JENTER/GIRLS 16 ÅR (1995)

Norgesstatistikk 2011

pr. 31. desember

Utarbeidet av /Compiled by Kerstin Santibanez,SRU (kerstin@sf-nett.no

Fødselsdata ved Jan Jørgen Moe, SRU (jjmoe@online.no)

 

 

60 METER   (8,50)

AR16 (7,55i – 7,5)

7,98

+0,0

Elise Una Mikkelsen, IL Bjarg

30.05.95

1A

 

Fana

04.06.

8,22

+0,5

Astrid Råd Valderhaug, IL Tyrving

20.11.95

1f

 

Asker

12.06.

8,30

+0,0

Trine Handeland, Finnøy IL

03.03.95

2A

 

Fana

04.06.

8,31

+1,1

Janne Therese Aasen Nerland, IL Molde-Olymp

02.03.95

1

 

Molde

03.05.

8,31

+0,0

Helena Wille Gramstad, Sandnes IL

20.07.95

3A

 

Fana

04.06.

8,35

-0,2

Paula Nedberge Llano, Laksevåg TIL

01.05.95

1

 

Fana

17.08.

8,37

+0,0

Astrid Marie Gussiås, IL Molde-Olymp

04.07.95

4A

 

Fana

04.06.

8,41

-1,2

Lisa Celine Willassen, Sandnes IL

08.04.95

1

 

Sandnes

29.09.

8,49

+0,0

Marianne Benserud, IL Gneist

19.04.95

5A

 

Fana

04.06.

8,51

-0,2

Julie Garnes Strøm, Laksevåg TIL

10.05.95

2

 

Fana

17.08.

 

10

 

 

 

 

 

 

8,57

+0,0

Leah Røste, IL Tyrving

26.06.95

1h1

 

Asker

12.06.

8,74

+0,5

Christina Tabelon Olsen, IL i BUL

16.03.95

3f

 

Asker

12.06.

8,84

+0,0

Agnete Gradek, Fana IL

29.09.95

1B

 

Fana

04.06.

8,86

+0,5

Frida Finnema, IL Tyrving

02.04.95

4f

 

Asker

12.06.

8,87

+0,0

Anne Øverland Sortedal, Eidanger IL

28.07.95

1

 

31.05

 

 

 

 

 

 

 

 

Feil med automatisk tider

8,41

+0,6

Jeanette Brattbakk, IL Pioner

30.01.95

1

 

Finnfjordbotn

26.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

80 METER   ()

AR16 ()

11,27

-0,5

Helena Gunnarsdottir, IF Hellas

23.06.95

1

 

Drammen

08.09.

11,97

-1,9

Kristina Rabe Skarstein, IL Norna-Salhus

25.11.95

1

 

Fana

21.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

100 METER (UM 13,45)

AR16 (11,98 – 11,8) – NM U20 (13,20) – NM (12,75) – EMU20 (12,00) - VMU18 (12,05)

12,23

+1,8

Nadia Akpana Assa, IL i BUL

22.12.95

1Af

 

Lillehammer

26.06.

12,67

+1,8

Elise Una Mikkelsen, FIK BFG Fana

30.05.95

2Af

 

Lillehammer

26.06.

12,74

+1,3

Anna Kvam, Kristiansands IF

05.04.95

1f

 

Nadderud

19.06.

12,77

+1,8

Astrid Marie Gussiås, IL Molde-Olymp

04.07.95

3Af

 

Lillehammer

26.06.

12,85

+0,3

Anne Engen Andersen, Frol IL

14.02.95

1

 

Steinkjer

04.06.

12,86

+1,7

Eline Netland, Sandnes IL

08.04.95

1h2

 

Haugesund

22.05.

12,86

+1,3

Andrea Sætersdal, Urædd Friidrett

06.03.95

2f

 

Nadderud

19.06.

12,87

+1,3

Marte Marina Pedersen, Selsbakk IF

15.06.95

3f

 

Nadderud

19.06.

13,02

+1,3

Astrid Råd Valderhaug, IL Tyrving

20.11.95

5f

 

Nadderud

19.06.

13,04

-2,4

Caroline Kuvaas, Ski IL

20.01.95

1

J17

Sunne, SWE

16.07.

 

10

 

 

 

 

 

 

13,08

+1,7

Trine Handeland, Finnøy IL

03.03.95

2h2

 

Haugesund

22.05.

13,11

+1,8

Susanne Sofie Olsen, Fredrikstad IF

04.11.95

6Af

 

Lillehammer

26.06.

13,14

+1,8

Karoline Klemp Petersen, IL i BUL

22.01.95

7Af

 

Lillehammer

26.06.

13,15

+1,3

Andrea Tangerås Bressand, IL Tyrving

18.01.95

7f

 

Nadderud

19.06.

13,18

+0,4

Sidsel Bjørgo Adam, Fagernes IL

04.04.95

2f

 

Oslo/Bi

20.08.

13,20

+0,0

Johanne Bjørnsen Skjetne, Asker SK

31.08.95

4f

UM

Lisleby

26.08.

13,22

+0,0

Paula Nedberge Llano, Laksevåg TIL

01.05.95

2

J17

Fana

10.09.

13,22

+0,5

Siri Brænden Staxrud, Brandbu IF

23.04.95

1h1

 

Brandbu

20.09.

13,23

-0,4

Lisa Celine Willassen, Sandnes IL

08.04.95

3h1

UM

Lisleby

26.08.

13,26

+0,2

Jeanette Brattbakk, IL Pioner

30.01.95

2h3

UM

Lisleby

26.08.

 

20

 

 

 

 

 

 

13,27

+0,8

Maren Sæther Narjord, Ren-Eng FIK

26.09.95

3

J17

Trondheim

05.06.

13,32

+1,3

Maren Elise Rognerud, Ås IL

17.02.95

8f

 

Nadderud

19.06.

13,32

+0,9

Karen Leonila Clemente Skancke, FIK Ren-Eng

25.11.95

2

KS

Oslo/Bi

26.07.

13,35

-0,3

Janne Therese Aasen Nerland, IL Molde-Olymp

02.03.95

2

J17

Molde

28.05.

13,37

+0,4

Sara Berrefjord, Fana IL

29.07.95

1

 

Fana

03.08.

13,41

+1,4

Marianne Benserud, FIK BFG Fana

19.04.95

7A

 

Fana

05.06.

13,42

+0,3

Leah Røste, IL Tyrving

26.06.95

2B

 

Oslo/Bi

04.06.

13,42

+1,3

Sigrid Semmingsen, IL BUL-Tromsø

06.02.95

1

 

Bodø

20.08.

13,43

+0,3

Karoline Saur Heiland, Overhalla IL

26.02.95

2

 

Steinkjer

04.06.

13,43

-0,0

Camilla Leonardsen Rønning, Nittedal IL

12.06.95

5A

 

Oslo/Bi

04.06.

 

30

 

 

 

 

 

 

13,46

-0,4

Helena Wille Gramstad, Sandnes IL

20.07.95

5h1

UM

Lisleby

26.08.

13,47

+0,0

Mahawa Kromah, FIK Orion

01.04.95

1

 

Brumunddal

04.06.

13,52

+0,4

Monica Skretting, Snøgg Friidrett

14.10.95

7f

 

Oslo/Bi

20.08.

13,55

-0,3

Evelyn Saxegaard, Aurskog-Høland FIL

16.06.95

3h3

 

Lillehammer

26.06.

13,56

+0,3

Anna Synøve Haldar Holen, IL Tyrving

05.01.95

4

 

Drammen

15.05.

13,56

+1,2

Mai Brit Berge, Iveland IL

12.07.95

5h2

 

Oslo/Bi

20.08.

13,65

+0,3

Helena Gunnarsdottir, IF Hellas

23.06.95

5

 

Drammen

15.05.

13,70

+1,0

Kristin Eide Øien, Eide IL

17.01.95

3h1

KS

Hareid

11.06.

13,75

-1,5

Ulrikke Haraldstad, Kristiansands IF

21.01.95

4

J17

Søgne

12.05.

13,75

+0,0

Ingvild Lunde, Lom IL

19.07.95

2

 

Brumunddal

04.06.

 

40

 

 

 

 

 

 

13,76

+1,7

Lina Espevik, Sauda IL

04.07.95

3h2

 

Haugesund

22.05.

13,77

+0,0

Kine Terese Skarland, Overhalla IL

31.05.95

3

 

Steinkjer

21.05.

13,79

+0,1

Silje Stenhaug Thronæs, Ranheim IL

01.05.95

2B

KS

Trondheim

04.05.

13,80

+0,3

Kristina Jekthammer, Steinkjer FIK

03.01.95

3

 

Steinkjer

04.06.

13,80

+1,8

Mari Cecilie Hansen, Ås IL

09.11.95

2

 

Moss

23.08.

13,81

+0,8

Ane Midtstraum, Strindheim IL

12.11.95

5

J17

Trondheim

05.06.

13,82

+1,0

Anne Øverland Sortedal, Eidanger IL

28.07.95

3

J17

Torsby, SWE

28.05.

13,82

+1,4

Terese Hofstad, Ranheim IL

14.04.95

2

 

Trondheim

21.08.

13,82

+1,9

Audhild Høgåsen, Lillehammer IF

12.03.95

1

 

Lillehammer

11.09.

13,84

+1,6

Lene Barstad, Selsbakk IL

23.06.95

3

 

Trondheim

21.08.

 

50

 

 

 

 

 

 

13,86

-1,2

Julie Garnes Strøm, Laksevåg TIL

10.05.95

1

 

Fana

13.08.

13,87

-1,4

Mari Sollid Eide, Sandane TIL

19.07.95

1

 

Førde

13.06.

13,87

+0,0

Marie Simonsen, IL Skjalg

26.10.95

3

J17

Fana

10.09.

13,89

-0,9

Maren Risøen, IL Gneist

09.02.95

1B

 

Fana

05.06.

13,92

-1,1

Sofie Nordvik, Førde IL

07.02.95

1

 

Byrkjelo

02.07.

13,94

+0,0

Marthe Drengsrud Nybakke, Raufoss IL

02.12.95

4

 

Brumunddal

04.06.

13,96

+1,5

Pia Bålsrud, Hurdal IL

03.06.95

1

 

Lillehammer

03.05.

13,97

-0,3

Helene Heskestad, Strindheim IL

01.04.95

5h3

 

Lillehammer

26.06.

13,97

-0,6

Victoria Verheugen, IL Tyrving

19.10.95

8h3

 

Gøteborg, SWE

09.07.

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind assisted:

12,80

+2,4

Eline Netland, Sandnes IL

08.04.95

1f

 

Haugesund

22.05.

12,89

+2,7

Helena Wille Gramstad, Sandnes IL

20.07.95

1h1

 

Haugesund

22.05.

13,01

+2,9

Camilla Leonardsen Rønning, Nittedal IL

12.06.95

1

 

Lillestrøm

28.05.

13,26

+2,9

Helena Gunnarsdottir, IF Hellas

23.06.95

1

 

Hokksund

13.06.

13,30

+2,9

Janne Therese Aasen Nerland, IL Molde-Olymp

02.03.95

1

 

Molde

19.05.

13,35

+2,9

Anette Hervig, Modum FIK

06.06.95

2

 

Hokksund

13.06.

13,49

+2,7

Lene Barstad, Selsbakk IL

23.06.95

1

 

Levanger

14.08.

13,74

+2,7

Marie Simonsen, IL Skjalg

26.10.95

3h1

 

Haugesund

22.05.

13,80

+2,9

Frida Finnema, IL Tyrving

02.04.95

2

 

Lillestrøm

28.05.

13,81

+2,4

Victoria Verheugen, IL Tyrving

19.10.95

1B

 

Nadderud

24.05.

14,00

+2,7

Nora Louise Bråtveit Line, Sandnes IL

18.03.95

4h1

 

Haugesund

22.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/Handtiming:

13,3

+0,8

Pia Bålsrud, Hurdal IL

03.06.95

1

 

Jessheim

15.09.

13,5

+0,3

Kristina Jekthammer, Steinkjer FIK

03.01.95

1

 

Sona

10.07.

 

 

 

 

 

 

 

 

Utenlandske statsborgere/Foreigh citizens:

13,78

-0,1

Solene Cordonnier, Voss IL (FRA)

15.05.95

2

 

Fana

07.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

150 METER  (22,00)

21,06

-1,1

Katrine Haugstulen, FIK Orion

26.06.95

1

J17

Romedal

15.05.

21,61

-0,4

Pia Bålsrud, Hurdal IL

03.06.95

1

 

Lillehammer

03.05.

21,83

-1,1

Marie Stensby, FIK Orion

11.06.95

3

J17

Romedal

15.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

200 METER (UM 27,80)

AR16 (24,53) – NMU20 (27,10) – NM (26,10) – EMU20 (24,60) - VMU18 (24,70)

25,68

+2,0

Eline Netland, Sandnes IL

08.04.95

1

 

Haugesund

21.05.

25,74

-0,1

Caroline Kuvaas, Ski IL

20.01.95

1

 

Lillestrøm

29.05.

25,74

+0,9

Nadia Akpana Assa, IL i BUL

22.12.95

1A

 

Oslo/Bi

21.08.

26,08

+0,0

Camilla Leonardsen Rønning, Nittedal IL

12.06.95

mk

UM

Trondheim

10.09.

26,23

-1,0

Anne Engen Andersen, Frol IL

14.02.95

mk

VM-U18

Lille, FRA

08.07.

26,24

+2,0

Helena Wille Gramstad, Sandnes IL

20.07.95

2

 

Haugesund

21.05.

26,24

+1,7

Anna Kvam, Kristiansands IF

05.04.95

1A

 

Nadderud

18.06.

26,25

+1,6

Astrid Marie Gussiås, IL Molde-Olymp

04.07.95

1A

 

Lillehammer

24.06.

26,34

+1,6

Marte Marina Pedersen, Selsbakk IF

15.06.95

2A

 

Lillehammer

24.06.

26,54

+1,6

Astrid Råd Valderhaug, IL Tyrving

20.11.95

3A

 

Lillehammer

24.06.

 

10

 

 

 

 

 

 

26,60

-0,9

Paula Nedberge Llano, Laksevåg TIL

01.05.95

4h4

 

Gøteborg, SWE

10.07.

26,69

+1,6

Elise Una Mikkelsen, IL Bjarg

30.05.95

4A

 

Lillehammer

24.06.

26,79

-0,1

Ida Ruud, Ski IL

17.08.95

2

 

Lillestrøm

29.05.

26,88

-0,5

Leah Røste, IL Tyrving

26.06.95

1A

 

Asker

11.06.

26,89

+1,6

Andrea Tangerås Bressand, IL Tyrving

18.01.95

5A

 

Lillehammer

24.06.

26,99

-0,1

Susanne Sofie Olsen, Fredrikstad IF

04.11.95

3

 

Lillestrøm

29.05.

27,06

+1,6

Janne Therese Aasen Nerland, IL Molde-Olymp

02.03.95

7A

 

Lillehammer

24.06.

27,07

+1,8

Andrea Sætersdal, Urædd Friidrett

06.03.95

2

 

Porsgrunn

22.05.

27,08

+1,7

Lisa Celine Willassen, Sandnes IL

08.04.95

7A

 

Nadderud

18.06.

27,11

-0,5

Karoline Klemp Petersen, IL i BUL

22.01.95

3A

 

Asker

11.06.

 

20

 

 

 

 

 

 

27,15

+1,2

Marianne Benserud, IL Gneist

19.04.95

1B

 

Lillehammer

24.06.

27,15

+1,2

Anne Øverland Sortedal, Eidanger IL

28.07.95

2B

 

Lillehammer

24.06.

27,17

+2,0

Trine Handeland, Finnøy IL

03.03.95

3

 

Haugesund

21.05.

27,21

+0,1

Johanne Bjørnsen Skjetne, Asker SK

31.08.95

1B

 

Oslo/Bi

21.08.

27,28

+0,8

Karen Leonila Clemente Skancke, FIK Ren-Eng

25.11.95

2

KS

Oslo/Bi

26.07.

27,30

+0,0

Vilde Antonsen, FIK Orion

16.08.95

1

 

Brumunddal

05.06.

27,49

-0,1

Sara Berrefjord, Fana IL

29.07.95

1

 

Fana

31.08.

27,60

+0,1

Monica Skretting, Snøgg Friidrett

14.10.95

2B

 

Oslo/Bi

21.08.

27,65

+1,7

Ingrid Ødegård, Sarpsborg IL

30.03.95

4B

 

Nadderud

18.06.

27,69

+1,7

Ingvild Lunde, Lom IL

19.07.95

5B

 

Nadderud

18.06.

 

30

 

 

 

 

 

 

27,78

+1,2

Kristin Eide Øien, Eide IL

17.01.95

5B

 

Lillehammer

24.06.

27,84

+2,0

Julie Garnes Strøm, Laksevåg TIL

10.05.95

6h5

NM-U20

Kristiansand

06.08.

27,94

+0,8

Pia Bålsrud, Hurdal IL

03.06.95

5

KS

Oslo/Bi

26.07.

27,95

-0,2

Jeanette Brattbakk, IL Pioner

30.01.95

1

 

Finnfjordbotn

15.08.

27,97

+0,0

Anna Synøve Haldar Holen, IL Tyrving

05.01.95

3

 

Drammen

15.05.

28,01

+1,8

Ida Hjelmeset, Nittedal IL

12.02.95

3C

 

Nadderud

18.06.

28,01

+0,1

Mai Brit Berge, Iveland IL

12.07.95

3B

 

Oslo/Bi

21.08.

28,12

+2,0

Marie Simonsen, IL Skjalg

26.10.95

4

 

Haugesund

21.05.

28,12

+0,5

Maren Elise Rognerud, Ås IL

17.02.95

1C

 

Oslo/Bi

21.08.

28,15

+1,0

Terese Hofstad, Ranheim IL

14.04.95

1

 

Trondheim

19.05.

 

40

 

 

 

 

 

 

28,21

+1,0

Lene Barstad, Selsbakk IL

23.06.95

2

 

Trondheim

19.05.

28,21

+0,3

Audhild Høgåsen, Lillehammer IF

12.03.95

1

 

Lillehammer

30.08.

28,24

+0,0

Helena Gunnarsdottir, IF Hellas

23.06.95

4

 

Drammen

15.05.

28,34

-1,0

Sigrid Semmingsen, IL BUL-Tromsø

06.02.95

1

 

Alta

28.05.

28,37

+1,2

Jenny Stokkevåg Berg, Dimna IL

27.03.95

1D

 

Lillehammer

24.06.

28,40

-0,4

Kristina Jekthammer, Steinkjer FIK

03.01.95

1B

 

Stjørdal

11.06.

28,42

-0,7

Victoria Verheugen, IL Tyrving

19.10.95

8h1

 

Gøteborg, SWE

10.07.

28,49

-0,3

Mari Sollid Eide, Sandane TIL

19.07.95

1

 

Byrkjelo

01.07.

28,53

+0,5

Mari Cecilie Hansen, Ås IL

09.11.95

2C

 

Oslo/Bi

21.08.

28,67

+0,1

Ane Midtstraum, Strindheim IL

12.11.95

2A

 

Stjørdal

11.06.

 

50

 

 

 

 

 

 

28,74

+0,0

Marthe Drengsrud Nybakke, Raufoss IL

02.12.95

4

 

Brumunddal

05.06.

28,82

+0,0

Karoline Saur Heiland, Overhalla IL

26.02.95

1

 

Steinkjer

05.06.

28,82

+1,2

Sofie Nordvik, Førde IL

07.02.95

6B

 

Lillehammer

24.06.

28,86

+2,0

Lina Espevik, Sauda IL

04.07.95

5

 

Haugesund

21.05.

28,86

+0,5

Marianne Skjeggenes, Aurskog-Høland FIL

02.03.95

3C

 

Oslo/Bi

21.08.

28,87

+0,1

Marte Wekre, Steinkjer FIK

15.08.95

4A

 

Stjørdal

11.06.

28,91

+1,0

Helene Heskestad, Strindheim IL

01.04.95

3

 

Trondheim

19.05.

28,98

+1,8

Ulrikke Haraldstad, Kristiansands IF

21.01.95

5

 

Porsgrunn

22.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind assisted:

26,06

+2,7

Anne Engen Andersen, Frol IL

14.02.95

mk

U18

Sipoo, FIN

18.06.

26,27

+2,3

Paula Nedberge Llano, Laksevåg TIL

01.05.95

2f

UM

Lisleby

28.08.

27,86

+3,2

Sigrid Semmingsen, IL BUL-Tromsø

06.02.95

1

 

Finnfjordbotn

05.06.

27,99

+2,3

Ida Hjelmeset, Nittedal IL

12.02.95

1C

 

Lillehammer

24.06.

28,11

+2,3

Katrine Haugstulen, FIK Orion

26.06.95

1D

 

Nadderud

18.06.

28,24

+2,3

Helene Heskestad, Strindheim IL

01.04.95

3C

 

Lillehammer

24.06.

28,41

+3,2

Anette Hervig, Modum FIK

06.06.95

2

U20

Hokksund

13.06.

28,80

+2,3

Marianne Skjeggenes, Aurskog-Høland FIL

02.03.95

6C

 

Lillehammer

24.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/Handtiming:

28,1

+0,7

Karoline Saur Heiland, Overhalla IL

26.02.95

1

 

Snåsa

14.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

Utenlandske statsborgere/Foreigh citizens:

28,10

-0,1

Solene Cordonnier, Voss IL (FRA)

15.05.95

2

 

Fana

31.08.

 

 

 

 

 

 

 

 

300 METER ( 46,00)

AR16 (39,13)

43,03

 

Paula Nedberge Llano, Laksevåg TIL

01.05.95

1

 

Fana

17.08.

43,42

 

Astrid Råd Valderhaug, IL Tyrving

20.11.95

1

 

Nadderud

03.05.

43,85

 

Leah Røste, IL Tyrving

26.06.95

2

 

Nadderud

03.05.

44,07

 

Marianne Benserud, IL Gneist

19.04.95

2

 

Fana

17.08.

44,10

 

Karoline Klemp Petersen, IL i BUL

22.01.95

1

 

Oslo/Bi

12.09.

44,37

 

Ingrid Ødegård, Sarpsborg IL

30.03.95

1

 

Moss

10.05.

45,06

 

Pia Bålsrud, Hurdal IL

03.06.95

1

 

Oslo/Bi

21.09.

45,62

 

Andrea Tangerås Bressand, IL Tyrving

18.01.95

3

 

Nadderud

03.05.

45,71

 

Terese Hofstad, Ranheim IL

14.04.95

2B

KS

Trondheim

04.05.

48,93

 

Anita Lundby, FIK Orion

06.12.95

1

 

Brandbu

20.09.

50,08

 

Ane Vallner, Moss IL

27.04.95

2

 

Moss

10.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/Handtiming:

45,3

 

Susanne Marthinussen Sandstø, Laksevåg TIL

12.01.95

2

 

Laksevåg

29.06.

46,6

 

Julie Garnes Strøm, Laksevåg TIL

10.05.95

3

 

Laksevåg

29.06.

47,6

 

Ragnhild Seim, Laksevåg TIL

22.08.95

4

 

Laksevåg

29.06.

48,6

 

Marianne Skjeggenes, Aurskog-Høland FIL

02.03.95

1

 

Brandbu

27.07.

 

 

 

 

 

 

 

 

400 METER (68,00)

AR16 (54,75) - NMU20 (61,99) – NM (58,99) – EMU20 (55,60) – VMU18 (56,00)

58,73

 

Leah Røste, IL Tyrving

26.06.95

3B

J17

Gøteborg, SWE

09.07.

58,97

 

Helena Wille Gramstad, Sandnes IL

20.07.95

1

 

Fana

05.06.

60,28

 

Anne Øverland Sortedal, Eidanger IL

28.07.95

2A

 

Lillehammer

25.06.

60,78

 

Paula Nedberge Llano, Laksevåg TIL

01.05.95

2

 

Fana

05.06.

61,28

 

Aurora Selstad Dybedokken, IL Tyrving

08.10.95

1C

 

Lillehammer

25.06.

61,39

 

Julie Garnes Strøm, Laksevåg TIL

10.05.95

3

 

Fana

05.06.

61,79

 

Nora Louise Bråtveit Line, Sandnes IL

18.03.95

1

 

Sandnes

27.07.

62,15

 

Ida Elise Nymoen Eltervaag, IL Skjalg

22.08.95

1

KS

Sandnes

25.06.

62,64

 

Ingrid Sørum, Nittedal IL

07.03.95

3A

 

Lillehammer

25.06.

63,07

 

Karoline Klemp Petersen, IL i BUL

22.01.95

1

KS

Oslo/Bi

22.05.

 

10

 

 

 

 

 

 

63,20

 

Jenny Stokkevåg Berg, Dimna IL

27.03.95

1B

 

Lillehammer

25.06.

63,30

 

Marie Simonsen, IL Skjalg

26.10.95

4

 

Fana

05.06.

63,43

 

Terese Hofstad, Ranheim IL

14.04.95

4A

 

Lillehammer

25.06.

63,60

 

Pia Bålsrud, Hurdal IL

03.06.95

2B

 

Lillehammer

25.06.

64,45

 

Maren Elise Rognerud, Ås IL

17.02.95

1

 

Skien

21.05.

64,45

 

Susanne Marthinussen Sandstø, Laksevåg TIL

12.01.95

2

 

Lonevåg

24.05.

64,83

 

Ida Hjelmeset, Nittedal IL

12.02.95

5A

 

Lillehammer

25.06.

65,00

 

Mari Sollid Eide, Sandane TIL

19.07.95

1

 

Byrkjelo

09.06.

65,68

 

Ragnhild Seim, Laksevåg TIL

22.08.95

2

 

Fana

03.08.

66,16

 

Sigrid Semmingsen, IL BUL-Tromsø

06.02.95

1

 

Finnfjordbotn

15.08.

 

20

 

 

 

 

 

 

66,57

 

Ingrid Rekdal, IL Skjalg

17.04.95

3B

 

Jyväskylä, FIN

02.07.

66,83

 

Audhild Høgåsen, Lillehammer IF

12.03.95

1

 

Lillehammer

11.09.

67,03

 

Andrea Bjerke, Vollan IK

28.02.95

3

KS

Stjørdal

12.06.

67,20

 

Marit Li, Bodø FIK

11.11.95

1

 

Bodø

20.08.

67,89

 

Kristina Jekthammer, Steinkjer FIK

03.01.95

1

 

Steinkjer

16.08.

68,12

 

Annveig Birkeland, Selsbakk IL

10.12.95

2

J17

Trondheim

05.06.

68,53

 

Marianne Skjeggenes, Aurskog-Høland FIL

02.03.95

3B

 

Lillehammer

25.06.

68,65

 

Else Nesse, IL Skjalg

13.11.95

4B

 

Jyväskylä, FIN

02.07.

68,81

 

Marte Wekre, Steinkjer FIK

15.08.95

2

 

Steinkjer

16.08.

69,27

 

Anna Catharina Mølster, Florø TIF

02.08.95

3C

 

Lillehammer

25.06.

69,53

 

Kristine Helene Roalsø, IL Skjalg

09.01.95

5A

 

Jyväskylä, FIN

02.07.

 

 

 

 

 

 

 

 

600 METER (1:49,00)

AR15 (1:31,09)

1:38,14

 

Ane Bakken Hodt, IF Hellas

14.06.95

1

 

Drammen

17.09.

1:39,86

 

June Bakken Hodt, IF Hellas

14.06.95

2

 

Drammen

17.09.

1:42,69

 

Julie Garnes Strøm, Laksevåg TIL

10.05.95

1

 

Lonevåg

27.04.

1:45,29

 

Susanne Marthinussen Sandstø, Laksevåg TIL

12.01.95

2

 

Lonevåg

27.04.

1:45,73

 

Ragnhild Seim, Laksevåg TIL

22.08.95

3

 

Lonevåg

27.04.

1:47,22

 

Hanne Klausen, IF Eiker Kvikk

17.02.95

2

 

Drammen

19.05.

1:48,0

 

Ida Meli Narbuvold, FIK Ren-Eng

09.10.95

1

 

Åkrestrømmen

24.08.

1:49,39

 

Terese Hofstad, Ranheim IL

14.04.95

1

 

Trondheim

24.08.

1:49,73

 

Jenny Stokkevåg Berg, Dimna IL

27.03.95

1

 

Molde

03.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ikke representasjonsberettigede

1:46,22

 

Anja Tryti, IF Sturla

18.08.95

1

 

Drammen

19.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

800 METER (UM 2:31,0)  

AR16 (2:04,6) – NMU20 (2:24,99) – NM (2:14,99) – EMU20 (2:10,00) - VMU18 (2:10,30)

2:15,88

 

Ida Elise Nymoen Eltervaag, IL Skjalg

22.08.95

3A

KS

Oslo/Bi

19.05.

2:17,05

 

Aurora Selstad Dybedokken, IL Tyrving

08.10.95

1

 

Lillehammer

26.06.

2:17,09

 

June Bakken Hodt, IF Hellas

14.06.95

3f

NM-U20

Kristiansand

07.08.

2:17,94

 

Ane Bakken Hodt, IF Hellas

14.06.95

1A

UM

Lisleby

27.08.

2:18,54

 

Nora Louise Bråtveit Line, Sandnes IL

18.03.95

2

 

Fana

03.06.

2:21,89

 

Vilde Antonsen, FIK Orion

16.08.95

6A

 

Nadderud

18.06.

2:22,20

 

Trine Vevle Westerheim, IL Korlevoll - Odda

22.10.95

1

 

Kvam

02.07.

2:22,74

 

Leah Røste, IL Tyrving

26.06.95

2

 

Lillehammer

26.06.

2:22,98

 

Mari Sollid Eide, Sandane TIL

19.07.95

1C

J17

Gøteborg, SWE

10.07.

2:23,14

 

Susanne Marthinussen Sandstø, Laksevåg TIL

12.01.95

4B

J17

Gøteborg, SWE

10.07.

 

10

 

 

 

 

 

 

2:23,29

 

Susanne Grønlid Engen, Modum FIK

18.02.95

2

 

Oslo/Bi

21.08.

2:24,45

 

Julie Garnes  Strøm, Laksevåg TIL

10.05.95

2C

J17

Gøteborg, SWE

10.07.

2:24,98

 

Ragnhild Seim, Laksevåg TIL

22.08.95

5

 

Fana

03.06.

2:25,32

 

Ida Sonflå, IL Varden

11.07.95

2B

UM

Lisleby

27.08.

2:26,14

 

Caroline Madsen, IF Hellas

10.10.95

5B

KS

Oslo/Bi

19.05.

2:26,80

 

Julie Apeland, IL Tyrving

20.01.95

3B

UM

Lisleby

27.08.

2:26,82

 

Jenny Stokkevåg Berg, Dimna IL

27.03.95

4B

UM

Lisleby

27.08.

2:27,00

 

Hedda Lundeberg Aas, IL Skarphedin

31.10.95

1

 

Porsgrunn

17.08.

2:27,79

 

Ingrid Sørum, Nittedal IL

07.03.95

4

 

Oslo/Bi

05.06.

2:28,73

 

Eli Narum, FIK Orion

24.07.95

1

 

Brumunddal

05.06.

 

20

 

 

 

 

 

 

2:28,74

 

Anne Øverland Sortedal, Eidanger IL

28.07.95

1

J17

Torsby, SWE

28.05.

2:29,17

 

Vilde Omholt, IL Gneist

12.04.95

2

mix

Lonevåg

01.08.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ikke representasjonsberettigede

2:27,75

 

Anja Tryti, IF Sturla

18.08.95

7A

 

Nadderud

18.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

1000 METER (3:25,00)

AR16 (2:53,3)

3:30,54

 

Vilde Omholt, IL Gneist

12.04.95

1

 

Lonevåg

27.04.

3:30,7

 

Lotte Lie, IL Fram

06.09.95

1

 

Stjørdal

15.06.

3:35,22

 

Alexandra  Moen Paladino, Lørenskog FIL

03.02.95

1

 

Askim

21.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

1500 METER (5:28,00)

AR16 (4:11,84) - NMU20 (5,09,99) – NM (4:44,99) – EMU20 (4:26,50) – VMU18 (4:33,00)

4:44,54

 

Ida Elise Nymoen Eltervaag, IL Skjalg

22.08.95

1

 

Fana

04.06.

4:45,58

 

Aurora Selstad Dybedokken, IL Tyrving

08.10.95

1

 

Asker

11.06.

4:54,8

 

Mari Sollid Eide, Sandane IL

19.07.95

1

 

Hyen

20.07.

5:00,16

 

Ida Meli Narbuvoll, FIK Ren-Eng

09.10.95

1

 

Brumunddal

04.06.

5:03,75

 

Trine Vevle Westerheim, IL Korlevoll-Odda

22.10.95

3

 

Fana

04.06.

5:06,08

 

Nora Louise Bråtveit Line, Sandnes IL

18.03.95

4

 

Fana

04.06.

5:06,50

 

Susanne Marthinussen Sandstø, Laksevåg TIL

12.01.95

5

 

Fana

04.06.

5:07,26

 

Eli Narum, FIK Orion

24.07.95

2

 

Brumunddal

04.06.

5:09,45

 

Ingerid Fredriksen, Stokke IL

06.02.95

1

U20

Tønsberg

05.06.

5:10,3

 

Ida Sonflå, IL Varden

11.07.95

2

 

Stjørdal

17.08.

 

10

 

 

 

 

 

 

5,12,09

 

Marte Skaug, Stokke IL

10.10.95

2

U20

Tønsberg

05.06.

5:13,08

 

Ragnhild Seim, Laksevåg TIL

22.08.95

6

 

Fana

04.06.

5:16,16

 

Ingrid Sørum, Nittedal IL

07.03.95

2

 

Lillehammer

13.06.

5:18,98

 

Inger Bonden, IL Sandvin

11.03.95

1

 

Skien

21.05.

5:24,43

 

Kristine Helene Roalsø, IL Skjalg

09.01.95

1

 

Søgne

10.09.

5:28,34

 

Oda Nerdrum, Ringerike FIK

27.06.95

4

 

Lillehammer

23.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ikke representasjonsberettigede

5:16,99

 

Anja Tryti, IF Sturla

18.08.95

2

 

Asker

11.06.

 

 

 

 

 

 

 

 

2000 METER (7:20,00)

AR16 (6:23,7)

6:52,15

 

Mari Sollid Eide, Sandane TIL

19.07.95

1

 

Fana

11.09.

7:03,63

 

Susanne Marthinussen Sandstø, Laksevåg TIL

12.01.95

1

 

Fana

05.06.

7,16,16

 

Vilde Omholt, IL Gneist

12.04.95

2

 

Fana

05.06.

7:23,10

 

Eli Narum, FIK Orion

24.07.95

1

 

Lillehammer

16.08.

 

 

 

 

 

 

 

 

3000 METER (11:40,00)

AR16 (9:15,53) – EMU20 (9:50,00) - VMU18 (9:53,00)

10:11,92

 

Aurora Selstad Dybedokken, IL Tyrving

08.10.95

1

 

Nadderud

17.06.

10:18,04

 

Ida Meli Narbuvoll, FIK Ren-Eng

09.10.95

2

 

Nadderud

17.06.

10:33,0

 

Mari Sollid Eide, Sandane TIL

19.07.95

1

 

Byrkjelo

26.07.

10:35,90

 

Kaja Nordheim Morken, IK Tjalve

04.04.95

3

 

Nadderud

17.06.

10:36,34

 

Ingerid Fredriksen, Stokke IL

06.02.95

3

UM

Lisleby

28.08.

10:36,82

 

Ida Sonflå, IL Varden

11.07.95

4

UM

Lisleby

28.08.

10:51,60

 

Hedda Lundeberg Aas, IL Skarphedin

31.10.95

1

 

Bø i Telemark

22.09.

10:54,91

 

Eli Narum, FIK Orion

24.07.95

4

 

Nadderud

17.06.

10:58,90

 

Marte Skaug, Stokke IL

10.10.95

1

 

Tønsberg

06.07.

11:26,48

 

Ida Gundersen, Nesodden IF

13.06.95

1

 

Nadderud

24.09.

 

10

 

 

 

 

 

 

11:40,21

 

Susanne Marthinussen Sandstø, Laksevåg TIL

12.01.95

9

UM

Lisleby

28.08.

11:49,11

 

Inger Bonden, IL Sandvin

11.03.95

5

 

Nadderud

17.06.

12:03,77

 

Oda Nerdrum, Ringerike FIK

27.06.95

1

 

Hønefoss

04.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

5000 METER (20:00,00)

AR16 (18:00,85) – NM 17:59,99)

22:42,07

 

Maren Nenseter, IL Skarphedin

20.11.95

1

 

Bø i Telemark

29.09.

 

 

 

 

 

 

 

 

1000 m KAPPGANG/WALK

6:17,82

 

Sigrid Borge, Osterøy IL

03.12.95

1

 

Lonevåg

24.05.

 

 

 

 

 

 

 

 

80 METER HEKK/HURDEL  (76,2cm/8m) (UM 13,50)

AR16 (11,51 – 11,1)

11,81

+1,9

Caroline Kuvaas, Ski IL

20.01.95

1f

UM

Lisleby

27.08.

11,91

+1,9

Anne Engen Andersen, Frol IL

14.02.95

2f

UM

Lisleby

27.08.

11,94

+1,9

Sidsel Bjørgo Adam, Fagernes IL

04.04.95

3f

UM

Lisleby

27.08.

11,98

+1,9

Lisa Celine Willassen, Sandnes IL

08.04.95

4f

UM

Lisleby

27.08.

12,01

+1,6

Eline Netland, Sandnes IL

08.04.95

1A

 

Nadderud

18.06.

12,01

+1,9

Ida Ruud, Ski IL

17.08.95

5f

UM

Lisleby

27.08.

12,07

+1,9

Camilla Leonardsen Rønning, Nittedal IL

12.06.95

6f

UM

Lisleby

27.08.

12,11

-1,8

Elise Una Mikkelsen, IL Bjarg

30.05.95

1A

 

Lillehammer

24.06.

12,62

+0,1