GUTTER/BOYS 16 ÅR (1997)

Pr. 31. desember

Utarbeidet av/Compiled by Lars Arve Røssland, SRU (larsarve.rossland@gmail.com)

Fødselsdata ved Jan Jørgen Moe, SRU (jjmoe@online.no)

 

 

 

60 METER (7,70)

AR: 6,98

7,31

+0,2

Abou Granli Diomandé, FIK Orion

22.05.97

3

MS

Romedal

21.08

7,38

+0,4

Thomas Mardal, Sandane TIL

16.04.97

1h1

 

Fana

01.06

7,41

+0,1

Sebastian Salas Perez, IK Tjalve

31.01.97

2

G17

Bislett

25.09

7,41

+0,8

Kenneth Vik Gulbrandsen, Asker SK

25.05.97

1

 

Asker

02.06

7,49

+0,4

Christoffer Sandven, FIL Aks-77

13.02.97

2h1

 

Fana

01.06

7,57

-1,8

Tobias Skavnes Våge, Dimna IL

05.09.97

1

 

Molde

07.05

7,58

+0,2

Kristian Rossland, Åkra IL

15.01.97

1

 

Torvastad

18.09

7,62

-1,8

Nicholas Roppen Masters, Dimna IL

06.10.97

2

 

Molde

07.05

7,64

-2,7

Sjalg Øvstehage, Lillehammer IF

19.08.97

1

 

Lillehammer

07.05

7,66

+0,4

Jonas Flatestøl, Moi IL

30.09.97

3h1

 

Fana

01.06

 

 

(10)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manglende informasjon om vind/wind data missing

7,55

 

Nicholas Roppen Masters, Dimna IL

06.10.97

1

 

Hareid

18.08

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind-assisted

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

80 METER (10,30)

AR:

10,12

-0,9

Emil Engelsen Holm, IL Gneist

03.07.97

1

 

Fana

12.05

10,18

-0,9

Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL

30.12.97

2

 

Fana

12.05

10,26

-0,9

Helge Sveindal Rosfjord, TIF Viking

14.03.97

3

 

Fana

12.05

 

 

 

 

 

 

 

 

100 METER (UM – 12,15)

AR: 10,93

11,16

+1,9

Thomas Mardal, Sandane TIL

16.04.97

1a-f

 

Lillehammer

23.06

11,22

+1,9

Abou Granli Diomandé, FIK Orion

22.05.97

2a-f

 

Lillehammer

23.06

11,25

+0,6

Sebastian Salas Perez, IK Tjalve

31.01.97

2f

UM

Lillehammer

06.09

11,31

+1,9

Damian Steinke(GER), Molde-Olymp Friidrett

12.01.97

3a-f

 

Lillehammer

23.06

11,52

+1,9

Kenneth Vik Gulbrandsen, Asker SK

25.05.97

4a-f

 

Lillehammer

23.06

11,54

+0,7

Christoffer Sandven, FIL Aks-77

13.02.97

3-sf1

UM

Lillehammer

06.09

11,64

+0,6

Mathias Narum, Tønsberg FIK

19.09.97

1h1

MS

Bislett

25.07

11,68

+0,7

Nicholas Roppen Masters, Dimna IL

06.10.97

4-sf1

UM

Lillehammer

06.09

11,69

+1,9

Vemund Lenschow, IL Tyrving

14.01.97

2h1

UM

Lillehammer

06.09

11,71

+1,5

Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL

04.02.97

2h2

 

Bislett

18.08

 

 

(10)

 

 

 

 

 

11,72

+1,7

Tobias Skavnes Våge, Dimna IL

05.09.97

2h2

UM

Lillehammer

06.09

11,74

+2,0

Sjalg Øvstehage, Lillehammer IF

19.08.97

1

 

Lillehammer

04.06

11,76

+2,0

Marius Kristoffersen, IL Koll

27.01.97

2h4

 

Nadderud

16.06

11,78

-0,9

Emil Engelsen Holm, IL Gneist

03.07.97

2

 

Fana

24.08

11,79

+1,6

Lars Gausemel Stølen, IL Tyrving

04.09.97

3h4

UM

Lillehammer

06.09

11,80

+2,0

Sivert Eikrem, IL Koll

14.08.97

3h3

Um

Lillehammer

06.09

11,84

+1,7

Tor Junor Vedde, Ålesund FIK

07.08.97

4h2

UM

Lillehammer

06.09

11,85

+1,9

Odin Hallquist, IL Koll

01.10.97

4h1

UM

Lillehammer

06.09

11,86

+1,7

Helge Sveindal Rosfjord, TIF Viking

14.03.97

5h2

UM

Lillehammer

06.09

11,87

+1,9

Petter Villanger, Kalandseid IL

21.07.97

5h1

UM

Lillehammer

06.09

 

 

(20)

 

 

 

 

 

11,88

+0,4

Jonas Flatestøl, Moi IL

30.09.97

1

 

Lyngdal

04.05

11,93

+1,9

Erik Lund, Brandbu IF

26.04.97

6h1

UM

Lillehammer

06.09

11,95

+1,6

Vidar Hatlem, Gloppen FIL

15.08.97

4h4

UM

Lillehammer

06.09

11,96

+0,6

Thomas Karlsnes, IL Tyrving

07.07.97

3h1

MS

Bislett

25.07

12,01

+2,0

Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett

24.01.97

2

 

Lillehammer

04.06

12,06

+1,4

Tom W. Chatchalat, Bryne FIK

27.08.97

1

 

Sandnes

13.08

12,08

+0,2

Nikolay Iverin, IF Hellas

20.01.97

1

 

Drammen

21.09

12,11

+1,7

Thomas Bjerkan, IL i BUL

21.10.97

7h2

UM

Lillehammer

06.09

12,11

+1,9

Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL

30.12.97

7h1

UM

Lillehammer

06.09

12,12

+2,0

Vegard Undheim, Bryne FIK

13.02.97

4h4

 

Nadderud

16.06

 

 

(30)

 

 

 

 

 

12,14

-0,9

Sebastian André Haugland, Osterøy IL

04.04.97

4h1

 

Fana

09.06

12,14

-0,8

Tobias Dale, Asker SK

04.01.97

1

 

Asker

02.09

12,14

+2,0

Eric Menchini Pedersen, Moss IL

09.06.97

5h3

UM

Lillehammer

06.09

12,15

+1,4

Jakob Prebensen Muladal, Nesodden IF

04.05.97

1h1

15-19

Nesodden

06.06

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind-assisted

11,59

+3,2

Sivert Eikrem, IL Koll

14.08.97

2h1

 

Bislett

18.08

11,71

+2,5

Marius Kristoffersen, IL Koll

27.01.97

5f

 

Nadderud

16.06

11,77

+2,5

Theo Griffin Halvorsen, IL Tyrving

04.01.97

7f

 

Nadderud

16.06

11,98

+3,2

Markus Nikolai Berner, IL Tyrving

26.07.97

5h1

 

Bislett

18.08

11,99

+3,7

Eric Menchini Pedersen, Moss IL

09.06.97

4h1

 

Nadderud

16.06

11,99

+4,1

Tobias Dale, Asker SK

04.01.97

4h3

 

Nadderud

16.06

12,00

+2,2

Thomas Bjerkan, IL i BUL

21.10.97

4

 

Bislett

27.08

12,01

+4,1

Jakob Prebensen Muladal, Nesodden IF

04.05.97

5h3

 

Nadderud

16.06

12,07

+3,2

Johannes Bergh, IL Koll

08.02.97

6h1

 

Bislett

18.08

12,11

+2,1

Håkon Fossum Heldal, Herkules Friidrett

15.05.97

m

 

Bislett

20.05

12,12

+3,7

Isak Wicken, IL i BUL

04.04.97

5h1

 

Nadderud

16.06

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/handtiming:

11,7

0,0

Helge Sveindal Rosfjord, TIF Viking

14.03.97

1

 

Lyngdal

09.07

11,7

+1,2

Bendik Skarstad, Trones IL

16.05.97

1

 

Namsos

13.06

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind-assisted

11,5

+2,4

Jonas Flatestøl, Moi IL

30.09.97

1

 

Lyngdal

13.08

 

 

 

 

 

 

 

 

150 METER

17,25

-1,1

Abou Granli Diomandé, FIK Orion

22.05.97

2h2

16-17

Romedal

01.06

17,54

-1,1

Sjalg Øvstehage, Lillehammer IF

19.08.97

3h2

16-17

Romedal

01.06

17,79

-1,1

Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett

24.01.97

4h2

16-17

Romedal

01.06

18,29

+0,5

Håkon Fossum Heldal, Herkules Friidrett

15.05.97

1

 

Skien

21.05

18,39

+0,4

Jonas Flatestøl, Moi IL

30.09.97

1

 

Egersund

02.05

 

 

 

 

 

 

 

 

200 METER (UM – 24,70)

AR: 22,05

22,65

+1,3

Sebastian Salas Perez, IK Tjalve

31.01.97

3h1

MS

Bislett

17.08

22,76

+0,5

Abou Granli Diomandé, FIK Orion

22.05.97

1h3

 

Bislett

17.08

22,80

+1,5

Damian Steinke(GER), Molde-Olymp Friidrett

12.01.97

1h2

UM

Lillehammer

07.09

23,04

+0,6

Kenneth Vik Gulbrandsen, Asker SK

25.05.97

4f

 

Göteborg,SWE

30.06

23,06

+1,5

Emil Engelsen Holm, IL Gneist

03.07.97

2h2

UM

Lillehammer

07.09

23,07

-0,2

Thomas Mardal, Sandane TIL

16.04.97

1

 

Fana

31.05

23,40

0,0

Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL

04.02.97

1

MS

Bislett

23.09

23,40

+1,6

Lars Gausemel Stølen, IL Tyrving

04.09.97

2h1

UM

Lillehammer

07.09

23,43

+1,5

Markus Nikolai Berner, IL Tyrving

26.07.97

3h2

UM

Lillehammer

07.09

23,47

+1,6

Sivert Eikrem, IL Koll

14.08.97

3h1

UM

Lillehammer

07.09

 

 

(10)

 

 

 

 

 

23,67

+0,7

Sjalg Øvstehage, Lillehammer IF

19.08.97

1

 

Lillehammer

04.06

23,69

+1,5

Vemund Lenschow, IL Tyrving

14.01.97

4h2

UM

Lillehammer

07.09

23,71

+0,9

Marius-Emil Salvanes, Åkra IL

27.01.97

1

 

Haugesund

23.09

23,77

+1,1

Nicholas Roppen Masters, Dimna IL

06.10.97

3h3

UM

Lillehammer

07.09

23,78

+1,6

Tor Junor Vedde, Ålesund FIK

07.08.97

4h1

UM

Lillehammer

07.09

23,93

-1,0

Christoffer Sandven, FIL Aks-77

13.02.97

2

 

Leirvik

17.08

23,95

+1,7

Thomas Karlsnes, IL Tyrving

07.07.97

2

MS

Nadderud

07.07

23,98

+0,7

Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett

24.01.97

2

 

Lillehammer

04.06

23,99

+1,1

Helge Sveindal Rosfjord, TIF Viking

14.03.97

4h3

UM

Lillehammer

07.09

24,01

+0,5

Mathias Narum, Tønsberg FIK

19.09.97

6h3

 

Bislett

17.08

 

 

(20)

 

 

 

 

 

24,06

+1,6

Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL

30.12.97

5h1

UM

Lillehammer

07.09

24,08

+1,6

Tom W. Chatchalat, Bryne FIK

27.08.97

6h1

UM

Lillehammer

07.09

24,27

-0,4

Tobias Skavnes Våge, Dimna IL

05.09.97

2h3

 

Lillehammer

21.06

24,34

+1,4

Jakob Prebensen Muladal, Nesodden IF

04.05.97

1h2

 

Bislett

17.08

24,52

+1,5

Peder Tangen, Bækkelagets SK

06.08.97

6h2

UM

Lillehammer

07.09

24,61

0,0

Theo Griffin Halvorsen, IL Tyrving

04.01.97

4h2

 

Asker

01.06

24,63

-0,7

Martinius Røste, IL i BUL

26.06.97

1h2

 

Lillehammer

21.06

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/handtiming:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind-assisted

23,28

+4,5

Sjalg Øvstehage, Lillehammer IF

19.08.97

2h4

 

Nadderud

15.06

23,74

+4,5

Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett

24.01.97

6h4

 

Nadderud

15.06

23,75

+4,5

Theo Griffin Halvorsen, IL Tyrving

04.01.97

7h4

 

Nadderud

15.06

23,89

+4,5

Thomas Karlsnes, IL Tyrving

07.07.97

8h4

 

Nadderud

15.06

24,00

+2,1

Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL

30.12.97

1

 

Lonevåg

22.09

24,19

+2,4

Håkon Fossum Heldal, Herkules Friidrett

15.05.97

1

 

Porsgrunn

02.06

24,50

+2,8

Vegard Undheim, Bryne FIK

13.02.97

1h2

 

Nadderud

15.06

24,62

+2,8

Kristian Rosseland, Åkra IL

15.01.97

2h2

 

Nadderud

15.06

24,67

+3,3

Even Weiglin, IL Koll

22.06.97

1h1

 

Nadderud

15.06

 

 

 

 

 

 

 

 

300 METER (40,00)

AR: 35,27

37,94

 

Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL

30.12.97

1

 

Lonevåg

10.08

37,98

 

Sivert Eikrem, IL Koll

14.08.97

1

 

Bislett

16.09

38,23

 

Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett

24.01.97

2h2

16-17

Romedal

01.06

38,60

 

Thomas Karlsnes, IL Tyrving

07.07.97

1

 

Asker

22.05

38,65

 

Markus Nikolai Berner, IL Tyrving

26.07.97

3h2

MS

Nadderud

07.05

38,70

 

Håkon Fossum Heldal, Herkules Friidrett

15.05.97

m

 

Bislett

19.05

39,16

 

Theo Griffin Halvorsen, IL Tyrving

04.01.97

4h2

MS

Nadderud

07.05

39,52

 

Lars Gausemel Stølen, IL Tyrving

04.09.97

5h1

MS

Nadderud

07.05

 

 

 

 

 

 

 

 

400 METER (56,00)

AR: 49,52

50,51

 

Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL

04.02.97

1h2

MS

Bislett

19.09

51,17

 

Damian Steinke(GER), Molde-Olymp Friidrett

12.01.97

1h3

 

Lillehammer

22.06

51,47

 

Joakim Sundgot Gustavsen, Dimna IL

03.04.97

2h2

18/19

Lillehammer

22.06

52,23

 

Sivert Eikrem, IL Koll

14.08.97

1h3

P17

Göteborg,SWE

29.06

52,52

 

Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett

24.01.97

1h1

 

Lillehammer

22.06

52,63

 

Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL

30.12.97

2

 

Fana

02.06

52,80

 

Marius-Emil Salvanes, Åkra IL

27.01.97

1

 

Haugesund

25.09

53,04

 

Andreas Wathne, IL Skjalg

24.01.97

3

 

Fana

02.06

53,40

 

Martin Schaal Mortensen, IL BUL-Tromsø

16.01.97

3h3

 

Lillehammer

22.06

53,90

 

Jon Gunnar Alfsen, Ullensaker/Kisa IL

20.07.97

4h3

 

Lillehammer

22.06

 

 

(10)

 

 

 

 

 

53,99

 

Bendik Skarstad, Trones IL

16.05.97

5h3

 

Lillehammer

22.06

54,21

 

Håkon Fossum Heldal, Herkules Friidrett

15.05.97

1

 

Skien

01.06

54,29

 

Tor Junor Vedde, Ålesund FIK

07.08.97

1

 

Hareid

18.08

54,31

 

Erik Folkow, IL BUL-Tromsø

23.09.97

2

 

Lakselv

25.08

54,44

 

Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK

16.11.97

6h3

 

Lillehammer

22.06

54,74

 

Vegard Austevoll, Kalandseid IL

24.01.97

2

 

Fana

09.06

54,83

 

Lars Lunde, Stord IL

20.05.97

2

 

Haugesund

25.09

55,03

 

Alexander Tesfamariam, Bergens TF

15.08.97

3

 

Arna

03.07

55,05

 

Lars Giske, IL Tyrving

05.02.97

4

G18/19

Drammen

21.09

55,07

 

Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL

08.08.97

3h1

MS

Bislett

19.09

 

 

(20)

 

 

 

 

 

55,23

 

Snorre Gjertsen Barkbu, IL Tyrving

28.06.97

2h1

G17

Nadderud

16.06

55,26

 

Fredrik Myrvang, FIK Orion

29.01.97

5h2

G17

Nadderud

16.06

55,66

 

Peder Tangen, Bækkelagets SK

06.08.97

7h3

 

Lillehammer

22.06

55,80

 

Simen Halsen, Almenning IL

04.05.97

1

 

Byrkjelo

29.09

 

 

 

 

 

 

 

 

600 METER (1:32,00)
AR: 1:22,50 – 1:21,21

1:21,21

 

Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL

04.02.97

1

MS

Lillestrøm

18.09

1:22,73

 

Abdurrahman Hir, Selsbakk IF

07.03.97

2

MS

Trondheim/St

29.05

1.24,40

 

Marius-Emil Salvanes, Åkra IL

27.01.97

1

 

Haugesund

07.08

1:25,70

 

Alexander Tesfamariam, Bergens TF

15.08.97

2

MS

Fana

25.09

1:26,71

 

Lars Lunde, Stord IL

20.05.97

2

G17

Leirvik

16.08

1:27,43

 

Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK

16.11.97

1

 

Bislett

23.09

1:27,83

 

Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL

30.12.97

1

 

Fana

11.05

1:27,89

 

Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL

08.08.97

1

 

Lillestrøm

18.09

1:27,94

 

Jens Larsen Åstveit, IL Gneist

11.05.97

2

 

Fana

11.05

1:30,97

 

Snorre Gjertsen Barkbu, IL Tyrving

28.06.97

4

MS

Nadderud

07.05

 

 

(10)

 

 

 

 

 

1:31,17

 

Jon Gunnar Alfsen, Ullensaker/Kisa IL

20.07.97

5

MS

Nadderud

07.05

 

 

 

 

 

 

 

 

800 METER (UM – 2:08,00)

AR: 1:53,30

1:54,54

 

Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL

04.02.97

1h3

UM

Lillehammer

07.09

1:55,34

 

Abdurrahman Hir, Selsbakk IF

07.03.97

2

MS

Trondheim/St

02.06

1:56,77

 

Marius-Emil Salvanes, Åkra IL

27.01.97

2h3

UM

Lillehammer

07.09

1:57,53

 

Joakim Sundgot Gustavsen, Dimna IL

03.04.97

1h2

P17

Göteborg,SWE

28.06

1:58,32

 

Andreas Wathne, IL Skjalg

24.01.97

2h2

 

Fana

31.05

1:58,61

 

Ekolai Bang Lunde, IL Tyrving

03.10.97

1h2

UM

Lillehammer

07.09

2:00,70

 

Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL

08.08.97

5h3

UM

Lillehammer

07.09

2:00,77

 

Magnar Fossbakken Lundberg, Ranheim IL

28.03.97

6h3

UM

Lillehammer

07.09

2:00,91

 

Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK

  16.11.97

7h3

UM

Lillehammer

07.09

2:01,32

 

Martin Schaal Mortensen, IL BUL-Tromsø

16.01.97

1h2

 

Lillehammer

23.06

 

 

(10)

 

 

 

 

 

2:02,12

 

Vegard Austevoll, Kalandseid IL

24.01.97

3h2

 

Fana

31.05

2:02.45

 

Lars Lunde, Stord IL

20.05.97

4h3

 

Nadderud

15.06

2:03,13

 

Fredrik Myrvang, FIK Orion

29.01.97

5h3

MS

Bislett

29.07

2:03,28

 

Stian Øvergaard Aarvik, IL Gneist

24.04.97

4h2

 

Fana

31.05

2:03,33

 

Sondre Aksel Qvale, Bøler IF

20.02.97

5h3

P17

Göteborg,SWE

28.06

2:03,35

 

Alexander Tesfamariam, Bergens TF

15.08.97

1h1

UM

Lillehammer

07.09

2:03,59

 

Jon Gunnar Alfsen, Ullensaker/Kisa IL

20.07.97

7h3

MS

Bislett

29.07

2:03,98

 

Jens Larsen Åstveit, IL Gneist

11.05.97

2h2

UM

Lillehammer

07.09

2:03,98

 

Oscar Lillemoen, Sigdal FIK

02.01.97

3h2

UM

Lillehammer

07.09

2:04,12

 

Thomas Bucher-Johannessen, IL Tyrving

03.02.97

7h3

 

Nadderud

15.06

 

 

(20)

 

 

 

 

 

2:05,01

 

Sindre Skjulestad Throndsen, Snøgg Friidrett

05.04.97

6h4

 

Göteborg,SWE

28.06

2:05,36

 

Lars Giske, IL Tyrving

05.02.97

2h1

UM

Lillehammer

07.09

2:05,42

 

Sivert Eikrem, IL Koll

14.08.97

6h2

 

Lillehammer

23.06

2:05,57

 

Haakon Rode, IL Tyrving

10.02.97

4h2

 

Nadderud

15.06

2:05,60

 

Lasse Nordahl, Fil AKS-77

10.08.97

2h1

 

Fana

31.05

2:06,23

 

Sindre Johansen Strandheim, Stadsbygd IL

12.12.97

1

 

Brekstad

23.06

2:06,24

 

Bendik Skarstad, Trones IL

16.05.97

8h2

 

Lillehammer

23.06

2:06,35

 

Tore Klungland, Ullensaker/Kisa IL

08.09.97

5h2

 

Nadderud

15.06

2:06,65

 

Petter Stakston, Lillehammer IF

11.03.97

1

 

Lillehammer

07.05

2:06,69

 

Thomas Blekastad Davis, IL Tyrving

15.04.97

3h1

UM

Lillehammer

07.09

 

 

(30)

 

 

 

 

 

2:06,96

 

Tor Brian Surdal, Moi IL

16.06.97

6h2

 

Fana

31.05

 

 

 

 

 

 

 

 

1000 METER (2:50,00)

AR: 2:28,6

2:39,76

 

Alexander Tesfamariam, Bergens TF

15.08.97

1

 

Fana

18.09

 

 

 

 

 

 

 

 

1500 METER (4:35,00)

AR: 3:51,7

4:06,35

 

Lars Lunde, Stord IL

20.05.97

12

MS

Fana

01.06

4:08,21

 

Tore Dybdahl, Strindheim IL

14.04.97

1

 

Trondheim/St

28.08

4:08,24

 

Marius-Emil Salvanes, Åkra IL

27.01.97

2

18/19

Fana

25.08

4:11,18

 

Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK

  16.11.97

1

 

Lillehammer

20.06

4:13,14

 

Vegard Austevoll, BFG Bergen FIK

24.01.97

18h1

MS

Fana

07.05

4:13,80

 

Andreas Wathne, IL Skjalg

24.01.97

1

 

Fana

01.06

4:14,60

 

Joakim Sundgot Gustavsen, Dimna IL

03.04.97

3

18/19

Lillehammer

20.06

4:15,19

 

Magnar Fossbakken Lundberg, Ranheim IL

28.03.97

3

 

Lillehammer

20.06

4:15,37

 

Sondre Aksel Qvale, Bøler IF

20.02.97

4

 

Lillehammer

20.06

4:16,49

 

Stian Øvergaard Aarvik, IL Gneist

24.04.97

5

18/19

Fana

25.08

 

 

(10)

 

 

 

 

 

4:18,38

 

Oscar Lillemoen, Sigdal FIK

02.01.97

1

 

Geithus

14.09

4:19,09

 

Alexander Tesfamariam, Bergens TF

15.08.97

1

 

Fana

30.07

4:20,26

 

Ådne Karlsen Bekkestad, IF Sturla

27.10.97

3

 

Asker

01.06

4:20,69

 

Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL

08.08.97

1

MS

Bislett

23.09

4:22,58

 

Jens Larsen Åstveit, IL Gneist

11.05.97

2

 

Fana

01.06

4:23,61

 

Sondre Garnes Strøm, Laksevåg TIL

16.08.97

3

 

Fana

01.06

4:27,77

 

Fredrik Myrvang, FIK Orion

29.01.97

31

MS

Jessheim

06.06

4:30,40

 

Sebastian Mitchell, Bækkelagets SK

10.02.97

2

 

Bislett

16.09

4:30,89

 

Casper Stornes, Ask Friidrett

06.02.97

4

 

Fana

01.06

4:32,11

 

Magnus Sletfjerding, Strindheim IL

24.05.97

2

 

Trondheim/St

28.08

4:33,70

 

Andreas Rauset, Sandane TIL

09.10.97

1

 

Byrkjelo

23.05

 

 

(20)

 

 

 

 

 

4:33,59

 

Erik Staum, Lillehammer IF

23.05.97

1

 

Lillehammer

04.06

4:34,31

 

Ahamed Ali Hussein, Gausdal FIK

08.11.97

2

 

Lillehammer

04.06

4:34,87

 

Sigurd Rønning, Modum FIK

28.05.97

2

 

Geithus

14.09

 

 

 

 

 

 

 

 

2000 METER (6:20,00)

AR: 5:34,3

6:03,72

 

Marius-Emil Salvanes, Åkra IL

27.01.97

1

 

Torvastad

13.05

 

 

 

 

 

 

 

 

3000 METER (UM – 9:50,00)

AR: 8:25,77

8:48,49

 

Tore Dybdahl, Strindheim IL

14.04.97

1

 

Børsa

11.08

8:48,68

 

Joakim Sødal, Kyrksæterøra IL

10.04.97

2

 

Børsa

11.08

8:55,23

 

Lars Lunde, Stord IL

20.05.97

1

UM

Lillehammer

08.09

9:00,89

 

Stian Øvergaard Aarvik, IL Gneist

24.04.97

1

 

Fana

02.06

9:01,01

 

Thomas Bucher-Johannessen, IL Tyrving

03.02.97

3

UM

Lillehammer

08.09

9:06,71

 

Ådne Karlsen Bekkestad, IF Sturla

27.10.97

8

mx

Bislett

25.07

9:07,76

 

Andreas Wathne, IL Skjalg

24.01.97

4

 

Nadderud

14.06

9:12,89

 

Ekolai Bang Lunde, IL Tyrving

03.10.97

6

UM

Lillehammer

08.09

9.18,47

 

Sondre Garnes Strøm, Laksevåg TIL

16.08.97

7

UM

Lillehammer

08.09

9:19,51

 

Jens Larsen Åstveit, IL Gneist

11.05.97

8

UM

Lillehammer

08.09

 

 

(10)

 

 

 

 

 

9:19,56

 

Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK

  16.11.97

9

UM

Lillehammer

08.09

9:21,23

 

Sebastian Mitchell, Bækkelagets SK

10.02.97

10

UM

Lillehammer

08.09

9:22,10

 

Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL

08.08.97

11

UM

Lillehammer

08.09

9:22,22

 

Erlend Andreas Knutsen, Oppstad IL

01.04.97

6

 

Nadderud

14.06

9:26,08

 

Thomas Blekastad Davis, IL Tyrving

15.04.97

13

UM

Lillehammer

08.09

9:30,16

 

Stig Arne Pedersen, IF Sturla

06.08.97

1

 

Drammen

20.08

9:32,10

 

Sondre Aksel Qvale, Bøler IF

20.02.97

3

MS

Lillestrøm

26.05

9:34,56

 

Håkon Bjørlo, Halden IL

26.10.97

1

 

Halden

11.06

9:34,72

 

Oscar Lillemoen, Sigdal FIK

02.01.97

14

UM

Lillehammer

08.09

9:40,16

 

Mathias Fjeldberg Nerby, IL Tyrving

13.01.97

17

UM

Lillehammer

08.09

9:40,62

 

Magnus Dybdahl, Strindheim IL

14.04.97

2

 

Las Palmas,ESP

11.05

 

 

(20)

 

 

 

 

 

9:42,03

 

Odd Gundersen Sagbakken, FIK Ren-Eng

03.07.97

6

 

Bislett

18.08

9:44,31

 

Eldar Thomas Fagerbakke, Bøler IF

27.06.97

10

 

Nadderud

14.06

9:45,11

 

Henrik Foss, Aurskog-Høland FIL

20.07.97

7

 

Bislett

18.08

9:46,05

 

Sturla Granheim, Målselv IL

26.11.97

1

 

Målselv

22.08

9:46,39

 

Erling Tveter, Asker SK

25.04.97

13

 

Nadderud

14.06

9:48,92

 

Sigurd Rønning, Modum FIK

28.05.97

15

 

Nadderud

14.06

 

 

 

 

 

 

 

 

5000 METER (17:45,00)

AR: 14:41,65

15:22,90

 

Joakim Sødal, Kyrksæterøra IL

10.04.97

3

NMU20

Overhalla

02.08

15:43,54

 

Tore Dybdahl, Strindheim IL

14.04.97

8

NMU20

Overhalla

02.08

15:51,04

 

Ådne Karlsen Bekkestad, IF Sturla

27.10.97

6

MS

Bekkelaget

11.07

16:35,15

 

Sondre Garnes Strøm, Laksevåg TIL

16.08.97

8h2

MS

Gøteborg,SWE

28.06

17:07,94

 

Joakim Sundgot Gustavsen, Dimna IL

03.04.97

1

MS

Ulsteinvik

29.10

 

 

 

 

 

 

 

 

Ikke medlem av NFIF/Not member of federation

15:08,51

 

Alex Østberg, Darien High School

15.02.97

2

 

Guilford, USA

10.05

 

 

 

 

 

 

 

 

10 000 METER (38:00,00)

AR: 30:29,31

31.25,7

 

Joakim Sødal, Kyrksæterøra IL

10.04.97

2

MS

Kristiansand

06.06

 

 

 

 

 

 

 

 

100 METER HEKK/HURDLES (91,4 cm) (UM – 16,50)

AR: 13,25

14,24

+0,2

Tobias Skavnes Våge, Dimna IL

05.09.97

1

UM

Lillehammer

07.09

14,25

+0,9

Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett

24.01.97

1

 

Lillehammer

22.06

14,65

+0,9

Snorre Gjertsen Barkbu, IL Tyrving

28.06.97

3

 

Lillehammer

22.06

14,91

+0,2

Johannes Bergh, IL Koll

08.02.97

4

UM

Lillehammer

07.09

15,20

-0,3

Sebastian André Haugland, Osterøy IL

04.04.97

1

 

Fana

09.06

15,93

+0,2

Thorbjørn Vika Tholo, Bergens TF

20.01.97

5

UM

Lillehammer

07.09

15,99

0,0

Henrik Sæthermoen Solvang, IL BUL-Tromsø

24.10.97

1

 

Lakselv

24.08

16,49

+0,9

Ådne Galguften, Overhalla IL

07.11.97

5

 

Lillehammer

22.06

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind-assisted

14,32

+3,0

Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett

24.01.97

1

 

Nadderud

15.06

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/handtiming:

14,6

-1,2

Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett

24.01.97

1

 

Brumunddal

06.06

 

 

 

 

 

 

 

 

110 METER HEKK/HURDLES (91,4 cm) (18,50)

AR: 14,58

17,51