GUTTER / BOYS 17 ÅR / YEARS (FØDT / BORN 1996) 2013

Pr. 28.10.13

 

Utarbeidet av Tony Liestøl, tliestol@hotmail.com, SRU med assistanse av Børre Lilloe (utenlandsresultater) og Jan Jørgen Moe, SRU (fødselsdata)

 

Compiled by Tony Liestøl, tliestol@hotmail.com, SRU assisted by Børre Lilloe (performances abroad) and Jan Jørgen Moe, SRU (birth dates)

60 METER

 

 

 

 

 

 

 

 

7,08

0,2

Jonathan Quarcoo, FIK Orion

13.10.96

1

MS

Romedal

21.08

7,11

1,7

Even Meinseth, Sørild FIK

22.05.96

1

G17

Grimstad

21.08

7,18

0,0

Amund Høie Sjursen, IL Gneist

16.01.96

1

MS

Arna

30.09

7,21

0,2

Øystein Klareng, FIK Orion

16.11.96

2

MS

Romedal

21.08

7,35

0,1

Yobe Najar, IL i BUL

09.11.96

1

G17

Oslo-Bislett

24.09

7,43

0,1

Josh-Kevin Ramirez  Talm, IK Tjalve

03.05.96

3

G17

Oslo-Bislett

24.09

7,45

-1,2

Marius Bull Hjeltnes, IL Gular

22.06.96

1

G17

Leikvang

04.05

7,55

0,5

Joakim Moss Grutle, Bremnes IL

01.07.96

1

G17

Haugesund

07.08

7,60

0,0

Imran Sesay, IF Hellas

27.12.96

2

MS

Drammen

28.05

7,61

0,9

Endre Eikenes Røsaker, Herkules

19.10.96

1

G17

Skien

27.09

 

 

10

 

 

 

 

 

7,62

-0,1

Cidi Nzita, TIL Hovding

17.09.96

3

G17

Fana

01.06

7,63

0,7

Odin Stangvik, Larvik Turn

19.02.96

1

G17

Larvik

11.09

7,90

0,3

Marius Rygg, Hyen IL

06.06.96

1

G17

Hyen

25.09

7,92

0,5

Rolf Magnus Rinde, IF Hellas

01.05.96

3

MS

Drammen

28.05

7,95

0,7

Viktor Henriksen, Larvik Turn

21.12.96

2

G17

Larvik

11.09

8,02

-0,5

Magnus Leikvoll, IL Gneist

14.08.96

2

G17

Fana

10.05

Ikke godkjente resultater / Unsanctioned performances

 

 

 

 

Medvind / Wind-assisted:

 

 

 

 

 

7,1

2,4

Joakim Moss Grutle, Bremnes IL

01.07.96

1

G17

Bømlo

31.08

100 METER (UM: 12,00)

10,80

1,5

Even Meinseth, Sørild FIK

22.05.96

1fi

UM

Lillehammer

06.09

10,86

-0,9

Karsten Warholm, Dimna IL

28.02.96

M

U18VM

Donetsk,UKR

10.07

10,89

1,5

Amund Høie Sjursen, IL Gneist

16.01.96

2fiA

G17

Lillehammer

23.06

11,00

0,9

Jonathan Quarcoo, FIK Orion

13.10.96

4fi

UM

Lillehammer

06.09

11,01

1,5

Øystein Klareng, FIK Orion

16.11.96

3fiA

G17

Lillehammer

23.06

11,18

-0,2

Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL

05.05.96

1h2

MS

Fana

30.07

11,19

1,8

Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett

15.11.96

2h2

UM

Lillehammer

06.09

11,24

1,6

Marius Bull Hjeltnes, TIL Hovding

22.06.96

2h1

UM

Lillehammer

06.09

11,26

1,6

Eivind Hvistendahl, Tyrving IL

23.03.96

3h1

UM

Lillehammer

06.09

11,33

1,5

Josh-Kevin Ramirez  Talm, IK Tjalve

03.05.96

4

MS

Oslo-Bislett

18.09

 

 

10

 

 

 

 

 

11,37

0,0

Yobe Najar, IL i BUL

09.11.96

1h1

MS

Oslo-Bislett

28.05

11,44

0,0

Marius Mellum, Ull Kisa IL

16.04.96

1h1

G17

Oslo-Bislett

16.08

11,51

1,6

Joakim Moss Grutle, Bremnes IL

01.07.96

4h1

UM

Lillehammer

06.09

11,59

0,0

Kristian Dragsund Mork, Dimna IL

13.02.96

1

G17

Hareid

18.08

11,65

1,8

Bjørnulf Brekke, Målselv IL

22.08.96

4h2

UM

Lillehammer

06.09

11,67

1,8

Endre Eikenes Røsaker, Herkules

19.10.96

5h2

UM

Lillehammer

06.09

11,69

1,6

Lars Einar Røise, IK Våg

22.11.96

5h1

UM

Lillehammer

06.09

11,69

0,2

Patrick Monga Bifuko, IF Hellas(COD)

12.01.96

1

G17

Drammen

21.09

11,73

0,6

Grunde Myhrer, IL i Bul

18.04.96

5fi

G17

Oslo-Bislett

16.08

11,74

1,1

Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF

23.11.96

3h2

MS

Oslo-Bislett

25.07

 

 

20

 

 

 

 

 

11,76

1,8

Henrik Akre Thorup, Skjalg IL

03.12.96

1h2

G17

Fana

02.06

11,81

-0,3

Trond Ellingsve, Sortland FIK

19.06.96

2h2

MS

Målselv

01.06

11,85

1,6

Thomas Riis, Tyrving IL

17.06.96

6h1

UM

Lillehammer

06.09

11,86

0,6

Eivind Kleven Hagen, Fagernes IL

03.10.96

6fi

G17

Oslo-Bislett

16.08

11,88

1.1

Knut Joachim Berglyd, IL I Bul

17.09.96

4h3

MS

Oslo-Bæk

11.07

11,88

0,0

Ole Petter Askim Vatne, IL i Bul

28.04.96

4h1

G17

Oslo-Bislett

16.08

11,93

1.7

Magnar Thuestad Stokka, Skjalg IL

20.04.96

3h2

MS

Sandnes

13.08

11,99

1,6

Jonas Bergkvist Melå, Moelven IL

18.08.96

7h1

UM

Lillehammer

06.09

12,00

0,6

Vegard Gamst, FIK Stein

11.06.96

1h2

MJ

Narvik

26.06

12,01

0,7

Odin Stangvik, Larvik Turn

19.02.96

2

MJ

Larvik

15.05

 

 

30

 

 

 

 

 

12,02

0,0

Marius Rygg, Hyen IL

06.06.96

5h1

G17

Oslo-Bislett

16.08

12,03

-0,8

Christian Akuffo-Mansah, Selsbakk IF

20.04.96

1

G17

Brekstad

23.06

12,03

0,2

Rolf Magnus Rinde, IF Hellas

01.05.96

2

G17

Drammen

21.09

12,05

-1,7

Sverre Blom Breivik, Sandvin IL

18.05.96

1

G17

Sande

09.06

12,06

1,7

Erlend Pukstad, Selsbakk IF

07.10.96

1

G17

Trondheim

01.06

12,07

0,0

Johannes Lerdahl, Ranheim IL

01.02.96

1

G17

Børsa

11.08

12,07

-1,8

Christian Akuffo-Mensah, Selsbakk IF

 

1

G17

Selbu

14.09

12,10

-2,5

Henik Semb, Tønsberg FIK

12.03.96

2h1

MS

Oslo-Bislett

18.07

12,10

-0,1

Einar Bru, Skjalg IL

14.08.96

3fi

MS

Sandnes

23.07

12,18

-0,4

Cidi Nzita, TIL Hovding

17.09.96

5h1

G17

Fana

02.06

 

 

40

 

 

 

 

 

12,21

-0,8

Celest Makita, Selsbakk IL

31.12.96

2

G17

Brekstad

23.06

12,21

0,9

Bendik Micheef, IK Hind

29.07.96

1

G17

Harstad

24.08

12,26

-1,5

Joachim Afzal, Mandal/Halse IL

19.05.96

2

G17

Søgne

21.05

12,27

-0,6

Thomas Stavdal, Moss IL

24.01.96

2

MS

Askim

09.06

12,27

0,1

Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL

06.06.96

3

G16/17

Gausdal

10.08

12,37

-1,2

Isak Jerpstad, Steinkjer FIK

10.02.96

1

G17

Namsos

15.09

12,43

1,6

Håkon Rimstad Osen, Tingvoll IL

01.03.96

2

G17

Molde

08.06

12,47

0,2

Robin Johansen, Nesodden IF

20.06.96

1

G17

Nesodden

03.09

12,48

0,1

Tor-Egil Westerås, Kvæfjord IL

25.11.96

2

G17

Målselv

01.06

12,52

-0,4

Jørgen Staurvik Strand, IL I BUL

28.03.96

4h1

G16/17

Oslo-Bæk

12.05

 

 

50

 

 

 

 

 

12,56

0,4

Steinar Sollien Nicolaisen, Horten FIK

11.03.96

5h2

G17

Oslo-Bislett

16.08

12,60

-1,0

Magnus Leikvoll, IL Gneist

14.08.96

1

G17

Byrkjelo

29.06

12,63

-0,6

Karsten Ravn Larsen, Askim IF

09.04.96

4

MS

Askim

09.06

12,67

-1,0

Erlend Ulvestad, IL Brodd

29.04.96

1

G17

Hyen

24.07

12,68

-1,9

Rahmatullah Rezai, Fredrikstad IF

09.09.96

1

G17

Moss

05.06

12,69

1,4

Daniel Verheugen Hvidsten, Nesodden IF

16.06.96

2h1

G15/19

Nesodden

06.06

12,71

-0,5

Viktor Henriksen, Larvik Turn

21.12.96

1

G17

Larvik

03.07

12,75

1,2

Lage Hoem Stavnesli, IL Norodd

10.10.96

1

G17

Straumsnes

30.05

Ikke godkjente resultater / Unsanctioned performances

 

 

 

 

Medvind / Wind-assisted:

 

 

 

 

 

10,83

3,6

Amund Høie Sjursen, BFG Bergen

16.01.96

1h2

G17

Lillehammer

23.06

10,86

2,3

Even Meinseth, Sørild FIK

28.02.96

1fi

G17

Nadderud

16.06

10,89

3,1

Øystein Klareng, FIK Orion

16.11.96

1h3

G17

Lillehammer

23.06

10,90

2,3

Karsten Warholm, Dmna IL

28.02.96

2fi

G17

Nadderud

16.06

11,09

3,6

Eric Alberto Marhaug, Bodø FIK

05.04.96

1

G17

Bodø

05.06

11,24

3,6

Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett

15.11.96

2h2

G17

Lillehammer

23.06

11,26

2,7

Eivind Hvistendahl, Tyrving IL

23.03.96

2h1

G17

Nadderud

16.06

11,36

3,1

Yobe Najar, IL i BUL

09.11.96

2h3

G17

Lillehammer

23.06

11,45

2,7

Marius Mellum, Ull Kisa IL

16.04.96

3h1

G17

Nadderud

16.06

11,51

3,6

Henrik Akre Thorup, Skjalg IL

03.12.96

4h2

G17

Lillehammer

23.06

11,51

3,1

Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF

23.11.96

3h3

G17

Lillehammer

23.06

11,53

2,9

Trond Ellingsve, Sortland FIK

19.06.96

3h1

G17

Lillehammer

23.06

11,58

3,1

Kristoffer Øvrelid Hasfjord, Hareid IL

17.01.96

4h3

G17

Lillehammer

23.06

11,63

2,9

Patrick Monga Bifuko, IF Hellas(COD)

12.01.96

3h4

G17

Nadderud

16.06

11,63

2,9

Knut Joachim Berglyd, IL i Bul

17.09.96

4h1

G17

Lillehammer

23.06

11,66

3,1

Johannes Lerdahl, Ranheim IL

01.02.96

5h3

G17

Lillehammer

23.06

11,72

3,3

Joachim Afzal, Mandal/Halse IL

19.05.96

1

G17

Lyngdal

08.06

11,73

2,1

Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF

23.11.96

2h1

MS

Oslo-Bislett

16.09

11,76

3,6

Kristian Dragsund Mork, Dimna IL

13.02.96

5h2

G17

Lillehammer

23.06

11,77

2,9

Magnar Thuestad Stokka, Skjalg IL

20.04.96

5h1

G17

Lillehammer

23.06

11,77

2,4

Endre Eikenes Røsaker, Herkules

19.10.96

4h4

G17

Lillehammer

23.06

11,81

2,9

Lars Einar Røise, IK Våg

22.11.96

4h4

G17

Nadderud

16.06

11,82

2,9

Eivind Kleven Hagen, Fagernes IL

03.10.96

1

G17

Fagernes

14.09

11,83

2,4

Thomas Riis, Tyrving IL

17.06.96

2h1

MS

Nadderud

07.05

11,83

2,7

Jonas Bergkvist Melå, Moelven IL

18.08.96

4h1

G17

Nadderud

16.06

11,88

2,9

Cidi Nzita, TIL Hovding

17.09.96

6h1

G17

Lillehammer

23.06

11,92

2,9

Christian Akuffo-Mansah, Selsbakk IF

20.04.96

5h1

G17

Nadderud

16.06

11,92

3,1

Odin Stangvik, Larvik Turn

19.02.96

6h3

G17

Lillehammer

23.06

12,03

2,4

Henik Semb, Tønsberg FIK

12.03.96

5h3

G17

Nadderud

16.06

12,15

3,1

Håkon Rimstad Osen, Tingvoll IL

01.03.96

7h3

G17

Lillehammer

23.06

12,19

4,3

Einar Bru, Skjalg IL

14.08.96

1

G17

Stavanger

14.05

12,27

2,9

Jon Simen Mangseth Hilstad, Moelven IL

06.06.96

7h2

G17

Nadderud

16.06

12,45

2,9

Steinar Sollien Nicolaisen, Horten FIK

11.03.96

6h4

G17

Nadderud

16.06

12,53

2,9

Marcus Barkhald-Langjord, Selsbakk IF

16.12.96

7h4

G17

Nadderud

16.06

12,58

2,9

Tom Kristian Blix-Nilsen Hansen, Lørenskog

04.08.96

7h1

G17

Lillehammer

23.06

12,64

2,1

Vetle Ojala Berg, Bodø FIK

28.11.96

3

G17

Oslo-Bislett

20.05

12,65

2,7

Erlend Lunde Colleuille, IL i Bul

07.12.96

7h1

G17

Nadderud

16.06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ekstraløp

 

 

 

 

 

11,77

0,9

Kristoffer Øvrelid Hasfjord, Hareid IL

17.01.96

5

MS

Ulsteinvik

26.05

11,84

-1,0

Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF

23.11.96

1

G17

Tønsberg

02.06

12,21

-1,0

Henrik Semb, Tønsberg FIK

12.03.96

2

G17

Tønsberg

02.06

150 METER

16,84

-1,1

Jonathan Quarcoo, FIK Orion

13.10.96

1h2

G16/17

Romedal

01.06

18,31

0,1

Henrik Semb, Tønsberg FIK

12.03.96

1

G17

Skien

21.05

18,47

-0,4

Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL

06.06.96

1h1

G16/17

Romedal

01.06

18,94

0,1

Andreas Minnesjord, Herkules

28.08.96

2

G17

Skien

21.05

18,94

-0,4

Henrik Hyndøy, Rena IL

24.10.96

2h1

G16/17

Romedal

01.06

Ikke godkjente resultater / Unsanctioned performances

 

 

 

 

Medvind / Wind-assisted:

 

 

 

 

 

16,68

2,6

Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL

05.05.96

1

G17

Osterøy

10.08

200 METER (UM: 24,20)-26,00

21,86

1,2

Even Meinseth, Sørild FIK

22.05.96

1h5

G17

Lillehammer

21.06

21,89

0,5

Karsten Warholm, Dimna IL

28.02.96

1h4

G17

Nadderud

14.06

21,96

-0,2

Eric Alberto Marhaug, Bodø FIK

05.04.96

1fi

UM

Lillehammer

08.09

22,06

-0,2

Jonathan Quarcoo, FIK Orion

13.10.96

2fi

UM

Lillehammer

08.09

22,07

1,2

Øystein Klareng, FIK Orion

16.11.96

2h5

G17

Lillehammer

21.06

22,43

0,8

Eivind Hvistendahl, Tyrving IL

23.03.96

2h1

G17

Gøteborg

30.06

22,51

-0,2

Trond Ellingsve, Sortland FIK

19.06.96

3fi

UM

Lillehammer

08.09

22,53

-1,4

Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL

05.05.96

2h2

MS

Fana

30.07

22,54

1,0

Amund Høie Sjursen, IL Gneist

16.01.96

1

G17

Fana

15.09

22,63

2,0

Josh-Kevin Ramirez Talm , IK Tjalve

03.05.96

2h2

UM

Lillehammer

07.09

 

 

10

 

 

 

 

 

22,66

1,5

Marius Bull Hjeltnes, TIL Hovding

22.06.96

3h1

UM

Lillehammer

07.09

22,66

2,0

Marius Mellum, Ull Kisa IL

16.04.96

3h2

UM

Lilllehammer

07.09

22,68

0,8

Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett

15.11.96

1h3

UM

Lillehammer

07.09

23,18

2,0

Bjørnulf Brekke, Målselv IL

22.08.96

4h2

UM

Lillehammer

07.09

23,19

0,8

Sverre Blom Breivik, IL Sandvin

18.05.96

3h3

UM

Lillehammer

07.09

23,20

1,0

Håvard Olav Herness Lien, Tyrving IL

12.12.96

1

G17

Asker

01.06

23,27

0,7

Odin Stangvik, Larvik Turn

19.02.96

1h3

G17

Nadderud

14.06

23,27

1,5

Joachim Afzal, Mandal/Halse IL

19.05.96

4h1

UM

Lillehammer

07.09

23,36

-0,1

Sondre Dingsør Skogen, IL Gular

03.02.96

6

MS

Fana

31.05

23,41

1,5

Lars Einar Røise, IK Våg

22.11.96

5h1

UM

Lillehammer

07.09

 

 

20

 

 

 

 

 

23,42

0,8

Johannes Lerdahl, Ranheim IL

01.02.96

4h1

G17

Gøteborg

30.06

23,45

1,5

Kristian Dragsund Mork, Dimna IL

13.02.96

6h1

UM

Lillehammer

07.09

23,55

-0,8

Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF

23.11.96

5h3

UM

Lillehammer

07.09

23,56

-0,4

Patrick Monga Bifuko, IF Hellas

12.01.96

1h2

G17

Nadderud

14.06

23,56

2,0

Joakim Moss Grutle, Bremnes IL

01.07.96

5h2

UM

Lillehammer

07.09

23,57

0,7

Grunde Myhrer, IL i Bul

18.04.96

2h3

G17

Nadderud

14.06

23,62

1,5

Magnar Thuestad Stokka, Skjalg IL

20.04.96

7h1

UM

Lillehammer

07.09

23,62

0,8

Endre Eikenes Røsaker, Herkules

19.10.96

6h3

UM

Lillehammer

07.09

23,71

0,7

Henrik Semb, Tønsberg FIK

12.03.96

4h3

G17

Nadderud

14.06

23,95

-0,6

Knut Joachim Berglyd, IL i Bul

17.09.96

4h2

MS

Oslo-Bæk

11.07

 

 

30

 

 

 

 

 

23,95

0,8

Ole-Petter Askim Vatne, IL i Bul

28.04.96

8h3

UM

Lillehammer

07.09

23,96

-0,4

Jonas Bergkvist Melå, Moelven IL

18.08.96

4h2

G17

Nadderud

14.06

23,97

-0,5

Henrik Akre Thorup, Skjalg IL

03.12.96

1

G17

Egersund

09.06

23,99

0,1

Thomas Riis, Tyrving IL

17.06.96

5h3

G17

Gøteborg

30.06

24,01

-0,4

Yobe Najar, IL i BUL

09.11.96

5

G17

Nadderud

14.06

24,03

0,4

Sigurd Blom Breivik, IL Sandvin

18.05.96

1

G17

Hokksund

20.05

24,25

0,0

Rune Reimertz, Sandnes IL

01.07.96

2h2

MS

Sandnes

23.07

24,36

1,0

Eivind Kleven Hagen, Fagernes IL

03.10.96

4h2

G17

Lillehammer

21.06

24,38

1,4

Johan Sebastian Steenfat Evensen, Sørild

01.02.96

1

G17

Grimstad

10.09

24,49

1,1

Marius Rygg, Hyen IL

06.06.96

8h1

G17

Oslo-Bislett

17.08

 

 

40

 

 

 

 

 

24,55

-3,0

Bendik Micheef, IK Hind

29.07.96

1

G17

Nordkjosbotn

09.06

24,64

-0,1

Vegard Gamst, FIK Stein

11.06.96

2

G17

Harstad

21.06

24,65

0,1

Rolf Magnus Rinde, IF Hellas

01.05.96

1h1

G17

Nadderud

14.06

24,74

0,1

Einar Bru, Skjalg IL

14.08.96

2h1

G17

Nadderud

14.06

24,75

-0,8

Christian Akuffo-Mansah, Selsbakk IF

20.04.96

1

G17

Brekstad

23.06

24,77

0,2

Jørgen Hågensen, FIK Orion

18.08.96

2h1

G17

Lillehammer

21.06

24,89

0,2

William Lohrmann, SK Vidar

25.01.96

2

G17

Askim

18.05

24,94

0,2

Rahmatullah Rezai, Fredrikstad  IF

09.09.96

3

G17

Askim

18.05

24,98

0,2

Håkon Rimstad Osen, Tingvoll IL

01.03.96

3h1

G17

Lillehammer

21.06

25,13

-0,8

Henrik Hyndøy, Rena IL

24.10.96

3

G17

Brandbu

09.06

 

 

50

 

 

 

 

 

25,26

0,0

Isak Jerpstad, Steinkjer FIK

10.20.96

1

G17

Stjørdal

09.06

25,42

0,2

Viktor Henriksen, Larvik Turn

21.12.96

4h1

G17

Lillehammer

21.06

25,44

-1,6

Thomas Stavdal, Moss IL

24.01.96

3

MS

Fredrikstad

08.06

25,51

1,8

Tor-Egil Westerås, Kvæfjord IL

25.11.96

1

G17

Målselv

02.06

25,54

0,6

Robin Johansen, Nesodden IF

20.06.96

1

G17

Nesodden

27.08

25,54

0,0

Endre Wigaard, IL I Bul

25.01.96

4

G17

Oslo-Bislett

11.09

25,69

0,2

Øystein Huse Vik, Askim IF

04.11.96

4

G17

Askim

18.05

25,85

-1,5

Tom Kristian Blix-Nilsen Hansen, Lørenskog

04.08.96

7

G17

Lillestrøm

26.05

Ikke godkjente resultater / Unsanctioned performances

 

 

 

 

Medvind / Wind-assisted:

 

 

 

 

 

23,65

3,2

Magnar Thuestad Stokka, Skjalg IL

20.04.96

1

G17

Stavanger

15.08

25,20

2,1

Viktor Henriksen, Larvik Turn

21.12.96

2

G17

Moss

10.08

300 METER

35,91

Sondre Loftås Kåstad, Osterøy

05.05.96

1

G17

Osterøy

10.08

36,13

Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve

03.05.96

3

MS

Oslo-Bislett

19.09

36,42

Haavard Olav Herness Lien, Tyrving IL

12.12.96

3h3

MS

Nadderud

07.05

37,09

Marius Bull Hjeltnes, IL Gular

22.06.96

1

MS

Fana

20.08

37,20

Eivind Hvistendahl, Tyrving IL

23.03.96

5h3

MS

Nadderud

07.05

37,58

Marius Mellum, Ullensaker Kisa IL

16.04.96

1h2

MS

Nadderud

07.05

37,59

Jonathan Quarcoo, FIK Orion

13.10.96

1

G16/17

Romedal

01.06

38,39

Thomas Riis, Tyrving IL

17.06.96

2h1

MS

Nadderud

07.05

38,73

Magnar Thuestad Stokka, Skjalg IL

20.04.96

1

G17

Stavanger

18.09

38,87

Jørgen Hågensen, FIK Orion

18.08.96

2

MS

Romedal

01.06

 

10

 

 

 

 

 

39,01

Rahmatullah Rezai, Fredrikstad IF

09.09.96

1

G17

Moss

05.06

39,08

Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett

15.11.96

1

G17

Oslo-Bisl

19.05

400 METER (UM: 54,25)

48,09

Karsten Warholm, Dimna IL

28.02.96

M

VMU18

Donetsk, UKR

10.07

49,92

Josh-Kevin Ramirez Talm, IK Tjalve

03.05.96

2

UM

Lillehammer

06.09

50,08

Eric Alberto Marhaug, Bodø FIK

05.04.96

1

G17

Lillehammer

22.06

50,20

Trond Ellingsve, Sortland FIK

19.06.96

3

UM

Lillehammer

06.09

50,40

Haavard Olav Herness Lien, Tyrving IL

12.12.96

4

UM

Lillehammer

06.09

50,60

Joachim Afzal, Mandal/Halse IL

19.05.96

5

UM

Lillehammer

06.09

50,68

Odin Stangvik, Larvik Turn

19.02.96

3

G17

Lillehammer

22.06

50,68

Sverre Blom Breivik, IL Sandvin

18.05.96

6

UM

Lillehammer

06.09

50,74

Johannes Lerdahl, Ranheim IL

01.02.96

4

G17

Lillehammer

22.06

50,77

Sondre Dingsør Skogen, IL Gular

03.02.96

2

MS

Arna

03.07

 

10

 

 

 

 

 

50,92

Mathias Berntzen Engevik, Nittedal IL

24.09.96

3h2

MS

Oslo-Bislett

18.09

51,17

Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL

05.05.96

1

G17

Fana

09.06

51,31

Edvard Kamperud Nygaard, IK Tjalve

13.03.96

6h3

MS

Nadderud

16.06

51,38

Sigurd Blom Breivik, IL Sandvin

18.05.96

3

MS

Lillestrøm

26.05

51,49

Henrik Semb, Tønsberg FIK

12.03.96

2h2

MS

Oslo-Bislett

18.07

51,52

Rune Reimertz, Sandnes IL

24.07.96

1

G17

Fana

02.06

51,78

Endre Eikenes Røsaker, Herkules

19.10.96

8

UM

Lillehammer

06.09

52,20

Jakob Eiring, Bodø FIK

10.10.96

10

UM

Lillehammer

06.09

52,64

Marius Mellum, Ull Kisa IL

16.04.96

5h2

MS

Oslo-Bislett

18.09

52,77

Johan Sebastian Steenfat Evensen, Sørild FIK

01.02.96

7

G17

Lillehammer

22.06

 

20

 

 

 

 

 

52,80

Trond Erik Storebø, Varegg

28.08.96

1

G17

Arna

12.08

53,28

Magnar Thuestad Stokka, Skjalg IL

20.04.96

9

G17

Lillehammer

22.06

53,30

JonasBergkvist Melå, Moelven IL

18.08.96

2h1

MS

Oslo-Bislett

18.09

53,36

William Lohrmann, SK Vidar

25.01.96

9

G17

Nadderud

16.06

53,67

Andreas Minesjord, Herkules

20.08.96

1

G17

Skien

09.07

53,72

Aleksander Lie, IL Gneist

08.03.96

2

MS

Fana

30.07

53,83

Marius Rygg, Hyen IL

06.06.96

11

G17

Lillehammer

22.06

54,20

Sondre Mæland, Stord IL

13.05.96

16

UM

Lillehammer

06.09

54,24

Ole-Petter Askim Vatne, IL i Bul

28.04.96

12

G17

Lillehammer

22.06

54,35

Henrik Akre Thorup, Skjalg IL

03.12.96

13

G17

Lillehammer

22.06

 

30

 

 

 

 

 

54,53

Jonas Gjesdal, Varegg

01.06.96

5

MS

Fana

09.06

54,79

Jon Simen Mangseth Hilstad, Moelven IL

06.06.96

15

G17

Nadderud

16.06

54,83

Kristoffer Åker Nyheim, Dimna IL

15.04.96

16

G17

Nadderud

16.06

54,86

Jostein Steffensen, Bodø FIK

06.12.96

14

G17

Lillehammer

22.06

55,14

Erlend Mæland, Stord IL

13.05.96

17

UM

Lillehammer

06.09

55,40

Jørgen Hågensen, FIK Orion

18.08.96

21

G17

Nadderud

16.06

55,64

Cidi Nzita, TIL Hovding

17.09.96

16

G17

Lillehammer

22.06

600 METER

1,20,71

Mathias Berntzen Engevik, Nittedal IL

24.09.96

1

MS

Nittedal

14.09

1,21,19

Sigurd Blom Breivik, IL Sandvin

18.05.96

2

MS

Nittedal

14.09

1,24,47

Jonas Gjesdal, Varegg

01.06.96

2

G17

Fana

24.08

1,24,60

Jostein Sætra Schefte, Oppegård IL

26.04.96

1

G17

Askim

18.05

1,25,71

Johan Sebastian Steenfat Evensen, Sørild FIK

01.02.96

1

G17

Grimstad

30.05

1,26,41

Lars Jonassen Føyen, Stord IL

20.10.96

1

G17

Stord

16.08

1,26,59

Trond Erik Storebø, Varegg

28.08.96

1

G17

Fana

11.05

1,27,14

Aleksander Lie, IL Gneist

08.03.96

3

G17

Stord

16.08

1,27,39

Rahmatullah Rezai, Fredrikstad IF

09.09.96

2

G17

Askim

18.05

1,28,80

William Lohrmann, SK Vidar

25.01.96

3

G17

Askim

18.05

 

10

 

 

 

 

 

1,30,68

Andreas Minesjord, Herkules

20.08.96

1

G17

Bø i Telemark

28.05

1,30,74

Sondre Mæland, Stord IL

13.05.96

5

G17

Stord

16.08

1,31,46

Stian Norheim, IL Gneist

02.07.96

1

G17

Fana

24.08

1,31,88

Endre Mæland, Stord IL

13.05.95

6

G17

Stord

16.08

1,32,47

Odin Stangvik, Larvik Turn

19.02.96

1

G17

Larvik

11.09

1,34,16

Jonas Haarberg Bolgen, Ullensaker Kisa IL 

11.04.96

7

MS

Nadderud

07.05

800 METER (UM: 2:05,00)

1,52,75

Sondre Dingsør Skogen, IL Gular

03.02.96

4h1

U18VM

Donetsk, UKR

10.07

1,52,94

Edvard Kamperud Nygaard, IK Tjalve

13.03.96

6h4

MS

Nadderud

15.06

1,53,28

Mathias Berntzen Engevik, Nittedal IL

24.09.96

8h4

MS

Nadderud

15.06

1,53,37

Sigurd Blom Breivik, IL Sandvin

18.05.96

9h4

MS

Nadderud

15.06

1,53,84

Anders Sørensen, IK Tjalve

24.02.96

2h3

MS

Oslo-Bislett

25.07

1,54,02

Haavard Olav Herness Lien, Tyrving IL

12.12.96

3

MS

Lillestrøm

25.05

1,56,49

Lars Jonassen Føyen, Stord IL

30.10.96

1

G17

Bergen

14.09

1,57,20

Jonas Gjesdal, Varegg

01.06.96

1

G17

Osterøy

15.07

1,57,65

Trond Erik Storebø, Varegg

28.08.96

2

G17

Osterøy

15.07

1,57,76

Rune Reimertz, Sandnes IL

24.07.96

1

G17

Fana

31.05

 

10

 

 

 

 

 

1,58,34

Jakob Eiring, Bodø FIK

10.10.96

3

UM

Lillehammer

08.09

1,58,85

Johan Sebastian Steenfat Evensen, Sørild FIK

01.02.96

6

UM

Lillehammer

08.09

1,58,95

Jostein Sætra Schefte, Oppegård IL

26.04.96

8

MS

Skien

01.06

1,59,07

Kristoffer By Vollset, Strindheim IL

19.02.96

2

G17

Lillehammer

23.06

1,59,67

Markus Borge Harbo, Skjalg IL

07.04.96

3h2

G17

Gøteborg

28.06

2,00,36

John Gopal Bjerga, Skjalg IL

03.11.96

10

UM

Lillehammer

08.09

2,00,82

Rahmatullah Rezai, Fredrikstad IF

09.09.96

2

MS

Askim

09.06

2,01,28

Endre Wigaard, IL i Bul

25.01.96

3h1

MS

Lillehammer

23.06

2,01,35

Håkon Steinshylla, Selsbakk IF

07.02.96

8h2

G17

Gøteborg

28.06

2,02,16

Aleksander Lie, IL Gneist

08.03.96

1h4

G17

Gøteborg

28.06

 

20

 

 

 

 

 

2,02,37

Sigurd Mjøen, Vollan IK

11.03.96

4h1

MS

Lillehammer

23.06

2,02,81

Sigurd Ruud Skjeseth, FIK Orion

24.12.96

2

MS

Romedal

01.06

2,02,87

Håvard Lalit Øglænd, Stavanger FIK

13.12.96

1

G17

Egersund

09.06

2,02,98

Isak Jerpstad, Steinkjer FIK

10.02.96

1

G17

Steinkjer

15.06

2,02,99

Lasse Benz, Skjalg IL

18.01.96

1

G17

Stavanger

03.06

2,02,99

Andreas Minesjord, Herkules

20.08.96

3h4

G17

Gøteborg

28.06

2,03,17

Brage Askeli, Gjøvik FIK

14.03.96

5

G17

Lillehammer

23.06

2,03,50

William Lohrmann, SK Vidar

25.01.96

1h1

G17

Nadderud

15.06

2,04,82

Sondre Mæland, Stord IL

13.05.96

2

G17

Fana

14.09

2,05,08

Aleksander Meyer, Norna-Salhus IL

15.05.96

8

MS

Fana

26.06

 

30

 

 

 

 

 

2,05,09

Anders Bakken Arneberg, IL i Bul

09.01.96

13

UM

Lillehammer

08.09

2,05,77

Erlend Mæland, Stord IL

13.05.96

15

UM

Lillehammer

08.09

2,06,06

Kristoffer Åker Nyheim, Dønna IL

15.04.96

2

G17

Bodø

18.08

2,06,07

Ørjan Kjeldsli, Stadsbygd IL

29.04.96

2

G17

Brekstad

23.06

2,06,18

Jostein Steffensen, Bodø FIK

06.12.96

3

G17

Bodø

18.08

2,07,67

Jonas Haarberg Bolgen, Ull Kisa IL

11.04.96

20

UM

Lillehammer

08.09

2,07,85

Vetle Brekmo, Lillehammer IF

15.07.96

7

G17

Lillehammer

23.06

2,07,94

Jørgen Hågensen, FIK Orion

18.08.96

1

G17

Ski

10.08

2,07,96

Odin Stangvik, Larvik Turn

19.02.96

1

MJ

Larvik

22.09

2,08,23

Stian Norheim, IL Gneist

02.07.96

4

G17

Stord

17.08

 

40

 

 

 

 

 

2,08,94

Martin Stensæter, Bagn IL

31.01.96

8

G17

Lillehammer

23.06

2,08,96

Magnus Steinstø, Bergens Turn

02.03.96

7

G17

Fana

31.05

2,10,41

Henrik Semb, Tønsberg FIK

12.03.96

10

G17

Lillehammer

23.06

2,10,9

Kjetil Rønjom Wabakken, Snøgg Friidrett

 

1

G17

Notodden

28.09

2,11,19

Ola Vatn, Straumsnes IL

16.07.96

1

G17

Straumsnes

30.05

1000 METER

2,33,80

Lars Jonassen Føyen, Stord IL

30.10.96

1

G17

Stord

05.07

2,38,27

Jonas Gjesdal, Varegg

01.06.96

1

MS

Fana

18.09

2,45,03

Kjetil Rønjom Wabakken, Snøgg Friidrett

 

1

G17

Porsgrunn

02.10

2,45,80

Karsten Warholm, Dimna IL

28.02.96

M

VMU18

Donetsk, UKR

11.07

3,00,54

Steinar Sollien Nicolaisen, Horten FIK

11.03.96

1

G17

Oslo-Bislett

20.05

3,02,64

Anders Bakken Arneberg,IL i Bul

09.01.96

6

MS

Ås

06.05

3,03,14

Vetle Ojala Berg, Bodø FIK

28.11.96

2

G17

Oslo-Bislett

20.05

1500 METER

3,52,60

Anders Sørensen, IK Tjalve

24.02.96

5hB

MS

Sollentuna, SWE

27.06

3,56,69

Edvard Kamperud Nygaard, IK Tjalve

13.03.96

3

NMJR

Overhalla

03.08

3,58,70

Lars Jonassen Føyen, Stord IL

30.10.96

1

G17

Stord

18.08

4,01,73

Mathias Berntzen Engevik, Nittedal IL

24.09.96

14

MS

Jessheim

06.06

4,04,49

Sigurd Blom Breivik, Sandvin IL

18.05.96

6

NMJR

Overhalla

03.08

4,05,13

Jonas Gjesdal, Varegg

01.06.96

7

NMJR

Overhalla

03.08

4,07,51

Håkon Steinshylla, Selsbakk IF

07.02.96

3h2

MS

Stjørdal

08.06

4,07,95

John Gopal Bjerga, Skjalg IL

03.11.96

2

MS

Sandnes

21.09

4,09,51

Endre Wigaard, IL i Bul

25.01.96

9

G17

Gøteborg

29.06

4,09,95

Sigurd Ruud Skjeseth, FIK Orion

24.12.96

6h1

MS

Lillehammer

20.06

 

10

 

 

 

 

 

4,12,05

Trond Erik Storebø, Varegg

28.08.96

4

MS

Arna

03.07

4,13,13

Håvard Lalit Øglænd, Stavanger FIK

13.12.96

4

MS

Sandnes

29.07

4,14,33

Markus Borge Harbo, Skjalg IL

07.04.96

1

MS

Stavanger

14.05

4,15,38

Lasse Benz, Skjalg IL

18.01.96

1

G17

Stavanger

14.05

4,20,63

Rasmus Njølstad Vonen, Varegg

06.10.96

4

G17

Fana

01.06

4,21,63

Aleksander Meyer, Norna-Salhus IL

15.05.96

5

G17

Fana

01.06

4,21,85

Vetle Løchting, FIK Orion

14.12.96

24

G17

Gøteborg

29.06

4,22,91

Even Kristoffersen, Kragerø IF

16.12.96

1

G17

Kragerø

05.06

4,23,97

Stian Norheim, IL Gneist

02.07.96

8

G18/19

Fana

24.08

4,24,17

Vetle Brekmo, Lillehammer IF

15.07.96

1

G17

Brandbu

08.06

 

20

 

 

 

 

 

4,26,32

Aleksander Lie, IL Gneist

08.03.96

8

MS

Arna

03.07

4,26,37

Jonas Haarberg Bolgen, Ull Kisa IL

11.04.96

30

MS

Jessheim

06.06

4,28,0

Kjetil Rønjom Wabakken, Snøgg Friidrett

 

1

G17

Bø i Telemark

26.09

4,30,21

Erlend Mæland, Stord IL

13.05.96

1

G17

Stord

08.05

4,31,11

Anders Bakken Arneberg, IL i Bul

09.01.96

2

G17

Lillehammer

20.06

4,32,15

Magnus Steinstø, Bergens Turn

02.03.96

8

G17

Fana

01.06

4,33,19

Fredrik Vaeng Røtnes, Bul Tromsø

20.03.96

1

MJ

Narvik

26.06

4,33,2

Jostein Steffensen, Bodø FIK

06.12.96

1

G17

Rana

01.06

2000 METER

5,44,44

Lars Jonassen Føyen, Stord IL

30.10.96

1

G17

Fana

15.09

6,10,52

Aleksander Meyer, Norna-Salhus IL

15.05.96

2

G17

Fana

15.09

6,14,98

Stian Norheim, IL Gneist

02.07.96

3

G17

Fana

15.09

3000 METER (UM: 9:38,00)

8,41,10

Lars Jonassen Føyen, Stord IL

30.10.96

2

MS

Lillehammer

22.06

8,51,92

Jonas Gjesdal, Varegg

01.06.96

13

MS

Oslo-Bislett

18.08

8,52,32

Sigurd Ruud Skjeseth, FIK Orion

24.12.96

5

MS

Oslo-Bislett

25.07

8,54,89

Endre Wigaard, IL i Bul

25.01.96

5

G17

Gøteborg

30.06

8,55,27

Håkon Steinshylla, Selsbakk IF

07.02.96

9

MS

Trondheim

01.06

8,58,55

Markus Borge Harbo, Skjalg IL

07.04.96

3

MS

Sandnes

13.08

9,00,95

Sigurd Mjøen, Vollan IK

11.03.96

7

G17

Gøteborg

30.06

9,01,15

John Gopal Bjerga, Skjalg IL

03.11.96

4

UM

Lillehammer

06.09

9,02,21

Kristoffer By Vollset, Strindheim IL

19.02.96

3

MS

Børsa

13.08

9,03,67

Gustav Iden, Norna-Salhus IL

01.05.96

5

MS

Fana

07.05

 

10

 

 

 

 

 

9,05,75

Alexander Kirkeberg, Malvik IL

24.06.96

2

MJ

Steinkjer

15.05

9,08,21

Erland Kvisle, Tyrving IL

28.03.96

4

G17

Nadderud

14.06

9,09,04

Anders Sørensen, IK Tjalve

24.02.96

2

MS

Lillestrøm

26.05

9,09,39

Lasse Benz, Skjalg IL

18.01.96

1

G17

Fana

02.06

9,15,87 

Rasmus Njølstad Vonen, Varegg

06.10.96

2

G17

Fana

02.06

9,18,72

Håvard Lalit Øglænd, Stavanger FIK

13.12.96

1

G17

Haugesund

25.09

9,19,44

Aleksander Meyer, Norna-Salhus IL

15.05.96

3

G17

Fana

02.06

9,23,00

Vetle Løchting, FIK Orion

14.12.96

9

UM

Lillehammer

06.09

9,23,30

Aleksander Kristiansen, Norna-Salhus IL

 

10

UM

Lillehammer

06.09

9,24,01

Vetle Larsen, Mandal/Halse IL

16.03.96

4

MS

Mandal

24.07

 

20

 

 

 

 

 

9,25,75

Stian Norheim, IL Gneist

02.07.96

5

MS

Fana

26.06

9,26,80

Anders Bakken Arneberg, IL i Bul

09.01.96

11

UM

Lillehammer

06.09

9,29,97

Sigve Innselset, Ask Friidrett

15.11.96

10

MS

Fana

07.05

9,30,36

Ørjan Kjeldsli, Stadsbygd IL

29.04.96

12

UM

Lillehammer

06.09

9,31,52

Vetle Brekmo, Lillehammer IF

15.07.96

6

G17

Nadderud

14.06

9,31,98

Jonas Haarberg Bolgen, Ull/Kisa IL

11.04.96

7

G17

Nadderud

14.06

9,34,54

Jens Christian Eikemo, IK Tjalve

30.09.96

13

UM

Lillehammer

06.09

9,38,15

John Gopal Bjerga, Skjalg IL

03.11.96

5

G17

Fana

02.06

9,40,38

Even Kristoffersen, Kragerø IF

16.12.96

1

G17

Bø i Telemark

28.05

9,41,30

Jonas Torgersen Nilsen, FIK Orion

26.01.96

10

G17

Nadderud

14.06

 

30

 

 

 

 

 

9,41,84

Karl Fremstad, Larvik Turn

09.11.96

1

G17

Larvik

31.07

9,44,50

Markus Rørvik, Sola Friidrett

24.03.96

3

G17

Torvastad

20.05

9,45,76

Fredrik Vaeng Røtnes, Bul Tromsø

20.03.96

1

G17

Målselv

01.06

5000 METER

15,13,66

Anders Sørensen, IK Tjalve

24.02.96

6

MS

Oslo-Bislett

08.07

15,18,05

Alexander Kirkeberg, Malm IL

24.06,96

5

MS

Stjørdal

09.06

15,34,73

Gustav Iden, Norna-Salhus IL

01.05.96

6

NMJR

Overhalla

02.08

15,40,62

Håkon Steinshylla, Selsbakk IF

07.02.96

7

MS

Stjørdal

09.06

15,43,32

Sigurd Ruud Skjeseth, FIK Orion

24.12.96

7

NMJR

Overhalla

02.08

15,57,05

Endre Wigaard, IL i Bul

25.01.96

10

MS

Oslo-Bislett

08.07

16,02,20

Sigurd Mjøen, Vollan IK

11.03.96

8

MS

Stjørdal

09.06

16,09,92

Håvard Lalit Øglænd, Stavanger FIK

13.12.96

14

NMJR

Overhalla

02.08

16,25,73

Aleksander Meyer, Norna-Salhus IL

15.05.96

16

NMJR

Overhalla

02.08

10000 METER

 

 

 

 

 

 

 

110 METER HEKK / HURDLES – 91,4 cm (UM: 18,00)

13,86

-0,9

Karsten Warholm, Dimna IL

28.02.96

M

VMU18

Donetsk, UKR

10.07

14,57

1,1

Adrian Hovland, Nesodden IF

04.09.96

1

G17

Lillehammer

21.06

14,84

1,6

Eivind Kleven Hagen, Fagernes IL

03.10.96

5fi

G17

Gøteborg

30.06

14,99

1,1

Eric Alberto Marhaug, Bodø FIK

05.04.96

3

G17

Lillehammer

21.06

15,07

-0,1

Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF

23.11.96

2

G17

Oslo-Bislett

18.08

15,88

1,1

Kristian Dragsund Mork, Dimna IL

13.02.96

4h1

G17

Gøteborg

30.06

16,31

0,0

Vegard Gamst, FIK Stein

11.06.96

1

G17

Harstad

22.06

16,50

0,5

Viktor Henriksen, Larvik Turn

21.12.96

6

UM

Lillehammer

06.09

16,75

0,5

Bendik Micheef, IK Hind

29.07.96

7

UM

Lillehammer

06.09

Ikke godkjente resultater / Unsanctioned performances

 

 

 

 

Medvind / Wind-assisted:

 

 

 

 

 

16,69

2,3

Steinar Sollien Nikolaisen, Horten FIK

11.03.96

1

G17

Sande

08.06

110 METER HEKK / HURDLES – 1,00 m

14,72

-1,5

Karsten Warholm, Dimna IL

28.02.96

1fi

NMJR

Overhalla

04.08

15,35

0,6

Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF

23.11.96

1

G17

Oslo-Bislett

16.09

15,87

-1,5

Eivind Kleven Hagen, Fagernes IL

03.10.96

4fi

NMJR

Overhalla

04.08

110 METER HEKK / HURDLES -1,067

14,70

0,9

Karsten Warholm, Dimna IL

28.02.96

1

NMMS

Tønsberg

23.08

300 METER HEKK / HURDLES – 84,0 cm (UM 44,50)

39,69

Sigurd Blom Breivik, IL Sandvin

18.05.96

1

UM

Lillehammer

07.09

39,94

Eivind Kleven Hagen, Fagernes IL

03.10.96

2

UM

Lillehammer

07.09

41,39

Magnar Thuestad Stokka, Skjalg IL

20.04.96

3

UM

Lillehammer

07.09

42,09

Cidi Nzita, TIL Hovding

17.09.96

4

UM

Lillehammer

07.09

42,79

Henrik Semb, Tønsberg FIK

12.03.96

2

G17

Oslo-Bislett

17.08

43,40

Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF

23.11.96

3

G17

Oslo-Bislett

17.08

43,41

Viktor Henriksen, Larvik Turn

21.12.96

5

UM

Lillehammer

07.09

44,51

Bendik Micheef, IK Hind

29.07.96

1

G17

Harstad

11.06

45,02

Vegard Gamst, FIK Stein

11.06.96

1

G17/18

Lakselv

25.08

46,24

Tore Hongshagen Kristoffersen, Steinkjer FIK

11.07.96

1

G17

Steinkjer

15.06

 

10

 

 

 

 

 

46,47

Einar Bru, Skjalg IL

14.08.96

2

G17

Fana

01.06

2000 METER HINDER / STEEPLECHASE – 91,4 cm

6,16,63

Gustav Iden, Norna-Salhus IL

01.05.96

1

G17

Fana

30.05

6,17,72

Mathias Berntzen Engevik, Nittedal IL

24.09.96

1

UM

Lillehammer

07.09

6,22,22

Sigurd Mjøen, Vollan IK

11.03.96

2

UM

Lillehammer

07.09

6,25,06

Stian Norheim, IL Gneist

02.07.96

3

UM

Lillehammer

07.09

6,28,42

Sigurd Ruud Skjeseth, FIK Orion

24.12.96

4

UM

Lillehammer

07.09

6,38,38

Fredrik Vaeng Røtnes, Bul Tromsø

20.03.96

5

UM

Lillehammer

07.09

6,42,79

Håkon Steinshylla, Selsbakk IF

07.02.96

7

NMJR

Overhalla

04.08

3000 METER HINDER / STEEPLECHASE – 91,4 cm

9,52,13

Anders Sørensen, IK Tjalve

24.02.96

5

U20

Espoo, FIN

17.08

10,38,53

Fredrik Vaeng Røtnes, Bul Tromsø

20.03.96

6

NMMS

Tønsberg

24.08

HØYDE / HIGH JUMP (UM: 1,75)

2,03

Karsten Warholm, Dimna IL

28.02.96

1

NMJR

Overhalla

02.08

1,93

Amund Høie Sjursen, BFG Bergen

16.01.96

1

UM

Lillehammer

07.09

1,90

Eric Alberto Marhaug, Bodø FIK

05.04.96

1

G17

Bodø

18.08

1,87

Bjørnulf Brekke, Målselv IL

22.08.96

2

UM

Lillehammer

07.09

1,85

Isak Jerpstad, Steinkjer FIK

10.02.96

1

G17

Namsos

15.09

1,84

Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL

06.06.96

4

UM

Lillehammer

07.09

1,83

Magnus Leikvoll, IL Gneist

14.08.96

1

G17

Fana

09.06

1,83

Marius Skauen, Fredrikstad IF

29.05.96

2

G17

Lillehammer

21.06

1,80

Sverre Blom Breivik, IL Sandvin

18.05.96

1

G17

Lillestrøm

25.05

1,80

Håkon Næss, FIK Stein

07.10.96

1

G17

Harstad

21.06

 

10

 

 

 

 

 

1,78

Vetle Ojala Berg, Bodø FIK

28.11.96

8

UM

Lillehammer

07.09

1,75

Bendik Micheef, IK Hind

29.07.96

1

G17

Nordkjosbotn

09.06

1,75

Lars Einar Røise, IK Våg

22.11.96

2

G17

Nadderud

14.06

1,73

Steinar Sollien Nicolaisen, Horten FIK

11.03.96

9

UM

Lillehammer

07.09

1,66

Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett

15.11.96

3

G17

Oslo-Bislett

20.05

1,65

Steffen Kildegård, Rana FIK

04.10.96

4

G17

Lillehammer

21.06

1,65

Mathias Sundgot Schneider, IL i Bul

11.03.96

1

G17

Oslo-Bislett

11.09

1,61

Jørund Løken, Stord IL

13.06.96

2

G17

Fana

15.09

1,60

Magnus Dyrmose Ryseth, IK Hind

17.07.96

2

G17

Nordkjosbotn

09.06

1,60

Odin Stangvik, Larvik Turn

19.02.96

1

G17

Larvik

12.06

 

20

 

 

 

 

 

1,55

Håvard Våge Opheim, IL Gneist

01.09.96

2

G17

Fana

01.06

STAV / POLE VAULT (UM: 2,80)

4,10

Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL

06.06.96

6

NMJR

Overhalla

02.08

3,80

Jonas Bergkvist Melå, Moelven IL

18.08.96

1

G17

Oslo-Bislett

17.08

3,40

Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett

15.11.96

1

G17

Oslo-Bisl

19.05

3,40

Steinar Sollien Nicolaissen, Horten FIK

11.03.96

2

G17

Oslo-Bislett

17.08

3,35

Aleksander Pedersen, Jægervatnet IL

07.02.96

1

G17

Målselv

02.06

3,00

Magnus Leikvoll, IL Gneist

14.08.96

1

G17

Byrkjelo

28.06

2,91

Håvard Våge Opheim, IL Gneist

01.09.96

5

UM

Lillehammer

08.09

LENGDE / LONG JUMP (UM 5,85)

7,30

1,1

Karsten Warholm, Dimna IL

28.02.96

1

VM

Donetsk, UKR

10.07

7,17

-0,7

Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett

15.11.96

3

G17

Gøteborg

28.06

7,09

0,9

Amund Høie Sjursen, IL Gneist

16.01.96

1

G17

Osterøy

22.09

6,95

1,1

Marius Bull Hjeltnes, IL Gular

22.06.96

1

G16/17

Fana

14.09

6,72

1,4

Eivind Kleven Hagen, Fagernes IL

03.10.96

5

NMJR

Overhalla

03.08

6,55

1,1

Joakim Moss Grutle, Bremnes IL

01.07.96

2

G17

Lillehammer

22.06

6,18

0,3

Rolf Magnus Rinde, Hellas IF

01.05.96

1

G17

Geithus

14.09

6,01

2,0

Vegard Gamst, FIK Stein

11.06.96

1

G17

Hammerfest

30.05

5,90

2,0

Morten Andersen, Bul Tromsø

20.06.96

1

G17

Harstad

22.06

5,89

-0,3

Daniel Verheugen Hvidsten, Nesodden IF

16.06.96

1

G17

Nesodden

03.09

 

 

10

 

 

 

 

 

5,87

0,1

Marius Rygg, Hyen IL

06.06.96

1

G17

Byrkjelo

30.06

5,87

-0,3

Erlend Pukstad, Selsbakk IF

07.10.96

1

G17

Selbu

14.09

5,74

0,0

Håkon Næss, FIK Stein

07.10.96

7

UM

Lillehammer

07.09

5,73

0,2

Jonas Bergkvist Melå, Moelven IL

18.08.96

1

G17

Brandbu

08.06

5,61

1,9

Marius Mellum, Ull/Kisa IL

16.04.96

1

G17

Oslo-Bislett

18.08

5,60

2,0

Isak Jerpstad, Steinkjer FIK

10.02.96

1

G17

Steinkjer

15.05

5,60

-1,7

Henrik Hyndøy, Rena IL

24.10.96

1

G17

Brandbu

08.06

5,53

0,5

Steinar Sollien Nicolaisen, Horten FIK

11.03.96

1

G17

Sande

08.06

5,53

0,0

Eivind Hvistendahl, Tyrving IL

23.03.96

1

G17

Nadderud

19.09

5,46

0,5

Steffen Kildegård, Rana FIK

04.10.96

10

UM

Lillehammer

07.09

 

 

20

 

 

 

 

 

5,45

0,0

Jørgen Staurvik Strand, IL i Bul

28.03.96

2

G16/17

Oslo-Bæk

12.05

5,44

1,6

Erlend Lunde Colleuille, IL i Bul

07.12.96

2

G17

Lillestrøm

26.05

5,43

0,1

Celest Makita, Selsbakk IL

31.12.96

1

G17

Brekstad

23.06

5,24

-0,7

Christian Akuffo-Mensah, Selsbakk IF

 

2

G17

Selbu

14.09

5,23

-0,1

Vetle Ojala Berg, Bodø FIK

28.11.96

11

UM

Lillehammer

07.09

5,22

0,5

Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL

06.06.96

2

G16/17

Romedal

01.06

5,17

0,5

Magnar Thuestad Stokka, Skjalg IL

20.04.96

3

G17

Torvastad

19.05

 

 

 

 

 

 

 

 

Ikke godkjente resultater / Unsanctioned performances

 

 

 

 

Medvind / Wind-assisted:

 

 

 

 

 

7,52

3,0

Karsten Warholm, Dimna IL

28.02.96

1

G17

Gøteborg

28.06

7,21

2,6

Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett

15.11.96

3

G17

Gøteborg

28.06

6,98

4,0

Marius Bull Hjeltnes, IL Gular

22.06.96

2

MS

Brandbu

22.05

6,49

4,2

Eivind Kleven Hagen, Fagernes IL

03.10.96

5

MS

Brandbu

22.05

6,32

2,2

Joakim Moss Grutle, Bremnes IL

01.07.96

3

G17

Fana

02.06

6,13

3,8

Eric Alberto Marhaug, Bodø FIK

05.04.96

1

G17

Bodø

18.08

5,69

4,4

Steffen Kildegård, Rana FIK

04.10.96

2

G17

Bodø

18.08

5,68

2,3

Vetle Ojala Berg, Bodø FIK

28.11.96

3

G17

Bodø

18.08

5,48

2,6

Håkon Næss, FIK Stein

07.10.96

2

G17/19

Alta

30,05

TRESTEG / TRIPLE JUMP (UM 11,75)

14,14

1,1

Karsten Warholm, Dimna IL

28.02.96

2

NMJR

Overhalla

04.08

14,04

1,1

Marius Bull Hjeltnes, IL Gular

22.06.96

1

NMJR

Overhalla

04.08

13,48

0,0

Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett

15.11.96

1

MS

Trondheim

18.09

12,94

1,7

Marius Rygg, Hyen IL

06.06.96

5

NMJR

Overhalla

04.08

12,60

1,8

Morten Andersen, Bul Tromsø

20.06.96

2

UM

Lillehammer

06.09

12,49

0,0

Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF

23.11.96

1

G17

Ski

10.08

11,92

-1,6

Joakim Moss Grutle, Bremnes IL

01.07.96

1

MS

Bømlo

21.07

11,81

2,0

Henrik Hyndøy, Rena IL

24.10.96

1

G17

Brandbu

09.06

11,60

0,0

Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL

06.06.96

1

G16/17

Gausdal

10.08

 

 

10

 

 

 

 

 

11,34

-0,7

Eivind Hvistendahl, Tyrving IL

23.03.96

1

G17

Nadderud

19.09

11,33

1,2

Magnus Steinstø, Bergens Turn

02.03.96

1

G17

Fana

31.05

11,28

-0,3

Jonas Bergkvist Melå, Moelven IL

18.08.96

2

G16/17

Gausdal

10.08

11,18

-0,6

Magnar Thuestad Stokka, Skjalg IL

20.04.96

2

G17

Fana

31.05

Ikke godkjente resultater / Unsanctioned performances

 

 

 

 

Medvind / Wind-assisted:

 

 

 

 

 

14,17

3,1

Marius Bull Hjeltnes, IL Gular

22.06.96

1

NMJR

Overhalla

04.08

12,66

2,6

Marius Rygg, Hyen IL

06.06.96

1

G17

Nadderud

15.06

11,31

2,1

Magnus Leikvoll, IL Gneist

14.08.96

1

G17

Fana

27.08

KULE / SHOT PUT – 5 kg (UM 12,50)

17,33

Thor Olav Rosvold, Asker Skiklubb

02.07.96

1

UM

Lillehammer

06.09

13,69

Kristoffer Øvrelid Hasfjord, Hareid IL

17.01.96

1

G17

Ulsteinvik

25.05

13,56

Erlend Ulvestad, IL Brodd

29.04.96

2

UM

Lillehammer

06.09

13,21

Jon Nerdal, Norna-Salhus IL

17.02.96

3

UM

Lillehammer

06.09

13,04

Hans Sande, IL Brodd

06.02.96

2

G17

Hyen

12.09

12,94

Karsten Warholm, Dimna IL

28.02.96

M

VMU18

Donetsk, UKR

10.07

12,81