GUTTER / BOYS 18/19 ÅR / YEARS (FØDT / BORN 1994/95) 2013

Pr. 28.10.13

 

Utarbeidet av Tony Liestøl, tliestol@hotmail.com, SRU med assistanse av Børre Lilloe (utenlandsresultater) og Jan Jørgen Moe, SRU (fødselsdata)

 

Compiled by Tony Liestøl, tliestol@hotmail.com, SRU assisted by Børre Lilloe (performances abroad) and Jan Jørgen Moe, SRU (birth dates)

60 METER

NRU20: 6,81i

 

 

 

 

AR18: 6,91i / 6,7

 

 

 

 

 

7,11

-0,1

Henrik Overvåg, Dimna IL

17.06.94

1h2

G18/19

Fana

01.06

 

7,25

-0,1

Simen Tjelta Larsen, Skjalg IL

04.01.94

2h2

G18/19

Fana

01.06

 

7,29

-2,7

Sondre Mulongo Nystrøm, Lillehammer IF

21.06.94

1

G18/19

Lillehammer

07.05

 

7,31

0,1

Samuel Gyedu, IL I BUL

01.05.94

1

G18/19

Oslo-Bislett

24.09

 

7,32

0,7

Lars Forum Skaara, Larvik Turn

13.11.95

1

G18/19

Larvik

11.09

 

7,38

0,7

Byamungu Kabiraba, Larvik Turn(COD)

22.01.95

2

G18/19

Larvik

11.09

 

7,40

0,2

Kristian Hansen Bruvik, Fri IL

09.07.94

1

G18

Osterøy

15.07

 

7,42

-0,3

Mathias Myhre, Ålesund FIK

03.11.95

1

G18/19

Hareid

18.08

 

7,46

-0,1

Asgeir Uthaug, Skjalg IL

06.04.94

3h2

G18/19

Fana

01.06

 

7,47

0,0

Filip Rørbakken, IL Fri

 

2

MS

Arna

30.09

 

 

 

10

 

 

 

 

 

 

7,55

0,2

Stian Hjorteland, Torvastad IL

14.07.95

1

G18/19

Torvastad

07.08

 

7,56

0,5

Jon Erik Nesse, Bryne IL

18.01.95

1h1

G18/19

Fana

01.06

 

7,62

1,1

Mike Lubsen, Skjalg IL(UGA)

22.04.95

1

G18/19

Stavanger

18.09

 

7,65

-0,1

Mons Martin Borgen, Os Turn

06.12.94

4h2

G18/19

Fana

01.06

 

7,65

-2,1

Vegard Fluge, Ask Friidrett

11.03.95

1

G18/19

Ravnanger

18.09

 

7,79

0,5

Benjamin Liestøl, Haugesund IL

20.10.95

2h1

G18/19

Fana

01.06

 

7,86

0,5

Asbjørn Lunde dy, Stord IL

18.07.95

2

G18/19

Haugesund

07.08

 

7,86

0,9

Andre Juvland, Herkules

30.06.94

1

G18/19

Skien

27.09

 

7,87

0,5

Jan Roger Høyum, Jotun IL

15.01.95

3h1

G18/19

Fana

01.06

 

Ikke godkjente resultater / Unsanctioned performances

 

 

 

 

 

Medvind / Wind-assisted:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement  / Handtiming

 

 

 

 

 

100 METER (UM: 11,80)13,00

NRU20: 10,43

NM-U20: 11,75/11,5

 

 

 

AR18: 10,70/10,4

 

 

 

 

 

 

10,64

1,6

Jonas Halonen, Tyrving IL

18.01.95

5h6

EMU20

Rieti, ITA

18.07

 

10,84

1,6

Henrik Overvåg, Dimna IL

17.06.94

2fiB

G18/19

Lillehammer

23.06

 

10,92

1,9

Sondre Mulongo Nystrøm, Lillehammer IF

21.06.94

4fi

MS

Lillehammer

13.08

 

11,01

0,6

Joachim Sandberg, Sandnes IL

18.05.95

1h2

UM

Lillehammer

06.09

 

11,01

0,7

Samuel Blessing Elonga, IL i Bul

10.01.94

1h2

MS

Oslo-Bislett

16.09

 

11,05

1,4

Ousman Touray, IL i BUL

13.01.95

2h1

G18/19

Lillehammer

23.06

 

11,07

0,5

Colin Eriksen, Sandefjord TIF

17.05.94

1

G18/19

Skien

01.06

 

11,07

1,6

Simen Tjelta Larsen, Skjalg IL

04.01.94

4fiA

G18/19

Lillehammer

23.06

 

11,08

1,3

Samuel Gyedu, IL I BUL

01.05.94

1h3

UM

Lillehammer

06.09

 

11,11

1,4

Gilbert Ofori, Trondheim Friidrett

10.04.94

1h1

UM

Lillehammer

06.09

 

 

 

10

 

 

 

 

 

 

11,15

2,0

Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve

12.05.94

4h2

MS

Florø

08.06

 

11,19

1,4

Mathias Myhre, Ålesund FIK

03.11.95

3h1

G18/19

Lillehammer

23.06

 

11,26

1,3

Haakon Gaukerud Høye, FIK Orion

01.12.95

3hC

MS

Brandbu

22.05

 

11,30

-0,3

Thomas Aleksander Bjerknesli, Bul Tromsø

29.05.95

1h2

MS

Målselv

01.06

 

11,34

1,4

Niklas Sandberg, Sandnes IL

18.05.95

2h1

UM

Lillehammer

06.09

 

11,40

1,4

Pavlik Wang, Moss IL

08.01.95

1

G18/19

Moss

10.08

 

11,43

1,4

Jørgen Kåhagen, Moelven IL

22.10.94

6Hc

MS

Brandbu

22.05

 

11,43

-1,0

Kathan Yohanathan, Tyrving IL

15.02.94

2fiB

G18/19

Lillehammer

23.06

 

11,44

1,3

Stian Løvås Aaen, FIK Orion

28.12.95

7hC

MS

Brandbu

22.05

 

11,45

0,5

Jon Erik Nesse, Bryne IL

18.01.95

2

G18/19

Torvastad

20.05

 

 

 

20

 

 

 

 

 

 

11,47

1,7

Asgeir Uthaug, Skjalg IL

06.04.94

3h1

G18/19

Fana

02.06

 

11,51

1,4

Hans Christian Walker, IL i BUL

22.03.95

4h1

G18/19

Lillehammer

23.06

 

11,51

0,6

Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL

09.02.95

4h2

UM

Lillehammer

06.09

 

11,52

1.9

Hallbjørn Hasund Thorseth, Dimna IL

05.01.95

2

G18/19

Ulsteinvik

26.05

 

11,53

0,7

Mathias Haugsdal, Tyrving IL

19.07.94

1

G18/19

Drammen

09.05

 

11,56

1,3

Halvard Hauge Hornes, Tyrving IL

02.10.95

3h3

UM

Lillehammer

06.09

 

11,57

1,3

Sharanan Kulam, Tyrving IL

16.07.95

4h3

UM

Lillehammer

06.09

 

11,60

1,2

Phillip Bay Andersen, Kristiansand IF

25.04.94

1

MS

Kristiansand

19.06

 

11,60

0,6

Kristian Hansen Bruvik, Fri IL

09.07.94

5h2

UM

Lillehammer

06.09

 

11,61

1,4

Morten Osvaldsen, Bul Tromsø

24.04.95

6h1

G18/19

Lillehammer

23.06

 

 

 

30

 

 

 

 

 

 

11,64

0,8

Vegard Fluge, Ask Friidrett

11.03.95

1

G18/19

Ravnanger

12.06

 

11,65

0,5

Jo Erling Svenni, Herkules

30.01.95

2

G18/19

Skien

01.06

 

11,65

2,0

Aksel Fossvik, Steinkjer FIK

27.10.94

1

G19

Namdalseid

18.08

 

11,66

1,1

Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve(FIN)

13.09.95

1h2

MS

Oslo-Bislett

25.07

 

11,67

-1,0

Kristian Berg, IL i Bul

23.04.94

4fiB

G18/19

Lillehammer

23.06

 

11,70

+0,7

Rasmus Stene, IK Tjalve

13.11.94

1

NMMJ

Oslo-Bislett

19.05

 

11,70

1,4

Torgeir Andersen, Haugesund IL

10.03.95

5h1

UM

Lillehammer

06.09

 

11,71

?

Mons Martin Borgen, Os Turn

06.12.94

1

G18/19

Fana

09.06

 

11,71

-0,8

Kåre Vedvik, Skjalg IL

16.03.94

4h1

MS

Stavanger

18.07

 

11,72

-0,7

Jørgen Kåshagen, Moelven IL

22.10.94

5h2

G19

Gøteborg

29.06

 

 

 

40

 

 

 

 

 

 

11,74

-1,1

Simen Kjensli, IL i Bul

03.11.95

3h2

MS

Oslo-Bislett

18.07

 

11,76

-0,9

Erik Rømcke, Minerva IS

02.03.94

2

G18/19

Lillestrøm

25.05

 

11,76

1,3

Byamungu Kabiraba, Larvik Turn(COD)

22.01.95

6h3

UM

Lillehammer

06.09

 

11,77

-0,1

Mike Lubsen, Skjalg IL(UGA)

22.04.95

2h2

MS

Stavanger

18.07

 

11,79

0,5

Stian Hjorteland, Torvastad IL

14.07.95

3

G18/19

Torvastad

20.05

 

11,79

0,5

Jan Erik Vatland, Haugesund IL

11.02.94

4

G18/19

Torvastad

20.05

 

11,79

1,2

John Elias Thorbjørnsen, Haugesund  IL

05.07.94

1

G18/19

Haugesund

11.09

 

11,79

0,5

Henrik Nilsen, Ranheim IL

28.01.95

1

G18/19

Stjørdal

08.06

 

11,80

1,4

Lars Forum Skaara, Larvik Turn

13.11.95

2

G18/19

Moss

10.08

 

11,81

-0,2

Markus Olaves Johansen, IK Hind

01.06.95

1

G18/19

Harstad

07.05

 

 

 

50

 

 

 

 

 

 

11,81

1,6

Fabian Skarboe Rønningen, Tyrving IL

21.07.95

1

G18

Asker

22.05

 

11,84

1,1

Erik Langø, Minerva IS

04.04.95

4h2

MS

Oslo-Bislett

25.07

 

11,84

0,5

Christian Kongolo, Søndre Land

15.01.95

1

G18/19

Brandbu

25.09

 

11,88

0,6

Oskar Ryggetangen, Urædd

25.10.95

8h2

UM

Lillehammer

06.09

 

11,91

0,5

Sindre Gelius Eikje, Haugesund IL

12.06.94

5

G18/19

Torvastad

20.05

 

11,95

0,0

Håvard Rosenlund, Frol IL

27.01.95

1

MJ

Steinkjer

15.06

 

11,95

1,3

Benjamin Liestøl, Haugesund IL

20.10.95

1

G18/19

Haugesund

22.07

 

11,97

-1,1

Hauk Are Fjeld, IL Skarphedin

29.04.94

5h2

MS

Oslo-Bislett

18.07

 

11,99

1,5

Erik Røraas, Moss IL

24.04.94

1

G18/19

Moss

08.07

 

12,00

0,5

Asbjørn d.y. Lunde, Stord IL

18.07.95

6

G18/19

Torvastad

20.05

 

 

 

60

 

 

 

 

 

 

12,00

-0,6

John Anders Hovland, Moss IL

13.01.95

1

MS

Askim

09.06

 

12,00

-1,4

Lars Andreas Arud, Snøgg Friidrett

03.03.95

6h6

G19

Gøteborg

29.06

 

12,02

1,4

Andre Juvland, Herkules

30.06.94

7h1

G18/19

Lillehammer

23.06

 

12,05

1,6

Martin Opaker, Ull Kisa IL

09.02.94

1

MJ

Ski

10.08

 

12,07

1,2

Leonard Johan Nesheim, Haugesund IL

04.01.95

3

G18/19

Haugesund

11.09

 

12,10

0,7

Tobias Sommernes, Rana FIK

01.02.95

2

NMMJ

Oslo-Bislett

19.05

 

12,10

0,5

Vebjørn Bredesen, Snøgg Friidrett

27.01.95

1h1

MS

Oslo-Bæk

11.07

 

12,11

0,4

Farhad Ghanavatian, Kongsvinger IL

04.11.94

1

G19

Kongsvinger

05.06

 

12,13

1,3

Christopher Rettedal Fardan, Sandnes IL

11.07.95

6h1

MS

Sandnes

20.05

 

12,15

-1,9

Erlend Haflan, Fredrikstad IF

29.12.95

1

G18/19

Moss

05.06

 

 

 

70

 

 

 

 

 

 

12,20

1,7

Jan Roger Høyum, Jotun IL

15.01.95

6h1

G18/19

Fana

02.06

 

12,26

0,0

Ådne Norland, Vollan IK

16.03.95

1

G18

Børsa

13.08

 

12,28

-0,1

Fredrik Agdestein, Steinkjer FIK

29.01.94

3h2

MS

Stavanger

18.07

 

12,29

-0,6

Thor Henrik Raknerud, Askim IF

09.02.95

3

MS

Askim

09.06

 

12,31

-0,1

Shafi ali Hashi, Skjalg IL

06.05.95

5fi

MS

Sandnes

23.07

 

12,32

0,0

Isak Skarstad, Trones IL

02.08.95

2

MJ

Steinkjer

15.06

 

12,39

1,2

Joakim Kongshaug, IL Norodd

24.12.95

1

G18

Straumsnes

30.05

 

12,41

-2,9

Håvard H. Kristiansen, Fana IL

10.08.94

1

G18/19

Fana

11.05

 

12,41

-1,5

Anders Rosland Nordstrand, Kristiansand IF

17.01.94

2

G18/19

Søgne

22.05

 

12,41

-1,9

Morten Hamdahl, Sandvin IL

11.01.95

2

G18/19

Sande

09.06

 

 

 

80

 

 

 

 

 

 

12,44

-0,9

Peter Edwardes, Minerva IS

11.09.94

3

G18/19

Lillestrøm

25.05

 

12,46

-1,5

Anders Boye, Sunndal IL

 

1

G18/19

Ørsta

24.08

 

12,50

0,5

Vegard Sem Karstang, Eidanger IL

29.11.95

4

G18/19

Skien

01.06

 

12,52

1,1

Jiu Wai Woo, Bryne IL

18.10.95

3h2

G18/19

Fana

02.06

 

12,56

-0,8

Kjetil Lammedal, Strandebarm IL

11.04.95

1

G18/19

Strandebarm

29.06

 

12,65

-2,9

Jens-Martin Bolstad, Fana IL

03.01.94

2

G18/19

Fana

11.05

 

12,70

-0,4

Andreas Gjesdal, IL Koll

22.11.95

5h3

G19

Gøteborg

29.06

 

12,73

-0,3

Svenn-Helge Vatne, Bul Tromsø

04.03.94

4h2

MS

Målselv

01.06

 

12,75

-0,7

Vetle Berget Hedegart, Snøgg Friidrett

25.11.94

3

G18/19

Porsgrunn

22.05

 

Manuelt supplement / Handtiming:

 

 

 

 

 

 

12,5

-2,5

Nils Ola Eidet, Bremnes IL

01.03.94

2

MS

Bømlo

20.07

 

Ikke godkjente resultater / Unsanctioned performances

 

 

 

 

 

Medvind / Wind-assisted:

 

 

 

 

 

 

10,79

2,1

Henrik Overvåg, Dimna IL

17.06.94

1h2

G18/19

Lillehammer

23.06

 

10,83

2,7

Samuel Blessing Elonga, IL I Bul

10.01.94

1fi

UM

Lillehammer

06.09

 

10,92

2,7

Sondre Mulongo Nystrøm, Lillehammer IF

21.06.94

2fi

UM

Lillehammer

06.09

 

10,97

2,7

Joachim Sandberg, Sandnes IL

18.05.95

3fi

UM

Lillehammer

06.09

 

11,01

2,8

Simon Tjelta Larsen, Skjalg IL

04.01.94

2fi

G18/19

Stavanger

14.05

 

11,03

2,7

Samuel Gyedu, IL I Bul

01.05.94

4fi

UM

Lillehammer

06.09

 

11,07

2,7

Gilbert Ofori, Trondheim Friidrett

10.04.94

6fi

UM

Lillehammer

06.09

 

11,11

2,8

Ousman Touray, IL I Bul

13.01.95

4fi

G18/19

Nadderud

16.06

 

11,15

2,7

Halvard Hauge Hornes, Tyrving IL

02.10.95

2h4

G18/19

Lillehammer

23.06

 

11,16

2,9

Haakon Gaukerud Høye, FIK Orion

01.12.95

1h4

G18/19

Lillehammer

23.06

 

11,17

2,9

Kathan Yohanathan, Tyrving IL

15.02.94

2h4

G18/19

Lillehammer

23.06

 

11,19

4,1

Thomas Aleksander Bjerknesli, Bul Tromsø

29.05.95

2h1

G18/19

Nadderud

16.06

 

11,22

2,1

Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL

09.02.95

3h3

G18/19

Nadderud

23.06

 

11,36

4,1

Nzimirro Adam Obiora, IL I Bul

07.09.94

4h2

G18/19

Nadderud

16.06

 

11,40

2,7

Mathias Haugsdal, Tyrving IL

19.07.94

4h2

MS

Nadderud

07.05

 

11,41

2,2

Aksel Fossvik, Steinkjer FIK

27.10.94

1

MJ

Steinkjer

15.05

 

11,43

2,9

Kristian Berg, IL i Bul

23.04.94

4h4

G18/19

Lillehammer

23.06

 

11,48

2,7

Phillip Bay Andersen, Kristiansand IF

25.04.94

4h5

G18/19

Lillehammer

23.06

 

11,55

2,1

Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL

09.02.95

1h1

MS

Oslo-Bislett

16.09

 

11,68

3,3

Thorvald Brudvik, Fredrikstad IF

22.01.94

5h1

G18/19

Nadderud

16.06

 

11,69

2,1

Henrik Nilsen, Ranheim IL

28.01.95

5h3

G18/19

Lillehammer

23.06

 

11,73

3,7

Niklas Sandberg, Sandnes IL

18.05.95

4h3

G18/19

Nadderud

16.06

 

11,74

2,7

Sharahan Kulam, Tyrving IL

16.07.95

6h2

MS

Nadderud

07.05

 

11,77

2,1

Erik Røraas, Moss IL

24.04.94

5h2

G18/19

Lillehammer

23.06

 

11,81

4,1

Morten Osvaldsen, Bul Tromsø

24.04.95

5h2

G18/19

Nadderud

16.06

 

11,85

3,3

Oskar Ryggetangen, Urædd

25.10.95

7h1

G18/19

Nadderud

16.06

 

11,91

2,7

Anders Rosland Nordstrand, Kristiansand IF

17.01.94

6h5

G18/19

Lillehammer

23.06

 

11,95

4,1

Jan Roger Høyum, Jotun IL

15.01.95

6h2

G18/19

Nadderud

16.06

 

12,06

3,7

Andre Juvland, Herkules

30.06.94

7h3

G18/19

Nadderud

16.06

 

12,10

4,1

Per Christian Wibe Due, Tyrving IL

17.10.95

7h2

G18/19

Nadderud

16.06

 

12.22

2,2

Isak Skarstad, Trones IL

02.08.95

3

MJ

Steinkjer

15.05

 

12,27

2,9

Andreas Gjesdal, IL Koll

22.11.95

6h4

G18/19

Lillehammer

23.06

 

12,30

3,7

Vetle Berget Hedegart, Snøgg Friidrett

25.11.94

1

G18/19

Tønsberg

13.05

 

12,31

4,1

Jiu Wai Woo, Bryne IL

18.10.95

8h2

G18/19

Nadderud

16.06

 

12,35

2,2

Joakim Kongshaug, IL Norodd

24.12.95

2

G18/19

Molde

08.06

 

12,43

2,7

Mathias Nordnes, Lørenskog FIK

05.12.95

7h5

G18/19

Lillehammer

23.06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ekstraløp

 

 

 

 

 

 

11,49

0,9

Hallbjørn Hasund Thorseth, Dimna IL

05.01.95

3

MS

Ulsteinvik

26.05

150 METER

NRU20:

 

 

 

 

AR18:

 

 

 

 

 

16,78

-1,1

Sondre Mulongo Nystrøm, Lillehammer IF

21.06.94

1

G18/19

Lillehammer

07.05

 

16,83

-0,7

Haakon Gaukerud Høye, FIK Orion

01.12.95

1

G18/19

Romedal

01.06

 

17,40

-1,1

Stian Løvås Aaen, FIK Orion

28.12.95

2

G18/19

Lillehammer

07.05

 

Ikke godkjente resultater / Unsanctioned performances

 

 

 

 

 

Medvind / Wind-assisted:

 

 

 

 

 

 

16,67

2,6

Markus Loftås, Osterøy IL

08.04.94

1

G18/19

Osterøy

10.08

200 METER (UM: 23,80)26,00

NRU20: 21,21

NM-U20: 23,75/23,5

 

 

 

AR18: 21,53/21,3

 

 

 

 

 

21,64

0,9

Henrik Overvåg, Dimna IL

17.06.94

1h4

G18/19

Nadderud

14.06

 

21,78

0,7

Sondre Mulongo Nystrøm, Lillehammer IF

21.06.94

7fi

NMMS

Tønsberg

25.08

 

21,85

0,3

Jonas Halonen, Tyrving IL

18.01.95

2fi

G19

Gøteborg

29.06

 

21,87

0,4

Joachim Sandberg, Sandnes IL

18.05.95

2

UM

Lillehammer

08.09

 

21,88

0,3

Ousman Touray, IL i Bul

13.01.95

3fi

G19

Gøteborg

29.06

 

22,16

-1,7

Simen Tjelta Larsen, Skjalg IL

04.01.94

5sf1

NMMS

Tønsberg

25.08

 

22,31

0,1

Samuel Blessing Elonga, IL I Bul

10.01.94

1

G18/19

Oslo-Bislett

11.09

 

22,32

0,6

Samuel Gyedu, IL i Bul

01.05.94

2sf1

UM

Lillehammer

07.09

 

22,33

0,8

Haakon Gaukerud Høye, FIK Orion

01.12.95

2h5

G19

Gøteborg

29.06

 

22,51

0,9

Halvard Hauge Hornes, Tyrving IL

02.10.95

4h4

G18/19

Nadderud

14.06

 

 

 

10

 

 

 

 

 

 

22,52

0,9

Jon Erik Nesse, Bryne IL

18.01.95

5h4

G18/19

Nadderud

14.06

 

22,58

-0,1

Kristian Berg, IL i Bul

23.04.94

1h4

G18/19

Lillehammer

21.06

 

22,69

0,8

Gilbert Ofori, Trondheim Friidrett

10.04.94

3sf2

UM

Lillehammer

07.09

 

22,76

1,0

Kathan Yohanathan, Tyrving IL(SRI)

15.02.94

3h3

G18/19

Nadderud

14.06

 

22,80

0,9

Jørgen Kåshagen, Moelven IL

22.10.94

6h4

G18/19

Nadderud

14.06

 

22,83

-0,8

Markus Loftås, Osterøy IL

08.04.94

3

MS

Strandebarm

30.06

 

22,83

1,5

Stian Løvås Aaen, FIK Orion

28.12.95

1

G18/19

Lillehammer

13.08

 

22,87

0,2

Erik Rømcke, Minerva IS

02.03.94

1h3

G18/19

Lillehammer

21.06

 

22,87

0,6

Sharahan Kulam, Tyrving IL

16.07.95

4sf1

UM

Lillehammer

07.09

 

22,93

-0,4

Niklas Sandberg, Sandnes IL

18.05.95

2h1

UM

Lillehammer

07.09

 

 

 

20

 

 

 

 

 

 

23,01

1,0

Nzimirro Adam Obiora, IL i Bul

07.09.94

4h3

G18/19

Nadderud

14.06

 

23,02

0,8

Asgeir Uthaug, Skjalg IL

06.04.94

4h5

G19

Gøteborg

29.06

 

23,04

0,8

Vegard Fluge, Ask Friidrett

11.03.95

6sf2

UM

Lillehammer

07.09

 

23,06

1,1

Thomas Aleksander Bjerknesli, Bul Tromsø

29.05.95

2

MS

Målselv

02.06

 

23,12

-0,4

Fredrik Finstad, SK Vidar

30.04.94

3h1

UM

Lillehammer

07.09

 

23,14

0,7

Erlend Haflan, Fredrikstad IF

29.12.95

4h2

UM

Lillehammer

07.09

 

23,15

0,0

Lars Forum Skaara, Larvik Turn

13.11.95

1

G18/19

Larvik

11.09

 

23,17

0,8

Markus Olaves Johansen, IK Hind

01.06.95

7sf2

UM

Lillehammer

07.09

 

23,25

-0,1

Mathias Myhre, Ålesund FIK

03.11.95

3h4

G18/19

Lillehammer

21.06

 

23,31

0,2

Vebjørn Borge, Osterøy IL

14.02.94

3h3

G18/19

Lillehammer

21.06

 

 

 

30

 

 

 

 

 

 

23,34

-0,1

Thorvald Brudvik, Fredrikstad IF

22.01.94

4h4

G18/19

Lillehammer

21.06

 

23,36

-0,1

Hallbjørn Hasund Thorseth, Dimna IL

05.01.95

5h4

G18/19

Lillehammer

21.06

 

23,38

1,0

Mathias Haugsdal, Tyrving IL

19.07.94

6h3

G18/19

Nadderud

14.06

 

23,41

0,0

Henrik Nilsen, Ranheim IL

28.01.95

1

G18/19

Trondheim

28.08

 

23,43

-1,4

Mike Lubsen, Skjalg IL(UGA)

22.04.95

1h2

MS

Sandnes

29.07

 

23,44

0,2

Aksel Fossvik, Steinkjer FIK

27.10.94

4h3

G18/19

Lillehammer

21.06

 

23,48

-0,9

Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve(FIN)

13.09.95

1h2

MS

Oslo-Bislett

25.07

 

23,53

0,5

Morten Osvaldsen, Bul Tromsø

24.04.95

3h2

G18/19

Nadderud

14.06

 

23,56

1,3

John Elias Thorbjørnsen, Haugesund  IL

05.07.94

1

G18/19

Haugesund

22.07

 

23,62

0,2

Rasmus Stene, Lambertseter IF

13.11.94

5h3

G18/19

Lillehammer

21.06

 

 

 

40

 

 

 

 

 

 

23,62

0,0

Byamungu Kabiraba, Larvik Turn(COD)

22.01.95

2

G18/19

Larvik

11.09

 

23,66

-1,6

Erik Røraas, Moss IL

24.04.94

2

MS

Fredrikstad

08.06

 

23,66

1,3

Torgeir Andersen, Haugesund IL

10.03.95

2

G18/19

Haugesund

22.07

 

23,71

0,2

Sivert Korshavn-Jartoft, IL i Bul

09.02.95

6h3

G18/19

Lillehammer

21.06

 

23,77

-1,5

Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL

11.11.94

2h1

MS

Lillehammer

21.06

 

23,79

0,1

Hauk Are Fjeld, IL Skarphedin

29.04.94

2h2

G18/19

Lillehammer

21.06

 

23,81

-0,4

Hans Christian Walker, IL i Bul

22.03.95

5h1

UM

Lillehammer

07.09

 

23,83

1,0

Øystein Larsen, Urædd

04.10.94

1

G18/19

Porsgrunn

02.06

 

23,84

0,2

Fabian Skarboe Rønningen, Tyrving IL

21.07.95

2

G18/19

Drammen

09.05

 

23,87

0,9

Leonard Johan Nesheim, Haugesund IL

04.01.95

2

G18/19

Haugesund

23.09

 

 

 

50

 

 

 

 

 

 

23,90

-0,1

Filip Rørbakken, IL Fri

 

1

MS

Arna

30.09

 

23,93

-0,7

Jan Erik Vatland, Haugesund IL

11.02.94

1

G18/19

Frakkagjerd

04.06

 

24,04

0,1

Thor Henrik Raknerud, Askim IF

09.02.95

4h2

G18/19

Lillehammer

21.06

 

24,05

0,5

Oskar Ryggetangen, Urædd

25.10.95

4h2

G18/19

Nadderud

14.06

 

24,16

1,7

Ole Magnus Meling, Skjalg IL

08.05.94

7h7

G19

Gøteborg

29.06

 

24,20

0,9

Stian Hjorteland, Torvastad IL

14.07.95

3

G18/19

Haugesund

23.09

 

24,30

-0,7

Benjamin Liestøl, Haugesund IL

20.10.95

2

G18/19

Frakkagjerd

04.06

 

24,36

-0,3

Harald Aarskog, Skarphedin IL

03.07.95

4

MS

Slien

09.08

 

24,38

0,5

Andre Juvland, Herkules

30.06.94

5h2

G18/19

Nadderud

14.06

 

24,41

-1,5

Mons Martin Borgen, Os Turn

06.12.94

3

G18/19

Strandebarm

30.06

 

 

 

60

 

 

 

 

 

 

24,43

0,5

Anders Rosland Nordstrand, Kristiansand

17.01.94

9h6

G19

Gøteborg

29.06

 

24,45

1,2

Fredrik Agdestein, Steinkjer FIK

29.01.94

5h1

MS

Oslo-Bislett

03.09

 

24,46

-0,6

Vebjørn Bredesen, Snøgg Friidrett

27.01.95

6h2

MS

Oslo-Bæk

11.07

 

24,51

-0,3

Lars Andreas Arud, Snøgg Friidrett

03.03.95

5

MS

Skien

09.08

 

24,53

0,2

Andreas Gjesdal, IL Koll

22.11.95

2h1

G18/19

Lillehammer

21.06

 

24,54

-0,3

Christopher Rettedal Fardan, Sandnes IL

11.07.95

2h2

MS

Sandnes

02.05

 

24,57

0,3

Asbjørn d.y. Lunde, Stord IL

18.07.95

8

G18/19

Fana

31.05

 

24,60

0,1

Erik Langø, Minerva IS

09.04.95

2

G18/19

Asker

01.06

 

24,66

0,2

Jan Roger Høyum, Jotun IL

15.01.95

3h1

G18/19

Lillehammer

21.06

 

24,70

-1.9

Marius Voss, Hinna Friidrett

06.12.95

4

MS

Sandnes

04.07

 

 

 

70

 

 

 

 

 

 

24,76

0,1

Peter Edwardes, Minerva IS

11.09.94

3

G18/19

Asker

01.06

 

24,82

-0,7

Vetle Berget Hedegart, Snøgg Friidrett

25.11.94

1h1

G18/19

Nadderud

14.06

 

24,86

-1,9

Shafi ali Hashi, Skjalg IL

06.05.95

5

MS

Sandnes

04.07

 

24,99

0,2

Isak Skarstad, Trones IL

02.08.95

4h1

G18/19

Lillehammer

21.06

 

Ikke godkjente resultater / Unsanctioned performances

 

 

 

 

 

Medvind / Wind-assisted:

 

 

 

 

 

 

21,75

3,0

Henrik Overvåg, Dimna IL

17.06.94

2Hb

MS

Florø

08.06

 

21,80

3,2

Joachim Sandberg, Sandnes IL

18.05.95

1Hc

MS

Florø

08.06

 

22,24

2,3

Simen Tjelta Larsen, Skjalg IL

04.01.94

2h3

G19

Gøteborg

29.06

 

22,49

3,0

Sondre Mulongo Nystrøm, Lillehammer IF

21.06.94

4

MS

Lillehammer

04.06

 

22,65

2,3

Markus Loftås, Osterøy IL

08.04.94

4h4

G19

Gøteborg

29.06

 

22,66

2,3

Jørgen Kåshagen, Moelven IL

22.10.94

2h2

G19

Gøteborg

29.06

 

23,00

2,3

Vegard Fluge, Ask Friidrett

11.03.95

5h4

G19

Gøteborg

29.06

 

23,02

2,1

Stian Løvås Aaen, FIK Orion

28.12.95

2h2

G18/19

Oslo-Bislett

17.08

 

23,16

2,9

Torsten Bergh Moss, Tønsberg FIK

20.09.94

5h2

MS

Oslo-Bislett

17.08

 

23,19

2,1

Simen Kjensli, IL i Bul

03.11.95

3h2

G18/19

Oslo-Bislett

17.08

 

23,24

2,1

Fredrik Finstad, SK Vidar

30.04.94

4h2

G18/19

Oslo-Bislett

17.08

 

23,38

2,2

Henrik Nilsen, Ranheim IL

28.01.95

4h3

G19

Gøteborg

29.06

 

23,59

2,2

Byamungu Kabiraba, Larvik Turn(COD)

22.01.95

5h3

UM

Lillehammer

07.09

 

23,81

2,3

Lars Andreas Arud, Snøgg Friidrett

03.03.95

7h4

G19

Gøteborg

29.06

 

23,92

2,1

Hans Christian Walker, IL i Bul

22.03.95

6h2

G18/19

Oslo-Bislett

17.08

 

23,95

2,5

Stian Hjorteland, Torvastad IL

14.07.95

1

G18/19

Haugesund

25.09

 

24,25

2,3

Håkon Hammeren, Hurdal IL

12.06.95

1h1

G18/19

Oslo-Bislett

17.08

 

24,44

3,2

Marius Voss, Hinna Friidrett

06.12.95

1h1

G18/19

Stavanger

15.08

 

24,85

2,3

Morten Hamdahl, Sandvin IL

11.01.95

3h1

G18/19

Oslo-Bislett

17.08

300 METER

NRU20: 33,88

 

 

 

 

AR18: 34,74

 

 

 

 

 

35,85

Sondre Mulongo Nystrøm, Lillehammer IF

21.06.94

1

G18/19

Lillehammer

07.05

 

36,65

Mike Lubsen, Skjalg IL(UGA)

22.04.95

1

G18/19

Stavanger

18.09

 

36,67

Simon Tjelta Larsen, Skjalg IL

04.01.94

2

G18/19

Stavanger

18.09

 

36,68

Halvard Hauge Hornes, Tyrving IL

02.10.95

4h3

MS

Nadderud

07.05

 

37,30

Erlend Haflan, Fredrikstad IF

29.12.95

1

G18/19

Moss

05.06

 

37,52

Erik Røraas, Moss IL

24.04.94

2

G18/19

Moss

05.06

 

37,89

Vebjørn Bredesen, Snøgg Friidrett

27.01.95

1

G18/19

Porsgrunn

02.09

 

38,05

Fabian Skarboe Rønningen, Tyrving IL

21.07.95

2h2

MS

Nadderud

07.05

400 METER (UM: 53,00)

NRU20: 47,58

NM-U20: 52,80/52,6

 

 

 

AR18: 48,21/47,9

 

 

 

 

 

47,71

Sondre Nyvold Lid, IK Tjalve

12.05.94

4h2

EMU20

Rieti, ITA

18.07

 

48,69

Roald Frøskeland, Steinkjer Fik

28.03.94

1

UM

Lillehammer

06.09

 

48,91

Haakon Gaukerud Høye, FIK Orion

01.02.95

2fi

NMJR

Overhalla

03.08

 

49,11

Torsten Bergh Moss, Tønsberg FIK

20.09.94

5

NMMS

Tønsberg

23.08

 

49,41

Joachim Sandberg, Sandnes IL

18.05.95

1

G18/19

Lillehammer

22.06

 

49,57

Jørgen Kåshagen, Moelven IL

22.10.94

6h2

MS

Oslo-Bislett

13.06

 

49,79

Kristian Berg, IL i Bul

23.04.94

2

G18/19

Lillehammer

22.06

 

50,09

Jon Erik Nesse, Bryne IL

18.01.95

4fi

NMJR

Overhalla

03.08

 

50,53

Thomas Heggøy, Stord FIK

25.05.94

5

UM

Lillehammer

06.09

 

50,57

Mike Lubsen, Skjalg IL(UGA)

22.04.95

1

MS

Sandnes

21.09

 

 

10

 

 

 

 

 

 

50,64

Markus Loftås, Osterøy IL

08.04.94

5h1

G19

Gøteborg

29.06

 

50,74

Simon Paul Sandbakken, Lambertseter IF(FIN)

13.09.95

2h2

MS

Oslo-Bislett

18.09

 

50,76

Markus Olaves Johansen, IK Hind

01.06.95

5

G18/19

Lillehammer

22.06

 

51,07

Vebjørn Borge, Osterøy IL

14.02.94

2h3

NMJR

Overhalla

02.08

 

51,10

Erlend Haflan, Fredrikstad IF

29.12.95

2h1

NMJR

Overhalla

02.08

 

51,23

Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL

11.11.94

7

UM

Lillehammer

06.09

 

51,25

Erik Rømcke, Minerva IS

02.03.94

4

G18/19

Nadderud

16.06

 

51,28

Hauk Are Fjeld, Skarphedin IL

29.04.94

4h3

MS

Oslo-Bislett

18.07

 

51,30

Lars Forum Skaara, Larvik Turn

13.11.95

1h2

MS

Oslo-Bislett

18.07

 

51,42

Ådne Norland, Vollan IK

16.03.95

11

UM

Lillehammer

06.09

 

 

20

 

 

 

 

 

 

51,55

Simen Tjelta Larsen, Skjalg IL

04.01.94

2

G18/19

Fana

02.06

 

51,72

Harald Aarskog, Skarphedin IL

03.07.95

13

UM

Lillehammer

06.09

 

51,75

Jørgen Elisenberg, FIK Orion

04.03.95

3h2

MS

Oslo-Bislett

18.07

 

51,97

Vebjørn Bredesen, Snøgg Friidrett

27.01.95

14

UM

Lillehammer

06.09

 

52,03

Erik Røraas, Moss IL

24.04.94

8h1

G19

Gøteborg

29.06

 

52,08

Hallbjørn Hasund Thorseth, Dimna IL

05.01.95

5

G18/19

Nadderud

16.06

 

52,12

Christopher Rettedal Fardan, Sandnes IL

11.07.95

4h2

NMJR

Overhalla

02.08

 

52,19

Rasmus Stene, Tjalve IK

13.11.94

1

NMMJ

Oslo-Bislett

19.05

 

52,25

Johannes Rudjord Volden, Sandnes IL

14.10.95

3

MS

Sandnes

08.06

 

52,32

Vetle Berget Hedegart, Snøgg Friidrett

25.11.94

4h1

NMJR

Overhalla

02.08

 

 

30

 

 

 

 

 

 

52,34

Tor Henrik Raknerud, Askim IF

09.02.95

15

UM

Lillehammer

06.09

 

52,45

Abduljaleel Hir, Selsbakk IF

22.09.95

3

MS

Stjørdal

08.06

 

52,45

Mathias Haugsdal, Tyrving IL

19.07.94

8

G18/19

Nadderud

16.06

 

52,67

Aksel Fossvik, Steinkjer FIK

27.10.94

17

UM

Lillehammer

06.09

 

52,94

Leonard-Johan Nesheim, Haugesund IL

04.01.95

18

UM

Lillehammer

06.09

 

52,98

Vebjørn Ljones Karlsen, Skjalg IL

10.12.95

6

G18/19

Fana

02.06

 

52,98

Byamungu Kabiraba, Larvik Turn(COD)

22.01.96

13

G18/19

Lillehammer

22.06

 

53,05

Henrik Nilsen, Ranheim IL

28.01.95

3h4

NMJR

Overhalla

02.08

 

53,17

John EliasThorbjørnsen, Haugesund IL

05.07.94

7

G18/19

Fana

02.06

 

53,1

Fredrik Agdestein, Steinkjer FIK

29.01.94

1

MS

Bømlo

20.07

 

 

40

 

 

 

 

 

 

53,32

Alexander Lindman, Frol IL

19.04.95

2

G18/19

Stjørdal

08.06

 

53,47

Morten Osvaldsen, Bul Tromsø

24.04.95

14

G18/19

Lillehammer

22.06

 

53,59

Ole Magnus Meling, Skjalg IL

08.05.94

5h4

G19

Gøteborg

29.06

 

53,64

Benjamin Liestøl, Haugesund IL

20.10.95

8

G18/19

Fana

02.06

 

53,94

Andreas Gjesdal, IL Koll

22.11.95

17

G18/19

Nadderud

16.06

 

54,05

Peter George Edwardes, Minerva IS

11.09.94

18

G18/19

Nadderud

16.06

 

54,20

Anders Bjørndal, IL Gneist

08.07.95

19

G18/19

Nadderud

16.06

 

54,24

Tom Skjæråsen, Varegg

13.02.95

4

MS

Fana

09.06

 

54,34

Andre Juvland, Herkules

30.06.94

17

G18/19

Lillehammer

22.06

 

54,46

Anders Rosland Nordstrand, Kristiansand IF

17.01.94

7h4

G19

Gøteborg

29.06

 

 

50

 

 

 

 

 

 

54,62

Jonas Krossøy, Ull Kisa IL

19.12.95

20

G18/19

Nadderud

16.06

 

54,66

Anders Boye, Sunndal IL

 

1

G18/19

Ørsta

24.08

 

54,94

Pavlik Wang, Moss IL

08.01.95

7h3

MS

Oslo-Bislett

18.07

 

55,02

Andreas Lillerovde, Dimna IL

12.01.95

18

G18/19

Lillehammer

22.06

 

55,07

Felix Sundem- Petersson, Tyrving IL

28.07.95

23

G18/19

Nadderud

16.06

 

55,10

Joakim Bjørklund, Bodø FIK

11.08.95

1

G18/19

Bodø

18.08

 

56,08

Morten Hamdahl, Sandvin IL

11.01.95

2

G18/19

Oslo-Bislett

18.08

 

56,09

Asgeir Uthaug, Skjalg IL

06.04.94

4

G18/19

Stavanger

14.05

 

56,62

Isak Skarstad, Trones IL

02.08.95

21

G18/19

Lillehammer

22.06

600 METER

NRU20: 1:18,8

 

 

 

 

AR18: 1:19,02

 

 

 

 

 

1,21,3

Torsten Bergh Moss, Tønsberg FIK

20.09.94

1

G18/19

Bø i Telemark

12.09

 

1,21,7

Hauk Are Fjeld, Skarphedin IL

29.04.94

2

G18/19

Bø i Telemark

12.09

 

1,22,55

Thomas Heggøy, Stord FIK

25.05.94

1

G18/19

Stord

16.08

 

1,23,50

Abduljaleel Hir, Selsbakk IF

22.09.95

4

MS

Trondheim

29.05

 

1,23,5

Snorre Holtan Løken, Herkules

25.10.94

1h1

MS

Skien

04.05

 

1,23,7

Vebjørn Bredesen, Snøgg Friidrett

27.01.95

3

G18/19

Bø i Telemark

12.09

 

1,24,5

Harald Aarskog, Skarphedin IL

03.07.95

2h1

MS

Skien

04.05

 

1,25,1

Simon Paul Sandbakken, Lambertseter IF(FIN)

13.09.95

3

MS

Nittedal

14.09

 

1,27,07

Tom Skjæråsen, Varegg

13.02.95

1

G18/19

Fana

11.05

 

1,27,68

Artasj Eltsjiijan, Selsbakk IF

05.11.95

5

MS

Trondheim

29.05

 

 

10

 

 

 

 

 

 

1,28,32

Jonas Krossøy, Ullensaker Kisa IL

19.12.95

3

MS

Nadderud

07.05

 

1,28,52

Leonard-Johan Nesheim, Haugesund IL

04.01.95

1

G18/19

Sveio

07.05

 

1,28,83

Håkon Kolstø, Haugesund IL

16.08.94

2

G18/19

Sveio

07.05

 

1,28,88

Erlend Gjerdevik Sørtveit, BFG Bergen

17.12.94

4

G18/19

Fana

24.08

 

1,29,0

Vetle Berget Hedegart, Snøgg Friidrett

25.11.94

4

G18/19

Bø i Telemark

12.09

 

1,29,34

Erlend Haflan, Fredrikstad IF

29.12.95

1

G18

Halden

14.05

 

1,32,3

Magnus Håkonsen, Skarphedin IL

22.07.94

1h2

MS

Skien

04.05

 

1,32,88

Benjamin Liestøl, Haugesund IL

20.10.95

2

G18/19

Stord

16.08

 

1,33,71

August Magnus Flø, Fredrikstad IF

28.09.95

2

G18

Halden

14.05

 

1,33,82

Ole Martin Røssland, IL Gneist

18.02.95

5

G18/19

Fana

24.08

 

 

20

 

 

 

 

 

 

1,34,2

Andre Juvland, Herkules

30.06.94

4h2

MS

Skien

04.05

800 METER (UM: 2:03,00)2,12,00

NRU20: 1:47,08

NM-U20: 2:00,49

 

 

 

AR18: 1:48,63

 

 

 

 

 

1,48,79

Roald Frøskeland, Steinkjer FIK

28.03.94

2

NMMS

Tønsberg

25.08

 

1,51,45

Snorre Holtan Løken, Herkules

25.10.94

3h4

MS

Nadderud

15.06

 

1,52,20

Magnus Hannevig Pettersen, IF Sturla

29.04.95

5h4

MS

Nadderud

15.06

 

1,53,35

Erik Udø Pedersen, Holum IL

09.04.94

1

G18/19

Lyngdal

08.06

 

1,53,68

Torsten Bergh Moss, Tønsberg FIK

20.09.94

1h3

MS

Oslo-Bislett

17.08

 

1,54,60

Thomas Heggøy, Stord IL

25.05.94

4hE

MS

Belgia

18.05

 

1,55,15

Abduljaleel Hir, Selsbakk IF

20.09.95

1

MS

Trondheim

01.06

 

1,55,22

Hauk Are Fjeld, Skarphedin IL

29.04.94

2h1

MS

Ski

10.08

 

1,55,33

Jørgen Frost Bø, Ull/Kisa IL

10.08.94

4h3

MS

Oslo-Bislett

17.08

 

1,55,98

Simon Paul Sandbakken, IK Tjalve(FIN)

13.09.95

6h2

MS

Oslo-Bislett

13.06

 

 

10

 

 

 

 

 

 

1,56,33

Jørgen Elisenberg, FIK Orion

04.03.95

1h2

MS

Oslo-Bislett

25.07

 

1,56,46

Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL

11.11.94

5

UM

Lillehammer

08.09

 

1,56,52

Vebjørn Borge, Osterøy IL

14.02.94

1

G18/19

Osterøy

15.07

 

1,57,39

Eirik Bråten Richenberg, Ull/Kisa IL

10.12.94

2hD

MS

Brandbu

22.05

 

1,57,66

Ådne Norland, Vollan IK

16.03.95

7

UM

Lillehammer

08.09

 

1,57,86

Tor Henrik Raknerud, Askim IF

09.02.95

5h2

MS

Oslo-Bislett

25.07

 

1,58,24

Magnus Sirnes Hjellum, Haugesund IL

03.02.94

8h3

MS

Nadderud

15.06

 

1,58,39

Jørgen Kåshagen, Moelven IL

22.10.94

2h1

MS

Oslo-Bislett

03.09

 

1,58,48

Tom Skjæråsen, Varegg

13.02.95

3

G18/19

Osterøy

15.07

 

1,58,61

Harald Aarskog, Skarphedin IL

03.07.95

13

G19

Gøteborg

30.06

 

 

20

 

 

 

 

 

 

1,58,85

Birger Mortensen Bjørnstad, Strindheim IL

18.10.94

3

G18/19

Lillehammer

23.06

 

1,59,02

Kristian Tjørnhom, Kristiansand IF

19.09.95

10

UM

Lillehammer

08.09

 

1,59,09

Vebjørn Ljosnes Karlsen, Skjalg IL

10.12.95

1

G18/19

Stavanger

03.06

 

1,59,70

Christopher Rettedal Fardan, Sandnes IL

11.07.95

12

UM

Lillehammer

08.09

 

1,59,84

Håkon Kolstø, Haugesund IL

16.08.94

4h2

MS

Nadderud

15.06

 

1,59,92

Anders Bjørndal, IL Gneist

08.07.95

7

MS

Fana

08.06

 

2,00,04

Johannes Rudjord Volden, Sandnes IL

14.10.95

13

UM

Lillehammer

08.09

 

2,00,24

Even Brøndbo Dahl, FIK Orion

24.08.94

2h1

MS

Lillehammer

23.06

 

2,00,29

Erlend Gjerdevik Sørtveit, BFG Bergen

17.12.94

8

MS

Strandebarm

29.06

 

2,00,80

Vebjørn Bredesen, Snøgg Friidrett

27.01.95

15

UM

Lillehammer

08.09

 

 

30

 

 

 

 

 

 

2,00,82

Aksel Rosenvinge, Tønsberg FIK

03.09.95

16

UM

Lillehammer

08.09

 

2,01,58

Vetle Berget Hedegart, Snøgg Friidrett

25.11.94

17

UM

Lillehammer

08.09

 

2,02,96

Erik Røraas, Moss IL

24.04.94

30

G19

Gøteborg

30.06

 

2,03,14

Even Sæteren Hippe, Bagn IL

05.10.94

7

G18/19

Lillehammer

23.06

 

2,03,43

Anders Strømblad Hansen, IL Gneist

17.10.94

2

MS

Fana

07.05

 

2,03,46

Felix Sundem- Petterson, Tyrving IL

28.07.95

32

G19

Gøteborg

30.06

 

2,03,59

Mats Bjørgum, Strindheim IL

21.02.94

4

MS

Trondheim

06.06

 

2,03,94

Martin Kirknes, Skjalg IL

21.11.95

20

UM

Lillehammer

08.09

 

2,04,09

Erlend Haflan, Fredrikstad IF

29.12.95

3

MS

Askim

09.06

 

2,04,36

Ådne Andersen, Hareid IL

18.01.94

5h1

NMJR

Overhalla

02.08

 

 

40

 

 

 

 

 

 

2,04,38

Ole Martin Røssland, IL Gneist

18.02.95

5

G18/19

Arna

12.08

 

2,04,79

Jonas Krossøy, Ull Kisa IL

19.12.95

7h2

G18/19

Nadderud

15.06

 

2,05,67

August Magnus Flø, Fredrikstad IF

28.09.95

1

G18/19

Lillestrøm

25.05

 

2,05,92

Andreas Lillerovde, Dimna IL

12.01.95

1

G18/19

Ulsteinvik

25.05

 

2,06,34

Andreas Iden, IL Gneist

10.03.95

24

UM

Lillehammer

08.09

 

2,06,46

Gustav Follerås, Lillehammer IF

15.07.95

1

G18/19

Lillehammer

07.05

 

2,08,26

Steffen Algrøy Boga, Kalandseid

02.06.95

6

MS

Fana

07.05

 

2,08,31

Tarjei Styve Matre, AKS 77

13.05.95

7

MS

Fana

07.05

 

2,08,96

Trond Steinar Gjønnes, Tyrving IL

10.10.94

2h2

MS

Ski

10.08

 

2,09,53

Fredrik Agdestein, Steinkjer FIK

29.01.94

1

G19

Trondheim

02.06

1000 METER

NRU20: 2:21,8

 

 

 

 

AR18: 2:25,38

 

 

 

 

 

2,33,23

Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL

11.11.94

1

G18/19

Osterøy

10.08

 

2,36,18

Snorre Holtan Løken, Herkules

25.10.94

1

MS

Bø i Telemark

24.04

 

2,38,69

Harald Aarskog, Skarphedin IL

03.07.95

1

G18/19

Bø i Telemark

24.04

 

2,44,41

Hauk Are Fjeld, Skarphedin IL

29.04.94

2

G18/19

Bø i Telemark

24.04

 

2,47,31

Bjørn Olav Loftsgarden, Skarphedin IL

04.07.95

3

G18/19

Bø i Telemark

24.04

 

2,57,38

Kristoffer Vatnar, Skarphedin IL

21.05.95

4

G18/19

Bø i Telemark

24.04

 

2,49,14

Erik Rullestad, Haugesund IL

31.07.94

1

G18/19

Torvastad

27.08

 

2,57,67

Vebjørn Bredesen, Snøgg Friidrett

27.01.95

5

G18/19

Bø i Telemark

24.04

 

2,58,64

Vetle Berget Hedegart, Snøgg Friidrett

25.11.94

6

G18/19

Bø I Telemark

24.04

 

2,59,89

Eivind Fundlid, Skarphedin IL

06.10.95

7

G18/19

Bø i Telemark

24.04

 

 

10

 

 

 

 

 

 

3,18,28

Espen Samnøen, Skarphedin IL

17.01.95

8

G18/19

Bø i Telemark

24.04

1500 METER

NRU20: 3:38,61

NM-U20: 4:14,99

 

 

 

AR18: 3:44,53

 

 

 

 

 

3,47,03

Erik Udø Pedersen, Holum IL

09.04.94

7

MS

Oslo-Bislett

13.06

 

3,48,43

Magnus Hannevig Pettersen, IF Sturla

29.04.95

8

SFEM

Rieti, ITA

18.07

 

3,50,64

Eirik Bråten Richenberg, Ull Kisa

10.12.94

14

MS

Oslo-Bislett

13.06

 

3,52,59

Jørgen Frost Bø, Ull Kisa IL

10.08.94

4hB

MS

Sollentuna, SWE

27.06

 

3,53,64

Snorre Holtan Løken, Herkules

25.10.94

8h2

MS

Lillehammer

20.06

 

3,58,96

Magnus Sirnes Hjellum, Haugesund IL

03.02.94

4

MS

Fana

01.06

 

4,04,19

Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL

11.11.94

5

NMJR

Overhalla

03.08

 

4,05,08

Håkon Kolstø, Haugesund IL

16.08.94

2

MS

Sandnes

08.06

 

4,05,20

Erlend Gjerdevik Sørtveit, BFG Bergen

17.12.94

8

NMJR

Overhalla

03.08

 

4,05,40

Kristian Tjørnhom, Kristiansand IF

19.09.95

9

MS

Fana

01.06

 

 

10

 

 

 

 

 

 

4,05,94

Birger Mortensen Bjørnstad, Strindheim IL

18.10.94

1h1

MS

Stjørdal

08.06

 

4,06,99

Mats Bjørgum, Strindheim IL

21.02.94

2

MS

Trondheim

28.08

 

4,07,10

Vebjørn Ljones Karlsen, Skjalg IL

10.12.95

1

MS

Stavanger

18.07

 

4,09,19

Harald Aarskog, IL Skarphedin

03.07.95

1

G18/19

Lillehammer

20.06

 

4,09,38

Even Brøndbo Dahl, FIK Orion

24.08.94

11

NMJR

Overhalla

03.08

 

4,09,88

Tom Skjæråsen, Varegg

13.02.95

7

G19

Gøteborg

29.06

 

4,10,43

August Magnus Flø, Fredrikstad IF

28.09.95

2

G18/19

Lillehammer

20.06

 

4,11,12

Jørgen Elisenberg, FIK Orion

04.03.95

20

MS

Jessheim

06.06

 

4,11,96

Ole Martin Røssland, BFG Bergen

18.02.95

16

MS

Fana

07.05

 

4,12,1

Thomas Heggøy, Stord IL

25.05.94

1

MS

Bømlo

20.07

 

 

20

 

 

 

 

 

 

4,14,52

Anders Bjørndal, IL Gneist

08.07.95

6

MS

Arna

03.07

 

4,17,23

Andreas Iden, BFG Bergen

10.03.95

2

G18/19

Stord

18.08

 

4,19,16

Jonas Krossøy, Ull Kisa IL

19.12.95

27

MS

Jessheim

06.06

 

4,19,42

Erik Rullestad, Haugesund IL

31.07.94

1

G18/19

Haugesund

24.09

 

4,19,99

Anders Strømblad Hansen, BFG Bergen

17.11.94

23

G19

Gøteborg

29.06

 

4,21,89

Martin Kirknes, Skjalg IL

21.11.95

9

MS

Sandnes

08.06

 

4,22,10

Bendik Grimsbø, Førde IL

26.04.95

1

G18/19

Byrkjelo

30.06

 

4,23,54

Jørgen Tvedt, Norna-Salhus IL

22,12,95

4

G18/19

Fana

01.06

 

4,26,11

Aleksander Lysø, FIK Orion

18.05.95

4

G18/19

Lillehammer

20.06

 

4,28,11

Morten Grønbech, IL i Bul

09.02.94

5

G18/19

Lillehammer

20.06

 

 

30

 

 

 

 

 

 

4,28,4

Vetle Berget Hedegart, Snøgg Friidrett

25.11.94

1

G18/19

Bø I Telemark

26.09

 

4,29,19

Trond Steinar Gjønnes, Tyrving IL

10.10.94

2

MS

Nadderud

07.05

 

4,32,6

Vebjørn Bredesen, Snøgg Friidrett

27.01.95

2

G18/19

Bø i Telemark

26.09

 

4,33,13

Anders Boye, Sunndal IL

 

1

G18/19

Ørsta

25.08

 

4,36,04

Vegard Herland, Norna-Salhus IL

29.10.95

1h2

MS

Fana

27.08

 

4,36,37

Bjørn Rusten Lundberg, Norna-Salhus IL

24.03.94

6

G18/19

Fana

01.06

2000 METER

NRU20: 5:24,39

 

 

 

 

AR18: 5:24,39

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5,54,63

Erlend Gjerdevik Sørtveit, BFG Bergen

17.12.94

1

G18/19

Fana

15.09

 

6,01,00

Håkon Kolstø, Haugesund IL

16.08.94

1

G18/19

Torvastad

13.05

3000 METER (UM: 9:30,00)

NRU20: 7:58,15

NM-U20: 9:14,99

 

 

 

AR18: 8:08,69

 

 

 

 

 

8,23,71

Erik Udø Pedersen, Holum IL

09.04.94

1

G18/19

Søgne

21.05

 

8,30,48

Jørgen Frost Bø, Ull/Kisa IL

10.08.94

5

MS

Nadderud

14.06

 

8,33,08

Magnus Sirnes Hjellum, Haugesund IL

03.02.94

4hB

MS

Brandbu

22.05

 

8,35,51

Magnus Hannevig Pettersen, IF Sturla

29.04.95

3

UM

Lillehammer

06.09

 

8,36,22

Kristian Tjørnhom, Kristiansand IF

19.09.95

4

UM

Lillehammer

06.09

 

8,37,78

Tesfagabr Ayahuney, Vadsø Turn(ERI)

14.09.94

5

UM

Lillehammer

06.09

 

8,42,44

Birger Mortensen Bjørnstad, Strindheim IL

18.10.94

3

MS

Lillehammer

22.06

 

8,50,16

August Magnus Flø, Fredrikstad IF

28.09.95

1

G18/19

Nadderud

14.06

 

8,51,24

Endre Aamodt, Bagn IL

26.12.94

18

MS

Nadderud

14.0