GUTTER/BOYS 14 ÅR (1997)

pr. 30. juni

Utarbeidet av/Compiled by Lars Arve Røssland, SRU (larsarve.rossland@gmail.com)

Fødselsdata ved Jan Jørgen Moe, SRU (jjmoe@online.no)

 

 

 

60 METER

8,01

 

Damian Steinke, IL Molde-Olymp

12.01.97

1f

 

Stange

19.03

8,06

 

Nicolai Masters Roppen, Dimna IL

06.10.97

1h4

 

Stange

19.03

8,12

 

Julius James Ebarle, Inderøy IL

25.07.97

1h1

 

Ås, SWE

11.12

8,13

 

Helge Sveindal Rosfjord, TIF Viking

14.03.97

1f

 

Bergen/Hø

29.01

8,13

 

Thomas Bjerkan, IL i BUL

21.10.97

1h2

 

Stange

19.03

8,14

 

Marius Emil Salvanes, Åkra IL

27.01.97

1

 

Leirvik

28.12

8,15

 

Teodor Johan Olving, Bækkelagets SK

03.04.97

1f

 

Oslo/Ek

05.02

8,17

 

Jonathan Christensen, Mandal & Halse IL

31.01.97

1

 

Drammen

12.02

8,18

 

Øystein Reme, Nittedal IL

05.05.97

1h2

 

Lillestrøm

29.01

8,18

 

Vemund Willberg Willassen, Søndre Land IL

06.01.97

4f

 

Stange

19.03

 

 

(10)

 

 

 

 

 

8,20

 

Arne Christian Johansen, Røyken UIL

11.03.97

1

 

Tromsø

29.01

8,21

 

Magnus Thom, Asker SK

21.03.97

1h2

 

Oslo/Ek

05.02

8,21

 

Phillip Lukas Berggren, SK Ready

23.02.97

9

13-14

Reykjavik, ISL

25.05

8,22

 

Thomas Bognøy, Ask Friidrett

07.03.97

2f

 

Bergen/Hø

29.01

8,23

 

Sivert Eikrem, IL Koll

14.08.97

10

 

Reykjavik, ISL

25.05

8,24

 

Håkon Elvsås Hovland, Moss IL

26.04.97

2h2

 

Oslo/Ek

05.02

8,25

 

Markus Einan, Sørum IL

04.02.97

1f

 

Lillestrøm

26.03

8,27

 

Theodor Unnerud, Moss IL

16.03.97

1

 

Moss

15.02

8,27

 

Øyvind Pedersen, Hyen IL

10.02.97

1

 

Florø

19.03

8,30

 

Karl Fredrik Olsen, Kristiansand IF

03.07.97

1h1

 

Kristiansand

29.01

8,30

 

Dennis Murphy, Haugesund IL

13.02.97

1

 

Stavanger

30.01

 

 

(21)

 

 

 

 

 

8,32

 

Erik Lund, Brandbu IF

26.04.97

2h3

 

Oslo/Ek

11.12

8,33

 

Tobias Dale, Asker SK

04.01.97

1h1

 

Oslo/Ek

11.12

8,33

 

Martin Kverkild, Verdal FIK

14.02.97

1h2

 

Ås, SWE

11.12

8,34

 

Simen Eikeland, Lyngdal IL

03.04.97

1h2

 

Kristiansand

29.01

8,35

 

Eric Menchini Pedersen, Moss IL

09.06.97

3

 

Moss

15.02

8,38

 

Daniel Agard Stenberg, Ski IL

17.08.97

2f

 

Lillestrøm

26.03

8,40

 

Eivind Kjennerud, IL Sandvin

26.06.97

2

 

Drammen

12.02

8,43

 

Haakon Staff, IL Tyrving

18.03.97

2h3

 

Stange

19.03

8,45

 

Oliver Enoksen Gran, Høybråten & Stovner IL

19.08.97

3h2

 

Lillestrøm

29.01

 

 

(30)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/handtiming:

 

 

 

 

 

 

 

 

100 METER

13,55

 

Eric Menchini Pedersen, Moss IL

09.06.97

1h1

 

Drammen

08.01

13,62

 

Theodor Unnerud, Moss IL

16.03.97

1h2

 

Drammen

08.01

13,67

 

André Jahn-Larsen, IF Sturla

31.05.97

2h1

 

Drammen

08.01

13,81

 

Kristoffer Perry Aas, IF Eiker-Kvikk

12.01.97

2h2

 

Drammen

08.01

14,48

 

Bendik Plesner, Larvik Turn og IF

07.02.97

3h2

 

Drammen

08.01

14,57

 

Jørgen Kristensen, Bodø FIK

27.09.97

1

 

Bodø

09.02

14,98

 

Filip Reierth, IL Sandvin

02.08.97

3h1

 

Drammen

08.01

 

 

 

 

 

 

 

 

200 METER

25,93

 

Damian Steinke, IL Molde-Olymp

12.01.97

1h5

 

Stange

20.03

26,66

 

Joakim Gustavsen, Dimna IL

03.04.97

2h5

 

Stange

20.03

26,76

 

Vemund Willberg Willassen, Søndre Land IL

06.01.97

3h5

 

Stange

20.03

26,89

 

Nicolai Masters Roppen, Dimna IL

06.10.97

1h4

 

Stange

20.03

26,97

 

Didrik Nyhus, IF Sturla

04.02.97

1h2

 

Stange

20.03

27,00

 

Helge Sveindal Rosfjord, TIF Viking

14.03.97

1

 

Oslo/Ek

12.03

27,05

 

Erik Lund, Brandbu IF

26.04.97

2h4

 

Stange

20.03

27,21

 

Peder Tangen, Bækkelagets SK

06.08.97

2

 

Oslo/Ek

12.03

27,41

 

Thomas Bjerkan, IL i BUL

21.10.97

1h3

 

Stange

20.03

27,71

 

Håkon Elvsås Hovland, Moss IL

26.04.97

1h2

 

Oslo/Ek

05.02

 

 

(10)

 

 

 

 

 

27,76

 

Haakon Staff, IL Tyrving

18.03.97

2h3

 

Stange

20.03

27,83

 

Markus Nicolai Berner, IL Tyrving

26.07.97

1h1

 

Stange

20.03

27,85

 

André Jahn-Larsen, IF Sturla

31.05.97

2h2

 

Stange

20.03

28,03

 

Teodor Johan Olving, Bækkelagets SK

03.04.97

2h2

 

Oslo/Ek

05.02

28,07

 

Eirik Teien, IL Sandvin

06.05.97

2h1

 

Stange

20.03

28,09

 

Ndashubaba Yakoba, IF Sturla

18.01.97

3h1

 

Stange

20.03

28,13

 

Magnus Thom, Asker SK

21.03.97

3h3

 

Stange

20.03

28,23

 

Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett

24.01.97

1

 

Stange

30.01

28,23

 

Sindre Logstein, Lambertseter IF

17.04.97

4h3

 

Stange

20.03

28,71

 

Sondre Gjertsen Barkbu, IL Tyrving

28.06.97

5h3

 

Stange

20.03

 

 

(20)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

400 METER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

600 METER

1:35,13

 

Sondre Aksel Qvale, Bøler IF

20.02.97

1

 

Oslo/Ek

05.02

1:37,88

 

Joakim Gustavsen, Dimna IL

03.04.97

1h2

 

Stange

19.03

1:38,87

 

Henrik Hanssen, Strømmen IF

08.08.97

2h2

 

Stange

19.03

1:40,40

 

Marius Emil Salvesen, Åkra IL

27.01.97

1

 

Stavanger

30.01

1:40,46

 

Sivert Eikrem, IL Koll

14.08.97

2

 

Oslo/Ek

12.03

1:41,41

 

Alexander Melsom, SK Vidar

10.10.97

3h2

 

Stange

19.03

1:41,70

 

Markus Einan, Sørum IL

04.02.97

1

 

Lillestrøm

26.03

1:41,89

 

Sindre Logstein, Lambertseter IF

17.04.97

1h1

 

Stange

19.03

1:41,92

 

Fredrik Myrvang, FIK Orion

29.01.97

4h2

 

Stange

19.03

1:42,47

 

Teodor Johan Olving, Bækkelagets SK

03.04.97

2

 

Oslo/Ek

05.02

 

 

(10)

 

 

 

 

 

1:42,51

 

Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK

10.11.97

5h2

 

Stange

19.03

1:42,57

 

Bendik Plesner, Larvik TIF

07.02.97

6h2

 

Stange

19.03

1:44,21

 

Haakon Rode, IL Tyrving

10.02.97

3

 

Lillestrøm

26.03

1:44,25

 

Jon Gunnar Alfsen, Strømmen IF

20.07.97

4

 

Lillestrøm

26.03

1:44,33

 

Pål Jenssen, Sandefjord TIF

04.04.97

2

 

Drammen

12.02

1:44,58

 

André Jahn-Larsen, IF Sturla

31.05.97

3

 

Drammen

12.02

1:44,60

 

Vemund Willberg Willassen, Søndre Land IL

06.01.97

2h1

 

Stange

19.03

1:45,12

 

Erling Tveter, Asker SK

25.04.97

7h2

 

Stange

19.03

1:45,18

 

Sindre Johansen, Stadsbygd IL

12.12.97

1

 

Ås,SWE

11.12

1:45,79

 

Sondre Gjertsen Barkbu, IL Tyrving

28.06.97

8h2

 

Stange

19.03

 

 

(20)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

800 METER

2:13,72

 

Sondre Aksel Qvale, Bøler IF

20.02.97

1

G15

Oslo/Ek

12.03

2:18,95

 

Abdinasir Hirsi, “Osloskolen”

07.07.97

4

 

Reykjavik, ISL

26.05

2:21,71

 

Sivert Eikrem, IL Koll

14.08.97

8

 

Reykjavik, ISL

26.05

2:27,48

 

Tor Omar Nyquist, Øystre Slidre IL

04.08.97

1

 

Stange

30.01

2:27,83

 

Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK

10.11.97

2

 

Askim

23.01

2:29,30

 

Alexander Melsom, SK Vidar

10.10.97

3

 

Askim

23.01

2:29,61

 

Teodor Johan Olving, Bækkelagets SK

03.04.97

4

 

Askim

23.01

2:30,17

 

Mohamed Orahhou, “Osloskolen”

02.10.97

21

 

Reykjavik, ISL

26.05

2:31,39

 

Even Bruskeland, Mandal & Halse IL

10.11.97

1

 

Kristiansand

29.01

2:34,29

 

Andreas Lislevand, Kristiansand IF

19.01.97

2

 

Kristiansand

29.01

 

 

(10)

 

 

 

 

 

2:38,74

 

Karl Fredrik Olsen, Kristiansand IF

03.07.97

3

 

Kristiansand

29.01

2:38,77

 

Kristoffer Sannes, Kristiansand IF

10.04.97

4

 

Kristiansand

29.01

2:40,40

 

Vegard Nordbø IF, Flekkefjord IL

02.03.97

5

 

Kristiansand

29.01

2:41,30

 

Emil Høyning, Fredrikstad IF

10.10.97

5

 

Askim

23.01

 

 

 

 

 

 

 

 

1000 METER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1500 METER

5:44,83

 

Sturla Granheim, Målselv IL

26.11.97

1

 

Tromsø

29.01

 

 

 

 

 

 

 

 

60 METER HEKK/HURDLES (84 cm)

10,09

 

Emil Engelsen Holm, IL Gneist

03.07.97

1

 

Bergen/Hø

29.01

10,49

 

Alexander Thoresen, Ski IL

24.04.97

1

 

Lillestrøm

29.01

10,64

 

Kristian W. Jensen, Fana IL

17.04.97

2

 

Bergen/Hø

29.01

10,68

 

Sigurd Leikanger Feidje, Florø TIF

24.06.97

1

 

Florø

19.03

10,81

 

Håkon Helle, IL Gneist

26.04.97

3

 

Bergen/Hø

29.01

10,98

 

Even Bruskeland, Mandal & Halse IL

10.11.97

1

 

Lyngdal

15.01

11,25

 

Ndashubaba Yakoba, IF Sturla

18.01.97

2

 

Lillestrøm

29.01

11,31

 

Arne Christian Johansen, Røyken UIL

11.03.97

1

 

Tromsø

30.01

12,16

 

Vegard Nordbø IF, Flekkefjord IL

02.03.97

2

 

Kristiansand

29.01

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/handtiming:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HØYDE/HIGH JUMP

1,61

 

Morten Halseth, Ullensaker/Kisa IL

13.03.97

1

 

Oslo/Ek

11.12

1,55

 

Thomas Mardal, Sandane TIL

16.04.97

1

 

Måløy

13.11

1,55

 

Håkon Elvsås Hovland, Moss IL

26.04.97

1

 

Drammen

08.01

1,55

 

Didrik Nyhus, IF Sturla

04.02.97

2

 

Drammen

08.01

1,55

 

Oscar B. Lillemoen, Sigdal FIK

02.01.97

1

 

Drammen

12.02

1,55

 

Vemund Willberg Willassen, Søndre Land IL

06.01.97

2

 

Stange

20.03

1,53

 

Simen Halsen, Almenning IL

04.05.97

1

 

Oppstryn

02.04

1,51

 

Espen Berntzen Høgstedt, Asker SK

03.04.97

2

 

Karlstad/SWE

22.01

1,51

 

Per Inge Brenno Gagnås, Børsa IL

12.04.97

1

 

Ås, SWE

11.12

1,50

 

Erik Lund, Brandbu IF

26.04.97

2

 

Oslo/Ek

11.12

1,50

 

Kristian W. Jensen, Fana IL

17.04.97

1

 

Bergen/Hø

29.01

1,50

 

Nicolai Masters Roppen, Dimna IL

06.10.97

1

 

Sykkylven

19.02

1,50

 

Jon Gunnar Alfsen, Strømmen IF

20.07.97

1

 

Lillestrøm

26.03

 

 

(13)

 

 

 

 

 

1,48

 

Ådne Galguften, Overhalla IL

07.11.97

2

 

Ås, SWE

11.12

1,48

 

Emil Johannes Brødreskift, Stadsbygd IL

20.10.97

3

 

Ås, SWE

11.12

1,46

 

Markus Nicolai Berner, IL Tyrving

26.07.97

8

 

Reykjavik, ISL

25.05

1,45

 

Eric Menchini Pedersen, Moss IL

09.06.97

4

 

Drammen

08.01

1,45

 

Bendik Plesner, Larvik Turn og IF

07.02.97

4

 

Drammen

08.01

1,45

 

Lars Lunde, Stord IL

20.05.97

2

 

Bergen/Hø

29.01

1,45

 

Håkon Helle, IL Gneist

26.04.97

3

 

Bergen/Hø

29.01

1,45

 

Thorbjørn Vika Tholo, Bergens TF

20.01.97

4

 

Bergen/Hø

29.01

1,45

 

Ndashubaba Yakobo, IF Sturla

18.01.97

2

 

Lillestrøm

29.01

1,45

 

Håkon Fossum Heldal, Herkules Friidrett

15.05.97

3

 

Drammen

12.02

1,45

 

Even Bruskeland, Mandal & Halse IL

10.11.97

3

 

Drammen

12.02

1,45

 

Victor Armand Stensholt, IL Runar

12.05.97

5

 

Drammen

12.02

1,45

 

Joakim Gustavsen, Dimna IL

03.04.97

2

 

Sykkylven

19.02

1,45

 

Håkon Rygg Arntzen, Ski IL

08.01.97

6

 

Stange

20.03

1,45

 

Thomas Bjerkan, IL i BUL

21.10.97

7

 

Stange

20.03

1,45

 

Nicolai Borgen Knudsen, IL i BUL

04.02.97

10

 

Stange

20.03

1,45

 

Bendik Weltzien, Almenning IL

12.05.97

2

 

Florø

19.03

1,45

 

Jøran Kjesbu Wass, Verdal FIK

04.07.97

4

 

Ås, SWE

11.12

 

 

(31)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HØYDE UTEN TILLØP/STANDING HIGH JUMP

1,35

 

Nicolai Masters Roppen, Dimna IL

06.10.97

1

 

Sykkylven

19.02

1,28

 

Eric Menchini Pedersen, Moss IL

09.06.97

1

 

Moss

19.01

1,27

 

Markus Olaussen, Fredrikstad IF

05.05.97

1

 

Fredrikstad

31.01

1,25

 

Espen Berntzen Høgstedt, Asker SK

03.04.97

1

 

Nittedal

06.03

1,20

 

Sebastian Haugland, Osterøy IL

04.04.97

1

 

Lonevåg

31.01

1,20

 

Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK

10.11.97

1

 

Oslo/Ek

29.03

1,19

 

Johannes Kyvik Skard, Stord IL

22.05.97

1

 

Leirvik

14.03

1,15

 

Rasmus Gjemmestad, IF Sturla

18.04.97

1

 

Geithus

28.01

1,15

 

Anders Bennæs, Rosendal TL

28.03.97

1

 

Herøysund

29.01

1,15

 

Sigurd Haugsbro, Askim IF

27.11.97

3

 

Fredrikstad

31.01

1,15

 

Tor Brian Surdal, Moi IL

16.06.97

1

 

Egersund

17.02

 

 

(12)

 

 

 

 

 

1,13

 

Bendik Weltzien, Almenning IL

12.05.97

1

 

Vågsøy

16.02

1,13

 

Simen Halsen, Almenning IL

04.05.97

1

 

Vågsøy

16.02

1,13

 

Kristoffer Vestbøstad, Stord IL

03.02.97

2

 

Leirvik

14.03

1,10

 

Eivind Vikne, Osterøy IL

09.09.97

1

 

Haus

01.12

1,10

 

Simen Gjerde, IL Norna-Salhus

20.03.97

1

 

Bergen/La

08.01

1,10

 

Håkon Elvsås Hovland, Moss IL

26.04.97

2

 

Moss

19.01

1,10

 

Kristoffer Vold Hytten, Tønsberg FIK

15.01.97

1

 

Tønsberg

24.01

1,10

 

Didrik Nyhus, IF Sturla

04.02.97

2

 

Geithus

28.01

1,10

 

Petter Løken Olsen, Modum FIK

21.07.97

3

 

Geithus

28.01

1,10

 

Vegard Ripel, Rosendal TL

19.03.97

2

 

Herøysund

29.01

 

 

(22)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STAV/POLE VAULT

3,15

 

Thorbjørn Vika Tholo, Bergens TF

20.01.97

1

 

Bergen/Hø

14.06

2,53

 

Magnus Semmingsen, IL Pioner

03.01.97

1

 

Finnsnes

22.01

 

 

 

 

 

 

 

 

LENGDE/LONG JUMP

5,12

 

Johannes Berg, IL Koll

08.02.97

7A

 

Reykjavik, ISL

26.05

5,09

 

Erik Lund, Brandbu IF

26.04.97

1

 

Stange

19.03

5,09

 

Phillip Lukas Berggren, SK Ready

23.02.97

9A

13-14

Reykjavik, ISL

26.05

5,04

 

Arne Christian Johansen, Røyken UIL

11.03.97

1

 

Tromsø

29.01

4,99

 

Sivert Eikrem, IL Koll

14.08.97

10A

 

Reykjavik, ISL

26.05

4,88

 

Nicolai Masters Roppen, Dimna IL

06.10.97

2

 

Stange

19.03

4,88

 

Markus Nicolai Berner, IL Tyrving

26.07.97

2B

 

Reykjavik, ISL

26.05

4,88

 

Odin Hallquist, Bækkelagets SK

01.10.97

13A

 

Reykjavik, ISL

26.05

4,82

 

Even Bruskeland, Mandal & Halse IL

10.11.97

1

 

Kristiansand

29.01

4,82

 

Vemund Willberg Willassen, Søndre Land IL

06.01.97

1

 

Stange

29.01

 

 

(10)

 

 

 

 

 

4,76

 

Magnus Thom, Asker SK

21.03.97

3

 

Stange

19.03

4,74

 

Thomas Bjerkan, IL i BUL

21.10.97

4

 

Stange

19.03

4,71

 

Karl Fredrik Olsen, Kristiansand IF

03.07.97

2

 

Kristiansand

29.01

4,70

 

Emil Johannes Brødreskift, Stadsbygd IL

20.10.97

1

 

Ranheim

06.12

4,69

 

Abdinasir Hirsi, “Osloskolen”

07.07.97

8B

 

Reykjavik, ISL

26.05

4,66

 

Nicolai Borgen Knudsen, IL i BUL

04.02.97

5

 

Stange

19.03

4,60

 

Erling Tveter, Asker SK

25.04.97

6

 

Stange

19.03

4,59

 

Ola Halvor F. Rustad, Nesøya IL

15.04.97

7

 

Stange

19.03

4,54

 

Simen Gjerde, IL Norna-Salhus

20.03.97

1

 

Bergen/Hø

29.01

4,52

 

Bendik Plesner, Larvik TIF

07.02.97

9

 

Stange

19.03

 

 

(20)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lav grop/low pit

5,24

 

Erik Lund, Brandbu IF

26.04.97

1

 

Oslo/Ek

05.02

5,20

 

Eric Menchini Pedersen, Moss IL

09.06.97

1

 

Askim

23.01

5,19

 

Magnus Thom, Asker SK

21.03.97

2

 

Oslo/Ek

05.02

5,15

 

Håkon Elvsås Hovland, Moss IL

26.04.97

2

 

Askim

23.01

5,07

 

Kristoffer Perry Aas, IF Eiker-Kvikk

12.01.97

1

 

Drammen

12.02

5,07

 

Markus Einan, Sørum IL

04.02.97

1

 

Lillestrøm

26.03

4,99

 

Even Bruskeland, Mandal & Halse IL

10.11.97

2

 

Drammen

12.02

4,99

 

Peder Tangen, Bækkelagets SK

06.08.97

1

 

Oslo/Ek

12.03

4,80

 

Nicolai Borgen Knudsen, IL i BUL

04.02.97

4

 

Oslo/Ek

05.02

4,71

 

Bendik Weltzien, Almenning IL

12.05.97

1

 

Måløy

13.11

4,71

 

Eirik Teien, IL Sandvin

06.05.97

3

 

Drammen

12.02

 

 

(11)

 

 

 

 

 

4,66

 

Didrik Nyhus, IF Sturla

04.02.97

7

 

Oslo/Ek

05.02

4,65

 

Øystein Ekrheim, Etne IL

13.04.97

1

 

Leirvik

28.12

4,65

 

Alexander Melsom, SK Vidar

10.10.97

3

 

Askim

23.01

4,62

 

Lars Lunde, Stord IL

20.05.97

1

 

Leirvik

05.02

4,60

 

Rasmus Gjemmestad, IF Sturla

18.04.97

4

 

Drammen

12.02

4,58

 

Filip Reierth, IL Sandvin

02.08.97

5

 

Drammen

12.02

4,55

 

Theodor Unnerud, Moss IL

16.03.97

4

 

Askim

23.01

 

 

 

 

 

 

 

 

LENGDE UTEN TILLØP/STANDING LONG JUMP

2,60

 

Eric Menchini Pedersen, Moss IL

09.06.97

1

 

Fredrikstad

31.01

2,58

 

Markus Olaussen, Fredrikstad IF

05.05.97

2

 

Fredrikstad

31.01

2,57

 

Nicolai Masters Roppen, Dimna IL

06.10.97

1

 

Sykkylven

19.02

2,54

 

Bjørn Tenge, Ås IL

03.04.97

1

 

Ås

28.02

2,51

 

Kristian Meling, IL Harding

06.03.97

1

 

Kinsarvik

19.01

2,43

 

Håkon Elvsås Hovland, Moss IL

26.04.97

2

 

Moss

19.01

2,40

 

Thomas Halleraker, Bremnes IL

11.03.97

1

 

Svortland

09.12

2,40

 

Anders Bennæs, Rosendal TL

28.03.97

1

 

Herøysund

29.01

2,38

 

Sebastian Haugland, Osterøy IL

04.04.97

1

 

Lonevåg

31.01

2,35

 

Mikael Farstad Therkildsen, IL Valder

02.03.97

1

 

Valderøy

25.03

 

 

(10)

 

 

 

 

 

2,33

 

Sondre Fjelde, Bergens TF

29.04.97

1

 

Bergen/Th

15.03

2,32

 

Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK

10.11.97

1

 

Oslo/Ek

29.03

2,30

 

Simen Gjerde, IL Norna-Salhus

20.03.97

1

 

Bergen/La

08.01

2,30

 

Sander Husevåg, Almenning IL

09.02.97

1

 

Vågsøy

16.02

2,30

 

Bendik Weltzien, Almenning IL

12.05.97

1

 

Vågsøy

16.02

2,30

 

Ola Moheim, Tvedestrand TIF

27.08.97

1

 

Tvedestrand

16.03

2,29

 

Simen Halsen, Almenning IL

04.05.97

3

 

Vågsøy

16.02

2,29

 

Johannes Kyvik Skard, Stord IL

22.05.97

1

 

Leirvik

14.03

2,28

 

Sondre Tungard, Herkules Friidrett

21.08.97

1

 

Porsgrunn

22.01

2,28

 

Kristian Glomnes, Oppstryn IL

03.02.97

1

 

Oppstryn

08.02

2,28

 

Thomas Mardal, Sandane TIL

16.04.97

1

 

Sandane

24.02

 

 

(21)

 

 

 

 

 

2,26

 

Torbjørn Moldestad, Nittedal IL

19.12.97

1

 

Nittedal

31.10

2,26

 

Erik Folkow, IL BUL-Tromsø

23.09.97

1

 

Tromsø

02.03

2,25

 

Thomas Bognøy, Ask Friidrett

07.03.97

1

 

Ask

13.01

2,25

 

Didrik Nyhus, IF Sturla

04.02.97

1

 

Geithus

28.01

2,25

 

Markus Nicolai Berner, IL Tyrving

26.07.97

1

 

Sandvika

17.01

2,24

 

Sondre Norheim, Bryne FIK

12.04.97

1

 

Lye

17.12

2,23

 

Tobias V. Hvidsten, Nesodden IF

15.11.97

1

 

Nesodden

16.12

2,21

 

Torbjørn Moldestad, Nittedal IL

19.12.97

1

 

Nittedal

30.01

2,20

 

Sigurd Haugsbro, Askim IF

27.11.97

3

 

Fredrikstad

31.01

2,20

 

Eirik S. Vincent, Søgne IL

14.01.97

1

 

Søgne

12.01

 

 

(31)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TRESTEG/ TRIPLE JUMP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TRESTEG UTEN TILLØP/STANDING TRIPLE JUMP

6,89

 

Bjørn Tenge, Ås IL

03.04.97

1

 

Ås

28.02

6,83

 

Thomas Halleraker, Bremnes IL

11.03.97

1

 

Svortland

09.12

6,71

 

Thorbjørn Vika Tholo, Bergens TF

20.01.97

1

 

Bergen/Hø

23.01

6,51

 

Sondre Gjertsen Barkbu, IL Tyrving

28.06.97

1

 

Gjønnes

21.03

6,37

 

Simen Halsen, Almenning IL

04.05.97

1

 

Vågsøy

16.02

6,34

 

Bendik Weltzien, Almenning IL

12.05.97

2

 

Vågsøy

16.02

6,29

 

Trym Lunde Karlsrud, Eidanger IL

04.10.97

1

 

Porsgrunn

22.01

6,16

 

Bjørn Øvstedal, Ås IL

16.12.97

2

 

Ås

28.02

6,06

 

Kjartan Solheim, Breimsbygda IL

11.05.97

1

 

Byrkjelo

14.03

5,90

 

Sondre Strøm, Laksevåg TIL

03.03.97

1

 

Bergen/La

25.03

 

 

(10)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KULE/SHOT PUT (4,0 kg)

12,05

 

Magnus Thom, Asker SK

21.03.97

1

 

Oslo/Ek

05.02

11,25

 

Håkon Elvsås Hovland, Moss IL

26.04.97

1

 

Moss

15.02

11,15

 

Phillip Lukas Berggren, SK Ready

23.02.97

1

13-14

Reykjavik, ISL

24.05

10,94

 

Mohamed Orahhou, “Osloskolen”

02.10.97

3

13-14

Reykjavik, ISL

24.05

10,50

 

Ådne Galguften, Overhalla IL

07.11.97

2

 

Ås, SWE

11.12

10,43

 

Ola Moheim, Tvedestrand TIF

27.08.97

1

 

Tvedestrand

13.02

10,37

 

Erik Lund, Brandbu IF

26.04.97

2

 

Stange

20.03

10,32

 

Nicolai Masters Roppen, Dimna IL

06.10.97

3

 

Stange

20.03

10,25

 

Morten Halseth, Ullensaker/Kisa IL

13.03.97

4

 

Stange

20.03

10,22

 

Sander Husevåg Dale, Almenning IL

09.02.97

1

 

Måløy

05.03

 

 

(10)

 

 

 

 

 

10,11

 

Svenn-Arne Bjørkelo, Breimsbygda IL

23.06.97

1

 

Florø

19.03

9,97

 

Eirik Teien, IL Sandvin

06.05.97

1

 

Drammen

12.02

9,96

 

Eivind Kjennerud, IL Sandvin

26.06.97

2

 

Drammen

12.02

9,79

 

Didrik Nyhus, IF Sturla

04.02.97

1

 

Lillstrrøm

29.01

9,72

 

Kjartan Solheim, Breimsbygda IL

11.05.97

2

 

Florø

19.03

9,69

 

Eirik Nordstrand Veskje, Lillehammer IF

05.12.97

1

 

Stange

29.01

9,69

 

Nikita Aronsen, Jægervatnet IL

07.09.97

1

 

Tromsø

29.01

9,63

 

Thomas Mardal, Sandane TIL

16.04.97

2

 

Måløy

13.11

9,58

 

Marius Emil Salvanes, Åkra IL

27.01.97

1

 

Leirvik

05.02

9,52

 

Øystein Ekrheim, Etne IL

13.04.97

1

 

Leirvik

28.12

 

 

(20)