GUTTER/BOYS 15 ÅR (1996)

pr. 31. desember

Utarbeidet av/Compiled by Lars Arve Røssland, SRU (larsarve.rossland@gmail.com)

Fødselsdata ved Jan Jørgen Moe, SRU (jjmoe@online.no)

 

 

 

60 METER (7,80)

AR: 7,15i/7,0

7,40

-0,3

Karsten Warholm, Dimna IL

28.02.96

1h1

 

Fana

04.06

7,41

+0,9

Eric Alberto Marhaug, Bodø FIK

05.04.96

1

 

Bodø

14.06

7,47

+1,1

Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL

05.05.96

1

 

Lonevåg

01.08

7,48

+0,7

Marius Bull Hjeltnes, Ulvik IL

22.06.96

1

 

Ulvik

21.09

7,52

-0,3

Cidi Nzita, IL Norna-Salhus

17.09.96

3h1

 

Fana

04.06

7,55

-0,3

Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett

17.11.96

4h1

 

Fana

04.06

7,57

+0,6

Amund Høie Sjursen, IL Gneist

16.01.96

1

 

Fana

17.08

7,66

+1,3

Eivind Hvistendahl, IL Tyrving

23.03.96

1h3

 

Nadderud

13.09

7,66

+1,3

Mathias Midttun, IL Tyrving

20.03.96

1

 

Nadderud

13.09

7,67

+1,3

Kristoffer Øvrelid Hasfjord, Hareid IL

17.01.96

1h3

 

Fana

04.06

 

 

(10)

 

 

 

 

 

7,72

-0,4

Sigurd Luksengård, IL Sandvin

29.06.96

1

 

Asker

12.06

7,78

0,0

Even Meinseth, Sørild FIK

22.05.96

1

 

Grimstad

30.08

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind /Wind-assisted:

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/handtiming:

7,5

+1,3

Joakim Grutle, Bremnes IL

01.07.96

1

 

Svortland

08.09

7,7

0,0

Åsmund Munkeby Tingstad, Frosta IL

28.04.96

1

 

Stjørdal

26.07

7,7

+0,4

Grunde Myhrer, IL i BUL

18.04.96

1f

 

Bislett

07.09

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind /Wind-assisted:

7,6

+2,5

Grunde Myhrer, IL i BUL

18.04.96

1h8

 

Bislett

07.09

 

 

 

 

 

 

 

 

100 METER (12,40 – UM)

AR: 11,14/11,0

11,22

+1,3

Eric Alberto Marhaug, Bodø FIK

05.04.96

1f

 

Lillehammer

26.06

11,30

+0,9

Karsten Warholm, Dimna IL

28.02.96

1sf2

UM

Lisleby

26.08

11,44

+0,9

Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL

05.05.96

2sf2

UM

Lisleby

26.08

11,58

+1,1

Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett

17.11.96

2sf1

UM

Lisleby

26.08

11,64

0,0

Trond Ellingsve, Sortland FIK

19.06.96

1h4

UM

Lisleby

26.08

11,75

+0,9

Imran Sesay, IF Hellas

27.12.96

3sf2

UM

Lisleby

26.08

11,79

+1,4

Henrik Huser, Ullensaker/Kisa IL

12.07.96

1

 

Nadderud

24.09

11,81

+0,9

Joakim Grutle, Bremnes IL

01.07.96

4sf2

UM

Lisleby

26.08

11,82

+0,9

Cidi Nzita, IL Norna-Salhus

17.09.96

5sf2

UM

Lisleby

26.08

11,83

+0,6

Kristoffer Øvrelid Hasfjord, Hareid IL

17.01.96

2h3

UM

Lisleby

26.08

11,83

+1,7

Marius Mellum, Sørum IL

16.04.96

1h1

 

Bislett

21.08

 

 

(11)

 

 

 

 

 

11,84

-0,4

Marius Bull Hjeltnes, Ulvik IL

22.06.96

1

 

Fana

10.09

11,89

+0,7

Edvard Kamperud Nygaard, Ås IL

13.03.96

2f

 

Nadderud

19.06

11,90

+1,8

Grunde Myhrer, IL i BUL

18.04.96

1

 

Bislett

05.09

11,98

+1,7

Even Meinseth, Sørild FIK

22.05.96

1h2

 

Bislett

21.08

12,04

-0,2

Amund Høie Sjursen, IL Gneist

16.01.96

4h2

 

Helsingborg,S

03.07

12,05

-1,1

Sivert Foldin Adolfsen, Beitstad IL

07.06.96

1

 

Namdalseid

06.08

12,05

+1,5

Emil Sorteberg Pedersen, Krødsherad IL

12.08.96

4h1

 

Lillehammer

26.06

12,08

+0,6

Henrik Akre Thorup, IL Skjalg

28.02.96

4h3

 

Lisleby

26.08

12,11

+1,3

Vegard Leistad, Malvik IL

14.05.96

7f

 

Lillehammer

26.06

 

 

(20)

 

 

 

 

 

12,12

+1,7

Eivind Hvistendahl, IL Tyrving

23.03.96

2h1

 

Bislett

21.08

12,13

+1,4

Mathias Midttun, IL Tyrving

20.03.96

3

 

Nadderud

24.09

12,15

+1,7

Yobe Najar, IL i BUL

09.11.96

3h1

 

Bislett

21.08

12,21

+1,7

Endre Eikenes Røsaker, Herkules Friidrett

19.10.96

3f

 

Bislett

21.08

12,23

0,0

Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF

23.11.96

5h4

UM

Lisleby

26.08

12,23

+1,7

Jørgen Staurvik Strand, IL i BUL

28.03.96

3h2

 

Bislett

21.08

12,25

+0,9

Magnar Thuestad Stokka, IL Skjalg

24.04.96

3

M16

Jyväskylä,FIN

01.07

12,25

+1,7

Odin Stangvik, Larvik TIF

19.02.96

4h2

 

Bislett

21.08

12,27

+1,9

Jonas Berggraf Olsen, Halden IL

26.02.96

1

 

Moss

10.05

 

 

(30)

 

 

 

 

 

12,30

+0,8

Vegard Gamst, FIK Stein

11.06.96

3h1

 

Tromsø

12.06

12,31

+1,0

Henrik Semb, Tønsberg FIK

12.03.96

7h1

UM

Lisleby

26.08

12,35

+1,1

Sindre Fossheim, IL Skarphedin

19.07.96

1

G17

31.05

12,40

+1,2

Bjørnulf Brekke, Målselv IL

22.08.96

2

 

Narvik

18.06

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind /Wind-assisted:

11,68

+4,6

Cidi Nzita, IL Norna-Salhus

17.09.96

1f

 

Haugesund

22.05

11,79

+3,5

Imran Sesay, IF Hellas

27.12.96

1

 

Hokksund

13.06

11,90

+4,6

Henrik Akre Thorup, IL Skjalg

28.02.96

3f

 

Haugesund

22.05

11,91

+4,8

Magnar Thuestad Stokka, IL Skjalg

24.04.96

1h2

 

Haugesund

22.05

12,04

+4,3

Adrian Hovland, Nesodden IF

04.09.96

1

 

Lillestrøm

28.05

12,06

+4,3

Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF

23.11.96

2

 

Lillestrøm

28.05

12,13

+4,3

Jørgen Staurvik Strand, IL i BUL

28.03.96

3

 

Lillestrøm

28.05

12,14

+5,3

Sondre Dingsør Skogen, Bergens TF

03.02.96

3h1

 

Haugesund

22.05

12,15

+5,3

Aleksander Lie, IL Gneist

08.03.96

4h1

 

Haugesund

22.05

12,16

+2,3

Endre Eikenes Røsaker, Herkules Friidrett

19.10.96

1

 

Tønsberg

10.09

12,20

+2,3

Henrik Semb, Tønsberg FIK

12.03.96

2

 

Tønsberg

10.09

12,26

+4,8

Rune Reimertz, Sandnes Il

24.07.96

4h2

 

Haugesund

22.05

12,32

+4,3

Ole Magnus Egebakken Grotli, Nittedal IL

03.03.96

4

 

Lillestrøm

28.05

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/handtiming:

11,9

+0,6

Eivind Kleven Hagen, Fagernes IL

03.10.96

1

 

Brandbu

24.09

12,1

-0,2

Vegard Gamst, FIK Stein

11.06.96

1

 

Porsanger

10.09

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind /Wind-assisted:

 

 

 

 

 

 

 

 

Manglende informasjon om vind/wind-data missing

 

 

 

 

 

 

 

 

200 METER (25,35 – UM)

AR: 22,54

22,50

+1,9

Eric Alberto Marhaug, Bodø FIK

05.04.96

1h3

 

Lillehammer

24.06

23,06

+1,9

Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL

05.05.96

2h3

 

Lillehammer

24.06

23,26

-3,5

Karsten Warholm, Dimna IL

28.02.96

1h1

 

Fana

03.06

23,41

+1,9

Kristoffer Øvrelid Hasfjord, Hareid IL

17.01.96

4h3

 

Lillehammer

24.06

23,52

-1,0

Trond Ellingsve, Sortland FIK

19.06.96

1h2

UM

Lisleby

27.08

23,68

0,0

Marius Bull Hjeltnes, Ulvik IL

22.06.96

1

 

Fana

11.09

23,84

+1,4

Marius Mellum, Sørum IL

16.04.96

5

MS

Brandbu

17.09

24,22

-0,4

Cidi Nzita, IL Norna-Salhus

17.09.96

1h3

 

Haugesund

21.05

24,24

+1,9

Vegard Leistad, Malvik IL

14.05.96

5h3

 

Lillehammer

24.06

24,30

0,0

Sondre Dingsør Skogen, Bergens TF

03.02.96

2

 

Fana

11.09

 

 

(10)

 

 

 

 

 

24,31

0,0

Joakim Grutle, Bremnes IL

01.07.96

3

 

Fana

11.09

24,35

+0,3

Henrik Semb, Tønsberg FIK

12.03.96

1

 

Tønsberg

10.09

24,35

+1,7

Grunde Myhrer, IL i BUL

18.04.96

2h2

 

Bislett

20.08

24,40

+0,7

Even Meinseth, Sørild FIK

22.05.96

1

 

Søgne

11.09

24,48

-0,4

Magnar Thuestad Stokka, IL Skjalg

24.04.96

2

 

Haugesund

21.05

24,49

+1,9

Adrian Hovland, Nesodden IF

04.09.96

7h3

 

Lillehammer

24.06

24,57

+1,1

Eivind Hvistendahl, IL Tyrving

23.03.96

2h2

 

Lillehammer

24.06

24,65

0,0

Sivert Foldin Adolfsen, Beitstad IL

07.06.96

1

 

Steinkjer

05.06

24,72

+1,7

Henrik Akre Thorup, IL Skjalg

28.02.96

1h1

 

Haugesund

21.05

 

 

(20)

 

 

 

 

 

24,82

+1,1

Eivind Kleven Hagen, Fagernes IL

03.10.96

1

 

Lillehammer

10.09

24,86

+1,0

Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett

17.11.96

2

 

Trondheim/St

19.05

25,01

-1,0

Odin Stangvik, Larvik TIF

19.02.96

4h2

UM

Lisleby

27.08

25,02

+2,0

Atle Ulseth, Straumsnes IL

25.03.96

1h1

 

Lillehammer

24.06

25,03

-1,4

Rune Reimertz, Sandnes IL

24.07.96

1

 

Sandnes

08.06

25,03

+1,2

Endre Eikenes Røsaker, Herkules Friidrett

19.10.96

1h2

 

Nadderud

18.06

25,06

-0,9

Bjørnulf Brekke, Målselv IL

22.08.96

2

 

Harstad

24.06

25,12

+0,3

Amund Høie Sjursen, IL Gneist

16.01.96

4

 

Fana

14.08

25,13

+1,1

Vegard Gamst, FIK Stein

11.06.96

4h2

 

Lillehammer

24.06

25,17

+1,2

Magnus Bay Gundersen, Kristiansand IF

08.03.96

2h2

 

Nadderud

18.06

 

 

(30)

 

 

 

 

 

25,27

+1,1

Sigurd Blom Breivik, IL Sandvin

18.05.96

5h2

 

Lillehammer

24.06

25,28

-1,1

Aleksander Lie, IL Gneist

08.03.96

2

 

Bergen/Le

07.05

25,30

+2,0

Marius Rygg, Hyen IL

06.06.96

2h1

 

Lillehammer

24.06

25,31

+1,1

Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF

23.11.96

6h2

 

Lillehammer

24.06

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind /Wind-assisted:

23,27

+3,1

Trond Ellingsve, Sortland FIK

19.06.96

2f

UM

Lisleby

28.08

23,87

+5,1

Edvard Kamperud Nygaard, Ås IL

13.03.96

1

 

Askim

21.05

24,29

+3,1

Joakim Grutle, Bremnes IL

01.07.96

5f

UM

Lisleby

28.08

24,53

+5,1

Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF

23.11.96

2

 

Askim

21.05

24,72

+2,5

Odin Stangvik, Larvik TIF

19.02.96

1

 

Porsgrunn

22.05

25,33

+2,8

Ole Magnus Egebakken Grotli, Nittedal IL

03.03.96

3

 

Lillestrøm

29.05

 

 

 

 

 

 

 

 

Manglende informasjon om vind/wind-data missing

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/handtiming:

 

 

 

 

 

 

 

 

300 METER (42,50)

AR: 36,33

36,23

 

Karsten Warholm, Dimna IL

28.02.96

1h1

 

Stockholm,SWE

31.07

36,68

 

Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL

05.05.96

5h1

 

Gøteborg,SWE

10.07

38,23

 

Sondre Dingsør Skogen, Bergens TF

03.02.96

2h2

 

Gøteborg,SWE

10.07

38,56

 

Grunde Myhrer, IL i BUL

18.04.96

1h3

 

Gøteborg,SWE

10.07

38,71

 

Henrik Semb, Tønsberg FIK

12.03.96

1h4

 

Gøteborg,SWE

10.07

39,16

 

Eivind Kleven Hagen, Fagernes IL

03.10.96

1

 

Brandbu

24.09

39,32

 

Alexander Windjusveen, IK Tjalve

02.06.96

2

 

Bislett

12.09

39,40

 

Sigurd Blom Breivik, IL Sandvin

18.05.96

3h3

 

Gøteborg,SWE

10.07

39,53

 

Henrik Grønbech, IL i BUL

18.03.96

3

 

Bislett

12.09

39,91

 

Sondre Mæland, Stord IL

13.05.96

3h4

 

Gøteborg,SWE

10.07

 

 

(10)

 

 

 

 

 

40,25

 

Odin Stangvik, Larvik TIF

19.02.96

1

 

Larvik

24.09

40,52

 

Steinar Sollien Nicolaisen, Horten FIK

11.03.96

4h4

 

Gøteborg,SWE

10.07

40,54

 

Martin Nikolai Kanestrøm, Lambertseter IF

23.11.96

5h4

 

Gøteborg,SWE

10.07

40,62

 

Aleksander Lie, IL Gneist

08.03.96

6h3

 

Gøteborg,SWE

10.07

40,99

 

Magnar Thuestad Stokka, IL Skjalg

24.04.96

1

 

Stavanger

15.09

41,30

 

Johannes Roel Steien Solberg, Bergens TF

11.04.96

7h4

 

Gøteborg,SWE

10.07

41,30

 

Erlend Mæland, Stord IL

13.05.96

8h4

 

Gøteborg,SWE

10.07

41,50

 

Eivind Hvistendahl, IL Tyrving

23.03.96

1

 

Nadderud

03.05

 

 

 

 

 

 

 

 

400 METER (58,00)

AR: 50,58

51,79

 

Edvard Kamperud Nygaard, Ås IL

13.03.96

3

G17

Bislett

21.08

52,57

 

Trond Ellingsve, Sortland FIK

19.06.96

1

 

Bodø

20.08

52,72

 

Karsten Warholm, Dimna IL

28.02.96

1

 

Ulsteinvik

27.09

52,94

 

Sondre Dingsør Skogen, Bergens TF

03.02.96

1

 

Fana

13.08

53,29

 

Kristoffer Øvrelid Hasfjord, Hareid IL

17.01.96

1h1

 

Lillehammer

25.06

53,54

 

Sondre Loftås Kåstad, Osterøy IL

05.05.96

6h1

NM19

Kristiansand

05.08

54,10

 

Mathias Berntzen Engevik, Nittedal IL

24.09.96

1

MS

Bislett

21.09

54,15

 

Marius Bull Hjeltnes, Ulvik IL

22.06.96

2

 

Fana

13.08

54,49

 

Magnar Thuestad Stokka, IL Skjalg

24.04.96

2

 

Fana

05.06

54,69

 

Jonas Gjesdal, IL Varegg

01.06.96

2

 

Fana

07.09

 

 

(10)

 

 

 

 

 

54,71

 

Sigurd Blom Breivik, IL Sandvin

18.05.96

1h2

 

Lillehammer

25.06

54,88

 

Sondre Mæland, Stord IL

13.05.96

1

 

Haugesund

30.09

55,48

 

Aleksander Lie, IL Gneist

08.03.96

5h3

G17

Nadderud

19.06

55,56

 

Bjørnulf Brekke, Målselv IL

22.08.96

1

 

Narvik

18.06

55,73

 

Eivind Kleven Hagen, Fagernes IL

03.10.96

2h1

 

Lillehammer

25.06

55,83

 

Cidi Nzita, IL Norna-Salhus

17.09.96

3

 

Fana

13.08

55,84

 

Henrik Semb, Tønsberg FIK

12.03.96

u.k.

 

Tønsberg

10.09

55,93

 

Henrik Grønbech, IL i BUL

18.03.96

4h1

 

Bislett

22.05

56,24

 

Endre Eikenes Røsaker, Herkules Friidrett

19.10.96

3

MS

Skien

15.09

56,35

 

Erlend Mæland, Stord IL

13.05.96

2

 

Haugesund

30.09

 

 

(20)

 

 

 

 

 

56,36

 

Johan Sebastian S. Evensen, FIK Sørild

01.02.96

1

 

Søgne

03.06

56,51

 

Rune Reimertz, Sandnes IL

24.07.96

1

 

Sandnes

02.08

57,15

 

Steinar Sollien Nicolaisen, Horten FIK

11.03.96

6h2

G17

Nadderud

19.06

57,67

 

Jakob Fløtre Eiring, Bodø FIK

10.10.96

2

 

Narvik

18.06

 

 

 

 

 

 

 

 

600 METER (1:35,00)

AR: 1:23,9

1:26,56

 

Sondre Dingsør Skogen, Bergens TF

03.02.96

1

 

Leirvik

20.08

1:27,28

 

Mathias Berntzen Engevik, Nittedal IL

24.09.96

1

 

Bislett

26.09

1:28,52

 

Lars Jonassen Føyen, Stord IL

30.10.96

2

 

Leirvik

20.08

1:29,03

 

Jonas Gjesdal, IL Varegg

01.06.96

3

 

Leirvik

20.08

1:30,55

 

Sondre Mæland, Stord IL

13.05.96

4

 

Leirvik

20.08

1:30,70

 

Johan Sebastian S. Evensen, FIK Sørild

01.02.96

1

 

Grimstad

06.09

1:31,72

 

Trond Erik Søilen Storebø, IL Fri

28.06.96

5

 

Leirvik

20.08

1:32,96

 

Henrik Akre Thorup, IL Skjalg

28.02.96

1

 

Stavanger

19.05

1:33,21

 

Endre Wigaard, Bøler IF

25.06.96

2

 

Bislett

26.09

1:33,68

 

Magnar Thuestad Stokka, IL Skjalg

24.04.96

2

 

Stavanger

19.05

 

 

(10)

 

 

 

 

 

1:34,33

 

Erlend Mæland, Stord IL

13.05.96

7

 

Leirvik

20.08

1:34,58

 

Patrick Monga Bifuko, IF Hellas

12.01.96

1

 

Drammen

17.09

 

 

 

 

 

 

 

 

800 METER (2:12,00 – UM)

AR: 1:56,3

1:56,76

 

Edvard Kamperud Nygaard, Ås IL

13.03.96

1h2

MS

Bislett

26.07

1:57,33

 

Anders Sørensen, IK Tjalve

24.02.96

1

MS

Oslo/Stovner

31.08

2:00,47

 

Mathias Berntzen Engevik, Nittedal IL

24.09.96

3h1

 

Gøteborg,SWE

09.07

2:00,69

 

Markus Harbo, IL Skjalg

07.04.96

5h1

 

Gøteborg,SWE

09.07

2:01,16

 

Jonas Gjesdal, IL Varegg

01.06.96

6h1

 

Gøteborg,SWE

09.07

2:01,16

 

Sondre Dingsør Skogen, Bergens TF

03.02.96

3h3

UM

Lisleby

27.08

2:01,55

 

Sigurd Blom Breivik, IL Sandvin

18.05.96

2h3

 

Nadderud

18.06

2:02,98

 

Rune Reimertz, Sandnes IL

24.07.96

2

 

Stavanger

09.06

2:03,61

 

Kristoffer By Vollset, Klæbu Løpeklubb

19.02.96

7h3

UM

Lisleby

27.08

2:04,79

 

Benjamin M. K. Schøn, Tønsberg FIK

04.03.96

1h2

UM

Lisleby

27.08

 

 

(10)

 

 

 

 

 

2:06,14

 

Haavard O. H. Lien, IL Tyrving

12.12.96

2

 

Nadderud

23.09

2:06,16

 

Lars Jonassen Føyen, Stord IL

30.10.96

2h2

UM

Lisleby

27.08

2:06,53

 

Sondre Mæland, Stord IL

13.05.96

3h2

UM

Lisleby

27.08

2:06,56

 

Aleksander Lie, FIK BFG Fana

08.03.96

4

U20

Fana

09.05

2:06,60

 

Jostein Sætra Schefte, Oppegård IL

26.04.96

3

 

Nadderud

23.09

2:07,85

 

Johan Sebastian S. Evensen, FIK Sørild

01.02.96

1

 

Søgne

04.06

2:07,89

 

Endre Wigaard, Bøler IF

25.06.96

4

 

Bislett

04.06

2:08,26

 

Trond Erik Søilen Storebø, IL Fri

28.06.96

1

 

Arna

10.08

2:08,38

 

Erlend Mæland, Stord IL

13.05.96

2h1

UM

Lisleby

27.08

2:08,55

 

Henrik Grønbech, IL i BUL

18.03.96

4h2

UM

Lisleby

27.08

 

 

(20)

 

 

 

 

 

2:09,29

 

Alexander Windjusveen, IK Tjalve

02.06.96

3h1

UM

Lisleby

27.08

2:09,88

 

Sondre Sandvoll, Førde IL

21.05.96

1

 

Førde

13.06

2:10,19

 

Håkon Haus Steinshylla, Selsbak IF

07.02.96

4h1

UM

Lisleby

27.08

2:10,33

 

Kristoffer Nyheim, Dønna IL

15.04.96

5f

UM

Lisleby

27.08

2:10,40

 

Torgrim Vedde, Nesbyen IL

10.07.96

4h3

 

Gøteborg,SWE

09.07

2:10,72

 

Vetle Brekmo, Lillehammer IF

15.07.96

1

 

Lillehammer

10.09

2:11,09

 

Steinar Sollien Nicolaisen, Horten FIK

11.03.96

10h2

 

Gøteborg,SWE

09.07

2:11,46

 

Torstein Buan Røvik, IL Varden

05.06.96

1

 

Steinkjer

21.05

2:11,57

 

Rasmus Vonen, IL Varegg

06.10.96

5h3

 

Gøteborg,SWE

09.07

 

 

 

 

 

 

 

 

1000 METER (2:55,00)

AR: 2:32,4

2:36,52

 

Edvard Kamperud Nygaard, Ås IL

13.03.96

1

 

Askim

21.05

2:40,98

 

Mathias Berntzen Engevik, Nittedal IL

24.09.96

2

 

Askim

21.05

2:45,44

 

Sondre Dingsør Skogen, Bergens TF

03.02.96

1

 

Fana

28.09

2:54,40

 

Steinar Sollien Nicolaisen, Horten FIK

11.03.96

4

 

Askim

21.05

 

 

 

 

 

 

 

 

1500 METER (4:40,00)

AR: 4:01,30

4:07,73

 

Anders Sørensen, IK Tjalve

24.02.96

11h2

MS

Bislett

21.07

4:10,97

 

Markus Harbo, IL Skjalg

07.04.96

1

 

Stavanger

15.09

4:17,03

 

Sigurd Blom Breivik, IL Sandvin

18.05.96

1

 

Asker

11.06

4:17,15

 

Edvard Kamperud Nygaard, Ås IL

13.03.96

1

 

Ås

09.05

4:19,47

 

Mathias Berntzen Engevik, Nittedal IL

24.09.96

6

 

Stockholm,SWE

30.07

4:20,39

 

Kristoffer By Vollset, Klæbu Løpeklubb

19.02.96

1

 

Trondheim/St

19.05

4:21,4

 

Jonas Gjesdal, IL Varegg

01.06.96

1

 

Fana

20.07

4:25,29

 

Lars Jonassen Føyen, Stord IL

30.10.96

2

 

Fana

04.06

4:25,37

 

Rasmus Vonen, IL Varegg

06.10.96

2

MS

Fana

07.09

4:30,45

 

Gustav Iden, IL Norna-Salhus

01.05.96

3

 

Fana

04.06

 

 

(10)

 

 

 

 

 

4:31,31

 

Mattis Stenshagen, Gausdal FIK

13.08.96

1

 

Gausdal

02.07

4:33,27

 

Stian Norheim, IL Gneist

02.07.96

4

 

Leirvik

21.08

4:33,34

 

Sondre Mæland, Stord IL

13.05.96

4

 

Haugesund

22.05

4:34,07

 

Martin Stensæter, Bagn IL

31.01.96

3

 

Lillehammer

23.06

4:34,44

 

Vetle Brekmo, Lillehammer IF

15.07.96

1

 

Lillehammer

31.08

4:35,2

 

Are Smeland Nygårdseter, Vegårshei IL

23.07.96

1

 

Tvedestrand

27.08

4:36,59

 

Kjetil Rønjom Wabakken, Snøgg Friidrett

18.01.96

4

 

Lillehammer

23.06

4:37,02

 

Håkon Hanssønn Jakobsen, Malvik IL

17.01.96

5

 

Lillehammer

23.06

4:37,24

 

Edvard Raddum Skaug, Lillehammer IF

23.02.96

6

 

Lillehammer

23.06

4:37,43

 

Trond Erik Søilen Storebø, IL Fri

28.06.96

2

 

Fana

03.08

 

 

(20)

 

 

 

 

 

4:37,52

 

Alexander Meyer, IL Norna-Salhus

15.05.96

3

 

Fana

14.09

4:37,85

 

Dag Blandkjenn, Kristiansand IF

01.10.96

1

 

Søgne

03.06

4:39,55

 

Erlend Mæland, Stord IL

13.05.96

6

 

Leirvik

21.08

4:39,5

 

Olai Lillevold, Ås IL

 

1

 

Ås

05.10

4:39,81

 

Sondre Afdal, Fredrikstad IF

 

1

 

Halden

15.10

 

 

 

 

 

 

 

 

2000 METER (6:42,00 – UM)

AR: 5:35,46

5:42,52

 

Anders Sørensen, Lambertseter IF

24.02.96

1

 

Strömstad,SWE

16.08

5:47,20

 

Markus Harbo, IL Skjalg

07.04.96

3h1

 

Gøteborg,SWE

10.07

5:53,79

 

Jonas Gjesdal, IL Varegg

01.06.96

5h1

 

Gøteborg,SWE

10.07

5:59,16

 

Mathias Berntzen Engevik, Nittedal IL

24.09.96

3

 

Nadderud

17.06

6:00,40

 

Gustav Iden, IL Norna-Salhus

01.05.96

3

 

Fana

05.06

6:01,85

 

Rasmus Vonen, IL Varegg

06.10.96

4

 

Nadderud

17.06

6:02,77

 

Endre Wigaard, Bøler IF

25.06.96

12h1

 

Gøteborg,SWE

10.07

6:05,66

 

Sondre Mæland, Stord IL

13.05.96

3

 

Fana

11.09

6:06,20

 

Benjamin M. K. Schøn, Tønsberg FIK

04.03.96

5

 

Nadderud

17.06

6:06,50

 

Lars Jonassen Føyen, Stord IL

30.10.96

4

 

Fana

05.06

 

 

(10)

 

 

 

 

 

6:07,29

 

Kristoffer By Vollset, Klæbu Løpeklubb

19.02.96

1

 

Børsa

14.08

6:15,08

 

Håkon Haus Steinshylla, Selsbak IF

07.02.96

8

 

Nadderud

17.06

6:16,80

 

Stian Norheim, IL Gneist

02.07.96

7

 

Fana

05.06

6:19,88

 

Erlend Mæland, Stord IL

13.05.96

2h2

 

Gøteborg,SWE

10.07

6:20,64

 

Vetle Brekmo, Lillehammer IF

15.07.96

3h2

 

Gøteborg,SWE

10.07

6:21,02

 

Edvard Raddum Skaug, Lillehammer IF

23.02.96

4h2

 

Gøteborg,SWE

10.07

6:21,14

 

Sigurd Blom Breivik, IL Sandvin

18.05.96

11h2

UM

Lisleby

28.08

6:22,63

 

Dag Blandkjenn, Kristiansand IF

01.10.96

1

 

Søgne

12.05

6:24,46

 

Jostein Sætra Schefte, Oppegård IL

26.04.96

9

 

Nadderud

17.06

6:24,42

 

Ola Vatn, Straumsnes IL

16.07.96

1h1

UM

Lisleby

28.08

 

 

(20)

 

 

 

 

 

6:24,47

 

Martin Stensæter, Bagn IL

31.01.96

1

 

Lillehammer

16.08

6:24,76

 

Kjetil Rønjom Wabakken, Snøgg Friidrett

18.01.96

2h1

 

Lisleby

28.08

6:25,82

 

Martin Larsen, Selsbakk IF

08.96

2

 

Børsa

14.08

6:26,58

 

Markus Rørvik, Sola Friidrett

24.03.96

10

 

Fana

05.06

6:26,91

 

Alexander Meyer, IL Norna-Salhus

15.05.96

11

 

Nadderud

17.06

6:28,19

 

Haavard O. H. Lien, IL Tyrving

12.12.96

12

 

Nadderud

17.06

6:28,58

 

Michael Besseberg Gjøvaag, IF Eiker-Kvikk

17.06.96

13

 

Nadderud

17.06

6:31,03

 

Alexander Kirkeberg, Malm IL

24.06.96

1

 

Namdalseid

06.08

6:31,70

 

Brage Askeli, Raufoss IL

14.03.96

4

 

Bislett

21.08

6:33,64

 

Trond Erik Søilen Storebø, IL Fri

28.06.96

11

 

Fana

05.06

 

 

(30)

 

 

 

 

 

6:35,07

 

Erlend Gjestrum, Larvik TIF

18.08.96

5h1

UM

Lisleby

28.08

6:35,26

 

Kristoffer Nyheim, Dønna IL

15.04.96

6h1

UM

Lisleby

28.08

6:35,67

 

Anders Bakken Arneberg, IL i BUL

09.01.96

14

 

Nadderud

17.06

6:36,66

 

Håkon Hanssønn Jakobsen, Malvik IL

17.01.96

3

 

Børsa

14.08

6:36,88

 

Espen Breisnes Vika, IL Norna-Salhus

25.06.96

12

 

Fana

05.06

6:39,26

 

Lasse Fredheim, Haugesund IL

12.07.96

8h1

UM

Lisleby

28.08

6:39,60

 

Tor Harald Sel, Bryne FIK

19.09.96

13

 

Fana

05.06

6:41,48

 

Øystein Nordbotten, Sola Friidrett

15.11.96

15

 

Fana

05.06

6:41,78

 

Jørgen Frihagen Dahl, IL Sandvin

02.11.96

16

 

Nadderud

17.06

6:41,8

 

Torstein Buan Røvik, IL Varden

05.06.96

1

 

Stjørdal

16.08

 

 

(40)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3000 METER (10:30,00)

AR: 8:33,8

9:22,26

 

Kristoffer By Vollset, Klæbu Løpeklubb

19.02.96

10

MS

Trondheim/St

16.07

9;33,84

 

Gustav Iden, IL Norna-Salhus

01.05.96

2

U20

Fana

09.05

9:54,48

 

Stian Norheim, IL Gneist

02.07.96

2

G16

Strandebarm

03.07

9:55,24

 

Ola Vatn, Straumsnes IL

16.07.96

1

 

Molde

28.05

9:56,35

 

Håvard Irgens, Innstrandens IL

24.04.96

1

Mjr22

Bodø

20.08

9:57,56

 

Kjetil Rønjom Wabakken, Snøgg Friidrett

18.01.96

20

MS

Bislett

26.07

9:59,51

 

Dag Blandkjenn, Kristiansand IF

01.10.96

1

 

Søgne

26.05

10:10,89

 

Alexander Meyer, IL Norna-Salhus

15.05.96

4

U20

Fana

09.05

10:21,38

 

Karl Fremstad, Larvik TIF

09.11.96

1

 

Larvik

25.05

 

 

 

 

 

 

 

 

5000 METER (18:30,00)

AR: 14:59,35

16:45,76

 

Stian Norheim, FIK BFG Fana

02.07.96

4

MS

Fana

31.08

16:56,77

 

Kjetil Rønjom Wabakken, Snøgg Friidrett

18.01.96

3

MS

Skien

15.09

17:08,38

 

Gustav Iden, IL Norna-Salhus

01.05.96

1

MS

Fana

03.08

17:24,55

 

Vetle Brekmo, Lillehammer IF

15.07.96

5

MS

Romedal

25.09

18:17,79

 

Alexander Meyer, IL Norna-Salhus

15.05.96

4

MS

Fana

03.08

 

 

 

 

 

 

 

 

10000 METER (40:00,00)

AR: 34:18,23

36:34,87

 

Kjetil Rønjom Wabakken, Snøgg Friidrett

18.01.96

3

MS

22.09

39:29,55

 

Trond Erik Søilen Storebø, IL Fri</