JENTER 14 ÅR (1999)

Norgesstatistikk innendørs 2013 (01.07.12 – 30.06.13)

pr. 30. april

Utarbeidet av /Compiled by Kerstin Santibanez kerstin@sf-nett.no

Fødselsdata ved Jan Jørgen Moe, SRU (jjmoe@online.no)

 

60 METER – 8,90  

 

AR (7,73 – 7,6)

 

8,11

 

Ida Eikeng, Urædd Friidrett

25.06.99

1A

 

Oslo/Ek

02.03.

 

8,15

 

Tonje Fjellet Kristiansen, FIK Orion

13.09.99

1f

 

Stange

02.02.

 

8,17

 

Silje Therese Skyttermoen, Lillehammer IF

16.09.99

2f

 

Stange

02.02.

 

8,18

 

Live Haugstad Hilton, Bergens TF

12.09.99

1h1

 

Stange

02.02.

 

8,20

 

Tone Brakedal, Fitjar IL

04.05.99

1h1

 

Leirvik

28.12.

 

8,28

 

Kaja Rolfsen, Larvik TIF

03.01.99

2h3

 

Gøteborg, SWE

03.02.

 

8,37

 

Lea Celin Conteh, IK Tjalve

20.04.99

2A

 

Oslo/Ek

02.03.

 

8,38

 

Karine Jacobsen, Bækkelagets SK

09.05.99

1f

 

Lillestrøm

26.01.

 

8,38

 

Andrine Lærum, IF Sturla

27.09.99

1h2

 

Stange

02.02.

 

8,38

 

Fride Bru Waage, Haugesund IL

14.01.99

1

 

Haugesund

13.03.

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

8,40

 

Thale Leirfall Bremset, Stjørdal FIK

12.04.99

3f

 

Stange

16.03.

 

8,43

 

Lise Marie Meland, Sarpsborg IL

21.10.99

5f

 

Stange

16.03.

 

8,47

 

Helle Abelseth Pütz, Byåsen IL

19.05.99

1

 

Steinkjer

15.12.

 

8,48

 

Emma Natalie Hagen Dhir, Kristiansands IF

03.02.99

2

J13-14

Drammen

10.02.

 

8,49

 

Celina Nilsen Lundevik, IL Tyrving

25.10.99

1h2

 

Lillestrøm

26.01.

 

8,51

 

Aurora Bjørnstad Øyen, Nidelv IL

20.06.99

2

 

Steinkjer

15.12.

 

8,55

 

Karoline Daland, Sørild FIK

13.02.99

1

 

Kristiansand

27.01.

 

8,55

 

Nora Øvergaard Aarvik, IL Gneist

07.03.99

4A

 

Haukås

09.02.

 

8,56

 

Helene Eirin Stokke, Sem IF

28.05.99

2h1

 

Stange

02.02.

 

8,57

 

Mathilde Brenden Skjellerud, Lillehammer IF

03.07.99

6f

 

Stange

16.03.

 

 

20

 

 

 

 

 

 

 

8,59

 

Martine Evenrud Solbakken, Raufoss IL

20.02.99

2h1

 

Stange

02.02.

 

8,62

 

Kaja B. Skarland, Overhalla IL

25.03.99

3h4

J15

Ås, SWE

27.01.

 

8,62

 

Aliyah Osuman, IF Sturla

26.02.99

3

J13-14

Drammen

10.02.

 

8,65

 

Vivian Selena Steinsund, Haugesund IL

22.03.99

2

 

Haugesund

20.01.

 

8,65

 

Ingrid Sortland, IL Bjarg

10.09.99

2A

 

Haukås

20.01.

 

8,65

 

Michelle Floor Heggelund, IL Gneist

20.11.99

5A

 

Haukås

09.02.

 

8,67

 

Julie Høivaag, Bodø FIK

18.05.99

1f

 

Tromsø

03.02.

 

8,68

 

Iselin Ween Rustad, IF Sturla

16.06.99

2h2

 

Lillestrøm

26.01.

 

8,71

 

Kari Kuvaas Herting, Bergens TF

14.01.99

2

 

Haukås

29.12.

 

8,71

 

Frida Rye-Kittelsen, Urædd Friidrett

21.02.99

2

 

Eidanger

27.01.

 

 

30

 

 

 

 

 

 

 

8,71

 

Mina Ingeborg Paulsen Stenberg, FIK Orion

22.06.99

2h2

 

Stange

02.02.

 

8,71

 

Åshild Opsal, Ålesunds FIK

10.07.99

3h3

 

Stange

16.03.

 

8,72

 

Sunniva Døhlen Murberg, Ullensaker/Kisa IL

02.02.99

2h2

 

Stange

16.03.

 

8,73

 

Nina Vatne, IF Sturla

07.10.99

3h2

 

Lillestrøm

26.01.

 

8,74

 

Tonje Nedberge, IL Sandvin

25.12.99

6

J13-14

Drammen

10.02.

 

8,75

 

Celine Marie Tangerås Bressand, IL Tyrving

20.12.99

6h1

 

Stange

02.02.

 

8,75

 

Hege Moe, Bodø FIK

24.03.99

1h2

 

Tromsø

02.02.

 

8,76

 

Saga Glad Bratvold, Sem IF

05.07.99

1B

 

Oslo/Ek

02.03.

 

8,77

 

Ana Ljusic, FIK Orion

13.02.99

2h1

 

Stange

16.03.

 

8,78

 

Marie Skjæggestad, IL Tyrving

18.01.99

6A

 

Oslo/Ek

01.12.

 

 

40

 

 

 

 

 

 

 

8,79

 

Kristine Mundal, Hovding TIL

10.09.99

4A

 

Haukås

20.01.

 

8,79

 

Malin Mønsås, IL Giv Akt

23.03.99

3

 

Kristiansand

27.01.

 

8,79

 

Sofie Sørensen, Målselv IL

14.04.99

2f

 

Tromsø

03.02.

 

8,80

 

Thea Leirfall Bremset, Stjørdal FIK

12.04.99

3

 

Steinkjer

15.12.

 

8,81

 

Arianne Duarte, IL I BUL

23.05.99

6f

 

Lillestrøm

26.01.

 

8,81

 

Thale Augenstad, Narvik IL

21.05.99

4f

 

Tromsø

03.02.

 

8,81

 

Fanny Gylvik, Halden IL

18.03.99

2

 

Fredrikstad

10.02.

 

8,82

 

Ellen Homstad, Overhalla IL

06.02.99

5

 

Steinkjer

15.12.

 

8,83

 

Ingalill Fredriksen Stang, Førde IL

15.05.99

1

 

Florø

16.03.

 

8,86

 

Birgitte Kjuus, Raumnes & Årnes IL

30.05.99

2B

 

Oslo/Ek

01.12.

 

 

50

 

 

 

 

 

 

 

8,86

 

Andrine Horntvedt Korsane, Sem IF

19.01.99

1C

 

Oslo/Ek

02.03.

 

8,88

 

Nora Hundseid, IL Tyrving

06.03.99

2

 

Bærum

03.03.

 

8,89

 

Silje Sneve, Fagernes IL

27.06.99

3h5

 

Stange

16.03.

 

8,90

 

Ida Malene Westman, Lambertseter IF

13.04.99

1C

 

Oslo/Ek

01.12.

 

8,90

 

Hanne Velund, Sandnes IL

30.03.99

1

 

Sandnes

05.01.

 

8,90

 

Narthana Sockanathan, Lørenskog FIL

12.03.99

4f

 

Oslo/Ek

12.01.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/Handtiming:

 

7,9

 

Tonje Fjellet Kristiansen, FIK Orion

13.09.99

1h2

 

Drammen

13.01.

 

8,1

 

Kaja Rolfsen, Larvik TIF

03.01.99

1h1

 

Drammen

13.01.

 

8,2

 

Malin Mønsås, ILGiv-Akt

23.03.99

1

 

Lyngdal

12.01.

 

8,2

 

Andrine Lærum, IF Sturla

27.09.99

2h2

 

Drammen

13.01.

 

  8,5=

 

Saga Glad Bratvold, Sem IF

05.07.99

5h2

 

Drammen

13.01.

 

  8,5=

 

Tonje Nedberge, IL Sandvin

25.12.99

5h2

 

Drammen

13.01.

 

8,6

 

Nina Vatne, IF Sturla

07.10.99

2h1

 

Drammen

13.01.

 

8,7

 

Alexandra Haver, Sørild FIK

16.12.99

2

 

Lyngdal

12.01.

 

8,8

 

Nariat Pasheva, Lyngdal IL

19.03.99

3

 

Lyngdal

12.01.

 

8,8

 

Silje Sneve, Fagernes IL

27.06.99

1

 

Etnedal

26.01.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ikke godkjente resultater/not sanctionedresults:

Ekstra løp/Extra race:

 

8,63

 

Malin Mønsås, IL Giv Akt

23.03.99

4

x-heat

Drammen

10.02.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100 METER – 14,00

 

AR (12,36 – 12,2)

 

13,05

 

Tonje Fjellet Kristiansen, FIK Orion

13.09.99

1A

 

Drammen

13.01.

 

13,58

 

Silje Therese Skyttermoen, Lillehammer IF

16.09.99

2A

 

Drammen

13.01.

 

13,64

 

Kaja Rolfsen, Larvik TIF

03.01.99

3A

 

Drammen

13.01.

 

13,93

 

Andrine Lærum, IF Sturla

27.09.99

4A

 

Drammen

13.01.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

150 METER – 23,00

 

Ikke godkjente resultater/Not sanctioned results:

Ikke standard bane/Irregular track:

19,96

 

Silje Therese Skyttermoen, Lillehammer IF

16.09.99

1

 

Lillehammer

26.12.

 

20,92

 

Mathilde Brenden Skjellerud, Lillehammer IF

03.07.99

2

 

Lillehammer

04.03.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

200 METER – 30,99

 

AR (25,42)

 

26,50

 

Tonje Fjellet Kristiansen, FIK Orion

13.09.99

1

 

Stange

15.12.

 

26,89

 

Silje Therese Skyttermoen, Lillehammer IF

16.09.99

2A

 

Stange

17.03.

 

27,11

 

Kaja Rolfsen, Larvik TIF

03.01.99

3h1

 

Gøteborg, SWE

02.02.

 

27,17

 

Thale Leirfall Bremset, Stjørdal FIK

12.04.99

3A

 

Stange

17.03.

 

27,46

 

Andrine Lærum, IF Sturla

27.09.99

1C

 

Stange

03.02.

 

27,54

 

Ida Eikeng, Urædd Friidrett

25.06.99

1A

 

Oslo/Ek

02.03.

 

27,56

 

Live Haugstad Hilton, Bergens TF

12.09.99

3A

 

Stange

03.02.

 

27,57

 

Karine Jacobsen, Bækkelagets SK

09.05.99

4A

 

Stange

03.02.

 

27,77

 

Mathilde Brenden Skjellerud, Lillehammer IF

03.07.99

1C

 

Stange

17.03.

 

27,84

 

Kaja B. Skarland, Overhalla IL

25.03.99

1h1

J15

Ås, SWE

26.01.

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

27,97

 

Marie Skjæggestad, IL Tyrving

18.01.99

2C

 

Stange

17.03.

 

28,00

 

Hanne Velund, Sandnes Il

30.03.99

1

 

Sandnes

02.03.

 

28,09

 

Martine Evenrud Solbakken, Raufoss IL

20.02.99

2B

 

Stange

17.03.

 

28,24

 

Fride Bru Waage, Haugesund IL

14.01.99

1

 

Haugesund

13.03.

 

28,26

 

Kari Kuvaas Herting, Bergens TF

14.01.99

2A

 

Haukås

09.02.

 

28,33

 

Helle Abelseth Pütz, Byåsen IL

19.05.99

1

 

Trondheim/Ra

05.12.

 

28,38

 

Malin Edland, Larvik TIL

31.03.99

3A

 

Oslo/Ek

02.03.

 

28,50

 

Michelle Floor Heggeland, IL Gneist

20.11.99

3B

 

Stange

03.02.

 

28,62

 

Celina Nilsen Lundevik, IL Tyrving

25.10.99

5A

 

Stange

03.02.

 

28,64

 

Birgitte Kjuus, Raumnes & Årnes Il

30.05.99

1D

 

Stange

03.02.

 

 

20

 

 

 

 

 

 

 

28,64

 

Nora Øvergaard Aarvik, IL Gneist

07.03.99

1B

 

Haukås

09.02.

 

28,67

 

Thea Leirfall Bremset, Stjørdal FIK

12.04.99

1D

 

Stange

17.03.

 

28,68

 

Åshild Opsal, Ålesunds FIK

10.07.99

1E

 

Stange

17.03.

 

28,69

 

Ingrid Sortland, IL Bjarg

10.09.99

2B

 

Haukås

09.02.

 

28,73

 

Lise Marie Meland, Sarpsborg IL

21.10.99

3C

 

Stange

17.03.

 

28,74

 

Nina Vatne, IF Sturla

07.10.99

2D

 

Stange

03.02.

 

28,75

 

Thale Solodden Lier, IL Koll

16.10.99

3D

 

Stange

03.02.

 

28,75

 

Silje Sneve, Fagernes IL

27.06.99

1F

 

Stange

17.03.

 

28,75

 

Mina Ingeborg Paulsen Stenberg, FIK Orion

22.06.99

2E

 

Stange

17.03.

 

28,83

 

Helene Eirin Stokke, Sem IF

28.05.99

3C

 

Stange

03.02.

 

 

30

 

 

 

 

 

 

 

29,27

 

Saga Glad Bratvold, Sem IF

05.07.99

1B

 

Oslo/Ek

02.03.

 

29,38

 

Frida Winther Kapstad, Asker SK

30.07.99

3G

 

Stange

17.03.

 

29,39

 

Aurora Bjørnstad Øyen, Nidelv IL

20.06.99

2

 

Trondheim/Ra

05.12.

 

29,39

 

Kristine Mundal, TIL Hovding

23.09.99

1

 

Haukås

21.02.

 

29,42

 

Hanna Simone Köping Hoftun, Asker SK

27.07.99

2H

 

Stange

17.03.

 

29,45

 

Aliyah Osuman, IF Sturla

26.02.99

3B

 

Stange

17.03.

 

29,56

 

June Sæbø Tveit, IL Norna-Salhus

14.04.99

1C

 

Haukås

18.01.

 

29,59

 

Alexandra Haver, Sørild FIK

16.12.99

4

J15

Sandnes

20.02.

 

29,63

 

Lea Celin Conteh, IK Tjalve

20.04.99

1h2

 

Oslo/Ek

12.01.

 

29,63

 

Guri Sellevåg Aarø, IL Norna-Salhus

10.09.99

3B

 

Haukås

18.01.

 

 

40

 

 

 

 

 

 

 

29,63

 

Anette Sagmo, Overhalla IL

13.09.99

1h3

J15

Ås, SWE

26.01.

 

29,66

 

Vår Åsheim, Ullensaker/Kisa IL

28.04.99

1E

 

Stange

03.02.

 

29,69

 

Kristine Bakken Seljord, Snøgg Friidrett

15.07.99

3E

 

Stange

17.03.

 

29,82

 

Mailin Andersen, Nesodden IF

26.01.99

2F

 

Stange

17.03.

 

29,87

 

Une Kvalem Skogvold, IF Sturla

07.05.99

1F

 

Stange

03.02.

 

29,94

 

Celine Marie Tangerås Bressand, IL Tyrving

20.12.99

5C

 

Stange

03.02.

 

29,98

 

Frida Burheim Sommervold, Bergens TF

03.09.99

2E

 

Stange

03.02.

 

29,98

 

Johanne Nordheim Tveter, Asker SK

15.01.99

2H

 

Stange

17.03.

 

30,10

 

Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL

20.04.99

4A

 

Stange

17.03.

 

30,16

 

Elin Rekstad Lein, Namsen FIF

03.01.99

2h1

J15

Ås, SWE

26.01.

 

 

50

 

 

 

 

 

 

 

30,19

 

Arianne Duarte, IL I BUL

23.05.99

1C

 

Oslo/Ek

02.03.

 

30,33

 

Fredrikke Sundgaard Holberg, Lillehammer IF

26.01.99

2F

 

Stange

03.02.

 

30,38

 

Fanny Gylvik, Halden IL

18.03.99

2B

 

Oslo/Ek

02.03.

 

30,38

 

Ana Ljusic, FIK Orion

13.02.99

2G

 

Stange

17.03.

 

30,54

 

Tonje Larsen, Sem IF

21.09.99

3F

 

Stange

03.02.

 

30,55

 

Lea Malesevic, FIK Orion

06.10.99

3E

 

Stange

03.02.

 

30,56

 

Silje Marie Havik, Namsen FIF

17.09.99

1

 

Steinkjer

08.12.

 

30,56

 

Kristjana Berg, Fagernes IL

28.05.99

3F

 

Stange

17.03.

 

30,57

 

Maria Steeneveldt, Malvik IL

27.03.99

3

 

Trondheim/Ra

05.12.

 

30,57

 

Amalie Østlund, IL Tyrving

18.02.99

2I

 

Stange

17.03.

 

 

60

 

 

 

 

 

 

 

30,58

 

Hanne Berland, Sandnes IL

06.05.99

2h1

 

Haugesund

20.01.

 

30,58

 

Fanny Åstrand, IL Tyrving

17.02.99

5A

 

Stange

17.03.

 

30,62

 

Ellen Homstad, Overhalla IL

06.02.99

3h6

J15

Ås, SWE

26.01.

 

30,62

 

Ida Malene Westman, Lambertseter IF

13.04.99

4B

 

Oslo/Ek

02.03.

 

30,65

 

Kaja Solli, Sandnes IL

23.05.99

1h2

 

Haugesund

23.02.

 

30,78

 

Marte Kristine Marheim Storås, IL Tyrving

17.03.99

4C

 

Stange

17.03.

 

30,98

 

Mathilde Klokkersveen Thomle, Nordre Land IL

02.06.99

3I

 

Stange

17.03.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

400 METER – 73,00

 

AR (58,59 – 58,2)

 

64,48

 

Kari Kuvaas Herting, Bergens TF

14.01.99

1

 

Haukås

19.01.

 

64,77

 

Live Hagstad Hilton, Bergens TF

12.09.99

2

 

Haukås

19.01.

 

72,1

 

Sara Nekkøy Klokkernes, Florø TIF

03.07.99

1

 

Florø

16.03.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

600 METER – 1:59,99

 

AR (1:34,8)

 

1:39,35

 

Karoline Daland, Sørild FIK

13.02.99

1

J13-14

Drammen

10.02.

 

1:40,66

 

Marie Skjæggestad, IL Tyrving

18.01.99

1

 

Stange

02.02.

 

1:45,11

 

Malin Edland, Larvik TIF

31.03.99

2

J13-14

Drammen

10.02.

 

1:46,33

 

Thale Leirfall Bremset, Stjørdal FIK

12.04.99

2A

 

Stange

16.03.

 

1:47,20

 

Victoria Emily E. Øvretvedt, Nesodden IF

04.07.99

3A

 

Stange

16.03.

 

1:47,28

 

Ingrid Myrvang, FIK Orion

14.09.99

2

 

Stange

02.02.

 

1:48,52

 

Kari Kuvaas Herting, Bergens TF

14.01.99

1

 

Haukås

10.02.

 

1:48,57

 

Nora Hundseid, IL Tyrving

06.03.99

3

 

Stange

02.02.

 

1:48,91

 

Hanna Simone Köping Hoftun, Asker SK

27.07.99

4A

 

Stange

16.03.

 

1:48,93

 

Silje Sneve, Fagernes IL

27.06.99

5A

 

Stange

16.03.

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

1:49,04

 

Tuva Thomassen Fagerbakke, Bøler IF

06.05.99

3

 

Oslo/Ek

01.12.

 

1:50,16

 

Frida Winther Kapstad, Asker SK

30.07.99

1B

 

Stange

16.03.

 

1:50,51

 

Marthe Lislevand, Kristiansands IF

04.06.99

3

J13-14

Drammen

10.02.

 

1:50,58

 

Nina Vatne, IF Sturla

07.10.99

4

J13-14

Drammen

10.02.

 

1:50,79

 

Camilla Lunde Colleuille, IL i BUL

20.04.99

4

 

Stange

02.02.

 

1:50,81

 

Frida Burheim Sommervold, Bergens TF

03.09.99

2

 

Haukås

10.02.

 

1:54,31

 

Stine Wangberg, Fredrikstad IF

23.03.99

3

 

Lillestrøm

26.01.

 

1:54,59

 

Nora Øvergaard Aarvik, IL Gneist

07.03.99

3

 

Haukås

10.02.

 

1:55,07

 

Helle Abelseth Pütz, Byåsen IL

19.05.99

1

 

Steinkjer

15.12.

 

1:55,69

 

Kristine Bakken Seljord, Snøgg Friidrett

15.07.99

2B

 

Stange

16.03.

 

 

20

 

 

 

 

 

 

 

1:55,95

 

Elina Røvang, Haugesund IL

11.11.99

1

 

Haugesund

13.03.

 

1:56,86

 

Hildegunn Vekseth, Snåsa IL

18.03.99

2

 

Steinkjer

15.12.

 

1:57,54

 

Andrea Wengstad Olsen, Steinkjer FIK

23.12.99

1

 

Steinkjer

26.01.

 

1:57,55

 

Sara Persgård, Følling IL

01.07.99

4

 

Steinkjer

15.12.

 

1:57,61

 

Live Haugstad Hilton, Bergens TF

12.09.99

6

 

Stange

02.02.

 

1:58,74

 

Lene Charlotte Wee, Haugesund IL

29.11.99

1

 

Haugesund

12.12.

 

1:58,99

 

Esther Zijerveld, Laksevåg TIL

24.08.99

4

 

Haukås

10.02.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

800 METER – 2:44,99

 

AR (2:10,9)

 

2:25,28

 

Marie Skjæggestad, IL Tyrving

18.01.99

1

J15

Oslo/Ek

02.03.

 

2:33,53

 

Cornelia Rørvik, Sola Friidrett

02.11.99

1

 

Haugesund

23.02.

 

2:33,69

 

Karoline Daland, Sørild FIK

13.02.99

1

 

Kristiansand

27.01.

 

2:35,60

 

Lena Skaatan Vik, Haugesund IL

27.09.99

2

 

Haugesund

23.02.

 

2:36,10

 

Ingvild Myking, IL Bjarg

18.11.99

1

 

Haukås

29.12.

 

2:42,50

 

Elina Røvang, Haugesund IL

11.11.99

2

 

Haugesund

20.01.

 

2:44,78

 

Mathilde Oddekalv, IL Fri

16.09.99

2

 

Haukås

29.12.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1000 METER – 3:30,00

 

AR ()

 

3:16,61

 

Malin Edland, Larvik TIL

31.03.99

3

 

Gøteborg, SWE

03.02.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1500 METER – 5:30,00

 

AR (4:31,6)

 

  4:57,70 ♦

 

Ingvild Myking, IL Bjarg

18.11.99

mx

 

Haukås

20.01.

 

5:11,51

 

Stine Wangberg, Fredrikstad IF

23.03.99

1

 

Stange

03.02.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

♦= løpt med senior

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1000 METER KAPPGANG/WALK

 

AR ()

 

6:15,46

 

Nina Kovacs, IL Norna-Salhus

17.12.99

1

 

Haukås

19.01.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60 METER HEKK/HURDLES (76,2cm/7,5m) – 11,80

 

AR (9,03 – 8,8)

 

9,76

 

Tone Brakedal, Fitjar IL

04.05.99

1

 

Haukås

10.02.

 

9,81

 

Celina Nilsen Lundevik, IL Tyrving

25.10.99

1h1

 

Lillestrøm

26.01.

 

9,93

 

Iselin Ween Rustad, IF Sturla

16.06.99

1h2

 

Lillestrøm

26.01.

 

9,95

 

Karine Jacobsen, Bækkelagets SK

09.05.99

2h2

 

Lillestrøm

26.01.

 

10,04

 

Birgitte Kjuus, Raumnes & Årnes IL

30.05.99

3h2

 

Lillestrøm

26.01.

 

10,12

 

Birte Istad Skinnes, IF Sturla

17.07.99

1h1

 

Stange

02.02.

 

10,16

 

Marie Skjæggestad, IL Tyrving

18.01.99

3h2

 

Stange

02.02.

 

10,38

 

Helle Låhne Smedsrud, Sem IF

26.10.99

2h1

 

Stange

02.02.

 

10,38

 

Thale Augenstad, Narvik IL

21.05.99

1

 

Tromsø

03.02.

 

10,40

 

Kari Kuvaas Herting, Bergens TF

14.01.99

3

 

Haukås

10.02.

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

10,63

 

Vår Åsheim, Ullensaker/Kisa IL

28.04.99

2h1

 

Lillestrøm

26.01.

 

10,65

 

Guri Sellevåg Aarø, IL Norna-Salhus

10.09.99

1

 

Haukås

19.01.

 

10,67

 

Rachel Myhre Hunstad, Kvæfjord IL

09.09.99

2

 

Tromsø

03.02.

 

10,72

 

Sanne Myrmel, IL Gneist

23.04.99

4

 

Haukås

10.02.

 

10,80

 

Hanne Velund, Sandnes Il

30.03.99

1

 

Sandnes

02.03.

 

11,00

 

Sara Nekkøy Klokkernes, Florø TIF

03.07.99

1

 

Florø

16.03.

 

11,30

 

Alexandra Haver, Sørild FIK

16.12.99

1

 

Kristiansand

27.01.

 

11,41

 

Ida Sternhoff, Haugesund IL

26.07.99

2

 

Haugesund

20.01.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

76,2cm/8m (5 hekker) – 11,80

 

AR ()

 

9,74

 

Kaja Rolfsen, Larvik TIF

03.01.99

2f

 

Gøteborg, SWE

02.02.

 

9,95

 

Kaja B. Skarland, Overhalla IL

25.03.99

3h1

J15

Ås, SWE

26.01.

 

10,67

 

Silje Havik, Namsen FIF

17.09.99

3h2

J15

Ås, SWE

26.01.

 

10,79

 

Elin Rekstad Lein, Namsen FIF

03.01.99

4h2

J15

Ås, SWE

26.01.

 

11,17

 

Ellen Homstad, Overhalla IL

06.02.99

5h2

J15

Ås, SWE

26.01.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HØYDE/HIGH JUMP – 1,35

 

AR (1,74)

 

1,61

 

Thea Leirfall Bremset, Stjørdal FIK

12.04.99

1

 

Stange

16.03.

 

1,58

 

Ida Eikeng, Urædd Friidrett

25.06.99

1

J13-14

Drammen

10.02.

 

1,57

 

Nora Øvergaard Aarvik, IL Gneist

07.03.99

1

 

Stange

02.02.

 

1,55

 

Martine Evenrud Solbakken, Raufoss IL

20.02.99

2

 

Stange

16.03.

 

1,50

 

Elise Filbert Opheim, Sørild FIK

14.09.99

1

 

Kristiansand

27.01.

 

1,50

 

Åshild Opsal, Ålesunds FIK

10.07.99

3

 

Stange

16.03.

 

1,48

 

Ingrid Færøvik Mork, IL Norna-Salhus

12.05.99

1

 

Haukås

11.01.

 

1,46

 

Silje Marie Havik, Namsen FIF

17.09.99

2

J15

Ås, SWE

26.10.

 

1,45

 

Marie Skjæggestad, IL Tyrving

18.01.99

1

 

Oslo/Ek

01.12.

 

1,45

 

Ana Ljusic, FIK Orion

13.02.99

1

 

Lillehammer

19.01.

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

1,45

 

Emilie Ødegård, Krødsherad IL

25.09.99

4

 

Stange

16.03.

 

1,45

 

Lise Marie Meland, Sarpsborg IL

21.10.99

5

 

Stange

16.03.

 

1,43

 

Elin Rekstad Lein, Namsen FIF

03.01.99

4

J15

Ås, SWE

26.10.

 

1,40

 

Celine Marie Tangerås Bressand, IL Tyrving

20.12.99

2

 

Oslo/Ek

01.12.

 

1,40

 

Tone Brakedal, Fitjar IL

04.05.99

1

 

Leirvik

28.12.

 

1,40

 

Victoria Cecilie Fagerthun, IL BUL-Tromsø

27.05.99

1

 

Tromsø

16.01.

 

1,40

 

Sanne Myrmel, IL Gneist

23.04.99

3

 

Haukås

18.01.

 

1,40

 

Rachel Myhre Hunstad, Kvæfjord IL

09.09.99

1

 

Tromsø

03.02.

 

1,40

 

Kristine Bakken Seljord, Snøgg Friidrett

15.07.99

4

J13-14

Drammen

10.02.

 

1,38

 

Stine Marø Sundgot, Dimna IL

24.02.99

2

 

Sykkylven

02.02.

 

 

20

 

 

 

 

 

 

 

  1,35=

 

Guri Sellevåg Aarø, IL Norna-Salhus

10.09.99

2

 

Leirvik

28.12.

 

  1,35=

 

Amalie Ødegård, Bremnes IL

21.06.99

2

 

Leirvik

28.12.

 

1,35