JENTER 13 ÅR (2000)

Norgesstatistikk utendørs 2013

pr. 31. desember

Utarbeidet av /Compiled by Kerstin Santibanez kerstin@sf-nett.no

Fødselsdata ved Jan Jørgen Moe, SRU (jjmoe@online.no)

 

60 METER - 9,30

 

AR (7,90 – 7,7)

 

8,37

-1,2

Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL

23.08.00

1h1

 

Oslo/Bi

14.06.

 

8,43

+2,0

Kari Stavdal, Ålesunds FIK

07.02.00

1f

 

Molde

08.06.

 

8,46

+2,0

Eirin Næss Bolme, Surnadal IL

27.04.00

2f

 

Molde

08.06.

 

8,49

+0,7

Emilie Sandberg, Sandnes IL

12.02.00

1f

 

Lonevåg

01.09.

 

8,55

+1,6

Marie Fiedler Amlien, IL Koll

27.06.00

1f

 

Asker

02.06.

 

8,56

+1,0

Maria Rafoncel Storstadmo, Verdal FIK

27.01.00

1

 

Steinkjer

15.05.

 

8,57

+0,5

Kristina Reppe, Ranheim IL

03.04.00

1A

 

Stjørdal

09.06.

 

8,59

+1,8

Maria Lill Garvik, Fagernes IL

17.01.00

1h4

 

Oslo/Bi

17.08.

 

8,60

+0,0

Emilie Hermanstad, Steinkjer FIK

16.08.00

1A

 

Steinkjer

17.08.

 

8,62

-0,2

Mathilde Felida Kristoffersen Lye IL

24.05.00

1f

 

Haugesund

19.05.

 

 

 

10

 

 

 

 

 

 

8,63

-0,2

Anna Evensen, IL Gneist

17.10.00

2f

 

Haugesund

19.05.

 

8,63

+0,6

Elin Serine Vik Johannessen, Lyngdal IL

23.04.00

1Af

 

Oslo/Bi

17.08.

 

8,65

+0,2

Ylinn Tennebø, Almenning IL

10.01.00

1

 

Byrkjelo

28.09.

 

8,67

+1,0

Stine Lysberg, Overhalla IL

15.04.00

2

 

Steinkjer

15.05.

 

8,67

+0,7

Mille Emilie Nilsen, Herkules Friidrett

30.01.00

1

 

Skien

01.06.

 

8,69

+1,6

Sigrid Kleive, Ålesunds FIK

22.02.00

2h4

 

Lillehammer

22.06.

 

8,70

+1,8

Live Rognstad, Hurdal IL

08.06.00

2h4

 

Oslo/Bi

17.08.

 

8,70

-0,1

Cassandra Bache, IL i BUL

25.06.00

1

 

Oslo/Bi

23.09.

 

8,71

+1,0

Sofie Skaftun, Sarpsborg IL

28.04.00

1h1

 

Lillehammer

22.06.

 

8,71

+1,7

Ingri-Eline Vik, Stryn TIL

04.07.00

2h3

 

Lillehammer

22.06.

 

 

 

20

 

 

 

 

 

 

8,71

-0,1

Kristine Gorseth, Vollan IK

22.05.00

3f

 

Stjørdal

01.09.

 

8,73

+1,4

Regine Torsteinsen, IK Hind

07.05.00

1h1

 

Nordkjosbotn

08.06.

 

8,74

+0,0

Linn Carine Vindfallet, FIK Orion

10.05.00

1h1

 

Romedal

01.06.

 

8,74

+0,8

Caroline Solum, Strømmen IF

22.04.00

1f

 

Lillestrøm

08.06.

 

8,75

-0,2

Liv Storhaug, Sandnes IL

03.09.00

3f

 

Haugesund

19.05.

 

8,76

+0,0

Cathrine Emilie Becklund, IL Koll

13.03.00

1

 

Ski

10.08.

 

8,77

+1,8

Brita Mehl Lode, Bergens TF

18.02.00

2h2

 

Haugesund

19.05.

 

8,77

+0,7

Charlotte Thorjussen, Eidager IL

14.08.00

2

 

Skien

01.06.

 

8,78

+1,6

Josefine Loe, IK Tjalve

15.06.00

2f

 

Asker

02.06.

 

8,79

+0,1

Emma Lund, Sandnes IL

08.02.00

2h1

 

Haugesund

19.05.

 

 

 

30

 

 

 

 

 

 

8,79

+0,1

Julie Vaage, IL i BUL

23.03.00

1

 

Oslo/Bi

11.09.

 

8,81

+0,7

Guro Storkås, Urædd Friidrett

03.07.00

3

 

Skien

01.06.

 

8,81

-0,9

Suellen Boudjad, Flekkefjord IF

05.01.00

1B

 

Søgne

14.09.

 

8,82

-0,2

Victoria Aarre, Frøyland IL

08.06.00

5f

 

Haugesund

19.05.

 

8,83

+0,2

Emma de Haas, IF Sturla

19.12.00

1h2

 

Drammen

09.05.

 

8,84

+1,0

Ann Kristine Hølen, Lillehammer IF

22.06.00

2h1

 

Lillehammer

22.06.

 

8,85

+1,4

Johanne Skaaraas, UIL Røyken

31.08.00

2h1

 

Nordkjosbotn

08.06.

 

8,86

+0,2

Guro Roan Baklid, IF Eiker-Kvikk

23.03.00

2h2

 

Drammen

09.05.

 

8,86

+0,5

Sigrid Mæhle, Vollan IK

07.02.00

4A

 

Stjørdal

09.06.

 

8,86

+0,0

Emily Tellefsen, Sørild FIK

18.05.00

1A

 

Søgne

14.09.

 

 

 

40

 

 

 

 

 

 

8,87

+0,3

Bjørk Helen Aasen, Straumsnes IL

12.06.00

1

 

Molde

07.05.

 

8,87

-0,2

Celine Furdal Lyngholm, Haugesund IL

15.05.00

6f

 

Haugesund

19.05.

 

8,87

-1,4

Rakel Maria Åfløydal, Nesodden IF

01.04.00

1h3

 

Nadderud

15.06.

 

8,87

-2,5

Emilie Hov Andreassen, Ullensaker/Kisa IL

26.04.00

1h7

 

Nadderud

15.06.

 

8,87

+0,9

Manchari L. Ahilan, Lørenskog FIL

19.10.00

2h6

 

Lillehammer

22.06.

 

8,87

+1,5

Silje Brochmann Pedersen, Nittedal IL

01.04.00

1h1

 

Lillestrøm

28.08.

 

8,90

+1,6

Kaitesi Ertzgaard, IK Tjalve

20.07.00

2h1

 

Oslo/Bi

17.08.

 

8,92

-1,4

Thusanthi Thavendren, IL Tyrving

24.11.00

2h3

 

Nadderud

15.06.

 

8,93

-1,5

Johanne Rise Kvalen, Dimna IL

28.02.00

1h1

 

Ulsteinvik

21.09.

 

8,95

+1,8

Isabelle Fjogstad Willassen, Sandnes IL

22.07.00

4h2

 

Haugesund

19.05.

 

 

 

50

 

 

 

 

 

 

8,95

+0,0

Thea Aase Pedersen, FIK Stein

03.04.00

1

 

Alta

26.05.

 

8,95

+1,8

Ingvild Holst, Sandefjord TIF

05.07.00

2

 

Porsgrunn/Kj

14.08.

 

8,95

+0,4

Stine Øymo, Narvik IL

11.02.00

3h1

 

Stjørdal

01.09.

 

8,96

-1,5

Sunniva Alfine Leivdal, Hornindal IL

22.05.00

1h1

 

Ørsta

20.05.

 

8,96

-0,4

Ronja Auran Selli, IL Tyrving

25.01.00

2h4

 

Nadderud

15.06.

 

8,96

+1,8

Malin Thoresen, Strømmen IF

31.10.00

4h4

 

Oslo/Bi

17.08.

 

8,97

-1,4

Maria Helene Kinn Olsen, Larvik TIF

27.09.00

2h2

 

Larvik/Lo

25.08.

 

8,98

+0,4

Helena Hagevik Bakke, Trysilgutten IL

17.11.00

1h2

 

Romedal

01.06.

 

8,98

+2,0

Marthe Bøe Øvregård, Måndalen IL

22.04.00

4f

 

Molde

08.06.

 

8,99

+0,1

Senthamilpiriyal Kohulan, Strømmen IF

15.01.00

1h1

 

Lillestrøm

08.06.

 

 

 

60

 

 

 

 

 

 

8,99

+1,6

Silje Fortun Slettemoen, Strømmen IF

29.03.00

4h4

 

Lillehammer

22.06.

 

9,00

+0,9

Maj Herje, Ski IL

12.02.00

3h6

 

Lillehammer

22.06.

 

9,00

+1,5

Thea Sørum, Nittedal IL

27.03.00

2h1

 

Lillestrøm

28.08.

 

9,00

+0,0

Henriette Breilid Tellefsen, Kristiansands IF

14.04.00

3A

 

Søgne

14.09.

 

9,01

-1,3

Maja Medic, Lyngdal IL

26.06.00

3h2

 

Nadderud

15.06.

 

9,02

+0,1

Nora Katla, IL i BUL

26.01.00

5

 

Oslo/Bi

11.09.

 

  9,03=

+0,1

Emily Solem-Young, Fana IL (GBR)

24.03.00

6h2

 

Fana

01.06.

 

9,03

-1,1

Kristine Malene Furebotten, Os TF

01.03.00

1h3

 

Fana

01.06.

 

9,03

+0,9

Nora Fossland Gartland, Overhalla IL

31.07.00

4h6

 

Lillehammer

22.06.

 

9,04

+1,0

Ingeborg Frøystad, Sauda IL

27.03.00

3h3

 

Haugesund

19.05.

 

 

 

70

 

 

 

 

 

 

9,05

+1,6

Sigrid Vehus Skjerve, Verdal FIK

19.03.00

5h4

 

Lillehammer

22.06.

 

9,06

+1,6

Nora Kjærnet Dullum, IF Sturla

21.09.00

5f

 

Asker

02.06.

 

9,07

-0,4

Kaia Eide, Bækkelagets SK

04.05.00

1

 

Oslo/Sp

30.05.

 

9,08

+0,1

Alice K. Hugøy, Florø TIF

31.12.00

1

 

Florø

05.06.

 

9,08

-0,3

Marte Norheim, Haugesund IL

11.04.00

2h2

 

Leirvik

17.08.

 

9,09

+0,7

Anniken Rosenvold Bruun, Herkules Friidret

09.04.00

5

 

Skien

01.06.

 

9,09

+1,6

Mathilde Duun Benjaminsen, IL Tyrving

07.02.00

6f

 

Asker

02.06.

 

9,09

+0,7

Anja Ødegård, Søndre Land IL

09.02.00

1

 

Brandbu

11.09.

 

9,11

+0,0

Mari Solvang Bryhni, Løten Friidrett

24.01.00

2h1

 

Romedal

01.06.

 

9,11

+1,0

Emma Kihle Stavseth, Lillehammer IF

11.08.00

4h1

 

Lillehammer

22.06.

 

 

 

80

 

 

 

 

 

 

9,12

+0,7

Charlotte Harris, IL Gneist

03.04.00

1h1

 

Fana

01.06.

 

9,12

+1,3

Ida Walle, Kolbotn IL

03.11.00

3

 

Overhalla

02.07.

 

9,13

+1,0

Stine Skårland Jørgensen, Sandnes IL

08.11.00

4h3

 

Haugesund

19.05.

 

9,13

+1,9

Una Onsrud, Bergens TF

15.02.00

1h2

 

Fana

08.06.

 

9,14

+0,2

Synnøve Julseth Franzen, Asker SK

13.12.00

4h2

 

Drammen

09.05.

 

9,14

+0,5

Pia Gundersen, Nesodden IF

24.05.00

1h2

J13-14

Nesodden

08.06.

 

9,14

+0,9

Jorunn Aske, IL Skjalg

23.01.00

5h6

 

Lillehammer

22.06.

 

9,14

+1,2

Hanna Lie, Urædd Friidrett

06.01.00

4h2

 

Jessheim

01.09.

 

9,14

+0,2

Mariell Taraldset, Hornindal IL

03.10.00

2

 

Byrkjelo

28.09.

 

9,15

-1,1

Emma Haagensen Rygg, Namsen FIF

02.02.00

3

 

Snåsa

25.05.

 

 

 

90

 

 

 

 

 

 

9,15

+0,6

Rakel Bakke, Børsa IL

23.12.00

1

 

Trondheim/St

28.08.

 

9,15

+0,0

Lotte Selvåg Nordås, Minerva IS

17.04.00

3

 

Lillestrøm

18.09.

 

9,16

+0,1

Caroline Haugan, Bækkelagets SK

17.06.00

6

 

Oslo/Bi

11.09.

 

9,17

+0,3

Ingrid Elise Sæter Vike, Helland skole

05.01.00

2

 

Molde

07.05.

 

9,17

+0,2

Kaja Hilleren, IF Eiker-Kvikk

17.03.00

5h2

 

Drammen

09.05.

 

9,17

+0,0

Julie Berglund Nicolaisen, Asker SK

04.06.00

1h2

 

Asker

02.06.

 

9,17

-1,9

Mathea M. Brynildsen, Moss IL

23.08.00

2

 

Askim

09.06.

 

9,17

+0,0

Madelen Gustavsen, Dimna IL

02.09.00

2

 

Ørsta

24.08.

 

9,18

-0,4

Kaisa Sandtrø, Bækkelagets SK

28.02.00

2

 

Oslo/Sp

30.05.

 

9,18

+0,8

Marianne Kure, Ås IL

12.03.00

5f

 

Lillestrøm

08.06.

 

 

 

100

 

 

 

 

 

 

9,18

-2,9

Anna Sofie Dietrichson, Oppegård IL

07.11.00

2h9

 

Nadderud

15.06.

 

9,19

+0,9

Frida Grung Flo, IF Sturla

12.12.00

4

 

Hokksund

20.05.

 

9,19

+0,7

Nora Grendstad, Bergens TF

27.01.00

3h1

 

Fana

01.06.

 

9,19

-0,2

Julie Landsem Vannebo, Overhalla IL

18.05.00

1C

 

Stjørdal

09.06.

 

9,19

-2,4

Tonje Moen, Ullensaker/Kisa IL

20.10.00

3h11

 

Nadderud

15.06.

 

9,20

+0,2

Marie Enger, Sigdal FIK

27.05.00

6h2

 

Drammen

09.05.

 

9,20

+0,4

Ingrid Røtvei, Vollan IK

16.02.00

1B

 

Stjørdal

09.06.

 

9,21

+1,6

Adelie Lian Hoel, IL Pioner

18.10.00

2h2

 

Finnfjordbotn

02.06.

 

9,21

+0,8

Rebekka Stangvik, Nittedal IL

28.11.00

6f

 

Lillestrøm

08.06.

 

9,21

+0,0

Maud Dybvad Evjemo, Stjørdal FIK

17.11.00

5A

 

Steinkjer

17.08.

 

 

 

110

 

 

 

 

 

 

9,22

+0,0

Hanne Myhr, FIK Orion

05.03.00

3h1

 

Romedal

01.06.

 

9,22

-0,3

Maia Jensen Moy, Sørild FIK

14.02.00

1

 

Grimstad

20.08.

 

9,22

+0,3

Miriam Donovan, IL Gneist

16.02.00

5

 

Fana

24.08.

 

9,22

+0,3

Hanna Næss, Jægervatnet IL

17.01.00

4h3

 

Stjørdal

01.09.

 

9,23

+0,4

Ingunn Nilsen Hagen, Løten Friidrett

24.10.00

2h2

 

Romedal

01.06.

 

  9,24♦

+0,3

Emilie Stener, Åfarnes skole

20.06.00

4

 

Molde

07.05.

 

9,24

-2,4

Stina Lundquist, Nesodden IF

13.05.00

4h11

 

Nadderud

15.06.

 

9,24

+0,4

Kaja Skålevåg, IL Tyrving

22.05.00

3Bf

 

Oslo/Bi

17.08.

 

9,24

+0,4

Hanna Mostad Hauge, Fredrikstad IF

01.03.00

mk

 

Lisleby

24.08.

 

9,25

+0,8

Vilde Våge Henriksen, Haugesund IL

16.09.00

2h2

 

Sveio

07.05.

 

 

 

120

 

 

 

 

 

 

9,25

+0,2

Ellinor Agersborg Moan, IL BUL-Tromsø

20.12.00

4h2

 

Stjørdal

01.09.

 

9,25

+1,2

Hannah Berger Akervold, Fagernes IL

02.08.00

5h2

 

Jessheim

01.09.

 

9,26

+0,0

Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK

23.08.00

4h3

 

Asker

02.06.

 

9,26

+1,7

Kamilla Myhre, Ålesunds FIK

19.03.00

5h3

 

Lillehammer

22.06.

 

9,26

-0,9

Lise Hornnes, Otra IL

06.07.00

2B

 

Søgne

14.09.

 

9,27

+0,0

Karen Brodahl, Grue IL

08.06.00

1

 

Kongsvinger

08.05.

 

9,27

+0,6

Margrethe Taftø Samuelsen, Sørild FIK

19.02.00

1h1

 

Grimstad

30.05.

 

9,28

+0,4

Kristine Bekken Gulbrandsen, Brandbu IF

14.09.00

1

 

Brandbu

29.05.

 

9,28

+1,0

Kristin Austgulen Fosnæs, IL Tyrving

30.05.00

5h1

 

Lillehammer

22.06.

 

9,28

+0,9

Tora Helander, Vollan IK

13.11.00

6h6

 

Lillehammer

22.06.

 

 

 

130

 

 

 

 

 

 

9,28

+0,1

Margit Kristina Holmberg, Vik IL

16.12.00

1

 

Voss

04.09.

 

9,29

+1,6

Emilie Roaldsen, Narvik IL

27.03.00

3h1

 

Finnfjordbotn

02.06.

 

9,29

-1,9

Kaja Haartvedt, Aremark IF

26.05.00

3

 

Askim

09.06.

 

9,30

-0,4

Susanne Harr Haga, Bækkelagets SK

13.04.00

3

 

Oslo/Sp

30.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

♦ = ikke brukt startblokk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/Handtiming:

 

8,4

+1,9

Elin Serine Vik Johannessen, Lyngdal IL

23.04.00

1

 

Lyngdal

13.08.

 

8,6

+1,0

Ida Bjørkeng Aaløkken, Bækkelagets SK

30.04.00

1

 

Oslo/Sp

24.05.

 

8,6

+1,4

Rebecca Henrichsen, Uranienborg u.skole

23.04.00

1h3

 

Oslo/Bi

24.09.

 

8,7

+1,8

Emma Haagensen Rygg, Namsen FIF

02.02.00

1

 

Namsos

13.06.

 

8,7

+1,9

Suellen Boudjad, Flekkefjord IF

05.01.00

2

 

Lyngdal

13.08.

 

  8,8=

+1,0

Klara Myrvoll, Kastellet skole

09.01.00

2

 

Oslo/Sp

24.05.

 

  8,8=

+1,0

Caroline Haugan, Bækkelagets SK

17.06.00

2

 

Oslo/Sp

24.05.

 

8,8

+0,5

Maj Herje, Ski IL

12.02.00

1h3

 

Ski

29.05.

 

8,8

+1,8

Nora Fossland Gartland, Overhalla IL

31.07.00

2

 

Namsos

13.06.

 

8,8

+0,0

Anna Sofie Dietrichson, Oppegård IL

07.11.00

-

 

Sofiemyr

24.09.

 

 

 

10

 

 

 

 

 

 

8,9

+1,0

Melissa Nakibirige, Ekeberg skole

09.10.00

4

 

Oslo/Sp

24.05.

 

8,9

+2,0

Stina Lundquist, Nesodden IF

13.05.00

1h2

 

Ski

29.05.

 

8,9

+1,8

Julie Landsem Vannebo, Overhalla IL

18.05.00

3

 

Namsos

13.06.

 

8,9

-1,0

Ingvild Holst, Sandefjord TIF

05.07.00

1

 

Sandefjord

05.08.

 

8,9

+0,9

Johanne Kalheim, Frøyland IL

30.06.00

2

 

Bryne

11.09.

 

8,9

+0,7

Nora Løken, Karlsrud u.skole

17.08.00

1h2

 

Oslo/Bi

24.09.

 

9,0

+1,0

Hanna Aspesletten, Nordstrand skole

06.12.00

5

 

Oslo/Sp

24.05.

 

9,0

+2,0

Regine Johansen, Nesodden IF

13.04.00

2h2

 

Ski

29.05.

 

9,0

+1,4

Silje Skår, Hanøy skole

09.04.00

1f

 

Ravnanger

08.05.

 

9,0

+1,4

Martine Netland, Træet skole

07.01.00

2f

 

Ravnanger

08.05.

 

 

 

20

 

 

 

 

 

 

9,0

+0,7

Ya Bintou Lowe, Linderud u.skole

29.06.00

2h2

 

Oslo/Bi

24.09.

 

9,1

+0,0

Anna Sofie Dietrichson, Oppegård IL

07.11.00

1

 

Sofiemyr

05.06.

 

9,2

+1,4

Victoria Bruhjell, Strusshamn skole

25.04.00

3f

 

Ravnanger

08.05.

 

9,2

+1,4

Kristin Mæland, Hanøy skole

03.04.00

4f

 

Ravnanger

08.05.

 

9,2

+1,4

Sanne V. Vikøyr, Haugland skole

11.08.00

5f

 

Ravnanger

08.05.

 

9,2

+1,4

Frida H. Eikeland, Kleppestø b.skole

07.06.00

6f

 

Ravnanger

08.05.

 

9,2

-1,8

Ellen Mangen, Strømmen IF

05.11.00

3h1

 

Nittedal

11.06.

 

9,2

+1,2

Vilde Strømsnes Øverland, IL Sandvin

25.10.00

1

 

Sande i Vestfold

19.06.

 

9,3

-0,1

Irun Berget Hedegart, Snøgg Friidrett

26.04.00

1

 

Notodden

19.08.

 

9,3

+0,7

Kristin Fagerli, Hovseter u.skole

08.01.00

3h2

 

Oslo/Bi

24.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind assisted:

 

8,25

+2,3

Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL

23.08.00

1f

 

Nadderud

15.06.

 

8,39

+2,2

Kristina Reppe, Ranheim IL

03.04.00

2Af

 

Lillehammer

22.06.

 

8,40

+2,3

Mathilde Felida Kristoffersen Lye IL

24.05.00

2f

 

Nadderud

15.06.

 

8,48

+2,3

Marie Fiedler Amlien, IL Koll

27.06.00

4f

 

Nadderud

15.06.

 

8,53

+2,2

Maria Rafoncel Storstadmo, Verdal FIK

27.01.00

4Af

 

Lillehammer

22.06.

 

8,55

+2,3

Elin Serine Vik Johannessen, Lyngdal IL

23.04.00

6f

 

Nadderud

15.06.

 

8,56

+2,3

Emilie Hov Andreassen, Ullensaker/Kisa IL

26.04.00

7f

 

Nadderud

15.06.

 

8,57

+4,5

Emilie Hermanstad, Steinkjer FIK

16.08.00

1

 

Namdalseid

18.08.

 

8,63

+2,3

Charlotte Thorjussen, Eidager IL

14.08.00

1h3

 

Jessheim

01.09.

 

8,64

+2,3

Emma Lund, Sandnes IL

08.02.00

8f

 

Nadderud

15.06.

 

8,67

+2,2

Kristine Gorseth, Vollan IK

22.05.00

6Af

 

Lillehammer

22.06.

 

8,69

+2,5

Cathrine Emilie Becklund, IL Koll

13.03.00

1h2

 

Oslo/Bi

17.08.

 

8,72

+2,2

Linn Carine Vindfallet, FIK Orion

10.05.00

3h5

 

Lillehammer

22.06.

 

8,91

+4,0

Marthe Bøe Øvregård, Måndalen IL

22.04.00

2h2

 

Molde

08.06.

 

8,92

+2,1

Johanne Rise Kvalen, Dimna IL

28.02.00

3h7

 

Lillehammer

22.06.

 

8,98

+2,3

Stine Skårland Jørgensen, Sandnes IL

08.11.00

2

 

Sandnes

24.09.

 

9,05

+2,3

Mari Solvang Bryhni, Løten Friidrett

24.01.00

3h3

 

Jessheim

01.09.

 

9,05

+2,3

Julie Berglund Nicolaisen, Asker SK

04.06.00

4h3

 

Jessheim

01.09.

 

9,06

+2,1

Anna Sofie Dietrichson, Oppegård IL

07.11.00

4h7

 

Lillehammer

22.06.

 

9,07

+0,4

Caroline Haugan, Bækkelagets SK

17.06.00

3h3

 

Oslo/Bi

17.08.

 

9,08

+2,5

Kaja Skålevåg, IL Tyrving

22.05.00

2h2

 

Oslo/Bi

17.08.

 

9,11

+3,3

Kristin Austgulen Fosnæs, IL Tyrving

30.05.00

1

 

Nadderud

27.08.

 

9,17

+2,1

Tonje Moen, Ullensaker/Kisa IL

20.10.00

4h2

 

Lillehammer

22.06.

 

9,27

+2,1

Vilde Lauvås, Vollan IK

28.11.00

5h2

 

Lillehammer

22.06.

 

9,28

+4,0

Kamilla Myhre, Ålesunds FIK

19.03.00

3h2

 

Molde

08.06.

 

9,30

+2,1

Marlen Fagerås, Askim IF

09.11.00

6h2

 

Lillehammer

22.06.

 

 

 

26

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/Handtiming:

 

Medvind/wind assisted:

 

8,5

+2,2

Rakel Maria Åfløydal, Nesodden IF

01.04.00

1h1

 

Ski

29.05.

 

8,8

+2,3

Kaia Eide, Bækkelagets SK

04.05.00

1h1

 

Oslo/Bi

24.09.

 

8,8

+2,3

Ya Amie Lowe, Linderud u.skole

29.06.00

2h1

 

Oslo/Bi

24.09.

 

8,8

+3,3

Nora Løken, Karlsrud u.skole

17.08.00

2f

 

Oslo/Bi

24.09.

 

8,9

+2,2

Pia Gundersen, Nesodden IF

24.05.00

3h1

 

Ski

29.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manglende informasjon om vind/Wind-data missing:

 

8,5

 

Siri Hanson, Vestbygda skole

17.02.00

1

 

Drammen

14.05.

 

8,8

 

Vivian Tuyet Van, Hallingstad skole

27.02.00

2

 

Drammen

14.05.

 

8,9

 

Mari Solvang Bryhni, Løten Friidrett

24.01.00

1

 

Løten

30.05.

 

9,0

 

Anna Elise Lund, Follafoss IL

05.03.00

2

 

Beistad

05.06.

 

9,1

 

Sonja Bakken Braun, Kviteseid IL

19.02.00

1

 

Kviteseid

15.06.

 

9,2

 

Lisa Evju, Sigdal FIK

20.05.00

3

 

Drammen

14.05.

 

9,2

 

Eileen Østerberg, SK Vidar

00

1

 

Oslo/Bi

24.09.

 

9,3

 

Tina Hellem, Leiknes skole

30.07.00

1

 

Ostereidet

05.06.

 

9,3

 

Mari Lindal, IL Giv Akt

23.07.00

1

 

Mandal

06.06.

 

9,3

 

Gunn Christensen, Haugen IL

08.04.00

1

 

Nordfjordeid

05.10.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

80 METER – 12,10

 

AR (10,22)

 

11,06

-0,9

Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL

23.08.00

1

 

Fana

12.05.

 

11,19

+0,0

Marie Fiedler Amlien, IL Koll

27.06.00

1

 

Ås

10.06.

 

11,48

+1,5

Emma Haagensen Rygg, Namsen FIF

02.02.00

1f

 

Krokom, SWE

25.08.

 

11,49

-0,2

Elin Serine Johannessen, Lyngdal IL

23.04.00

3h11

 

Gøteborg, SWE

29.06.

 

11,55

-1,0

Anna Evensen, IL Gneist

17.10.00

4h8

 

Gøteborg, SWE

29.06.

 

11,73

-0,3

Caroline Haugan, Bækkelagets SK

17.06.00

3h7

 

Gøteborg, SWE

29.06.

 

11,74

-0,6

Live Rognstad, Hurdal IL

08.06.00

5h2

 

Gøteborg, SWE

29.06.

 

11,82

-1,0

Brita Mehl Lode, Bergens TF

18.02.00

4h10

 

Gøteborg, SWE

29.06.

 

11,88

-1,2

Mathea M. Brynildsen, Moss IL

23.08.00

1

 

Moss

21.09.

 

12,05

-0,3

Ingvild Holst, Sandefjord TIL

05.07.00

3h9

 

Gøteborg, SWE

29.06.

 

 

 

10

 

 

 

 

 

 

12,05

-0,4

Mari Solvang Bryhni, Løten Friidrett

24.01.00

2

J11-14

Romedal

28.09.

 

12,07

-1,0

Thusanthi Thavendren, IL Tyrving

24.11.00

1

 

Føyka, Asker

22.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100 METER – 14,30

 

AR (12,43 – 12.4)

 

13,33

+0,9

Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL

23.08.00

1A

 

Fana

14.09.

 

13,59

+1,7

Maria Lill Garvik, Fagernes IL

17.01.00

1

 

Fagernes

14.09.

 

13,80

-0,9

Emilie Hov Andreassen, Ullensaker/Kisa IL

26.04.00

1f

 

Lillestrøm

25.05.

 

13,83

+0,0

Mathilde Felida Kristoffersen, Lye IL

24.05.00

1

 

Lyefjell

12.09.

 

13,87

-0,9

Marie Fiedler Amlien, IL Koll

27.06.00

2f

 

Lillestrøm

25.05.

 

13,89

-0,2

Kristine Gorseth, Vollan IK

22.05.00

1

 

Børsa

11.08.

 

13,91

-1,4

Kristina Reppe, Ranheim IL

03.04.00

1h2

 

Lillehammer

23.06.

 

13,94

+0,9

Anna Evensen, IL Gneist

17.10.00

1B

 

Fana

02.06.

 

13,97

-1,2

Kari Stavdal, Ålesunds FIK

07.02.00

1

 

Midsund

10.08.

 

13,97

+1,1

Guro Storkås, Urædd Friidrett

03.07.00

1

 

Porsgrunn/Kj

28.08.

 

 

 

10

 

 

 

 

 

 

13,98

+1,3

Brita Mehl Lode, Bergens TF

18.02.00

3A

 

Fana

02.06.

 

13,99

+0,5

Eirin Næss Bolme, Surnadal IL

27.04.00

1

 

Straumsnes

30.05.

 

14,02

-1,7

Stine Lysberg, Overhalla IL

15.04.00

1h4

 

Lillehammer

23.06.

 

14,04

+0,3

Brita Viktoria Seppola, Storfjord IL

12.03.00

1

 

Harstad

22.06.

 

14,06

+1,3

Liv Storhaug, Sandnes IL

03.09.00

4A

 

Fana

02.06.

 

14,10

+1,3

Sofie Skaftun, Sarpsborg IL

28.04.00

1

 

Moss

10.08.

 

14,14

+0,9

Victoria Aarre, Frøyland IL

08.06.00

2B

 

Fana

02.06.

 

14,17

-3,0

Maria Rafoncel Storstadmo, Verdal FIK

27.01.00

1h3

 

Lillehammer

23.06.

 

14,21

-1,0

Ylinn Tennebø, Almenning IL

10.01.00

1

 

Florø

08.06.

 

14,21

+1,1

Charlotte Thorjussen, Eidanger IL

14.08.00

2

 

Porsgrunn/Kj

28.08.

 

 

 

20

 

 

 

 

 

 

14,23

+0,6

Elin Serine Vik Johannessen, Lyngdal IL

23.04.00

1

 

Lyngdal

04.05

 

14,24

-0,9

Emma de Haas, IF Sturla

19.12.00

3f

 

Lillestrøm

25.05.

 

14,27

+0,6

Celine Furdal Lyngholm, Haugesund IL

15.05.00

1

 

Frakkagjerd

04.06.

 

14,27

+0,3

Regine Torsteinsen, IK Hind

07.05.00

2

 

Harstad

22.06.

 

14,28

-0,2

Sigrid Mæhle, Vollan IK

07.02.00

2

 

Børsa

11.08.

 

 

Manuelt supplement/Handtiming:

 

13,6

-0,1

Mathilde Felida Kristoffersen, Lye IL

24.05.00

1h1

 

Bryne

11.06.

 

13,6

+1,1

Marie Fiedler Amlien, IL Koll

27.06.00

1h1

 

Oslo/Sogn

25.06.

 

13,9

+1,6

Elin Serine Vik Johannessen, Lyngdal IL

23.04.00

1

 

Lyngdal

09.07.

 

14,0

-0,1

Emma Lund, Sandnes IL

08.02.00

2h1

 

Bryne

11.06.

 

14,0

+1,1

Cathrine Emilie Becklund, IL Koll

13.03.00

2h1

 

Oslo/Sogn

25.06.

 

14,3

+1,4

Nora Rindal, Vingrom skole

09.04.00

2h2

 

Oslo/Sogn

25.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind assisted:

 

13,13

+2,9

Kristiane Sekkingstad Terum, Aurland IL

23.08.00

1Af

 

Lillehammer

23.06.

 

13,34

+2,9

Kristina Reppe, Ranheim IL

03.04.00

2Af

 

Lillehammer

23.06.

 

13,61

+2,9

Maria Rafoncel Storstadmo, Verdal FIK

27.01.00

3Af

 

Lillehammer

23.06.

 

13,65

+2,9

Kari Stavdal, Ålesunds FIK

07.02.00

4Af

 

Lillehammer

23.06.

 

13,68

+2,9

Stine Lysberg, Overhalla IL

15.04.00

5Af

 

Lillehammer

23.06.

 

13,70

+2,9

Kristine Gorseth, Vollan IK

22.05.00

6Af

 

Lillehammer

23.06.

 

13,70

+2,9

Marie Fiedler Amlien, IL Koll

27.06.00

7Af

 

Lillehammer

23.06.

 

13,96

+2,9

Sigrid Kleive, Ålesunds FIK

22.02.00

8Af

 

Lillehammer

23.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manglende informasjon om vind/Wind-data missing:

 

13,42

 

Kristina Reppe, Ranheim IL

03.04.00

1h2

 

Trondheim/St

01.06.

 

13,58

 

Eirin Næss Bolme, Surnadal IL

27.04.00

2h2

 

Trondheim/St

01.06.

 

13,62

 

Maria Rafoncel Storstadmo, Verdal FIK

27.01.00

1h1

 

Trondheim/St

01.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

150 METER – 25,00

 

AR ()

 

22,37

+0,4

Mille Emilie Nilssen, Herkules Friidrett

30.01.00

3

J15