GUTTER/BOYS 16 ÅR (1995)

31. desember

Utarbeidet av/Compiled by Lars Arve Røssland, SRU (larsarve.rossland@gmail.com)

Fødselsdata ved Jan Jørgen Moe, SRU (jjmoe@online.no)

 

 

 

60 METER (7,70)

AR: 6,98

7,40

-0,3

Jonas Halonen, IL Tyrving

18.01.95

1

 

Asker

12.06

7,59

-1,0

Byamungu Kabiraba, Larvik TIF

22.01.95

1

 

Larvik

18.05

7,67

-0,3

Ibrahim Jusu, IL i BUL

27.02.95

2

 

Asker

12.06

7,67

-0,3

Nicolay Sandsdalen, IL Tyrving

13.03.95

2

 

Asker

12.06

7,70

+1,5

Vegard Fluge, Ask Friidrett

11.03.95

1

 

Ravnanger

24.08

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind /Wind-assisted:

7,44

+2,5

Hallbjørn Hasund Thorseth, Dimna IL

05.01.95

1h1

 

Fana

04.06

7,49

+2,5

Alexander Aarre, Frøyland IL

23.11.95

2h1

 

Fana

04.06

7,61

+2,5

Kjetil Lammedal, Strandebarm IL

11.04.95

3h1

 

Fana

04.06

7,61

+2,6

Håvard Sommer Rosenlund, Frol IL

27.01.95

1

 

Stjørdal

26.05

7,69

+4,1

Benjamin Liestøl, Haugesund IL

20.10.95

1

 

Haugesund

28.09

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/handtiming:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100 METER (12,15 - UM)

AR: 10.93

11,25

+1,6

Pavlik Wang, Moss IL

08.01.95

1

 

Moss

01.08

11,37

+1,5

Jonas Halonen, IL Tyrving

18.01.95

1f

 

Nadderud

19.06

11,41

+0,5

Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL

09.02.95

2f

 

Lillehammer

26.06

11,44

+1,5

Ådne Karstad, IL Runar

21.12.95

4f

 

Nadderud

19.06

11,45

-0,1

Simen Kjensli, IL I BUL

03.11.95

2h1

 

Lillehammer

26.06

11,55

+0,5

Henrik Nilsen, Malvik IL

28.01.95

4f

 

Lillehammer

26.06

11,56

+1,7

Thomas Bjerknesli, IL BUL-Tromsø

29.05.95

1

 

Bodø

20.08

11,57

+0,4

John Anders E. Hovland, Moss IL

13.01.95

2sf1

UM

Lisleby

26.08

11,59

+0,5

Hans Christian Walker, IL i BUL

22.03.95

5f

 

Lillehammer

26.06

11,67

+0,3

Mathias Myhre, Ålesund FIK

03.11.95

3h1

UM

Lisleby

26.08

11,67

+0,4

Glenn Thomas Ekvoll, IL Runar

15.04.95

1h2

 

Skien

21.05

 

 

(11)

 

 

 

 

 

11,69

+1,5

Joachim Sandberg, Sandnes IL

18.05.95

6f

 

Nadderud

19.06

11,75

-0,1

Hallbjørn Hasund Thorseth, Dimna IL

05.01.95

4h1

 

Lillehammer

26.06

11,76

-1,6

Raymond Trohjell, Osterøy IL

12.07.95

1

 

Fana

24.09

11,77

-0,4

Byamungu Kabiraba, Larvik TIF

22.01.95

5sf2

UM

Lisleby

26.08

11,78

+0,3

Torgeir Andersen, Haugesund IL

10.03.95

4h1

UM

Lisleby

26.08

11,78

+0,3

Håkon Gaukerud Høye, FIK Orion

01.12.95

3h4

UM

Lisleby

26.08

11,80

+0,4

Ousman Touray, IL i BUL

13.01.95

2h1

 

Bislett

21.08

11,82

+1,8

Alexander Aarre, Frøyland IL

23.11.95

m

 

Lye

29.05

11,87

+0,4

Håvard Sommer Rosenlund, Frol IL

27.01.95

7sf1

UM

Lisleby

26.08

 

 

(20)

 

 

 

 

 

11,92

-1,0

Jon Erik Nesse, Bryne FIK

18.01.95

1

 

Bryne

20.08

11,92

+0,4

Lars Forum Skaara, Larvik TIF

13.11.95

8sf1

UM

Lisleby

26.08

11,95

+0,8

Markus Johansen, IK Hind

01.06.95

2

 

Finnfjordbotn

04.06

12,00

+0,4

Vegard Fluge, Ask Friidrett

11.03.95

1

 

Ravnanger

14.09

12,03

-0,2

Nicolay Sandsdalen, IL Tyrving

13.03.95

4

 

Drammen

15.05

12,03

+1,4

Ibrahim Jusu, IL i BUL

27.02.95

3

 

Bislett

05.09

12,06

-0,7

Johan Hafsås, Sunndal IL

31.05.95

5h2

 

Lillehammer

26.06

12,07

+0,2

Filip Rørbakken, IL Fri

08.08.95

2

 

Fana

07.09

12,08

+0,4

Aleksander Aloyseus, Lørenskog FIL

03.02.95

1

 

Lillestrøm

28.05

12,10

-1,0

Johannes Rudjord Volden, Sandnes IL

14.10.95

3

 

Bryne

20.08

12,10

-0,3

Emile Nolet, Halden IL

25.03.95

5h2

UM

Lisleby

26.08

12,10

+1,5

Oscar Ryggetangen, Eidanger IL

25.10.95

3

 

Porsgrunn

29.06

12,10

+1,6

Bjørn Erik Strand, Fagernes IL

04.01.95

1

 

Lillehammer

11.09

 

 

(33)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind /Wind-assisted:

11,35

+3,1

Henrik Nilsen, Malvik IL

28.01.95

1

MS

Børsa

14.08

11,53

+2,3

Thomas Bjerknesli, IL BUL-Tromsø

29.05.95

1

 

Nordkjosbotn

14.08

11,62

+3,3

Joachim Sandberg, Sandnes IL

18.05.95

1f

 

Haugesund

22.05

11,72

+3,3

Torgeir Andersen, Haugesund IL

10.03.95

2f

 

Haugesund

22.05

11,74

+2,6

Ousman Touray, IL i BUL

13.01.95

1h1

MS

Bislett

26.07

11,74

+4,4

Alexander Aarre, Frøyland IL

23.11.95

2h2

 

Haugesund

22.05

12,03

+2,3

Martin Trane, IL BUL Tromsø

02.03.95

2

 

Nordkjosbotn

14.08

12,05

+4,7

Johannes Rudjord Volden, Sandnes IL

14.10.95

2h1

 

Haugesund

22.05

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/handtiming:

11,8

+1,9

Patrick Holst, IL Sandvin

02.01.95

1

 

Sande

15.10

11,9

+0,6

Christian Kongolo, Søndre Land IL

15.01.95

1

 

Brandbu

24.09

12,0

+0,8

Harald Aarskog, IL Skarphedin

03.07.95

1

 

24.05

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind /Wind-assisted:

12,03

+3,7

Benjamin Liestøl, Haugesund IL

20.10.95

1

 

Haugesund

21.09

 

 

 

 

 

 

 

 

Manglende informasjon om vind/wind-data missing

11,59

 

Alexander Aarre, Frøyland IL

23.11.95

1

 

Sola

06.09

 

 

 

 

 

 

 

 

200 METER (24,70 – UM)

AR: 22,05

22,43

+2,0

Pavlik Wang, Moss IL

08.01.95

1h2

 

Bislett

20.08

22,85

+1,5

Joachim Sandberg, Sandnes IL

18.05.95

2h4

 

Nadderud

18.06

23,07

-1,1

Henrik Nilsen, Malvik IL

28.01.95

2h3

 

Gøteborg,SWE

10.07

23,07

+1,5

Ådne Karstad, IL Runar

21.12.95

3h4

 

Nadderud

18.06

23,10

+1,5

Jonas Halonen, IL Tyrving

18.01.95

4h4

 

Nadderud

18.06

23,26

-0,5

Håkon Gaukerud Høye, FIK Orion

01.12.95

2h2

 

Gøteborg,SWE

10.07

23,42

+1,3

Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL

09.02.95

1h3

 

Nadderud

18.06

23,42

+1,5

Hans Christian Walker, IL i BUL

22.03.95

3sf1

UM

Lisleby

27.08

23,48

+0,5

Simen Kjensli, IL I BUL

03.11.95

4h5

NM19

Kristiansand

06.08

23,48

+1,1

Hallbjørn Hasund Thorseth, Dimna IL

05.01.95

1

 

Molde

29.05

 

 

(10)

 

 

 

 

 

23.52

+1,5

Glenn Thomas Ekvoll, IL Runar

15.04.95

5h4

 

Nadderud

18.06

23,62

+0,5

Torgeir Andersen, Haugesund IL

10.03.95

5h5

NM19

Kristiansand

06.08

23,66

+1,2

Thomas Bjerknesli, IL BUL-Tromsø

29.05.95

1

 

Bodø

21.08

23,71

+1,0

Geir Kristoffer Godtland, Ranheim IL

05.06.95

2

 

Trondheim/St

19.05

23,74

+1,0

Tomas Renå, Hommelvik IL

05.02.95

3

 

Trondheim/St

19.05

23,75

+0,5

Mathias Myhre, Ålesund FIK

03.11.95

1

 

Ørsta

21.08

23,79

-0,2

John Anders E. Hovland, Moss IL

13.01.95

2h1

MS

Bislett

30.06

23,89

+1,5

Byamungu Kabiraba, Larvik TIF

22.01.95

5sf1

UM

Lisleby

27.08

23,96

+1,3

Lars Forum Skaara, Larvik TIF

13.11.95

5h3

 

Nadderud

18.06

23,98

+1,1

Ousman Touray, IL i BUL

13.01.95

1h1

 

Bislett

20.08

 

 

(20)

 

 

 

 

 

24,05

-0,9

Thor Henrik Raknerud, Askim IF

09.02.95

6h4

 

Gøteborg,SWE

10.07

24,07

-0,1

Markus Johansen, IK Hind

01.06.95

1

 

Harstad

17.09

24,08

+0,3

Raymond Trohjell, Osterøy IL

12.07.95

1

 

Fana

25.09

24,14

+1,3

Frithjof Leirvik, Namsen FIF

25.02.95

7h3

 

Nadderud

18.06

24,15

+1,2

Martin Trane, IL BUL Tromsø

02.03.95

2

 

Bodø

21.08

24,16

-0,5

Vegard Fluge, Ask Friidrett

11.03.95

5h2

 

Gøteborg,SWE

10.07

24,16

+1,7

Alexander Aarre, Frøyland IL

23.11.95

1

 

Sandnes

25.06

24,18

+1,8

Nicolay Sandsdalen, IL Tyrving

13.03.95

1h2

 

Nadderud

18.06

24,21

0,0

Håvard Sommer Rosenlund, Frol IL

27.01.95

1

 

Steinkjer

05.06

24,22

+1,8

Jon Erik Nesse, Bryne FIK

18.01.95

2h2

 

Nadderud

18.06

 

 

(30)

 

 

 

 

 

24,25

0,0

Kristian Halten Jensen, Overhalla IL

05.03.95

5h5

 

Gøteborg,SWE

10.07

24,31

+0,5

Martin Fagelund, IF Sturla

11.08.95

1

 

Geithus

10.09

24,34

-1,6

Johannes Rudjord Volden, Sandnes IL

14.10.95

1

 

Sandnes

29.09

24,35

+1,8

Asbjørn Lunde d.y., Stord IL

18.07.95

3h2

 

Nadderud

18.06

24,42

-1,1

Benjamin Liestøl, Haugesund IL

20.10.95

5h3

 

Gøteborg,SWE

10.07

24,43

+1,2

Harald Aarskog, IL Skarphedin

03.07.95

3

 

Porsgrunn

22.05

24,50

+0,7

Filip Rørbakken, IL Fri

08.08.95

5h1

UM

Lisleby

27.08

24,52

+1,7

Oscar Ryggetangen, Eidanger IL

25.10.95

2h1

 

Nadderud

18.06

24,57

-0,9

Leonard-Johan Nesheim, Haugesund IL

04.01.95

3h1

 

Fana

03.06

24,59

+1,1

Fabian Skarboe Rønningen, IL Tyrving

21.07.95

4h1

 

Bislett

20.08

 

 

(40)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind /Wind-assisted:

22,23

+2,4

Pavlik Wang, Moss IL

08.01.95

1h3

 

Lillehammer

24.06

22,69

+4,2

Joachim Sandberg, Sandnes IL

18.05.95

2f

UM

Lisleby

28.08

22,79

+2,4

Henrik Nilsen, Malvik IL

28.01.95

2h3

 

Lillehammer

24.06

23,07

+2,4

Jonas Halonen, IL Tyrving

18.01.95

3h3

 

Lillehammer

24.06

23,19

+2,4

Hallbjørn Hasund Thorseth, Dimna IL

05.01.95

4h3

 

Lillehammer

24.06

23,26

+2,4

Hans Christian Walker, IL i BUL

22.03.95

5h3

 

Lillehammer

24.06

23,27

+2,4

Sivert Korshavn-Jartoft, IL i BUL

09.02.95

6h3

 

Lillehammer

24.06

23,39

+2,9

Thomas Bjerknesli, IL BUL-Tromsø

29.05.95

2f

MJ

Tromsø

11.06

23,44

+5,4

John Anders E. Hovland, Moss IL

13.01.95

1

 

Askim

21.05

23,47

+2,4

Simen Kjensli, IL I BUL

03.11.95

8h3

 

Lillehammer

24.06

23,51

+4,2

Torgeir Andersen, Haugesund IL

10.03.95

6f

UM

Lisleby

28.08

23,63

+2,9

Markus Johansen, IK Hind

01.06.95

4f

MJ

Tromsø

11.06

23,70

+3,4

Lars Forum Skaara, Larvik TIF

13.11.95

2h2

 

Lillehammer

24.06

23,71

+3,4

Byamungu Kabiraba, Larvik TIF

22.01.95

3h2

 

Lillehammer

24.06

24,04

+5,6

Benjamin Liestøl, Haugesund IL

20.10.95

1

 

Haugesund

28.09

24,15

+3,4

Simon P. Sandbakken (FIN), Lambertseter IF

13.09.95

5h2

 

Lillehammer

24.06

24,47

+5,4

Aleksander Aloyseus, Lørenskog FIL

03.02.95

2

 

Askim

21.05

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/handtiming:

23,5

+2,0

Torgeir Andersen, Haugesund IL

10.03.95

1

 

Haugesund

09.05

24,2

+0,8

Leonard-Johan Nesheim, Haugesund IL

04.01.95

4h5

 

Fana

20.07

 

 

 

 

 

 

 

 

300 METER (40,00)

AR: 35,74

36,24

 

Pavlik Wang, Moss IL

08.01.95

1

 

Moss

01.08

38,40

 

Ibrahim Jusu, IL i BUL

27.02.95

1

 

Bislett

12.09

38,60

 

Alexander Aarre, Frøyland IL

23.11.95

m

UM

Trondheim/St

10.09

38,89

 

John Anders E. Hovland, Moss IL

13.01.95

2

 

Moss

01.08

38,92

 

Jonas Halonen, IL Tyrving

18.01.95

1

 

Nadderud

03.05

39,30

 

Benjamin Liestøl, Haugesund IL

20.10.95

1

 

Haugesund

29.09

39,39

 

Vebjørn Bredesen, Snøgg Friidrett

27.01.95

1

 

Asker

31.08

39,61

 

Byamungu Kabiraba, Larvik TIF

22.01.95

1

 

Larvik

24.09

39,64

 

Asbjørn Lunde d.y., Stord IL

18.07.95

m

UM

Trondheim/St

10.09

39,69

 

Nicolay Sandsdalen, IL Tyrving

13.03.95

2

 

Nadderud

03.05

 

 

(10)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

400 METER (56,00)

AR: 49,52

50,58

 

Pavlik Wang, Moss IL

08.01.95

1h3

 

Lillehammer

25.06

51,20

 

Joachim Sandberg, Sandnes IL

18.05.95

2

G17

Bislett

21.08

51,37

 

Henrik Nilsen, Malvik IL

28.01.95

2h3

 

Lillehammer

25.06

51,87

 

Simon P. Sandbakken (FIN), Lambertseter IF

13.09.95

3h3

 

Lillehammer

25.06

52,11

 

Thor Henrik Raknerud, Askim IF

09.02.95

4h3

 

Lillehammer

25.06

52,38

 

Kristian Halten Jensen, Overhalla IL

05.03.95

5h3

 

Lillehammer

25.06

52,4

 

Torgeir Andersen, Haugesund IL

10.03.95

1h5

 

Fana

20.07

52,63

 

Magnus Hannevig Pettersen, IF Sturla

29.04.95

5

18/19

Bislett

21.08

53,04

 

Hallbjørn Hasund Thorseth, Dimna IL

05.01.95

1h2

 

Fana

05.06

53,06

 

Martin Fagelund, IF Sturla

11.08.95

1h1

 

Lillehammer

25.06

 

 

(10)

 

 

 

 

 

53,25

 

Johannes Rudjord Volden, Sandnes IL

14.10.95

1

 

Sandnes

25.09

53,46

 

Thomas Bjerknesli, IL BUL-Tromsø

29.05.95

1

 

Nordkjosbotn

14.08

53,47

 

Ådne Norland, Vollan IK

16.03.95

1h4

P17

Gøteborg,SWE

09.07

53,59

 

Vebjørn Ljones Karlsen, IL Skjalg

10.12.95

1

 

Jyväskylä,FIN

02.07

53,64

 

Jon Erik Nesse, Bryne FIK

18.01.95

2h1

 

Fana

05.06

53,67

 

Geir Kristoffer Godtland, Ranheim IL

05.06.95

7h3

 

Lillehammer

25.06

53,81

 

Hans Christian Walker, IL i BUL

22.03.95

1h2

 

Lillehammer

25.06

53,99

 

Filip Rørbakken, IL Fri

08.08.95

1

 

Fana

07.09

54,02

 

Vebjørn Bredesen, Snøgg Friidrett

27.01.95

2h5

 

Gøteborg,SWE

09.07

54,13

 

Leonard-Johan Nesheim, Haugesund IL

04.01.95

2

 

Sandnes

25.09

 

 

(20)

 

 

 

 

 

54,19

 

Byamungu Kabiraba, Larvik TIF

22.01.95

3h2

 

Lillehammer

25.06

54,37

 

Martin Trane, IL BUL Tromsø

02.03.95

2

 

Nordkjosbotn

14.08

54,88

 

Simen Kjensli, IL I BUL

03.11.95

4h2

 

Bislett

21.07

54,95

 

Fabian Skarboe Rønningen, IL Tyrving

21.07.95

u.k.

 

Nadderud

24.09

55,14

 

Nicolay Sandsdalen, IL Tyrving

13.03.95

5h2

G17

Nadderud

19.06

55,20

 

Benjamin Liestøl, Haugesund IL

20.10.95

3

 

Sandnes

25.09

55,23

 

Tom Skjæråsen, IL Varegg

13.02.95

2

 

Fana

07.09

55,70

 

Åsmund Guddal Kvarsvik, Florø TIF

23.03.95

1

 

Byrkjelo

29.05

55,79

 

Lars Forum Skaara, Larvik TIF

13.11.95

1

 

Tønsberg

10.09

55,89

 

Felix Sundem Petersson, IL Tyrving

28.07.95

4h2

 

Lillehammer

25.06

 

 

(30)

 

 

 

 

 

55,8

 

Abduljaleel Hir, Selsbakk IF

22.09.95

1

 

Selbu

17.09

 

 

 

 

 

 

 

 

600 METER (1:32,00)

AR: 1:22,50

1:25,7

 

Thor Henrik Raknerud, Askim IF

09.02.95

1

 

Askim

14.09

1:28,22

 

Vebjørn Bredesen, Snøgg Friidrett

27.01.95

3

MS

23.08

1:29,01

 

Benjamin Liestøl, Haugesund IL

20.10.95

1

 

Haugesund

30.09

1:29,64

 

Tom Skjæråsen, IL Varegg

13.02.95

1

 

Leirvik

20.08

1:29,72

 

Harald Aarskog, IL Skarphedin

03.07.95

4

MS

23.08

1:30,32

 

Felix Sundem Petersson, IL Tyrving

28.07.95

2

 

Nadderud

03.05

1:31,4

 

Leonard-Johan Nesheim, Haugesund IL

04.01.95

1

 

Torvastad

04.05

 

 

 

 

 

 

 

 

800 METER (2:08,00 – UM)

AR: 1:53,30

1:56,87

 

Magnus Hannevig Pettersen, IF Sturla

29.04.95

2h1

MS

Lillehammer

26.06

1:58,30

 

Tomas Renå, Hommelvik IL

05.02.95

2h3

 

Nadderud

18.06

1:58,35

 

Thor Henrik Raknerud, Askim IF

09.02.95

7h1

P17

Gøteborg,SWE

08.07

1:58,61

 

Jørgen Elisenberg, FIK Oriion

04.03.95

7h1

MS

Lillestrøm

04.07

1:58,72

 

Vebjørn Ljones Karlsen, IL Skjalg

10.12.95

8h1

P17

Gøteborg,SWE

08.07

1:58,81

 

Simon P. Sandbakken (FIN), Lambertseter IF

13.09.95

1

 

Stockholm,SWE

31.07

1:59,17

 

Gustav Follerås, Lillehammer IF

15.07.95

3

MS

Romedal

22.05

2:00,07

 

Ådne Norland, Vollan IK

16.03.95

5h2

P17

Gøteborg,SWE

08.07

2:00,83

 

Kristian Halten Jensen, Overhalla IL

05.03.95

6h2

P17

Gøteborg,SWE

08.07

2:01,67

 

Aksel Rosenvinge, Tønsberg FIK

03.09.95

1h1

UM

Lisleby

27.08

 

 

(10)

 

 

 

 

 

2:01,85

 

Harald Aarskog, IL Skarphedin

03.07.95

2h1

UM

Lisleby

27.08

2:02,64

 

Johannes Rudjord Volden, Sandnes IL

14.10.95

3h1

UM

Lisleby

27.08

2:02,98

 

Felix Sundem Petersson, IL Tyrving

28.07.95

8h2

P17

Gøteborg,SWE

08.07

2:03,62

 

Kristian Tjørnhom, Kvinesdal IL

19.09.95

1h2

 

Nadderud

18.06

2:03,87

 

Abduljaleel Hir, Selsbakk IF

22.09.95

4h1

UM

Lisleby

27.08

2:04,45

 

Vebjørn Bredesen, Snøgg Friidrett

27.01.95

5h1

UM

Lisleby

27.08

2:04,96

 

Andreas Iden, IL Gneist

10.03.95

6h2

U17

Manchester/GBR

03.05

2:05,12

 

Tom Skjæråsen, IL Varegg

13.02.95

6h1

UM

Lisleby

27.08

2:05,54

 

Martin Kristiansen, IF Sturla

19.07.95

1

 

Bislett

04.06

2:07,17

 

Erlend Torssønn Haflan, Fredrikstad IF

29.12.95

4

 

Bislett

20.08

 

 

(20)

 

 

 

 

 

2:07.54

 

Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL

19.12.95

3

 

Bislett

04.06

 

 

 

 

 

 

 

 

1000 METER (2:50,00)

AR: 2:28,6

2:38,43

 

Thor Henrik Raknerud, Askim IF

09.02.95

1

 

Askim

21.05

2:44,40

 

Martin Kristiansen, IF Sturla

19.07.95

2

 

Askim

21.05

2:46,94

 

Tom Skjæråsen, IL Varegg

13.02.95

1

 

Fana

28.09

2:47,8

 

Tomas Renå, Hommelvik IL

05.02.95

1

15-16

Stjørdal

15.06

2:48,29

 

Ole Martin Røssland, IL Gneist

18.02.95

2

 

Fana

28.09

 

 

 

 

 

 

 

 

1500 METER (4:35,00)

AR: 3:51,7

4:03,44

 

Magnus Hannevig Pettersen, IF Sturla

29.04.95

2h1

MS

Bislett

05.06

4:08,37

 

Gustav Follerås, Lillehammer IF

15.07.95

1

 

Lillehammer

11.09

4:08,64

 

Vebjørn Ljones Karlsen, IL Skjalg

10.12.95

1

 

Stavanger

15.09

4:08,76

 

Kristian Tjørnhom, Kvinesdal IL

19.09.95

1

 

Søgne

03.06

4:11,16

 

Jørgen Elisenberg, FIK Orion

04.03.95

12h2

MS

Bislett

21.07

4:12,2

 

Tomas Renå, Hommelvik IL

05.02.95

1

15-16

Stjørdal

17.08

4:13,08

 

Martin Kristiansen, IF Sturla

19.07.95

10h1

P17

Gøteborg,SWE

09.07

4:14,83

 

Thor Henrik Raknerud, Askim IF

09.02.95

1

 

Lillehammer

23.06

4:16,5

 

Andreas Iden, IL Gneist

10.03.95

2

U17

Blackburn,GBR

05.06

4:18,24

 

Ole Martin Røssland, IL Gneist

18.02.95

1

 

Lonevåg

08.06

 

 

(10)

 

 

 

 

 

4:21,66

 

Aksel Rosenvinge, Tønsberg FIK

03.09.95

2

MJ

Tønsberg

05.06

4:24,44

 

Jørgen Tvedt, IL Norna-Salhus

22.12.95

1

 

Fana

03.08

4:26,06

 

Harald Aarskog, IL Skarphedin

03.07.95

u.k.

 

Tønsberg

10.09

4:27,0

 

Tom Skjæråsen, IL Varegg

13.02.95

1

 

Fana

20.07

4:28,29

 

Brede Sherling Kristensen, Laksevåg TIL

04.12.95

2

 

Fana

03.08

4:30,02

 

Ådne Lund, Verdal FIK

28.05.95

1

 

Steinkjer

04.06

4:30,73

 

Stian M. Bekkevoll, Kristiansand IF

09.10.95

2

 

Kristiansand

22.08

4:31,71

 

Eirik Henriksen Karstad, IL Gneist

15.01.95

6

 

Fana

04.06

4:31,90

 

Vebjørn Bredesen, Snøgg Friidrett

27.01.95

10h1

MS

Bislett

21.07

4:32,59

 

Kjetil Tyrom, Gausdal FIK

24.10.95

2

16/17

Gausdal

02.07

 

 

(20)

 

 

 

 

 

4:34,19

 

Lars Kvalum, Asker SK

23.05.95

2

 

Asker

11.06

4:34,47

 

Anders Bjørndal, IL Gneist

08.07.95

4

 

Leirvik

21.08

4:34,57

 

Aleksander Lysø, FIK Orion

18.05.95

11h1

MS

Bislett

21.07

4;34,99

 

William Baraki, IL i BUL

26.12.95

1

 

Bislett

14.09

 

 

 

 

 

 

 

 

2000 METER (6:20,00)

AR: 5:34,3

5:46,72

 

Gustav Follerås, Lillehammer IF

15.07.95

1

 

Lillehammer

16.08

5:47,66

 

Jørgen Elisenberg, FIK Orion

04.03.95

2

 

Lillehammer

16.08

5:55,02

 

Ole Martin Røssland, IL Gneist

18.02.95

1

 

Fana

05.06

5:59,87

 

Jørgen Tvedt, IL Norna-Salhus

22.12.95

2

 

Fana

05.06

6:15,10

 

Brede Sherling Kristensen, Laksevåg TIL

04.12.95

3

 

Fana

05.06

6:17,16

 

Aleksander Lysø, FIK Orion

18.05.95

3

 

Lillehammer

16.08

 

 

 

 

 

 

 

 

3000 METER (9:50,00 – UM)

AR: 8:25,77

8:41,94

 

Kristian Tjørnhom, Kvinesdal IL

19.09.95

6

MS

Bislett

26.07

8:57,90

 

Gustav Follerås, Lillehammer IF

15.07.95

1

 

Bislett

21.08

9:02,53

 

Magnus Hannevig Pettersen, IF Sturla

29.04.95

2

UM

Lisleby

28.08

9:03,01

 

Aksel Rosenvinge, Tønsberg FIK

03.09.95

2

 

Nadderud

17.06

9:03,02

 

Martin Kristiansen, IF Sturla

19.07.95

7h1

P17

Gøteborg,SWE

10.07

9:04,51

 

Jørgen Elisenberg, FIK Oriion

04.03.95

3

UM

Lisleby

28.08

9:11,41

 

Andreas Iden, FIK BFG Fana

10.03.95

28h1

MS

Manchester/GBR

31.05

9:14,54

 

Jørgen Tvedt, IL Norna-Salhus

22.12.95

4

 

Nadderud

17.06

9:15,89

 

Ole Petter Fjeld, Tønsberg FIK

26.08.95

5

 

Nadderud

17.06

9:17,60

 

Ole Martin Røssland, FIK BFG Fana

18.02.95

1

U20

Fana

09.05

 

 

(10)

 

 

 

 

 

9:18,60

 

Vebjørn Ljones Karlsen, IL Skjalg

10.12.95

7

UM

Lisleby

28.08

9:26,66

 

Thomas Ryngøye, IL Norna-Salhus

09.01.95

1

 

Fana

28.09

9:27,90

 

Jørgen Gundersen, Ullensaker/Kisa IL

28.09.95

7

 

Nadderud

17.06

9:27,58

 

Tomas Renå, Hommelvik IL

05.02.95

8

UM

Lisleby

28.08

9:29,25

 

Ådne Lund, Verdal FIK

28.05.95

9

UM

Lisleby

28.08

9:30,03

 

Aleksander Lysø, FIK Orion

18.05.95

10

UM

Lisleby

28.08

9:31,28

 

Stian M. Bekkevoll, Kristiansands IF

09.10.95

11

UM

Lisleby

28.08

9:38,10

 

Tom Skjæråsen, IL Varegg

13.02.95

16h1

P17

Gøteborg,SWE

10.07

9:40,67

 

Andreas Sølberg, IL Leik

10.01.95

18

MS

Trondheim/St

16.07

9:41,32

 

Harald Aarskog, IL Skarphedin

03.07.95

1

 

14.06

 

 

(20)

 

 

 

 

 

9:45,56

 

Magnus-Johan Færø, Eikanger IL

15.12.95

10h2

P17

Gøteborg,SWE

10.07

9:48,52

 

Lars Kvalum, Asker SK

23.05.95

18

MS

Bislett

26.07

9:48,79

 

Morten Hamdahl, IL Sandvin

11.01.95

3

 

Bislett

21.08

9:48,95

 

Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL

19.12.95

1

 

Bislett

21.09

9:49,21

 

Halvor Landsverk, Herkules Friidrett

02.01.95

2

 

14.06

9:49,72

 

Magnus Håkonsen, IL Skarphedin

22.07.95

19

MS

Bislett

26.07

 

 

 

 

 

 

 

 

5000 METER (17:45,00)

AR: 14:41,65

15:27,09

 

Kristian Tjørnhom, Kvinesdal IL

19.09.95

4

NM19

Kristiansand

05.08

16:02,85

 

Ole Martin Røssland, FIK BFG Fana

18.02.95

1

MS

Lonevåg

13.07

16:05,78

 

Gustav Follerås, Lillehammer IF

15.07.95

1

 

Lillehammer

14.06

16:20,90

 

Ole Petter Fjeld, Tønsberg FIK

26.08.95

11

MS

Bislett

30.06

16:22,90

 

Aleksander Lysø, FIK Orion

18.05.95

2

MS

Romedal

25.09

16:35,0

 

Stian M. Bekkevoll, Kristiansands IF

09.10.95

1

 

Kristiansand

25.08

17:23,01

 

Lars Kvalum, Asker SK

23.05.95

1

 

Asker

25.05

 

 

 

 

 

 

 

 

10000 METER (38:00,00)

AR: 30:29,31

35:29,49

 

Thomas Ryngøye, IL Norna-Salhus

09.01.95

1

MS

Lonevåg

20.09

 

 

 

 

 

 

 

 

100 METER HEKK/HURDLES (91,4 cm) (16,50 – UM)

AR: 13,25

13,64

+1,9

Jonas Halonen, IL Tyrving

18.01.95

1

UM

Lisleby

27.08

13,72

+1,9

Simen Kjensli, IL I BUL

03.11.95

2

UM

Lisleby

27.08

13,95

+1,9

Håvard Sommer Rosenlund, Frol IL

27.01.95

3

UM

Lisleby

27.08

14,17

+1,4

Joachim Sandberg, Sandnes IL

18.05.95

2

 

Nadderud

18.06

14,33

0,0

Hallbjørn Hasund Thorseth, Dimna IL

05.01.95

1

 

Fana

03.06

15,30

+0,9

Leonard-Johan Nesheim, Haugesund IL

04.01.95

1

 

Haugesund

21.09

15,41

0,0

Tobias Sommernes, Rana FIK

01.02.95

m

UM

Trondheim/St

10.09

15,59

0,0

Ola Stunes Isene, IF Sturla

29.01.95

m

UM

Trondheim/St

10.09

15,64

0,0

Alexander Aarre, Frøyland IL

23.11.95

m

UM

Trondheim/St

10.09

15,72

0,0

Eirik Greibrokk Dolve, IL Fri

05.05.95

m

UM

Trondheim/St

10.09