JENTER/GIRLS 17 ÅR (1994)

Norgesstatistikk 2011

pr. 31. desember

Utarbeidet av /Compiled by Kerstin Santibanez,SRU (kerstin@sf-nett.no

Fødselsdata ved Jan Jørgen Moe, SRU (jjmoe@online.no)

 

 

60 METER (8,50)

AR17 (7,54 – 7,53i)

8,14

-1,0

Christine Bjelland Jensen, IL Bjarg

16.06.94

1A

 

Fana

04.06.

8,16

+1,0

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

2A

 

Fana

04.06.

8,19

-1,0

Vilde J. Svortevik, Laksevåg TIL

18.05.94

1

 

Fana

03.08.

8,29

+0,8

Sara Rolfsøn, Moss IL

27.11.94

1

 

Asker

12.06.

8,47

+1,2

Sarah Hovden Øvsthus, Laksevåg TIL

20.03.94

1

 

Lonevåg

27.04.

8,49

+1,0

Kirsti Selle Ulvang, Bryne FIK

31.01.94

3A

 

Fana

04.06.

8,52

+1,0

Renate Rosseland Johansen, Lye IL

09.08.94

4A

 

Fana

04.06.

8,55

+1,0

Silje Toftegaard, IL Norna-Salhus

13.09.94

5A

 

Fana

04.06.

8,76

+0,8

Rebekka K. Norvik, Ringerike FIK

05.10.94

2

 

Asker

12.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind assisted:

8,45

+2,3

Anna Ødegård Lauen, Lillehammer IF

08.01.94

1

 

Lillehammer

09.08.

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/Handtiming:

8,0

-2,6

Vilde J. Svortevik, Laksevåg TIL

18.05.94

1

mix

Fana

20.07.

8,7

+0,0

Ann Kristin G. Aslaksrud, Hurdal IL

17.11.94

1

 

Brandbu

17.08.

8,7

+0,9

Caroline Andrea Aasland, Snøgg Friidrett

01.12.94

1

 

Notodden

31.08.

8,8

-0,7

Stine Sundnes, Lyngdal IL

11.01.94

1

 

Lyngdal

10.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

80 METER ()

AR17 ()

10,48

+0,7

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

1

 

Haukås

19.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

100 METER (UM 13,40)

AR17 (11,71 – 11,7) - NMU20 (13,20) – NM (12,75) – EMU20 (12,00) – VMU18 (12,05)

11,95

+1,2

Astrid Mangen Cederkvist, SK Vidar

23.02.94

2h2

NM

Byrkjelo

12.08.

12,37

+0,9

Christine Bjelland Jensen, FIK BFG Fana

16.06.94

2f

 

Lillehammer

26.06.

12,51

+1,3

Line Gjerde, Urædd Friidrett

13.03.94

1

 

Oslo/Bi

04.06.

12,54

-1,2

Guro Forbord Anderssen, Kristiasands IF

26.02.94

1

 

Søgne

03.06.

12,56

+1,9

Martine Nilsen, Nittedal IL

25.09.94

1

 

Lillehammer

11.09.

12,58

+1,9

Vilde J. Svortevik, Laksevåg TIL

18.05.94

1

 

Lonevåg

13.07.

12,65

+0,9

Cecilia Johanna Carneiro Håkegård, Selsbakk IF

07.12.94

3f

 

Lillehammer

26.06.

12,84

+0,3

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

2A

 

Fana

05.06.

12,85

+2,0

Ida Nordstrand Veskje, Lillehammer IF

11.12.94

2h3

 

Lillehammer

26.06.

12,87

+1,3

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

3

 

Oslo/Bi

04.06.

 

10

 

 

 

 

 

 

12,91

-0,3

Kathrine Askim Vatne, IL i BUL

28.05.94

2

KS

Oslo/Bi

26.05.

12,91

+2,0

Kaja Marie Johansen, Moss IL

05.02.94

4h3

 

Lillehammer

26.06.

12,93

+0,5

Anna Ødegård Lauen, Lillehammer IF

08.01.94

3h5

 

Gøteborg, SWE

09.07.

12,95

+0,3

Sara Rolfsøn, Moss IL

27.11.94

2

 

Oslo/Bi

29.06.

12,97

+0,7

Stine Grong Ruud, Stjørdal FIK

28.03.94

2h2

UM

Lisleby

26.08.

13,13

-0,5

Ingeborg Sverdrup Rønningen, Ski IL

11.01.94

2

 

Oslo/Bi

19.08.

13,14

+2,0

Oda Rygg Arntzen, Ski IL

15.03.94

5h3

 

Lillehammer

26.06.

13,18

+1,3

Nora Økstad Gjeldnes, Fredrikstad IF

08.04.94

5

 

Oslo/Bi

04.06.

13,18

+0,7

Emilie Søgnesand, Ranheim IL

21.06.94

4

KS

Trondheim

16.07.

13,23

+0,0

Kjersti Størkersen, Raufoss IL

22.02.94

2

 

Lillehammer

14.06.

 

20

 

 

 

 

 

 

13,27

-0,4

Maria Heggem, Stjørdal FIK

12.03.94

3

 

Stjørdal

12.06.

13,32

+0,9

Kirsti Selle Ulvang, Bryne FIK

31.01.94

mk

 

Lyefjell

29.05.

13,32

-0,6

Camilla Martine Lien, Kristiansands IF

19.07.94

4h3

 

Gøteborg, SWE

09.07.

13,33

+0,3

Eline Bruce, Fana IL

17.11.94

3

 

Fana

05.06.

13,42

+0,6

Marte Helle Schia, IK Tjalve

08.10.94

1

 

Oslo/Bi

05.09.

13,46

+1,3

Josefine Danielsen, Fredrikstad IF

12.05.94

5h1

 

Lillehammer

26.06.

13,46

+1,1

Kristine Husby Bratseth, Ranheim IL

15.03.94

5h2

 

Lillehammer

26.06.

13,47

+0,0

Marte Maria Doeven Jermstad, Selsbakk IF

01.03.94

2

KS

Trondheim

08.10.

13,48

-0,4

Elisabeth Gjelsvik, Fana IL

09.05.94

2

 

Ulvik

13.06.

13,51

+0,3

Sarah Hovden Øvsthus, Laksevåg TIL

20.03.94

5A

 

Fana

05.06.

 

30

 

 

 

 

 

 

13,54

-0,3

Trine Tryggestad Berre, IL i BUL

21.04.94

5

KS

Oslo/Bi

26.05.

13,54

+0,3

Renate Rosseland Johansen, Lye IL

09.08.94

7A

 

Fana

05.06.

13,58

-0,4

Karen Johanne Jøsendal, FIL Aks-77

06.06.94

3

 

Ulvik

13.06.

13,59

+0,8

Vilde Ottestad, IL Molde-Olymp

02.11.94

1

 

Ørsta

20.08.

13,62

+1,1

Sally Marie Sabotta, Straumsnes IL

25.05.94

6h2

 

Lillehammer

26.06.

13,67

+0,5

Kaja Bjørkvold, Gjøvik VGS

28.05.94

2h2

U18

Brandbu

20.09.

13,70

-1,2

Tilde Martinsen, Manda og Halse IL

19.02.94

3

 

Søgne

03.06.

13,71

+1,0

Ane Bakke Øvrevik, Kristiansands IF

23.03.94

2

 

Grimstad

04.05.

13,74

+1,0

Marte Wilson, Kristiansands IF

03.11.94

3

 

Grimstad

04.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind assisted:

11,90

+4,6

Astrid Mangen Cederkvist, SK Vidar

23.02.94

3

KS

Lillestrøm

28.05.

12,63

+2,3

Ida Nordstrand Veskje, Lillehammer IF

11.12.94

1

 

Lillestrøm

28.05.

12,83

+2,7

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

3f

 

Nadderud

19.06.

13,15

+2,7

Elisabeth Gjelsvik, Fana IL

09.05.94

6f

 

Nadderud

19.06.

13,23

+2,7

Maria Heggem, Stjørdal FIK

12.03.94

7f

 

Nadderud

19.06.

13,61

+2,3

Thea Herrmann Holmen, Minerva IS

20.08.94

3

 

Lillestrøm

28.05.

13,68

+2,2

Rebekka K. Norvik, Ringerike FIK

05.10.94

1

 

Hønefoss

20.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/Handtiming:

12,4

+0,7

Vilde J. Svortevik, Laksevåg TIL

18.05.94

1

 

Fana

20.07.

13,1

+1,4

Kirsti Selle Ulvang, Bryne FIK

31.01.94

1

U18

Bryne

10.05.

13,3

+1,4

Renate Rosseland Johansen, Lye IL

09.08.94

2

U18

Bryne

10.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind assisted:

12,6

+4,8

Sara Rolfsøn, Moss IL

27.11.94

1

KS

Lisleby

14.06.

13,0

+4,8

Nora Økstad Gjeldnes, Fredrikstad IF

08.04.94

3

KS

Lisleby

14.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

Utenlandske statsborgere/Foreigh citizens:

13,24

+1,3

Amalie Hammild Iuel, IL Tyrving (DEN)

17.04.94

4h1

 

Lillehammer

26.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

Manglende informasjon om vind/Wind-data missing:

13,18

 

Amalie Hammild Iuel, IL Tyrving (DEN)

17.04.94

2

KS

Dubai, UAE

17.03.

 

 

 

 

 

 

 

 

150 METER (21,00)

AR17 (18,79)

21,57

-1,1

Ann Kristin G. Aslaksrud, Hurdal IL

17.11.94

uk

 

Romedal

15.05.

23,55

-0,4

Katrine Laupstad, Egersunds IK

14.10.94

1

 

Egersund

05.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

200 METER (UM 27,65)

AR17 (24,07) – NMU20 (27,10) – NM (26,10) – EMU20 (24,60) – VMU18 (24,70)

24,37

+0,7

Astrid Mangen Cederkvist, SK Vidar

23.02.94

1f

NM-U20

Kristiansand

07.08.

25,05

+0,5

Christine Bjelland Jensen, Bjarg IL

16.06.94

1h3

 

Gøteborg, SWE

10.07.

25,30

+0,7

Vilde J. Svortevik, Laksevåg TIL

18.05.94

3f

NM-U20

Kristiansand

07.08.

25,54

+1,4

Guro Forbord Anderssen, Kristiansands IF

26.02.94

mk

 

Indre Arna

21.05.

25,66

+1,4

Martine Nilsen, Nittedal IL

25.09.94

1

 

Lillehammer

10.09.

25,83

+1,7

Line Gjerde, Urædd Friidrett

13.03.94

2A

 

Lillehammer

24.06.

25,93

+1,7

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

3A

 

Lillehammer

24.06.

26,09

+1,7

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

4A

 

Lillehammer

24.06.

26,32

+1,5

Anna Ødegård Lauen, Lillehammer IF

08.01.94

3h1

 

Gøteborg, SWE

10.07.

26,61

+1,7

Kaja Marie Johansen, Moss IL

05.02.94

5A

 

Lillehammer

24.06.

 

10

 

 

 

 

 

 

26,73

+1,7

Ida Nordstrand Veskje, Lillehammer IF

11.12.94

6A

 

Lillehammer

24.06.

26,76

+1,1

Oda Rygg Arntzen, Ski IL

15.03.94

1B

 

Lillehammer

24.06.

26,88

+2,0

Sara Rolfsøn, Moss IL

27.11.94

4h4

NM-U20

Kristiansand

06.08.

27,04

+1,4

Stine Grong Ruud, Stjørdal FIK

28.03.94

2h2

UM

Lisleby

27.08.

27,17

-0,9

Camilla Martine Lien, Kristiansands IF

19.07.94

4h4

 

Gøteborg, SWE

10.07.

27,41

-0,9

Marte Helle Schia, IK Tjalve

08.10.94

1B

 

Naddeud

17.06.

27,46

+1,6

Emilie Søgnesand, Ranheim IL

21.06.94

1C

 

Lillehammer

24.06.

27,47

-0,9

Elisabeth Gjelsvik, Fana IL

09.05.94

3B

 

Nadderud

17.06.

27,72

+0,0

Marte Maria Doeven Jermstad, Selsbakk IF

01.03.94

mk

UM

Trondheim

10.09.

27,78

+1,8

Julie Holter Heggdal, Lørenskog FIL

22.03.94

2

 

Ski

13.08.

 

20

 

 

 

 

 

 

27,83

-0,3

Ingrid Cederløv, IL Skjalg

20.05.94

6h5

 

Gøteborg, SWE

10.07.

27,83

-0,2

Vilde Ottestad, IL Molde-Olymp

02.11.94

1

 

Ørsta

21.08.

27,94

+1,8

Veronica Undseth, Herkules Friidrett

01.04.94

2

 

Porsgrunn

22.05.

27,94

-0,1

Trine Tryggestad Berre, IL i BUL

21.04.94

3A

KS

Oslo/Bi

26.05.

27,95

+1,6

Andrea Tomine Breilid, Kristiansands IF

01.09.94

2C

 

Lillehammer

24.06.

28,04

+0,6

Tilde Martinsen, Manda og Halse IL

19.02.94

1

 

Søgne

10.09.

28,06

-1,1

Sarah Hovden Øvsthus, Laksevåg TIL

20.03.94

4

 

Fana

03.06.

28,09

+1,1

Maria Heggem, Stjørdal FIK

12.03.94

2

 

Trondheim

19.05.

28,20

+0,6

Marte Wilson, Kristiansands IF

03.11.94

2

 

Søgne

10.09.

28,21

-3,5

Karen Johanne Jøsendal, FIL Aks-77

06.06.94

1

 

Knarvik

21.06.

 

30

 

 

 

 

 

 

28,29

-1,1

Kirsti Selle Ulvang, Bryne FIK

31.01.94

5

 

Fana

03.06.

28,39

+1,6

Sally Marie Sabotta, Straumsnes IL

25.05.94

3C

 

Lillehammer

24.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind assisted:

24,16

+3,0

Astrid Mangen Cederkvist, SK Vidar

23.02.94

1f

UM

Lisleby

28.08.

25,55

+3,0

Martine Nilsen, Nittedal IL

25.09.94

2f

UM

Lisleby

28.08.

25,57

+3,0

Line Gjerde, Urædd Friidrett

13.03.94

3f

UM

Lisleby

28.08.

26,06

+3,0

Anna Ødegård Lauen, Lillehammer IF

08.01.94

4f

UM

Lisleby

28.08.

26,53

+3,0

Sara Rolfsøn, Moss IL

27.11.94

5f

UM

Lisleby

28.08.

26,58

+3,3

Kaja Marie Johansen, Moss IL

05.02.94

1

 

Askim

21.05.

26,85

+2,2

Ingeborg Sverdrup Rønningen, Ski IL

11.01.94

uk

 

Lillestrøm

29.05.

27,36

+2,9

Kirsti Selle Ulvang, Bryne FIK

31.01.94

1

 

Haugesund

21.05.

27,46

+2,2

Ane Dahlen, IL Tyrving

06.06.94

uk

 

Lillestrøm

29.05.

27,66

+2,2

Julie Holter Heggdal, Lørenskog FIL

22.03.94

uk

 

Lillestrøm

29.05.

28,27

+2,1

Nora Økstad Gjeldnes, Fredrikstad IF

08.04.94

4

 

Oslo/Bi

20.08.

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/Handtiming:

28,0

+0,3

Sarah Hovden Øvsthus, Laksevåg TIL

20.03.94

1

 

Laksevåg

24.08.

 

 

 

 

 

 

 

 

300 METER (46,00)

AR17 (40,57 – 39,7)

40,19

 

Vilde J. Svortevik, Laksevåg TIL

18.05.94

4A

KS

Oslo/Bi

19.05.

42,07

 

Christine Bjelland Jensen, BFG Fana

16.06.94

1

 

Haukås

09.06.

43,65

 

Kaja Marie Johansen, Moss IL

05.02.94

1

 

Moss

10.05.

43,74

 

Vilde Ottestad, IL Molde-Olymp

02.11.94

1

 

Molde

15.09.

44,19

 

Karen Johanne Jøsendal, FIL Aks-77

06.06.94

2

 

Haukås

09.06.

44,52

 

Trine Tryggestad Berre, IL i BUL

21.04.94

7B

KS

Oslo/Bi

19.05.

44,75

 

Ida Nordstrand Veskje, Lillehammer IF

11.12.94

1

 

Lillehammer

03.05.

45,63

 

Sarah Hovden Øvsthus, Laksevåg TIL

20.03.94

1

 

Fana

17.08.

 

 

 

 

 

 

 

 

400 METER (UM 64,00)

AR17 (53,70) – NMU20 (61,99) – NM (58,99) – EMU20 (55,60) – VMU18 (56,00)

55,89

 

Vilde J. Svortevik, Laksevåg TIL

18.05.94

5

KS

Oslo/Bi

09.06.

57,19

 

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

1

 

Porsgrunn

08.06.

58,66

 

Veronica Undseth, Herkules Friidrett

01.04.94

2

 

Porsgrunn

08.06.

59,51

 

Christine Bjelland Jensen, BFG Fana

16.06.94

1

 

Lillehammer

25.06.

60,17

 

Vilde Ottestad, IL Molde-Olymp

02.11.94

2

UM

Lisleby

26.08.

61,41

 

Marte Helle Schia, IK Tjalve

08.10.94

3

UM

Lisleby

26.08.

61,79

 

Rebekka K. Norvik, Ringerike FIK

05.10.94

1

 

Hønefoss

04.05.

62,03

 

Kaja Marie Johansen, Moss IL

05.02.94

2

KS

Oslo/Bi

29.06.

62,41

 

Trine Tryggestad Berre, IL i BUL

21.04.94

3

 

Lillehammer

25.06.

62,54

 

Marte Wilson, Kristiansands IF

03.11.94

1

 

Skien

21.05.

 

10

 

 

 

 

 

 

62,63

 

Tina Helen Bergem, Kristiansands IF

30.06.94

2E

 

Gøteborg, SWE

09.07.

63,16

 

Anniken Henriksen, IL i BUL

14.12.94

3

 

Oslo/Bi

21.08.

63,22

 

Karen Johanne Jøsendal, FIL Aks-77

06.06.94

1

 

Fana

05.06.

63,46

 

Julie Holter Heggdal, Lørenskog FIL

22.03.94

2B

 

Nadderud

19.06.

63,67

 

Sarah Hovden Øvsthus, Laksevåg TIL

20.03.94

2

 

Fana

05.06.

63,88

 

Marie Synnøve Qvale, Bøler IF

05.07.94

4

 

Oslo/Bi

21.08.

65,35

 

Ida Uvsløkk Normann, Børsa IL

14.06.94

6

 

Lillehammer

25.06.

65,44

 

Emilie Søgnesand, Ranheim IL

21.06.94

7

 

Lillehammer

25.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/Handtiming:

62,3

 

Karen Johanne Jøsendal, FIL Aks-77

06.06.94

2

KS

Fana

20.07.

 

 

 

 

 

 

 

 

Utenlandske statsborgere/Foreigh citizens:

61,53

 

Amalie Hammild Iuel, IL Tyrving (DEN)

17.04.94

6

NM-U20

Kristiansand

06.08.

 

 

 

 

 

 

 

 

600 METER (1:46,00)

AR17 (1:32,3)

1:36,42

 

Vilde J. Svortevik, Laksevåg TIL

18.05.94

1

 

Lonevåg

27.04.

1:44,16

 

Karen Johanne Jøsendal, FIL Aks-77

06.06.94

1

 

Ulvik

13.06.

1:46,73

 

Kristin Skolt, IL Tyrving

21.02.94

1

 

Nadderud

03.05.

1:47,46

 

Astrid Smith Løvås, Sola Friidrett

30.06.94

1

 

Leirvik

19.08.

1:47,67

 

Marie Synnøve Qvale, Bøler IF

05.07.94

1

 

Lambertseter

29.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

800 METER (UM 2:30,0)

AR17 (2:04,57 – 2:03,8i) – NMU20 (2:24,99) – NM (2:14,99) – EMU20 (2:10,00) – VMU18 (2:10,30)

2:10,09

 

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

mk

U20

Sipoo, FIN

19.06.

2:14,09

 

Thea Krokan Murud, Lillehammer IF

06.06.94

1

 

Brumunddal

05.06.

2:14,26

 

Veronica Undseth, Herkules Friidrett

01.04.94

5

NM

Byrkjelo

13.08.

2:15,36

 

Frida Berge, Strandebarm IL

13.03.94

-

mix

Fana

27.07.

2:20,24

 

Marie Synnøve Qvale, Bøler IF

05.07.94

3

 

Oslo/Bi

05.06.

2:22,12

 

Tina Helen Bergem, Kristiansands IF

30.06.94

1

 

Oslo/Bi

20.08.

2:22,45

 

Vilde Ottestad, IL Molde-Olymp

02.11.94

3

UM

Lisleby

28.08.

2:22,59

 

Linn Eriksen, IK Tjalve

30.10.94

5h2

NM-U20

Kristiansand

05.08.

2:25,63

 

Karen Johanne Jøsendal, FIL Aks-77

06.06.94

5

UM

Lisleby

28.08.

2:26,33

 

Kristin Skolt, IL Tyrving

21.02.94

4

 

Oslo/Bi

05.06.

 

10

 

 

 

 

 

 

2:27,48

 

Emma Moberg, IL Tyrving

21.07.94

3

 

Nadderud

18.06.

2:27,86

 

Tuva Eikebrokk, IL Tyrving

23.06.94

5

 

Nadderud

18.06.

2:30,18

 

Elisabeth Dahl-Michelsen, Sola Friidrett

17.01.94

2

 

Kvam

02.07.

2:31,18

 

Silje-Emilie Rygg, Steinkjer FIK

24.05.94

1

 

Steinkjer

05.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

1000 METER (3:15,00)

AR17 (2:48,7)

3:04,25

 

Marie Synnøve Qvale, Bøler IF

05.07.94

1

 

Askim

21.05.

3:12,34

 

Vilde Ottestad, IL Molde-Olymp

02.11.94

1

 

Molde

08.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

1500 METER (5:25,00)

AR17 (4:11,17) – NMU20 (5:09,99) – NM (4:44.99) – EMU20 (4:26,50) – VMU18 (4:33,00)

4:25,85

 

Frida Berge, IL Gular

13.03.94

7

KS

Oslo/Bi

09.06.

4:30,31

 

Thea Krokan Murud, Lillehammer IF

06.06.94

10

KS

Oslo/Bi

09.06.

4:52,71

 

Kristine Helle, IK Tjalve

29.03.94

9

NM-U20

Kristiansand

06.08.

4:55,42

 

Marie Synnøve Qvale, Bøler IF

05.07.94

1

 

Oslo/Bi

14.09.

5:03,31

 

Vilde Ottestad, IL Molde-Olymp

02.11.94

1

KS

Molde

03.09.

5:05,26

 

Hilde Espnes, IL Pioner

30.12.94

4

 

Harstad

30.07.

5:05,87

 

Kristin Skolt, IL Tyrving

21.02.94

5

KS

Oslo/Bi

21.07.

5:09,72

 

Elisabeth Dahl-Michelsen, Sola Friidrett

17.01.94

4

KS

Sandnes

25.06.

5:12,31

 

Veronica Undseth, Herkules Friidrett

01.04.94

1

 

Skien

06.09.

5:14,20

 

Agnes Holstad, Vind IL

21.03.94

2

U18

Brandbu

20.09.

 

10

 

 

 

 

 

 

5:15,83

 

Åshild Nordbotten, Sola Friidrett

25.12.94

2

 

Haugesund

22.05.

5:21,46

 

Karianne Goa Østhus, Sola Friidrett

24.05.94

3

 

Haugesund

22.05.

5:24,02

 

Agnes Kahlbom Wathne, IL Skjalg

04.05.94

4

 

Fana

04.06.

5:25,80

 

Else Loge, IL Tyrving

04.07.94

11

KS

Oslo/Bi

21.07.

5:30,58

 

Nathalie Skyttermoen, Lillehammer IF

15.09.94

1

 

Segalstad Bru

02.07.

5:31,8

 

Henrikke Kongsten Tømt, Ås IL

12.04.94

1

 

Ås

09.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

3000 METER (11:35,00)

AR17 (9:07,54) - NMU20 (11:19,99) – NM (10:14,99) – EMU20 (9:50,00) – VMU18 (9:53,00)

9:45,90

 

Thea Krokan Murud, Lillehammer IF

06.06.94

1

KS

Lillehammer

31.05.

9:52,00

 

Frida Berge, IL Gular

13.03.94

3

No U20

København DEN

03.09.

9:53,99

 

Kristine Helle, IK Tjalve

29.03.94

3

KS

Florø

04.06.

10:25,88

 

Linn Eriksen, IK Tjalve

30.10.94

2

 

Nadderud

17.06.

10:37,51

 

Hilde Espnes, IL Pioner

30.12.94

3

UM

Lisleby

26.08.

11:35,09

 

Annvor Teigen Nestås, Voss IL

04.03.94

1

 

Voss

08.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

5000 METER (19:00,00)

AR17 (15:56,52) – NM (17:59,99) – EMU20 (17:05,00)

17:31,41

 

Kristine Helle, IK Tjalve

29.03.94

6

NM

Byrkjelo

14.08.

18:01,59

 

Hilde Espnes, IL Pioner

30.12.94

4

KS

Harstad

31.07.

 

 

 

 

 

 

 

 

100 METER HEKK/HURDLE (76,2cm/8,5m) UM (17,50)

AR17 (13,20) – VMU18  (14,05)

14,28

+1,5

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

1

 

Lonevåg

08.06.

14,44

+1,4

Line Gjerde, Urædd Friidrett

13.03.94

2f

UM

Lisleby

26.08.

14,49

+0,5

Guro Forbord Anderssen, Kristiansands IF

26.02.94

mk

U18

Sipoo, FIN

18.06.

14,52

-2,0

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

mk

VM-U18

Lille, FRA

08.07

14,71

-0,4

Phylis Boateng-Gyamfi, IL i BUL

30.04.94

1h3

 

Gøteborg, SWE

10.07.

14,91

+0,2

Ingeborg Sverdrup Rønningen, Ski IL

11.01.94

2h1

UM

Lisleby

26.08.

15,25

+1,4

Julie Farseth Berg, IL i BUL

17.08.94

4f

UM

Lisleby

26.08.

15,81

+1,6

Eline Bruce, Fana IL

17.11.94

4A

 

Nadderud

18.06.

15,88

+0,9

Malin Høisæter, Haugesund IL

30.11.94

1B

 

Nadderud

18.06.

15,91

+1,6

Ane Bakke Øvrevik, Kristiansands IF

23.03.94

5A

 

Nadderud

18.06.

 

10

 

 

 

 

 

 

15,94

+0,0

Stine Grong Ruud, Stjørdal FIK

28.03.94

mk

UM

Trondheim

10.09.

15,97

-0,5

Nora Økstad Gjeldnes, Fredrikstad IF

08.04.94

4

 

Lillehammer

25.06.

16,19

+0,9

Renate Rosseland Johansen, Lye IL

09.08.94

2B

 

Nadderud

18.06.

17,25

+0,0

Marte Maria Doeven Jermstad, Selsbakk IF

01.03.94

mk

UM

Trondheim

10.09.

17,72

+0,9

Tina Helen Bergem, Kristiansands IF

30.06.94

3B

 

Nadderud

18.06.

17,76

-0,5

Anna Linnea Gunvaldsen, IL i BUL

25.04.94

6

 

Lillehammer

25.06.

18,18

-1,3

Kaja Høvik Sivertsen, IL Tyrving

10.05.94

5h2

 

Gøteborg, SWE

10.07.

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind assisted:

14,08

+3,6

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

1

 

Torsby, SWE

28.05.

15,94

+4,1

Renate Rosseland Johansen, Lye IL

09.08.94

2

 

Haugesund

22.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

100 METER HEKK/HURDLE (84,0cm/8,5m) (17,50)

AR17 (13,46) – NMU20 (16,99) – NM (15,99) – EMU20 (14,30)

14,21

+0,6

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

2h1

KS

Lillestrøm

04.07.

15,05

+1,2

Line Gjerde, Urædd Friidrett

13.03.94

3h1

NM-U20

Kristiansand

06.08.

15,06

+1,7

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

mk

U20

Sipoo, FIN

18.06.

15,46

+1,3

Phylis Boateng-Gyamfi, IL i BUL

30.04.94

1

KS

Oslo/Bi

21.07.

 

 

 

 

 

 

 

 

Utenlandske statsborgere/Foreigh citizens:

Manglende informasjon om vind/Wind-data missing:

16,30

 

Amalie Hammild Iuel, IL Tyrving (DEN)

17.04.94

1

KS

Dubai, UAE

17.03.

 

 

 

 

 

 

 

 

200 METER HEKK/HURDLE (76,2cm/19m) (32,00)

AR17 (27,82)

28,78

+1,0

Line Gjerde, Urædd Friidrett

13.03.94

1

 

Porsgrunn

05.10.

29,73

-1,1

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

1

 

Fana

10.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/Handtiming:

34,0

+0,0

Sarah Hovden Øvsthus, Laksevåg TIL

20.03.94

1

 

Laksevåg

12.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

300 METER HEKK/HURDLES (76,2cm/35m)  (UM 51,00)

AR17 (42,87)

43,56

 

Vilde J. Svortevik, Laksevåg TIL

18.05.94

1

 

Lonevåg

13.07.

44,12

 

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

1

 

Porsgrunn

18.05.

45,15

 

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

1

 

Fana

04.06.

48,00

 

Tina Helen Bergem, Kristiansands IF

30.06.94

1D

 

Gøteborg, SWE

08.07.

49,11

 

Emilie Søgnesand, Ranheim IL

21.06.94

1

 

Trondheim

15.06.

49,21

 

Kristin Skolt, IL Tyrving

21.02.94

1

 

Nadderud

17.06.

49,83

 

Ingrid Cederløv, IL Skjalg

20.05.94

1

 

Stavanger

09.06.

50,24

 

Kaja Høvik Sivertsen, IL Tyrving

10.05.94

3

 

Nadderud

17.06.

50,28

 

Stine Camilla Skogstad, Nittedal IL

06.06.94

1

 

Nadderud

23.09.

50,98

 

Sarah Hovden Øvsthus, Laksevåg TIL

20.03.94

2

 

Fana

31.08.

 

10

 

 

 

 

 

 

51,44

 

Malin Høisæter, Haugesund IL

30.11.94

6

UM

Lisleby

27.08.

51,51

 

Siri Catrin Nybakk, FIK Orion

07.02.94

4

 

Nadderud

17.06.

51,54

 

Lisa Maria Thomassen, Modum FIK

30.08.94

5

 

Nadderud

17.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

Utenlandske statsborgere/Foreigh citizens:

47,03

 

Amalie Hammild Iuel, IL Tyrving (DEN)

17.04.94

2C

 

Gøteborg, SWE

08.07.

 

 

 

 

 

 

 

 

400 METER HEKK/HURDLES (76,2cm/35m) (74,00)

AR17 (58,81) - NMU20 (71,99) – NM (66,99) – EMU20 (61,50) – VMU18 (62,00)

60,48

 

Vilde J. Svortevik, Laksevåg TIL

18.05.94

4

KS

København, DEN

03.06.

68,94

 

Veronica Undseth, Herkules Friidrett

01.04.94

1

 

Skien

19.09.

72,79

 

Marte Maria Doeven Jermstad, Selsbakk IF

01.03.94

2

KS

Trondheim

23.09.

74,76

 

Stine Camilla Skogstad, Nittedal IL

06.06.94

1

KS

Oslo/Bi

26.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/Handtiming:

73,2

 

Sarah Hovden Øvsthus, Laksevåg TIL

20.03.94

1

 

Laksevåg

19.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

2000 METER HINDER/STEEPLECHASE (76,2cm)

AR17 (6:25,30)

6:50,15

 

Frida Berge, IL Gular

13.03.94

1

UM

Lisleby

27.08.

7:21,26

 

Kristine Helle, IK Tjalve

29.03.94

2

UM

Lisleby

27.08.

 

 

 

 

 

 

 

 

HØYDE/HIGH JUMP (UM 1,50)

AR17 (1,85) – NMU20 (1,58) – NM (1,65) – EMU20 (1,79) – VMU18 (1,73

1,66

 

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

mk

VM-U18

Lille, FRA

08.07.

1,64

 

Ane Bakke Øvrevik, Kristiansands IF

23.03.94

5

 

Gøteborg, SWE

10.07.

1,58

 

Tora Spangen Normann, IL i BUL

25.08.94

1

UM

Lisleby

27.08.

1,55

 

Christine Korslien, Raufoss IL

16.10.94

1

 

Brumunddal

04.06.

1,55

 

Maria Børstad Jenssen, Stjørdal FIK

12.12.94

1

 

Stjørdal

11.06.

1,55

 

Malin Støyva, Breimsbygda IL

09.08.94

1

 

Byrkjelo

18.09.

1,51

 

Guro Forbord Anderssen, Kristiansands IF

26.02.94

mk

 

Indre Arna

21.05.

1,51

 

Marianne Husby, Nesodden IF

23.10.94

4

UM

Lisleby

27.08.

1,50

 

Maria Heggem, Stjørdal FIK

12.03.94

1

 

Trondheim

21.08.

1,45

 

Synne Våge Opheim, IL Gneist

09.12.94

1

 

Fana

04.06.

 

10

 

 

 

 

 

 

1,45

 

Iselin Grimstad Selvåg, Hareid IL

11.03.94

2

KS

Hareid

11.06.

1,45

 

Sally Marie Sabotta, Straumsnes IL

25.05.94

4

 

Lillehammer

25.06.

1,45

 

Silje B. Stenersrød, Halden IL

17.01.94

1

 

Halden

25.09.

1,40

 

Ingeborg Sverdrup Rønningen, Ski IL

11.01.94

1

 

Ski

04.05.

1,40

 

Marte Wilson, Kristiansands IF

03.11.94

2

 

Skien

21.05.

1,40

 

Camilla Martine Lien, Kristiansands IF

19.07.94

3

 

Skien

21.05.

1,40

 

Stine Grong Ruud, Stjørdal FIK

28.03.94

mk

UM

Trondheim

10.09.

1,40

 

Vilde Johansen, Lena VGS

06.09.94

1

U18

Brandbu

20.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

Utenlandske statsborgere/Foreigh citizens:

1,60

 

Amalie Hammild Iuel, IL Tyrving (DEN)

17.04.94

1

 

Dubai, UAE

17.03.

1,45

 

Thuvaraga Siwakumar, Selsbakk IF (SRI)

06.05.94

1

 

Selbu

17.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

STAV/POLE VAULT (UM 2,30)

AR17( 3,95) – NMU20 (2,50) – NM (3,00) – EMU20 (3,85) – VMU18 (3,75)

3,60

 

Julie Farseth Berg, IL i BUL

17.08.94

1

 

Oslo/Sogn

26.06.

3,20

 

Stine Grong Ruud, Stjørdal FIK

28.03.94

5

NM-U20

Kristiansand

06.08.

2,90

 

Marianne Husby, IL i BUL

23.10.94

7

NM-U20

Kristiansand

06.08.

2,60

 

Synne Våge Opheim, IL Gneist

09.12.94

1

 

Fana

03.06.

2,30

 

Anne-Marte Aldal Sætre, IL Gneist

08.08.94

1

 

Indre Arna

14.05.

2,20

 

Sofie Rostad, Ullensaker/Kisa IL

27.12.94

1

 

Jessheim

26.05.

2,20

 

Lovise Kjellevold, IL Norna Salhus

27.09.94

2

 

Fana

03.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

LENGDE/LONG JUMP (UM 4,95)

AR17 (6,32) – NMU20 (5,10) – NM (5,35) – EMU20 (6,05) – VMU18 (5,90)

5,62

+0,0

Ingeborg Sverdrup Rønningen, Ski IL

11.01.94

1

UM

Lisleby

27.08.

5,56

+0,9

Frida Thorsås, Urædd Friidrett

31.01.94

mk

U20

Sipoo, FIN

19.06.

5,49

-0,2

Phylis Boateng-Gyamfi, IL i BUL

30.04.94

1

 

Nadderud

19.06.

5,46

-0,3

Guro Forbord Anderssen, Kristiansands IF

26.02.94

mk

 

Indre Arna

22.05.

5,39

+1,0

Agathe Holtan Wathne, IL Fri

25.07.94

1

 

Fana

05.06.

5,22

+0,7

Martine Nilsen, Nittedal IL

25.09.94

uk

 

Oslo/Bi

05.09.

5,14

+1,5

Kirsti Selle Ulvang, Bryne FIK

31.01.94

2

 

Fana

05.06.

5,09

+1,0

Elisabeth Gjelsvik, Fana IL

09.05.94

1

 

Ulvik

13.06.

5,09

+0,8

Andrea Tomine Breilid, Kristiansands IF

01.09.94

1

 

Søgne

10.09.

5,05

+1,8

Sara Rolfsøn, Moss IL

27.11.94

1

 

Moss

10.05.

 

10

 

 

 

 

 

 

5,04

+1,3

Iselin Grimstad Selvåg, Hareid IL

11.03.94

3

 

Fana

05.06.

5,01

+0,6

Camilla Martine Lien, Kristiansands IF

19.07.94

1

 

Søgne

21.07.

4,98

+1,4

Kaja Marie Johansen, Moss IL

05.02.94

3

 

Oslo/Bi

20.08.

4,96

+0,1

Ane Bakke Øvrevik, Kristiansands IF

23.03.94

1

 

Grimstad

04.05.

4,94

-1,9

Tora Spangen Normann, IL i BUL

25.08.94

4