GUTTER/BOYS 14 ÅR (1997)

pr. 31. desember

Utarbeidet av/Compiled by Lars Arve Røssland, SRU (larsarve.rossland@gmail.com)

Fødselsdata ved Jan Jørgen Moe, SRU (jjmoe@online.no)

 

 

 

60 METER (8,10)

AR: 7,31/7,1

7,67

+1,8

Kenneth Vik Gulbrandsen, Asker SK

25.05.97

1h1

 

Nadderud

24.09

7,75

-0,6

Vidar Hatlem, Hyllestad IL

15.08.97

1

 

Byrkjelo

28.05

7,75

+0,8

Jonathan Christiansen, Mandal & Halse IL

31.01.97

1f

 

Nadderud

18.06

7,79

+1,6

Vemund Lenschow, IL Tyrving

14.01.97

1h2

 

Nadderud

24.09

7,83

+1,3

Abou Granli Diomandé, FIK Orion

22.05.97

1

 

Lillehammer

10.09

7,84

+1,4

Vemund W. Willassen, Søndre Land IL

06.01.97

1af

 

Lillehammer

25.06

7,86

-0,1

Helge Sveindal Rosfjord, TIF Viking

14.03.97

1f

 

Leirvik

21.08

7,88

+1,2

Thomas Bjerkan, IL i BUL

21.10.97

1h7

 

Nadderud

18.06

7,91

-0,6

Petter Villanger, Kalandseid IL

21.07.97

2f

 

Lonevåg

04.09

7,91

+0,5

Masi Nawabi, Rykkinn ungdomsskole

24.04.97

2f

 

Nadderud

13.09

7,91

+0,8

Nicolai Roppen Masters, Dimna IL

06.10.97

3f

 

Nadderud

18.06

 

 

(11)

 

 

 

 

 

7,93

+2,0

Nikolai U. Blindheim, Sykkylven IL

17.08.97

1

 

Molde

03.05

7,94

-0,1

Marius Emil Salvanes, Åkra IL

27.01.97

2f

 

Leirvik

21.08

7,94

+1,4

Thomas Mardal, Sandane TIL

16.04.97

2af

 

Lillehammer

25.06

7,95

+0,5

Herman Moshuus, Hauger ungdomsskole

26.04.97

3f

 

Nadderud

13.09

7,98

+0,5

Balder Ullmann, Gjettum ungdomsskole

13.02.97

4f

 

Nadderud

13.09

7,98

+0,7

Erik Lund, Brandbu IF

26.04.97

1h4

 

Lillestrøm

04.09

7,99

-0,6

Jonas Flatestøl, Moi IL

30.09.97

5f

 

Lonevåg

04.09

7,99

+0,6

Tobias Skavnes Våge, Dimna IL

05,09.97

1

 

Ørsta

20.08

8,02

+0,4

Thomas Karlsnes, IL Tyrving

07.07.97

3f

 

Nadderud

24.09

8,02

+0,8

Øystein Reme, Nittedal IL

05.05.97

5f

 

Nadderud

18.06

8,02

+1,4

Vegard Undheim, Undheim IL

13.02.97

2h3

 

Nadderud

18.06

8,02

+1,4

Håkon Elvsås Hovland, Moss IL

26.04.97

3af

 

Lillehammer

25.06

 

 

(23)

 

 

 

 

 

8,04

+0,2

Adrian Hansø, Sem IF

12.03.97

3f

 

Lillestrøm

04.09

8,05

+0,1

Damian Steinke (GER), IL Molde-Olymp

12.01.97

2

 

Molde

28.05

8,05

+0,5

Martin Henriksen, Østerås ungdomsskole

03.04.97

5f

 

Nadderud

13.09

8,05

+1,7

Theodor Unnerud, Moss IL

16.03.97

1h3

 

Bislett

20.08

8,06

+0,4

Tom Watcharaphong (THA), Bryne FIK

27.08.97

1f

 

Haugesund

21.05

8,08

+1,7

Sebastian A. Haugland, Osterøy IL

04.04.97

2

 

Fana

14.08

8,08

+1,8

Tobias Dale, Asker SK

04.01.97

2h1

 

Nadderud

24.09

8,08

+2,0

Sondre Brunstad Fet, Sykkylven IL

17.01.97

2

 

Hareid

11.06

 

 

(31)

 

 

 

 

 

8,09

+1,3

Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett

24.01.97

2

 

Lillehammer

10.09

8,10

+0,4

Thomas Bognøy, Ask Friidrett

07.03.97

2f

 

Haugesund

21.05

8,10

+1,0

Peder Tangen, Bækkelagets SK

06.08.97

2h1

 

Bislett

19.08

8,10

+1,2

Teodor Olving, Bækkelagets SK

03.04.97

2h7

 

Nadderud

18.06

8,10

+1,4

Sindre Tinholt, Nesøya IL

27.03.97

2h4

 

Nadderud

18.06

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind assisted:

7,70

+3,0

Kenneth Vik Gulbrandsen, Asker SK

25.05.97

1f

 

Bislett

20.08

7,79

+3,0

Abou Granli Diomandé, FIK Orion

22.05.97

2f

 

Bislett

20.08

7,92

+3,0

Erik Lund, Brandbu IF

26.04.97

4f

 

Bislett

19.08

7,93

+3,6

Nikolai U. Blindheim, Sykkylven IL

17.08.97

1

 

Ulsteinvik

22.05

8,00

+3,7

Sebastian A. Haugland, Osterøy IL

04.04.97

1

 

Lonevåg

27.04

8,04

+3,0

Theodor Unnerud, Moss IL

16.03.97

5f

 

Bislett

20.08

8,04

+3,2

Andre Jahn-Larsen, IF Sturla

31.05.97

1

 

Hokksund

13.06

8,07

+2,5

Kristian Rossland, Åkra IL

15.01.97

1

 

Sandnes

09.08

 

 

 

 

 

 

 

 

Manglende informasjon om vind/wind-data missing

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/handtiming:

7,8

-0,9

Mats Andersen, Årvoll ungdomsskole

13.04.97

1f

 

Bislett

07.09

7,8

-0,9

Martinius Røste, Hovseter ungdomsskole

26.06.97

2f

 

Bislett

07.09

7,8

-0,5

Nikolai U. Blindheim, Sykkylven IL

17.08.97

1h2

 

Stjørdal

04.09

7,8

+1,7

Teodor Olving, Bækkelagets SK

03.04.97

1

 

Oslo/La

01.09

7,9

-2,6

Damian Steinke (GER), IL Molde-Olymp

12.01.97

1f

 

Stjørdal

04.09

7,9

+0,5

Bendik Skarstad, Trones IL

16.05.97

1

 

Snåsa

14.05

8,0

+0,2

Eivind Kjennerud, IL Sandvin

26.06.97

1

 

Sande

08.06

8,0

+1,7

Peder Tangen, Bækkelagets SK

06.08.97

2

 

Oslo/La

01.09

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind assisted:

7,6

+4,2

Håkon Elvsås Hovland, Moss IL

26.04.97

1

 

Fredrikstad

14.06

7,9

+4,2

Eric Menchini Pedersen, Moss IL

09.06.97

2

 

Fredrikstad

14.06

 

 

 

 

 

 

 

 

80 METER (10,75)

AR: 9,55/9,3

10,27

-1,2

Kenneth Vik Gulbrandsen, Asker SK

25.05.97

1

 

Asker

31.08

10,71

+0,8

Andre Jahn-Larsen, IF Sturla

31.05.97

1

 

Drammen

08.09

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/handtiming:

 

 

 

 

 

 

 

 

100 METER (13,00)

AR: 11,54/11,3

12,35

0,0

Vemund W. Willassen, Søndre Land IL

06.01.97

1h1

 

Sveum

04.06

12,45

+1,4

Marius Emil Salvanes, Åkra IL

27.01.97

1

 

Haugesund

21.09

12,55

0,0

Abou Granli Diomandé, FIK Orion

22.05.97

2h1

 

Sveum

04.06

12,56

-0,1

Petter Villanger, Kalandseid IL

21.07.97

1

 

Strandebarm

02.07

12,61

+0,7

Helge Sveindal Rosfjord, TIF Viking

14.03.97

1h1

 

Fana

05.06

12,66

-1,2

Nikolai U. Blindheim, Sykkylven IL

17.08.97

2

G15

Ørsta

20.08

12,69

+0,7

Sebastian A. Haugland, Osterøy IL

04.04.97

2h1

 

Fana

05.06

12,73

-0,9

Kenneth Vik Gulbrandsen, Asker SK

25.05.97

1

 

Drammen

17.09

12,75

+0,7

Tobias Skavnes Våge, Dimna IL

05,09.97

2f

 

Lillehammer

26.06

12,76

+0,4

Jonathan Christiansen, Mandal & Halse IL

31.01.97

1

 

Søgne

26.05

 

 

(10)

 

 

 

 

 

12,77

+0,7

Håkon Elvsås Hovland, Moss IL

26.04.97

3f

 

Lillehammer

26.06

12,80

0,0

Markus Wirstad, Rena IL

08.01.97

3h1

 

Sveum

04.06

12,80

+1,5

Erlend Tung, Stadsbygd IL

25.01.97

1h2

 

Børsa

14.08

12,81

-0,7

Jonas Flatestøl, Moi IL

30.09.97

1

 

Bryne

20.08

12,83

0,0

Sivert Eikrem, IL Koll

14.08.97

1

 

Bislett

28.09

12,86

+1,4

Kristian Rossland, Åkra IL

15.01.97

2

 

Haugesund

21.09

12,87

-0,6

Adrian Hansø, Sem IF

12.03.97

1

 

Tønsberg

01.10

12,87

+0,7

Nicolai Roppen Masters, Dimna IL

06.10.97

3h1

 

Fana

05.06

12,92

+0,9

Eric Menchini Pedersen, Moss IL

09.06.97

1

 

Moss

08.06

12,93

-1,0

Damian Steinke (GER), IL Molde-Olymp

12.01.97

1

 

Midsund

02.06

12,93

+1,5

Sindre Tømmervik, Ranheim IL

28.01.97

2h2

 

Børsa

14.08

12,93

+1,5

Abdurrahman Hir, Selsbakk IF

07.03.97

3h2

 

Børsa

14.08

 

 

(22)

 

 

 

 

 

12,94

0,0

Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett

24.01.97

4h1

 

Sveum

04.06

12,94

+1,4

Martin Monsø, Stadsbygd IL

14.03.97

1h1

 

Børsa

14.08

12,95

-0,7

Tom Watcharaphong (THA), Bryne FIK

27.08.97

2

 

Bryne

20.08

12,95

-0,5

Erik Lund, Brandbu IF

26.04.97

1h2

 

Lillehammer

26.06

12,99

+1,8

Kristoffer Perry Aas, IF Eiker-Kvikk

12.01.97

1

 

Hønefoss

07.09

13,00

-1,0

Sondre Brunstad Fet, Sykkylven IL

17.01.97

2

 

Midsund

02.06

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind assisted:

12,34

+4,1

Øystein Reme, Nittedal IL

05.05.97

1f

 

Lillestrøm

28.05

12,40

+4,1

Sindre Tinholt, Nesøya IL

27.03.97

2f

 

Lillestrøm

28.05

12,54

+4,1

Sivert Eikrem, IL Koll

14.08.97

3f

 

Lillestrøm

28.05

12,72

+2,4

Teodor Olving, Bækkelagets SK

03.04.97

1h1

 

Lillestrøm

28.05

12,72

+3,6

Jonas Flatestøl, Moi IL

30.09.97

1

 

Egersund

18.08

12,75

+2,4

Thomas Bjerkan, IL i BUL

21.10.97

2h1

 

Lillestrøm

28.05

12,93

+3,8

Even Weiglin, IL Koll

22.06.97

1h2

 

Lillestrøm

28.05

 

 

 

 

 

 

 

 

Manglende informasjon om vind/wind-data missing

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/handtiming:

12,4

+1,5

Erik Lund, Brandbu IF

26.04.97

1

 

Brandbu

24.08

12,9

+1,9

Dennis Murphy, Haugesund IL

13.02.97

1

 

Haugesund

09.05

 

 

 

 

 

 

 

 

Manglende informasjon om vind/wind-data missing

12,6

 

Stian Gangstad Rygg, Lånke IL

03.03.97

1

 

Lånke

04.10

 

 

 

 

 

 

 

 

200 METER (26,70)

AR: 23,57

24,73

+1,2

Vemund W. Willassen, Søndre Land IL

06.01.97

1h2

 

Lillehammer

23.06

24,84

-1,3

Marius-Emil Salvanes, Åkra IL

27.01.97

1h4

 

Lonevåg

03.09

24,95

+1,2

Thomas Mardal, Sandane TIL

16.04.97

2h2

 

Lillehammer

23.06

25,10

-1,3

Jonathan Christiansen, Mandal & Halse IL

31.01.97

3h4

 

Lonevåg

03.09

25,25

+1,6

Damian Steinke (GER), IL Molde-Olymp

12.01.97

1

 

Molde

29.05

25,47

+0,4

Kenneth Vik Gulbrandsen, Asker SK

25.05.97

1

 

Bislett

26.09

25,57

+1,1

Abou Granli Diomandé, FIK Orion

22.05.97

1h3

 

Lillestrøm

03.09

25,74

+0,7

Peder Tangen, Bækkelagets SK

06.08.97

1h4

 

Nadderud

19.06

25,75

+1,1

Sondre Johannes Sangnes, Ringerike FIK

12.03.97

2h3

 

Lillestrøm

03.09

25,88

-0,7

Petter Villanger, Kalandseid IL

21.07.97

2

 

Strandebarm

03.07

 

 

(10)

 

 

 

 

 

25,90

+0,9

Adrian Hansø, Sem IF

12.03.97

1h1

 

Lillestrøm

03.09

25,90

+1,7

Øystein Reme, Nittedal IL

05.05.97

1h1

 

Lillestrøm

29.05

25,92

-1,4

Helge Sveindal Rosfjord, TIF Viking

14.03.97

1h1

 

Fana

03.06

25,94

+1,8

Nicolai Roppen Masters, Dimna IL

06.10.97

2

 

Ulsteinvik

21.05

25,96

+1,1

Håkon Elvsås Hovland, Moss IL

26.04.97

3h3

 

Lillestrøm

03.09

25,98

+0,7

Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett

24.01.97

2

 

Lillehammer

10.09

26,04

+0,4

Sivert Eikrem, IL Koll

14.08.97

2

 

Bislett

26.09

26,05

+1,8

Joakim Gustavsen, Dimna IL

03.04.97

3

 

Ulsteinvik

21.05

26,08

-1,3

Vidar Hatlem, Hyllestad IL

15.08.97

4h4

 

Lonevåg

03.09

26,14

-1,3

Vegard Undheim, Undheim IL

13.02.97

1h1

 

Sandnes

25.06

 

 

(20)

 

 

 

 

 

26,22

0,0

John Henrik Wohlen, Verdal FIK

26.02.97

1

 

Steinkjer

05.06

26,24

-1,4

Sebastian A. Haugland, Osterøy IL

04.04.97

3h1

 

Fana

03.06

26,26

-1,2

Nikolai U. Blindheim, Sykkylven IL

17.08.97

2h3

 

Stjørdal

03.09

26,40

+2,0

Theodor Unnerud, Moss IL

16.03.97

1h1

 

Lillehammer

23.06

26,43

+0,7

Tobias Skavnes Våge, Dimna IL

05,09.97

1

 

Ulsteinvik

27.09

26,48

+0,2

Kristoffer Perry Aas, IF Eiker-Kvikk

12.01.97

1h1

 

Nadderud

19.06

26,49

-1,7

Jonas Flatestøl, Moi IL

30.09.97

1h1

 

Lonevåg

03.09

26,50

-0,2

Emil Johannes Brødreskift, Stadsbygd IL

20.10.97

2

 

Selbu

17.09

26,53

+0,7

Peter Adams, Løten Friidrett

29.05.97

3

 

Lillehammer

10.09

26,53

+1,2

Erlend Tung, Stadsbygd IL

25.01.97

5h2

 

Lillehammer

23.06

 

 

(30)

 

 

 

 

 

26,54

+1,7

Eric Menchini Pedersen, Moss IL

09.06.97

2

 

Moss

08.06

26,55

+0,4

Thomas Karlsnes, IL Tyrving

07.07.97

3

 

Bislett

26.09

26,59

+0,1

Thomas Bjerkan, IL i BUL

21.10.97

6h6

 

Nadderud

19.06

26,60

-0,8

Oliver Engstad, IL Halsakam

17.05.97

1h2

 

Stjørdal

03.09

26,60

0,0

Arne Christian Johansen, UIL Røyken

11.03.97

1

 

Alta

28.05

26,62

+2,0

Tom Watcharaphong (THA), Bryne FIK

27.08.97

3h3

 

Haugesund

22.05

26,63

+0,2

Lars Lunde, Stord IL

20.05.97

2

G15

Leirvik

20.08

26,64

+0,7

Teodor Olving, Bækkelagets SK

03.04.97

2h4

 

Nadderud

19.06

26,65

-1,7

Andreas Wathne, IL Skjalg

24.01.97

1h2

 

Lonevåg

03.09

 

 

 

 

 

 

 

 

Medvind/wind assisted:

25,24

+2,6

Kenneth Vik Gulbrandsen, Asker SK

25.05.97

1

 

Asker

31.08

26,41

+5,6

Ola Skjefrås Alsaker, Sola Friidrett

07.04.97

1h2

 

Haugesund

22.05

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelt supplement/handtiming:

25,6

-0,2

Sindre Tømmervik, Ranheim IL

28.01.97

1

 

Selbu

17.09

26,6

-0,2

Markus Wirstad, Rena IL

08.01.97

2

 

Sveum

05.06

 

 

 

 

 

 

 

 

300 METER (45,00)

AR: 38,49

42,03

 

Preben Sylvester Jensen, IL Bjarg

06.04.97

4h5

P15

Gøteborg,SWE

10.07

42,99

 

Marius Martinsen, IL Norna-Salhus

08.09.97

1

 

Fana

21.09

44,96

 

Welde Pedersen, IL Norna-Salhus

28.03.97

2

 

Fana

21.09

 

 

 

 

 

 

 

 

400 METER (62,00)

AR: 53,58/52,9

56,15

 

Marius Emil Salvanes, Åkra IL

27.01.97

1

 

Haugesund

14.07

57,14

 

Lars Lunde, Stord IL

20.05.97

2

 

Haugesund

30.09

59,18

 

Joakim Gustavsen, Dimna IL

03.04.97

1

 

Ulsteinvik

27.09

59,6

 

Fredrik Theodor Lerstad, Trondheim Friidrett

24.12.97

1

 

Selbu

17.09

60,1

 

Sindre Johansen Strandheim, Stadsbygd IL

12.12.97

2

 

Selbu

17.09

 

 

 

 

 

 

 

 

600 METER (1:40,00)

AR: 1:25,31

1:29,01

 

Marius Emil Salvanes, Åkra IL

27.01.97

1h4

 

Nadderud

17.06

1:29,77

 

Sondre Aksel Qvale, Bøler IF

20.02.97

2h4

 

Nadderud

17.06

1:30:15

 

Lars Lunde, Stord IL

20.05.97

2h2

 

Lonevåg

03.09

1:30,97

 

Thomas Bucher-Johannessen, IL Tyrving

03.02.97

1

 

Bislett

26.09

1:31,07

 

Joakim Gustavsen, Dimna IL

03.04.97

1

 

Byrkjelo

03.07

1:32:40

 

Andreas Wathne, IL Skjalg

24.01.97

3h2

 

Lonevåg

03.09

1:33,51

 

Øystein Ekrheim, Etne IL

13.04.97

3

 

Fana

05.06

1:33,90

 

Abdurrahman Hir, Selsbakk IF

07.03.97

1

 

Trondheim/St

21.08

1:34,72

 

Sindre Johansen Strandheim, Stadsbygd IL

12.12.97

2h2

 

Stjørdal

03.09

1:34,89

 

Sivert Eikrem, IL Koll

14.08.97

2h2

 

Lillestrøm

03.09

 

 

(10)

 

 

 

 

 

1:34,98

 

John Henrik Wohlen, Verdal FIK

26.02.97

1

 

Stjørdal

12.06

1:35,36

 

Mats Nordanger, Bergens TF

12.07.97

1

 

Fana

24.09

1:35,40

 

Marius Martinsen, IL Norna-Salhus

08.09.97

4h2

 

Lonevåg

03.09

1:35,47

 

Joakim Sødal, Kyrksæterøra IL

10.04.97

1h1

 

Stjørdal

03.09

1:35,52

 

Jon Gunnar Alfsen, Strømmen IF

20.07.97

3h2

 

Lillestrøm

03.09

1:35,53

 

Oscar Lillemoen, Sigdal FIK

02.01.97

1

 

Drammen

17.09

1:35,58

 

Kasper Lie, IL Fram

24.03.97

2h1

 

Stjørdal

03.09

1:35,63

 

Øystein Reme, Nittedal IL

05.05.97

3

 

Byrkjelo

03.07

1:35,69

 

Stian Øvergaard Aarvik, IL Gneist

24.04.97

4

 

Fana

05.06

1:35,73

 

David L. Bleich, Oppegård IL

23.04.97

2

 

Berger

18.09

 

 

(20)

 

 

 

 

 

1:35,86

 

Damian Steinke (GER), IL Molde-Olymp

12.01.97

4h2

 

Stjørdal

03.09

1:36,17

 

Bendik Skarstad, Trones IL

16.05.97

5h2

 

Stjørdal

03.09

1:36,63

 

Markus Einan, Sørum IL

04.02.97

5h2

 

Lillestrøm

03.09

1:37,09

 

Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK

10.11.97

3

 

Bislett

26.09

1:37,19

 

Alexander Melsom, SK Vidar

10.10.97

1

 

Bislett

04.06

1:37,52

 

Andre Jahn-Larsen, IF Sturla

31.05.97

1

 

Hønefoss

21.08

1:37,78

 

Lars Giske, IL Tyrving

05.02.97

4

 

Bislett

26.09

1:37,92

 

Andreas Rauset, Sandane TIL

09.10.97

7h2

 

Lonevåg

03.09

1.38,13

 

Henrik Hanssen, Strømmen IF

08.08.97

6h2

 

Lillestrøm

03.09

1:38,28

 

Viktor Hiller-Martinsen, Oppegård IL

17.04.97

3

 

Berger

18.09

 

 

(30)

 

 

 

 

 

1:38,29

 

Haakon Rode, IL Tyrving

10.02.67

4

 

Berger

18.09

1:38,61

 

Rolf Inge Kristiansen, IL Syril

22.04.97

5

 

Byrkjelo

03.07

1:39,31

 

Eirik Teien, IL Sandvin

06.05.97

3

 

Drammen

17.09

1:39,51

 

Fredrik Myrvang, FIK Orion

29.01.97

8h2

 

Nadderud

17.06

1:39,96

 

Teodor Olving, Bækkelagets SK

03.04.97

6

 

Lillestrøm

28.05

1:40,00

 

Ole Jørgen Folkestad, Sarpsborg IL

09.03.97

2h1

 

Lillestrøm

03.09

 

 

 

 

 

 

 

 

800 METER (2:20,00)

AR: 1:59,8

2:05,82

 

Sondre Aksel Qvale, Bøler IF

20.02.97

2h1

 

Gøteborg,SWE

09.07

2:06,53

 

Lars Lunde, Stord IL

20.05.97

1

 

Fana

10.09

2:08,73

 

Joakim Gustavsen, Dimna IL

03.04.97

1

 

Lillehammer

26.06

2:09,10

 

Thomas Bucher-Johannessen, IL Tyrving

03.02.97

2

 

Lillehammer

26.06

2:09,12

 

Marius-Emil Salvanes, Åkra IL

27.01.97

1

 

Strandebarm

02.07

2:12,26

 

Andreas Wathne, IL Skjalg

24.01.97

4

 

Fana

03.06

2:12,77

 

Abdurrahman Hir, Selsbakk IF

07.03.97

1

 

Børsa

14.08

2:13.30

 

Sindre Johansen Strandheim, Stadsbygd IL

12.12.97

3

 

Lillehammer

26.06

2:13,3

 

Oscar Lillemoen, Sigdal FIK

02.01.97

1

 

Prestfoss

25.09

2:13,57

 

Henrik Hanssen, Strømmen IF

08.08.97

2

 

Bislett

21.08

 

 

(10)

 

 

 

 

 

2:13,71

 

Øystein Ekrheim, Etne IL

13.04.97

2

 

Haugesund

21.05

2:14,84

 

Stian Øvergaard Aarvik, IL Gneist

24.04.97

6

 

Fana

03.06

2:15,08

 

Andre Jahn-Larsen, IF Sturla

31.05.97

4

 

Lillehammer

26.06

2:15,57

 

Joakim Sødal, Kyrksæterøra IL

10.04.97

3

14-15

Trondheim/St

05.06

2:16,15

 

Sivert Eikrem, IL Koll

14.08.97

3

 

Bislett

21.08

2:16,95

 

Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK

10.11.97

3

 

Bislett

28.09

2:17,55

 

Jon Gunnar Alfsen, Strømmen IF

20.07.97

2

 

Nadderud

23.09

2:17,93

 

Lars Giske, IL Tyrving

05.02.97

3

 

Nadderud

23.09

2:17,98

 

Markus Einan, Sørum IL

04.02.97

5

 

Bislett

21.08

2:18,18

 

Haakon Rode, IL Tyrving

10.02.67

4

 

Nadderud

23.09

 

 

(20)

 

 

 

 

 

2:18,37

 

Lasse Nordal, FIL Aks-77

10.08.97

7

 

Fana

03.06

2:18,68

 

Petter Stakston, Lillehammer IF

11.03.97

1

 

Lillehammer

03.05

2:18,75

 

Christian Skyttermoen, Lillehammer IF

12.04.97

4h2

 

Gøteborg,SWE

09.07

 

 

 

 

 

 

 

 

1000 METER (3:10,00)

AR: 2:35,9

2:43,92

 

Lars Lunde, Stord IL

20.05.97

1

 

Leirvik

05.09

2:44,73

 

Sondre Aksel Qvale, Bøler IF

20.02.97

3

G15

Askim

21.05

2:48,89

 

Thomas Bucher-Johannessen, IL Tyrving

03.02.97

1

 

Porsgrunn

21.09

2:56,19

 

Tore Dybdahl, Børsa IL

14.04.97

5

 

Arona, ESP

08.05

2:59,7

 

Kasper Lie, IL Fram

24.03.97

1

12-14

Stjørdal

15.06

3:00,7

 

Ole Morten Flataker, Hommelvik IL

07.02.97

2

13-14

Stjørdal

15.06

3:04,6

 

Magnar Fossbakken Lundberg, Hommelvik IL

28.03.97

3

13-14

Stjørdal

15.06

3:07,37

 

Lars Giske, IL Tyrving

05.02.97

2

 

Nadderud

03.05

 

 

 

 

 

 

 

 

1500 METER (4:55,00)

AR: 4:09,0

4:15,25

 

Lars Lunde, Stord IL

20.05.97

1

 

Fana

14.09

4:21,24

 

Sondre Aksel Qvale, Bøler IF

20.02.97

2h2

 

Nadderud

19.06

4:23,03

 

Thomas Bucher-Johannessen, IL Tyrving

03.02.97

3h2

 

Nadderud

19.06

4:29,7

 

Joakim Gustavsen, Dimna IL

03.04.97

1

 

Stjørdal

04.09

4:30,76

 

Marius Emil Salvanes, Åkra IL

27.01.97

1

 

Haugesund

22.05

4:30,91

 

Stian Øvergaard Aarvik, IL Gneist

24.04.97

5h2

 

Nadderud

19.06

4:31,9

 

Joakim Sødal, Kyrksæterøra IL

10.04.97

2

 

Stjørdal

04.09

4:32,33

 

Ådne Karlsen Bekkestad, IF Eiker-Kvikk

27.10.97

6h2

 

Nadderud

19.06

4:33,32

 

Øystein Ekrheim, Etne IL

13.04.97

2

 

Fana

14.08

4,34,8

 

Kasper Lie, IL Fram

24.03.97

3

 

Stjørdal

04.09

 

 

(10)

 

 

 

 

 

4:34,91

 

David L. Bleich, Oppegård IL

23.04.97

7h2

 

Nadderud

19.06

4:36,37

 

Henrik Hanssen, Strømmen IF

08.08.97

8h2

 

Nadderud

19.06

4:39,33

 

Andreas Wathne, IL Skjalg

24.01.97

4

 

Lonevåg

04.09

4:39,62

 

Sondre Johannes Sangnes, Ringerike FIK

12.03.97

2

 

Hønefoss

20.08

4:41,0

 

Ole Morten Flataker, Hommelvik IL

07.02.97

2

12-14

Stjørdal

17.08

4:42,1

 

Petter Stakston, Lillehammer IF

11.03.97

1

 

Sveum

04.06

4:43,67

 

Eivind Trym Wikshåland, Bækkelagets SK

10.11.97

1h1

 

Nadderud

19.06

4:44,00

 

Sindre Johansen Strandheim, Stadsbygd IL

12.12.97

2

 

Lillehammer

23.06

4:44,81

 

Haakon Rode, IL Tyrving

10.02.67

2

 

Nadderud

24.09

4:45,1

 

Tore Dybdahl, Børsa IL

14.04.97

1

 

Midtkiløra

10.07

 

 

(20)

 

 

 

 

 

4:45,38

 

Erling Tveter, Asker SK

25.04.97

3

 

Nadderud

24.09

4:45,64

 

Ekolai Lunde, IL Tyrving

03.10.97

12h2

 

Nadderud

19.06

4:45,85

 

Bendik Plesner, Larvik TIF

07.02.97

3h1

 

Nadderud

19.06

4:46,8

 

Sverre Dahlen Aspenes, IL Fram

20.06.97

5

 

Stjørdal

04.09

4:47,45

 

Jon Gunnar Alfsen, Strømmen IF

20.07.97

4

 

Nadderud

24.09

4:48,56

 

Lasse Nordal, FIL Aks-77

10.08.97

4

 

Fana

04.06

4:49,38

 

Ole Jørgen Folkestad, Sarpsborg IL

09.03.97

6

 

Lillestrøm

04.09

4:52,29

 

Odd Gundersen Sagbakken, FIK Ren-Eng

03.07.97

7

 

Lillestrøm

04.09

4:54,2

 

Sebastian Aas, Strindheim IL

26.11.97

6

 

Stjørdal

04.09

 

 

 

 

 

 

 

 

2000 METER (7:10,00)

AR: 5:52,5

5:57,87

 

Lars Lunde, Stord IL

20.05.97

7h1

P15

Gøteborg,SWE

10.07

6:00,32

 

Sondre Aksel Qvale, Bøler IF

20.02.97

11h1

P15

Gøteborg,SWE

10.07

6:19,29

 

Ådne Karlsen Bekkestad, IF Eiker-Kvikk

27.10.97

1

 

Hokksund

13.06

6:19,91

 

Tore Dybdahl, Børsa IL

14.04.97

1

 

Børsa

14.08

6:20,98

 

Joakim Sødal, Kyrksæterøra IL

10.04.97

2

 

Børsa

14.08

6:39,42

 

Christian Skyttermoen, Lillehammer IF

12.04.97

12h2

P15

Gøteborg,SWE

10.07

6:45,84

 

Sindre Johansen Strandheim, Stadsbygd IL

12.12.97

3

 

Børsa

14.08

7:02,74

 

Magnus Dybdahl, Børsa IL

14.04.97

4

 

Børsa

14.08

 

 

 

 

 

 

 

 

3000 METER

AR: 9:16,5

9:25,95

 

Lars Lunde, Stord IL

20.05.97

1

G15

Fana

25.09

9:30,27

 

Tore Dybdahl, Børsa IL

14.04.97

2

 

Las Palmas

27.05

10,41,26

 

Sebastian Aas, Strindheim IL

26.11.97

2

 

Trondheim/St

16.07

10:50,51

 

Emil Gussland Jensen, Larvik TIF

17.07.97

1

 

Larvik

25.05

10:52,21

 

Sondre Strøm, Laksevåg TIL

03.03.97

1

 

Fana

17.08

10:52,45

 

Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF

27.06.97

1

 

Fana

27.07

10:59,13

 

Magnus Dybdahl, Børsa IL

14.04.97

5

 

Las Palmas

27.05

 

 

 

 

 

 

 

 

5000 METER

19:08,5

 

Lasse Nordal, FIL Aks-77

10.08.97

1

 

Eikanger

25.09

 

 

 

 

 

 

 

 

80 METER HEKK/HURDLES (84 cm) (14,50)

AR: 11,26/11,1

12,53

+1,0

Petter Sørum Hagen, Veldre Friidrett

24.01.97

1

 

Lillehammer

11.09

12,54

-0,5

Tobias Skavnes Våge, Dimna IL

05,09.97

1

 

Ulsteinvik

11.09

12,96

+0,6

Rasmus Gjemmestad, IF Sturla

18.04.97

1h2

 

Nadderud

19.06

12,97

+1,5

Johannes Bergh, IL Koll

08.02.97

1

 

Bislett

20.08

13,03

+1,5

Snorre Gjertsen Barkbu, IL Tyrving

28.06.97

2

 

Bislett

20.08

13,22

+0,5

Joakim Gustavsen, Dimna IL

03.04.97

2

 

Byrkjelo

03.07

13,34

+0,5

Sigurd Leikanger Feidje, Florø TIF

24.06.97

3

 

Byrkjelo

03.07

13,35

+1,7

Thorbjørn Vika Tholo, Bergens TF

20.01.97

1

 

Haugesund

21.05

13,37

-1,1

Sebastian A. Haugland, Osterøy IL

04.04.97

1f