GUTTER/BOYS 13 ÅR  FØDT i 2000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Norgesstatistikk 2013

 

 

 

 

 

 

                pr 31.12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60 meter   8.70

 

 

 

 

 

 

AR 7.54

 

 

 

 

 

 

 

7.89  -1.3

Filip Bøe

Fana IL

30.08 00

1-h1

Leirvik

17.08

 

7.96  +0.7

Kristian Tokstad

Lørenskog FIL

22.01 00

1-g14

Oslo/Bi

19.09

 

8.06  -0.1

Sondre Matias Rudi

Rogne IL

12.06 00

1

Lillehammer

21.09

 

8.08  +0.0

Joshua Singdahlsen (PHI)

Syril IL

25.03 00

1-h2

Lonevåg

01.09

 

8.08  +2.0

Per Ellef Ryen Aalerud

Ås IL

15.01 00

2

Oslo/Bi

17.08

 

8.11 +2.0

Fredrik Martinsen Brun

IK Tjalve

18.08 00

3

Oslo/Bi

17.08

 

8.11  +0.7

Mats Tokstad

Lørenskog FIL

22.01 00

1-g14

Oslo/Bi

19.09

 

8.16  +1.0

Kristian Strømhylden Himo

Overhalla IL

26.11 00

1

Namsos

15.09

 

8.19  +1.2

Mathias Kollberg

IF Hellas

30.06 00

1

Modum

15.09

 

8.19 +0.5

Fredrik Selliken

Sandnes IL

17.04 00

1

Bryne

24.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.24  -0.1

Ole Martin Eig

Vaaler IF

24.03 00

2

Lillehammer

21.09

 

8.26  +1.2

Caleb Muamba Kongolo

Søndre Land IL

18.04 00

2-h2

Jessheim

01.09

 

8.26  +1.8

Per Tinius Fremstad Waldron

Bøler IF

25.09 00

1-h3

Jessheim

01.09

 

8.27  +0.8

Fabian Stordalen

Tønsberg FIK

28.02 00

1

Tønsberg

02.06

 

8.27  +2.0

Alexander Nyberget

Askim IF

29.04 00

2 A

Lillehammer

22.06

 

8.27  +1.2

Joachim Karlsen

Krødsherad FL

19.09 00

2

Modum

15.09

 

8.33  +0.1

Philip Lian

Sørild FIK

14.02 00

1

Levermyr

20.08

 

8.33  -0.6

Eirik Mannsverk

IL i BUL, Tromsø

14.03 00

1

Narvik

15.06

 

8.34  +0.0

Sander Mathisen

Rena IL

07.08 00

1-h2

Lillehammer

01.06

 

8.34  -1.3

Gjert Høie Sjursen

IL Gneist

09.01 00

2-h1

Leirvik

17.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.39  -1.1

Robert Andre Moldestad

Breimsbygda IL

04.01 00

3 f

Lonevåg

01.09

 

8.39  +0.0

Luca Thompson

IL i BUL

24.11 00

2

Oslo/Bi

11.09

 

8.41  +1.1

Jakob Ingebrigtsen

Sandnes IL

19.09 00

5-h4 g14

Nadderud

15.06

 

8.41  +1.1

Trym Marthinsen Eidsten

IL Tyrving

24.05 00

3

Oppegård

25.08

 

8.41  +1.4

Filip Aas

Raumnes&Årnes IL

24.08 00

2-h3

Lillehammer

22.06

 

8.44  +1.4

Marcus Vammeli Wiik

Askim IL

08.03 00

3-h3

Lillehammer

22.06

 

8.45  -0.3

Jonas Afzal

Mandal&Halse IL

23.09 00

1

Søgne

14.09

 

8.47  +1.2

Tor Ola Kaasin Berntsen

Ringerike FIK

24.06 00

4

Modum

15.09

 

8.48  +1.1

Tormod Halfdansen-Aspen

Nesodden IF

01.01 00

2-h3

Nesodden

15.09

 

8.50  -0.3

Philip Alexander Lian

Sørild FIK

14.02 00

2

Søgne

14.09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.51  +0.8

Martin Bülow-Kristiansen

Tønsberg FIK

24.02 00

3

Tønsberg

02.06

 

8.51  +1.0

Tobias Ørnehaug

Ask Friidrett

19.02 00

4-h1

Fana

01.06

 

8.54  +0.6

Kjetil Brenno Gagnås

Børsa IL

09.05 00

1 f

Stjørdal

01.09

 

8.55  +0.6

Albion Shaqiri

Tingvoll IL

20.09 00

4 f

Stjørdal

01.09

 

8.56  -1.4

Fabian Filip Rimestad

Bergens TF

13.01 00

1-h4

Torvastad

19.05

 

8.59  +2.0

Petter Myhr

FIK Orion

05.03 00

6 A

Lillehammer

22.06

 

8.60  +1.6

Petter Ølberg

Sørild FIK

01.03 00

1

Arendal

25.08

 

8.61  -0.1

Henrik Vanebo

Grue Friidrett

18.10 00

4

Lillehammer

21.09

 

8.63  -0.1

Ådne Olav Mittet Hagen

Løten Friidrett

28.02 00

5

Lillehammer

21.09

 

8.64  +1.1

Sverre Melhus Dahl

Skjåk IL

30.01 00

2-h1

Jessheim

01.09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.64  +1.8

Erlend Rønneberg

Sem IF

15.04 00

4-h3

Jessheim

01.09

 

8.64  -2.4

Marius Polsrød

Herkules Friidrett

14.02 00

2

Skien

01.06

 

8.65  -0.5

Kristoffer Vikne

Osterøy IL

18.08  00

2-h2

Byrkjelo

29.06

 

8.66  +1.1

Mathias Stavdal

Moss IL

20.01 00

4

Oppegård

25.08

 

8.67  +1.1

Sander Skjolde Kveen

Bækkelagets SK

29.02 00

3-h1

Jessheim

01.09

 

8.67  +1.7

Jan Rune Willmann

Ask Friidrett

07.03 00

2

Askøy

22.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind assisted:

 

 

 

 

 

 

7.97  +4.9

Sondre Matias Rudi

Rogne IL

12.06 00

1

Fagernes

15.09

 

7.98  +2.6

Kristian Tokstad

Lørenskog FIL

22.01 00

1

Nadderud

15.06

 

8.10  +2.6

Mats Tokstad

Lørenskog FIL

22.01 00

2

Nadderud

15.06

 

8.14  +2.2

Caleb Muamba Kongolo

Søndre Land IL

18.04 00

1 f

Jessheim

01.09

 

8.19  +2.2

Fabian Stordalen

Tønsberg FIK

28.02 00

3 f

Jessheim

01.09

 

8.21  +4.0

Fredrik Selliken

Sandnes IL

17.04 00

2-h5

Nadderud

15.06

 

8.22  +2.9

Gjert Høie Sjursen

IL Gneist

09.01 00

1-h2

Nadderud

15.06

 

8.22  +2.7

Fabian Stordalen

Tønsberg FIK

28.02 00

2-h6

Nadderud

15.06

 

8.22  +3.0

Sander Mathisen

Rena IL

07.08 00

1-h7

Nadderud

15.06

 

8.29  +2.9

Mathias Kollberg

IF Hellas

30.06 00

2-h2

Nadderud

15.06

 

8.37  +2.7

Marius Polsrød

Herkules Friidrett

14.02 00

2-h6

Nadderud

15.06

 

8.40  +2.9

Martin Westrum

Bærum SK

26.04 00

3-h2

Nadderud

15.06

 

8.40  +4.0

Tormod Halldansen-Aspen

Nesodden IF

01.01 00

3-h5

Nadderud

15.06

 

8.42  +3.0

Erlend Rønneberg

Sem IF

15.04 00

2-h7

Nadderud

15.06

 

8.45  +3.8

Martin Bülow-Kristiansen

Tønsberg FIK

24.02 00

2-h3

Nadderud

15.06

 

8.49  +4.7

Mads Erik Flåt

Kristiansand IF

30.08 00

1

Lyngdal

08.06

 

8.53  +2.4

Sverre Melhus Dahl

Skjåk IL

30.01 00

3-h1

Nadderud

15.06

 

8.54  +2.4

Petter Myhr

FIK Orion

05.03 00

3-h2

Lillehammer

22.06

 

8.62  +2.7

Mathias Stavdal

Moss IL

20.01 00

3-h6

Nadderud

15.06

 

8.63  +2.4

Mahan Parandian

Bærum SK

03.01 00

4-h1

Nadderud

15.06

 

8.65  +3.8

Torkil Aasberg Andreassen

Tønsberg FIK

13.04 00

3-h3

Nadderud

15.06

 

8.66  +3.8

Mikkel Fodstad

Børum SK

15.06 00

4-h3

Nadderud

15.06

 

8.69  +2.9

Julien Carleron

IL i BUL

15.06 00

4-h2

Nadderud

15.06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/handtiming

 

 

 

 

 

 

8.2  +0.7

Kristian Strømhylden Himo

Overhalla IL

26.11 00

1

Namsos

13.06

 

8.3  +0.4

Fredrik Selliken

Sandnes IL

17.04 00

1-h1

Torvastad

19.05

 

8.5  -3.2

Kristoffer Vikne

Osterøy IL

18.08 00

1

Lonevåg

24.04

 

8.7  +0.7

Einar Østnor

Lierne IL

29.04 00

2

Namsos

13.06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

80 meter   12.00

 

 

 

 

 

 

AR 9.86

 

 

 

 

 

 

 

10.53  -0.7

Filip Bøe

Fana IL

30.08 00

1-h2

Gøteborg

29.06

 

10.54  -0.7

Per Ellef Ryen Aalerud

Ås IL

15.01 00

1-h2

Arvika

27.07

 

10.65  +0.0

Kristian Tokstad

Lørenskog FIL

22.01  00

7 A

Gøteborg

29.06

 

10.68  +0.0

Mats Tokstad

Lørenskog FIL

22.01 00

8 A

Gøteborg

29.06

 

10.77  +0.2

Ole Martin Eig

Vaaler IF

24.03 00

1

Romedal

28.09

 

10.93  +1.4

Filip Aas

Raumnes&Årnes IL

24.08 00

4

Arvika

27.07

 

11.05  -0.8

Alexander Nyberget

Askim IF

29.04 00

3-h4

Gøteborg

29.06

 

11.19  -0.3

Gjert Høie Sjursen

IL Gneist

09.01 00

4-h3

Gøteborg

29.06

 

11.26  +0.0

Henrik Vanebo

Grue Friidrett

18.10 00

3

Sunne

06.07

 

11.49  -0.7

Simen Sebastian Hansen

Ås IL

30.04 00

3-h2

Arvika

27.07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.56  -0.3

Gaute Rosvold

FIK Orion

05.05 00

7-h3

Gøteborg

29.06

 

11.71 -1.8

Mathias Stavdal

Moss IL

20.01 00

1

Moss

23.09

 

11.81  +0.5

Joakim Lunde

IL Tyrving

21.11 00

1

Asker

02.09

 

11.96  +1.9

Marius Tande Bere

Strindheim

02.06 00

6-h2

Helsingborg

07.07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/handtiming

 

 

 

 

 

 

11.5 -5.5

Kristoffer Vikne

Osterøy IL

18.08 00

1

Lonevåg

24.04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100 meter   14.10

 

 

 

 

 

 

AR 11.94

 

 

 

 

 

 

 

12.36  +0.7

Filip Bøe

Fana IL

30.08 00

1-h2

Fana

14.09

 

12.87  +0.8

Kristian Tokstad

Lørenskog FIL

22.01 00

1

Moss

10.08

 

12.89  +1.9

Fredrik Selliken

Sandnes IL

17.04 00

1

Sandnes

19.08

 

12.92  +0.7

Gjert Høie Sjursen

IL Gneist

09.01 00

2-h2

Fana

14.09

 

12.95  +1.3

Sondre Matias Rudi

Rogne IL

12.06 00

1

Fagernes

14.09

 

12.96  +0.8

Mats Tokstad

Lørenskog FIL

22.01 00

2

Moss

10.08

 

13.10  +0.8

Joshua Singdahlsen, PHI

Syril IL

25.03 00

1-h1

Fana

14.09

 

13.10  -0.8

Ole Martin Eig

Vaaler IF

24.03 00

1

Lillehammer

22.09

 

13.11  +0.8

Per Ellef Ryen Aalerud

Ås IL

15.01 00

3

Moss

10.08

 

13.20  +0.7

Kristian Strømhylden Himo

Overhalla IL

26.11 00

1

Jøa

30.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.24  +0.8

Alexander Nyberget

Askim IF

29.04 00

4

Moss

10.08

 

13.24  +0.0

Philip A Lian

Sørild FIK

14.02 00

1

Levermyr

20.08

 

13.32  -0.8

Caleb Muamba Kongolo

Søndre Land IL

18.04 00

2

Lillehammer

22.09

 

13.42  +0.0

Joachim Karlsen

Krødsherad FL

19.09 00

1

Hønefoss

25.08

 

13.52  -0.2

Luca Thompson

IL i BUL

24.11 00

1

Oslo/Bi

25.09

 

13.56  -2.0

Fabian Stordalen

Tønsberg FIK

28.02 00

1

Tønsberg

12.10

 

13.61  +0.8

Filip Aas

Raumnes&Årnes IL

24.08 00

3

Lørenskog

02.05

 

13.70  +0.8

Tobias Ørnehaug

Ask Friidrett

19.02 00

3-h1

Fana

02.06

 

13.74  -0.3

Martin Bülow-Kristiansen

Tønsberg FIK

24.02 00

2-h1

Lillestrøm

25.05

 

13.82  -0.6

Nicolay Bakken Eggen

Stjørdal FIK

27.03 00

1

Stjørdal

21.09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.83  +1.3

Kjetil Brenno Gagnås

Børsa IL

09.05 00

1

Trondheim

01.06

 

13.83  -0.6

Mathias Johansen

Strandebarm IL

16.06 00

1

Strandebarm

06.07

 

13.89  +0.2

Kristoffer Vikne

Osterøy IL

18.08 00

1-h2

Fana

02.06

 

13.90 -2.7

Jakob Ingebrigtsen

Sandnes IL

19.09 00

2-h2

Sandnes

21.09

 

13.97  -0.2

Tormod Halfdansen-Aspen

Nesodden IF

01.01 00

3

Lillehammer

22.09

 

13.98  +0.8

Fabian Filip Rimestad

Bergens TF

13.01 00

3-h1

Fana

14.09

 

14.01  +0.8

Jan Rune Willmann

Ask Friidrett

07.03 00

4-h1

Fana

02.06

 

14.03  +1.3

Aleksander Lehn

Byåsen IL

07.03 00

2

Trondheim

01.06

 

14.06  +0.7

Johan Hjeltnes

Ulvik IL

10.04  00

5-h2

Fana

14.09

 

14.08  +0.8

Thomas Blücher

IL Gneist

05.09 00

5-h1

Fana

02.06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.09  +0.2

Petter Myhr

FIK Orion

05.03 00

1-h1

Gausdal

10.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind assisted:

 

 

 

 

 

 

13.05  +2.7

Alexander Nyberget

Askim IF

29.04 00

2 A

Lillehammer

23.06

 

13.73  +2.7

Mathias Stavdal

Moss IL

20.01 00

4 A

Lillehammer

23.06

 

13.92  +2.7

Magnar Lødemel

Hornindal IL

28.04 00

5 A

Lillehammer

23.06

 

14.04  +2.7

Julien Carleron

IL i BUL

15.06 00

6 A

Lillehammer

23.06

 

14.06  +2.7

Tobias Heskestad

Strindheim IL

04.05 00

7 A

Lillehammer

23.06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manglende informasjon om vind/Wind data missing:

 

 

 

 

 

13.51

Sander Mathisen

Rena iL

07.08 00

1

Brandbu

08.06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/handtiming

 

 

 

 

 

 

13.0  -0.2

Fredrik Selliken

Sandnes IL

17.04 00

1

Bryne

11.06

 

13.1 +0.0

Philip A Lian

Sørild FIK

14.02 00

1

Tvedestrand

31.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

200 meter   29.00

 

 

 

 

 

 

AR 24.11

 

 

 

 

 

 

 

25.37  +0.1

Filip Bøe

Fana IL

30.08 00

1-h3

Lonevåg

31.08

 

25.73  +0.2

Kristian Tokstad

Lørenskog FIL

22.01 00

1-g14

Oslo/Bi

23.09

 

26.21  +0.1

Fredrik Selliken

Sandnes IL

17.04 00

2-h3

Lonevåg

31.08

 

26.32  +0.8

Mats Tokstad

Lørenskog FIL

22.01 00

3-h3

Lillestrøm

06.06

 

26.33  +0.8

Mathias Kollberg

IF Hellas

30.06 00

1

Modum

14.09

 

26.81  -1.7

Gjert Høie Sjursen

IL Gneist

09.01 00

2

Fana

25.08

 

26.89  +1.0

Marius Polsrød

Herkules Friidrett

14.02 00

4-h4

Nadderud

16.06

 

26.94  -0.2

Philip Alexander Lian

Sørild FIK

13.02 00

1

Søgne

14.09

 

26.98  +1.6

Per Ellef Ryen Aalerud

Ås IL

15.01 00

1-h4

Jessheim

31.08

 

26.99  +1.0

Jakob Ingebrigtsen

Sandnes IL

19.09 00

1-h2

Torvastad

20.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.07  +0.1

Robert Andre Moldestad

Breimsbygda IL

04.01 00

3-h3

Lonevåg

31.08

 

27.12  -1.1

Joshua Singdahlsen (PHI)

Syril IL

25.03 00

1-h1

Lonevåg

31.08

 

27.15  +1.0

Luca Thompson

IL i BUL

24.11 00

6-h4

Nadderud

16.06

 

27.25  -0.3

Eirik Mannsverk

IL i BUL, Tromsø

14.03 00

1

Alta

25.05

 

27.27 +0.6

Martin Aune

Ranheim IL

26.07 00

1

Trondheim

29.05

 

27.30  -0.4

Ole Martin Eig

Vaaler IF

24.03 00

1

Lillehammer

21.09

 

27.33  +1.6

Per Tinius Fremstad Waldron

Bøler IL

25.09 00

2-h4

Jessheim

31.08

 

27.55  +1.0

Petter Myhr

FIK Orion

05.03 00

5-h2

Gøteborg

30.06

 

27.57  +1.0

Alexander Nyberget

Askim IF

29.04 00

7-h4

Nadderud

16.06

 

27.59  +0.1

Joachim Karlsen

Krødsherad IL

19.09 00

1

Hønefoss

24.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.66  +0.8

Filip Aas

Raumnes&Årnes IL

24.08 00

1-h3

Nadderud

16.06

 

27.67  +0.8

Sverre Melhus Dahl

Skjåk IL

30.01 00

2-h3

Nadderud

16.06

 

27.69  -0.3

Jan Rune Willmann

Ask Friidrett

07.02 00

1-h2

Lonevåg

31.08

 

27.86  -0.4

Ådne Olav Mittet Hagen

Løten Friidrett

28.02 00

2

Lillehammer

21.09

 

28.05  +1.6

Andreas Ingemundsen

IL Tyrving

04.05 00

1-h2

Nadderud

16.06

 

28.10  +1.4

Gaute Rosvold

FIK Orion

05.05 00

1-h3

Jessheim

31.08

 

28.25  +0.8

Kjetil Brenno Gagnås

Børsa IL

09.05 00

3-h3

Nadderud

16.06

 

28.30  -0.2

Jonas Afzal

Mandal&Halse IL

23.09 00

2

Søgne

14.09

 

28.33  +1.1

Tormod Halfdansen Aspen

Nesodden IF

01.01 00

1-h2

Jessheim

31.08

 

28.42  +0.5

Thomas Blücher

IL Gneist

05.09 00

3-h1

Fana

31.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.42  -1.8

Mathias Johansen

Strandebarm IL

16.06 00

1

Strandebarm

07.07

 

28.45  +0.8

Trym Marthinsen Eidsten

IL Tyrving

24.05 00

4-h3

Nadderud

16.06

 

28.48  +0.6

Aleksander Lehn

Byåsen IL

07.03 00

2

Trondheim

29.05

 

28.49  +0.1

Tor Ola Kaasin Berntsen

Ringerike FIK

24.06 00

2

Hønefoss

24.08

 

28.52  -1.1

Tobias Ørnehaug

Ask Friidrett

19.02 00

2

Lonevåg

31.08

 

28.53  +1.5

Martin Bülow-Kristiansen

Tønsberg FIK

24.02 00

1

Lersbrygga

08.06

 

28.54  +0.8

Julien Carteron

IL i BUL

15.06 00

5-h3

Nadderud

16.06

 

28.55  +1.4

Marcus Vammeli Wiik

Askim IF

08.03 00

2-h3

Jessheim

31.08

 

28.59  +1.1

Sander Skjolde Kveen

Bækkelagets SK

29.02 00

2-h2

Jessheim

31.08

 

28.64  +1.4

Erlend Rønneberg

Sem IF

15.04 00

3-h3

Jessheim

31.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.66  +0.0

Mathias Stavdal

Moss IL

20.01 00

1

Oppegård

25.08

 

28.77  +0.8

Patrick Eriksen Ekeli

Lambertseter IF

17.02 00

7-h3

Nadderud

16.06

 

28.83  +0.6

Albion Shaqiri

Tingvoll IL

20.09 00

1

Straumsnes

17.08

 

28.86  +0.5

Magnar Lødemel

Hornindal IL

28.04 00

1-h2

Fana

31.05

 

28.91  +0.9

Filip Bratbakk

Trondheim Friidrett

24.04 00

2-h2

Trondheim

01.06

 

28.91  -1.8

Kristoffer Vikne

Osterøy IL

18.08 00

2

Strandebarm

07.07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind assisted:

 

 

 

 

 

 

26.21  +2.2

Kristian Strømhylden Himo

Overhalla IL

26.11 00

1-h2

Lillehammer

20.06

 

26.46  +2.1

Eirik Mannsverk

IL i BUL, Tromsø

14.03 00

1

Finnfjordbotn

02.06

 

26.69  +4.8

Sondre Matias Rudi

Rogne IL

12.06 00

1

Fagernes

15.09

 

27.42  +2.2

Sverre Melhus Dahl

Skjåk IL

30.01 00

2-h2

Lillehammer

20.06

 

28.56  +3.3

Mads Erik Flåt

Kristiansand IF

30.08 00

1

Lyngdal

08.06

 

28.99  +2.2

Tobias Heskestad

Strindheim IL

04.05 00

3-h2

Lillehammer

20.06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manglende informasjon om vind/Wind data missing:

 

 

 

 

 

27.13

Eirik Mannsverk

IL i BUL, Tromsø

14.03 00

1

Narvik

15.05

 

27.42

Caleb Muamba Kongolo

Søndre Land IL

18.04 00

1

Lillehammer

26.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/handtiming

 

 

 

 

 

 

25.8  +0.0

Kristian Strømhylden Himo

Overhalla IL

26.11 00

1-h3

Stjørdal

31.08

 

26.3  +0.0

Eirik Mannsverk

IL i BUL, Tromsø

14.03 00

2-h3

Stjørdal

31.08

 

27.3  +0.0

Krister Klaussen

UIL. Røyken

02.08 00

3-h3

Stjørdal

31.08

 

27.9  +0.0

Albion Shaqiri

Tingvoll IL

20.09 00

4-h3

Stjørdal

31.08

 

28.8  +0.0

Marius Tande Bere

Strindheim IL

02.06 00

1-h2

Stjørdal

31.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

300 meter   49.00

 

 

 

 

 

 

AR 41.24

 

 

 

 

 

 

 

40.36

Kristian Tokstad

Lørenskog FIL

22.01 00

6-g14

Oslo/Bi

19.09

 

42.00

Mats Tokstad

Lørenskog FIL

22.01 00

7-g14

Oslo/Bi

19.09

 

45.72

Andreas Ingemundsen

IL Tyrving

04.05 00

1

Nadderud

07.05

 

45.93

Per Ellef Ryen Aalerud

Ås IL

15.01 00

4-g15

Arvika

27.07

 

47.44

Simen Sebastian Hansen

Ås IL

30.04 00

1 g14

Ås

06.05

 

48.56

Tor Ola Kaasin Berntsen

Ringerike FIK

24.06 00

1

Hønefoss

10.06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

400 meter   70.00

 

 

 

 

 

 

AR 55.16

 

 

 

 

 

 

 

64.88

Aslak Bratteland

Sørild FIK

09.02 00

1

Levermyr

20.08

 

65.65

Kjetil Brenno Gagnås

Børsa IL

09.05 00

1

Trondheim

01.06

 

66.15

Aleksander Lehn

Byåsen IL

07.03 00

2

Trondheim

01.06

 

67.89

Mathias Sandvik

Sola FIK

 

1

Egersund

28.09

 

69.06

Marius Tande Bere

Strindheim IL

 

3

Trondheim

01.06

 

69.84

Magnar Lødemel

Hornindal IL

28.04 00

1

Hyen

24.07

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/handtiming

 

 

 

 

 

 

61.6

Martin Berntzen Engevik

Nittedal IL

02.02 00

1

Nittedal

02.09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

600 meter   1.48.50

 

 

 

 

 

 

AR 1.29.3

 

 

 

 

 

 

 

1.30.04

Jakob Ingebrigtsen

Sandnes IL

19.09 00

2-h4 g14

Nadderud

14.06

 

1.35.16

Petter Myhr

FIK Orion

05.03 00

1-h2

Jessheim

31.08

 

1.35.34

Kristian Tokstad

Lørenskog FIL

22.01 00

1

Oslo/Bi

18.08

 

1.35.64

Kristian Strømhylden Himo

Overhalla IL

26.11 00

1

Stjørdal

09.06

 

1.36.55

Ole-Martin Sandness

Sørum IL

13.03 00

2-h2

Jessheim

31.08

 

1.36.69

Luca Thompson

IL i BUL

24.11 00

2

Oslo/Bi

14.06

 

1.36.77

Martin Berntzen Engevik

Nittedal IL

02.02 00

1

Nesodden

15.09

 

1.37.17

Mats Tokstad

Lørenskog FIL

22.01 00

2

Oslo/Bi

18.08

 

1.37.33

Thomas Blücher

IL Gneist

05.09 00

1

Fana

11.05

 

1.38.08

Marcus Vammeli Wiik

Askim IL

08.03 00

3

Lillehammer

23.06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.41.58

Fridtjof Kristiansen

Nesodden IF

26.04 00

2

Nesodden

15.09

 

1.42.15

Aslak Bratteland

Sørild FIK

09.02 00

2

Lonevåg

31.08

 

1.42.70

Simen Østreng Veland

Haugesund IL

09.11 00

2

Torvastad

19.05

 

1.43.01

Even Nesgård

Fjellhug/Vereide IL

16.07 00

1

Breimsbygda

29.09

 

1.43.14

Kristian Rykkje

Fana IL

14.01 00

4

Fana

14.09

 

1.43.35

Martin Aune

Ranheim IL

26.07 00

1

Trondheim

29.05

 

1.43.39

Didrik Riis Moen

Sandefjord TIF

15.07 00

1

Larvik

25.08

 

1.43.51

Marius Polsrød

Herkules Friidrett

14.02 00

1

Porsgrunn

02.06

 

1.43.62

Kent Ove Sæten

Hyen IL

22.07 00

2

Breimsbygda

29.09

 

1.43.72

Geir Blom Brevik

IL Sandvin

23.05 00

6

Lillehammer

23.06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.43.76

Ådne Olav Mittet Hagen

Løten Friidrett

28.02 00

2

Lillehammer

26.10

 

1.43.78

Jakob Solli Lind

IL i BUL, Tromsø

20.04 00

1

Finnfjordbotn

02.06

 

1.44.15

Simen Seeberg-Rommetveit

Strømmen IF

29.04 00

6

Oslo/Bi

14.06

 

1.44.18

Olav Sivertsen Mønstre

Fana IL

05.01 00

4

Lonevåg

31.08

 

1.44.31

Kjetil Brenno Gagnås

Børsa IL

09.05 00

1-h2

Stjørdal

31.08

 

1.44.32

Magnar Lødemel

Hornindal IL

28.04 00

1

Ørsta

22.05

 

1.44.45

Felix Baastad Berg

IL Tyrving

03.05 00

1-h1

Jessheim

31.08

 

1.44.60

Hermann Krüger

FIL Frisk

24.08 00

2

Fana

11.05

 

1.44.64

Krister Klaussen

Røyken UIL

02.08 00

2-h2

Stjørdal

31.08

 

1.44.74

Aleksander Lehn

Byåsen IL

07.03 00

7

Lillehammer

23.06

 

1.44.83

Mikael J Grefstad Frøynes

Sem IF

15.03 00

1

Tønsberg

01.06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.45.55

Marius Tande Bere

Strindheim

02.06 00

4

Helsingborg

07.07

 

1.45.76

Albion Shaqiri

Tingvoll IL

20.09 00

4-h2

Stjørdal

31.08

 

1.45.95

Jamaa Aden

Kragerø IF

 

1

Kragerø

05.06

 

1.46.12

Robert Andre Moldestad

Breimsbygda IL

04.01 00

3

Breimsbygda

29.09

 

1.46.19

Trym Tønnesen

Halden IL

04.02 00

10

Oslo/Bi

14.06

 

1.46.20

Snorre Barthel Sveen

Fossum IF

19.06 00

1

Brandbu

25.09

 

1.46.47

Håkon Stavik

Ålesund FIK

30.03 00

1

Molde

09.06

 

1.46.75

Christian Bucher-Johannessen

IL Tyrving

24.09 00

11

Oslo/Bi

14.06

 

1.46.75

Erlend Rovik Bråstein

Sandnes IL

30.04 00

6

Lonevåg

31.08

 

1.46.92

Benjamin Engel Hatlelid

Hornindal IL

20.08 00

4

Breimsbygda

29.09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.47.11

Mathias Lange

Nittedal IL

18.11 00

2

Strømmen

09.06

 

1.48.01

Mathias Sandvik

Sola Friidrett

13.12 00

2

Stavanger

20.06

 

1.48.16

Tobias Lømo

IL Koll

13.05 00

1

Bækkelaget

07.09

 

1.48.47

Eirik Mannsverk

IL i BUL, Tromsø

14.03 00

2 -h1

Stjørdal

31.08

 

1.48.48

Simen Sebastian Hansen

Ås IL

30.04 00

2

Porsgrunn

02.06

 

1.48.52

Marius Eikrem

Skogn IL

10.03 00

7-h2

Stjørdal

31.08

 

1.48.66

Martin Johansen

Sørum IL

27.02 00

6

Oslo/Bi

18.08

 

1.48.78

Einar Gjeraker

Bjarg IL

08.09 00

4

Fana

02.06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

800 meter   2.40.00

 

 

 

 

 

 

AR 2.03.83

 

 

 

 

 

 

 

2.04.09

Jakob Ingebrigtsen

Sandnes IL

19.09 00

1

Egersund

09.06

 

2.15.36

Martin Berntzen Engevik

Nittedal IL

02.02 00

2-g14

Nittedal

14.09

 

2.15.57

Petter Myhr

FIK Orion

05.03 00

1

Lillehammer

01.06

 

2.17.24

Marcus Vammeli Wiik

Askim IL

08.03 00

1

Askim

09.06

 

2.19.22

Kristian Strømhylden Himo

Overhalla IL

26.11 00

1

Namsos

15.09

 

2.20.21

Thomas Blücher

IL Gneist

05.09 00

2-h1

Fana

07.05

 

2.22.93

Erik Resell

Ranheim IL

11.06 00

1

Trondheim

18.08

 

2.23.58

Simen Østreng Veland

Haugesund IL

09.11 00

1

Haugesund

23.09

 

2.28.11

Erlend Rovik Bråstein

Sandnes IL

30.04 00

2

Egersund

09.06

 

2.28.42

Benjamin Engel Hatlelid

Hornindal IL

20.08 00

3

Fana

31.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.29.63

Olav Sivertsen Mønstre

Fana IL

05.01 00

4

Fana

31.05

 

2.29.63

Magnar Lødemel

Hornindal IL

28.04 00

5

Fana

31.05

 

2.33.06

Trym Tønnesen

Halden IL

04.02 00

2

Askim

09.06

 

2.33.28

Shaqiri Albion

Tingvoll IL

20.09 00

1

Straumsnes

17.08

 

2.33.53

Kjetil Brenno Gagnås

Børsa IL

09.05 00

2

Trondheim

18.08

 

2.33.71

Marius Tande Bere

Strindheim

02.06 00

3

Trondheim

18.08

 

2.34.04

Eskil Engdahl

Torvikbukt IL

24.02 00

2

Straumsnes

17.08

 

2.34.52

Filip Bratbakk

Trondheim Friidrett

24.04 00

2

Trondheim

01.06

 

2.34.92

Aleksander Lehn

Byåsen IL

07.03 00

3

Trondheim

01.06

 

2.35.74

Tobias Lømo

IL Koll

13.05 00

1

Oslo/Bi

25.09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.36.83

Mathias Sandvik

Sola Friidrett

13.12 00

3

Egersund

09.06

 

2.37.57

Mads Ivar Klingen

Spillum IL

 

 

Overhalla

15.09

 

2.37.9

Oscar Sjølie

Yrjar IL

14.06 00

1

Yrjar

23.06

 

2.37.93

Magnus Nordahl

Frøyland IL

08.03 00

3

Sandnes

04.07

 

2.37.98

Ådne Olav Mittet Hagen

Løten Friidrett

28.02 00

1

Lillehammer

21.09

 

2.38.79

Marius Polsrød

Herkules Friidrett

14.02 00

1

Skien

04.09

 

2.39.1

Adrian Jøssing Kotte

Yrjar IL

21.09 00

2

Yrjar

23.06

 

2.39.36

Mathias Lange

Nittedal IL

18.11 00

1

Oppegård

25.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1000 meter   3.10.00

 

 

 

 

 

 

AR 2.35.9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1500 meter   5.00.00

 

 

 

 

 

 

AR 4.17.92

 

 

 

 

 

 

 

4.15.87

Jakob Ingebrigtsen

Sandnes IL

19.09 00

1

Fana

01.06

 

4.31.55

Martin Berntzen Engevik

Nittedal IL

02.02 00

1

Nadderud

16.06

 

4.32.84

Petter Myhr

FIK Orion

05.03 00

2

Nadderud

16.06

 

4.45.65

Thomas Blücher

IL Gneist

05.09 00

3

Fana

01.06

 

4.46.09

Ole Martin Sandness

Sørum IL

13.03 00

1

Oslo/Bi

23.09

 

4.50.20

Håkon Stavik

Ålesunds FIK

30.03 00

1

Stjørdal

01.09

 

4.50.78

Marcus Vammeli Wiik

Askin IL

08.03 00

1

Askim

18.09

 

4.53.20

Simen Seeberg-Rommetveit

Strømmen IF

29.04 00

3

Nadderud

16.06

 

4.53.96

Simen Østreng Veland

Haugesund IL

09.11 00

4

Nadderud

16.06

 

4.54.95

Benjamin Engel Hatlelid

Hornindal IL

20.08 00

1

Breimsbygda

28.09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.55.12

Christian Bucher-Johannessen

IL Tyrving

24.09 00

5

Nadderud

16.06

 

4.56.38

Jakob Solli Lind

IL i BUL, Tromsø

20.04 00

6

Nadderud

16.06

 

4.59.13

Felix Baastad Berg

IL Tyrving

03.05 00

4

Jessheim

01.09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2000 meter  

 

 

 

 

 

 

6.29.38

Martin Berntzen Engevik

Nittedal IL

02.02 00

2-g14

Osloo/Bi

19.09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5000 meter  

 

 

 

 

 

 

18.26.5

Martin Berntzen Engevik

Nittedal IL

02.02 00

1

Nittedal

05.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60 meter hekk/Hurdels  76.2 cm  11.30

 

 

 

 

 

 

AR 9.36

 

 

 

 

 

 

 

9.75  +0.0

Filip Aas

Raumnes&Årnes IL

24.08 00

2

Oslo/Bi

19.09

 

9.79  +1.0

Vetle Raa Ellingsen

Fana IL

16.04 00

1

Oslo/Bi

17.08

 

9.87  -0.2

Jakob Ingebrigtsen

Sandnes IL

19.09 00

1 f

Lonevåg

31.08

 

10.19  -0.6

Viljar Gjerde

IL Norna-Salhus

29.03 00

1

Fana

01.06

 

10.22  +1.8

Fabian Stordalen

Tønsberg FIK

28.02 00

1-h2

Jessheim

31.08

 

10.27  -1.4

Gjert Høie Sjursen

IL Gneist

09.01 00

1

Fana

15.09

 

10.28  -0.6

Erlend Bolstad Raa

Fana IL

31.03 00

2

Fana

01.06

 

10.29  +1.9

Mathias Stavdal

Moss IL

20.01 00

1 f

Jessheim

31.08

 

10.38  +1.9

Sverre Gjesteby

Ullensaker/Kisa IL

21.08 00

4 f

Jessheim

31.08

 

10.45  +0.0

Tobias Ørnehaug

Ask Friidrett

19.02 00

1

Byrkjelo

30.06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.46  -1.8

Simen Sebastian Hansen

Ås IL

30.04 00

2

Oslo/Bi

14.06

 

10.58  -0.3

Espen Bjørndal

IL Gneist

21.08 00

3-h2

Lonevåg

31.08

 

10.59  +0.2

Julien Carteron

IL i BUL

15.06 00

3

Lillehammer

21.06

 

10.61  -1.8

Fabian Filip Rimestad

Bergen TF

13.01 00

5

Oslo/Bi

14.06

 

10.62  -1.4

Mikael Solhein

Fana IL

16.04 00

2

Fana

15.09

 

10.69  +0.0

Magnar Lødemel

Hornindal IL

28.04 00

2

Byrkjelo

30.06

 

10.74  +0.2

Martin Berntzen Engevik

Nittedal IL

02.02 00

1

Nesodden

15.09

 

10.77  +0.0

Marius Polsrød

Herkules Friidrett

14.02 00

1

Lersbrygga

08.06

 

10.81 +0.0

Iver Saunes Moldskred

Dimna IL

23.03 00

1 f

Stjørdal

31.08

 

10.85  +1.0

Patrick Eriksen Ekeli

Lambertseter IF

17.02 00

4

Oslo/Bi

17.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.91 -2.0

Lukas Holden

Sola Friidrett

04.03 00

1-h1

Sandnes

21.09

 

10.94  -1.5

Luca Thompsen

IL i BUL

24.11 00

3

Bækkelaget

12.05

 

10.98  -1.9

Erlend Rønneberg

Sem IF

15.04 00

2

Lillestrøm

26.05

 

10.99  -1.4

Kristoffer Vikne

Osterøy IL

18.08 00

4

Fana

15.09

 

11.00  +0.0

Iver Strand Øvereng

Overhall IL

15.04 00

2 f

Stjørdal

31.08

 

11.09  +2.0

Martin Bülow-Kristiansen

Tønsberg FIK

24.02 00

1

Eiker

20.05

 

11.10  +0.5

Tor Ola Kaasin Berntsen

Ringerike FIK

24.06 00

2

Hønefoss

24.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind assisted:

 

 

 

 

 

 

10.72  +3.1

Marius Polsrød

Herkules Friidrett

14.02 00

2

Porsgrunn

02.06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

200 meter hekk/hurdels   34.00                 68 cm

 

 

 

 

 

AR 28.49

 

 

 

 

 

 

 

30.29  +0.5

Jakob Ingebrigtsen

Sandnes IL

19.09 00

1-h2

Lonevåg

01.09

 

31.47  +1.5

Tobias Ørnehaug

Ask Friidrett

19.02 00

2

Fana

14.09

 

31.79  +0.4

Filip Aas

Raumnes&Årnes IL

24.08 00

1

Brandbu

25.09

 

31.92  -0.1

Marius Polsrød

Herkules Friidrett

14.02 00

3-h2

Nadderud

15.06

 

32.01  +0.7

Luca Thompson

IL i BUL

24.11 00

1

Oslo/Bi

19.09

 

32.11  +1.5

Fabian Filip Rimestad

Bergen TF

13.01 00

3

Fana

14.09

 

32.40  -0.1

Erlend Rønneberg

Sem IF

15.04 00

4-h2

Nadderud

15.06

 

32.64  -1.7

Mathias Stavdal

Moss IL

20.01 00

1-h1

Jessheim

01.09

 

32.74  +0.7

Simen Sebastian Hansen

Ås IL

30.04 00

2

Oslo/Bi

19.09

 

32.94  +0.2

Marcus Vammeli Wiik

Askin IL

08.03 00

4-h2

Jessheim

01.09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

33.15  +0.1

Patrick Eriksen Ekeli

Lambertseter IF

17.02 00

2

Oslo/Bi

11.09

 

33.22 -0.2

Magnar Lødemel

Hornindal IL

28.04 00

1

Ulsteinvik

25.05

 

33.36  +0.7

Julien Carleron

IL i BUL

15.06 00

3

Oslo/Bi

19.09

 

33.56  -1.7

Sverre Gjesteby

Ullensaker/Kisa IL

21.08 00

3-h1

Jessheim

01.09

 

33.80  +1.5

Filip Bøe

Fana IL

30.08 00

5

Fana

14.09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

200 meter hekk/hurdels   34.00                 76.2 cm

 

 

 

 

 

30.59  +1.7

Jakob Ingebrigtsen

Sandnes IL

19.09 00

2 g14

Nadderud

15.06

 

33.07 +1.9

Simen Sebastian Hansen

Ås IL

30.04 00

1-g14

Tønsberg

26.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1500 m hinder

 

 

 

 

 

 

4.47.98

Petter Myhr

FIK Orion

05.03 00

4-g15

Gøteborg

28.06

 

5.00.50

Martin Berntzen Engevik

Nittedal IL

02.02 00

2-g14

Oslo/Bi

25.09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1000 meter kappgang/walk  6.55.0

 

 

 

 

 

 

5.22.2

Håkon Hjelle Roset

Sandane T&IL

19.02 00

1

Fana

19.10

 

5.22.3

Even Nesgård

Fjellhaug/Vereide IL

16.07 00

2

Fana

19.10

 

5.44.78

Håvard Vaeng Bernhardsen

IL i BUL, Tromsø

08.09 00

1

Stjørdal

31.08

 

5.56.69

Jakob Solli Lind

IL i BUL, Tromsø

20.04 00

2

Stangnes

11.05

 

6.02.31

Mika Bohinen

Vadsø TF

27.05 00

2

Stjørdal

31.08

 

6.03.51

Simen Østreng Veland

Haugesund IL

09.11 00

3

Lonevåg

31.08

 

6.12.40

Håkon Stavik

Ålesunds FIK

30.03 00

3

Stjørdal

31.08

 

6.13.27

Kristoffer Vikne

Osterøy IL

18.08 00

2

Byrkjelo

29.06

 

6.17.78

Johannes Herstad

Sandnes IL

26.02 00

4

Lonevåg

31.08

 

6,27,02

Tobias Lømo

IL Koll

13.05 00

1

Jessheim

31.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.32.02

Karsten Andre Karlsen

Fana IL

04.04 00

3

Byrkjelo

29.06

 

6.39.34

Martin Bülow-Kristiansen

Tønsberg FIK

24.02 00

2

Jessheim

31.08

 

6.41.00

Elias Lynim Ringkjøb

IL i BUL, Tromsø

18.10 00

1

Narvik

15.06

 

6.52.94

Sander Saksenvik

IK Hind

24.01 00

3

Stangnes

11.05

 

6.54.90

Kristoffer Frøysland

Søgne IL

28.09 00

6

Lonevåg

31.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Høyde/high jump   1.40

 

 

 

 

 

 

AR 1.84

 

 

 

 

 

 

 

1.75

Vetle Raa Ellingsen

Fana IL

16.04 00

1

Nadderud

16.06

 

1.67

Erlend Bolstad Raa

Fana IL

31.03 00

1

Fana

15.09

 

1.55

Mikael J Grefstad Frøynes

Sem IF

15.03 00

3

Nadderud

16.06

 

1.55

Mathias Kollberg

IF Hellas

30.06 00

1

Modum

15.09

 

1.51

Alexander Nyberget

Askim IF

29.04 00

1

Jessheim

01.09

 

1.50

Torkil Aasberg Andreassen

Tønsberg FIK

13.04 00

4

Nadderud

16.06

 

1.50

Iver Saunes Moldskred

Dimna IL

23.03 00

1

Lillehammer

21.06

 

1.50

Jan Rune Willmann

Ask Friidrett

07.02 00

1

Byrkjelo

29.06

 

1.50

Karsten Andre Karlsen

Fana IL

04.04 00

1

Leirvik

17.08

 

1.48

Sverre Gjesteby

Ullensaker/Kisa IL

21.08 00

 

Midsund

11.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.46

Jonas Afzal

Mandal&Halse IL

23.09 00

5

Lonevåg

01.09

 

1.46

Fredrik Gudheim Haraldstad

Sarpsborg IL

01.04 00

1

Sarpeborg

26.09

 

1.45

Martin Bülow-Kristiansen

Tønsberg FIK

24.02 00

1

Lersbrygga

09.06

 

1.45

Kjetil Brenno Gagnås

Børsa IL

09.05 00

7

Nadderud

16.06

 

1.45

Kristian Strømhylden Himo

Overhalla IL

26.11 00

3

Lillehammer

21.06

 

1.45

Jon-Kjetil Antonsen

SMIL Engavågen

20.01 00

1

Bodø

17.08

 

1.45

Jo Solli Røset

Selbu IL

01.02 00

1

Selbu

14.09

 

1.41

Gaute Rosvold

FIK Orion

05.05 00

5

Jessheim

01.09

 

1.41

Martin Berntzen Engevik

Nittedal IL

02.02 00

7

Jessheim

01.09

 

1.41

Elias Ringkjøp

IL i BUL, Tromsø

18.10 00

3

Stjørdal

01.09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.41

Tom Storsæter

Sørild FIK

08.02 00

6

Lonevåg

01.09

 

1.41

Kristoffer Vikne

Osterøy IL

18.08 00

5

Fana

15.09

 

1.40

Patrick Eriksen Ekeli

Lambertseter IF

17.02 00

4

Lillestrøm

25.05

 

1.40

Eirik Mannsverk

IL i BUL, Tromsø

14.03 00

1

Narvik

16.06

 

1.40

Per Inge Straume

Hyen IL

08.06 00

1

Hyen

12.09

 

1.40

Petter Myhr

FIK Orion

06.03 00

1

Lillrhammer

26.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stav/pole vault   2.00

 

 

 

 

 

 

AR 3.75

 

 

 

 

 

 

 

2.70

Filip Aas

Raumnes&Årnes IL

24.08 00

1

Modum

14.09

 

2.21

Lavrents Kongssund

Moelven IL

03.05 00

1

Moelv

03.07

 

2.12

Aslak Uula Niittyvuopio

IL Nordlys

 

1

Stjørdal

31.08

 

2.12

Even Nesgård

Fjellhug/Vereide IL

16.07 00

1

Lonevåg

31.08

 

2.00

Sebastian Busterud Gulaker

Løten Friidrett

07.11 00

3

Nadderud

15.06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lengde/long jump   4.46

 

 

 

 

 

 

AR 6.01

 

 

 

 

 

 

 

5.27  +1.6

Gjert Høie Sjursen

IL Gneist

09.01 00

1

Nadderud

15.06

 

5.23  +0.7

Fabian Stordalen

Tønsberg FIK

28.02 00

1

Jessheim

31.08

 

5.17  +1.0

Mathias Kollberg

IF Hellas

30.06 00

1

Drammen

21.09

 

5.16 -0.4

Luca Thompson

IL i BUL

24.11 00

1

Oslo/Bi

25.09

 

5.03  +0.8

Vetle Raa Ellingsen

Fana IL

16.04 00

1

Oslo/Bi

16.08

 

5.01  +1.2

Tor Ola Kaasin Berntsen

Ringerike FIK

24.06 00

1

Hønefoss

24.08

 

4.98  +0.4

Caleb Muamba Kongolo

Søndre Land IL

18.04 00

2

Jessheim

31.08

 

4.93  +1.7

Filip Aas

Raumnes&Årnes IL

24.08 00

1

Strømmen

09.06

 

4.90  +0.2

Magnar Lødemel

Hornindal IL

28.04 00

2

Fana

01.06

 

4.89  -0.6

Erlend Bolstad Raa

Fana IL

31.03 00

2

Fana

14.09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.88 +0.7

Jan Rune Willmann

Ask Friidrett

07.02 00

1

Byrkjelo

30.06