JENTER/GIRLS 14 ÅR (1997)

pr. 30. juni

Utarbeidet av/Compiled by Lars Arve Røssland, SRU (larsarve.rossland@gmail.com)

Fødselsdata ved Jan Jørgen Moe, SRU (jjmoe@online.no)

 

 

60 METER

8,26

 

Synnøve Bjørgo Adam, Fagernes IL

15.09.97

1f

 

Stange

19.03

8,29

 

Alice Ulla Berg, Ålesund FIK

29.01.97

2f

 

Stange

19.03

8,36

 

Grace Ogoti, Nesbyen IL

06.03.97

1

 

Drammen

12.02

8,39

 

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

1h1

 

Stange

19.03

8,43

 

Jasmin Søderlund, Fredrikstad IF

20.07.97

1h1

 

Askim

23.01

8,43

 

Kaja J. Sellæg, Minerva IS

21.01.97

3f

 

Stange

19.03

8,45

 

Ester Djuve Jerstad, Bryne FIK

23.09.97

1h1

 

Kristiansand

29.01

8,45

 

Målfrid Pettersen Lunde, Os Turn

06.02.97

5f

 

Stange

19.03

8,45

 

Mary Cathy Ranjan, Minerva IS

25.03.97

6f

 

Stange

19.03

8,47

 

Veslemøy Kollstad, Kristiansand IF

14.06.97

2

 

Drammen

12.02

8,47

 

Jenny Marie Labråten, IL Tyrving

20.02.97

1f

 

Lillestrøm

26.03

 

 

(11)

 

 

 

 

 

8,48

 

Oda Mohus, IL Runar

13.04.97

1h7

 

Stange

19.03

8,49

 

Sigrid Setsaas Hoven, Selbu IL

20.04.97

2h1

13-15

Ranheim

16.01

8,49

 

Rakel Kashafali, Loddefjord IL

14,10.97

1h2

 

Bergen/Hø

29.01

8,50

 

Kristin Bjørgo, IL BUL-Tromsø

19.03.97

1

 

Tromsø

11.05

8,51

 

Sandra Rebecca Simonsen, Målselv IL

21.01.97

1

 

Tromsø

29.01

8,55

 

Marte Pettersen, Urædd Friidrett

30.04.97

3

 

Drammen

12.02

8,56

 

Astrid Mohus, IL Runar

13.04.97

1h5

 

Stange

19.03

8,59

 

Martine Kristoffersen Lier, FIK Orion

19.05.97

2f

 

Stange

29.01

8,61

 

Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL

16.05.97

1

 

Florø

19.03

 

 

(20)

 

 

 

 

 

8,64

 

Elisabeth Ellingsen, Raufoss IL

12.05.97

2h3

 

Stange

19.03

8,65

 

Julie Landrø Vigdal, Strindheim IL

10.02.97

2

 

Ranheim

24.11

8,66

 

Maja Skalska, IF Sturla

20.02.97

2h1

 

Drammen

08.01

8,68

 

Kristine Tønnessen, IL Tyrving

24.05.97

11

13-14

Reykjavik, ISL

25.05

8,69

 

Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF

21.06.97

3h1

 

Askim

23.01

8,69

 

Maria Bergby, Børsa IL

27.03.97

2h2

 

Ås, SWE

11.12

8,71

 

Elina Drivenes, Fana IL

05.02.97

1h1

 

Bergen/Hø

29.01

8,73

 

Mia Erika Fagerlund Johansen, Ski IL

01.07.97

3h5

 

Stange

19.03

8,73

 

Anna Eikebrokk, IL Tyrving

04.04.97

1h1

 

Lillestrøm

26.03

8,75

 

Synne Frydenlund, Larvik TIF

02.05.97

3h3

 

Stange

19.03

 

 

(30)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/handtiming:

8,5

 

Synne Frydenlund, Larvik TIF

02.05.97

1

 

Stavern

30.10

 

 

 

 

 

 

 

 

100 METER

13,94

 

Oda Mohus, IL Runar

13.04.97

1h2

 

Drammen

08.01

13,95

 

Maja Skalska, IF Sturla

20.02.97

1h1

 

Drammen

08.01

14,21

 

Helene Tønnnessen Pettersen, Sandnes IL

15.06.97

1

 

Sandnes

03.05

14,27

 

Synne Frydenlund, Larvik TIF

02.05.97

2h1

 

Drammen

08.01

14,32

 

Astrid Mohus, IL Runar

13.04.97

3h1

 

Drammen

08.01

14,49

 

Malin Nyfors, Sandnes IL

12.07.97

2

 

Sandnes

03.05

14,51

 

Ragnhild Elise Dirdal, Bryne FIK

19.04.97

3

 

Sandnes

03.05

14,55

 

Vilde Røed, Bodø FIK

10.06.97

1

 

Bodø

09.02

14,67

 

Elise Nedberg, IL Sandvin

12.03.97

4h1

 

Drammen

08.01

14,68

 

Tina Emami, Ski IL

15.01.97

2h2

 

Drammen

08.01

 

 

(10)

 

 

 

 

 

15,19

 

Ida Due Arvesen, Moss IL

05.12.97

5h1

 

Drammen

08.01

15,20

 

Hannah Syverstad, IL Sandvin

02.09.97

3h2

 

Drammen

08.01

15,38

 

Frida Eriksrød Tingstad, Eidanger IL

09.04.97

6h1

 

Drammen

08.01

15,54

 

Constance Kvan Edman, IF Sturla

28.08.97

4h2

 

Drammen

08.01

 

 

 

 

 

 

 

 

200 METER

27,23

 

Alice Ulla Berg, Ålesund FIK

29.01.97

1h8

 

Stange

20.03

27,26

 

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

2h8

 

Stange

20.03

27,71

 

Målfrid Pettersen Lunde, Os Turn

06.02.97

3h8

 

Stange

20.03

27,94

 

Kaja J. Sellæg, Minerva IS

21.01.97

1h6

 

Stange

20.03

28,27

 

Oda Mohus, IL Runar

13.04.97

1h5

 

Stange

20.03

28,32

 

Jenny Marie Labråten, IL Tyrving

20.02.97

1h7

 

Stange

20.03

28,40

 

Marte Kristine Håkenåsen, Lillehammer IF

06.03.97

1h1

 

Stange

30.01

28,51

 

Helene Lillebakken, FIK Orion

22.03.97

2h6

 

Stange

20.03

28,64

 

Astrid Mohus, IL Runar

13.04.97

2h5

 

Stange

20.03

28,73

 

Maja Skalska, IF Sturla

20.02.97

2h7

 

Stange

20.03

 

 

(10)

 

 

 

 

 

28,75

 

Martine Kristoffersen Lier, FIK Orion

19.05.97

2h2

 

Stange

30.01

29,04

 

Mary Cathy Ranjan, Minerva IS

25.03.97

3h6

 

Stange

20.03

29,05

 

Mari Gaupset, Strømmen IF

03.10.97

1h4

 

Stange

20.03

29,24

 

Synne Frydenlund, Larvik TIF

02.05.97

1h3

 

Stange

20.03

29,34

 

Mia Erika Fagerlund Johansen, Ski IL

01.07.97

2h4

 

Stange

20.03

29,35

 

Ingrid Bjørklund, Lillehammer IF

14.07.97

2h1

 

Stange

30.01

29,49

 

Anna Eikebrokk, IL Tyrving

04.04.97

1h2

 

Stange

20.03

29,70

 

Ingrid Slettemark Hovden, Asker SK

04.01.97

3h4

 

Stange

20.03

29,70

 

Anita Hundseid, IL Tyrving

06.02.97

3h5

 

Stange

20.03

29,83

 

Thea von Hirsch Rørvik, IL i BUL

27.08.97

1h1

 

Stange

20.03

 

 

(20)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

600 METER

1:42,69

 

Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF

21.06.97

1

 

Skedsmo

29.01

1:44,25

 

Målfrid Pettersen Lunde, Os Turn

06.02.97

2h2

 

Stange

19.03

1:48,76

 

Emilie Larsen, FIK Orion

04.01.97

3h2

 

Stange

19.03

1:49,67

 

Benedicte Myhre, Sem IF

23.09.97

1

 

Drammen

12.02

1:50,54

 

Marte Kristine Håkenåsen, Lillehammer IF

06.03.97

1h1

 

Stange

19.03

1:50,99

 

Johanna Jansson, Børsa IL

25.10.97

1

 

Ås, SWE

11.12

1:51,39

 

Maria Tamires Birkeland, Ørsta IL

03.05.97

2h1

 

Stange

19.03

1:51,59

 

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

2

 

Stange

29.01

1:52,55

 

Sigrid Setsaas Hoven, Selbu IL

20.04.97

1

 

Ranheim

06.12

1:52,56

 

Ingrid Næss Johansen, IL Gneist

10.08.97

4h2

 

Stange

19.03

 

 

(10)

 

 

 

 

 

1:52,78

 

Maja Skalska, IF Sturla

20.02.97

3

 

Drammen

12.02

1:53,03

 

Ida Gran, Inderøy IL

30.08.97

2

 

Ås, SWE

11.12

1:53,96

 

Heidi Kristine Halling, Sørum IL

13.12.97

1

 

Lillestrøm

26.03

1:54,70

 

Ida Feiring Haltia, IL Tyrving

04.04.97

6h2

 

Stange

19.03

1:55,87

 

Hanne Wiersdalen, Urædd Friidrett

02.01.97

5

 

Drammen

12.02

1:55,87

 

Liv Kleiv, Sigdal FIK

28.02.97

6

 

Drammen

12.02

1:56,50

 

Borghild Hvesser Farsund, Brandbu IF

27.12.97

7h2

 

Stange

19.03

1:57,53

 

Katarina Prytz, IL Tyrving

09.09.97

3h1

 

Stange

19.03

1:58,25

 

Sine Marie Moen Kobbenes, Lambertseter IF

15.10.97

4h1

 

Stange

19.03

1:58,45

 

Elise Moland Hansen, Sørild FIK

18.02.97

7

 

Drammen

12.02

 

 

(20)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

800 METER

2:31,27

 

Emilie Larsen, FIK Orion

04.01.97

1

 

Stange

30.01

2:35,98

 

Malin Staude, IL Tyrving

97

3

13-14

Reykjavik, ISL

26.05

2:40,68

 

Elise Moland Hansen, Sørild FIK

18.02.97

1

 

Kristiansand

29.01

2:43,76

 

Andrea Staff, IL Tyrving

97

17

13-14

Reykjavik, ISL

26.05

2:43,93

 

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

2

 

Stange

30.01

2:44,04

 

Ingrid Næss Johansen, IL Gneist

10.08.97

3

 

Stange

30.01

2:44,67

 

Amalie M. Sæten, Kristiansand IF

01.12.97

2

 

Kristiansand

29.01

2:46,4

 

Helene Tønnnessen Pettersen, Sandnes IL

15.06.97

1

 

Sandnes

03.05

2:54,81

 

Anita Hundseid, IL Tyrving

06.02.97

1

 

Askim

23.01

 

 

 

 

 

 

 

 

Løp med seniorer

2:21,85

 

Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF

21.06.97

3h1

KS

Göteborg

06.02

 

 

 

 

 

 

 

 

1000 METER

3:29,05

 

Ingrid Linn Nordahl, Fredrikstad IF

25.02.97

7

 

Göteborg

06.02

 

 

 

 

 

 

 

 

1500 METER

5:56,16

 

Solveig Ursin, IK Hind

20.03.97

1

 

Tromsø

29.01

 

 

 

 

 

 

 

 

60 METER HEKK/HURDLES (76,2 cm)

9,41

 

Jasmin Søderlund, Fredrikstad IF

20.07.97

1f

 

Göteborg

05.02

9,77

 

Kaja J. Sellæg, Minerva IS

21.01.97

1h3

 

Lillestrøm

29.01

10,05

 

Mari Gaupset, Strømmen IF

03.10.97

1h2

 

Lillestrøm

29.01

10,12

 

Victoria Brurås, IL Norna-Salhus

31.01.97

1

 

Bergen/Hø

29.01

10,14

 

Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL

16.05.97

1

 

Florø

19.03

10,25

 

Sandra Rebecca Simonsen, Målselv IL

21.01.97

1

 

Tromsø

30.01

10,27

 

Sigrid Setsaas Hoven, Selbu IL

20.04.97

1

 

Ranheim

24.11

10,45

 

Kristine Tønnessen, IL Tyrving

24.05.97

2h3

 

Lillestrøm

29.01

10,46

 

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

2h2

 

Karlstad/SWE

23.01

10,48

 

Målfrid Pettersen Lunde, Os Turn

06.02.97

2

 

Bergen/Hø

29.01

 

 

(10)

 

 

 

 

 

10,51

 

Jenny Marie Labråten, IL Tyrving

20.02.97

1

 

Lillestrøm

26.03

10,67

 

Kristin Bjørgo, IL BUL-Tromsø

19.03.97

2

 

Tromsø

30.01

10,71

 

Julie Landrø Vigdal, Strindheim IL

10.02.97

2

 

Ranheim

24.11

10,75

 

Julie Bressand, IL Tyrving

20.07.97

2

 

Lillestrøm

26.03

10,77

 

Sylvia Andersen, IL Korlevoll-Odda

13.01.97

3

 

Bergen/Hø

29.01

10,86

 

Maja Skalska, IF Sturla

20.02.97

1h1

 

Lillestrøm

29.01

10,93

 

Rakel Kashafali, Loddefjord IL

14.10.97

4

 

Bergen/Hø

29.01

11,00

 

Elise Nedberg, IL Sandvin

12.03.97

2h2

 

Lillestrøm

29.01

11,42

 

Kristin Løwø, IL Pioner

27.09.97

3

 

Tromsø

30.01

11,99

 

Gina Lindstad, IK Våg

24.06.97

1

 

Kristiansand

29.01

 

 

(20)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HØYDE/HIGH JUMP

1,60

 

Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL

16.05.97

1

 

Florø

19.03

1,54

 

Elise Nedberg, IL Sandvin

12.03.97

1

 

Drammen

12.02

1,53

 

Kristine Tønnessen, IL Tyrving

24.05.97

1

 

Lillestrøm

29.01

1,50

 

Vilde Husby, Nesodden IF

19.03.97

2

 

Oslo/Ek

11.12

1,47

 

Malin Engan Wiseth, Børsa IL

28.07.97

1

 

Ås, SWE

11.12

1,45

 

Målfrid Pettersen Lunde, Os Turn

06.02.97

1

 

Bergen/Hø

06.02

1,45

 

Borghild Hvesser Farsund, Brandbu IF

27.12.97

2

 

Stange

19.03

1,44

 

Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF

21.06.97

6

 

Göteborg

06.02

1,43

 

Ane Rosseland Johansen, Lye IL

18.02.97

1

 

Kristiansand

29.01

1,42

 

Sara Bålsrud, Hurdal IL

07.12.97

1

 

Lillestrøm

26.03

 

 

(10)

 

 

 

 

 

1,41

 

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

1

 

Stange

29.01

1,41

 

Nora Nordrum Isachsen, FIK Orion

03.04.97

2

 

Stange

29.01

1,40

 

Victoria Brurås, IL Norna-Salhus

31.01.97

1

 

Bergen/Hø

29.01

1,40

 

Hanne Wiersdalen, Urædd Friidrett

02.01.97

1

 

Porsgrunn

03.01

1,40

 

Vanessa Pettersen, IF Sturla

19.03.97

4

 

Lillestrøm

29.01

1,40

 

Mari Smedsrud, Sem IF

21.07.97

2

 

Oslo/Ek

12.03

1,40

 

Marte Kristine Håkenåsen, Lillehammer IF

06.03.97

4

 

Stange

19.03

1,40

 

Kaja J. Sellæg, Minerva IS

21.01.97

6

 

Stange

19.03

1,39

 

Maria Groshennig

97

11A

 

Reykjavik, ISL

26.05

1,38

 

Martine Kristoffersen Lier, FIK Orion

19.05.97

4

 

Stange

29.01

1,38

 

Sigrid Setsaas Hoven, Selbu IL

20.04.97

2

 

Ås, SWE

11.12

1,38

 

Birgith Kolstad Åsegg, Namdalseid IL

13.02.97

3

 

Ås, SWE

11.12

 

 

(22)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HØYDE UTEN TILLØP/STANDING HIGH JUMP

1,21

 

Vilde Husby, Nesodden IF

19.03.97

1

 

Nesodden

03.02

1,20

 

Alise Jensen, Bergens TF

28.12.97

1

 

Bergen/Th

14.12

1,20

 

Karoline W. Johansen, Moelven IL

07.11.97

1

 

Moelv

09.04

1,16

 

Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF

21.06.97

1

 

Fredrikstad

31.01

1,15

 

Alice Ulla Berg, Ålesund FIK

29.01.97

1

 

Ålesund

07.02

1,15

 

Mona Soopalu (EST), Nesodden IF

19.12.97

2

 

Nesodden

03.02

1,15

 

Martine Kristoffersen Lier, FIK Orion

19.05.97

2

 

Moelv

09.04

1,10

 

Ane Rosseland Johansen, Lye IL

18.02.97

1

 

Lye

17.12

1,10

 

Victoria Brurås, IL Norna-Salhus

31.01.97

2

 

Bergen/La

08.01

1,10

 

Mari Smedsrud, Sem IF

21.07.97

1

 

Tønsberg

24.01

1,10

 

Jasmin Søderlund, Fredrikstad IF

20.07.97

2

 

Fredrikstad

31.01

1,10

 

Kristin Bjørgo, IL BUL-Tromsø

19.03.97

1

 

Tromsø

02.03

 

 

(12)

 

 

 

 

 

1,09

 

Ingrid Margrete Sletten Haga, Stord IL

16.03.97

1

 

Leirvik

20.12

1,08

 

Marte Johanne T. Mehus, Stord IL

15.01.97

1

 

Leirvik

15.11

1,07

 

Kristin Løwø, IL Pioner

27.09.97

1

 

Finnsnes

11.04

1,05

 

Sara Bålsrud, Hurdal IL

07.12.97

1

 

Hurdal

18.01

1,05

 

Eli Bekken, Hurdal IL

12.09.97

1

 

Hurdal

18.01

1,05

 

Vilde Håkegård, Hurdal IL

10.04.97

1

 

Hurdal

18.01

1,05

 

Ragnhild Elise Dirdal, Bryne FIK

19.04.97

2

 

Bryne

23.01

1,05

 

Synnøve Bjørgo Adam, Fagernes IL

15.09.97

1

 

Skrautvål

02.02

1,05

 

Målfrid Pettersen Lunde, Os Turn

06.02.97

1

 

Os

22.02

1,05

 

Oda Aakervik, Namsen FIF

02.03.97

1

 

Namsos

28.02

1,05

 

Ada Paulsen, IL BUL-Tromsø

21.02.97

2

 

Tromsø

02.03

1,05

 

Mia Sørhøy, Nidelv IL

13.08.97

1

 

Trondheim

05.03

1,05

 

Siri Hauge, Osterøy IL

14.05.97

1

 

Valestrand

11.03

1,05

 

Hedda Hoffstad Gjone, Tvedestrand TIF

02.07.97

1

 

Tvedestrand

16.03

1,05

 

Maria Tamires Birkeland, Ørsta IL

03.05.97

1

 

Ørsta

23.03

1,05

 

Annelin Eide Sætre, Ørsta IL

05.05.97

2

 

Ørsta

23.03

1,05

 

Karoline Rutle, IL Fri

97

1

 

Lone

16.03

 

 

(29)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STAV/POLE VAULT

2,70

 

Tiril Malm Sunde, Moelven IL

29.01.97

1

 

Stange

30.01

2,66

 

Victoria Brurås, IL Norna-Salhus

31.01.97

1

 

Bergen/Hø

22.09

2,62

 

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

1

F15

Karlstad/SWE

22.01

2,20

 

Kristin Løwø, IL Pioner

27.09.97

1

 

Finnsnes

27.02

1,90

 

Sara Bålsrud, Hurdal IL

07.12.97

3

 

Stange

30.01

 

 

 

 

 

 

 

 

LENGDE/LONG JUMP

4,97

 

Alice Ulla Berg, Ålesund FIK

29.01.97

1

 

Stange

20.03

4,88

 

Synnøve Bjørgo Adam, Fagernes IL

15.09.97

2

 

Stange

20.03

4,82

 

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

3

 

Stange

20.03

4,80

 

Sigrid Setsaas Hoven, Selbu IL

20.04.97

1

 

Ranheim

06.12

4,77

 

Målfrid Pettersen Lunde, Os Turn

06.02.97

1

 

Bergen/Hø

29.01

4,69

 

Marte Pettersen, Urædd Friidrett

30.04.97

1

 

Porsgrunn

22.01

4,60

 

Martine Kristoffersen Lier, FIK Orion

19.05.97

1

 

Stange

30.01

4,54

 

Ester Djuve Jerstad, Bryne FIK

23.09.97

1

 

Kristiansand

29.01

4,53

 

Anna Eikebrokk, IL Tyrving

04.04.97

5

 

Stange

20.03

4,49

 

Victoria Brurås, IL Norna-Salhus

31.01.97

2

 

Bergen/Hø

29.01

4,49

 

Elina Drivenes, Fana IL

05.02.97

3

 

Bergen/Hø

29.01

4,49

 

Oda Mohus, IL Runar

13.04.97

6

 

Stange

20.03

 

 

(12)

 

 

 

 

 

4,48

 

Veslemøy Kollstad, Kristiansand IF

14.06.97

1

 

Kristiansand

16.12

4,46

 

Jasmin Søderlund, Fredrikstad IF

20.07.97

8

 

Göteborg

06.02

4,46

 

Kristine Tønnessen, IL Tyrving

24.05.97

9

 

Reykjavik, ISL

25.05

4,42

 

Elise Moland Hansen, Sørild FIK

18.02.97

2

 

Kristiansand

29.01

4,40

 

Marte Kristine Håkenåsen, Lillehammer IF

06.03.97

2

 

Stange

30.01

4,37

 

Kristin Bjørgo, IL BUL-Tromsø

19.03.97

2

 

Tromsø

08.12

4,35

 

Julie Bressand, IL Tyrving

20.07.97

2

 

Gjønnes

07.03

4,34

 

Miriam Fjose, IK Våg

17.05.97

4

 

Kristiansand

29.01

 

 

(20)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lav grop/low pit

5,24

 

Grace Ogoti, Nesbyen IL

06.03.97

1

 

Drammen

12.02

4,96

 

Jasmin Søderlund, Fredrikstad IF

20.07.97

1

 

Askim

23.01

4,85

 

Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL

16.05.97

1

 

Florø

19.03

4,85

 

Anna Eikebrokk, IL Tyrving

04.04.97

1

 

Lillestrøm

26.03

4,83

 

Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF

21.06.97

2

 

Askim

23.01

4,75

 

Julie Bressand, IL Tyrving

20.07.97

2

 

Lillestrøm

26.03

4,71

 

Oda Mohus, IL Runar

13.04.97

2

 

Drammen

12.02

4,70

 

Jenny Marie Labråten, IL Tyrving

20.02.97

3

 

Askim

23.01

4,61

 

Anita Hundseid, IL Tyrving

06.02.97

3

 

Lillestrøm

26.03

4,56

 

Veslemøy Kollstad, Kristiansand IF

14.06.97

5

 

Drammen

12.02

 

 

(10)

 

 

 

 

 

4,46

 

Ida Due Arvesen, Moss IL

05.12.97

4

 

Askim

23.01

4,45

 

Elise Moland Hansen, Sørild FIK

18.02.97

6

 

Drammen

12.02

4,41

 

Maja Skalska, IF Sturla

20.02.97

7

 

Drammen

12.02

4,39

 

Isabelle Marie Jensen, Askim IF

22.02.97

6

 

Askim

23.01

4,36

 

Thea von Hirsch Rørvik, IL i BUL

27.08.97

7

 

Askim

23.01

 

 

 

 

 

 

 

 

LENGDE UTEN TILLØP/STANDING LONG JUMP

2,46

 

Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL

16.05.97

1

 

Sandane

10.01

2,40

 

Nora Kollerød Wold, Fredrikstad IF

21.06.97

1

 

Fredrikstad

31.01

2,37

 

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

1

 

Moelv

09.04

2,29

 

Oda Aakervik, Namsen FIF

02.03.97

1

 

Namsos

28.02

2,28

 

Synne Weltzien, Almenning IL

12.05.97

1

 

Vågsøy

16.02

2,27

 

Mona Soopalu (EST), Nesodden IF

19.12.97

1

 

Nesodden

03.02

2,26

 

Marte Pettersen, Urædd Friidrett

30.04.97

1

 

Porsgrunn

03.01

2,26

 

Charlotte Vie Joenssen, Moss IL

08.12.97

1

 

Moss

19.01

2,25

 

Ingrid Margrete Sletten Haga, Stord IL

16.03.97

1

 

Leirvik

17.01

2,25

 

Jasmin Søderlund, Fredrikstad IF

20.07.97

2

 

Fredrikstad

31.01

 

 

(10)

 

 

 

 

 

2,24

 

Ingrid Hjelle Roset, Sandane TIL

13.02.97

2

 

Sandane

10.02

2,22

 

Julie Svendsmark, Bergens TF

02.11.97

1

 

Bergen/Th

15.03

2,21

 

Sofie H. Solvang, Eidanger IL

20.02.97

2

 

Porsgrunn

03.01

2,21

 

Målfrid Pettersen Lunde, Os Turn

06.02.97

1

 

Os

22.02

2,21

 

Maria Tamires Birkeland, Ørsta IL

03.05.97

1

 

Ørsta

23.02

2,21

 

Alice Ulla Berg, Ålesund FIK

29.01.97

1

 

Ålesund

07.03

2,20

 

Elisabeth Tønnessen Sjo, Stord IL

16.03.97

1

 

Leirvik

14.03

2,19

 

Martine Kristoffersen Lier, FIK Orion

19.05.97

2

 

Moelv

09.04

2,18

 

Kristin Bjørgo, IL BUL-Tromsø

19.03.97

1

 

Tromsø

02.03

2,17

 

Marte Standal, TIL Hovding

12.12.97

1

 

Bergen/Fl

13.12

 

 

(20)

 

 

 

 

 

2,16

 

Andrea Sørbel, Urædd Friidrett

27.05.97

1

 

Porsgrunn

22.01

2,16

 

Guro Aaasaaren, Sørild FIK

01.10.97

1

 

Grimstad

10.02

2,15

 

Emilie A. Kjeldsen, Eidanger IL

29.06.97

2

 

Porsgrunn

22.01

2,15

 

Alise Jensen, Bergens TF

28.12.97

2

 

Bergen/Th

15.03

 

 

 

 

 

 

 

 

TRESTEG / TRIPLE JUMP

9,95

 

Anna Eikebrokk, IL Tyrving

04.04.97

1

 

Gjønnes

07.03

9,65

 

Målfrid Pettersen Lunde, Os Turn

06.02.97

1

 

Bergen/Hø

06.02

9,51

 

Julie Bressand, IL Tyrving

20.07.97

2

 

Gjønnes

07.03

9,16

 

Kristine Tønnessen, IL Tyrving

24.05.97

3

 

Gjønnes

07.03

8,28

 

Sara Finnema, IL Tyrving

20.03.97

4

 

Gjønnes

07.03

 

 

 

 

 

 

 

 

TRESTEG UTEN TILLØP/STANDING TRIPLE JUMP

6,94

 

Karoline Weea Johansen, Moelven IL

07.11.97

1

 

Moelv

09.04

6,81

 

Kjersti Hjelle Eide, Breimsbygda IL

16.05.97

1

 

Byrkjelo

14.03

6,73

 

Marte Pettersen, Urædd Friidrett

30.04.97

1

 

Porsgrunn

03.01

6,68

 

Målfrid Pettersen Lunde, Os Turn

06.02.97

1

 

Os

22.02

6,37

 

Emilie A. Kjeldsen, Eidanger IL

29.06.97

2

 

Porsgrunn

22.01

6,22

 

Victoria Brurås, IL Norna-Salhus

31.01.97

1

 

Bergen/Hø

23.01

6,21

 

Sofie H. Solvang, Eidanger IL

20.02.97

3

 

Porsgrunn

22.01

6,09

 

Eli Bekken, Hurdal IL

12.09.97

1

 

Hurdal

18.01

6,03

 

Synne Weltzien, Almenning IL

12.05.97

1

 

Vågsøy

16.02

5,96

 

Hanne Wiersdalen, Urædd Friidrett

02.01.97

4

 

Porsgrunn

22.01

5,96

 

Ane Rosseland Johansen, Lye IL

18.02.97

1

 

Lye

10.02

 

 

(11)

 

 

 

 

 

5,89

 

Tiril Malm Sunde, Moelven IL

29.01.97

2

 

Moelv

09.04

5,88

 

Andrea Sørbel, Urædd Friidrett

27.05.97

4

 

Porsgrunn

03.01

 

 

 

 

 

 

 

 

KULE/SHOT PUT (3,0kg)

11,88

 

Maia Rokne, Nittedal IL

18.01.97

1

 

Lillestrøm

26.03

11,50

 

Beatrice Nedberge Llano, Laksevåg TIL

14.12.97

1

 

Bergen/Hø

07.01

10,69

 

Anette Sollien Nicolaisen, Horten FIK

03.12.97

1

 

Askim

23.01

10,23

 

Jasmin Søderlund, Fredrikstad IF

20.07.97

2

 

Göteborg

05.02

10,14

 

Birgith Kolstad Åsegg, Namdalseid IL

13.02.97

2

 

Ås, SWE

11.12

9,93

 

Vilde Indseth Holten, Minerva IS

22.01.97

2

 

Stange

19.03

9,65

 

Sylvia Andersen, IL Korlevoll-Odda

13.01.97

2

 

Bergen/Hø

29.01

9,62

 

Ane Rosseland Johansen, Lye IL

18.02.97

1

 

Kristiansand

29.01

9,56

 

Elisabeth Storsveen, Holum IL

11.03.97

3

 

Drammen

12.02

9,38

 

Thea von Hirsch Rørvik, IL i BUL

27.08.97

3

13-14

Reykjavik, ISL