Gutter/Boys 13 (1998) Inne

Pr 30.06.11

Utarbeidet av Tony Liestøl. E-mail: tliestol@hotmail.com.  Fødselsdata ved Jan-Jørgen Moe

60 Meter

8,05

1

Åsmund Fornes Sand

Verdal

19.02.96

Ås, Swe

11.12

8,27

1-fi

Fabian Kaufmann

Bøler

06.01.98

Ekeberg

12.03

8,31

1

Håvard Mannsverk

Bul Tromsø

08.05.98

Tromsø

08.12

8,44

2-fi

Andreas Hoven

Sandvin

20.02.98

Ekeberg

05.02

8,45

1-fi

Sondre Rinde

Gneist

28.01.98

Stange

19.03

8,47

1

Markus Karel Færevik

Nesodden

16.03.98

Ekeberg

11.12

8,50

2-fi

Toralv Opsal

Ørsta

09.03.98

Stange

19.03

8,55

1

Håvard Rosseland Johansen

Lye

08.06.98

Kristiansand

29.01

8,58

3-fi

Vegard Hope Bjørge

Eiker Kvikk

29.06.98

Stange

19.03

8,61

1

Vetle Sørstrand Haugen

Florø

29.01.98

Florø

19.03

8,63

2

Joel Andreas Dale

Bul Oslo

06.02.98

Ekeberg

11.12

8,69

1

Bjørnar Lie

Orion

13.02.98

Stange

29.01

8,73

1

Thomas Svendsen

Fredrikstad

11.08.98

Moss

15.02

8,74

1

Erlend Nilsen

Byåsen

10.05.98

Ranheim

24.11

8,75

1

Helge Helø Klemetsdal

Ås

02.07.98

Lillestrøm

26.03

8,76

1

Torstein Nordvik

Kristiansand

12.05.98

Kristiansand

16.12

8,76

1-h1

Herman Haug

Nesøya

20.10.98

Stange

19.03

8,79

5-fi

Gjert Christian Svendsøy

Sandvin

03.01.98

Stange

19.03

8,80

2

Henrik Lindam

Nittedal

08.05.98

Lillestrøm

26.03

8,83

1-h2

Sander Kronstrand Kvalvåg

Lambertseter

28.08.98

Ekeberg

05.02

8,84

2

William Stenevik

Florø

07.05.98

Florø

19.02

8,89

3

Audun Bakke Jensen

Koll

22.02.98

Ekeberg

11.12

8,96

4-fi

Audun Dahl Vonen

Askim

24.05.98

Lillestrøm

29.01

8,99

2

Magnus Torvund

Mandal/Halse

17.01.98

Kristiansand

30.01

9,00

3

Øystein Mathias Opdal

Overhalla

23.11.96

Ås, Swe

11.12

9,00

3-h3

Marius Øen Cleveland

Sandvin

09.08.98

Stange

19.03

9,01

4

Håvar Dahlen

Skaun

12.06.98

Ås, Swe

11.12

9,01

2

Viktor Nordstrand Sand

Fredrikstad

14.10.98

Moss

15.02

9,04

3

Sindre Olsvik

Lista

14.03.98

Kristiansand

29.01

9,06

1

Håvard Sæther Pedersen

Haugesund

01.09.98

Stavanger

30.01

9,06

1

Håvard Skailand

Bryne

09.07.98

Stavanger

30.01

9,07

7

Thomas Jefferson Byrkjeland

Koll

11.02.98

Ekeberg

11.12

9,08

5

Even Dale

Herkules

07.08.98

Drammen

12.02

9,08

4-h2

Magnus Kringstad

Bul Oslo

06.05.98

Stange

19.03

9,10

5

Sander Bjørkli Stigum

Steinkjer

24.03.98

Ås, Swe

11.12

9,10

3

Jacob Haraldstad

Moss

08.06.98

Moss

15.02

9,10

4-h1

Markus Haugli Hystad

Lørenskog

06.11.98

Stange

19.03

9,10

5-h2

Martin Aasen Law

Nesøya

14.04.98

Stange

19.03

9,15

1

Fabian Langås

Namsen

05.02.98

Ås, Swe

29.01

9,17

1-h1

Kristoffer Sylta

Laksevåg

12.03.98

Fana

29.01

9,18

3-fi

Nils Johan Rogstad Sørheim

Ås

31.01.98

Ekeberg

12.03

9,19

4-h2

Anders Gaarud

Ringerike

13.12.98

Ekeberg

05.02

9,21

5

Francin Anoj Vincent

Strømmen

29.05.98

Lillestrøm

26.03

9,24

8

Jesper Berge Hansen

Herkules

17.02.98

Drammen

12.02

9,25

6

Vegar Reitan

Malvik

14.06.98

Ås, Swe

11.12

9,25

1

Elias Bjørnevik

Stjørdal

02.09.98

Ranheim

25.01

9,26

2

Ola Almås Jullumstrø

Ranheim

13.12.98

Ranheim

25.01

9,26

6

Sondre Opaker Øines

Ullensaker/Kisa

13.05.98

Lillestrøm

26.03

9,27

2-h2

Mathias Riisnes Riise

Kalandseid

05.04.98

Fana

29.01

9,30

4-h3

Fredrik Bolt-Hansen Klonteig

Sandvin

17.11.98

Stange

19.03

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Manuelle Tider

 

 

 

 

9,0

1

Håkon Clasen

Sandefjord

06.05.98

Larvik

30.10

9,0

1

Tobias Gletne

Lyngdal

05.05.98

Lyngdal

11.01

 

100 Meter

13,25

1

Henrik Skulevold

Sola

98

Sandnes

03.05

14,11

2

Håvard Rosseland Johansen

Lye

08.06.98

Sandnes

03.05

 

200 Meter

27,45

1

Sondre Rinde

Gneist

28.01.98

Stange

20.03

28,14

1

Bjørnar Lie

Orion

13.02.98

Stange

30.01

28,16

2

Toralv Opsal

Ørsta

09.03.98

Stange

20.03

29,04

3

Markus Karel Færevik

Nesodden

16.03.98

Stange

20.03

29,17

4

Henrik Lindam

Nittedal

08.05.98

Stange

20.03

29,34

5

Herman Haug

Nesøya

20.10.98

Stange

20.03

29,72

6

Sander Kronstrand Kvalvåg

Lambertseter

28.08.98

Stange

20.03

29,79

7

Anders Gaarud

Ringerike

13.12.98

Stange

20.03

29,79

7

Gjert Christian Svendsøy

Sandvin

03.01.98

Stange

20.03

30,04

9

Magnus Kringstad

Bul  Oslo

06.05.98

Stange

20.03

30,37

10

Martin Aasen Law

Nesøya

14.04.98

Stange

20.03

30,57

11

Trygve Andreas Eide

Raufoss

30.01.98

Stange

20.03

30,81

1

Fabian Langås

Namsen

05.02.98

Ås, Swe

29.01

30,93

12

Vegard Hope Bjørge

Eiker Kvikk

29.06.98

Stange

20.03

31,03

13

Marius Øen Cleveland

Sandvin

09.08.98

Stange

20.03

31,48

1

Fredrik Sandvik

Askim

23.03.98

Ekeberg

12.03

31,87

14

Fredrik Bolt-Hansen Klonteig

Sandvin

17.11.98

Stange

20.03

32,40

3

Sigurd Fløistad

Ås

20.04.98

Ekeberg

12.03

 

400 Meter

 

 

 

 

 

 

 

 

600 Meter

1,43,1

1

Sondre Skaaren

Skjalg

08.01.98

Stavanger

14.01

1,44,88

4

Bendik  Lillemoen Skaalerud

Kristiansand

03.09.98

Drammen

12.02

1,45,02

1

Toralv Opsal

Ørsta

09.03.98

Stange

19.03

1,45,67

2

Fredrik Sandvik

Askim

23.03.98

Stange

19.03

1,47,56

1

Thomas Jefferson Byrkjeland

Koll

11.02.98

Ekeberg

11.12

1,48,17

1

Fabian Kaufmann

Bøler

06.01.98

Ekeberg

12.03

1,50,72

1

Helge Helø Klemetsdal

Ås

02.07.98

Lillestrøm

26.03

1,51,88

1

Vegar Reitan

Malvik

14.06.98

Ranheim

06.12

1,51,94

1

Elias Bjørnevik

Stjørdal

02.09.98

Ranheim

25.01

1,53,47

1

Audun Dahl Vonen

Askim

24.05.98

Ekeberg

05.02

1,55,66

3

Noah Wicken

Bul Oslo

12.10.98

Ekeberg

05.02

1,55,8

2

Mats Berge

Skjalg

15.07.98

Stavanger

14.01

1,55,99

3

Sander Kronstrand Kvalvåg

Lambertseter

28.08.98

Stange

19.03

1,56,19

2

Anton Elvseth

Lierne

22.10.98

Ås, Swe

11.12

1,57,70

2

Francin Anoj Vincent

Strømmen

29.05.98

Lillestrøm

26.03

1,58,08

4

Martin Grønvold

Ren Eng

01.01.98

Stange

19.03

1,58,31

1

Gjert Christian Svendsøy

Sandvin

03.01.98

Lillestrøm

29.01

1,58,33

7

Jan Nijmeijer

Urædd

14.02.98

Drammen

12.02

1,58,48

2

Torstein Nordvik

Kristiansand

12.05.98

Kristiansand

16.12

1,58,58

8

Sindre Skretting

Snøgg

22.01.98

Drammen

12.02

1,59,19

1

Håvard Mannsverk

Bul Tromsø

08.05.98

Tromsø

30.01

1,59,2

3

Thomas Bergsaker

Skjalg

19.10.98

Stavanger

14.01

1,59,32

4

Joel Andreas Dale

Bul Oslo

06.02.98

Ekeberg

11.12

1,59,54

3

Sondre Opaker Øines

Ullensaker/Kisa

13.05.98

Lillestrøm

26.03

2,00,3

4

Lars Djuve

Skjalg

05.02.98

Stavanger

14.01

2,00,35

7

Simen Hasselberg

Ullensaker/Kisa

07.12.98

Stange

19.03

2,00,37

8

Sander Hasselberg

Ullensaker/Kisa

07.12.98

Stange

19.03

2,00,6

5

Torje Steinsland

Skjalg

11.08.98

Stavanger

14.01

2,00,67

3

Sander Bjørkli Stigum

Steinkjer

24.03.98

Ås, Swe

11.12

2,00,68

1

Inka Midthassel

Skjalg

06.02.98

Stavanger

30.01

2,01,0

6

William Undal

Skjalg

09.03.98

Stavanger

14.01

2,03,02

9

Fredrik Bolt-Hansen Klonteig

Sandvin

17.11.98

Stange

19.03

2,03,28

1

Eivind Krokan Murud

Lillehammer

02.08.98

Stange

29.01

2,03,29

6

Emil Buland

Bul Oslo

04.01.98

Ekeberg

11.12

2,03,31

10

Vegard Hope Bjørge

Eiker Kvikk

29.06.98

Stange

19.03

2,03,7

7

Arne Hernæs Larsen

Skjalg

15.09.98

Stavanger

14.01

2,04,48

2

Øyvind Brekke

Målselv

11.04.98

Tromsø

30.01

2,04,53

4

Henrik Fagerli

Lierne

29.08.98

Ås, Swe

11.12

2,04,63

11

Mathias Molne Kjøllesdal

Sturla

07.07.98

Stange

19.03

2,05,19

7

Johannes Nystøl

Lambertseter

03.03.98

Ekeberg

11.12

2,05,22

8

Marius Øen Cleveland

Sandvin

09.08.98

Ekeberg

11.12

2,05,3

8

Jakob Misje

Skjalg

04.04.98

Stavanger

14.01

2,05,54

4

Jacob Haraldstad

Moss

08.06.98

Ekeberg

05.02

 

800 Meter

2,25,30

1

Håkon Tallhaug Gulbrandsen

Øystre Slidre

27.02.98

Stange

30.01

2,32,75

1

Bendik Lillemoen Skaalerud

Kristiansand

03.09.98

Kristiansand

29.01

2,38,04

1

Helge Helø Klemetsdal

Ås

02.07.98

Askim

23.01

2,40,40

2

Fredrik Sandvik

Askim

23.03.98

Askim

23.01

2,46,20

3

Audun Dahl Vonen

Askim

24.05.98

Askim

23.01

2,49,41

4

Jacob Haraldstad

Moss

08.06.98

Askim

23.01

2,49,81

5

Kay Hammer

Ørje

13.08.98

Askim

23.01

2,53,94

2

Magnus Torvund

Mandal/Halse

17.01.98

Kristiansand

29.01

2,54,05

3

Eirik Håland

Kristiansand

09.09.98

Kristiansand

29.01

3,02,27

6

Filip Diskerud

Ørje

22.12.98

Askim

23.01

3,04,83

2

Andreas Askim Vatne

Bul Oslo

21.04.98

Stange

30.01

 

1000 Meter

 

 

 

 

 

 

 

 

60 Meter Hekk-Hurdles-76,2 Cm

10,42

1

Vetle Sørstrand Haugen

Florø

29.01.98

Florø

19.03

10,64

1

Sondre Rinde

Gneist

28.01.98

Fana

29.01

10,82

1

Håvard Sæther Pedersen

Haugesund

01.09.98

Stord

05.02

11.29

1

Sindre Olsvik

Lista

14.03.98

Kristiansand

29.01

11,45

1

Henrik Lindam

Nittedal

08.05.98

Lillestrøm

26.03

11,70

1

Fabian Langås

Namsen

05.02.98

Ås, Swe

29.01

11,86

2

Inge Eide Johnsen

Fana

08.01.98

Fana

29.01

11,89

1

Markus Karel Færevik

Nesodden

16.03.98

Lillestrøm

29.01

12,30

2

Thomas Svendsen

Fredrikstad

11.08.98

Lillestrøm

29.01

12,30

2

Jakob Straume

Hyen

03.12.96

Florø

19.03

12,61

3

Håvar Elton Larsen

Minerva

05.03.98

Lillestrøm

29.01

12,66

2

Rasmus  YtterdalBolkan

Namsen

19.03.98

Ås, Swe

29.01

12,72

4

Anders Gaarud

Ringerike

13.12.98

Lillestrøm

29.01

12,90

2

Bob Langereis

Flekkefjord

15.08.98

Kristiansand

29.01

13,16

1

Kristoffer Sylta

Laksevåg

12.03.96

Fana

04.02

13,07

5

Håkon Eriksson

Minerva

16.03.98

Lillestrøm

29.01

13,30

6

Sander Vartdal Bråten

Ringerike

07.12.98

Lillestrøm

29.01

13,50

2

Marcus Finn

Flekkefjord

14.06.98

Lyngdal

15.01

 

Høyde - High Jump

1,60

1

Toralv Opsal

Ørsta

09.03.98

Stange

20.03

1,50

1

Håvard Sæther Pedersen

Haugesund

01.09.98

Stord

05.02

1,47

1

Markus Karel Færevik

Nesodden

16.03.98

Lillestrøm

29.01

1,40

1

Thomas Ommundsen

Sørild

21.03.98

Kristiansand

29.01

1,40

1

Vetle Sørstrand Haugen

Florø

29.01.98

Florø

19.03

1,38

2

Sindre Olsvik

Lista

14.03.98

Kristiansand

29.01

1,35

1

Tobias Gletne

Lyngdal

05.05.98

Lyngdal

15.01

1,35

1

Kristoffer Sylta

Laksevåg

12.03.98

Fana

29.01

1,35

3

Eivind Slettene

Sørild

15.05.98

Kristiansand

29.01

1,35

1

Håvard Mannsverk

Bul Tromsø

08.05.98

Tromsø

30.01

1,35

1

Sander Kronstrand Kvalvåg

Lambertseter

28.08.98

Ekeberg

05.02

1,35

1

Sondre Alexander Høyland

Tyrving

20.05.98

Ekeberg

12.03

1,35

1

Herman Haug

Nesøya

20.10.98

Lillestrøm

26.03

1,35

2

Henrik Lindam

Nittedal

08.05.98

Lillestrøm

26.03

1,30

2

Inge Eide Johnsen

Fana

08.01.98

Fana

29.01

1,30

2

Tobias Fischer Holm

Skjalg

28.06.98

Stavanger

30.01

1,30

3

Inka Midthassel

Skjalg

06.02.98

Stavanger

30.01

1,30

2

Eirik Leikvoll

Gneist

15.07.98

Fana

20.02

1,27

2

Ådne Kongestøl Vik

Fitjar

05.09.98

Stord

05.02

1,25

1

Simon Ruud

Rana

24.04.98

Rana

12.01

1,25

4

Ole Kristoffer Vesterhus

Lyngdal

21.06.98

Kristiansand

29.01

1,25

2

Øyvind Brekke

Målselv

11.04.98

Tromsø

30.01

1,25

2

Anders Gaarud

Ringerike

13.12.98

Ekeberg

05.02

1,25

3

Johannes Nystøyl

Lambertseter

03.03.98

Ekeberg

05.02

1,25

1

Ole Tobias Løvdal

Tvedestrand

98

Tvedestrand

13.02

1,25

1

Bjørn Tore Osdal

Almenning

20.02.98

Nordfjord

05.03

1,25

6

Sindre Skar

Veldre

06.01.98

Stange

20.03

1,25

7

Fredrik Bolt-Hansen Klonteig

Sandvin

17.11.98

Stange

20.03

1,20

1

Jan Nijmeijer

Urædd

14.02.98

Porsgrunn

03.01

1,20

2

Jørgen Reinnes

Bul Tromsø

02.09.98

Tromsø

12.01

1,20

1

Ola Almås Jullumstrø

Ranheim

13.12.98

Ranheim

25.01

1,20

2

Håkon Eriksson

Minerva

16.03.98

Lillestrøm

29.01

1,20

2

Sander Vartdal Bråten

Ringerike

07.12.98

Lillestrøm

29.01

1,20

1

Johan Dompidal

Veldre

28.03.98

Stange

30.01

1,20

4

Halvor Skribeland

Skjalg

24.11.98

Stavanger

30.01

1,20

2

Mathias Riisnes Riise

Fana

05.04.98

Fana

06.02

1,20

2

Johannes Myrvoll Nystøl

Lambertseter

03.03.98

Ekeberg

12.03

1,17

3

Jørgen Bjørndal

Haugesund

09.08.98

Stord

05.02

1,15

4

Magnus Torvund

Mandal/Halse

17.01.98

Lyngdal

15.01

1,15

5

Håvar Elton Larsen

Minerva

05.03.98

Lillestrøm

29.01

1,15

4

Henrik Høidal

Florø

98

Florø

19.03

1,15

1

Sondre Ljosdal Galtung

Olden

98

Florø

02.04

1,10

1

Jørgen Agasøster

Bremnes

04.03.98

Stord

28.12

1,10

5

Bob Langereis

Flekkefjord

15.08.98

Kristiansand

29.01

1,10

11

Magnus Kråbøl

Ullensaker/Kisa

05.12.98

Stange

20.03

1,10

5

Jakob Straume

Hyen

03.12.96

Florø

19.03

 

Høyde uten tilløp - High jump standing

1,23

1

Toralv Opsal

Ørsta

09.03.98

Ørsta

23.02

1,18

1

Mikael Andelic

Sarpsborg

22.06.98

Oppegård

14.02

1,15

1

Viktor Nordstrand Sand

Fredrikstad

14.10.98

Fredrikstad

28.01

1,15

1

Markus Karel Færevik

Nesodden

16.03.98

Nesodden

03.02

1,15

1

Andreas Mowinckel- Nilsen

Os Turn

30.06.98

Os

22.02

1,10

1

Eirik Sangolt

Skogsøy

06.08.98

Laksevåg

08.01

1,10

1

Eivind Rød Slettene

Sørild

15.05.98

Arendal

10.02

1,10

2

Thomas Ommundsen

Sørild

21.03.98

Arendal

10.02

1,10

1

Anders Laupstad

Egersund

17.01.98

Egersund

17.02

1,10

1

Sander Kronstrand Kvalvåg

Lambertseter

28.08.98

Ekeberg

29.03

1,06

2

Eirik Leikvoll

Gneist

15.07.98

Laksevåg

08.01

1,06

1

Kristoffer Sylta

Laksevåg

12.03.98

Laksevåg

25.03

1,05

1

Sondre Gjesdal

AKS 77

19.05.98

Knarvik

02.12

1,05

1

Magnus Enes Heggøy

Ask

07.02.98

Ravnanger

13.01

1,05

1

Vegard Hope Bjørge

Eiker Kvikk

29.06.98

Modum

28.01

1,05

1

Håvard Rosseland Johansen

Lye

08.06.98

Lye

10.02

1,05

1

Rasmus Ytterdal Bolkan

Namsen

19.03.98

Namsos

28.02

1,05

1

Vebjørn Vårdal

Osterøy

06.08.98

Osterøy

11.03

1,03

1

Thomas Bjørnstad

Bækkelaget

10.08.98

Bækkelaget

07.03

1,02

1

Ådne Kongestøl Vik

Fitjar

05.09.98

Stord

21.02

1,00

1

Henrik Lindam

Nittedal

08.05.98

Nittedal

24.10

1,00

1

Håvard Skailand

Bryne

09.07.98

Bryne

23.01

1,00

2

Anders Gaarud

Ringerike

13.12.98

Modum

28.01

1,00

3

Moritz Krause

Fredrikstad

22.04.98

Fredrikstad

28.01

1,00

3

Audun Kleven Rød

Sørild

24.07.98

Arendal

10.02

1,00

1

Bjørn Tore Osdal

Almenning

20.02.98

Vågsøy

16.02

1,00

2

Sondre Herrevold

Os Turn

04.12.98

Os

22.02

1,00

2

Sondre Rinde

Gneist

28.01.98

Ytrebygda

25.02

0,98

2

Mathias Wåge

Almenning

14.01.98

Vågsøy

16.02

0,97

1

Elias Bjørnevik

Stjørdal

02.09.98

Hegra

17.02

0,95

2

Kristoffer Møvik

AKS 77

21.10.98

Knarvik

02.12

0,95

2

Steffen Aarseth

Ørsta

03.06.98

Ørsta

09.12

0,95

1

Tage Slind Jensen

Nesodden

20.09.98

Nesodden

16.12

0,95

1

Lars Petter Limstrand

Åmøy & Grønøy

17.03.98

Glomfjord

16.01

0,95

4

Thomas Svendsen

Fredrikstad

11.08.98

Fredrikstad

28.01

0,95

2

Joakim Gjølstad

Nesodden

04.08.98

Nesodden

03.02

0,95

1

Sander Vartdal Bråten

Ringerike

07.12.98

Hønefoss

21.02

0,95

1

Jørgen Reinnes

Bul Tromsø

02.09.98

Tromsø

02.03

0,95

2

Jakob Toften

Bul Tromsø

06.04.98

Tromsø

02.03

0,95

1

Ole Tobias Løvdal

Tvedestrand

98

Tvedestrand

16.03

0,92

1

Gustav Krohn

Bergens Turn

20.10.98

Bergen

15.03

0,91

1

Jørgen Agasøster

Bremnes

04.03.98

Bømlo

09.12

0,91

2

Eivind Ekren

Laksevåg

98

Laksevåg

25.03

0,90

1

Jan Øyvind Myklebust

Ask

15.10.98

Ravnanger

02.12

0,90

3

Knut Erik Myklebust

Ørsta

10.06.98

Ørsta

09.12

0,90

3

Simon Høydal Sætre

Ørsta

15.10.98

Ørsta

09.12

0,90

1

Trym Jørgensen

Egersund

21.05.98

Egersund

16.12

0,90

1

Joakim Bernhardsen

Herøysund

28.11.98

Herøysund

29.01

0,90

2

Audun Fossberg

Rosendal

01.11.98

Herøysund

29.01

0,86

3

Dan Andre Haukland

Nesodden

03.05.98

Nesodden

03.02

0,85

2

Blazej Potak

Egersund

98

Egersund

16.12

0,85

1

Jakob Straume

Hyen

03.12.98

Sandane

10.12

 

Stav - Pole vault

2,47

1

Eirik Leikvoll

Gneist

15.07.98

Fana

20.02

2,10

1

Håkon Gløtta Kristiansen

Pioner

26.10.98

Tromsø

27.02

 

Lengde-Long jump – (Satssone - zone)

5,42

1

Åsmund Fornes Sand

Verdal

19.02.96

Ås, Swe

11.12

5,02

1

Toralv Opsal

Ørsta

09.03.98

Sykkylven

19.02

4,81

1

Henrik Skulevold

Sola

98

Sandnes

03.05

4,73

1

Håvard Mannsverk

Bul Tromsø

08.05.98

Tromsø

29.01

4,63

1

Magnus Torvund

Mandal/Halse

17.01.98

Kristiansand

29.01

4,61

1

Erlend Didrik Aas

Kristiansand

15.02.98

Kristiansand

16.12

4,60

2

Sondre Rinde

Gneist

28.01.98

Stange

19.03

4,60

1

Vetle Sørstrand Haugen

Florø

29.01.98

Florø

19.03

4,53

2

Mathias Wester

Overhalla

26.06.98

Ås, Swe

11.12

4,50

2

Håvard Rosseland Johansen

Lye

08.06.98

Kristiansand

29.01

4,46

1

Kristoffer Sylta

Laksevåg

12.03.98

Fana

04.02

4,45

3

Sindre Olsvik

Lista

14.03.98

Kristiansand

29.01

4,44

3

Håvar Dahlen

Skaun

12.06.98

Ås, Swe

11.12

4,44

3

Sander Kronstrand Kvalvåg

Lambertseter

28.08.98

Stange

19.03

4,44

4

Gjert Christian Svendsøy

Sandvin

03.01.98

Stange

19.03

4,42

1

Jacob Haraldstad

Moss

08.06.98

Askim

23.01

4,40

1

Håkon Larsen Aunet

Stjørdal

09.05.98

Ranheim

16.01

4,39

5

Fredrik Bolt-Hansen Klonteig

Sandvin

17.11.98

Stange

19.03

4,36

6

Henrik Lindam

Nittedal

08.05.98

Stange

19.03

4,30

7

Vegard Hope Bjørge

Eiker Kvikk

29.06.98

Stange

19.03

4,25

8

Markus Karel Færevik

Nesodden

16.03.98

Stange

19.03

4,22

1

Bjørnar Lie

Orion

13.02.98

Stange

29.01

4,21

5

Fabian Langås

Namsen

05.02.98

Ås, Swe

11.12

4,20

2

Magnus Løining

Sandnes

98

Sandnes

03.05

4,14

3

Andreas Mowinckel- Nilsen

Os Turn

01.09.98

Fana

29.01

4,13

9

Anders Gaarud

Ringerike

13.12.98

Stange

19.03

4,10

7

Robin Fissum

Skaun

98

Ås, Swe

11.12

4,10

4

Anders Laupstad

Egersund

17.01.98

Kristiansand

29.01

4,06

4

Niklas Solem-Young – GBR

Fana

26.02.98

Fana

29.01

4,02

5

Ole Kristian Vesterhus

Lyngdal

21.06.98

Kristiansand

29.01

4,00

2

Tobias Gletne

Lyngdal

05.05.98

Lyngdal

15.01

4,00

10

Sondre Opaker Øines

Ullensaker/Kisa

13.05.98

Stange

19.03

3,98

2

Øyvind Brekke

Målselv

11.04.98

Tromsø

29.01

3,98

11

Herman Haug

Nesøya

20.10.98

Stange

19.03

3,97

5

Sondre Gjellestad

Bjarg

26.08.98

Fana

29.01

3,97

12

Marius Øen Cleveland

Sandvin

09.08.98

Stange

19.03

3,95

1

Eirik Leikvoll

Gneist

15.07.98

Fana

07.01

3,92

9

Vegar Reitan

Malvik

14.06.98

Ås, Swe

11.12

3,90

6

Eivind Slettene

Sørild

15.05.98

Kristiansand

29.01

3,88

13

Nils Johan Rogstad Sørheim

Ås

31.01.98

Stange

19.03

3,84

14

Markus Haugli Hystad

Lørenskog

06.11.98

Stange

19.03

3,83

3

Bjørn Tore Osdal

Almenning

20.02.98

Florø

19.03

3,82

2

Filip Diskerud

Ørje

22.12.98

Askim

23.01

3,79

2

Jan Nijmeijer

Urædd

14.02.98

Porsgrunn

22.01

3,78

4

Mathias Våge

Almenning

14.01.98

Florø

19.03

3,77

1

Tim Sommernes

Rana

14.11.98

Rana

12.01

3,71

5

Jakob Straume

Hyen

03.12.98

Florø

19.03

3,71

3

Rasmus Øxnevad

Sandnes

98

Sandnes

03.05

3,69

1

Kristoffer Møvik

AKS 77

21.10.98

Knarvik

02.12

3,69

2

Eirik Håland

Kristiansand

04.09.98

Kristiansand

16.12

3,69

7

Bob Langereis

Flekkefjord

15.08.98

Kristiansand

29.01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lavere Grop

 

 

 

 

4,92

1

Helge Helø Klemetsdal

Ås

02.07.98

Lillestrøm

26.03

4,76

5-g14

Andreas Hoven

Sandvin

20.02.98

Ekeberg

05.02

4,73

1

Håvard Sæther Pedersen

Haugesund

01.09.98

Stavanger

30.01

4,69

1

Jacob Haraldstad

Moss

08.06.98

Moss

15.02

4,68

1

Fabian Kaufmann

Bøler

06.01.98

Ekeberg

11.12

4,47

1

Sander Kronstrand Kvalvåg

Lambertseter

28.08.98

Drammen

08.01

4,47

2

Vegard Hope Bjørge

Eiker Kvikk

29.06.98

Ekeberg

12.03

4,44

2

Thomas Svendsen

Fredrikstad

11.08.98

Moss

15.02

4,44

2

Herman Haug

Nesøya

20.10.98

Lillestrøm

26.03

4,42

3

Viktor Nordstrand Sand

Fredrikstad

14.10.98

Moss

15.02

4,38

2

Håvard Skailand

Bryne

09.07.98

Stavanger

30.01

4,31

7

Jesper Berge Hansen