13,40

+2,5

Emma Kristina Bergstad Jacobsen, Ranheim IL

29.07.98

4

 

Trondheim/St

01.06.

13,43

+2,4

Alva Hjortedal Aursand, Bodø FIK

28.01.98

3f

KJ

Narvik

16.06.

13,49

+2,5

Jorunn Bjørkli Bakløkk, Børsa IL

01.01.98

5

 

Trondheim/St

01.06.

13,53

+2,5

Ingunn Ulvund Husøy, Ranheim IL

21.09.98

6

 

Trondheim/St

01.06.

13,53

+3,9

Ylva Rognstad, Hurdal IL

18.04.98

5h3

 

Oslo/Bi

17.08.

13,58

+2,5

Hanne Overvik Eidem, Stjørdal FIK

11.02.98

7

 

Trondheim/St

01.06.

13,60

+2,1

Sigrid Stoknes Eikrem, Ålesunds FIK

18.08.98

2

 

Molde

08.06.

 

 

19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/Handtiming:

13,2

motv

Mari Katrine Breilid, Kristiansands IF

05.10.98

3f

J16

Trollhättan, SWE

27.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

150 METER – 22,00

AR ()

19,71

-1,0

Rikke Hauan, FIK Orion

20.01.98

1h2

 

Romedal

01.06.

20,65

+0,4

Pauline Mørch Jonassen, Eidanger IL

28.09.98

1

 

Skien

21.05.

20,68

-1,0

Karen Høystad, Lillehammer IF

12.08.98

3

 

Romedal

01.06.

21,19

+0,4

Sigrid Åtland Ellefsen, Herkules Friidrett

23.09.98

2

 

Skien

21.05.

21,73

-2,1

Veslemøy Kihle Stavseth, Lillehammer IF

03.10.98

2

 

Lillehammer

07.05.

21,91

-1,2

Kristin Børde Elstrand, Veldre IL

21.07.98

1h1

 

Romedal

01.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

200 METER – UM 28,20 – NM Jr 27,10  NM 26,10

AR (24,58 – 24,5)

24,87

+0,0

Helene Rønningen, IL Tyrving

04.09.98

1f

UM

Lillehammer

08.09.

24,95

+0,5

Linn Oppegaard, Moss IL

23.12.98

1A

 

Lillehammer

21.06.

25,79

+0,0

Renate Lie, IL Gneist

23.02.98

3f

UM

Lillehammer

08.09.

25,83

+0,0

Mathilde Skjærdalen Myhrvold, Raufoss IL

16.07.98

4f

UM

Lillehammer

08.09.

25,86

+0,5

Nathalie O. Johnsen, Sørild FIK

02.07.98

2A

 

Lillehammer

21.06.

25,88

+0,1

Mari Drabløs, IL Tyrving

22.06.98

uk

 

Oslo/Bi

11.09.

26,08

+1,2

Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø TIF

13.01.98

3

J17

Fana

31.05.

26,75

+0,7

Hedda Hauge Hornes, IL Tyrving

22.06.98

2h1

UM

Lillehammer

07.09.

26,82

+1,0

Synneva R. Sørensen, Tønsberg FIK

12.06.98

2h1

 

Tønsberg

01.06.

26,86

+0,5

Wendel Marie Håvardstun, Sandefjord TIF

05.06.98

1B

 

Lillehammer

21.06.

 

 

10

 

 

 

 

 

26,87

+1,8

Emily Nyborg, Steinkjer FIK

25.07.98

2h2

UM

Lillehammer

07.09.

27,04

+0,5

Andrea Pettersen Slørdal, Verdal Fik

17.01.98

5A

 

Lillehammer

21.06.

27,05

+2,0

Emma Hansdatter Olsen, IL BUL-Tromsø

12.10.98

1

 

Finnfjordbotn

02.06.

27,05

+0,2

Nora Evensen, Sarpsborg Il

30.04.98

1C

 

Lillehammer

21.06.

27,12

-0,8

Marianne Aske, IL Skjalg

12.06.98

1

 

Sandnes

04.07.

27,15

+0,5

Alva Hjortedal Aursand, Bodø FIK

28.01.98

2B

 

Lillehammer

21.06.

27,15

+0,5

Rikke Hauan, FIK Orion

20.01.98

6A

 

Lillehammer

21.06.

27,18

+0,7

Alexandra Dramstad, Nesodden IL

05.08.98

3h1

UM

Lillehammer

07.09.

27,31

-1,4

Kristine Berger Akervold, Fagernes IL

17.09.98

1

 

Brandbu

09.06.

27,42

+1,8

Pauline Mørch Jonassen, Eidanger IL

28.09.98

2

 

Sande i Vestfold

08.06.

 

 

20

 

 

 

 

 

27,42

+0,9

Beate Næss Bolme, Surnadal IL

02.02.98

3h3

UM

Lillehammer

07.09.

27,43

+0,9

Marte Lier, Moelven IL

22.05.98

4h3

UM

Lillehammer

07.09.

27,45

+0,9

Tonje Mørken, Tønsberg FIK

08.04.98

5h3

UM

Lillehammer

07.09.

27,57

+0,7

Thaniya Panchalingam, Lørenskog FIL

14.10.98

5h1

UM

Lillehammer

07.09.

27,71

+0,5

Heidi Gustavsen, Sarpsborg IL

10.05.98

5B

 

Lillehammer

21.06.

27,71

+1,8

Julie Thue Holthe, IL Tyrving

05.01.98

5h2

UM

Lillehammer

07.09.

27,73

+0,9

Sigrid Åtland Ellefsen, Herkules Friidrett

23.09.98

6h3

UM

Lillehammer

07.09.

27,76

+1,8

Eirin Alfheim, IL Tyrving

29.04.98

6h2

UM

Lillehammer

07.09.

27,84

+0,5

Karen Høystad, Lillehammer IF

12.08.98

6B

 

Lillehammer

21.06.

27,95

+0,7

Jorunn Bjørkli Bakløkk, Børsa IL

01.01.98

1

 

Trondheim/St

01.06.

 

 

30

 

 

 

 

 

28,08

+1,0

Line Myrestøl Johansson, Sørild FIK

09.02.98

4h1

 

Tønsberg

01.06.

28,09

+1,5

Amalie Honerud Olsen, IF Sturla

02.03.98

2

 

Hokksund

20.05.

28,09

-1,4

Anna Maria Solbakken Befring, Raufoss IL

19.03.98

3

 

Brandbu

09.06.

28,19

+0,2

Kristin Rosvold, FIK Orion

12.07.98

2C

 

Lillehammer

21.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/Wind assisted:

24,84

+2,3

Linn Oppegaard, Moss IL

23.12.98

1A

 

Nadderud

15.06.

25,58

+2,3

Nathalie O. Johnsen, Sørild FIK

02.07.98

2A

 

Nadderud

15.06.

26,50

+4,2

Kristine Berger Akervold, Fagernes IL

17.09.98

1

 

Fagernes

15.09.

26,57

+2,3

Synneva R. Sørensen, Tønsberg FIK

12.06.98

3A

 

Nadderud

15.06.

27,13

+2,3

Pauline Mørch Jonassen, Eidanger IL

28.09.98

4A

 

Nadderud

15.06.

27,14

+2,3

Rikke Hauan, FIK Orion

20.01.98

5A

 

Nadderud

15.06.

27,31

+2,9

Sigrid Åtland Ellefsen, Herkules Friidrett

23.09.98

2

 

Porsgrunn/Kj

02.06.

27,40

+2,5

Marte Lier, Moelven IL

22.05.98

2C

 

Nadderud

15.06.

27,44

+2,9

Heidi Gustavsen, Sarpsborg IL

10.05.98

2B

 

Nadderud

15.06.

27,60

+2,9

Nora Holstad Nordmelan, Namsen FIF

05.01.98

mk

UM

Oslo/Bi

19.05.

27,73

+3,1

Eirin Alfheim, IL Tyrving

29.04.98

1D

 

Nadderud

15.06.

27,75

+2,9

Telma Eid, Søndre Land IL

20.03.98

3B

 

Nadderud

15.06.

27,94

+3,1

Sunniva Steen Tellesbø, Oppegård IL

31.08.98

2D

 

Nadderud

15.06.

27,95

+2,9

Connie Fredbo, Lyngdal IL

21.09.98

5B

 

Nadderud

15.06.

27,96

+3,3

Line Myrestøl Johansson, Sørild FIK

09.02.98

3B

 

Oslo/Bi

18.08.

27,98

+3,2

Marie Louise Thybo, IL Tyrving

29.08.98

1F

 

Nadderud

15.06.

28,06

+2,9

Anna Maria Solbakken Befring, Raufoss IL

19.03.98

6B

 

Nadderud

15.06.

28,04

+2,3

Johanne Emilie Simenstad, IL Tyrving

12.08.98

7A

 

Nadderud

15.06.

28,07

+2,9

Ingrid Ragnarsøn. Lørenskog FIL

06.12.98

3

 

Porsgrunn/Kj

02.06.

28,07

+2,5

Fannie von Krogh, Nesøya IL

04.05.98

5C

 

Nadderud

15.06.

 

 

20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

300 METER – 45,00

AR (39,66)

40,47

 

Renate Lie, IL Gneist

23.02.98

3A

 

Gøteborg, SWE

30.06.

40,58

 

Mari Drabløs, IL Tyrving

22.06.98

1

15-19

Oslo/Bi

19.09.

41,42

 

Linn Oppegaard, Moss IL

23.12.98

1

 

Moss

06.05.

41,59

 

Mathilde Skjærdalen Myhrvold, Raufoss IL

16.07.98

1

 

Arvika, SWE

27.07.

43,22

 

Hedda Hauge Hornes, IL Tyrving

22.06.98

4D

 

Gøteborg, SWE

30.06.

43,81

 

Tonje Mørken, Tønsberg FIK

08.04.98

1K

 

Gøteborg, SWE

30.06.

44,55

 

Karen Høystad, Lillehammer IF

12.08.98

1

 

Lillehammer

07.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

400 METER – 67,00 – NM Jr  61,99 – NM 58,99

AR (55,69)

56,44

 

Linn Oppegaard, Moss IL

23.12.98

1A

 

Lillehammer

22.06.

57,40

 

Mari Drabløs, IL Tyrving

22.06.98

4h1

NM

Tønsberg

23.08.

57,77

 

Renate Lie, IL Gneist

23.02.98

1A

J17

Nadderud

16.06.

58,20

 

Mathilde Skjærdalen Myhrvold, Raufoss IL

16.07.98

3A

J17

Nadderud

16.06.

60,05

 

Marianne Aske, IL Skjalg

12.06.98

3A

 

Lillehammer

22.06.

60,92

 

Alva Hjortedal Aursand, Bodø FIK

28.01.98

4A

 

Lillehammer

22.06.

61,25

 

Emma Hansdatter Olsen, IL BUL-Tromsø

12.10.98

1

 

Harstad

 

61,71

 

Marte Lier, Moelven IL

22.05.98

2

KS

Oslo/Bi

19.09.

62,41

 

Pauline Mørch Jonassen, Eidanger IL

28.09.98

4C

J17

Nadderud

16.06.

63,45

 

Jorunn Bjørkli Bakløkk, Børsa IL

01.01.98

1

 

Trondheim/St

01.06.

 

 

10

 

 

 

 

 

63,75

 

Sigrid Åtland Ellefsen, Herkules Friidrett

23.09.98

2

 

Skien

01.06.

63,84

 

Synneva R. Sørensen, Tønsberg FIK

12.06.98

5B

KS

Oslo/Bi

18.07.

64,01

 

Kristin Rosvold, FIK Orion

12.07.98

1B

 

Lillehammer

22.06.

64,15

 

Katinka Vaag Prestøy, Fredrikstad IF

27.10.98

2B

 

Lillehammer

22.06.

64,16

 

Ingrid Ragnarsøn, Lørenskog FIL

06.12.98

3

 

Skien

01.06.

64,19

 

Tonje Mørken, Tønsberg FIK

08.04.98

6B

KS

Oslo/Bi

18.07.

65,31

 

Madeleine Rettore, Sandnes IL

25.10.98

5

KS

Sandnes

08.06.

65,74

 

Live M. Grøtteland, Sandnes IL

26.09.98

3

 

Fana

02.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/Handtiming:

65,4

 

Amalie Panman, IL Sandvin

01.04.98

1

 

Sande I Vestfold

13.10.

 

 

 

 

 

 

 

 

600 METER – 1:57,99

AR (1:34,56)

1:36,05

 

Mari Drabløs, IL Tyrving

22.06.98

1

 

Drammen

21.09.

1:37,66

 

Renate Lie, IL Gneist

23.02.98

1

 

Fana

24.08.

1:40,22

 

Marianne Aske. IL Skjalg

12.06.98

1

 

Leirvik

16.08.

1:45,32

 

Ingrid Ragnarsøn, Lørenskog FIL

06.12.98

1

 

Oslo/Bi

23.09.

1:47,25

 

Nora Evensen, Sarpsborg Il

30.04.98

mk

 

Lisleby

25.08.

1:47,89

 

Caroline Høistad Foss, Minerva IS

16.08.98

1

 

Lillestrøm

18.09.

1:47,98

 

Malin Navestad, Sarpsborg IL

11.02.98

1

 

Halden

14.05.

1:48,78

 

Eline Sandnes Fosse, Strandebarm IL

02.02.98

2

 

Haukås

04.05.

1:49,70

 

Julie Thue Holthe, IL Tyrving

05.01.98

5

KS

Nadderud

07.05.

1:51,37

 

Linn Seliussen, IL Gneist

15.08.98

2

 

Fana

24.08.

 

 

10

 

 

 

 

 

1:51,67

 

Camilla Mathilde Roos, Fredrikstad IF

11.09.98

2

 

Halden

14.05.

1:52,41

 

Maiken Sandberg Ørjansen, Herkules friidrett

17.08.98

1

 

Kragerø

05.06.

1:52,43

 

Alise Einmo, Surnadal u.skole

15.04.98

1

 

Molde

07.05.

1:52,82

 

Synne Bråthen, Fredrikstad IF

26.05.98

3

 

Halden

14.05.

1:52,85

 

Katinka Vaag Prestøy, Fredrikstad IF

27.10.98

4

 

Halden

14.05.

1:53,00

 

Jorunn Bjørkli Bakløkk, Børsa IL

01.01.98

1

 

Trondheim/St

29.05.

1:53,25

 

Kristine Nes, Surnadal u.skole

07.07.98

2

 

Molde

07.05.

1:57,71

 

Tuva Straume, IL Gneist

17.09.98

1

 

Fana

11.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

800 METER – UM 2:33,0 – NM Jr 2:24,99  NM 2:14,99

AR (2:08,89)

2:08,10

 

Mathilde Skjærdalen Myhrvold, Raufoss IL

16.07.98

5

NM

Tønsberg

25.08.

2:13,80

 

Mari Drabløs, IL Tyrving

22.06.98

2A

UM

Lillehammer

07.09.

2:16,88

 

Marianne Aske, IL Skjalg

12.06.98

2

 

Lillehammer

23.06.

2:17,06

 

Renate Lie, IL Gneist

23.02.98

3A

UM

Lillehammer

07.09.

2:22,56

 

Emma Murvold, FIK Ren-Eng

11.04.98

4A

UM

Lillehammer

07.09.

2:24,40

 

Caroline Høistad Foss, Minerva IS

16.08.98

3

 

Lillehammer

23.06.

2:25,97

 

Christine Sekkesæter, IL Skjalg

07.07.98

5A

UM

Lillehammer

07.09.

2:26,58

 

Madeleine Rettore, Sandnes IL

25.10.98

4A

 

Gøteborg, SWE

28.06.

2:27,36

 

Else Bratteland, Sørild FIK

04.10.98

1B

UM

Lillehammer

07.09.

2:27,39

 

Ingrid Ragnarsøn, Lørenskog FIL

06.12.98

2B

UM

Lillehammer

07.09.

 

 

10

 

 

 

 

 

2:27,40

 

Amalie Panman, IL Sandvin

01.04.98

3B

UM

Lillehammer

07.09.

2:27,43

 

Amalie Honerud Olsen, IF Sturla

02.03.98

4

 

Nadderud

15.06.

2:29,32

 

Katinka Vaag Prestøy, Fredrikstad IF

27.10.98

4B

UM

Lillehammer

07.09.

2:29,67

 

Sigrid Flatås Aune, Steinkjer FIK

02.03.98

1

 

Steinkjer

15.05.

2:30,74

 

Mari Nordlunde, Lillehammer IF

04.10.98

1

 

Lillehammer

07.05.

2:31,25

 

Solveig Dyrdal, Selbu IL

10.11.98

1

 

Selbu

14.09.

2:31,33

 

Synneva R. Sørensen, Tønsberg FIK

12.06.98

1

 

Sande i Vestfold

09.06.

2:32,36

 

Sigrid Opheim, IL Fri

13.01.98

4

mix

Arna

30.09.

2:32,70

 

Ina Høie, Bøler IF

01.01.98

3

 

Oslo/Bi

18.08.

2:32,73

 

Linn Seliussen, IL Gneist

15.08.98

3

 

Fana

14.09.

2:32,80

 

Julie Thue Holthe, IL Tyrving

05.01.98

1

 

Ski

19.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

1000 METER – 3:25,00

AR (2:54,2)

3:10,09

 

Renate Lie, BFG Bergen FIK

23.02.98

1

KS

Fana

31.08.

 

 

 

 

 

 

 

 

1500 METER – 5:25,00 – NM Jr 5:09,99  NM 4:44,99

AR (4:20,9)

4:53,71

 

Mari Nordlunde, Lillehammer IF

04.10.98

1

 

Lillehammer

20.06.

4:58,62

 

Synne Arnesen, IL Pioner

04.01.98

4

KS

Skellefteå, SWE

13.07.

4:59,37

 

Emma Murvold, FIK Ren-Eng

11.04.98

2

 

Lillehammer

20.06.

4:59,66

 

Marianne Aske, IL Skjalg

12.06.98

1

 

Haugesund

20.05.

4:59,85

 

Else Bratteland, Sørild FIK

04.10.98

1

 

Søgne

14.09.

5:00,29

 

Caroline Høistad Foss, Minerva IS

16.08.98

2

 

Haugesund

20.05.

5:07,67

 

Nora Ulvang, IK Tjalve

19.11.98

1

 

Oslo/Bi

16.09.

5:13,04

 

Linn Seliussen, IL Gneist

15.08.98

mix

 

Arna

03.07.

5:23,35

 

Madeleine Rettore, Sandnes IL

24.06.98

2

 

Fana

01.06.

5:24,10

 

Solveig Dyrdal, Selbu IL

10.11.98

5

J15-19

Stjørdal

21.08.

 

 

 

 

 

 

 

 

2000 METER – 7:51,00 

AR (6:16,5)

6:37,33

 

Mathilde Skjærdalen Myhrvold, Raufoss IL

16.07.98

1

UM

Lillehammer

08.09.

6:44,44

 

Mari Nordlunde, Lillehammer IF

04.10.98

1

 

Nadderud

14.06.

6:47,00

 

Emma Murvold, FIK Ren-Eng

11.04.98

3

UM

Lillehammer

08.09.

6:49,52

 

Martine Engebretsen, IK Tjalve

20.05.98

4

UM

Lillehammer

08.09.

6:51,65

 

Nora Ulvang, IK Tjalve

19.11.98

5

UM

Lillehammer

08.09.

6:58,83

 

Caroline Høistad Foss, Minerva IS

16.08.98

2

 

Nadderud

14.06.

7:00,59

 

Else Bratteland, Sørild FIK

04.10.98

6

UM

Lillehammer

08.09.

7:02,35

 

Ina Høie, Bøler IF

01.01.98

7

UM

Lillehammer

08.09.

7:04,35

 

Camilla Lie, IK Tjalve

13.05.98

8

UM

Lillehammer

08.09.

7:11,98

 

Linn Seliussen, IL Gneist

15.08.98

3

 

Nadderud

14.06.

 

 

10

 

 

 

 

 

7:24,88

 

Marie Ling Hoel, IL Pioner

29.03.98

10

UM

Lillehammer

08.09.

7:38,58

 

Helena Kumar Westberg, IL Koll

08.06.98

11

UM

Lillehammer

08.09.

7:50,44

 

Tale Lindefjeld, IL Tyrving

05.01.98

7

 

Nadderud

14.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

5000 METER – 21:00,00 

AR (17:41,1)

18:53,11

 

Synne Arnesen, IL Pioner

04.01.98

4

KS

Skellefteå, SWE

14.07.

 

 

 

 

 

 

 

 

80 METER HEKK/HURDLES (76,2cm/8m) – UM 13,75

AR (11,36)

11,30

+0,7

Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø TIF

13.01.98

1f

UM

Lillehammer

07.09.

11,88

-1,7

Maren Haugen Lillefosse, IL Gneist

12.02.98

1

 

Fana

31.05.

11,98

+0,7

Wendel Marie Håvardstun, Sandefjord TIF

05.06.98

2f

UM

Lillehammer

07.09.

12,20

+0,7

Magdeli Støten, Askim IF

17.08.98

3f

UM

Lillehammer

07.09.

12,27

+0,7

Kristine Berger Akervold, Fagernes IL

17.09.98

4f

UM

Lillehammer

07.09.

12,36

+0,7

Nora Evensen, Sarpsborg Il

30.04.98

5f

UM

Lillehammer

07.09.

12,71

-1,7

Vilde Aasmo, Sandnes IL

10.10.98

2

 

Fana

31.05.

13,00

-0,6

Nora Holstad Nordmelan, Namsen FIF

05.01.98

2A

 

Lillehammer

21.06.

13,01

-0,4

Line Myrestøl Johansson, Sørild FIK

09.02.98

6h1

 

Gøteborg, SWE

28.06.

13,09

-0,7

Andrea Pettersen Slørdal, Verdal Fik

17.01.98

1B

 

Lillehammer

21.06.

 

 

10

 

 

 

 

 

13,16

-1,7

Mari Sellevåg Aarø, IL Norna-Salhus

13.02.98