JENTER 13 ÅR (2000)

Norgesstatistikk innendørs 2013 (01.07.12 – 30.06.13)

pr. 30. april

Utarbeidet av /Compiled by Kerstin Santibanez kerstin@sf-nett.no

Fødselsdata ved Jan Jørgen Moe, SRU (jjmoe@online.no)

 

60 METER - 9,30

 

AR (7,90 – 7,7)

 

8,39

 

Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL

23.08.00

1f

 

Stange

16.03.

 

8,59

 

Kristina Reppe, Ranheim IL

03.04.00

2f

 

Stange

16.03.

 

8,63

 

Emilie Hov Andreassen, Ullesaker/Kisa IL

26.04.00

2f

 

Stange

02.02.

 

8,65

 

Mathilde Felida Kristoffersen, Lye IL

24.05.00

1h2

 

Haugesund

20.01.

 

8,66

 

Sofie Skaftun, Sarpsborg IL

28.04.00

1h1

 

Lillestrøm

26.01.

 

8,66

 

Brita Mehl Lode, Bergens TF

18.02.00

2A

 

Haukås

09.02.

 

8,68

 

Ragna Emilie Berg, IL i BUL

11.02.00

1E

 

Oslo/Ek

01.12.

 

8,70

 

Maria Rafoncel Storstadmo, Verdal FIK

27.01.00

1h2

 

Steinkjer

15.12.

 

8,72

 

Marie Fiedler Amlien, IL Koll

27.06.00

4f

 

Stange

16.03.

 

8,73

 

Kari Stavdal, Ålesunds FIK

07.02.00

5f

 

Stange

16.03.

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

8,75

 

Emilie Sandberg, Sandnes IL

12.02.00

1

 

Haugesund

06.01.

 

8,77

 

Anna Evensen, IL Gneist

17.10.00

3A

 

Haukås

09.02.

 

8,78

 

Manchari L. Ahilan, Lørenskog FIL

19.10.00

6f

 

Stange

16.03.

 

8,87

 

Silje Aronsen Pedersen, Nittedal IL

01.04.00

3A

 

Oslo/Ek

01.12.

 

8,88

 

Celine Furdal Lyngholm, Haugesund IL

15.05.00

1h1

 

Haugesund

23.02.

 

8,88

 

Caroline Solum, Strømmen IF

22.04.00

1h7

 

Stange

16.03.

 

8,90

 

Maria Helene Kinn Olsen, Larvik Turn TIF

27.09.00

2h4

 

Gøteborg, SWE

03.02.

 

8,91

 

Mille Emilie Nilsen, Herkules Friidrett

30.01.00

1

 

Eidanger

27.01.

 

8,92

 

Regine Torsteinsen, IK Hind

07.05.00

1f

 

Tromsø

03.02.

 

8,92

 

Ronja Auran Selli, IL Tyrving

25.01.00

2h2

 

Stange

16.03.

 

 

20

 

 

 

 

 

 

 

8,94

 

Emilie Hermanstad, Steinkjer FIK

16.08.00

2

 

Steinkjer

08.12.

 

8,95

 

Emma de Haas, IF Sturla

19.12.00

1h3

 

Lillestrøm

26.01.

 

8,97

 

Julie Vaage, IL i BUL

23.03.00

2h3

 

Stange

16.03.

 

8,97

 

Linn Carine Vindfallet, FIK Orion

10.05.00

3h4

 

Stange

16.03.

 

8,99

 

Emma Lund, Sandnes IL

08.02.00

1h1

 

Haugesund

20.01.

 

8,99

 

Elin Serine Vik Johannessen, Lyngdal IL

23.04.00

1

 

Kristiansand

27.01.

 

8,99

 

Sigrid Kleive, Ålesunds FIK

22.02.00

2h4

 

Stange

16.03.

 

9,00

 

Rakel Maria Aafløydal, Nesodden IF

01.04.00

2f

 

Oslo/Ek

12.01.

 

9,01

 

Maria Lill Garvik, Fagernes IL

17.01.00

3h3

 

Stange

16.03.

 

9,01

 

Ylinn Tennebø, Almenning IL

10.01.00

1

 

Florø

16.03.

 

 

30

 

 

 

 

 

 

 

9,03

 

Johanne Rise Kvalen, Dimna IL

28.02.00

4A

 

Haukås

09.02.

 

9,03

 

Kaja Skålevåg, IL Tyrving

22.05.00

1h2

 

Bærum

03.03.

 

9,03

 

Anna Sofie Dietrichson, Oppegård IL

07.11.00

3h2

 

Stange

16.03.

 

9,06

 

Live Rognstad, Hurdal IL

08.06.00

1h1

 

Stange

19.01.

 

9,07

 

Mari Solvang Bryhni, Løten Friidrett

24.01.00

1h2

 

Stange

19.01.

 

9,07

 

Johanne Skaaraas, UIL Røyken

31.08.00

1h1

 

Tromsø

02.02.

 

9,07

 

Thea Aase Pedersen, FIK Stein

03.04.00

2f

 

Tromsø

03.02.

 

9,08

 

Mai Herje, Ski IL

12.02.00

2h2

 

Lillestrøm

26.01.

 

9,08

 

Synnøve Julseth Frantzen, Asker SK

13.12.00

3h8

 

Stange

16.03.

 

9,09

 

Tonje Moen, Ullensaker/Kisa IL

20.10.00

4h4

 

Lillestrøm

26.01.

 

 

40

 

 

 

 

 

 

 

9,11

 

Frida Grung Flo, IF Sturla

12.12.00

2h1

 

Lillestrøm

26.01.

 

9,11

 

Emily Tellefsen, Sørild FIK

18.05.00

2

 

Kristiansand

27.01.

 

9,12

 

Emma Haagensen Rygg, Namsen FIF

02.02.00

2h1

 

Steinkjer

15.12.

 

9,14

 

Emma Kihle Stavseth, Lillehammer IF

11.08.00

1

 

Lillehammer

26.12.

 

9,14

 

Guro Bakken Andresen, Brandbu IF

03.07.00

3h7

 

Stange

16.03.

 

9,15

 

Isabelle Fjogstad Willassen, Sandnes IL

22.07.00

3h1

 

Haugesund

20.01.

 

9,16

 

Nora Kjærnet Dullum, IF Sturla

21.09.00

2h3

 

Lillestrøm

26.01.

 

9,16

 

Alice K. Hugøy, Florø TIF

31.12.00

1

 

Florø

16.02.

 

9,18

 

Charlotte Harris, IL Gneist

03.04.00

5A

 

Haukås

09.02.

 

9,18

 

Pia Gundersen, Nesodden IF

24.05.00

5h3

 

Stange

16.03.

 

 

50

 

 

 

 

 

 

 

9,19

 

Emily Solem-Young, Fana IL (GBR)

24.03.00

3

 

Haukås

20.01.

 

9,19

 

Nina Elisabeth Westad Skjong, Ålesunds FIK

01.03.00

3h4

 

Stange

16.03.

 

9,20

 

Guro Storkås, Urædd Friidrett

03.07.00

2

 

Eidanger

27.01.

 

9,21

 

Jorunn Aske, IL Skjalg

30.03.00

2

 

Sandnes

02.03.

 

9,22

 

Cathrine Emilie Becklund, IL Koll

13.03.00

6A

 

Oslo/Ek

01.12.

 

9,22

 

Karen Brodahl, Grue Friidrett

08.06.00

2h2

 

Stange

19.01.

 

9,24

 

Hanna Lie, Urædd Friidrett

06.01.00

1

 

Eidanger

13.03.

 

9,25

 

Ingvild Holst, Sandefjord TIF

05.07.00

6h5

 

Gøteborg, SWE

03.02.

 

9,25

 

Stine S. Jørgensen, Sandnes IL

08.11.00

1h2

 

Haugesund

23.02.

 

9,26

 

Malin Thoresen, Strømmen IF

31.10.00

6h3

 

Stange

16.03.

 

 

60

 

 

 

 

 

 

 

9,27

 

Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve

20.07.00

1h3

 

Oslo/Ek

12.01.

 

  9,27=

 

Maja Medic, Lyngdal IL

26.06.00

3

 

Kristiansand

27.01.

 

  9,27=

 

Henriette Breilid Tellefsen, Kristiansands IF

14.04.00

3

 

Kristiansand

27.01.

 

9,27

 

Una Onsrud, Bergens TF

15.02.00

6A

 

Haukås

09.02.

 

9,27

 

Ine Si Stalheim, Fana Il

16.09.00

1B

 

Haukås

09.02.

 

9,27

 

Marianne Kure, Ås IL

12.03.00

3f

 

Lillestrøm

02.03.

 

9,28

 

Hedda Eik Sætren, Sandnes IL

09.08.00

2h2

 

Haugesund

20.01.

 

9,28

 

Marlen Fagerås, Askim IF

09.11.00

4h5

 

Stange

16.03.

 

9,28

 

Astrid Yttredal, IL Tyrving

00

2

 

Bærum

25.04.

 

9,29

 

Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK

23.08.00

3h2

 

Lillestrøm

26.01.

 

9,29

 

Tuva Andersen, Bergens TF

21.08.00

2B

 

Haukås

09.02.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/Handtiming:

 

  8,8=

 

Suellen Boudjad, Flekkefjord IF

05.01.00

1

 

Lyngdal

12.01.

 

  8,8=

 

Elin Serine Vik Johannessen, Lyngdal IL

23.04.00

1

 

Lyngdal

12.01.

 

8,9

 

Maria Lill Garvik, Fagernes IL

17.01.00

1

 

Etnedal

26.01.

 

9,0

 

Marie Osland, Førde IL

07.06.00

1

 

Førde

20.01.

 

9,1

 

Guro Storkås, Urædd Friidrett

03.07.00

1

 

Eidanger

03.12.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

150 METER – 24,00

 

AR ()

 

21,51

 

Anna Evensen, IL Gneist

17.10.00

1

 

Haukås

27.01.

 

 

Ikke godkjente resultater/Not sanctioned results:

Ikke standard bane/Irregular track:

22,60

 

Emma Kihle Stavseth, Lillehammer IF

11.08.00

1

 

Lillehammer

26.12.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

200 METER – 31,99

 

AR (26,03 – 25,9)

 

27,18

 

Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL

23.08.00

1A

 

Haukås

09.02.

 

27,66

 

Kristina Reppe, Ranheim IL

03.04.00

2A

 

Stange

17.03.

 

28,90

 

Emilie Hov Andreassen, Ullensaker/Kisa IL

26.04.00

3A

 

Stange

17.03.

 

28,94

 

Anna Evensen, IL Gneist

17.10.00

2A

 

Haukås

09.02.

 

28,99

 

Marie Fiedler Amlien, IL Koll

27.06.00

1B

 

Stange

17.03.

 

29,31

 

Kari Stavdal, Ålesunds FIK

07.02.00

1C

 

Stange

17.03.

 

29,37

 

Brita Mehl Lode, Bergens TF

18.02.00

2h1

 

Haukås

18.01.

 

29,55

 

Maria Rafoncel Storstadmo, Verdal FIK

27.01.00

1

 

Steinkjer

08.12.

 

29,61

 

Emily Solem-Young, Fana IL (GBR)

24.03.00

1h1

 

Haukås

18.01.

 

29,63

 

Emma de Haas, IF Sturla

19.12.00

1D

 

Stange

17.03.

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

29,66

 

Nina Elisabeth Westad Skjong, Ålesunds FIK

01.03.00

2C

 

Stange

17.03.

 

29,76

 

Sofie Skaftun, Sarpsborg IL

28.04.00

3B

 

Stange

17.03.

 

29,89

 

Emilie Sandberg, Sandnes IL

12.02.00

1

 

Haugesund

06.01.

 

29,96

 

Julie Vaage, IL i BUL

23.03.00

1F

 

Stange

17.03.

 

30,01

 

Mathilde Felida Kristoffersen, Lye IL

24.05.00

1h1

 

Haugesund

23.02.

 

30,05

 

Tonje Moen, Ullensaker/Kisa IL

20.10.00

1D

 

Stange

03.02.

 

30,06

 

Ida Bjørkeng Aaløkken, Bækkelagets SK

30.04.00

1G

 

Stange

17.03.

 

30,08

 

Frida Grung Flo, IF Sturla

12.12.00

1B

 

Stange

03.02.

 

30,10

 

Mari Solvang Bryhni, Løten Friidrett

24.01.00

1E

 

Stange

17.03.

 

30,17

 

Caroline Haugan, Bækkelagets SK

17.06.00

2H

 

Stange

17.03.

 

 

20

 

 

 

 

 

 

 

30,37

 

Anna Sofie Dietrichson, Oppegård IL

07.11.00

2D

 

Stange

17.03.

 

30,41

 

Isabelle Fjogstad Willassen, Sandnes IL

22.07.00

1

 

Haugesund

20.01.

 

30,47

 

Ingvild Holst, Sandefjord TIF

05.07.00

2h2

 

Gøteborg, SWE

03.02.

 

30,48

 

Live Rognstad, Hurdal IL

08.06.00

2E

 

Stange

17.03.

 

30,50

 

Pia Gundersen, Nesodden IF

24.05.00

2H

 

Stange

17.03.

 

30,52

 

Marlen Fagerås, Askim IF

09.11.00

2G

 

Stange

17.03.

 

30,54

 

Silje Fortun Slettemoen, Strømmen IF

29.03.00

3D

 

Stange

17.03.

 

30,55

 

Nora Fossland Gartland, Overhalla IL

31.07.00

1h4

 

Ås, SWE

26.01.

 

30,56

 

Maria Helene Kinn Olsen, Larvik Turn TIF

27.09.00

3h2

 

Gøteborg, SWE

03.02.

 

30,56

 

Linn Carine Vindfallet, FIK Orion

10.05.00

3G

 

Stange

17.03.

 

 

30

 

 

 

 

 

 

 

30,59

 

Marita Skjevdal, FIK Orion

16.01.00

2D

 

Stange

03.02.

 

30,78

 

Josefine Tomine Eriksen, Larvik TIL

16.08.00

1h4

 

Gøteborg, SWE

03.02.

 

30,82

 

Caroline Solum, Strømmen IF

22.04.00

4B

 

Stange

03.02.

 

30,83

 

Kaja Skålevåg, IL Tyrving

22.05.00

2F

 

Stange

17.03.

 

30,93

 

Emma Lund, Sandnes IL

08.02.00

1h2

 

Haugesund

23.02.

 

30,96

 

Synnøve Julseth Frantzen, Asker SK

13.12.00

4G

 

Stange

17.03.

 

30,97

 

Tuva Andersen, Bergens TF

21.08.00

1h2

 

Haukås

18.01.

 

31,00

 

Emilie Hermanstad, Steinkjer FIK

16.08.00

2

 

Steinkjer

10.01.

 

31,04

 

Nora Kjærnet Dullum, IF Sturla

21.09.00

3C

 

Stange

03.02.

 

31,10

 

Ine Si Stalheim, Fana Il

16.09.00

3A

 

Haukås

09.02.

 

 

40

 

 

 

 

 

 

 

31,10

 

Vilde Våge Henriksen, Haugesund IL

16.09.00

1

 

Haugesund

13.03.

 

31,22

 

Julie Berglund Nicolaisen, Asker SK

04.06.00

1I

 

Stange

17.03.

 

31,24

 

Johanne Rise Kvalen, Dimna IL

28.02.00

1B

 

Haukås

09.02.

 

31,36

 

Ingeborg Frøystad, Sauda IL

27.03.00

2h1

 

Haugesund

23.02.

 

31,37

 

Victoria Keltie Sætersdal, Fana IL

27.06.00

2B

 

Haukås

09.02.

 

31,38

 

Ylva Lintorp Alteren, Ranheim IL

21.10.00

3

 

Trondheim/Ra

20.01.

 

31,43

 

Aleksandra Bjerke, Namsen FIF

27.08.00

2h2

 

Ås, SWE

26.01.

 

31,50

 

Andrea Leerbeck, Lillehammer IF

11.01.00

3D

 

Stange

03.02.

 

31,53

 

Maria Lill Garvik, Fagernes IL

17.01.00

3H

 

Stange

17.03.

 

31,53

 

Malin Thoresen, Strømmen IF

31.10.00

3F

 

Stange

17.03.

 

 

50

 

 

 

 

 

 

 

31,53

 

Ingunn Nilsen Hagen, Løten Friidrett

24.10.00

4A

 

Stange

17.03.

 

31,58

 

Maya Parkes, FIK Orion

06.03.00

4D

 

Stange

17.03.

 

31,69

 

Wenche Elise Grindhaug, Åkra IL

19.04.00

1

 

Haugesund

12.12.

 

31,70

 

Irun Berget Hedegart, Snøgg Friidrett

26.04.00

2I

 

Stange

17.03.

 

31,81

 

Eleonora Patrono, Oppegård IL

04.03.00

5G

 

Stange

17.03.

 

31,83

 

Ida Andreassen Rud, Askim IF

23.04.00

5E

 

Stange

17.03.

 

31,86

 

Hanne Myhr, FIK Orion

05.03.00

3

 

Stange

27.10.

 

31,97

 

Ellen Mangen, Strømmen IF

05.11.00

3I

 

Stange

17.03.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

400 METER – 75,00

 

AR (61,29 – 60,0)

 

70,5

 

Ylinn Tennebø, Almenning IL

10.01.00

1

 

Florø

16.03.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

600 METER - 1:59,99

 

AR (1:36,42)

 

1:42,79

 

Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL

23.08.00

1

 

Haukås

10.02.

 

1:46,73

 

Emilie Hov Andreassen, Ullesaker/Kisa IL

26.04.00

2

 

Stange

02.02.

 

1:48,59

 

Lotte Selvåg Nordås, Minerva IS

17.04.00

2A

 

Stange

16.03.

 

1:48,87

 

Silje Stenersen, IL Gneist

13.02.00

3

 

Stange

02.02.

 

1:49,63

 

Kristine Bekken Gulbrandsen, Brandbu IF

14.09.00

3A

 

Stange

16.03.

 

1:51,52

 

Vilde Austad, Inderøy IL

18.01.00

1

 

Steinkjer

15.12.

 

1:51,53

 

Marie Fiedler Amlien, IL Koll

27.06.00

4A

 

Stange

16.03.

 

1:51,93

 

Emma Haagensen Rygg, Namsen FIF

02.02.00

2

 

Steinkjer

15.12.

 

1:52,39

 

Elena Rise Johnsen, Asker SK

04.06.00

5A

 

Stange

16.03.

 

1:52,48

 

Nina Elisabeth Westad Skjong, Ålesunds FIK

01.03.00

1B

 

Stange

16.03.

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

1:52,83

 

Eira Rapp, Kongsvinger IL

16.05.00

1C

 

Stange

16.03.

 

1:53,70

 

Hanne Myhr, FIK Orion

05.03.00

6A

 

Stange

16.03.

 

1:53,76

 

Ida Bjørkeng Aaløkken, Bækkelagets SK

30.04.00

2B

 

Stange

16.03.

 

1:54,08

 

Stine Lysberg, Overhalla IL

15.04.00

3

 

Steinkjer

15.12.

 

1:54,18

 

Tiril Birgitte Lund, IL Tyrving

27.08.00

3B

 

Stange

16.03.

 

1:54,59

 

Iris Sørbye Bore, IF Sturla

15.11.00

7A

 

Stange

16.03.

 

1:54,74

 

Victoria Keltie Sætersdal, Fana IL

27.06.00

2

 

Haukås

10.02.

 

1:55,20

 

Ellen Mangen, Strømmen IF

05.11.00

4B

 

Stange

16.03.

 

1:55,62

 

Josefine Tomine Eriksen, Larvik TIF

16.08.00

5

J13-14

Drammen

10.02.

 

1:56,42

 

Ida Andreassen Rud, Askim IF

23.04.00

8A

 

Stange

16.03.

 

 

20

 

 

 

 

 

 

 

1:56,47

 

Kristina Reppe, Ranheim IL

03.04.00

4

 

Steinkjer

15.12.

 

1:56,69

 

Kaja Skålevåg, IL Tyrving

22.05.00

1

 

Bærum

25.04.

 

1:57,20

 

Hanna Eckhoff, Nittedal IL

18.10.00

5B

 

Stange

16.03.

 

1:57,36

 

Silje Fortun Slettemoen, Strømmen IF

29.03.00

9A

 

Stange

16.03.

 

1:57,43

 

Emilie Roaldsen, Narvik IL

27.03.00

1

 

Tromsø

02.02.

 

1:57,53

 

Julie Vaage, IL i BUL

23.03.00

10A

 

Stange

16.03.

 

1:57,97

 

Johanne Skaaraas, UIL Røyken

31.08.00

2

 

Tromsø

02.02.

 

1:58,02

 

Ingrid Jevne, IL Tyrving

00

2

 

Bærum

25.04.

 

1:58,37

 

Marie Fagerli Dragøy, Narvik IL

29.05.00

3

 

Tromsø

02.02.

 

1:58,51

 

Irun Berget Hedegart, Snøgg Friidrett

26.04.00

2C

 

Stange

16.03.

 

 

30

 

 

 

 

 

 

 

1:58,67

 

Astrid Yttredal, IL Tyrving

00

3

 

Bærum

25.04.

 

1:58,77

 

Vilde Våge Henriksen, Haugesund IL

16.09.00

1

 

Haugesund

12.12.

 

1:58,95

 

Anne Enger, IL Tyrving

00

4

 

Bærum

25.04.

 

1:58,96

 

Marlen Fagerås, Askim IF

09.11.00

3C

 

Stange

16.03.

 

1:59,82

 

Andrea Leerbeck, Lillehammer IF

11.01.00

7B

 

Stange

16.03.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

800 METER – 2:45,00

 

AR (2:13,9)

 

2:40,34

 

Josefine Tomine Eriksen, Larvik TIL

16.08.00

5

 

Gøteborg, SWE

03.02.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1500 METER – 5,55,00

 

AR (4:39,92)

 

4:56,29

 

Silje Stenersen, IL Gneist

13.02.00

1

 

Haukås

09.02.

 

5:28,04

 

Hanne Myhr, FIK Orion

05.03.00

2

 

Stange

03.02.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1000 METER KAPPGANG/WALK

 

6:49,57

 

Marit Astrid Pelle, Moss IL

10.09.00

1

 

Fredrikstad

10.02.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60 METER HEKK/HURDLES (76,2 cm/7,5 m) – 12,00

 

AR (9,25)

 

10,02

 

Anna Evensen, IL Gneist

17.10.00

1

 

Haukås

19.01.

 

10,36

 

Caroline Haugan, Bækkelagets SK

17.06.00

1h6

 

Lillestrøm

26.01.

 

10,47

 

Emma de Haas, IF Sturla

19.12.00

2h6

 

Lillestrøm

26.01.

 

10,57

 

Ylinn Tennebø, Almenning IL

10.01.00

1

 

Florø

16.03.

 

10,59

 

Isabelle Fjogstad Willassen, Sandnes IL

22.07.00

1

 

Haugesund

20.01.

 

10,60

 

Ida Bjørkeng Aaløkken, Bækkelagets SK

30.04.00

2A

 

Askim

20.01.

 

10,71

 

Emily Solem-Young, Fana IL (GBR)

24.03.00

2

 

Haukås

19.01.

 

10,73

 

Brita Mehl Lode, Bergens TF

18.02.00

3h2

 

Stange

02.02.

 

10,80

 

Guro Bakken Andresen, Brandbu IF

03.07.00

4h2

 

Stange

02.02.

 

10,89

 

Tonje Moen, Ullensaker/Kisa IL

20.10.00

1h1

 

Stange

02.02.

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

10,98

 

Silje Fortun Slettemoen, Strømmen IF

29.03.00

1h5

 

Lillestrøm

26.01.

 

11,05

 

Nora Kjærnet Dullum, IF Sturla

21.09.00

1h4

 

Lillestrøm

26.01.

 

11,06

 

Lotte Selvåg Nordås, Minerva IS

17.04.00

2h5

 

Lillestrøm

26.01.

 

11,06

 

Tuva Andersen, Bergens TF

21.08.00

2

 

Haukås

10.02.

 

11,13

 

Kaja Skålevåg, IL Tyrving

22.05.00

3h5

 

Lillestrøm

26.01.

 

11,17

 

Guro Nordbø Braut, Sandnes IL

03.03.00

2

 

Haugesund

20.01.

 

11,17

 

Silje Aronsen Pedersen, Nittedal IL

01.04.00

2h4

 

Lillestrøm

26.01.

 

11,21

 

Frida Grung Flo, IF Sturla

12.12.00

2h1

 

Stange

02.02.

 

11,23

 

Marie Fiedler Amlien, IL Koll

27.06.00

3h1

 

Stange

02.02.

 

11,52

 

Ellen Mangen, Strømmen IF

05.11.00

1h2

 

Lillestrøm

02.03.

 

 

20

 

 

 

 

 

 

 

11,63

 

Alice K. Hugøy, Florø TIF

31.12.00

2

 

Florø

16.03.

 

11,72

 

Senthamilpiriyal Kohulan, Strømmen IF

15.01.00

1h1

 

Lillestrøm

26.01.

 

11,85

 

Johanne Skaaraas, UIL Røyken

31.08.00

1

 

Tromsø

03.02.

 

11,87

 

Ragnhild Spange Brekke, Strømmen IF

02.05.00

2h2

 

Lillestrøm

02.03.

 

11,96

 

Kaisa Sandtrø, Bækkelagets SK

28.02.00

4h1

 

Stange

02.02.

 

11,96

 

Ciara Helene Høili, Fredrikstad IF

14.04.00

1

 

Fredrikstad

10.02.

 

11,97

 

Sofie Skaftun, Sarpsborg IL

28.04.00

2

 

Fredrikstad

10.02.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

68 cm/7m

 

AR ()

 

11,6

 

Irun Berget Hedegart, Snøgg Friidrett

26.04.00

1

 

Notodden

14.12.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HØYDE/HIGH JUMP – 1,30

 

AR (1,73)

 

1,50

 

Julie Ruud Lillemoen, Fredrikstad IF

31.01.00

1

J15

Fredrikstad

10.02.

 

1,50

 

Guro Bakken Andresen, Brandbu IF

03.07.00

1

 

Stange

16.03.

 

1,45

 

Mathilde Felida Kristoffersen, Lye IL

24.05.00

1

 

Sandnes

05.01.

 

1,45

 

Hanna Mostad Hauge, Fredrikstad IF

01.03.00

2

 

Oslo/Ek

02.03.

 

1,40

 

Caroline Haugan, Bækkelagets SK

17.06.00

2

 

Oslo/Ek

12.01.

 

1,40

 

Emily Solem-Young, Fana IL (GBR)

24.03.00

1

 

Haukås

18.01.

 

1,40

 

Johanne Rise Kvalen, Dimna Il

28.02.00

1

 

Haukås

09.02.

 

1,40

 

Ragnhild Spange Brekke, Strømmen IF

02.05.00

4

 

Stange

16.03.

 

1,40

 

Sigrid Kleive, Ålesunds FIK

22.02.00

5

 

Stange

16.03.

 

1,37

 

Maria Aagård Dahl, Namsen FIF

26.06.00

2

 

Ås, SWE

26.01.

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

  1,35=

 

Lotte Selvåg Nordås, Minerva IS

17.04.00

3

 

Oslo/Ek

12.01.

 

1,35

 

Brita Mehl Lode, Bergens TF

18.02.00

2

 

Haukås

18.01.

 

1,35

 

Kristina Reppe, Ranheim IL

03.04.00

1

 

Trondheim/Ra

23.01.

 

1,35

 

Tuva Andersen, Bergens TF

21.08.00

2

 

Haukås

09.02.

 

1,35

 

Rakel Maria Åfløydal, Nesodden IF

01.04.00

4

 

Oslo/Ek

02.03.

 

1,31

 

Aleksandra Bjerke, Namsen FIF

27.08.00

4

 

Ås, SWE

26.01.

 

1,30

 

Ylinn Tennebø, Almenning IL

10.01.00

1

 

Vågsøy

24.11.

 

  1,30=

 

Hanne Jacobsen Skistad, Haugesund IL

12.10.00

1

 

Haugesund

12.12.

 

  1,30=

 

Wenche Elise Grindhaug, Åkra IL

19.04.00

1

 

Haugesund

12.12.

 

1,30

 

Liv Storhaug, Sandnes IL

03.09.00

2

 

Sandnes

05.01.

 

 

20

 

 

 

 

 

 

 

1,30

 

Vilde Våge Henriksen, Haugesund IL

16.09.00

2

 

Haugesund

20.01.

 

1,30

 

Kaisa Sandtrø, Bækkelagets SK

28.02.00

4

 

Stange

02.02.

 

1,30

 

Guro Roan Baklid, IF Eiker-Kvikk

23.03.00

6

J13-14

Drammen

10.02.

 

1,30

 

Ingvild Knutsen, IL Koll

28.11.00

5

 

Oslo/Ek

02.03.

 

1,30

 

Irun Berget Hedegart, Snøgg Friidrett

26.04.00

1

 

Notodden

11.03.

 

1,30

 

Hanna Lie, Urædd Friidrett

06.01.00

1

 

Eidanger

13.03.

 

1,30

 

Ellen Mangen, Strømmen IF

05.11.00

7

 

Stange

16.03.

 

1,30

 

Sofie Skaftun, Sarpsborg IL

28.04.00

9

 

Stange

16.03.

 

1,30

 

Julie Danielsen, Asker SK

21.04.00

10

 

Stange

16.03.

 

1,30

 

Nuchsaba Sandstedt, IL BUL-Tromsø

00

1

 

Tromsø

17.04.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HØYDE UTEN TILLØP/STANDING HIGH JUMP – 1,05

 

AR (1,44)

 

1,20

 

Brita Mehl Lode, Bergens TF

18.02.00

1

 

Osterøy

28.12.

 

1,20

 

Sigrid Kleive, Ålesunds FIK

22.02.00

1

 

Ålesunds

23.01.

 

1,20

 

Caroline Haugan, Bækkelagets SK

17.06.00

1

 

Bekkelaget skole

04.03.

 

1,15

 

Emily Solem-Young, Fana IL (GBR)

24.03.00

2

 

Laksevåg

26.01.

 

1,15

 

Julie Ruud Lillemoen, Fredrikstad IF

31.01.00

1

 

Fredrikstad

28.01.

 

1,15

 

Hanna Mostad Hauge, Fredrikstad IF

01.03.00

2

 

Fredrikstad

28.01.

 

1,14

 

Mathilde Felida Kristoffersen, Lye IL

24.05.00

1

 

Haugesund

20.01.

 

1,13

 

Tuva Vika Tholo, Bergens TF

22.05.00

1

 

Bergen/Th

09.12.

 

1,13

 

Kaisa Sandtrø, Bækkelagets SK

28.02.00

1

 

Oslo/Ek

14.03.

 

1,11

 

Marit Berntzen Høgstedt, Asker SK

27.04.00

1

 

Asker

06.02.

 

 

10

 

 

 

 

 

 

 

1,10

 

Anna Sofie Dietrichson, Oppegård IL

07.11.00

1

 

Oppegård

11.03.

 

1,08

 

Una Onsrud, Bergens TF

15.02.00

3

 

Bergen/Th

19.03.

 

1,08

 

Tuva Andersen, Bergens TF

21.08.00

4

 

Bergen/Th

19.03.

 

1,06

 

Maria Aagård Dahl, Namsen FIF

26.06.00

1

 

Namsos

30.11.

 

  1,05=

 

Ine Si Stalheim, Fana Il

16.09.00

3

 

Laksevåg

26.01.

 

1,05

 

Marie Fimreite Ulsteen, Fredrikstad IF

29.09.00

3

 

Fredrikstad

28.01.

 

1,05

 

Anja Ødegård, Søndre Land IL

00

1

 

Søndre Land

20.04.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STAV/POLE VAULT – 1,60

 

AR (3,14)

 

2,32

 

Tuva Vika Tholo, Bergens TF

22.05.00

1

 

Haukås

09.12.

 

1,80

 

Kaisa Sandtrø, Bækkelagets SK

28.02.00

1

 

Stange

03.02.

 

1,74

 

Adelie Lian Hoel, IL Pioner

18.10.00

1

 

Finnsnes

06.01.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LENGDE/LONG JUMP Satsesone - 4,00

 

AR (5,81 ss – 5,52 pl)

 

4,86