Resultater 2004

Hittil mottatt 1318 resultatlister elektronisk for 2004

25/11:Hoppstevne (Hovding)
15/11:Hoppstevne (Stord)
13/12:Hoppstevne (Stord)
29/12:Seriestemne (Trio)
25/9: Oddamila (Korlevoll)
24/10:Rothållstrappena Opp (Norna-Salhus)
28/12:Seriestevne (Osterøy)
31/12:Kaststevne (Bjørndal)
27/12:Innendørsstevne (Alta)
30/12:Kaststevne (Bjørndal)
29/12:Romjulsstevne (Ilar)
29/12:Kulestevne (Oppegård)
29/12:Romjulsstevne (Tyrving)
29/12:Treningsstevne (Eidanger)
28/12:Romjulsstevne (Stein)
28/12:Kaststevne (Bjørndal)
13/12:Seriestevne (Korlevoll)
22/12:Førjulsstevne (Vadsø Turn)
21/12:Hoppstevne (Oppegård)
9/12:Seriestemne (AKS-77)
*17/12:Hallstevne (Snøgg)
19/12:Treningsstevne (Bjørndal)
18/12:Kaststevne (Bjørndal)
18/12:Treningsstevne (Brandbu)
16/12:Seriestemne (Bremnes)
15/12:Hopp uten tilløp (Tyrving)
9/12:Seriestemne (Ørsta)
15/12:Karusellstevne 1 (Elnesvågen)
14/12:Treningsstevne (Stein)
9/12:Treningsstevne (Sjetne)
17/6;Hovdingrulett 5 (Hovding)
13/5:Hovdingrulett 2 (Hovding)
11/12:Stavstevne (fri)
4/12:Stavstevne (Fri)
29/11:Hoppcup (Fri)
12/12:Innendørsstevne (NIttedal)
*27/11:Adventsstevnet (Alta)
12/12:EM terrengløp 2004 junior menn (Heringsdorf, GER)
12/12:EM terrengløp 2004 junior kvinner (Heringsdorf, GER)
9/12:Nasjonalt stemne (Harding)
1/12:Seriestevne (Osterøy)
7/12:Treningsstevne (Lyngdal)
7/9:Stevne (Bergsøy)
8/12:Hoppstevne (Ilar)
11/10:Treningsstevne (Valdresalliansen)
14/10:Seriestevne (AKS-77)
5/12:Nissestevne (Rogaland FIK)
4-5/12:Julklappsjakten (Göteborg, SWE)
4/12:Julestevne (BUL)
25/11:Seriestevne (Harding)
23/8:Rekrutteringsstevne (Fri)
12/7:Rekruttstevne (Fri)
7/6:Arnaleikane (Fri)
3/5:Rekruttstevne (Fri)
24/4:Stavstevne (Fri)
21/2:Stavstevne (Fri)
24/1:Stavstevne (Fri)
27/11:MAXI-lekene (Fram)
27/11:Arborettrimmen (Sandnes)
23/11:Treningsstevne (Lyngdal)
17/8:Treningsstevne (Gjøvik)
16/10:Kvarven Opp (Laksevåg)
31/8:Laksevågløpet (Laksevåg)
6/7:Ulvikleikane (Ulvik)
30/8:Klubbmesterskap (Biri)
18/11:Seriestemne (Bremnes)
*4/9:Lindboepokalstevne (Tønsberg)
12/11:Seriestevne (Ask)
31/10:Innendørsstevne (Ull-Kisa)
14/9:Seriestemne (Klypetussen)
10/7:Fjordalangs (Klypetussen)
1/6:Bjargløpet (Bjarg)
15/11:Seriestevne (Korlevoll)
*13/11:Arborettrimmen 3 (Sandnes)
30/10:Åpent klubbmesterskap (Fana)
29/10:Åpent klubbmesterskap (Fana)
14/10:Treningsstevne (Dimna)
21/9:Treningsstevne (Dimna)
14/9:Høststevne (Torghatten)
14/11:Nordisk mesterskap terrengløp (Ejby, DEN)
13/11:Kaststevne (Bjørndal)
5/6:Pannekaka Halvmaraton (Kvæfjord)
24/4:Mathusløpet (Kvæfjord)
11/9:Straumsbotn Rundt (Kvæfjord)
28/8:Blomsterløpet (Kvæfjord)
25/9:Elveparken Rundt (Bardu)
25/9:KM terrengløp (Bardu)
2/10:Stoltzekleiven Opp (Varegg)
24/10:Ørsjødilten (Idd)
30/10:Kaststevne (Fri)
3/11:Frikarusellen løp nr. 2 (Fri)
16/5:Åsaneløpet Mosjon (Norna-Salhus)
16/5:Åsaneløpet (Norna-Salhus)
19/9:Fanamilen stafetter (Fana/Nymark)
19/9:NM Halvmaraton/Fanamilen (Fana/Nymark)
13/6:Tveitafjellet Over (Mjøsdalen)
2/6:Seriestevne (Mjøsdalen)
26/5:Seriestevne (Mjøsdalen)
14/4:Mjøsdalsstafetten (Mjøsdalen)
7/11:Kaststevne (Bjørndal)
6/11:Kaststevne (Bjørndal)
30/10:Fredrikstad Maraton (Fredrikstad)
25/8:Haugaland Kraft Cup 3 (Haugesund)
4/5:Haugaland Kraft Cup 1 (Sveio)
31/10:Svalandsgubben (Birkenes)
31/10:Seriestemne (Klypetussen)
31/10:Innendørsstevne (Nittedal)
30/10:Seriestevne (Trio)
31/10:Seriestevne (Osterøy)
25/10:Seriestevne (Osterøy)
29/10:Seriestevne (Norna-Salhus)
15/10:Seriestevne (Korlevoll)
25/8:Seriestevne (Korlevoll)
10/6:Skolemeisterskap (Korlevoll)
2/6:Seriestevne (Korlevoll)
30/10:Arborettrimmen (Sandnes)
24/10:Åpent klubbmesterskap (ROS)
28/10:Treningsstevne (Halden)
21/10:Treningsstevne (Halden)
31/10:Oppegård Open (Oppegård)
31/10:Løpskarusellen (Førde)
30/10:Oppegård Open (Oppegård)
29/10:Hopp uten tilløp (Hinna)
28/10:Treningsstevne (Ørsta)
26/10:Seriestevne (Norna-Salhus)
12/9:Stordløpet (Stord)
13/6:Bruløpet (Stord)
2/6:Vossameisterskap (Vossaalliansen)
27/3:Parkløpet (Stord)
27/10:Treningsstevne (Tjalve)
27/10:Hopp uten tilløp (Tyrving)
16/10:Treningsstevne (Sandvin)
10/10:Treningsstevne (Sandvin)
9/10:Treningsstevne (Sandvin)
6/10:Treningsstevne (Sandvin)
5/10:Treningsstevne (Sandvin)
4/10:Treningsstevne (Sandvin)
1/10:Treningsstevne (Sandvin)
14/10:Kretsstevne (Lørenskog)
18/10:Seriestevne (Osterøy)
26/10:Kretsstevne (Ski)
20/10:Hopp uten tilløp (Tyrving)
8/9:Seriestemne (Oppstryn)
2/10:Seriestemne (Oppstryn)
25/9:Nordstrandløpet (Fjellhug-Vereide)
21/1:Treningsstemne (Fjellhug-Vereide)
24/8:Lagmeisterskap (Fjellhug-Vereide)
2/6:Kastkarusell (Jølster)
11/9:Regionsleikar (Fjellhug-Vereide)
2/10:Lagmeisterskap (Olden)
15/6:Seriestemne (Fjellhug-Vereide)
18/9:DM Sunnfjord (Førde/Jølster/Tambarskjelvar)
26/9:Friidrettskarusell (Jølster)
19/9:Terrengløp (Dale/Svint)
31/3:Neglesprett 2 (Stord)
24/3:Neglesprett 1 (Stord)
8/3:Hoppstemne (Stord)
24/10:Treningsstevne (Tjalve)
20/10:Treningsstevne (Tjalve)
19/10:Treningsstevne (Tjalve)
23/10:Kaststevne (Fri)
1/9:Rekrutteringsstevne (Loddefjord)
5/5:Rekrutteringsstevne (Loddefjord)
7/10:Treningsstevne (Halden/Borg)
23/10:Hinnaløpet (Hinna)
24/10:Innendørsstevne (Nittedal)
*24/10:Oppegård Open (Oppegård)
22/10:Seriestevne (Snøgg)
16/10:Treningsstevne (Ørsta)
16/10:Treningsstevne (Tønsberg)
9/10:Treningsstevne (Tønsberg)
19/10:Seriestevne (Brodd)
19/10:Kaststevne (Oppegård)
17/10:Innendørsstevne (Nittedal)
13/9:Treningsstevne (Rjukan)
15-16/10:Spikkestad Open (ROS)
7/10:Høstsprinten (ROS)
8/9:Sjetnekarusellen (Sjetne)
10/10:Seriestevne (Eikanger)
2-3/10:Fanalekene (Fana)
2/10:Osterøybruløpet (Osterøy)
9/10:Seriestevne (Trio)
1/10:Seriestevne (Trio)
29/9:Seriestevne (Trio)
16/10:Kastsstevne (Oppegård)
16/10:Arborettrimmen (Gjesdal)
9/10:Sæby Open (Sæby, DEN)
9/6:Sjetnekarusellen (Sjetne)
26/5:Sjetnekarusellen (Sjetne)
13/10:Kretsstevne (Ski)
*11-12/9:KM Troms (Pioner)
10/10:Kretsstevne (Tyrving)
25/8:Seriestevne (BUL Tromsø)
9/10:Kaststevne (Fri)
*28/9:Kaststevne (Fri)
*9/10:Kretsstevne (Oppegård)
9/10:Klubbstevne (Ringerike)
10/10:Innendørsstevne (Nittedal)
26/9:Byggeriet Kastcup (Sørfjell)
26/8:Regionstevne (Vestre Spone)
8/10:Seriestevne (Norna-Salhus)
18/9:NM terrengløp lange løyper (Lillehammer)
10/10:Fredrikstadmarka Rundt (Fredrikstad)
22/9:Seriestevne (Stein)
9/10:NM Halvmaraton/Fanaløpet (BFG Fana)
6/10:Seriestevne (Ørsta)
7/10:Seriestevne (Gloppen)
30/9:Seriestevne (Nidelv)
25/9:Åpent klubbmesterskap (Strømmen)
7/10:Åpent klubbmesterskap (Oppegård)
30/7:Kretsstevne (Hinna/Staal Jørpeland)
23/9:Kretsstevne (Lørenskog)
6/10:Seriestevne (Ålesund)
25/9:Åpent klubbmesterskap (Brandbu)
23/9:Åpent klubbmesterskap (Eiker-Kvikk)
18, 21 og 23/9:Klubbkamp (Borg/Halden)
29/9:Klubbmesterskap 5-kamp (Hannevika)
22/9:Treningsstevne (Hannevika)
2/10:Klubbmesterskap (Holum)
5/10:Seriedugnad (Nittedal)
2/10:Skandicmatch (Aabenraa, DEN)
5/10:Seriestevne (Overhalla)
2/10:Seriestevne (Snøgg)
*21/9:Seriestevne (Steinkjer)
2/10:Treningsstevne (Tønsberg)
25/9:KM Veteraner (Askim)
16/9:Klubbmesterskap (Narvik)
2/10:Solemohalvmila (Sigdal)
1/10:Seriestevne (Norna-Salhus)
1/10:Storløkka Open (Ringerike)
30/9:Treningsstevne (Elnesvågen)
*28/9:Treningsstevne (Lyngdal)
29/9:Seriestevne (Stord)
27/9:Seriestevne (Stord)
20/9:Seriestevne (Stord)
13/9:Seriestevne (Stord)
24/9:Dokka Opp (Modum)
**15/9:Nasjonalt stevne (Sturla)
29/9:Seriestevne (Ålesund)
14/9:KM Videregående skoler (Oppland FIK)
27/9:Seriestevne (Trio)
*27/9:Persestevne (Staal Jørpeland)
29/5:Skogn-lekene (Skogn)
16/9:Hovdingrulett nr. 10 (Hovding)
26/8:Hovdingrulett nr. 8 (Hovding)
24/9:Seriestevne (Laksevåg)
17/9:Seriestevne (Eikanger)
15/9:Karusellstevne (Ask)
5/9:Skolestevne (Ask)
26/9:Lindås Halvmaraton (Lindås)
17/9:Seriestevne (Laksevåg)
20/9:Seriestevne (Laksevåg)
20/9:Kretsstevne (Ull-Kisa)
28/9:Seriestevne (BUL Tromsø)
14/9:Krtesstevne (Hind)
25/9:Treningsstevne (Tønsberg)
25/9:KM Lange løp BuVeTe (Tønsberg)
23/9:Avslutningsstevne (Oslo Friidrettskrets)
22/9:Avsluntingsstevne (Oslo Friidrettskrets)
21/9:Avslutningsstevne (Oslo Friidrettskrets)
*14/9:Oslomesterskap (BUL)
*16/9:Oslomesterskap (BUL)
*9/9:Oslomesterskap (BUL)
26/9:Seriestevne (Norna-Salhus)
25/9:Seriestevne (Norna-Salhus)
25/9:Treningsstevne (Løten)
25/9:Seriestevne (Egersund)
25/9:Åpent klubbmesterskap (Brandbu)
25/9:NM Kast-5-kamp (Buskerud FIK)
**15/9:Intersportstevne (Herkules)
25/9:Seriestevne (Snøgg)
25/9:Kråkefjorden Rundt (Sigdal)
25/9:Limavatnet Rundt (Gjesdal)
21/9:Klubbmesterskap 4-kamp (Lyngdal)
17-18/9:Tikamp (NTNUI)
14/9:Seriestevne (Steinkjer)
2/9:Kretsstevne (Lørenskog)
22/9:Seriestevne (Trio)
4/9:Lindboepokalstevne (Tønsberg)
11/9:Tønsbergkarusellstevne (Tønsberg)
25/8:Treningsstevne (Tønsberg)
23/9:Treningsstevne (Lillehammer)
23/9:Seriestevne (Bremnes)
23/9:Seriestemne (Friidrett i Midt-Telemark)
22/9:Seriestevne (Ilar)
22/9:Treningsstevne (Ringerike)
21/9:Stevne (Skjalg)
14/9:Regionstevne/OFIK Cup (Valdresalliansen)
21/9:Kretsstevne (Oppegård)
18/9:Kommunemesterskap (Friidrett i Midt-Gauldal)
18/9:Seriestemne (Trio)
19/9:Høststevne (Fredrikstad)
19/9:Delaware Fall Thrwoers' Classic (Newark, USA)
20/9:Kretsstevne (Minerva Idrettsskole)
8/9:Klubbmesterskap (Runar)
12/9:SM Veteraner (Hannevika)
**18/9:Frænalekene (Fræna)
15/9:Haugaland Kraft Cup (Haugesund)
*20/9:Treningsstevne (Urædd)
19/9:Kretscup (Molde)
19/9:Kaststevne (Tjalve)
18/9:Kaststevne (Tjalve)
2/8:Fitjar Halvmaraton (Fitjar)
28/7:Seriestevne (Trio)
21/7:Seriestevne (Trio)
14/7:Seriestevne (Trio)
13/9:Seriestevne (Osterøy)
2/9:Seriestevne (Harding)
17/9:Seriestevne (Gneist)
29/8:Gneistlekene (Gneist)
25/8:Seriestevne (Askøyalliansen)
18/9:Kretskamp (Aust-Agder FIK)
18/9:Lagseriefinale (Ski)
18/9:Tønsberg Halvmaraton (Tønsberg)
18/9:Kretsstevne (Friidrett i Midt-Telemark)
17/9:Spikkestad Open (ROS)
11/9:Sandneslekene (Sandnes)
18/9:SM kast-4-kamp og kast-5-kamp (Lyngdal)
18/9:Seriestevne (Korlevoll)
18/9:Stevne (Norna-Salhus/Skogsvåg/Loddefjord)
18/9:Avslutningsstevne (Hellas)
18/9:DM Nordfjord (Breimsbygda)
15/9:Åpent klubbmesterskap (Larvik Turn)
8/9:Kretsstevne (Raumnes & Årnes)
16/9:Seriestevne (Overhalla)
13/9:2-kamp (Trondheim Friidrett)
14/9:Kretsstevne (Oppegård)
12/9:Savkadasrunden (Nordlys)
11/9:Karasjoklekene (Nordlys)
15/9:Seriestevne (Ilar)
15/9:Rema 1000-karusell (Norna-Salhus)
14/9:Kretsstevne (Fri)
13/9:Skolemesterskap (Oslo Friidrettskrets)
*22/8:Bøkeskoglekene (Larvik Turn)
14/9:Stevne (Skjalg)
14/9:Treningsstevne (Nidelv)
14/9:Regionstevne (Fagernes)
11/9:Sør-Norsk Cup (Egersund)
15/9:Seriestevne (Ålesund)
12/9:Treningsstevne (Vestre Spone)
13/9:Kaststevne (Tjalve)
9/9:Kaststevne (Tjalve)
2/9:Størenløpet (Støren)
8/9:Karusellavslutning (Moss)
28/8:KM 13-19 år (Moss)
*1/9:Intersportkarusell (Eidanger)
12/9:Brandbuløpet (Brandbu)
9/9:Gloppemeisterskap (Breimsbygda)
*12/9:Tysåsen Rundt (Express)
*9/9:Cup Nr. 5 (Lillesand)
11-12/9:Midt-Skandinavikas matchen (Huddiksvall, SWE)
8/9:Skolestevne (Oslo Friidrettskrets)
11-12/9:Nasjonal 10-kamp (Ski)
12/9:Byggeriet Kastcup (Sørfjell)
28/8:Arendalslekene (Grane)
9/9:Fjordacup (Harding)
8/9:Gneist Cup (Gneist)
8/9:Seriestemne (Vossaalliansen)
11-12/9:Interkretskamp gutter og jenter(Krokom, SWE)
9/9:Seriestemne (Friidrett i Midt-Telemark)
12/9:Nordisk mesterskap U23 (Fredrikstad)
12/9:Dokkarunden (Nordre Land)
11/9:Åpent klubbmesterskap (Nittedal)
7/9:Treningsstevne (Horten)
11/9:Nordisk mesterskap U23 (Fredrikstad)
9/9:Sigdalsmesterskap (Sigdal)
10/9:Stadionfest (Königs Wusterhausen, GER)
6/9:Løpsstevne (Asker Skiklubb)
8/9:Åpent klubbmesterskap (Larvik Turn)
8/9:Granåsstafetten (Byåsen)
7/9:Kretscup 6 (Ørsta)
4/9:Seriestevne (Stein)
9/9:Seriestevne (Bremnes)
9/9:Treningsstevne (Løten)
8/9:Seriestevne (Vadsø Turn)
19/8:Stevne (Sigdal)
2/9:Sparebak 1-stevne (Ranheim)
8/9:Laksevågmesterskap (Laksevåg)
19/8:Hovdingrulett (Hovding)
8/9:Treningsstevne (Ringerike)
7/9:Rekrutteringsstevne (Nidelv)
28/8:Götas Ungdomsspel (Karlstad, SWE)
6/9:Skolestevnet (Oslo Friidrettskrets)
5/9:Søgnelekene (Søgne)
4/9:Søgnelekene (Søgne)
4/9:Folkefemmern (Hind)
31/8:Kretsstevne (Hind)
5/9:Regionale Ungdomsleker (Sør-Trøndelag)
4/9:Regionale Ungdomsleker (Sør-Trøndelag FIK)
5/9:Regionale Ungdomsleker stafetter (Tyrving)
5/9:Regionale Ungdomsleker (Tyrving)
5/9:Regionale Ungdomsleker (Sandnes)
4-5/9:UM Mangekamp - poengene (Tyrving)
4-5/9:UM Mangekamp - de enkelte øvelser (Tyrving)
1/9:Seriestevne (Trio)
30/8:Seriestevne (Trio)
7/9:Regionmesterskap (Ren-Eng)
2/9:Karusellstevne (Halden)
2/9:Sigdalsmesterskap (Sigdal)
22/7:Treningsstevne (Modum)
6/9:Jærbladcup (Gjesdal)
1/9:Skolemesterskap (Ski)
16/8:Kretsstevne (Ullensaker-Kisa)
18/8:Kretsstevne (Raumnes & Årnes)
12/8:Kretsstevne (Lørenskog)
31/8:Åpent klubbmesterskap (Sørild)
2/9:Veteranstevne (Klepp)
*4-5/9:KM Hordaland (Fri)
5/9:Kaststevne (Tjalve)
4/9:Kaststevne (Tjalve)
4/9:KM Senior/junior/veteraner (BUL Tromsø)
4/9:Østlandsmesterskap (Modum)
2/9:Treningsstevne (Straumsnes)
*29/8:Finnmarkmesterskap (Lakselv)
4/9:Regionale Ungdomsleker stafett (Sandnes)
4/9:Regionale Ungdomsleker (Sandnes)
4/9:Regionale Ungdomsleker (Tyrving)
5/8:Hovingrulett (Hovding)
12/8:Rekrutteringsstevne (Norna-Salhus)
10/8:Personlige rekorder stevne (Sveio)
14/8:Bergsdalen 1/2-maraton (Dale)
4/8:Seriestemne (Trio)
18/8:Seriestevne/KM 10000m (AKS-77)
4/9:Nasjonalt stevne (Askim)
2/9:Veteranstevne (Tønsberg)
3/9:Østlandsmesterskap (Modum)
*29/8:KM/Krinsleikar (Breimsbygda)
*28/8:KM/Krinsleikar (Breimsbygda)
1/9:Seriestevne (Førde)
24/8:Rema1000-Karusell (Norna-Salhus)
20-22/8:Stordleikane (Stord)
2/9:KM Stav og slegge (Minerva)
25/8:Seriestevne (Strømmen)
25/8:Seriestevne (Ås)
1/9:Forum Avancia-cup (Brandbu)
31/8:Rekruttstevne (Lundamo)
2/9:Oslomesterskap i slegge (Bjørndal)
1/9:Regionmesterskap (Romedal/Orion)
31/8:Nasjonalt stevne (KFUM-kameratene)
25/8:Sjetnekarusellen (Sjetne)
29/8:Hedlemyrsløpet (Skogsvåg)
31/8:Kulegalla (Trondheim Friidrett)
22/8:Namdalslekene (Overhalla)
28/8:Finnmarksmesterskap (Lakselv)
25/8:Friidrettskarusell (Dalebrand)
27/8:Seriestemne (Bremnes)
29/8:Bodølekene (Bodø)
28/8:Bodølekene stafetter (Bodø)
28/8:Bodølekene (Bodø)
30/8:Jærbladcup (Klepp)
28/8:Sølvkula (Heggedal)
21/8:NM kast-5-kamp for veteraner(Heggedal)
24/8:Seriestevne (Odda)
20/8:Ole Bull-løpet (Osterøy)
26/8:Seriestemne (Harding)
24/8:Seriestemne (Eikanger)
29/8:Nasjonalt stevne m/KM (Modum)
28/8:Nasjonalt stevne m/KM (Modum)
28/8:Brynelekene (Bryne)
25/8:Treningsstevne (Vestre Slidre)
25/8:Seriestevne (Stein)
26/8:Seriestevne (Lillesand)
24/8:Åpent klubbmesterskap (Sørild)
29/8:Kretsleker (Urædd)
29/8:KM Vestfold/Telemark (Urædd)
28/8:KM Vestfold/Telemark (Urædd)
29/8:NM Stafetter (Ren-Eng)
*28/8:NM Stafetter (Ren-Eng)
29/8:Treningsstevne (Tjalve)
28-29/8:KM 13-18 år+junior (Ørsta)
28/8:Brænderilekene/KM Slegge (Løten)
28/8:Treningsstevne (Tjalve)
28/8:Olympiske leker - Spyd menn finale (Athen, GRE)
26/8:Kretsstevne (Egersund)
26-27/8:KM mangekamp Sør-Trøndelag (Selsbakk)
25/8:Rekrutteringsstevne (Sjetne)
25/8:Seriestevne (Korlevoll)
23/8:Nasjonalt stevne (Trasopalliansen)
26/8:Olympiske leker - Spyd menn kvalifisering Gruppe B (Athen, GRE)
26/8:Olympiske leker - Spyd menn kvalifisering Gruppe A (Athen, GRE)
24/8:Kretsstevne (Nittedal)
25/8:Loddefjordløpet (Loddefjord)
24/8:Kretsstevne (Ski)
22/8:VTFlekene (Vadsø Turn)
21/8:VTFlekene (Vadsø Turn)
25/8:Treningsstevne (Tjalve)
25/8:Treningsstevne (Ringerike)
*24/8:Treningsstevne (Rjukan)
24/8:Treningsstevne (Sem)
25/8:Olympiske leker - 5000 meter menn, heat 2 (Athen, GRE)
24/8:Olympiske leker - 10 kamp menn (Athen, GRE)
24/8:Olympiske leker - 1500 meter kvinner forsøk, heat 3 (Athen, GRE)
*18/8:Forum Avancia Cup nr. 5 (Brandbu)
22/8:Kretscup III (Elnesvågen og Omegn)
21/8:Dimnalekene (Dimna)
8/8:Svelvikmila (Nesbygda)
*21/8:Løpestevne (Express)
23/8:Jærbladcup (Frøyland)
22/8:Totenlekene (Raufoss)
21/8:Totenlekene (Raufoss)
22/8:Askerlekene (Asker Skiklubb)
21/8:Askerlekene stafetter (Asker Skiklubb)
*21/8:Askerlekene (Asker Skiklubb)
20/8:Kveldsstevne (Fredrikstad)
18/8:Karusellstevne (Askim)
17/8:Treningsstevne (Halden)
17/8:Treningsstevne (Sturla)
22/8:Olympiske leker - Maraton, kvinner (Athen, GRE)
*21/8:Høstlekene (Sandnes)
21/8:Olympiske leker - 3000 m hinder menn, 1. runde, heat 3 (Athen, GRE)
21/8:Hubert-Fabigan Gedächtnismeeting (Linz, AUT)
22/8:Nordisk juniorlandskamp (Esbo, FIN)
21/8:Treningsstevne (Sortland)
21/8:Stavstevne (BUL)
19/8:Kretsstevne (Staal Jørpeland)
21/8:Nordisk juniorlandskamp (Esbo, FIN)
19/8:Intersportkarusell (Friidrett i Midt-Telemark)
*17/8:Seriestevne (Fri)
17/8:Kretscup (Ørsta)
10/6:Tønsbergkarusellen (Nøtterøy/Teie)
18/8:Treningsstevne (Ilar)
16/8:Nasjonalt stevne (Stovnerkameratene)
17/8:Treningsstevne (Lyngdal)
*17/8:Seriestevne (Hind)
18/8:Seriestevne (BUL Tromsø)
18/8:Karusellstevne nr. 5 (Askim)
*2/8:Seriestevne (Fri)
17/8:Kretsstevne (Sandnes)
12/8:Kretsstevne (Tyrving)
9/8:Treningsstevne (Ranheim)
*28/7:Treningsstevne (Tønsberg)
17/8:Treningsstevne (Hellas)
2/6:Seriestevne (BUL Tromsø)
11/8:Seriestevne (Stein)
16/8:Rekruttstevne (Herkules)
12/8:Treningsstevne (Løten)
3/8:Treningsstevne (Sarpsborg)
31/7:Treningsstevne (Sarpsborg)
12/8:Treningsstevne (Straumsnes)
15/8:Ungdomsmesterskapet stafetter (Valdresalliansen)
15/8:Ungdomsmesterskapet (Valdresalliansen)
**14/8:Ungdomsmesterskapet (Valdresalliansen)
*13/8:Ungdomsmesterskapet (Valdresalliansen)
14/8:Treningsstevne (Tjalve)
12/8:Treningsstevne (Tjalve)
7-8/8:Ørstaleikane (Ørsta)
11/8:Seriestevne (BUL Tromsø)
12/8:KM Veteraner BuVeTe (Tønsberg)
11/8:Kretssvene (Ski)
11/8:Seriestevne (Snøgg)
11/8:Treningsstevne (Ringerike)
11/8:Seriestevne (Ålesund)
12/8:Rekrutteringsstevne (Norna-Salhus)
10/8:Trenongsstevne (Sandnes)
9/8:Treningsstevne (Fredrikstad)
20/7:Seriestevne (Fri)
5/8:Treningsstevne (Narvik)
4/7:Kretsstevn (Åmøy og Grønøy)
23/6:Treningsstevne (BUL Tromsø)
8/8:Turløp til Kjøttvikvarden (Stein)
9/8:Treningsstevne (Lillehammer)
9/8:Treningsstevne (Tjalve)
7/7:Treningsstevne (Sogndal)
*5/8:KM Veteraner BuVeTe (Sem)
31/7:Fagerhøiløpet (Sør-Fron)
7/8:Ungdomscup (Veldre)
24/7:5-kamp i kast (Vestre Slidre)
30/6:Kvernbergløpet (Vågå)
7/8:Eidelekene (Namdalseid)
8/8:Hovedmesterskapet (Florø)
**6/8:Hovedmesterskapet (Florø)
7/8:Hovedmesterskapet (Florø)
2/8:Kretsstevne (Ski)
5/8:Treningsstevne (Hellas)
*4/8:Spikkestad Open (ROS)
31/7-1/8:Goliatspelen (Kil, SWE)
31/7-1/8:Waplanspelen (Krokom, SWE)
*4/8:Seriestevne (Ranheim)
4/8:Treningsstevne (Tønsberg)
4/8:Ilarlekene (Ilar)
29/7:Kastestevne (Bagsværd, DEN)
4/8:Forum-Avancia Cup nr.3 (Brandbu)
3/8:Rema 1000-karusell nr. 6 (Norna-Salhus)
27/7:Skjalgstevne (Skjalg)
1/7:Seriestevne (Lørenskog)
12/7:Seriestevne (Ull-Kisa)
*28/7:Seriestevne (BUL Tromsø)
*3/6:Kretsstevne (Lørenskog)
2/8:Treningsstevne (Urædd)
31/7-1/8:Bohusspelen (Uddevalla, SWE)
31/7:KBC Night of Athletics (Heusden-Zolder, BEL)
1/8:Junior-NM Stafetter (Byåsen/Nidelv/Ranheim/Trondheim Friidrett)
*1/8:Junior-NM (Byåsen/Nidelv/Ranheim/Trondheim Friidrett)
*31/7:Junior-NM (Byåsen/Nidelv/Ranheim/Trondheim Friidrett)
*30/7:Junior-NM (Byåsen/Nidelv/Ranheim/Trondheim Friidrett)
31/7-1/8:Skelleftespelen (Skellefteå, SWE)
13/7:Treningsstemne (Dimna)
27/7:Seriestevne (Gneist)
30/7:Norwich Union British Grand Prix (London, GBR)
29/7:Treningsstevne (Ørsta)
29/7:Seriestevne (Overhalla)
28/7:Rema 1000-karusell (Norna-Salhus)
14/7:Kretsstevne (Haugesund)
8/7:Treningsstevne (Sortland)
28/7:Treningsstevne (Sortland)
20/7:Treningsstevne (Sortland)
28/7:Kretsstevne (Haugesund)
25/7:Seriestevne (Gneist)
29/6:Treningsstevne (Sandvin)
8/6:Treningsstevne (Sandvin)
21/7:Rema 1000-karusell (Norna-Salhus)
*24-25/7:NM Mangekamp (Moss)
27/7:Treningsstevne (Nesbyen)
27/7:DNGalan (Stockholm, SWE)
26/7:Treningsstevne (Stathelle)
26/7:Treningsstevne (Raufoss)
26/7:Kretsstevne (Ull-Kisa)
23/7:Resultattävling (Helsingborg, SWE)
*24/7:Sona-lekene (Dalebrand)
24-25/7:HAIS-spelen (Hässleholm, SWE)
24-25/7:Stjärnspelen (Arvika, SWE)
23/7:Seriestemne (Førde)
21/7:Seriestevne (Florø)
24/7:Nasjonalt stevne (Fagernes)
24/7:Kastkarusell (Brodd)
18/7:Hopp/Kastkarusell (Breimsbygda)
23/7:Stavstevne (BUL)
22/7:Treningsstevne (Straumsnes)
22/7:Treningsstevne (Løten)
22/7:Treningsstevne (Sigdal)
22/7:Seriestevne (Overhalla)
20/7:Nasjonalt stevne/KM Oslo (Tjalve)
20/7:Treningsstevne (Lyngdal)
20/7:Sommerstevne 3 (Sandnes)
30/6:Seriestevne (BUL Tromsø)
19/7:Nasjonalt stevne/KM Oslo (Tjalve)
19/7:Treningsstevne (Urædd)
18/7:KM Nord-Trøndelag (Verdal/Frol/Skogn)
17/7:KM Nord-Trøndelag (Verdal/Frol/Skogn)
17/6:Treningsstevne (Tønsberg)
16-18/7:Laxaspelen (Halmstad, SWE)
17/7:Mx-Sport Lyngdal Tiendedelsmaraton (Lyngdal)
17/7:Stavkarusell (Moelven)
16/7:Stavkarusell (Moelven)
15/7:Stavkarusell (Moelven)
15/7:Norrteljegalan (Norrtälje, SWE)
*3/7:Sparebankleikane (Breimsbygda)
14/7:Kaststevne (Oppegård)
14/7:Rema 1000 Karusell nr. 2 (Norna-Salhus)
12/7:Ferierunde nr. 3 (Stord)
7/7:Ferierunde nr. 2 (Stord)
3/7:Strandvikløpet (Strandvik)
13/7:Seriestevne (Steinkjer)
14/7:Stavkarusell (Moelven)
13/7:Kretsstevne (Oppegård)
8/7:Treningsstevne (Lyngdal)
3/6:Distriksstevne (Sigdal)
7/7:Seriestevne (Trio)
17/6:Hovdingrulett nr. 5 (Hovding)
4/7:Gneistcup (Gneist)
30/4:Bjørkeklubben Over (Klypetussen)
12/4: Trongjo Ned (Klypetussen)
2/4:Trongjo Opp (Klypetussen)
*10/7:Barentskampen (Piteå, SWE)
13/7:Stavkarusell (Moelven)
11/7:Barentskampen (Piteå, SWE)
6/7:Kaststevne (Fri)
12/7:Treningsstevne (Snøgg)
12/7:Stavkarusell (Moelven)
3/7:Jølster Maraton (Jølster)
10-11/7:Räkanspelen (Strömstad, SWE)
11/7:Öresundsspelen (Hälsingborg, SWE)
11/7:Stavstevne (BUL)
11/7:Framolekene (Norna-Salhus)
10/7:Öresundsspelen (Hälsingborg, SWE)
9/7:Öresundsspelen (Hälsingborg, SWE)
10/7:Framolekene (Norna-Salhus)
9/7:Framolekene (Norna-Salhus)
*8/7:Treningsstevne (Løten)
8/7:Treningsstevne (Tønsberg)
8/7:Sommerstevne (Vidar)
1/7:Treningsstevne (Straumsnes)
8/7:Treningsstevne (Ørsta)
8/7:Sollentuna Grand Prix (Sollentuna, SWE)
7/7:Seriestevne (Stein)
7/7:Spikkestad Open (ROS)
3-4/7:Nord-norsk mesterskap (Bodø FIK/Innstranden)
16/6:Kretsstevne (Åmøy og Grønøy)
22/5:Friidrettsstevne (Åmøy og Grønøy)
7/7:Eliittikisat jatkuvat Tampereella keskiviikkona (Tammerfors, FIN)
6/7:Sommerstevne (Sandnes)
5/7:Ferierunde nr.1 (Stord)
22/6:Seriestevne (Fri)
4/7:Seriestevne (Gneist)
3/7:Strömstadmilen (Strömstad, SWE)
30/6-1/7:Vänortsstevne (Kalmar, SWE)
21/6:Kretsstevne (Lørenskog)
4/7:Sparebankleikane (Breimsbygda)
4/7:Världsungdomsspelen (Göteborg, SWE)
4/7:Athens Super Grand Prix Opap Tsiklitiria (Heraklion, GRE)
3-4/7:Bottnarydskastet (Bottnaryd, SWE)
4/7:Europacup mangekamp 2. divisjon kvinner (Riga, LAT)
4/7:Europacup mangekamp 2. divisjon menn (Riga, LAT)
1/7:Rekruttstevne (Trondheim Friidrett)
30/6:Seriestevne (Stein)
3/7:Europacup mangekamp 2. divisjon kvinner (Riga, LAT)
3/7:Europacup mangekamp 2. divisjon menn (Riga, LAT)
3/7:Världsungdomsspelen (Göteborg, SWE)
3/7:Sør-norsk Cup nr. 2 (Aust-Agder FIK)
2/7:Världsungdomsspelen (Göteborg, SWE)
2/7:Golden Gala (Roma, ITA)
1/7:Treningsstevne (Tønsberg)
30/6:Treningsstevne (Sortland)
30/6:Rema 1000-karusell nr. 2 (Norna-Salhus)
22/6:Midtsommerstevne (Bjarg)
22/6:Seriestevne (Hind)
29/6:Wexiö Games (Växjö, SWE)
21/6:Arnaløpet (Fri)
13/6:KM og Kretscup (Straumsnes)
12/6:KM og Kretscup (Straumsnes)
20/6:Kompaktlekene (Valder)
9/6:Kretsstevne (Raumnes & Årnes)
3/6:Kretsstevne (Ull-Kisa)
27/6:Stavstevne (BUL)
27/6:Kaststevne (Tjalve)
26/6:Kaststevne (Tjalve)
27/6:Seriestevne (Gneist)
27/6:Sunnhordlandsmeisterskap (Trio)
26/6:Sunnhordlandsmeisterskap (Trio)
20/4:OFIK Cup (Biri)
27/6:NM Veteraner (Vest-Agder FIK)
26/6:NM Veteraner (Vest-Agder FIK)
25/6:NM Veteraner (Vest-Agder FIK)
27/6:G-Sport-lekene (Lillehammer)
26/6:G-Sport-lekene (Lillehammer)
25-26/6:KM 12 år og eldre (Aust-Agder FIK)
25/6:G-Sport-lekene (Lillehammer)
24/6:Knut Børø-stevnet (Strindheim)
24/6:Treningsstevne (Sortland)
24/6:G-Sport-lekene (Lillehammer)
*22/6:Jærbladcup 5 (Sandnes)
22/6:Treningsstevne (Vestre Slidre)
22/6:Treningsstevne (Halden)
22/6:Treningsstevne (Sarpsborg)
21/6:Forum-Avancia-cup 2 (Brandbu)
29/5:Mangekamp (Vadsø Turn)
9/6:Nasjonalt stevne (Stovnerkameratene)
13/6:Nordanlekene (Moi)
16/6:Midtsommerstevnet (Eidanger)
13/6:KM 10-12 år (AKS-77)
19/6:NM Maraton og Midnight Sun Marathon (Tromsdalen)
14/6:Kretsstevne (Ullensaker-Kisa)
13/5:Kretsstevne (Haugesund)
20/6:Trondheimslekene stafett (Trondheimsalliansen)
9/6:Rekruttstevne (Singsås)
21/6:Kretsstevne (Ski)
19-20/6:Nordisk mesterskap mangekamp junior (Jyväskylä, FIN)
8/6:Barnestevne (Byåsen)
4/6:Seriestevne (Eikanger)
16/6:Karusellstevne 2 (Ask/Fenring)
20/6:FM slegge (Finnmark FIK)
20/6:Europacup 1. div. Gruppe B (Istanbul, TUR)
9/6:Ymerspelen (Borås, SWE)
20/6:Isbjørnlekene (Stein)
19-20/6:Internationale Bauhaus DLV-Juniorengala (Mannheim, GER)
19/6:Europacup 1. div. Gruppe B (Istanbul, TUR)
20/6:Europacup 2. div. Gruppe A (Reykjavik, ISL)
19/6:Europacup 2. div. Gruppe A (Reykjavik, ISL)
20/6:Norway Games ettermiddag (Tjalve)
20/6:Norway Games formiddag (Tjalve)
*19/6:Norway Games ettermiddag (Tjalve)
*19/6:Norway Games formiddag (Tjalve)
*18/6:Norway Games (Tjalve)
20/6:Trondheimslekene (Trondheimsalliansen)
*19/6:Trondheimslekene (Trondheimsalliansen)
17/6:Kretsstevne (Egersund)
19/6:Isbjørnlekene (Stein)
16/6:Seriestevne (Stein)
7/6:Seriestevne (Trio)
17/6:Seriestemne (Bremnes)
17/6:Seriestevne (BUL Tromsø)
***29/5:KM Oppland (Valdresalliansen)
15/6:Skjalgstevne (Skjalg)
1/6:Seriestevne (Klypetussen)
23/5_Klypeløpet (Klypetussen)
15/6:Rekruttstevne (Ranheim)
16/6:Rema 1000-karusell nr. 1 (Norna-Salhus)
*15/6:Kretsstevne (Oppegård)
16/6:Treningsstevne (Ålesund)
16/6:KM Mangekamp 11-12 år (Strømmen)
16/6:Diskosstevne (Tjalve)
14/6:Diskosstevne (Tjalve)
14/6:KM kast veteraner (Sandefjord)
12-13/6:Narviklekene (Narvik)
14/6:Stavstevne (Ski)
8/6:Haugaland Kraft Cup (Stegaberg)
8/6:Moankarusellen (Frol)
13/6:Steinkjerlekene (Steinkjer)
12-13/6:KM Hordaland (Stord)
3/6:Hovdingrulett 4 (Hovding)
10/6:Seriestemne (Bremnes)
10/6:Seriestemne (Harding)
13/6:Diskosstevne (Tjalve)
13/6:Førdeleikane (Førde)
8/6:Rekruttstevne (Herkules)
13/6:Tyrvinglekene stafetter (Tyrving)
13/6:Tyrvinglekene (Tyrving)
12/6:Tyrvinglekene stafetter (Tyrving)
12/6:Tyrvinglekene (Tyrving)
11/6:Tyrvinglekene (Tyrving)
12/6:KM Vest-Agder (Lista)
11/6:KM Vest-Agder (Lista)
4/6:Rekruttstevne (Norna-Salhus)
10/6:Treningsstevne (Straumsnes)
11/6:Evergood Bergen Bislett Games (Bergensalliansen/Bislettalliansen)
5-6/6:Askøylekene (Askøyalliansen)
12/6:Steinkjerlekene (Steinkjer)
8/6:Seriestevne (Vollan)
10/6:Seriestevne (Rjukan)
10/6:Kretsstevne (Gvarv)
10/6:Seriestevne (Bremnes)
4/6:Seriestevne (Sandvin)
22/5:Stjørnastafetten (Stjørna)
9/6:Gauldalsløpet (Lundamo)
9/6:Treningsstevne (Ringerike)
9/6:FM Terrengløp (Ilar)
8/6:Skjalgstevne (Skjalg)
5/6:KM Rogaland (Egersund)
8/6:Seriestevne (Nittedal)
5/6:Bergsøylekene (Bergsøy)
8/6:Regionsmesterskap (Buskerud FIK)
11/5:Seriestevne (Innstranden)
4/5:Seriestevne (Innstranden)
8/6:Seriestevne (Hind)
25/5:Seriestevne (Hind)
8/6:Krinscup (Ørsta)
19/5:Seriestevne (Stein)
8/6:Seriestevne (Steinkjer)
1/6:Mangekamp (Nidelv)
*5/6:KM mangekamp (BUL Tromsø)
7/6:Bowermanstevnet (København, DEN)
6/6:Treningsstevne (Bjørndal)
1/6:Nasjonalt stevne (KFUM-kameratene)
25/5:Nasjonalt stevne (KFUM-kameratene)
7/6:Jærbladcup (Lye)
7/6:Treningsstevne (Fredrikstad)
6/6:Nasjonalt stevne (Hornindal)
5-6/6:Sävedalsspelen (Partille, SWE)
5/6:Florø Friidrettsfestival (Florø)
2/6:KM Østfold (Moss)
3/6:Seriestemne (Kinsarvik)
6/6:Statoillekene (Stjørdal)
4/6:Sparebanklekene (Ringerike)
6/6:Sørlekene (Sørild/Sørfjell)
6/6:Beialekene (Nesbyen)
6/6:KM Hedmark (Ren-Eng)
5/6:Nasjonalt stevne (BUL Tromsø)
5/6:KM Akershus (Aurskog-Høland)
5/6:Haugesund Halvmaraton (Haugesund)
5/6:Statoillekene (Stjørdal)
5/6:Sørlekene (Sørild/Sørfjell)
5/6:KM Hedmark (Ren-Eng)
5/6:Ranalekene (Rana)
5/6:Stavstevne (BUL)
3/6:KM stafetter gutter og jenter (Oslo Politi)
3/6:Ryfylkemesterskap (Staal Jørpeland)
1/6:Lagmesterskap Vest-Agder (Vest-Agder FIK)
30/5:Sørlandsk mesterskap veteraner (Hannevika)
2/6:Seriestemne (Vik)
27/5:Rekruttstemne (Norna-Salhus)
27/5:Kretsstevne (Ull-Kisa)
2/6:Seriestevne (Trio)
26/5:Seriestemne (Trio)
*31/5:OSO-lekene (Eiker-Kvikk)
2/6:Barnestevne (Sjetne)
3/6:Stevne (Minerva)
3/6:Treningsstevne (Tjalve)
3/6:Seriestemne (Friidrett i Midt-Telemark)
2/6:Seriestevne (Stein)
2/6:Seriestevne (Ilar)
2/6:Veteranstevne (Larvik Turn)
2/6:Intersportskarusell 3 (Snøgg)
1/6:Treningsstevne (Elnesvågen & OI)
27/5:Rekruttstemne (Norna-Salhus)
25/5:Distriktsstevne (Modum)
24/5:OFIK Cup (Skrautvål)
2/6:Forum-Avancia-Cup 1 (Brandbu)
26/5:Treningsstemne (Brodd)
1/6:Treningsstevne (Halden)
1/6:Seriestevne (Fri)
27/5:Hovdingrulett (Hovding)
13/5:Treningsstevne (Tønsberg)
29/5:KM Oppland Stafetter (Valdresalliansen)
27/5:Treningsstevne (Halden)
26/5:Vårstevnet (Eidanger)
23/5:Stemmeseggi Over (Osterøy)
26/5:TineStafetten (Korlevoll)
30/5:Ørstastafetten (Ørsta)
*25/5:Kretscup (Ørsta)
*29/5:Nasjonalt stevne (Ålesund)
25/5:Seriestevne (Vollan)
31/5:Teststevne (Lundamo)
31/5:Kristinalekene (Tønsberg)
29/5:Askøybroløpet (Askøyalliansen)
29/5:Lerumsmångkampen (Lerum, SWE)
25/5:Karusellstevne (Lyngdal)
30/5:Landskamp (Szombathely, HUN)
29/5:Landskamp (Szombathely, HUN)
25/5:Rekruttstevne (Singsås)
26/5:Seriestevne innendørs (BUL Tromsø)
30/5:KM Oppland (Valdresalliansen)
29/5:Treningsstevne (Kristiansand)
26/5:Seriestemne (Stord)
5/5:Rekruttstemne (Stord)
26-27.5:KM mangekamp G/J 13-14 år (Bækkelaget)
*28/5:Spikkestad Open (ROS)
19/5:Vårkarusell (Overhalla)
12/5:Karusellstevne (Fenring-Ask)
27/5:Tinestafetten (Hordaland FIK)
26/5:Tinestafetten (Hordaland FIK)
25/5:Seriestevne (Fri)
13/5:Hovdinsrulett 3 (Hovding)
5/3:Hoppcup (Klypetussen)
13/2:Hoppstevne (Klypetussen)
27/5:Stavstevne (Staal Jørpeland)
26/5:Heimdalstafetten (Heimdal)
26/5:Ilarstafetten (Ilar)
27/5:Kretsstevne (Oppegård)
25/5:Barnestevne (Nidelv)
23/5:Intersport karusell 2 (Rjukan)
27/5:Treningsstevne (Løten)
25/5:Stevne (Egersund)
26/5:Treningsstevne (Fagernes)
**20/5: Åpningsstevne (Hellas)
26/5:Kretsstevne (Strømmen)
25/5:Kaststevne (NIttedal)
25/5:Strandtorgstevnet (Lillehammer)
23/5:Bryggeriet Kastcup (Sørfjell)
25/5:Skjalgstevne (Skjalg)
***22/5:Tønsberg Grand Prix (Tønsberg)
18/5:Seriestevne (Tyrving)
24/5:Jærbladcup 2 (Orre)
24/5:Kretsstevne (Ski)
22/5:AKS-leikane (AKS-77)
22/5:Blømingsmile (Harding)
15/5:Seriestevne (AKS-77)
12/5:Seriestevne (Vossaalliansen)
23/5:Intersport-karusell 2 (Rjukan)
22/5:Ungdomscup - stafetter (Lillehammer)
22/5:Ungdomscup (Lillehammer)
18/5:Treningsstevne (Halden)
15/5:Halden Bruløp (Halden)
11/5:Kretsstevne (Hind)
*5/5:Skolesprinten (Sturla)
22/5:Boregalan (Torsby, SWE)
*22/5:Listalekene (Lista)
22/5:Sparebanklekene (Askim)
19/5:KM del 1 (Hedmark FIK)
20/5:Bryggeriet Kast Cup (Sørfjell)
11/5:Kanada Rundt (Sylling)
16/5:KM terrengløp (Brandbu)
20/5:Landstafetten (Søndre Land)
*11/5:Åpningsstevne (Sandnes)
13/5:Treningsstevne (Straumsnes)
13/5:Sjetneløpet (Sjetne)
*13/5:Skjalgstevne (Skjalg)
11/5:Seriestevne (Osterøy)
15/5:Langs Åkrafjorden (Fjordaalliansen)
5/5:Skulestemne (Eikanger)
4/5:Skulestemne (Eikanger)
*15/5:Sør-norsk Cup (Vest-Agder FIK)
18/5:KM Veteran og Sleggering (Lyngdal)
12/5:Treningsstevne (Ringerike)
15/5:KM terrengløp (Hedmark FIK)
12/5:Karusellstevne 1 (Moss)
14/5:Seriestevne (BFG Fana)
16/5:Treningsstevne (Rogaland FIK/ISS)
17/5:Prestfossstafetten (Sigdal)
15/5:Treningsstevne (Sandvin)
14/5:Treningsstevne (Sandvin)
15/5:Åpningsstevne (Steinkjer)
8/5:Holmenkollstafetten (Tjalve)
16/5:Krets Cup (Ørsta)
16/5:5-kamp (Grane)
15/5:Treningsstevne (Tjalve)
15/5:Byggkjøplekene (Fredrikstad)
12/5:Hopp-og Løpskarusell (Førde)
11/5:Seriestevne (Oppegård)
13/5:KM terrengløp (Lørenskog)
12/5:Kretsstevne (Ski)
10/5:Maistevnet (Bækkelaget)
11/5:Treningsstevne (Elnesvågen og Omegn)
13/5:Åpningsstevne (Vidar)
12/5:Sjetnekarusell (Sjetne)
1/5:Terrengløp med innlagt KM (Sturla)
13/5:Seriestevne (Minerva)
12/5:Seriestevne (Snøgg)
12/5:Karusell (Ask)
10/5:Seriestevne (Asker Skiklubb)
11/5:Birkebeinerstevnet (Lillehammer)
8/5:Hovding-leikane (Hovding)
4/5:Ålgårdstafetten (Gjesdal)
10/5:Seriestevne (Fri)
27/4:Seriestevne (Fri)
4/5:Seriestevne (Odda)
6/5:Tr.stevne (Ørsta)
6/5:Seriestevne (Aurskog-Høland)
10/5:Tr.stevne (Urædd)
10/5:Stevne (Malvik)
24/2:Hopp u.t. (Bergens Turn)
7/5:Spikkestad Open (ROS)
8/5:Løpestevne (Express)
24/3:Tr.stevne (Sandvin)
9/5:Ålesund Sprintfestival (Ålesund)
*2/5:Grimstadlekene (Sørild)
4/5:Seriestevne (Sør-Trøndelag FIK)
5/5:Seriestemne (Osterøy)
6/5:Kretsstevne (Egersund)
6/5:Tr.stevne (Tønsberg)
6/5:Tr.stevne (Løten)
6/5:Brandbu-sprinten (Brandbu)
5/5:Tr.stevne (Larvik Turn)
5/5:OIK-Cup (Vestre Slidre)
4/5:Ranheim Rundt (Ranheim)
5/5:Gullvekta (Sandefjord)
22/4:Seriestemne (AKS-77)
28/4:Seriestevne (Laksevåg)
1/5:Askstafetten (Ask)
29/4:Tveitevannet Rundt (Bergens Turn)
*28/4:Hovdingrulett 1 (Hovding)
4/5:Tr.stevne (Nidelv)
2/5:BUL-stafetten (BUL)
*1/5:Gullbringstevnet (Skarphedin)
3/5:Jærcup (Bryne)
*3/5:Intersportkarusell (Urædd)
30/4:Seriestemne (Stord)
24/4:Porselensstafetten (Urædd)
28/4:Østfoldstafetten (Askim)
1/5:Lysgårdsbakkene (Lillehammer)
27/4:Ranheimstafetten (Ranheim)
1/5:Siddisløpet (Skjalg)
2/5:Grimstadlekene (Sørild)
1/5:1.mailøpet (Åheim)
1/5:Storavatnet Rundt (Bremnes)
1/5:Øyastafetten (Trondheim Friidrett)
28/4:Tr.stevne (Ålesund)
28/4:Sandtangstaf. (Bryne)
19/4:Sotramila (Skogsvåg)
26/4:Larviksløpet (Larvik Turn)
27/4:Seriestevne (Oppegård)
25/4:Seriestemne (Fitjar)
24/4:Valderløpet (Valder)
25/4:Stavgalla (Stein)
21/4:Fristafetten (Fri)
18/4:Osterfjordløpet (Eikanger)
25/4:Gateløp (Elnesvågen & OI)
24/4:Nasj. kastfemkamp (Tønsberg)
24/4:Stavgalla (Stein)
24/4:Kastkar. (Breimsbygda)
21/4:Skjalgstaf. (Skjalg)
25/4:Tyrvingstaf. (Tyrving)
25/4:NM terr.staf (Tyrving)
24/4:Løkkasprinten (Malvik)
24/4:Porselensstaf. (Urædd)
24/4:Viggaløpet (Brandbu/Gran)
24/4:NM Terrengløp (Tyrving)
21/4:Fjellseterløpet (NTNUI)
16/4:KM terreng (Fjellhug-Vereide)
21/4:Tr.stevne (Ålesund)
20/4:Kl.mest (Stein)
20/4:Kaststevne (Nidelv)
10/4:Skövde Maraton (Skövde, SWE)
17/4:Kretsstevne (Nittedal)
15/4:Tr.stevne (San Miquel, ESP)
10/4:Tr.stevne (San Miquel, ESP)
8/4:Tr.stevne (San Miquel, ESP)
17/4:Terrengløp (Ringerike)
17/4:SI-stafetten (Sandnes)
17/4:KM terreng (Fredrikstad)
14/4:Internasjonalt (Alfaz del Pi, ESP)
10/4:Internasjonalt (Torrevieja, ESP)
13/4:Terrengløp (Ørsta)
14/4:Kaststevne (Ilar)
14/4:Tr.stevne (Sandefjord)
25/3:KM h.u.t (Hind)
27/3:Kaststevne (Knarvik)
23/1:Seriestevne (Osterøy)
28/3:KM terreng (Osterøy)
30/3:Seriestevne (Osterøy)
5/4:Seriestevne (Trio)
12/4:Kaststevne (Bjørndal)
11/4:Kaststevne (Bjørndal)
14/2:Kvinnheradsmest. (Uskedalen)
21/3:KM/NNM h.u.t. (Jægervatnet)
31/3:Tr.stevne (Asker SK)
25/3:Tr.stevne (Sandvin)
24/3:Tr.stevne (Sandvin)
31/3:KM h.u.t Troms (Røyken)
10/3:Seriestevne (Fenring)
23/1:Seriestevne (Mjøsdalen)
8/2:Osterøymest, (Mjøsdalen)
30/3:Seriestevne (Laksevåg)
25/3:Klubbmest. (Austrheim)
28/3:Fredrikstadløpet (Fredrikstad)
25/3:Seriestemne (Bremnes)
26/3:Hopp u.t. (Gneist)
10/3:Tr.stevne (Fagernes)
24/3:Frikarusell 6 (Fri)
3/3:Frikarusell 5 (Fri)
11/2:Frikarusell 4 (Fri)
28/3:NNM (Ilar)
28/3:FM h.u.t. (Ilar)
24/3:Tr.stevne (Eidanger)
28/3:KM terreng (Osterøy)
*27/3:KM del 2 (Hedmark FIK)
27/3:GjensidigeNor-Leker (Florø)
26/3:KM h.u.t. (BUL Tromsø)
27/3:Innendørs (Vollan)
27/3:KM terreng (Haugesund)
27/3:KM staf (Hedmark FIK)
26/3:Innendørs (Minerva)
9/3:Innendørs (Sport-71)
13/3:Sonemest. (Andenes)
*9/3:Seriestemne (Eikanger)
25/3:Hoppcup (Norna-Salhus)
3/2:KM h.u.t (Oslo Politi)
23/3:Tr.stevne (Stein)
24/3:Hopp u.t. (Tyrving)
12/3:Seriestevne (Ask)
21/3:Klubbstevne (Norna-Salhus)
6/3:KM h.u.t (Valder)
30/1:Tr.stevne (Valder)
20/3:Innendørs (Nittedal)
20/3:Seriestevne (Trio)
22/3:Hoppstevne (Fana)
17/3:Seriestevne (BUL Tromsø)
18/3:Tr.stevne (Halden)
*20/3:Kretskamp (Buskerud FIK)
20/3:Sandtangløpet (Bryne)
19/3:Innendørs (Minerva)
21/3:KM h.u.t. (Brandbu)
21/3:Norsk/Nordisk Veteran (Hellas)
20/3:Norsk/Nordisk Veteran Staf. (Hellas)
20/3:Norsk/Nordisk Veteran (Hellas)
19/3:Norsk/Nordisk Veteran (Hellas)
18/3:Hopp u.t. (Sjetne)
13/3:Hallstevne (Fri)
*18/3:Rekr.stevne (Norna-Salhus)
29/1:Rekr.stevne (Norna-Salhus)
12/3:Innendørs (Nidelv)
17/3:Kretsstevne (Oppegård)
15/3:Tr.stevne (Stathelle)
26/2:Seriestevne (Hovding)
22/1:Seriestevne (Hovding)
16/3:Klubbkamp (Lyngdal)
*13/3:Bamselekene (Hedmark FIK)
6/3:KM h.u.t. menn (NTNUI)
6/3:KM h.u.t. kvinner (NTNUI)
14/3:Askøymest. (Ask)
19/2:Innendørs (Sjetne)
24/2:Seriestemne (Rosendal)
4/3:Seriestevne (Trio)
26/2:Seriestevne (Trio)
26/2:KM h.u.t. gutter/jenter (Halden)
12/2:KM h.u.t. sen.(Halden)
10/3:Heradsmeist. (Harding)
14/3:Parkløpet (Sandnes)
14/3:Bamselekene (Hedmark FIK)
13/3:KM h.u.t. (Staal Jørpeland)
13/3:Bamselekene Staf. (Hedmark FIK)
8/3:Høyde u.t. (Ski)
1/3:Tr.stevne (Tønsberg)
6/3:Nordic Sauma Games Teknisk (Rovaniemi, FIN)
6/3:Nordic Sauna Games Løp (Rovaniemi, FIN)
16/2:Hoppstemne (Stord)
*4/3:Seriestemne (Bremnes)
7/3:Lagkamp (Askim)
6/3:Egersund Halvmaraton
4/3:Innendørs (Nittedal)
20/2:Seriestevne (BUL Tromsø)
25/2:Kretsstevne (Åmøy og Grønøy)
29/2:Tr.stevne (Selbu)
26/2:Tr.stevne (Sortland)
9/2:Klubbmest. (Florø)
28/2:Friidrettscup (Ørsta)
28/2:DM Innendørs (Malmö, SWE)
25/2:Hallstevne (Gular)
21/2:Seriestemne (Trio)
24/2:Tr.stevne (Flint)
23/2:Hopp u.t. (Lye)
19/2:Hopp u.t. (Egersund)
19/2:Seriestemne (Bremnes)
22/2:SM Innendørs (Göteborg, SWE)
21/2:SM Innendørs (Göteborg, SWE)
21/2:Nasjonalt (Minerva IS)
21/2:SM Veteran/Klubbstevne (Lyngdal)
18/2:Seriestevne (BUL Tromsø)
8/2:Terrengløp (Sveio)
16/2:Hoppstevne (Fana)
*14/2:Jærmesterskap (Klepp)
17/2:Tr.stevne (Stein)
13/2:Seriestevne (Snøgg)
15/2:Innendørs-NM Staf (Hedmark FIK)
15/2:Innendørs-NM (Hedmark FIK)
14/2:Innendørs-NM (Hedmark FIK)
14/2:Gutte-og jentest. (Rana FIK)
14/2:Nord-norsk Mest (Rana FIK)
7/2:Seriestemne (Trio)
4/2:Hallstevne (Gular)
9/2:Tr.stevne (Brandbu)
4/2:Seriestevne (Harding)
*26/1:Hoppstevne (Ski)
31/1:Innendørsstevne (Sortland)
7/2:Skedsmolekene (Strømmen)
8/2:UM innendørs (Hellas)
7/2:UM innendørs (Hellas)
7/2:RödBlå Vinter (Göteborg, SWE)
6/2:UM innendørs (Hellas)
4/2:Seriestevne (Vadsø Turn)
*23/1:Hopp u.t. (Haugesund)
1/2:KM hopp u.t. (Flint)
1/2:Flinttreffen (Flint)
3/2:Tr.stemne (Ørsta)
31/1-1/2:KM (Tingvoll)
24/1:Kretsstevne (Nittedal)
30/1:Kretsstevne (Nittedal)
21/1:Kretsstevne (Oppegård)
3/1:Hopp uten tilløp (Tyrving)
10/1:Drammenslekene (Hellas)
11/1:Drammenslekene (Hellas)
4/1:Seriestevne (Ilar)
10/1:Stavhoppstevne (Stein)
13/1:Treningsstevne (Stein)
24/1:KM Hedmark og Oppland (Hedmark FIK)
24/1:KM Hedmark og Oppland Stafetter (Hedmark FIK)
16/1:Seriestevne (Ask)
17/1:Askløpet (Ask)
12/1:Seriestevne (Bjarg)
22/1:Seriestemne (Bremnes)
5/1:Vinterkarusell (Fana)
10/1:Hopp uten tilløp (Fana)
14/1:Seriestevne (Fenring)
17/1:Hallstevne (Fri)
14/1:Gulars stevne (Gular)
28/1:Gulars stevne (Gular)
14/1:Nasjoanlt stemne (Harding)
22/1:Seriestevne (Hovding)
7/1:Seriestevne (Korlevoll)
18/1:Seriestevne (Laksevåg)
22/1:Skolestevne (Laksevåg)
23/1:Seriestevne (Mjøsdalen)
29/1:Seriestevne (Norna-Salhus)
23/1:Seriestevne (Osterøy)
25/1:KM Hopp uten tilløp (Osterøy)
20/1:Seriestemne (Rosendal)
12/1:Hoppstemne (Stord)
31/1:Hallstevne (Stord)
4/1:2. løp (Sveio)
10/1:Seriestemne (Trio)
17/1:Seriestemne (Trio)
24/1:Seriestemne (Trio)
14/1:Seriestevne (Ålesund)
30/1:Treningsstevne (Valder)
31/1:Trøndersk hallmesterskap (Steinkjer)
31/1:Trøndersk hallmesterskap finaler (Steinkjer)
25/1:Glavalekene (Askim)
19/1:Treningsstevne (Fredrikstad)
17/1:Innendørs (BUL)
30/1:Stavstevne (BUL)
25/1:Krinsstemne (Bryne)
22/1:Innendørs (Egersund)
11/1:Stevne (Hinna/Skjalg)
29/1:Hopp uten tilløp (Klepp)
25/1:YIT-lekene (Førde)
22/1:Treningsstevne (Trondheim)
26/1:Treningsstevne (Eidanger)
30/1:Innendørs (Eidanger)
31/1:Innendørs (Eidanger)
16/1:Seriestevne (Snøgg)
14/1:Seriestevne (BUL Tromsø)
28/1:Seriestevne (BUL Tromsø)
24/1:Mizuno-lekene (Kristiansand)
25/1:Mizuno-lekene (Kristiansand)
10/1:KM (Lyngdal)
19/1:Treningsstevne (Tønsberg)