Resultater 2010

Det er innkommet 1853 resultatlister
Søking i denne listen gjøres med nettleserens søkeverktøy: Rediger -->Søk på denne siden.

20/12:Seriestevne (Stord)
15/11:Seriestevne (Stord)
8/12:Kretsstevne (Asker Skiklubb)
30/11:Frikarusellen (Fri)
9/11:Frikarusellen (Fri)
30/10:Frikarusellen (Fri)
19/10:Frikarusellen (Fri)
8/9:Skuleløpet (Fri)
30/8:Arnaløpet (Fri)
28/4:Frikarusellen (Fri)
14/4:Fristafetten (Fri)
7/4:Frikarusellen (Fri)
17/3:Frikarusellen (Fri)
3/2:Frikarusellen (Fri)
30/12:Romjulsstevne (Nordlys)
16/10:Atlanten banemaraton (Norodd)
25/5:Kristiansundsløpet (Norodd)
27/4:Noroddstafetten (Norodd)
14/12:Snøkuten (Veldre)
16/11:Snøkuten (Veldre)
19/10:Snøkuten (Veldre)
*27/12:Seriestevne (Laksevåg)
*26/12:Romjulssprint (Lillehammer)
30/12:Stavstevne (Moelven)
17/12:Seriestevne (Laksevåg)
31/12:Tønsbergløpet (Tønsberg)
16/12:Nissestevne (Kristiansand)
28/12:Romjulsstevne (Stord)
29/12:Oppegård Open (Oppegård)
28/12:Seriestevne (Osterøy)
28/12:Romjulsstevne (Stein)
13/12:Hoppstevne (Hovding)
4/12:Arkansas State Kick-off Klassic (Jonesboro, AK, USA)
20/12:Hopp uten tilløp (Norna-Salhus)
17/12:Kretsstemne (Lye)
18/9:Landsdelskamp (Vest-Agder FIK)
18/12:Christmas vault (Brentwood, CA, USA)
18/12:TF-stevne (Trondheim Friidrett)
18/12:Treningsstevne (Orion)
16/12:Hopp uten tilløp (Egersund)
16/12:Innestevne (Nesodden)
28/11:Bislett 24-timers (Spiridon)
17/11:Seriestemne (Harding)
2/12:Seriestevne (Ask)
24/10:Spikkestad Open (ROS)
*14/12:Seriestevne (Bergens Turn)
12/12:Hallstevne (Fri)
11/12:Julestevne stafetter (BUL)
11/12:Julestevne (BUL)
5/12:Terrengløpskarusell løp 1 (Sveio)
23/10:Seriestemne (Trio)
10/3:Hallstevne (Fri)
11/12:Interkretskamp (Ås, SWE)
12/12:EM terrengløp (Albufeira, POR)
9/12:Treningsstemne (Ørsta)
9/12:Seriestemne (Bremnes)
8/12:Seriestevne (BUL Tromsø)
8/12:Seriestemne (Harding)
7/12:Seriestemne (Dimna)
6/12:Seriestevne (Jægervatnet)
29/11:Seriestevne (Jægervatnet)
28/10:Seriestemne (Gular)
13/4:Seriestevne (Rosendal)
11/3:Seriestemne (Trio)
4/3:Seriestemne (Trio)
18/2:Seriestemne (Trio)
13/2:Seriestemne (Trio)
10/2:Seriestemne (Ulvik)
16/9:Klubbmesterskap (Veldre)
2/9:Treningsstevne (Veldre)
19/8:Treningsstevne (Veldre)
10/6:Treningsstevne (Veldre)
6/5:Treningsstevne (Veldre)
7/12:Friidrettsstevne (Stein)
2/12:Seriestemne (AKS-77)
6/12:Adventstevnet (Ranheim)
6/12:Treningsstevne (Ålesund)
3/12:Treningsstevne (Snøgg)
3/7:Atlanterhavsløpet (Bryn)
4/12:Stavstevne (Gneist)
4/12:Arborettrimmen 4 (Sandnes)
1/12:Hopp uten tilløp (Osterøy)
29/8:Flemstubben (Flemma)
27/11:Stavstevne (Gneist)
26/11:Treningsstevne (Valder)
24/11:Innendørsstevne (Nidelv)
22/11:Hoppstevne (Norna-Salhus)
24/8:Kongeleikar (Førde)
22/5:Åndalsnesløpet (Åndalsnes)
1/5:1. mailøpet (Åheim)
24/4:Hardarløpet (Hareid)
24/4:Fosnavågløpet (Bergsøy)
18/4:KM terrengløp (Dimna)
18/4:Dimnaløpet (Dimna)
21/11:Lotto Cross Cup (Roulers, BEL)
18/11:Seriestemne (Bremnes)
26/10:Kveldsrunden (Skarphedin)
22/9:Kongeleikane (Syril)
4/9:Telemarkhelten (Dyra Vaa)
20/8:Seriestemne (Hornindal)
25/5:Regionmesterskap (Oppstad)
25/5:Regionmesterskap (Rena)
28/1:Seriestemne (Trio)
23/1:Seriestemne (Trio)
21/1:Seriestemne (Trio)
14/1:Seriestemne (Trio)
11/1:Seriestemne (Trio)
13/11:Seriestevne (Almenning)
*14/11:Undheim 6-timers (Undheim)
17/10:Nesodden på langs (Nesodden)
25/9:3-kamp (Driv)
9/11:Hallstevne (Bodø)
30/10:Mai-stevne (Fram Larvik)
13/11:Arborettrimmen 2 (Sandnes)
7/11:VM/EM 100km (Gibraltar, GIB)
10/11:Seriestevne (BUL Tromsø)
13/10:Ministævne (Tårnby, DEN)
10/10:Baneåpning (Mandal og Halse)
5/10:Ministævne (Tårnby, DEN)
26/9:Afslutningsstævne (Greve, DEN)
10/11:Åpning Ranheim Friidrettshall (Ranheim)
16/10:Seriestemne (Trio)
9/10:Seriestemne (Trio)
29/9:Seriestemne (Trio)
27/9:Seriestemne (Trio)
8/9:Seriestemne (Trio)
1/9:Seriestemne (Trio)
8/11:Klubbmesterskap (Ranheim)
6/11:5. løp.Løpskarusell Sunnfjord (Tambarskjelvar)
6/11:NSIC Cross Country Conf (Wayne, NE, USA)
27/10:Klubbmesterskap terrengløp (Mandal og Halse)
29/9:Klubbmesterskap 4-kamp (Mandal og Halse)
19/3:Treningsstevne (Nidelv)
7/9:Åpent klubbmesterskap (Sørild)
9/10:Nøklevann Rundt (Bøler)
24/10:Nordisk mesterskap terrengløp (Strindheim)
25/9:Seriestemne (Oppstryn)
20/9:Seriestevne (Porsanger)
9/9:Seriestevne (Porsanger)
1/9:Kongleleikar (Jotun)
20/8:Treningsstevne (Sogndal)
18/8:Seriestemne (Oppstryn)
4/8:Seriestemne (Førde)
14/8: eriestemne(Oppstryn)
2/1:Seriestevne (Florø)
31/10:Sæby Open (Sæby, DEN)
31/10:Treningsstevne (Tjalve)
31/10:Kretsstevne (Nittedal)
30/10:KM halvmaraton (Lørenskog)
24/10:KM Veteraner (Søgne)
23/10:Fredrikstad Maraton (Fredrikstad)
20/10:KM kappgang bane (Askim)
9/9:Kretsstevne (Sømna)
*28/9:Seriestemne (Fitjar)
31/10:Oppegård Open (Oppegård)
31/10:Team iCore Challenge (Ull-Kisa)
30/10:Seriestevne (Florø)
30/10:Arborettrimmen 1 (Sandnes)
29/9:Seriestemne (Hyen)
1/9:Seriestemne (Hyen)
18/8:Seriestemne (Hyen)
30/10:Kaststevne (Fri/Laksevåg)
30/10:Seriestevne (Tønsberg)
30/10:Karusellstevne (Osterøy)
30/10:Oppegård Open (Oppegård)
27/10:Kretsstevne (Tyrving)
26/10:Kretsstevne (GTI)
25/10:Kretsstevne (Oppegård)
17/10:Supermangekampen (Dimna)
16/10:Supermangekampen (Dimna)
15/10:Supermangekampen (Dimna)
*18-19/9:KM (BUL Tromsø)
24/10:Seriestevne (Nittedal)
23/10:Treningsstevne (Halden)
10/10:Fredrikstadmarka Rundt (Fredrikstad)
16/9:Skoleidrettsstevne (Os/ FIK)
18/6:Nordmarka Skogsmaraton (Geoform)
23/10:Seriestevne (Tønsberg)
23/10:Kaststevne (Fri)
20/10:Avslutningsstevne (Hannevika)
*20/9:Avslutningsstevne (Bækkelaget)
23/9:Seriestemne (Etne)
25/4:Etneleikane (Etne)
18/2:Hoppcup (Etne)
19/10:Kretsstevne (GTI)
17/10:Treningsstevne (Sandvin)
17/10:Seriestevne (Veldre)
17/10:Seriestevne (Moelven)
16/10:Furumomila (Modum)
9/10:Seriestevne (Lånke)
20/9:Åpent klubbmesterskap (Sandefjord)
17/7:Seriestemne (Trio)
14/7:Seriestemne (Trio)
17/10:Kaststevne (Tyrving)
17/10:Kaststevne (Norna-Salhus)
16/10:Chile Pepper C Festival (Fayetteville, AR, USA)
16/10:Indiana State Pre-National Invitational (Terre Haute, IN, USA)
11/10:Landfallhytta Opp (Sturla)
4/10:Seriestevne (Fana)
25-26/9:Fanalekene (Fana)
26/9:Seriestemne (Eikanger)
21/9:Stomperudkarusellen 6 (Sørum)
7/9:Seriestemne (Eikanger)
24/8:Seriestemne (Eikanger)
16/10:KM kast-5-kamp (Fri)
16/10:Seriestevne (Tønsberg)
16/10:Kaststevne (Koll)
19/8:Elveløpet (Sandvin)
6/10:Hilmar Hansen Løpsstevne (Ås)
13/10:Klubbmesterskap kast-5-kamp (Hannevika)
29/9:Seriestemne (Florø)
*2/10:Seriestevne (Lånke)
13/10:Kaststevne (Norna-Salhus)
13/10:Stavstevne (Koll)
12/10:Treningsstevne (Sandvin)
2/10:Hangurslia Opp (Voss)
11/9:Mosjøløpet (Åskameratene)
4/10:Seriestevne (Ålesund)
20/9:Seriestemne (Strandebarm)
21/9:Seriestemne (Fitjar)
*10/10:Treningsstevne (Sandvin)
10/10:Seriestevne (Fri)
10/10:Oppegård Open (Oppegård)
09-10/10:Mortenløpene (Gjesdal)
9/10:Kretsstevne (Sømna)
9/10:Lidnboestevnet (Tønsberg)
8/10:Kaststevne (Norna-Salhus)
5/10:Treningsstevne (Lillehammer)
1/10:Avslutningsuke (Haugesund)
28/9:Klubbmesterskap 4-kamp (Lyngdal)
25/9:Shotorama (Oslo IL)
11-12/9:Bergenslekene (Hovding/Gular/Bergens Turn)
6/9:Seriestemne (Mjøsdalen)
4/8:Treningsstevne (Iveland)
6/10:Seriestevne (Selsbakk)
02-3/10:Stavstevne (Moelven)
1/10:Avslutningsuke (Haugesund)
21/9:Kretsstevne (Oppegård)
18/9:Overhallamesterskap (Overhalla)
*3/10:KM veteraner (Fri)
*2/10:KM veteraner (Fri)
2/10:Kretsstevne (Egersund)
29/9:Avslutningsuken (Haugesund)
27/9:Avslutningsuken (Haugesund)
6/10:Treningsstevne (Sandvin)
2/10:24-kampen (Osterøy)
2/10:Seriestevne (Selsbakk)
30/9:Skulestemne (Osterøy)
27/9:Klubbmesterskap (Søgne)
26/9:Strandkanten (Hinna)
24/9:Avslutningsuke (Haugesund)
24/9:Seriestevne (Hinna)
9/9:Seriestevne (Lillesand)
25/8:Haugesund Sparebankcup 3 (Haugesund)
26/5:Seriestevne (BUL Tromsø)
26/9:NM maraton veteraner (Oslo Maraton) (Vidar)
26/9:NM Maraton (Oslo Maraton) (Vidar)
4/10:Treningsstevne (Sandvin)
2/10:Treningsstevne (Sandvin)
5/9:Stjørdalsløpet (Stjørdal)
2/10:Os/s Bratteste (Slevik)
2/10:Seriestevne (Snøgg)
2/10:Seriestevne (Steinkjer)
2/10:Sleggestevne (Nittedal)
2/10:Nybrottkarusellen 6 (Nybrott/Stjørdal)
30/9:Seriestemne (Skarphedin)
30/9:Treningsstemne (Bremnes)
30/9:Avslutningsstevne (Lambertseter)
27/9:Treningsstemne (Bremnes)
26/9:Kule-10-kamp (Lånke)
25/9:Stoltzekleiven Opp (Varegg)
23/9:Seriestemne (Skarphedin)
21/9:Stoltzekarusell 4 (Varegg)
19/9:Fanamilen (Fana/Nymark)
16/9:Skjalgstevne (Skjalg)
16/9:Seriestemne (Skarphedin)
9/9:Seriestemne (Skarphedin)
6/10:Stoltzekarusell 3 (Varegg)
2/10:Seriestemne (Skarphedin)
26/8:Seriestemne (Skarphedin)
23/8:Stoltzekarusell 2 (Varegg)
9/8:Stoltzekarusell 1 (Varegg)
2/10:Hafstadfjellet Opp (Førde)
29/9:Løpsstevne (Gneist)
30/9:Avslutningsuke (Sandnes)
30/9:Treningsstevne (Sandvin)
30/9:Kretsstevne (Sømna)
29/9:Stavstevne (Minerva)
29/9:Treniningsstevne (Ringerike)
24/9:Europeisk politimesterskap (Donetsk, UKR)
22/9:Klubbuken 2 (Jægervatnet)
20/9:Klubbuken 1 (Jægervatnet)
2/10:Stavstevne (Koll)
2/10:Kretsstevne (Ski)
2/10:Treningsstemne (Brodd)
30/9:Treningsstemne (Dimna)
30/9:Herkules-stevne (Herkules)
26/9:Kastmangekamp (Asker Skiklubb)
23/9:Treningsstevne (Straumsnes)
18/9:Kaststevne (Bryne)
15/9:Kretsstevne (Minerva)
8/9:Hoppstevne (Asker Skiklubb)
1/9:Løpsstevne (Asker Skiklubb)
24/8:Distriktsstevne (Vestre Spone)
*11/9:KM (Fredrikstad)
9/6:Seriestevne (Tvedestrand)
26/5:Seriestevne (Tvedestrand)
*20/9:Kaststevne (Ull-Kisa)
29/9:Rekrutteringsstevne (Norna-Salhus)
29/9:Klubbmesterskap (Breimsbygda)
29/9:Kretsstevne (Bodø)
29/9:Treningsstevne (Sandvin)
29/9:Treningsstevne (Urædd)
29/9:Hoppstevne (Tønsberg)
28/9:Avslutningsuke (Sandnes)
28/9:Dugnadsstevne (Nittedal)
27/9:Rekrutteringsstevne (Norna-Salhus)
22/9:Åpent klubbmesterskap (Larvik Turn)
22/9:Kretsstevne (Bodø)
24/8:Treningsstemne (Dimna)
*25/9:Høstlekene (Sandnes)
28/9:Herkules stevne (Herkules)
27/9:Herkules stevne (Herkules)
25/9:Landsbyløpet (Randaberg)
23/9:Torsdagsstævne (Odense, DEN)
22/8:DM Mangekamp (Roskilde, DEN)
27/9:Avslutningsuke (BUL)
27/9:Kaststevne (Ringerike)
27/9:Treningsstevne (Urædd)
27/9:Avslutningsuke (Sandnes)
25/9:Nordisk mesterskap i kappgang langdistanse (Søfteland)
22/9:Treningsstevne (Moss)
20/9:Kvinnheradsmesterskap (Trio)
19/9:Kvinnheradsmesterskap (Trio)
10/9:Skolekonkurranse (Ask)
10/8:Pm-sisulisäottelut (Helsingfors, FIN)
24-25/7:Bohusspelen (Uddevalla, SWE)
*22/9:Karusellstevne 6 (Norna-Salhus)
26/9:Fagerheikongen (Tvedestrand)
25/9:Treningsstevne (Moss)
25/9:Åpent klubbmesterskap (Moss)
25/9:Stevne (Løten)
23/9:Åpent klubbmesterskap (Steinkjer)
23/9:DnB NOR Friidrettskarusell (Nesodden)
22/9:Klubbmesterskap (Hannevika)
21/9:Klubbmesterskap (Sørild)
18/9:KM veteraner (Halden)
18/9:Craftkarusell 8 (Moss)
17/9:Treningsstevne (Fredrikstad)
13/9:Banecup VI (Rana)
12/9:KM dag 2 (Halden)
11/9:Dalsnuten 323 (Sandnes)
9/9:Treningsstevne (Nordre Trysil)
*20/9:Hovdingrulett 4 (Hovding)
25/9:Banerekord-stevnet (Lørenskog)
25/9:Lindboestevne (Tønsberg)
24/9:Åpningsstevne (Sømna)
22/9:Kastkarusell (Nidelv)
19/9:Promotie/Degradatiewedstrijd (Enschede, NED)
18/9:Treningsstevne (Moss)
12/9:Selbulekene (Selbu)
*22/9:Kastkarusell (Modum)
*19/9:KM dag 2 (Gloppen)
23/9:Seriestevne (Bremnes)
22/9:Avslutningsstevne (Strømmen)
18-19/9:KM mangekamp (Rena)
18/9:Klubbmesterskap (Strømmen)
18/9:Skolemesterskap (Sandnes)
10/9:Friidrettskarusell (Fram)
*22/9:Avancia Cup 5 (Brandbu)
22/9:Treningsstevne (Sandvin)
22/9:Kastkarusell (Nidelv)
22/9:Avslutningsstevne (Oslo FIK)
22/9:Treningsstevne (Urædd)
22/9:Stavstevne (Minerva)
21/9:Kaststevne (Fri/Laksevåg)
21/9:Treningsstevne (Herkules)
20/9:Treningsstevne (Fri)
20/9:Klubbmesterskap (Viking)
19/9:Lagseriesfinale stafett (Tyrving)
19/9:Lagseriefinale (Tyrving)
12/9:Elvefestivalløpet (Søgne)
8/9:Skansemyrsprinten (Viking)
7/9:3-kampstevne (Frol)
*21/9:KM videregående skoler (Orion)
*15/9:Treningsstevne (Urædd)
20/9:Treningsstevne (Herkules)
20/9:Kretsstevne (Ås)
17-18/9:Tikampen (NTNUI)
18/9:Vest-Telemark karusellen (Kviteseid)
15/9:Treningsstevne (Orion)
21/4:Parkløpet (Ås)
*19/9:Åpent klubbmesterskap (Sturla)
20/9:Treningsstevne (Urædd)
19/9:Avslutningsweekend (Moelven)
18-19/9:Sparebanken Møre Leikane (Dimna)
18/9:Karusellstevne (Osterøy)
18/9:Kretsstevne (Ull-Kisa)
18/9:Avslutningsweekend (Moelven)
18/9:Åpent klubbmesterskap (Nittedal)
18/9:Kaststevne (Tjalve)
16/9:Åpnet klubbmesterskap (Steinkjer)
16/9:Seriestevne (Narvik)
15/9:Sleggeringen (Hannevika)
14/9:Seriestevne (Nybrott)
14/9:Karusellstevne (Osterøy)
11/9:Numedalsløpet (Lyngdal/Svene/Flesberg)
9/9:Seriestevne (Narvik)
5/9:VM motbakkeløp (Kamnik, SLO)
1/9:Kastkarusell (Nidelv)
26/8:Kretsstevne (Narvik)
*15/9:Nornakarusell 5 (Norna-Salhus)
*8/9:Åpent klubbmesterskap (Bryne)
19/9:Lagseriefinale (Tyrving)
18/9:Seriestevne (Stjørdal)
18/9:DM kast-5-kamp (Esbjerg, DEN)
18/9:HLV-DSMM Schülerpokal (Hamburg, GER)
17/9:Avslutningsweekend (Moelven)
*18/9:NM terrengløp (Lillehammer)
**11/9:KM (BUL)
**10/9:KM (BUL)
18/9:Krinsleikaer/KM (Førde)
18/9:UKI-karusellen 6 (Ull-Kisa)
10-11/9:NM mangekamp (Ranheim)
18/6:Treningsstevne (Valder)
18/9:Avslutningsstevne (Hellas)
17/9:Spikkestad Open (ROS)
16/9:Seriestemne (Gloppen)
16/9:NCC dag/Åpent klubbmest. (Eiker-Kvikk)
12/9:Treningsstevne (Jægervatnet)
*16/9:Torsdagsstevne (Molde-Olymp)
12/9:Søgnelekene (Søgne)
08-9/9:KM mangekamp (Selsbakk)
18/8:Stavstevne (Lørenskog)
15/9:10000m Kondistrimmen (Lye)
15/9:Treningsstevne (Ringerike)
15/9:Avancia Cup 4 (Brandbu)
15/9:Stavstevne (Koll)
15/9:Åpent klubbmesterskap (Larvik Turn)
15/9:Haugesund Sparebankcup (Haugesund)
15/9:Kaststevne (Tønsberg)
12/9:SM veteraner (Våg)
8/9:KM veteraner (Sandvin)
4/9:Nordisk mesterskap kappgang (Tuusula, FIN)
4/9:Drivkarusellen 4 (Driv)
2/9:DM (Göteborg, SWE)
28/8:Walking Day Ale Schwazer (Vipiteno, ITA)
25/8:Utvidet lagseriestevne (Asker Skiklubb)
25/8:Avancia-cup 3 (Brandbu)
4/6:Drivkarusellen 2 (Driv)
28/5:Drivkarusellen 1 (Driv)
*7/9:Intersportsstevne (Herkules)
13/9:Kaststevne (Minerva)
12/9:Kompaktlekene (Valder)
12/9:KM (Nesodden)
12/9:KM (Urædd)
12/9:Mosviksenderen Rundt Mosvik (Nord-Trøndelag)
12/9:Furumolekene (Modum)
12/9:Kungsbackaspelen (Kungsbacka, SWE)
12/9:Tysåsen Rundt (Express)
12/9:Dokkarunden (Nordre Land)
11/9:Åpent Inderøy og Mosvikmesterskap (Inderøy)
11/9:KM (Nesodden)
11/9:KM (Urædd)
11/9:Furumolekene (Modum)
11/9:DT-finale (Hvidovre, DEN)
11/9:GD-stevnet (Lillehammer)
8/9:Treningsstemne (Voss)
8/9:Treningsstevne (Moss)
1/9:Distrikstsstevne (Krødsherad)
1/9:Politimesterskapet (Kristiansand Politi)
31/8:Politimesterskapet (Kristiansand Politi)
11/9:Seniorstevne (Herkules)
9/9:Treningsstevne (Hellas)
9/9:Seriestevne (Overhalla)
8/9:Kveldsstevne (Minerva)
2/9:UKI-karusellen 5. løp (Ull-Kisa)
19/8:UKI-karusellen 4. løp (Ull-Kisa)
10/6:UKI-karusellen 3. løp (Ull-Kisa)
20/5:UKI-karusellen 2. løp (Ull-Kisa)
*29/8:KM 15-19 (Moss)
20/5:Kretsstevne (Oppegård)
9/9:Notturna di Milano (Milano, ITA)
9/9:Kretsstevne (Egersund)
9/9:Kaststevne (Heggedal)
9/9:OP-karusellen (Silfar)
9/9:Seriestemne (Bremnes)
8/9:Karusellstevne (Ask/Fenring)
7/9:Treningsstevne (Sturla)
7/9:Skoleidrettsstevne (Oslo FIK)
*7/9:Jærbladcup 6 (Sola/Havørn)
8/9:Treningsstevne (Hannevika)
8/9:Nybrottkarusellen (Nybrott/Stjørdal)
8/9:Stavstevne (Lånke)
7/9:Rekrutteringscup 6 (Ørsta)
7/9:Kaststevne (Fri)
6/9:Seriestemne (Stord)
4/9:Arendalslekene (Grane)
29/8:Herdlemyrsløpet (Skogsvåg)
21/8:Romerike 6-timers (Romerike Ultra Ak/)
*21/8:Mosselekene (Moss)
7/9:AHFs banekarusell (Aurskog-Høland)
7/9:Skolestevne (Tyrving)
7/9:Stomperudkarusellen 5 (Sørum)
6/9:Seriestevne (Ålesund)
5/9:Dragsjøen Rundt (Raumnes & Årnes)
5/9:Bøkeskoglekene (Larvik Turn)
5/9:Farrisløpet (Nanset)
29/8:NM kappgang veteraner (Fredrikstad)
1/9:Intersportstevne (Snøgg)
17/8:Stomperudkarusellen 4 (Sørum)
1/6:Stomperudkarusellen 3 (Sørum)
26/5:Opp Kantebakk (Jutul)
7/4:Kretsstevne (Asker Skiklubb)
4/9:Ida Marcussen Challenge (Bækkelaget)
*21-22/8:Ida Marcussen Challenge (Fredrikstad)
4/9:Nordisk landskamp kappgang (Tuusula, FIN)
3/9:Ida Marcussen Challenge (Bækkelaget)
*4/9:Gneistspelen (Gneist)
5/9:Götas Ungdomsspel (Karlstad, SWE)
5/9:Stadsbygda-lekene (Stadsbygd)
5/9:SM mångkamp (Huddinge, SWE)
04-5/9:Continental Cup (Split, CRO)
04-5/9:Blåenga Opp (Vaaler)
3/9:Gneistspelen (Gneist)
3/9:Ida Marcussen Challenge (Bækkelaget)
2/9:Gneistspelen (Gneist)
1/9:Gneistspelen (Gneist)
31/8:Åpent klubbmesterskap (Sørild)
29/8:NCC-lekene stafett (Stjørdalsalliansen)
29/8:NCC-lekene (Stjørdalsalliansen)
29/8:NCC-lekene stafett (Osterøy)
29/8:NCC-lekene (Osterøy)
28/8:Tvedestrandlekene (Tvedestrand)
28/8:NCC-lekene stafett (Osterøy)
28/8:NCC-lekene (Osterøy)
26/8:Treningsstevne (Løten)
7/8:Hadsel Maraton (Hadsel)
*1/9:Treningsstevne (Ringerike)
*1/9:Seriestemne (Ulvik)
*31/8:Banecup V (Rana)
5/9:UM Dag 3 stafetter (Molde-Olymp/Møre og Romsdal FIK)
5/9:UM Dag 3 (Molde-Olymp/Møre og Romsdal FIK)
14/8:British Milers Club (London, GBR)
*4/9:UM Dag 2 (Molde-Olymp/Møre og Romsdal FIK)
4/9:Nordisk-Baltisk mesterskap (Söderhamn, SWE)
4/9:Lindboestevnet (Tønsberg)
1/9:Kretsstevne (Bøler)
25/8:Craftkarusellen (Askim)
3/9:UM Dag 1 (Molde-Olymp/Møre og Romsdal FIK)
2/9:Klubbmesterskap (Sem)
2/9:Craftkarusell (Sarpsborg)
10/8:Kaststevne (Hind)
29/8:NCC-lekene (Stjørdals-alliansen)
28/8:NCC-lekene (Stjørdals-alliansen)
22/8:Seriestevne (Alta)
2/9:OP-karusellen (Silfar)
2/9:Treningsstevne (Vaaler)
1/9:Kretsstevne (Raumnes & Årnes)
31/8:Stavkarusell (Moelven)
28/8:KM 15-19 (Moss)
25/8:Sparebank-1-stevne (Ranheim)
23/8:Seriestevne (Laksevåg)
12/8:Seriestevne (Laksevåg)
19/7:Seriestemne (Gloppen)
1/9:IAAF World Challenge (Zagreb, CRO)
1/9:Kretsløpene (Ranheim)
1/9:Treningsstevne (Haugesund)
31/8:Kretsstevne (Oppegård)
29/8:Treningsstevne (Ålesund)
31/8:Veidekkelekene (Lillehammer)
31/8:Lagsmesisterskap (Fjellhug-Vereide/Sandane)
28/8:Treningsstevne (Ålesund)
26/8:Klubbmesterskap og cup (Sørild)
22/8:Festningen Rundt (Hegra/Dalebrand)
22/6:Seriestemne (Fjellhug-Vereide/Sandane)
30/8:Høststevne (Lundamo)
30/8:Seriestevne (Tønsberg)
29/8:First Løpskarusell (Flekke)
29/8:Vest-Telemark-karusellen (Dyre Vaa)
29/8:NCC-lekene (Lørenskog/Minerva/Strømmen)
28/8:NCC-lekene (Lørenskog/Minerva/Strømmen)
27/8:Driv-karusellen 3 (Driv)
28/8:Vest-Telemark-karusellen (Høydalsmo)
28/8:NM kast-5-kamp (Heggedal)
25/8:KM terrengløp (Rustad)
24/8:KM veteraner (Tønsberg)
24/8:AHF banekarusell (Aurskog-Høland)
17/8:AHF Banekarusell (Aurskog-Høland)
21/5:Treningsstevne (Sogndal)
*17/8:Karusellstevne (Halden/Borg)
29/8:8th Int. meeting of Combined Events (Woerden, NED)
28/8:Tvedestrandlekene (Tvedestrand)
26/8:Seriestevne (Lånke)
25/8:COOP-cup (Stein)
25/8:Seriestevne (Strømmen)
24/8:Intersportkarusellen (Skarphedin)
24/8:Kaststevne (Fri)
11/8:Kretsstevne (Strømmen)
*28/8:Nasjonalt stevne - KM stafetter (KFUM-kameratene)
*28/8:Nasjonalt stevne / KM (KFUM-kameratene)
*22/8:KM 11-14 (Voss)
29/8:Rieti 2010 (Rieti, ITA)
28-29/8:KM (Ren-Eng)
29/8:Nordisk Juniorlandskamp (Akureyri, ISL)
28/8:Nordisk Juniorlandskamp (Akureyri, ISL)
28/8:BMC Nike Grand Prix (Cardiff, GBR)
28/8:46th Int. Antwerpen Athletics Gala (Antwerpen, BEL)
28/8:Skageløpet (Overhalla)
27/8:Nasjonalt stevne - KM (KFUM-kameratene)
27/8:Treningsstevne (Valder)
26/8:Kretsstevne (Bækkelaget)
4/8:Kretsstevne (Haugesund)
27/8:Memorial van Damme (Brüssel, BEL)
25/8:Kretskarusell (Modum)
24/8:Kretstevne (Hind)
28/6:Seriestemne (Mjøsdalen)
15/8:Tysk juniormesterskap (Regensburg, GER)
12/8:Treningsstevne (Halden)
26/8:Seriestemne (Bremnes)
26/8:UM-kvalifiseringsstevne (Tyrving)
26/8:OP-karusellen (Silfar)
25/8:Karusellstevne (Ask/Fenring)
25/8:Treningsstevne (Larvik Turn)
23/8:Seriestevne (Pioner)
20/6:Bruløpet (Mosvik)
*22/8:KM (Ringerike)
25/8:Sleggeringen/KM Veteraner (Hannevika)
25/8:Regionmesterskap (Orion)
25/8:Kongle Floraleikane (Florø)
25/8:Regionmesterskap (Ren-Eng)
25/8:Regionstevne (Fagernes)
24/8:Banecup IV (Rana)
24/8:Treningsstevne (Sandvin)
24/8:Seriestevne (Dalebrand)
24/8:Kast Kvarten (Kristiansand)
24/8:Treningsstevne (Lyngdal)
24/8:Seriestemne (Svelgen)
23/8:Seriestevne (Ås)
22/8:Strindheimlekene (Strindheim)
21/8:Brænderilekene (Løten)
21/8:ABC-stævne 3 (Århus, DEN)
19/8:Kretskarusell (Lista)
19/8:Kretsstevne (Egersund)
15/8:Finsk juniormesterskap (Ylvieska, FIN)
14/8:Bryneleikane (Bryne/Lye)
4/8:Nasjonalt stevne (Stovner-Kameratene)
4/8:Seriestevne (BUL Tromsø)
24/6:Maries Idrettsfest (Snåsa)
1/6:TA-sprint (Snåsa)
*23/8:Friidrettsstemne (Strandebarm)
*4/8:Seriestemne (Florø)
23/8:Seriestemne (Svelgen)
23/8:KM Kappgang (Ringerike)
23/8:Seriestemne (Trio)
23/8:Kretsstevne (Minerva)
23/8: Treningsstevne(Kristiansand)
22/8:Hyundai Urdalsnipa Opp (Undheim)
20/8:Seriestemne (Svelgen)
19/8:Treningsstemne (Straumsnes)
17/8:Seriestemne (Svelgen)
17/8:Kretsstevne (Oppegård)
15/8:Kretscup 4 (Straumsnes)
14/8:Kretscup 3 (Straumsnes)
7/7:Seriestemne (Florø)
2/6:TA-sprinten (Kolvereid)
27/5:Seriestevne (Lillesand)
19/5:Seriestemne (Oppstryn)
8/5:Terråkmila (Terråk)
22/8:Namdalskene (Overhalla)
22/8:Treningsstevne (Nordre Trysil)
22/8:Bodølekene (Bodø)
22/8:Ørstaleikane (Ørsta)
22/8:NM Hovedmesterskapet (Sandnes)
21/8:KM 11-14 år (Voss)
21/8:Bodølekene (Bodø)
21/8:Ørstaleikane (Ørsta)
19/8:Friidrettskarusell (Nesodden)
18/8:Treningsstevne (Sturla)
16/8:Treningsstevne (Sturla)
11/8:Seriestemne (Trio)
*21/8:NM Hovedmesterskapet (Sandnes)
**20/8:NM Hovedmesterskapet (Sandnes)
*21/8:KM (Ringerike)
*18/8:Kretsstevne (Ski)
18/8:Kretsstevne (Tyrving)
*18/8:Treningsstevne (Ringerike)
19/8:Weltklasse (Zürich, SUI)
19/8:Treningsstevne (Molde-Olymp)
19/8:Kaststevne (Heggedal)
19/8:KM Veteraner (Express)
19/8:Treningsstemne (Skarphedin)
18/8:Treningsstevne (Moss)
18/8:Nybrottkarusellen (Nybrott/Stjørdal)
18/8:Klubbmesterskap (Hannevika)
17/8:Seriestevne (Stjørdal)
15/8:Stordleikane (Stord)
14/8:Stordleikane stafett (Stord)
14/8:Stordleikane (Stord)
13/8:Stordleikane (Stord)
13/8:Treningsstevne (Kristiansand)
11/8:Treningsstevne (Fredrikstad)
15/7:Kaststevne (Helsingborg, SWE)
13/7:Kaststevne (Helsingborg, SWE)
13/7:Kaststevne (Helsingborg, SWE)
*18/8:Seriestevne (BUL Tromsø)
*18/8:Treningsstemne (Breimsbygda)
*14/8:Sør-norsk cup (Kristiansand)
18/8:Nasjonalt stevne (Urædd)
18/8:Jærbladcup 4 (Frøyland)
17/8:Kretsstevne (Nittedal)
17/8:Karusellstevne (Norna-Salhus)
16/8:Hovdingrulett 3 (Hovding)
14/8:Løbestævne - KM 10000m (Express)
17/8:Kretsstevne (Koll)
17/8:Rekrutteringscup 5 (Ørsta)
17/8:Tronerud-Mjøsbygg stevnet (Lillehammer)
4/8:Seriestemne (Trio)
28/7:Seriestemne (Trio)
*16/8:Kretsstevne (Sandnes)
16/8:KM del 2 (Skarphedin)
8/8:Sprint, hekk og opp i grop-stevne (Selsbakk)
*8/8:NM Junior (Ask)
*7/8:NM Junior (Ask)
*6/8:NM Junior (Ask)
15/8:Norway Games (Tjalve)
14/8:Stine Kufaas-lekene (Børsa)
12/8:Kastkarusell (Ørsta)
11/8:Hoppstemne (Lye)
14/8:Norway Games Seniorøvelser (Tjalve)
14/8:Meeting vor Mon Flanders Cup (Leuven, BEL)
14/8:TA-sprinten Finale (Ogndal/Beitstad)
14/8:Aviva London Grand Prix (London, GBR)
14/8:Norway Games (Tjalve)
12/8:Copenhagen Athletic Games (København, DEN)
*13/8:Norway Games (Tjalve)
8/8:Stonehill Games (Lerum, SWE)
13/8:Aviva London Grand Prix (London, GBR)
12/8:Seriestevne (AKS-77)
10/8:Karusellstevne (Osterøy)
10/8:Treningsstevne (Søgne)
9/8:Oppegård Open (Oppegård)
30/6:10/ Opena Novog Sada (Novi Sad, SRB)
12/8:Norway Games (Tjalve)
12/8:Seriestevne (Bremnes)
10/8:Treningsstevne (Lyngdal)
4/8:Treningsstevne (Sandvin)
3/8:Treningsstevne (Tingvoll)
11/8:KM dag 1 (Herkules)
11/8:HIL-treff (Hannevika)
11/8:Seriestemne (Hyen)
10/8:Kaststevne (Fri)
10/8:Seriestemne (Svelgen)
10/8:Moankarusellen (Frol)
9/8:KM kast-5-kamp (Sandefjord)
5/8:Treningsstevne (Strindheim)
28/7:Treningsstevne (Hannevika)
27/7:Kaststevne (Fri)
*9/8:Kvalifiseringsstevne (Sandnes)
10/8:Folksam Grand Prix (Göteborg, SWE)
8/8:Dansk mesterskap (Odense, DEN)
10/8:Treningsstevne (Trondheim Friidrett)
9/8:Treningsstevne (Urædd)
8/8:Griegløpet (Finnøy)
4/8:Treningsstevne (Hannevika)
15/7:Treningsstevne (Grane)
8/8:DN Galan Youth (Stockholm, SWE)
8/8:Leksands Sparebankspelen (Leksand, SWE)
8/8:Waplanspelen (Krokom, SWE)
7/8:Waplanspelen (Krokom, SWE)
7/8:Sprintstevne (Sandnes)
7/8:Jordbærtrimmen (Lensvik)
7/8:Elite Throwing (Hafnarfjördur, ISL)
6/8:Elite Throwing (Hafnarfjördur, ISL)
5/8:NTE Levangerstafetten (Frol)
2/8:Sprintstevne (Sandnes)
1/8:Tønsåslekene (Lånke)
31/7:Karusellstemne runde 3 (Brodd)
27/7:Stjørdalskarusell (Lånke)
25/7:Sunnhordlandsmeisterskap (Trio)
24/7:Sunnhordlandsmeisterskap (Trio)
*7/8:Eideleikane (Namdalseid)
7/8:DN Galan Youth (Stockholm, SWE)
5/8:Veldremila (Veldre)
6/8:DN Galan (Stockholm, SWE)
2/8:Karusellstevne (Osterøy)
18/6:Treningsstevne (Søgne)
24/5:Ølmedal Rundt (Vindafjord)
4/8:Seriestevne (Tønsberg)
26/7:Seriestevne (Laksevåg)
23/7:Seriestevne (Laksevåg)
22/7:Seriestevne (Laksevåg)
*3/8:Karusellstevne (Norna-Salhus)
3/8:Folksam Grand Prix (Malmö, SWE)
3/8:Seriestevne (Overhalla)
2/8:Seriestevne (Ålesund)
30/7:Sleggestevne (Sandnes)
29/7:Treningsstevne (Sandvin)
31/07-1/8:Stjärnspelen (Arvika, SWE)
30/07-1/8:Gurkspelen (Västerås, SWE)
1/8:Inderøyløpet (Inderøy)
20/7:Seriestevne (Steinkjer)
30/6:Treningsstevne (Iveland)
*24/7:Sommerstevne (Trondheim Friidrett/Ranheim/Selsbakk)
1/8:EM Dag 6 (Barcelona, ESP)
31/7:EM Dag 5 (Barcelona, ESP)
31/7:Stavkonkurranse (Pioner)
31/7:Jordbærdiltren (Valldal)
28/7:Karusellstevne nr. 2 (Norna-Salhus)
30/7:EM Dag 4 (Barcelona, ESP)
29/7:EM Dag 3 (Barcelona, ESP)
22/5:Undheimsløpet (Undheim)
28/7:EM Dag 2 (Barcelona, ESP)
28/7:Treningsstevne (Brandbu)
28/7:Treningsstevne (Sandvin)
28/7:Kretsstevne (Ski)
28/7:Seriestevne (Tønsberg)
27/7:Treningsstevne (Herkules)
22/7:Treningsstevne (Halden)
23/7:Seriestevne (Svelgen)
16/7:Seriestevne (Svelgen)
27/7:EM Dag 1 (Barcelona, ESP)
24-25/7:Barentskampen (Boden, SWE)
23/7:Treningsstevne (Fredrikstad)
22/7:Skjalgstevne (Skjalg)
15/7:Treningsstevne (Sarpsborg)
24/7:Lyngdal tidelsmaraton (Lyngdal)
25/7:VM Junior (Moncton, CAN)
24/7:VM Junior (Moncton, CAN)
23/7:VM Junior (Moncton, CAN)
20/7:Kulestevne (Sandnes)
22/7:VM Junior (Moncton, CAN)
22/7:Herculis (Monaco, MON)
22/7:Nasjonalt stemne (Hyen)
20/7:Treningsstemne (Ørsta)
21/7:VM Junior (Moncton, CAN)
20/7:VM Junior (Moncton, CAN)
20/7:Sommerstevne (Oslo FIK)
20/7:Kulestevne (Sandnes)
25/4:Siddisløpet (Skjalg)
15/4:Skjalgstafetten (Skjalg)
11/7:Zalar Open (Karlskrona, SWE)
10/7:Zalar Open (Karlskrona, SWE)
23/3:Lagsmeisterskap (Olden)
18/7:Janusz Sidlo Memorial (Sopot, POL)
18/7:Sleggestevne (Norna-Salhus)
15/7:Treningsstevne (Nittedal)
*11/7:Sona-Lekene (Dalebrand)
18/7:Savo Games (Lapinlahti, FIN)
18/7:Treningsstevne (Oslo FIK)
18/7:Laxaspelen (Halmstad, SWE)
17/7:Laxaspelen (Halmstad, SWE)
17/7:Treningsstevne (Tyrving)
17/7:Sleggetreff (Oslo FIK)
16/7:Meeting Areva (Paris, FRA)
16/7:Valby Games (Gävle, SWE)
13-14/7:Interntional multi-finals (Asikkala, FIN)
15/7:Sleggestevne (Norna-Salhus)
15/7:Folksam Grand Prix (Karlstad, SWE)
15/7:Seriestemne (Bremnes)
13/7:Treninigsstemne (Ørsta)
13/7:Seriestemne (Hyen)
7/7:Seriestemne (Trio)
3/7:Keienmeeting (Uden, NED)
30/6:Se wedstrijd deltion ijseldelta baancircuit (Kampen, NED)
30/6:Seriestemne (Hyen)
24/6:Rekruttstevne (Trondheim Friidrett)
15/6:Barneskule (Eikanger)
15/6:Seriestemne (Eikanger)
14/6:Ungdomsskule (Eikanger)
9/6:Seriestemne (Hyen)
19/5:Seriestemne (Hyen)
14/7:Meeting de Font Romeu (Font Romeu,)
14/7:Kretsstevne (Haugesund)
13/7:Treningsstevne (Kristiansand)
13/7:Kaststevne (Fri)
13/7:Sommerstevne (Oslo FIK)
13/7:Meeting Internationale de la Province Liege (Liege, BEL)
13/7:Sleggestevne (Norna-Salhus)
12/7:Meeting national d1 d'Albertville (Albertville, FRA)
12/7:Karusellstevne (Osterøy)
11/7:Flanders Cup (Brasschaat, BEL)
11/7:Stjørdalsmesterskap kuletikamp (Lånke)
8/7:SI-stevne III/KM veteraner (Sandnes)
19/6:Øyangen Rundt (Åskameratene)
11/7:Bohuskampen (Uddevalla, SWE)
10/7:Sunnespelen (Sunne, SWE)
10/7:Strömstadmilen (Strömstad, SWE)
10/7:BMC Nike Grand Prix (Solihull, GBR)
09-11/7:Öresundsspelen (Helsingborg, SWE)
10/7:Rekorduka (Moelven)
9/7:Furøya Sommerløp (Tvedestrand)
8/7:DnB NOR-karusell (Nesodden)
31/5:KM veteraner (Stovnerkameratene)
*3/6:Kaststevne (Ull-Kisa)
10/7:Donnas International Meeting (Donnas, ITA)
10/7:Aviva British Grand Prix (Gateshead, GBR)
10/7:NM 4/5-kamp veteraner (Tønsberg)
9/7:Stavuka (Moelven)
9/7:Miting Internacional d'Athletisme Ciutat de Barcelona (Barcelona, ESP)
9/7: Weltklasse in Biberach (Biberach)
9/7:Öresundsspelen (Helsingborg, SWE)
8/7:Meeting Arcobaleno Celle (Ligure, ITA)
8/7:Athletissima (Lausanne, SUI)
8/7:Stavuka (Moelven)
3/7:Rødtangen Rundt (Holmsbu)
*13/6:Narviklekene (Narvik)
**12/6:Narviklekene (Narvik)
7/7:Treningsstevne (Urædd)
7/7:Treningsstevne (Hannevika)
7/7:Ferierunden nr. 2 (Stord)
7/7:Stavuka (Moelven)
7/7:Vardinoyannia Meeting (Rethymno, GRE)
7/7:Treningsstevne (Tønsberg)
7/7:Treningsstevne (Moss)
6/7:Stavuka (Moelven)
3/7:32nd Pole vault Carnival (Somero, FIN)
*30/6:Treningsstevne (Moss)
6/7:Treningsstevne (Lyngdal)
5/7:Seriestevne (Ålesund)
5/7:Treningsstevne (Lørenskog)
5/7:Stavuka 2010 (Moelven)
03-4/7:Bottnarydskastet (Torsby, SWE)
3/7:Lønehorgi Opp (Voss)
26/6:Portfjelløpet (Tunnsjø/Lierne)
22/6:Treningsstevne (Dimna)
29/5:Dokka Opp (Modum)
03-4/7:Hexham meeting (Hexham, GBR)
3/7:Moraspelen (Mora, SWE)
1/7:Seriestemne (Svelgen)
25/6:Treningsstevne (Moss)
4/7:Kampionschap von Vlandern meerkamp (Nieuwpoort, BEL)
19/6:Allmannbergjet Opp (Vollan Oppdal)
4/7:Världsungdomsspelen (Göteborg, SWE)
4/7:Varberg Opp (Egersund)
03-4/7:Bauhaus Junioren Gala (Mannheim, GER)
4/7:Hardanger Friidrettsfestival (Strandebarm)
3/7:Hardanger Friidrettsfestival (Strandebarm)
3/7:NM motbakkeløp veteraner (Voss)
3/7:NM Motbakkeløp senior og junior (Voss)
3/7:Mangekamp (Sem)
3/7:Sør-norsk mesterskap kast-5-kamp (Lyngdal)
3/7:Keien Meeting (Uden, NED)
3/7:Prefontaine Classic (Eugene, OR, USA)
3/7:Världsungdomsspelen (Göteborg, SWE)
3/7:Memorial Leon Boyle (Oordegem, BEL)
2/7:Världsungdomsspelen (Göteborg, SWE)
2/7: Seriestevne(Jægervatnet)
1/7:Karusellstevne (Osterøy)
29/6:Karusellstevne (Osterøy)
*29/6:3-kamp (Overhalla)
1/7:Treningsstevne (Halden)
1/7:Javelin Carneval (Pihtipudas, FIN)
1/7:Sollentuna Grand Prix (Sollentuna, SWE)
30/6:Kastkarusell (Modum)
27/6:Rob Druppers Games (Atverni, NED)
18/6:Teststevne (Hordaland FIK)
30/6:Karusellstevne (Norna-Salhus)
30/6:Treningsstevne (Urædd)
30/6:Treningsstevne (Hannevika)
30/6:Seriestevne (Tønsberg)
30/6:Treningsstevne (Larvik Turn)
30/6:Ferierunden nr. 1 (Stord)
29/6:Nasjonalt stevne (KFUM-kameratene)
29/6:Kaststevne (Fri)
29/6:Seriestevne (Sørild)
28/6:Seriestemne (Trio)
23/6:Seriestemne (Trio)
22/6:Tilastopajacup 2 (Åbo, 0FIN)
16/6:Kastkarusell (Nidelv)
18/3:Seriestemne (Trio)
*26/6:Meeting LBFA (Nivelles, BEL)
*20/6:Nord-norsk mesterskap (Stein)
28/6:Seriestevne (Pioner)
26-27/6:Stor-KM (Hordaland FIK)
27/6:Banestevne (Nordkjosbotn)
26/6:Banestevne (Nordkjosbotn)
24/6:KFUMs Resultattävling (Örebro, SWE)
26-27/6:Europacup mangekamp lag 2. divisjon (Tel Aviv, ISR)
26-27/6: Europacup mangekamp kvinner 2. divisjon(Tel Aviv, ISR)
26-27/6:Europacup mangekamp menn 2. divisjon (Tel Aviv, ISR)
27/6:KM (Frol)
27/6:Elitedivisionen 2. runde (Odense, DEN)
27/6:KM (Sandnes)
26/6:KM (Frol)
26/6:Oppegårdlekene (Oppegård)
22/6:ABC-stævne 2 (Århus, DEN)
19/6:Nord-norsk mesterskap (Stein)
20/6:Isbjørnlekene (Stein)
19/6:Isbjørnlekene (Stein)
*26/6:KM (Sandnes)
27/6:KM (Elnesvågen & OI)
23/6:Seriestevne (Jægervatnet)
26/6:KM stafett (Elnesvågen & OI)
26/6:KM (Elnesvågen & OI)
26/6:Femundløpet (Ren-Eng)
26/6:Valdresmesterskapet/Ungdomscup (Fagernes)
25/6:Valdresmesterskapet (Fagernes)
26/6:Kuortaneen Eliittikisat (Kuortane, FIN)
26/6:Treningsstevne (Løten)
26/6:Sør-norsk Cup (Sørild)
24/6:Seriestemne (AKS-77)
10/6:Malvikstevnet (Malvik)
3/6:Regionstevne (Sigdal)
24/6:Stavstavne (Minerva)
23/6:Prazska Tycka (Praha, CZE)
23/6:Treningsstevne (Herkules)
22/6:Kretsstevne (Koll)
17/6:Cupstevne (Lillesand)
15/6:Banecup III (Rana)
9/6:VI Control Aite Libre D.G.A (Granada, ESP)
23/6:Midtsommerløpet (Leik)
19/6:Treningsstevne (Halden)
17/6:Texas-stevne (Skjalg)
15/6:Craftkarusell (Sarpsborg)
13/6:Ulvikleikane (Ulvik)
8/6:Haugesund Sparebankcup (Stegaberg)
22/6:Sleggeringen (Lillesand)
22/6:Sommarspelen (Stockholm, SWE)
22/6:Stavkarusell (Moelven)
21/6:Kretsstevne (Ås)
20/6:Veidekkelekene (Lillehammer)
19/6:Veidekkelekene (Lillehammer)
18/6:Veidekkelekene (Lillehammer)
17/6:Veidekkelekene (Lillehammer)
5/6:NA-karusellen (Kolvereid)
**29/5:KM 10-14 år (Grane)
19/6:Kristins Runde (Romerike Ultraløperklubb)
16/6:Karusellstevne (Ask)
16/6:Treningsstevne (Søgne)
16/6:Seriestemne (Trio)
14/6:Seriestemne (Strandebarm)
6/6:Askerlekene stafetter (Asker Skiklubb)
6/6:Askerlekene (Asker Skiklubb)
5/6:Askerlekene (Asker Skiklubb)
20/6:Vestdanske Ungdomsmesterskaber (Aalborg, DEN)
20/6:Huddingespelen (Huddinge, SWE)
20/6:Erdgas Mehrkampf-meeting (Ratingen, GER)
20/6:Nobelspelen (Karlskoga, SWE)
18/6:Seriestemne (Brodd)
19/5:Fornebuløpet (Tyrving)
*10/6:Kretsstevne (Heggedal)
20/6:European Team Championships (Hordaland FIK)
19/6:European Team Championships (Hordaland FIK)
17/6:OP-karusellen (Silfar)
17/6:KM slegge og vektkast (Heggedal)
17/6:NA-karusellen (Namsen)
16/6:Nybrottkarusellen 3. løp (Nybrott/Stjørdal)
16/6:Treningsstevne (Ringerike)
16/6:Treningsstevne (Orion)
14/6:Barneleker (Bækkelaget)
13/6:Bunnprislekene (Stadsbygd)
9/6:Seriestevne (BUL Tromsø)
3/6:Treningsstevne (Nordre Trysil)
20/5:Treningsstevne (Nordre0 Trysil)
*27/5:Kretsstevne (Bækkelaget)
16/6:KM 10 og 20km kappgang (Viking)
16/6:KM Aust-og Vest-Agder (Vest-Agder FIK)
16/6:Treningsstevne (Sandvin)
16/6:Kretsstevne (Ski)
16/6:Treningsstevne (Tønsberg)
15/6:Fløyen Opp (Varegg)
15/6:Kretsstevne (Ull-Kisa)
7/6:Stemne/lagkamp (Voss)
30/5:KM (Orion)
29/5:KM (Orion)
26/5:KM Veteraner (Larvik Turn)
26/5:Treningsstevne (Larvik Turn)
15/6:Finale TineStafetten (Nordkjosbotn)
*13/6:Tyrvinglekene (Tyrving)
15/6:Kaststevne (Fri)
15/6:1000m kappgang (Lye)
14/6:Treningsstevne (Snøgg)
13/6:Frøylandsvatnet Rundt (Lye)
13/6:Sørlandsmesterskap veteraner (Hannevika)
13/6:Trollheimsløpet (Rindals-Troll)
12/6:Mecz Lekkoatletycny Juniorow Mlodszych (Krakow, POL)
12/6:YIT-leikane (Førde)
12/6:Hovlandsnuten Opp (Sauda)
10/6:Kastkarusell (Ørsta)
8/6:Finale TineStafetten (Nordkjosbotn)
03-5/6:FRAMO-lekene (Norna-Salhus)
1/6:Kretsstevne (Hind)
13/6:Tyrvinglekene stafetter (Tyrving)
12/6:Tyrvinglekene (Tyrving)
11/6:Tyrvinglekene (Tyrving)
3/6:Kretsstevne (Narvik)
27/5:Kretsstevne (Narvik)
20/5:Kretsstevne (Narvik)
13/6:MX-Sportlekene (Stjørdal)
12/6:MX-Sportlekene (Stjørdal)
10/6:Seriestevne (Bremnes)
9/6:Craftkarusellen (Askim)
9/6:Seriestemne (Trio)
9/6:Idrettsdag (Bremnes)
09-12/6:NCAA div. I Outdoor Ch. (Eugene, OR, USA)
10/6:DnB NOR banekarusell (Nesodden)
13/6:Halvmaraton og broløp (Stord)
12-13/6:Nordisk mesterskap mangekamp (Randers, DEN)
12/6:Memorial Primo Nebiolo (Torino, ITA)
11/6:36th International Race Walking Festival (Alytus, LTU)
9/6:Avancia Cup 2 (Brandbu)
4/6:Treningsstevne (Fredrikstad)
*9/6:Jærbladcup 3 (Sandnes)
13/6:SAYO Games (Sollentuna, SWE)
12/6:Watford Grand Prix (Watford, GBR)
12/6:Adidas Grand Prix Golden League (New York City, NY, USA)
12/6:Landskamp U23 POL-GER (Bydgoszcz, POL)
12/6:Asics Gouden Spikes (Leiden, NED)
12/6:Meeting International de Geneve (Geneve, SUI)
12/6:SAYO Games (Sollentuna, SWE)
11/6:NYSPHSAA - New York State Championships (Vestal, NY, USA)
8/6:Kretsstevne (Åmøy og Grønøy)
6/6:Åpningsstevne (Pioner)
5/6:Åpningsstevne (Pioner)
*10/6:Kretsstevne (Egersund)
11/6:SAYO Games (Sollentuna, SWE)
10-11/6:NCAA Div. I Championships (Eugene, OR, USA)
10/6:Hovdingrulett 2 (Hovding)
10/6:Kretsstevne (Bodø)
9/6:Kretsstevne (Bodø)
6/6:Namsosløpet (Namsen)
10/6:Seriestemne (Skarphedin)
10/6:Seriestevne (Jægervatnet)
10/6:Golden Gala Diamond League (Roma, ITA)
9/6:Treningsstevne (Herkules)
9/6:Karusellstevne (Osterøy)
9/6:Treningsstevne (Urædd)
8/6:AHF's banekarusell (Aurskog-Høland)
5/6:Treningsstevne (Moss)
3/6:Trondheimsløpet (Byåsen)
29/5:Hålogalandsstafetten (Hind)
*5/6:Donald Duck Games (Bislettalliansen)
9/6:HIL-treffen (Hannevika)
9/6:Seriestevne (Raumnes & Årnes)
9/6:Seriestevne (Tønsberg)
*6/6:Kristinalekene (Tønsberg)
8/6:Folksam Challenge (Eskilstuna, SWE)
8/6:Kretsstevne (Oppegård)
8/6:Mizuno-stevnet (Lillehammer)
7/6:Seriestevne (Ålesund)
05-6/6:Norsk Spydgala (Minerva)
6/6:Folksam Challenge (Sävedalen, SWE)
4/6:NM snøballkast (Minerva)
3/6:KM kast-5-kamp veteraner (Sandefjord)
30/5:Mailekene (Haugesund)
29/5:Mailekene (Haugesund)
25/5:Ryeløpet (Rye)
*5/6:Trondheimslekene (Nidelv/Ranheim/Selsbakk/Trondheim Friidrett)
8/6:Treningsstevne (Lyngdal)
8/6:Kretsstevne (Bodø)
7/6:Kretsstevne (Minerva)
6/6:Jim Bush So Cal Championships (Walnut, CA, USA)
6/6:Stavstevne (BUL)
6/6:Sparebank 1-leikane (Ørsta)
6/6:Kretscup 2 (Ørsta)
6/6:Trondheimslekene stafetter (Nidelv/Ranheim/Selsbakk/Trondheim Friidrett)
6/6:Trondheimslekene (Nidelv/Ranheim/Selsbakk/Trondheim Friidrett)
5/6:Varhaugmilå (Varhaug)
5/6:Boston Twilight 3 (Waltham, MA, USA)
5/6:Kretscup 1 (Ørsta)
5/6:Kjølneslekene (Urædd)
5/6:Stefan Holm-spelen (Kil, SWE)
5/6:Europacup 10000m (Marseilles, FRA)
04-5/6:NM Kappgang (Gloppen)
3/6:Section 9 State Qualifier (Kingston, NY, USA)
3/6:Kretsstevne (Bodø)
2/6:Kretsstevne (Bodø)
2/6:Høgdegalla (Vik)
2/6:Coop Cup 1 (Stein)
2/6:Opdalingen cup (Vollan Oppdal)
1/6:Kaststevne (Tyrving)
1/6:TA-sprinten (Hegra)
31/5:Treningsstevne (Lundamo)
26/6:Treningsstevne (Strømmen)
25/5:Banekarusell (Aurskog-Høland)
22/5:OCIAAA Championships (Warwick, NY, USA)
22/5:Tjalvespelen (Norrköping, SWE)
21-22/5:Ida Marcussen Challenge (Lørenskog)
19/5:Storetveitmarsjen (Viking)
12/5:TineStafetten (Overhalla)
21/4:Storetveitmarsjen (Viking)
*30/5:Romerikslekene (Strømmen/Minerva/Lørenskog)
5/6:EM Udtagelsestævne (København, DEN)
4/6:EM Udtagelsestævne (København, DEN)
4/6:ExxonMobil Bislett Games (Bislett-alliansen)
3/6:Intersportkarusell 3 (Skarphedin)
3/6:KM Aust-og Vest Agder 15 år og eldre (Aust-Agder FIK)
2/6:Kastkarusell (Nidelv)
2/6:TA-sprinten (Verdal)
1/6:GD-stevnet (Lillehammer)
30/5:AKS-Leikane (AKS-77)
27/5:Kretsstevne (Bodø)
27/5:Treningsstevne (Hellas)
27/5:Karusellstevne (Stjordal)
*30/5:Åpningsstevne (Alta)
*29/5:Åpningssteve (Alta)
22/5:Blåfelden Opp (Syvde)
2/6:Kastkarusell (Modum)
2/6:TA-sprinten (Beitstad)
1/6:KM stafetter (Lambertseter)
28/5:Spikkestad Open (ROS)
14/5:Terrengløp (Bromma)
2/6:Seriestevne (Ski)
2/6:Treningsstevne (Urædd)
2/6:Banecup II (Rana)
1/6:Rekrutteringscup 4 (Ørsta)
1/6:Seriestevne (Nittedal)
26/6:Avancia Cup 1 (Brandbu)
25/5:Friidrettsstevne (Strandebarm)
24/5:Seriestemne (Strandebarm)
5/5:Tordenskioldløpet (Freidig)
*1/6:Jærbladcup 2 (Lye)
*15/5:Ungdomscup (Moelven)
1/6:Kaststevne (Fri)
1/6:KM veteraner/Sleggeringen (Lyngdal)
1/6:Kretsstevne (Bodø)
31/5:62nd Venizeleia (Chania, GRE)
31/5:Kretsstevne (Ås)
29/5:Sparebanklekene (Askim)
26/5:Treningsstevne (Bøler)
26/5:Seriestemne (Brodd)
*29/5:Herkuleslekene (Herkules)
31/5:Treningsstevne (Snøgg)
31/5:Treningsstevne (Sandvin)
30/5:KM 11-22 år stafett (Dimna)
30/5:KM 11-22 år (Dimna)
30/5:Romerikslekene stafett (Strømmen/Minerva/Lørenskog)
29/5:KM 11-22 år (Dimna)
29/5:Sandefjordløpet (Sandefjord)
29/5:Fynske Mesterskab (Odense, DEN)
28-29/5:Akademickic Mistresostwa Polski (Warszawa, POL)
26/5:Opdalingen Cup (Vollan Oppdal)
26/5:Gutte-og jentestevne (Nidelv)
24/5:Dronningen Opp (Ask)
23/5:Åpningsstevne Valdervoll (Valder)
20/5:Gloppenmeisterskap (Gloppen)
*27/5:Nasjonalt stevne (KFUM-kameratene)
*11/5:Stavkarusell (Moelven)
31/5:Sortlandsmesterskap (Sortland)
30/5:European Champion Clubs Cup Gr. B (Bern, SUI)
29-30/5:HYPO-meeting (Götzis, AUT)
29/5:BMC Nike Grand Prix (Manchester, GBR)
28/5:Mosvik-stafetten (Mosvik)
27/5:Treningsstevne (Skarphedin)
25/5:SI-stevne II (Sandnes)
20/5:Hovdingrueltt 1 (Hovding)
20/5:Kretsstevne (Haugesund)
*20/5:KM stafett (Halden)
20/5:Treningsstevne (Halden)
20/5:Kretsstevne (Skarphedin)
16/5:Gygrestolen Opp (Skarphedin)
25/1:Vinterkarusellen (Skarphedin)
29/5:Florø Friidrettsfestival (Florø)
29/5:I Miting Internacional d'Atletisme (Palafrugell, ESP)
29/5:IAAF Race walking challenge (Krakow, POL)
29/5:5k for O2-snappere (Selsbakk)
29/5:Seriestevne (Overhalla)
29/5:Trestegstevne (Norna-Salhus)
29/5:NCAA Division I 2010 Outdoor-East Preliminary (Greensboro, SC, USA)
27-29/5:NCAA Division I 2010 Outdoor-West Preliminary (Austin, TX, USA)
27-29/5:NCAA Division II Championships (Charlotte, NC, USA)
27/5:Fylkesfinale TineStafetten (Grane/Aa/ FIK)
27/5:Kretsstevne (Oppegård)
26/5:D-stevne (Modum)
26/5:Fylkesfinale TineStafetten (Modum)
25/5:Karusellstevne (Osterøy)
25/5:Råslättspelen (Jönköping, SWE)
22/5:Bilmetrospelen (Falun, SWE)
*24/5:Midsundleikane (Midsund)
*4/5:Moankarusellen (Frol)
26/5:Odlo Nijmegen Global Athletics (Nijmegen, NED)
26/5:Kretsstevne (Bodø)
26/5:Treningsstevne (Urædd)
26/5:Sleggeringen (Hannevika)
26/5:Løpsstevne (Asker Skiklubb)
26/5:KM kappgang (Søfteland)
26/5:Kretsstevne (Raumnes & Årnes)
26/5:Treningsstevne (Sandvin)
25/5:Kretsstevne (Ull-Kisa)
25/5:Lagmesterskap (Søgne)
23/5:Siggjodilten (Bremnes)
23/5:Vest-Telemark-karusellen (Kviteseid)
22/5:Vest-Telemark-karusellen (Kviteseid)
22/5:Selbuløpet (Selbu)
20/5:Skjalgstevne (Skjalg)
25/5:Kretsstevne (Ski)
25/5:Regionmesterskap (Ren-Eng)
24/5:Maxbolekene stafett (Eiker-Kvikk)
24/5:Maxbolekene (Eiker-Kvikk)
23/5:Stavstevne (Fri)
22/5:Stavstevne (Fri)
20/5:Torsdagsstevne (Molde-Olymp)
*12/5:Løpsstemne (Lye)
24/5:Tromøytrimmen (Østre Tromøy)
17/4:Hitraløpet (Hitra)
24/5:46. Internationaler Pfingstsportfest (Rehlingen, GER)
23/5:Dimnaleikane (Dimna)
22/5:Dimnaleikane (Dimna)
20/5:Kretsstevne (Heggedal)
19/5:Kretsstevne (Minerva)
11/5:Rekruttstevne (Selsbakk)
5/5:Stomperudkarusellen 2 (Sørum)
17/5:Stomperidkarusellen 1 (Sørum)
23/5:Nordisk 10000m Challenge (Kerava, FIN)
23/5:Internasjonal mangekamp (Bernhausen, GER)
22-23/5:NM stafett (Steinkjer)
23/5:Bislettlekene (Vidar)
22/5:Bislettlekene (Vidar)
23/5:Shanghai Golden Grand Prix (Shanghai, CHN)
22/5:Tucson Elite Throwers Classic (Tucson, AZ, USA)
22/5:3º Control Absoluto Aire Libre (Malaga, ESP)
22/5:Boregalan (Torsby, SWE)
20/5:Kretsstevne (Koll)
20/5:KM liten ball (Koll)
11/5:Sleggeringen (Holum)
4/5:Terrengløp (Overhalla)
27/4:Terrengløp (Overhalla)
19/5:Intersportkarusell 2 (Eidanger)
19/5:Treningsstevne (Ringerike)
18/5:Kretskarusell (Lyngdal)
15/5:Brian Ahern Classic (Warwick, NY, USA)
*19/5:Sparebank 1-stevne (Ranheim)
*9/5:Knatterudfjellekene (Fredrikstad)
19/5:Adidas Opening Games (Vidar)
18/5:Craft-karusellen 2 (Fredrikstad)
*19/5:KM Agder del 1 (Kristiansand/Søgne/Mandal og Halse/Holum)
19/5:Overhallastafetten (Overhalla)
19/5:Kretsstevne (Bodø)
19/5:Treningsstevne (Sandvin)
19/5:Nybrottkarusellen 2. løp (Nybrott/Stjørdal)
19/5:TineStafetten (Frol)
19/5:Treningsstevne (Orion)
18/5:Strandtorget-stevnet (Lillehammer)
18/5:Kaststevne (Fri/Laksevåg)
18/5:Banecup 1 (Rana)
18/5:Kretsstevne (Nittedal)
18/5:Treningsstevne (Søgne)
6/5:KM banestafetter (Selsbakk)
15/5:Winona State Qualifier (Winona, MN, USA)
11/5:Spydstevne (Søgne)
17/5:Prestfossstafetten (Sigdal)
15/5:Furumostafetten (Modum)
15/5:1. division øst, 1. runde (Bagsværd, DEN)
15/5:Elitedivisionen, 1. runde (Esbjerg, DEN)
13/5:GIF-spelen (Glanshammar, SWE)
*14-16/5:SEC Outdoor Championships (Knoxville, TN, USA)
16/5:IAAF Race Walking Cup (Chihuahua. ME)
16/5:KM mangekamp (Gneist/Laksevåg/Fri)
16/5:Conference UDA T&F Chanpionships (Orlando, FL, USA)
6/5:Seriestevne (Lånke)
14-16/5:Hallesche Erdgas Werfertage (Halle, GER)
14/5:VM/EM ultraløp lag (Brive la Gaillard, FRA)
14/5:VM/EM ultraløp (Brive la Gaillard, FRA)
12/5:Kretsstevne (Strømmen)
11/5:Kretscup (Søgne)
8/5:Hopp uten tilløp (Bækkelaget)
5/5:Strømmenstafetten (Strømmen)
15/5:Hallesche Erdgas Werfertage (Halle, GER)
15/5:Åpningsstevne (Steinkjer)
14-15/5:Big12 Championships (Columbia, MO, USA)
14/5:Eagle Open (La Crosse, WI, USA)
7/5:Rekruttstevne (Gneist)
15/5:NM halvmaraton (Sola)
14/5:Diamond League Doha Grand Prix (Doha, QAT)
12/5:Regionstevne (Fagernes)
7/5:Warwick Friends Invitational (Warwick, NY, USA)
6/5:Seriestevne (Aurskog-Høland)
14/5:Kasta loss (Göteborg, SWE)
13/5:Friidrettsstevne (Løten)
13/5:Sprintstevne (Sola/Sandnes)
13/5:Kjoseløpet (Kjose)
13/5:Dalhårdstafetten (Steinkjer)
13/5:Åpningsstevne stafetter (Hellas)
13/5:Åpningsstevne (Hellas)
12/5:HIL-treffen (Hannevika)
12/5:TineStafetten (Tvedestrand)
12/5:TineStafetten (Ski)
11/5:Maistevnet (Bækkelaget)
11/5:Åpningsstevne (BFG Fana/Gular)
11/5:Baneturnering 1. runde (København, DEN)
8/5:Kast-5-kamp veteraner (Oslo IL)
*4/5:Jærbladcup (Bryne)
11/5:Banekarusell (Aurskog-Høland)
10/5:Treningsstevne (Moss)
10/5:Nasjonalt stevne (Urædd)
9/5:Terrengløp (Åmøy og Grønøy)
6/5:Vikingstafetten (Viking)
5/5:Craftkarusellen (Moss)
10/5:Kretsstevne (Minerva)
10/5:Terrengløp (Vaaler)
8/5:Hovdingleikane (Hovding)
8/5:Åpningsstevne (Åmøy og Grønøy)
8/5:Holmenkollstafetten 11-16 år (Tjalve)
8/5:Ørstastafetten (Ørsta)
8/5:Grimstadlekene (Sørild)
5/5:Lengde uten tilløp (Rana)
5/5:Seriestemne (Stord)
4/5:Rekrutteringscup 3 (Ørsta)
3/5:Seriestevne (Tyrving)
1/5:Bruvollenstafetten (Blaker)
28/4:Seriestevne (BUL Tromsø)
24/4:Sentrumsløpet (BUL)
23/4:Seriestemne (Stord)
17/4:Halden Bruløp (Halden)
9/5:IAAF Combined Events Challenge (Desenzano del Garda, ITA)
5/5:Skolecup (Møre og Romsdal FIK)
3/5:Vårkarusell 3 (Overhalla)
1/5:Striders Meet of Champions (Anaheim, CA, USA)
17/4:Tom Jones Memorial Invite (Gainesville, FL, USA)
27/2:Atlantic Sun Indoor Championships (Johnson City, TN, USA)
31/1:Jimmy Carnes Indoor Invitational (Gainesville, FL, USA)
8/5:Nationaler Werfercup (Wiesbaden, GER)
8/5:Sooner May Outdoor Open (Norman, OK, USA)
07-8/5:NCIS Outdoor Championships (Moorhead, MN, USA)
7/5:Sleggestevne (Lye)
6/5:Seriestemne (Skarphedin)
5/5:Seriestemne (Osterøy)
3/5:Seriestevne (Ålesund)
1/5:Tårnby Games (Tårnby, DEN)
1/5:Texas Invite (Austin, TX, USA)
29/4:Treningsstevne (Halden)
*6/5:Åpningsstevne (Egersund)
6/5:Nybrottkarusellen (Nybrott/Stjørdal)
6/5:Seriestemne (Bremnes)
6/5:Namsosstafetten (Namsen)
5/5:Kaststevne (Ask)
5/5:Vårspretten 2. løp (Stjørdal)
5/5:Gas de France Suez Floraleikane 1 (Florø)
5/5:Intersportkarusellen 1 (Urædd)
5/5:Treningsstevne (Hannevika)
4/5:Birkebeiner'n Hotell-stevne (Lillehammer)
4/5:Kaststevne (Fri)
3/5:Kretsstevne (Ås)
2/5:Laksevåglekene (Laksevåg)
28/4:Vårspretten 1. løp (Stjørdal)
24/4:UKI-karusellen 1. løp (Ull-Kisa)
17/3:Treningsstevne (Iveland)
10/3:Treningsstevne (Iveland)
4/5:Haugesund Sparebank cup 1 (Haugesund)
4/5:Treningsstevne (Lyngdal)
3/5:Treningsstevne (BUL)
3/5:KM terrengløp (Larvik Turn)
2/5:Vårspretten/KM (Nesodden)
1/5:Ask-stafetten (Ask)
1/5:SI-stafetten (Sandnes)
1/5:Åbningsstævne (Odense, DEN)
1/5:Øyastafetten (Trondheim Friidrett)
29/4:Banestevne (Trondheim Friidrett)
28/4:Kveldsstevne (Minerva)
27/4:Seriestemne (AKS-77)
21/4:KM terrengløp (Lista)
1/5:52 esima Coppa Città di Sesto San Giovanni (Sesto San Giovanni, ITA)
2/5:Düsseldorf Marathon (Düsseldorf, GER)
2/5:Ogndalstafetten (Ogndal)
29/4:Ranheim Rundt (Ranheim)
*1/5:Terrengløp, innl. KM (Eiker-Kvikk)
*28/4:Vårstemnet (Lye)
1/5:Slotssfjellstafetten (Sem)
1/5:Payton Jordan Cardinal Inv. (Palo Alto, CA, USA)
1/5:Oppegård Open (Oppegård)
1/5:Storavatnet Rundt (Bremnes)
30/4-1/5:Howard Wood Relays (Sioux Falls, SD, USA)
30/4:Åpent Stjørdalsmesterskap terrengløp (Dalebrand)
26/4:Gjerdrumsbakken Opp (Vaaler)
21/4:Sandtangstafetten (Bryne)
30/4:Arkansas Twilight (Fayetteville, AR, USA)
29/4:World Record Challenge 2 (Chula Vista, CA, USA)
28/4:Treningsstevne (Ringerike)
28/4:Karusellstevne (Osterøy)
25/4:Osterøybruløpet (Osterøy)
29/4:Kretsstevne (Oppegård)
28/4:Kastkarusell (Florø)
28/4:Terrengløp (Mandal og Halse)
24/4:Løkkasprinten/KM terrengløp (Malvik)
28/4:Treningsstevne (Urædd)
27/4:Kretsstevne (Ski)
27/4:Ranheimstafetten (Ranheim)
25/4:Sentrumssprinten (BUL)
25/4:Ulvenmarsjen (Søfteland)
24/4:Valderløpet (Valder)
24/4:Viggaløpet (Brandbu)
24/4:KM terrengløp (Fredrikstad)
21/4:Kastkarusell (Ørsta)
13/4:Terrengløp (Marnardal)
12/4:Løpskarusell (Torvastad)
25/3:Missouri Relays (Columbia, MO, USA)
24/3:Seriestevne (BUL Tromsø)
26/4:Rekrutteringsstevne (Norna-Salhus)
26/4:Seriestemne (Strandebarm)
26/4:Hopp uten tilløp (Hinna)
25/4:Kastestevne (Hinna)
25/4:22/ Würzburger Residenzlauf (Würzburg, GER)
24/4:KM terrengløp (Verdal)
23/4:Triton Invitational (La Jolla, CA, USA)
11/4:Fredrikstadløpet (Fredrikstad)
11/4:Fredrikstad halvmaraton (Fredrikstad)
22/3:Ope lagsmeisterskap (Strandebarm)
25/4:Tvedestrandstafetten (Tvedestrand)
25/4:London Marathon (London, GBR)
25/4:Tyrvingstafetten (Tyrving)
25/4:Hamburg Marathon (Hamburg, GER)
24/4:Kast-5-kamp (Tønsberg)
24/4:Porsgrunnsstafetten (Urædd)
24/4:Fevik halvmaraton (Express)
24/4:Retiroløpet (Molde-Olymp)
24/4:Larviksløpet (Larvik Turn)
23-24/4:Sooner Invitational (Norman, OK, USA)
23/4:Bill Wiilimas/Bob Laptud Inv. (Joplin, MO, USA)
22/4:Drake Relays (Des Moines, IA, USA)
18/4:Sleggestevne (Tønsberg)
22/4:World Record Challenge 1 (Chula Vista, CA, USA)
22/4:Seriestevne (Bremnes)
22/4:Tveitevannet Rundt (Bergens Turn)
21/4:Nybrottkarusellen 1 (Nybrott/Stjørdal)
21/4:Fjellhamarstafetten (Lørenskog)
21/4:Treningsstevne (Hannevika)
20/4:Of/stafetten (Sarpsborg)
19/4:Fjellseterløpet (NTNUI)
17/4:Hitra maraton (Hitra)
17/4:Hitraløpet (Hitra)
17/4:Furulundstafetten (Mandal og Halse)
6/4:Terrengløp (Giv Akt)
**15-17/4:Mt. SAC Relays (Walnut, CA, USA)
20/4:Stavstevne (Moelven)
20/4:Kretsstevne (Ski)
17/4:KM terrengløp (Gneist)
12/4:Seriestevne (Ålesund)
18/4:Göteborg Cross Country (Göteborg, SWE)
18/4:Parkløpet (Sandnes)
18/4:Kretsstevne (Nittedal)
18/4:Beitstadstafetten (Beitstad)
17/4:Bølerstafetten (Bøler)
16/4:KM terrengløp (Fjellhug-Vereide)
11/4:Berseløpet (Bjerkreim)
15/2:Seriestevne (Jægervatnet)
4/2:Seriestevne (Jægervatnet)
1/2:Seriestevne (Jægervatnet)
17/4:Texas v. Arkansas (Austin, TX, USA)
17/4:Hallstevne (Fri)
17/4:Kastestevne (Fri)
16-17/4:Univ. of Memphis Invitational (Memphis, TN, USA)
16/4:Sioux City Relays (Sioux City, IA, USA)
23/2:Hopp uten tilløp (Os Turn)
14-15/4:Mt SAC Invite Combined events (Azusa, CA, USA)
15/4:Kansas Relays (Lawrence, KS, USA)
14/4:Treningsstevne (Snøgg)
13/4:Rekrutteringscup 2 (Ørsta)
11/4:Messehalløpet (Tønsberg)
11/4:NCC samling (Moelven)
10/4:KM hopp uten tilløp (Moelven)
11/4:ER-AN åpningsstevne kappgang (Søfteland)
11/4:Kastestevne (Hinna)
11/4:NM terrengløp stafetter (Tønsberg)
10/4:NM terrengløp korte løyper (Tønsberg)
10/4:NM Ultraløp (BFG Fana)
10/4:Bergen Ultra (BFG Fana)
10/4:Åpningsstevne (Pioner)
8/4:Seriestemne (Bremnes)
27/3:Seriestemne (AKS-77)
*10/4:John McDonell Invitational (Fayetteville, AR, USA)
*11/3:Seriestemne (Bremnes)
10/4:19th Grande Premio Internacional en Marcha Atletica (Rio Maior, POR)
10/4:North Texas Spring Classic (Denton, TX, USA)
10/4:Nebraska Invitational (Lincoln, NE, USA)
10/4:Pepsi Team Invitational (Eugene, OR, USA)
10/4:Ole Miss Invitational (Oxford, MS, USA)
1/4:Vance Butler Invite (Sioux Falls, SD, USA)
7/4:Salteskogstafetten (Orre)
16/3:Klubbmesterskap (Søgne)
23/3:Seriestemne (Eikanger)
13/3:Vinterkarusell 5 (Strindheim)
19/2:Seriestemne (Svelgen)
3/4:Osterlauf in Paderborn (Paderborn, GER)
3/4:Tom Botts Invitational (Columbia, MO, USA)
02-3/4:Joey Haines Invitational (Cape Girardeau, MO, USA)
9/3:Seriestemne (AKS-77)
21/3:KM hopp uten tilløp (Tvedestrand)
14/2:Innendørsstevne (Tvedestrand)
24/3:Rekrutteringsstemne 1 (Ørsta)
27-28/3:Marsspelen (Örebro, SWE)
24/3:Sandtangløpet (Bryne)
28/3:VM terrengløp (Bydgoszcz, POL)
27/3:Bobby Lane T&F Inv. (Arlington, TX, USA)
27/3:Wexiö Indoor Throwing (Växjö, SWE)
27/3:Razorback Spring Inv. (Fayetteville, AR, USA)
26-27/3:LSU Tigers Relays (Baton Rouge, LA, USA)
26/3:Stanford University Inv. (Palo Alto, CA, USA)
11/3:Seriestevne (Ask)
6/3:3-kamp (Luleå, SWE)
25/3:Innestevne (Nesodden)
19/3:Hinna-stevne (Hinna)
24/3:Kretsstevne (Bodø)
24/3:Neglespretten (Stord)
23/3:Seriestevne (Bergens Turn)
*10/3:Klubbmesterskap (Moi)
23/3:KM hopp uten tilløp gutter og jenter (Oslo FIK)
22/3:Kretsstevne (Oppegård)
22/3:Vinterkarusell 8 (BFG Fana)
21/3:Nordisk mesterskap veteraner innendørs (Jyväskylä, FIN)
20/3:Nordisk mesterskap veteraner innendørs (Jyväskylä, FIN)
20/3:KM terrengløp (Haugesund)
19/3:Nordisk mesterskap veteraner innendørs (Jyväskylä, FIN)
19/3:Treningsstevne (Fana)
18/3:KM hopp uten tilløp senior og veteran (Oslo FIK)
17/3:Seriestevne (Fenring)
21/3:Bamselekene stafett (Hedmark FIK)
21/3:Bamselekene (Hedmark FIK)
20-21/3:Europacup Winter Throwing (Arles, FRA)
20/3:Bamselekene stafett (Hedmark FIK)
20/3:Bamselekene (Hedmark FIK)
20/3:Seriestevne (Namsen/Overhalla)
20/3:KM (Namsen/Overhalla)
20/3:Rhodes Open (Memphis, TN, USA)
19/3:Seriestevne (Laksevåg)
12/3:KM hopp uten tilløp (Hellas)
9/3:Seriestemne (AKS-77)
26/2:Seriestevne (Laksevåg)
16/2:Seriestemne (AKS-77)
15/3:Hopp uten tilløp (Norna-Salhus)
13/3:KM innendørs (Strømmen)
13/3:Hopp uten tilløp (Herkules)
13/3:Treningsstevne (Valder)
12/3:Seriestemne (Osterøy)
9/3:Roumanian Winter Throwing Champs (Bucuresti, ROU)
8/3:Vinterkarusell 7 (BFG Fana)
14/3:VM innendørs (Doha, QAT)
14/3:Hopp uten tilløp (Norna-Salhus)
14/3:Oppegård Open (Oppegård)
12-13/3:NCAA Div. I Championships (Fayetteville, AR, USA)
12-13/3:NCAA Div. II Championships (Albuquerque, NM, USA)
13/3:Trappetrimmen (Bryne)
12/3:Treningsstevne (Snøgg)
12/3:Lagsmeisterskap hopp u.t. (Brodd)
9/3:Seriestemne (Mjøsdalen)
3/3:Special Throwers Meeting (Potchefstrom, RSA)
17/2:Treningsstevne (Åmøy & Grønøy)
17/2:Seriestemne (Mjøsdalen)
2/2:Seriestemne (Mjøsdalen)
13/3:VM innendørs (Doha, QAT)
12/3:VM innendørs (Doha, QAT)
10/3:Kretsstevne (Bodø)
10/3:Treningsstevne (Nesbyen)
10/3:Treningsstevne (Lillehammer)
8/3:Hopp uten tilløp (Tyrving)
7/3:KM (Eidanger)
6/3:Bucuresti mesterskap (Bucuresti, ROU)
6/3:KM hopp uten tilløp (NTNUI)
6/3:Kunliga hoppgalan (Örebro, SWE)
7/3:Albufeira Int. Cross Country (Albufeira, POR)
7/3:KM hopp uten tilløp (Nittedal)
6/3:Egersund halvmaraton (Egersund)
6/3:Norwelllekene (Florø)
6/3:Nasjonalt stevne (Oslo FIK)
5/3:Meeting Pas de Calais (Lievin, FRA)
5/3:Arkansas Final Qualifier (Fayetteville, AR, USA)
5/3:Hopp uten tilløp (Rana)
4/3:Europa SC High Jump (Banska Bystrica, SVK)
3/3:Svensk mesterskap mangekamp (Stockholm, SWE)
3/3:Treningsstevne (Moss)
1/3:Seriestevne (Ålesund)
27/2:Stavstevne (Fri)
27/2:Osterøymesterskap h.u.t. (Osterøy)
26/2:Hopp uten tilløp (Gneist)
8/2:Arnamesterskap hopp uten tilløp (Fri)
10/1:Seriestevne (Jotun)
1/3:Kretsstevne (Bodø)
1/3:Kretsstevne (Ås)
28/2:Tysk mesterskap (Karlsruhe, GER)
26-28/2:SEC Indoor Championships (Fayetteville, AR, USA)
27/2:Ergavatnet Rundt (Orre)
*28/2:Dansk mesterskap (Skive, DEN)
27/2:Dansk mesterskap (Skive, DEN)
24/2:Seriestevne (BUL Tromsø)
6/2:Ted Nelson Classic (Mankato, MN, USA)
*26-27/2:NSIC Indoor Conf. Ch. (Mankato, MN, USA)
27/2:Sør-norsk mesterskap veteraner (Lyngdal)
27/2:Conference USA Indoor Ch. (Houston, TX, USA)
26-27/2:Big 12 Indoor Championships (Ames, IA, USA)
17/2:Seriestevne (Fenring)
13-14/2:KA 2-spelen (Karlskrona, SWE)
13/2:Indestævne (Skive, DEN)
25/2:Åpent klubbmesterskap (Sandnes)
23/3:Vinterserien 3 (Stein)
20/2:Parents Day (Minneapolis, MN, USA)
20/2:Campionatul Municipal J3 (Bucuresti, ROU)
17/2:Internasjonalt (Praha, CZE)
7/2:Westdeutsche Hallenmeisterschaften (Leverkusen, GER)
2/2:Seriestemne (Eikanger)
2/1:Internasjonalt (New York, NY, USA)
21/2:Østerrisk mesterskap mangekamp (Wien, AUT)
20/2:Aviva Grand Prix (Birmingham, GBR)
20/2:Strynehallleikane (Olden/Oppstryn)
12/2:Innendørsstevne (Valder)
11/2:Treningsstevne (Fjellhug-Vereide)
3/2:Miljøsamling (Asker Skiklubb)
21/1:Treningsstevne (Fjellhug-Vereide)
*18/2:Seriestemne (Bremnes)
24/2:NM innendørs stafetter (Hedmark FIK)
21/2:NM innendørs (Hedmark FIK)
19/2:Redhawks Invitational (Cape Girardeau, MO, USA)
14/2:Treningsstevne (Søgne)
11/2:Åpent klubbmesterskap (Sørild)
20/2:NM innendørs (Hedmark FIK)
19/2:Missouri Collegiate Challenge (Columbia, MO, USA)
17/2:Treningsstevne (Bodø)
16/2:Vienna 2010 (Wien, AUT)
10/2:Treningsstevne (Bodø)
18/2:Treningsstevne (Egersund)
15/3:Treningsstevne (Eidanger)
14/2:Dempsey Indoor (Seattle, WA, USA)
17/2:Treningsstevne (Brandbu)
15/2:Seriestemne (Stord)
11/2: Innendørsstevne(Hegra/Dalebrand)
*24/1:Vestlandsmesterskap (Søfteland)
14/2:Flanders Toyota Indoor (Gent, BEL)
13/2:Iowa State T&F Classic (Ames, IA, USA)
13/2:Regionmesterskap (Hordaland FIK)
14/2:UM innendørs (Hellas)
13/2:UM Innendørs (Hellas)
13/2:Road to Göteborg 2013 (Göteborg, SWE)
13/2:Folksamspelen (Karlstad, SWE)
12-13/2:Tyson Invitational (Fayetteville, AR, USA)
11-12/2:Stahochmeeting (Potsdam, GER)
12/2:Husky Classic (Seattle, WA, USA)
12/2:Hossier Hill Invitational (Bloomington, IN, USA)
12/2:UM innendørs (Hellas)
11/2:Botnia Games (Korsholm, FIN)
8/2:Stavstevne (BUL)
06-7/3:Göteborg Inomhus (Göteborg, SWE)
1/2:Stavstevne (BUL)
14/1:Stellenbosch Open (Stellenbosch, RSA)
10/2:GE Globen Galan (Stockholm, SWE)
10/2:Kretsstemne (Lye)
10/2:Ministevne (BUL Tromsø)
9/2:Treningsstevne (Moss)
7/2:Birmingham Games (Birmingham, GBR)
5/2:Treningsstevne (Akershus FIK)
5/2:Gneist innendørskarusell (Gneist)
31/1:Tromsølekene (BUL Tromsø)
31/1:Nord-Norsk mesterskap (BUL Tromsø)
30/1:Tromsølekene (BUL Tromsø)
30/1:Nord-Norsk mesterskap (BUL Tromsø)
7/2:Hammarbyspelen (Stockholm, SWE)
7/2:EM for klubblag terrengløp (Bilbao, ESP)
6/2:Eskilstuna Indoor Games (Eskilstuna, SWE)
6/2:ÖGIF inne (Ås, SWE)
05-6/2:McDonald's Invitational (Carbondale, IL, USA)
6/2:KM veteraner hopp uten tilløp (Tønsberg)
6/2:Scottish senior Championships (Glasgow, GBR)
05-6/2:New Balance Collegiate Inv. (New York, NY, USA)
5/3:Stavstevne (Norna-Salhus)
5/2:Meyo Invitational (South Bend, IN, USA)
4/2:Gugl Meeting (Linz, AUT)
2/2:Gulars stemne (Gular)
16/1:Solastranden halvmaraton (GTI)
15-16/1:Viriginia Tech Invitational (Blacksburg, VA, USA)
3/2:5th Int. PSD Bank Meeting (Düsseldorf, GER)
3/2:Hopp uten tilløp (Skrautvål)
2/2:Treningsstevne (Oslo IL)
2/2:Indoor Classic Vienna 2010 (Wien, AUT)
2/2:Samsunggalan (Göteborg, SWE)
1/2:Hopp uten tilløp (Osterøy)
24/1:KM innendørs (Hedmark FIK)
14/1:Seriestevne (Jægervatnet)
1/2:KM hopp uten tilløp (Fredrikstad)
1/2:Treningsstevne (Fredrikstad)
30/1:INC-lekene (Svelgen)
31/1: Raka Spåret(Stockholm, SWE)
31/1:ISDM IVDM (Skellefteå, SWE)
31/1:Hopp uten tilløp (Nittedal)
31/1:Pallasspelen (Malmö, SWE)
30/1:Skedsmolekene (Strømmen)
31/1:Hissmoforsspelen (Ås, SWE)
30/1:Hismoforsspelen (Ås, SWE)
30/1:Hallstemne (Stord)
30/1:Bill Bergan Invitational (Ames, IA, USA)
31/1:Elán Miting (Bratislava, SVK)
30-31/1:Deutsche Hallen-Mehrkampfmeisterschaften (Frankfurt, GER)
30-31/1:Tarkistetut Tulokset 24h Endurance (Esbo, FIN)
31/1:DFDS Invitational (BUL)
31/1:Regionmesterskap (Hordaland FIK)
30/1:Regionmesterskap (Hordaland FIK)
30/1:UW Invitational (Seattle, WA, USA)
30/1:Texas A&M Challenge (College Station, TX, USA)
30/1:Minnesota State University Open (Mankato, MN, USA)
29/1:Rod McCravy Memorial T&F Meet (Lexington, KY, USA)
29/1:Treningsstevne (Snøgg)
29/1:Stavstevne (Norna-Salhus)
28/1:Treningsstevne veteraner (Os/ Politi)
**24/1:NM veteraner innendørs (Kristiansand)
**23/1:NM veteraner innendørs (Kristiansand)
**23/3:Sør-Norsk mesterskap (Kristiansand)
27/1:Hopp uten tilløp (Tyrving)
25/1:Vinterkarusell 5 (BFG Fana)
23/1:Graphic Edge Alumni Invite (Vermillion, SD, USA)
20/1:Treningsstevne (Moss)
17/1:Bison Classic (Fargo, ND, USA)
17/1:Nyttårsstevne (Trondheim Friidrett)
25/1:Seriestevne (Tønsberg)
23-24/1:Gurkspelen (Västerås, SWE)
23-24/1:Götas Ungdomsspel (Karlstad, SWE)
25/1:Innendørsstevne (Oppegård)
23-24/1:Stavhoppskarusellen (Göteborg, SWE)
21/1:Innendørsstevne (Nesodden)
*23/1:Vinthundsvintern (Stockholm, SWE)
24/1:Glavalekene (Askim)
24/1:Arkansas State Invitational (Jonesboro, AR, USA)
24/1:KM inenndørs (Bryne)
24/1:Ope klubbmeisterskap (Bryne)
23/1:Nasonalt stevne (Minerva)
23/1:KM innendørs (Hedmark FIK)
23/1:Adidas Classic (Lincoln, NB, USA)
23/1:Jubileumsstevne (Pioner)
22-23/1:Razorback Invitational (Fayetteville, AR, USA)
15/1:Seriestevne (Svelgen)
22/1:Hopp uten tilløp (Osterøy)
20/1:Seriestevne (Fenring)
20/1:Gulars stemne (Gular)
19/1:Seriestemne (AKS-77)
19/1:Nasjonalt stemne (Harding)
16/1:Arkanas v Texas (Fayetteville, AR, USA)
15/1:Treningsstevne (Borg)
10/1:Kretsstevne (Åmøy & Grønøy)
20/1:Hopp uten tilløp (Nordre Fjell)
14/1:Seriestevne (Ask)
21/1:Seriestemne (Bremnes)
20/1:Sprintstevne (BUL Tromsø)
19/1:Vinterserien 2 (Stein)
16/1:Nordrhein-Hallenmeisterschaften (Leverkusen, GER)
18/1:Treningsstevne (Ringerike)
17/1:Innendørsstevne (Haugesund)
17/1:Kretskamp (Buskerud FIK)
16/1:Nasjonalt stevne (Oslo FIK)
16/1:KM hopp (Osterøy)
16/1:KM innendørs (Lyngdal)
16/1:Askløpet (Ask)
15/1:Missouri v, Kansas (Columbia, MO, USA)
13/1:Treningsstevne (Nesbyen)
9/1:Stavstevne (Fri)
11/1:Hoppstevne (Hovding)
11/1:Seriestemne (Stord)
8/1:Innendørskarusell (Gneist)
8/1:Arkansas Invitational (Fayetteville, AR, USA)
5/1:Terrengkarusell (Torvastad)
4/1:Vinterkarusellen 4 (BFG Fana)
3/1:Teivashüppe GP Mustamäe etapp (Tallinn, EST)
4/1:Seriestevne (Ålesund)
2/1:Torneio de Ano Novo (Espinho, POR)
3/1:DnB NOR-treffen 3 (Lillehammer)