GUTTER/BOYS 16 ÅR (1997)

Pr. 30. juni

Utarbeidet av/Compiled by Lars Arve Røssland, SRU (larsarve.rossland@gmail.com)

Fødselsdata ved Jan Jørgen Moe, SRU (jjmoe@online.no)

 

 

 

40 METER

5,48

 

Tobias Skavnes Våge, Dimna IL

05.09.97

1

 

Sykkylven

02.02

5,58

 

Irrfe Renz Bagol, Dimna IL

03.12.97

2

 

Sykkylven

02.02

 

 

 

 

 

 

 

 

60 METER (7,90)

7,29

 

Abou Granli Diomandé, FIK Orion

22.05.97

1sf1

UM

Steinkjer

09.03

7,55

 

Nicolas Roppen Masters, Dimna IL

06.10.97

1sf2

UM

Steinkjer

09.03

7,56

 

Håkon Elvsås Hovland, Moss IL

26.04.97

2sf1

UM

Steinkjer

09.03

7,57

 

Christoffer Sandven, FIL AKS-77

13.02.97

1

 

Haukås

17.02

7,57

 

Marius Kristoffersen, IL Koll

27.01.97

3sf1

UM

Steinkjer

09.03

7,57

 

Tobias Skavnes Våge, Dimna IL

05.09.97

2sf2

UM

Steinkjer

09.03

7,58

 

Helge Sveindal Rosfjord, TIF Viking

14.03.97

3sf1

UM

Steinkjer

09.03

7,58

 

Vemund Lenschow, IL Tyrving

14.01.97

3f

UM

Steinkjer

09.03

7,60

 

Theo Griffin Halvorsen, IL Tyrving

04.01.97

mx

 

Rud

03.03

7,61

 

Martinius Røste, IL i BUL

26.06.97

1f

 

Stange

16.03

 

 

(10)

 

 

 

 

 

7,62

 

Erik Lund, Brandbu IF

26.04.97

2h2

UM

Steinkjer

09.03

7,64

 

Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett

24.01.97

2f

 

Stange

16.03

7,65

 

Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL

04.02.97

1

 

Lillestrøm

03.03

7,66

 

Emil Engelsen Holm, IL Gneist

03.07.97

2

 

Haukås

09.02

7,67

 

Sivert Eikrem, IL Koll

14.08.97

1f

 

Lillestrøm

26.01

7,67

 

Jonas Flatestøl, Moi IL

30.09.97

1h1

MS

Sandnes

02.03

7,67

 

Julius James Ebarle, Steinkjer FIK

25.07.97

2h4

UM

Steinkjer

09.03

7,67

 

Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL

30.12.97

5sf1

UM

Steinkjer

09.03

7,67

 

Nikolay Iverin, IF Hellas

20.01.97

1h3

 

Stange

16.03

7,68

 

Sjalg Øvstehage, Lillehammer IF

19.08.97

4f

 

Stange

16.03

 

 

(20)

 

 

 

 

 

7,71

 

Eric Menchini Pedersen, Moss IL

09.06.97

2h3

UM

Steinkjer

09.03

7,72

 

Theodor Unnerud, Moss IL

16.03.97

1

 

Askim

20.01

7,72

 

Bendik Skarstad, Trones IL

16.05.97

1

 

Ås, SWE

26.01

7,72

 

Thomas Karlsnes, IL Tyrving

07.07.97

3h3

UM

Steinkjer

09.03

7,74

 

Thomas Bjerkan, IL i BUL

21.10.97

6h9

MS

Göteborg,SWE

02.02

7,75

 

Petter Villanger, Kalandseid IL

21.07.97

4

 

Haukås

09.02

7,75

 

Tobias Dale, Asker SK

04.01.97

2h2

 

Stange

16.03

7,76

 

Odin Hallquist, IL Koll

01.10.97

3h2

UM

Steinkjer

09.03

7,80

 

Jakob Prebensen Muladal, Nesodden IF

04.05.97

1h2

 

Oslo/Ek

02.03

7,81

 

Daniel Agard Stenberg, IL i BUL

17.08.97

5h2

UM

Steinkjer

09.03

 

 

(30)

 

 

 

 

 

7,83

 

Isak Wicken, IL i BUL

04.04.97

3h3

 

Stange

16.03

7,83

 

Johannes Bergh, IL Koll

08.02.97

5f

P17

Örebro, SWE

23.03

7,84

 

Håkon Fossum Heldal, Herkules Friidrett

15.05.97

3h2

 

Oslo/Ek

02.03

7,85

 

Lars Gausemel Stølen, IL Tyrving

04.09.97

2h1

 

Oslo/Ek

01.12

7,85

 

Markus Nikolai Berner, IL Tyrving

26.07.97

3h1

 

Lillestrøm

26.01

7,87

 

Phillip Lukas Rake Berggren, SK Ready

23.02.97

4h2

 

Oslo/Ek

02.03

7,89

 

Erik Folkow, IL BUL-Tromsø

23.09.97

7f

MJ

Tromsø

03.02

7,90

 

Abdurrahman Hir, Selsbakk IF

07.03.97

2

 

Steinkjer

15.12

7,90

 

Simen Gjerde, IL Norna-Salus

20.03.97

4

 

Haukås

20.01

 

 

 

 

 

 

 

 

Ekstraløp/extra race

7,62

 

Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL

30.12.97

1

MS

Haukås

05.03

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/handtiming:

7,3

 

Vidar Hatlem, Hyllestad IL

15.08.97

1

 

Førde

20.01

7,4

 

Abou Granli Diomandé, FIK Orion

22.05.97

3

MS

Stange

05.01

7,6

 

Ola Moheim, Sørild FIK

27.08.97

1

 

Lyngdal

12.01

7,6

 

Erik Lund, Brandbu IF

26.04.97

1

 

Etnedal

26.01

7,7

 

Anders Hommen, Lyngdal IL

02.06.97

2

 

Lyngdal

12.01

7,7

 

Sindre Skjulestad Throndsen, Snøgg Friidrett

05.04.97

1

 

Notodden

01.02

 

 

 

 

 

 

 

 

100 METER

11,80

 

Abou Granli Diomandé, FIK Orion

22.05.97

1h2

 

Drammen

13.01

12,41

 

Martinius Røste, IL i BUL

26.06.97

2h2

 

Drammen

13.01

12,51

 

Simen Halsen, Almenning IL

04.05.97

1

 

Florø

16.03

12,53

 

Odin Hallquist, IL Koll

01.10.97

3h2

 

Drammen

13.01

12,60

 

Ulrik Sæther Langvik, Fredrikstad IF

27.02.97

4h2

 

Drammen

13.01

12,61

 

Nikolay Iverin, IF Hellas

20.01.97

5h2

 

Drammen

13.01

12,70

 

Daniel Agard Stenberg, IL i BUL

17.08.97

6h2

 

Drammen

13.01

12,71

 

Bendik Weltzien, Almenning IL

12.05.97

2

 

Florø

16.03

12,86

 

André Jahn-Larsen, IF Sturla

31.05.97

1h1

 

Drammen

13.01

12,95

 

Erik Folkow, IL BUL-Tromsø

23.09.97

1

 

Luleå, SWE

23.03

 

 

(10)

 

 

 

 

 

13,20

 

Kristoffer Perry Aas, IF Eiker-Kvikk

12.01.97

2h1

 

Drammen

13.01

13,91

 

Vincent Førde, Svelgen TIF

 

3

 

Florø

16.03

14,20

 

Markus Hansen, Larvik TIL

04.01.97

3h1

 

Drammen

13.01

 

 

 

 

 

 

 

 

150 METER

17,93

 

Emil Engelsen Holm, IL Gneist

03.07.97

1

 

Haukås

27.01

18,33

 

Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL

30.12.97

2

 

Haukås

27.01

 

 

 

 

 

 

 

 

200 METER (25,50)

23,11

 

Abou Granli Diomandé, FIK Orion

22.05.97

1f

UM

Steinkjer

10.03

23,72

 

Theo Griffin Halvorsen, IL Tyrving

04.01.97

1h2

MS

Rud

25.04

23,89

 

Emil Engelsen Holm, IL Gneist

03.07.97

1h2

UM

Steinkjer

10.03

24,12

 

Markus Nikolai Berner, IL Tyrving

26.07.97

2h2

MS

Rud

25.04

24,20

 

Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL

30.12.97

2h1

 

Haukås

09.02

24,26

 

Helge Sveindal Rosfjord, TIF Viking

14.03.97

3h1

 

Haukås

09.02

24,33

 

Lars Gausemel Stølen, IL Tyrving

04.09.97

3h2

MS

Rud

25.04

24,36

 

Sivert Eikrem, IL Koll

14.08.97

1h2

UM

Steinkjer

10.03

24,37

 

Sjalg Øvstehage, Lillehammer IF

19.08.97

1h2

 

Stange

17.03

24,40

 

Tobias Skavnes Våge, Dimna IL

05.09.97

3h1

UM

Steinkjer

10.03

 

 

(10)

 

 

 

 

 

24,49

 

Thomas Karlsnes, IL Tyrving

07.07.97

2h3

 

Stange

17.03

24,62

 

Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett

24.01.97

2

 

Stange

20.01

24,64

 

Martinius Røste, IL i BUL

26.03.97

2h3

UM

Steinkjer

10.03

24,72

 

Vemund Lenschow, IL Tyrving

14.01.97

3h3

UM

Steinkjer

10.03

24,78

 

Nicolas Roppen Masters, Dimna IL

06.10.97

3h2

UM

Steinkjer

10.03

24,86

 

Peder Tangen, Bækkelagets SK

06.08.97

4h4

UM

Steinkjer

10.03

24,93

 

Abdurrahman Hir, Selsbakk IF

07.03.97

2

MS

Ranheim

24.01

24,93

 

Odin Hallquist, IL Koll

01.10.97

2h2

MS

Stange

09.02

24,98

 

Martin Schaal Mortensen, IL BUL-Tromsø

16.01.97

4h2

UM

Steinkjer

10.03

25,05

 

Alexander Tesfamariam, Bergens TF

97

1h3

 

Haukås

09.02

 

 

(20)

 

 

 

 

 

25,11

 

Bendik Skarstad, Trones IL

16.05.97

5h3

UM

Steinkjer

10.03

25,14

 

Sindre Tømmervik, Ranheim IL

28.01.97

1

 

Ranheim

20.01

25,24

 

Daniel Agard Stenberg, IL i BUL

17.08.97

2h2

 

Stange

17.03

25,26

 

Tobias Dale, Asker SK

04.01.97

4h3

 

Stange

17.03

25,27

 

Håkon Fossum Heldal, Herkules Friidrett

15.05.97

5h2

UM

Steinkjer

10.03

25,30

 

Julius James Ebarle, Steinkjer FIK

25.07.97

5h4

UM

Steinkjer

10.03

25,34

 

Johannes Bergh, IL Koll

08.02.97

4h3

P17

Örebro, SWE

24.03

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/handtiming:

24,9

 

Simen Spolen, Steinkjer FIK

23.04.97

1h3

MS

Ranheim

01.03

25,1

 

Julius James Ebarle, Steinkjer FIK

25.07.97

2h3

MS

Ranheim

01.03

 

 

 

 

 

 

 

 

400 METER

54,11

 

Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL

30.12.97

1

 

Haukås

17.02

54,41

 

Bendik Skarstad, Trones IL

16.05.97

1

 

Ås, SWE

27.01

54,99

 

Lars Lunde, Stord IL

20.05.97

2

 

Haugesund

06.01

56,04

 

Martin Schaal Mortensen, IL BUL-Tromsø

16.01.97

2h1

MJ

Tromsø

03.02

56,06

 

Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett

24.01.97

1

 

Stange

19.01

56,10

 

Erik Folkow, IL BUL-Tromsø

23.09.97

1h2

MJ

Tromsø

03.02

56,32

 

Simen Gjerde, IL Norna-Salus

20.03.97

2

 

Haukås

19.01

57,17

 

Tor Brian Surdal, Moi IL

16.06.97

3

MS

Sandnes

02.03

61,34

 

Petter Grindahl, Fredrikstad IF

02.09.97

3

 

Göteborg,SWE

03.02

61,47

 

Marius Martinsen, IL Norna-Salhus

08.09.97

3

 

Haukås

19.01

 

 

(10)

 

 

 

 

 

61,9

 

Vidar Hatlem, Hyllestad IL

15.08.97

1

 

Førde

20.01

62,4

 

Vincent Førde, Svelgen TIF

 

1

 

Florø

16.03

64,64

 

John Henrik Wohlen, Verdal FIK

26.02.97

1

 

Steinkjer

10.01

 

 

 

 

 

 

 

 

600 METER (1:40,00)

1:26,51

 

Abdurrahman Hir, Selsbakk IF

07.03.97

1

 

Ranheim

05.12

1:26,91

 

Lars Lunde, Stord IL

20.05.97

2

 

Haukås

10.02

1:27,99

 

Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL

30.12.97

3

 

Haukås

10.02

1:29,15

 

Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL

04.02.97

1

 

Stange

16.03

1:29,41

 

Magnar Fossbakken Lundberg, Hommelvik IL

28.03.97

2

 

Ranheim

05.12

1:29,73

 

Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK

10.11.97

2

 

Stange

16.03

1:31,23

 

Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL

08.08.97

3

 

Stange

16.03

1:31,56

 

Jens Larsen Åstveit, IL Gneist

11.05.97

4

 

Haukås

10.02

1:32,30

 

Haakon Rode, IL Tyrving

10.02.97

1

 

Rud

03.03

1:32,30

 

Sindre Skjulestad Throndsen, Snøgg Friidrett

05.04.97

4

 

Stange

16.03

 

 

(10)

 

 

 

 

 

1:33,01

 

Sivert Eikrem, IL Koll

14.08.97

1

 

Lillestrøm

26.01

1:33,44

 

Fredrik Myrvang, FIK Orion

29.01.97

2

 

Lillestrøm

26.01

1:33,72

 

Lars Giske, IL Tyrving

05.02.97

5

 

Oslo/Ek

01.12

1:34,01

 

Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett

24.01.97

5

 

Stange

16.03

1:34,86

 

Mathis Fjeldberg Nerby, IL Tyrving

13.01.97

6

 

Oslo/Ek

01.12

1:36,23

 

John Atle Rasmussen, Haugesund IL

15.07.97

1

 

Haugesund

13.03

1:36,47

 

Thomas Blekastad Davis, IL Tyrving

15.04.97

3

 

Rud

03.03

1:36,72

 

Markus Markmanrud, Osterøy IL

17.12.97

5

 

Haukås

10.02

1:38,01

 

Ahmed Ali Hussein, Gausdal FIK

08.11.97

6

 

Stange

16.03

1:38,73

 

Tore Klungland, Ullensaker/Kisa IL

08.09.97

7

 

Oslo/Ek

01.12

 

 

(20)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

800 METER (2:12,00)

1:58,58

 

Abdurrahman Hir, Selsbakk IF

07.03.97

1h3

UM

Steinkjer

09.03

2:00,39

 

Lars Lunde, Stord IL

20.05.97

2h3

UM

Steinkjer

09.03

2:01,96

 

Joakim Sundgot Gustavsen, Dimna IL

03.04.97

3h3

UM

Steinkjer

09.03

2:02,08

 

Andreas Wathne, IL Skjalg

24.01.97

4h3

UM

Steinkjer

09.03

2:03,96

 

Magnar Fossbakken Lundberg, Hommelvik IL

28.03.97

1

 

Ranheim

20.01

2:04,07

 

Marius-Emil Salvanes, Åkra IL

27.01.97

1

 

Haugesund

06.01

2:04,37

 

Martin Schaal Mortensen, IL BUL-Tromsø

16.01.97

1h2

UM

Steinkjer

09.03

2:04,40

 

Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK

10.11.97

5h3

UM

Steinkjer

09.03

2:05,26

 

Sondre Aksel Qvale, Bøler IF

20.02.97

2

 

Oslo/Ek

02.03

2:06,86

 

Fredrik Myrvang, FIK Orion

29.01.97

9

MS

Stange

09.02

 

 

(10)

 

 

 

 

 

2:07,77

 

Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL

04.02.97

7h3

UM

Steinkjer

09.03

2:08,29

 

Jon Gunnar Alfsen, Ullensaker/Kisa IL

20.07.97

3h2

UM

Steinkjer

09.03

2:08,84

 

Stian Øvergaard Aarvik, IL Gneist

24.04.97

5h2

UM

Steinkjer

09.03

2:09,20

 

Bendik Skarstad, Trones IL

16.05.97

6h2

UM

Steinkjer

09.03

2:09,54

 

Jens Larsen Åstveit, IL Gneist

11.05.97

1h1

UM

Steinkjer

09.03

2:10,86

 

Tore Klungland, Ullensaker/Kisa IL

08.09.97

2h1

UM

Steinkjer

09.03

2:11,01

 

Sondre Strøm, Laksevåg TIL

03.03.97

7h2

UM

Steinkjer

09.03

2:11,37

 

Haakon Rode, IL Tyrving

10.02.97

8h2

UM

Steinkjer

09.03

2:12,01

 

Lars Giske, IL Tyrving

05.02.97

3h1

UM

Steinkjer

09.03

2:12,58

 

Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL

08.08.97

6

G17

Oslo/Ek

02.03

 

 

(20)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1000 METER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1500 METER

4:06,64

 

Lars Lunde, Stord IL

20.05.97

1

 

Haukås

09.02

4:09,24

 

Abdurrahman Hir, Selsbakk IF

07.03.97

1

MS

Ranheim

20.02

4:11,66

 

Joakim Sødal, Kyrksæterøra IL

10.04.97

5

MS

Ranheim

20.02

4:11,95

 

Stian Øvergaard Aarvik, IL Gneist

24.04.97

2

 

Haukås

09.02

4:17,72

 

Marius-Emil Salvanes, Åkra IL

27.01.97

4h2

UM

Steinkjer

10.03

4:19,75

 

Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK

10.11.97

5h2

UM

Steinkjer

10.03

4:20,19

 

Andreas Wathne, IL Skjalg

24.01.97

6h2

UM

Steinkjer

10.03

4:21,14

 

Sondre Aksel Qvale, Bøler IF

20.02.97

7h2

UM

Steinkjer

10.03

4:25,41

 

Magnar Fossbakken Lundberg, Hommelvik IL

28.03.97

8h2

UM

Steinkjer

10.03

4:28,01

 

Sondre Strøm, Laksevåg TIL

03.03.97

1h1

UM

Steinkjer

10.03

 

 

(10)

 

 

 

 

 

4:28,51

 

Sebastian Mitchell, Bækkelagets SK

10.02.97

2h1

UM

Steinkjer

10.03

4:28,81

 

Lasse Nordahl, FIL AKS-77

10.08.97

1

 

Haukås

17.02

4:29,41

 

Jens Larsen Åstveit, IL Gneist

11.05.97

3h1

UM

Steinkjer

10.03

4:30,16

 

Martin Schaal Mortensen, IL BUL-Tromsø

16.01.97

 

 

Tromsø

15.05

4:33,37

 

Tore Klungland, Ullensaker/Kisa IL

08.09.97

4h1

UM

Steinkjer

10.03

4:33,59

 

Ahmed Ali Hussein, Gausdal FIK

08.11.97

5h1

UM

Steinkjer

10.03

4:38,58

 

Mathis Fjeldberg Nerby, IL Tyrving

13.01.97

6h1

UM

Steinkjer

10.03

5:27,86

 

Mads Østreng Veland, Haugesund IL

06.09.97

2

 

Haugesund

12.12

 

 

 

 

 

 

 

 

3000 METER

8:52,91

 

Lars Lunde, Stord IL

20.05.97

2

MS

Haukås

18.01

8:55,73

 

Stian Øvergaard Aarvik, BFG Bergen FIK

24.04.97

4

MS

Haukås

18.01

9:06,7

 

Joakim Sødal, Kyrksæterøra IL

10.04.97

1

16-17

Ranheim

11.02

9:31,4

 

Hallvard Seim Grøvlen, Strindheim IL

01.05.97

2

16-17

Ranheim

14.01

10:01,41

 

Jens Larsen Åstveit, IL Gneist

11.05.97

1

 

Haukås

18.01

10:07,7

 

Sebastian Aas, Strindheim IL

26.11.97

3

16-17

Ranheim

14.01

 

 

 

 

 

 

 

 

Ikke medlem av NFIF/Not member of federation

9:06,15

 

Alex Østberg, Darien High School

15.02.97

5

 

New Haven,USA

19.01

 

 

 

 

 

 

 

 

60 METER HEKK/HURDLES (91,4 cm)

8,60

 

Tobias Skavnes Våge, Dimna IL

05.09.97

1

UM

Steinkjer

08.03

9,01

 

Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett

24.01.97

2

UM

Steinkjer

08.02

9,05

 

Johannes Bergh, IL Koll

08.02.97

3

UM

Steinkjer

08.03

9,43

 

Emil Engelsen Holm, IL Gneist

03.07.97

1

 

Haukås

27.01

9,52

 

Joakim Sundgot Gustavsen, Dimna IL

03.04.97

4

UM

Steinkjer

08.03

9,64

 

Thorbjørn Vika Tholo, Bergens TF

20.01.97

5

UM

Steinkjer

08.03

9,73

 

Henrik Sæthermoen Solvang, IL BUL-Tromsø

24.10.97

6

UM

Steinkjer

08.03

10,06

 

Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL

30.12.97

7

UM

Steinkjer

08.03

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/handtiming:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100 METER HEKK/HURDLES (91,4 cm)

17,43

 

Henrik Sæthermoen Solvang, IL BUL-Tromsø

24.10.97

1

 

Luleå, SWE

23.03

 

 

 

 

 

 

 

 

1500 METER KAPPGANG/WALK

8:23,83

 

Vegard Nordbø, Flekkefjord IF

02.03.97

1

UM

Steinkjer

08.03

9;37,93

 

John Atle Rasmussen, Haugesund IL

15.07.97

1

 

Haugesund

20.01

 

 

 

 

 

 

 

 

HØYDE/HIGH JUMP (1,60)

1,76

 

Kristoffer Sannes, Kristiansands IF

10.04.97

1

UM

Steinkjer

09.03

1,76

 

Per Inge Brenno Gagnås, Børsa IL

12.04.97

2

UM

Steinkjer

09.03

1,75

 

Victor Armand Stensholt, IL Runar

12.05.97

1

 

Drammen

13.01

1,75

 

Didrik Nyhus, IF Sturla

04.02.97

2

 

Drammen

13.01

1,73

 

Eric Menchini Pedersen, Moss IL

09.06.97

3

Um

Steinkjer

09.03

1,72

 

Henrik Årby, Sandefjord TIF

04.12.97

6

 

Göteborg,SWE

03.02

1,65

 

Håkon Fossum Heldal, Herkules Friidrett

15.05.97

4

15/16

Drammen

10.02

1,60

 

Vegard Nordbø, Flekkefjord IF

02.03.97

2

 

Kristiansand

26.01

1,58

 

Simen Halsen, Almenning IL

04.05.97

1

 

Vågsøy

24.11

1,55

 

Bendik Weltzien, Almenning IL

12.05.97

2

 

Vågsøy

24.11

1,55

 

Lars Lunde, Stord IL

20.05.97

1

 

Leirvik

27.01

1,55

 

Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL

04.02.97

2

 

Lillestrøm

26.01

1,55

 

Markus Olaussen, Fredrikstad IF

05.05.97

1

 

Fredrikstad

10.02

1,55

 

Kristoffer Perry Aas, IF Eiker-Kvikk

12.01.97

7

15/16

Drammen

10.02

 

 

(14)

 

 

 

 

 

1,50

 

Anders Hommen, Lyngdal IL

02.06.97

1

 

Lyngdal

12.01

1,50

 

Simen Eikeland, Lyngdal IL

03.04.97

2

 

Lyngdal

12.01

1,50

 

Espen Berntzen Høgstedt, Asker SK

03.04.97

3

 

Drammen

13.01

1,50

 

Helge Sveindal Rosfjord, TIF Viking

14.03.97

1

 

Haukås

10.02

1,50

 

Thomas Bjerkan, IL i BUL

21.10.97

2

 

Fredrikstad

10.02

1,50

 

Martinius Røste, IL i BUL

26.03.97

1

 

Stange

17.03

1,50

 

Isak Wicken, IL i BUL

04.04.97

2

 

Stange

17.03

 

 

(21)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HØYDE UTEN TILLØP/STANDING HIGH JUMP

1,45

 

Emil Engelsen Holm, IL Gneist

03.07.97

1

 

Laksevåg

26.01

1,40

 

Markus Olaussen, Fredrikstad IF

05.05.97

1

 

Fredrikstad

28.01

1,37

 

Nicolas Roppen Masters, Dimna IL

06.10.97

1

 

Ulsteinvik

30.10

1,35

 

Eric Menchini Pedersen, Moss IL

09.06.97

1

 

Moss

06.02

1,35

 

Martinius Røste, IL i BUL

26.03.97

1

 

Oslo/Ek

14.03

1,35

 

Ole Mikael Setvik Loe, Søndre Meløy IL

25.01.97

1

 

Engavågen

16.03

1,32

 

Espen Berntzen Høgstedt, Asker SK

03.04.97

1

 

Gjønnes

27.01

1,30

 

Sjur Buraas, Hurdal IL

12.11.97

1

 

Hurdal

22.01

1,30

 

Didrik Seland, Fredrikstad IF

23.04.97

2

 

Fredrikstad

28.01

1,30

 

Nikolai Borgen Knudsen, IL i BUL

04.02.97

2

 

Oslo/Ek

14.03

 

 

(10)

 

 

 

 

 

1,25

 

Oddvar Jacobsen, Sørild FIK

29.08.97

1

 

Grimstad

14.02

1,22

 

Vegard Enerstvedt, Bremnes IL

10.04.97

1

 

Svortland

13.12

1,20

 

Haldor Jøsendal, Søndre Land IL

02.10.97

1

 

Dokka

17.11

1,20

 

Sondre Strøm, Laksevåg TIL

03.03.97

2

 

Laksevåg

26.01

1,20

 

Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK

10.11.97

1

 

Bekkelaget

04.03

1,20

 

Kristoffer Perry Aas, IF Eiker-Kvikk

12.01.97

1

 

Drammen

14.03

1,20

 

Tom Andreas Olsen, Søndre Meløy IL

04.08.97

2

 

Engavågen

16.03

1,15

 

Markus Markmanrud, Osterøy IL

17.12.97

1

 

Valestrand

28.12

1,15

 

Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL

30.12.97

3

 

Laksevåg

26.01

1,15

 

Ulrik Sæther Langvik, Fredrikstad IF

27.02.97

3

 

Fredrikstad

28.01

1,15

 

William Sletsjøe, Bækkelagets SK

04.09.97

2

 

Bekkelaget

04.03

1,15

 

Lasse Seljevold, Søndre Meløy IL

17.01.97

3

 

Engavågen

16.03

 

 

(21)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STAV/POLE VAULT

3,62

 

Thorbjørn Vika Tholo, Bergens TF

20.01.97

1

 

Fana

09.12

3,40

 

Johannes Bergh, IL Koll

08.02.97

2

UM

Steinkjer

09.03

2,73

 

Martin Schaal Mortensen, IL BUL-Tromsø

16.01.97

1

 

Luleå, SWE

23.03

 

 

 

 

 

 

 

 

LENGDE/LONG JUMP (5,20)

6,28

 

Erik Lund, Brandbu IF

26.04.97

1

MS

Stange

15.12

5,86

 

Henrik Almenningen, IL Gneist

02.11.97

2

UM

Steinkjer

10.03

5,82

 

Odin Hallquist, IL Koll

01.10.97

3

UM

Steinkjer

10.03

5,64

 

Abou Granli Diomandé, FIK Orion

22.05.97

1

 

Stange

19.01

5,63

 

Bendik Weltzien, Almenning IL

12.05.97

1

 

Vågsøy

24.11

5,62

 

Petter Villanger, Kalandseid IL

21.07.97

1

 

Haukås

17.02

5,53

 

Eric Menchini Pedersen, Moss IL

09.06.97

4

UM

Steinkjer

10.03

5,52

 

Thorbjørn Vika Tholo, Bergens TF

20.01.97

8

 

Tallin, EST

05.01

5,44

 

Thomas Bjerkan, IL i BUL

21.10.97

2

 

Fredrikstad

10.02

5,43

 

Ole Kvikstad, Bodø FIK

11.06.97

1

 

Bodø

23.01

5,43

 

Jonas Høiseth Aagaard, Ranheim IL

26.07.97

5

UM

Steinkjer

10.03

 

 

(11)

 

 

 

 

 

5,40

 

Simen Spolen, Steinkjer FIK

23.04.97

6

UM

Steinkjer

10.03

5,40

 

Simen Halsen, Almenning IL

04.05.97

2