JENTER/GIRLS 18/19 ÅR (1993/1992)

Norgesstatistikk 2011

pr. 31. desember

Utarbeidet av /Compiled by Kerstin Santibanez,SRU (kerstin@sf-nett.no

Fødselsdata ved Jan Jørgen Moe, SRU (jjmoe@online.no)

 

 

60 METER  (8,60)

7,95

+0,7

Julie Andrea Håskjold, Trondheim Friidrett

03.08.93

1

 

Stjørdal

26.05.

8,25

-0,5

Ellen Kristine Ellertsen, Asker SK

24.09.93

1

 

Asker

12.06.

8,30

-0,5

Karin Busch, SK Vidar

12.07.92

2

 

Asker

12.06.

8,32

-0,4

Maria Elisabeth Lavelle, Haugesund IL

23.10.93

2

 

Fana

04.06.

8,43

+0,0

Ann-Othilie H. Væhle, Voss IL

16.08.93

1

U18

Voss

08.06.

8,47

-0,4

Silje Laupstad, Egersunds IK

09.06.92

3

 

Fana

04.06.

8,48

+0,0

Silje Marie Sporildnes, Steinkjer FIK

17.05.93

1

U18

Steinkjer

05.07.

8,53

-0,4

Line V. Valen, Haugesund IL

22.09.93

4

 

Fana

04.06.

8,59

-0,4

Mari Skiftestad, Haugesund IL

14.07.92

5

 

Fana

04.06.

8,67

-0,4

Aina Opsal Bakke, Ørsta IL

14.07.93

6

 

Fana

04.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind assisted:

8,22

+2,3

Ingvild Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF

22.04.92

1

 

Lillehammer

09.08.

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/Handtiming:

8,4

-0,8

Lilja Fure Olafsson, Ålesund FIK

06.07.92

1

 

Ålesund

02.05.

8,7

-0,8

Solveig Stubmo Aamlid, Ålesund FIK

26.09.92

2

 

Ålesund

02.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

100 METER  (UM 13,35)

NRU20 (11,20) - NMU20 (13,20) – NM (12,75) - EMU20 (12,00)

12,15

+1,9

Eline Breilid, Kristiansands IF

08.05.93

6

KS

Lillehammer

26.06.

12,23

+0,9

Ida Bakke Hansen, IL Runar

07.01.93

1

KS

Nadderud

19.06.

12,30

+1,1

Siv Krakeli Sneen, Eide IL

21.11.92

1f

 

Nadderud

19.06.

12,34

+1,2

Julie Andrea Håskjold, Trondheim Friidrett

03.08.93

1x-f

KS

Trondheim

05.06.

12,39

+0,6

Isabelle Pedersen, IL Norna-Salhus

27.01.92

1h1

UM

Lisleby

26.08.

12,50

+1,1

Kaja Berg, Herkules Friidrett

10.03.93

2f

 

Nadderud

19.06.

12,59

+1,2

Stine Marie Grønnhaug, Ranheim IL

02.10.92

6Bf

U20

Gøteborg, SWE

09.07.

12,74

+0,1

Maria Cecilie Teigland, FIK Orion

25.01.93

1h1

U18

Brandbu

20.09.

12,81

-4,0

Marte Jørgensen, IK Tjalve

16.01.93

2sf1

NM-U20

Kristiansand

05.08.

12,81

-0,5

Chiamaka G. Okparaebo, IL i BUL

26.02.92

4h2

UM

Lisleby

26.08.

 

10

 

 

 

 

 

 

12,87

+1,9

Annika Tollefsen, Aurskog-Høland FIL

05.01.93

2

 

Oslo/Bi

04.06.

12,92

+1,1

Gerd Lahlum Lystad, FIK Orion

07.07.92

3f

 

Nadderud

19.06.

12,99

+1,5

Ine Marie Bakken Karlberg, IL Tyrving

30.06.93

1

 

Nadderud

24.09.

13,01

+1,1

Renate Grimstad, Dimna IL

18.07.92

1h2

KS

Hareid

11.06.

13,02

+1,0

Ingvild Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF

22.04.92

3h1

 

Lillehammer

26.06.

13,02

+0,4

Malene Flock, FIK Orion

02.01.92

1

 

Segalstad Bru

02.07.

13,06

+0,8

Jenny Gudmundsen, Urædd Friidrett

22.03.92

2

 

Porsgrunn

29.06.

13,09

+0,6

Gunvor Leikanger Feidje, Florø TIF

15.02.92

3h2

 

Lillehammer

26.06.

13,13

+1,1

Marthe Mjøen Berg, Dimna IL

20.12.93

1

 

Ulsteinvik

22.05.

13,14

+0,9

Ellen Kristine Knudsen Ellertsen, Asker SK

24.09.93

3

KS

Oslo/Bi

21.07.

 

20

 

 

 

 

 

 

13,17

-0,7

Maria Elisabeth Lavelle, Haugesund IL

23.10.93

1

 

Kvam

02.07.

13,18

+1,1

Aina Opsal Bakke, Ørsta IL

14.07.93

2

 

Ulsteinvik

22.05.

13,18

+0,9

Silje Laupstad, Egersunds IK

09.06.92

mk

 

Lyefjell

29.05.

13,18

+0,0

Karin Busch, SK Vidar

12.07.92

3h1

 

Oslo/Bi

19.08.

13,19

+0,6

Trine Knutsen, Brandbu IF

16.02.93

1h2

U18

Brandbu

20.09.

13,26

+0,3

Nathalie Moen Balhald, Ranheim IL

25.02.93

3

 

Trondheim

05.06.

13,32

+0,3

Synne Krokstad, Ranheim IL

28.01.92

3

 

Trondheim

21.08.

13,34

+1,1

Anja Ruud, Ski IL

14.01.93

8f

 

Nadderud

19.06.

13,36

+1,7

Celina Meling Solend, Stord IL

29.01.93

1

 

Haugesund

22.05.

13,41

+0,3

Anna Bogunovic Jakobsen, IL Skjalg

19.03.93

1

 

Stavanger

09.06.

 

30

 

 

 

 

 

 

13,43

+0,1

Silje Marie Sporildnes, Steinkjer FIK

17.05.93

1

U18

Steinkjer

21.05.

13,47

+1,7

Mari Skiftestad, Haugesund IL

14.07.92

2

 

Haugesuns

22.05.

13,49

-0,1

Ann-Othilie H. Væhle, Voss IL

16.08.93

1

U18

Voss

08.06.

13,50

+0,0

Line V. Valen, Haugesund IL

22.09.93

2

 

Fana

10.09.

13,51

+0,7

Gunhild Solberg, Raufoss IL

23.06.93

3f

U18

Brandbu

20.09.

13,52

+0,1

Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK

23.12.93

6f

 

Oslo/Bi

19.08.

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind assisted:

12,76

+5,7

Annika Tollefsen, Aurskog-Høland FIL

05.01.93

1

 

Lillestrøm

28.05.

12,94

+5,7

Ingvild Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF

22.04.92

2

 

Lillestrøm

28.05.

12,95

+2,3

Maria Elisabeth Lavelle, Haugesund IL

23.10.93

1

 

Leirvik

21.08.

13,03

+4,3

Synne Krokstad, Ranheim IL

28.01.92

1

KS

Levanger

14.08.

13,09

+5,7

Anja Ruud, Ski IL

14.01.93

3

 

Lillestrøm

28.05.

13,50

+2,2

Marlen Aakre, Fredrikstad IF

17.09.93

1

 

Moss

10.05.

13,50

+5,7

Michelle Aloyseus, Lørenskog FIL

11.03.93

4

 

Lillestrøm

28.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/Handtiming:

13,1

-1,5

Maria Elisabeth Lavelle, Haugesund IL

23.10.93

1

U18

Haugesund

09.05.

13,1

 

Rakel Bjørngaard, Hegra IL

26.10.92

1

 

Sona

10.07.

 

 

 

 

 

 

 

 

Manglende informasjon om vind/Wind-data missing:

13,17

 

Line V. Valen, Haugesund IL

22.09.93

1

U18

Sola

06.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

150 METER  (20,50)

NRU20 (17,66)

20,19

+1,4

Gerd Lahlum Lystad, FIK Orion

07.07.92

1

 

Romedal

15.05.

20,62

-0,4

Silje Laupstad, Egersunds IK

09.06.92

1

 

Egersund

05.05.

21,13

-0,4

Anna Chr. Tolås Omdal, Egersunds IK

22.12.93

2

 

Egersund

05.05.

22,54

-0,4

Anne May Laupstad, Egersunds IK

05.08.92

3

 

Egersund

05.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

200 METER  (UM 27,50)

NRU20 (23,73) - NMU20 (27,10) – NM (26,10) - EMU20 (24,60)

24,77

-0,5

Julie Andrea Håskjold, Trondheim Friidrett

03.08.93

1h6

U20

Gøteborg, SWE

10.07.

25,06

+1,0

Ida Bakke Hansen, IL Runar

07.01.93

6A

KS

Lillestrøm

04.07.

25,25

+0,7

Siv Krakeli Sneen, Eide IL

21.12.92

2f

NM-U20

Kristiansand

07.08.

25,37

+0,6

Eline Breilid, Kristiansands IF

08.05.93

2h1

UM

Lisleby

27.08.

25,51

+0,4

Stine Marie Grønnhaug, Ranheim IL

02.10.92

2h5

U20

Gøteborg, SWE

10.07.

26,02

+0,7

Kaja Berg, Herkules Friidrett

10.03.93

8f

NM-U20

Kristiansand

07.08.

26,25

+1,4

Maria Cecilie Teigland, FIK Orion

25.01.93

1

 

Lillehammer

14.06.

26,36

+0,3

Annika Tollefsen, Aurskog-Høland FIL

05.01.93

1B

 

Lillehammer

24.06.

26,44

+0,9

Jenny Gudmundsen, Urædd Friidrett

22.03.92

3h3

NM-U20

Kristiansand

06.08.

26,58

+0,6

Marthe Mjøen Berg, Dimna IL

20.12.93

1A

KS

Hareid

12.06.

 

10

 

 

 

 

 

 

26,58

+0,2

Anna Bogunovic Jakobsen, IL Skjalg

19.03.93

5h4

U20

Gøteborg, SWE

10.07.

26,59

+2,0

Malene Flock, FIK Orion

02.01.92

3h4

NM-U20

Kristiansand

06.08.

26,79

-0,5

Nathalie Moen Balhald, Ranheim IL

25.02.93

4h6

U20

Gøteborg, SWE

10.07.

26,80

-0,1

Ingvild Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF

22.04.92

1

 

Lillehammer

24.05.

26,99

+1,8

Gerd Lahlum Lystad, FIK Orion

07.07.92

1

KS

Romedal

22.05.

26,99

+1,8

Aina Opsal Bakke, Ørsta IL

14.07.93

2

 

Molde

29.05.

27,08

+1,0

Anja Ruud, Ski IL

14.01.93

1

 

Ski

22.06.

27,09

+0,6

Ine Marie Bakken Karlberg, IL Tyrving

30.06.93

6h1

UM

Lisleby

27.08.

27,14

+0,8

Ellen Kristine Ellertsen, Asker SK

24.09.93

1

KS

Oslo/Bi

26.07.

27,17

+1,0

Synne Krokstad, Ranheim IL

28.01.92

4h1

NM-U20

Kristiansand

06.08.

 

20

 

 

 

 

 

 

27,18

+1,4

Maren Vigerust Graff, Ringerike FIK

29.03.92

1

KS

Oslo/Bi

14.07.

27,26

+0,6

Renate Grimstad, Dimna IL

18.07.92

2A

KS

Hareid

12.06.

27,44

+0,5

Gunvor Leikanger Feidje, Florø TIF

15.02.92

6h2

UM

Lisleby

27.08.

27,55

+0,9

Karin Busch, SK Vidar

12.07.92

8h3

NM-U20

Kristiansand

06.08.

27,59

+1,8

Stine Dombu, IF Eiker-Kvikk

05.04.93

2

 

Lillestrøm

29.05.

27,71

+1,6

Marlen Aakre, Fredrikstad IF

17.09.93

1

 

Moss

08.06.

27,74

+0,0

Ingrid Haga, Haugesund IL

06.08.92

7h2

U20

Gøteborg, SWE

10.07.

27,79

+0,0

Cecilie Hofstad, Ranheim IL

22.08.92

8h2

U20

Gøteborg, SWE

10.07.

27,84

+1,2

Marit Liebe Harneshaug, IL Runar

12.02.93

3

 

Porsgrunn

22.05.

27,84

+0,5

Caroline Lunde, Herkules Friidrett

31.12.93

5C

KS

Oslo/Bi

04.06.

 

30

 

 

 

 

 

 

27,92

+0,3

Mari Skiftestad, Haugesund IL

14.07.92

2

 

Sandnes

25.06.

28,00

+0,1

Silje Marie Sporildnes, Steinkjer FIK

17.05.93

1

 

Steinkjer

05.06.

28,01

+0,0

Martine Bye, Ogndal IL

20.06.93

mk

UM

Trondheim

10.09.

28,04

+0,1

Solveig Lie Onstad, Laksevåg TIL

20.04.93

6

mix

Fana

03.08.

28,11

+1,8

Michelle Aloyseus, Lørenskog FIL

11.03.93

3

 

Lillestrøm

29.05.

28,20

+0,4

Maria Theresia Austberg, Lillehammer IF

02.12.92

8h5

U20

Gøteborg, SWE

10.07.

28,24

-2,1

Pia Blomdal, IK Tjalve

01.04.92

2D

KS

Oslo/Bi

04.06.

28,27

-0,2

Andrea Hansine Koppen, IK Hind

24.11.93

1

 

Narvik

19.06.

28,34

-1,8

Emilie Grime Orning, Minerva IS

20.10.93

6A

KS

Oslo/Bi

04.06.

28,38

+1,3

Silje Laupstad, Egersunds IK

09.06.92

7h2

NM-U20

Kristiansand

06.08.

 

40

 

 

 

 

 

 

28,41

-0,1

Synne Muggerud Sørensen, Urædd Friidrett

11.04.93

10

U20

Horw, SUI

21.05.

28,46

-2,7

Anna Chr. Tolås Omdal, Egersunds IK

22.12.93

4

 

Fana

03.06.

28,47

-0,3

Kristiane Rygg, Hyen IL

25.07.93

1

 

Byrkjelo

01.07.

28,50

+0,0

Malin Ulrika Blomberg, TIL Hovding

02.01.93

1

 

Fana

31.08.

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind assisted:

24,62

+5,1

Julie Andrea Håskjold, Trondheim Friidrett

03.08.93

1A

 

Lillehammer

24.06.

24,73

+2,6

Siv Krakeli Sneen, Eide IL

21.12.92

1f

UM

Lisleby

28.08.

24,75

+2,6

Ida Bakke Hansen, IL Runar

07.01.93

2f

UM

Lisleby

28.08.

24,98

+2,6

Eline Breilid, Kristiansands IF

08.05.93

3f

UM

Lisleby

28.08.

26,12

+2,6

Maria Cecilie Teigland, FIK Orion

25.01.93

5f

UM

Lisleby

28.08.

26,30

+5,1

Maren Vigerust Graff, Ringerike FIK

29.03.92

4A

 

Lillehammer

24.06.

26,40

+5,1

Malene Flock, FIK Orion

02.01.92

5A

 

Lillehammer

24.06.

26,60

+5,1

Ingvild Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF

22.04.92

6A

 

Lillehammer

24.06.

26,77

+4,3

Silje Laupstad, Egersunds IK

09.06.92

1A

 

Haugesund

21.05.

26,86

+5,1

Aina Opsal Bakke, Ørsta IL

14.07.93

7A

 

Lillehammer

24.06.

 

10

 

 

 

 

 

 

26,93

+3,1

Gunvor Leikanger Feidje, Florø TIF

15.02.92

1C

 

Lillehammer

24.06.

27,10

+3,3

Ellen Kristine Ellertsen, Asker SK

24.09.93

3

 

Oslo/Bi

20.08.

27,38

+3,1

Karin Busch, SK Vidar

12.07.92

2C

 

Lillehammer

24.06.

27,38

+5,1

Cecilie Hofstad, Ranheim IL

22.08.92

8A

 

Lillehammer

24.06.

27,40

+3,2

Stine Dombu, IF Eiker-Kvikk

05.04.93

1

U20

Hokksund

13.06.

27,58

+4,3

Mari Skiftestad, Haugesund IL

14.07.92

3A

 

Haugesund

21.05.

27,64

+3,2

Marit Liebe Harneshaug, IL Runar

12.02.93

1

U23

Hokksund

13.06.

27,69

+4,3

Ingrid Haga, Haugesund IL

06.08.92

4A

 

Haugesund

21.05.

27,89

+2,9

Maria Elisabeth Lavelle, Haugesund IL

23.10.93

1B

 

Haugesund

21.05.

27,97

+2,9

Line V. Valen, Haugesund IL

22.09.93

2B

 

Haugesund

21.05.

 

20

 

 

 

 

 

 

28,10

+3,1

Kristiane Rygg, Hyen IL

25.07.93

3C

 

Lillehammer

24.06.

28,18

+4,3

Anna Chr. Tolås Omdal, Egersunds IK

22.12.93

5A

 

Haugesund

21.05.

28,42

+3,1

Ane Vognild Volden, Ranheim IL

13.12.93

3C

 

Lillehammer

24.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/Handtiming:

27,8

+0,0

Line V. Valen, Haugesund IL

22.09.93

1

U18

Haugesund

09.05.

28,5

+0,0

Pernille Sina Lund, Bækkelagets SK

23.12.93

2

KS

Oslo/La

01.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

300 METER  (45,00)

NRU20 (39,13)

40,98

 

Julie Andrea Håskjold, Trondheim Friidrett

03.08.93

1A

KS

Trondheim

04.05.

43,27

 

Aina Opsal Bakke, Ørsta IL

14.07.93

1

U18

Ørsta

05.07.

44,03

 

Solveig Lie Onstad, Laksevåg TIL

20.04.93

1

U18

Fana

17.08.

44,12

 

Marlen Aakre, Fredrikstad IF

17.09.93

1

 

Moss

01.08.

44,60

 

Anna Bogunovic Jakobsen, IL Skjalg

19.03.93

1

 

Stavanger

15.09.

45,07

 

Cecilie Hofstad, Ranheim IL

22.08.92

5A

KS

Trondheim

04.05.

45,14

 

Ingvild Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF

22.04.92

1

 

Lillehammer

03.05.

45,21

 

Maria Cecilie Teigland, FIK Orion

25.01.93

1

U18

Brandbu

20.09.

45,29

 

Camilla Pettersen, Sarpsborg IL

07.07.93

2

 

Moss

10.05.

45,34

 

Kristin Bakkeli, Lillehammer IF

20.08.92

2

 

Lillehammer

03.05.

 

10

 

 

 

 

 

 

45,64

 

Maria Theresia Austberg, Lillehammer IF

02.12.92

3

 

Lillehammer

03.05.

46,66

 

Ane Vognild Volden, Ranheim IL

13.12.93

4B

 

Trondheim

04.05.

47,52

 

Torunn Slettemark Hovden, Asker SK

15.04.92

1

U20

Asker

25.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

400 METER  (UM 63,00)

NRU20 (53,70) - NMU20 (61,99) – NM (58,99) - EMU20 (55,60)

55,90

 

Julie Andrea Håskjold, Trondheim Friidrett

03.08.93

2

No U20

København DEN

03.09.

58,62

 

Annika Tollefsen, Aurskog-Høland FIL

05.01.93

1

KS

Oslo/Bi

29.06.

58,80

 

Ida Bakke Hansen, IL Runar

07.01.93

2A

UM

Lisleby

26.08.

58,92

 

Maren Vigerust Graff, Ringerike FIK

29.03.92

2A

 

Lillehammer

25.06.

59,32

 

Synne Krokstad, Ranheim IL

28.01.92

3A

UM

Lisleby

26.08.

59,48

 

Stine Marie Grønnhaug, Ranheim IL

02.10.92

3A

 

Lillehammer

25.06.

59,59

 

Aina Opsal Bakke, Ørsta IL

14.07.93

1

 

Fana

05.06.

59,91

 

Marthe Mjøen Berg, Dimna IL

20.12.93

1

KS

Molde

04.09.

60,23

 

Marlen Aakre, Fredrikstad IF

17.09.93

1B

UM

Lisleby

26.08.

60,23

 

Maria Cecilie Teigland, FIK Orion

25.01.93

4A

UM

Lisleby

26.08.

 

10

 

 

 

 

 

 

60,38

 

Cecilie Hofstad, Ranheim IL

22.08.92

6A

U20

Gøteborg, SWE

09.07.

60,70

 

Solveig Lie Onstad, Laksevåg TIL

20.04.93

1

U18

Lonevåg

24.05.

60,77

 

Anna Bogunovic Jakobsen, IL Skjalg

19.03.93

2

 

Fana

05.06.

61,56

 

Andrea Hansine Koppen, IK Hind

24.11.93

2B

UM

Lisleby

26.08.

61,85

 

Synne Muggerud Sørensen, Urædd Friidrett

11.04.93

5

U20

Basel, SUI

13.06.

61,85

 

Marit Liebe Harneshaug,IL Runar

12.02.93

2B

 

Lillehammer

25.06.

61,92

 

Stine Dombu, IF Eiker-Kvikk

05.04.93

1B

 

Nadderud

19.06.

62,11

 

Kristin Elisabeth Hagen, Haugesund IL

11.12.92

2B

 

Nadderud

19.06.

63,06

 

Maria Theresia Austberg, Lillehammer IF

02.12.92

4C

U20

Gøteborg, SWE

09.07.

63,49

 

Camilla Pettersen, Sarpsborg IL

07.07.93

3D

U20

Gøteborg, SWE

09.07.

 

20

 

 

 

 

 

 

63,91

 

Eira Nordeng Jensen, Sortland FIK

27.05.93

2

U20

Bodø

20.08.

64,07

 

Anna Chr. Tolås Omdal, Egersunds IK

22.12.93

1

 

Sandnes

05.07.

64,32

 

Jeanette Stene Stensheim, Ranheim IL

07.02.92

5B

 

Lillehammer

25.06.

65,06

 

Ane Vognild Volden, Ranheim IL

13.12.93

6B

 

Lillehammer

25.06.

65,37

 

Emma Marie Skjærstad, FIK Ren-Eng

13.06.93

1

KS

Romedal

21.05.

65,49

 

Caroline Lunde, Herkules Friidrett

31.12.93

2

 

Skien

21.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

600 METER

NRU20 (1:42,00)

1:42,2

 

Britt Thorshaug Granrud, FIK Ren-Eng

16.06.92

1

 

Åkrestrømmen

24.08.

1:44,51

 

Kristin Elisabeth Hagen, Haugesund IL

11.12.92

1

U20

Haugesund

14.07.

1:46,3

 

Julie Frøslev Mathisen, Askim IF

21.05.93

1

 

Askim

14.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

800 METER  (UM 2:30,0)

NRU20 (2:02,97) - NMU20 (2:24,99) – NM (2:14,99) – EMU20 (2:10,00)

2:12,03

 

Lillian Greibesland, Otra IL

31.05.92

4h2

KS

Durham, USA

09.04.

2:15,90

 

Ida Østerås, Verdal FIK

07.08.93

6

NM

Byrkjelo

13.08.

2:16,63

 

Solveig Lie Onstad, Laksevåg TIL

20.04.93

9

NM

Byrkjelo

13.08.

2:17,02

 

Julie Frøslev Mathisen, Askim IF

21.05.93

1

 

Oslo/Bi

20.08.

2:17,51

 

Karoline Egeland Skatteboe, IL Tyrving

28.07.93

2

 

Oslo/Bi

05.06.

2:18,09

 

Sigrid Jervell Våg, Strindheim IL

06.06.92

6f

NM-U20

Kristiansand

07.08.

2:18,30

 

Maren Vigerust Graff, Ringerike FIK

29.03.92

6A

U20

Gøteborg, SWE

10.07.

2:18,30

 

Marlen Aakre, Fredrikstad IF

17.09.93

2

 

Oslo/Bi

20.08.

2:19,67

 

Kristin Elisabeth Hagen, Haugesund IL

11.12.92

2

 

Fana

03.06.

2:19,93

 

Emma Marie Skjærstad, FIK Ren-Eng

13.06.93

3

 

Nadderud

18.06.

 

10

 

 

 

 

 

 

2:20,58

 

Bertine-Helene Færø, FIL Aks-77

27.12.92

-

mix

Fana

27.07.

2:21,62

 

Lena Indrebø, IL Gular

06.08.92

3A

U20

Fana

09.05.

2:22,74

 

Mari Helgestad, FIK Ren-Eng

01.10.92

1

 

Trondheim

21.08.

2:23,86

 

Britt Thorshaug Granrud, FIK Ren-Eng

16.06.92

1B

UM

Lisleby

28.08.

2:24,50

 

Mari Steinkjer Øyen, Strindheim IL

22.11.92

5B

U20

Gøteborg, SWE

10.07.

2:24,64

 

Eira Nordeng Jensen, Sortland FIK

27.05.93

1

U20

Bodø

21.08.

2:26,52

 

Camilla Pettersen, Sarpsborg IL

07.07.93

8B

U20

Gøteborg, SWE

10.07.

2:27,03

 

Martine Bye, Ogndal IL

20.06.93

mk

U20

Sipoo, FIN

19.06.

2:27,36

 

Synne Muggerud Sørensen, Urædd Friidrett

11.04.93

3

U20

Freienbach, SUI

22.06.

2:27,70

 

Maja Solbakken, FIK Ren-Eng

18.10.93

4

KS

Romedal

22.05.

 

20

 

 

 

 

 

 

2:28,63

 

Maria Vattøy, Dimna IL

17.11.92

4

 

Fana

03.06.

2:30,40

 

Maria Ringstad, Dimna IL

15.02.92

1

KS

Hareid

11.06.

2:30,53

 

Ingvild Vedde, Nesbyen IL

28.02.92

1

KS

Oslo/Bi

04.06.

2:31,88

 

Aurora Topphol Midtflø, Hareid IL

12.04.93

1

 

Ulsteinvik

21.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

1000 METER  (3:15,00)

NRU20 (2:48,4)

3:01,26

 

Julie Frøslev Mathisen, Askim IF

21.05.93

1

 

Askim

21.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

1500 METER  (5:25,00)

NRU20 (4:09,40) - NMU20 (5:09,99) – NM (4:44,99) – EMU20 (4:26,50)

4:24,53

 

Lillian Greibesland, Otra IL

31.05.92

7f

KS

Durham, USA

23.04.

4:30,28

 

Ingeborg Løvnes, SK Vidar

05.09.92

1

NM-U20

Kristiansand

06.08.

4:34,79

 

Ida Østerås, Verdal FIK

07.08.93

2

NM

Byrkjelo

14.08.

4:41,17

 

Ingvild Vedde, Nesbyen IL

28.02.92

2

U20

Stockholm, SWE

31.07.

4:44,55

 

Solveig Lie Onstad, Laksevåg TIL

20.04.93

2

U20

Gøteborg, SWE

09.07.

4:45,33

 

Sigrid Jervell Våg, Strindheim IL

06.06.92

5

NM-U20

Kristiansand

06.08.

4:46,65

 

Bertine-Helene Færø, FIL Aks-77

27.12.92

1

U19

Knarvik

21.06.

4:46,85

 

Karoline Egeland Skatteboe, IL Tyrving

28.07.93

2

KS

Oslo/Bi

21.07.

4:46,87

 

Julie Frøslev Mathisen, Askim IF

21.05.93

1

 

Asker

11.06.

4:51,9

 

Sara Amalie Solheim, Berg IL

02.03.92

2

KS

Fana

20.07.

 

10

 

 

 

 

 

 

4:52,10

 

Åsne Riskedal, Sandnes IL

04.11.93

1

KS

Sandnes

25.06.

4:56,17

 

Mari Steinkjer Øyen, Strindheim IL

22.11.92

10

U20

Gøteborg, SWE

09.07.

4:56,51

 

Kristin Elisabeth Hagen, Haugesund IL

11.12.92

1

 

Haugesund

22.05.

5:03,84

 

Mari Helgestad, FIK Ren-Eng

01.10.92

4

 

Lillehammer

23.06.

5:07,85

 

Maria Ringstad, Dimna IL

15.02.92

2

 

Fana

04.06.

5:10,25

 

Lene Pettersson Heiberg, Gjøvik VGS

16.11.93

1

U18

Brandbu

20.09.

5:12,61

 

Emilie Størvold Damås, Steinkjer FIK

14.10.93

1

 

Steinkjer

04.06.

5:15,1

 

Maren Høibø, Ås IL

04.09.93

1

 

Ås

05.10.

5:15,38

 

Maria Vattøy, Dimna IL

17.11.92

3

 

Fana

04.06.

5:17,26

 

Eira Nordeng Jensen, Sortland FIK

27.05.93

1

U23

Sortland

29.05.

 

20

 

 

 

 

 

 

5:18,84

 

Nora Anette S. Systad, Bergens TF

05.05.93

1

U18

Haukås

09.06.

5:19,25

 

Marte Kant, Elverum VGS

13.04.93

3

U18

Brandbu

20.09.

5,21,99

 

Kristine K. Torgersen, Vind IL

29.06.93

4

U18

Brandbu

20.09.

5:29,89

 

Janna Ballangrud, Brandbu IF

26.06.93

5

U18

Brandbu

20.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

Utenlandske statsborgere/Foreigh citizens:

4:47,19

 

Tsige Gerberhan Oqbazgi, IL Skjalg (ERI)

12.01.93

6

NM-U20

Kristiansand

06.08.

 

 

 

 

 

 

 

 

3000 METER  (11:35,00)

NRU20 (9:00,13) - NMU20 (11:19,99) – NM (10:14,99) – EMU20 (9:50,00)

9:47,5

 

Ida Østerås, Verdal FIK

07.08.93

1

 

Steinkjer

09.09.

10:00,20

 

Karoline Egeland Skatteboe, IL Tyrving

28.07.93

5

No U20

København DEN

03.09.

10:03,97

 

Ingvild Vedde, Nesbyen IL

29.02.92

8

KS

Oslo/Bi

19.05.

10:05,39

 

Sigrid Jervell Våg, Strindheim IL

06.06.92

1

 

Trondheim

21.08.

10:11,06

 

Åsne Riskedal, Sandnes IL

04.11.93

2

 

Nadderud

17.06.

10:20,52

 

Bertine-Helene Færø, FIL Aks-77

27.12.92

10

KS

Gøteborg, SWE

08.07.

10:21,74

 

Julie Frøslev Mathisen, Askim IF

21.05.93

3

 

Nadderud

17.06.

10:37,05

 

Britt Thorshaug Granrud, FIK Ren-Eng

16.06.92

6

UM

Lisleby

26.08.

10:39,55

 

Sara Amalie Solheim, Berg IL

02.03.92

2

KS

Uddevalla, SWE

23.07.

10:44,86

 

Hilde Finne, Voss IL

12.05.93

1

U18

Voss

08.06.

 

10

 

 

 

 

 

 

10:46,77

 

Mari Steinkjer Øyen, Strindheim IL

22.11.92

8

NM-U20

Kristiansand

05.08.

10:50,06

 

Kristin Elisabeth Hagen, Haugesund IL

11.12.92

1

 

Haugesund

10.08.

10:53,21

 

Ingeborg Treu Røe, IL Tyrving

30.03.93

7

UM

Lisleby

26.08.

11:03,84

 

Ragnhild Hafsahl Karset, FIK Orion

17.04.92

1

KS

Romedal

22.05.

11:07,58

 

Maja Solbakken, FIK Ren-Eng

18.10.93

9

UM

Lisleby

26.08.

11:08,50

 

Eira Nordeng Jensen, Sortland FIK

27.05.93

10

UM

Lisleby

26.08.

11:23,08

 

Emilie Størvold Damås, Steinkjer FIK

14.10.93

1

KS

Steinkjer

21.05.

11:30,65

 

Maria Ringstad, Dimna IL

15.02.92

1

KS

Hareid

12.06.

11:34,93

 

Maria Vattøy, Dimna IL

17.11.92

10

 

Nadderud

17.06.

11:35,25

 

Nikoline Bromander, Fredrikstad IF

31.07.93

11

UM

Lisleby

26.08.

 

20

 

 

 

 

 

 

11:36,03

 

Ingrid Fjose, Voss IL

06.07.92

1

U20

Voss

08.06.

11:38,13

 

Nora Anette S. Systad, Bergens TF

05.05.93

1

 

Fana

05.06.

11:39,77

 

Camilla Pettersen, Sarpsborg IL

07.07.93

7

KS

Oslo/Bi

26.07.

 

 

 

 

 

 

 

 

Utenlandske statsborgere/Foreigh citizens:

10:18,14

 

Tsige Gerberhan Oqbazgi, IL Skjalg (ERI)

12.01.93

4

UM

Lisleby

26.08.

11:26,87

 

Tigisti Negasi Bahta, Fagernes IL (ERI)

26.08.92

1

 

Fagernes

17.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

5000 METER  (19:00,00)

NRU20 (15:29,82) - NM (17:59,99) – EMU20 (17:05,00)

17:28,24

 

Karoline Egeland Skatteboe, IL Tyrving

28.07.93

5

NM

Byrkjelo

14.08.

19:09,4

 

Bertine-Helene Færø, FIL Aks-77

27.12.92

1

KS

Lindås

25.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

2000 m KAPPGANG/WALK

10:36,11

 

Kristiane Rygg, Gloppen FIL

25.07.93

1

UM

Lisleby

27.08.

 

 

 

 

 

 

 

 

3000 m KAPPGANG/WALK -  UM (17,50)

16:13,07

 

Kristiane Rygg, Gloppen FIL

25.07.93

3

No U20

København DEN

04.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

100 METER HEKK/HURDLES (84,0cm/8,5m) – UM (17,50)

NRU20 (13,30) – NMU20(16,99) – NM (15,99) – EMU20 (14,30)

13,21

-0,4

Isabelle Pedersen, IL Norna-Salhus

27.01.92

1f

NM

Byrkjelo

13.08.

14,25

+0,4

Eline Breilid, Kristiansands IF

08.05.93

1f

U20

Gøteborg, SWE

10.07.

14,72

+1,3

Renate Grimstad, Dimna IL

18.07.92

1

 

Molde

29.05.

14,86

+2,0

Marthe Mjøen Berg, Dimna IL

20.12.93

2

 

Ulsteinvik

21.05.

15,75

+1,3

Annika Tollefsen, Aurskog-Høland FIL

05.01.93

4

 

Nadderud

18.06.

15,78

+0,3

Silje Laupstad, Egersunds IK

09.06.92

3

UM

Lisleby

26.08.

15,92

-0,7

Solveig Lie Onstad, Laksevåg TIL

20.04.93

1

 

Fana

07.09.

16,22

+1,3

Martine Bye, Ogndal IL

20.06.93

mk

U20

Sipoo, FIN

18.06.

16,77

-0,4

Maria Elisabeth Lavelle, Haugesund IL

23.10.93

1

 

Fana

11.09.

17,15

+0,0

Anna Bogunovic Jakobsen, IL Skjalg

19.03.93

mk

UM

Trondheim

10.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind assisted:

15,66

+3,6

Annika Tollefsen, Aurskog-Høland FIL

05.01.93

1

 

Lillestrøm

29.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

Manglende informasjon om vind/Wind-data missing:

17,89

 

Ida Hulbaklien Bakke, IK Tjalve

21.12.93

6f

U20

Kirkland, USA

11.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/Handtiming:

Manglende informasjon om vind/Wind-data missing:

17,5

 

Ida Hulbaklien Bakke, IK Tjalve

21.12.93

4

KS

Issaquah, USA

05.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

200 METER HEKK/HURDLES (76,2cm/19m)  (34,00)

NRU20 (27,69)

29,64

+0,0

Renate Grimstad, Dimna IL

18.07.92

1

U20

Ulsteinvik

26.07.

29,97

+0,8

Marthe Mjøen Berg, Dimna IL

20.12.93

1

 

Ulsteinvik

08.10.

30,54

-0,1

Anna Bogunovic Jakobsen, IL Skjalg

19.03.93

mix

 

Stavanger

01.10.

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/Handtiming:

31,0

+0,2

Solveig Lie Onstad, Laksevåg TIL

20.04.93

mix

 

Laksevåg

12.09.

 

Medvind/wind assisted:

29,19

+2,9

Renate Grimstad, Dimna IL

18.07.92

1

 

Ulsteinvik

22.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

300 METER HEKK/HURDLES (76,2cm/35m)  (49,00)

NRU20 (41,42)

46,36

 

Solveig Lie Onstad, Laksevåg TIL

20.04.93

1

 

Fana

04.06.

46,79

 

Anna Bogunovic Jakobsen, IL Skjalg

19.03.93

5A

U20

Gøteborg, SWE

08.07.

47,43

 

Annika Tollefsen, Aurskog-Høland FIL

05.01.93

1

U20

Arvika, SWE

23.07.

48,36

 

Silje Laupstad, Egersunds IK

09.06.92

3

 

Fana

04.06.

49,21

 

Jannike Borge, Urædd Friidrett

11.07.92

1

 

Porsgrunn

18.05.

50,72

 

Anna Chr. Tolås Omdal, Egersunds IK

22.12.93

4

 

Fana

04.06.

51,05

 

Silje Marie Sporildnes, Steinkjer FIK

17.05.93

1

U18

Steinkjer

05.07.

 

 

 

 

 

 

 

 

400 METER HEKK/HURDLES (76,2/35m)  (UM 75,00)

NRU20 (58,12) - NMU20 (71,99) – NM (66,99) - EMU20 (61,50)

62,91

 

Solveig Lie Onstad, Laksevåg TIL

20.04.93

4

No U20

København DEN

03.09.

64,41

 

Marthe Mjøen Berg, Dimna IL

20.12.93

1

UM

Lisleby

27.08.

64,85

 

Annika Tollefsen, Aurskog-Høland FIL

05.01.93

1

 

Nadderud

17.06.

64,87

 

Marlen Aakre, Fredrikstad IF

17.09.93

3f

NM-U20

Kristiansand

06.08.

66,12

 

Anna Bogunovic Jakobsen, IL Skjalg

19.03.93

5f

NM-U20

Kristiansand

06.08.

67,01

 

Birgithe Skrøvje, Mandal og Halse IL

23.08.92

4

UM

Lisleby

27.08.

67,75

 

Silje Laupstad, Egersunds IK

09.06.92

2

 

Stavanger

09.06.

70,49